Na hubnutí. Dieta během menstruace.

Co když se rozhodnete držet dietu, ale dopadne to pro vás velmi špatně. Neustálý pocit hladu vás neopustí, přitahují vás sladkosti a další takové lahodné, ale škodlivé produkty pro vaši postavu a vaše nálada je zcela na nule. Možná je důvodem to, že jste si pro svůj jídelníček nevybrali vůbec ten správný čas, a sice dodržovat během svého období dietu. Ženský časopis o dietách DietaClub se rozhodl přijít na to: je možné během menstruace dietovat a jak správně jíst.

Mnoho žen a dívek si stěžuje na svou slabou vůli a na skutečnost, že nemají absolutně žádnou kontrolu nad svou stravou. Neustále chcete jíst, šíp váhy se zrádně plíží doprava, džíny jsou sotva zapnuté v pase... Je však pravděpodobné, že vaše vůle s tím nemá absolutně nic společného. Faktem je, že vaše ženské hormony diktují svá vlastní pravidla. Nejlepší věc, kterou v tomto případě můžete udělat, je nebránit se přírodě, ale trpělivě čekat, až to všechno vyjde. Abyste pochopili, jak kompatibilní je strava a menstruace, zvažte fáze ženského těla.
A nejde o nedostatek vůle, jde o ženské hormony, které žijí svůj vlastní život, zcela nezávislý na civilním kalendáři..

Vysoká fáze
Vysoká fáze trvá přibližně dva týdny a začíná 3. den menstruace. Toto je zdaleka nejpříznivější období pro dietu a cvičení. Během vysoké fáze obvykle pociťujeme nával síly a energie, a proto je pro nás strava překvapivě snadná. V tomto období lékaři doporučují držet dietu a ujišťují nás, že nezažijeme nesnesitelný pocit hladu. Svůj jídelníček můžete snížit na 1200–1300 kalorií denně a klidně zhubnout soustředěním na svůj cíl.

Neutrální fáze
Neutrální fáze začíná 15. den vašeho cyklu. Hladina progesteronu v těle stoupá a stěny dělohy se zesilují. Ano, sami to můžete cítit sami. Zvyšuje se pocit hladu a máte dobrou chuť k jídlu. Navzdory tomu stále cítíte sílu pokračovat ve stravě a zhubnout. Časopis Women's Weight Loss Magazine doporučuje zvýšit dietu v neutrální fázi na 1400-1500 kalorií denně. Stále se můžete věnovat fyzické aktivitě, ale ne do vyčerpání. Chůze, jízda na kole, běh jsou v tomto období dobré..

Hluboká fáze
Takže se dostáváme do hluboké fáze, díky níž je strava během menstruace nesnesitelně obtížná a obtížná. Hluboká fáze začíná týden před menstruací. Dieta není v tuto chvíli nejlepší volbou, protože právě teď budete mít chuť jíst, ale ještě víc. Během hluboké fáze byste si neměli dávat přísné zákazy a můžete se bez špetky svědomí rozmazlovat svou oblíbenou pochoutkou. Ale nezapomeňte, že to vůbec neznamená, že můžete jíst hory koláčů, ve všem by měla být určitá míra. Fyzická aktivita během hluboké fáze může být přítomna, ale pouze pokud nemáte žádné ženské nemoci a jste naprosto zdraví. V tomto případě můžete pokračovat ve fyzické aktivitě, ale musíte dát přednost uvolněnějším sportům, například pilates nebo józe..

Dieta během menstruace

Takže jste již pochopili, že pokud během menstruace držíte dietu, měla by být co nejjemnější a absolutně ne hladová. Časopis o dietě DietaClub doporučuje, abyste do svého jídelníčku během svého období zahrnuli následující potraviny:

1. Nezapomeňte do svého jídelníčku zahrnout během svého období potraviny bohaté na draslík a hořčík. Kvůli nedostatku těchto látek v těle můžete zažít stres, bolesti hlavy. Jezte ořechy, banány, kale a listovou zeleninu s vysokým obsahem draslíku. Máte rádi semínka? Jíst pro zdraví, jsou bohaté na hořčík. Hořčík se také nachází v tmavě zelené zelenině, obilí a otrubách. Mimochodem, je obzvláště užitečné jíst obiloviny, ořechy, protože také obsahují vitamín E, který reguluje takzvaný hormon štěstí.

2. Dieta během menstruace musí zahrnovat ovoce a zeleninu. Jejich vysoký obsah antioxidantů pomůže snížit příznaky bolesti. Banány a meruňky jsou skvělou volbou, protože obsahují také draslík a hořčík. Ze zeleniny zahrňte do svého jídelníčku zelí..

3. Dieta během menstruace také zahrnuje zařazení ryb do vaší stravy. Mastné kyseliny obsažené v rybách dobře předcházejí křečím hladkého svalstva. Zahrňte do svého jídelníčku také mořské plody.

4. Nezanedbávejte vápník. Zařaďte do svého jídelníčku během svého období tvaroh a sýr. Upřednostňujte nízkotučné druhy sýrů, v tomto případě je ideální sýr Adyghe.

Mnoho dívek a žen si stěžuje, že před menstruací a během kritických dnů se jejich tělesná hmotnost prudce zvyšuje. Neexistuje však žádný důvod k obavám, protože se jedná o zcela přirozený proces. Hormon progesteron podporuje zadržování tekutin v těle, což vede k otokům a přibývání na váze. http://www.dietaclub.ru/ doporučuje vzdát se stravy během menstruace ze slané a kořeněné. Takové jídlo přispěje pouze k většímu zadržování tekutin v těle a v takové dny ho vůbec nepotřebujete..

Proč po dietě není období

Mnoho lidí si stěžuje, že po dietě není žádné období. Dieta může opravdu snížit menstruační cyklus, pokud je příliš tvrdý a vyčerpává tělo. Zpravidla po dietě neexistuje menstruace pro ty, kteří omezují stravu na minimum a hubnou více, než by měli. Menstruace se vrací poté, co se vrátíte k normální hmotnosti a vytvoříte správný systém výživy.

Populární pitná strava po dobu 7, 14 a 30 dnů

Pijte a zhubněte - jak rychle zhubnout? Nabízíme oblíbenou pitnou dietu na 1, 7, 14 a 30 dní.

Džusy, polévky, koktejly - pitná strava nahradí veškerou pevnou stravu tekutinami. Pití stravy po dobu jednoho týdne nebo více je skvělý, ale ne snadný způsob, jak rychle zhubnout. Jak stavět jídlo na 1, 7, 14 a 30 dní na pitné stravě - vše v pořádku.

