Koncepční kalendáře Vypočítat | Kalkulačky pro určení pohlaví chlapečka nebo dívky a ovulace

Čekání na dítě je vždy považováno za šťastnou událost, v životě ženy se objevují nové pocity a emoce. Zprávy o bezprostředním doplňování způsobují mnoho různých pocitů, jeden z hlavních zážitků mnoha rodičů je spojen s pohlavím nenarozeného dítěte. Příroda je tak položená, že tyto informace nemůžete okamžitě zjistit. Z tohoto důvodu existuje mnoho metod, technologií, tabulek a značek určených k výpočtu pohlaví dítěte. Koneckonců, jedna z prvních otázek, které se přátelé a známí ptají těhotné ženy: „Na koho čekáte - chlapec nebo dívka?“.

Online kalkulačka pro výpočet pohlaví dítěte

Dnes existuje populární způsob stanovení - jedná se o ultrazvukové vyšetření. Tato metoda však ukazuje spolehlivá data pouze od druhého trimestru a pouze na vysoce kvalitním vybavení. Staré zařízení někdy odráží nepřesné informace, navíc je třeba zohlednit zkušenosti lékaře.

Můžete použít lidová znamení, například pomocí prstenu přes břicho. Někdy žena počítá pouze se svými pocity, protože s jistotou věděla, že bude mít dceru nebo syna. Ale znamení a vaše vlastní intuice nejsou vždy spolehlivé. Nemůžete se na ně spolehnout při určování pohlaví dítěte..

Co náš web nabízí? Zde můžete zjistit pohlaví dítěte pomocí univerzální kalkulačky pro výpočet pohlaví dítěte. Proč je tak jedinečný? S ním můžete vypočítat pohlaví dítěte a určit pravděpodobnost, že budete mít chlapce nebo dívku.

Kalkulačka shromáždila několik populárních metod, výpočet pohlaví je založen na technologiích, které jsou mezi ženami nejznámější a již osvědčené.

Jak pracovat s dětskou genderovou kalkulačkou

Je velmi snadné vypočítat pohlaví dítěte. Stačí vyplnit všechny navrhované sloupce a získat výsledek.

Pro přesnou předpověď musíte zadat měsíc, ve kterém došlo k početí, zadejte data narození otce a matky. A co je důležité, krevní skupina rodičů se zadává do sloupců online kalkulačky.

Výsledek předpovědi se poté zobrazí na obrazovce. Pokud všechny metody ukázaly stejné informace, pak je pravděpodobnost, že budete mít chlapce nebo dívku, 100%. Pokud se výsledky metod liší, uvádí se procentuální pravděpodobnost pohlaví. Například v rodině se může objevit 75% - chlapec se narodí nebo 50% - malá princezna.

Nemusíte nic počítat navíc, kalkulačka provede předpověď automaticky a zcela zdarma. Zadávání dat zabere málo času a výpočet se provede během několika sekund.

Důležité: na našem webu můžete zkontrolovat informace o budoucím poli pro každou konkrétní metodu zvlášť.

Účinnost kalkulačky

Výpočtu pohlaví pomocí kalkulačky věří lidé, kteří se shodli s výpočty a dostali stoprocentní zásah. Některé ženy mají nejasný výsledek, ale stojí za zvážení malá statistická chyba ve výpočtech..

Ať už metodě důvěřujete, nebo ne, každý se rozhodne sám. Nelze vyloučit vliv genetického faktoru na tvorbu pohlaví. Odchylky ve zdraví a sadě genetických informací jednoho z rodičů tedy mohou ovlivnit pohlaví malého muže. Existují rodiny, ve kterých se rodí pouze chlapci, nebo naopak párům se rodí pouze dívky. Takové příklady jistě každý zná..

Je zřejmé, že rodiče chtějí vědět pohlaví dítěte rychleji, někdy se ženy o tuto problematiku zajímají již při prvním ultrazvukovém vyšetření ve 12 týdnech. Někdy byste však s objevem neměli spěchat, v některých případech je lepší zaměřit se na těhotenství, abyste porodili zdravé dítě. Zacházejte s nenarozeným dítětem s láskou, brzy se stane důležitá událost v životě jeho i jeho rodičů - narození. Kalkulačka našeho webu předpovídá výsledek, s výpočty zachází jako s hrou a zábavou během těhotenství.

Sdílejte se svými přáteli na sociálních sítích:

Výpočet příznivých dnů pro početí chlapce nebo dívky

Vědci se po celá desetiletí snažili vyvinout způsob, jak plánovat narození chlapce nebo dívky. Podařilo se jim najít souvislost mezi koncepcí dítěte a uvolněním vajíčka a dokonce odvodit vzorec. Stanovení pohlaví dítěte podle data ovulace je vědecká, i když ne příliš spolehlivá metoda..

Online kalkulačka

Můžete použít online kalkulačku k naplánování pohlaví vašeho dítěte ovulací. K tomu potřebujete znát délku menstruačního cyklu a den nástupu menstruace..

Tento online koncepční kalendář vám pomůže nejen vypočítat dny, kdy je pravděpodobné oplodnění, ale také pomůže vypočítat pohlaví nenarozeného dítěte. Pro výpočet dne ovulace stačí znát datum poslední menstruace a délku cyklu. Vyplňte pole kalkulačky a klikněte na tlačítko „odeslat“.

Obdržíte kalendář s nejpravděpodobnějším dnem ovulace a dny, kdy potřebujete naplánovat PA, abyste počali chlapce nebo dívku. Pokud je pro vás početí dítěte určitého pohlaví důležité, pak výsledky kalkulačky nejlépe podpoří ovulační testy..

Kalkulačka pro určení pohlaví nenarozeného dítěte

V současné době není určení pohlaví dítěte nijak zvlášť obtížné. Abychom pomohli v této věci, bylo budoucím rodičům poskytnuto mnoho metod, včetně krve, podle japonského a čínského kalendáře, s využitím lidových metod a dokonce i online služeb. Mnoho párů chce plánovat pohlaví budoucího dítěte ještě před počátkem nebo v jeho stádiu..

Lékařské techniky

Drtivá většina lékařů má podezření na alternativní diagnostické metody, ale nikdo nezakáže zjistit pohlaví nenarozeného dítěte různými způsoby. Kromě toho je zajímavé, pokud se získané výsledky shodují s oficiálními informacemi..

