Typy polštářků - nejrůznější dámské výrobky

Historie používání dámských vložek sahá do dávné minulosti. Menstruace a zdravotní problémy žen přinutily ženy ke kreativitě. Polštářky byly vyrobeny z různých látek, zvířecí kůže, papyru. A před několika desítkami let naše matky používaly vatu, gázu, bavlněnou látku. Život moderní ženy zjednodušili podložky, které se objevily před 15–20 lety. Výrobci vzali v úvahu všechna přání žen, vytvořili produkty, které splňují hygienické požadavky.

Na regálech lékáren, obchodů je dnes široká škála podložek. Ženy mají možnost volby podle individuálních charakteristik těla. Rozsah aplikace není v žádném případě omezen na použití v kritických dnech. Všechny typy sledují jediný cíl - usnadnit ženě život v období dočasných obtíží, vstřebat do sebe tekutinu.

Co je to moderní těsnění?

Úkolem nápravy je absorbovat vaginální sekrece. Ať už jsou to kritické dny, denní leukorea, únik moči. Hygienické výrobky pro absorpci menstruačního cyklu musí splňovat požadavky: dobře absorbujte vlhkost, nenechte ji ustoupit, neměňte tvar. Žena je na to už zvyklá, vybírá si právě takové vložky pro sebe. Jsou vyrobeny ze syntetických materiálů. Protože přírodní látky nemohou splnit přání ženy. Existují však hypoalergenní podložky, jejichž horní vrstva zůstává přirozená.

Výrobky denní hygieny se v praxi neliší od předchozích složení. Použité materiály jsou stejné. Tloušťka, tvar, změna barvy. Spodničky jsou v bílé a černé barvě, aby ladily s barvou vašeho spodního prádla. Aby se zabránilo zápachu během kritických dnů a při každodenním dlouhodobém používání, je produkt impregnován vonnými látkami. Pro lepší absorpci sekretů umístěte dovnitř vrstvu gelu. Totéž platí pro urologické vložky.

Moderní žena si nedokáže představit svůj život bez těchto hygienických výrobků, které používá neustále nebo pravidelně.

Typy podložek pro kritické dny

Hygienické přípravky pro menstruaci se dělí na denní a noční. Každý z těchto typů se dělí na poddruhy podle schopnosti absorbovat. Liší se velikostí a na obalu výrobci uvádějí počet kapek a označení „light“, „normal“, „maxi“. Podložky s normální absorpční kapacitou jsou označeny jako „normální“ se 3 kapkami. Pro zvýšené krvácení jsou určeny hygienické výrobky s 4,5 kapkami. Dále přijde noční život. U mírného krvácení zvolte "normální" se 3 kapkami.

Během dne se žena více hýbe, může si dovolit vyměnit vložky několikrát denně. V noci by měl být plný spánek. Nikdo nebude měnit hygienické výrobky každé 2 hodiny, pokud to taková potřeba není. Měly by absorbovat více, nenechat prosakovat sekrety. Koneckonců, během spánku je držení těla velmi odlišné. Vzhled nočních vycpávek byl tedy poněkud změněn - prodloužily se. Jinak se neliší od denních. Těsnění lze rozpoznat podle obalu, aniž byste si přečetli nápis, nepočítáme-li kapičky. Zobrazují noc s hvězdnou oblohou. Podle svého složení lze jednorázové hygienické vložky rozdělit do několika typů:

 • S vnitřní vrstvou gelu i bez ní. Gel pomáhá zadržovat vlhkost uvnitř produktu a zabraňuje jeho odtoku. Umožňuje tenké podložce absorbovat velké množství sekretů v kritických dnech.
 • Chutné, bez zápachu. Během kritických dnů se objeví specifický zápach. Ne každá žena s ním zachází trpělivě. Pro některé to jednoduše otravuje, snižuje sebevědomí, protože se zdá, že to lidé kolem sebe cítí. Horní vrstva výrobku je impregnována ochucenou látkou. Vůně jako květiny, parfémy, jiné příjemné vůně.
 • Se syntetickou, přírodní vrchní vrstvou. Syntetické polštářky během kritických dnů mohou způsobit alergickou reakci na kůži perinea. Někdy je tak silná, že vede k tvorbě drozdů, zánětů a dalších problémů se zdravím reprodukčního systému. Žena je nucena je nahradit hypoalergenními. Existuje také spousta z čeho vybírat. Hypoalergenní hygienické výrobky se neliší ve vzhledu. Rozdíl je v použité látce. Horní vrstva je přírodní, odstraní se příchutě a gel. Všechny pomocné složky, které mohou způsobit alergie. Takové těsnění způsobuje určité nepříjemnosti během používání v kritických dnech. Horní vrstva dostatečně neabsorbuje výboj. Těsnění mění tvar, způsobuje nepohodlí při řízení.
 • S křídly, bez nich. Tato část hygienických výrobků slouží k připevnění na kalhotky. Umožňuje, aby bylo těsnění neustále na svém místě. Chrání spodní prádlo před bočním výbojem. Některé hygienické výrobky pro kritické dny nemají křídla. Podložka je připevněna k prádlu lepidlem. Je umístěn na spodní vrstvě těsnění. Můžete si vybrat jakýkoli druh, hlavní část se nemění.

Kritické podložky jsou bílé. Takový hygienický výrobek vypadá sterilní a bezpečný pro zdraví ženy. Barva výboje je jasně viditelná. Během menstruace se může změnit, což naznačuje onemocnění reprodukčního systému.

Výrobky denní hygieny

Existuje také několik takových typů těsnění. Kalhotky jsou určeny pouze k jednorázovému použití. Dělají to ve tvaru blízkém spodnímu prádlu. Každá žena dává přednost nošení různých kalhotek: běžné kalhotky, šortky, tanga, tango. Denní podšívka by neměla vyniknout, překračovat okraje spodního prádla. Jsou vyrobeny bez křídel, různých barev. Nejběžnější jsou bílé. Tato barva je považována za standardní. Umožňuje vám vidět konzistenci a barvu výboje. Reagujte včas, pokud se objeví nemoci, abnormality v činnosti genitálií. Kvůli estetickému uspokojení potřeb ženy jsou vložky vyrobeny z černé nebo jiné barvy. Je z čeho vybírat. Barvy jsou uvedeny v jakékoli produktové řadě každého výrobce.

Při každodenním používání jednorázových vložek mohou ženy zaznamenat alergickou reakci na kůži perinea, vnějších pohlavních orgánů. Aby se tomu zabránilo, někteří výrobci činí vrchní vrstvu hygienických výrobků přirozenou. Rozdělení typů vložek podle množství absorbovaných sekretů není tak rozmanité jako v prvním typu - pro kritické dny. Balení zobrazuje 1,2, maximálně 3 kapky. Na základě toho se kalhotkové vložky liší tloušťkou.

