Tampony

Proč se objevuje vůně před menstruací

Tampony
Vůně před menstruací se vyskytuje z různých důvodů. Může to být přirozené nebo nepříjemné v závislosti na fyziologickém stavu nebo přítomnosti onemocnění pohlavních orgánů, infekcích.

Co dělat, pokud nedochází k menstruaci a bolesti na hrudi

Tampony
Pokud dojde k selhání v cyklu kritických dnů, je to vždy alarmující. Ale co když je zpoždění menstruace doprovázeno pocitem bolesti na hrudi? Společně tyto dva příznaky mohou být výsledkem těhotenství i nádoru nebo dokonce banálního stresu...

Co znamená slizniční výtok u žen?

Tampony
Výtok je běžný jev, ale může to být varovný signál o zdravotním stavu. Musíte nejen vědět, o jaký druh výboje jde a jak se od sebe liší, ale také abyste je mohli určit.

Ošetření serosometrů pomocí tradiční medicíny

Tampony
Séroskop je patologický stav charakterizovaný akumulací tekutiny v děložní dutině. Je důležité si uvědomit, že se nejedná o nezávislé onemocnění, ale o známku přítomnosti jiného, ​​vážnějšího onemocnění.

Bolesti kloubů před menstruací

Tampony
V různých věkových obdobích ženy mají bolesti kloubů před menstruací jinou povahu. Mohou být spojeny se změnou hormonálních hladin a mohou to být příznaky zánětu a infekcí v pohlavních orgánech.

Je možné otěhotnět s adenomyózou dělohy

Tampony
Diskutovatelným problémem pro gynekology - reproduktology je adenomyóza a těhotenství. Ve vědeckých kruzích se diskutuje o možnosti těhotenství s adenomyózou dělohy, zda může ovlivnit dobu těhotenství a další aspekty těhotenství, ale mechanismus neplodnosti u adenomyózy dosud nebyl zveřejněn.

Každá žena má měsíční období. Proto se v tomto období vyplatí nosit s sebou hygienické, pohodlné a spolehlivé výrobky. Nejčastěji se používají vložky, ale ženy by také měly vědět, na co jsou tampony určeny.