Jaké jsou důsledky po kouzlu lásky na měsíční krvi?

Mezi obrovskou paletou milostných rituálů je milostné kouzlo pro menstruaci velmi silným způsobem, jak očarovat milovaného člověka. Patří k rituálům černé magie, takže je musíte používat velmi opatrně..

Kouzlo lásky na menstruaci má kořeny ve starověku. Bylo to tímto magickým způsobem, že žena k ní mohla navždy vázat muže. Zvláštností tohoto kouzla lásky je, že působí na člověka současně na energetické a fyzické úrovni a zbavuje ho jakýmkoli způsobem možnosti vzdorovat. Pokud je nesprávně provedeno, pak se toto kouzlo lásky pro lásku může stát generickým prokletím, které bude přenášeno mužskou linií neplodností nebo celibátem. Aby se zabránilo následkům kouzla lásky na měsíční krev, mělo by být provedeno ve výjimečných případech a pouze za pomoci zkušeného kouzelníka.

Známky kouzla lásky na měsíční krvi

Obecně lze kouzlo lásky pomocí měsíční krve považovat za dva plánované účinky na člověka. Na jedné straně je zaměřena na probuzení milostných citů a na druhé straně je to běžná škoda, která má negativní vliv na lidské tělo jako celek..

Abyste lépe pochopili důsledky kouzla lásky na měsíční krev, musíte vědět, jak rozpoznat vnější negativní dopad tohoto typu, což je samozřejmě velmi nebezpečné. Známky okouzlujícího účinku se projevují jak na fyzickém, tak na psychickém stavu okouzlené osoby. Kromě toho je třeba si uvědomit, že jakýkoli energetický dopad čerpá sílu z oběti a činí ji bezbrannou před řadou faktorů ve vnějším prostředí. V důsledku toho kouzlo lásky vždy ovlivňuje vzhled očarované osoby, která ostře stárne a vypadá bolestivě.

Skutečnost, že osoba prošla kouzlem lásky, může být podezřelá z jeho agresivního chování, zvláště pokud byl dříve považován za vyrovnaného a klidného. Agresivita se navíc může projevit nejen ve vztahu k okolním cizím lidem, ale také k osobě, která ho očarovala, bez níž nemůže žít. Útoky agrese se často projevují v akutní formě a jsou charakterizovány útokem a oběť nemůže ovládat své chování.

Kromě toho existují další jasné známky kouzla lásky, které je velmi těžké si nevšimnout:

 • Zvýšená podrážděnost nad maličkostmi;
 • Neustálá vyčerpávající vnitřní úzkost a úzkost;
 • Roztržitost a neschopnost soustředit se i na nejdůležitější věci;
 • Lhostejnost k vlastnímu koníčku a ke všemu, co člověka v životě dříve zajímalo.

Všechny výše uvedené faktory vedou k dysfunkcím v intimní sféře člověka. Kromě toho existují určité známky, které by měly začarovanou osobu přimět k myšlence, že s ní něco není v pořádku. Jedná se o bolestivé a nepříjemné pocity, které lze pravidelně pozorovat v různých částech těla. Docela děsivé jsou takové nevysvětlitelné příznaky, jako je dusivá krátkodobá bolest v krku nebo pocit, že se srdce zastaví. Oběť kouzla lásky je vždy ve stavu duševního nepohodlí a velmi často se u ní objeví panický strach ze tmy.

Důsledky měsíčních rituálů

Důsledky kouzla lásky ovlivňují oba partnery. Předpokládá se, že každodenní kouzla lásky k menstruaci, aby se udržela vyvolená ve vaší blízkosti, musí být pravidelně opakována. Jedinou výjimkou je silné kouzlo lásky související s černou magií, které může provést pouze profesionální kouzelník a přilákat pro něj síly jiného světa. Ale v každém případě i to nejslabší kouzlo lásky pomocí měsíční krve způsobí nenapravitelné poškození těla oběti.

Po kouzlu lásky k menstruaci:

 • Ženatý muž může být nemocný, depresivní nebo ospalý;
 • Svobodný muž může být impotentní.

Neméně trpí energetická ochrana umělce kouzla lásky. To je způsobeno skutečností, že potlačením vůle muže pomocí magického efektu žena spouští přirozený mechanismus karmické odplaty. V této souvislosti jsou důsledky milostného kouzla na měsíční krev pro umělce často spojeny s přenosem negativity po mnoho generací..

Kouzlo lásky na měsíční krvi - důsledky pro muže

Podle psychologů jsou následky kouzla lásky, které ovlivňují psychologickou sféru člověka, zvláště nebezpečné pro muže. Každý, kdo byl pod energetickým útokem, začíná na podvědomé úrovni chápat, že nemůže ovládat svůj vlastní život. Výsledkem je ztráta smyslu života, přestává si stanovovat cíle a život se promění ve zvířecí existenci. To vede k duševní devastaci, která může způsobit těžkou depresi. Muž, který má nízkou sebeúctu, má postupný pokles intelektuálních schopností a samozřejmě se stává nezajímavým.

Na základě vnitřní duševní poruchy lze pozorovat rychlý vývoj nejrůznějších vrozených patologií. To vede k tomu, že člověk má vážná chronická onemocnění..

To vede k prudkému zhoršení vzhledu muže:

 • Objevují se vrásky;
 • Existuje proces dramatického hubnutí;
 • Vlasy zešednou.

Na pozadí pochybností o sobě a neochoty žít se téměř vždy vyvíjí časná impotence, což je další silná psychologická rána. Všechny výše uvedené důsledky kouzla lásky mohou vést k velmi smutným následkům až k smrti.

Pokud je koneckonců po kouzlu lásky možné vyhnout se kritickým následkům, pak ve stáří žena, která okouzlila svého vyvoleného, ​​dostane nevrlého manžela lpícího na všech maličkostech. A samozřejmě není příliš příjemné žít život vedle člověka s vědomím, že vás nemůže vystát..

Pokud žena chce vrátit svého manžela, který ji opustil s tímto kouzlem lásky, pak je třeba si uvědomit, že i když se vrátí, její život se může změnit v noční můru. Důvodem je skutečnost, že díky kouzlu lásky jsou muži podrážděni, agresivní, netolerantní a drsní v komunikaci..

Kouzlo lásky na měsíční krvi - důsledky pro ženy

U ženy, která předváděla milostné kouzlo na muže pomocí měsíční krve, její činy nezůstanou nepotrestány. Nejčastěji brzy poté začnou problémy s reprodukčním systémem. Mohou se objevit menstruační nepravidelnosti a na tomto pozadí se může objevit neplodnost. Ale i když se ženě podaří otěhotnět, existuje vysoká pravděpodobnost problémů s porodem dítěte..

Reverzní vlna z provedeného negativního dopadu také ovlivňuje fyzický stav. Žena, která spáchala kouzlo lásky, velmi často začíná rychle přibírat na váze. Navíc ani ta nejpřísnější strava a namáhavá fyzická aktivita nepomáhají zbavit se nadbytečných kilogramů..

Následky kouzla lásky na krev mohou ochromit mnoho životů

Láska je nejvyšší cit na světě. Kvůli milované osobě jste připraveni obrátit svět. Užíváte si svou spřízněnou duši, cítíte v sobě moře energie, každá společně strávená minuta je vám drahá. Pocity zastiňují mysl a vaše společné štěstí nemá hranice. Jste blázen do bezstarostného vztahu a jste si jisti, že budete spolu po celý život a ještě déle..

Ale bohužel, ne každému je dáno zažít tento vznešený pocit. Kromě lásky existuje vášeň, připoutanost, posedlost. Lidé se často rozcházejí, rozcházejí, nesouhlasí v povaze a někteří jsou prostě pohlteni rodinným životem. Poté, co se připojily k muži, dívky trpí a jsou připraveny udělat cokoli, aby vrátily ty okamžiky, kdy si myslela, že je šťastná. Někdy jsou „opuštěné ženy“, zcela zoufalé a neschopné vyrovnat se s emocemi, udělat zoufalý krok a obrátit se na věštkyně, čarodějky, kouzelníky.

Kouzlo lásky pro menstruaci

Krevní spiknutí, a zejména spiknutí menstruační krve, jsou velmi nebezpečná. V magii jsou považováni za nejmocnější a nejmocnější..

Jakékoli kouzlo lásky potlačuje vůli člověka, který je očarován dívkou. Ale spiknutí za menstruaci nejen umožňuje manipulovat s člověkem, ale zcela zabíjí jeho vůli a mění jeho osobnost..

Dokonce i čarodějové považují tento typ kouzla lásky za jednu z nejstrašnějších metod navracení milovaného člověka k sobě, na kterou jsou vždy varováni dívky, které se na ně obracejí o pomoc při provádění tohoto obřadu.

Z člověka fascinovaného menstruací se stává poddajný zombie bez emocí. Je odtržen od skutečného světa, jeho mysl je zastíněna, je jako v hypnóze. Už to není člověk, ale tvor, který spadl pod vliv zákeřné ženy, která někdy sama nechápe, co udělala.

Mylná představa

Většina dívek bere milostná kouzla s lehkostí a mylně věří, že je to jen další pokus o návrat milovaného. A dokonce se snaží magický obřad provést sami. Berou menstruační krev a tajně ji přidávají do nápojů a jídla, zacházejí se svými milovanými a kvůli své hlouposti a naivitě očekávají, že kouzlo lásky bude fungovat. Není to tak jednoduché, jak by se mohlo zdát.

Tento nebezpečný magický rituál vyžaduje seriózní přístup. Pro kouzlo lásky musíte vzít určité množství krve, nikoli „okem“, a vyslovit speciální kouzlo. Během rituálu musíte být maximálně koncentrovaní, odhodit všechny myšlenky, myslet jen na začarovaného a připravit se na to, že výsledek předčí všechna očekávání. Velmi často se ženám nedaří provádět tento rituál podle všech pravidel. Důvodem může být frivolní přístup k jejich činům nebo naopak silná zkušenost, s níž se nemohou vyrovnat. Proto se musíte uchýlit k pomoci „profesionálů“ v jejich podnikání - k lidem zapojeným do černé magie.

Další velkou závažnou chybou je naděje dívky, že veškerý hřích zůstane na kouzelníkovi a její osud se nijak nezmění a její duše zůstane čistá. Jak se mýlí!

Její činy mohou trpět všichni - požadovaný muž, ona sama, její blízcí pokrevní příbuzní, její děti a dokonce i její budoucí nenarozené děti. Důsledky tohoto kouzla lásky lze přenášet z generace na generaci, protože je velmi silné a rovná se dokonce poškození.