Podle mnoha lékařů je ultrazvuková diagnostika nejlepším způsobem, jak určit pohlaví dítěte. Je pravda, že s jeho pomocí je možné určit pohlaví dítěte až po početí v určitém období těhotenství, počínaje 16. týdnem, a nejspolehlivější výsledky budou až od 24. týdne gestačního období.

Toto je poměrně dlouhá čekací doba na zprávy o tom, kdo se nakonec narodí: chlapec nebo dívka. Ale ani ultrazvuk nezaručuje 100% výsledek, protože plod během vyšetření často zaujímá pozici, ve které lze chlapcovy varlata zaměnit za stydké pysky. Stává se to dokonce naopak.

DNA test

Přesnější je test DNA, který byl dříve prováděn podle indikací, nyní jej může používat každý. K vyšetření se odebere žilní krev těhotné ženě na přítomnost chromozomu Y (mužský chromozom) z plodových buněk plodu.

Pokud se testování provádí za 4-5 týdnů, pak je přesnost výsledků 95-98%, pokud za 7 týdnů - přesnost je 100%. Pokud je identifikován chromozom Y, je poskytnuta 99% záruka, že se objeví chlapec; při absenci mužského chromozomu jsou stejné záruky poskytovány ve prospěch narození dívky. Tento test je považován za nejspolehlivější při určování pohlaví budoucího dítěte..

Test pohlaví

Na fórech najdete informace o tzv. Genderovém testu, jehož práce je založena na interakci ženské moči a činidla. Výrobci tvrdí, že test funguje stejně jako test DNA. Zvýrazněním chromozomu Y v moči těhotné ženy změní testovací proužek barvu na růžovou, pokud je plod ženský, nebo na modrou, pokud je mužský. Schváleno ženami, které se shodovaly s výsledky po porodu.

Je však třeba poznamenat, že fragment DNA lze izolovat pouze z krve. Je tedy na každém, aby se rozhodl, zda takový test použije, či nikoli, ale výsledkům by se nemělo věřit, protože pro práci s DNA je zapotřebí seriózní laboratorní vybavení, které nelze nahradit žádnými domácími testy.

K dispozici je také americký test pro určení pohlaví dítěte. Používá se po dobu 10 let, jeho spolehlivost je asi 90%, není levná a nelze ji najít ve všech lékárnách. Test je založen na reakci moči těhotné ženy obsahující fetální gonadosteroidy se speciální látkou. Poté, co je moč vystavena testovacím proužkům, mění barvu: pokud se narodí chlapec, proužek se změní na zelenou, pokud je dívka oranžová. Můžete jej používat od 8 týdnů.

Mnoho budoucích rodičů se zajímá o to, zda je možné určit pohlaví dítěte pomocí konvenčního těhotenského testu. To není nemožné. Tento lékárenský test umožňuje s určitou mírou pravděpodobnosti (v závislosti na načasování) zjistit pouze samotnou skutečnost početí.

Alternativní metody určování pohlaví

Pomocí tabulek, kalkulaček, lidových metod můžete ukojit svou zvědavost ohledně pohlaví dítěte a zjistit přesné pohlaví při lékařské diagnostice, takže je lepší nebrat tyto metody příliš vážně. Podívejme se na ty nejběžnější:

Metoda "krví"

Při určování pohlaví nenarozeného dítěte krví se berou v úvahu různá období obnovy krve u žen a mužů: jednou za 3 roky, respektive jednou za 4 roky. Podle věku musíte vypočítat, v jaké fázi obnovy je krev každého jednotlivého budoucího rodiče. Pokud se ukáže, že krev matky je více aktualizovaná, pak je pohlaví nenarozeného dítěte ženské, pokud je krev otce „novější“, pak mužská.

Při výpočtu je důležité vzít v úvahu ztrátu krve, která podporuje obnovu krve, kterou jeden z rodičů v poslední době mohl mít. Mohou zahrnovat traumata se ztrátou krve, chirurgickým zákrokem, dárcovstvím krve, transfuzí, potratem nebo potratem. Výpočet pohlaví dítěte pomocí online kalkulačky je poměrně jednoduchý: data narození matky a otce se zadávají do příslušných oken.

Protichůdnou metodou je stanovení pohlaví dítěte podle skupiny a Rh faktor krve budoucí matky a otce. Tabulka ukazuje ženskou krevní skupinu svisle a mužskou krevní skupinu vodorovně. Na křižovatce dvou hodnot bude pohlaví nenarozeného dítěte.

Krevní skupina matkyOtcova krevní skupina
IIIIIIV
DívkaChlapecDívkaChlapec
IIChlapecDívkaChlapecDívka
IIIDívkaChlapecChlapecChlapec
IVChlapecDívkaChlapecChlapec

Tabulka faktorů Rh:

Matčin Rh faktorOtcův faktor RhOtcův faktor Rh
+-
-DívkaChlapec
+ChlapecDívka

Tyto techniky nedávají 100% zaručený výsledek, takže důvěřovat jim nebo ne je věcí každého..

Starověký čínský stůl

Tato metoda je vhodná pro ty, kteří jistě znají datum početí dítěte, protože ne každá žena ví, kdy bylo ovulační období, zejména s nepravidelným menstruačním cyklem. Ostatním budoucím rodičům nebude bránit v kontrole výsledku proti čínskému stolu.

Žena má obvykle podezření na těhotenství v důsledku zpoždění menstruace a určitých známek (ranní nevolnost, změny chuti k jídlu a stravovacích návyků, emoční změny atd.). Přítomnost charakteristických příznaků neznamená, že v tomto konkrétním čase došlo k oplodnění. Pro hrubý výpočet měsíce a data početí je nutné k prvnímu dni posledního měsíčního období přidat 2 týdny - bude to skutečné (embryonální) gestační věk.

Stůl se objevil v Číně asi před 700 lety, údajně byl nalezen v hrobce císaře nebo v jednom z nejstarších čínských chrámů, nyní je uložen v pekingském muzeu. Podle dalších informací jej sestavili vědci podle lunárního kalendáře. V každém případě je tato metoda stále populární..

