ISOPRINOSIN, GENFERON A MENSTRUACE

Na vaše dotazy odpovídá farmaceutický redaktor LLC „Lékárny„ Řekněte A “.
Hlavními principy lékárny jsou spolehlivost, profesionalita, zajištění kvality léčivých přípravků a všech produktů, přátelský a rychlý servis..

Vážení návštěvníci, můžete pokračovat v konzultaci na našich webových stránkách.

Zavolej nám! Tel. (495) 937-32-20, 937-32-29, 638-52-23 (call-centrum)

VYTVOŘTE NOVOU ZPRÁVU.

Jste ale neoprávněným uživatelem.

Pokud jste se zaregistrovali dříve, pak „přihlaste se“ (přihlašovací formulář v pravé horní části stránky). Pokud jste zde poprvé, zaregistrujte se.

Pokud se zaregistrujete, budete moci v budoucnu sledovat odpovědi na své zprávy, pokračovat v dialogu v zajímavých tématech s ostatními uživateli a konzultanty. Registrace vám navíc umožní vést soukromou korespondenci s konzultanty a dalšími uživateli webu..

Může léčba isoprinosinem způsobit zpoždění??

Zeptejte se a získejte vysoce kvalitní lékařskou pomoc. Pro vaše pohodlí jsou konzultace k dispozici také v mobilní aplikaci. Nezapomeňte poděkovat lékařům, kteří vám pomohli! Na portálu je akce „Děkuji - je to snadné!“

Jste lékař a chcete se poradit na portálu? Přečtěte si pokyny „Jak se stát konzultantem“.

Nepoužívejte samoléčbu. Pouze zodpovědný přístup a konzultace s lékařským specialistou pomohou vyhnout se negativním důsledkům samoléčby. Veškeré informace zveřejněné na portálu Medihost slouží pouze pro informační účely a nemohou nahradit návštěvu lékaře. Pokud zaznamenáte jakékoli příznaky nemoci nebo nepohodlí, měli byste se poradit s lékařem ve zdravotnickém zařízení.

Výběr a předepisování léků může provádět pouze lékař. Indikace pro použití a dávkování léčivých látek musí být dohodnuty s ošetřujícím lékařem.

Lékařský portál Medihost je informační zdroj a obsahuje pouze referenční informace. Materiály o různých nemocech a metodách léčby nemohou pacienti použít k neoprávněným změnám v léčebném plánu a předpisech lékaře.

Správa portálu nepřebírá odpovědnost za materiální škody ani za škody na zdraví způsobené v důsledku použití informací zveřejněných na webu Medihost.

Zpoždění menstruace po isoprinosinu

Odpověď: Dobrý den, Natalia! Na vaši otázku odpovídá gynekolog Zh.R. Volkova. Samotné tyto léky nezdržují menstruační cyklus. Ale zánětlivý proces, který by mohl být způsoben infekcí, pro kterou vám byla předepsána léčba, by mohl způsobit poruchu cyklu. Pokud jste neužívali antikoncepci, musíte vyloučit těhotenství..

Možná vás zajímají odpovědi na další otázky:

Isoprinosinové tablety - návod k použití pro děti a dospělé

Latinský název: Isoprinosin
ATX kód: J05AX05
Aktivní složka: Inosin pranobex
Výrobce: Teva, Izrael
Podmínky výdeje v lékárně: Předpis
Cena: od 284 do 1920 rublů.

"Isoprinosin" (500 mg) je imunostimulační léčivo, které má komplexní účinek, má antivirové vlastnosti, používá se k terapeutickým účelům a k prevenci onemocnění vyvolaných herpevirem.

Indikace pro použití

Terapeutická léčba a profylaxe pomocí léku "Isoprinosin" je indikována pro řadu onemocnění a patologických stavů:

 • Virové infekce i chřipka
 • Nemoci infekčního původu vyvolané herpesvirem typu 1-5 (je možné léčit herpesvirus typu 6, 7 a 8), stejně jako herpetická keratitida
 • Plané neštovice, šindele
 • Zhoršující se příznaky spalniček
 • S mononukleózou způsobenou specifickými viry
 • Cytomegalovirová infekce způsobená herpesvirem typu 5
 • Papilomavirus nebo takzvaný HPV, který se projevuje jako vláknité papilomy hrtanu
 • Polypy cervikálního kanálu
 • HPV vnější a vnitřní pohlavní orgány u žen i mužů, terapeutická terapie k odstranění bradavic.

Složení

Každá tableta léčivého přípravku "Isoprinosine" od společnosti "Teva" obsahuje 500 mg hlavní účinné látky - inosin pranobex. Přípravek obsahuje řadu pomocných složek.

Léčivé vlastnosti

Lék "Isoprinosin" (500 mg) je považován za umělý derivát purinu, stimuluje imunitní systém, má nespecifické antivirové vlastnosti.

Díky použití tohoto léku je možné obnovit lymfocytární funkci v průběhu imunosupresivního stavu, zvýšit blastogenezi v populaci monocytových buněk, v důsledku čehož je aktivován proces exprese membránových receptorů, které jsou umístěny mimo T-pomocníky. Kromě toho hlavní složka "Isoprinosinu" (500 mg) zabraňuje snížení reakce lymfocytárních buněk v případě působení léků ze skupiny glukokortikoidů, přispívá k normalizaci intracelulárního thymidinu.

Isoprinosin od společnosti Teva je účinný proti virům, jako je Herpes simplex, patogeny spalniček, cytomegavirus A a B, poliovirus, virus ECHO, virus lidského lymfomu T-buněk (typ 3), koňská encefalitida, encefalomyokarditida a další typy virová infekce.

Antivirový účinek léčiva je způsoben inhibičním účinkem na samotnou RNA viru, stejně jako enzym dihydropteroát syntetáza, který se podílí na syntéze řady mikroorganismů. Spolu s destruktivním účinkem patogenního viru na RNA se zvyšuje produkce interferonů (α a γ), které mají výrazný antivirový účinek.

Hlavní účinná látka léčiva se rychle vstřebává sliznicí trávicího traktu.

Nejvyšší koncentrace hlavní účinné látky - inosin pranobex v plazmě je pozorována 1 - 2 hodiny po perorálním podání.

Metabolismus probíhá uvolňováním kyseliny močové, proces vylučování metabolitů probíhá ledvinami do 48 hodin po užití.

Průměrná cena od 300 do 1900 rublů.

Uvolněte formuláře

Tablety isoprinosinu jsou bělavě krémové, konvexní, s jemnou aminovou vůní, balené v blistrech po 10 kusech.

Kartonové balení může obsahovat 2, 3 nebo 5 takových blistrů s „Isoprinosinem“ (500 mg).

Způsob aplikace

Isoprinosin z přípravku Teva se užívá perorálně s malým množstvím vody (nejlépe po jídle).

Obvykle se denní dávka "Isoprinosinu" pro dospělé i děti od 3 let počítá s přihlédnutím k tělesné hmotnosti (při hmotnosti 20 kg se dávka léčiva počítá jako 50 mg - 1 kg). Děti a dospělí jsou často předepisováni k pití tablet Isoprinosinu bezprostředně po jídle třikrát nebo čtyřikrát denně..

Pro léčbu a profylaxi se dospělým doporučuje užívat lék v dávce šesti nebo osmi tablet po celý den, pro předškolní děti (od 3 let): doporučuje se vypít ½ tablety na 5 kg hmotnosti dítěte - denní dávka Isoprinosinu je 0,25.

V případě naléhavé potřeby a se složitým průběhem onemocnění infekční povahy je možné zvýšit denní dávku "Isoprinosinu" pro dítě i dospělého s výpočtem 1 kg - 100 mg léčiva by měla být podávána ve stejných dávkách 4 až 6krát. Průběh léčby doporučený pro děti a jeho trvání určuje ošetřující lékař.

U starších pacientů je nejvyšší denní dávka léčiva "Isoprinosin" v (g) 3-4 gramy.

S ARVI, chřipka

Během léčby a prevence akutních onemocnění (s ARVI, nachlazením, chřipkou) je průběh terapie u pacientů všech věkových skupin 5-14 dní. Poté, co příznaky ARVI a chřipky úplně vymizí, doporučuje se pokračovat v léčbě dospělých a dětí asi několik dní. Průběh léčby ARVI a chřipky (prasat) u dětí a dospělých lze prodloužit, pokud je stav pacienta sledován ošetřujícím lékařem. Během léčby může být předepsáno antibiotikum.

Pro chronická onemocnění, včetně angíny

V případě prevence chronických onemocnění (zejména angíny) s častými recidivami je předepsáno několik léčebných cyklů trvajících od 5 do 10 dnů, každý další léčebný cyklus se nejlépe provádí v intervalu nejméně 8 dnů.

Podpůrnou léčbu chronických onemocnění, včetně angíny, lze provádět sníženou denní dávkou (500 mg nebo 1 000 mg, což odpovídá 1 nebo 2 tabletám). Průběh léčby je 30 dní.

S oparem

Lék "Isoprinosine" od "Teva" docela účinně léčí herpetické infekce. Když je detekován herpes virus (včetně neštovic), dospělým a dětem je předepsána terapeutická léčba, která trvá 5-10 dní, dokud všechny příznaky onemocnění úplně nezmizí. Prevence recidivy herpes viru během remise by měla trvat 30 dní při použití denní dávky Isoprinosinu (1 g), která je rozdělena na 2 dávky.

S lidským papilomavirem (HPV)

V případě lidského papilomaviru (HPV) je denní dávka pro dospělé 6 tablet, obvykle je předepsáno vypít 2 tablety. třikrát po celý den. Je snadné vypočítat dávku pro dítě při léčbě lidského papilomaviru (HPV): ½ tab. - 5 kg hmotnosti pro dítě (od 3 let), doporučená dávka "Isoprinosinu" pro děti čtvrtého roku života se doporučuje podávat 3-4krát během dne. Průběh monoterapie zaměřené na léčbu lidského papilomaviru je 14 - 28 dní.

