15 nejlepších ženských podložek

* Recenze nejlepších podle redakční rady expertology.ru. Kritéria výběru. Tento materiál je subjektivní a nepředstavuje reklamu a neslouží jako průvodce nákupem. Před nákupem se musíte poradit s odborníkem.

V moderním světě je velmi těžké odmítnout zboží, které nám mnohem usnadňuje život. Dámské vložky nejsou výjimkou. Jejich rozsah je tak široký, že je schopen uspokojit jakékoli potřeby v různých situacích. Podložky jsou poporodní, urologické, denně. A samozřejmě nejběžnějším typem jsou menstruační vložky. Všechny se liší nejen účelem a stupněm nasákavosti, ale také tvarem a materiálem výroby..

Odborníci našeho časopisu sestavili hodnocení podložek, které odborníci uznávají jako nejlepší výrobky a mají nejpozitivnější recenze od žen.

Kritéria výběru těsnění

Před zahájením srovnávací analýzy si přečtěte základní kritéria, která vám pomohou vybrat správná těsnění..

 1. Typ. Všechno je zde jednoduché: vyberte si denní, hygienické nebo postnatální.
 2. Míra absorpce. Ubrousky pro „kritické“ dny mají několik stupňů ochrany, proto je volíme v závislosti na množství sekrecí.
 3. Formulář. Zpravidla je nejoblíbenější anatomická, která maximálně chrání a zabraňuje úniku. Noční podložky jsou protáhlejší. Mohou být také s křídly nebo bez nich..
 4. Horní vrstva. Přichází ve formě síťoviny nebo měkké. První vstřebává lépe. Měkké vrstvené ubrousky si vybírají ženy s citlivou pokožkou.
 5. Aroma. Mnoho druhů se vyrábí pomocí přírodních nebo umělých vůní, které eliminují nepříjemné pachy, zabraňují jejich vzhledu a poskytují svěžest a pohodlí. Existují podložky, které vůbec necítí vůni.
 6. Výrobce. Mnoho žen se již rozhodlo pro určitou značku, která zaručuje efektivní výsledky a hypoalergenitu. Je lepší se blíže podívat na nové nebo neznámé značky, přečíst si recenze a získat znalecký posudek, abyste předešli nepředvídatelným následkům..

Hodnocení nejlepších těsnění

JmenovánímístoNázev produktucena
Nejlepší hygienické vložky v kategorii Normal1Libresse Invisible Normal81 ₽
2Vždy velmi normální85 ₽
3Kotex Ultra normální66 ₽
4Naturella Ultra normální70 ₽
Nejlepší hygienické vložky přes noc1Vždy ultra noc89 ₽
2Libresse maxi dobrou noc66 ₽
3Tajemství Lan. Léčivé oleje72 ₽
Nejlepší denní hygienické vložky1Carefree Plus Large108 ₽
2Diskrétní Deo "Water Line" Multiform73 ₽
3Libresse Style So Slim99 ₽
4Vždy normální78 ₽
Nejlepší hygienické vložky po porodu1Helen Harperová279 ₽
2Hartmann Samu365 ₽
3Matopat Absorgyn135 ₽
4Peligrin145 ₽

Nejlepší hygienické vložky v kategorii Normal

Normálně jsou absorpční kalhotkové vložky považovány za nejprodávanější typ produktu menstruační hygieny. Jsou optimálně tvarované. Dodatečnou ochranu zajišťují speciální křídla a lepicí lepicí páska, která zabraňuje posunutí během pohybu. Horní vrstva je vyrobena ve formě síťoviny nebo s měkkým reliéfním povrchem. Vysoce kvalitní podložky nezpůsobují podráždění, dobře absorbují, neutralizují nepříjemný zápach.

Libresse Invisible Normal

Těsnění zahrnutá v hodnocení mají „normální“ stupeň ochrany, jak je naznačeno 4 barevnými kapkami na obalu. Jsou prodyšné a nedráždivé. Nyní nejen pohodlí poskytuje pohodlí, ale také následná pohodlná likvidace. Jeden musí pouze zabalit, stlačit a bezpečně zafixovat použitý produkt.

Výrobce nabízí dva typy ubrousků: měkký povrch a síťovinu. Minimální tloušťka eliminuje potřebu pocitu polstrování, zatímco odolná křídla a lepkavá vrstva zabraňují stříhání při chůzi nebo cvičení.

Názor žen je jednoznačný: LIBRESSE INVISIBLE NORMAL je jednou z nejpropracovanějších vložek, které lze po použití pečlivě zabalit do jednotlivých obalů a diskrétně vyhodit bez obav, že se rozvinou.

Namočte a podržte: Top 12 spolehlivých dámských podložek

Ženské hygienické výrobky jsou choulostivé, ale důležité téma. Podložka by měla rychle absorbovat výtok a udržovat jej bezpečně uvnitř sebe. Oceňuje se také schopnost podložky hodně absorbovat, protože žena nemá vždy čas a místo na výměnu podložky. Které z těsnění představených na ruském trhu jsou nejspolehlivější?

Odborníci společnosti Roskachestvo odpověděli na tuto otázku zkoumáním bezpečnosti a kvality 30 výrobků pro ženskou hygienu. Byly testovány mimo jiné ukazatele jako doba absorpce, absorpce a resorpce (nebo schopnost zadržovat vlhkost uvnitř). Porovnáním všech tří důležitých faktorů - vysoká míra absorpce, vysoká absorpční kapacita vlhkosti (absorpční kapacita) a minimální zpětná sorpce - vám přináší tucet nejlepších *.

Pokud je však pro vás jeden z indikátorů důležitý, představíme vám informace o vůdcích v každé konkrétní kategorii..

I.Vstřebatelnost

Hlavní indikátor. Absorpce by měla být alespoň 70 g - to je průměrný denní výtok ženy během kritických dnů.

 • Nejvyšší nasákavost podložek:
1. "Tajemství Lan" - 160 g
2. "Natalie" - 148 g
3. Bella - 130 g
4. Ria - 129 g
5. Faberlic - 127 g
6. "ECOnomochka deo" - 125 g
7. Winion - 121 g
8. Ol - 121 g
9. Bibi - 119 g
10. „365 dní“ - 111 g

 • Na konci hodnocení absorpce byly podložky, které absorbují pouze 50–60 g. Jedná se o Clever (51 g), Always (56 g), „I-Nanny“ (56 g), Mis (56 g) a Bliss (57 g).

Navzdory skutečnosti, že podložka je schopna hodně absorbovat a zdá se vám, že dosud nevyčerpala své zdroje, je lepší nepoužívat jednu podložku déle než čtyři hodiny, ale vyměnit ji za novou. Po uplynutí stanovené doby na povrchu kontaminovaného hygienického výrobku se mohou začít množit mikroorganismy škodlivé pro mikroflóru ženy..

II. Reverzní sorpce

Nemělo by se uvolnit více než 10% kapaliny zpět, jinak bude žena nepříjemná a prádlo se může zašpinit.

 • Mezi prvními desítkami vůdců, kteří doslova „uzamknou vlhkost“, jsou podložky „Jade freshness tianDe“, Winion, „Secrets Lan“, Libresse, Cherry dry, „Every day“, „SPACE 7 Protex“, „Natalie“, „Tais“, Normální klinika. Uvolňují méně než 1% kapaliny zpět.
 • Nejhorší ze zadržování vlhkosti je případ těsnění Milana TM (až 37% vlhkosti může vytékat zpět), Mis (až 39%), Natracare (až 49,5%), Bliss (až 50%) a Organyc (až 58), 4%).

