Lékaři

Jak si vyrobit tampon doma

Lékaři
Léčivé tampony se často používají k lokální léčbě různých gynekologických onemocnění. Tato metoda se používá k přímému ovlivnění postižené oblasti a poskytuje vysoce kvalitní přístup k užitečným léčivým složkám.

Příčiny alergie na polštářky

Lékaři
S křídly nebo bez nich, pět kapek nebo tři, pro denní nošení nebo v noci - tyto definice jsou pro muže matoucí, ale ženy je velmi dobře znají. Takto lze popsat pouze hygienické vložky - dnes se bez nich neobejde téměř žádná žena.

Normální menstruační cyklus: jeho trvání a fáze

Lékaři
Menstruační cyklus je fyziologický jev, který začíná u každé ženy ve věku od 11 do 13 let. Trvání a pravidelnost tohoto procesu je hlavním indikátorem reprodukčního zdraví, proto je odmítavý přístup k němu nepřijatelný.

Černý výtok po postinoru

Lékaři
Související a doporučené otázky1 odpověďProhledávání stránekCo když mám podobnou, ale jinou otázku?Pokud jste mezi odpověďmi na tuto otázku nenašli informace, které potřebujete, nebo pokud se váš problém mírně liší od předloženého problému, zkuste položit další otázku lékaři na stejné stránce, pokud souvisí s hlavní otázkou.

Estrovel - analogy a náhražky

Lékaři
Tabulka uvádí doporučená generika kapslí Estrovel a jejich průměrné náklady v ruských lékárnách..Poslední aktualizace cen: červen 2020 (pro 168 měst Ruska z více než 15 000 lékáren).

Je možné sportovat s děložními myomy?

Lékaři
Doba čtení: min.Myom dělohy je jedním z nejčastějších patologických stavů reprodukční sféry ženského těla a samozřejmě po oznámení diagnózy se musí kromě léčby tohoto onemocnění, které patří do lékařské oblasti činnosti, orientovat na to, jak s ním dále žít.

Jak zastavit krvácení během menstruace

Lékaři
Menstruace je součástí komplexního procesu, který je regulován hormony vylučovanými v těle ženy. Každé ženské tělo je individuální a menstruace se vyskytuje u žen s určitými rozdíly.

Je možné otočit obruč během menstruace?

Lékaři
Takový nenáročný cvičební stroj, jako je obruč nebo, jak se také říká, hula-hoop, používá mnoho generací žen k zeštíhlení těla a posílení břišních svalů. Vzhledem k tomu, že hodiny s tímto zařízením nevyžadují speciální fyzické dovednosti a nejsou náročným tréninkem, mnoho dívek krouží obruč i během kritických dnů.

Bude ovulace, pokud nebude menstruace??

Lékaři
Menstruační cyklus končí malým výtokem. Poté se z dělohy uvolní neoplodněný biomateriál a vrstva endometria. To znamená začátek nové etapy. Je důležité, aby mnozí věděli, zda se vajíčko může tvořit bez menstruace.

Proč hrudník bolí před nástupem menstruaceDůvody, proč se objeví nepohodlí na hrudi, se dělí na fyziologické a patologické. První jsou spojeny s normálním fungováním těla a nevyžadují lékařský zásah.