O nebezpečí vzniku HPV a o dalších metodách léčby tohoto onemocnění si přečtěte článek: Bradavice na intimních místech: příčiny a léčba.

S genitálními bradavicemi a polypy

Pro léčbu genitálních bradavic a polypů vnitřních pohlavních orgánů je dávka "Isoprinosinu" často předepsána stejně jako u HPV. Je možné podstoupit monoterapii i kombinaci s chirurgickým zákrokem. Celková doba trvání je 14-28 dní. Poté se doporučuje trojnásobný průběh léčby polypů v intervalech 1 měsíce..

S polypy cervikálního kanálu a cervikální dysplázií

Je třeba poznamenat, že tento léčivý přípravek účinně léčí gynekologická onemocnění. Během léčby patologických změn v děložním čípku, stejně jako u polypů cervikálního kanálu způsobených HPV, je předepsána denní dávka 6 tablet, vypijte třikrát (jedna dávka - 2 tablety). Doba léčby polypů je 10 dní. Poté jsou pro profylaxi předepsány 2 nebo 3 stejné léčebné cykly, každý cyklus s intervalem 10 až 14 dnů. Po léčbě je možné plánování těhotenství.

S bradavicemi

Obvykle v přítomnosti jednotlivých bradavic není potřeba léčby, pokud novotvary nezpůsobují nepohodlí, protože lék léčí více projevů patologie. Při snížené imunitě je v těle pozorován významný počet bradavic, což vyžaduje komplexní léčbu. Užívání léku "Isoprinosin" významně snižuje možnost relapsu po terapii. Drogu můžete pít jak před procedurou excize bradavic, tak bezprostředně po operaci. V případě infekce lidským papilomavirem zvýší léčba tímto lékem šanci na spontánní vymizení bradavic bez chirurgického zákroku. Denní dávka "Isoprinosinu" a množství užívané drogy se stanoví individuálně po konzultaci s odborníkem.

Se zpožděním menstruace

Stojí za zmínku, že zpoždění menstruace během užívání "Isoprinosinu" nemá nic společného s léčivým účinkem tohoto léku na reprodukční systém ženy. Pokud má žena zpoždění menstruace po celou dobu léčby, je lepší vyhledat radu od gynekologa, je možné diagnostikovat onemocnění vnitřních pohlavních orgánů, která vyvolávají tuto patologii.

Kontraindikace

Lék "Isoprinosin" není předepsán v následujících případech:

 • Těhotenství a kojení
 • V přítomnosti urolitiázy
 • Patologie ledvin (chronický průběh)
 • Změna srdeční frekvence
 • Zvýšená náchylnost k hlavní složce "Isoprinosinu"
 • Věk dětí (do 3 let)
 • Dna.

Neexistují žádné další kontraindikace pro použití popsaného léku..

Během těhotenství a kojení

Dosud neexistují žádné informace o tom, jak lék působí na tělo ženy a embryo během těhotenství, stejně jako na dítě během kojení. Aby se předešlo komplikacím v těhotenství, je lepší vyloučit léčbu „Isoprinosinem“.

Preventivní opatření

Poté, co proběhne dvoutýdenní léčebná kúra, je zapotřebí laboratorní studie moči a krve k určení hladiny kyseliny močové..

V případě dlouhodobé léčby (více než 4 týdny) se doporučuje sledovat ledviny a jaterní funkce každý měsíc podle hlavních laboratorních kritérií..

Tento léčivý přípravek se doporučuje pro děti od čtvrtého roku života (hmotnost dítěte nad 20 kg).

Křížové lékové interakce

Současné užívání urikosurik, stejně jako diuretik a inhibitorů xanthinoxidázy, zvyšuje pravděpodobnost změny objemu kyseliny močové přímo v krevním séru. Během terapeutické léčby Isoprinosinem je lepší nezačat užívat tuto sérii léků spolu s Isoprinosinem, aby nedošlo k poškození těla.

Na pozadí léčby isoprinosinem můžete užívat antibiotikum (existuje kompatibilita s antibakteriálními léky).

"Isoprinosin" a alkohol: kompatibilita

Je třeba poznamenat, že byste neměli užívat "Isoprinosin" a alkohol společně. Účinek alkoholických nápojů je nepříznivý pro imunitní systém, proto při současném užívání "Isoprinosinu" a alkoholu nebude terapeutický účinek léčby pozorován.

Vedlejší efekty

Při užívání léku je možné několik negativních projevů, často jsou diagnostikovány:

 • CNS: rychlá únava, letargie, bolesti hlavy, nadměrné vzrušení, závratě, špatný spánek
 • Gastrointestinální trakt: ztráta zájmu o jídlo, bolest v epigastrické oblasti, nevolnost, nutkání na zvracení, dysfunkce střev
 • Hepatobiliární systém: zvýšená aktivita jaterních enzymů
 • Genitourinární systém: polyurie
 • Alergie: kopřivka, makulopapulární vyrážka, otoky
 • Muskuloskeletální systém: bolestivé pocity v periartikulární oblasti, zhoršený průběh dny.

Spolu s výše uvedenými příznaky je možné zvýšení hladiny močovinového dusíku v krvi. Může se také zvýšit tělesná teplota, což je způsobeno reakcí imunitního systému na viry. Po několika dnech se tělesná teplota sníží a vrátí se k normálu. Pokud má dítě teplotu nad 38 ° C, je indikováno užívání antipyretik.

Předávkovat

V tuto chvíli nejsou žádné případy předávkování "Isoprinosinem".

Podmínky a období skladování

Nejlepší je uchovávat lék ve formě tablet "Isprinosin" při teplotách pod 25 ° C. Lék lze použít do 5 let od data výroby..

Analogy

"Groprinosin"

Gedeon Richter, Polsko
Cena od 483 do 1634 rublů.

"Groprinosin" je úplným analogem léku "Isoprinosin" jak ve formě uvolňování, tak v hlavních charakteristikách a terapeutickém účinku, liší se pouze výrobce. Jedna tableta Groprinosinu obsahuje 500 mg pranobex inosinu.

klady

 • Účinný lék na léčbu infekce lidským papilomavirem (bradavice, herpes virus, genitální bradavice), ARVI, včetně angíny
 • Může být podáno dítěti staršímu 3 let
 • Minimální pravděpodobnost nežádoucích účinků

Minusy

 • Vysoká cena
 • Lék není předepsán po celou dobu těhotenství
 • Po perorálním podání léku "Groprinosin" může dojít ke ztrátě chuti k jídlu.

"Indinol"

BioMedInvest, Rusko
Cena od 1195 do 2776 rublů.

"Indinol" je doplněk stravy obsahující potravinový indinol. Léčivo je účinné proti infekci lidským papilomavirem (HPV), normalizuje hladinu pohlavních hormonů v krvi a pomáhá normalizovat imunitní systém. "Indinol" je dostupný v kapslích.

klady

 • Vysoce účinný lék při léčbě gynekologických onemocnění, lidského papilomaviru, polypů, akutních respiračních virových infekcí a angíny
 • Nežádoucí účinky se vyskytují zřídka

Minusy

 • Při užívání léku "Indinol" se může mírně zvýšit tělesná teplota
 • Léčba přípravkem "Indinol" není předepsána během těhotenství a kojení
 • Je lepší vyloučit současné užívání léků, které snižují kyselost žaludeční šťávy.

„Cycloferon“

POLISAN, Rusko
Cena od 124 do 870 rublů.

Cykloferon je antivirotikum (vysoce účinné při léčbě ARVI, včetně chronické angíny). Výrobce nabízí různé dávkové formy léčiva: roztok pro intramuskulární injekci, mast, tablety. Základem léčivého přípravku "Cycloferon" je megluminakridonacetát, který stimuluje syntézu endogenního interferonu.

klady

 • Cykloferon nevyvolává nežádoucí účinky při léčbě infekce lidským papilomavirem
 • Přijatelná cena
 • Přípravek „Cycloferon“ lze podávat dítěti od 4 let.

Minusy

 • Cykloferon lze zakoupit pouze na lékařský předpis
 • Zakázáno pro použití při jaterní cirhóze
 • Cykloferon se doporučuje užívat opatrně v případě alergie na léky.

„Viferon“

Feron, Rusko
Cena od 153 do 958 rublů.

Přípravek "Viferon" má antivirové a imunomodulační účinky. Hlavní aktivní složkou léčiva "Viferon" je lidský rekombinantní interferon, který umožňuje účinně léčit virové infekce, včetně lidského papilomaviru (HPV). Přípravek "Viferon" se vyrábí v následujících dávkových formách: mast, čípky a gel.

klady

 • Může být použit v komplexu Viferon + antibiotikum
 • Používá se k léčbě a prevenci bradavic, papilomů, účinných na polypy, opary, akutní respirační virové infekce, angíny
 • Svíčky a masti "Viferon" lze použít během těhotenství k léčbě dětí mladších jednoho roku

Minusy

 • Alergie na složky léku není vyloučena
 • Před užitím drogy "Viferon" se doporučuje poradit se s lékařem.

Imunomodulační činidlo "Isoprinosin" - recenze

Isoprinosin - hodně pomohl před škodlivými vředy!

Drahé dívky, chci se podělit o své zkušenosti.

Můj lékař, gynekolog, předepsal pít spolu s partnerem isoprinosin k léčbě HPV a malé eroze. Cena léku "Isoprinosin", je třeba poznamenat, mě překvapila. (Celkově byl průběh léčby tímto lékem po dobu jednoho měsíce pro dva z nás 6000 rublů). K dispozici je také analog Genferonu, ale tam se cena také kousne. Velikost tablet oválného tvaru je významná.

