Léčba Visanne: je možné otěhotnět během užívání drogy

Mnoho žen se zajímá o to, zda je možné po zrušení Visanne otěhotnět a jak rychle k tomu dojde. Lék je předepsán k léčbě endometriózy, běžného gynekologického onemocnění charakterizovaného proliferací buněk vnitřní sliznice dělohy mimo tuto vrstvu. Po diagnostikování onemocnění může gynekolog předepsat přípravek Vizanne. Podívejme se blíže na jeho vlastnosti a na to, zda je možné otěhotnět během užívání drogy.

.gif "data-lazy-type =" image "data-src =" https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/03/voprosy1.jpg "alt =" je možné otěhotnět při užívání vizanny "width = "660" height = "414" srcset = " data-srcset = "https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/03/voprosy1.jpg 660w, https://dazachatie.ru/wp- content / uploads / 2018/03 / voprosy1-300x188.jpg 300w "sizes =" (max. šířka: 660px) 100vw, 660px "/>

Lék Vizanne: indikace pro přijetí

Přípravek Byzanne je předepsán lékařem v případě hormonální nerovnováhy u žen vyvolané endometriózou. Během nemoci se buňky endometria množí mimo děložní výstelku, kde by to nemělo být. Proces je doprovázen bolestí v dolní části břicha, krvavým výtokem bez důvodu, bolestivou menstruací, nepravidelnostmi v cyklu a dalšími příznaky. Endometrióza se často stává příčinou neplodnosti, která vyžaduje povinnou léčbu.

Byzanne je hormonální léčivo, které obsahuje dienogest, syntetický analog progesteronu, který interaguje s receptory dělohy. Díky gestagennímu účinku účinná látka podporuje hojení sliznice a zpomaluje proces zvětšování endometriotických tkání. Po pravidelném užívání léku by měly být vytvořeny příznivé podmínky pro ovulaci, v důsledku čehož dojde k požadovanému těhotenství..

Průběh léčby je obvykle 6 měsíců, ale doba trvání se vybírá individuálně a závisí na charakteristikách těla pacienta, účinnosti a reakci na léčbu. Visanne je ve formě tablet, které se užívají každý den, bez ohledu na menstruační cyklus. Doporučuje se nevynechat schůzku, protože v tomto případě koncentrace látky v těle klesá.

Vizanne se užívá přísně podle lékařského předpisu; nemůžete samostatně rozhodnout o potřebě tohoto léku. Tento lék má mnoho kontraindikací a vedlejších účinků..

.gif "data-lazy-type =" image "data-src =" https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/03/vizz.jpg "alt =" čtení vizanne "width =" 660 "výška = "438" srcset = " data-srcset = "https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/03/vizz.jpg 660w, https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/ 2018/03 / vizz-300x199.jpg 300w "sizes =" (max. Šířka: 660px) 100vw, 660px "/>

Kontraindikace pro Visanne

Lék na léčbu endometriózy má řadu kontraindikací:

 • přecitlivělost na složky léčiva;
 • těhotenství;
 • období laktace;
 • akutní tromboflebitida nebo venózní embolie;
 • onemocnění kardiovaskulárního systému;
 • cukrovka;
 • krvavý vaginální výtok bez důvodu;
 • malabsorpce glukózy a galaktózy charakterizovaná intolerancí glukózy a laktózy;
 • jaterní patologie;
 • zvýšené srážení krve;
 • přítomnost hormonálně závislých nádorů;
 • sklon k depresi a depresi.

Tento léčivý přípravek není předepsán pro dívky mladší 18 let a ženy během menopauzy. S opatrností by měl nápoj "Vizanne" být náchylný k depresím, depresím, migrénám a vysokému krevnímu tlaku..

.gif "data-lazy-type =" image "data-src =" https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/03/crach1.jpeg "alt =" vizanne kontraindikace "width =" 660 "výška = "433" srcset = " data-srcset = "https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/2018/03/crach1.jpeg 660w, https://dazachatie.ru/wp-content/uploads/ 2018/03 / crach1-300x197.jpeg 300w "sizes =" (max. Šířka: 660px) 100vw, 660px "/>

Nežádoucí účinky přípravku Visanne

Lék na endometriózu je ženským tělem snášen odlišně kvůli možným vedlejším účinkům:

 • problémy se spánkem;
 • obecná slabost;
 • snížené libido;
 • migréna a závratě;
 • nevolnost a zvracení;
 • bolesti břicha, nadýmání;
 • rozmazání skvrn;
 • zácpa a průjem;
 • otok;
 • citlivost a zvětšení prsou;
 • akné;
 • tvorba cyst;
 • deprese, podrážděnost;
 • ztráta vlasů;
 • návaly horka;
 • bolesti zad;
 • přibývání na váze;
 • snížení nebo zvýšení krevního tlaku.

Léčba přípravkem Visanne může ovlivnit průběh menstruace - jsou hojnější, což může vést k anémii. Podle recenzí se často objevují vedlejší účinky užívání léku, nejčastěji k nim dochází na začátku léčby.

Je důležité pečlivě poslouchat své pocity a při prvním výskytu jednoho nebo více příznaků byste o tom měli rozhodně informovat svého lékaře. V některých případech, kdy jsou nežádoucí účinky příliš silné, je třeba lék zrušit a je třeba hledat jiný způsob léčby endometriózy.

Je možné otěhotnět během užívání Visanne?

Těhotenství během užívání Visanne je nepravděpodobné, ale možné. Účinná látka dienogest zabraňuje početí snížením produkce estradiolu a blokováním ovulace. Můžeme tedy říci, že Byzanne chrání před těhotenstvím, avšak pokud dojde k vynechání léku, je možné otěhotnět. V případě početí je lék zrušen, a to především kvůli nedostatku nutnosti užívání.

Je také důležité vědět, že v současné době neexistují žádné studie o účinku léku na vývoj plodu a průběh těhotenství..

V procesu léčby endometriózy hormonálními léky doporučují odborníci vyhnout se početí, protože účinek účinné látky na plod nebyl studován. Během pohlavního styku se doporučuje chránit se nehormonálními látkami.

Těhotenství po Vizanne

Po léčbě hormonálními léky se doporučuje naplánovat těhotenství. V takovém případě byste se měli poradit s lékařem a nechat se otestovat. Gynekologové často doporučují odložit početí na měsíc nebo dva, obvykle je zapotřebí tolik času ke stabilizaci stavu ženy a reprodukčních orgánů, obnovení hormonálních hladin a ovulace po léčbě. Progresivní lékaři však trvají na nejrychlejší možné koncepci, protože endometrióza je chronické onemocnění a laparoskopie je pouze bojem proti příznakům.

Podle hodnocení pacientů užívajících léky mělo velké množství žen po užívání drogy dlouho očekávané těhotenství. Někteří měli to štěstí, že otěhotněli hned po zrušení Vizanne, zatímco jiným to trvalo o něco déle. Vše závisí na individuálních charakteristikách těla a na tom, jak dlouho bude trvat, než se zotaví z hormonální terapie.

