Proč menstruace sní

Pokud sníte o svém období, váš vztah s vaší domácností může být naplněn obtížemi a nedorozuměními. Těhotenství je možné. Jste obklopeni drby a drby. Není vyloučeno setkání s příbuznými.

Pravidelné krvácení je pro ženy přirozené. Jsou známou součástí života. Regule, jak se někdy nazývá menstruace, se stávají předmětem úzkosti nebo radosti. Konec konců absence „kritických dnů“ v předepsaném období pro ženy v plodném věku je často jedním z prvních příznaků očekávání dítěte. Proto není divu, že někdy spravedlivé pohlaví sní o takovém symbolu. Význam snu závisí na podrobnostech toho, co viděl, na osobnosti snílka a jeho rodinném stavu, úhlu pohledu tlumočníků. Tak proč snít menstruace?

Interpretace snů: vidět menstruaci ve snu

Ačkoli se krev ve snu tradičně interpretuje jako úzce související, krevní vazby, pro menstruační pohled, téměř všichni tlumočníci obsahují jiné interpretace.

Anglická kniha snů po takovém snu pro rodinu předpovídá zhoršení vztahů, zejména v intimní sféře. Abyste se vážně nehádali, a dokonce se nerozešli úplně, budete muset projevit zdrženlivost, takt, schopnost naslouchat svému partnerovi.

Millerova kniha snů předpovídá, že menstruace ve snu pro mladou vdanou dívku znamená rané početí. Těhotná dáma sní o předpisech o snadném procesu porodu dítěte. Pro nesezdanou dívku je vysněná menstruace symbolem naléhavé potřeby vyhledat lékaře. Znečištění krví je varováním, že snílek a její příbuzní jsou v nebezpečí. Něco ohrožuje celkovou pohodu.

Podle výkladu Vangy varuje menstruace ve snu, která obarvila oblečení nebo kusy nábytku, že snílek je uprostřed drbů. Zlovolní kritici se ji snaží představit v nejnepříznivějším světle. Měli byste být opatrní, abyste jim nedávali nová témata pro narážky, a také se snažte nereagovat ostře na útoky proti vám..

Moderní kniha snů radí ženě, která vidí ve snu vlastní menstruaci, aby zkontrolovala své plány na další den. Pokud je naplánováno důležité setkání nebo datum, sen signalizuje, že existuje vysoká pravděpodobnost, že se opozdíte, a doporučuje vyrazit na cestu dříve.

Podle knihy snů americké tlumočnice Denise Lynn, když muž sní o menstruaci, která s ním neočekávaně začíná, odráží to jeho nadměrnou zvědavost. „Kritické dny“ pro milovanou předzvěstí významného zhoršení vzájemného porozumění a vážného ochlazení. U rodinných snílků znamená menstruace ve snu, že je vztah ohrožen rozvodem. Pokud existuje touha zachránit manželství, musíte jednat okamžitě..

Francouzský zdroj se řídí tradiční interpretací menstruační krve. Sen s její přítomností znamená rychlé, ale nečekané setkání s příbuznými.

Podle východní knihy snů bohatá období ve snu, která se objevila dlouho před jejich skutečným datem, odrážejí emoce snílka. Příliš si dělá starosti z důvodů, které si to opravdu nezaslouží..

Podle knihy snů ezoterického Tsvetkova, pokud sníte o svých nohou, sen předpovídá, že se probudíte v nepříjemné situaci. Nebude to příliš vážné, ale pro snílka se to změní v pocit hanby a trapnosti..

Interpretace snů 21. století interpretuje menstruaci ve snu jako naléhavý signál pro ženu, aby se starala o své vlastní intimní zdraví. Orgán funguje na hranici svých možností a je nutná odborná konzultace.

Podle muslimského tlumočníka, když žena sní o období, ale ve skutečnosti v tuto chvíli není, snílek udělá chybu. Po takovém spiknutí musíte pečlivě sledovat své vlastní činy..

Proč je měsíční snění krve

Pokud sníte o své vlastní měsíční krvi, musíte si pamatovat její barvu. Interpretace spánku je výrazně odlišná.

Čistá šarlatová barva znamená, že v tuto chvíli je díky vlastní iniciativě možné realizovat i ty nejneuvěřitelnější projekty. Finance mohou pocházet ze zcela neočekávané stránky. Pokud je menstruace neobvykle černá, je to příznivé znamení. Znamená to, že těžká životní etapa končí. Brzy bude vše nové, a přestože se snílek bojí změn, rozhodně jsou k lepšímu.

Sražená krev odráží duševní úzkost. Důležitá otázka musí být vyřešena co nejdříve, aby neotrávila existenci.

Menstruační krevní sraženiny nebo špinavá barva varují, že je třeba věnovat vážnou zdravotní péči. Doporučuje se, aby žena navštívila gynekologa, aby se vyloučil výskyt komplikací, zejména pokud se snílek samoléčil.

Spousta měsíční krve ve snu znamená probuzení v nebezpečné situaci..

Měsíční krev na oblečení je interpretována nejednoznačně. Na jedné straně se to dostává do kuriózní situace. Další varianta je příznivější a slibuje šťastný vývoj událostí, který se ani neočekával..

Zvláštní význam má však měsíční krev na šortkách. U vdané ženy spiknutí předznamenává potíže v podnikání. Sen varuje mladou dívku: předmět její adorace ji nebere vážně a neměli byste mu otevřít celou svou duši.

Proč žena sní o menstruaci

Kromě prorockého významu a nápovědy ke kontrole zdravotního stavu, když má dívka menstruaci ve snu, je to třeba považovat za symbol změny. Je čas opustit starý vztah, po kterém snílek stále touží, z minulosti. Lpěním na vzpomínkách a idealizováním obrazu chlazeného milence vám mohou chybět skutečné pocity..

Pokud těhotná žena sní o menstruaci, ve skutečnosti by měla odpočívat více. Sen doporučuje starat se o sebe a nesnažit se před porodem dělat tisíc a jednu věc najednou. Musíte se méně hýbat a užívat si své mimořádné postavení..

Menstruace ve spánku ženy během těhotenství, pokud ve skutečnosti nerodí dítě, je to sen zvláštního symbolismu. Předpovídá, že se bude muset chopit zcela nového projektu. Změna činnosti bude přínosná, ale bude vyžadovat značné úsilí.

Proč snít, že menstruace zmizela

Stává se, že obzvláště citlivé ženy vidí sen o nástupu menstruace velmi krátce před jejím skutečným výskytem. V tomto případě je menstruace ve snu z fyziologických důvodů téměř prorockým snem..

