Přidělení

Menstruace na kalhotkách foto

Přidělení
Jak vypadá první období u dívek? Tato otázka zajímá adolescenty ve věku 12 let a starší. Koneckonců, obvykle se objevuje menstruační tok od 12 do 16 let. Mohou mít různou konzistenci a trvání.

Časná menopauza a metody léčby

Přidělení
Podle statistik čelí 2% žen takovým problémům jako časná menopauza. Ukončení menstruace a zánik reprodukční funkce jsou ve věku 40–50 let normální. Pokud k menopauze dojde mnohem dříve, přibližně ve věku 30 let, pak to není norma.

Může se tampon dostat do dělohy

Přidělení
Už dávno jsou dny, kdy se skládané kousky látky používaly k menstruační hygieně. Moderní svět poskytuje ženám obrovský výběr produktů, jak pro každodenní intimní hygienu, tak pro kritické dny.

Proč mě bolí záda před menstruací?

Přidělení
Mnoho žen může mít bolesti dolní části zad před menstruací. Pokud se fenomén vyskytne z fyziologických důvodů, nevyžaduje zásah a zmizí v průměru 2. den menstruace. Někdy nepříjemné pocity naznačují patologické stavy.

Menstruace po užití tablet Duphastonu

Přidělení
Mnoho žen v reprodukčním věku čelí menstruačním nepravidelnostem. Tento stav těla může být způsoben různými faktory vnitřního a vnějšího prostředí. Pro pravidelné menstruační nepravidelnosti lékaři často předepisují hormonální léky k úpravě hladin klíčových ženských hormonů.

Bílý výtok před menstruací je variantou normy a v jednom či druhém objemu vyhovuje každé ženěPopisVaginální sliznice obsahuje žlázy, které produkují hlen, který je nezbytný pro zvlhčení sliznice a vytvoření normální mikroflóry.