Tajemství ženské přirozenosti: věštění v kritické dny pro ženy

Mnoho lidí si klade otázku, jak je možné, aby ženy věnovaly věštění pomocí menstruace. Spolu s dalšími dlouho známými metodami předvídavosti je dnes stále populárnější. Predikci podle menstruačního cyklu lze nazvat mezi nejstaršími a relativně spolehlivými metodami věštění. S jeho pomocí můžete zjistit, co čeká na věštce v blízké budoucnosti..

 1. Síla menstruační krve ve věštění
 2. Jak správně hádat
 3. Metody věštění pro menstruaci
 4. Předpověď lásky
 5. Každou hodinu
 6. Podle denní doby
 7. Podle dnů v týdnu
 8. Věštění do dnů v měsíci
 9. Feng Shui věštění
 10. Lidová znamení pro menstruaci
 11. Věštění do lunárních dnů
 12. Novoroční předpověď menstruace

Síla menstruační krve ve věštění

Po dlouhou dobu lidé považovali krev ztracenou ženami během menstruace za jednu z nejmocnějších magických látek. Byla uznána jako magický elixír, který nese vitální energii. Starověcí léčitelé a čarodějové to používali ke zvýšení plodnosti rostlin, ochraně domu před temnými silami a zbavení se zlých duchů..

Dnes to vypadá poněkud divně, ale pokud si vzpomeneme, že menstruace je přibližně stejná jako lunární měsíc, můžeme předpokládat spojení ženského těla s vesmírnými objekty. S tímto vědomím je snadné uvěřit, že krev, která vychází během menstruace, je široce používána pro kouzla lásky na milovaného muže.

Také ve starověku se věřilo, že během menstruace se zostří ženská intuice. Proto jsou různé možnosti věštění do budoucna v kritických dnech považovány za zcela pravdivé..

Zajímavý! Nedávné vědecké studie ukázaly, že krev ztracená ženou během jejího období může být zdrojem kmenových buněk používaných v medicíně k léčbě leukémie..

Jak správně hádat

Existují určitá pravidla pro předpovídání budoucnosti menstruací. Pokud je budete přesně dodržovat, bude výsledek pravdivější. Chcete-li zjistit, co se stane v budoucnu, je důležité postupovat podle těchto kroků:

 • hádejte pouze jednou v první den menstruace;
 • co nejpřesněji sledovat okamžik vzniku výtoku (v jaké denní době atd.);
 • používat několik metod věštění najednou (například v den v týdnu a hodinu začátku menstruace);
 • nemluvte o přijatých prognózách (obzvláště příznivé).

Výsledky jsou platné do dalšího menstruačního období.

Metody věštění pro menstruaci

K dispozici ženám, které chtějí zkontrolovat přesnost metody, existuje nejméně 5 možností předpovídání budoucnosti pomocí menstruace. Všechny jsou založeny na okamžiku krvácení. Mezi nejpravdivějšími metodami věštění z menstruace jsou obvykle zmíněny ty, které berou v úvahu:

 • den v týdnu nástupu menstruace;
 • den v měsíci;
 • denní doba - ráno nebo večer, ve dne nebo v noci;
 • hodina nového období.

Aby byly výsledky měsíčních předpovědí přesnější, je lepší použít současně alespoň dvě možnosti věštění - koneckonců v tomto případě je zohledněn vliv několika faktorů. Na pomoc těm, kteří chtějí předvídat budoucí události, existuje další způsob - podle lunárního kalendáře.

Ačkoli je metoda předpovědi menstruačního cyklu považována za nejstarší, lze ji použít také online. Stačí najít web věnovaný takovému věštění a zadat potřebné parametry - datum a čas začátku menstruace. Služba dá možnost a dáma si bude muset zapamatovat výsledek a zkontrolovat, zda se v budoucnu splní.

Předpověď lásky

Jedním z nejznámějších proroctví pro manželství a rozvoj vztahů je metoda věštění, s přihlédnutím k denní době nástupu menstruace.

 1. Pokud menstruace šla od půlnoci do 8 ráno - dívka bude mít lásku, která není určena k rozvoji, protože ani ona, ani objekt její touhy nebudou moci vyznat své city.
 2. Počínaje před polednem ohlašuje menstruace nezapomenutelné období vzájemných námluv. A to platí nejen pro začátečníky ve vztahu, ale také pro ustavené páry, pokud jejich intimní život postrádá živé emoce.
 3. Menstruace, která se objeví v prvním segmentu dne - od 12 do 15 - předpovídá ideální vztahy v příštích několika týdnech..
 4. Pokud menstruace začala mezi 15 a 18 hodinami - řekne to ženě o pravděpodobných příjemných překvapeních v příštím měsíci. Její milovaný předvede své pozitivní stránky a potěší vyvoleného něčím romantickým.
 5. Krvácení po 18:00 říká, že ve vztahu těchto dvou nejde všechno hladce. Pravděpodobné problémy mohou začít v důsledku žárlivosti, podvodu nebo podhodnocení na straně jednoho nebo obou partnerů.