Měsíc početí a věk těhotné ženy jsou uvedeny v tabulce. Na křižovatce zadaných údajů bude získán výsledek. Tuto starodávnou čínskou techniku ​​lze použít ještě před počátkem, kdy se budoucí rodiče již rozhodli, komu mají porodit: chlapec nebo dívka. V tabulce je třeba zvolit věk matky a podle toho, jaké pohlaví dítěte chcete mít, počítáte od měsíce v tabulce 9 měsíců gestačního období, získáte optimální datum pro početí.

Navzdory jednoduchosti starověké čínské metody je docela přesná - až 97% spolehlivost. Lékaři jsou skeptičtí ohledně metody stanovení pohlaví k datu početí, protože věk matky nijak neovlivňuje formování pohlaví, ale sloučení mužských a ženských gamet. Pohlaví závisí na otci. Pokud je spermie, které oplodnilo vajíčko, nosičem chromozomu Y, objeví se chlapec, pokud spermie obsahuje chromozom X, pak dívka.

Japonská technika

Od starověku byli Japonci obzvláště citliví na pohlaví dítěte, což by se mělo objevit, protože to bylo považováno za „věc cti“ porodit dědice, bylo to považováno za čestné. Ty matky, které porodily dívky, si nezasloužily žádné vyznamenání. I rodiny, ve kterých se chlapec nikdy nenarodil, se musely uchýlit k adopci, zatímco adoptovaný syn musí být stejné krve jako jeho otec. Není proto divu, že právě v Japonsku se objevila vlastní metoda výpočtu pohlaví dítěte, která umožnila předem naplánovat nebo určit pohlaví budoucího dítěte. Jeho vzhledu předcházelo dlouhodobé pozorování rodičů a dětí, které se jim narodily..

Nepřekvapuje ani to, že metoda určování pohlaví vyvinutá v Japonsku šla daleko za její hranice, protože v mnoha zemích měl právo dědit majetek a další výsady pouze syn..

Při určování pohlaví nenarozeného dítěte pomocí japonské metody potřebujete znát tři složky:

 1. Který měsíc se otec narodil.
 2. Který měsíc se matka narodila.
 3. V jakém měsíci došlo k početí.

Nemusíte znát přesné datum narození a početí, stačí konkrétní měsíce. Japonský stůl má dvě části. Jeden zobrazuje měsíce početí, druhý zobrazuje měsíce narození rodičů. Nejprve se porovnávají měsíce narození otce a matky, poté se podle měsíce početí v grafu stanoví pohlaví dítěte. Můžete použít online kalkulačku založenou na japonské výpočetní tabulce, kde jsou zadány stejné měsíce jako v tabulce, získá se pouze hotový výsledek.

Japonská metoda určování pohlaví dítěte podle měsíců narození rodičů a měsíce početí je univerzální a užitečná v tom, že může být použita nejen během těhotenství, ale také ve fázi plánování těhotenství, aby se narodilo dítě určitého pohlaví. To vyžaduje plánování koncepce v konkrétním měsíci..

Technika však neumožňuje získat více či méně přesné výsledky, přesnost je přibližně 50:50, pro moderní těhotné ženy je to spíše příjemná zábava.

Lidové metody

Při určování pohlaví nenarozeného dítěte se lidé řídili znameními založenými na odvěké moudrosti našich předků. Manželské páry se uchýlily k oblíbenému věštění, které bylo spíše vnímáno jako zábavná hra, která také přinášela potěšení prostředí těhotné ženy..

Určení pohlaví bylo provedeno podle nejpřesnějších lidových znaků.

Vzhled a pohoda těhotné ženy:

ChlapecDívka
Zrychlený růst vlasů na těle ženyZhoršení vzhledu, špatný stav vlasů, nehtů, zubů, kůže
Podélný pruh na břiše je výraznýPodélný pruh na břiše je špatně vyjádřen
Špičaté břichoKulaté břicho
Žádná toxikóza nebo mírnáTěžká toxikóza v raných stádiích

ChlapecDívka
Neohrabané drsné pohybyLadné plynulé pohyby
Klidný psycho-emocionální stavNáhlé výkyvy nálady, rozmary, neustálé slzy
Těhotná žena spí častěji na pravé straněTěhotná žena spí častěji na levé straně
Vstávání ze židle (z pohovky) se žena opírá o pravou rukuVstávání ze židle (z pohovky) se žena opírá o levou ruku
V práci těhotná žena často používá pravou ruku.V práci těhotná žena často používá levou ruku
Žena ukáže ruce dlaněmi dolů, pokud je požádána, aby jí ukázala ruceŽena ukáže ruce, dlaně vzhůru, pokud ji požádá, aby jí ukázala ruce

ChlapecDívka
Potravinové preference: maso, vejce, ryby, jiná bílkovinná jídla, slaná a kořeněná jídlaPotravinové preference: sladkosti, moučné výrobky, ovoce
Těhotný chlapec více miluje krustu chlebaTěhotné dívky více milují strouhanku.

Používá se následující znak: který z budoucích rodičů se narodil v jejich rodině jako první, bude dítě tohoto pohlaví. A ještě jeden znak podle věku: pokud je budoucí otec starší, narodí se chlapec, pokud je matka dívka.

Různé věštění bylo úspěšné, k čemuž se uchýlily k pomoci věštkyně, „znalé“ babičky, porodní asistentky:

 1. Určení pohlaví dítěte pomocí mléka. Čerstvé nevařené kravské mléko a těhotná moč se odebírají 1: 1. Pokud se směs během vaření okamžitě srážela, pak to svědčilo ve prospěch dívky. Mimochodem, tato metoda má lékařské důvody: moč těhotné ženy se kvalitativně a kvantitativně mění kvůli skutečnosti, že tělo těhotné ženy intenzivně produkuje hormony. Když dívka nosí dívku, je hladina chorionického gonadotropinu o něco vyšší. Věštění je aplikováno po dobu nejméně 10 týdnů.
 2. Pro věštění potřebujete zlatý snubní prsten, který se používá ve formě kyvadla. Prsten se krátce udržuje ve vodě, poté se přes něj provléká nit z přírodního materiálu. Těhotná žena vezme nit s prstenem do jedné ruky, položí ji na dlaň druhé ruky, prsten se začne otáčet. Kruhové pohyby znamenají vzhled dívky, boční pohyby - chlapec. Jedná se o velmi populární věštění, pomocí kterého léčitelé mohli hádat, jak obtížný nebo snadný porod bude, celkový počet dětí, osud ženy a další..
 3. V noci byla voda zmrzlá a v ní byl ponořen zlatý prsten. Zdálo se, že zmrzlé jamky nebo tuberkulózy soudily, kdo bude. Pokud jsou jamky dívka, tuberkulózy jsou chlapec.
 4. Věštci použili při své práci celý arzenál artefaktů. Při určování pohlaví dítěte tajně od těhotné ženy vzali okouzlený dlouhý klíč s nohou na jednom konci a prstenem na druhém konci. Požádali ženu, aby vzala tento klíč ze stolu. Pokud ho těhotná žena vzala za prsten, pak bude dívka, pokud u zubů - chlapec.