Pitná strava: denní menu

Pijte čerstvý džus, želé a ovocný čaj po celý den. Maximální množství kapaliny jsou 3 litry bez vody.

Pitná strava: nabídka po dobu 7 dnů

Snídaně

Svůj den můžete začít proteinovým koktejlem nebo ovocným džusem bez dužiny. K snídani je povolen také čaj, káva s mlékem, ale bez cukru. Pokuste se připravit snídani dobře krmenou, například ovesné vločky na bázi vody.

Diverzifikujte snídani ovocnými mléčnými koktejly se šťouchaným ovocem nebo kefírem s kapkou medu nebo javorového sirupu.

Večeře a večeře

Čirý vývar nebo polévka z pyré je hlavní možností oběda a večeře na týdenní konzumaci pitné stravy. Můžete se také občerstvit sportovními nápoji nebo tvarohovým mlékem uprostřed nebo na konci dne. Příjem bílkovin můžete zvýšit přidáním sušeného odstředěného mléka nebo bílkovinného prášku do kávy.

Dezerty a občerstvení

Mléčné koktejly, želé se šlehačkou, pudink, sorbet, čistá zmrzlina nebo jogurty jsou povoleny při pití stravy.

Pitná strava: menu po dobu 14 dnů

Dvoutýdenní dietní menu je docela těžké, takže si hned na začátku zhodnoťte svoji sílu.

 • 1 den - polévky ze zeleninové nebo masové kaše.
 • 2. den - mléčné výrobky se středním obsahem tuku - jogurt, fermentované pečené mléko, kefír a mléko.
 • 3. den - čerstvě vymačkaná šťáva z ovoce nebo zeleniny.
 • 4. den - ovocný čaj s přísadami a želé.
 • 5. den - polévková polévka se zeleninou nebo s masem.
 • 6. den - ovocný nebo bobulový kompot.
 • Den 7 - ovesná kaše.

Ve druhém týdnu - opakujte menu, každý den konzumujte pouze tekuté ovesné vločky.

Pitná strava: nabídka po dobu 30 dnů

Jaké potraviny můžete vypít do 30 dnů?

 • všechny ovocné nebo vegetariánské džusy bez dužiny
 • vývary, čiré vývary (hovězí, kuřecí, zeleninové), polévky, pyré a pyré, masové polévky.
 • všechny druhy kravského mléka, mléčné výrobky bez laktózy, jako je sójové mléko, mandle nebo lněné mléko
 • zakysaná smetana a jogurty
 • ovesné vločky a jiné vařené obiloviny zředěné mlékem
 • Káva a čaj
 • horké kakao
 • limonáda
 • sportovní nápoje
 • mléčné koktejly
 • pudink
 • pudink
 • želé
 • zmrzlina bez přísad
 • šerbet
 • med, cukr a javorový sirup
 • sůl

Ukázkové menu na 1 den:

 • Snídaně

1 šálek horké kaše zředěné plnotučným mlékem
1/2 šálku ovocné šťávy

1/2 šálku přírodního jogurtu

 • Večeře

2 šálky pyré polévka
1/2 šálku rajčatové šťávy
1 šálek čokoládového pudinku

 • Odpolední svačina

1/2 šálku ovocné šťávy

 • Večeře

2 šálky pyré polévka
1/2 šálku limonády

 • Svačina

1 šálek čaje
1/2 šálku vanilkové zmrzliny

Pitná strava: výsledky, recenze a kontraindikace

Pitná strava má několik výhod, které si všimne většina jejích uživatelů..

Nejprve je předepsána pitná strava lidem s problémy se žaludkem a slinivkou břišní a obezitou. Dieta šťáv, vývarů a smoothies pomáhá v krátké době snížit váhu a odstranit toxiny z těla. Také pití šťávové stravy pomáhá tělu vyrovnat se se stresem a nedostatkem vitamínů, minerálů a antioxidantů. Získáte je z čerstvého ovoce. Za 1 den se můžete zbavit dalšího kilogramu, za 7 dní - 6 kilogramů, za 14 - až 10 kilogramů a za 30 dní - můžete se zbavit až 15-20 kilogramů. Pamatujte, že množství ztracených kilogramů závisí na vašich počátečních parametrech. Čím více nadváhy, tím více budete hubnout.

Pitná strava je bohužel poměrně extrémní formou hubnutí. Před zahájením tekuté výživy se poraďte se svým lékařem. Většina nemůže trvat déle než 5 dní. Hlavní nevýhody stravy a negativní účinky tekuté výživy:

Dieta během menstruace pro hubnutí

Sedět na dietě během menstruace je efektivní způsob, jak zhubnout, protože v tomto období dochází k přirozenému čištění a obnově ženského těla, což znamená přirozené hubnutí. Musíte jíst plně, aby proces hubnutí probíhal hladce a bez poškození zdraví. Pokud menstruace během hubnutí zmizí, měli byste okamžitě vyhledat lékaře.

Je možné sedět na dietě během menstruace?

Těla dívek žijí podle vlastního individuálního harmonogramu, během kterého v reprodukčním systému probíhají složité biochemické procesy. Chcete-li zhubnout o 3-5 kilogramů, měli byste držet dietu v druhé polovině menstruačního cyklu. Je poměrně snadné to vypočítat pomocí speciálního kalendáře kritických dnů po ruce. Pokud je vaše tělo náchylné na bolest během menstruace, je nejlepší odložit dietu na hubnutí, dokud se menstruace nezastaví..

Je možné pokračovat v dietě na hubnutí během menstruace? Tento problém znepokojuje většinu žen. V závislosti na typu stravy je možné zhubnout až 5 kilogramů.

Výživa, v závislosti na fázi menstruačního cyklu, by měla být:

 • První fáze kritických dnů. Dieta pro hubnutí během této fáze menstruace by měla obsahovat: 50 procent bílkovin, 20 procent polo-nasycených tuků. V tomto časovém období je lepší vyloučit sacharidy;
 • Druhá fáze. Při hubnutí je vhodnější použít pohankovou nebo medovou dietu, která je pro ženský organismus během menstruačního cyklu šetrnější;
 • Třetí fáze. Jezte správné pomalé sacharidy a sušené ovoce, které lze míchat s medem.

Proč váha nezmizí?