Pokud ve snu začala menstruace, ale ve skutečnosti jsou tyto dny cyklu daleko, může to být signál o zdravotních problémech. V jiném výkladu sen naopak znamená počátek těhotenství..

Předčasný nástup menstruace ve snu také varuje před možným spácháním spontánního činu. Následně je schopen vést k velkým problémům a výrazně komplikovat ženině život. V nadcházejícím období musíte své kroky pečlivě zvážit. Stanovené cíle nelze označit za nedosažitelné. Realizace plánů však bude vyžadovat určité oběti ze strany snílka..

Když muž sní o tom, že jeho žena nebo milenec má období, může to znamenat onemocnění jeho společníka. Důvod pravděpodobně souvisí s intimní oblastí nebo zásobením krví. I když neexistují žádné vnější příznaky onemocnění, návštěva společníka u lékaře pomůže vyhnout se komplikacím.

Proč sní menstruační krev na těsnění

Často se ve snech spojených s předpisy objevují také hygienické výrobky..

Těsnění s obdobími, o kterém snila vdaná žena, varuje před nadměrnými záliby drby. Touha znát podrobnosti života někoho jiného může vést ke krizi ve vaší vlastní rodině. Pro muže je znečištěný hygienický výrobek varováním. Někdo se ho ve skutečnosti pokusí vtáhnout do problémů jiných lidí. Intervence může vést k problémům, proto je vhodné prokázat rozumné sobectví, uvážlivě a komplexně zvážit všechny žádosti.

Interpretace snu s hygienickými výrobky se také liší v množství vypouštění. Mírně potřísněný znamená nepříjemné potíže a směšné zášti. Pokud je výtok tak hojný, že snílek nemá čas na výměnu těsnění s krví ve snu, sen varuje, že v shonu rutinních starostí existuje nebezpečí, že mu unikne něco velmi důležitého.

V každém případě, po snu o menstruaci ve snu, nebojte se. V takových snech zpravidla neexistuje zlověstná symbolika. Nežné pohlaví si musí nejprve zapamatovat skutečný cyklus a postarat se o své zdraví. Poslechem varování se můžete vyhnout problémům snílků jakéhokoli pohlaví..

Proč menstruace sní: odhalujeme tajemství spánku

Menstruace není pro žádnou ženu příjemným obdobím, protože je často spojována s bolestí nebo nepohodlí. Mnoho lidí se bojí, když se v jejich snech objeví měsíční krvácení. Co ale takový noční sen ve skutečnosti znamená?

Menstruace v různých knihách snů

Různí tlumočníci snů psali o menstruaci v nočním snu:

 • podle Ivanovovy snovové knihy ženy sní o menstruaci zdravotních problémů s příbuzným a muži - o nemoci způsobené vnitřním krvácením;
 • ve knize snů o Taflisi je naznačeno, že žena, která ve snu viděla menstruaci, udělá ve skutečnosti něco velmi špatného;
 • Vanga spojila neočekávaný nástup menstruace s touhou po milované osobě, která již zemřela. Vzhled krve na oblečení předznamenává poškozenou pověst. A důvodem budou příbuzní, kteří o vás řeknou něco málo dobrého;
 • Muslimská kniha snů doporučuje věnovat pozornost svému zdraví a podstoupit vyšetření. Je docela možné, že se v těle snílka vyvíjí nebezpečné onemocnění, které se dosud neprojevilo;
 • v anglické knize snů znamená menstruační krev trapnost a rozpaky v sexuálních záležitostech. Pokud mladá dívka vidí, že její období začalo, je připravena na narození dítěte;
 • v moderní knize snů je menstruační krev na oblečení vážnou nemocí;
 • Miller věřil, že sen o menstruaci znamená přítomnost nepřátel, kteří budou jakýmkoli způsobem zasahovat do kariérního růstu;
 • podle Longa je měsíční krvácení snem o problémech, které nelze vyřešit bez vnější pomoci;
 • podle knihy esoterických snů snílek není schopen dělat důležitá rozhodnutí sám;
 • Danilova věřila, že menstruace je sen o ztrátě něčeho velmi důležitého;
 • podle knihy snů Grishiny - gynekologické onemocnění;
 • Freud si byl jistý, že menstruace, o které muž snil, hovoří o nespokojenosti s jeho sexuálním životem. A pokud žena viděla takový noční sen, měla by se blíže podívat na její vztah. Partnerovi něco nevyhovuje a může prostě odejít k jinému.

Kdo snil o menstruaci

Žena, která vidí ve snu menstruaci, čelí obtížnému období. V životě nastanou vážné změny, bude třeba učinit velmi důležitá a obtížná rozhodnutí. Další interpretací spánku jsou potíže, ale můžete si za to jen sami. Starší žena sní o menstruaci o změnách v jejím osobním životě i v oblasti financí. Ale nemůžete říci, zda budou pozitivní nebo negativní..

Měsíc, o kterém sní těhotná žena, je dobré znamení. Porod proběhne rychle a klidně, není se čeho bát. Pokud bylo krvácení velmi silné, pravděpodobně se dítě narodí předčasně, ale to neublíží jemu ani matce. Pokud ještě nevíte, zda došlo k početí, či nikoli, můžete si být jisti, že život se již vyvíjí uvnitř..

Pokud se ve snu člověka objevila menstruace, měl by okamžitě promluvit se svou spřízněnou duší. Milovaná dívka brzy začne mít vážné problémy a úkolem snílka je podporovat ji a pokud je to možné, pomoci jí. Snil teenager o krvácení? Ostatní se k němu budou chovat velmi chladně..

Vlastnosti menstruace ve snu

Vzhled krvácení může napovědět hodně:

 • hojný - snílek ve skutečnosti ztratí hodně krve, může to být operace nebo nehoda;
 • vzácné - budete muset vyřešit mnoho každodenních problémů, na které vaše ruce dříve nedosáhly. Dalším výkladem jsou nepřirozené obtíže, díky nimž ztratíte spoustu nervů;
 • sraženinami je vážná nemoc, která vás přenese do postele. Může naznačovat finanční potíže;
 • černá - oživení nebo zlepšení životních podmínek;
 • scarlet - máte mnoho komplexů, které zasahují do vašeho vývoje;
 • neobvyklá barva - ocitnete se v obtížné situaci, ale rady moudrého člověka vám pomohou najít cestu ven;
 • růžová - jsi příliš dětinská, je čas naučit se převzít odpovědnost;
 • hnědá - problémy v genitální oblasti, které mohou vést k neplodnosti.

Věnujme pozornost tomu, kdo začal své období:

 • doma - snažíte se dostat do osobního života jiných lidí, ale to, co se dozvíte, vás může zklamat. Znechucení při pohledu na krev není tím nejlepším znamením. Klebety se budou plazit kolem vás, což způsobí spoustu problémů;
 • ostatní - máte soupeřku, ale můžete ji porazit.