Abyste byli účinnější, je důležité užívat drogu správně. Během léčby je třeba si uvědomit, že Visanne a alkohol nejsou kompatibilní věci. Lékaři nedoporučují užívat ani léčiva obsahující alkohol, protože to může vyvrátit celou účinnost léku kvůli schopnosti ethanolu ovlivňovat biochemické reakce těla.

Je také důležité užívat Visanne pravidelně: pokud vynecháte jednu dávku, vezměte si při první příležitosti pilulku. Totéž platí pro průjem nebo zvracení během několika hodin po užití drogy..

Analog Vizanne - Buserelinova injekce

V případě recidivy endometriózy doporučují lékaři po laparoskopii k odstranění cyst krátkodobý průběh léčby Buserelinem a poté odkazují na IVF. Kolik času to bude trvat, závisí na stavu pacienta a rozhodnutí ošetřujícího lékaře. Statistiky a fóra hovoří o období 3 až 6 měsíců, ale zde nemluvíme o užívání přípravku Vizanne, ale o injekcích.

Mnoho považuje injekce tohoto léku za analog přípravku Vizanne, ale není tomu tak, protože účinná látka v injekcích je zcela odlišná. Mnoho žen, které zažily srovnání, zaznamenává odlišnou reakci těla na drogy. Oba léky však účinně léčí endometriózu a nesnižují možnost brzkého těhotenství..

Pacienti při užívání Buserelinu často zaznamenávají podrážděnost a přírůstek hmotnosti, stejně jako snížení libida - ženy prostě nechtějí mít sex. Je třeba si uvědomit, že se jedná o dočasný účinek a po zrušení hormonu vše zapadne na své místo..

Výsledek

Endometrióza je jednou z nejnepříjemnějších ženských chorob, která s sebou přináší bolestivé příznaky a neplodnost. Po diagnostice je nutné okamžitě zahájit léčbu, během níž je Visanne často předepisována.

Lék je hormonální a obsahuje aktivní účinnou látku, což je syntetický analog progesteronu. Tento lék pomáhá zpomalit množení endometriotických tkání, čímž vytváří příznivé podmínky pro početí.

Visanne nelze podávat samostatně. Lék má mnoho kontraindikací a vedlejších nežádoucích účinků, proto je jeho příjem možný pouze po vyšetření, diagnostice endometriózy a jmenování lékaře. Kvůli silné akci někdy nebude nadbytečné slyšet názor několika lékařů o potřebě užívat hormonální lék.

Během užívání Visanne se žena musí snažit vést normální život, cvičit, více odpočívat, méně myslet na zdravotní problémy a dobře jíst.

A po léčbě Visanne se ti podařilo stát se šťastnou matkou?

Těhotenství po užití přípravku "Vizanne"

Ženy často nemohou otěhotnět kvůli nerovnováze hladin hormonů. K normalizaci hormonálního pozadí doporučují odborníci začít užívat lék "Visanne". Hlavní účinnou látkou v této droze je "Dienogest". Dlouhodobě se osvědčil jako spolehlivý a při správném používání má vážné komplikace. Těhotenství po přípravku "Vizanne" ne vždy nastane, tělo každé ženy reaguje na příjem tohoto léku různými způsoby. Chcete-li se pokusit otěhotnět po léčbě tímto hormonálním činidlem, musíte pochopit schéma jeho působení.

Proč užívat „Vizanne“?

Pokud pacient zjistí nerovnováhu v produkci hormonů, předepíše přípravek „Visanne“. Endometrióza je často příčinou nerovnováhy hormonů. Toto onemocnění je extrémně závažné, vede k množení buněk děložní dutiny nad jeho hranice. Příznaky nemoci nemusí být pociťovány, ale hlavně jde o: nepohodlí v dolní části břicha, vaginální výtok ne během menstruace. Pokud nezačnete přijímat opatření včas, může endometrióza vést k neplodnosti, k tomu dochází asi v 60% případů..

Ale s takovou diagnózou byste neměli paniku, moderní úroveň vývoje medicíny vám umožňuje vyřešit téměř jakýkoli problém. Například lék "Visanne" má vliv na produkci hormonů v těle. Během období léčby se také zastaví růst tkání sliznice dělohy a provede se jejich hojení. Průběh léčby může být 9 měsíců. Lék se v těle nehromadí a částečně se vylučuje z těla do jednoho dne po ukončení léčby, ale úplně do 5-6 dnů.

Indikace pro použití

Visanne je k dispozici ve formě tablet. A měly by být užívány pravidelně, aniž by chyběly schůzky. Pokud jste schůzku zmeškali, měli byste pilulku užít při první příležitosti. A pak se držte schématu.

Nemůžete užívat žádné léky bez konzultace s odborníkem. Průběh léčby drogami je předepsán ošetřujícím lékařem až po vyšetření a přesné diagnóze..

Přípravek „Visanne“ může lékař předepsat až po stanovení diagnózy. Nepoužívejte samoléčbu!

Nejprve je předepsán kurz "Visanne" po dobu tří měsíců, poté pacient podstoupí ultrazvukové vyšetření, které odhalí aktuální stav dělohy. Průběh užívání drogy je v zásadě asi šest měsíců, ale v některých případech jej lze prodloužit. Lék můžete užívat kdykoli během menstruačního cyklu..

Kontraindikace

Lék není předepsán, pokud má pacient následující zdravotní potíže:

 • Tromboflebitida;
 • Rychlé srážení krve;
 • Problémy ve fungování kardiovaskulárního systému;
 • Nemoc jater;
 • Cukrovka;

Nepředepisujte tento lék ženám ve stáří, do 18 let, těhotným ženám během laktace.

O vedlejších účincích

Při užívání Visanne se mohou objevit následující nežádoucí účinky:

 • Mírný přírůstek hmotnosti;
 • Deprese, náhlé výkyvy nálady (pilulky kozlíku, jíst občerstvení a procházky v parku);
 • Žíly na nohou bobtnají, jako u křečových žil (pomohou vám speciální punčochy na křečové žíly);
 • Malé funkční cysty na vaječnících (obvykle vymizí samy po 5-6 měsících léčby);
 • Bolesti hlavy;
 • Nevolnost;
 • Nadýmání;
 • Nespavost;
 • Vypadávání vlasů (můžete se zachránit „Vitasharm“, toto je sovětský „Pangeksavit“);
 • Mnoho lidí zjistilo, že paměť se zhoršuje;
 • Hnědý výtok, podobný menstruaci (v tomto případě "Ascorutin" pomáhá posilovat krevní cévy);
 • Snížené libido, libido často chybí.

V některých případech také existují bolesti zad, vaginální krvácení, tvorba cyst. Kromě toho se nežádoucí účinky vyskytují poměrně často a v některých případech může být léčba pozastavena. Je důležité pečlivě sledovat změny v pohodě a včas informovat lékaře o všech problémech, které se objevily..

Velmi častou komplikací je nadýmání. Musíte vědět, že pokud se objeví komplikace, měly by být okamžitě hlášeny lékaři. Nemůžeš táhnout.

Někteří pacienti poznamenávají, že po užití tohoto léku se změnil jejich menstruační cyklus a intenzita výtoku. U některých se menstruace během léčby úplně zastaví. Zvýšené krvácení může vést k anémii. V tomto případě je lék zastaven..