Možné následky kouzla lásky

Jak jsme již zjistili, každý trpí černou magií - jak účastníci rituálu, tak všichni blízcí příbuzní, kteří o tomto rituálu ani nevěděli, ale mají pokrevní pouta s podněcovatelem. Ten, kdo vytvořil nebo na koho udělali kouzlo lásky k menstruaci, bude pociťovat důsledky po celý jeho život.

Důsledky u mužů:

 • ztráta zájmu o život a smysl života, nedostatek účelu, život se více podobá existenci;
 • nízká sebeúcta, zmatenost, duševní prázdnota, snížená inteligence;
 • rychlý vývoj a progresivita vrozených nebo dědičných chorob;
 • vzhled časných vrásek a šedých vlasů, vždy vypadající unavený, tenký, člověk vypadá starší než jeho věk;
 • nemoci urogenitálního systému, zhoršená potence, časná impotence;
 • depresivní stavy, duševní poruchy, apatie na celý život, schizofrenie;
 • závažné srdeční onemocnění;
 • předčasná smrt.

Poslední bod může nastat z různých důvodů, ale ve většině případů dojde k nepřirozené smrti. Nejčastěji člověk degraduje, pil se pod vlivem alkoholu nebo se stal narkomanem a spáchal sebevraždu. Časté jsou také nehody v životním stylu..

Důsledky pro ženy nejsou o nic méně zoufalé:

 • porušení menstruačního cyklu, nemoci reprodukčního systému, neschopnost otěhotnět nebo porodit dítě, neplodnost, neschopnost reprodukovat;
 • rychlý přírůstek tukové hmoty, ztráta vizuální přitažlivosti;
 • duševní poruchy;
 • osud se mění, od toho v doslovném smyslu slova „izoluje“ radost, šťastné okamžiky, štěstí a bohatství;
 • změna charakteru, žena se stává nevyváženou, sobeckou a naštvanou;
 • depresivní stavy, duševní poruchy, stres;
 • časté případy sebevraždy;
 • koruna celibátu.

Pokud se takovému manželskému páru podařilo porodit děti, pak na ně často čeká otroctví, zděděné po otci. Například ve formě uvěznění, manželství nikoli z lásky, otroctví nebo jiného porušení svobody. Než tedy učiníte tento vážný krok, zamyslete se nad lidmi ve vašem okolí, neměli by za své hloupé rozmary platit štěstím. Pro příbuzné iniciátora rituálu na něj čekají stejné následky..

Účty očitých svědků

Internet je plný recenzí a skutečných příběhů očitých svědků takových milostných kouzel. Je nemožné je číst bez slz a empatie. Je velmi vzácné najít příběh žen, které začarovaly muže nebo se začarovaly - protože tito lidé mají apatii ke všemu, nevidí a nevšimnou si svých vážných problémů, sjíždějí po svahu, jen pomalu mizí. Ve většině případů slyšíme nebo čteme příběhy příbuzných nebo blízkých přátel, kteří se obávají zármutku lidí, kterým nejsou lhostejní..

Tyto příběhy jsou jako výkřik zoufalství, lidé žádají o pomoc, nevědí, jak zachránit své blízké, kteří se najednou dopustili ukvapeného činu, nevážili klady a zápory, odsoudili se k nesmyslné existenci.

Jak odstranit spiknutí?

Spiknutí může odstranit pouze odborník - kouzelník nebo kouzelník, a dokonce ne všichni. Samotný okouzlující muž se s tím nedokáže vyrovnat. Kouzelník odstraní kouzlo lásky, poté očistí způsobené zlo a poté uzavře ochranné pole osoby, takzvanou auru.

Pokud bylo spiknutí provedeno silným černým kouzelníkem a uplynulo velmi dlouho, člověk s tím žil několik let, snad mu nikdo nemůže pomoci. Jeho osud navždy zůstane změněn, bude se s tím muset vyrovnat a jen pomalu umírat, chřadnout a vysychat před našimi očima, což každému způsobí soucit a soucit. Mnozí ani nebudou tušit, proč člověk, který, zdá se, docela nedávno, byl plnohodnotný a veselý, se svými ambicemi a plány na světlejší budoucnost, umírá stejně rychle jako svíčka..

Jak vrátit milovaného člověka?

Pokud jste zoufalí z neúspěšných pokusů získat zpět svého milence, zkuste se začít měnit. Zamilujte se do sebe, starejte se o svůj vzhled, krásně se ostříhejte, nechte se hýčkat drahými procedurami v lázeňských salonech, bavte se a pozitivně se bavte. Uspořádejte si individuální focení, relaxujte, cítíte se nejkrásnější na světě.

Umístěte svou nejlepší fotografii na prominentní místo a občas se obdivujte, pochopte, že můžete být neodolatelní. Po takových akcích jsou možné dva scénáře a oba jsou určitě pozitivní:

Respektujte volby svého bývalého přítele. Pokud si vás nevybral, pak prostě nejste na cestě. Když tomu porozumíte, postupem času si budete na všechno vzpomínat s úsměvem na tváři a smát se sami sobě a tomu, jak jste kdysi byli bezmocní. Tato bezmocnost se ukáže jako imaginární a problémy budou vyřešeny.

Nenechte čarodějnictví vstoupit do vašeho života, neodsuzujte sebe, svou rodinu a své budoucí děti těžkou odplatou za hloupost. Nedokážete si představit trest, který vám bude uložen za vaše mystické činy..

Lidé pod vlivem neobvyklé, nemocné lásky nemohou být šťastní. Pusťte situaci, žijte snadněji, zvládněte si i nadále užívat života, navzdory všem obtížím, kterým jste museli čelit. Neměňte svůj osud, všechny útrapy vám byly zaslány z nějakého důvodu a všichni je můžete překonat, prostě se nevzdávejte.

Důsledky kouzla lásky na menstruaci

Někdy se touha upoutat pozornost objektu lásky změní ve skutečnou posedlost. A když si dívka uvědomí, že sama nemůže najít vzájemnost, uchýlí se k magickým silám. Ale zoufalá touha co nejdříve najít to, co chce, ji nutí k ukvapeným činům a místo jednoduchých rituálů bílé magie se obrací k temným rituálům, které inklinují spíše k černému čarodějnictví. Mezi nimi jsou magické akce s použitím menstruační krve..

Milujte kouzlo na měsíční krvi, následky jsou katastrofické. Proto musí být plně studovány a brány v úvahu. Taková akce poškodí nejen muže, ale i umělce obřadu..

Vlastnosti rituálů pro menstruační krev

Kouzlo lásky s menstruací, jehož důsledky jsou nevratné, lze považovat nejen za obřad, ale i za poškození. Koneckonců, použití mrtvé krve ovlivňuje již černé čarodějnictví. Svůdnost takových rituálů spočívá v tom, že jsou velmi snadno proveditelné a poskytují rychlé a efektivní výsledky. Můžete nejen získat pozornost muže, ale také zcela podřídit jeho vůli sobě. Účinek kouzla lásky je velmi silný. Láska k očarovanému člověku je spíše jako posedlost. Začíná se řídit instinkty, vášní a chtíčem. Trvá to jen měsíc, poté je nutné rituál znovu provést krví, aby se zachoval jeho účinek. Dívka se tak ocitla v začarovaném kruhu a byla nucena postup opakovat každý měsíc. To zase znamená stále větší řetězec negativních důsledků. Zároveň si umělec rituálů necítí o nic menší újmu než ten okouzlený. Taková kouzla lásky je velmi obtížné odstranit, zvláště pokud se rozhodnete udělat sami. Bude to vyžadovat vážné očištění energie umělce a očarovaného.

Důsledky pro začarovaného

Ať už se dívka při kouzlu lásky k menstruaci řídí jakýmikoli dobrými úmysly, důsledky budou vždy negativní. Nejsou žádné výjimky. Ať už to udělala sama nebo s pomocí odborníka, škoda se brzy projeví tak či onak..
Takový dopad negativně ovlivní sexuální funkci člověka, až po impotenci, pokud kouzlo lásky nebude včas odstraněno. To je způsobeno skutečností, že užívání menstruační krve ovlivňuje více fyzickou přitažlivost než emoční pouto. To znamená, že v důsledku magické akce získáte obdiv a bezprecedentní vášeň muže ve vztahu k vám, ale bude následovat odplata ve formě sexuálních poruch a impotence.

Vliv takového rituálu v průběhu času mění charakter očarovaného. Stále častěji začne projevovat agresi, hněv, nenávist, podráždění. A mnoho z těchto emocionálních výbuchů bude směřovat k umělkyni, protože ona muže silně svázala k sobě. Budou také záchvaty intenzivní žárlivosti. Pokusy o vysvětlení a ujištění, že není důvod k obavám, situaci jen zhorší. Chování člověka bude doprovázeno žárlivými útoky až do absolutní nedostatečnosti. Život s takovým člověkem může být pro ženu nebezpečný..

Často existují důsledky v podobě opilosti člověka. Stále častěji začíná pociťovat záchvaty, které ničí jeho tělo i psychiku. Zároveň nemůže přestat a všechny žádosti o ukončení pití zůstávají zbytečné..

Navíc, když se žena uchýlí k rituálům s menstruační krví, nebude schopna vytvořit rodinu s očarovaným. To je způsobeno skutečností, že během těhotenství bude pravidelné opakování rituálu nemožné. Vzhledem k tomu, že po měsíci účinek kouzla lásky začíná mizet, bude muž brzy cítit znechucení umělce. V některých případech mu vůně ženy začíná připomínat vůni syrového masa. Takové vztahy jsou odsouzeny k neúspěchu..

Důsledky pro umělce

Žena, která aplikovala kouzlo lásky pomocí menstruační krve, by měla být připravena na to, že taková akce jistě přinese odplatu..

Zpočátku se účinkujícímu nic nestane, bude s výsledkem potěšen, aniž by očekávala nebezpečí, zvláště pokud si nebyla vědoma vedlejších reakcí takových magických akcí. Problémy nastanou postupně, počínaje drobnými potížemi a konče vážnými onemocněními..

Vzhledem k tomu, že negativní důsledky člověka předstihnou rychleji, bude muset umělec obřadu plně cítit znechucení a pohrdání milovaného muže, neustálé hádky a agresivní útoky od něj. Šťastný život nakreslený ve fantazii po použití kouzla lásky ve skutečnosti tedy vydrží velmi krátce..

V průběhu času se negativní dopad na psychiku dotkne i žen. Stále častěji ji budou chytat hysterické záchvaty, hněv a nerovnováha. Důsledkem kouzla lásky může být dlouhotrvající deprese, s níž si sama nedokáže poradit. Stát bude velmi depresivní až do sebevražedných myšlenek. Šťastných okamžiků ubývá.

Následky kouzel lásky na měsíční krev předstihnou zdraví ženy. Jsou možné nemoci různých vnitřních orgánů, stejně jako negativní vnější změny v podobě přibývání na váze a předčasného stárnutí.