Kde byla krev

Pokud si pamatujete, kde jste viděli krev, nezapomeňte to vzít v úvahu při interpretaci:

 • ve vagině - pocity, vzrušení;
 • na podložce - přestaňte se vměšovat do záležitostí jiných lidí;
 • na šortkách - dlouho jste neviděli někoho blízkého a velmi se nudíte;
 • na prádle - narození dítěte. Může znamenat příjezd hostů;
 • na oblečení - hádka s blízkým přítelem;
 • na bílých šatech - nějaká událost naruší váš obvyklý způsob života;
 • na podlaze - ocitnete se v obtížné situaci a nebudete mít kde čekat na pomoc;
 • na nábytku - potíže vás překvapí;
 • na posteli - snaží se vás oklamat;
 • na záchodě - čeká vás klidný život bez problémů a neštěstí;
 • na vaše ruce - na celou vaši rodinu byla uvalena kletba, která může zničit váš život;
 • na nohou - vyrážka bude mít špatné následky.

Co se stalo ve snu

Akce ve snu lze také interpretovat:

 • zašpinit se menstruační krví - nějaká událost velmi zničí vaši reputaci. Ale pokud jste se nestyděli, pak spánek znamená velké, ale zbytečné utrácení;
 • vyměňte těsnění - kvůli neustálému rozruchu vám bude chybět něco velmi důležitého;
 • objevit neočekávaný nástup menstruace - ztrátu milovaného člověka nebo důvěru v někoho;
 • krvácení s menstruací je dlouhodobá léčba, která bude stát spoustu peněz. Další interpretace - děláte stále stejnou chybu, kvůli které se nemůžete ustoupit.

Sen o vašem období může mít různé významy. Někdy krvácející sny o šťastném životě a někdy - o nemoci. Hlavním poselstvím tohoto nočního vidění však je, že byste měli být pozornější k sobě a svému podnikání, pak nebudete dělat chyby a dosáhnout úspěchu..

Měsíční krev

Interpretace snů Měsíční krev snila o tom, proč Měsíční krev sní ve snu? Chcete-li vybrat interpretaci snu, zadejte do vyhledávacího formuláře klíčové slovo ze svého snu nebo klikněte na počáteční písmeno obrázku charakterizujícího sen (pokud chcete získat online interpretaci snů písmenem zdarma podle abecedy).

Nyní můžete zjistit, co to znamená vidět Měsíční krev ve snu, a to čtením níže, kde získáte bezplatnou interpretaci snů z nejlepších online knih snů o Domě slunce!

Už se vám někdy staly prorocké sny?

Výklad snů - Menstruace, menstruace

Výklad snů - Krev

Krev ve snu je symbolem života, zdraví, pohody, příbuznosti, překvapení.

Pokud sníte, že krvácíte - známka ztráty a špatného zdraví.

Sen, ve kterém jste viděli, že krev pochází z vašeho nosu, znamená ztrátu finančních prostředků nebo postavení ve společnosti.

Krev vylévající z rány je známkou neúspěšného řešení, které vám způsobí spoustu potíží a ztrát..

Vidět krev na rukou je známkou nebezpečí, které vám hrozí z nedbalosti.

Incest ve snu předznamenává nemoc nebo bolestivou marnost, která vám způsobí mnoho problémů.

Krevní cévy, jimiž protéká krev, předznamenávají pohodu.

Krev na hlavě znamená rychlý stav.

Kašel ve snu - na nemoc nebo ponížení.

Sen, ve kterém jste viděli, že z vás na podlahu teče krev, předpovídá vítězství v podnikání nebo získání výhody.

Temná krev tekoucí z vás předznamenává osvobození od bolestí a starostí.

Krev proudí z krku předznamenává významné události ve vašem životě a posiluje vaši pozici ve společnosti, bohatství a prosperitu v domě. Zvláště pokud je krev jasně červená a není upečená.

U bezdětných předpovídá takový sen bezprostřední narození dětí. Takový sen vám také slibuje setkání s milovanou osobou, kterou jste dlouho neviděli..

Je špatné vidět ve snu, že plivete krev na holou zem. Takový sen předpovídá smrt milovaného člověka nebo příbuzného..

Udušení ve snu krví nebo plavání v něm je známkou nebezpečí nebo velkého neštěstí, které se stane blízkým.

Tmavé krevní sraženiny ve snu jsou známkou vážné nemoci, která se k vám plíží. Čím jasnější bude krev ve snu, tím nebezpečnější a bolestivější bude vaše nemoc..

Vidět tok krve ve snu znamená vážnou nemoc s fatálním následkem po dlouhé době..

Krev někoho jiného ve snu předpovídá nemoc blízkých nebo přátel.

Výklad snů - Krev

Krev je vaše duše a vitalita / bohatství, peníze.

Žíly oteklé, přetékající krví - štěstí, peníze, bohatství.

Čerpání nebo pití krve - štěstí, peníze / nepoctivý příjem / touha po určité osobě / potřeba duchovní podpory.

Pijte svou krev - milujte se víc než kdokoli jiný.

Vidět sebe krvácet - vést normální, zdravý a rozumný životní styl / pohodu / oprávněné, rozumné výdaje.

Krev proudí z hlavy - zisk majetku.

Z nosu - štěstí.

Krvácení pouze z rukou nebo nohou - potíže nebo smutek.

Krev, která na vás stéká, je neobvykle silná - nemoc, ztráta síly.

Úplně krvácet - připravit se na nemoc / utratit za své možnosti.

Kašel, plivání krve je nemoc.

Řezání těla a obdivování vaší krve - plné tajemství / plné pohody.

Dejte svou krev pít - růst, vytvořit něco zlého.

Krvácení od přítele - cítit se před ním provinile, aby si úspěšně vypůjčil peníze.

V symbolické osobě - ​​poškození způsobené vadou, kterou zosobňuje, nebo poškození důstojnosti.

Vidět hodně krve - splnění tužeb / nebezpečné výbuchy pocitů.

Topí se v krvi - prožívá transformaci, „znovuzrozenou“.

Krev kape na zemi - spokojenost.

Řiďte se krví - zasejte dobro nebo zlo (záleží na dalších detailech); ronit krvavé slzy - dostat se do situace bolestivé pro tvé svědomí.

Mít vodu místo krve znamená žít nespravedlivě, hrát roli, kterou jste si v životě vymysleli.

Někdo dostane ve vašem prostředí krvavou magickou aktivitu.

Potřít ho krví - mít s ním vztah.

