Lékaři

Znamená sýrový výtok vždy drozd?

Lékaři
Ženské tělo někdy připomíná dobře koordinovaný mechanismus, ve kterém má každý detail svou vlastní důležitou funkci. Naším úkolem je informovat čtenáře o jevu, jakým je sýrový výtok u žen.

Může vám být během ovulace špatně??

Lékaři
Ovulace je vrcholem menstruačního cyklu, když dochází k mnoha hormonálním změnám a fyziologickým procesům. Ženské tělo se během uvolňování vajíčka chová odlišně. Mezi běžné příznaky patří: zvýšené libido, viskózní výtok, citlivost prsů, nevolnost a přetrvávající pocity v podbřišku.

Těžká období se sraženinami - příčiny a léčba

Lékaři
Krevní sraženiny během menstruace nejsou vždy důvodem k obavám.Proč během menstruace vycházejí krevní sraženiny?Je považováno za přirozené mít krevní sraženiny během menstruace, které se vylučují na začátku menstruace (2-3 dny).

Je možné běhat a sportovat během menstruace

Lékaři
Běhání každý den je dobrým zvykem. Podporuje zdraví a pomáhá udržovat normální váhu. Ale abyste si neublížili, musíte vědět, zda můžete běhat během menstruace, protože během této doby je třeba se vyvarovat stresu na těle.

Příčiny hnědého výtoku po menstruaci

Lékaři
Tmavý výtok po menstruaci je nežádoucí a rušivý jev. V komentářích k tomuto tématu mnoho žen hovoří s alarmem o takovém příznaku, protože to není nic jiného než projev nějakého nebezpečného onemocnění.

Efektivní metody léčby kolpitidy u žen

Lékaři
Kolpitida je zánětlivé onemocnění pochvy. Tato patologie je vlastní pouze ženskému tělu a je nejčastějším důvodem pro kontaktování odborníka..V gynekologii se také nazývá vaginitida.

Nízký průtok krve

Lékaři
Většina žen závidí zdraví jejich žen a všimne si jakýchkoli změn intimního charakteru. Chcete-li však zachovat svou ženskost a přitažlivost po mnoho let, musíte propojit nejen pozorování, ale také určité lékařské znalosti..

Účinné hemostatické léky na děložní krvácení

Lékaři
Jednou z nejzávažnějších patologií v gynekologii je děložní krvácení, které může vést k vážným následkům, zejména u těhotných žen. Vyžadují okamžitá lékařská opatření, jejichž hlavním místem je použití hemostatických látek.

Výtok po vakuovém ukončení těhotenství: norma a patologie

Lékaři
Vakuová aspirace je procedura potratu. Ve srovnání se škrábáním je to šetrnější postup. Mini-potrat pomocí vakua je považován za relativně bezpečnou a méně traumatizující metodu, ale tato operace zahrnuje chirurgický zákrok a vyžaduje pooperační rehabilitaci.

V ženském těle hrají dominantní roli hormony. Schopnost ženy otěhotnět a bezpečně porodit dítě po dobu 9 měsíců závisí na jejich rovnováze. Hormony jsou také zodpovědné za vývoj sekundárních pohlavních znaků, tvorbu mléčných žláz a růst kostí, sexuální aktivitu, tvorbu vajíček a folikulů.