Kterákoli z možností věštění z menstruace z lásky je dnes pro dívky stále atraktivní.

Každou hodinu

Tato metoda predikce vám umožňuje zjistit, zda se sen splní, jak a kdy. Několik dní před očekávanou menstruací byste si měli přát a věnovat pozornost tomu, kdy začal výtok. V tabulce níže jsou uvedeny možnosti podrobně..

Čas výskytu menstruaceBude možné dosáhnout požadovaného, ​​co je k tomu zapotřebí
První hodina dneNaplnění záhady je pravděpodobné, pokud ovlivňovatel pomůže
1-2Sen se nesplní kvůli hrdosti
2-3Přání se nikdy nesplní
3-4Nikomu byste neměli říkat, co chcete
4-5Záhada se nesplní
5-6Přání se splní
6-7Sen není předurčen k uskutečnění
7-8To, co chcete, se splní
8-9Předpokládaná událost se s největší pravděpodobností nesplní
9-10Výsledkem bude pouze tvrdá práce
10-11Spolehlivý přítel pomůže ženě splnit si sen
11-12Toto přání se brzy splní
12-13Měli byste být trpěliví a počkat
13-14Koncipovaná se naplní za pár let
14-15Sen se po chvíli zhmotní
15-16Pravděpodobně se toto přání již splnilo
16-17Plán se naplní během příštích měsíců
17-18Některé důvody narušují provádění
18-19Splní se, pouze pokud budou splněny určité podmínky
19-20Abyste dosáhli toho, co chcete, musíte být aktivnější
20-21Sen je téměř splněn, je lepší o tom nemluvit
21-22Neuvědomeno z důvodu známého ženě
22-23Přání se splní asi za rok
23 do půlnociMusíte velmi silně věřit, že se váš sen splní

K dispozici je také možnost věštění z menstruace po dobu 12 hodin. V tomto případě jsou výsledky duplikovány. Výsledek takové predikce je méně spolehlivý..

Podle denní doby

Jedná se o jednu z nejpřesnějších a nejosvědčenějších metod věštění žen každý měsíc..

 1. Pokud ráno přišla nová menstruace, dámě se dostane pozornosti mužského pohlaví, dobrých vztahů s blízkými a řešení konfliktů. Vzhled silné náklonnosti a lásky je pravděpodobný, a ne vždy pro muže. Tímto způsobem se často projevují vřelé city k blízkým, včetně rodičů, dětí a přátel..
 2. Menstruace, která začala odpoledne před obědem, předpovídá skvělou náladu v nadcházejícím měsíci a možné přijetí dobrých zpráv i splnění tužeb..
 3. Menší potíže se objeví v příštích několika dnech, pokud příští menstruace začala odpoledne.
 4. Večerní krvácení, varuje před budoucí touhou a pocity osamělosti a nudy.

Počínaje nocí předpovídá menstruace podvod, odloučení od blízkých, ochlazení pocitů, utrpení. Pokud však víte o možném nebezpečí, je čas se připravit, abyste tomu zabránili - omezit negativní emoce, zkusit udělat ústupky.

Podle dnů v týdnu

Pokud menstruace začala jeden ze sedmi dnů, budoucnost se interpretuje takto:

 1. Pondělí. Pravděpodobně se objevily různé druhy obav, potíží a obav. Existuje také naděje na příjemné překvapení.
 2. Úterý. Na neočekávané setkání s osobou, která už dávno zmizela z dohledu, nebo na nové seznámení s někým, kdo si rychle uvědomí důležitost. Mohou začít životní změny.
 3. Středa. V příštím měsíci nepřichází příliš příznivé období, pravděpodobně nastanou menší problémy. To nebude trvat dlouho, ale žena by měla analyzovat situaci, aby se připravila a pochopila, kde může očekávat potíže..
 4. Čtvrtek. Je možná zábavná domácí párty s hody nebo nečekané pozvání na návštěvu.
 5. Pátek. Budou dobré zprávy, které ovlivní běh života. Problémy jsou však také pravděpodobné, je reálné se s nimi vyrovnat, pokud vynaložíte dostatečné úsilí. Za zmínku stojí také zdraví..
 6. Sobota. V příštích několika dnech to půjde dobře. Není třeba si dělat starosti, malé problémy se vyřeší samy a sen se splní. Lze doufat v vyznání lásky.
 7. Neděle. Blízká budoucnost bude bezstarostná a radostná, zlepší se vztahy s drahou osobou a stávající potíže budou rychle vyřešeny.

Věštění do dnů v měsíci

Tato metoda také ukazuje, co se brzy stane. Musíte si pamatovat datum, kdy začala další menstruace.

