Měsíční kouzlo lásky nebo kouzlo lásky na měsíční krvi

Téměř každý z nás má známé páry, jejichž manželství nerozuměli ani rodiče, ani nejlepší přátelé. Nejčastěji se jedná o nepředvídatelnost lásky, ale existuje ještě jedna naprosto reálná možnost, toto je kouzlo lásky. Pokusme se zjistit, proč má měsíční krev milostné vlastnosti..

Rituál s akcí až 7 let

Kouzlo lásky na měsíční krvi nebo kouzlo lásky měsíčně je ten vzácný případ, kdy je fyziologická složka silnější než ta kouzelná. Provádí se pomocí menstruační krve. Vezměme si například v přírodě: fena běží, její vaječníky nefungují, kabel běžel nahoru, čichal a běžel kolem, ale když je v teple, když čichá kabel, rozlomí řetěz a přeskočí plot, jen aby ji následoval.

Pokud bude kouzlo lásky provedeno správně, vydrží až sedm let! Měsíční kouzlo lásky je nejjednodušší věc, kterou může udělat každý, kdo se prakticky nevyznává v magii. Krev se odebírá třetí den po nástupu menstruace.

Jednoduchý rituál 3. den menstruace

Rituál lze provádět pouze pomocí vlastní krve. Používání měsíční krve někoho jiného je extrémně nebezpečné. Jak již bylo zmíněno dříve, nejlepší je provádět rituál třetí den menstruace, v tento den bude kouzlo lásky obzvláště silné. Sbírejte menstruační krev a říkejte nad ní kouzelná slova.

Spiknutí za menstruaci zní takto:

Očarovaná krev musí být nenápadně smíchána s vyvoleným v jídle nebo pití. K tomuto účelu se nejlépe hodí červené víno. Vypadá to nejen jako barva krve, ale je považována za esoterický symbol krve, vášně a síly. Při jeho použití bude působení kouzla lásky co nejsilnější a nejrychlejší, protože se projeví, jakmile muž vypije tento „lektvar“.

Pro zvýšení účinku lze tento rituál opakovat v následujících měsících. Pokud nemáte přístup k jídlu a pití milovaného člověka, můžete pro jeho obřad použít jeho fotografii. Po seslání kouzla nakapejte na fotografii krev, aby kapka krve padla na srdce vyvoleného.

Důsledky magických efektů

Pokud se rozhodnete provést kouzlo lásky pro měsíční krev sami, nezapomeňte, že prakticky nedává žádnou emocionální interakci s objektem, to je zhruba řečeno, toto kouzlo lásky je výhradně pro sex. To je případ, kdy prakticky zombie vedou uličkou, další rodinný život takových párů je před našimi očima skrytý dveřmi jejich bytů, ale za takovými dveřmi určitě nebude štěstí. Nemůžete stavět štěstí na zármutku někoho jiného.

Takový muž nemiluje ženu, nenávidí ji ve své duši, často se to stává, manželský pár žije, zdálo by se, že chodí všude spolu ruku v ruce a spí spolu, ale jakmile vypije sto gramů vodky, popadne sekeru a začne ji pronásledovat nenávistí. Co se stane s muži po kouzlech menstruační lásky, se podobá krásnému produktu na pultu, který se doma začíná zhoršovat, v prvním roce, jakmile zdraví muži náhle onemocní.

Situace je standardní, pokud jsou přítomny příznaky, ale diagnózu nelze stanovit. Je zajímavé, že nejen muži mohou trpět kouzly menstruační lásky. Situace je docela pikantní, to se stane, když se kouzlo lásky na krvi menstruace provede na již ženatém muži.

Přichází manželský pár, jehož vztah se úplně zhroutil, jak se ukázalo, manžel si získal milenku na své straně a slíbil jí, že se s manželkou rozvede, ale neudělal to, neváhala udělat kouzlo lásky, jeho žena začala mít zdravotní problémy, protože její manžel ji neopustil, ve skutečnosti si vzala na sebe některé negativní dopady.

Hra magie pro většinu z nich končí neúspěchem, nejlépe rozvodem, ale člověk se nejčastěji opije a postupně se z něj stane chronický alkoholik. Existuje další možnost, takové výstřely lze často vidět ve zprávách o zločinu, chladném těle a krvi na podlaze... takhle může vypadat kouzlo lásky, pokud si budete hrát s magií sami! Nezapomeňte, že je lepší se předem poradit s odborníkem a přečíst si recenze těch, kteří udělali takové kouzlo lásky!

Síla starověké magie: osvědčená kouzla lásky pro měsíční krev

Síla obřadu

Tento poměrně silný a nebezpečný rituál vyžaduje promyšlený přístup a správné provedení všech předepsaných magických akcí. Pokud se dívka rozhodne udělat vše sama, musí obřad provést ne první den svého měsíčního cyklu, nutně na rostoucím měsíci a použít pouze jednu kapku menstruační krve. Kouzelníci říkají, že poté, co vstoupí do mužského těla, kouzlo lásky zůstane navždy, ale doporučují provádět magické akce jednou za měsíc.

Pravidla obřadu:

 1. Hotovo jako poslední možnost, když jiné, lehčí metody vlivu jsou bezmocné.
 2. Můžete použít pouze své vlastní krvácení.
 3. Jakékoli rituály se nejlépe provádějí třetí den menstruace..
 4. Je důležité milovat kouzla pro lásku, abyste neporušili dva osudy, a jasně postupujte podle pokynů.

Milovaného je možné očarovat po několika hodinách, méně často jsou výsledky patrné několik dní po obřadu. Člověk je doslova posedlý dívkou, účinek magie se projevuje hlavně na úrovni instinktů - člověk necítí tolik neodolatelnou touhu být neustále kolem, jako vášeň a touha. Ale zároveň se spravedlivé pohlaví, které vydělalo tolik peněz, riskovalo poddajnou a slabou vůli zombie, se zřeklo skutečného světa a žilo jako v hypnóze.

Mnozí se zajímají o to, jak moc každé z kouzel lásky působí na měsíční krev. Účinnost bude záviset na síle ženské energie a mužském duchovním stavu. Výsledek obvykle trvá asi měsíc. Poté je nutný opakovaný rituál, jinak drahý začne místo lásky pociťovat znechucení vůči osobě, která ho očarovala. Někteří dokonce cítí nepříjemný specifický zápach shnilého masa, který z ní vychází, což lze vysvětlit subjektivními vjemy v důsledku silného zásahu do lidské energie a osudu..

Video "Kouzlo lásky na měsíční krvi"

V tomto videu vám čarodějka řekne, jak vytvořit kouzlo lásky na měsíční krvi.

Rituální možnosti

Existují spiknutí pro ženatého muže, který používá svůj prsten nebo ložní prádlo, ale nejjednodušší a nejdostupnější jsou rituály prováděné s dveřmi, stopy miláček, jeho vlasy nebo osobní věci.

Aby se „zapečetily“ přední dveře po návštěvě milovaného člověka, jsou ve čtyřech rozích místnosti provedeny značky s měsíčním vypouštěním. Říkají svévolná slova, že nyní je to také dům milovaného, ​​ve kterém chce zůstat.

Aby se roztomilý neustále vrátil, poté, co odejde, měli byste pár kapek upustit do levé stopy. Je také dobré označit vnitřní vložky do bot vyslovením kouzelných slov:

Je také dobré spojit vlasy milence s vašimi vlastními, přidat tři kapky krve, vysušit a spálit a rozptýlit popel ve větru. Rovněž se doporučuje diskrétně nanést kapku na povrch oděvu nebo kabelky..

Neméně silné a efektivní jsou možnosti rituálů s fotografiemi, vínem, chlebem, cukrem, spiknutím na látce.

S vínem

Když se některé dívky rozhodly použít milostnou magii, dělají milostná kouzla s krevními sekrety a vínem. Barva a konzistence těchto látek jsou velmi podobné. K sklenici červeného vína se přidá kapka měsíčního výtoku, která říká:

Poté je výsledný elixír lásky věnován pít miláčku. Musíte číst toto a další spiknutí pouze s čistými myšlenkami, abyste nepoškodili svou milovanou. Místo vína, pokud ho mladík nemá rád, je přípustné použít alkohol nebo šampaňské.

S chlebem

Kouzla lásky na chlebovém dortu jsou považována za jedno z nejstarších. Je nutné opláchnout věc obarvenou krevními sekrety ve vodě a těsto hnětet pomocí výsledné kapaliny. Musíte nakrmit svého milence dortem, výsledky budou patrné velmi rychle. Je povoleno používat zakoupený chléb nebo hotovou misku přidáním kapky krve.

Během rituálu říkají následující slova:

Jinou možnost:

S cukrem

Pro následující rituál musíte smíchat 1 čajovou lžičku cukru s několika kapkami krve, recitovat určitý magický text:

Konspirační cukr se dále používá při přípravě jídla nebo se přidává do nápoje, který léčí předmět jejich vášně. Pokud je vše provedeno správně, po několika dnech ucítí váš milovaný neodolatelnou touhu vás vidět..

Na látce

Takový obřad se provádí pomocí dvojice kapek krve, obyčejné svíčky a kusu bílé látky a přísně o půlnoci. Když je znečištěný kus spálen nad plamenem svíčky, měla by dívka sebrat popel. Dále se vyslovují slova s ​​magickými schopnostmi:

Popel by měl být postupně přimícháván do pokrmů, které milovaný sní. Musíte to dělat 7 dní v řadě každý den. Doba působení tohoto rituálu na člověka není omezena na první měsíc po představení, výsledky budou patrné mnohem déle.