Stravujete během menstruace a nechudnete? Tento problém se týká mnoha lidí, kteří se rozhodli jít na omezená jídla. Pokud mají váhy stále stejnou značku v kilogramech, doporučuje se provést následující opatření:

 • Vzdejte se kávy a nikotinu;
 • Odmítněte slaná a kořeněná jídla;
 • Před spaním můžete vypít sklenici kefíru nebo fermentovaného pečeného mléka, což vám pomůže zrychlit metabolismus a snížit váhu;
 • Odstraňte ovoce se spoustou cukru (hrozny, banány).

Během diety mohou být období méně bolestivá než u běžné stravy.

Zásady správné výživy

Ztráta hmotnosti během menstruace by měla být správná. Nabídka by měla obsahovat maximum užitečných látek, množství mikro a makro prvků není nutné. Abyste dodrželi jídelní lístek, musíte si předem natřít vlastní stravu..

Správná výživa během menstruace pro hubnutí - seznam produktů:

 • Ovoce a zelenina jiná než banány a hrozny. Tyto plody jsou schopné mírně zvýšit váhu a zadržet vodu, čímž se dosáhne opačného účinku;
 • Mořské plody - obsahuje čistý protein, který může snížit práh bolesti. Mořské plody také v kombinaci s bylinkami a zeleninou mohou tělo nasytit jódem, což má pozitivní vliv na štítnou žlázu;
 • Mléko a kefír. Celá sklenice mléčných nebo fermentovaných mléčných výrobků může vyplnit nedostatek vápníku a železa, které se během tohoto období z těla intenzivně vylučují;
 • Kuřecí fileta. Čistý protein, který je pro tělo v kritických dnech tak nezbytný.

Pro správné hubnutí během menstruace je nutné sestavit pestrou nabídku bohatou nejen na bílkoviny, ale také na správné tuky, které se ve velkém množství nacházejí v rybách a vejcích. Při hubnutí během menstruace je třeba vyloučit omáčky a marinády, uzeniny a okurky.

Menu na 3 dny

Přibližné menu po dobu 3 dnů pro dietu během menstruace pro hubnutí:

Možnost 1:

 • Snídaně - vařené kuřecí vejce, žitný toast a hrst čerstvých bobulí nebo ovoce podle sezóny;
 • Oběd - nemastné vařené kuřecí nebo krůtí maso, dušená zelenina;
 • Večeře - sklenice kefíru nebo mléka, hrst čerstvých bobulí nebo sušeného ovoce.

Možnost 2:

 • Snídaně - 200 gramů tvarohu, 100 gramů vařených ovesných vloček;
 • Oběd - dušená ryba, lehký zeleninový salát s bylinkami;
 • Večeře - dušené mořské plody nebo lehký tvarohový dezert.

Možnost 3:

 • Snídaně - ovesné vločky ve vodě se sezónními bobulemi;
 • Oběd - zeleninová polévka - pyré;
 • Večeře - ovocný salát a pár ořechů.

Stojí za to pamatovat, že smažení masa se nedoporučuje, zůstává nejlepší způsob tepelného zpracování: vaření, grilování, pečení, pára.

Jak neztratit menstruaci během diety?

Menstruace nejčastěji mizí z nedostatku prospěšných mikro a makro prvků v těle, zejména draslíku a hořčíku. Abyste si udrželi menstruaci, když sedíte na omezujících cvičeních a zhubnete, nezapomeňte, že hladovění se velmi nedoporučuje. V případě částečné nebo trvalé hladovky dochází k poruše hormonálního systému a k udržení normálního menstruačního cyklu se neuvolňují vitální hormony..

Abyste správně zhubli, měli byste používat:

 • Cereálie. Tento produkt je tělem dokonale absorbován, pomáhá zhubnout;
 • Kousek čokolády. Je důležité konzumovat tuto konkrétní část produktu, aby byla vaše pokožka čistá. Tento produkt obsahuje endorfin, druh hormonu štěstí, který podporuje pohodu a náladu;
 • Mléčné výrobky.

Aby nedošlo ke ztrátě menstruace během diety a ke snížení hmotnosti, je třeba vyloučit jakékoli alkoholické nápoje, protože mohou přispívat k hormonálnímu narušení ženského těla..

Proč během dietního období nejde?

Během diety dochází ke zpoždění menstruace v důsledku podvýživy, která se vyznačuje nedostatečným obsahem životně důležitých prvků a bílkovin, které se musí dostat do těla ženy.

Pokud se rozhodnete během svého období držet dietu, musíte jíst vyváženou a zdravou stravu nebo ji odložit na příští měsíc. Je třeba si uvědomit, že zdraví je především v čele a teprve poté atraktivní vzhled a štíhlá postava.

Dieta během menstruace

Hlavní pravidla

Hormonální pozadí ženy se mění během celého cyklu a ovlivňuje její náladu, celkový stav, výkon a vzhled. S ohledem na účinek hormonů (zejména progesteronu ve druhé polovině cyklu, počínaje 15-16 dny) dochází před menstruací k přirozené reakci - zadržování tekutin, které způsobuje přibývání na váze a výskyt otoků obličeje, rukou a břicha. Kolísání hmotnosti je v průměru 2–3 kg. Nenechte se rozrušit - nejedná se o nadbytečné kilogramy kvůli tělesnému tuku, ale o tekutinu, která zmizí s koncem menstruace.

V předvečer kritických dnů se objevuje podrážděnost, mnozí zaznamenávají silnou touhu po sladkostech a zvýšení chuti k jídlu. Tělo se snaží zásobit se živinami pro budoucí použití. Pokud nezastavíte chuť k jídlu, budou sacharidy uloženy „v rezervě“ ve formě tuku. Možnou příčinou chuti na cukr je nízká hladina cukru v krvi při vynechávání jídel. Proto musíte jíst v malých porcích a často - až 6krát denně..

Všechny účinky progesteronu budou vyjádřeny před začátkem dalšího cyklu. V této době má žena syndrom předmenstruačního napětí, který zahrnuje kromě výše popsaných příznaků nadýmání, ospalost, letargii a bolestivost mléčných žláz..

Dieta PMS pomůže tento stav napravit. Týden před menstruací se doporučuje:

 • omezit množství soli, slaných potravin (sójová omáčka, solené ryby, sledě, solené ořechy, sýry, klobásy, nakládaná zelenina a marinády);
 • opatrně používejte kofeinové nápoje a alkohol, které zadržují vodu a dále zvyšují otoky;
 • zahrnout do stravy odvar z močopudných bylin: kopr, petržel, přeslička, kukuřičné hedvábí, stonky celeru.