III. Míra a čas absorpce

Pokud je výtok hojný, chcete, aby se vstřebaly co nejrychleji..

 • Nejrychlejší dobu vstřebávání najdete v polštářcích „Jade freshness tianDe“, Kotex, Ria, Clever, Bibi, Ola, „ECOnomochka deo“, Bella, „Natali“, Cherry dry. Během zkoušek bylo na všechna těsnění nalita určité stejné množství kapaliny. Vedoucí v tomto indikátoru absorbovali kapalinu v průměru za jednu sekundu. Rychlost absorpce výše uvedených polštářků je od 1,1 do 4,2 cm3 / s.
 • Nyní o těch od konce. Absorpci polštářků TM Naturella, SPACE 7 Protex a Faberlic trvalo až 5-6 sekund. Normální klinika (13,4 sekundy pro absorpci) a Milan (16,5 sekundy) rozhodně nejsou vhodné pro těžké výboje. Jejich absorpční rychlost je pouze 0,5 a 0,3 cm3 za sekundu.

Chcete vědět o vlastnostech těsnění, která obvykle používáte? Podívejte se na tabulku shrnující důležité metriky pro všechny zkoumané značky.

Jsou vložky opravdu bezpečné? Odpověď odborníků z Roskachestva

V rámci průběžné studie specialisté zakoupili dámské hygienické vložky vyrobené v Rusku (15 vzorků) a také dovezené z Belgie, Bulharska, Maďarska, Itálie, Číny, Jižní Koreje, Slovenska, České republiky a Švédska.

Kvalitní těsnění: co to je?

Pro tuto kategorii zboží zavedl standard ruského systému kvality zvýšené (pokročilé) požadavky ve srovnání s normami stanovenými GOST R 52483-2005. Byly tedy zpřísněny zejména parametry pro úroveň absorpce vlhkosti a pro její zpětné uvolňování (sorpci). U žen je tento ukazatel kvality polštářků jedním z nejdůležitějších - protože dobrá savost zaručuje pohodlí, žádné podráždění pokožky a čistotu oblečení.

Podívejte se na toto video, jak by mělo těsnění fungovat:

O absorpci

Absorpční vrstva je zodpovědná za absorpční schopnost - může se skládat z celulózy nebo chemických vláken. Může také obsahovat superabsorbenty - jedná se o drahé komponenty, které se v Rusku nevyrábí, což zvyšuje schopnost těsnění absorbovat vlhkost.

Taková těsnění „fungují“ lépe než ostatní, ale zároveň může superabsorbent ovlivnit hladinu pH a vytvářet alkalické prostředí na povrchu - takové podmínky jsou příznivé pro vývoj mikrobů.

Podle hlavní lékařky Centra pro estetickou medicínu a kosmetologii Novoklinik, porodnice-gynekologky Julie Andreevové, když se mění úroveň pH, ​​mění se kyselost mikroflóry, bakterie se mohou množit. Jednoduše řečeno, ty bakterie, které „žily v přátelství“, se mohou vymknout kontrole. To se stává příčinou vývoje mnoha ženských chorob..

O sterilitě

Důležitým ukazatelem bezpečnosti polštářků je jejich sterilita. Ženské hygienické výrobky se vyrábějí ve vysoce čistém prostředí - zaměstnanci podniků musí nosit bílé pláště a rukavice.

To je teoreticky. V praxi se věci trochu liší. U některých vzorků odborníci našli škodlivé mikroorganismy, které mohly být zavedeny v různých fázích výroby, během balení polštářků nebo během skladování. Původní surovina by také mohla být nesterilní.

Během kritických dnů se infekční agens mohou snadno dostat do vnitřních pohlavních orgánů ženy a způsobit zánět. Čím jsou mikroby „agresivnější“, tím vážnější poškození způsobí. Z patogenů objevených během studie je nejagresivnější Staphylococcus aureus.

Současně další testy provedené odborníky z Roskachestva ukázaly, že v žádném ze vzorků povrch vložek nepřispívá k množení patogenních a potenciálně patogenních mikroorganismů - za předpokladu, že žena během menstruace nepoužívá jednu vložku déle než čtyři hodiny.

O „dýchacích“ vlastnostech

V reklamách výrobci hodně mluví o prodyšnosti vložek. Odborníci oddělení se rozhodli zkontrolovat, zda vzorky mají takové pozoruhodné vlastnosti, nebo zda se jedná navždy jen o marketingový trik..

Výsledky testu poskytly jednoznačnou odpověď: všechny testované vzorky těsnění mají nulovou úroveň propustnosti vzduchu, to znamená, že absolutně neumožňují průchod vzduchu..

Alergie a podráždění

Podle Julie Andreevy mohou být alergie způsobeny vůněmi, kterými je vnitřní vrstva těsnění impregnována, aby zničila nepříjemný zápach, a samotnými součástmi, které tvoří těsnění..

Recyklovaná celulóza, stopy nějakého druhu barviv přítomných ve barevných polštářcích, syntetické materiály vyrobené například z ropy - to vše může vést k dermatitidě.

Specialisté společnosti Roskachestvo testovali dámské vložky na schopnost způsobovat alergie a lokálně dráždit pokožku. Nebylo zjištěno ani jedno porušení tohoto indikátoru.

Odborníci získali podobné výsledky při kontrole vzorků na přítomnost formaldehydu - může být obsažen v technickém lepidle, které se používá k potažení těsnění tak, aby bylo připevněno k plátnu. Naštěstí testované vzorky neobsahují stopy formaldehydu v množstvích, která jsou zdraví škodlivá..

O značení

Pokud jsou vložky vyrobeny v souladu s normou GOST R 52483-2005, musí jejich označení obsahovat velké množství povinných údajů:

 • název, typ, třída, nasákavost podložky (stejně jako grafické symboly pro její označení („kapky“)), ochranná známka (pokud existuje);
 • země výroby a také jméno výrobce s uvedením jeho právní adresy a ochranné známky (pokud existují);
 • charakteristické vlastnosti těsnění v souladu s jejich technickým výkonem a informacemi o dostupnosti speciálních přísad;
 • pokud je k dispozici - číslo článku;
 • počet podložek v balení;
 • datum výroby a záruční doba platnosti;
 • označení této normy, čárový kód těsnění (pokud existuje) a certifikační informace;
 • Na závěr cenný tip na likvidaci: „Neshazujte do odpadu“.

Hodnocení výrobce

Nesporným vedoucím studie, která si zasloužila ocenění ruské značky kvality, byla těsnění ochranné známky OLA! Klasický. Jsou zcela bezpečné, nezpůsobují alergie a podráždění, jsou schopny absorbovat velké množství vlhkosti a perfektně ji zadržovat, poskytují další ochranu proti vniknutí sekrece na prádlo, nevytvářejí příznivé prostředí pro vývoj mikroorganismů a nezpůsobují nárůst jejich počtu při použití podložky po dobu delší než 4 hodiny.

Šest dalších vzorků bylo uznáno jako prémiové zboží. Jedná se o dámské hygienické vložky kategorie Normal:

Nejlepší dámské vložky

Je nepraktické odmítat zboží, které člověku usnadňuje život. Dámské vložky nebudou výjimkou, pomohou pohodlně přežít kritické dny. Na trhu můžete vidět mnoho různých značek, odrůd, což velmi ztěžuje výběr. Mohou to být denní, urologické, poporodní produkty a menstruační ubrousky s jejich klady a zápory. Abychom pomohli určit, odborníci sestavili hodnocení, kde v roce 2020 pojmenovali nejlepší dámské vložky. Přehled jednotlivých kandidátů, recenze žen a doporučení odborníků pomohou zúžit vyhledávání. Níže se také můžete seznámit s předními výrobními společnostmi z celého světa..