 1. Žena může očekávat příznivé období, úspěšné dokončení věcí, vyznání lásky, pokud krvácení začalo od 1. do 7. dne v měsíci. Možné jsou i neočekávané klepy, konflikty, nedorozumění nebo zanedbávání ve vztahu s partnerem.
 2. Menstruace, která začala ve druhém týdnu od 8 do 14, varuje před tajnými obdivovateli a nepřiměřenou žárlivostí. Je třeba držet sliby, jinak by mohlo dojít ke ztrátě důvěry. Žena by neměla podvádět a dovolit lži ve vztahu k sobě.
 3. Vzhled absolutoria od 15. do 21. dne v měsíci předznamenává splněný sen a finanční úspěch. Obecně je období příznivé.
 4. Pokud vaše menstruace nastane 18., jedná se o varování před možnou zradou a špatnými situacemi, které změní váš život. Ale nenechte se rozrušit, budou pozitivní okamžiky..
 5. Menstruační období, které začalo v týdnu od 22. do 28. dne v měsíci, varuje, že plánované může jít jiným způsobem, zrada je možná, měli byste být opatrní ve finančních záležitostech. Ale zároveň tyto události slibují dobrý výsledek a věci skončí úspěšně..
 6. Menstruace, která začala poslední dny v měsíci, naznačuje pravděpodobnost mystických událostí.

Ještě spolehlivější výsledek je dán věštění přesným datem začátku menstruace..

Den v měsíciCo je míněno
1Dobrá nálada a emoční povznesení během celého cyklu, dobrá zpráva je pravděpodobná
2Každá osoba, předmět nebo událost se stane nepříjemnou, zklamáním a opovržením
3Možná je hádka s partnerem nebo pracovní problémy, konflikt, který se může vyvinout v nepřátelství
4Dobrá nálada a rychlé splnění touhy, příjemné překvapení je pravděpodobné
PětNečekaný dárek nebo dobrý nákup, který potěší na dlouhou dobu
6Možná jiní šíří drby a fámy, stojí za to zastavit nebo omezit komunikaci s nimi
7Cizinec má silné city k ženě a stávající vztah bude silnější.
8Partner může během měsíce vyvolat žárlivost
devětOčekává se, že se o drbech řekne skandál s milovaným mužem
desetObjeví se pocit zamilování, vztahy zesílí nebo vybledlé emoce ožijí
jedenáctMůžete si být jisti svými pocity partnera, neměli byste žárlit
12Pravděpodobnost obdržení neočekávané pozornosti, která pravděpodobně nepřinese výsledky
13Během příštího měsíce přicházejí velké potíže a nepohodlí
čtrnáctDobré zprávy přijdou z dálky
patnáctJe možné přijímat rozrušující zprávy
šestnáctStojí za to mlčet více, jinak se očekávají vážné potíže.
17Vztah s partnerem je ohrožen, rozchod je pravděpodobný
osmnáctMěsíc projde ve znamení lásky, je možná nová etapa ve vývoji vztahů
19Vysoká pravděpodobnost setkání s vaším budoucím manželem
20Pocity nebudou sdíleny, klamání blízkými je možné
21Uložení vztahu bude fungovat pouze prostřednictvím upřímnosti.
22Pravděpodobné jsou neočekávané velké zisky, existuje naděje na nalezení dobrého zaměstnání
23Pocit šťastných a příjemných překvapení na příštích třicet dní
24Přijedou hosté, kteří dlouho čekali
25Brzy potkáme zajímavé lidi
26Někteří z přátel projeví laskavost a pomohou ženě v obtížné situaci.
27Splněný sen
28Očekává se úspěch v úsilí a materiální bohatství
29Pravděpodobnost zklamání a slz
třicetNová setkání, vzájemné pocity
31Brzy se objeví neočekávaná událost nebo výlet

Feng Shui věštění

Předpovídání pomocí tohoto východního učení je považováno za jedno z nejpravdivějších. Kombinuje tři parametry: den v týdnu, den v měsíci a přesný čas, kdy období trvalo.

Žena by si měla pamatovat, jakou část dne začala menstruace: ráno, odpoledne nebo večer. Výsledek musí být prostudován a zaznamenán. Poté postupně zkontrolujte, analyzujte a zapamatujte si hodnotu měsíce podle čísel a dnů v týdnu. Feng Shui dále doporučuje porovnat získané údaje a vytvořit pravděpodobnou předpověď pro příští měsíc.

Viz také: Věštění na kousku papíru

Lidová znamení pro menstruaci

Ve starověku byla menstruace ženy považována za nadpřirozený jev. Tento názor se z části odráží v lidových znameních a pověrách, které s ním souvisejí. Většina věštců věnuje pozornost včasnému nástupu kritických dnů..

 1. Pokud menstruace začala striktně podle plánu, události se budou pohybovat podle plánů a sny se stanou skutečností.
 2. V případě předčasného nástupu menstruace v životě je možný neočekávaný obrat.
 3. Pokud došlo ke zpoždění menstruace, pak je stabilita ve všech oblastech života dopředu, neočekávají se náhlé změny.

Lidé věřili, že během menstruace by žena neměla chodit do kostela, neměla by čistit nebo připravovat zásoby na zimu. Věřilo se, že krvácení, které začalo u dívky v den svatby, ohrožuje její budoucí děti životními obtížemi..