Opakovaně použitelné hygienické výrobky

Mezi typy těsnění existují také taková. Používají je ženy z různých důvodů. Za prvé, jejich složení je zcela přirozené, což zabraňuje výskytu gynekologických onemocnění a podráždění pokožky syntetickými sloučeninami a jinými chemickými látkami. Zadruhé, náklady na hygienické vložky pro kritické dny nejsou tak malé. Použití opakovaně použitelných podložek může výrazně ušetřit peníze.

Výroba takových hygienických výrobků spadá na ramena ženy. Vybírá tvar, sbírá látky. Hlavní vrstva pro absorpci vypouštění opakovaně použitelných vložek je zpravidla vyrobena z vaty. Gáza je umístěna nahoře v několika vrstvách nebo přírodní tkanině. Těsnění je sešité nebo ponechané tak, jak je. Aby nedošlo k úniku, je spodní vrstva vyrobena z hustší látky nebo je všit kus celofánu.

Použití opakovaně použitelných typů polštářků způsobuje určité potíže. Neudržují vlhkost uvnitř, mění svůj tvar, zvyšují se, jak se v kritických dnech hromadí sekrece. Hlavním nepříjemným okamžikem je praní. Skvrny jsou odstraněny peroxidem, mýdlem na prádlo. Nedoporučuje se používat prášky, bělidla. Výroba opakovaně použitelných vložek netrvá dlouho. Můžete je používat, dokud není poškozena hlavní vrstva vaty. Praní by mělo být co nejšetrnější; hygienické výrobky je nutné sušit vleže. Při zavěšení se vzhled opakovaně použitelných podložek změní. Lze použít pouze čisté. Jako polštářky s nedostatečným vylučováním jednoduše použijte látku složenou v několika vrstvách. Vyberte si bavlněnou látku. Vhodná plachta, dětská plenka.

Léčivé vložky

Výrobci hygienických výrobků prohlašují, že je nutné je pravidelně nebo dokonce neustále používat během menstruace. Použití léčivých typů vložek umožňuje zabránit podráždění pokožky, předcházet nemocem a regulovat měsíční cyklus. Můžete si vybrat na základě individuálních charakteristik ženského těla. V lékárnách existují 2 typy podobných hygienických výrobků.

 1. Anionová těsnění

Země Čína vyrábí léčivé vložky. Cena je poměrně vysoká. Podle výrobců zabraňují podráždění pokožky, mají protizánětlivé, regenerační a antibakteriální účinky. Horní vrstva produktu je jedinečná. S největší pravděpodobností mluvíme o ozonu, který se používá při léčbě mnoha gynekologických onemocnění. Uvnitř vrstvy jsou další látky přírodního původu, ve formě bylinného extraktu. Používá se na onemocnění žen: fibroidy, afty, endometrióza.

 1. Léčivé vložky

Fondy se vyrábějí v Číně. Vnitřní vrstva je nasycena extrakty, infuzemi léčivých rostlin, které se již dlouho používají k léčbě gynekologických onemocnění. Mají antibakteriální a protizánětlivé účinky. Zklidňují pokožku během menstruace, obnovují hormonální hladiny. Doporučuje se používat prakticky na všechna onemocnění ženského reprodukčního systému.

Účinnost těchto fondů je otázkou, u nás nebyl proveden žádný výzkum.

Odrůdy urologických vložek

Používají ho ženy s močovou inkontinencí. Neustálé úniky kazí spodní prádlo, impregnují oblečení vůní. Problém je vyřešen urologickými vložkami. Používají je ženy po porodu, když svalový tonus klesá, močový měchýř nemůže fungovat normálně. Použití urologických vložek je dočasné. Situace s močovou inkontinencí nastává u žen před menopauzou. V této situaci není vhodné použití opakovaně použitelných vložek nebo vložek používaných k menstruaci. Produkt není schopen eliminovat zápach. Použití urologických vložek se neomezuje pouze na toto. Lék se používá pro těžké období. Liší se od ostatních vzhledem, schopností vstřebávat.

 • Urologické vložky jsou velké.
 • Existuje možnost absorpce velkého množství kapaliny.
 • Složení obsahuje adsorbenty, které rychle eliminují zápach.
 • Horní vrstva urologických vložek je vyrobena z přírodní hypoalergenní tkaniny, která chrání pokožku před podrážděním.

Urologické vložky se mění při plnění, nejméně však dvakrát denně. Známí výrobci MoliMed, Seni, Tena. Je možné zvolit možnost, která vyhovuje více.

Zkontrolujte těsnění

Používá těhotné ženy, které čekají na porod v posledních měsících. Zkouška umožňuje určit únik plodové vody. Vzhled se mění, když vnikne kapalina. Indikátor se vyplní modře. Když se dostane moč, výkaly, sekrece, reakce nenastane. Modré skvrny se objevují v přítomnosti gynekologických onemocnění během těhotenství. Umožní vám včas jednat.

V dnešní době si žena může vybrat vložky pro každou příležitost. Éra opakovaně použitelných vložek se postupně stává minulostí. Výrobci nebudou spokojeni s tím, čeho již bylo dosaženo. Není divu, když se brzy objeví následující druh. A složení těch současných se změní.

Typy dámských vložek a jejich vlastnosti

Proč jsou zapotřebí dámské vložky? Odpověď na tuto otázku není tak přímá, jak by se na první pohled mohlo zdát. První věc, která mě napadne, je ochrana v kritických dnech. Zpočátku bylo pro tuto funkci vytvořeno toto zařízení. Pokrok však nezůstává stát, a tak se moderní výrobci hygienických výrobků snaží plně uspokojit potřeby svých zákazníků. Tento trend se stal důvodem pro vznik takových typů výrobků, jako jsou ubrousky pro každodenní ochranu, stejně jako urologické, lékařské a poporodní vložky. Pojďme se podívat na hlavní typy dámských vložek, stejně jako nejlepší možnosti pro každý typ těchto produktů. Každá žena by si měla být jistá spolehlivostí své ochrany a být schopna říci: „Používám ty nejlepší produkty!“

Dámské vložky pro absorpci menstruačního toku

Právě hygieně v těchto několika dnech ženského cyklu věnují největší výrobní společnosti maximální pozornost. Chrániče jsou nejuniverzálnějším a nejoblíbenějším typem ochrany ve dnech menstruace, kterou každá žena použila více než jednou. Existuje mnoho možností pro tyto fondy, všechny se liší vlastnostmi a vlastnostmi. Co jsou tampony a k čemu slouží, přečtěte si odkaz.

Jaký je rozdíl mezi produkty?

Nejprve se mohou lišit velikostí. Takže ve dnech mírného vybíjení, spíše malých rozměrů. Pro ochranu při intenzivním vybíjení i v noci je lepší zvolit vhodnou velikost podložky. V našem článku zjistíte, zda můžete spát s tamponem.