Dámské vložky, které společnost je lepší vybrat

Pokrok nezastaví, všechny druhy zboží se neustále zdokonalují a doplňují novými úpravami. Každým rokem je obtížnější najít odpověď na otázku, která těsnění jsou nejlepší díky velké rozmanitosti značek. Po odborném výzkumu, zkušenostech a testování specialistů byli jmenováni následující přední výrobci:

 • Vždy je jednou z nejpopulárnějších firem, značku vlastní společnost Procter & Gamble od roku 1983. Dnes je značka dodávána do všech největších zemí světa. V některých zemích jsou produkty zastoupeny pod názvem Whisper, v jiných Orkid, stejně jako Evax a Ausonia. Je to spojeno s obratem v miliardách dolarů, světovou důvěrou, rozsáhlým vědeckým a sociálním výzkumem a také širokou škálou vysoce kvalitních.
 • Naturella - tuto značku také vlastní společnost Procter & Gamble. Řada hygienických výrobků Naturella patří do rozpočtového segmentu. Určeno pro ženy všech věkových skupin, teenagery. Hlavním cílem je vytvořit bezpečnou péči s nejvyšší úrovní pohodlí. Výrobky jsou otevřené na všech kontinentech světa, ve všech regionech Ruska.
 • Bella je dceřinou společností velkého evropského výrobce hygienických výrobků TZMO S.A., která byla založena v roce 1951. Dnes se jedná o polštářky s přírodním složením a dobrými vlastnostmi. Řada je prezentována ve formě hygienických vložek, menstruačních přípravků, tamponů, samostatné řady pro teenagery.
 • Libresse je ochranná známka vlastněná SCA, švédským výrobcem více značek. V roce 2017 se rozdělil na dvě části a Libresse se stala součástí společnosti Essity. Historie společnosti Libresse sahá do roku 1940, kdy byla poprvé uvedena těsnění s názvem Mimosept. Značka má dnes několik jmen pro různé země, například Libra, Saba, Nana, Bodyform atd..
 • Silko je japonská společnost, která dosáhla inovativního průlomu v oblasti dámské hygieny. Na rozdíl od klasických látek obsahují tyto ve své struktuře aniontový čip, který blokuje šíření bakterií. Impregnace máty peprné pro svěžest a pohodlí.
 • Discreet je ochranná známka dříve oznámené společnosti Procter & Gamble. Většina výrobků jsou levné hygienické výrobky pro ženy různého věku. Jeho rysy jsou různé linie, aromatizace, široká paleta tvarů, odstínů, indikátorů absorpce.
 • Carefree - Tato značka patří americké společnosti Johnson & Johnson. Carefree zahájen v roce 1970. Produkty vycházejí z inovací, nových nápadů a trendů. Sortiment je nabízen ve formě gelů pro intimní hygienu, ubrousků, hygienických vložek. Vlastní patentovaná technologie společnosti CottonFeel pro vytvoření bezpečné přírodní vrchní vrstvy je považována za úspěšnou..
 • Tena je ochranná známka vlastněná mezinárodní společností SCA Group. Podařilo se jí proslavit na světovém trhu díky hygienickým výrobkům pro lidi s inkontinencí. Sortiment je bohatý na různé typy urologických, hygienických a kalhotkových vložek, plen, absorpčních kalhot, plen pro dospělé prvotřídní kvality.
 • MoliMed je ochranná známka vlastněná německou společností Paul Hartmann. Na ruském trhu můžete často vidět urologické a gynekologické vložky pro muže a ženy, 11 typů, které se liší tloušťkou, savostí a dalšími vlastnostmi. Cenovky na nich jsou střední a nízké, srovnatelné s konkurencí.
 • PeligrinMaten je společnost, která vstoupila na trh v roce 1999. Je vlastníkem ochranných známek Peligrin a Dobrozveriki. Výrobky jsou prezentovány ve formě prostředků a doplňků pro matky a děti. Všechny produkty jsou bezpečné, přírodní a splňují evropské standardy kvality. Na vytvoření pracují lékaři.
 • Helen Harper je ochranná známka společnosti Ontex International. Zahrnuje celou řadu jednorázových hygienických výrobků vytvořených pomocí nejnovější technologie. Jedná se o vysoce kvalitní řešení pro ženy, děti i výrobky pro celou rodinu v souladu s mezinárodními normami a normami..

Hodnocení ženských vložek

Než se kupující začne seznamovat s každým nominovaným v hodnocení, musí se seznámit s kritérii pro správnou volbu. Právě s jejich uvážením mohli odborníci vybrat nejkvalitnější možnosti ze široké škály zboží. Kromě hodnoty za peníze byly hodnoceny následující ukazatele:

 • Značka - která společnost těsnění je lepší;
 • Typ - hygienický, urologický, denní, po porodu;
 • Absorpce - stupeň ochrany množstvím sekrecí;
 • Tvar - podlouhlý, anatomický, s křídly nebo bez nich;
 • Vůně - přírodní, umělá, bez zápachu;
 • Horní vrstva je měkká, se síťovinou pro jinou kůži;
 • Jmenování - denní, noční, na výtok, menstruace.

Recenze samotných zákazníků, stejně jako národní hodnocení, pomohly určit nejlepší ženské vložky. Výběr zboží může být ovlivněn rozpočtem i cenovou politikou různých značek. To znamená, že posledním určujícím faktorem je cena, její poměr ke kvalitě.

TOP 15 nejlepších dámských vložek

Pohodlné hygienické vložky jsou doplňky, bez kterých si dámy nedokáží představit svůj život. Tento článek obsahuje praktické rady, jak si vybrat dámské vložky pro různé účely. Po přezkoumání hodnocení (TOP-15) nejlepších produktů od známých společností zjistíte výhody a nevýhody těchto produktů, které vám pomohou udělat správnou volbu, aniž byste se ztratili mezi mnoha nabídkami.

 1. Jak si vybrat dámské vložky
 2. Obal
 3. Vůně
 4. Stupeň ochrany
 5. Výrobní materiály
 6. Hlavní typy dámských vložek
 7. Nejlepší denní hygienické vložky
 8. Libresse DailyFresh Normal Plus
 9. Bezstarostný bavlněný extrakt čerstvý
 10. Vždy každý den normální nezadaní
 11. Kotex normální denně
 12. Nejlepší hygienické vložky přes noc
 13. Naturella heřmánek ultra noc
 14. Bezstarostná ultra noc plus
 15. Bella perfecta ultra noc
 16. Libresse Natural Care dobrou noc
 17. Nejlepší urologické dámské vložky
 18. Seni lady plus
 19. Abena abri-san prémie
 20. Hartmann MoliMed Classic maxi
 21. TENA Lady Slim Mini
 22. Nejlepší polštářky po porodu
 23. Hartmann Samu (sterilní)
 24. Helen Harper Microflex velký singl
 25. Peligrin Sada těsnění P4

Jak si vybrat dámské vložky

Co byste tedy měli zvážit, než si koupíte balíček hygienických výrobků? Co koupit - výrobky od známé značky nebo co radí zkušenější přátelé? Zkusme na to přijít.