Může dojít ke zpoždění menstruace po užití isoprinosinu

26. 7. 2008, Kateřina
Měl jsem podobný problém. A teď mám také 27 let. Najděte Remens - je to zcela bylinné. Používá se na menstruační nepravidelnosti a bolestivá období. Pil jsem to asi dva měsíce a menstruace začala, zpočátku byl cyklus velmi nepravidelný, ale asi po roce jsem měl menstruaci asi jednou za 45 dní, což je už dobré. Pak se mi podařilo otěhotnět, ale po porodu začal cyklus po chvíli znovu chybět. Po sedmiměsíční nepřítomnosti jsem způsobil drogu Narkalut, vypil jsem jednu tabletu ráno a večer, po 2 týdnech jsme šli. Teď piju Dianu na antikoncepci a stabilizaci a piji Remens. Myslím, že po dobu šesti měsíců pít takhle. Kromě drog stojí za to podívat se na váš životní rytmus, výživu, kolik odpočíváte a další faktory. Pokud něco - napište.

30.01.2009, Lyudmila [email protected]
Dobré odpoledne, Kateřina! Jak se cítíte po užití Diany a přibrala jste?.

14.01.2009, Tatiana
Také jsem neměl měsíční období po dobu 6 měsíců, ale pil jsem Norkolut, průběh léčby byl 10 dní a cyklus se zotavil, ale ne na dlouho a teď je to pryč po dobu 3 měsíců, ale opravdu chci otěhotnět, ale bez obnovení cyklu nic nebude fungovat, ale jak to je obnovit?

09.24.2008, Yano
Je mi 17 let. Cyklus nebyl stanoven. Nyní je 4denní zpoždění, dva testy ukázaly jeden proužek a současně velmi silný PMS a celý můj obličej se stal pupínky. V dolní části břicha je mírný otok. Mám také docela silný žlutavě bílý výtok. Piju čaj z Oregana a dnes jsem dlouho vařil. Ale obávám se, že to nebude mít žádný výsledek. Řekněte mi, jak způsobit menstruaci? Prosím, velmi se bojím!

02.10.2008, doktorka Sikirina
Není třeba se bát a není nutné vyvolávat umělou menstruaci, nic vám to nedává. Lepší je pokusit se pochopit důvod zpoždění. Těžké PMS, pupínky a otoky v podbřišku (genitální edém) naznačují zvýšený prolaktin. Zvýšený prolaktin blokuje práci vaječníků, což způsobuje zpoždění menstruace, aktivuje se mužské hučení nadledvin, které kazí pokožku obličeje pupínky. Musíte kontaktovat gynekologa-endokrinologa, provést ultrazvukové vyšetření, složit hormonální testy na hormony samotných vaječníků, estradiol a progesteron a hormony, které vedou vaječníky: LH a FSH.

06/01/2009, Alka
Dobré odpoledne! Zajímá mě taková otázka, je mi 18 let, prsa 1. velikosti se nevyvíjí, menstruace nejsou stabilní, poruchy trvají 10 dní. a tak to bylo vždy téměř od začátku menstruace. Od 12 let. plus mám také mladého muže, se kterým mám sexuální život.. už 2 roky. a jak by bylo správnější vysvětlit během sexu, když do mě hluboce „vstupuje“, mám bolesti. a pokud ne hluboko, pak nic nebolí, ne po ne. Řekněte mi, že existují hormony? A jaké hormony byste měli v tomto případě pít??

02.06.2009, doktorka Sikirina
Nejprve musíte kontaktovat gynekologa a podstoupit komplexní vyšetření - gynekologické vyšetření, ultrazvuk, hormonální testy a přítomnost genitálních infekcí. Dochází k vážným porušením, neodkládejte návštěvu lékaře.

  6. 2. 2009, [email protected]
  Před 2 lety jsem měl gynekologa, měl jsem cystu z vaječníku, pak antibiotika. Mohlo by to nějak ovlivnit?

04.06.2009, doktorka Sikirina
Pokud jste měli ovariální cystu, znamená to, že existují určité hormonální poruchy. Proto nepravidelná menstruace a zpoždění ve fyzickém vývoji (malá prsa). Bolest při pohlavním styku může být spojena s přítomností stejné cysty, protože nebyla předepsána žádná vhodná léčba. Trvám na tom, že potřebujete návštěvu gynekologa, ultrazvuk a hormonální testy!

26.03.2009, soused
Pomozte tomu, kdo tomu čelil! Podstatou věci je, že po létě jsem se vzpamatoval, rozhodl se zhubnout.. přihlásil se k tanci, vyloučil ze stravy cukr (nahradil ho medem) a nejedl po 6. začaly problémy s menstruací.. nebo spíše jejich nepřítomnost.. šel ke gynekologovi endokrinologovi, předepsal Dufastonovi, aby jim zavolal, a 2. den prošel testy - všechno je normální, kromě estradiolu (nižší než normální, ale docela dost). po těch 2 měsících mi menstruace proběhla dobře. ale stále mě trápily žaludeční potíže (zácpa atd., šel k gastroenterologovi, nasadil dietu s vysokým obsahem vlákniny (zelenina).. posadil jsem se. ale jím normálně: například večeře: kuře, talíř salát z červené řepy s majonéza, rajče. Díky této stravě jsem ztratil 3 kg.. a znovu jsem začal mít problémy s menstruací. nejdříve došlo ke zpoždění o 20 dní, a pak velmi hubené, ale jdeme.. co dělat? prosím, řekněte mi)) RS: váha nyní: 50 kg, výška: 164 cm. věk: 17 let.

29.03.2009, doktorka Sikirina
Když rychle zhubnete nebo vaše váha klesne pod korespondenci výšky a hmotnosti - index tělesné hmotnosti, způsobí to šok v těle, uvolní se šokový hormon prolaktin, který inhibuje funkci vaječníků, takže se menstruace zpozdí. Nyní máte podváhu. Musíte přibrat 3 kg. Určitě ne na úkor koláčů a pečiva. V březnu až dubnu dochází k hypovitaminóze a nedostatku imunity. Proto na oběd musíte jíst červené maso (hovězí, telecí), jíst hrst ořechů denně, na snídani - 50 g másla, jíst 9% tvarohu, kaši, v mléce. Na oběd - slabé vývary, ale bez dresingu. Pokud zeleninová polévka, pak bez masa. Dopřejte si těstoviny a nudle, ale z tvrdé pšenice. Pokud tedy ztratíte ztracené 3 kg, ale ne příliš rychle, vaše menstruace se zotaví bez léčby..

01.03.2009, IU
V létě jsem onemocněl papilomavirem. Vyléčen za měsíc, pil izoprinosin a použil intimní epigenový sprej. Poté jsem začal mít měsíční nesrovnalosti. Nejprve je zpoždění 3-4 dny. Pak nebyl měsíc. Lékař předepsal Gormmela CH a Aevita. Měsíční šel, ale s počty sraženými, naprosto chaotický. V únoru už nic nebylo. Zase jsem vypil gorelu. Po 4 dnech začala menstruace. Ale dnes je první den, jsou velmi podivné. Bolest je prakticky (ne-li vůbec ne) a výtok je velmi, velmi vzácný, zatímco otok v podbřišku. Může to být ze stresu (sezení, nedostatek vitamínů) nebo je to něco vážnějšího? Mohlo by to vést k neplodnosti? Sexuální styk, ale s ochranou, byly všechny testy negativní.

04.03.2009, doktorka Sikirina
Její období se zastavilo, když byly vaječníky zastaveny stresovým hormonem prolaktinem, který snižuje FSH, hormon stimulující folikuly. Musíte kontaktovat gynekologa-endokrinologa a podstoupit komplexní vyšetření.

10. 10. 2008, Аlexssss
Vzal jsem Novinet rok a půl, nebyly žádné stížnosti, všechno bylo jen pro nejlepší. První měsíc jsem přestal užívat prášky, používáme kondomy. Piju Remens, protože před užitím pilulek byl cyklus velmi nepravidelný. A teď čekám na menstruaci. Opravdu musíte počkat 1,5–2 měsíce? Co dělat, abychom pomohli tělu? Řekni mi, kdy se cyklus stabilizuje? Po takových pilulkách je to v pořádku?

11.11.2008, doktorka Sikirina
Někdy trvá 3-4 měsíce, než se obnoví menstruační cyklus po požití. Nedělejte si starosti (stres = uvolňování prolaktinu, které také narušuje cyklus), pijte Remens, vitamíny, dobře se stravujte, vedete zdravý životní styl a všechno bude fungovat.

15. 10. 2008, Lesya
NEPOTŘEBUJTE ŽÁDNOU SEBE ČINNOST! Je mi 24 let. Menstruace od 14 let, nepravidelná. Tomu jsem nevěnoval pozornost. Ale teď, abych otěhotněla, musím být léčena. Tomu by se dalo zabránit, kdybych včas konzultoval lékaře! Pokud nemáte menstruaci - běžte k lékaři.

13.10.2008, Elizaveta
Je mi 15 let. Naposledy jsem měl menstruaci v srpnu (20.) a teď je říjen a stále tam nejsou. Strašně se bojím, s čím je to spojeno? Možná jsou důvody, že tyto 2 měsíce jsem byl v Americe a dostal jsem 4 kg tuku? Jím úplně jiné jídlo. Poradenství!

20.10.2008, doktorka Sikirina
To, co se vám děje, je výrazná porucha funkce vaječníků, nezralých vajíček. Je to spojeno se změnou stravy, podnebí, časových pásem, rychlým přírůstkem hmotnosti, jedním slovem - šok! Uvolňuje se šokový hormon prolaktin, který inhibuje zrání vajíček a ovulaci. Snížená funkce vaječníků aktivuje nadledviny. Hormony nadledvinky způsobují přírůstek hmotnosti zadržováním tekutin. Proto je nutné užívat antipolaktinový lék Dostinex, 1 tabletu týdně, před příchodem menstruace. Když se objeví menstruace, přejdete na Dostinex od 7 do 26 dnů cyklu. Léčba by měla být prováděna po dobu 3 měsíců.

01.10.2008, Veronica
Už dva týdny jsem měl zpoždění menstruace, předtím jsem měl sex, co mám dělat?