Člověk je duchovní vztah.

Výklad snů - postel

Sny o postelích vyjadřují naše naděje na to nejlepší, naši touhu po prosperujícím a důstojném životě, touhu po dobrém uspořádání našeho domova. Někdy takové sny předpovídají změny ve zdraví nebo nemoci..

Nákup nebo prohlídka toho, jak to přinesou do domu, je známkou bezprostředního manželství a založení vlastní domácnosti.

Pokud sníte, že vám někdo nabízí koupi postele, brzy zjistíte, že máte tajného obdivovatele, který se rozhodl odhalit vám své city..

Velká, pevná, krásná a ve snu bohatě zdobená postel znamená dobré zařízení, prosperující a bohatý život, ochranu před problémy a záštitu nad mocí lidí..

Luxusní postel a krásná ložnice ve snu znamená, že vás čeká bohatý život, s nímž budete velmi spokojeni..

Cítit ve snu příjemné vůně v ložnici je známkou pochybného milostného dobrodružství.

Rozbitá postel ve snu předpovídá potíže, překážky v podnikání, selhání plánů.

Prázdná postel znamená, že váš život bude neklidný a osamělý..

Postýlka vyrobená, vyrobená z postele nebo vidět, že se pro vás vyrábí, předznamenává vzájemnost pocitů, které mohou skončit velkým skandálem. Po takovém snu byste měli být maximálně opatrní a obezřetní..

Nemocniční postel se skvrnami zaschlé krve je známkou velké úzkosti z důvodu nemoci, kterou jste nedávno bezpečně utrpěli.

Takový sen vás varuje, že minulá nemoc traumatizovala vaši psychiku a v budoucnu byste měli být více pozorní ke svému zdraví..

Špinavá postel ve snu znamená nemoc.

Ležení v posteli ve snu je známkou klidného a uspořádaného života; prázdná postel (vaše) ve snu znamená osamělost, neuspořádaný život;

Vidět prázdnou postel někoho jiného ve snu je známkou bezprostřední smrti jejího majitele nebo odloučení od milovaného člověka.

Pokud sníte, že jdete do postele, dejte si pozor na nemoc.

Ležení v posteli s přítelem nebo osobou stejného pohlaví je ztráta, které by se dalo zabránit; s cizincem opačného pohlaví - do zpráv;

Podivná postel ve snu je předzvěstí bezprostředního neobvyklého, překvapivého obratu ve vašem životě.

Výklad snů - Krev

Pokud ve snu darujete krev pro analýzu - proto ve skutečnosti nejste v pořádku se svým zdravím, měli byste okamžitě konzultovat s lékařem a být řádně vyšetřeni v poliklinice.

Vidět krev tekoucí z řezu - ve skutečnosti strávíte veselé hodiny v přátelské společnosti. Ztuhlá a krustovaná krev je předzvěstí nemoci jednoho z příbuzných. Krev hojně tekoucí z bolavé rány předznamenává potíže kvůli nepřiměřenému spěchu. Krev tekoucí na zem je známkou šťastných událostí.

Dárcovství krve jako dárce je velkým šokem a zkušeností. Znečištění krví je nešťastná náhoda. Krev protékající nosem je předzvěstí nehody nebo autonehody. Pokud vám hrdlo krvácí, styďte se za své nedostatky..

Odříznutá nebo krvavá hlava předznamenává frustraci záležitostí a řadu drobných stížností. Vidět ve snu absces nebo vařit vytékající hnis na polovinu s jejichor znamená, že vás v blízké budoucnosti čekají potíže, z nichž vám nečestné chování přátel přinese největší zármutek.

Krev na rukou - k dočasnému odcizení ve vztazích mezi blízkými kvůli nespravedlivému zacházení s vámi. Vidět řezníky s krvavými rukama a oblečením, jak zabíjejí dobytek a jatečně upravená těla řezníků - zlomyslná pomluva pošpiní vaši pověst.

Chcete-li ve snu jednat s krví zvířat - ve skutečnosti překonáte všechny potíže a překážky v podnikání. Vytváření klobásy - bavte se ve společnosti prostoduchých, nenáročných a srdečných lidí. Vaření steaku s krví - vaše volba bude jediná správná.

Chcete-li se umýt nebo umýt krev z oblečení - budete mít rande s příbuznými.

Vidět upíry pít krev svých obětí - dobré naděje se naplní, vážné obavy budou rozptýleny. Rozplácení komára, mouchy nebo jiného hmyzu sajícího krev - ve skutečnosti vás lidé, o nichž víte, nazývají podvodníci a podvodníci, obviněni z nedůvěry.

Vidět něco krvavě rudého ve snu znamená nástup určité globální katastrofy nebo katastrofy, ze které není spásy.

Pokud jste ve snu vstoupili do incestního vztahu - ve skutečnosti tedy tato skutečnost incestu ovlivní přístup mužů k vám, kteří se vás budou bezdůvodně držet jako vosy za sladkosti.

Výklad snů - Krev

„Odkrvácet“ - velmi trpět.

„Pokrevní nepřítel“, „pokrevní bratr“; „Vypil jsi ze mě hodně krve, vypil ji, odsál ji“ - způsobil spoustu utrpení. „Krvácení“ - léčba nebo poškození.

„Rozlití krve“, „do poslední kapky krve“, „krevní msta“ (nepřátelství), „krev s mlékem“ - zdraví.

„Moře krve“ - velmi silné emoce, zážitky, katastrofy.

„Horká krev“ - hrdinství, „modrá krev“ - vysoký původ, „krev mrzne v žilách“ - hrůza, „srdce krvácí“ - silný zážitek.

„Krev z nosu“ - zkuste to.

„Prolévat krev“ - trpět, bojovat, vykonat čin.

Výklad snů - Krev

Na nečekanou návštěvu příbuzných. Máte krvácení z nosu - návštěva vašich příbuzných.

Někdo krvácel z nosu - návštěva příbuzných vaší druhé poloviny.

Ztráta krve - smrt milovaného člověka.

Nechte se potřísnit krví - nový vztah vám přinese spoustu problémů.

Krev na rukou - stanete se důvodem selhání jednoho z příbuzných.

Pád do kaluži krve - kolaps rodinného podniku.

Pití krve je marný pokus o zdědění.

Krvácení - v důsledku odloučení od rodiny zažijete silné duševní utrpení.

Zvířecí krev - vaše pověst se stane obětí skutku milovaného člověka.

Plivněte krev - byli jste pomluveni svými příbuznými.

Krvavé slzy - získejte zprávy o vážné nemoci jednoho z vašich příbuzných.

Darování krve k analýze je prázdný pokus analyzovat příčinu hádky s příbuznými.