Již týden před začátkem menstruace musíte jíst potraviny bohaté na vlákninu a komplexní sacharidy (zelí, jablka, obiloviny, luštěniny, otruby, celozrnné pečivo, semena a semena). Vláknina pomáhá odstraňovat vodu z těla. Bylo zjištěno, že mořské plody pomáhají bojovat s touhou po čokoládě. Ideální pro toto období - s nízkým obsahem kalorií a dostatečným obsahem bílkovin, železa a zinku.

Potřebuji dietu během menstruace kvůli hubnutí? Přímo během menstruace je kontraindikováno speciální jídlo za účelem hubnutí. Musím říci, že na dietu není ten správný čas. To jen zhorší depresi ženy a bude pro tělo stresující..

V dnešní době dochází ke snížení hladiny estrogenu - hormonu nezbytného pro produkci serotoninu (hormon nálady). Mnoho žen je proto náchylné k depresivním stavům nebo alespoň k potlačení nálady. To také vysvětluje chuť na sladké, zejména na čokoládu. Odborníci na výživu doporučují během tohoto období dodržovat průměrnou kalorickou stravu a neřídit půstní dny a přísné diety.

S přihlédnutím k hormonálním změnám během menstruace je jasné, proč se pokus o hubnutí ukazuje jako zbytečný. Přírůstek hmotnosti závisí na progesteronu, který se zvyšuje před menstruací. Tento hormon připravuje ženské tělo na těhotenství a podporuje akumulaci tělesného tuku. Tento proces však může být ovlivněn dodržováním správné výživy..

Stravování během menstruace by mělo být racionální a zdravé. Začátek cyklu je spojen s nepohodlí a pro mnoho žen bolestivými pocity. První dny je vhodné konzumovat pouze komplexní sacharidy, které se tělem pomalu vstřebávají: celozrnný chléb, obiloviny (zejména rýže a pohanka), luštěniny, různá zelenina a ovoce.

Zřekněte se „špatných“ sacharidů (sladkosti, koláče, pečivo, sladké pečivo, sušenky) a nahraďte je ovocem a bobulemi, medem, sušeným ovocem, cereáliemi s přídavkem medu a sušeného ovoce. Zahrňte do stravy sušené meruňky, sušené švestky, rozinky, sušené hrušky - jsou poměrně sladké díky obsahu fruktózy a v kombinaci s tvarohem nebo jogurtem mohou dobře nahradit dezerty. Tyto produkty pomohou zlepšit náladu, dodají vitamíny a energii a zároveň bude menší riziko přibývání centimetrů a kilogramů navíc..

Během tohoto období je lepší vyloučit tělní látky a látky stimulující CNS:

 • káva čaj;
 • silné masové vývary, smažené a dušené maso;
 • čokoláda.

Zahrnutí potravin bohatých na hořčík do vaší stravy může pomoci překonat podrážděnost a bolesti hlavy. Hořčík získáváme konzumací obilovin, ořechů, otrub, semen, tmavě zelené zeleniny, hrášku a fazolí, pohanky a krupice z prosa. Ořechy a semena (len, slunečnice, dýně, mák, sezam) mohou být zdravým občerstvením v práci, když pocítíte hlad. Obsahují také vitamin E, který reguluje produkci serotoninu a má příznivý účinek na reprodukční systém. Proto do stravy přidejte také rostlinné oleje a sójové boby..

Draslík reguluje metabolismus vody a solí a podporuje vylučování tekutin z těla, což je během tohoto období velmi důležité a také předchází vzniku deprese. Všechny ořechy, sušené meruňky, rozinky, sušené švestky, banány, zelí, listová zelenina obsahují hodně draslíku..

Uprostřed cyklu (8–14 dní) můžete přidat více kalorií a zahrnout bílkovinné produkty: mořské plody, pokrmy z ryb a masa, vejce, více tvarohu. Sacharidy by měly být sníženy. Obsah kalorií v potravinách by měl být 1400 kcal.

Na konci cyklu (15-28 dní) lze přidávat sladká jídla, ale těžkým potravinám se vyhýbejte. Stejně jako dříve by ve stravě měla dominovat zelenina, ryby.

U bolestivých období stojí za to zahrnout do stravy:

 • banány a čokoláda;
 • vitamíny a minerály (pomáhají snižovat tonus dělohy);
 • pít víno s přídavkem pomerančového džusu v noci;
 • vzdejte se kávy, soli a slaného jídla.

Hladiny železa můžete udržovat konzumací:

 • červené maso;
 • ústřice, olihně, krevety;
 • kaviár, červená ryba;
 • celá pohanková kaše;
 • jablka, hlávkový salát, sušené švestky, sušené meruňky, rozinky;
 • brokolice a kedluben;
 • játra (telecí, hovězí, kuřecí);
 • džus z granátového jablka.

Mnoho žen se obává nadýmání. V tomto případě musíte dočasně opustit zelí, kvasnicový chléb, brambory, banány, luštěniny, hrozny, nápoje s plynem, kvas. Bylinné čaje mohou pomoci snížit bolest. Můžete pít čaj, který se skládá z 1 čajové lžičky máty a 2 čajových lžiček zeleného čaje, infuze kopřivy.

Během tohoto období se také nedoporučuje trénovat s vysokou intenzitou. Od čtvrtého dne menstruace můžete provádět obvyklou činnost v tělocvičně, protože od 4. do 25. dne cyklu ženy snadno snášejí všechny druhy fyzické aktivity.

Nízkokalorickou dietu můžete zahájit hned po skončení menstruace - během tohoto období klesá vaše chuť k jídlu a můžete dokončit plánovanou výživu až do konce bez stresu pro tělo. Příznivým obdobím pro zahájení diety je období vlivu estrogenu, jehož hladina se zvyšuje každý den po ukončení menstruace až do 14-15 dnů cyklu. Tento hormon pomáhá tělu spalovat tuky, zlepšuje náladu a potlačuje chuť k jídlu. V této době má žena dobrou náladu, je motivovaná a sebevědomá a její tělo může snadno přijímat změny, zejména ve výživě..

Je možné během menstruace hladovět?

Lék není proti půstu, který se používá k léčbě závažných alergií, lupénky, ekzémů, bronchiálního astmatu a dalších nemocí. Pokud jde o půst během menstruace, názory jsou rozdílné. Periodické krvácení není kontraindikací, ale někteří věří, že v tomto období stále nemá cenu s ním začít. Pokud jste již v půstu, nemusíte ho během menstruace přerušovat..