Stojí za zmínku, že negativní důsledky se mohou objevit i na dalších generacích umělcova druhu. Budoucí potomci mohou čelit obtížnému osudu, celibátu, neplodnosti a dalším problémům.

Používání měsíční krve během magických akcí tedy vyžaduje příliš velkou odplatu za realizaci požadovaného. Stojí tedy krátkodobé držení lásky toho pravého muže za všechny tyto negativní důsledky? Jak víte, nic nezůstane bez povšimnutí.

Milujte kouzlo na měsíční krvi

Láska každého člověka může být šťastná a nešťastná, vzájemná a neopětovaná - to je docela běžné. Ale co když váš milovaný neodplatí? Pak můžete utratit kouzlo lásky na měsíční krvi - efektivní a silný temný obřad, praktikovaný od nepaměti.

Vlastnosti kouzel lásky pro menstruační krev

Když menstruace pokračuje, získá milostné kouzlo zvláštní sílu, pokud je v ní použita menstruační krev člověka, abych tak řekl, biologický materiál. V tomto případě má rituál speciální účinek, a to jak na magické, tak fyzické úrovni, což umožňuje dosáhnout požadovaného výsledku..

Rituály a kouzla lásky využívající menstruační krev patří do kategorie temné magie - nejmocnější, která poskytuje maximální potenciál zákazníka a umělce na potenciální oběť. Když mluvíme konkrétně o vlastnostech, které odlišují tento typ magie od všech ostatních rituálů, lze si všimnout následujícího:

 1. Tento rituál je určen pouze pro muže - taková milostná kouzla nefungují s ohledem na lásku osob stejného pohlaví.
 2. V tomto rituálu převládá sexuální připoutanost, ale ne jasný pocit, který mnozí nazývají láskou..
 3. Většina z těchto rituálů je krátkodobá, netrvá déle než 2–3 měsíce, méně často platí několik let. Poté, co musí být aktualizovány.
 4. Samotné kouzlo poskytuje okamžitý výsledek - téměř následující den. Muž, na kterém se provádí, zažije zvířecí přitažlivost pouze k jedné ženě, která nemá žádný vztah s ostatními.
 5. Pokud oběť kouzla lásky v blízké budoucnosti nevstoupí do sexuálního vztahu se zákazníkem / umělcem obřadu, mohou pro něj přijít vážné následky, až k šílenství a smrti.

To vše by mělo být vzato v úvahu dříve, než se rozhodnete provést rituál kouzla lásky na menstruaci. Je velmi obtížné takové kouzlo odstranit a ne každý kouzelník se toho ujme..

Varianty lásky kouzla pro menstruační krev

V arzenálu praktikujících kouzelníků existuje mnoho rituálů a milostných kouzel, ve kterých se používá menstruační krev - podstata toho se omezuje na skutečnost, že muž bude během říje běhat za ženou jako pes. O nich si ještě povíme - o tom, jaké rituály existují, jak je provádět a jak silné jsou 7 let

Obřad platí 7 let

Pokud budete postupovat podle přísného plánu, kouzlo lásky pro menstruaci neztratí sílu kouzla lásky po dobu 7 let. Hlavní věc je pamatovat si, že je pro něj odebrána pouze jeho vlastní krev - ne jiná osoba nebo obětní zvíře. Dokonce i praktikující kouzelníci ho považují nejen za silného a efektivního, ale také za velmi nebezpečného. Provádí se 3. den menstruace, kdy je síla krve na maximum, a jeho volání je slyšet zejména muži.

Zapamatovat si! Stojí za to cvičit, pouze pokud jiná kouzla lásky nepřinesla požadovaný účinek. Měli byste k němu ale přistupovat s maximální opatrností - v neschopných a nezkušených rukou může být rituál s temnou špinavou krví menstruace velmi nebezpečný.

Kromě toho by žena měla být připravena na to, že ve vztazích s mužem převažuje sex, zvířecí a prvotní, spíše než vřelé a zářivé pocity lásky a něžné úcty. A i po mnoha letech společného života mezi párem bude sex postupně ustupovat na druhé místo a manželé se budou navzájem nenávidět. Výsledkem může být smrt - sebevražda nebo vražda, nehody atd..

Lehký rituál 3. den menstruačního cyklu

Jak již bylo uvedeno dříve, pro předložený rituál se odebírá pouze vlastní biologický materiál - provádí se třetí den menstruace. Sbírá se jeho vlastní krev a mluví se nad ní následujícími slovy:

"Moje krev je horká - probuď pro mě vášeň v muži." Když se rozléváte po jeho těle - vzplanete žárem vášně pro mě. Ano, budete po mně toužit sám - ať vás více než jedna síla vytrhne z mého těla. Kéž nás nerozdělí ani jedna síla. “

Poté ji nenápadně přidejte do jídla nebo pití - optimální je, pokud jde o červené víno, které je vnímáno jako symbol síly, vášně a krve. Takže můžete účinek rituálu několikrát zesílit a začne působit téměř okamžitě, jakmile vypije takový kouzelný nápoj..

Rituál pro jídlo

Měsíční kouzlo lásky k jídlu vám umožní vrátit do rodiny i ten nejsilnější gulen - stačí pozvat svého vyvoleného k návštěvě a uvařit mu jeho oblíbené jídlo. Do samotného jídla přidáte vlastní menstruační krev, kterou je třeba odebírat po dobu 2 nebo 3 dnů menstruace..

Když přidáte svůj vlastní biologický materiál do již připraveného pokrmu, vyslovte následující text jasně a zřetelně:

„Moje krev, která ze mě vyšla, ať vstoupí do těla Božího služebníka... jméno... - ať pro mě jeho tělo a duše shoří nevázanou vášní, ale sní jen o mně.“

Potom nakrmte svého vyvoleného takovým pokrmem - účinek se projeví téměř okamžitě, první den poté, co váš muž zakusí kouzlo. Hlavní věcí v tomto rituálu je, že by vás muž neměl nenávidět, ale jen pozitivní a jasné pocity, které dobře nedosahují úrovně lásky..

S červeným vínem

Kouzlo lásky na člověku, prováděné na měsíční krvi s přídavkem tohoto vína, je nejoblíbenějším rituálem magického vlivu na milovaného člověka. Především je to kvůli skutečnosti, že víno mezi produkty je kapalina, která je na energetické úrovni podobná krvi. A když zkombinujete víno s biologickým materiálem ženy, získáte na výstupu dokonalý nápoj lásky..

Do vína stačí přidat několik kapek krve - jejich počet by měl být lichý. A právě v tuto chvíli řekněte tato slova:

„Aki, ta krev byla ve mně - takže budeš se mnou od nynějška a navždy.“

Poté dejte svému muži a nikomu jinému co nejrychleji pít víno. A v tomto rituálu pamatujte - odebírá se pouze víno, ale ne likér nebo pivo, šampaňské, které pro rituál zpočátku nejsou vhodné z hlediska jejich síly a magického vlivu..

Video: Kouzlo rituálu lásky na menstruaci a víno

Velmi silný rituál - koláč na ženské krvi

Pokud je váš muž sladký, můžete mu osobně upéct dort nebo chléb, ke kterému přidáte trochu vlastní menstruační krve. Vezměte to co nejčerstvější a přidejte jej do syrového těsta při hnětení dortu - ne více než 5 kapek. Poté, co jste chléb vytáhli z trouby nebo pekárny, řekněte devětkrát tato slova:

"... Jmenuj... pij a dojdi, ale jez a dojdi u mého stolu - vstřebej mou vroucí krev, vyměň za to svůj život. Moje krev nad tebou je silná - tvoje slabost je pro ni viditelná.... Jméno... - krví jsi teď můj otrok a já jsem tvá milenka. Kéž nemáš sílu žít beze mě - jsi navždy můj. “

Poté nechte svého vyvoleného ochutnat takový okouzlený chléb - od této chvíle začne rituál fungovat.

Vzdálený rituál v sobotu

Sušení měsíční krve na dálku, prováděné v sobotu, je účinný a rychle působící obřad. Koná se v sobotu - to je předpoklad pro provedení tohoto kouzla lásky. Četli to před ikonou Panny Marie, připravili si předem nůž a pouze s černou rukojetí, miskou na krev.

Zapalte svíčky blíže k noci - vyberte vosk, červenou barvu, otevřete okno v místnosti dokořán. Vložte ikonu vzhůru nohama, poté položte misku před sebe a podřízněte si ruku nožem - nakapejte do misky 21 kapek vlastní krve.

Poté milostné kouzlo na menstruaci na dálku předepíše, že prstem v misce rozmícháte svůj vlastní biologický materiál a zároveň 7krát řeknete následující slova:

"Moje krev je horká a kypí - ať mě Boží služebník miluje... jméno... kéž od nynějška a navždy budu jeho milenkou." Ano, v tom nepomáhám - Matka Boží a černý společník Božímu sluhovi... jméno... dohánějí touhu, touhu a černé pro mě, zvířecí lásku a vášeň. Aki je propojená - ať se stane. “

Poté nechte všechny atributy na stole až do rána a jděte do postele sami, aniž byste s někým mluvili. Od samého rána stojí za to zmrazit krev v mrazáku a pravidelně ji přidávat do jídla nebo nápojů vybraného. Tento rituál se opakuje každých 40 dní..

Vedlejší efekty

Když se rozhodnete provést kouzlo lásky pomocí menstruace, nezapomeňte vždy na vedlejší účinky, které budou pronásledovat zákazníka nebo umělce takového obřadu. Samotný předmět kouzelného kouzla lásky tedy může mít velmi negativní důsledky:

 1. Útoky agrese a nepřiměřené žárlivosti ve vztahu k členům domácnosti i cizím lidem.
 2. Člověk má špatnou kontrolu nad svým chováním a slovy, činí nestandardní rozhodnutí.
 3. Může ztratit svou sílu - fyzickou i psychickou, práci i peníze, všechno, co mu bylo předtím drahé, což z něj těží celý život.
 4. A problémy a problémy je neustále pronásledují - ovlivní to všechny oblasti jeho života.

To jsou ale běžné body - muž a žena mohou mít další potíže..

Video: Důsledky kouzel lásky vyrobených na krvi

Důsledky kouzla lásky pro muže a ženu

Takže, kouzlo lásky k menstruaci nezávisle a její důsledky pro muže a ženy by měl každý zákazník a umělec vzít v úvahu, pokud se rozhodnete pro takový obřad. A zde je důležité si uvědomit, že kouzlem lásky netrpí jen samotný člověk, ale také zákazník nebo samotný umělec a utrpení je bude pronásledovat téměř celý život.