Nepijte alkohol

Pamatujte, že alkohol je během kurzu kontraindikován. Často si ženy po sklenici šampaňského na Nový rok všimly hnědého výtoku, který trval několik měsíců. Proto je lepší alkohol odmítnout. Alkohol je jed, obecně se nedoporučuje nikomu ho pít.

Těhotenství v "Byzanne"

Lékaři tvrdí, že pacienti se často obávají, zda je možné otěhotnět během užívání přípravku Vizanne. Ve skutečnosti v tuto chvíli nedochází k ovulaci, menstruace je potlačena. Podle statistik však existují případy, kdy došlo k těhotenství pacienta právě během užívání drogy. Není tedy možné nazvat „Vizanne“ jakousi antikoncepcí. Je také třeba vzít v úvahu skutečnost, že během těhotenství v průběhu léčby je nutné přestat užívat lék, aby nedošlo ke ztrátě plodu. V této situaci však může být obtížné identifikovat těhotenství kvůli nedostatku pravidelného menstruačního cyklu..

Průběh těhotenství během užívání přípravku „Vizanne“ může negativně ovlivnit embryo a vyvolat řadu patologických stavů. Během léčby proto odborníci doporučují upustit od nechráněného pohlavního styku a používat k ochraně nehormonální antikoncepci..

Nastane po zrušení těhotenství?

Ano, po Vizanne je možné otěhotnět, ale ne každý to dokáže. Navzdory poměrně velkému seznamu kontraindikací a vedlejších účinků droga stále pomáhá ženám otěhotnět. Toto hormonální činidlo pomáhá obnovit reprodukční funkce těla. Přípravek Visanne se často používá pro neplodnost způsobenou progresivní endometriózou.

První menstruace po dokončení kurzu obvykle přichází za 3 týdny. Obvykle jsou velmi bohatí a bolestiví. Neměli byste se toho bát, to je pozorováno téměř u každého.

Během jaké doby přijde koncepce po zrušení „Vizanne“, je těžké říci. Vše závisí na individuálních vlastnostech ženského těla. Těhotenství se často vyskytuje v období od 3 měsíců do šesti měsíců po ukončení léčby. Při absenci výsledku byste neměli zoufat a panikařit, každý případ je jedinečný a načasování početí se může lišit.

Plánování těhotenství

Pokud neexistují kontraindikace, pacienti často začnou plánovat početí dítěte ihned po ukončení léčby přípravkem "Vizanne". Ale odborníci připomínají, že jakýkoli lék má účinek na tělo a je lepší chvíli počkat a zotavit se..

Tělo bude samostatně obnovovat hormony, menstruační cyklus, ovulaci a vrstvu endometria asi za 2, maximálně 3 měsíce. V tuto chvíli se nedoporučuje plánovat těhotenství okamžitě; doporučuje se používat nehormonální antikoncepci. V některých případech odborníci doporučují zahájit pokusy o početí bezprostředně po ukončení užívání léku. O tom by však měl rozhodnout zkušený lékař. Je přísně zakázáno předepisovat léčbu sami. Může způsobit nenapravitelné poškození těla..

Podle recenzí pacientů je šance na početí po kurzu Vizanne vysoká, navzdory možnosti vedlejších účinků a řadě kontraindikací. Je důležité si uvědomit, že nikdo, ani ten nejzkušenější odborník, neposkytne přesnou záruku a ještě více vám neřekne přesné načasování těhotenství..

Kromě užívání léků by se nemělo ztrácet optimismus a věřit v úspěch, aby nedošlo k dlouho očekávanému těhotenství, a v žádném případě samoléčbu.

Jaký je výsledek léku

Droga „Vizanna“ je často diskutována na všech druzích ženských fór. Recenze pacientů, kteří užívali přípravek Vizanne, se bohužel velmi liší. Proto není možné přesně určit, jaký účinek bude mít příjem tohoto hormonálního činidla. V recenzích si někteří jsou jisti, že droga pomáhá, jiní věří, že je zcela zbytečná. Je známo, že výsledky užívání drogy se mohou lišit, například:

 • Není neobvyklé, že lék vede k tvorbě cysty nebo jiným nepříjemným následkům. Před zahájením kurzu je důležité se poradit s kvalifikovaným odborníkem, nejlépe s několika. V této důležité záležitosti nemůžete ušetřit peníze, abyste později za své vlastní ošetření neplatili více. Cena samotné drogy kolísá kolem 3300 rublů. u balení s 28 tabletami po 2 mg bude průměrná cena balení č. 84 po 2 mg stát 8900 rublů.
 • Reakce na léčivo je určena individuálními charakteristikami organismu. U řady pacientů se mohou objevit nežádoucí účinky.
 • Přes výše uvedené „nevýhody“ si ženy všímají, že ke koncepci po vysazení léku dochází velmi často.

Napište do komentářů, pokud jste se pokusili otěhotnět po „Vizanne“, nebo si to troufáte vyzkoušet? Pokud máte zkušenosti, sdílejte je s našimi návštěvníky, velmi to pomůže. Neváhejte klást otázky. Naši odborníci se pokusí odpovědět. Nezapomeňte označit hvězdičkou a sdílet tento článek se svými přáteli na sociálních sítích. Děkujeme za návštěvu. Nechte se obejít všemi vedlejšími účinky a komplikacemi. být zdravý!

Těhotenství po Vizanne

Endometrióza je jednou z nejčastějších příčin neplodnosti. Podle statistik asi 75% žen kvůli této patologii nemůže zažít radost z mateřství. Vzhled léku Byzanne byl tedy skutečným průlomem, protože jeho působení je zaměřeno na potlačení nadměrného růstu endometria. Normalizace stavu děložní tkáně eliminuje příčiny neplodnosti, takže k těhotenství po Visanne dochází ve velké většině případů.

Stručně řečeno, endometrióza

V případě těhotenství je k funkční vrstvě připojeno oplodněné vajíčko, a pokud nedošlo k početí, je během menstruace odmítnuto. Bazální je potřebný pro vytvoření funkční vrstvy.

Endometrium - sliznice lemující děložní dutinu - má složitou strukturu a skládá se z několika vrstev: bazální a funkční. Během menstruace výtok prochází nejen pochvou: část prochází trubicemi do peritoneální dutiny, kde je buňkami zničena. V některých případech se však část přicházejícího endometria může připojit a poté proniknout do jiných tkání. Částice roztrhané vrstvy jsou obvykle implantovány do vaječníků, vejcovodů, uvnitř i vně pobřišnice. Jsou známy případy endometriálního připojení v ledvinách, střevech, plicích a dalších orgánech.

Endometrium začíná fungovat po štěpu na místě, které pro něj není určeno, stejně jako v děloze. Pod vlivem hormonů produkovaných vaječníky se zvětšuje a poté je každý měsíc odmítán.

Patologický proces umístění endometria mimo dělohu ve formě nezávislých ložisek se nazývá endometrióza. Charakteristickým znakem gynekologického onemocnění je měsíční silná bolest doprovázející výtok.

Proč dochází k endometrióze?