Představte si, že se krev mění na vodu, voda se odpařuje.

Výklad snů - Krev

Je symbolem vaší energie, vitality.

Chcete-li vidět, jak z vás nebo někoho jiného najednou vytryskla jasná, čistá krev: znamení, že jste schopni udělat nemožné tím, že veškerou svou energii nasměrujete konkrétním směrem.

Pro politika je takový sen čistá krev vycházející z rány: svědectví, že hluboká zkušenost vás donutí vrhnout veškerou sílu k vyřešení toho či onoho problému.

Čistá krev z úst: znamená, že můžete čerpat ostatní spolu se svou energií.

Čistá krev tekoucí z uší: varování, že některé zprávy budou důvodem vašeho rozhodného jednání.

Zároveň z nosu teče čistá krev: známka velkého vzrušení a úzkosti. Pravděpodobně ztrácíte energii starostí s budoucími událostmi..

Chcete-li zjistit, jak je černá krev vylučována z těla, na tom nezáleží, ať už vlastní, nebo někoho jiného: znamená to, že vás nějaká obtížná zkušenost opustí.

Pro pacienta takový sen, tmavé sraženiny v čisté krvi: jsou známkou zdravotních problémů. Možná vás brzy nějaká nemoc donutí mobilizovat veškerou svou sílu..

Sražená krev: známka hlubokých pocitů.

Výklad snů - Krev

Krvácení - musíte být opatrní, dávat pozor na své zdraví, dávat pozor na drby.

Kreslit a pít krev ve snu - naštěstí peníze, touha po milované osobě, potřeba duchovní podpory.

Pijte svou krev - budete se milovat nejvíc.

Vidět v sobě krvácení - vést rozumný životní styl, pohodu, oprávněné a rozumné výdaje.

Krev z hlavy - ke zvýšení stavu.

Krev z nosu - naštěstí.

Krvácení z paží nebo nohou - na potíže nebo smutek.

Krvácení - výdaje nad vaše možnosti, řezání těla a obdivování vlastní krve - zátěž tajemstvím, pohoda.

Krvácení od přítele je známkou toho, že se před ním budete cítit provinile nebo že si od něj můžete půjčit peníze.

Hodně krve - k naplnění tužeb, nebezpečným výbuchům pocitů.

Kapky krve na zemi - ke spokojenosti, po krvi - k bohatství.

Ronit krvavé slzy - že se kvůli tomu můžete dostat do nepříjemné situace a zažít pocit hanby.

Výklad snů - Krev

Oblečení potřísněné krví - na radostné setkání s příbuznými.

Obecně platí, že krev sní o strachu, překvapení, fyzické nemoci nebo duševní úzkosti..

Krev z nosu - ke ztrátě peněz.

Z úst - majetkové neshody s příbuznými.

Pokud je váš přítel v krvi, čeká ho zisk.

Pokud čistá krev z rány teče na zem, - očekávání úspěchu v podnikání.

Tmavá, sražená krev je známkou nemoci.

Pokud ve snu plivete krev na holou zem, ve skutečnosti vás čeká neštěstí: váš syn nebo přítel zemře v cizí zemi.

Krvácení - na úkor a slabost zdraví.

Proč snít o krvi, menstruaci?

Snění může být občas matoucí. V takových případech se lidé šplhají podívat na význam spánku v různých knihách snů a tlumočníků. Takže menstruační krev viděná ve snu je jen zápletkou převzatou z běžného života dívky nebo zvláštním znamením osudu. Což stojí za poslech?

Myslíte si, že je to dobré znamení?
 1. Millerova kniha snů
 2. Vysněná interpretace Wangi
 3. Výklad snů islám
 4. Proč krev sní o menstruaci
 5. Pro koho?

Millerova kniha snů

Gustav Miller tvrdí, že takový sen má dvě interpretace: pokud dívka, která je vdaná, měla takový sen, znamená to, že ve velmi blízké budoucnosti vám osud dá dárek v podobě dvou proužků na testu.

Ale svobodná mladá dáma, která ve snu viděla menstruační krev, by měla věnovat pozornost svému zdraví - je docela možné, že ne zcela vyléčené nebo latentní nemoci se brzy zhorší. Zejména se doporučuje kontrolovat intimní zdraví.

Vysněná interpretace Wangi

Bulharský věštec Vanga tvrdí, že menstruační krvácení nejvíce souvisí se zprávami od blízkých příbuzných. Pokud například snílek zjistí krvavou skvrnu na oblečení a stydí se za to, snaží se ji skrývat všemi možnými způsoby, pak je takový sen jakýmsi varováním, které by v žádném případě nemělo být ignorováno..

Osud naznačuje, že v blízké budoucnosti byste neměli věřit nikomu, ani nejbližším lidem, protože existuje velká šance, že vás v důležitém kritickém okamžiku mohou vážně zklamat.

Výklad snů islám

Předpokládá se, že pokud žena ve snu snila o menstruační krvi, i když ve skutečnosti menstruace ještě nedorazila nebo již dlouho uplynula, může to znamenat, že snílek ve velmi blízké budoucnosti udělá chybu. Abyste se z této situace dostali s minimálními ztrátami, důrazně doporučujeme pečlivě si promyslet každý váš krok a sledovat své vlastní činy a mluvená slova..

Proč krev sní o menstruaci

 1. Některé zdroje se domnívají, že menstruační krev, která byla od nepaměti považována za špinavou a hanebnou, znamená, že ve skutečném životě snílek skrývá nějaké tajemství, které na něj těžce váží..
 2. Někdy mohou „kritické dny“ ve snu jít k ženě, která je ve skutečnosti považována za příliš zvědavou - natolik, že jde za hranice a šplhá do záležitostí jiných lidí. Bohužel tato vaše chyba může brzy přispět k tomu, že se ocitnete ve velmi nepříjemné situaci..
 3. Pokud žena snila o tom, že její období začalo, pak osud možná naznačuje, že v životě neděláte své vlastní podnikání, které nejenže nepřináší očekávaný zisk, ale také vyžaduje obrovské množství energie a síly.
 4. Měli jste sen, že jste náhodou zabarvili nábytek někoho jiného svými sekrety? Připravte se na hanebné odhalení, které na vás ve skutečnosti čeká. Pokud vaše svědomí není v tuto chvíli jasné, pak budou brzy odhalena všechna vaše tajemství, a to se stane tak rychle a najednou, že nebudete mít čas přijít s výmluvou pro sebe.
 5. Pokud vidíte, že existuje neobvykle velké množství menstruační krve, pak vám ve snu může takový sen slíbit nebezpečí, proto se snažte být co nejopatrnější..
 6. Krevní sraženiny varují, že se musíte co nejdříve postarat o své zdraví. To platí zejména pro urgentní cestu ke gynekologovi - je docela možné, že léčba zahájená včas může zabránit komplikacím.
 7. Červené skvrny, které se objevují na prádle, mají dvojí význam: například pro vdanou ženu takový sen přináší potíže a slepé uličky v podnikání, ale pro mladou dívku je takový sen jakýmsi varováním - váš mladý muž vás nebere vážně, a proto byste jej neměli zveřejňovat celou jeho duši.
 8. Pokud sníte, že jste během těhotenství začala menstruovat, i když v reálném životě nemáte dítě, čeká vás zcela nový projekt. Na jedné straně je to plus, protože změna aktivity vám prospěje, na druhé straně budete muset vynaložit velké úsilí, abyste své nápady realizovali..
 9. Pokud vidíte, že váš výtok je tak bohatý, že jednoduše nemáte čas na výměnu těsnění, měli byste se v reálném životě pozastavit a lépe si uvědomit, protože při rutinním spěchu existuje riziko vynechat něco velmi důležitého.