Přesněji řečeno, můžeme hovořit o následujících negativních důsledcích pro zástupce silné poloviny lidstva, které ho trápí na fyzické úrovni:

 1. Útoky nevolnosti a zvracení, dokonce i nalačno.
 2. Naštvaný žaludek a neustále znepokojující, denní a noční bolesti hlavy - oběť žije v mlze.
 3. Samotná oběť kouzla lásky na biologickém materiálu je špatně orientována v prostoru, myslí si, problémy s pamětí jsou pozorovány.
 4. Vzhledem k tomu, že rituál kouzla lásky na menstruaci více ovlivňuje sexuální sféru vztahů - může se u muže vyvinout problémy nejen s urogenitálním systémem, ale také jeho mužská síla zmizí.
 5. Nové nebo zhoršující se vrozené a získané nemoci se rychle rozvíjejí a lékaři je nemohou diagnostikovat, léčit.
 6. Také se projevují negativní vnější změny - vzhled prvních šedivých vlasů a vrásek, člověk rychle ztrácí váhu, nebo naopak, má bolestivou obezitu, nadváhu.

Kromě toho lze pozorovat duševní a emoční problémy:

 1. Nejprve se jedná o výskyt negativních závislostí u muže - kouření cigaret a závislost na alkoholu, drogách atd..
 2. Pokud je člověk po dlouhou dobu ovlivňován rituály s biologickým materiálem, stanou se i ti nejklidnější hrubí a agresivní, nervózní.
 3. Muž ztrácí zájem o všechno, co se děje, nemá chuť žít, není tam žádný cíl, i jeho oblíbená práce a koníčky ustupují do pozadí.
 4. Mužova sebeúcta je podceňována - rozptýlení a duchovní prázdnota, až po snížení úrovně intelektuálních schopností, rozvoj moronismu.
 5. Objevují se také depresivní stavy a člověk může nakonec spáchat sebevraždu.

Důsledky pro ženu jsou také velmi, velmi hrozné. Žena si myslí, že kouzlo lásky ovlivňuje pouze muže a všechny negativní důsledky ovlivňují pouze jeho - mýlí se a magické odvolání se dotkne i její.

To vše je způsobeno skutečností, že v rituálu připoutání muže k sobě používá svou vlastní krev - spojuje ji s předmětem magického vlivu. A když mluvíme konkrétně o negativních důsledcích, které ovlivní ženu, pak cvičení psychiky mluví o následujících:

 1. Objevují se krevní nemoci - to je způsobeno tím, že pro temný rituál používá svůj vlastní biologický materiál.
 2. Rovněž se projevují problémy urogenitálního a reprodukčního systému - močová inkontinence je to nejmenší, co se může stát, až po neplodnost a onkologii.
 3. Je narušen menstruační cyklus, žena nemůže otěhotnět, a pokud otěhotní, lékaři mluví o neschopnosti rodit děti.
 4. Rychle, i když řekněme rychlé nastavení nebo úbytek tělesné hmotnosti, a podle toho i ta nejkrásnější dáma ztrácí svou ženskou sexualitu, přitažlivost.
 5. Projevují se také příznaky duševních poruch - od mírného šílenství, vývoje různých fóbií a obav, závislostí až po těžké formy šílenství.
 6. Osud se téměř úplně mění - takový koncept jako štěstí a radost, štěstí a prosperita je ze života odstraněn.
 7. Také se charakter ženy nemění k lepšímu - projevuje se v ní nerovnováha a sobectví, záchvaty hněvu a chamtivosti, žárlivost.
 8. Deprese a stres, duševní poruchy až sebevražedné myšlenky.
 9. Rovněž se projevuje takzvaná koruna celibátu, poškození osamělosti..

I když se děti narodí v takovém páru, často dostávají záporný podíl, který jde po mužské linii. Může to být například neúspěšné manželství nebo neschopnost založit rodinu, vězení a chudoba, duševní poruchy. Proto, pokud se rozhodnete udělat takové kouzlo lásky pomocí biologického materiálu - přemýšlejte několikrát.

Důsledky lásky kouzla na měsíční krev

Opravdu zoufalé povahy se uchýlí k kouzlu lásky za měsíční krev.

Kouzlo lásky na měsíční krvi není vtip. Když se tedy dívka rozhodne utratit, existují dvě možnosti - buď je v zoufalství, nebo si jednoduše neuvědomuje důsledky kouzla lásky na měsíční krev.

Jakkoli to zní divně, druhá možnost je mnohem častější než ta první..

 • Milujte kouzlo na měsíční krvi
 • Důsledky pro muže
 • Důsledky pro ženy
 • Důsledky pro oba

Milujte kouzlo na měsíční krvi

Málokdo pochopí, že kouzlo lásky na krev menstruace a její důsledky již souvisí s černou magií. Důvod spočívá v samotném názvu rituálu, protože bílá magie s krví vůbec nefunguje.

Kromě toho krev, zejména menstruační, nese obrovský energetický náboj, který na oběť střílí jako napnutá spoušť.

Takové kouzlo lásky je velmi obtížné odstranit a kromě toho má mnoho důsledků jak pro umělce, tak pro zákazníka a oběť..

Zároveň je poškození způsobené okouzlujícím energetickým systémem mnohem silnější než poškození oběti.

Stává se to proto, že pomocí tohoto kouzla lásky žena skutečně potlačuje a rozdrtí vůli muže, čímž spouští mechanismus příčin nebo karmického výpočtu.

Chcete-li odstranit takové kouzlo lásky, musíte pracovat dvěma směry najednou - jak s očarovaným, tak s očarovaným, očištěním energie obou.

Důsledky pro muže

Nic nezůstane bez povšimnutí a beze stopy. Pokud byl muž okouzlený, neměl by si myslet, že celá akce kouzla lásky bude omezena na toto. Tak či onak, dříve či později vyjdou další.

Mnohem méně příjemné následky kouzla lásky na měsíční krev. Například impotence.

Zdálo by se, co to má společného s tím? Koneckonců, pokud dojde k milostnému kouzlu, pak ten okouzlující jasně znamená sexuální vztah s obětí. Ale ne všechno je tak jednoduché.

Připoutanost, která se vytvoří během kouzla lásky na menstruační krvi, se „drží“ jen druhé čakry, která je zodpovědná za sexuální apetit.

V průběhu času začne připoutanost narušovat normální tok energie, což vede k impotenci.

Kromě toho existují časté případy začínajícího opilosti u mužů. K tomu nejčastěji dochází, když byla do alkoholu přidána menstruační krev..

V tomto případě, když se mužský energetický systém unaví „bojovat“ s programem negativního kouzla lásky, podvědomí jde do akce. Očarovaný muž ve skutečnosti „uteče“ do alkoholu, do flámu, aby necítil ničivý účinek programu.

S tím vším nejsou zdravotní problémy všechno, co na okouzleného muže čeká. Navzdory síle kouzla lásky na měsíční krvi má zcela jisté limity a trvání.

Například krev je třeba přidávat každý měsíc. Vzhledem ke zvýšené sexuální aktivitě okouzlených se může stát, že žena otěhotní, což znamená, že „krmení“ se zastaví.

V nejlepším případě začne muž pociťovat vůči své přítelkyni nepochopitelné znechucení a v nejhorším případě z ní bude cítit syrové maso..

Přirozeně, po tak vzácném vztahu s očarovaným pokračuje. Proto mnoho kouzelníků varuje, že toto kouzlo lásky není vhodné pro ty, kteří si chtějí založit rodinu s obětí kouzla lásky..

Důsledky pro ženy

Jaké jsou důsledky kouzla lásky na měsíční krev, hrozí ženám samotným, které se tak rozhodnou svázat muže k sobě?

Jakkoli to může znít paradoxně, přinejmenším zpočátku prakticky žádný.

Pokud takové kouzlo lásky začne ničit muže z fyzické skořápky, pak ženu - z energie.

Přirozená obranyschopnost ubývá, člověk se stává náchylnějším ke zlým očím a účinkům negativních programů.

Kromě toho se kyvadlo příčinné souvislosti začíná pomalu, ale jistě houpat..

Nejprve se začnou na kouzelnou ženu sypat drobné potíže a pak větší problémy. Vyvstává tedy zcela přirozená otázka - je možné se těmto důsledkům nějak vyhnout?

Můžete se tomu vyhnout, ale může to udělat jen velmi zkušená čarodějka, a i tak to bude spíše jako odklad před odplatou.

Důsledky pro oba

Důsledky měsíčního kouzla krve pro muže se týkají i ženy, která ho očarovala. Například pokud muž pije, pak se žena nedobrovolně stane manželkou alkoholika.

Jakýkoli následek kouzla lásky, tak či onak, zasáhne oba.

Například. Pokud těhotná žena přestane předstírat kouzlo lásky, plně pocítí znechucení svého manžela. A jeho skrytá nenávist a znechucení.

Navzdory přísahám kouzelníků, že po kouzlu lásky na měsíční krvi vás muž nikdy neopustí, pamatujte, že bude s vámi, dokud kouzlo lásky trvá.

I když se vám nějakým zázrakem podaří během těhotenství předstírat kouzlo lásky, pamatujte, že reprodukční věk ženy je velmi krátký..

Je nepravděpodobné, že budete chtít zůstat sám ve věku 55-60 let kvůli tomu, že už nemůžete fyzicky držet svého manžela v řetězci kouzel lásky pro měsíční krev, což může mít takové důsledky.

Jak udělat kouzlo lásky na měsíční krvi

Mezi mnoha rituály milostné magie je nejstarší a nejpopulárnější právem kouzlo lásky na měsíční krvi. Tento skutečně „ženský“ rituál pomohl více než jedné mladé dámě „zvítězit“ nad svou milovanou.

 • Síla krve
 • Klasické kouzlo lásky
 • Kouzlo lásky na fotografii
 • Vlastnosti kouzel lásky pro menstruaci
 • Účinky

Milujte kouzlo na měsíční krvi

Síla krve

Co může být tajemnější a tajemnější než lidská krev? Na první pohled se zdá, že o této „složce“ lidského těla je již dlouho známo vše, ale není to zdaleka tak. Dokonce i naši vzdálení předkové zažívali nejen úctu a úctu k této látce, ale také ji považovali za zvláštní látku. V době zrodu znalostí o lidském těle starověcí vědci identifikovali dva hlavní orgány - mozek a srdce. Ale tyto dva „základní“ orgány fungují díky krevnímu oběhu.

Celé lidské tělo funguje pouze díky tomu, že proudění krve nasycuje všechny jeho orgány potřebnými látkami. Vezmeme-li v úvahu krev z esoterického hlediska, můžeme říci, že tato látka nese obrovské množství informací a má „šílenou“ energii. Všechny rituální „krveprolití“ uvolňují kolosální energii, která „jde“ do světa kolem nás. Kromě toho může být krev nejen hlavním prvkem obřadu, ale je také jakýmsi katalyzátorem, který spouští nevratné procesy. Díky své neuvěřitelné saturaci energií dokáže pevně spoutat osudy lidí.