Jiný názor je založen na skutečnosti, že hladovění, zejména po dobu 2–5 dnů, by mělo být načasováno na začátek menstruace. Jejich konec hovoří o obnově ženského těla, o potřebě jídla a musíte se dostat z hladu. Je-li prováděno prodloužené hladovění (7-30 dní), musí být také z něj načasován výjezd do konce menstruace.

Musíte vědět, že hladovění může způsobit nepravidelnost menstruačního cyklu - je matoucí nebo může menstruace úplně chybět. Cyklus bude muset být obnoven pomocí hormonálních léků, což způsobí nebezpečí přibývání na váze, pokud se za tímto účelem půjde. Pamatujte, že dlouhodobé hladování doma je nebezpečné se všemi druhy komplikací (zvracení, křeče, zvýšený krevní tlak) a je také nemožné přijmout vhodná opatření k odstranění ketolátek a snížení intoxikace.

Mnoho lidí si také všimne, že po dietě neexistuje období. Nevyvážená nízkokalorická strava (na úrovni 1 000 - 1 200 kcal) a omezení příjmu bílkovin, tuků a sacharidů způsobují hormonální poruchy. Reprodukční systém je obzvláště citlivý a nerovnováha pohlavních hormonů se vyvíjí na pozadí významného úbytku hmotnosti. Dlouhodobá absence menstruace vede k nevratným změnám (neplodnost).

Hlavní příčinou poruch cyklu jsou nízké nebo žádné živočišné tuky ve stravě, které se podílejí na produkci pohlavních hormonů. Cholesterol je látka potřebná pro jejich syntézu. Dobře koordinovaná práce systému hypofýza-hypotalamus-vaječníky je narušena a progesteron je produkován v nedostatečném množství.

Rostlinná strava nenahrazuje zvířata, takže vegetariánství může také vést k menstruačním nepravidelnostem. Často diskutovaným tématem je, jak souvisí surová strava a období. Můžeme říci, že strava s nízkým obsahem bílkovin v surové zelenině a ovoci zpočátku vede ke zvýšení intervalů a při prodloužené takové výživě menstruace úplně zmizí..

Jak dostat své období zpět po dietě?

Dramatický úbytek hmotnosti a snížení tukové hmoty způsobují poruchy cyklu. Po přechodu na zdravou a vyváženou stravu a obnovení normální hmotnosti se obnoví menstruace.

K obnovení menstruačního cyklu potřebujete:

 • zvýšit obsah kalorií ve stravě;
 • upravit spotřebu tuků / bílkovin / sacharidů (na 1 kg hmotnosti bílkovin 2 g, tuky 1-1,3 g, sacharidy 2,5 g);
 • dodržujte pitný režim (40 ml na 1 kg tělesné hmotnosti);
 • spojit vitamínové a minerální komplexy;
 • snížit intenzitu zatížení.

Strava by měla zahrnovat: rostlinné oleje, máslo, rybí olej, mořské plody, ryby, maso, zeleninu, ovoce, vejce, obiloviny, luštěniny, mléčné výrobky a mléčné výrobky, semena, ořechy, sušené ovoce. Je také důležité dodržovat dietu..

Odvar z bylin, například oregano, vám pomůže vrátit menstruaci. Tradiční medicína ji nazývá ženskou bylinou a „matkou matkou“, protože se používá u mnoha ženských chorob, včetně pomoci obnovit hormonální hladiny a menstruaci. Chcete-li připravit infuzi oregana, musíte si vzít 2 čajové lžičky byliny a nalijte 200 ml vroucí vody. Trvejte na tom 20 minut. Po namáhání vypijte 1/3 šálku třikrát denně.

Pokud všechna přijatá opatření nepomohla obnovit reprodukční funkce, nezapomeňte navštívit gynekologa - může být nutná hormonální terapie.

Povolené produkty

 • Zelenina a ovoce v kompozici obsahují antioxidanty, které do určité míry snižují symptom bolesti. Pozitivně působí na trávení a zlepšují střevní motilitu, předcházejí zácpě. Z ovoce byste měli upřednostňovat banány, jablka, meruňky, protože obsahují draslík, železo a hořčík. Složení zeleniny je jakékoli, ale brokolice obsahuje kyselinu listovou a vápník, lilky - draslík a hořčík a čočka by měla být vybrána jako produkt s vysokým obsahem bílkovin.
 • Žitný chléb, otruby, celozrnné.
 • Polévky se nejlépe vaří ve slaných a nízkotučných vývarech. Jejich výběr je velký podle vašich preferencí: zelenina, houby, boršč, okurka, zelná polévka, červená řepa.
 • Jakékoli ryby a mořské plody. Obsahují dostatečné množství jódu, vitaminu D, které je nezbytné pro vstřebávání vápníku. Mastné kyseliny do určité míry zmírňují bolest.
 • Nezapomeňte do své stravy zahrnout fermentované mléčné výrobky, tvaroh, sýr a mléko (pokud je tolerováno). Vápník a vitamíny jsou během tohoto období nezbytné pro regeneraci těla..
 • Je lepší zvolit chudé odrůdy masa a drůbeže. Jejich bílkoviny, aminokyseliny a železo budou během vašeho období prospěšné, zejména červené maso, které obsahuje více železa. Játra jsou v tomto ohledu také užitečná..
 • Vejce v jakékoli přípravě.
 • Různé obiloviny (nejlépe celozrnné), luštěniny jsou zahrnuty s dobrou tolerancí.
 • Zaveďte do stravy různé rostlinné oleje - zdroj vitaminu E, nenasycených mastných kyselin.
 • Ořechy a semena - zdroje vitamínů, stopových prvků, mastných kyselin.
 • Mezi doporučené nápoje patří zelený čaj, šípkový nálev, bylinné čaje, které byly zmíněny výše..