Nebojte se, pokud věštění nesplnilo očekávání, to je jen předpoklad, nic víc..

Tipy pro plánování pohlaví vašeho dítěte

Pro početí chlapce se doporučuje následující:

 • zdržet se sexu 4-5 dní před ovulací;
 • vstoupit do těsného kontaktu bezprostředně před ovulací: protože spermie se souborem chromozomů Y jsou pohyblivější a aktivnější než spermie s chromozomy X, existuje možnost, že gameta nesoucí mužský chromozom dosáhne vajíčka dříve než ostatní a oplodní jej;
 • během pohlavního styku by měla existovat maximální hloubka průniku, aby se zkrátila cesta Y-spermatu ke vstupu do dělohy, odtud do vejcovodu k vejci;
 • přehřátí šourkových orgánů u člověka má nepříznivý účinek na zárodečné buňky, zejména na Y-spermie. Aby tedy mohl otěhotnět, měl by budoucí otec při plánování těhotenství odmítnout termální procedury a nosit těsné teplé syntetické prádlo;
 • ženský orgasmus je doprovázen uvolňováním velkého množství vaginální sekrece, což zvyšuje přežití Y-spermií. Pro pojetí chlapce proto není ženský orgasmus jen žádoucí, ale pro ženu získat fyzické potěšení před svým partnerem.

Pro početí dívky se doporučuje následující:

 • pokud žena udržuje kalendář ovulace a přesně zná datum ovulace, pak se pro koncepci dívky doporučuje nekontaktovat v den ovulace a 2-3 dny po ní. Navázat vztah asi 3 dny před uvolněním vajíčka. X-spermie pravděpodobně přežijí při čekání na vajíčko;
 • během pohlavního styku by měla existovat minimální hloubka průniku. X-spermie se přesunou do ženské gamety déle, Y-spermie budou mít menší šanci na přežití;
 • pro početí dívky během sexu je ženský orgasmus nežádoucí, v tomto případě zachová vagina zásadité prostředí, ve kterém mají X-spermie větší šanci na přežití.

Metody stanovení pohlaví nenarozeného dítěte podle měsíčního cyklu

U některých žen bude otázka pohlaví nenarozeného dítěte konečně jasná ve 20. týdnu těhotenství po ultrazvukovém vyšetření. Pokud však z nějakého důvodu nelze provést ultrazvukové vyšetření nebo se dítě otočilo tak, že je nemožné vidět chlapce nebo dívku, nebo rodiče chtějí plánovat pohlaví dítěte ještě před počátkem, co je třeba udělat? A tady přicházejí na pomoc nejrůznější kalkulačky, kalendáře pro určení pohlaví budoucího dítěte na základě data poslední menstruace.

Metody výpočtu pohlaví dítěte

Stávající metody určování pohlaví dítěte lze kombinovat do dvou skupin:

 • vědecké, tj. schválené lékaři (ultrazvuk, stejně jako při provádění testů na genetické patologie, například během amniocentézy);
 • lidově, to znamená nevědecky, prokázáno s větším či menším úspěchem v průběhu let, ale nezaslouží si absolutní souhlas lékařů.
Dříve či později jsou všichni rodiče zmateni otázkou, kdo se narodí: chlapec nebo dívka.

Metoda předpovídání pohlaví dítěte ovulací v posledním cyklu

Tuto metodu nelze připsat výlučně lidové, amatérské, protože je založena na fyziologii ženského těla, to znamená, že má vědecký základ. Ačkoli je nemožné mu zcela důvěřovat jako vědeckému: výpočty mohou mít chyby spojené s jednotlivými charakteristikami stavu zdraví žen. Tato metoda se používá k výpočtu pohlaví dítěte předem a je založena na výpočtu načasování ovulace podle dat měsíčního cyklu. Tabulka ukazuje přibližné dny nástupu ovulace pro měsíční cykly různého trvání.

Technika ovulace je založena na skutečnosti, že ke koncepci dochází pouze v určitou dobu a signály o jejích změnách se odrážejí v těle ženy (zvětšení objemu prsou, bolest v podbřišku, zvýšené libido atd.). Ale můžete vypočítat datum ovulace na základě načasování měsíčního cyklu: uvolnění vajíčka z vaječníku je plánováno na jeho střední plus / minus 2-3 dny. Například u 28denního měsíčního cyklu dojde k očekávanému uvolnění vajíčka 14. den, tj. Jeden den po začátku menstruace, a období ovulace bude od 11 do 16 dnů. Metoda ovulace se opírá o skutečnost, že nosiče chromozomů „X“, tj. Dívky, jsou pomalé, ale trvalejší, a proto jsou ve vagině schopné udržet si svoji vitalitu až 3 dny (podle některých studií až 7 dní) a čekají na ovulaci. Ale muži, to znamená X-chromozomy, jsou velmi obratní, ale zachovávají si svoji vitalitu po velmi krátkou dobu. Pokud tedy dojde k pohlavnímu styku 2-3 dny před uvolněním vajíčka z vaječníku, výhoda bude na straně dívky, a pokud je v den ovulace, zvyšuje se pravděpodobnost, že muž doplní rodinu. Pro implementaci této metody výpočtu je tedy důležité znát datum ovulace, a tedy datum zahájení a ukončení menstruace. Načasování poslední menstruace je důležité pro výpočet data početí, na kterém je založena většina metod stanovení pohlaví dítěte předem.

Jak určit den ovulace v měsíčním cyklu

Kromě matematického výpočtu ovulačního období existují další tři metody, které také spoléhají na datum začátku posledního měsíčního cyklu..