Obal

Tento okamžik je jedním z nejdůležitějších. Je žádoucí, aby každá z vložek byla jednotlivě zabalena. V takovém případě nebude až do okamžiku použití v kontaktu s okolním prostředím. Je to pohodlné: malá obálka se vejde do kabelky a vy se nemůžete bát povrchové kontaminace.

Vůně

Jedním z účelů hygienických vložek, bez ohledu na typ, je neutralizovat nepříjemný zápach. To, zda si koupíte parfémované výrobky, je jen na vás. Mnoho žen miluje tuto vůni, pokud není příliš silná a dotěrná. Jiní dávají přednost výrobkům, které zcela neobsahují vůně. V tomto případě je neutralizace zápachu dosažena prostřednictvím střední vrstvy, která přeměňuje kapalinu na gel. Produkt by v žádném případě neměl cítit jako papír, chemikálie nebo plasty.

Při nákupu produktů s balzámy a rostlinnými extrakty je třeba postupovat opatrně. Mají samozřejmě terapeutický účinek, ale zároveň bychom neměli zapomínat na možnou individuální nesnášenlivost..

Stupeň ochrany

Konkrétní volba závisí na tom, jak hojný je výboj. Můžete se pohybovat podle počtu kapek namalovaných na obalu:

 • 3 - slabý výboj;
 • 4 - normální. Produkty označené 3 a 4 kapkami užívají dospívající a dospělé ženy v prvních dnech menstruace;
 • 5 - hojný;
 • 6-7 - velké předměty pro noční použití.

Stupeň ochrany se zvyšuje přítomností dalších funkcí:

 • křídla. Pomáhá bezpečně připevnit podložku ke spodnímu prádlu a minimalizovat riziko úniku;
 • Suchý zip Další způsob spáchání. Často se používá v urologických a poporodních modelech. Je nutné věnovat pozornost chemickému složení lepidla. Je žádoucí, aby lepicí vrstva byla přírodní, na bázi škrobu;
 • anatomická konfigurace. Polštářky, které kopírují kontury těla, nejen dobře padnou, ale jsou také neviditelné ze strany;
 • strany. Dodatečná ochrana ve formě malých hrbolů podél okrajů produktu. Zabraňují úniku, když je těsnění již mokré.

Výrobní materiály

Jedním z nejdůležitějších bodů jsou materiály, ze kterých je vrchní vrstva vyrobena, a tedy její vlastnosti. K dispozici jsou hygienické výrobky s měkkou a síťovanou horní částí. Která možnost je nejlepší, záleží na osobních preferencích. "Mesh" lépe absorbuje sekrece a výrobky s měkkým povrchem jsou volbou žen náchylných k alergiím.

Dalším bodem je prodyšnost materiálů. Chcete-li zajistit pohodlí v intimní oblasti, musíte si zakoupit výrobky z paropropustných materiálů. V tomto případě je zajištěno pohodlí.

Při výběru denní rutiny musíte věnovat pozornost skutečnosti, že materiály jsou většinou přírodní a neškodné. Zároveň je zaručen nejen komfort během dne, ale také dobrý stav pokožky.

Hlavní typy dámských vložek

Existují takové typy výrobků pro ženskou hygienu:

 • klasické modely různých tloušťek používané k absorpci krve během menstruace. Rozlišujte mezi silnými (1–2 cm) a tenkými (do 1 cm) výrobky;
 • urologický. Používají se pro různé stupně inkontinence moči i po porodu s dočasným oslabením tónu močového měchýře;
 • léčivý. Povrch je nasycen bylinnými extrakty. Tyto produkty se používají v gynekologické praxi (nikoli jako nezávislé ošetření, ale jako pomocný nástroj);
 • aniontový. Tyto hygienické výrobky během provozu produkují ionty se záporným nábojem, které jsou škodlivé pro patogenní mikroflóru;
 • denně. Používají se každý den (s výjimkou kritických na ochranu prádla před biologickou tekutinou. Můžete je použít v posledních dnech menstruace, aby výtok (již ne tak intenzivní jako v prvních dnech) neznečištěl oblečení. Jsou malé, tenké a zcela neviditelné;
 • testovací podložky jsou produkty používané v prenatálním období pro včasnou detekci toku plodové vody. V tomto případě indikátor změní barvu na modrou;
 • po porodu Pohodlné pro použití v nemocnici. Výrobky s antibakteriálním účinkem se používají po gynekologických operacích.

Nejlepší denní hygienické vložky

Libresse DailyFresh Normal Plus

Vysoce absorpční hygienické výrobky vhodné pro klasické prádlo. Základem podložky je materiál, který je vysoce prodyšný, impregnovaný kyselinou mléčnou, což umožňuje udržení nejlepší rovnováhy pH v intimní oblasti. Podložka sleduje obrysy těla, takže je zaručen pohodlný pocit po celý den.

 • dostupnost jednotlivých obalů;
 • měkký, vysoce savý povrch;
 • anatomická konfigurace;
 • spolehlivé upevnění;
 • krásný jasný design.

Nevýhody: vysoká cena.

Bezstarostný bavlněný extrakt čerstvý

Vonné „denní vložky“, které vám pomohou udržet si svěží po celý den, s bavlněným extraktem. Pokud jde o měkkost a prodyšnost, lze je srovnávat s přírodní bavlnou. Výrobky jsou dermatologicky testovány. Povrch rychle absorbuje vlhkost a poskytuje pohodlí po celý den. Díky anatomickému tvaru jsou podložky téměř nepostřehnutelné.

 • příjemná vůně;
 • pohodlí během dne;
 • spolehlivá fixace;
 • vynikající savost.

Z minusů si dámy všimly nedostatečné flexibility produktů.

Vždy každý den normální nezadaní

Spodní kalhotky (každá - v samostatné obálce) - pro pohodlí a pohodlí pro každý den. Hygienické výrobky jsou tenké a nepostřehnutelné (pouze 2 mm). Speciální struktura materiálu zajišťuje pohodlí po celý den. Vlastnosti produktu:

 • hygienické individuální balení;
 • spolehlivá neutralizace pachů;
 • prodyšný materiál;
 • hypoalergenní složení. Dermatologicky testováno.
 • nedostatek vůně;
 • vynikající fixace;
 • absolutní pohodlí. Materiál je nedráždivý;
 • téměř dokonalá absorpce.

Nevýhody: podklad se někdy zvrásní.

Kotex normální denně

Kotex Normal je pohodlná vložka s prodyšným povrchem a měkkou, vysoce savou strukturou. Každá z denních vložek je balena jednotlivě a kompaktní velikost vám umožní nosit hygienický výrobek v kabelce. Vyrobeno z přírodního hypoalergenního materiálu.

 • pevná forma. Vrstvy nejsou odděleny kvůli reliéfním hranám;
 • horní vrstva je velmi měkká, dobře absorbuje a zadržuje vlhkost. Poskytuje pocit pohodlí a svěžesti;
 • vnitřní vrstva je vyrobena z prodyšného materiálu, který zajišťuje výměnu vzduchu a pocit pohodlí v intimní oblasti.
 • přírodní složení, hypoalergenní účinek;
 • měkký povrch;
 • pohodlné používání. Podložka je tenká a téměř nepostřehnutelná, ale zároveň dokonale absorbuje vlhkost.

Neexistují žádné výrazné nedostatky. Jediná věc je, že produkty Kotex nejsou vždy v prodeji..