Věštění do lunárních dnů

Po dlouhou dobu lidé věřili, že žena závisí na noční hvězdě a jejích fázích. Například průměrná doba měsíčního cyklu je 28 dní, což je přesně stejné jako období plné revoluce přirozeného satelitu kolem Země. Proto navrhovaná metoda věštění do budoucna.

 1. Pokud výboj proběhl během dorůstajícího měsíce, ženy mohou očekávat splnění snů a hmotného bohatství..
 2. Měsíčně, ke kterému došlo za úplňku, předznamenává ztělesnění požadovaného, ​​hodně štěstí a živých dojmů.
 3. Když menstruace začala v klesající fázi, naznačuje to následné zklamání, nepříjemné situace a neúspěšné plány. Ale nezoufejte, protože se začátkem nového lunárního měsíce přijde dobrá série.

Zajímavý! Jedno z populárních znamení (nebo pověr) připisuje čarodějnické schopnosti ženě, jejíž období začalo na úplňku. Jednou v takových dnech měli zakázáno dívat se na lidi (zejména na kojence), aby zabránili zlému oku.

Novoroční předpověď menstruace

Další metoda věštění spojuje začátek menstruace a hlavní svátek roku. Pokud se krvácení objevilo 1. ledna, měli byste věnovat pozornost tomu, kdy začne další období 365 dnů.

Den v týdnu, který připadl na 1. lednaCo předznamenává příští rok
pondělíPřátelé vám pomohou splnit váš starý sen
úterýNesezdané dívky se setkají se svými snoubenci. Ti, kteří našli své štěstí, budou muset rodinu doplnit
středaŽena čeká na oslavu s velkým počtem hostů (svatba, výročí)
ČtvrtekObdobí v tento den slibují vítanou cestu
pátekMožnost koupě bytu nebo jiné nemovitosti
sobotaPravděpodobné vyznání lásky
NeděleMožná návrh na sňatek

Pokud vaše menstruace začala první lednový den, nedělejte si starosti - je lepší analyzovat, co přinese příští rok.

Od starověku se ženy snažily předpovídat budoucnost do prvního dne menstruace, protože věděly o tajemné síle krve během tohoto období. Nelze říci, jak pravdivé jsou výsledky takového důvěrného věštění, ale každá žena může ocenit jeho účinnost. Chcete-li to provést, musíte si pamatovat, kdy začala menstruace, prostudovat všech 5 možností věštění a přemýšlet, interpretovat výsledky. A pak během příštího měsíce sledujte, zda se proroctví naplní.

Ovulashki online věštění z menstruace

Pro mnohé bude těžké uvěřit, ale tento typ věštění je v současnosti zcela běžný. O menstruaci existuje obrovské množství lidových znamení a přesvědčení, kterým moderní dívky zcela důvěřují..
Takové věštění obvykle poskytuje informace pouze o příštím měsíci, bez dlouhodobých vyhlídek, ale to stačí, když hádáte každý měsíc.

 • Věštectví podle menstruace dnes;
 • Denní čas;
 • Hodnota dne v týdnu;
 • Věštectví podle měsíce - hodnota dne v měsíci.

Druhá kategorie je obsáhlejší, zahrnuje věštění podle čísel, podle kávové sedliny, podle data narození a samozřejmě věštění podle menstruace.

V moderním světě jsou mladí lidé stále.

Toto věštění lze nazvat rituálem.,.

Mnoho dívek věří, že podle počtu, dnů v týdnu a denní doby, kdy začíná menstruace, mohou předpovídat svou vlastní budoucnost..

Věštění z menstruace může vypadat lehkovážně a dokonce absurdně, ale je těžké odolat skutečnosti, že mnoho žen věří v jeho pravdivost a účinnost, navíc existuje obrovské množství důkazů, které říkají, jak pomocí tak jednoduchého typu věštění dívky skutečně poznaly vlastní budoucnost.

Můžete věřit nebo nevěřit v účinnost a pravdivost věštění, ale můžete to vždy zkusit a podívat se na konečný výsledek, možná vás může překvapit.

Věštění dnes podle menstruace

Pro mnohé bude těžké uvěřit, ale tento typ věštění je v současnosti zcela běžný. O menstruaci existuje obrovské množství lidových znamení a přesvědčení, kterým moderní dívky zcela důvěřují..
Takové věštění obvykle poskytuje informace pouze o příštím měsíci, bez dlouhodobých vyhlídek, ale to stačí, když hádáte každý měsíc.

Můžete hádat pouze jednou - v den, kdy začal menstruační cyklus. Predikce bude zcela záviset na tom, kdy období začalo. Pozornost je věnována nejen číslu, ale také dni v týdnu a také přesnému času.

Denní čas

Ráno je nejlepší čas. Předpokládá se, že pokud menstruace začala brzy ráno, znamená to rychlou lásku nebo harmonii a porozumění v rodině. Obecně tato denní doba naznačuje pozitivní vztah s blízkými: s blízkými příbuznými, milenkou, s dětmi a nejbližšími přáteli. Pokud vaše období začala ráno, pak budete mít příští měsíc jen vřelé a něžné vztahy s lidmi, které máte rádi..