Tabulka schválených produktů

Zelenina a zelenina

Proteiny, napřTuk, gSacharidy, napřKalorie, kcal
luštěniny9.11.627.0168
cuketa0,60,34.624
zelí1.80,14.727
květák2.50,35.4třicet
mrkev1,30,16.932
okurky0,80,12.8patnáct
řepa1.50,18.840
dýně1,30,37,728

Ovoce

meruňky0,90,110.841
pomeranče0,90.28.136
vodní meloun0,60,15.825
banány1.50.221.895
hrušky0,40,310.942
meloun0,60,37.433
Limetka0,90,13.0šestnáct
citrony0,90,13.0šestnáct
mandarinky0,80.27.533
švestky0,80,39.642
jablka0,40,49.847

Bobule

Jahoda0,80,47.541
rakytník1,25.45.782
rybíz1.00,47.543
šípek1.60,014.051

Houby

houby3.52.02.5třicet

Ořechy a sušené ovoce

rozinky2.90,666.0264
sušené meruňky5.20,351.0215
slunečnicová semínka20,752,93.4578
dýňová semínka24.545.84.7556
Termíny2.50,569.2274
švestky2,30,757,5231

Obiloviny a obiloviny

pohanka (nemletá)12.63.362.1313
ovesné vločky11.97.269.3366
kukuřičné krupice8.31,275,0337
perličkový ječmen9.31.173,7320
proso krupice11.53.369.3348
hnědá rýže6,34.465.1331
ječné krupice10.41,366.3324

Pekařské výrobky

Žitný chléb6.61,234.2165
otrubový chléb7.51,345.2227

Suroviny a koření

Miláček0,80,081,5329
omáčka ze zakysané smetany1.95.75.278

Mléčné výrobky

mléko3.23.64.864
kefír3.42.04.751
sražené mléko2.92.54.153
acidophilus2.83.23.857
jogurt4,32.06.260

Sýr a tvaroh

sýr24.129.50,3363
tvaroh17.25.01.8121

Masné výrobky

hovězí18.919.40,0187
telecí maso19.71,20,090
králičí21.08.00,0156

Pták

slepice16.014.00,0190
krocan19.20,70,084
kuřecí vejce12.710.90,7157

Ryby a mořské plody

konzervované ryby17.52.00,088

Oleje a tuky

máslo0,582.50,8748
kukuřičný olej0,099,90,0899
olivový olej0,099,80,0898
slunečnicový olej0,099,90,0899

Nealkoholické nápoje

minerální voda0,00,00,0-
brusinkový džus0,10,010.741
zelený čaj0,00,00,0-

Džusy a kompoty

kompot0,50,019.581
meruňková šťáva0,90,19.038
mrkvový džus1.10,16.428
rajčatový džus1.10.23.821
dýňový džus0,00,09.038
šípkový džus0,10,017.670
* údaje jsou uvedeny pro 100 g produktu

Plně nebo částečně omezené produkty

 • Sladkosti, pečivo, pečivo, koláče, pečivo.
 • Mastné koncentrované vývary, tučné maso a drůbež.
 • Margarín a žáruvzdorné tuky.
 • Alkohol.
 • Uzené maso, tučné sýry, klobásy, konzervy, rychlé občerstvení.
 • Omezeno na sůl.

Tabulka Zakázané produkty

Zelenina a zelenina

Proteiny, napřTuk, gSacharidy, napřKalorie, kcal
konzervovaná zelenina1.50.25.5třicet
konzervované okurky2.80,01,3šestnáct
konzervovaná rajčata1.10,13.520
křen3.20,410.556

Bobule

hrozny0,60.216.865

Pekařské výrobky

bagely16.01.070,0336
buchty7.26.251.0317
máslové rohy8.312.150.5345
sušení máku11.34.470.5372

Cukrovinky

džem0,30.263,0263
džem0,30,156,0238
želé2.70,017.979
cukrářský krém0.226.016.5300
ovocné želé0,40,076.6293
kurabie cookies6,725.864.6516
ovesné sušenky6.514.471.8437
dort3.822.647.0397

Dorty

dort4.423.445.2407

Čokoláda

čokoláda5.435.356.5544

Suroviny a koření

hořčice5.76.422.0162
kečup1.81.022.293
majonéza2.467,03.9627
mletý černý pepř10.43.338,7251
cukr0,00,099,7398
ocet0,00,05.020

Mléčné výrobky

krém2.820.03.7205
zakysaná smetana2.820.03.2206

Masné výrobky

vepřové maso16.021.60,0259

Pták

uzené kuře27.58.20,0184
kachna16.561.20,0346
uzená kachna19.028.40,0337
husa16.133.30,0364

Ryby a mořské plody

uzená ryba26.89.90,0196

Oleje a tuky

krémový margarín0,582,00,0745
zvířecí tuk0,099,70,0897
tuk na vaření0,099,70,0897

Nealkoholické nápoje

Černý čaj20.05.16.9152
* údaje jsou uvedeny pro 100 g produktu

Nabídka (režim napájení)

Nabídka produktů je velmi různorodá a seznam zakázaných produktů není dlouhý. Obecně se jedná o zdravou a vyváženou stravu, kterou je třeba neustále dodržovat, aby se váha udržela na stejné úrovni. Při sestavování nabídky sledujte celkový obsah kalorií a jeho distribuci.

Oběd by měl být nejhojnější, snídaně by měla představovat 30% z celkové stravy a 20% na večeři, zbytek by měl být věnován malému občerstvení. Pokud máte zájem o hubnutí, pak sacharidy (i složité sacharidy by měly být konzumovány ráno a večeře by měla sestávat pouze ze zeleniny a bílkovinných složek stravy, ryb, tvarohu, vajec, kuřete atd.).

Výhody a nevýhody

kladyMinusy
 • Fyziologicky přiměřená výživa.
 • Udržuje váhu na stejné úrovni.
 • Jednoduché sacharidy, žáruvzdorné tuky, tučné potraviny, uzeniny, které nelze klasifikovat jako zdravé potraviny, jsou omezené.
 • Omezení jednoduchých sacharidů je obtížné.

Recenze a výsledky

Jídlo má optimální obsah kalorií a vysoký obsah vitamínů, pokud si žena myslí, že to nestačí (zejména v zimě kvůli nedostatku ovoce a bobulí), můžete si vzít další léky. Mnoho lidí si všimne, že strava je obtížně tolerovatelná z důvodu omezení sladkých potravin, zejména proto, že se zvyšuje jejich touha. Někteří nejsou spokojeni s použitím sušeného ovoce a sladkého ovoce, z těchto důvodů je strava často přerušována.