Pro koho?

 1. Pokud jste v současné době v zajímavé pozici, pak sen, ve kterém jste viděli menstruační krev, je varováním: měli byste odpočívat více. Snažte se o sebe postarat, uvolněte se a nehonte spoustu úplně zbytečných věcí. Věřte mi, většinu úkolů lze zrušit úplně a zbytek lze delegovat. Užijte si těhotenství, není třeba tentokrát zastíňovat zbytečné povyku.
 2. Když člověk sní, že „kriticky dny“ probíhají s jeho společníkem, znamená to onemocnění spojené s intimní sférou jeho milované ve skutečnosti. Proto, i když neexistují žádné vnější příznaky, stojí za to poslat svou spřízněnou duši k lékaři.
 3. Znečištěné těsnění, o kterém snila vdaná žena, varuje, že je příliš unášena drby. Pokud muž snil o hygienickém produktu, možná se ho brzy pokusí vtáhnout do problémů jiných lidí. Aby nedošlo k problémům, je nejlepší nezasahovat do jiných záležitostí..
 4. Menstruační krev, o které snila mladá svobodná dívka, je jakýmsi symbolem blížících se změn v životě snílka. Doporučuje se nechat v minulosti veškerou zášť, bolest, hněv, staré vztahy, kterých se stále držíte - nechat jít a zapomenout navždy, protože jen tak můžete do svého života pustit něco nového.

V každém případě, ať má váš sen jakýkoli výklad, neměli byste se bát. V tomto případě zpravidla neexistují žádné špatné známky. Snílkovi se doporučuje, aby poslouchal své zdraví a udělal si přestávku a věnoval čas sobě. Věřte mi, že poslechem těchto doporučení se můžete vyhnout mnoha problémům..

Proč snít o menstruaci krve - interpretace spánku

Interpretace snů S. Karatova

Pokud žena ve snu viděla, že začala menstruovat, její přístup k manželovi nebo milenci se znatelně zhorší.

Pokud muž sní, že nastalo období jeho manželky nebo milence, pak podvědomě začne pociťovat její ochlazení vůči němu.

Viz také: proč krev sní, proč sní o zbarvení, proč žena sní.

Výklad snů o Adaskinovi

Pokud žena sní o tomto zhoršeném onemocnění, ve skutečnosti bude pociťovat chlad vůči svému manželovi nebo milenci, a pokud muž sní, že jeho žena nebo milenka má menstruaci, podvědomě cítí její ochlazení.

Pouze ženy - Pokud jste těhotná a máte menstruační sen, nemusíte se ničeho bát. Vaše budoucí dítě se narodí zdravé a silné.

Sen, ve kterém jste viděli oblečení potřísněné menstruací, vám slibuje zdání vážných potíží; mohou být spojeny se zdravím.

Andělská kniha snů

Pokud sníte o tom, že přišlo vaše období - pro mladou ženu takový sen znamená, že může mít v blízké budoucnosti zdravotní problémy a musíte co nejdříve podstoupit lékařskou prohlídku, přičemž problémy nejsou příliš velké.

Pokud těhotná žena sní o svém období, pak takový sen může znamenat, že porod proběhne rychle a bez komplikací a dítě bude zdravé a silné.

Zdálo se mi, že ve snu jste viděli oblečení potřísněné menstruací, pak se v blízké budoucnosti naladíte na setkání s problémy, je docela možné, že se ocitnete v nepříjemné situaci a nebudete se moci z toho dostat bez morálních ztrát.

Pokud žena snila, že její období šlo, ale ve skutečnosti nejsou, bude čelit velkým problémům, za které je sama vinná. Pokud jste snili, že jste svým měsíčním obdobím obarvili postel a nábytek někoho jiného, ​​pak ve skutečnosti opravdu potřebujete pomoc, ale požádat o ni by bylo pod vaší důstojností. V takovém případě se budete muset vyrovnat s velkými ztrátami, které ohrožují potíže, nebo narušit vaši hrdost a požádat o pomoc, která vás mimochodem neodmítne..

Kreativní kniha snů

1. Sen o menstruaci lze spojit s kreativní stránkou nás samých, která může dávat nové nápady a vytvářet nová a ještě úžasnější „děti“ z jednoduchého materiálu. Spojujeme se s tajemstvím života a s tvůrčími impulsy. 2. Vzhledem k tomu, že menstruace je tak nedílnou součástí života ženy, může to znamenat, že pokud se ženě objevil sen, její vnímání její vlastní nově se objevující sexuality. Ve snu člověka to však může upozornit a připomenout mu strach z vztahů a spojení s ženským principem. Může to také znamenat jeho vlastní ženskou stránku a potřebu porozumět jeho vlastní smyslnosti. 3. Cyklus života a vše tajemné na ženách může být symbolizováno menstruací. Pouze v jednotlivých komunitách je to považováno za „nečisté“.

Proč krev sní o menstruaci?

Přirozený jev v životě každé dívky může ve snu výrazně vystrašit a inspirovat ne nejjasnější myšlenky. Koneckonců, krev menstruace je ve knihách snů považována za známku úzkosti a obav. Proč o tom snít a jak splnit nadcházející události s co nejmenšími ztrátami - řeknou tlumočníci.

Snil o menstruační krvi - známka poplachu

Dáma, která ve snu zažila pochybné kouzlo menstruace, je prostě povinna myslet na svůj zdravotní stav. Hovory z těla, někdy ignorované, hrozí, že přerostou ve velké potíže. Tato žena plánuje návštěvu lékaře, ale tento podnik stále odkládá z různých důvodů..