Tyto metody pomáhají rozvíjet intuici.

Den - do 13:00. Považuje se také za vhodný čas pro zahájení menstruačního cyklu. Tento čas naznačuje, že celý příští měsíc vašeho života bude naplněn laskavostí, radostí a štěstím..

Odpoledne není vhodná doba. Nástup menstruace v tomto okamžiku může znamenat malé potíže a selhání, které vás čekají v blízké budoucnosti..
Začátek cyklu večer předznamenává neúspěšný měsíc, možná se vám stanou nějaké události, které způsobí dostatečně dlouhý smutek nebo touhu.

Noc je nejhorší doba. Začátek nočního cyklu může předznamenat úzké oddělení od blízkých..

Hodnota dne v týdnu

Důležitý je také den v týdnu, kdy začal menstruační cyklus..
Pondělí - začátek cyklu v tento den může naznačit možné domácí práce a starosti, které mohou nastat, a to z příjemných i nepříjemných důvodů.

Dá se říci, že celý náš život se skládá z neustálých problémů, ale to, co předpovídá měsíčník, bude něco docela důležitého a neobvyklého. Za zmínku stojí také to, že začátek menstruace v tento den může také předzvěstí drahého daru, který od milovaného dostanete..

Úterý - předznamenává rychlé setkání se starým známým, přítelem nebo příbuzným, se kterým jste se dlouho neviděli. V některých případech (poměrně zřídka) může začátek úterního cyklu také předzvěst časné seznámení s osobou, která vám bude postupem času velmi drahá a blízká. Další možností pro význam takového začátku cyklu jsou bezprostřední změny v životě..

Středa je nepříznivým dnem pro nástup menstruace. Tento den může slíbit spoustu potíží, které se vám během příštího měsíce stanou. Ale nezoufejte, všechny tyto potíže nebudou fatální a řešitelné, můžete vyřešit všechny problémy, které vzniknou sami, pokud se nerozrušíte a nevzdáte se. Pamatujte, že jste dostali varování, nikoli větu, takže buďte připraveni na potíže, ale nebojte se jich..

Čtvrtek je den, kdy věštění z menstruace nelze jednoznačně interpretovat. Na jedné straně může začátek cyklu v tento den znamenat pozvání na hlučnou dovolenou nebo hostinu, je možné, že se tato dovolená uskuteční ve vašem domě a vy sami budete hostitelkou stolu. Na druhou stranu může tento den předzvěst, že v určitém okamžiku náhodou navštívíte cizince, a není známo, zda bude toto setkání příjemné nebo ne. V každém případě je ve vašich silách zajistit, aby bylo jakékoli setkání bezpečné, zvláště teď, když jste na to byli upozorněni..

Pátek je dnem událostí. Začátek cyklu v tento den může ohlašovat bezprostřední dobrou zprávu, která zcela změní váš život. Současně jsou možné určité potíže, které je třeba překonat a na které budete muset vynaložit velké úsilí..

Sobota je dobrý den pro zahájení menstruace; předznamenává hladký a příjemný vývoj všech vašich životních událostí. Nemusíte se příliš bát a rozruchovat, všechny problémy vyřeší samy, s minimálním zapojením. Je pravděpodobné, že vám příští měsíc někdo, koho znáte, vyzná lásku, nebo se splní vaše dlouholeté přání, na které byste mohli jednoduše zapomenout..

Neděle je nejlepší den, tento začátek menstruace může být předzvěstí celého měsíce zábavy a radosti, bezstarostného a šťastného času. Je možné, že v blízké budoucnosti vyřešíte problémy, které vás trápí ve vztazích s vaším blízkým, k čemuž velmi pomůže upřímný rozhovor od srdce k srdci.

Věštectví podle měsíce - hodnota dne v měsíci

Kromě denní doby a dne v týdnu můžete také uhodnout podle dnů svého období - zvažte den v měsíci, datum, kdy cyklus začal.