Zadruhé se mohou lišit svým designem. Některé výrobky mají tedy speciální drážky, které zabraňují šíření krve, jiné jsou vybaveny širšími křídly, která chrání prádlo a oblečení před kontaminací. Existují těsnění bez křídel vůbec. Výrobky s křídly jsou však stále lepší, protože jejich ochrana je spolehlivější. Volba této nebo té možnosti závisí na individuálních preferencích a vlastnostech ženského těla.

Za třetí, hygienické výrobky se mohou lišit v materiálech použitých k jejich výrobě. Takže uvnitř je možné použít bavlněnou složku (takové výrobky se vyrábějí stále méně, protože jsou méně spolehlivé) nebo speciální sorbent, který dokonale zadržuje vlhkost a mění ji na gelovitou látku. Horní vrstva může být také odlišná. Obvykle je vyroben ze syntetického porézního materiálu nebo celulózového chmýří. Každý z těchto povlaků má své vlastní výhody a nevýhody. První poskytuje rychlejší a lepší absorpci, ale často se stává viníkem podráždění. Druhá možnost je o něco méně funkční, ale s menší pravděpodobností dráždí genitální sliznici.

Začtvrté existují také hygienické výrobky obsahující speciální vůně, které pomáhají neutralizovat a maskovat specifický zápach. Mohou mít květinovou nebo bylinkovou chuť. Některé ženy preferují právě takové možnosti financování..

Nejzákladnějším kritériem pro rozdíl je stupeň absorpce. Na tomto základě se provádí hlavní gradace ochranných prostředků ve dnech menstruace. Existují tedy následující typy těsnění:

 • Světlo. Jsou určeny pro menší vybíjení;
 • Normální - možnost používaná pro mírná období;
 • Super a Super Plus jsou vysoce absorpční výrobky. Poskytují optimální úroveň ochrany ve dnech, kdy je vaše menstruace intenzivní;
 • Night jsou speciální produkty určené k ochraně během nočního spánku. Jsou nejen vysoce savé, ale také velké..

Zjistěte, jaké jsou vložky pro muže.

Oblíbené značky menstruačních vložek

Podle názoru většiny žen existují značky hygienických výrobků, které si získaly nejlepší pověst:

 • Vždy;
 • Libresse;
 • Naturella;
 • Kotex;
 • Helen Harper;
 • Bella;
 • Natalie;
 • Ola.

Poporodní polštářky

Tento typ produktu je speciálně navržen tak, aby absorboval silné krvácení, které je typické pro ženy v období po porodu. Stále větší počet nastávajících matek volí tento typ ochrany a sáček sbírá v nemocnici. Tento typ produktu se příznivě vyznačuje schopností absorbovat viskózní sekrece od žen ve velkém množství a také sterilitou produktu..

Materiály, ze kterých jsou vyrobeny, jsou prodyšné, což zabraňuje takzvanému „skleníkovému efektu“, který způsobuje podráždění a zánět. Navíc jsou to obvykle hypoalergenní vložky..

Často takové léky používají ženy, které z nějakého důvodu mají nadměrné menstruační krvácení..

Populární značky hygienických výrobků po porodu

Rozsah hygienických výrobků určených k absorpci sekrece po porodu je poměrně velký. Proto si můžete vždy vybrat ty možnosti, které vám osobně vyhovují ve svých charakteristikách. Některé značky se zaměřují na výrobu specializovaných hygienických výrobků. Nejoblíbenějšími značkami v tomto segmentu jsou tedy:

 • Tena;
 • Děti Canpol;
 • MoliMed;
 • Hartmann Samu Steril;
 • Peligrin.

Není dnes těžké je získat. Stačí zajít do nejbližší lékárny, supermarketu nebo si prohlédnout katalog virtuálního obchodu.

Urologické vložky

Další typ specializovaných hygienických přípravků se používal jak pro různé stupně inkontinence moči, tak v poporodním období a také na těžké období. Tyto polštářky mají vynikající savost, která poskytuje spolehlivou ochranu proti jakýmkoli emisím. Jsou vynikající při uzavírání nepříjemných pachů, což je v některých situacích nesmírně důležité..

Nejčastěji se při výrobě těchto výrobků používají hypoalergenní materiály. Kromě toho jsou tyto hygienické výrobky často vybaveny dalšími ochrannými strukturami: širší křídla, speciální nárazníky.

Slavné značky urologických produktů

Které urologické vložky jsou pro vás nejlepší? Nejlepší možné jsou:

Tyto značky nabízejí kvalitní výrobky v nejširším sortimentu, který zahrnuje možnosti absorpce různých množství sekretů. Mnoho žen rádo používá urologické vložky po dobu (ve dnech, kdy je výtok obzvláště intenzivní).

Léčivé hygienické výrobky

Do této kategorie patří takzvané aniontové vložky pro ženy a také výrobky obsahující léčivé byliny..

Aniontový

Aniontové výrobky pro ženskou hygienu dnes vyrábí mnoho výrobců. Podstata tohoto typu ochrany v kritických dnech spočívá ve skutečnosti, že uvnitř je umístěn aniontový čip, který uvolňuje aniontové molekuly. Tyto látky pomáhají neutralizovat nepříjemné pachy, inhibují růst patogenní mikroflóry a udržují přirozenou hladinu ph. Takovým lékům se připisuje schopnost předcházet a léčit gynekologická onemocnění. Na ruském trhu najdete aniontové hygienické vložky následujících značek:

 • Love Moon;
 • Faberlik;
 • Tyanshi;
 • Honey Moon „Ozone & Anion“.

Bylinné podložky

Bylinné vložky pro ženy jsou novým trendem v hygienickém průmyslu. Využití těchto prostředků zahrnuje nejen ochranu během menstruace, ale také poskytnutí určitého terapeutického účinku na orgány reprodukční sféry..

Názor gynekologů na použití těchto prostředků se liší. Někteří je považují za skutečně nejlepší možnost ochrany ve dnech menstruace, zatímco jiní apelují na nedostatek seriózního výzkumu jejich účinnosti a bezpečnosti..

Mezi zákazníky jsou i zapálení obdivovatelé i přímí odpůrci těchto produktů. Tak či onak však tyto výrobky na trhu s hygienickými výrobky pro ženy existují..

Čínští výrobci mají v tomto segmentu vedoucí postavení. Nejjednodušší způsob, jak si objednat čínské léčivé vložky, je online obchod nebo katalog produktů, který najdete u zástupců síťových společností. Jaké je nejlepší použít těsnění? Nejoblíbenější jsou produkty následujících značek:

 • Mei Tang;
 • Ji Mei Shu;
 • Tiande;
 • Lanova tajemství.