Nejlepší hygienické vložky přes noc

Naturella heřmánek ultra noc

Spací podložky vyrobené z měkkého materiálu s měkkým dotykem. Pomocí křídel jsou bezpečně připevněny k prádlu. Jedinečnost tohoto modelu spočívá v tom, že obsahuje suché mléko, které spolehlivě chrání pokožku v intimní oblasti před podrážděním. Tloušťka produktu je pouze 2 mm. Tato úprava má jedinečný absorpční systém s drážkami ve tvaru květu. Gelové kuličky absorbují kapalinu. Povrch zůstává zcela suchý. Příjemná nenápadná vůně heřmánku vám umožňuje udržovat svěžest a nepociťovat nepříjemný zápach. Každá z podložek má samostatné balení, díky čemuž je použití velmi pohodlné. Lze použít jak v noci, tak ve dne.

 • pohodlí. Podložky dobře absorbují, jsou bezpečně připevněny a zároveň jsou velmi tenké. Horní vrstva neumožňuje vlhkost zpět;
 • pohodlné používání. Výrobky se vůbec netírají, jsou naprosto nepostřehnutelné;
 • příjemná, nenápadná vůně, která chrání před nepříjemným zápachem;
 • velká velikost, eliminující riziko náhodného úniku;
 • schopnost používat s bohatým výbojem.

Neexistují žádné nevýhody. Všichni zákazníci jsou jednomyslní: toto je jedna z nejlepších „nočních“ možností. Koupit tento model znamená zajistit si v kritických dnech „spánek dítěte“. Jedinou, pro kterou tato možnost není vhodná, jsou ženy, které nemají rádi vůni heřmánku.

Bezstarostná ultra noc plus

Balení obsahuje 10 kusů. Caffreyova podšívka je ultra tenká, tvarovaná k tělu. Spolehlivě chrání až 8 hodin, lze jej používat i v noci. Vnější obal je měkký a pružný, dermatologicky testován. Produkt spolehlivě chrání před zápachem z výtoku.

 • těsnění se nemačká;
 • výrobek nezpůsobuje podráždění a nepohodlí pokožky;
 • měkký povrch;
 • perfektní zadržování vlhkosti. Těsnění netěsní;
 • pohodlné balení pro 10 podložek;
 • spolehlivé upevnění;
 • nízká cena.

Nevýhoda: výrobek není vhodný pro denní použití. Toto mínus však lze jen stěží považovat za kritické, protože produkty jsou zpočátku umístěny jako noční produkty..

Bella perfecta ultra noc


Jedná se o rozpočet a zároveň vysoce kvalitní možnost pro ty, kteří nejsou připraveni utratit velké částky za těsnění. Výrobky polských výrobců zároveň dokonale chrání během menstruace. „Šest kapek“ na obalu znamená dobrou nasákavost. Povrch je síťovaný, příjemný na dotek, nezpůsobuje alergie. Kůže je neustále suchá. Zvláštností této úpravy je speciální prodyšná vrstva, která zajišťuje optimální výměnu vzduchu v intimní oblasti. Praxe ukazuje, že i při silném výboji stačí jedna podložka na celou noc.

Výrobky lze použít i ve dne. Jsou tenké, dobře fixované a neviditelné ani pod přiléhavým oblečením. Z nedostatků dámy nazývají spíše primitivní design, ale pro takové výrobky to není nejdůležitější věc. Z hlediska výkonu se skutečně blíží nákladným prostředkům ochrany.

Libresse Natural Care dobrou noc

Prostředky noční hygieny zvýšené tloušťky (7 mm) a délky (320 mm) s měkkým povrchem příjemným na dotek. Anatomický tvar přispívá k lepšímu přilnutí substrátu k tělu a minimalizuje pravděpodobnost úniku. Interiér obsahuje absorbenty, které spolehlivě absorbují sekrece, takže povrch zůstává suchý.

 • měkký povrch;
 • pohodlné a bezpečné uchycení;
 • spolehlivá ochrana;
 • hypoalergenní složení.

Nevýhoda: Ne každý má rád tlusté polštářky.

Nejlepší urologické dámské vložky

Seni lady plus

Hygienické výrobky, které poskytují spolehlivou ochranu při mírné až středně závažné inkontinenci moči. Model je speciálně navržen pro aktivní ženy. Podložky jsou diskrétní a poskytují vysoký komfort. Vlastnosti produktu (lze je také nazvat výhodami):

 • anatomický tvar. Podložka dokonale zapadá do těla;
 • vysoká úroveň bezpečnosti - žádné riziko úniků;
 • 7 rozměrových úprav. Můžete si vybrat produkt, který dokonale odpovídá vašim individuálním potřebám;
 • bezpečné připevnění díky širokému lepicímu pásku;
 • ochrana před nepříjemným zápachem díky antibakteriální absorpční vrstvě;
 • schopnost používat v pre- a postnatálním období;
 • Prodyšná horní vrstva;
 • nedostatek latexu ve složení;
 • speciální vrstva, která rovnoměrně distribuuje kapalinu.

Žádné nevýhody.

Abena abri-san prémie

Univerzální model, který lze použít pro všechny stupně močové inkontinence. Mezi vlastnosti produktu patří:

 • povrch s dobrou prodyšností. Materiál zajišťuje dokonalé větrání a minimalizuje pravděpodobnost podráždění pokožky. Malá velikost mikropórů zároveň neumožňuje prosakování kapaliny;
 • ochrana proti úniku na několika úrovních;
 • anatomická konfigurace;
 • vrstva superabsorbentu, který převádí kapalinu na gel;
 • Technologie Top Dry pro téměř okamžitou absorpci. Kůže zůstává suchá;
 • anatomický tvar;
 • dodatečná ochrana díky vysokým stranám vyrobeným z vodoodpudivého materiálu.

Nebyly nalezeny žádné stížnosti na tento produkt. Může být použit pro starší ženy, které mají vážné urologické problémy.

Hartmann MoliMed Classic maxi

Anatomické vložky vyrobené z ekologicky nezávadné, dermatologicky testované netkané textilie. Absorpční podložka poskytuje spolehlivou ochranu proti úniku díky absorpčnímu složení HighDry SAP. Kapalina se změní na gel a je uvnitř pevně držena jako magnet. Zadní strana je neviditelná, připevňuje se k prádlu pomocí širokého lepicího pásu.

 • příjemný na dotek materiál, prodyšný;
 • schopnost používat s těžkou inkontinencí moči;
 • lze použít po porodu.
 • příliš velký;
 • vysoká cena.

TENA Lady Slim Mini

Díky inovativní technologii microPROTEX zaručují výrobky TENA trojitou ochranu proti nepříjemným pachům a úniku vlhkosti. Velikost těsnění není větší než obdoba určená pro kritické dny. Tento model je nepostradatelný pro mírnou nebo kapkovou inkontinenci.

 • přesné opakování kontur těla;
 • Technologie microPROTEX pro spolehlivou ochranu a maximální pohodlí;
 • hypoalergenní složení. Výrobky jsou dermatologicky testovány;
 • měkký povrch;
 • Systém Fresh Odor Control, neutralizující pachy. Čerstvost a sebevědomí jsou zaručeny;
 • individuální balení.

Z minusů si zákazníci všimnou vysokých nákladů.

Nejlepší polštářky po porodu

Hartmann Samu (sterilní)

Sterilní vložky Samu od firmy Hartmann se doporučují v poporodním období a po gynekologické operaci. Ultraabsorpční vrstva absorbuje kapalinu a speciální látka v jejím složení pomáhá neutralizovat pachy. Měkký povrch nedráždí pokožku. Celkem je 10 podložek.