Pokud jste mezi odpověďmi na tuto otázku nenašli informace, které potřebujete, nebo pokud se váš problém mírně liší od předloženého problému, zkuste položit další otázku lékaři na stejné stránce, pokud souvisí s hlavní otázkou. Můžete také položit novou otázku a naši lékaři ji po chvíli zodpoví. Je to zdarma. Informace, které potřebujete, můžete také vyhledat v podobných otázkách na této stránce nebo prostřednictvím stránky pro vyhledávání na webu. Budeme velmi vděční, pokud nás doporučíte svým přátelům na sociálních sítích..

Medportal 03online.com provádí lékařské konzultace formou korespondence s lékaři na tomto webu. Zde získáte odpovědi od skutečných odborníků ve svém oboru. V tuto chvíli na webu můžete poradit ve 48 oblastech: alergik, anesteziolog-resuscitátor, venereolog, gastroenterolog, hematolog, genetika, gynekolog, homeopat, dermatolog, dětský gynekolog, dětský neurolog, dětský urolog, dětský endokrinní chirurg, dětský endokrinní chirurg, specialista na infekční nemoci, kardiolog, kosmetička, logopéd, ORL specialista, mammolog, lékařský právník, narkolog, neuropatolog, neurochirurg, nefrolog, onkolog, onkolog, ortoped-traumatolog, oftalmolog, pediatr, plastický chirurg, proktolog, rentgenolog, psychiatr, psychiatr, sexuolog-androlog, zubař, urolog, lékárník, fytoterapeut, phlebolog, chirurg, endokrinolog.

Odpovídáme na 96,59% otázek.

Zpoždění menstruace po užívání antibiotik je pro ženy velmi důležitým tématem. Ale proč dochází ke zpoždění a je na vině skutečně léčba??

Jak ukazuje lékařská praxe, po užívání antibiotik může u mnoha žen dojít ke zpoždění menstruace. Koneckonců, tyto léky jsou docela zákeřné. Jsou schopni jak skutečně pomoci, tak způsobit škodu. Takže: Předpokládejme, že žena nachladla a aby se uzdravila, brala léky několik dní po sobě. Díky nim její příznaky nachlazení zmizely a pak přišla určená hodina... Hodina přišla, ale nebylo žádné období. A to vše kvůli drogám. Právě oni ovlivnili ženské tělo..

Jak přesně mají léky takový účinek? Díky nim může v těle ženy dojít k hormonálnímu narušení. Jinými slovy, hormonální nerovnováha. A pokud po stanovené hodině uplynulo 7 dní a stále neexistuje menstruace, musí žena navštívit lékaře.

Užívané léky mohou navíc dokonce přispět k nástupu těhotenství. Jak? Důvod je prostý: drogy mají jednu zákeřnou vlastnost - mohou působit na antikoncepci. To znamená, že pokud žena současně užívala antibiotika a antikoncepci, může se dobře stát, že se první ukáže být silnější než antikoncepce, potlačí její účinnost a pak dojde k těhotenství. Mnoho lékařů proto doporučuje neužívat dané léky současně s antikoncepčními pilulkami..

A v podstatě účinek takových léků na ženské tělo přímo závisí na samotném ženském těle. To znamená, jak zdravé je tělo.

Zpoždění po antibiotikách je nevyhnutelné. Vzhledem k tomu, že léky vyvíjejí silný stres na všechny vnitřní orgány, vitální systémy. Ačkoli někteří odborníci tvrdí opak. Vysvětlují svůj názor tím, že antibiotika ovlivňují mikroflóru, nemají nic společného s hormonálními hladinami a fungováním reprodukčního systému. Jsou tedy na vině menstruační nepravidelnosti antibiotika, nebo je to něco úplně jiného??

V překladu z latiny znamená slovo „antibiotikum“ proti životu. Droga zabíjí veškerý život v těle. Dopad se netýká pouze škodlivých mikroorganismů, ale také prospěšných. Jeho absence má řadu nežádoucích účinků. Nejprve proto trpí střevní a vaginální mikroflóra. Doposud neexistuje žádná souvislost mezi antibiotikem a menstruačním cyklem. Ale zdá se to tak zpočátku.

Léky mají silný účinek na játra a ledviny. Orgány pracují ve zběsilém rytmu a ovlivňují blízké orgány a systémy. Nadledviny se nacházejí v bezprostřední blízkosti. A již se podílejí na produkci hormonů. To znamená, že pod vlivem antibiotik se mění hormonální pozadí. A to má hodně společného s menstruačním cyklem..

Kromě toho dochází ke zpoždění menstruace po užití antibiotika v důsledku účinku léků na funkci vaječníků. To znamená, že reprodukční systém je také pod silným tlakem. Ne skutečnost, že zpoždění menstruace, selhání cyklu bude 100%. Ale ve většině případů se to stane. Zvláště pokud se před tím pravidelně objevovaly problémy s nepravidelným menstruačním cyklem.

Antibiotika vedou k narušení zažívacích orgánů. Bolest v žaludku, nevolnost, pálení žáhy, to je jasný důkaz. Po požití

Normálně menstruační cyklus trvá od 21 do 35 dnů. Každá žena má své individuální trvání, ale u většiny z nich jsou intervaly mezi menstruací stejné nebo se od sebe liší o ne více než 5 dní. Den nástupu menstruačního krvácení by měl být vždy zaznamenán do kalendáře, aby bylo možné včas zaznamenat nepravidelnost cyklu..

Často po stresu, nemoci, intenzivní fyzické aktivitě, změně klimatu dochází k mírnému zpoždění menstruace. V ostatních případech tento příznak hovoří o nástupu těhotenství nebo o hormonálních poruchách. Popíšeme hlavní důvody zpoždění menstruace a mechanismus jejich vývoje a také si povíme, co dělat v takové situaci..

Zpoždění menstruace může být výsledkem fyziologických změn v těle a může být také projevem funkčních poruch nebo onemocnění jak pohlavních, tak jiných orgánů („extragenitální patologie“).

Normálně během těhotenství nedochází k menstruaci. Po porodu se také matčin cyklus neobnoví okamžitě, do značné míry záleží na tom, zda má žena laktaci. U žen bez těhotenství může být prodloužení trvání cyklu projevem perimenopauzy (menopauzy). Nepravidelnost cyklu u dívek po nástupu menstruace se také považuje za normu, pokud není doprovázena jinými porušováními.

Funkční poruchy, které mohou vyvolat selhání menstruačního cyklu, jsou stres, intenzivní fyzická aktivita, rychlý úbytek hmotnosti, předchozí infekce nebo jiné akutní onemocnění, změna klimatu.

U pacientů trpících gynekologickými chorobami, zejména polycystickými vaječníky, je často nepravidelný cyklus se zpožděním menstruace. Kromě toho může takový příznak doprovázet zánětlivá onemocnění.

Menstruace po Postinoru má své specifické vlastnosti. Postinor je léčivý přípravek poskytující nouzovou antikoncepci.

Žádná z moderních antikoncepčních prostředků neposkytuje 100% záruku ochrany proti početí. Kondom se může zlomit a pilulka, která není opilá včas, nezaručuje potřebnou ochranu. Postinorovy recepce jsou někdy nezbytným opatřením pro mnoho žen. Tento lék je klasifikován jako farmaceutická klasika, je doporučován lékaři po dlouhou dobu a je schopen zabránit nežádoucímu těhotenství..

Zvláštnosti Postinorovy recepce spočívají v tom, že ho nepijí podle určité rutiny nebo plánu. Základem akce je levonorgestrel, který blokuje vývoj nežádoucích procesů. U některých pacientů se později vyvinou problémy s reprodukčním systémem. Abyste tomu zabránili, musíte postupovat podle pokynů..

Činidlo ve svém složení koncentruje nasycovací dávku hormonu. Příjem může ovlivnit stav celého organismu. V některých případech nemusí menstruace po užití přípravku Postinor jednoduše přijít. Pravděpodobnost zpoždění je vysoká.

Pokud se tato doba prodlouží na 5 nebo více dní, je nutné provést těhotenský test nebo hladinu hCG v krvi. Rychlé analýzy ne vždy zaručují vysoký stupeň přesnosti. Pokud přišlo nechtěné těhotenství, neměli byste se v raných fázích obávat. Zatím neexistuje úzké spojení mezi plodem a matkou. Absence menstruace také není vždy důsledkem těhotenství..

Přípravek Postinor by se neměl užívat denně. Základem akce je levonorgestrel, který funguje, když ostatní antikoncepční prostředky zůstanou bezmocné.

Poté, co pacient pil drogu, je třeba dodržovat určité podmínky. P

Zpoždění po užívání antikoncepce je u mnoha žen různého věku poměrně častým jevem. Léky tohoto typu mají poměrně významný účinek na hormonální pozadí těla a nemohou ovlivnit pouze menstruační cyklus, který do značné míry závisí na hormonální rovnováze a normálním průběhu procesu ovulace. Užívání těchto prostředků samozřejmě ovlivňuje objem, složení a načasování menstruace..

Zpoždění po užívání antikoncepčních prostředků je nejčastěji přirozenou reakcí těla na změny v hormonálních procesech a při normálním průběhu by se mělo vše dostatečně rychle stabilizovat. Pokud nedojde ke stabilizaci, měli byste se poradit s gynekologem.

Nejběžnější antikoncepcí jsou hormonální perorální kontraceptiva. Taková léčiva blokují proces ovulace, inhibují zrání vajíčka a prasknutí folikulu, což po určitou dobu vylučuje oplodnění dělohy.

Složení a konzistence cervikální tekutiny se mění, což ztěžuje průnik spermií do děložní dutiny.

Struktura endometria se mění, což minimalizuje pravděpodobnost implantace embrya do dělohy. Takové vlastnosti antikoncepčních prostředků se často používají pro léčebné účely k eliminaci gynekologických a hematologických patologií..