Podle fotografie

Jakákoli kouzla pro menstruaci zaručují připoutání milovaného, ​​především na fyziologické úrovni. Není nadarmo je mágové přirovnávat ke zvláštnímu druhu korupce. Následující rituál je velmi oblíbený u mladých dívek, které se na chvíli nechtějí rozloučit se svou milovanou..

K tomu budete potřebovat několik kapek krve shromážděných třetí den od začátku cyklu asi ve 3 hodiny ráno, fotografii předmětu touhy, dvě černé svíčky. Připravte také kousek uhlí a kořen křenu, silnou jehlu, láhev vodky a sklenici, pepř. Místo jehly lze použít šidlo.

Uprostřed místnosti je umístěn stůl se svíčkami, který musí být dvakrát obklopen uhlím. Pak se dívka posadí směrem na jih, zapálí svíčky a pozorně se podívá do očí na fotografii. Jehla je ponořena do krevního výtoku, měla by propíchnout obraz v genitální oblasti. 100 g nápoje se nalije do sklenice, kořen křenu nakrájený na několika místech, přidá se 5 pepře a 3 kapky krve. Je nutné vyslovit magická slova:

Při slavnostním ceremoniálu je důležité soustředit se a myslet jen na vaši všestrannou lásku a budoucí šťastný společný život..

Skrývají fotografii spolu s lektvarem na nějakém temném místě. lektvar bude třeba přidat do nápojů nebo pokrmů, se kterými budete zacházet se srdíčkem. Děje se to každý den nebo každý druhý den..

Důsledky kouzla lásky

Všechna výše uvedená kouzla lásky jsou dobrá v tom, že nevyžadují přitažlivost pro věštce nebo kouzelníky, stejně jako finanční investice. Jednají téměř okamžitě a porušují vůli i velmi silného člověka. Jsou vhodné pro dívky, které neplánují dlouhodobé a stabilní vztahy..

V takovém případě se od vás očarovaný může po měsíci odvrátit a obřad bude nutné opakovat. Nejsou vyloučeny extrémně negativní dopady, například zdravotní problémy (poruchy trávicího traktu a urogenitálního systému). Je možná zvýšená agresivita, až po napadení, protože podřízená žena často příliš žárlí. Může také vyvinout sadistické a zvrácené tendence. Osoba se silnou a silnou vůlí se pod vlivem magie může rychle změnit na alkoholika se slabou vůlí, který ztratil zájem o život.

Ženy provádějící magické rituály, aby získaly milenku, by si měly pamatovat, že samy riskují problémy s urogenitálním systémem. Vyloučeny nejsou ani závažné nemoci, které lze přenést na děti..

Než budete milovat kouzla s menstruací, měli byste si pečlivě promyslet, zda vás vynucená uměle vyvolaná láska k mužům potěší, zda možné negativní důsledky pro zdraví nejsou děsivé. Nakonec útočíte na osud člověka s rizikem změny jeho obvyklého způsobu života..

Milujte kouzlo každý měsíc

Zvažte podrobně kouzlo lásky na menstruaci, kolik funguje - s podrobným popisem všech magických akcí, aby rituál neměl negativní důsledky.

Měsíční kouzlo lásky nebo kouzlo lásky na měsíční krvi

Téměř každý z nás má známé páry, jejichž manželství nerozuměli ani rodiče, ani nejlepší přátelé. Nejčastěji se jedná o nepředvídatelnost lásky, ale existuje ještě jedna naprosto reálná možnost, toto je kouzlo lásky. Pokusme se zjistit, proč má měsíční krev milostné vlastnosti..

Rituál s akcí až 7 let

Kouzlo lásky na měsíční krvi nebo kouzlo lásky měsíčně je ten vzácný případ, kdy je fyziologická složka silnější než ta kouzelná. Provádí se pomocí menstruační krve. Vezměme si například v přírodě: fena běží, její vaječníky nefungují, kabel běžel nahoru, čichal a běžel kolem, ale když je v teple, když čichá kabel, rozlomí řetěz a přeskočí plot, jen aby ji následoval.

Pokud bude kouzlo lásky provedeno správně, vydrží až sedm let! Měsíční kouzlo lásky je nejjednodušší věc, kterou může udělat každý, kdo se prakticky nevyznává v magii. Krev se odebírá třetí den po nástupu menstruace.

Jednoduchý rituál 3. den menstruace

Rituál lze provádět pouze pomocí vlastní krve. Používání měsíční krve někoho jiného je extrémně nebezpečné. Jak již bylo zmíněno dříve, nejlepší je provádět rituál třetí den menstruace, v tento den bude kouzlo lásky obzvláště silné. Sbírejte menstruační krev a říkejte nad ní kouzelná slova.

Spiknutí za menstruaci zní takto:

Probuďte v něm vášeň pro mě!

Rozlijte se po jeho těle,

Vzplanout žárem vášně.

Nechte mé horké tělo cítit,

Po mně touží jen jeden,

Takže navždy žádná síla

Neoddělila nás od (jména očarovaného)! “

Očarovaná krev musí být nenápadně smíchána s vyvoleným v jídle nebo pití. K tomuto účelu se nejlépe hodí červené víno. Vypadá to nejen jako barva krve, ale je považována za esoterický symbol krve, vášně a síly. Při jeho použití bude působení kouzla lásky co nejsilnější a nejrychlejší, protože se projeví, jakmile muž vypije tento „lektvar“.

Pro zvýšení účinku lze tento rituál opakovat v následujících měsících. Pokud nemáte přístup k jídlu a pití milovaného člověka, můžete pro jeho obřad použít jeho fotografii. Po seslání kouzla nakapejte na fotografii krev, aby kapka krve padla na srdce vyvoleného.

Důsledky magických efektů

Pokud se rozhodnete provést kouzlo lásky pro měsíční krev sami, nezapomeňte, že prakticky nedává žádnou emocionální interakci s objektem, to je zhruba řečeno, toto kouzlo lásky je výhradně pro sex. To je případ, kdy prakticky zombie vedou uličkou, další rodinný život takových párů je před našimi očima skrytý dveřmi jejich bytů, ale za takovými dveřmi určitě nebude štěstí. Nemůžete stavět štěstí na zármutku někoho jiného.

Takový muž nemiluje ženu, nenávidí ji ve své duši, často se to stává, manželský pár žije, zdálo by se, že chodí všude spolu ruku v ruce a spí spolu, ale jakmile vypije sto gramů vodky, popadne sekeru a začne ji pronásledovat nenávistí. Co se stane s muži po kouzlech menstruační lásky, se podobá krásnému produktu na pultu, který se doma začíná zhoršovat, v prvním roce, jakmile zdraví muži náhle onemocní.

Situace je standardní, pokud jsou přítomny příznaky, ale diagnózu nelze stanovit. Je zajímavé, že nejen muži mohou trpět kouzly menstruační lásky. Situace je docela pikantní, to se stane, když se kouzlo lásky na krvi menstruace provede na již ženatém muži.

Přichází manželský pár, jehož vztah se úplně zhroutil, jak se ukázalo, manžel si získal milenku na své straně a slíbil jí, že se s manželkou rozvede, ale neudělal to, neváhala udělat kouzlo lásky, jeho žena začala mít zdravotní problémy, protože její manžel ji neopustil, ve skutečnosti si vzala na sebe některé negativní dopady.

Hra magie pro většinu z nich končí neúspěchem, nejlépe rozvodem, ale člověk se nejčastěji opije a postupně se z něj stane chronický alkoholik. Existuje další možnost, takové výstřely lze často vidět ve zprávách o zločinu, chladném těle a krvi na podlaze... takhle může vypadat kouzlo lásky, pokud si budete hrát s magií sami! Nezapomeňte, že je lepší se předem poradit s odborníkem a přečíst si recenze těch, kteří udělali takové kouzlo lásky!

Více než 10 metod, jak vytvořit kouzlo lásky na měsíční (menstruační) krvi

Neopětovaná láska je nyní běžná, takže se dívky často uchylují k magické síle. Existuje mnoho způsobů, jak použít kouzlo lásky. Toto je kouzlo lásky z fotografie a kouzlo lásky vyřezáváním široké škály postav. Jeden z nejúčinnějších a nejúčinnějších menstruačních spiknutí.

Někteří kouzelníci se domnívají, že takové kouzlo lásky může mít na člověka negativní vliv, zatímco jiní naznačují, že nejlepší je naopak spiknutí s použitím krve. Komu věřit není známo, ale existuje mnoho případů, kdy by dívky mohly pomocí tohoto spiknutí překonat své neštěstí a vrátit svého milovaného muže..

Takový obřad však lze provést pouze v případě, že jste vyzkoušeli všechny ostatní metody, nedosáhli jste požadovaného výsledku. Toto kouzlo lásky se radikálně liší od ostatních a je podobné spiknutí spermatu. Dívky, které se uchýlily ke spiknutí několikrát, často po kouzlu lásky zažily zvýšenou sexuální aktivitu.