 • vynikající absorpce;
 • nedostatek podráždění a nepohodlí;
 • žádné příchutě;
 • velké velikosti;
 • snadné použití, zejména se speciálními kalhotkami;
 • měkký prodyšný povrch.

Nebyly nalezeny žádné nedostatky.

Helen Harper Microflex velký singl

Hygienické vložky po porodu od výrobců z Belgie. Díky velké velikosti, optimální hustotě a pohodlným bočním elastickým páskům je tento model jedním z lídrů v našem hodnocení. Pro větší bezpečnost lze použít se speciálními kalhotkami. Materiál je příjemný k tělu, měkký a hypoalergenní. Ubrousky neklouzají a jsou schopny absorbovat poměrně hojný výboj.

 • snadnost použití. Každý produkt je ve vlastním obalu;
 • promyšlená konfigurace;
 • zcela přírodní složení;
 • vysoká úroveň pohodlí;
 • spolehlivá ochrana;
 • pohodlná montáž.

Pokud jde o stížnosti, ty prostě neexistují.

Peligrin Sada těsnění P4

Výrobky značky Peligrin se vyrábějí ve 3 typech: pro ochranu před těžkým a středně silným výbojem po porodu. Firma také vyrábí sterilní vložky používané po operaci. Vlastností těchto produktů je dobrá absorpční vrstva, která rychle absorbuje vlhkost a eliminuje pachy. Boční gumičky spolehlivě chrání před úniky. Odborníci doporučují použít po gynekologické operaci sterilní variantu, protože jiné modifikace se všemi svými výhodami nevylučují riziko infekce. Hlavní výhodou, kterou si všimnou téměř všechny ženy, je lepicí páska. Ne všechny modely poporodních ubrousků to mají. Díky tomu je používání produktů Peligrin ještě pohodlnější..

 • nízká cena;
 • žádné vůně;
 • spolehlivé zadržování tekutin;
 • 3 stupně ochrany;
 • téměř okamžitá absorpce.

Nebyly nalezeny žádné nevýhody. Není náhodou, že gynekologové doporučují tento konkrétní model. Pro použití v časném období po porodu - téměř dokonalé.

Zdálo by se, že při výběru hygienických výrobků není nic obtížného. Každá žena je však jedinečná, takže ani ty nejlepší produkty nemohou vyhovovat všem stejně. Nákupem správných hygienických výrobků si vyberete pohodu, aktivitu, sebevědomí a pohodlí po celý den..

15 nejlepších ženských podložek

Funkce v hodnocení

1Secret Day Ultra Slim M.Nejlepší jednotka
2Carefree Ultra Normal PlusSpolehlivá ochrana
3Kotex YoungAtraktivní design
1Naturella heřmánek ultra nocMaximální ochrana. Jemná péče
2Vždy klasická nocPohodlná forma
3Bella perfecta ultra nocNejlepší kombinace ceny a kvality
2Diskrétní normálníNejlepší kvalita
3Ola!Dostupná cena
4Libresse DailyFresh MultiStyle denněUniverzální tvar
1PeligrinVysoká spolehlivost a měkkost
2Helen HarperováIdeální hustota a pohodlí
3Hartmann SamuVynikající prevence gynekologického zánětu

1Seni Lady NormálníNejlepší ochrana pro aktivní ženy
2MOLIMEDAnatomický tvar
3Tena Lady Slim NormalNeutralizujte zápach

Každý měsíc se každá žena potýká s problémem výběru produktů pro intimní hygienu v kritických dnech. Někdo si vybere menstruační kalíšek, který je dnes relevantní a který lze používat několik let. Někteří lidé si vybírají tampony, ale většina žen dává přednost polštářkům jako nejbezpečnější formě úniku.

Díky širokému sortimentu a vzhledu nových produktů bude každá žena zmatená. Jakou společnost zvolit? Jaký je nejlepší typ vložky: denně, „normálně“ nebo v noci? Jaká je nejoptimálnější délka a tloušťka? Kolik kapek potřebuji? Abyste našli to, co opravdu potřebujete, musíte si pozorně prohlédnout obal a porozumět všem značkám výrobce. Aby byla volba ještě jednodušší, níže uvádíme nejlepší těsnění na základě recenzí zákazníků.

Nejlepší hygienické vložky v kategorii „normální“

Hygienické vložky kategorie „normální“ jsou velmi klasickými prostředky k ochraně proti úniku během kritických dnů. Jsou vyrobeny z lehkých a měkkých materiálů, které dobře zadržují kapalinu. Liší se střední velikostí, která není příliš cítit, a lepivými křídly odpovědnými za upevnění. Nejčastěji je horní vrstva vyrobena ze speciální síťoviny. Mají příjemnou vůni a maskují nepříjemný zápach. Používejte 2 až 4 hodiny v závislosti na stupni uvolnění.

3 Kotex Young

Hygienické vložky amerického výrobce jsou speciálně navrženy pro mladé dívky. Mají jedinečný design a stylové balení. Pro větší pohodlí je po otevření utažen strunami. Kotex Young jsou dlouhé 22,5 cm, jsou uprostřed utěsněny a pokryty speciální vrstvou ve formě síťky. Díky živým designům v kombinaci s lahodnou vůní jsou hygienické vložky Kotex ještě příjemnější. Každá podložka je jednotlivě zabalena do speciálního vlákna.

 • jasný design;
 • nenápadný zápach;
 • vynikající absorpce;
 • měkká vrchní vrstva.
 • nenalezeno.

Které jsou lepší tampony nebo vložky? Tato otázka se často objevuje u žen. Zvažte hlavní výhody a nevýhody jednotlivých typů fondů.

+ Lze použít po dlouhou dobu

+ Nezpůsobujte nepohodlí

- Ve špatné poloze hrozí únik

- Nelze použít při plavání

- Mohou se ukázat oblečení, která jsou příliš odhalující nebo přiléhavá

+ Lze použít při sportu a koupání

+ Není vidět pod oblečením

+ Vhodný pro jakýkoli druh prádla

- Při stálém používání může způsobit některé nemoci

- Doporučeno pouze od určitého věku

- Při nesprávném podání hrozí nebezpečí poranění orgánů

2 Carefree Ultra Normal Plus

Fondy belgické společnosti se již dlouho staly vůdci ruského trhu. Super tenké kalhotkové vložky jsou vhodné ve dnech mírného vybití a poskytují spolehlivou ochranu proti úniku. "Čtyři kapky" se dobře vstřebávají, ale zároveň umožňují průchod vzduchu a pokožce umožňují dýchat. Měkký netkaný povlak poskytuje příjemný kontakt s jemnou pokožkou intimní oblasti, aniž by způsoboval podráždění a alergie. Podložky sledují ženský anatomický tvar těla a při pohybu se nemačkají. Lepkavá vrstva zajišťuje dobré uchycení ke spodnímu prádlu, aniž by na něm zanechala stopy.

Samotný produkt se skládá z několika vrstev, které poskytují maximální ochranu během menstruace. Mikroporézní povrch je vysoce absorpční pro pohodlné nošení. Světlé balení je poutavé, takže v obchodě bude těžké ho minout. Zákazníci tvrdí, že dostupnost produktů a atraktivní ceny se stávají důležitými kritérii při nákupu podložek, a proto si vybrali Carefree.