Denní hygienické vložky

Ženy začaly takové vložky používat relativně nedávno. K čemu jsou potřebné? Někteří zástupci veletrhu je nosí polovinu každý den, čímž chrání své spodní prádlo před přirozenými fyziologickými sekrety. Jiné se používají pouze ve dnech čekání na menstruaci a v období po ní, kdy může být výtok sakrální. Dámské vložky jsou nepostradatelné pro každodenní ochranu a v ovulačních dnech, kdy se leucorrhoea stává hojnější..

Co jsou deníky? Tyto výrobky jsou tenčí než běžné nouzové vložky. Jsou menší a často jim chybí křídla. Někdy se jejich tvar liší od obvyklého, například může být shodný s tvarem prádla.

Populární značky

Jaké jsou nejlepší vložky? Stejně jako u čehokoli jiného, ​​nejlepší referencí mohou být doporučení zákazníků. Pokud mluvíme o popularitě, pak v hodnocení těchto produktů jsou značky lídry:

 • Libresse;
 • Diskrétní;
 • Vložky Kotex;
 • Bella;
 • Ola;
 • Natalie.

TOP 15 nejlepších dámských vložek

Pohodlné hygienické vložky jsou doplňky, bez kterých si dámy nedokáží představit svůj život. Tento článek obsahuje praktické rady, jak si vybrat dámské vložky pro různé účely. Po přezkoumání hodnocení (TOP-15) nejlepších produktů od známých společností zjistíte výhody a nevýhody těchto produktů, které vám pomohou udělat správnou volbu, aniž byste se ztratili mezi mnoha nabídkami.

 1. Jak si vybrat dámské vložky
 2. Obal
 3. Vůně
 4. Stupeň ochrany
 5. Výrobní materiály
 6. Hlavní typy dámských vložek
 7. Nejlepší denní hygienické vložky
 8. Libresse DailyFresh Normal Plus
 9. Bezstarostný bavlněný extrakt čerstvý
 10. Vždy každý den normální nezadaní
 11. Kotex normální denně
 12. Nejlepší hygienické vložky přes noc
 13. Naturella heřmánek ultra noc
 14. Bezstarostná ultra noc plus
 15. Bella perfecta ultra noc
 16. Libresse Natural Care dobrou noc
 17. Nejlepší urologické dámské vložky
 18. Seni lady plus
 19. Abena abri-san prémie
 20. Hartmann MoliMed Classic maxi
 21. TENA Lady Slim Mini
 22. Nejlepší polštářky po porodu
 23. Hartmann Samu (sterilní)
 24. Helen Harper Microflex velký singl
 25. Peligrin Sada těsnění P4

Jak si vybrat dámské vložky

Co byste tedy měli zvážit, než si koupíte balíček hygienických výrobků? Co koupit - výrobky od známé značky nebo co radí zkušenější přátelé? Zkusme na to přijít.

Obal

Tento okamžik je jedním z nejdůležitějších. Je žádoucí, aby každá z vložek byla jednotlivě zabalena. V takovém případě nebude až do okamžiku použití v kontaktu s okolním prostředím. Je to pohodlné: malá obálka se vejde do kabelky a vy se nemůžete bát povrchové kontaminace.

Vůně

Jedním z účelů hygienických vložek, bez ohledu na typ, je neutralizovat nepříjemný zápach. To, zda si koupíte parfémované výrobky, je jen na vás. Mnoho žen miluje tuto vůni, pokud není příliš silná a dotěrná. Jiní dávají přednost výrobkům, které zcela neobsahují vůně. V tomto případě je neutralizace zápachu dosažena prostřednictvím střední vrstvy, která přeměňuje kapalinu na gel. Produkt by v žádném případě neměl cítit jako papír, chemikálie nebo plasty.

Při nákupu produktů s balzámy a rostlinnými extrakty je třeba postupovat opatrně. Mají samozřejmě terapeutický účinek, ale zároveň bychom neměli zapomínat na možnou individuální nesnášenlivost..

Stupeň ochrany

Konkrétní volba závisí na tom, jak hojný je výboj. Můžete se pohybovat podle počtu kapek namalovaných na obalu:

 • 3 - slabý výboj;
 • 4 - normální. Produkty označené 3 a 4 kapkami užívají dospívající a dospělé ženy v prvních dnech menstruace;
 • 5 - hojný;
 • 6-7 - velké předměty pro noční použití.

Stupeň ochrany se zvyšuje přítomností dalších funkcí:

 • křídla. Pomáhá bezpečně připevnit podložku ke spodnímu prádlu a minimalizovat riziko úniku;
 • Suchý zip Další způsob spáchání. Často se používá v urologických a poporodních modelech. Je nutné věnovat pozornost chemickému složení lepidla. Je žádoucí, aby lepicí vrstva byla přírodní, na bázi škrobu;
 • anatomická konfigurace. Polštářky, které kopírují kontury těla, nejen dobře padnou, ale jsou také neviditelné ze strany;
 • strany. Dodatečná ochrana ve formě malých hrbolů podél okrajů produktu. Zabraňují úniku, když je těsnění již mokré.

Výrobní materiály

Jedním z nejdůležitějších bodů jsou materiály, ze kterých je vrchní vrstva vyrobena, a tedy její vlastnosti. K dispozici jsou hygienické výrobky s měkkou a síťovanou horní částí. Která možnost je nejlepší, záleží na osobních preferencích. "Mesh" lépe absorbuje sekrece a výrobky s měkkým povrchem jsou volbou žen náchylných k alergiím.

Dalším bodem je prodyšnost materiálů. Chcete-li zajistit pohodlí v intimní oblasti, musíte si zakoupit výrobky z paropropustných materiálů. V tomto případě je zajištěno pohodlí.

Při výběru denní rutiny musíte věnovat pozornost skutečnosti, že materiály jsou většinou přírodní a neškodné. Zároveň je zaručen nejen komfort během dne, ale také dobrý stav pokožky.

Hlavní typy dámských vložek

Existují takové typy výrobků pro ženskou hygienu:

 • klasické modely různých tloušťek používané k absorpci krve během menstruace. Rozlišujte mezi silnými (1–2 cm) a tenkými (do 1 cm) výrobky;
 • urologický. Používají se pro různé stupně inkontinence moči i po porodu s dočasným oslabením tónu močového měchýře;
 • léčivý. Povrch je nasycen bylinnými extrakty. Tyto produkty se používají v gynekologické praxi (nikoli jako nezávislé ošetření, ale jako pomocný nástroj);
 • aniontový. Tyto hygienické výrobky během provozu produkují ionty se záporným nábojem, které jsou škodlivé pro patogenní mikroflóru;
 • denně. Používají se každý den (s výjimkou kritických na ochranu prádla před biologickou tekutinou. Můžete je použít v posledních dnech menstruace, aby výtok (již ne tak intenzivní jako v prvních dnech) neznečištěl oblečení. Jsou malé, tenké a zcela neviditelné;
 • testovací podložky jsou produkty používané v prenatálním období pro včasnou detekci toku plodové vody. V tomto případě indikátor změní barvu na modrou;
 • po porodu Pohodlné pro použití v nemocnici. Výrobky s antibakteriálním účinkem se používají po gynekologických operacích.