Jak dlouho trvá kouzlo lásky po menstruaci

Doba platnosti kouzla lásky k menstruační krvi je zpravidla krátká a je asi jeden měsíc. Po měsíci pocity člověka oslabují, takže je třeba postup opakovat, nebo se vyrovnat s průběhem okolností.

Pokud se rozhodnete rituály provést několikrát, pamatujte, že mohou vést k extrémně nepříjemným následkům - impotenci u muže, žaludeční potíže atd. Je třeba si uvědomit, že nadměrné zneužívání těchto kouzel lásky se může obrátit nejen proti muži, ale také proti ženě, která kouzlo lásky vyrobila.

A aby se zvýšila účinnost takového obřadu, je nutné použít krev, která se uvolní druhý den menstruace. Právě tato krev má nejkouzelnější vlastnosti, protože právě v této době dochází k nejsilnějšímu krvácení..

První je nejméně nebezpečný a docela efektivní. Je nutné nakapat kapku krve na bílý kousek látky, nejlépe bavlny, a poté ji vysušit a spálit. Popel by měl být přidáván do kávy vašeho milence v malých dávkách po několik dní. Takové kouzlo lásky funguje okamžitě.

Přidejte jednu nebo dvě kapky krve do jídla a řekněte následující: „Moje krev odešla, už ji nepotřebuji, ale potřebuje ji můj drahý a milovaný Boží služebník (jméno).“ Musíte nakrmit svého muže kouzlem. Výsledek je okamžitý, účinnost takového kouzla lásky přidá lahodné jídlo, protože milovaný by měl jíst všechno s potěšením.

Významnou nevýhodou je však nemožnost vykonávat tento obřad, pokud nežijete společně, protože bude obtížné donutit muže jíst z vašich rukou.

Aby si milovaného muže podrobili, provádí se také rituál pro menstruaci. Musíte si jen připravit sklenku vína a menstruační krev. Do jeho sklenice vína musí být nality tři kapky krve a výsledné víno by mělo trvat několik minut a poté by mělo být ošetřeno vaší milovanou. Mělo by se pamatovat na to, že je vhodné neopakovat takové kouzlo lásky, protože se může ukázat, že není ve prospěch vašeho milovaného, ​​a dokonce ani ve váš prospěch..

Nejlepší je udělat toto milostné kouzlo večer během romantické večeře nebo jen v romantickém prostředí. Pokud to však není možné, pak se nestane nic hrozného, ​​můžete to udělat během hostiny. V tomto případě bude muž poslouchat, co říkáte, a dělat, co mu řeknete. Ne všechny dívky však milují takzvané „henpecked“ a k tomuto rituálu se uchyluje, když kontaktují nekontrolovatelného muže.

Jak probudit vášeň milovaného člověka

Některé dívky si stěžují, že jejich muž nakonec přestane být vášnivý a ztratí zájem o svou druhou polovinu. A kouzlo lásky na menstruační krev může pomoci i v takové situaci..

Musíte přidat krev ke studenému alkoholickému nápoji a říct frázi „Jak tato krev byla ve mně, tak jsi to udělal i mně.“ Kouzlo lásky bude fungovat během několika hodin. Doba jeho působení je však také krátká, takže je nutné ji opakovat ihned poté, co se muž začne ochlazovat směrem k vám..

Rituál pro vdané

Chcete-li zlepšit vztahy ve své rodině, můžete použít kouzlo lásky pro menstruaci. To bude vyžadovat láhev vodky, pramen vlasů a krev. Zbývající přísady se přidají do alkoholu, vyslovuje se: „(jméno), vykouzluji vaše srdce a duši! Vyčaruji svou krví a životem! Miluj mě navždy a ži se mnou navždy “.

Dále musíte nádobu s vodkou umístit na čtyřicet dní na tmavé místo a 41. den přidat do jídla jednu lžíci.

Jak získat chlapa zpět

Pokud vás váš milovaný opustil, toto kouzlo lásky vám pomůže ho vrátit. Pro obřad musíte smíchat sklenici červeného vína, tři zrna jakékoli obiloviny a několik kapek krve. Musíte trvat na tomto „lektvaru“ po dobu jednoho měsíce a poté s ním zacházet se svým milencem. Akce zázračného kouzla lásky začne okamžitě.

Jak vytvořit dlouhé manželství

Známá tradice pití šampaňského u nás po malování v matriční kanceláři bude hrát do rukou dívek, které chtějí okouzlit svého ženicha. Stačí, když si v posledním menstruačním období před svatbou vezmete několik kapek krve a nakapete je do předem připraveného alkoholu, který bude muž po svatbě následně pít. Říkají, že pokud provedete takový neškodný obřad, neublíží to nikomu na zdraví, ale pouze posílí manželské pouto.

Jak okouzlit svíčkou

Tento rituál používá mnoho žen a je velmi silný. K jeho provedení budete potřebovat církevní svíčku, kostku cukru a menstruační krev. Zapálit svíčku o půlnoci a myslet jen na dobré věci. Dále musíte dát kapku krve na cukr a říci: „Jak je mi moje krev drahá, tak vám budu (jméno) drahá (jméno). Amen".

Musíte počkat, až svíčka vyhoří, a v tuto chvíli musíte myslet jen na to krásné. Po sedmi dnech přidejte do mužova čaje hrudku cukru rozdělenou na tři části. Lepší je přidávat cukr denně po dobu tří dnů.

Pokud nežijete s mužem, bylo by dobrou volbou kouzlo lásky vyrobené na slavnostní hostině. Hlavní věc je, že na této dovolené by měl být přítomen muž a pít zamýšlenou tekutinu. Když do jeho pití přidáte několik kapek krve, řekněte: „Tato krev byla ve mně a jsi otrokem (jménem), přijď ke mně. Amen". Kouzlo lásky se opakuje sedmkrát a po několika dnech k vám přijde muž s omluvou a výčitkami svědomí.

Rituál na menstruační krvi z dálky

Kouzlo lásky na menstruační krvi funguje nejen tehdy, když žijete společně. Může to být stejně účinné, pokud je váš milovaný ve velké vzdálenosti od vás. Před spaním si musíte nakapat jednu kapku nebo několik kapek krve na čelo a po dobu patnácti minut myslet jen na svého milovaného a říkat: „Jak je krev na mně, tak jsi se mnou.“ Pokud však kouzlo lásky děláte na dálku, musíte to dělat tři dny..

Obřad průchodu pomocí fotografie

Vyfoťte toho muže a posaďte se ke stolu. Podívejte se mu do očí a zaměřte se na své šťastné chvíle. Vezměte silnou jehlu, namočte ji do krve, propíchněte oblast v blízkosti třísla a neodstraňujte ji. Vezměte 100 gramů vodky, vložte do ní kořen křenu, přidejte tam tři pepře a tři kapky krve. Trvejte na výsledné směsi ve sklenici a během rostoucího měsíce ji dejte na světlo. Po nalití lektvaru přidejte do jídla pár kapek denně..

Bez ohledu na to, jaké kouzlo lásky provedete, musíte to udělat jen s nejlepším úmyslem, jinak by to poškodilo člověka i vás.

Kouzlo lásky k menstruaci, jako každé jiné, má své výhody i nevýhody. Mezi klady patří následující:

 • - jednoduchý rituál, který nevyžaduje velké materiální náklady;
 • - rychlost kouzla lásky je velká;
 • - kouzlo lásky je jednostranné, takže na ženu nebude mít vliv;
 • - kouzlo lásky je odstraněno velmi obtížně;
 • - muž nebude schopen odolat sexualitě ženy, která udělala kouzlo lásky.

V tomto kouzlu lásky však existuje mnoho negativních bodů, které mohou mít špatnou fúzi na zdraví člověka..

 • - kouzlo lásky se může změnit na poškození;
 • - pokud se kouzlo lásky změní na poškození, opačný účinek bude mít žena, která kouzlo lásky vytvořila;
 • - akce kouzla lásky netrvá dlouho, což vás nutí několikrát ji opakovat;
 • - je bezpodmínečně nutné, aby muž vzal alkohol, který obsahuje krev, jinak bude kouzlo lásky méně účinné. Je velmi obtížné dosáhnout toho, co chcete, pokud nežijete společně;
 • - kouzlo lásky skrz menstruační krev způsobuje sexuální zájem, ale ne láska. V důsledku kouzla lásky budete spoutáni sexuálními vztahy a ne každá žena potřebuje sex bez lásky;
 • - vztah nebude dynamický, protože když člověk dostane, co chce, může se ochladit a následně může být agresivně nakloněn. Ženy, které si udělaly kouzlo lásky na menstruační krvi, jsou proto rozrušené, protože jsou používány výhradně jako sexuální předmět..

A samozřejmě se každá dívka sama rozhodne, zda výsledek stojí za práci. Hlavní věcí je udržet si sebevědomí a mít jen ty nejlepší úmysly, pak bude výsledek kouzla lásky co nejpříjemnější a nejúčinnější.

Kouzlo lásky na měsíční krvi a její důsledky

Magické rituály s použitím krve jsou považovány za jeden z nejmocnějších a nejúčinnějších. Kouzlo lásky pro měsíční krev bylo po celou dobu populární u spravedlivějšího pohlaví. Jak moje praxe a recenze ukazují, dosahují dobrých výsledků..