Příčiny nemoci dosud nebyly plně pochopeny. Výzkumníci jmenují několik faktorů výskytu:

 • Autoimunitní onemocnění
 • Chirurgické operace
 • Potraty a potraty
 • Revmatismus
 • Hormonální nerovnováha
 • Genetická predispozice
 • Endometrium vstupuje do krve a lymfatických cest
 • Problémy s imunitou
 • Nepříznivý dopad na životní prostředí.

Proč je Visanne užitečná

Lék obsahuje dienogest, syntetický analog hormonu progesteronu, který interaguje s receptory dělohy. Díky svému silnému gestagennímu účinku látka potlačuje aktivitu pohlavních hormonů, které jsou odpovědné za růst ložisek endometriální tkáně.

Pokud je přípravek Visanne užíván pravidelně, potlačuje fungování některých děložních receptorů, v důsledku čehož se zastaví nárůst patologických ložisek. Po ukončení léčby jsou vytvořeny příznivé podmínky pro ovulaci, v důsledku čehož může po zrušení Visanne dojít k těhotenství.

Droga se vylučuje z těla hlavně ledvinami a v menší míře střevy. Proces polovičního výběru trvá přibližně den po požití a úplné očištění proběhne do 6.

Jak pít Visanne

K normalizaci stavu endometriální tkáně je nutný dlouhý průběh užívání hormonálního léku. Standardní jmenování je 6 měsíců. V závislosti na indikacích pacientky a charakteristikách jejího těla upravuje dávkování a délku přijetí ošetřující gynekolog.

Tablety lze začít užívat v kterýkoli vhodný den menstruačního cyklu. Příjem by měl být nepřetržitý, bez jakýchkoli intervalů a bez ohledu na vaginální krvácení. Užívá se jedna pilulka denně, nejlépe - ve stejnou dobu.

Doporučuje se nedovolit průchod, protože v tomto případě se sníží požadovaná koncentrace látky v těle, což může ovlivnit účinek terapie. Pokud k tomu dojde, musíte zapomenutou pilulku vypít při první příležitosti a další byste měli užít v obvyklou dobu..

Pokud se po užití přípravku Visanne objeví zvracení nebo průjem, musíte pro obnovení obsahu látky v těle užít další pilulku.

Během léčby hormonálním lékem se doporučuje vyhnout se početí. Důvodem je především nedostatečná znalost účinku dienogestu na tvorbu plodu. Ženy se proto musí chránit dalšími nehormonálními látkami..

Početí při užívání Visanne je navíc docela problematické kvůli zvláštnostem jeho účinné látky. Je známo, že dienogest zastavuje produkci endogenního estradiolu v těle, a tím zbavuje endometrium výživy. Výsledkem je, že sliznice neroste do velikosti, která zajišťuje připojení oplodněného vajíčka. Dienogest zároveň blokuje ovulaci, což znemožňuje početí..

V průběhu léčby přípravkem Visanne je však možné otěhotnět, protože lék nemá antikoncepční účinek. V tomto případě je náprava zrušena, protože není nutné ji používat. A za druhé, lékaři nedoporučují kombinovat přípravek Byzanne s těhotenstvím kvůli špatné znalosti jeho účinku na tvorbu plodu a aby se zabránilo rozvoji patologických stavů u dítěte.

Kdy můžete plánovat těhotenství po léčbě?

Pouze lékař může určit, jak dlouho otěhotnět po užívání hormonálních látek, na základě jejího stavu a údajů, které ukazují, jak úspěšná byla léčba.

Některé ženy mohou okamžitě začít realizovat své plány, jiní lékaři mohou doporučit počkat na početí na chvíli (obvykle 1-2 měsíce), aby se stav těla a reprodukčních orgánů stabilizoval.

Nedoporučuje se však ani oddálit početí, protože léčba nezaručuje návrat endometriózy. A podle ujištění odborníků je riziko vzniku patologie po porodu významně sníženo.

Podle lékařských statistik dochází k těhotenství v průměru do 3–6 měsíců po vysazení léku.

Jak se Visanne přenáší

Droga ovlivňuje každý organismus jiným způsobem. Některé ženy to snášejí snadno, jiné si stěžují na vedlejší účinky.

Nežádoucí účinky hormonálních látek se objevují v různých fázích léčby. Ačkoli výrobci naznačují, že se nejčastěji vyvíjejí na začátku léčby, u některých žen dochází ke zhoršení pohody uprostřed nebo na konci kurzu..

Ženy si nejčastěji stěžují na bolesti hlavy, napětí prsou, nervozitu a deprese, přibývání na váze. Kromě toho jsou možné další nežádoucí účinky přípravku Visanne:

 • Poruchy spánku, nespavost
 • Snížená sexuální touha
 • Migréna
 • Nevolnost, zvracení
 • Bolení břicha
 • Akné
 • Vypadávání vlasů, lupy
 • Přílivy a odlivy
 • Špinavý výtok z dělohy nebo pochvy
 • Změny nálady
 • Snížená bdělost
 • Zvýšení nebo snížení krevního tlaku
 • Tinnitus
 • Zácpa / průjem
 • Hyperpigmentace
 • Dušnost
 • Otok tkání.

Pokud se vyskytnou tyto nebo jiné nežádoucí účinky, musíte se poradit s ošetřujícím gynekologem, abyste zjistili další potřebu léčby Visanne.

Předávkovat

Výrobci nehlásí případy intoxikace po požití většího počtu tablet. Předpokládá se však, že předávkování se může projevit v podobě mnohonásobně zvýšených nežádoucích účinků: bolest hlavy, zvracení, rozmazaný výtok.

Vzhledem k tomu, že nebylo vyvinuto žádné speciální antidotum, je intoxikace eliminována pomocí symptomatické léčby.

Tělo každé ženy je jedinečné a nenapodobitelné. Schopnost otěhotnět a porodit dítě mohou ovlivnit různá onemocnění, zejména endometrióza. Žena, která se chce stát matkou, by proto měla dbát na sebemenší příznaky onemocnění, měla by být pravidelně vyšetřována, aby mohla být včas léčena přípravkem Visanne nebo jinými prostředky..

Registrace

Lamač srdcí
Přijímám to, riziko otěhotnění je minimální, ale existuje, možná vaječníky fungují alespoň trochu. přiřadil jsi ti to? Je mi 6 měsíců.

Ano, ANO jmenováno na 3 měsíce. Čekám na příjezd M. a začnu přijímat. Váš plán se po laparovi pokazil. Stále mám zpoždění.

Dívky, byl jsem také předepsán Vizanne na 3 měsíce, diagnóza: endometrióza 2 lžíce. interiér. Můj lékař řekl, že se musíte chránit pouze v prvním měsíci přijetí, pak můžete bez ochrany.

Panenka @ jak se cítíte při užívání této drogy.

Kozlov Alexander Sergejevič

Společně s LLC „AquaDom“

Poskytování opatření sociální podpory rodinám s dětmi v elektronické podobě

Kompletní kurz přípravy na mateřství. Příprava na porod: večerní škola, minipříprava, expresní příprava. Gymnastika a masáže pro těhotné ženy. Lekce pro táty. Individuální příprava na narození rodiny. Setkání s pediatry.