 • 1 - během příštího měsíce se ve vašem životě objeví příjemné události a setkání, které způsobí skutečnou euforii a štěstí.
 • 2 - brzy se můžete setkat s pocitem zanedbání nebo zklamání ve vztahu k události nebo osobě.
 • 3 - je možná hádka, jejíž další vývoj zcela závisí na vás, buď bude problém zapomenut, nebo to přeroste v rozsáhlý skandál.
 • 4 - ve vašem životě se stanou příjemné události, na které jste dlouho čekali.
 • 5 - brzy vás čeká příjemné překvapení od osoby, kterou milujete.
 • 6 - varování, možná máte nepřítele, který pro vás připravuje nějaký špinavý trik (možné jsou pomluvy a pomlouvání).
 • 7 - někdo vás miluje natolik, že vás považuje za smysl celého svého života.
 • 8 - brzy zažijete takový nepříjemný pocit jako žárlivost.
 • 9 - někdo plánuje narušit váš vztah s milovanou osobou.
 • 10 - brzy na vás čeká pocit lásky, nebo začne nové kolo ve vztahu s milovanou osobou.
 • 11 - pamatujte, že váš milenec je vám věrný a upřímný k vám, alespoň na příští měsíc ho nepodezírejte z žádných nesmyslů.
 • 12 - brzy potkáte okouzlujícího a milého člověka, ale buďte opatrní, může pomocí magie upoutat vaši pozornost na sebe.
 • 13 - brzy nastanou vážné potíže.
 • 14 - očekávejte dobré zprávy.
 • 15 - očekávejte špatné zprávy.
 • 16 - není třeba hodně klábosit nebo klábosit, může to selhat.
 • 17 - možné krátkodobé nebo dlouhodobé oddělení od milovaného člověka.
 • 18 - je možná nová láska nebo vývoj staré.
 • 19 - věštění z menstruace v tento den naznačuje, že se brzy zamilujete, ale není známo, zda bude láska vzájemná.
 • 20 - neopětovaná láska je možná.
 • 21 - varování, milovaný člověk vám může lhát.
 • 22 - očekávejte neočekávaný příjem - finanční blahobyt.
 • 23 - příjemné události, které vás potěší.
 • 24 - brzy se ve vašem domě uskuteční setkání nebo oslava, která bude mít mnoho návštěvníků.
 • 25 - nové příjemné seznámení se zajímavou osobou.
 • 26 - potkáte někoho, kdo dokonale rozumí vaší bolesti a vašemu rozrušení.
 • 27 - vaše staré přání se brzy splní, pomoc přijde z neočekávané strany.
 • 28 - v práci vás čeká úspěch a potenciální zisk.
 • 29 - brzy se může stát něco, co vás velmi rozruší, což vám způsobí slzy, buďte na to připraveni a neskrývejte své vlastní emoce, jen tak můžete překonat potíže.
 • 30 - je možné rozvíjet vztah s novým člověkem.
 • 31 - ve vašem životě se stanou neočekávané události, je možné, že brzy vyrazíte na výlet, ale existuje šance, že uděláte čin, za který se později budete stydět.

Hádali podle měsíčního cyklu od starověku, ale nelze jednoznačně říci, zda se jedná o skutečné věštění nebo o jednoduchou zábavu. V každém případě můžete vždy vyzkoušet věštění z měsíce - pamatujte si den, kdy cyklus začal, podívejte se na jeho interpretaci a porovnejte s událostmi, které se ve vašem životě v blízké budoucnosti vyskytnou.

Nejlepší kartářky vám řeknou to nejlepší pro vás.

Věštění z menstruace pravdivé věštění z menstruace (z lásky)

Věštění podle menstruace - Od starověku byly menstruace a pověry úzce spjaty. Postoj mezi různými národy a v různých stoletích k těmto dnům byl odlišný.

Například v křesťanském světě byla žena během menstruace považována za „špinavou“, nejblíže k ďáblovi, byla jí uložena určitá omezení v každodenním životě..

A ve východní filozofii Feng Shui je takové období naopak považováno za okamžik očištění, díky kterému žije ženská polovina lidstva déle než představitelé silnějšího pohlaví.

 1. Věštění podle menstruace
 2. Obecné informace o věštění
 3. Je možné hádat během menstruace
 4. Věštění z menstruace - Pravidla pro správné předpovídání štěstí
 5. Věštectví 5 hlavních možností pro věštění z měsíce
 6. Věštecké hodiny
 7. Podle denní doby
 8. Podle dnů v týdnu
 9. Věštectví podle měsíce po dni v měsíci
 10. Věštění z lásky na začátku menstruace
 11. Věštění podle měsíční predikce podle lunárních dnů
 12. Věštění podle menstruace, lidové příznaky podle menstruace
 13. Věštectví podle menstruace od Feng Shui

Věštění podle menstruace

Věštectví o menstruaci je jednoduchý a cenově dostupný způsob, jak každá žena zjistit svou budoucnost na příští měsíc. Na základě předpovědí, které k nám přišly z dávných dob, se můžete vyhnout různým problémům.

Nebo naopak věnujte pozornost nějaké příjemné maličkosti, která v budoucnu přinese štěstí..

Pravidelný menstruační cyklus vám poskytne předpověď na další čtyři týdny. Než začne další menstruace, spravedlivé pohlaví bude mít důležité informace, které vám pomohou vyhnout se chybám a řeknou vám, jak v dané situaci jednat.

Věštění pomocí menstruace Podstatou věštění je, že každá hodina, den v týdnu a číslo mají svůj vlastní význam. Vzpomeňte si na okamžik začátku menstruace a najděte výklad tohoto znamení - to je vše, co potřebujete pro věštění.

Existuje ještě jeden aspekt, kterému věštci, prediktory a bioenergetika vždy věnují pozornost. Pokud člověk upřímně věří v přijaté proroctví, pak se to jistě splní. To znamená, že když je žena pevně přesvědčena, že ji čekají příjemná setkání, určitě je sama vyhledá a „přiláká“, přičemž věnuje pozornost těm maličkostem, které by ji obvykle nezajímaly.