Specifičnost kouzla lásky pro menstruaci

Spiknutí o menstruační krvi se týká rituálů silné akce a je považováno za jedno z nejnebezpečnějších, protože má obecně negativní dopad na muže a může přinést silný návrat. Je velmi obtížné odstranit jeho účinek - s tímto úkolem se mohou vyrovnat pouze zkušení řemeslníci.

Kouzlo lásky se vyznačuje určitými vlastními vlastnostmi, které jej odlišují od ostatních typů kouzel lásky:

 • akce tohoto rituálu se vztahuje pouze na muže;
 • dominujícím aspektem vztahů budovaných na základě měsíčního krevního rituálu je sexuální složka, to znamená, že vztah je ve skutečnosti založen pouze na intimitě a vášni, láska a city ustupují do pozadí a někdy vůbec neexistují;
 • milostný rituál pro menstruační krev má krátkou dobu působení (1–2 měsíce), aby se dobila její síla, musí být pravidelně aktualizována;
 • rituál má okamžitý účinek - první výsledky budou patrné hned následující den po jeho dokončení;
 • muž, který se stal obětí měsíčního spiknutí krve, bude sexuálně přitahován pouze k zákazníkovi obřadu, nebude moci mít intimní vztahy s jinými ženami;
 • kouzlo lásky s použitím menstruační krve se po chvíli změní na poškození, pokud oběť z jakéhokoli důvodu nemůže mít pohlavní styk se zákazníkem rituálu.

Ženy, které se rozhodnou spoutat žádaného muže, by měly vědět, že pro tyto účely lze použít pouze jejich vlastní krev. Pouze krev odebraná druhý nebo třetí den menstruace má magické vlastnosti a krev z prvního a posledního dne menstruace je k ničemu.

Síla měsíčního spiknutí se mnohonásobně zvýší, pokud ji čtete ve tmě, nejlépe v noci!

Pokud se kouzlo lásky změní na poškození, bude tím trpět nejen očarovaný. A sama zákazník dostane silný provizi - není možné se jí vyhnout.

Důsledky kouzla lásky pro muže a ženu

Rituál pro měsíční krev odkazuje na techniky černé magie, proto jsou negativní důsledky nevyhnutelné a zpočátku budou mít vliv na okouzleného muže.

Především trpí zdraví okouzleného muže. Předčasné stárnutí, záhadné nemoci, v nichž je tradiční medicína bezmocná, problémy intimní povahy (impotence), nedostatek vitální energie - to vše jsou následné „potěšení“ milostného rituálu s menstruační krví.

Chování oběti rituálu se také mění. Stává se nedostatečným a agresivním, často nevypovídá o svých činech a činech. Zákazník rituálu, očarovaný, začíná strašně žárlit a často nenávidí - tak se projevuje jeho opozice vůči rituálu na podvědomé úrovni.

Docela často se předmět kouzla lásky stane závislým na závislostech, stane se z něj alkoholik nebo narkoman. Zároveň není schopen jasně vysvětlit, co způsobilo závislost, a také nemůže překonat toto otroctví..

Nežádoucí účinky také ovlivní klienta rituálu, zvláště pokud se kouzlo lásky vrátí zpět. Trpí nejen její zdraví - důsledky ovlivní všechny oblasti jejího života. Nejhorší, co se může stát, je přeměna kouzla lásky na generickou kletbu, kterou již budou trpět všechny následující generace potomků.

Opravdu vám nedoporučuji zahájit své magické experimenty kouzlem lásky na menstruační krvi, pokud nechcete vystavit sebe a svého žádaného muže obrovskému a často neoprávněnému riziku. Rituál s použitím měsíční krve by měl být extrémním řešením současné situace a je nejlepší svěřit jej profesionálovi. Jinak později budete hořce litovat toho, co jste udělali, pouze nyní nemůžete nic změnit.

Jak si vyrobit kouzlo lásky pro své období?

Metoda číslo 1 - pro jídlo

Toto kouzlo lásky zahrnuje přidání krve do jídla určeného pro vámi vybraného (stačí pár kapek). Ujistěte se, že jídlo je určitě chutné - je nutné, aby ho věřící jedli s chutí a chtěli více. Při přidávání krve si přečtěte graf:

"Moje krev je pryč, už ji nepotřebuji." A můj drahý a milovaný, Boží otrok potřebuje (jméno vyvoleného) ".

Kouzlo lásky se vyznačuje velkou silou a okamžitým účinkem.

Metoda číslo 2 - pro červené víno

Úkolem rituálu je vyvolat vášeň ze strany vyvoleného. Přidejte pár kapek menstruační krve do sklenice červeného vína a ošetřete je požadovaným mužem. Při přidávání krve nezapomeňte vyslovit slova:

„Protože tato krev byla ve mně, tak jsi to udělal i mně“.

První výsledky by se měly objevit během několika hodin.

Metoda číslo 3 - žádné spiknutí

Výhodou tohoto kouzla lásky je absence spiknutí. Budete potřebovat kousek bílé látky (nejlépe bavlna), na kterou budete muset kapat část své menstruační krve. Skvrna se vysuší a zapálí. Popel musí být sebrán a kousek po kousku přidáván do kávy vámi vybraného. Výsledky uvidíte téměř okamžitě.

Metoda číslo 4 - na dálku

Rituál je vhodný pro ty případy, kdy vás muž opustil a chcete ho vrátit. Před spaním si dejte kapku krve na čelo a 15 minut přemýšlejte o svém milovaném. Je velmi důležité naladit se na pozitivní myšlenky. Pak řekněte slova:

Obřad provádějte 3 dny po sobě bez přestávky. Pokud uděláte vše správně, objeví se první výsledky za 7 dní. Toto kouzlo lásky je považováno za velmi silné..

ODPOVĚDÍM, PROČ KOLIK LÁSKY ZAČÁTE KONAT

Já, kouzelník Sergej Artgrom, vám dnes povím o tom, jak moc funguje kouzlo lásky muže na krev, a také o tom, jak očarovat milovaného člověka voltem. Jakýkoli čarodějnický efekt je časově omezen. Kouzlo lásky potřebuje čas na to, aby si lehlo, začalo pracovat a navíc pro věčnou lásku prostě neexistují žádné nezávislé rituály. Nadešel čas a vliv skutečné magie slábne.

Kolik let kouzlo lásky člověka funguje a co určuje jeho trvání

Po celá léta se kouzlo lásky vyrobené z fotografie silného kouzelníka může držet chlapa. A dokonce i během přípravy programu kouzla lásky buď předstírají milostný rituál, nebo dělají jiné magické rituály, které upevňují a prodlužují hlavní dílo. Pro začátečníky je domácí kouzlo lásky milovaného muže z fotografie na dálku, pokud funguje, stále rychle letí. Protože magické síly nestačí. A vnitřní magická síla a kontakt se Sílami by měly být rozvíjeny vytrvalou čarodějnickou praxí, neexistuje jiná cesta.

Jak dlouho chlapovo kouzlo bílé lásky funguje a jak dlouho trvá propagace černé cesty k okouzlení? V této věci je vše individuální, pro koho to dopadne. Musím ale říci, že kouzla bílé lásky, vyrobená vlastními silami prostřednictvím křesťanského egregoru, vydrží (vícedenní rituály) a uvolní se po velmi dlouhou dobu.

Stejně jako to, že neznáte situaci a nemáte ponětí o tom, jaký dopad mělo na milovaného člověka, je nemožné říci, jak moc bude fungovat kouzlo lásky pro lásku, pro podrobení oběti nebo kouzlo lásky vyrobené doma z pomsty. Je také důležité, jakým egregorem byl dopad proveden.

Díky všezahrnujícímu podnikání se praktická magie stala také oblastí podnikání, která okamžitě ovlivnila kvalifikaci rituálů, které byly volně dostupné. V online prostoru internetu se objevilo mnoho remake, nebezpečných a jednoduše nefungujících milostných rituálů pro někoho, koho máte rádi. Například jsou široce popularizována nezávislá kouzla lásky muže s cigaretami, která vypadají docela neškodně a technicky jednoduše..

Jak dlouho kouzlo lásky funguje na cigarety?

Cigarety nemohou vůbec něco opravdu silného dělat. Existují různé přísavky, výzvy, ale fungují jednorázově, pokud fungují vůbec, v závislosti na pocitech a síle umělce.

Vlivy jako takzvaná kouzla lásky k cigaretám na milovaného přítele jsou vytvářeny na osobní síle a takové vlivy, podle definice, nemohou dlouho fungovat. Pokud si však člověk vytvořil schopnost vizualizace a dosahuje úspěchů v podnikání, mimo jiné díky této dovednosti může takový účinek fungovat. Pravé čarodějnictví mezitím Gesheft nepodléhá. Rituál vyvolaný vyvoláním sil má vyšší kvalitu a účinky jsou stabilnější. A jak dlouho kouzlo lásky působí na lásku chlapa, záleží, zopakuji kouzelníka Sergeje Artgroma, na mnoha faktorech.

Jak dlouho vydrží kouzlo lásky na měsíční krvi - otázka dní nebo měsíců?

Existuje a často se praktikuje obrovské množství rituálů kouzel lásky prostřednictvím biologické vazby milovaného muže, z nichž nejmocnější je krev. Časové rámce pro dopad účinných kouzel lásky na lásku muže jsou různé. Černé způsoby okouzlování jídlem a pitím se objevují téměř okamžitě a mohou být aktivní od několika týdnů do několika měsíců. Mohou však pracovat na krátkou dobu..