Nejlepší denní hygienické vložky

Libresse DailyFresh Normal Plus

Vysoce absorpční hygienické výrobky vhodné pro klasické prádlo. Základem podložky je materiál, který je vysoce prodyšný, impregnovaný kyselinou mléčnou, což umožňuje udržení nejlepší rovnováhy pH v intimní oblasti. Podložka sleduje obrysy těla, takže je zaručen pohodlný pocit po celý den.

 • dostupnost jednotlivých obalů;
 • měkký, vysoce savý povrch;
 • anatomická konfigurace;
 • spolehlivé upevnění;
 • krásný jasný design.

Nevýhody: vysoká cena.

Bezstarostný bavlněný extrakt čerstvý

Vonné „denní vložky“, které vám pomohou udržet si svěží po celý den, s bavlněným extraktem. Pokud jde o měkkost a prodyšnost, lze je srovnávat s přírodní bavlnou. Výrobky jsou dermatologicky testovány. Povrch rychle absorbuje vlhkost a poskytuje pohodlí po celý den. Díky anatomickému tvaru jsou podložky téměř nepostřehnutelné.

 • příjemná vůně;
 • pohodlí během dne;
 • spolehlivá fixace;
 • vynikající savost.

Z minusů si dámy všimly nedostatečné flexibility produktů.

Vždy každý den normální nezadaní

Spodní kalhotky (každá - v samostatné obálce) - pro pohodlí a pohodlí pro každý den. Hygienické výrobky jsou tenké a nepostřehnutelné (pouze 2 mm). Speciální struktura materiálu zajišťuje pohodlí po celý den. Vlastnosti produktu:

 • hygienické individuální balení;
 • spolehlivá neutralizace pachů;
 • prodyšný materiál;
 • hypoalergenní složení. Dermatologicky testováno.
 • nedostatek vůně;
 • vynikající fixace;
 • absolutní pohodlí. Materiál je nedráždivý;
 • téměř dokonalá absorpce.

Nevýhody: podklad se někdy zvrásní.

Kotex normální denně

Kotex Normal je pohodlná vložka s prodyšným povrchem a měkkou, vysoce savou strukturou. Každá z denních vložek je balena jednotlivě a kompaktní velikost vám umožní nosit hygienický výrobek v kabelce. Vyrobeno z přírodního hypoalergenního materiálu.

 • pevná forma. Vrstvy nejsou odděleny kvůli reliéfním hranám;
 • horní vrstva je velmi měkká, dobře absorbuje a zadržuje vlhkost. Poskytuje pocit pohodlí a svěžesti;
 • vnitřní vrstva je vyrobena z prodyšného materiálu, který zajišťuje výměnu vzduchu a pocit pohodlí v intimní oblasti.
 • přírodní složení, hypoalergenní účinek;
 • měkký povrch;
 • pohodlné používání. Podložka je tenká a téměř nepostřehnutelná, ale zároveň dokonale absorbuje vlhkost.

Neexistují žádné výrazné nedostatky. Jediná věc je, že produkty Kotex nejsou vždy v prodeji..

Nejlepší hygienické vložky přes noc

Naturella heřmánek ultra noc

Spací podložky vyrobené z měkkého materiálu s měkkým dotykem. Pomocí křídel jsou bezpečně připevněny k prádlu. Jedinečnost tohoto modelu spočívá v tom, že obsahuje suché mléko, které spolehlivě chrání pokožku v intimní oblasti před podrážděním. Tloušťka produktu je pouze 2 mm. Tato úprava má jedinečný absorpční systém s drážkami ve tvaru květu. Gelové kuličky absorbují kapalinu. Povrch zůstává zcela suchý. Příjemná nenápadná vůně heřmánku vám umožňuje udržovat svěžest a nepociťovat nepříjemný zápach. Každá z podložek má samostatné balení, díky čemuž je použití velmi pohodlné. Lze použít jak v noci, tak ve dne.

 • pohodlí. Podložky dobře absorbují, jsou bezpečně připevněny a zároveň jsou velmi tenké. Horní vrstva neumožňuje vlhkost zpět;
 • pohodlné používání. Výrobky se vůbec netírají, jsou naprosto nepostřehnutelné;
 • příjemná, nenápadná vůně, která chrání před nepříjemným zápachem;
 • velká velikost, eliminující riziko náhodného úniku;
 • schopnost používat s bohatým výbojem.

Neexistují žádné nevýhody. Všichni zákazníci jsou jednomyslní: toto je jedna z nejlepších „nočních“ možností. Koupit tento model znamená zajistit si v kritických dnech „spánek dítěte“. Jedinou, pro kterou tato možnost není vhodná, jsou ženy, které nemají rádi vůni heřmánku.

Bezstarostná ultra noc plus

Balení obsahuje 10 kusů. Caffreyova podšívka je ultra tenká, tvarovaná k tělu. Spolehlivě chrání až 8 hodin, lze jej používat i v noci. Vnější obal je měkký a pružný, dermatologicky testován. Produkt spolehlivě chrání před zápachem z výtoku.

 • těsnění se nemačká;
 • výrobek nezpůsobuje podráždění a nepohodlí pokožky;
 • měkký povrch;
 • perfektní zadržování vlhkosti. Těsnění netěsní;
 • pohodlné balení pro 10 podložek;
 • spolehlivé upevnění;
 • nízká cena.

Nevýhoda: výrobek není vhodný pro denní použití. Toto mínus však lze jen stěží považovat za kritické, protože produkty jsou zpočátku umístěny jako noční produkty..

Bella perfecta ultra noc


Jedná se o rozpočet a zároveň vysoce kvalitní možnost pro ty, kteří nejsou připraveni utratit velké částky za těsnění. Výrobky polských výrobců zároveň dokonale chrání během menstruace. „Šest kapek“ na obalu znamená dobrou nasákavost. Povrch je síťovaný, příjemný na dotek, nezpůsobuje alergie. Kůže je neustále suchá. Zvláštností této úpravy je speciální prodyšná vrstva, která zajišťuje optimální výměnu vzduchu v intimní oblasti. Praxe ukazuje, že i při silném výboji stačí jedna podložka na celou noc.

Výrobky lze použít i ve dne. Jsou tenké, dobře fixované a neviditelné ani pod přiléhavým oblečením. Z nedostatků dámy nazývají spíše primitivní design, ale pro takové výrobky to není nejdůležitější věc. Z hlediska výkonu se skutečně blíží nákladným prostředkům ochrany.