V současné době se používají dva hlavní typy hormonálních kontraceptiv: estrogen-progestační perorální antikoncepce a progestagenní (minipilulky, nitroděložní tělíska, injekce). Působí na hypofýzu a hypotalamus, aby zastavily stimulaci ovulace, zrání folikulů nebo potlačily funkci vaječníků. Pokud kompozice obsahuje nízkou koncentraci hormonů, pak folikuly částečně dozrávají

Důsledky antikoncepce: zpoždění po Postinoru - přijatelné a kritické podmínky. Pokud není žádné období, co dělat?

Lékaři doporučují používat jej co nejméně, protože obsahuje velmi velké množství syntetických hormonů..

Jako ojedinělé případy užívání přípravku Postinor mohou sloužit následující situace: žena byla obětí sexuálního násilí, kondom byl poškozen během pohlavního styku, došlo k nechráněnému pohlavnímu styku nebo si žena zapomněla vzít antikoncepční pilulky včas.

Vážení čtenáři! Naše články hovoří o typických způsobech řešení zdravotních problémů, ale každý případ je jedinečný..

Žádný antikoncepční přípravek neposkytuje 100% záruku, že nedojde k otěhotnění, Postinor není výjimkou. Nejvyšší účinnost léku je 95% během prvních 12 hodin po pohlavním styku. Účinnost dále klesá, po 24 hodinách je to 75% a po 48 hodinách pouze 53%. Po třech dnech nemá smysl užívat drogu.

Postinor - obsahuje velmi velkou dávku syntetických hormonů, takže následky takového hormonálního záchvatu mohou být nepředvídatelné. Selhání menstruačního cyklu (zpoždění po Postinoru nebo špinění uprostřed menstruačního cyklu) je ve většině případů přijatelným vedlejším účinkem.

Po podání přípravku Postinor zpravidla začíná krvavé vypouštění, mohou se objevit ve dnech 2-4 (v extrémních případech po 5 dnech), což naznačuje, že lék účinkoval a nedošlo k těhotenství..

Může po Postinoru dojít ke zpoždění menstruace? Velká dávka syntetického hormonu může narušit činnost endokrinních žláz, což vede k nepravidelnému měsíčnímu cyklu. Obnovení cyklu bude trvat 3-4 měsíce.

- Antibiotika, antivirotika, antimykotika - léčba, klasifikace, vedlejší účinky, návody k lékům

Nejběžnějším vedlejším účinkem antibiotické terapie je dysbióza. V důsledku smrti střevní mikroflóry je narušen proces trávení a asimilace živin, objevují se poruchy stolice, bolesti břicha a je zaznamenáno zhoršení celkové pohody..

Dlouhodobé užívání antibakteriálních látek také ovlivňuje játra, která nemají čas na neutralizaci toxinů vstupujících do krve, hromadí je a zanícují se. U žen po antibiotikách někdy dochází ke zpoždění menstruace.

Zkrácení nebo prodloužení trvání menstruačního cyklu pod vlivem farmakoterapie je zcela běžné. Reprodukční systém je citlivý na změny chemického složení krve, zejména při užívání hormonálních léků. Jsou menstruační nepravidelnosti možné kvůli užívání antibakteriálních látek? Chcete-li získat odpověď na tuto otázku, musíte pochopit mechanismus ovulace..

Čtyřtýdenní období je rozděleno do 3 fází různého trvání, během nichž vaječník dozrává ve vaječníku.

Jsou poskytnuty podmínky pro jeho oplodnění a konsolidaci (nebo odmítnutí, ke kterému dochází při charakteristickém krvácení).

Antibakteriální látky nejsou hormonální a jsou určeny pouze k potlačení aktivity bakterií. Samotné léky ani produkty jejich štěpení nejsou schopné ovlivnit fáze menstruačního cyklu..

Proto je odpověď na otázku, zda mohou antibiotika ovlivnit menstruaci, negativní. U žen však často dochází ke zpoždění menstruace během léčby nebo po ní. Proč se to děje n

Ne, on nemůže. Nemá to žádný účinek.

Bylo by správnější říci, že Isoprinosin a Groprinosin jsou přibližně stejné.... Jediná věc, zpočátku, menstruace přišla trochu pozdě, doktor řekl, že je to normální.

Slyšel jsem, jak hoří, a jak vypadají?

Střední Rusko.... Příčiny, příznaky, léčba opožděné menstruace. Všechny ženy v jejich životě čelí zpoždění menstruace..

Můj přítel byl diagnostikován s virem a já vím, že se zakořenili a ztuhli, aby nedošlo k nové tvorbě, oni sami by se samozřejmě nerozpustili.

Existuje chirurgická a terapeutická léčba. pokud nedostanete pilulky, odříznou vám to, co nepotřebujete

U kosmetičky dermatolog spálil tekutým dusíkem

Mimochodem, dělali cervarix ve škole

Papilómy se obvykle odstraňují kryoterapií, laserem nebo chirurgickým vyříznutím tkáně v celkové anestezii. Ale to je, pokud jsou velké nebo je jich mnoho. Jednotlivé jsou obvykle kauterizovány, ale je nutné se jich v každém případě zbavit, protože HPV se může vyvinout v onkologii. Navenek vypadají jako pupínky červené nebo šedé barvy, lze je zvětšit v závislosti na zanedbání léčby a přítomnosti dalších gynekologických onemocnění. Po léčbě se člověk obvykle stává nositelem HPV.

Může léčba isoprinosinem oddálit menstruaci? Léčba trvala 3 cykly po 10 dnech. Na konci 3. kurzu došlo ke zpoždění 11 dní.

Condylomy jsou odstraněny, HPV není vyléčen.

Pokud ji budete léčit v rané fázi, zdá se, že se to dá vyléčit, lékař vám předepíše svíčky, je třeba je vložit do pochvy podle pokynů a do zadku (některé :)
Musí být odstraněn, to provádí lékař moxování, zmrazení atd. atd..
Věřte mi, 16 a 18 také není věta, hlavní je odstranit je, slyšel jsem, že tělo tento virus jednoduše vyhodí z těla na pár let. zdá se, že je a zůstává ve vás, ale ani během analýzy to nebude možné identifikovat. Zdá se mi, že všichni jsou touto chorobou zastrašováni, jen aby uvedli vakcínu na trh, do obchodu a nic osobního.
Mám to asi 3 roky. Nemám na to chuť.
Pokud se objeví kandidóza, okamžitě ji ošetřte, všiml jsem si, že se mohou znovu objevit papilomy a rychle rostou s kandidózou.
porodila dvě krásná zdravá děti a žila plnohodnotný život. Snažím se udržovat imunitu.

Jsem lékař a jsem připraven diskutovat o vašem stavu. Popište svůj stav podrobněji v osobním http://onko.spb.ru/index.php/component/contact/contact/2

Představte ji Flucostatu.

Řekněte mi, prosím, může dojít ke zpoždění menstruace po užití isoprinosinu a genferonu, které mi byly předepsány k léčbě OK?! A jak brzy se cyklus vrátí? komentáře 0.

Už mi je zle z boje (

Nejlepší je poradit se s lékařem!
drogy jsou nyní plné!

Předejte PCR, máte ji na pozadí, zacházejte s ní tak, jak má, není pochyb - balíček dobře vybraných pilulek a teprve poté flucostat

„Domácí léky“ zde nejsou k dispozici. Neváhejte kontaktovat gynekologa, zvolí léčbu (většinou silná antibiotika, je nebezpečné je užívat bez lékařského předpisu). Užívejte vitamíny souběžně. neodkládejte a nebojte se!

A jaký je vedlejší účinek isoprinosinu, který lze vidět v analýzách? Mému dítěti byl také předepsán isoprinosin, začaly užívat 2. den, hrdlo je červené, teplota je 38,5, pak nesmíme užívat isoprinosin?

Konzultace s lékařem je prostě nezbytná, protože cesty tohoto onemocnění mohou být různé. Možná budete muset být léčeni a poté také zvýšit imunitu, protože se špatnou imunitou je možné neustálé opakování onemocnění. Neměli byste nechat vše, aby se to vyvíjelo, to není tak neškodná nemoc. Nejprve drozd, pak se může objevit ještě nebezpečnější bolest.

Všechno je pro každého jiné. Byl jsem léčen pimafucinem ve svíčkách. Pomohlo mi 6 kusů. ale partner musí pít pilulky, jinak je léčba ztrátou peněz. Nepamatuji si, jak se prášky nazývají ((((((

Zde je schéma, pokud vypijete všechno, rozloučíte se navždy.
Diflucan (mycosyst, medoflucan, flukonazol) pijte dvakrát denně 150 mg v intervalu 2 týdnů a po 1 měsíci pijte ještě třikrát.
kurz kurzů isoprinosinu 10 dní.
lokálně - svíčky Betadine a sprchování Miramistinem, střídejte 10 z každého postupu.

Nepropadejte panice, málem jsem to měl - erozi a během těhotenství mi udělali skvrnu - dysplázie. Nebojte se, před rakovinou není 9 měsíců, ale 6 let. Šel jsem do ústavu, kde se rakovina léčí, podívali se na mě na speciálním zařízení a napsali, že můžete porodit obvyklým způsobem. Porodila perfektně, nakrmila dítě po dobu 6 měsíců, poté kauterizovala dysplázii a nyní je vše v pořádku.

Zpoždění menstruace o 1, 2, 3 měsíce může nastat v důsledku mnoha gynekologických onemocnění, jako jsou například děložní myomy, zánět děložních přívěsků a mnoho dalšího..

Nepamatuji si, co se stalo, ale po porodu byli také léčeni Isoprinosinem..
A eroze byla před těhotenstvím, těhotné ženy nejsou léčeny ničím a nemá smysl to pozorovat. Nenechte se natáhnout, naopak, samotná eroze se může dokonce zahojit. Vydržte normálně, porodte, kojte a poté vše vyléčte. Doktor mi to řekl. Kojila jsem další 2 roky. pak jsem šel všechno ošetřit a spálit erozi.
Živý a zdravý a také dítě. Takže nedělejte v sobě hysterii a důvěřujte lékařům.