Pravá kouzla lásky prostřednictvím pití a jídla se obvykle dělají na měsíční krvi.

Na otázku mých klientů: po tom, jak dlouho začne kouzlo lásky v krvi menstruace působit, obvykle odpovídám takto: menstruační krev má účelnou energii a se silným poselstvím a dobrou vizualizací, ženská sexuální energie muže okamžitě obklopí a okouzlí, ovlivní ho určitým způsobem, vzrušující touha po intimitě s dívkou, která vytvořila milostný rituál na krvi menstruace.

Kouzlo lásky na člověku lze udělat prostřednictvím voltové panenky a jak dlouho taková vazba funguje, závisí na mnoha bodech. Kouzla lásky černé krve bez opakování jsou zpracována během 2-3 měsíců. Ale vše je individuální, mohou pracovat až šest měsíců nebo déle. Hřbitov lásky bývalého hřbitova v krvi je stabilnější než démonické kouzlo a může trvat mnohem déle.

Jak dlouho kouzlo lásky vydrží - jak brzy jsou viditelné výsledky

A i když je doba expozice důležitou otázkou, pro dívku, která sama provedla magický rituál, je důležité vědět, jak dlouho trvá chlapské kouzlo lásky. Tato otázka, stejně jako problém načasování vypracování rituálů kouzel magické lásky, je nejednoznačná a vysoce kontroverzní. Nejprve to záleží na systému, ve kterém skutečný kouzelník cvičí. Pak byste měli věnovat pozornost typu kouzla lásky chlapa vyrobeného doma, protože každý čarodějnický rituál má jedinečné vlastnosti.

Ve skutečnosti po mnoha dnech kouzlo lásky funguje prostřednictvím černé magie?

Zpravidla se nejsilnější kouzla lásky člověka silou černé magie spustí během jednoho lunárního měsíce, zatímco účinek hřbitova se může rozvinout až na 2 měsíce nebo déle. Ale as milostnými rituály černé magie se to stává - odpočívají po dlouhou dobu, mnohem déle než stanovené termíny. A někdy nezávislé kouzlo lásky na hřbitově doslova vystřelí na 9 dní a dá stabilní výsledky.

Ale to se děje zřídka, abyste dosáhli takové rychlé odpovědi, musíte být prvotřídní čaroděj a vědět vše o věštění. Nebo se jen dostaňte do vlny příznivých okolností. To je moje odpověď na otázku: po kolika dnech začne kouzlo černé lásky s voláním sil fungovat a nevyrábí se jen na osobní energii kouzelníka.

Existuje mnoho milostných obřadů takzvaného domácího čarodějnictví, které lze úspěšně provést, aniž by to byl praktikující kouzelník. Čarodějnické metody okouzlení chlapa lze provést přímým kontaktem s obětí i použitím alternativních technik - na dálku s povinnou vizualizací. Jako například magický rituál z fotografie okouzleného muže.

Kolik dní začne kouzlo lásky na fotografii na dálku fungovat??

Současně zůstává kontroverzní otázka, jak dlouho kouzlo domácí lásky na fotografii funguje. S fotografií svého milovaného muže můžete pracovat pouze na základě vizualizace. Můžete přivolat Temné duchy, a to bude mít úplně jiný účinek na toho, kdo potěší jak přírodou, tak silou. Můžete se okouzlit fotkou na hřbitově egregor a nasytit fantomu člověka nekrotickou energií. To vše nejsou jen nuance práce, ale samotná podstata magických vlivů.

Jak jsem již řekl, kouzelník Sergej Artgrom, zcela záleží na kouzlu lásky na lásce milovaného muže doma, stejně jako na tom, kdo magickou akci provedl. Energetická vazba na fotografii má své vlastní jemné odstíny, bílá kouzla lásky manžela, stejně jako kouzla milovaného ženicha prostřednictvím duchů přírody - vlastní vydání. A to jistě ovlivní účinnost a efektivitu čarodějnických rituálů pro lásku. Proto, abyste pochopili, jak dlouho funguje nezávislé kouzlo lásky z fotografie milovaného chlapa, musíte pochopit rozdíl mezi těmito a jinými kategoriemi magických obřadů.

Černé kouzlo lásky na voltu - kolik dní se projeví

Zvažte silný obřad černé magie, který si můžete udělat sami z dálky. Zombie kouzlo lásky na člověka. Je možné předělat ženu okouzlení, i když v černé magii existují účinná kouzla speciálně pro ovlivňování žen. Kolik dní začne působit voltové kouzlo lásky vyrobené podle tohoto čarodějnického receptu? Termíny pro každého jsou individuální, samozřejmě s normálně dokončenou prací.

Vzhledem k tomu, že toto nejsilnější kouzlo lásky se děje černou magií, první projevy vlivu mohou být patrné po několika dnech (nebo dokonce během jednoho dne, pokud má praktikující kouzelník dobrý kontakt se silami) a stabilní výsledky jsou viditelné po skončení lunárního cyklu. Já, kouzelník Sergej Artgrom, si povšimnu, že často nezávislé kouzlo lásky vytvořené s chybami nemusí vůbec lhát nebo jít zpět.

Abyste si pomocí panenky Volta vytvořili kouzlo skutečné lásky, potřebujete:

 • volt s kolíky
 • bílá vosková svíčka
 • dřevěné kadidlo
 • jarní pohár na vodu
 • mísa soli
 • bílé prádlo
 • 3 svíčky
 • 3 jehly
 • obětovaný kohout

Fascinován volty na novém měsíci. Zapalte svíčku. Chcete-li udělat volt, přečtěte si 12krát kouzlo lásky chlapa:

Přiveďte volt nad plamen svíčky a přečtěte si slova milostného spiknutí:

Noste volt nad doutnajícím kadidlem, přečtěte si text spiknutí pro lásku:

Pokropte volt vodou, přečtěte si kouzlo lásky:

Posypte solí, přečtěte si slova kouzlo pro lásku:

Ukloňte se na všechny 4 strany a držte voltovou panenku na natažených pažích. Pak kuklu zabalte do bílé látky a uložte celou dobu nového měsíce. Svíčku nechejte dohořet. Pak na rostoucím měsíci získejte volt pro kouzlo lásky chlapa přes jeho volt. Na oltáři zapalte 3 svíčky s vrcholem na sever. Na hadru ve středu trojúhelníku dejte volt, přečtěte si slova silného spiknutí za lásku muže:

 • Zahřejte první jehlu na severní svíčce, přečtěte si slova spiknutí o vašem milovaném muži: „Hořet, padat, hořet, stát jako čepel, vstát.“ Vložte jehlu do obočí panenky, přečtěte si text spiknutí o milovaném muži:

Vezměte do ruky 3 svíčky, nakapejte voskem na volt s jehlami, přečtěte si silná slova milostného spiknutí pro lásku:

Uhasit svíčky o voltech a okamžitě jít na lesní křižovatku. Pohřbít volt mezi cestami, dát ty svíčky na vrchol a zapálit ty svíčky, přečíst spiknutí chlapské lásky k dívce:

Ukloňte se opasku na západní straně, odřízněte hlavu kohouta, nechte svíčky a odejděte. Obětovaného kohouta nelze nahradit jiným výkupným, protože je nutná živá krev, krev „Božího ptáka“. A nikdo vám neřekne, jak dlouho funguje kouzlo lásky, které jste si sami vytvořili pomocí této magické metody. Dělejte, analyzujte a učte se.

Jak dlouho trvá odstranění kouzla lásky

Otázka, láska nebo vášeň způsobí efektivní kouzlo lásky na manžela, ať už zaklínadlo prožívá upřímný pocit, nebo je v moronickém, morbidním stavu, přímo akutně kontroverzním. Nejen, že se vášni často říká láska, ale láska je stále méně považována za filozofickou kategorii, ale moderní psychiatři o ní hovoří jako o poruše osobnosti..

Láska může být vášnivá nebo soucitná. Soucitná láska je kvalitativně odlišná. V ideálním případě by se vášeň měla proměnit v soucitnou lásku. Ale ve skutečné magii se to téměř nikdy nestane. Transformace vášně na soucit závisí na samotných lidech v magickém svazku, ale ne na praktikujícím čaroději. Skutečným kouzlem lásky je právě vášnivá láska a po tom, jak dlouho začne magie fungovat - je problém výhradně subjektivní.

Odstraní z manžela magické kouzlo lásky rituálním očištěním.

Ne vždy najednou můžete odstranit program silně vytvořeného kouzla lásky pro věčnou lásku, vyčistit negativní a odstranit následky. Někdy se vyžaduje několik opakování obřadu. Pokud je manželovo kouzlo lásky vytvořené jeho milenkou silné, lze ho složitým způsobem odstranit kombinací převodů, výplat a dokončením práce s úklidem.

Jak dlouho trvá odstranění kouzla lásky?.

Úleva stavu oběti po kouzlu lásky vzatém doma může být patrná okamžitě, ale vyžaduje úplné zabití vlivu černé magie..

Během očištění se čaroděj může cítit špatně, chronická onemocnění se mohou zhoršit. To se děje proto, že magicky vyvolaná negativita odolává destrukci. Poté, co je kouzlo lásky odstraněno z bývalého manžela, je na oběť nasazena magická ochrana.