Libresse Natural Care dobrou noc

Prostředky noční hygieny zvýšené tloušťky (7 mm) a délky (320 mm) s měkkým povrchem příjemným na dotek. Anatomický tvar přispívá k lepšímu přilnutí substrátu k tělu a minimalizuje pravděpodobnost úniku. Interiér obsahuje absorbenty, které spolehlivě absorbují sekrece, takže povrch zůstává suchý.

 • měkký povrch;
 • pohodlné a bezpečné uchycení;
 • spolehlivá ochrana;
 • hypoalergenní složení.

Nevýhoda: Ne každý má rád tlusté polštářky.

Nejlepší urologické dámské vložky

Seni lady plus

Hygienické výrobky, které poskytují spolehlivou ochranu při mírné až středně závažné inkontinenci moči. Model je speciálně navržen pro aktivní ženy. Podložky jsou diskrétní a poskytují vysoký komfort. Vlastnosti produktu (lze je také nazvat výhodami):

 • anatomický tvar. Podložka dokonale zapadá do těla;
 • vysoká úroveň bezpečnosti - žádné riziko úniků;
 • 7 rozměrových úprav. Můžete si vybrat produkt, který dokonale odpovídá vašim individuálním potřebám;
 • bezpečné připevnění díky širokému lepicímu pásku;
 • ochrana před nepříjemným zápachem díky antibakteriální absorpční vrstvě;
 • schopnost používat v pre- a postnatálním období;
 • Prodyšná horní vrstva;
 • nedostatek latexu ve složení;
 • speciální vrstva, která rovnoměrně distribuuje kapalinu.

Žádné nevýhody.

Abena abri-san prémie

Univerzální model, který lze použít pro všechny stupně močové inkontinence. Mezi vlastnosti produktu patří:

 • povrch s dobrou prodyšností. Materiál zajišťuje dokonalé větrání a minimalizuje pravděpodobnost podráždění pokožky. Malá velikost mikropórů zároveň neumožňuje prosakování kapaliny;
 • ochrana proti úniku na několika úrovních;
 • anatomická konfigurace;
 • vrstva superabsorbentu, který převádí kapalinu na gel;
 • Technologie Top Dry pro téměř okamžitou absorpci. Kůže zůstává suchá;
 • anatomický tvar;
 • dodatečná ochrana díky vysokým stranám vyrobeným z vodoodpudivého materiálu.

Nebyly nalezeny žádné stížnosti na tento produkt. Může být použit pro starší ženy, které mají vážné urologické problémy.

Hartmann MoliMed Classic maxi

Anatomické vložky vyrobené z ekologicky nezávadné, dermatologicky testované netkané textilie. Absorpční podložka poskytuje spolehlivou ochranu proti úniku díky absorpčnímu složení HighDry SAP. Kapalina se změní na gel a je uvnitř pevně držena jako magnet. Zadní strana je neviditelná, připevňuje se k prádlu pomocí širokého lepicího pásu.

 • příjemný na dotek materiál, prodyšný;
 • schopnost používat s těžkou inkontinencí moči;
 • lze použít po porodu.
 • příliš velký;
 • vysoká cena.

TENA Lady Slim Mini

Díky inovativní technologii microPROTEX zaručují výrobky TENA trojitou ochranu proti nepříjemným pachům a úniku vlhkosti. Velikost těsnění není větší než obdoba určená pro kritické dny. Tento model je nepostradatelný pro mírnou nebo kapkovou inkontinenci.

 • přesné opakování kontur těla;
 • Technologie microPROTEX pro spolehlivou ochranu a maximální pohodlí;
 • hypoalergenní složení. Výrobky jsou dermatologicky testovány;
 • měkký povrch;
 • Systém Fresh Odor Control, neutralizující pachy. Čerstvost a sebevědomí jsou zaručeny;
 • individuální balení.

Z minusů si zákazníci všimnou vysokých nákladů.

Nejlepší polštářky po porodu

Hartmann Samu (sterilní)

Sterilní vložky Samu od firmy Hartmann se doporučují v poporodním období a po gynekologické operaci. Ultraabsorpční vrstva absorbuje kapalinu a speciální látka v jejím složení pomáhá neutralizovat pachy. Měkký povrch nedráždí pokožku. Celkem je 10 podložek.

 • vynikající absorpce;
 • nedostatek podráždění a nepohodlí;
 • žádné příchutě;
 • velké velikosti;
 • snadné použití, zejména se speciálními kalhotkami;
 • měkký prodyšný povrch.

Nebyly nalezeny žádné nedostatky.

Helen Harper Microflex velký singl

Hygienické vložky po porodu od výrobců z Belgie. Díky velké velikosti, optimální hustotě a pohodlným bočním elastickým páskům je tento model jedním z lídrů v našem hodnocení. Pro větší bezpečnost lze použít se speciálními kalhotkami. Materiál je příjemný k tělu, měkký a hypoalergenní. Ubrousky neklouzají a jsou schopny absorbovat poměrně hojný výboj.

 • snadnost použití. Každý produkt je ve vlastním obalu;
 • promyšlená konfigurace;
 • zcela přírodní složení;
 • vysoká úroveň pohodlí;
 • spolehlivá ochrana;
 • pohodlná montáž.

Pokud jde o stížnosti, ty prostě neexistují.

Peligrin Sada těsnění P4

Výrobky značky Peligrin se vyrábějí ve 3 typech: pro ochranu před těžkým a středně silným výbojem po porodu. Firma také vyrábí sterilní vložky používané po operaci. Vlastností těchto produktů je dobrá absorpční vrstva, která rychle absorbuje vlhkost a eliminuje pachy. Boční gumičky spolehlivě chrání před úniky. Odborníci doporučují použít po gynekologické operaci sterilní variantu, protože jiné modifikace se všemi svými výhodami nevylučují riziko infekce. Hlavní výhodou, kterou si všimnou téměř všechny ženy, je lepicí páska. Ne všechny modely poporodních ubrousků to mají. Díky tomu je používání produktů Peligrin ještě pohodlnější..

 • nízká cena;
 • žádné vůně;
 • spolehlivé zadržování tekutin;
 • 3 stupně ochrany;
 • téměř okamžitá absorpce.

Nebyly nalezeny žádné nevýhody. Není náhodou, že gynekologové doporučují tento konkrétní model. Pro použití v časném období po porodu - téměř dokonalé.

Zdálo by se, že při výběru hygienických výrobků není nic obtížného. Každá žena je však jedinečná, takže ani ty nejlepší produkty nemohou vyhovovat všem stejně. Nákupem správných hygienických výrobků si vyberete pohodu, aktivitu, sebevědomí a pohodlí po celý den..

Jak vybrat nejlepší hygienické vložky

Hygienické vložky trvale žijí v dámských kabelkách a koupelnách. Proč je ženy potřebují, jen děti neví. Dnes vám řekneme vše o vložkách, zjistíme, které hygienické výrobky jsou lepší a jak zvolit správné velikosti.