 1. Speciální testy na ovulaci. Můžete si je koupit v lékárně. Provádějí se denně, dokud se neobjeví zřetelný druhý pruh, tj. Zvýšení luteinizačního hormonu, označující den X, počínaje datem získaným jako výsledek výpočtů přibližného nástupu ovulace. Chcete-li to provést, odečtěte 17 od průměrného počtu dnů cyklu, například s 28denním cyklem to bude 11. den as 34denním cyklem to bude 17. den.
 2. Měření bazální teploty. Každé ráno žena měří teplotu v konečníku, pochvě nebo v ústech. Pokud jsou v první polovině cyklu naměřené hodnoty kolem 37 °, během ovulace teplota poklesne o 0,3 ° a v době uvolnění vajíčka opět vzroste na 37 °. Pokud je graf zobrazen ve formě ptáka s otevřenými křídly, pak je den ovulace zobákem tohoto „pernatého“.
 3. Sledování vývoje folikulů pomocí ultrazvuku. Provedeno lékařem ve zdravotnickém zařízení.

Video: metoda plánování ovulace při sexu - názor gynekologa

Jak vypočítat pohlaví dítěte k datu posledního období

Pokud jde o lidové metody pro určení pohlaví dítěte, existuje asi tucet různých kalkulaček, schémat založených na datech začátku a konce poslední menstruace a stanovení data ovulace, které se považuje za datum početí dítěte. Jedním z nich je výpočet pohlaví dítěte k datu poslední menstruace. Tato metoda je založena na údajích o poměru věku ženy a měsíce poslední menstruace. Vzorec pro výpočet vypadá takto: pořadové číslo měsíce + počet celých let ženy k tomuto datu + jeden. Pokud je výsledkem sudé číslo, bude tu dívka, pokud liché číslo, chlapec.

Poslední menstruace před počátkem byla 9. května, tedy 5. měsíc, v tomto okamžiku jsem již oslavil své 31. narozeniny. Dostáváme: 5 + 31 + 1 = 37. Opravdu mám syna. U většiny nevědeckých metod výpočtu pohlaví nenarozeného dítěte potřebujete datum početí, tj. Den ovulace.

Tabulka: výhody a nevýhody určení pohlaví podle data poslední menstruace

kladyMinusy
 • nejsou nutné žádné testy;
 • bezbolestnost;
 • jednoduchý vzorec bez efektních tabulek;
 • můžete předem předpovědět pohlaví dítěte výpočtem měsíce pro oplodnění.
 • nízká spolehlivost (navzdory velkému počtu náhod se jedná spíše o nehody a neprokázané vzorce);
 • pokud je těhotenství vícečetné, tento výpočet neplatí;
 • pohlaví se formuje pod vlivem genetického faktoru, který nemohou určit ani vědci.

To je zajímavé. Číňané a Japonci, kteří pečlivě sledují demografickou situaci ve svých zemích a vynucují omezení počtu dětí v rodinách, protože od druhého dítěte platí rodiče vysokou daň a věnují velkou pozornost volbě pohlaví budoucího dítěte. Vědci z Japonska proto aktivně vyvíjejí teorii, podle které lze předpovědět pohlaví dítěte podle věku, kdy nastávající matka měla první menstruační krvácení: čím dříve k tomu došlo, tím větší šance bude mít dívka. Pokud například menstruace začala ve věku 10 let, s 53% pravděpodobností se narodí malá princezna, pokud ve věku 12 let, pak 50-50 let, a pokud ve věku 14 let, pak 53% zůstane na chlapcově straně. Spadl jsem do kategorie, kde je pravděpodobnost chlapce nebo dívky 50-50.

Recenze metody pro výpočet pohlaví podle data poslední menstruace

Některé ženy s velkým nadšením prováděly výpočty jak pro své děti, tak pro děti všech svých přátel a známých:

Jako velmi skeptický člověk jsem sám zkontroloval všechny své známé - PRÁCE!

Katyushkina sestra

http://www.babyplan.ru/blog/32251/entry-31362-katyushkina-mamka#ixzz5TWkkgxLg

Pcheolkina

http://www.babyplan.ru/blog/32251/entry-31362-katyushkina-mamka#ixzz5TWkkgxLg

O tom, že stanovení pohlaví k datům předcházejícím početí menstruace není vysoce spolehlivá metoda, svědčí i recenze matek.

Neodpovídají: dvě musí být dívky)

Obchodní lady

https://www.babyblog.ru/community/post/conception/1913043

Existuje také kategorie žen, které jsou přesvědčeny, že takové výpočty nejsou nic jiného než náhody, pokud tyto náhody samozřejmě existují..

Můj názor: to vše je nesmysl a všechny náhody jsou náhody a nic víc..

Lidia

https://www.baby.ru/blogs/post/549088673–418877899/

Výpočet obnovy krve rodičů

Tato technika je založena na skutečnosti, že se lidská krev systematicky obnovuje: u žen - každých 36 měsíců, tj. Po třech letech, u mužů - každých 48 měsíců, tj. Po čtyřech letech. Podle výpočtů se dítě narodí s pohlavím rodiče, jehož krev byla v době oplodnění vajíčka „čerstvá“.

Instrukce:

 1. Přidáme tři roky do roku narození matky a čtyři do roku otce do roku početí dítěte.
 2. Čí krev bude mladší ke dni početí, tj. Do poloviny posledního měsíčního cyklu, bude dítě tohoto pohlaví.

Můžete také zadat počáteční data (data narození rodičů a koncepce dítěte) do online kalkulačky a důvěřovat programu.

Důležité: pokud v životě rodičů byly případy spojené se ztrátou krve, pak objektivita výsledků výpočtu pohlaví dítěte pro obnovu krve klesá. Jedna z metod pro určení pohlaví dítěte je založena na načasování obnovy krve u matky a otce, stejně jako na datu početí

Zpětná vazba k technice

Pro mnoho rodin poskytla metoda výpočtu pohlaví podle načasování obnovy krve správné výsledky..

Moje matka mě seznámila s metodou určování pohlaví nenarozeného dítěte pro obnovu krve. Za ta léta vypočítávala všechny své blízké. A nikdy jsem se nemýlil. Škoda, počítali jsme s druhou dcerou)

Báječný

http://otzovik.com/reviews/metodika_opredeleniya_pola_buduschego_rebenka_po_obnovleniyu_krovi

Ksyushk @

https://deti.mail.ru/forum/v_ozhidanii_chuda/beremennost/opredelenie_pola_po_obnovleniju_krovi_u_kogo_soshlos/?page=3

Výsledky mého testu ukázaly dívku, to znamená, že se ukázalo, že se mýlí.