 • "... Mám PMS, který je doprovázen podrážděností a otoky." 10 dní předtím, než se rozhodl držet dietu. Odhodil 2 kg. Snažím se držet správné stravy, ale sladkosti mě tak přitahují, že nemám sílu odolat. Často večer po práci se odlomím - používá se perník a čokoláda. A co stojí za to jíst jablko nebo tvaroh se sušeným ovocem - je to zdravější? Ale nemohu překonat sám sebe. Zjevně k takové stravě musíte postupně přijít a učinit z ní pravidlo života, pak nebude tak těžké vydržet nepřítomnost sladkostí “;
 • "… Přírůstek hmotnosti je v dnešní době vždy 1,5 kg. Je zřejmé, že kapalina zůstává. V kritických dnech je obtížné dodržovat dietu, protože chuť k jídlu se probouzí příšerně. Snažím se jíst všechno nesolené a pomáhá to: břicho je zmenšené a tváře padají a prsten se nezakopává do prstu. Jím ryby, maso, veškerou zeleninu, jablka, nízkotučný tvaroh a kefír. Nejím smažené a sladké jídlo. Taková výživa pomáhá při otokech, ale moje bolest se mi stále neuvolňuje - pomáhají pouze pilulky “;
 • "... Po půstu druhého měsíce není žádné období." Po prvním hovoru, dva měsíce po sobě, se menstruace zpozdila a po druhém úplně zmizely. Hmotnost navíc příliš neklesla - pouze 7 kg. Jsem velmi rozrušený, že bylo do toho vloženo tolik úsilí a nyní to začalo selhávat. Chápu, že když začnu jíst jako obvykle, kilogramy se znovu vrátí. Ukázalo se tedy, že začarovaný kruh “.

Cena stravy

Tato vyvážená strava obsahuje potraviny, které jsou k dispozici v každodenním životě. Náklady na jídlo na týden mohou být 1600-1800 rublů.

Vzdělání: Vystudoval lékařskou školu ve Sverdlovsku (1968 - 1971) s lékařským asistentem. Vystudoval Doněcký lékařský institut (1975 - 1981) s titulem epidemiolog a hygienik. Vystudoval postgraduální studium na Centrálním výzkumném ústavu epidemiologie v Moskvě (1986 - 1989). Akademický titul - kandidát lékařských věd (titul udělen v roce 1989, obhajoba - Ústřední výzkumný ústav epidemiologie, Moskva). Absolvoval řadu pokročilých školení v oblasti epidemiologie a infekčních nemocí.

Pracovní zkušenosti: vedoucí oddělení dezinfekce a sterilizace 1981 - 1992 Vedoucí oddělení vysoce nebezpečných infekcí 1992 - 2010 Pedagogická činnost na Lékařském ústavu 2010 - 2013.

"Oblíbená" strava - recenze

✔ Dieta „oblíbené“ 7 dní - účinnost a bezpečnost, odpovědi na často kladené otázky ►► Můj deník na hubnutí na každý den: Co jste jedli? Jak jste se cítili? Kolik kg / g jste ztratili za den? ►►Výsledek s fotografií Před a Po!

Dieta „oblíbená“ pomůže zkrotit - chuť k jídlu a sníží porce konzumovaného jídla! Jak dlouho však klesne kg? Jak rychle se vrátí? Dieta během menstruace - klesá váha? - Myslím, že všechny tyto otázky zajímají, a pokusím se na ně odpovědět co nejpodrobněji.

Poprvé jsem se na této dietě posadil před rokem, když se moje váha po Maggieově dietě pohybovala kolem 59 a přestala, jsem se stal majitelem „plató“ efektu. Abych to nějak překonal a posunul váhu, rozhodl jsem se snížit kalorický obsah nabídky a vyzkoušet „oblíbenou“ dietu. Myslím, že její jídelní lístek je stále docela tvrdý, zejména dny pití. Proto jsem doufal v dobré olovnice, minimálně 3 kg.

Ale nebylo to tam. Vydržel jsem 4 dny na dietě a váha byla 59 a zůstala 59, dokonce ani 100 gramů nezmizelo. Frustrovaně jsem ji opustil. Jde o to držet dietu, hladovět, trpět - když váha jako nepřístupná skála neklesá. V tu chvíli jsem dietě pokáral a řekl, že se k ní už nikdy neuchýlím.

Ale co jsem udělal špatně, když jsem si sedl a přemýšlel, jaký je můj problém? Došlo mi, že jsem držel dietu před CD, 4. den diety byl jen 1. den CD. A jak víte, před naším ženským cyklem tělo bobtná, zatímco se zásobuje tekutinou. Škoda, že jsem to předem nevěděl.

Proto dívky, dívky za žádných okolností nedrží dietu před CD, zatímco CD je bez použití!

Den 1 - den pití. pomáhá odstraňovat přebytečnou tekutinu z těla. Jezte pouze tekuté jídlo bez soli a cukru: vodu, čaj, džus, vývar, kefír atd.

2. den - zelenina. Tento den je: vegetariánský a zahrnuje veškerou zeleninu. Pamatujte, že zelí je účinný spalovač tuků. Můžete přidat nějaký rostlinný olej, který dodá pokrmu chuť, ale nenechte se unést.

Den 4 - ovocný. V tento den můžete jíst absolutně jakékoli ovoce v neomezeném množství. Je vhodné přidat do jídelníčku grapefruit a kiwi (spalovače tuků).

5. den - bílkoviny - konečně tělo přijme bílkoviny. Nabídka zahrnuje: vejce, kuřecí prsa, ryby, tvaroh atd..

7. den - přechod na plnohodnotnou stravu. Snídaně: čaj, 2 vařená vejce; Svačina: ovoce; Večeře: vývar nebo lehká polévka; Svačina: ovoce; Večeře: zeleninový salát. Nadměrné solení je nežádoucí, aby se kapalina odstranila rychleji.

Podruhé jsem v září tohoto roku držel dietu a obecně jsem se rozhodl znovu využít šanci. A zkontrolujte, kolik kg můžete skutečně zhubnout za 7 dní! Hned řeknu, že můj výsledek na mě moc nezapůsobil!

Na internetu píšou, že za 7 dní to trvá až 10 kg. Nespoléhejte se ale na tyto informace. Výsledek bude záviset na nadváze. Pokud vážíte 50 kg, pak maximum - 2–3 kg zmizí, pokud 80–90–100, pak je možné - 6 a více kg.

Čím vyšší je počáteční hmotnost - tím více kg pojede.

A teď vám to řeknu podrobně. Co jsem jedl? Kolik kg to trvalo za jeden den stravy? Jak jste se cítili?

Můj dietní deník „Oblíbené“

Jídlo: Po celý den jsem pil mléčný čaj - každé 2 hodiny, nesycenou vodu a pár šálků běžného zeleného čaje bez cukru.

Cítit: po dlouhou dobu jsem nedržel dietu, první den se ukázal jako obtížný. Od rána do oběda: závratě, nevolnost, nutkání zvracet. Cítil se slabý, unavený, nechtěl nic dělat, dokonce ani vstávat z postele. V době oběda to vyšlo, bylo to víceméně snazší. Požitek hladu zmizel po vypití každých 500 g hrnečku mléčného čaje, 2 hodiny jsem nechtěl ani jíst.