Proč dívky potřebují podložky

Hlavním důvodem, proč dívky potřebují vložky, je chránit jejich oblečení před vybitím. Hygienické výrobky jsou potřebné nejen během menstruace.

Existují různé typy vložek pro ženy:

 • Nejběžnější a nejznámější jsou hygienické vložky, které dívky používají v kritických dnech..
 • Existují gynekologické - pro ženy, které právě porodily dítě nebo potratily.
 • Existují také denní - jsou potřebné k ochraně kalhotek před leucorrhoea, přirozenými ženskými sekrety.

Všechny typy hygienických vložek pro ženy se liší velikostí, tvarem, výplní, úrovní absorpce. Každý nástroj se používá pouze k zamýšlenému účelu..

Gynekologické

Gynekologické se používá po porodu, potratu nebo operacích na orgánech ženského reprodukčního systému. Všechny tyto případy jsou doprovázeny silným krvácením a konvenční léky nebudou schopny absorbovat toto množství tekutiny..

Gynekologické sterilní polštářky jsou největší, absorbují asi 900 ml sekretů.

Díky sterilitě materiálu zabraňují pronikání infekce, což je velmi výhodné, pokud dojde k prasknutí nebo k provedení operace. Některé výrobky jsou dokonce speciálně impregnovány antiseptiky..

Jsou vyrobeny z prodyšných materiálů, které umožňují snadný průchod vzduchu. To vylučuje možnost skleníkového efektu. Absorpční povrch a plnivo absorbují tekuté sekrety a dokonce i sraženiny.

Video: Elena Malysheva provádí vyšetření populárních značek hygienických výrobků pro ženy.

Pro menstruaci

Pro menstruaci se používá úplně jiný typ hygienické vložky. Jsou velmi tenké, pohodlnější pro neustálé používání a téměř neviditelné.

Podložky pro menstruaci se také liší:

 • S křídly i bez nich - ty s křídly jsou samozřejmě pohodlnější. Jsou bezpečně připevněny k kalhotkám, nesklouzávají, téměř nikdy netěsní.
 • Péče o děti - obvykle malá, ultratenká, s gelovou výplní a rychle se vstřebávajícím povrchem.
 • Noční - vyrobeno z měkkého materiálu, mírně silnějšího a zadní část je delší než denní.

Při používání hygienických prostředků nezapomeňte na hlavní pravidlo - vyměňte je 3-4krát denně, pokud je výtok normální a 5-6krát, pokud je hojný.

Denně

Denní hygienická vložka chrání prádlo před vypouštěním, eliminuje zápach. Jedná se o přírodní podložky pro každodenní použití.

Denní deníky nejsou vhodné pro menstruaci, není dostatek absorpční síly.

Pokud však v posledních dnech nedojde k rozmazání výtoku a nemá smysl používat tampony. Existují různé tvary a velikosti. Mnoho denních vložek je napuštěno výtažky z aloe a nedráždí pokožku.

Jak vybrat velikost

Chcete-li zvolit správnou velikost polštářků, porovnejte počet kapek uvedených na obalu s velikostí prádla a množstvím vypouštění. Kapky ukazují, kolik tekutiny může produkt absorbovat:

 • 1–2 kapky - jsou určeny pro sporé vybití;
 • 3-4 kapky - pro menstruaci střední hojnosti;
 • 5 kapek - nosí se s těžkými obdobími;
 • noční 5 kapek - výrobky mají speciální podlouhlý tvar a výplň s velkou absorpcí pro pohodlný spánek bez úniků.

Podívejte se na obrázek a najděte svou velikost. Například: máte na sobě spodní prádlo velikosti M a máte průměrný výtok. Pak vám budou vyhovovat prostředky na 3-4 kapky. Noční podložky nemají rozměry, mohou je používat všichni.

Která těsnění jsou lepší

Jak si vybrat nejlepší hygienické výrobky a co hledat? Dobré hygienické vložky naleznete v našem žebříčku nejlepších značek.

Nejlepší pro menstruaci:

 • Kotex Young jsou nejlepší podložky pro dospívající dívky. Délka je pouze 22,5 cm, absorpční vrstva je uprostřed zhutněna a pokryta měkkou síťovinou. Jsou ochucené a balené v jednotlivých sáčcích.
 • Carefree - ultratenké, prodyšné vložky. Jejich tvar kopíruje linie zón bikin, takže budete mít volný pohyb a nemusíte se bát, že se produkt při chůzi zhroutí.
 • Secret Day - korejská výroba, poměrně drahá, protože jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Neuvěřitelně měkký a příjemný k tělu, bez vůní, vhodný pro dívky.
 • Bella Perfecta je nejlevnější varianta. Věnujte pozornost řadě nočních produktů, existuje až 6 kapek a zvětšená velikost, která chrání před úniky během menstruace.
 • Vždy - nejširší výběr velikostí a tvarů. Obzvláště populární jsou noci pro těžká období. Jsou poměrně silné a nejsou vhodné pro denní nošení, ale absorpční povrch je 36 cm, zadní strana je širší a delší. Pokud rádi spíte na zádech - VŽDY je nejlepší volbou.
 • Naturella - originální podložky s vůní heřmánku. Jejich povrch je pokryt vrstvou suché dermatologické krémy, která chrání pokožku před podrážděním. Absorbují malé množství, takže nejsou vhodné pro těžké výboje..

Nejlepší gynekologické:

 • MoliMed je největší balení, 28 kusů. Maximální absorpční síla - 4 kapky, 3 vrstvy plniva. Dobře absorbujte, skryjte nepříjemný zápach.
 • Helen Harper - max. Velikost 5 kapek, balení 10 ks. Dost silný na to, aby absorboval velké množství sekretů. Po stranách jsou speciální gumičky pro bezpečné uchycení na kalhotkách.
 • Peligrin - liší se nejen kapičkami, ale také zvláštním značením. P4 - používá se první den po porodu, P5 - první týden, P8 - po zbytek období lochie.

Nejlepší denně:

 • Libresse - vhodný na jakýkoli druh prádla, velmi tenký, lehký a neviditelný. Povrch je nasycen kyselinou mléčnou, aby se zabránilo kandidóze.
 • Ola! - každý den ochucený vůní růže, heřmánku, zeleného čaje. Trochu silné, aby se mohly pomačkat aktivními pohyby.
 • Diskrétní jsou nejlepší vložky pro každodenní použití. Ultratenký, velmi jemný, dobře přilne k kalhotkám. Můžete v nich běhat, tančit, aniž byste se báli zašpinit prádlo.

Jak skladovat podložky

Ženská podložka by neměla být v koupelně. Je vysoká vlhkost, produkt může zvlhnout a ztratit své absorpční vlastnosti..

