Lékaři

Příčiny svědění a pálení během menstruace

Lékaři
U většiny žen začíná s příchodem kritických dnů obtížné období: bolest v podbřišku, zvýšená chuť k jídlu, podrážděnost, pocení, kožní vyrážky.Ale svědění během menstruace by mělo dámu upozornit a stát se důvodem pro včasnou návštěvu gynekologa, aby se zjistily příčiny nepohodlí.

Proč existují měsíční období dvakrát za měsíc?

Lékaři
Menstruace je období, které se počítá od 1. dne nástupu menstruačního cyklu a do 1. dne následujícího. Zpravidla má menstruační cyklus pro každou ženu své vlastní specifické trvání a opakuje se každý měsíc, nemění se ani množství vylučované menstruační krve.

Proč po menstruaci jsou krvácení a jejichor

Lékaři
Velmi často mají ženy po menstruaci jejichor. A mnozí neví, zda se jedná o patologii nebo normu. Žena by měla být velmi opatrná, pokud jde o její menstruační cyklus, protože v případě odchylek od normy byste měli kontaktovat odborníka.

Téměř každá žena čelí před menstruací bolestivému syndromu. Bolest je lokalizována v mléčných žlázách, dolní části břicha a dokonce i v kloubech. Zástupci slabšího pohlaví současně zaznamenávají depresi stavu, nadměrné pocení, podrážděnost a obličej je pokrytý akné.