1 Secret Day Ultra Slim M

Velmi drahé podložky korejské značky již získaly nadšené recenze od zákazníků. Široká škála velikostí a různé hygienické výrobky potěší každou ženu. Potah ze 100% bavlny pro maximální pohodlí ve vašem období. Velmi tenké podložky s ochrannými zábranami ve tvaru květu pomáhají předcházet nechtěným únikům. Unikátní rostlinné složky v produktu zabraňují růstu bakterií a vzniku zápachu, chrání dívku před různými infekcemi a nezakrývají se aromatickými vůněmi..

Každá podložka je jednotlivě zabalená v nepříliš světlé barvě, což vám umožní nosit ji s sebou v kabelce a zůstat bez povšimnutí. Růžový balíček s roztomilým koťátkem má perforace, které vám umožní snadno a úhledně otevřít balíček bez pomoci nůžek. Soudě podle recenzí, podložky této společnosti plně splňují všechny potřeby ženy během kritických dnů, vytvářejí spolehlivou ochranu a dávají pocit pohodlí.

Nejlepší hygienické vložky přes noc

Během menstruace, kromě nepohodlí během pohybů během dne, dívky často čelí hrozbě úniku v noci. V případě silného výboje je obzvláště důležité používat kvalitní noční hygienické vložky. Od kategorie „normální“ se liší svou zvětšenou velikostí. Úchyty v tomto případě jsou obzvláště silné, protože jakékoli posunutí těsnění může vést k nepříjemným následkům. Při nákupu výrobků pro noční hygienu byste měli věnovat pozornost výrobním materiálům. Musí umožňovat průchod dostatečného množství vzduchu, aby se zabránilo rozvoji patogenní flóry..

3 Bella Perfecta ultra noc

Nejlepší volba rozpočtu pro ty, kteří neradi utrácejí spoustu peněz za podložky, ale chtějí být během svého období chráněni. Velmi tenká 2 mm podložka má „šest kapek“, které vykazují dobrou savost. Povrch "síťoviny" je v kontaktu s pokožkou co nejjemněji a zanechává ji suchou. Speciální vrstva zajišťuje cirkulaci vzduchu a umožňuje intimní oblasti dýchat. Jedna podložka vydrží celou noc, dokonce i při silném výboji.

Produkt dobře přilne na prádlo a díky své tloušťce bude neviditelný i pod přiléhavým oblečením. Tato výhoda umožňuje použití podložky i během dne. Zákazníci si všimnou, že je to na rozdíl od jiných produktů trochu drsné, ale můžete si na to rychle zvyknout. Má klasický podlouhlý tvar a poměrně průměrný design. Atraktivní cena však tyto malé nevýhody snadno přeškrtne, protože se kvalitou blíží ideálním nočním ochranným prostředkům.

2 Vždy klasická noc

Nejoblíbenější výrobce ochranných přípravků pro ženy během kritických dnů má širokou škálu nočních vložek. Jedním z nich je Classic Night. Nejdelší lék proti úniku v noci. Podložka má velmi pohodlný tvar: ke konci se rozšiřuje a téměř úplně zakrývá zadní povrch dámských kalhotek klasického tvaru. Bezpečná vrstva lepidla nedovolí, aby těsnění změnilo svoji polohu. To je nejlepší lék pro ty, kteří rádi spí na zádech..

Vložky nejsou tak tenké jako jiné výrobky od tohoto výrobce, ale to jim nebrání v tom, aby během spánku dokonale opakovaly tvar těla, aniž by vytvářely nepříjemné vrásky. Síťovaný povrch udržuje pokožku suchou. Ženy jsou s tímto výrobkem spokojeny, ale všimněte si několika nevýhod. Pohyb v podložce je nepříjemný kvůli jeho tloušťce, která připomíná plenu, takže byste neměli experimentovat a nosit ji během dne. Navíc bude vyčnívat zpod oblečení. Jedná se o vynikající noční lék, zejména pro ty, kteří mají v prvních dnech menstruace silný výtok..

1 Naturella Heřmánek Ultra Night

Každá žena je pravděpodobně obeznámena se zeleným obalem. Naturella má širokou škálu produktů osobní péče: různé tvary, délky, tloušťky, vůně. Noční podložky s vůní heřmánku jsou na ruském trhu bestsellerem. Toto je jediný produkt, který má speciální suchý krém na měkkém povrchu v kontaktu s pokožkou, který se o ni jemně stará, aniž by vysychal nebo působil podráždění..

Samotný povrch je vyroben z organických hypoalergenních vláken. Optimální délka a tloušťka 2 mm ochrání před únikem během spánku. Křídla bezpečně fixují podložku ke spodnímu prádlu a po odstranění nezanechávají žádné zbytky. Je tenký a při nošení téměř necítí, poskytuje maximální pohodlí. Soudě podle recenzí žen nejsou vhodné pro těžké výtoky v prvních dnech menstruace. A některé jsou odpuzovány silnou vůní heřmánku..

Nejlepší denní hygienické vložky

Každá dívka by se měla každý den starat o své intimní zdraví. Různá sekrece narušují téměř všechny krásné pohlaví. Gynekologové doporučují používat každodenní hygienické vložky, aby nedošlo ke zvlhčení spodního prádla a aby se cítili pohodlně. Prostředky jsou rovněž určeny na mírnou inkontinenci, ke které dochází v důsledku různých nemocí nebo po porodu. Spodní kalhotky se dodávají v různých formách (klasické, pro tango kalhotky nebo tanga, pro jakýkoli druh spodního prádla - více tvarů). Liší se také tloušťkou a nasákavostí. Při výběru těchto produktů je důležité věnovat pozornost vrchní vrstvě - měla by být vyrobena z přírodních materiálů (například bavlna).

4 Libresse DailyFresh MultiStyle denně

Jasně růžové balení rozhodně nezůstane bez povšimnutí při výběru vložek. Pohodlná krabička s ventilem umožňuje otevírání a zavírání jako kapsa. „Denně“ nemají jednotlivá balení, takže se všichni schoulí k sobě ve společné krabici. Je nepravděpodobné, že budete chtít nosit celé balení s sebou v kabelce, proto byste měli poskytnout speciální pouzdro. Samotný denní nástroj má pohodlný víceúčelový tvar, který vám umožní používat ho na jakýkoli typ spodního prádla, ať už jde o kalhotky, bokovky, brazilky nebo tanga.

Zadní a přední stranu těsnění lze snadno identifikovat podle vzhledu. Měkký povrch s malými prohlubněmi podél produktu bude chránit oblečení před malými úniky a kyselina mléčná ve složení se postará o optimální rovnováhu pH v intimní zóně. Tento typ vložky neobsahuje vonné látky ani jiné dráždivé látky. Minimální tloušťka nezjistí jeho přítomnost ani při velmi těsném oblečení. Tyto nejlepší kalhotky uspokojí i ty nejnáročnější potřeby zákazníků. Je třeba připomenout, že gynekologové varují před výskytem různých gynekologických onemocnění pravidelným používáním „denního“.

3 Ola!

Díky bezpečnému uchycení a vysokému stupni ochrany proti úniku, Ola! již získaly srdce mnoha dívek. Použití přírodních materiálů k neutralizaci pachů zajišťuje důvěrnou zdravotní nezávadnost. Vrchní vrstva vyrobená jedinečnou technologií umožňuje pokožce dýchat. Lepidlo probíhá po celé délce podložky. Jsou střední tloušťky. Na výběr je několik příchutí: zelený čaj, sametová růže atd..