Trvání kouzla lásky měsíčně

Nejúplnější popis ve všech detailech - trvání kouzla lásky k menstruaci s dostatečně silným a bezpečným magickým účinkem.

Kouzla lásky pro měsíční krev a její důsledky

Období kouzla je velmi silná část milostné magie. Pokud žena provede rituál správně, bude schopna silně okouzlit každého muže. Ale jak víme, čím silnější je energetický zásah, tím obtížnější a důsledky, kterým bude muset čelit jak okouzlený, tak okouzlený..

Samotné kouzlo pro menstruaci není tak obtížné, a proto je k dispozici mnoha ženám, které nejsou zatíženy zvláštními znalostmi. Mělo by však být jasně pochopeno, že se jedná o velmi mocnou magii, která má své vlastní charakteristiky a nevratné důsledky pro muže i ženy..

Vlastnosti kouzla lásky

Kouzlo lásky na měsíční krvi ženy přináší téměř stoprocentní výsledek. K tomu dochází bezprostředně po vstupu této látky do těla vybraného objektu, i když k tomu došlo neúmyslně. Výsledkem muže se stává obsedantní až neadekvátní touha být s dívkou, která ho očarovala. Mezi další příznaky patří:

 • Neodolatelná vášeň pro ženu.
 • Žádostivé touhy jejím směrem.
 • Z muže vycházejí všechny skryté touhy, které už nemůže ovládat.

Je třeba poznamenat, že výsledek není ovlivněn tím, jak muž zacházel s dívkou před kouzlem lásky k menstruaci. To je dáno skutečností, že pocity vnucené magií procházejí vědomím začarovaného člověka a okamžitě se vrhají do hlubin jeho duše.

Další důležitou vlastností takového kouzla lásky je doba jeho platnosti..

Na rozdíl od mnoha jiných magických rituálů, které mají neomezený dočasný vliv, toto kouzlo lásky na menstruaci ztratí svůj účinek přesně v kalendářním měsíci..

Důvodem je především použití specifického biologického materiálu, který váže oběť na čarodějnici.

Po měsíci začne muž zažívat zcela opačné pocity: nyní převládá výrazný pocit znechucení pro ženu, která ho očarovala. Mnozí si dokonce všimnou specifického pachu shnilého masa, který z ní vycházel. Je jasné, že se jedná o subjektivní pocity, inspirované silným zásahem do lidské energie..

Tento problém je vyřešen opakováním rituálu kouzla lásky, to znamená, že muž je znovu vystaven magickým účinkům.

Důsledky kouzla lásky pro muže

Abyste pochopili, jaký druh kouzla lásky na menstruaci má důsledky, měli byste pochopit podstatu účinku rituálu. Nejprve si vytvořme výhradu, že menstruační krev v tomto případě působí jako silný jed. Jakmile je v těle, je schopen způsobit určité poruchy životně důležitých orgánů. Kromě toho žádné amulety a amulety nejsou schopny chránit před jeho účinky, protože většina z nich je zaměřena na odrážení vnějších negativních vlivů a krev tuto bariéru obchází a okamžitě vstupuje.

Důsledky rituálu na tělo se budou lišit v závislosti na délce doby expozice. To je způsobeno skutečností, že takový rituál je třeba opakovat každý měsíc, jak je popsáno výše. To znamená, že muž, který každý měsíc bere podobný jed, bude na kouzlo lásky reagovat mnohem horší než kouzlo kouzla. Podívejme se blíže na důsledky pro oba případy..

Pokud byl muž poprvé opilý podobným nápojem lásky, může to mít následující následky:

 • Nevolnost.
 • Zvracení nutkání.
 • Průjem.
 • Akutní bolesti hlavy.
 • Člověk nerozumí dobře, jeho činy připomínají putování v mlze.
 • Před fyzickou bolestí chce být poblíž ženy, která ho očarovala.

Při pravidelném příjmu menstruační krve zůstávají psychologické aspekty nezměněny, ale ty fyzické se zhoršují:

 • Celý trávicí systém velmi trpí, až po žaludeční vřed a duodenální vřed. Vzhled kamenů je možný. Pokud člověk ještě před rituálem trpěl slabostí žaludku, střev, jater nebo slinivky břišní, pak se všechny problémy zhorší, dokud nenastanou vážné komplikace..
 • V důsledku vznikající vnucené touhy ve vztahu k ženě, která na vědomé úrovni takové pocity nezpůsobuje, dochází v urogenitálním systému k poruchám až po vážnou impotenci.
 • U okouzlených lidí se velmi často objevuje závislost na alkoholu. To je opět spojeno s rozporem mezi vědomím a podvědomím člověka. Navíc, i když přestanete pravidelně používat kouzlo lásky pro své období, závislost nezmizí..
 • Při dlouhodobém vystavení muži jsou i ti nejklidnější z nich extrémně agresivní a hrubí. A pokud se člověk ještě před kouzlem lásky nerozlišoval mírovou dispozicí, pak problém již získá vážné problémy.

Důsledky pro ženu

Nemysli si, že žena, která vnucuje kouzlo lásky své měsíční krvi, nemůže trpět. Samotný rituál samozřejmě nenese vrácení a důsledky, ale jeho odstranění z člověka neprojde beze stopy.

Je to dáno zvláštnostmi použitého biologického materiálu, který nese veškeré informace o tom okouzlujícím. Je schopen přilákat negativní energii, která již byla odstraněna do svého nosiče..

Osoba, která odstraní kouzlo lásky, je navíc schopna zjistit, kdo jej přesně použil, a opět mu v tom pomůže krev. Vrácení se může vrátit ženě a zasadit jí odpovídající úder dvěma způsoby:

 • Jsou způsobeny nemoci krve. Toto je nejpřímější zpětný úder do těla. Ve vzácných případech se navíc taková onemocnění způsobená magickým rušením přenášejí z generace na generaci. To znamená, že budoucí děti okouzlující ženy mají také vážné následky. Koneckonců, všechny nemoci krve jsou velmi obtížně léčitelné. V nejhorším případě, pokud kouzlo lásky použila těhotná žena nebo žena, která právě porodila, její dítě určitě zaplatí za hříchy matky.
 • Způsobují onemocnění urogenitálního systému. Tato rána je možná, protože milostná kouzla pro menstruaci jsou nejčastěji odstraňována hřbitovem a jeho temnou silou. V tomto případě jsou možné možnosti od mírné infekce, jako je drozd, přes vážné poruchy až po neplodnost a AIDS. Mohou také trpět ledviny, až do jejich tvorby kameny..

Výhody a nevýhody rituálu

Pokud pečlivě analyzujete výše uvedené informace, můžete vypracovat následující pozitivní a negativní vlastnosti kouzla lásky na menstruační krvi.

 • Kromě toho takový obřad nebude vyžadovat, abyste investovali finanční prostředky. Stačí krev.
 • Výsledek se dostaví téměř okamžitě: v závislosti na síle mužského ducha se čekací doba na účinek může lišit od několika hodin do několika dnů, ale ne více.
 • Vzhledem k jasně definované době trvání je takový rituál vhodný pro ty, kteří neplánují dlouhodobý vztah s mužem. Po měsíci účinek obřadu sám zmizí.
 • Kouzlo lásky na měsíční krvi má dobu platnosti. Termín je omezen na jeden měsíc.
 • V případě, že hledáte dlouhodobý vztah, budete muset každý měsíc znovu provádět rituál, jinak se od vás čarodějnice odvrátí, což od vás bude vyžadovat určitou dovednost a dovednost..
 • Takový rituál nezpůsobí u člověka ani zdání lásky, všechny pocity, které v něm vzrušují, budou hrubé a agresivní..
 • Kromě toho na kouzelníka čeká na fyzické úrovni celý seznam negativních důsledků..
 • Pokud je takové kouzlo lásky odstraněno, dopadne zpětný úder na ženu, která jej uvalila..
 • Pro stabilní dlouhodobý a něžný vztah není takový rituál vhodný..

Jaké jsou důsledky kouzel lásky na menstruaci

Sledování jediného cíle - přimět jednoho člověka milovat druhého - zahrnuje energetický účinek na biopole. Toho lze dosáhnout různými způsoby, z nichž nejoblíbenější je použití čarodějnictví a magie. V každém případě však bude energetická skořápka čarodějnice rozbitá. Zamilovat se do muže pomocí magie je relativně jednoduchý, ale velmi vážný krok. Důsledky kouzla lásky na menstruaci, stejně jako jiné magické spiknutí, mohou být velmi různorodé. A ne vždy pozitivní.

Kouzlo lásky v krvi je považováno za velmi silné a docela nebezpečné. Krev má velký energetický potenciál, který může výrazně ovlivnit osud člověka. Důsledky takového obřadu mohou být velmi různorodé. Zástupci krásné poloviny lidstva často používají variantu tohoto obřadu - kouzlo lásky pro menstruaci. Tento efekt je docela snadné provést a nevyžaduje speciální školení. Tyto faktory ovlivnily popularitu tohoto magického rituálu..