Byzanne těhotenství na recepci

Dívky, všechno nejlepší ve dne! Mám otázku. Téměř před dvěma týdny byla provedena diagnostická laporoskopie a hysteroskopie, během nichž u mě našli ložiska endometriózy zevního genitálu, byla kauterizována. Trubky jsou průchozí, nedochází k žádné adhezi. Podle výsledků histologie mi tedy můj gynekolog předepsal tři měsíce pít Visanne. Piju už třetí den. Po přečtení recenzí o tomto léku jsem zjistil, že mnoho otěhotnělo již při užívání, protože to stále není antikoncepce a dochází k ovulaci, prostě to tak není. Pokračovat ve čtení →

Dívky, jsem úplně zmatený, pomozte mi na to přijít. Dnes mám 12 DC (obvykle dochází k ovulaci od 12 do 15). Beru Vizanne, je to skoro jako umělá menopauza, G řekl, že nebude menstruace, ale dnes mám malý výtok s krví, mám to před O. Rozhodl jsem se namočit test a je zde druhý proužek, který je jasně viditelný, ale ještě není jasnější než kontrolní. a že můžu mít ovulaci při užívání vizanne, může dojít k těhotenství? můžu to zkusit nebo je to škodlivé, jak se říká. Pokračovat ve čtení →

Mnozí z vás se pravděpodobně dívají na tento nadpis a přemýšlejí „kdy mohu napsat totéž“. Několik let jsem si kládl stejnou otázku. Obecně jsem si myslel, že nebudu nic psát, ale vzpomněl jsem si, jak jsem se díval do dívčích deníků a byl jsem plný naděje, když jsem po příspěvcích zoufalství dosáhl drahocenného „hurá, jsem těhotná“. V naději, že můj příběh pomůže někomu uvěřit, že jeho zázrak není daleko, je tu můj příběh pro vás: Během plánování jsme prošli laparoskopií. Pokračovat ve čtení →

Dobré odpoledne. 4. září proběhla laparoskopie k odstranění cyst z obou vaječníků + endometrióza 4. stupně. Lékař (velmi důvěřuji) řekl, že okamžitě plánuje těhotenství bez hormonální terapie. Po nemocnici jsem šel na kliniku za svým gynekologem, který trval na užívání přípravku Vizanne po dobu nejméně 1 měsíce a na konci schůzky předepsal ultrazvukové vyšetření. Pokračovat ve čtení →

Dívky Planyushki, ahoj všichni! Existuje spousta recenzí o tomto léku-Visanne, diskuse o vedlejších účincích atd. Beru to už 4 měsíce. V tomto ohledu, v tuto chvíli mám OBROVSKÝ zájem, jsou mezi námi TEHOTNÉ ženy po užívání Visanne (a kolik takových dívek), prosím odhláste se, kolik jste vzali a za jaký cyklus došlo k těhotenství po vysazení léku? Jak dlouho přišla vaše menstruace? A vzal někdo po požití koagulogram? Děkuji předem všem, kteří odpověděli! Pokračovat ve čtení →

Ahoj! Jmenuji se Larisa a budu také s vámi) Je tak zajímavé a příjemné číst poznámky budoucích matek, které jsou ve stejném období. Mám dlouho očekávané těhotenství, ale trochu nečekané)) Přišlo to v důsledku užívání Byzanne a ovulace byla ve vaječníku, na kterém byla cysta od roku 2008 !! Je to jen nějaký druh magie)) Stále nemohu pochopit, jak by se to mohlo stát), ale je to skvělé) Z pocitů.. přichází toxikóza, není silná, chci škodlivá.. (Chci mužný. Přečíst více →

Dobrý den, chci se podělit o svůj příběh na cestě k dlouho očekávanému těhotenství, před 3 lety jsme začali plánovat dítě, lékaři ho nic nenaplnili, spousta peněz byla utracena za léky, i když v podstatě nebylo nic, co by se mělo léčit pro každého, a to jak pro mého manžela, tak pro mě.. G odeslaný na GHA 9. srpna proklel všechno ve světle, bolest divokého křiku a pláče (i když daleko od sissy) nepomohla, 25. listopadu provedli laparoskopii, našli adheze a endometriózu břišní dutiny ((.

Dívky, podařilo se vám někdo otěhotnět po užití Visanne? (Visanne). Jak brzy? Mám již dvě laparoskopie - odstranění ložisek endometriózy + 2 měsíce piju Visanne. Těhotenství nenastane 5 let. Pokračovat ve čtení →

Holky, ahoj! Byl tam lapar, poté jmenovali Byzanne. Ale od Další tubální faktor (byly odstraněny adheze, provedena GHA a hydrotubace, několik fyzioterapií), lékař se rozhodl předepsat přípravek Vizanne pouze na 2 měsíce, poté okamžitě počat s duphastonem (obsahující adenomyózu). Řekněte nám, kdo měl podobné zkušenosti s přípravkem Vizanne (pouze 2 měsíce) a dostalo se vám těhotenství? Pokračovat ve čtení →

Chci podporovat všechny matky andělů a vyprávět o svém příběhu. Nedávno jsem sám četl podobné příspěvky, které mi dodávaly sílu a vštěpovaly naději na brzy úspěšné těhotenství. Vyřešte spoustu dopisů. Po zármutku, který se stal, ztrátě mého malého anděla, jsem byl dlouho v depresi, nic mě nemohlo vrátit do mé staré rutiny života. Lékaři šli, vyšetření, analýzy. Ukázalo se, že mám genetickou trombofilii a mám několik mutací. Vyšetřila mě Donina EB, okamžitě mi řekla, že musím být těhotná. Pokračovat ve čtení →

Po laparoskopii a hysteroskopii chirurg předepsal Vizanne na 4 měsíce, poté očekával těhotenství. Dívky, které otěhotněly po užití Visanne, kolik toho užívaly a za jaký cyklus došlo k těhotenství po vysazení léku? Jak dlouho přišla vaše menstruace? Pokračovat ve čtení →

Dívky mi říkají, kdo narazil. Je mi 25 let, podstoupil jsem laparoskopii, diagnostiku adenomyózy 4. stupně, peritoneální endometriózu 1. stupně. okluze vejcovodů v istmických odděleních. Těhotenství se nevyskytuje přibližně 3 roky. Zájem o to, jak závažná je diagnóza (endometrióza dělohy, adenomyóza, pánevní pobřišnice, konečníky a vagina) pro plánování těhotenství. Předepsal lék Visanne. Chtěla bych o něm vědět víc (vím, že je hormonální), ale je možné otěhotnět během užívání? Kurz je předepsán na 4-6 měsíců. Pokračovat ve čtení →

Ahoj všichni! Jsem nová a vůbec ne zkušená, takže zkušené matky opravdu potřebují vaši radu) Můj manžel a já chceme dítě, začali jsme plánovat před rokem, ale stále to nevyšlo (V srpnu diagnostikovali endometriózu, předepsali užívání přípravku Visanne a začali to brát. za dva měsíce přijetí všechny příznaky prošly, lék byl zrušen, gynekolog řekl, že čeká na těhotnou ženu zpět) Nyní se aktivně snažíme)) Ale každopádně vzrušení, obavy, najednou děláme něco špatně) Takže kdo může užívat tento lék nebo byl. Pokračovat ve čtení →