Pokud je sen fantazie pro mladou dámu - dotyčná osoba velmi žárlí na vyvolenou a trpí špatnými myšlenkami, které otravují sebe i její milovanou. Vidět stopy na oblečení znamená očekávat odsouzení, cítit zkázu. Buďte odvážní, nenechte se urazit. Je důležité věnovat pozornost barvě a konzistenci vypouštění:

Výklad snů Enigma

Nespěchejte spojovat sen s bezprostřední katastrofou - dekódování knihy snů Enigma slibuje zlost v romantických vztazích. Obtížné období však bude krátkodobé a spory skončí vášnivým smířením stran. Najít neestetické stopy na bílém listu znamená intimní nespokojenost. Diskutujte o bolestivém problému se svým partnerem, upřímnost přinese úlevu.

Millerův názor

Co na to říká Miller? Mnoho neustálého výboje znamená touhu po stabilitě. Spáč je unavený z toho, že je v limbu. Pokud se v manželství setkáte s nepohodlí, sen naznačuje: přetažení seriózní konverzace může vést k rozchodu. Podle knihy snů pár kapek na spodní prádlo slibuje spící cenné rady od moudrého člověka, které určitě musí být použity.

Viz Freud

Dali slib - jděte z cesty, ale splňte to. Takto interpretuje Freud to, co viděl ve snu. Vidět ženskou krev, menstruaci - dělat globální plány, nejistotu jejich realizace. Pokud si nechcete kazit reputaci, buďte zodpovědní za fráze, které říkáte, nenechte se zklamat lidmi, kteří vám důvěřovali. Dívka sleduje svou vlastní menstruaci - ve skutečnosti se setká s hodným nápadníkem.

Proč snít o krvi, každý měsíc pro novomanžele před svatbou? Nevěsta bude brzy informovat svého manžela o početí a tato zpráva potěší celou rodinu. A knihy snů radí ženichovi, aby nedíval na ostatní fanoušky a vážil si svého milovaného.

Proč žena sní o stopách na kalhotkách

Starší žena snila o předpisech? Na cestě spící ženy se objeví reprezentativní a úctyhodný patron, díky němuž se bude znovu cítit mladá a plná síly. Nebude na škodu aktivně převzít iniciativu.

Pro dospívající dívku knihy snů předpovídají zajímavý návrh týkající se rozvoje a získávání nových znalostí. Promočené kalhotky jsou symbolem šílené popularity a respektu mezi vrstevníky. Taková předpověď nevylučuje přítomnost drbů za zády - ale taková je cena za úspěch. Krvácení, menstruace - na horký spor. Je možný i boj - vyvarujte se ostrých konfliktů.

Pokud to vidí těhotná žena

Během těhotenství o tom přemýšlet - o výhodném doručení. Nemučte se strachy, osud vám dá zdravé dítě. Proč snít, že vody odcházely a silně připomínaly menstruaci? Proces porodu bude rychlý.

Těhotná žena ve snu získává nebo používá vložky nebo tampony - ve skutečnosti ji kousají obavy a komplex zbytečnosti. Zdálo se mi, že mi tekutina stékala po nohách a všichni kolem mě si všimli rozpaků - s osobou, která se vám líbí, se stane nezapomenutelné dobrodružství. Proč snít o tom, že uvidíte skvrny na:

 • postele - extrémní stupeň potěšení;
 • stolice - hanebná situace;
 • sukně - závist soupeřů;
 • kalhoty - zoufalství, zmatek.

Spousta výbojů ve snu

Nemůžete zastavit krev ve snu, období jsou těžká a pokračují bez konce? Hledáte partnera, který vás podpoří a zachrání v teple od osamělosti. Chcete-li to vidět, znamená pochybovat o své přitažlivosti, hledat nedostatky, truchlit nad maličkostmi.

Podívejte se, jak z vás vytéká nepřirozeně zbarvená kapalina a nemůžete tomu zabránit? Přijali jste obrovské množství odpovědností a děláte zbytečnou práci. Neočekávejte za to vděčnost. Znečištění knih snů - omluvy, omluvy, bez hříchu.

A předpisy jiných lidí ve vašich rukou jsou symbolem silného přátelství nebo věčné lásky. Pokud má člověk chuť, jeho koníček se stane osudným a zanechá v duši hluboké jizvy..

Proč sní menstruace: interpretace knih snů pro ženy

Každodenní a obvyklé jevy, které ve skutečnosti nevyvolávají žádné emoce, mění svůj význam ve snech. Krev v nočních snech je tradičně interpretována jako pokrevní pouta a příbuzenské vztahy. Zcela jiná interpretace má vizi menstruačního krvácení, která dokáže předvídat vážné zdravotní problémy nebo hovořit o začátku něčeho nového. Abyste správně rozluštili, o čem je menstruace, musíte si pamatovat všechny ty nejmenší detaily.

Vysněné detaily

Kritické dny jsou spojeny s něčím intimním a zvláštním. Podle mnoha knih snů symbolizují ženskou energii, sílu. Správná interpretace snu závisí na určitých nuancích:

 1. Snil jsem o neočekávaném nástupu menstruace - varování o možné ztrátě nebo ztrátě něčeho velmi důležitého. Možná spánek ztratil víru v uzdravení nebo ve své vlastní síly. Podobná zápletka může varovat před rozloučením s milovanou osobou, kvůli níž snílek upadne do hluboké deprese..
 2. Výstražná je bohatá menstruace během spánku, při které krev stéká po nohou. Nějaký špatný krok ze strany spící osoby povede k negativním událostem a nenapravitelným následkům. Přemýšlejte o tom, jak se vyhnout tomu, že to uděláte špatně, a co je nejlepší udělat.
 3. Pokud ve snu kritické dny nezačaly včas, znamená to, že během obtížného období žádný z příbuzných nepomůže snílku. V obtížné době byste se měli spolehnout na svou vlastní sílu, můžete se také obrátit o pomoc na přátele..
 4. Dostali jste menstruaci během těhotenství - varovný signál pro netehotné ženy. Pro ženy v pozici je taková zápletka příznivým znamením. Porod bude snadný a včasný a dítě se narodí zcela zdravé.
 5. Pokud jste snili, že začaly kritické dny a žena byla potřísněna touto krví, pak to předpovídá velmi nepříjemnou situaci v reálném životě, hanbě a odhalení. Člověk s největší pravděpodobností udržuje nějaké tajemství, které bude brzy odhaleno všem..