Nebojte se, pokud se na vás nedívají správně, první nátěr v 17. týdnu není kratší, nikdo nebude léčit erozi, i když ji máte, když jste těhotná, o "rakovinových" buňkách vám řeknu tajemství, které má každý moderní analýzy nebudou obtížné, jen se z některých těchto buněk vyvine rakovina a z jiných ne. Není tedy důvod si dělat starosti a číst v síti méně kecy, že mozek nabobtná.

Došlo také k erozi a HPP 16, 18. Během těhotenství se eroze neléčí. Po porodu se zmenšila

HPV, eroze.. těhotenství.. porodila, dítě má 8 měsíců ještě není léčeno, kojím. řekl doktor, dokud se eroze nezvýší, můžete kojit

Těhotné ženy nedostávají téměř nic. Stejně jako ošetřovatelství. Porodila také erozí. druhá je také s cystou. léčila všechno po porodu a po ukončení hepatitidy B..

Přípustné zpoždění menstruace foto Přípustným zpožděním menstruace je v každém případě porušení menstruační funkce ženy, které se projevuje absencí cyklického krvácení po dobu delší než 35 dnů.

Nebojte se, byla jsem kauterizována erozí PŘED porodem, solkovagin, takže si pamatuji, když jsem se dozvěděla o těhotenství, obávala jsem se, že děložní čípek ztratí svou pružnost, neotevře se, ale porodí se sám. Obecně platí, že je třeba brát nátěry, které mě vzaly a vzaly i ve druhém těhotenství, i když mezi těhotenstvími (8,5 měsíce) bylo počasí méně než rok. Výsledkem je, že eroze nezmizela a budu ji léčit až po 2 cyklech po objevení se menstruace (krmím a nebudou dostatečně dlouhé), byly také papilomy, ale ne onkogenní, i když u obou těhotenství. moje matka je však registrována u onkologa a tato otázka mě také trochu znepokojuje, moje nevyléčená eroze mě znepokojuje, ale také jsem chtěla mít čas porodit děti až do období, kdy začaly komplikace. Zdá se tedy, že je nutné zahájit otázku lesnictví 2 měsíce po porodu, kdy je povinná návštěva lékaře a již s ním tento problém vyřešit.

Nebyl to můj lékař, kdo ve mně vůbec zjistil erozi, zatímco můj byl na dovolené, šel jsem vstát a našel to tam! Řekli, že to nemůžete odstranit až po porodu, budou to vypálit) Nebojte se, nemůžete !

Měl jsem a stále mám erozi, HPP a oni řekli, že by měla být léčena buď před těhotenstvím, nebo po něm

Eroze po porodu může projít, takže se nebojte, ale obecně je správné, že se na vás lékař na židli nedívá... během těhotenství by neměla být děloha narušena... Měl jsem 21 týdnů po celou dobu, vzali jen jeden nátěr a pak, ona úplně nelepila zařízení, a tak ho odložila někde do poloviny a poté ho otřela o sklo

Záleží, o kolik více zpoždění. Menstruace nemusí přijít včas kvůli nervům, užívání antibiotik, hormonálních léků, špatně. Může dojít ke zpoždění kvůli nízkému hemoglobinu? značky hemoglobin, zpoždění, menstruace, menstruace.

Pravděpodobnost je velmi malá. tím více ejakulace nastává v kondomu.

Ano, ze svatého ducha neotěhotní. Měsíc nebude menstruace, jděte na vaginální ultrazvuk. a tam budeš 100% těhotná nebo ne. Nekupujte testy, lžou!

Fotografie vaší hvězdy ve studiu, uvidíme a řekneme verdikt

Isoprinosin a alkohol jsou k dispozici, pokud chcete zasadit játra. Pokud se rozhodnete pít alkohol, vzdejte se leeringu a naopak, ale společně nemůžete.... Státní duma zváží návrh zákona zakazující energetiky v Rusku. Chuť alkoholu v ústech.

Ne
A jaké třikrát se chlubit bez preziku??

Jděte k lékaři, než bude pozdě

Kolik stojí postinor v lékárnách v Rusku a na Ukrajině? Recenze postinorských antikoncepčních pilulek.... Neexistuje žádná lhůta včas, zpoždění je již 5 dní, test je negativní. Co je to? Postinorovy důsledky?

Eh. Stále je dobré být mužem =) Soucitím.

A co to je? Duflican nějaká reklama)))

Jedna tableta pro oba sexuální partnery - a obvykle žádný problém. samozřejmě, pokud je vás hodně a každý se účastní několika milostných trojúhelníků. tehdy je to opravdu problém

Je to velmi jednoduché - kanystr nebo klotrimazol 5-7 dní během neštěstí, pak 3 měsíce. několik dní před menstruací a stejné množství po nich. Medic.

Ano! „Pes to snědl!“ Dokud jsem nešel k dobrému lékaři, který předepsal léčbu KOMPLEXEM, nemohl jsem vyléčit (ale vyléčit se pouze dováženými léky). A mějte na paměti: drozd může být ze skrytých infekcí, dokud ho nevyléčíte, všechno bude k ničemu!

Často, když dojde k selhání v ženském těle, zejména zpoždění menstruace, ženy nespěchají do gynekologické ordinace, ale snaží se najít řešení problému právě v lidových lécích.

Lékárny prodávají nádherné sbírky bylin z tohoto případu.

Bohužel je nemožné zbavit se původce mléčné rasy. Jedná se o symbiotickou flóru, která je vždy přítomna a koná se.
Někteří se o tento „zázrak přírody“ neustále obávají a někteří ho neviděli. Tajemství je jednoduché.
Drozd se projevuje imunodeficiencí v důsledku slabosti, nedostatku vitamínů, užívání antibiotik atd. Příčinný činitel je právě tady a všechny potěšení z jeho přítomnosti jsou přítomny.
První věc, kterou ti řeknu.
Nezemřou z drozdů. Proto žádné klotrimaholy a jiné hormonální jasy.
Duflucan bohužel z velké části ospravedlňuje pouze reklamu a působí velmi průměrně.
Neexistují však žádné beznadějné situace.

Tyto infekce nenarušují plodnost. V mnoha zemích EU navíc není léčena ureaplasma a papilomavirus, protože tyto infekce považují za patogenní flóru ženy. Léčí se v zásadě pouze tehdy, když se vymknou kontrole, jako je staphylococcus aureus. Staphylococcus aureus je běžný u mnoha lidí, ale je léčen pouze tehdy, pokud způsobuje určité příznaky. Důvod je tedy nejpravděpodobnější ve vašem druhém. Nechte svého manžela projít analýzou motility spermií a zkontrolujete průchodnost vašich folopických trubiček, možná máte adheze. Abyste však mohli být správně vyšetřeni, musíte vyhledat dobrého lékaře a léčba infekcí antibiotiky neodhalí skutečnou příčinu..

ISOPRINOSINE ISOPRINOSINE. Anatomicko-terapeuticko-chemická klasifikace ATC.... Důvody pro zpoždění menstruace. Bojíte se epilátorů? Prostě nevíte, jak je správně používat!

Byli jste vyšetřeni na soukromé klinice a byla vám tam předepsána léčba? Papilomavirus se musí podívat na aktivitu, darovat krev, pokud v těle „spí“ (není aktivní), je zbytečné ji léčit, analýza ukáže její přítomnost, ale nezpůsobí újmu ve spánkové formě. A isoprinosin je velmi toxický moderní lék, ale nepřináší účinek, pomohl málo lidem. Ovlivněny jsou pouze játra a ledviny. Isoprinosin ničí viry i živé buňky těla. Papilomavirus neovlivňuje koncepci, má ji každý druhý člověk. Naše babičky porodily zdravé děti s tímto virem. Léčit tyto infekce dříve nebylo módní. Lékaři v Německu tvrdí, že není třeba léčit papilomavirus a velmi zřídka opouští tělo, většinou zůstává navždy, a to není děsivé, pokud to nezpůsobí následky. S tímto virem musí žena každých šest měsíců sledovat děložní čípek u gynekologa. Možná, že eroze není způsobena těmito infekcemi ve vás. Existuje pro ni mnoho důvodů. Ureaplasma, pokud je v přijatelném množství, také není léčena, není potřeba. S oslabením imunity se tyto infekce vznesou (počet se zvýší, poté se vrátí do normálu), je třeba jen sledovat imunitu. Pokud nenastanou žádné komplikace, je lepší nepít tolik léků. Tolik lidí je nyní uzdraveno. Na tyto infekce stačí 1-2 léky. v této věci je hlavní věcí najít velmi kompetentního lékaře, nikoliv toho, kdo má zájem na uzdravení pacienta z toho, co není, a získat procento léků z lékárny. Mluvím ze svých vlastních zkušeností a zkušeností přátel.
Přeji vám a vašemu manželovi, abyste co nejdříve otěhotněli)! 80% párů otěhotní do jednoho roku a ne všechny na první pokus, 15% do dvou let, a uspějete. Raději zkuste být léčeni na adheze jako prevenci. Čípky Longidaza jsou dobré, pomáhají mnoha, mnohým později otěhotnět. A místní vstřebatelné tampony s léky po dobu 10 dnů. A manžel může mít spermogram. Někdy vaječníkové cysty ztěžují otěhotnění. Udělejte ultrazvuk, podívejte se na vaječníky a zda je vajíčko zralé. Proveďte ovulační testy. Jsem si jistý, že brzy budete moci stejně otěhotnět)! Zkontrolujte aktivitu HPV a nezničte své tělo zbytečně pilulkami. Je lepší pít vitamíny k přípravě na těhotenství, kyselinu listovou, vitamin E, jodomarin. Hodně štěstí)! Četl jsem také vaši otázku ohledně digitálního testu, který ukázal 1-2 týdny těhotenství, není to špatné. 99% přesné. Píšete, že vás bolí žaludek a vaše menstruace začala - vypadá to jako brzký potrat (Jak popisujete, je to velmi podobné těhotenství. Až příště otěhotníte, zkuste se o sebe postarat a odpočívat a lhát co nejvíce. Nebo okamžitě k lékaři, aby vám předepsal konzervativní terapii. A nebyli jste testováni na hormony? Možná z tohoto důvodu těhotenství nefunguje. Rovněž je důležitá hladina hormonů. Jsem si jistý, že brzy uspějete).