Krásky, ahoj všichni! Nakonec píšu do této kategorie))) Včera jsme byli na rande - ultrazvuk, jsme v pořádku - neexistují žádné viditelné hrozby, jsme v děloze a srdce bije! Dnes podle mých výpočtů začalo 7 týdnů)))) Pak existuje mnoho dopisů. Celkové plánovací období bylo 1 rok a 4 měsíce. Když jsme se s manželem rozhodli, že chceme dítě, přestal jsem pít v pořádku. První tři měsíce jsme se rozhodli počkat, až se tělo očistí - mysleli jsme si, že všechno vyjde poprvé - ha ha - naivně. Pokračovat ve čtení →

Chtěl jsem napsat tento příspěvek pro dívky, které jsou zoufalé a ztrácejí víru v zázraky. Příspěvek je věnován malému zázraku mé pacientky, řekněme jí A. A znám to už dlouho, už 6 nebo 7 let. Přišla ke mně, když nemohla otěhotnět. Opravdu měla vážné důvody: výraznou ovariální endometrózu, adenomyózu, hyperplazii endometria. Po operaci vaječníků jeden vaječník nefungoval. Přesto se nám od prvního pokusu o IVF podařilo otěhotnět a porodit dceru, po porodu pravidelně v práci ovariální cysty. Pokračovat ve čtení →

Zkusím to krátce. 23 let. Endometrióza, endometrioidní cysta levého vaječníku. Diagnóza byla stanovena před 3 lety. Viděl jsem OK "Siluet" po dobu 3 let. cysta se zmenšila, pak zůstala stát. poté se začaly objevovat folikuly, i když by neměly být na léku. Výsledkem bylo, že lék byl zrušen. 2 cykly nic nezabraly. menstruace včas. Zkoušky jsou normální. Dokud jsem si nevzal cystu narostl o 1 cm. Poradí buď lapar nebo pít Vizanne. Teď neplánuji mít dítě. Jelikož se endometrióza vždy vrací, bylo jim dovoleno ještě neoperovat, a to teprve tehdy, když budu plánovat otěhotnět a otěhotnět. najednou znovu. Pokračovat ve čtení →

Toto je můj příběh o 4 letech plánování. o zoufalství. naděje a nejlepší dárek k narozeninám. Dlouho jsem snil o napsání tohoto příspěvku a dlouho jsem se na to neodvážil, protože mi slzy stékaly po krku. Nyní vzpomínky na plánování nejsou tak živé a možná je budu schopen promítnout do příspěvku. Doufám, že můj příběh dodá sílu a naději všem, kteří zoufale vstupují do této komunity pro příběhy dlouhé, ale úspěšné cesty k jejich dítěti. nedávno. Pokračovat ve čtení →

Ahoj krásky! Nikdy jsem si nemyslel, že začnu blogovat o těhotenství. Toto podnikání se zdá být příliš osobní. Ale na druhou stranu je to spolu více zábavy. Možná vám moje zkušenost také pomůže. Těhotenství jsem plánovala už dlouho. Ale mírně řečeno, mo. Pokračovat ve čtení →

No, musím napsat recenzi o svém dobrodružství ve světě laparoskopie :) Začnu úplně od začátku, jak jsem k tomu přišel. ve věku 21 let jsem porodila své první dítě, pak dlouho neplánovali, protože byly problémy s bydlením a tak dále, v důsledku čehož, když byl můj syn ve věku 7-8 let, jsme již měli vlastní bydlení, práce byla dobrá, obecně jsme chtěli porodit více. ale nebylo to tam, ukázalo se, že to není tak jednoduché: (Plánovali jsme rok, poté jsme odložili o další rok, takže můj syn měl již 9 let. Už vytáhněte. Číst dále →

Rozhodl jsem se přesunout svou zprávu do této sekce, protože si ji přečetly dívky, které se setkaly s endometriózou. Dívky, to jsem našel na jednom z fór. Co si myslíte, že stojí za to vyzkoušet, nebo je to všechno nesmysl a tradiční medicína je nad endometriózou bezmocná ?? prostě neříkej, že jsem blázen;))) Je jasné, že Buserelin, Vizanne a Janine ještě nebyly zrušeny, ale co když k těmto pilulkám přidáte takový lidový lék, příběh je velmi přesvědčivý 301. Marina | 23. 5. 2013, 15:10:24 [1119296893] Drahé dívky, šel jsem na tento web. Pokračovat ve čtení →

Ahoj BBeshechki! Nyní je čas, abych vám řekl o mém příběhu ECO. Spíše o přirozeném těhotenství po 6 letech ekologického života))))))))) Všechno to začalo v roce 2004, kdy jsme se s manželem rozhodli oženit a mít dítě. Po šesti měsících aktivního plánování jsem se rozhodl zapojit lékaře, kteří jen pokrčili rameny a řekli - zkuste, jste ještě mladí. Zároveň jsem měl endometriózu, která, jak říkají někteří lékaři, neovlivňuje těhotenství, jiná - brání nástupu těhotenství a nelze ji léčit. Čím. Pokračovat ve čtení →

Všechny analýzy pod řezem. Obecně jsem nakonec vzal histologii. A byl jsem úplně zmatený. Všechno je dobré. Neexistuje žádná endometritida a o polypu také není napsáno. Zavolal jsem rezidentovi a zeptal se, jestli vůbec byl. Řekla, aby se zeptala lékaře. Řekla, že soudě podle závěru je tam všechno v pořádku. A pokud se něco stalo, bylo to odstraněno = / zkrátka jsem zmatený. A teď nevím, proč stále nejsem B, kdyby tam nebyl polyp. A zda vůbec byl. Protože na závěr. Pokračovat ve čtení →

Ahoj všichni! Jsem nová a vůbec ne zkušená, takže zkušené matky opravdu potřebují vaši radu) Můj manžel a já chceme dítě, začali jsme plánovat před rokem, ale stále to nevyšlo (V srpnu diagnostikovali endometriózu, předepsali užívání přípravku Visanne a začali to brát. za dva měsíce přijetí všechny příznaky prošly, lék byl zrušen, gynekolog řekl, že čeká na těhotnou ženu zpět) Nyní se aktivně snažíme)) Ale každopádně vzrušení, obavy, najednou děláme něco špatně) Takže kdo může užívat tento lék nebo byl. Pokračovat ve čtení →

Ahoj holky S mým druhým manželem se snažíme otěhotnět po dobu 2 let, 1 dítě je 8 let (otěhotnělo hned), spermogram mého manžela je dobrý, ovulace je, pila dyufaston po dobu 6 měsíců, menstruace se vrátila do normálu. cyklus. Diagnóza: II neplodnost endometriózně-sakro-děložních vazů VSD smíšeného typu. 30. října byl vyroben lapar, odstraněno endometrium a srůsty, průchodnost hadiček byla dobrá. Doporučujeme vizannu nepřetržitě po dobu 6 měsíců. Řekněte mi, kdo po laparě pil Visanne nebo bez ní přišlo těhotenství? Lékař, který vyšetřoval v nemocnici. Pokračovat ve čtení →