Hodnota pro ženy

Ve snu žena sní o menstruaci jako znamení, že by měla být opatrnější ohledně svého zdraví. Je nutné podstoupit preventivní vyšetření na přítomnost skrytých nemocí. U mladých dam podobný obrázek předpovídá bezprostřední změny v jejich osobním životě. Je čas zapomenout na minulé vztahy, po kterých toužíte, možná si nevšimnete skutečných pocitů.

Pro ženu v pozici takový spiknutí naznačuje, že v reálném životě potřebuje odpočinek a mír. Měli byste věnovat více času své vlastní osobě. Nemusíte se snažit mít čas na to, abyste všechno před porodem zopakovali, ale uklidněte se a užívejte si průběh těhotenství.

Pokud žena během těhotenství snila o svém období, ale v reálném životě nenese dítě, znamená to, že se bude muset pustit do zcela nového projektu. Změna činností bude jen přínosem, ale bude vyžadovat velké úsilí.

Menses přišel náhle - to je symbol toho, že brzy budou existovat impozantní překážky, které mohou narušit dosažení zamýšleného cíle..

Pocit znechucení, který vznikl při pohledu na výtok krve ve snu, naznačuje budoucí nepříjemné drby, které se o snílkovi rozšíří jejími známými. Proto je vhodné být ostražití. Neměli byste důvěřovat všem ze svého prostředí. Je možné, že mezi nimi jsou zlí závistiví lidé, kteří se snaží ublížit.

Pokud dívka sní ve snu o obdobích jiné ženy, pak je to jasný signál, že snílek snadno eliminuje svého soupeře. Nebojte se jí: nemůže nijak ublížit.

Barva vybití

V nočních snech může být menstruační tok normální i velmi podivný. Je nutné si pamatovat barvu snové krve, protože to pomůže dešifrovat noční vidění přesněji a podrobněji:

 1. Černá krev má nejnegativnější interpretaci. Podobná zápletka předznamenává zdravotní problémy dívky a možnou neplodnost..
 2. Zvýraznění neobvyklé barvy naznačuje, že snílek bude muset projít neobvyklou situací. Budou nějaké potíže, jejichž vyřešení budete muset vyhledat radu od moudrého mentora.
 3. Jasně červená barva menstruační krve naznačuje, že krásné pohlaví trpí četnými komplexy a pochybnostmi o sobě. Je pravděpodobné, že dáma není spokojena se svým vlastním vzhledem, za který se stydí. Příliš jí to v životě brání. Potřebujete více času na péči o sebe.

Předpovědi pro dívku

Vidět vaše vlastní období, která v reálném životě ještě neexistují, předznamenává radostné události pro mladou dámu v blízké budoucnosti. Možná bude mít snílek zajímavé dobrodružství a nové známé..

Pokud dívka na podložce snila o krvi, znamená to její rychlou pubertu. Tělo mladého člověka prochází významnými hormonálními změnami a je možné, že velmi brzy její menstruace skutečně začne v reálném životě. Pokud se ve snu cítila bolest, pak snílek ztratí důvěru rodičů kvůli ukvapeným činům.

Dívky, které se bojí hormonálních změn a menstruačního cyklu, mohou mít také podobné sny. K překonání těchto obav je nutná intervence matek, které jsou vyzvány, aby připravily mladé dámy tím, že jim vše sdělí o kritických dnech v přístupném jazyce..

Menstruace s menopauzou

U starší dámy je sen, ve kterém se objevuje menstruační tok, považován za dobré znamení. Takový obrázek slibuje ženě v budoucnu dobré zdraví a vynikající pohodu..

Pokud se snílek dlouho pokoušel porazit nějakou strašlivou malátnost, brzy se jí to podaří. Nemoc navždy ustoupí.

Pokud osoba středního věku, která již měla menopauzu, snila o obnovení kritických dnů se silnou bolestí, pak je to známka toho, že žena je ve vážném psychickém stavu.

Může se cítit ohromená a prázdná. V takovém případě by dáma měla kontaktovat své blízké lidi se svým problémem nebo navštívit odborníka, který jí pomůže dostat se z tohoto stavu..

Výklady populárních knih snů

Menstruace, jít ve snu, v závislosti na určitých detailech, může mít různé předpovědi. Je třeba si pamatovat všechny nuance nočního vidění a nahlédnout do populárních knih snů:

 1. Věštkyně Vanga tvrdí, že pokud žena sní o menstruační krvi, pak je to známka dokonalého nesprávného kroku, který velmi lituje. Chcete-li ve snu potřísnit oblečení nebo nábytek sekretem - kolem spící osoby jsou tkané intriky.
 2. Podle Millera je vidět takovou zápletku ve snu symbolem bezprostřední ztráty něčeho cenného, ​​nebo snílek ve skutečnosti bude muset obětovat něco, co nebude marné. U mladého vdaného člověka znamená menstruace ve snu časné těhotenství a u žen v pozici - snadný porod. Znečištění krví je známkou hrozícího nebezpečí. V takovém případě diskrétnost nebolí..
 3. Kniha snů pro ženy doporučuje pečovat o své vlastní zdraví, protože pokud se v nočních snech objeví menstruace, slibuje to nemoc a ztrátu vitální energie.
 4. Francouzská kniha snů slibuje znovusjednocení s blízkými, což dá spoustu pozitivních emocí.
 5. Anglická kniha snů pro rodiny předpovídá zhoršení vztahů. Aby se zabránilo konfliktům a rozchodu, je nutné projevit zdrženlivost a taktnost. Je důležité slyšet a rozumět své druhé polovině..
 6. Moderní kniha snů varuje dámu, která má důležité setkání, před možným zpožděním. Proto byste měli odejít o několik minut dříve..
 7. Tlumočník Denise Lynn tvrdí, že pokud člověk sní o menstruačním toku, znamená to jeho nadměrnou zvědavost. U ženatého muže takový sen předznamenává zhoršení vztahů s jeho ženou. Rodina bude na pokraji rozvodu. Pokud nechcete přijít o milovaného člověka, měli byste okamžitě jednat.
 8. Podle Tsvetkovovy snovové knihy předpovídání toho, že jste ve stavu PMS ve snu, se dostane do nepříjemné situace v reálném životě. Snílek bude mít silné pocity viny a trapnosti..
 9. Online kniha snů doporučuje, abyste věnovali pozornost svému vlastnímu zdraví a kontaktovali specialistu na vyšetření.

Pokud jste snili o svém období, neměli byste se ho bát. Měli byste si pamatovat pocity prožívané ve snu a svůj vlastní emoční stav. To pomůže správně interpretovat sen a vyhnout se možným problémům..

Během kritických dnů by žena měla věnovat hygieně mnohem větší pozornost než obvykle. Měli byste však vědět, že horké koupele mohou nepříznivě ovlivnit její pohodu.