Jako prvek magického rituálu se krev „extrahuje“ řezy na lidském těle. U kouzel ženské lásky je zvykem používat menstruační tok zákazníka. Menstruační krev má silnou energii, která „ve spojení“ s „dobrou pamětí“ této látky může vytvořit silné magické spojení mezi obětí a zákazníkem kouzla lásky. Hlavní podmínkou všech rituálů s krví je, že musí být darovány dobrovolně. Zároveň vůbec nezáleží na tom, zda je to měsíční krev nebo jakákoli jiná.

Klasické kouzlo lásky

Zvažte klasickou verzi kouzla lásky pro muže za měsíční krev, kterou může každá žena snadno udělat doma. Nejprve si musíte vyjasnit otázku nejpříznivějšího období pro „vzorkování biomateriálu“ a nejlepší doby pro rituál. Pokud jde o první bod, názory „odborníků“ se v tomto hodnocení liší. Někteří z nich se domnívají, že krev by měla být odebírána až od třetího dne menstruace, a druhý se přiklání k názoru, že je to možné provést první den. V zásadě neexistuje žádný velký rozdíl - krev, zůstává krví každý den.

Nyní něco málo o době rituálu. Kouzlo lásky na menstruační krvi se v zásadě liší od jiných podobných účinků pouze v použitých přísadách, proto se provádí podle stejných pravidel jako ostatní kouzla lásky. Jmenovitě: ve fázi měsíčního růstu ve „dnech žen“. Pokud se však vaše „měsíční záležitosti“ neshodují s těmito přáními, udělejte to ve vhodnou dobu pro vás..

Při kouzlu lásky na měsíční krvi používejte pouze svůj vlastní a výjimečně čerstvý biomateriál. Odeberte malé množství menstruační krve do čisté nádoby, zapalte svíčku a položte před sebe fotografii svého milovaného. Jak asi uhodnete, není zvykem pozvat diváky na takovou „událost“, proto si vyberte místo a hodinu, kdy a kdy vám nikdo nebude moci překážet. Umístěte před sebe fotografii muže a podívejte se mu do očí..

Dále musí být do vína přimíchána menstruační krev. Pojďme se trochu zabývat touto složkou obřadu. Měli byste si vybrat víno, které byste sami chtěli pít. Červené víno se tradičně používá k milostnému kouzlu na měsíční krvi. Vezměte novou láhev vína, nalijte trochu do nádoby s krví a jemně promíchejte.

Jakmile se krev dostala do vína, vezměte si do pravé ruky nádobu s magickou směsí a levým kruhovým pohybem ve směru hodinových ručiček přes „misku krve“ přečtěte silné spiknutí o menstruační krvi:

"Když zahříváš moji krev, vzdáš se své vůle." Budeš poslouchat mé slovo, ukloň se přede mnou na zem. Od tohoto dne se stanu vaší milenkou a budete pro mě pokorným otrokem. Amen. Amen. Amen".

Po recitaci nalijte kouzelnou krev do láhve vína a utěsněte ji. V tomto okamžiku je hlavní fáze měsíčního krevního kouzla u konce. Nyní může žena zacházet s mužem pouze kouzelným nápojem a čekat na výsledky její práce. Jakmile váš milovaný vypije kouzelné víno, kouzlo lásky se projeví..

Kouzlo lásky na fotografii

Kouzlo lásky na měsíční krvi na fotografii je jakýmsi „vzdáleným“ dopadem, během kterého nemusíte „pájet“ muže. Pro tento rituál budete potřebovat novou fotografii muže, červenou nebo bílou svíčku a malý kousek červeného plátna. Je dobré, když se jedná o střih z použitého oblečení. Obřad se koná během fáze dorůstajícího měsíce v noci. Je lepší, když den rituálu je sobota.

Krev menstruace pro kouzlo lásky musí být čerstvá. Nyní si promluvme o tom, jak vytvořit kouzlo lásky pro měsíční krev. Umístěte před sebe fotografii muže při svíčkách a pokuste se vizualizovat jeho obraz. Čím jasněji to získáte, tím silnější bude kouzlo lásky. Umístěte odebranou menstruační krev do malé nádobky a položte ji na stůl vedle svíčky a obrazu muže..

Poté navlhčete malíček levé ruky krví a nakreslete křížek na čelo a do srdce muže na jeho fotografii. V takovém případě je třeba číst spiknutí:

"Vyzývám ke mně veškerou sílu rasy a krvavě ti přejíždím obočí (jméno oběti). Zastiňuji to." Od této chvíle si přeji (jméno ženy) vládnout nad vaším osudem (jméno oběti), ve všem (jméno ženy) vykouzlím vás (jméno oběti). Nakreslím ti na prsa krvavý kříž (jméno muže), do tvého srdce (jméno oběti) chci zapálit lásku ke mně (jméno ženy). Nechte hořet horkým ohněm, všechno vaše jídlo (jméno oběti) hoří skrz naskrz. Slovo je řečeno, skutek je hotový “.

Ve skutečnosti je rituál kouzla lásky na měsíční krvi na fotografii u konce. Po přečtení spiknutí stačí obrázek zabalit do připraveného hadříku. Poté balíček skryjte na místo, kde ho nikdo nenajde..

Vlastnosti kouzel lásky pro menstruaci

Popularita kouzel lásky pro menstruaci je způsobena skutečností, že každá žena může tyto účinky snadno provést sama. Zároveň můžete okouzlit téměř každého muže bez ohledu na jeho stav, věk a rodinný stav. Jedná se o poměrně silné a „rychle působící“ kouzlo lásky, které nelze vždy odstranit, a to nejen na vlastní pěst, ale za pomoci odborníka. To vše je pro takové rituály výhodou.

Mezi „nevýhody“ rituálů týkajících se menstruace patří jejich krátké trvání a vážné následky pro jednu i druhou stranu. „Trvanlivost“ kouzel lásky pro menstruaci je od jednoho měsíce do šesti měsíců, takže pokud si zákazník přeje s obětí dlouhodobý vztah, bude muset tento obřad opakovat v pravidelných intervalech. Není žádným tajemstvím, že kouzla lásky, ve kterých se jako přísady používají lidské biomateriály, jsou „spravována“ černou milostnou magií. A kouzlo lásky k menstruaci v tomto ohledu není výjimkou. Žena, která se rozhodla tímto způsobem okouzlit muže, by si proto měla být plně vědoma všech možných důsledků kouzla lásky na měsíční krev.

Milujte kouzlo na měsíční následky krve

Milujte kouzlo na měsíční krvi - důsledky jsou velmi ohromující! Někdy ne ty, které umělec lásky tak vášnivě touží, protože i malé přehlédnutí v rituálu může ublížit vám i vašim blízkým. Od starověku se věří, že kouzla lásky a kouzla na částice lidského těla (vlasy, krev, sperma) - fungují řádově lépe než ostatní, je to způsobeno skutečností, že prostřednictvím těchto prvků působíme přímo na osobu, takže naše kouzlo lásky letí přímo k cíli.

Pozornost! Pokud nemáte žádné zkušenosti s magickými akcemi, je lepší neexperimentovat s neznámými kouzly lásky..

Existuje spousta kouzel, bez vnější pomoci je nemožné pochopit všechna, a proto jsme na stránkách tohoto portálu shromáždili nejúčinnější a nejrozšířenější kouzla, která se dříve předávala z úst do úst, z otce na syna, od nepaměti až do současnosti. Dnes s vámi tyto informace bezplatně sdílíme, abychom udrželi naši zásadu: znalosti by měly být veřejně dostupné.!

KOUZLA NA MĚSÍČNÍ KRV

Málokdo pochopí, že kouzlo lásky na krev menstruace a její důsledky již souvisí s černou magií. Důvod spočívá v samotném názvu rituálu, protože bílá magie s krví vůbec nefunguje. Kromě toho krev, zejména menstruační, nese obrovský energetický náboj, který na oběť střílí jako napnutá spoušť.

Takové kouzlo lásky je velmi obtížné odstranit a navíc má spoustu důsledků jak pro umělce, tak pro zákazníka a oběť. Zároveň je poškození způsobené okouzlujícím energetickým systémem mnohem silnější než poškození oběti.

Je to proto, že pomocí tohoto kouzla lásky žena ve skutečnosti potlačuje a rozdrtí vůli muže, čímž spouští mechanismus příčin nebo karmického zúčtování. Chcete-li odstranit takové kouzlo lásky, musíte pracovat dvěma směry najednou - jak s očarovaným, tak s očarovaným, očištěním energie obou.

MĚSÍČNÍ KREVNÍ KOUZLO: DŮSLEDKY PRO MUŽE

Mnohem méně příjemné následky kouzla lásky na měsíční krev. Například impotence. Zdálo by se, co to má společného s tím? Koneckonců, pokud dojde k milostnému kouzlu, pak ten okouzlující jasně znamená sexuální vztah s obětí. Ale ne všechno je tak jednoduché.

Připoutanost, která se vytvoří během kouzla lásky na menstruační krvi, se „drží“ jen druhé čakry, která je zodpovědná za sexuální apetit.

V průběhu času začne připoutanost narušovat normální tok energie, což vede k impotenci.

Kromě toho existují časté případy začínajícího opilosti u mužů. K tomu nejčastěji dochází, když byla do alkoholu přidána menstruační krev. V tomto případě, když se mužský energetický systém unaví „bojovat“ s programem negativního kouzla lásky, podvědomí jde do akce. Očarovaný muž ve skutečnosti „uteče“ do alkoholu, do flámu, aby necítil ničivý účinek programu.

S tím vším nejsou zdravotní problémy všechno, co na okouzleného muže čeká. Navzdory síle kouzla lásky na měsíční krvi má zcela jisté limity a trvání. Například krev je třeba přidávat každý měsíc. Vzhledem ke zvýšené sexuální aktivitě okouzlených se může stát, že žena otěhotní, což znamená, že „krmení“ se zastaví.

 • V nejlepším případě začne muž pociťovat vůči své přítelkyni nepochopitelné znechucení a v nejhorším případě z ní bude cítit syrové maso..
 • Přirozeně, po tak vzácném vztahu s očarovanou osobou pokračuje.
 • Proto mnoho kouzelníků varuje, že toto kouzlo lásky není vhodné pro ty, kteří si chtějí založit rodinu s obětí kouzla lásky..

MĚSÍČNÍ KREVNÍ KOUZLO: NÁSLEDKY PRO ŽENY

Pokud takové kouzlo lásky začne ničit muže z fyzické skořápky, pak ženu - z energetické. Přirozená obranyschopnost ubývá, člověk se stává náchylnějším ke zlým očím a účinkům negativních programů. Kromě toho se kyvadlo příčinné souvislosti začíná pomalu, ale jistě houpat..