Do kapsy kabelky lze okamžitě vložit několik kusů, abyste ji měli vždy po ruce. Pro ostatní najdete odlehlé suché místo, například zásuvku spodního prádla.

Life hack: najděte malou krabičku dětské obuvi a použijte ji k uložení hygienických potřeb. Krabici lze umístit na polici ve skříni nebo v komodě.

Věnujte pozornost datům vypršení platnosti, zvláště pokud dáváte přednost vonným tamponům. Můžete je uložit po dobu 2-3 let, pokud podmínky vypršely, nemůžete je používat.

Nejlepší dámské vložky

Je nepraktické odmítat zboží, které člověku usnadňuje život. Dámské vložky nebudou výjimkou, pomohou pohodlně přežít kritické dny. Na trhu můžete vidět mnoho různých značek, odrůd, což velmi ztěžuje výběr. Mohou to být denní, urologické, poporodní produkty a menstruační ubrousky s jejich klady a zápory. Abychom pomohli určit, odborníci sestavili hodnocení, kde v roce 2020 pojmenovali nejlepší dámské vložky. Přehled jednotlivých kandidátů, recenze žen a doporučení odborníků pomohou zúžit vyhledávání. Níže se také můžete seznámit s předními výrobními společnostmi z celého světa..

Dámské vložky, které společnost je lepší vybrat

Pokrok nezastaví, všechny druhy zboží se neustále zdokonalují a doplňují novými úpravami. Každým rokem je obtížnější najít odpověď na otázku, která těsnění jsou nejlepší díky velké rozmanitosti značek. Po odborném výzkumu, zkušenostech a testování specialistů byli jmenováni následující přední výrobci:

 • Vždy je jednou z nejpopulárnějších firem, značku vlastní společnost Procter & Gamble od roku 1983. Dnes je značka dodávána do všech největších zemí světa. V některých zemích jsou produkty zastoupeny pod názvem Whisper, v jiných Orkid, stejně jako Evax a Ausonia. Je to spojeno s obratem v miliardách dolarů, světovou důvěrou, rozsáhlým vědeckým a sociálním výzkumem a také širokou škálou vysoce kvalitních.
 • Naturella - tuto značku také vlastní společnost Procter & Gamble. Řada hygienických výrobků Naturella patří do rozpočtového segmentu. Určeno pro ženy všech věkových skupin, teenagery. Hlavním cílem je vytvořit bezpečnou péči s nejvyšší úrovní pohodlí. Výrobky jsou otevřené na všech kontinentech světa, ve všech regionech Ruska.
 • Bella je dceřinou společností velkého evropského výrobce hygienických výrobků TZMO S.A., která byla založena v roce 1951. Dnes se jedná o polštářky s přírodním složením a dobrými vlastnostmi. Řada je prezentována ve formě hygienických vložek, menstruačních přípravků, tamponů, samostatné řady pro teenagery.
 • Libresse je ochranná známka vlastněná SCA, švédským výrobcem více značek. V roce 2017 se rozdělil na dvě části a Libresse se stala součástí společnosti Essity. Historie společnosti Libresse sahá do roku 1940, kdy byla poprvé uvedena těsnění s názvem Mimosept. Značka má dnes několik jmen pro různé země, například Libra, Saba, Nana, Bodyform atd..
 • Silko je japonská společnost, která dosáhla inovativního průlomu v oblasti dámské hygieny. Na rozdíl od klasických látek obsahují tyto ve své struktuře aniontový čip, který blokuje šíření bakterií. Impregnace máty peprné pro svěžest a pohodlí.
 • Discreet je ochranná známka dříve oznámené společnosti Procter & Gamble. Většina výrobků jsou levné hygienické výrobky pro ženy různého věku. Jeho rysy jsou různé linie, aromatizace, široká paleta tvarů, odstínů, indikátorů absorpce.
 • Carefree - Tato značka patří americké společnosti Johnson & Johnson. Carefree zahájen v roce 1970. Produkty vycházejí z inovací, nových nápadů a trendů. Sortiment je nabízen ve formě gelů pro intimní hygienu, ubrousků, hygienických vložek. Vlastní patentovaná technologie společnosti CottonFeel pro vytvoření bezpečné přírodní vrchní vrstvy je považována za úspěšnou..
 • Tena je ochranná známka vlastněná mezinárodní společností SCA Group. Podařilo se jí proslavit na světovém trhu díky hygienickým výrobkům pro lidi s inkontinencí. Sortiment je bohatý na různé typy urologických, hygienických a kalhotkových vložek, plen, absorpčních kalhot, plen pro dospělé prvotřídní kvality.
 • MoliMed je ochranná známka vlastněná německou společností Paul Hartmann. Na ruském trhu můžete často vidět urologické a gynekologické vložky pro muže a ženy, 11 typů, které se liší tloušťkou, savostí a dalšími vlastnostmi. Cenovky na nich jsou střední a nízké, srovnatelné s konkurencí.
 • PeligrinMaten je společnost, která vstoupila na trh v roce 1999. Je vlastníkem ochranných známek Peligrin a Dobrozveriki. Výrobky jsou prezentovány ve formě prostředků a doplňků pro matky a děti. Všechny produkty jsou bezpečné, přírodní a splňují evropské standardy kvality. Na vytvoření pracují lékaři.
 • Helen Harper je ochranná známka společnosti Ontex International. Zahrnuje celou řadu jednorázových hygienických výrobků vytvořených pomocí nejnovější technologie. Jedná se o vysoce kvalitní řešení pro ženy, děti i výrobky pro celou rodinu v souladu s mezinárodními normami a normami..

Hodnocení ženských vložek

Než se kupující začne seznamovat s každým nominovaným v hodnocení, musí se seznámit s kritérii pro správnou volbu. Právě s jejich uvážením mohli odborníci vybrat nejkvalitnější možnosti ze široké škály zboží. Kromě hodnoty za peníze byly hodnoceny následující ukazatele:

 • Značka - která společnost těsnění je lepší;
 • Typ - hygienický, urologický, denní, po porodu;
 • Absorpce - stupeň ochrany množstvím sekrecí;
 • Tvar - podlouhlý, anatomický, s křídly nebo bez nich;
 • Vůně - přírodní, umělá, bez zápachu;
 • Horní vrstva je měkká, se síťovinou pro jinou kůži;
 • Jmenování - denní, noční, na výtok, menstruace.

Recenze samotných zákazníků, stejně jako národní hodnocení, pomohly určit nejlepší ženské vložky. Výběr zboží může být ovlivněn rozpočtem i cenovou politikou různých značek. To znamená, že posledním určujícím faktorem je cena, její poměr ke kvalitě.

O reprodukčním zdraví ženy svědčí její pravidelný menstruační cyklus. Každé z nežných pohlaví alespoň jednou v životě čelilo zpoždění menstruace.