Holky, ahoj! Další problém s plánováním, nyní jsem v umělé menopauze v Byzanne, po operaci, po které našli ložiska endometriózy. Ale tady je smůla, během operace hysteroskopie také objevili dysplázii o 1-2 stupně, jsou více nakloněni na 2 stupně, po převzetí z G a kolposkopie, kde našli malou oblast, která vykazovala malé změny, obecně mě jmenovali k testování na HPV a nátěr na atypické buňky, testy se ukázaly být negativní a G předepsal léčbu viry a po léčbě a. Pokračovat ve čtení →

Dívky, řekněte mi, kdo narazil! Je mi 25 let, těhotenství nenastane asi 3 roky. Testy jejího manžela jsou v pořádku. Provedla jste laparoskopii, diagnostiku adenomyózy 4. stupně, endometriózu pánevního pobřišnice 1. stupeň, okluzi vejcovodů v isthmických částech. Chtěla bych vědět, jaké je to špatné pro plánování těhotenství (adenomyóza konce dělohy; konec pánevní pobřišnice; konec rektovaginálního septa) Předepsaná St. Longidase z adhezí, Od endomentiózy Byzanne, co je to za lék? Je to hormonální? Je možné otěhotnět během užívání? Kurz je předepsán na 4-6 měsíců. Pokračovat ve čtení →

Krásky, ahoj všichni! Nakonec píšu do této kategorie))) Včera jsme byli na rande - ultrazvuk, jsme v pořádku - neexistují žádné viditelné hrozby, jsme v děloze a srdce bije! Dnes podle mých výpočtů začalo 7 týdnů)))) Pak existuje mnoho dopisů. Pokračovat ve čtení →

Ahoj! Je mi 27 let, nedošlo k žádnému těhotenství, potratům, potratům. Před dvěma lety došlo k hormonálnímu selhání (užívám eutirox dodnes, dávka 150, existuje latentní IDA) a pak mi našli cystu v levém vaječníku, gynekolog nic nepředepsal, cysta rostla, byla odeslána laparoskopie. Ukázalo se, že jde o endometriotickou cystu, Dimia byla předepsána na 4 měsíce, měsíc byl aplikován na distreptázu. Po 4 měsících byla cysta nalezena v pravém vaječníku 3 cm, po měsíci byla předepsána Vizanne po dobu tří měsíců, krvácení začalo od druhého měsíce, od třetího měsíce to šlo jako menstruace. Byzanne pil, krvácení bylo zastaveno systémy a injekcemi.Po užití Byzanne se cysta změnila na 4 cm, lékař nic nepředepsal, prošel. Pokračovat ve čtení →

Obecně popisuji situaci. Začnu jako první pro úplnost. Pokračovat ve čtení →

Ahoj! Jmenuji se Ann. Je mi 26 let. Žiji v Moskvě. Nejsem vdaná. Po 5 týdnech. a. velmi šťastný! Protože v červenci mám svatbu! Mimochodem, nebudu se vdávat za chodu. Jen jsem chtěl v létě svatbu. Žádost byla podána již v únoru, na začátku. a už 23. února jsem poblahopřál svému milovanému muži a dal mu // na zkoušku. ))) Všechny plány na svatbu se samozřejmě změní. bez velké oslavy. to se stane již 5. měsíc. Obecně teď. Pokračovat ve čtení →

Dívky, řekněte mi, prosím, co může souviset s bolestmi mléčných žláz? Mám 11denní cyklus. Včera jsem byl na ultrazvuku, folikul mi už praskl, tj. k ovulaci již došlo. 7. den cyklu byla velikost folikulu 20/19 mm. Ale v 10 už to dlužil. Endometrium 8.6. Hrudník bolí strašně. Samozřejmě chápu, že to možná není známka těhotenství, možná jsem jen zapomněl, jak se to děje. Faktem je, že jsem užíval „Vizanne“ tři měsíce, pak další měsíc Femoston. Pokračovat ve čtení →

Byzanne

Byzanne je jedním z nejmodernějších léků používaných k léčbě endometriózy, gynekologického onemocnění, při kterém buňky ve vnitřní vrstvě dělohy nebo endometria rostou mimo ni. Je třeba poznamenat, že endometrióza je poměrně závažné onemocnění a léčba by neměla být zanedbávána..

Pokud odmítnete vzít Visanne, je pravděpodobnější, že nastanou následující komplikace:

 • neplodnost žen v plodném věku;
 • adheze v malé pánvi;
 • tvorba cyst;
 • maligní nádory.

Podle klinických farmakologů je přípravek Vizanna jedním z nejlepších léčivých přípravků registrovaných v Rusku k léčbě endometriózy.

Vizanne je hormonální přípravek nové generace se složitým účinkem. Hlavní účinnou látkou léčiva je dienogest. S vysokou afinitou k receptorům progesteronu se na ně snadno váže, což dává vysoký progestogenní účinek. Při dlouhodobém používání způsobuje decidializaci vnitřního epitelu dělohy, což vede k nekróze endometrioidních ložisek. Po užití se lék rychle vstřebává do krevního řečiště, takže jeho maximální koncentrace může být stanovena do hodiny a půl po jednom použití.

Biologická dostupnost přípravku "Visanne" je 91%.

Jednoduše řečeno, neustálé užívání léku pomáhá inhibovat růst patologické tkáně endometria. Nakonec se patologický proces zastaví, buňky rostou v opačném směru, což vyvolává uzdravení. Kromě hlavních vlastností má Visanne některé vedlejší vlastnosti, které mají také pozitivní vliv na dynamiku léčby. Mezi tyto vlastnosti patří potlačení produkce prostaglandinů, což snižuje práh citlivosti. Kromě toho se snižuje počet nervových zakončení v tkáních endometria, což vede k odstranění zánětu a poskytuje úlevu od bolesti.

Byzanne je první perorální progestinová droga speciálně navržená pro dlouhodobou léčbu žen, které mají endometriózu déle než 10 let.

Hlavní indikace pro užívání drogy Visanne

Léčba endometriózy různého stupně.

Nepravidelná menstruace při užívání Visanne

Častý nežádoucí účinek u žen. Vyskytují se během prvních měsíců léčby a poté zmizí. Pokud menstruace chybí delší dobu, musíte si udělat těhotenský test.

Osteoporóza

Dienogest může snížit hladinu estrogenu v těle a zvýšit riziko osteoporózy (stav, při kterém je hustota kostí nízká a má sklon ke zlomeninám).

Opatření při užívání tohoto léku

Před použitím Visanne byste se měli poradit se svým lékařem.

Antikoncepce

Vizanne není antikoncepční prostředek; při užívání tohoto léku byste měli navíc používat mechanickou ochranu. Takové metody ochrany před nechtěným těhotenstvím, jako je metoda kalendáře nebo měření bazální teploty, mohou být nespolehlivé. Při užívání Visanne se zvyšuje možnost mimoděložního těhotenství. Rovněž by se hormonální antikoncepce neměla užívat současně s dienogestem..