 • Nejprve začnou na kouzelnou ženu proudit drobné potíže, a pak větší problémy.
 • Vyvstává tedy zcela přirozená otázka - je možné se těmto důsledkům nějak vyhnout?
 • Můžete se tomu vyhnout, ale může to udělat jen velmi zkušená čarodějka, a i tak to bude spíše jako odklad před odplatou.

MĚSÍČNÍ KRVNÍ KŘIVKA: DŮSLEDKY PRO OBĚ

Jakýkoli následek kouzla lásky, tak či onak, zasáhne oba. například.

 • Pokud těhotná žena přestane předstírat kouzlo lásky, plně pocítí znechucení svého manžela..
 • A jeho skrytá nenávist a znechucení.
 • Navzdory přísahám kouzelníků.
 • Že po kouzlu lásky na měsíční krvi vás muž nikdy neopustí, pamatujte, že bude s vámi, dokud kouzlo lásky trvá.

I když se vám nějakým zázrakem podaří během těhotenství předstírat kouzlo lásky, pamatujte, že reprodukční věk ženy je velmi krátký. Je nepravděpodobné, že budete chtít zůstat sám ve věku 55-60 let kvůli tomu, že už nemůžete fyzicky držet svého manžela v řetězci kouzel lásky pro měsíční krev, což může mít takové důsledky.

Kouzlo lásky pro menstruaci - jak na to správně?

Chcete-li vytvořit kouzlo lásky pro své období, nemusíte jít za profesionální čarodějnicí o pomoc. Obřad můžete provést sami, je to docela jednoduché. Navzdory tomu však takové kouzlo lásky často nelze odstranit a oběti nemohou pomoci ani silné čarodějky..

Existuje několik typů kouzel lásky, které používají menstruační krev. Nejjednodušším rituálem je, že žena potřebuje kapat svou vlastní krev na bílé plátno a skvrnu vysušit. Poté musí být látka spálena, shromážděný popel musí být přidán do nápoje a dán oběti k pití..

Červené víno se často používá v rituálech. Dívka do ní musí kapat 2 kapky krve a seslat kouzlo 7krát:

"Protože tato krev je ve mně, tak jsi otrok (jméno) ke mně přišel?".

Víno se také používá v jiném rituálu. Sudý počet kapek krve musí být kapán do nápoje a řekl dvakrát:

„Moje krev je pryč, nepotřebuji ji, ale otrok (jméno) ji potřebuje“.

K získání srdce oběti se používá nejen pití, ale také jídlo. Krev se přidává do jídla slovy:

"Pij moji krev, vzdej se své vůle." Budete mě jen poslouchat a dělat to, jak chci. Jsem jediný - tvoje milenka “.

Tento rituál je považován za jeden z nejběžnějších a nejúčinnějších. Výsledek se začíná dostavovat velmi rychle a je téměř nemožné odstranit toto silné kouzlo lásky pro menstruaci. Nyní víte, jak správně vytvořit měsíční kouzlo lásky krve, abyste dosáhli požadovaného účinku..

Jak zjistit, že jste byli okouzlení?

Jako každý magický zásah lze rozpoznat kouzlo období. Je třeba se zaměřit na 2 aspekty. Jedná se o duševní a fyzický stav člověka. Téměř každé kouzlo lásky pomáhá čerpat z oběti vitalitu. V důsledku toho může muž začít předčasně stárnout, vypadá nemocně, apaticky. Impotence je často vedlejším účinkem..

 • Objekt, který byl magicky zasažen, se může chovat extrémně agresivně.
 • Navíc jak ve vztahu k ostatním, tak ve vztahu k předmětu touhy.
 • Taková agrese je často doprovázena útokem.
 • Toto chování je vysvětleno celkem jednoduše.

Kouzlo lásky na menstruační krvi silně váže oběť k určité dívce fyzicky, často může také ovládat jeho mysl. Je však nemožné vést určitou část podvědomí. Začíná odolávat nárazům, v důsledku čehož může být oběť velmi agresivní.

Indikátorem, že hlava rodiny byla očarována, může být alkoholismus. Zvláště pokud ten muž předtím neměl závislost. To je charakteristický rys každého kouzla lásky. Pokud člověka neuvolníte z pout, která ho svazují včas, pak může spát.

U oběti navíc dochází k porušení některých orgánů:

 • žaludek;
 • játra;
 • slinivka břišní;
 • střeva;
 • žlučník.

Pokud byly tyto orgány dříve slabou stránkou člověka, pak budou nemoci vážnější. Často se vyvíjejí vředy, nádory, začínají se tvořit ledvinové kameny.

Jak sami odstranit kouzlo lásky ?

Jak ale sami odstranit kouzlo lásky k menstruaci? Nejprve je vhodné identifikovat čarodějnici, která ovlivňuje vašeho muže, a chránit ho před komunikací s ní. Je možné, že mu nalila krev vícekrát a bude znovu provádět rituál, takže čím déle nebudou oběť a čarodějnice v kontaktu, tím déle bude trvat nekrvavý půst. Je žádoucí, aby jeho trvání bylo alespoň 40 dní..

Během půstu je nutné vyloučit užívání alkoholu a denně pít svěcenou vodu. To by mělo být provedeno ráno, na prázdný žaludek. Nad vodou, kterou člověk pije, by si člověk měl třikrát přečíst modlitbu „Otče náš“:

"Náš Otče, který jsi v nebi!" Posvěť se jméno tvé; ať přijde tvé království; Buď vůle tvá jako v nebi na zemi; Dej nám náš denní chléb na tento den; a odpusťte nám naše dluhy, stejně jako odpouštíme našim dlužníkům; a neuveď nás v pokušení, ale vysvoboď nás od toho zlého. Vaše je totiž království a moc a sláva navždy. Amen."

Po skončení půstu by měl být muž odvezen do kostela, aby přijal přijímání a přiznal se. Při provádění obřadu je nutné nevynechat ani jeden den. Pokud byl půst přerušen, budete muset začít znovu..

Proč kouzlo lásky nelze odstranit a když potřebujete kontaktovat profesionála?

Není vždy možné, aby žena nezávisle neutralizovala účinek čarodějnictví. Menstruační krev se často používá jako další prvek ve větším a vážnějším rituálu. Pokud se vám nepodařilo čarodějnictví eliminovat sami, musíte kontaktovat profesionální čarodějnici.

 • Kouzelníci mohou pomocí různých metod eliminovat uměle vytvořená připoutání k lásce..
 • Hřbitov se ale poměrně často používá k eliminaci kouzla lásky, které bylo vytvořeno na krvi..
 • Během relace je důležité říct kouzelníkovi, který kouzlo lásky vytvořil.

To je nutnost, protože pomocí rituálu, který se provádí na hřbitově, můžete nejen odstranit kouzlo lásky, ale také způsobit škodu tomu, kdo ho spáchal. A docela často se stávají případy, kdy manželky dávají pít svým manželům krev, aby více svázaly muže k sobě. Proto musí kouzelník udělat vše pro to, aby úder zmírnil a chránil klienta..

Někdy není snadné odstranit kouzlo lásky na menstruační krvi ani pro profesionála. Tento stav naznačuje, že tento rituál byl prováděn společně s dalšími, neméně mocnými kouzly lásky.

Aby byl tento efekt odstraněn, musí čaroděj zjistit, jaké další rituály byly provedeny, a následně eliminovat každé dokonalé kouzlo lásky. Pouze tak bude možné oběť osvobodit od čarodějnictví.

Důsledky kouzla lásky na měsíční krev - je láska, která stojí za takové oběti?

Pokud žena ví, jak muže očarovat menstruací, měla by si být vědoma také důsledků. Po rituálu se skutečně změní nejen stav oběti, ale také zákazníka. Zpětný úder může být docela silný, zasahující do 2 sfér:

 • Krev;
 • Genitourinární systém.

Zpětný ráz může projít krví. To znamená, že pokrevní příbuzní toho, jehož krev byla použita pro obřad, budou muset čarodějnictví platit. Tento jev je extrémně vzácný, ale neměli byste zapomenout na vedlejší účinek.

 • Obvykle dojde k mrtvici, pokud byla použita krev těhotné ženy.
 • Menstruace může pokračovat 1 až 3 měsíce po těhotenství.
 • Je přísně zakázáno používat tuto krev pro rituál..
 • Jinak je vysoká pravděpodobnost, že děti klienta zaplatí za obřad..

Častěji je ovlivněna urogenitální sféra. Zpětný ráz může být malý a může se projevit jako drozd. Pokud je však kouzlo lásky odstraněno hřbitovem, je vývoj vážných nemocí docela možný. Navíc může rána zasáhnout ledviny..

Výhody a nevýhody menstruační metody

 • Jednoduchost. Můžete to udělat sami.
 • Nedostatek inventáře. Nevyžadují se žádné náklady na materiál, není třeba nic kupovat.
 • Výsledek se rychle zobrazí.

Díky těmto výhodám je metoda oblíbená, ale existuje dostatečné množství nevýhod, které si musíte pamatovat, než budete pokračovat v kouzlu lásky. Mezi nevýhody patří:

 1. Krátkodobý výsledek.
 2. Obřad bude nutné po chvíli opakovat, pokud je třeba účinek prodloužit.
 3. Významné vedlejší účinky, které mohou ohrozit zdraví.
 4. Zpětný ráz - nastane, když je vyloučeno kouzlo lásky.

Kouzlo lásky s použitím menstruační krve má docela přesvědčivé výhody, ale také nepříjemné nevýhody. Doporučuje se to udělat, pouze když potřebujete rychlý výsledek na krátkou dobu. Jinak můžete použít rituály, které mají dlouhodobější účinek. Pokud si nejste jisti svými schopnostmi, pak je lepší neexperimentovat, ale důvěřovat profesionálovi, který rituál provede a udělá vše správně

Láska sama o sobě a její důsledky pro muže

Krev a alkohol

Nejčastěji se červené víno používá pro kouzlo lásky krve. Barva zde není hlavní - červené víno má od starověku posvátný význam.

Alkohol sám o sobě je síla. Jeho směr můžete snadno uhodnout, když si sami zodpovíte následující otázky. Přinesl někomu štěstí? Kolik lidí trpělo vlivem alkoholu? Je snadné se vypořádat se závislostí na alkoholu?

Doufáme, že vám toho bylo hodně jasné. Pamatujte, že krev a alkohol jsou termonukleární kombinace, extrémně nebezpečná, téměř neobnovitelná, s hlubokými a katastrofálními následky..