Působení tohoto magického rituálu

Účinek kouzla lásky na menstruaci lze považovat za dvojí: jako kouzlo lásky i jako poškození. Jakýkoli, i neúmyslný vniknutí krve do lidského těla, má účinek. Výsledek je okamžitý. V některých případech to může být patrné po několika hodinách, méně často - po několika dnech. Muži mají skryté touhy, vášeň a touhu, někdy vyjádřené v zvrácené podobě. I když byla žena předtím nepříjemná, po obřadu se vše změnilo. Všechny touhy jsou v bezvědomí, objevují se na instinktivní úrovni. Po měsíci se však vše znovu změní. Účinek tohoto kouzla lásky je tedy jeden měsíc. Poté je třeba to opakovat. Pokud mezi partnery existuje dlouhodobý vztah, pak může použití tohoto magického rituálu vést k projevům vedlejších účinků a negativních důsledků..

Vedlejší efekty

Kouzlo lásky na menstruaci má také negativní důsledky. Ihned po požití krve do těla může člověk pociťovat slabost a malátnost, které jsou doprovázeny poruchou trávicího systému. Bolest hlavy, průjem, nevolnost - všechny tyto příznaky mohou být přítomny díky skutečnosti, že krev je považována za velmi mocného manipulátora energie.

Pravidelné používání magického obřadu s použitím krve

Při pravidelném používání obřadu krví se muži začínají obávat poruch práce žaludku, střev a jater. Pokud se dříve vyskytly problémy s gastrointestinálním traktem, může se objevit vřed nebo se mohou tvořit kameny. A zdraví milovaného člověka by mělo být především, proto před použitím této metody byste měli sledovat svou pohodu a zdraví..

Jedním z nepříjemných okamžiků kouzla lásky k menstruaci je účinek na urogenitální systém. Problémy s potencí mohou být nepříjemným a nečekaným překvapením..

Důsledky rituálu lze vyjádřit také zvláštní touhou mužů po alkoholu. A i když přestanete obřad dělat, alkoholismus sám nezmizí. Chcete-li odstranit negativní znaky, budete muset vyčistit.

Obzvláště nepříjemným okamžikem pro ženu může být zvýšená agresivita očarovaného. Důsledky jsou vyjádřeny hrubostí, napadením a zhoršením negativních povahových vlastností u mužů, kteří se ještě před kouzlem lásky vyznačovali inkontinencí.

Bezdůvodná žárlivost se stane hlavním důvodem hádek a hádek. Žena přirozeně začíná přesvědčovat svého milence, že neexistují žádné zvláštní důvody pro nedůvěru a podezření. Ale to nepomůže. Pocit žárlivosti a neustálé úzkosti jen zesílí. A nedostatečnost chování některých mužů může vést k úplné sociální degradaci..

Pokud je člověk již v některých vrozených duševních problémech odlišný, kouzlo lásky s použitím menstruace může nejen všechno zesílit, ale také vést k tak smutným následkům, jako je schizofrenie.

Negativní účinky magického obřadu na příbuzné

Pokud se přesto rozhodnete provést kouzlo lásky ve svém období, měli byste zjistit jeho nebezpečí nejen pro okouzlené. Důsledky tohoto rituálu mohou být přeneseny na rodinu a způsobit neplodnost, obtížný osud, korunu celibátu a problematické vztahy s ostatními. Známky jsou obvykle vidět na dětech muže i ženy, kteří kouzlo lásky učinili. K tomu dochází, i když spolu nemají děti..

Klady a zápory obřadu

Po zvážení kouzla lásky na menstruaci lze rozumně tvrdit, že pro muže i ženy je tento proces charakterizován plusy i minusy.

Hlavní výhody:

 • snadná implementace;
 • rychlé výsledky;
 • nevyžaduje finanční investice.

Hlavní nevýhody:

 • krátkodobý výsledek;
 • předpokládá se pravidelné opakování obřadu;
 • silný a agresivní dopad;
 • přítomnost vedlejších účinků.

Proč je lepší nepoužívat tento magický obřad na manžela?

Předpokládá se, že je nejlepší nepoužívat na svého manžela kouzlo lásky. Koneckonců jeho pravidelné „krmení“ krví menstruace pomůže nejen z toho, že se z normálního muže stane impotentní alkoholik, ale také přispěje ke špatnému zdraví, nemoci a agresivnímu přístupu k ženě. Po vyčištění této magické akce mají muži obvykle zvýšenou touhu po dalších představitelích krásné poloviny lidstva. A to nepomůže zlepšit rodinné vztahy. Známky kouzla lásky budou mít negativní dopad na postoj k vaší ženě. Sexuální chutě lze nahradit záchvaty podráždění, které budou doprovázeny útokem.

Reverzní efekt

Stává se, že dívka po provedení kouzla lásky je zklamaná svými úmysly a pocity. A když se chcete zbavit čarodějnictví, musíte být také velmi opatrní. To platí pro ženy i muže. Nevhodné akce mohou všechno jen zhoršit. A důsledky budou depresivní. Chcete-li odstranit kouzlo lásky, potřebujete nějaké zkušenosti a studium speciální literatury. Zpětný ráz může ovlivnit zdraví ženy dvěma způsoby:

 • vliv na urogenitální systém. Snadnou volbou jsou zánětlivé procesy, které jsou léčeny nebo drozd. Ve vážných případech neplodnost a vážná nemoc.
 • účinek na oběhový systém. Důsledky odvolání kouzla lásky mohou nejen způsobit onemocnění krve, ale také se přenášet na děti. Nejtěžší případ je, když byla krev těhotné ženy použita pro kouzlo lásky. V takovém případě může dojít k potratům, deformacím plodu a různým onemocněním u dětí..

Nyní to shrňme. Jelikož je magický obřad využívající krev považován za velmi silný a efektivní, mohou být jeho následky vážné. A mohou se odrážet nejen na stavu mužů, kteří byli vystaveni, ale také na budoucích dětech a samotné ženě, která udělala kouzlo lásky.

ODPOVĚDÍM, PROČ KOLIK LÁSKY ZAČÁTE KONAT

Já, kouzelník Sergej Artgrom, vám dnes povím o tom, jak moc funguje kouzlo lásky muže na krev, a také o tom, jak očarovat milovaného člověka voltem. Jakýkoli čarodějnický efekt je časově omezen. Kouzlo lásky potřebuje čas na to, aby si lehlo, začalo pracovat a navíc pro věčnou lásku prostě neexistují žádné nezávislé rituály. Nadešel čas a vliv skutečné magie slábne.

Kolik let kouzlo lásky člověka funguje a co určuje jeho trvání

Po celá léta se kouzlo lásky vyrobené z fotografie silného kouzelníka může držet chlapa. A dokonce i během přípravy programu kouzla lásky buď předstírají milostný rituál, nebo dělají jiné magické rituály, které upevňují a prodlužují hlavní dílo. Pro začátečníky je domácí kouzlo lásky milovaného muže z fotografie na dálku, pokud funguje, stále rychle letí. Protože magické síly nestačí. A vnitřní magická síla a kontakt se Sílami by měly být rozvíjeny vytrvalou čarodějnickou praxí, neexistuje jiná cesta.

Jak dlouho chlapovo kouzlo bílé lásky funguje a jak dlouho trvá propagace černé cesty k okouzlení? V této věci je vše individuální, pro koho to dopadne. Musím ale říci, že kouzla bílé lásky, vyrobená vlastními silami prostřednictvím křesťanského egregoru, vydrží (vícedenní rituály) a uvolní se po velmi dlouhou dobu.

Stejně jako to, že neznáte situaci a nemáte ponětí o tom, jaký dopad mělo na milovaného člověka, je nemožné říci, jak moc bude fungovat kouzlo lásky pro lásku, pro podrobení oběti nebo kouzlo lásky vyrobené doma z pomsty. Je také důležité, jakým egregorem byl dopad proveden.

Díky všezahrnujícímu podnikání se praktická magie stala také oblastí podnikání, která okamžitě ovlivnila kvalifikaci rituálů, které byly volně dostupné. V online prostoru internetu se objevilo mnoho remake, nebezpečných a jednoduše nefungujících milostných rituálů pro někoho, koho máte rádi. Například jsou široce popularizována nezávislá kouzla lásky muže s cigaretami, která vypadají docela neškodně a technicky jednoduše..

Jak dlouho kouzlo lásky funguje na cigarety?

Cigarety nemohou vůbec něco opravdu silného dělat. Existují různé přísavky, výzvy, ale fungují jednorázově, pokud fungují vůbec, v závislosti na pocitech a síle umělce.

Vlivy jako takzvaná kouzla lásky k cigaretám na milovaného přítele jsou vytvářeny na osobní síle a takové vlivy, podle definice, nemohou dlouho fungovat. Pokud si však člověk vytvořil schopnost vizualizace a dosahuje úspěchů v podnikání, mimo jiné díky této dovednosti může takový účinek fungovat. Pravé čarodějnictví mezitím Gesheft nepodléhá. Rituál vyvolaný vyvoláním sil má vyšší kvalitu a účinky jsou stabilnější. A jak dlouho kouzlo lásky působí na lásku chlapa, záleží, zopakuji kouzelníka Sergeje Artgroma, na mnoha faktorech.

Jak dlouho vydrží kouzlo lásky na měsíční krvi - otázka dní nebo měsíců?

Existuje a často se praktikuje obrovské množství rituálů kouzel lásky prostřednictvím biologické vazby milovaného muže, z nichž nejmocnější je krev. Časové rámce pro dopad účinných kouzel lásky na lásku muže jsou různé. Černé způsoby okouzlování jídlem a pitím se objevují téměř okamžitě a mohou být aktivní od několika týdnů do několika měsíců. Mohou však pracovat na krátkou dobu..

