Přidělení

Neo penotran jak vstoupit

Přidělení
Jak se používají čípky Neo-Penotran. Co nahradit (analogy) Po mnoho let se snažím léčit HOUBU? Vedoucí ústavu: „Budete se divit, jak snadné je léčit houby tím, že si každý den vezmete lék na 147 rublů..

Problémy s nadváhou během menopauzy

Přidělení
Věkové změny v ženském těle
Podle mnoha studií bylo prokázáno, že proces metabolických poruch v těle u starších žen vede nejen ke zvýšení tukové hmoty, ale zároveň klesá množství svalu na 3 kg.

Týden po menstruaci: jaké je nebezpečí?

Přidělení
Každá žena ví, co je menstruace a jak probíhají. Během normálního průběhu kritických dnů trvá výtok až týden a končí srozumitelným způsobem. Existují však chvíle, kdy se trvání menstruace o něco prodlouží a promění se v krvavou mazanici.

Jaké pilulky způsobují menstruaci

Přidělení
Ideální menstruační cyklus trvá 21 až 35 dní. Zpoždění až 7 dní se nepovažuje za patologii, protože ženské tělo je náchylné k účinkům různých faktorů.Pokud však menstruace nezačne dostatečně často, mělo by to ženu upozornit a povzbudit ji, aby podnikla veškerá opatření.

Lochia po porodu: když výtok končí

Přidělení
V očekávání prvního dítěte jen málo z budoucích porodních žen přemýšlí o tom, co se stane s jejich tělem a jak dlouho trvá kojení po porodu. Kromě hormonálních změn souvisejících s produkcí mléka je skutečně nezbytné také zotavení ženských pohlavních orgánů.

Krvácení při užívání antikoncepčních pilulek

Přidělení
Nejběžnějším a nejnepříjemnějším vedlejším účinkem při užívání jakékoli perorální antikoncepce (OC) je špinění nebo špinění intermenstruačního krvácení. Špinění (z anglického slova „spot“ - skvrna, kapka), tak tento jev nazývají odborníci - jedná se o skromnou sekreci, která se nejčastěji pozoruje v období adaptace (návyku) na užívání antikoncepčních pilulek (stejně jako při používání vaginálního kroužku NovaRing a antikoncepční náplast Evra).

Serózní ovariální cysta

Přidělení
Serózní ovariální cysta (cilioepiteliální nebo jednoduchý cystadenom, serózní cystom) je skutečný benigní novotvar pocházející z ovariálního epitelu.Toto onemocnění je nejčastější u žen ve věku od 30 do 50 let.

Co dělat, když 4 dny zpoždění menstruace?

Přidělení
Stručná odpověď:První vysvětlení, které vás napadne, je nástup těhotenství. Důvody pro zpoždění menstruace však mohou být mnohem více..Podrobná odpověď:Pravidelnost nástupu menstruace je jedním z hlavních ukazatelů zdraví reprodukčního systému ženy.

Dos a nedělejte menstruaci

Přidělení
Menstruace je nedílnou součástí života dívky, která se poprvé setkala s menarchií v mladém věku.Příbuzní staré generace varují, že v kritických dnech je lepší nenosit přiléhavé bílé věci, nekoupat se, vyhýbat se intimitě s mužem.

Prolaktin je hormon čelní části hypofýzy, který reguluje laktaci, vývoj sekundárních pohlavních znaků a je zodpovědný za normální fungování ženského reprodukčního systému jako celku.