Získejte léčbu a poté otěhotněte. Tyto infekce nemusí ovlivnit početí, ale plod je velmi ovlivněn. Pokud vám nezáleží na tom, jaké dítě porodit, zdravé nebo nemocné, ale jen porodit, tak proč chodit k lékařům a nechat se léčit?

Latinský název: Isoprinosin. Výrobce: TEVA Pharmaceutical Works Private, Ltd. Co. (Maďarsko).

Lékaři o Isoprinosinu: jak aplikovat na děti s HPV.

Aktivní složka: Inosine Pranobex

Isoprinosin

Isoprinosin - imunostimulant s antivirovým účinkem.

Pranobex, který je součástí inosinu, aktivuje makrofágy, zvyšuje produkci protilátek, T-l, Ig G, interferon gama, inhibuje virovou RNA.

Lék je účinný proti CMV, HSV, viru chřipky, viru ECHO atd..

Baleno v 500 mg tabletách - 20,30 a 50 záložek.

Předepisuji isoprinosin v komplexní léčbě genitálního oparu, PVI, CIN, také po destruktivní léčbě. Isoprinosin je dobře snášen, funguje efektivně (významně snižuje titr HPV VKR), dlouhodobá remise, nežádoucí účinky jsou vzácné. Povinná kontrola kyseliny močové, kontrola jater, ledvin. Jako každé imunostimulační léčivo, i isoprinosin musí být užíván přísně podle indikací.

Isoprinosin se během těhotenství nedoporučuje kvůli nedostatku bezpečnostních studií.

Z mínusů si mohu všimnout vysoké ceny, dostupnosti ve vzácných lékárnách, nepohodlného režimu (je třeba užívat 6-8 tablet / den 3-4krát).

Isoprinosin

Isoprinosin je imunostimulant, má tedy nespecifický antivirový účinek. Anotace k tomuto léku naznačuje širokou škálu antivirových účinků.

Výrobci omezují příjem izoprinosinu podle věku. Děti ve věku od 3 let a s hmotností 15 kg mohou užívat sirup.

Jako každý myslící lékař však ve své pediatrické praxi používám tento lék opatrně. Jinými slovy, ke jmenování imunostimulantů přistupuji velmi opatrně, protože křehký imunitní systém může reagovat nepředvídatelným způsobem..

Jinými slovy nemohu tvrdit, že isoprinosin je účinný a poměrně vysoký, ale je nebezpečné jej předepisovat / používat k léčbě jakéhokoli respiračního virového onemocnění u dítěte..

Přístup k léčbě isoprinosinem by měl být selektivní.

Isoprinosin je droga pochybné bezpečnosti a účinnosti

Isoprinosin (INN Inosine Pranobex) je na farmaceutickém trhu prezentován jako imunostimulační léčivo. Tato droga byla syntetizována v USA v 70. letech. Vývoj tohoto léku byl prováděn především jako antivirotikum, ale v procesu studia mechanismů Isoprinosinu byla odhalena imunostimulační aktivita.

Navzdory skutečnosti, že tento lék prochází některými klinickými studiemi - ve vztahu k léčbě některých virových onemocnění není zahrnut do standardů léčby. Řada studií zejména potvrzuje „účinnost“ isoprinosinu při léčbě HPV - dnes je však prokázáno, že HPV lze z těla nezávisle vyloučit během 1–2 let - bez jakékoli léčby. A stojí za to v tomto případě důvěřovat Isoprinosinu a utratit dostatečné množství peněz, ve velkém, „marně“.

Navíc je bezpečnost této drogy v některých případech vážně zpochybňována, takže je naprosto nerozumné ji užívat..

Tento lék je kontraindikován pro použití u těhotných a kojících žen. A to navzdory skutečnosti, že pokyny naznačují, že může být použit u dětí ve věku od tří let - nepoužíval bych to - opět z důvodu nedostatečných informací o bezpečnosti tohoto léku.

Latinský název: Isoprinosin
ATX kód: J05AX05
Aktivní složka: Inosin pranobex
Výrobce: Teva, Izrael
Podmínky výdeje v lékárně: Předpis
Cena: od 284 do 1920 rublů.

"Isoprinosin" (500 mg) je imunostimulační léčivo, které má komplexní účinek, má antivirové vlastnosti, používá se k terapeutickým účelům a k prevenci onemocnění vyvolaných herpevirem.

Terapeutická léčba a profylaxe pomocí léku "Isoprinosin" je indikována pro řadu onemocnění a patologických stavů:

 • Virové infekce i chřipka
 • Nemoci infekčního původu vyvolané herpesvirem typu 1-5 (je možné léčit herpesvirus typu 6, 7 a 8), stejně jako herpetická keratitida
 • Plané neštovice, šindele
 • Zhoršující se příznaky spalniček
 • S mononukleózou způsobenou specifickými viry
 • Cytomegalovirová infekce způsobená herpesvirem typu 5
 • Papilomavirus nebo takzvaný HPV, který se projevuje jako vláknité papilomy hrtanu
 • Polypy cervikálního kanálu
 • HPV vnější a vnitřní pohlavní orgány u žen i mužů, terapeutická terapie k odstranění bradavic.

Každá tableta léčivého přípravku "Isoprinosine" od společnosti "Teva" obsahuje 500 mg hlavní účinné látky - inosin pranobex. Přípravek obsahuje řadu pomocných složek.

Lék "Isoprinosin" (500 mg) je považován za umělý derivát purinu, stimuluje imunitní systém, má nespecifické antivirové vlastnosti.

Díky použití tohoto léku je možné obnovit lymfocytární funkci v průběhu imunosupresivního stavu, zvýšit blastogenezi v populaci monocytových buněk, v důsledku čehož je aktivován proces exprese membránových receptorů, které jsou umístěny mimo T-pomocníky. Kromě toho hlavní složka "Isoprinosinu" (500 mg) zabraňuje snížení reakce lymfocytárních buněk v případě působení léků ze skupiny glukokortikoidů, přispívá k normalizaci intracelulárního thymidinu.

Isoprinosin od společnosti Teva je účinný proti virům, jako je Herpes simplex, patogeny spalniček, cytomegavirus A a B, poliovirus, virus ECHO, virus lidského lymfomu T-buněk (typ 3), koňská encefalitida, encefalomyokarditida a další typy virová infekce.

Antivirový účinek léčiva je způsoben inhibičním účinkem na samotnou RNA viru, stejně jako enzym dihydropteroát syntetáza, který se podílí na syntéze řady mikroorganismů. Spolu s destruktivním účinkem patogenního viru na RNA se zvyšuje produkce interferonů (α a γ), které mají výrazný antivirový účinek.

Hlavní účinná látka léčiva se rychle vstřebává sliznicí trávicího traktu.

Nejvyšší koncentrace hlavní účinné látky - inosin pranobex v plazmě je pozorována 1 - 2 hodiny po perorálním podání.

Metabolismus probíhá uvolňováním kyseliny močové, proces vylučování metabolitů probíhá ledvinami do 48 hodin po užití.

Průměrná cena od 300 do 1900 rublů.

Tablety isoprinosinu jsou bělavě krémové, konvexní, s jemnou aminovou vůní, balené v blistrech po 10 kusech.

Kartonové balení může obsahovat 2, 3 nebo 5 takových blistrů s „Isoprinosinem“ (500 mg).

Isoprinosin z přípravku Teva se užívá perorálně s malým množstvím vody (nejlépe po jídle).

Obvykle se denní dávka "Isoprinosinu" pro dospělé i děti od 3 let počítá s přihlédnutím k tělesné hmotnosti (při hmotnosti 20 kg se dávka léčiva počítá jako 50 mg - 1 kg). Děti a dospělí jsou často předepisováni k pití tablet Isoprinosinu bezprostředně po jídle třikrát nebo čtyřikrát denně..

Pro léčbu a profylaxi se dospělým doporučuje užívat lék v dávce šesti nebo osmi tablet po celý den, pro předškolní děti (od 3 let): doporučuje se vypít ½ tablety na 5 kg hmotnosti dítěte - denní dávka Isoprinosinu je 0,25.

V případě naléhavé potřeby a se složitým průběhem onemocnění infekční povahy je možné zvýšit denní dávku "Isoprinosinu" pro dítě i dospělého s výpočtem 1 kg - 100 mg léčiva by měla být podávána ve stejných dávkách 4 až 6krát. Průběh léčby doporučený pro děti a jeho trvání určuje ošetřující lékař.

U starších pacientů je nejvyšší denní dávka léčiva "Isoprinosin" v (g) 3-4 gramy.

Během léčby a prevence akutních onemocnění (s ARVI, nachlazením, chřipkou) je průběh terapie u pacientů všech věkových skupin 5-14 dní. Poté, co příznaky ARVI a chřipky úplně vymizí, doporučuje se pokračovat v léčbě dospělých a dětí asi několik dní. Průběh léčby ARVI a chřipky (prasat) u dětí a dospělých lze prodloužit, pokud je stav pacienta sledován ošetřujícím lékařem. Během léčby může být předepsáno antibiotikum.

V případě prevence chronických onemocnění (zejména angíny) s častými recidivami je předepsáno několik léčebných cyklů trvajících od 5 do 10 dnů, každý další léčebný cyklus se nejlépe provádí v intervalu nejméně 8 dnů.