Není těžké ověřit, zda je to tak, a zjistit, zda stojí za to uvěřit předpovědím pro ženský cyklus. Stačí si vzpomenout, kdy začala menstruace, najít výklad a pamatovat si to.

A poté, když začne další menstruace, analyzujte, zda se předpovědi splnily. Tento článek pomůže každé ženě samostatně přijít na to, čemu věřit a které věštění se ukázalo jako nejpřesnější.

Obecné informace o věštění

Věštění z menstruace nevyžaduje žádné speciální techniky. Existuje několik možností interpretace okamžiku, kdy menstruace začala. Chcete-li získat co nejpřesnější výsledek, musíte věnovat pozornost následujícím bodům:

 • hodinu nástupu menstruace;
 • Denní doba;
 • den v týdnu;
 • datum.

Hlavní existující dešifrovací metody jsou založeny právě na okamžiku nástupu menstruace. Čím lépe si žena pamatuje čas prvního výboje, tím přesnější bude výsledek věštění.

Ale co dělat, když jeden výklad předznamenává dobré zprávy a druhý slibuje nepříjemné setkání?

 • Za prvé, obě události se mohou stát před další menstruací..
 • Zadruhé, možná to byla předpověď, která umožnila vyhnout se nepříjemnému setkání, tedy zabránit mu.

Je třeba si uvědomit, že jakékoli věštění není dogma, ale spíše návod k jednání. Mluví o možných událostech, nikoli o fait accompli.

Každý se pravděpodobně setkal se situací, kdy „každý je proti němu“. Shromáždění na důležité schůzce, každá maličkost brání člověku: potřebné věci jsou „ztraceny“, není možné rychle se vyrovnat s obvyklými věcmi, doprava je zpožděna nebo se zasekne v dopravní zácpě.

Zdá se, že události naznačují možné problémy. Další analýza ukazuje, že negativní výsledek lze „předpovědět“, bylo zasláno příliš mnoho známek.

Předpovídání štěstí pomocí menstruace by pomohlo věnovat pozornost těmto známkám, odmítnout nebo odložit schůzku. Ve výsledku jste se vyhnuli potížím, proroctví se nesplnilo, ale to neznamená, že věštění bylo zbytečné.

Je možné hádat během menstruace

K věštění podle menstruace není třeba zvláštních rituálů nebo pomůcek (karty atd.). Stačí mít jeden nebo více zdrojů interpretace doby nástupu menstruace.

Můžete je použít všechny najednou nebo zvolit jednu z možností.

Vzhledem k tomu, že s kritickými dny jsou již dlouho spojovány různé předsudky a pověry, bude otázka - můžete uhodnout během menstruace nebo ne - relevantní pro mnoho žen.

Je třeba si uvědomit, že předpovědi na začátku menstruačního cyklu a věštění během krvácení jsou trochu jiné věci..

V prvním případě se podíváte pouze na výsledky (interpretaci) a ve druhém provedete určitý rituál, například vyložíte karty. Věštění na začátku menstruačního cyklu je pouze interpretací již dosažené skutečnosti (okamžik nástupu krvácení).

Zde můžeme říci, že ženské tělo již provedlo rituál věštění pomocí menstruace a výsledky musíte vidět. Proto zde neexistují žádná omezení..

Věštění z menstruace - Pravidla pro správné předpovídání štěstí

Pravdivé věštění z menstruace je příležitost získat určité předpovědi založené na odvěkých tradicích a znalostech..

U různých metod je důležitá denní doba, den v týdnu nebo den v měsíci, dokonce i hodiny začátku menstruace. To znamená, že existuje jasná souvislost s numerologií, posvátným významem dnů v týdnu atd..

Ve verzi věštění podle systému Feng Shui se pro nejpřesnější předpovědi používá také spojení s určitým prvkem a znameními zvěrokruhu.

Abyste v kritických dnech získali správnou předpověď, musíte pečlivě zvážit začátek menstruace. Čím přesnější určení okamžiku prvního výboje, tím lepší výsledek věštění.

Podívejme se, jak to funguje na příkladu. Pokud žena objevila první výtok v odpoledních hodinách, nebude obtížné určit den v týdnu a počet.

A pokud začaly v noci, je těžké říci, který výsledek bude správný. Je téměř nemožné pochopit, zda menstruace začala před 24 hodinami nebo později. Proto je pro interpretaci obtížné správně zvolit správný den v týdnu a číslo..

Můžete vidět (nebo lépe napsat sami) obě interpretace. A po začátku příští menstruace porovnejte oba výsledky věštění a zjistěte, který z nich byl přesný. Do té chvíle se zaměřte na techniku, která je k dispozici, například v denní době.

Věštectví 5 hlavních možností pro věštění z měsíce

Existuje několik způsobů, jak interpretovat menstruační cyklus. Navzdory skutečnosti, že výsledky jsou „vázány“ na různá data (denní doba, datum atd.), Věštění je založeno na jednom obecném faktu - době výskytu prvních sekretů.

Čím lépe je určen počáteční čas, tím přesnější bude věštění pro menstruaci (existují 2 interpretace při hodnocení výsledků podle hodiny, různé metody věštění podle dnů v týdnu atd.).