Kontraindikace užívání Visanne

Navzdory skutečnosti, že lék je předepisován téměř ve všech případech endometriózy, je důležité mít na paměti, že za přítomnosti kteréhokoli z uvedených stavů může jeho užívání negativně ovlivnit zdraví ženy. Mezi tyto kontraindikace patří:

 • hormonálně závislé maligní nádory
 • jaterní nádory
 • krvácení z pochvy různého původu
 • diabetes mellitus 1. a 2. typu
 • anamnéza cholestatické žloutenky těhotných žen
 • infarkty
 • tahy
 • onemocnění kardiovaskulárního systému

Jednou z hlavních kontraindikací je navíc těhotenství a kojení..

Tvorba trombu

Přípravek Visanne mírně zvyšuje riziko vzniku krevních sraženin, je však několikrát nižší než riziko krevních sraženin během těhotenství nebo užívání kombinované perorální antikoncepce. Ženy, u nichž došlo v rodině k poruchám srážení krve nebo jsou obézní, by si měly dávat pozor. Pokud je tedy nutné provést chirurgické zákroky za 4 týdny, je nutné přestat užívat lék..

Deprese

Vyskytuje se přibližně u 5,1% žen užívajících Visanne.

Účinky na rakovinu

Neměly by užívat ženy s hormonálně závislou rakovinou prsu nebo genitálií.

Je možné kombinovat Visanne a alkohol?

Po užití přípravku Visanne byste v žádném případě neměli pít alkoholické nápoje, odborníci jednomyslně dávají pacientům odpověď na tuto otázku, že by se hormonální léky neměly užívat spolu s alkoholickými nápoji..

Současné kouření zvyšuje riziko závažných nežádoucích účinků na srdce a cévy. Při používání Visanne byste neměli kouřit, zvláště pokud je ženě více než 35 let.

Pokud po požití Visanne konzumujete alkohol (ani o velké síle), dojde k narušení hormonální rovnováhy, která byla léčivem obnovena. V takovém případě budou všechny léky zbytečné a nemusí dojít k požadovanému těhotenství..

Výsledek společného příjmu Visanne a alkoholu:

 • Produkce ženských pohlavních hormonů je blokována, mužské rysy se postupně zvyšují v jejím vzhledu: ochlupení, snížení nebo zvýšení tělesné hmotnosti, drsný hlas, zmenšení velikosti prsou;
 • Hormonální pozadí celého těla ženy se mění;
 • Existuje nárůst všech chronických onemocnění;
 • Ovlivněny jsou orgány vylučující léky a alkohol: játra, ledviny, zažívací systém;
 • Práce cévního systému a srdce je narušena. Zahuštění složení krve vede k tvorbě krevních sraženin;
 • V případě těhotenství hrozí ukončení pod vlivem alkoholu. Alkohol ovlivňuje mozek a tvorbu všech orgánů nenarozeného dítěte, což při plném přenášení zvyšuje riziko porodu zrůdného, ​​mentálně nebo fyzicky postiženého dítěte.

Diabetes mellitus a Byzanne

Stejně jako ostatní progestiny může i dienogest způsobit změny v koncentraci glukózy v krvi. Pokud pacient s diabetem užívá tento lék, neměl by zapomenout na pravidelnou kontrolu hladiny glukózy..

Návod k použití Visanne

Lék je určen k internímu použití. Vizanne je zpravidla předepsán po dobu půl roku, poté pacient provede testy, po kterých se rozhodne o zrušení nebo prodloužení léčby.

Přípravek Visanne lze začít užívat v kterýkoli den menstruačního cyklu, ale je lepší, když je to první den. Lék se užívá denně ve stejnou dobu, pokud je to nutné, vypláchne se velkým množstvím tekutiny. V průběhu léčby by neměly být žádné mezery, takže po vyčerpání tablet z jednoho balení byste měli přejít k dalšímu. Při užívání přípravku „Visanne“ se nebere v úvahu krvácení jakékoli geneze.

Pokud se tableta neužívá do 24 hodin, účinnost léku se může snížit, proto je třeba lék ihned obnovit, i když uplynulo více času.

V případě otravy, zvracení a průjmu, které zpomalují vstřebávání léku, je třeba užít další tabletu.

Nežádoucí účinky léku Visanne

Na straně dýchacího systému se může objevit dušnost, nedostatek kyslíku. Nespecifikované oběhové poruchy, častý srdeční tep a arteriální hypotenze jsou signály kardiovaskulárního systému. Kožní reakce se vyskytují poměrně často. Jeho suchost, svědění, abnormality růstu vlasů, lupy, dermatitida jsou považovány za nejtypičtější. Pacienti mohou trpět bolestmi hlavy, migrénou, úzkostí, depresemi.

Zvláštní pokyny pro použití Visanne

Je důležité vědět, že před použitím drogy je nutné podstoupit komplexní vyšetření, aby bylo nejprve vyloučeno těhotenství. Podle odborníků je Byzanne schopna ovlivnit úroveň plodnosti u žen, i když se nejedná o antikoncepci..

Pozitivní účinky léku Visanne

Byzanne je jednou z příležitostí pro mnoho žen získat dlouho očekávané těhotenství. S výhradou doporučení lékaře a pravidel pro užívání léku dochází ke kvalitativním změnám v endometriu, které v budoucnu umožní početí a plod.

Kombinujte Visanne s jinými léky

Některé léky nebo potraviny mohou ovlivňovat účinek přípravku Visanne, mezi ně patří:

 • antiepileptika (barbituráty, karbamazepin a další);
 • antidepresiva (fluoxetin, fluvoxamin);
 • léky používané k léčbě vysokého krevního tlaku, anginy pectoris (diltiazem, verapamil);
 • léky proti tuberkulóze (rifampicin);
 • antifungální léky (ketokonazol, itrakonazol, flukonazol);
 • některá antibiotika (erythromycin, klarithromycin);
 • antacida;
 • Třezalka tečkovaná jako součást bylinných přípravků;
 • grapefruit.

Recenze odborníků na drogu Vizanne

Podle většiny dotazovaných odborníků se lék Vizanne dlouhodobě etabloval jako jeden z nejlepších v Rusku. Podle statistik 72% žen zaznamenalo účinnost léku během prvních 3-4 měsíců, zbývajících 28% dosáhlo úplného uzdravení během 6-9 měsíců nepřetržitého užívání. Mnoho žen užívajících drogu bere na vědomí, že všechny nepříjemné příznaky se zpravidla objevují v prvním pár měsíců pak úplně zmizí.

Mezi respondenty byly nejčastějšími vedlejšími účinky dyspeptické příznaky z boku:

 • gastrointestinální trakt
 • časté bolesti hlavy
 • migréna
 • svědicí pokožka
 • dermatitida

Obecně není droga špatně tolerována, i když je důležité vzít v úvahu individuální charakteristiky každé osoby.

K vytvoření Visanne se používají pouze vysoce kvalitní dovážené látky spolu s nejnovějšími technologiemi, takže cena tohoto léku je poměrně vysoká, v současné době je cena léku 3 330 rublů. To je třeba vzít v úvahu na pozadí dlouhodobého užívání drogy. Jeho vysoká účinnost je však jedním z důvodů, proč si jej odborníci zvolí. Je třeba si uvědomit, že před použitím drogy je nutná odborná konzultace.

Růžově-hnědavý výtok nebo skvrna se obvykle objevují v době vašeho období, ale mohou se také objevit jindy kvůli ovulaci, těhotenství nebo zdravotním problémům.