Budyanskikh metoda

Další způsob, jak vypočítat, kdo se narodí, s přihlédnutím k měsíčnímu cyklu, vyvinuli manželé-učitelé Budyansky, kteří na základě výzkumu vědců z Americké soukromé univerzity Johna Hopkinse a analýzy biografií jejich studentů formulovali závěr, že v každém cyklu vejce vylučuje určitou látku, která přitahuje X-chromozom (sudý, „ženské cykly“) a v určitých případech - Y-chromozom (liché, „mužské cykly“). Je možné říci, kdo to bude - dívka nebo chlapec, na základě cyklu, ve kterém došlo k početí. Stanovení rovnoměrnosti nebo zvláštnosti ženského cyklu je přímo úměrné tomu, zda byla počata, mužského nebo ženského pohlaví. Navíc, pokud koncepce budoucí matky padla na sudý měsíc, v sudých měsících může počat pouze děti a v lichých měsících - chlapci. A naopak, pokud byla žena počata v lichý měsíc, pak bude mít princezny v lichých měsících a prince v sudých. Chcete-li pracovat pomocí této metody, je důležité přesně znát datum poslední menstruace, protože podle ní bude nutné určit den početí dítěte. Pohlaví budoucího dítěte zjistíte u Budyanskikhova stolu

Metodika výpočtu podlahy v sudých nebo lichých cyklech

K předpovědi pohlaví dítěte budete potřebovat:

 • uveďte měsíc, kdy byla počata nastávající matka;
 • kalendář (je pohodlnější, pokud se jednalo o počítačovou nebo telefonní verzi, protože budete muset „skočit“ do minulosti);
 • tužka;
 • tabulka sestavená Budyanskiy. Tato technika bere v úvahu sudé nebo liché načasování početí matky a dítěte

Instrukce:

 1. Začneme definováním liché sudosti ženy. Odečteme 38 týdnů od měsíce narození (tj. 8 měsíců). Toto bude datum předpokládaného početí ženy. A znovu experimentuji na sobě: narodil jsem se 10. listopadu, přibližné datum početí je 23. února.
 2. Rovnost nebo lichost měsíce měsíce početí budoucí matky určíme pomocí tabulky se zaměřením na sudost nebo lichost roku narození. Mám sudý měsíc ven.
 3. Moje dítě bylo počato v květnu, pátém měsíci, to je zvláštní. Takže podle Budyanskikhova vzorce mám chlapce - všechno je správné.

Pro ty, kteří se raději spoléhají na online kalkulačky, lze provést výpočty pomocí metody Budyanskikh zde.

Osobně se však moje výsledky neshodovaly.

Recenze metody Budyanskikh

Jak ukazuje praxe, technika nedokáže s jistotou říci, kdo se narodí: syn nebo dcera..

Podle této metody bych měl mít dvě dívky, ale nejmladší je syn!

Hel_en

http://www.babyplan.ru/questions/6853-metod-budyanskogo/#ixzz5Tzxh5sNX

Mám stejná 2 těhotenství.

cyb

http://www.babyplan.ru/questions/6853-metod-budyanskogo/#ixzz5Tzxh5sNX

Je to všechno kecy, je to dohodnuté s první dcerou, ale moje druhá dcera je rozhodně dítě ve všech tabulkách! Moje matka by měla být také chlapec a můj bratr by měla být dívka!

Natycya dvakrát babička

http://www.babyplan.ru/questions/6853-metod-budyanskogo/#ixzz5TzyPJEVS

Napsal jsem Budyanskému, ten se do mě započítal a potvrdil, že jsem vyrovnaný, a můj syn byl zvláštní, a to je vše. Pokud tvrdí, že je třeba počítat s poslední menstruací, pak se ukázalo, že mám dívku, a se skutečným těhotenstvím odpověděl, že s největší pravděpodobností bude chlapec, ale protože cyklus je nepravidelný, 26-28 dní, je možné, že tam bude dívka, jako něco takového)))) 50/50 je kratší, prst do nebe, jak se říká))

Ekaterina Shestitko

https://www.babyblog.ru/community/post/conception/1808685

Freiman-Dobrotinová metoda

Metoda, která vyžaduje aritmetické výpočty napříč šesti tabulkami. Techniku ​​navrhl softwarový inženýr M. Freiman, který formalizoval princip předpovídání pohlaví dítěte, přičemž jej převzal z různých populárních přesvědčení o tomto tématu. Profesor S. Dobrotin následně tyto údaje zkontroloval v porodnici Gorkého a v 99 případech ze 100 byla teorie potvrzena. Výpočty se provádějí pro matku i otce. Ale v obou případech potřebujete znát období početí dítěte, to znamená, že zde také nemůžete bez data poslední menstruace..

Instrukce:

 1. Začínáme s tátovými výpočty. V tabulce číslo 1 najdeme průsečík jeho roku narození a data početí dítěte. Číslo si zapíšeme.
 2. Dále pro každou tabulku také opravíme číslo na průsečíku dvou sloupců.
 3. Přidejte čísla a získejte konečný koeficient.
 4. Vypracujeme stejné kroky, ale pro matku. Upozorňujeme, že údaje pro tabulky č. 4, 5, 6 pro muže a ženy jsou stejné.
 5. Porovnáváme koeficienty: kdo má více, vyhrává, to znamená, že pokud má otec chlapce, má matka dívku.

Podle tabulkových výpočtů se můj výsledek shodoval s realitou: chlapec. Ale podle online kalkulačky - ne, ukázal dívce.

Fotogalerie: tabulky pro muže a ženy pro výpočty metodou Freiman-Dobrotin

Čínský stůl

Dalším způsobem, jak vypočítat pohlaví dítěte, je použít čínský stůl nalezený před asi 700 lety v chrámu poblíž Pekingu. Princip jeho fungování nemá žádné vědecké vysvětlení, všechna data byla ověřena staletými zkušenostmi obyvatel Střední říše, protože první použití metody sahá až do 12. století. A od té doby mohlo mnoho panovníků v Číně vypočítat pohlaví svých dědiců. Abyste mohli používat čínskou tabulku, nemusíte provádět matematické výpočty..