Klesl kg/ g za den: - 1300 kg

11-00 Snídaně: syrová zelenina, okurka a rajče

14-00 Oběd: dušené zelí s houbami

16-00 Odpolední svačina: okurka

18-00 Večeře: dušené zelí s houbami

20-00 Pozdní večeře (protože chodím spát nejdříve o 00.00): zeleninový salát, okurka, rajče, zelí + trochu rostlinného oleje a soli.

Cítit: oh, tady jsem jedl ze srdce. Ten den jsem necítil trochu hlad. Myslel jsem, že ani gram vůbec nezmizí.

Ztráta kg / g denně: - 700 g

Jídlo: vše je úplně stejné jako v prvním, voda, mléčný čaj, jen přidáno dalších 0,5 litru kefíru

Cítit: Postupně jsem vtažen, toto pití bylo snáze snášet než první den diety. Dokonce jsem cítil lehkost, moje břicho vypadalo docela štíhlé. To poskytlo dobrou motivaci, aby nedošlo k porušení nebo opuštění stravy..

Ztráta kg / g denně: váha z nějakého důvodu visela, nic nezbylo

„Pokud chceš jíst, jdi jablko, pokud nechceš jablko, nechceš jíst.“.

10-00 snídaně: švestky (100 g), jablko

12-00 Oběd: hruška, 2 mandarinky

15-00 Oběd: jablko, mandarinky ks. 4

18-00 Večeře: hruška, švestky - 4 ks.

20-00 Pozdní večeře: jablko

Cítit: v tento den můžete sníst až 3 kg ovoce, snědl jsem asi 2 kg, možná trochu víc. Ale ovoce mi nějak vůbec nevyhovuje, neuspokojilo mou chuť k jídlu, ale naopak - rozptýlilo se. Po jídle - chtěl jsem víc, víc a víc. V tento den jsem cítil hlad a těšil jsem se na další den, kdy konečně budu jíst maso.

Ztráta kg / g denně: - 700 g

10-00 snídaně: 2 vařená vejce

12-00 Oběd: 100 g tvarohu + 1 lžička zakysané smetany (není mastná)

15-00 Oběd: 200 g kuřecích prsíček pečených v troubě s bylinkami (bez kůže)

18-00 Večeře: 100 g tvarohu, 1 vařené vejce

20-00 Pozdní večeře (jít spát po 00:00): 50 gramů sýra

Cítit: bez ohledu na to, jaký jsem měl hlad po ovocném dni, ale toho dne mě opravdu nic netrápilo. Jedl jsem všechno se silou, moje chuť k jídlu byla úplně pryč.

Ztráta kg / g denně: Když jsem se dostal na váhu, oči se mi rozšířily k nepoznání +1 kg

Jídlo: tady je všechno stejné - mléčný čaj, nesycená voda a zelený čaj.

Cítit: den uběhl snadno, vůbec jsem neměl chuť jíst. Cítil 5+ z 5.

Ztráta kg / g denně: - 800 g

09-00 Snídaně: 2 vařená vejce a zelený čaj bez cukru

12-00 Oběd: hruška

14-00 Oběd: lehká rýžová polévka

16-00 Odpolední svačina: jablko

19-00 Večeře: čerstvý zeleninový salát s minimem rostlinného oleje

20-00 Pozdní večeře: 200 ml beztučného kefíru

Cítit: strava opravdu zmenšuje žaludek, v tento den jsem si říkala „prasknu“. Nejedl jsem, to jsem udělal. Cítil jsem nebývalý příval síly pravděpodobně si tělo uvědomilo, že dieta skončila.

Ztráta kg / g denně: „0“

Po takovém „nelehkém týdnu“ jsem si myslel, že s mými téměř 60 kg - 4 kg by to stejně mělo jít.

Ach * těžce si povzdechl *, pouze 2,5 kg

Dietní oblíbené otázky a odpovědi:

Jak dlouho přetrvává klesající kg?

Ne! Ne! Ne! Jakmile se vrátíte do předchozí nabídky, váha se okamžitě vrátí. Po dietě jsem vyloučil ze svého jídelníčku: sladké, moučné, mastné a smažené.

Uplynuly 2 dny a moje váha se stala 58, a to navzdory skutečnosti, že jsem sledoval obsah kalorií v potravinách, které jsem používal. O měsíc později nerostl, ale nezmenšil se a stále udržuje - "58" kg.

Jak rychle se ti staří vracejí?

Na rozdíl od rychle vrácených kg, ztracených cm - se nevrátilo.

Dieta během menstruace - klesá váha?

Ne! Neztrácejte čas a úsilí. Během CD jsou diety k ničemu!

Porušila dietu. Co dělat?

Začít znovu. Správné menu (výměna produktů) - nemůžete! Nelze přidat produkty, které nejsou v seznamu!

+ rychlá ztráta hmotnosti před významným datem;

+ žaludek je snížen. Po dietě se mé porce zmenšily;

+ jděte se podívat a nevracejte se;

- je těžké vydržet, pocit hladu je přítomen;

- všechno kolem je nepříjemné;

- sport bude muset být odložen (slabost je přítomna);

- s malým množstvím váhy nepomůže;

- ztracená kg - vrať se!

Před dietou: Po dietě:

Pás: 71 cm Pás: 69 cm

Boky: 91 cm Boky: 90 cm

Oblíbená strava jako možnost hubnutí - NE! Jako způsob, jak se zbavit pár kilogramů před významným datem, aby se vešly do šatů požadované velikosti - ANO!

Tyto „tvrdé“ diety pro rychlé hubnutí, které příliš snižují spotřebované kalorie, bohužel nejsou účinné při hubnutí a váha po nich se rychle vrací na předchozí čísla. A to je dobré, pokud pár kilo navíc nedorazí vlakem.

Pokud chcete dlouhodobé výsledky, pak je lepší zvolit správnou stravu a sport... nebo diety, které nejsou zaměřeny na rychlé hubnutí do 7 dnů.

______________________________________________________________________________________________

Aktualizace 8.10.14 - stejně marně jsem jí nadával natolik, že se kg vrátilo, ale uplynuly 3 týdny a uvidíte, že se nevrátila! Dívky se tedy dívají na váš odraz, ne na čísla na vahách.!

_______________________________________________________________________________________________

Články lékařských odborníků Kód ICD-10 Příčiny Patogeneze Příznaky Komplikace a důsledky Diagnostika Diferenciální diagnostika Léčba Prevence PředpověďŽena se ve své fyziologii nemůže vyhnout menopauze: zastavení sexuálních funkcí je nevyhnutelné.