 • Kouzla lásky k menstruaci se nejčastěji provádějí pomocí červeného vína nebo vodky..
 • Amatéři, začátečníci, hravé dívky užívají jakýkoli alkohol, který se objeví.
 • Kouzlo lásky na víně - v našem případě o něco mírnější varianta.

Akce - skvělá sexuální aktivita muže po kouzlu lásky. Jak se říká, všude, vždy a všude. Aktivita v sexu v průběhu času je nahrazena apatií, sklonem k agresi, neustálým řešením vztahu. Závislost na alkoholu se projevuje. Případ obvykle končí impotencí, alkoholismem a naprostou lhostejností k ženám obecně.

Je snadné poznat někoho, kdo je závislý na vodce. Opilý člověk, neadekvátní, chující se, jako by byl posedlý démony. Už z dálky a pouhým okem je patrná jeho tendence k sebevraždě.
Poprvé po kouzlu lásky je tu také velmi vysoká sexuální přitažlivost k okouzlující dámě.

Muž se k ní chová jako sluha, absolutně ji poslouchá, uspokojuje všechny její touhy, dává drahé dary, vyžaduje neustálou přítomnost. "Miluji ji k smrti." Nemohu bez ní žít, “- slyší člověk často od takového chudáka.

 1. Následně sex opustí svůj život navždy, už nemůže počat děti.
 2. Dáma ho šíleně naštve, pokud ne, rozzuří ho, ale on ji nemůže opustit, zlomit toto upíří pouto.
 3. „Tah s magnetem“ je zde velmi vhodný výraz a často je přitahován, aby ji zabil.
 4. Ona sama by se ho ráda zbavila, ale také nemůže.

Pak začne pít bingy, strašnou melancholii, údajně nerozumná nervová zhroucení, nekontrolovatelnou agresi. Takový člověk může někoho v šíleném hněvu snadno zabít a pak si sám nepamatuje pohnutky toho, co se stalo. Je smutné, že častěji spáchá sebevraždu. Existuje názor, že nejpravděpodobnějším typem sebevraždy je v tomto případě oběšení.

Krev a jídlo

Účinek těchto milostných kouzel se zpravidla projevuje ztrátou mužského smyslu pro proporce. Pokud máte rádi, pak často, pokud máte, pak hodně, pokud přísaháte, pak před rozbíjením nádobí a tváří. Ve vztahu k ženě „pozitivní účinek“ mizí poměrně rychle. Nejvhodnějším označením pro spojení vytvořené takovým kouzlem lásky je „Kufr bez rukojeti. Těžko se to snáší, ale škoda toho přestat. “ Vždy se ji snaží opustit, ale zdá se, že mu něco brání - nedostatek času, peněz, jiného bydlení; děti, malátnost.

 1. Mužské jídlo se často přidává do menstruační krve.
 2. To se obvykle děje na rostoucím měsíci pomocí kouzel.
 3. Nejčastěji se používá kombinace: krev a sůl, krev a cukr.
 4. Nepohrdnou však jednoduchým jídlem nabízeným muži na snídani, oběd nebo večeři..
 5. Krev se mísí do nealkoholických nápojů, čaje nebo kávy.

Důsledky pro muže očarovaného pomocí menstruační krve přidané do jídla nebo pití jsou následující:

 • Únava, předčasné stárnutí $
 • Problémy s potencí;
 • Pravděpodobná neplodnost;
 • Problémy s gastrointestinálním traktem;
 • Obezita;
 • Pasivita, ztráta zájmu o život.

Takový „oběd“ pro zaklínadla nepředstavuje smrtelné nebezpečí, ale jako každý magický zásah má i své negativní důsledky.

Krev a tělo

Takto vytvořený vztah se přes noc rozpadne..

 • Muž včera byl připraven se s ní oženit a dupnout na konec světa, ale dnes se k této ženě nemůže dívat bez nechutné grimasy.
 • „A co jsem v ní vůbec našel?“ - často říká, kdy akce věštění končí.
 • S největší pravděpodobností našel kapku měsíční krve na čele, když spal..
 • Nejvíce „nevinný“ druh rituálů v krvi menstruace.
 • To je skutečná „suchost“.
 • Hotovo rychle, pojďme také obecně.

Smyslem rituálu je, že několik kapek krve se nechá uschnout na vašem čele nebo na čele milovaného člověka a pronesou drahocenná slova. Můžete to udělat prostřednictvím fotografie. Silou nárazu - nejmenší, stejně jako důsledky.

Důsledky takového kouzla lásky pro muže:

 • Neschopnost vytvářet dlouhodobé vztahy, rodinu;
 • Pohrdavý přístup k ženám, zklamání v nich;
 • Nedostatek vitální energie, únava;
 • Sklon k chorobám, blues;
 • Selhání, selhání.

Jak jsme viděli, bylo-li provedeno měsíční zaklínadlo krve, důsledky pro muže jsou v každém případě zklamáním. Nebo mohou být zcela tragické. Ale nemyslete si, že žena, která použila tuto metodu ovlivňování silnějšího pohlaví, se snadno sama dostane.

Kouzlo lásky na měsíční krvi: důsledky pro ženu

Odměna za tento čin obvykle zahrnuje toho, který okouzlil, a je jedno, zda se obrátila sama nebo se obrátila na odborníka.

 1. Zákony fyziky platí i ve světě magie..
 2. Jeden z nich - síla akce se rovná tomu, co?
 3. Máte pravdu, síla opozice.
 4. Jinými slovy, to, co zasejete, je to, co sklízíte.

Čím tvrdší bylo kouzlo lásky použito, tím horší budou následky. Ženy jsou náchylnější k odvetným opatřením, protože jejich děti a další blízcí často trpí. Takový „návrat“ uškodí za zcela nepříznivé kombinace okolností nejbližším příbuzným ve vzestupné a sestupné linii až do třetí generace.

Pozor: nejpravděpodobnější přímé důsledky pro ženu:

 1. Pokud bylo spiknutí o alkoholu: ženský alkoholismus, bezdětnost, nedostatek peněz, osamělost, frigidita, duševní nemoc, nevyléčitelné nemoci, náhodná směšná smrt, možná sebevražda.
 2. Pokud se spiknutí týkalo jídla: časté finanční ztráty a potíže; časté závažné zdravotní problémy; časté otravy, žaludeční a střevní potíže. Taková žena není pro muže přitažlivá, pokud má gentlemana, pak saje nižšího a ani on nezůstane dlouho.
 3. Pokud došlo k „suchu“: před námi je nervózní, podrážděná, škubající dáma. Všechno jí vypadlo z rukou, vždy se dostala do nějakého druhu potíží. Šťastný život je nepravděpodobný.

Pokud bylo vytvořeno měsíční krevní kouzlo, je možné ho odstranit?

Můžeme s jistotou říci, že pokud bychom to udělali bez alkoholu, kouzlo lásky na měsíční krvi, dokonce i to, které mělo vážné následky, může být stále odstraněno. Pokud to provede odborník, kontaktujte ho. Pokud je takový „kouzelník“ zodpovědný, pak se zaváže vrátit vše na druhou a požádat o opravdu velké finanční prostředky.

Oprava chyb
Rituály, které je třeba použít k odstranění kouzla lásky, lze nyní snadno najít ve veřejné doméně: v zásadě se jedná o plánované vícedenní výlety do kostela, upřímnou modlitbu, podporu bohoslužeb, kouzelné pálení svíček nebo lámání vazů, očistu svěcenou vodou, pouť. Jakýkoli rituál, o kterém jste zoufale věřili, že to bude fungovat, bude fungovat.

 1. Zaprvé, pokud si plně uvědomujete svou vinu, činíte pokání a jste připraveni nést zasloužený trest.
 2. Zadruhé, máte potřebné množství duševní síly..

Nejprve si pamatujte, že vyslanou energii lze překonat pouze s ještě větší energií. Vraťte se zpět do paměti, s jakou mocí jste provedli kouzlo lásky, po čem jste vášnivě toužili? Síla, s níž byste nyní měli chtít zrušit kouzlo lásky, musí mnohonásobně překročit to předchozí. Toto je hlavní a hlavní.

Akce pro opožděné výčitky svědomí

Kouzlo lásky v krvi menstruace, vyrobené s použitím alkoholu, které mělo vážné následky, si prakticky nevzpomíná.

Můžete zkusit kontaktovat kouzelníka, který to udělal. Ale tito jen zřídka souhlasí s dokončením. Můžete zkusit najít kouzelníka, který má vyšší moc než kouzelník, který seslal kouzlo, který navíc souhlasí s odstraněním této bez nadsázky kletby. Kouzelník pro to musí být super silný, odvážný a obětavý. Takové, pro informaci, jednotky.

Co můžete udělat sami?

Zde je několik příkladů akcí, které věci nezhorší:

 • Upřímně činte pokání, pokání, jděte ke zpovědi, tj. Vyznejte svůj hřích;
 • Obraťte se na vyšší síly skrze modlitbu. Za tímto účelem si můžete v dobrých kostelech objednat dlouhodobé služby pro zdraví očarovaných (například straka). Dobré kostely nejsou ty, které se nacházejí poblíž domu, a ne ty novější a krásnější. Jedná se o ty, které se nacházejí na energeticky správných místech, byly postaveny dávno a mají „jasnou“ historii. Počet takových kostelů - 3, 7, 9, 12.
 • Obrat k vyšším silám se neděje modlitbou. Dělejte upřímné a nezištné dobro. Začněte tím, že pomůžete nemocným, znevýhodněným, potřebným a dobrovolníkům. Každé „poděkování“ vám řeklo, pošlete vyšším silám s žádostí o započtení této vaší zásluhy ve prospěch trpícího, který trpí kouzlem lásky z vašich činů.

Doufáme, že se vám podařilo přesvědčit vás, že byste neměli používat kouzla lásky. „Černé“ spiknutí, které jsme považovali za rozpadající se karmu, je velmi destruktivní kouzlo lásky (na krev menstruace), jeho důsledky jsou katastrofální. Recenze těch, kteří ji používali, zveřejněné například na internetu, vás nenechají lhát.

Rada: Neuchýlejte se k pomoci vyšších sil, pokud se bez ní obejdete.

Jak udělat kouzlo lásky na měsíční krvi a proč?

Kouzlo lásky se děje kvůli neopětované lásce a nejčastěji ženami. Odmítnutá, uražená dáma je připravena učinit nejzoufalejší opatření, aby získala lásku a náklonnost svého vyvoleného, ​​aniž by přemýšlela o důsledcích svého jednání.

Druhým nejčastějším použitím měsíčního krevního rituálu je kouzlo lásky k vlastnímu manželovi..

 • Když si žena myslí, že o ni ztratil zájem, může sbírat věci a ze dne na den ji opouštět.
 • Nebo v případě častějších hádek a skandálů v domě.
 • Provádí se to z nejlepších úmyslů - zachránit rodinu, kouzlo lásky na manžela je však velkou chybou, protože vedlejší účinky obřadu mohou jen přispět ke konečnému a neodvolatelnému přerušení vztahů.