Instrukce:

 1. Určete věk ženy v době početí a v měsíci oplodnění.
 2. V levém sloupci najdeme první hodnotu a poté se podíváme vodorovně na měsíc, kdy došlo k oplodnění. Číslo určíme na křižovatce - odhadovaný pohlaví dítěte bude uveden v rámečku. Podle čínské tabulky můžete naplánovat pohlaví dítěte

To je zajímavé. Abychom předem vypočítali pohlaví dítěte, zvolíme si, koho chceme: chlapce nebo dívku a označíme všechny měsíce, kde je nejvyšší šance dosáhnout toho, co chceme. Budou to nejlepší měsíce pro početí. Zbývá jen vybrat ty, které se také shodují s ovulací.

Recenze čínské techniky

Jak ukazuje praxe, průměrné výsledky spolehlivosti podle metody 50/50.

Podle tabulky se dívka ukázala) a chlapec porodil!))) A přátelé se shodovali!)

Ksenia

https://www.babyblog.ru/user/Matron/111895/12#comm_start

Oksana

https://www.babyblog.ru/user/Matron/111895/12#comm_start

I když existují překvapivé náhody.

Druhý den moje tchyně vytiskla starodávnou čínskou tabulku pro určení pohlaví nenarozeného dítěte. Odevzdala to slovy, že máš dívku a že se narodil chlapec - viz tabulka. Můj manžel a já jsme jí takřka „poděkovali“ za péči a bezpečně jsme opustili tento stůl. Pak jsme narazili na tento list se stolem v očích, můj manžel a já jsme se rozhodli to zkontrolovat jako vtip. Výsledek na nás udělal přímý dojem: stoprocentní náhoda pro všechny naše přátele a známé, sami sebe nevylučujeme.

Anonymní

https://www.u-mama.ru/forum/gossip/everything/437336/

V tyto tabulky nevěřím. Ale moji chlapci souhlasili.

Antarktida

https://www.u-mama.ru/forum/gossip/everything/437336/

Existují také možnosti, kdy rodiče, byť skeptičtí k této metodě, ji stále kontrolují.

Právě na tomto talíři se moji chlapci shodovali. ))) Opravdu chci skórovat, vyhodit to z hlavy, ale pokud si potom znovu pořídím chlapce (a znovu se shoduji s tabulkou), budu se bát, že jsem nevyužil příležitosti získat dívku. Proto jsem se rozhodl, alespoň pro každý případ, vzít to v úvahu při početí, i když by to bylo jen pro uklidnění...

Biutiful (Olga)

https://www.babyblog.ru/community/post/conception/1751174

Japonský stůl

Podle starověké japonské metody pro výpočet pohlaví budete muset určit „rodinné číslo“: číslo nacházející se na křižovatce měsíců narození otce a matky.

Instrukce:

 1. Číslo rodiny najdeme v prvním řádku tabulky číslo 1. Nejprve musíte určit číslo rodiny
 2. Ve sloupci tohoto dne určete měsíc početí podle tabulky č. 2. Označujeme měsíc početí dítěte
 3. Po této linii směrem do středu se podíváme na pravděpodobnost narození chlapa nebo dívky: na které straně křížů je více křížů, tato možnost je pravděpodobnější.

Recenze japonského kalendáře

Stejně jako v předchozí metodě nedává japonská tabulka stoprocentní „zásah“.

Nejstarší - vycházel, mladší - nevycházel.

IR-R-RINA

https://www.u-mama.ru/forum/waiting-baby/pregnancy-and-childbirth/339854/3.html

Můj první chlapec se neshodoval, ale druhý se shodoval. Nyní ukazuje dívku. Uvidíme.

Alyona

https://www.babyblog.ru/user/Matron/111895

Prvním dítětem je syn a podle tabulky se dcera shodovala s druhým.

mangomango

https://www.u-mama.ru/forum/waiting-baby/pregnancy-and-childbirth/339854/3.html

Spolehlivost metody výpočtu podlahy podle měsíčního cyklu

Lékaři, kteří jsou skeptičtí ohledně všech druhů lidových diagnostických metod, aritmetických metod pro určení pohlaví dítěte a tabulek, jsou docela tolerantní: jejich chování nepoškozuje zdraví dítěte ani matky. Pokud ovšem získaný výsledek nezpůsobí nervové zhroucení, například když má žena již čtyři dívky, a výpočty ukazují, že dlouho očekávané páté dítě vůbec neplánuje být chlapcem.

Gynekologové současně jednomyslně souhlasí s tím, že jakákoli (!) Metoda výpočtu pohlaví dítěte je vhodná pouze pro ty ženy, které mají pravidelný měsíční cyklus.

To je zajímavé. Chcete-li určit pohlaví nenarozeného dítěte, můžete také použít techniku, která nesouvisí s měsíčním cyklem: podle krevní skupiny rodičů.

Video: je možné naplánovat pohlaví dítěte - odpověď gynekologa

Určení pohlaví nenarozeného dítěte, když již došlo k početí, je více uspokojením zvědavosti, protože od toho, kdo se narodí - chlapec nebo dívka, matka a otec nebudou milovat své dítě méně. V některých případech je však pohlaví dítěte důležité pro rodiče ve fázi plánování početí. Pak je už samozřejmě přístup k metodám přísnější. I přes skutečnost, že šance kteréhokoli z nich lze v průměru odhadovat na 50–50: nelze přesně předpovědět, jaké pohlaví bude dítě mít. Koneckonců, příroda prakticky nedává šanci překonat sama sebe.

Určení pohlaví nenarozeného dítěte

Online kalkulačka pro pohlaví dítěte je určena metodou „Obnova krve“.

Tato technika je založena na skutečnosti, že krev u mužů se obnovuje každé 4 roky a u žen každé 3 roky. Pokud je otcova krev „novější“, narodí se chlapec, pokud matka - dívka. Kalkulačka také určuje poslední datum obnovy krve.

viz také

Na ultrazvuku se i dívka shoduje

 • odpověď

Neodpovídalo. Počítal chlapce a narodila se krásná dcera!

