Přidělení

Velikost dělohy a vaječníků na ultrazvuku (normální)

Přidělení
Ultrazvuk dělohy, vaječníků a děložního čípku je nejdostupnějším způsobem, jak diagnostikovat různá onemocnění ženského reprodukčního systému. Gynekolog nasměruje ženy na toto vyšetření, pokud jsou v dolní části břicha, lumbosakrální oblasti, perineu, pokud jsou menstruace nekonzistentní a mají jiné alarmující příznaky, stálé a táhnoucí se bolesti.

Menstruace u mužů

Přidělení
Ihned poté, co došlo k početí, dítě dostává dva typy sexuálních dominancí. Ten, který se díky tomu vyvíjí silněji, zvítězí..U mužů je hlavním pohlavním orgánem penis. U žen je tento orgán prezentován v počátcích - klitoris.

Proč je nevolnost před menstruací: těhotenství nebo PMS?

Přidělení
Předmenstruační syndrom u žen probíhá různými způsoby. Kolísá nejen počet příznaků, ale také jejich intenzita. V závislosti na fyziologických charakteristikách těla, změnách v době menstruačního cyklu a hormonálních hladinách se projevy PMS mohou u stejné ženy změnit, což má za následek zmatek a obavy ze zdravotního stavu.

Tlak během menstruace

Přidělení
Čas menstruace u žen je doprovázen mnoha nepříjemnými příznaky, mezi nimiž lze zaznamenat skoky v ukazatelích krevního tlaku a je narušen jak systolický (horní), tak diastolický (dolní) tlak.

Dolní část zad bolí během menstruace

Přidělení
Menstruace se u žen liší. Vše závisí na individuálních charakteristikách organismu. Některé ženy nepociťují žádné nepohodlí, jiné leží téměř týden v posteli. Docela často je menstruace doprovázena bolestí ve vaječníkové zóně, která vyzařuje do bederní oblasti.

Měsíční věštění za den

Přidělení
Pro mnohé bude těžké uvěřit, ale tento typ věštění je v současnosti zcela běžný. O menstruaci existuje obrovské množství lidových znamení a přesvědčení, kterým moderní dívky zcela důvěřují..

Proč došlo k přerušení menstruace

Přidělení
Ne všechny ženy mají pravidelný menstruační cyklus a řídí se přesně podle dnů kalendáře. Někdy je menstruace poměrně dlouhá, což některé děsí. Tento jev se může objevit v různých věkových kategoriích - u dospívajících, žen středního věku nebo blíže k menopauze.

Krvavý výtok po odstranění dělohy

Přidělení
Mnoho žen má gynekologická onemocnění, u nichž je indikováno odstranění dělohy.Takovou operaci lze provést různými způsoby, ale bez ohledu na zvolenou techniku ​​musí pacienti podstoupit dlouhodobou rehabilitaci..

Prsa před menstruací

Přidělení
Veškerý obsah iLive je kontrolován lékařskými odborníky, aby byl zajištěn jeho přesnost a věčnost.Máme přísné pokyny pro výběr informačních zdrojů a odkazujeme pouze na renomované webové stránky, akademické výzkumné instituce a pokud možno ověřený lékařský výzkum.

Menstruační cyklus, který se vyskytuje pravidelně a nezpůsobuje velké nepohodlí, je hlavním ukazatelem zdraví ženského reprodukčního systému od dospívání po menopauzu.