Pravá kouzla lásky prostřednictvím pití a jídla se obvykle dělají na měsíční krvi.

Na otázku mých klientů: po tom, jak dlouho začne kouzlo lásky v krvi menstruace působit, obvykle odpovídám takto: menstruační krev má účelnou energii a se silným poselstvím a dobrou vizualizací, ženská sexuální energie muže okamžitě obklopí a okouzlí, ovlivní ho určitým způsobem, vzrušující touha po intimitě s dívkou, která vytvořila milostný rituál na krvi menstruace.

Kouzlo lásky na člověku lze udělat prostřednictvím voltové panenky a jak dlouho taková vazba funguje, závisí na mnoha bodech. Kouzla lásky černé krve bez opakování jsou zpracována během 2-3 měsíců. Ale vše je individuální, mohou pracovat až šest měsíců nebo déle. Hřbitov lásky bývalého hřbitova v krvi je stabilnější než démonické kouzlo a může trvat mnohem déle.

Jak dlouho kouzlo lásky vydrží - jak brzy jsou viditelné výsledky

A i když je doba expozice důležitou otázkou, pro dívku, která sama provedla magický rituál, je důležité vědět, jak dlouho trvá chlapské kouzlo lásky. Tato otázka, stejně jako problém načasování vypracování rituálů kouzel magické lásky, je nejednoznačná a vysoce kontroverzní. Nejprve to záleží na systému, ve kterém skutečný kouzelník cvičí. Pak byste měli věnovat pozornost typu kouzla lásky chlapa vyrobeného doma, protože každý čarodějnický rituál má jedinečné vlastnosti.

Ve skutečnosti po mnoha dnech kouzlo lásky funguje prostřednictvím černé magie?

Zpravidla se nejsilnější kouzla lásky člověka silou černé magie spustí během jednoho lunárního měsíce, zatímco účinek hřbitova se může rozvinout až na 2 měsíce nebo déle. Ale as milostnými rituály černé magie se to stává - odpočívají po dlouhou dobu, mnohem déle než stanovené termíny. A někdy nezávislé kouzlo lásky na hřbitově doslova vystřelí na 9 dní a dá stabilní výsledky.

Ale to se děje zřídka, abyste dosáhli takové rychlé odpovědi, musíte být prvotřídní čaroděj a vědět vše o věštění. Nebo se jen dostaňte do vlny příznivých okolností. To je moje odpověď na otázku: po kolika dnech začne kouzlo černé lásky s voláním sil fungovat a nevyrábí se jen na osobní energii kouzelníka.

Existuje mnoho milostných obřadů takzvaného domácího čarodějnictví, které lze úspěšně provést, aniž by to byl praktikující kouzelník. Čarodějnické metody okouzlení chlapa lze provést přímým kontaktem s obětí i použitím alternativních technik - na dálku s povinnou vizualizací. Jako například magický rituál z fotografie okouzleného muže.

Kolik dní začne kouzlo lásky na fotografii na dálku fungovat??

Současně zůstává kontroverzní otázka, jak dlouho kouzlo domácí lásky na fotografii funguje. S fotografií svého milovaného muže můžete pracovat pouze na základě vizualizace. Můžete přivolat Temné duchy, a to bude mít úplně jiný účinek na toho, kdo potěší jak přírodou, tak silou. Můžete se okouzlit fotkou na hřbitově egregor a nasytit fantomu člověka nekrotickou energií. To vše nejsou jen nuance práce, ale samotná podstata magických vlivů.

Jak jsem již řekl, kouzelník Sergej Artgrom, zcela záleží na kouzlu lásky na lásce milovaného muže doma, stejně jako na tom, kdo magickou akci provedl. Energetická vazba na fotografii má své vlastní jemné odstíny, bílá kouzla lásky manžela, stejně jako kouzla milovaného ženicha prostřednictvím duchů přírody - vlastní vydání. A to jistě ovlivní účinnost a efektivitu čarodějnických rituálů pro lásku. Proto, abyste pochopili, jak dlouho funguje nezávislé kouzlo lásky z fotografie milovaného chlapa, musíte pochopit rozdíl mezi těmito a jinými kategoriemi magických obřadů.

Černé kouzlo lásky na voltu - kolik dní se projeví

Zvažte silný obřad černé magie, který si můžete udělat sami z dálky. Zombie kouzlo lásky na člověka. Je možné předělat ženu okouzlení, i když v černé magii existují účinná kouzla speciálně pro ovlivňování žen. Kolik dní začne působit voltové kouzlo lásky vyrobené podle tohoto čarodějnického receptu? Termíny pro každého jsou individuální, samozřejmě s normálně dokončenou prací.

Vzhledem k tomu, že toto nejsilnější kouzlo lásky se děje černou magií, první projevy vlivu mohou být patrné po několika dnech (nebo dokonce během jednoho dne, pokud má praktikující kouzelník dobrý kontakt se silami) a stabilní výsledky jsou viditelné po skončení lunárního cyklu. Já, kouzelník Sergej Artgrom, si povšimnu, že často nezávislé kouzlo lásky vytvořené s chybami nemusí vůbec lhát nebo jít zpět.

Abyste si pomocí panenky Volta vytvořili kouzlo skutečné lásky, potřebujete:

 • volt s kolíky
 • bílá vosková svíčka
 • dřevěné kadidlo
 • jarní pohár na vodu
 • mísa soli
 • bílé prádlo
 • 3 svíčky
 • 3 jehly
 • obětovaný kohout

Fascinován volty na novém měsíci. Zapalte svíčku. Chcete-li udělat volt, přečtěte si 12krát kouzlo lásky chlapa:

Přiveďte volt nad plamen svíčky a přečtěte si slova milostného spiknutí:

Noste volt nad doutnajícím kadidlem, přečtěte si text spiknutí pro lásku:

Pokropte volt vodou, přečtěte si kouzlo lásky:

Posypte solí, přečtěte si slova kouzlo pro lásku:

Ukloňte se na všechny 4 strany a držte voltovou panenku na natažených pažích. Pak kuklu zabalte do bílé látky a uložte celou dobu nového měsíce. Svíčku nechejte dohořet. Pak na rostoucím měsíci získejte volt pro kouzlo lásky chlapa přes jeho volt. Na oltáři zapalte 3 svíčky s vrcholem na sever. Na hadru ve středu trojúhelníku dejte volt, přečtěte si slova silného spiknutí za lásku muže:

 • Zahřejte první jehlu na severní svíčce, přečtěte si slova spiknutí o vašem milovaném muži: „Hořet, padat, hořet, stát jako čepel, vstát.“ Vložte jehlu do obočí panenky, přečtěte si text spiknutí o milovaném muži:

Vezměte do ruky 3 svíčky, nakapejte voskem na volt s jehlami, přečtěte si silná slova milostného spiknutí pro lásku:

Uhasit svíčky o voltech a okamžitě jít na lesní křižovatku. Pohřbít volt mezi cestami, dát ty svíčky na vrchol a zapálit ty svíčky, přečíst spiknutí chlapské lásky k dívce:

Ukloňte se opasku na západní straně, odřízněte hlavu kohouta, nechte svíčky a odejděte. Obětovaného kohouta nelze nahradit jiným výkupným, protože je nutná živá krev, krev „Božího ptáka“. A nikdo vám neřekne, jak dlouho funguje kouzlo lásky, které jste si sami vytvořili pomocí této magické metody. Dělejte, analyzujte a učte se.

Jak dlouho trvá odstranění kouzla lásky

Otázka, láska nebo vášeň způsobí efektivní kouzlo lásky na manžela, ať už zaklínadlo prožívá upřímný pocit, nebo je v moronickém, morbidním stavu, přímo akutně kontroverzním. Nejen, že se vášni často říká láska, ale láska je stále méně považována za filozofickou kategorii, ale moderní psychiatři o ní hovoří jako o poruše osobnosti..

Láska může být vášnivá nebo soucitná. Soucitná láska je kvalitativně odlišná. V ideálním případě by se vášeň měla proměnit v soucitnou lásku. Ale ve skutečné magii se to téměř nikdy nestane. Transformace vášně na soucit závisí na samotných lidech v magickém svazku, ale ne na praktikujícím čaroději. Skutečným kouzlem lásky je právě vášnivá láska a po tom, jak dlouho začne magie fungovat - je problém výhradně subjektivní.

Odstraní z manžela magické kouzlo lásky rituálním očištěním.

Ne vždy najednou můžete odstranit program silně vytvořeného kouzla lásky pro věčnou lásku, vyčistit negativní a odstranit následky. Někdy se vyžaduje několik opakování obřadu. Pokud je manželovo kouzlo lásky vytvořené jeho milenkou silné, lze ho složitým způsobem odstranit kombinací převodů, výplat a dokončením práce s úklidem.

Jak dlouho trvá odstranění kouzla lásky?.

Úleva stavu oběti po kouzlu lásky vzatém doma může být patrná okamžitě, ale vyžaduje úplné zabití vlivu černé magie..

Během očištění se čaroděj může cítit špatně, chronická onemocnění se mohou zhoršit. To se děje proto, že magicky vyvolaná negativita odolává destrukci. Poté, co je kouzlo lásky odstraněno z bývalého manžela, je na oběť nasazena magická ochrana.