Vlastnosti a pravidla rituálu.

Pro kouzlo lásky musíte použít krev druhého nebo třetího dne menstruace. Pokud se obřad koná nezávisle, je nepravděpodobné, že by jeho účinnost byla vysoká. Pro dlouhodobou expozici budete muset muže pájet každý měsíc. Kouzlo lásky se doporučuje provádět během dorůstajícího měsíce, nejlépe o půlnoci. Můžete mluvit několik kapek krve předem a poté, pokud je to vhodné, přidat do jídla nebo pití pro muže.

Je důležité si uvědomit, že energie ženy, která provedla obřad na její krvi, je v biomateriálu zadržována maximálně dva dny. Je zbytečné používat očarovanou krev pro kouzlo lásky po uplynutí této doby - kouzlo nebude mít žádný účinek.

Při správném rituálu se výsledek dostaví po skončení menstruace, tedy po několika dnech.

Samotný rituál s měsíční krví je poměrně jednoduchý, každá dívka ho bude moci provádět sama, aniž by se uchýlila k pomoci profesionálních kouzelníků a čarodějnic.

Existuje několik typů kouzla menstruační lásky:

 • Nejjednodušší rituál, který nevyžaduje výslovnost žádných spiknutí. Žena potřebuje kapat krev na bílý hadřík, počkejte, až je skvrna úplně suchá. Poté musíte látku úplně spálit, sbírat popel, který se pak přidá do vína nebo jiného nápoje. Oběť to musí vypít
 • Nejbezpečnější menstruační rituál z hlediska závažnosti. Provedení takového kouzla lásky nezabere mnoho času. Ale jeho účinek také rychle končí. Zatímco spí, aplikuje se na vaše čelo nebo na čelo předmětu vaší vášně malé množství krve a jsou vyslovena slova milostného spiknutí. Pokud to není možné, použije se pro fotografii stejné schéma. Účinek tohoto rituálu však může okamžitě zmizet.
 • Kouzla lásky s přídavkem krve do alkoholických nápojů, například do červeného vína, jsou považována za účinná. Do sklenice musí být přidán sudý počet kapek krve a dvakrát musí být sesláno speciální kouzlo. Člověk musí pít víno do dna. Krev se mísí s nealkoholickými nápoji (čaj nebo káva) a kouzlem
 • Měsíční krev se často mísí s jídlem předmětu jejich vášně. Tento rituál bude fungovat velmi rychle. K tomu je nutné nejen přečíst kouzlo nad pokrmem, ale také udělat jídlo chutné. Muž by měl jíst s potěšením. Pak bude kouzlo lásky fungovat co nejúčinněji.

Pozitivní aspekty rituálů s měsíční krví:

 • milostné kouzlo není těžké udělat sami
 • pokud jsou prováděny nezávisle, nevyžadují velké výdaje finančních prostředků
 • požadovaný výsledek se objeví rychle

Nevýhody měsíčních krevních rituálů:

 • účinek netrvá dlouho
 • obřad je nutné pravidelně (každý měsíc) opakovat
 • pomocí kouzla lásky není možné budovat pevné a dlouhodobé vztahy
 • vysoké riziko nepředvídatelných následků jak pro začarovanou, tak pro začarovanou ženu

Jak rituál ovlivňuje člověka: příznaky a důsledky

Vedlejší účinky kouzla lásky silně ovlivňují očarovaného muže. Přestože se ve skutečnosti před vyššími silami nevinil, stal se jen nedobrovolnou obětí tohoto černého rituálu.

 • Nejprve po obřadu má muž hypertrofovanou přitažlivost k ženě, která ho očarovala.
 • Kromě toho je pro ni připraven stát se téměř otrokem: poslouchat ji ve všem, plnit jakékoli rozmary, rozdávat drahé dary..
 • Nechce se s ní rozloučit ani minutu..

Po určité době se muž začne temperamentně projevovat, začne projevovat zvýšenou agresivitu a touhu po neustálém objasňování vztahu. Láska k paní, která ho očarovala, se promění v nenávist a znechucení.

Snižuje se touha až po poruchu sexuálních funkcí (erektilní dysfunkce, impotence). Muž už netouží po intimitě s dámou, která ho očarovala, je naprosto lhostejný ke všem ženám, zachází s nimi pohrdavě a znechuceně. Neplodnost, neschopnost počat dítě je velmi pravděpodobná. Muž vystavený kouzlu lásky zpravidla nikdy nebude schopen vytvářet dlouhodobé vztahy, rodiny.

Existuje také tendence k depresi, neustálá apatie, nevysvětlitelná melancholie, časté nervové poruchy.

Pokud bylo kouzlo lásky provedeno s použitím alkoholu, pak je riziko vzniku trvalé závislosti na alkoholu vysoké. Muž pije více a více každý den, až do dlouhých záchvatů, což vede k tomu, že pije sám sebe.

 • Muž často ztrácí smysl pro proporce v jídle.
 • Stává se z něj vášnivý žrout, který nevyhnutelně vede k problémům s gastrointestinálním traktem, k přibírání na váze a v důsledku toho k těžké obezitě.
 • Existuje nevhodné chování, které není charakteristické pro duševně zdravého člověka.
 • Nekontrolované záchvaty vzteku, pod jejichž vlivem je člověk docela schopný i vraždit.
 • Často se stává, že kdysi úspěšný muž přijde o práci a nezdá se, že by ho následovaly neúspěchy ve všech oblastech života..
 • Dochází ke zhoršení zdravotního stavu, muž je často nemocný.
 • Kromě možné exacerbace chronických onemocnění se na něj „lepí“ všechny druhy onemocnění.
 • Projevuje se zvýšená únava. Muž nemá dostatek síly a energie na to, aby vykonal i ty nejzákladnější činy.
 1. Pravděpodobně předčasné stárnutí těla.
 2. Člověk se může nejen cítit jako vetchý starý muž, ale také může vypadat mnohem starší než jeho roky..
 3. Sebevražedné sklony.
 4. Osoba, která úplně ztratila smysl existence a zájmu o něco, se pravděpodobně nakonec rozhodne opustit tento život sama.
 5. Lidé s kouzlem lásky nejčastěji používají jako metodu sebevraždy věšení..

Co čeká ženu?

Pro okouzlující ženu budou následky mnohem hroznější, protože se odvážila zbavit člověka své vlastní vůle na dálku pomocí černé magie. Návratnost těchto akcí je vždy skvělá. Následky se začnou projevovat energetickou skořápkou ženy. To negativně ovlivňuje její fyzické i psycho-emocionální zdraví..

Kromě obecného oslabení těla a ztráty zdraví začínají problémy ve všech sférách života: drobná selhání se postupně vyvinou do vážných problémů.

Když žena udělá kouzlo lásky na menstruační krvi, úplně změní směr svého osudu, ztratí vše dobré, co jí bylo určeno. S největší pravděpodobností pro ni byl určen úplně jiný muž, s nímž se nyní nikdy nesetkají. Ukázalo se, že svým jednáním okouzlení zničilo osud nejméně tří lidí.

 • Žena se topí nejen ve svých problémech, ale také v problémech okouzleného muže.
 • Kvůli následkům kouzla lásky se může změnit k nepoznání a stát se úplně jinou osobou: rozhořčený, agresivní, nezaměstnaný, závislý na alkoholu bezmocný.
 • Ano, takový muž už ženu nepřitahuje, ale také se nemohou rozejít kvůli akci „vázání“.

Jako odplatu mohou mít vyšší síly negativní vliv na životy všech lidí spojených s věštkyní pomocí krvavých vazeb. Příbuzní mohou být vážně nemocní, utrpět materiální ztráty, stát se oběťmi úrazu.

Ve vzácných případech, s kouzlem lásky, může dáma přinést potíže celé své rodině po několik dalších generací. V této situaci nebude sama trpět, ale bude pozorovat, jak trpí její potomci. Nejčastěji se stává, že se dcera nositele nemůže oženit ani otěhotnět, syn trpí závislostí na drogách nebo alkoholu, spáchá trestný čin a skončí ve vězení.

Stejně jako v případě muže může i žena pochopit závislost na alkoholu..

Důsledky kouzla lásky mohou ovlivnit intimní sféru ženy.

 • Může být frigidní a ztratit veškerý zájem o opačné pohlaví..
 • Dáma, která měla také štěstí, riskuje, že bude bezdětná.
 • Neschopnost otěhotnět a porodit dítě je velmi pravděpodobným trestem pro černý obřad.

Neustálé finanční potíže, nedostatek peněz v životě ženy, která provedla kouzlo lásky. Může přijít o práci, často přijít o cennosti nebo se stát kořistí lupičů. V důsledku požáru nebo přírodní katastrofy můžete přijít o veškerý majetek.

 1. Žena provádějící obřad je pronásledována častými nehodami, nehodami, zraněními.
 2. Nervový systém ženy je vážně ovlivněn.
 3. Stává se neklidnou a podrážděnou a postupem času se z těchto stavů může vyvinout vážná duševní porucha..
 4. Existuje velmi vysoká pravděpodobnost výskytu nevyléčitelných onemocnění u nositele, jako je virus imunodeficience, různé onkologie a nemoci neznámé vědě..
 5. Pokud bylo kouzlo lásky vyrobeno přidáním měsíční krve do jídla, jsou poskytnuty nemoci gastrointestinálního traktu okouzlující ženy.

Je nepravděpodobné, že by dáma, která má kouzlo menstruační lásky, dokázala s mužem navázat dlouhodobý vztah. S největší pravděpodobností bude po zbytek svých dní osamělá a nešťastná. Mimochodem, život dámy, která byla očarovaná, může být krátký. Vysoká pravděpodobnost náhodné smrti a sebevraždy.

Profesionální kouzelníci jsou o kouzlech lásky pomocí měsíční krve nejednoznační. To je považováno za nebezpečný rituál černé magie, plný nenapravitelných následků, často se to rovná poškození. Církev je kategoricky proti takovým činům, kouzlo lásky je považováno za těžký hřích.

Každá žena, která se odváží na takový rituál, musí nutně znovu promyslet všechno, zvážit argumenty pro a proti. Pokud je možné obejít se bez kouzla lásky, je lepší ho neprovádět. Důsledky mohou zničit životy a osudy jak okouzleného muže, tak okouzlující ženy.

Většina žen, které již porodily, potvrzuje, že se menstruační cyklus po porodu okamžitě nezotaví. Existují určitá období, kdy je zpoždění menstruace normou. Hormonální poruchy a vývoj některých patologií na pozadí oslabení těla však vedou k vážným odchylkám během cyklu.