 • odpověď

Neshodovalo se, ale! interval mezi obnovou krve je celkem velmi malý 2 měsíce. Krev mého manžela se osvěžila v červenci a moje v září. Kalkulačka ukázala dívku a porodila chlapce, ale velmi něžného jako dívka. Pravděpodobně, když mezi obnovením krve muže a ženy existuje malý interval, je tato možnost kontroverzní. Co si o tom myslíš?

 • odpověď

Na zkoušku vyjde dívka. Při prvním promítání chlapec řekl.

Určení pohlaví nenarozeného dítěte. Kalkulačka.

Stále například existuje starodávná čínská metoda určování pohlaví nenarozeného dítěte ke dni početí. A také podle období obnovy krve rodičů. Chápete, že tyto metody ještě nebyly dostatečně prozkoumány, takže stupeň důvěry v ně není vysoký. Dalším způsobem, jak určit pohlaví nenarozeného dítěte, je načasování ovulace. Ale pro výpočet ovulace je nutné měřit rektální teplotu několik měsíců (což, jak vidíte, není příliš výhodné). Samozřejmě si můžete u svého nenarozeného dítěte na Měsíci vytvořit požadované pohlaví.

Níže uvedená metoda pro určení pohlaví nenarozeného dítěte je založena na použití tabulek získaných pomocí počítače formalizováním principu predikce převzatého z tradiční medicíny. Efekt je jedinečný - v 99 případech ze 100 je předpověď: kdo se narodí - chlapec nebo dívka - přesná.

Koncepční kalendáře Vypočítat | Kalkulačky pro určení pohlaví chlapečka nebo dívky a ovulace

Online kalkulačka Japonská tabulka pro určování pohlaví dítěte | Vypočítejte kalendář početí chlapce nebo dívky

Japonci byli vždy slavní svou vynalézavostí a moudrostí. Rada zástupců tohoto národa je dbána po celém světě. To platí navíc pro velmi mnoho oblastí života moderního člověka. Japonci udělali velký pokrok v oblasti kultury, technologie a medicíny. Japonské filmy, auta, léky a dokonce i křížovky jsou v různých zemích nesmírně populární..
Pohodlná online kalkulačka japonské tabulky pro určení pohlaví dítěte. Zde můžete vypočítat kalendář početí chlapce nebo dívky.
Vypočítat >>

Online kalkulačka Čínská tabulka určování pohlaví dítěte | Vypočítejte kalendář početí chlapce nebo dívky

V Číně používají všichni muži tento kalendář (tabulku) početí k plánování pohlaví dítěte, protože slavný Pekingský ústav věd uvádí, že tento jednoduchý kalendář (tabulka počtů umožňuje zjistit pohlaví dítěte s maximální přesností. K určení pohlaví dítěte doporučujeme použít čínský kalendář (tabulku)..
Pohodlná online kalkulačka čínské tabulky pro určení pohlaví dítěte. Zde můžete vypočítat kalendář početí chlapce nebo dívky.
Vypočítat >>

Tabulky online kalkulačky pro určení pohlaví dítěte k datu obnovy krve | Vypočítejte kalendář početí chlapce nebo dívky

Jedná se o zcela novou, ale velmi osvědčenou metodu výpočtu pohlaví dítěte založenou na cyklickosti obnovy krve. U maminek se to stává jednou za tři roky, u otců - jednou za čtyři roky. Rovněž pohlaví dítěte závisí na tom, která krev rodičů je mladší, tj. Pokud je čerstvá u ženy, pak pohlaví nenarozeného dítěte bude ženské, pokud mužské, pak mužské.
Pohodlná online kalkulačka pro určení pohlaví dítěte k datu obnovy krve. Zde můžete vypočítat kalendář početí chlapce nebo dívky.
Vypočítat >>

Tabulky online kalkulačky pro určení pohlaví dítěte podle krevní skupiny | Vypočítejte kalendář početí chlapce nebo dívky

Kalendář (tabulka) početí je docela populární, což vám umožňuje určit pohlaví embrya kombinací krevních skupin obou rodičů. Tento kalendář (tabulka) početí používají nejen ti, kteří již čekají na narození dítěte, ale také ti, kteří právě plánují vzhled nového muže v rodině..
Pohodlná online kalkulačka pro určování pohlaví dítěte podle krevní skupiny. Zde můžete vypočítat kalendář početí chlapce nebo dívky.
Vypočítat >>

Vypočítejte si ovulační kalendář online

V průměru dochází k ovulaci čtrnáctý den menstruačního cyklu (s 28denním cyklem), ale odchylka od průměru je často pozorována a je do určité míry normou. Samotná délka menstruačního cyklu není spolehlivým zdrojem informací o dni nástupu ovulace, i když obvykle u kratšího cyklu dochází k ovulaci dříve a u delšího cyklu později..
Pohodlná kalkulačka ovulace. Zde můžete vypočítat svůj online ovulační kalendář.
Vypočítat >>

Vypočítejte těhotenský kalendář online

Pokud znáte „datum zahájení poslední menstruace“ a „délku cyklu“, můžete rychle vypočítat těhotenství podle týdne, a to: odhadované datum početí, konec prvního trimestru (12 týdnů), konec druhého trimestru (27 týdnů), odhadované datum narození (40 týdnů), fetální věk (podle týdne) a gestační věk.
Pohodlná těhotenská kalkulačka. Zde můžete vypočítat svůj online těhotenský kalendář.
Vypočítat >>

Vypočítejte kalendář růstu a hmotnosti dítěte do jednoho roku

Vyplněním skutečné „hmotnosti dítěte při narození (v gramech)“, „výšky dítěte při narození (v centimetrech)“ a zaškrtnutím políčka (je-li dítě předčasné) můžete okamžitě získat kalendář růstu a hmotnosti dítěte až na 12 měsíců (rok) od narození... Kalkulačka vypočítá normy pro váhu a výšku dítěte do jednoho roku.

Pohodlná kalkulačka pro výšku a váhu dítěte do jednoho roku. Zde můžete vypočítat online kalendář výšky a hmotnosti.
Vypočítat >>

Taková „nepříjemnost“ jako bolestivá období je známá mnoha ženám. Statistiky těchto stížností jsou stabilní na úrovni 30–60% z celkového počtu žen v plodném věku, zatímco u 10% pacientů to vede k výraznému zhoršení blahobytu či dokonce postižení [1,2].