 • příjemná vůně;
 • jemné a měkké materiály;
 • cirkulace vzduchu;
 • skvělá cena.
 • tlustý;
 • může klouzat;
 • vhodné pouze pro klasické uniformy.

2 Diskrétní normální

Discreet je jedním z nejoblíbenějších výrobců hygienických vložek. Jejich denní prostředky si zaslouží být lídrem v žebříčku nejlepších. Ultratenká těsnění mají perfektní tvar a tloušťku. Díky své speciální tenkosti a lepivé vrstvě rozložené po celém povrchu se Discreet Normal přizpůsobí jakékoli poloze těla a přizpůsobí se vašemu životnímu stylu. Můžete s nimi běhat, hodně chodit atd. Diskrétní vložky do kalhot nejsou oděrné, nehromadí se a dobře zadržují vlhkost. absorpční vrstva je umístěna po celé délce.

 • stylový design;
 • dokonalý tvar;
 • vysoká kvalita;
 • pohodlné balení, s vyloučením vnikání prachu a nečistot;
 • nezpůsobujte svědění a podráždění;
 • jedinečná technologie (lepkavé a savé vrstvy zabírají celý povrch);
 • neutralizuje nepříjemný zápach.
 • nenalezeno.

Nejlepší hygienické vložky po porodu

Stav ženy po porodu je velmi citlivý okamžik. Tělo prošlo velkým stresem a nějakou dobu se dostane do formy. Během tohoto období se vyznačuje bohatým výbojem. Aby byly první týdny s dítětem pohodlné, lékaři doporučují používat poporodní hygienické vložky. Jejich hlavním úkolem je zadržovat vlhkost. Zároveň je však velmi důležité, aby byly vyrobeny výhradně z vysoce kvalitních přírodních materiálů. Pokud výrobce tento bod zanedbá, pak se u ženy mohou vyvinout infekce, které vedou ke komplikacím. Níže je uveden seznam nejlepších bezpečných poporodních vložek.

3 Hartmann Samu

Výtok u žen během tohoto důležitého období života je mnohem hojnější než během menstruace. Během prvních 2–3 dnů si obyčejné hygienické vložky prostě neporadí. Samu je zaslouženě považován za jednu z nejlepších poporodních vložek. Jedná se o měkkou podložku z chmýřovité buničiny vloženou mezi krepový papír. Povrch podložky je pokryt netkaným materiálem. Samu díky své působivé velikosti (na délku i na šířku) dokonale absorbuje a spolehlivě chrání před úniky. Je ideální po epiziotomii, protože se prodávají ve sterilním obalu a navíc díky své měkkosti nedráždí..

Podle recenzí těsnění netěsní ani se nemačkají, nevytvářejí skleníkový efekt. Kvůli nedostatku lepicího povrchu se doporučuje používat je společně s lékařskými síťovanými kalhotkami. Nevýhodou je objemný obal (těsnění v krabici jsou umístěna v celé své působivé „výšce“).

2 Helen Harper

Dokonalá kvalita poporodních hygienických vložek Helen Harper jim umožňuje zaujímat vedoucí pozici v žebříčku. Velká velikost je sladěna s dokonalou hustotou a pohodlnými elastickými pásky na boku. Dobře drží na speciálních kalhotkách. Materiál je měkký a nezpůsobuje alergie, podráždění ani jiné nepříjemné následky. Polštářky netrpí, neklouzají a opravdu dobře absorbují hojné sekrece.

 • materiály v přírodní kvalitě;
 • optimální tvar;
 • pohodlný pocit;
 • vysoký stupeň ochrany;
 • individuální balení každého těsnění;
 • spolehlivé upevnění.
 • nenalezeno.

1 Peligrin

Hygienické vložky pro období po porodu "Peligrin" jsou nabízeny ve třech typech: P4 pro první dny po porodu, P5 pro méně závažné výtoky a P8 pro následující týdny. Jsou vyrobeny výhradně z hypoalergenních materiálů a mají velkou velikost pro spolehlivou ochranu. Vybaveno lepicí podložkou a speciálními gumičkami po stranách. Vyznačují se zvláštní měkkostí a něhou.

 • optimální cena;
 • dobrá kvalita;
 • vykonávat jejich hlavní funkce;
 • pohodlná montáž;
 • nezpůsobují alergie.
 • nenalezeno.

Nejlepší urologické vložky

Každá žena bez ohledu na věk může čelit problému močové inkontinence. Není těžké si představit, jaké nepohodlí takový intimní problém přináší. Na trhu existují ochranné hygienické výrobky speciálně určené pro lidi s urologickými problémy. V kritických dnech se výrazně liší od normálních vložek nebo hygienických vložek. Při výběru je důležité vzít v úvahu individuální vlastnosti: od úrovně citlivosti pokožky k objemu sekrecí.

3 Tena Lady Slim Normal

Tenké urologické vložky pro mírnou inkontinenci. Mají měkký perforovaný povrch, který okamžitě absorbuje vlhkost a nepropouští ji. Podložky nemají křídla pro jejich připevnění na prádlo, ale to nesnižuje stupeň ochrany, protože místo toho mají boční elastické pásky pro lepší bezpečnost. Hygienický výrobek je dermatologicky testován a nezpůsobuje alergické reakce ani podráždění. Díky prodyšným materiálům se pokožka nesnižuje. Hlavní výhodou polštářků Tena Lady je neutralizace nepříjemných pachů..

Mnoho žen ve svých online recenzích zaznamenává účinnost hygienických výrobků Tena během menstruace. Díky bezpečnému připevnění na spodní prádlo, postranním elastickým páskům a anatomickému tvaru je zajištěna spolehlivá ochrana proti úniku. Jako plus je také uvedeno pohodlné individuální balení každé podložky..

2 MOLIMED

Hygienické vložky MoliMed po porodu se dodávají v několika velikostech. Vyrovnávají se jak s těžkým výtokem ihned po porodu, tak s méně tekutinami později. Vybaveno netkanou horní vrstvou a třívrstvým absorpčním polštářem. Mají anatomický tvar. Dobře neutralizují pachy, absorbují vlhkost a udržují zdravou flóru. Při používání přípravku MoliMed si může být žena jistá svým zdravím. Gynekologové tento produkt doporučují.

 • vysoká kvalita;
 • dokonale absorbovat a zadržovat kapalinu;
 • nezpůsobujte nepohodlí;
 • mít tvar těla.
 • vysoká cena;
 • žádné individuální balení.

1 Seni Lady Normal

Těsnění Seni mají různorodou škálu produktů v závislosti na objemu emisí a úrovni ochrany. Povrch hygienických výrobků je ošetřen parou, nešustí. Díky moderním absorpčním materiálům se spolehlivě, rovnoměrně a okamžitě vstřebávají nejen sekrece, ale také se absorbuje zápach, čímž se eliminuje riziko růstu bakterií. Tato těsnění mají místo křídel boční elastické pásky, které zabraňují úniku.

Podle recenzí zákazníků Seni spolehlivě chrání oblečení díky elastickým páskům, a to i při použití v kritických dnech. Některé ženy mluví o nedostatečně silné fixaci na spodní prádlo kvůli nedostatku křídel. Vyskytly se případy mírného podráždění kůže. Stejní uživatelé však díky použití těchto podložek potvrzují účinnost ochrany a blokování zápachu.

Moderní žena se vyznačuje vysokou účinností a všestrannou aktivitou. V otázkách ochrany zdraví žen však existuje mnoho bodů, které vyžadují zvláštní pozornost a studium..