Podpůrnou léčbu chronických onemocnění, včetně angíny, lze provádět sníženou denní dávkou (500 mg nebo 1 000 mg, což odpovídá 1 nebo 2 tabletám). Průběh léčby je 30 dní.

Lék "Isoprinosine" od "Teva" docela účinně léčí herpetické infekce. Když je detekován herpes virus (včetně neštovic), dospělým a dětem je předepsána terapeutická léčba, která trvá 5-10 dní, dokud všechny příznaky onemocnění úplně nezmizí. Prevence recidivy herpes viru během remise by měla trvat 30 dní při použití denní dávky Isoprinosinu (1 g), která je rozdělena na 2 dávky.

V případě lidského papilomaviru (HPV) je denní dávka pro dospělé 6 tablet, obvykle je předepsáno vypít 2 tablety. třikrát po celý den. Je snadné vypočítat dávku pro dítě při léčbě lidského papilomaviru (HPV): ½ tab. - 5 kg hmotnosti pro dítě (od 3 let), doporučená dávka "Isoprinosinu" pro děti čtvrtého roku života se doporučuje podávat 3-4krát během dne. Průběh monoterapie zaměřené na léčbu lidského papilomaviru je 14 - 28 dní.

O nebezpečí vzniku HPV a o dalších metodách léčby tohoto onemocnění si přečtěte článek: Bradavice na intimních místech: příčiny a léčba.

Pro léčbu genitálních bradavic a polypů vnitřních pohlavních orgánů je dávka "Isoprinosinu" často předepsána stejně jako u HPV. Je možné podstoupit monoterapii i kombinaci s chirurgickým zákrokem. Celková doba trvání je 14-28 dní. Poté se doporučuje trojnásobný průběh léčby polypů v intervalech 1 měsíce..

Je třeba poznamenat, že tento léčivý přípravek účinně léčí gynekologická onemocnění. Během léčby patologických změn v děložním čípku, stejně jako u polypů cervikálního kanálu způsobených HPV, je předepsána denní dávka 6 tablet, vypijte třikrát (jedna dávka - 2 tablety). Doba léčby polypů je 10 dní. Poté jsou pro profylaxi předepsány 2 nebo 3 stejné léčebné cykly, každý cyklus s intervalem 10 až 14 dnů. Po léčbě je možné plánování těhotenství.

Obvykle v přítomnosti jednotlivých bradavic není potřeba léčby, pokud novotvary nezpůsobují nepohodlí, protože lék léčí více projevů patologie. Při snížené imunitě je v těle pozorován významný počet bradavic, což vyžaduje komplexní léčbu. Užívání léku "Isoprinosin" významně snižuje možnost relapsu po terapii. Drogu můžete pít jak před procedurou excize bradavic, tak bezprostředně po operaci. V případě infekce lidským papilomavirem zvýší léčba tímto lékem šanci na spontánní vymizení bradavic bez chirurgického zákroku. Denní dávka "Isoprinosinu" a množství užívané drogy se stanoví individuálně po konzultaci s odborníkem.

Stojí za zmínku, že zpoždění menstruace během užívání "Isoprinosinu" nemá nic společného s léčivým účinkem tohoto léku na reprodukční systém ženy. Pokud má žena zpoždění menstruace po celou dobu léčby, je lepší vyhledat radu od gynekologa, je možné diagnostikovat onemocnění vnitřních pohlavních orgánů, která vyvolávají tuto patologii.

Lék "Isoprinosin" není předepsán v následujících případech:

 • Těhotenství a kojení
 • V přítomnosti urolitiázy
 • Patologie ledvin (chronický průběh)
 • Změna srdeční frekvence
 • Zvýšená náchylnost k hlavní složce "Isoprinosinu"
 • Věk dětí (do 3 let)
 • Dna.

Neexistují žádné další kontraindikace pro použití popsaného léku..

Dosud neexistují žádné informace o tom, jak lék působí na tělo ženy a embryo během těhotenství, stejně jako na dítě během kojení. Aby se předešlo komplikacím v těhotenství, je lepší vyloučit léčbu „Isoprinosinem“.

Poté, co proběhne dvoutýdenní léčebná kúra, je zapotřebí laboratorní studie moči a krve k určení hladiny kyseliny močové..

V případě dlouhodobé léčby (více než 4 týdny) se doporučuje sledovat ledviny a jaterní funkce každý měsíc podle hlavních laboratorních kritérií..

Tento léčivý přípravek se doporučuje pro děti od čtvrtého roku života (hmotnost dítěte nad 20 kg).

Současné užívání urikosurik, stejně jako diuretik a inhibitorů xanthinoxidázy, zvyšuje pravděpodobnost změny objemu kyseliny močové přímo v krevním séru. Během terapeutické léčby Isoprinosinem je lepší nezačat užívat tuto sérii léků spolu s Isoprinosinem, aby nedošlo k poškození těla.

Na pozadí léčby isoprinosinem můžete užívat antibiotikum (existuje kompatibilita s antibakteriálními léky).

Je třeba poznamenat, že byste neměli užívat "Isoprinosin" a alkohol společně. Účinek alkoholických nápojů je nepříznivý pro imunitní systém, proto při současném užívání "Isoprinosinu" a alkoholu nebude terapeutický účinek léčby pozorován.

Při užívání léku je možné několik negativních projevů, často jsou diagnostikovány:

 • CNS: rychlá únava, letargie, bolesti hlavy, nadměrné vzrušení, závratě, špatný spánek
 • Gastrointestinální trakt: ztráta zájmu o jídlo, bolest v epigastrické oblasti, nevolnost, nutkání na zvracení, dysfunkce střev
 • Hepatobiliární systém: zvýšená aktivita jaterních enzymů
 • Genitourinární systém: polyurie
 • Alergie: kopřivka, makulopapulární vyrážka, otoky
 • Muskuloskeletální systém: bolestivé pocity v periartikulární oblasti, zhoršený průběh dny.

Spolu s výše uvedenými příznaky je možné zvýšení hladiny močovinového dusíku v krvi. Může se také zvýšit tělesná teplota, což je způsobeno reakcí imunitního systému na viry. Po několika dnech se tělesná teplota sníží a vrátí se k normálu. Pokud má dítě teplotu nad 38 ° C, je indikováno užívání antipyretik.

V tuto chvíli nejsou žádné případy předávkování "Isoprinosinem".

Nejlepší je uchovávat lék ve formě tablet "Isprinosin" při teplotách pod 25 ° C. Lék lze použít do 5 let od data výroby..

Gedeon Richter, Polsko
Cena od 483 do 1634 rublů.

"Groprinosin" je úplným analogem léku "Isoprinosin" jak ve formě uvolňování, tak v hlavních charakteristikách a terapeutickém účinku, liší se pouze výrobce. Jedna tableta Groprinosinu obsahuje 500 mg pranobex inosinu.

 • Účinný lék na léčbu infekce lidským papilomavirem (bradavice, herpes virus, genitální bradavice), ARVI, včetně angíny
 • Může být podáno dítěti staršímu 3 let
 • Minimální pravděpodobnost nežádoucích účinků
 • Vysoká cena
 • Lék není předepsán po celou dobu těhotenství
 • Po perorálním podání léku "Groprinosin" může dojít ke ztrátě chuti k jídlu.

BioMedInvest, Rusko
Cena od 1195 do 2776 rublů.

"Indinol" je doplněk stravy obsahující potravinový indinol. Léčivo je účinné proti infekci lidským papilomavirem (HPV), normalizuje hladinu pohlavních hormonů v krvi a pomáhá normalizovat imunitní systém. "Indinol" je dostupný v kapslích.

 • Vysoce účinný lék při léčbě gynekologických onemocnění, lidského papilomaviru, polypů, akutních respiračních virových infekcí a angíny
 • Nežádoucí účinky se vyskytují zřídka
 • Při užívání léku "Indinol" se může mírně zvýšit tělesná teplota
 • Léčba přípravkem "Indinol" není předepsána během těhotenství a kojení
 • Je lepší vyloučit současné užívání léků, které snižují kyselost žaludeční šťávy.

POLISAN, Rusko
Cena od 124 do 870 rublů.

Cykloferon je antivirotikum (vysoce účinné při léčbě ARVI, včetně chronické angíny). Výrobce nabízí různé dávkové formy léčiva: roztok pro intramuskulární injekci, mast, tablety. Základem léčivého přípravku "Cycloferon" je megluminakridonacetát, který stimuluje syntézu endogenního interferonu.

 • Cykloferon nevyvolává nežádoucí účinky při léčbě infekce lidským papilomavirem
 • Přijatelná cena
 • Přípravek „Cycloferon“ lze podávat dítěti od 4 let.
 • Cykloferon lze zakoupit pouze na lékařský předpis
 • Zakázáno pro použití při jaterní cirhóze
 • Cykloferon se doporučuje užívat opatrně v případě alergie na léky.

Feron, Rusko
Cena od 153 do 958 rublů.

Přípravek "Viferon" má antivirové a imunomodulační účinky. Hlavní aktivní složkou léčiva "Viferon" je lidský rekombinantní interferon, který umožňuje účinně léčit virové infekce, včetně lidského papilomaviru (HPV). Přípravek "Viferon" se vyrábí v následujících dávkových formách: mast, čípky a gel.

 • Může být použit v komplexu Viferon + antibiotikum
 • Používá se k léčbě a prevenci bradavic, papilomů, účinných na polypy, opary, akutní respirační virové infekce, angíny
 • Svíčky a masti "Viferon" lze použít během těhotenství k léčbě dětí mladších jednoho roku
 • Alergie na složky léku není vyloučena
 • Před užitím drogy "Viferon" se doporučuje poradit se s lékařem.

Povaha vaginální sekrece může vypovídat o stavu zdraví žen. Právě jim dívky věnují pozornost při rozhodování, zda navštívit gynekologa. Co znamená růžový vaginální výtok, v jakých případech se jedná o přirozený projev, a když je patologický, budeme v tomto článku uvažovat.