Tampony

Důvody vzniku krvavého výtoku před menstruací

Tampony
Reprodukční systém ženy závisí na vnějších i vnitřních faktorech. Menstruační cyklus se mění v důsledku kolísání hormonálních hladin a emočního stavu. Krvavý výtok před menstruací je mnohým známý.

Proč výtok začal po Postinoru?

Tampony
Postinor je lék používaný k nouzové antikoncepci. Jeho aktivní složkou je levonorgestrel, který blokuje schopnost spermií pohybovat se do děložní dutiny.Většina nežného pohlaví zaznamenává po podání přípravku Postinor výskyt krvavého výtoku, který může mít jinou povahu: představuje variantu normy nebo naznačuje vývoj komplikací vyžadujících lékařský zásah.

Slabost a bolest nohou během menstruace

Tampony
Každé ženské tělo reaguje svým způsobem na měsíční hormonální změny. Výskyt bolesti nejčastěji nesouvisí s patologií, ale je přirozeným důsledkem práce genitálií.

Léčba drozdů během těhotenství

Tampony
Drozd je možná nejotravnějším a nejnepříjemnějším společníkem těhotné ženy. Spolu se zprávou, že brzy budete mít dědice nebo dědičku, můžete dobře slyšet zprávy o přítomnosti drozdů.

Salpingo-ooforitida

Tampony
Salpingo-ooforitida (adnexitida) - zánět přívěsků dělohy, nejčastější onemocnění reprodukčního systému.V akutním stadiu salpingo-ooforitidy se v omezené míře používají metody fyzikální terapie.

Pravidelná menstruace je známkou správně fungujícího reprodukčního systému a připravenosti ženského těla na mateřství. Někdy je však nutné odložit příchod menstruace o několik dní a důvody jsou různé - nějaká oslava, dovolená na moři, služební cesta, účast na sportovních soutěžích atd..