Podíváme se na různé interpretace, které ženám pomohou vybrat ty nejpřesnější.

Například 2 možnosti věštění na začátku menstruace nabízí metoda podle dnů v týdnu a Feng Shui. Východní technika bere v úvahu souvislost se znamením zvěrokruhu a prvky, obvyklými - jen den v týdnu. Můžete si vybrat kterýkoli z nich nebo zobrazit výsledky obou.

Věštecké hodiny

Stanovení výsledků po hodinách je dobře známá a osvědčená metoda. Existují různé možnosti dešifrování, které vám umožní zjistit blízkou budoucnost..

Chcete-li použít tuto metodu (věštění podle čísel, denní doba, dny v týdnu budou popsány v příslušných částech), je hlavní věcí přesně si všimnout, v jakou hodinu se objevily první alokace.

Při interpretaci podle této techniky nezáleží na tom, zda je den nebo noc, je důležité určit přesnou hodinu. Poté můžete vyhodnotit výsledky:

 1. Pozitivní změny lze očekávat tento měsíc. Dobré zprávy, radost nebo štěstí předpovídá věštec.
 2. Měli byste být opatrní ve slovech a činech. Pokud je člověk, kterého potkáte během tohoto období, otravný, neztrácejte emoce, brzy se změní přístup a osoba bude lhostejná.
 3. Nadcházející konflikty mohou výrazně zkomplikovat život, umět se ovládnout, nepoddávat se emocím a předem myslet na důsledky svých činů.
 4. Jsou možné vážné změny k lepšímu, sny se mohou splnit a štěstí si vás samo najde..
 5. Očekávejte příjemná překvapení, potěší vás.
 6. Všímavost při komunikaci s ostatními pomůže vyhnout se drbům a prázdným řečem, omezit vaši komunikaci.
 7. Odplatíte city nebo se projeví tajný obdivovatel, očekávejte vyznání lásky.
 8. Vaše žárlivost je neopodstatněná, než budete obviňovat svého milovaného, ​​analyzujte situaci.
 9. Drby a pomluvy jsou to, co můžete v blízké budoucnosti očekávat od lidí ve vašem okolí. Věštectví varuje - neměli byste jim dávat důvod.
 10. Jste předurčeni znát všechny radosti ze zamilování.
 11. Žárlivost je hlavní emoce, ale nepoddávejte se jí, váš vyvolený si to nezaslouží.
 12. Abychom se setkali s osudem, někdy stačí pozorně se dívat na své okolí, možná je někdo do tebe už zamilovaný a hledá vzájemnost.

Podle denní doby

Další osvědčenou možností pro věštění z menstruace je určení nejen hodiny, ale také denní doby. Předpokládá se, že druhá metoda může poskytnout přesnější výsledky..

 • Zaprvé je snazší určit nástup menstruace v určitém časovém období..
 • Zadruhé, pro věštění je důležité denní a noční období..

Chcete-li zjistit, co se stane v blízké budoucnosti, pomůže vám odhad věštění z menstruace s přihlédnutím k denní době:

 • Brzy ráno (do 11:00). Harmonie s ostatními, navázání zkažených vztahů s blízkými nebo nové romantické období - to je to, co čeká na ženy, jejichž období začalo brzy ráno..
 • Poledne (od 11:00 do 13:00). Radost a hodně štěstí - to jsou výsledky věštění pro ty, kteří v tuto dobu objevili menstruaci..
 • Odpoledne (od 14:00 do 17:00). Opatrnost a pozornost vám pomůže vyhnout se problémům a poruchám. Je lepší věřit pouze v sebe a nespoléhat se na ostatní..
 • Večer (od 18 do 21 hodin). Menses v tuto chvíli předpovídají melancholickou náladu a možnou osamělost. Je to lepší než předchozí možnost, ale stále ne moc radostné.
 • Noc. Čeká vás jakési překvapení, sotva příjemné. Věštectví o menstruaci předpovídá rozchod, hádky, podvody jsou možné, nečestnost druhých může přinést mnoho nepříjemných okamžiků.

Existuje další způsob hodnocení výsledků s přihlédnutím k denní době, ale souvisí spíše s milostnými zážitky, proto o tom budeme uvažovat později (viz část Věštění z lásky na začátku menstruace).

Podle dnů v týdnu

Pokud chcete, můžete říci bohatství svého období každý den v týdnu. Pojďme zjistit, jak jsou s nimi spojeny kritické dny:

 • Pondělí. Není to marné, že se uvažuje o „těžkém“ dni, budete mít potíže a vzrušení, ale nelze s jistotou říci, zda budou příjemné nebo ne. Zde jsou šance 50:50. Jako odškodnění předpovídá věštění drahý dárek od milovaného člověka.
 • Úterý. Možná vzhled starého přítele, známého, který nebyl dlouho viděn. Možná vás vaše období chce varovat před důležitou událostí. Začátek cyklu hovoří o bezprostředním setkání s osobou, která má šanci zaujmout ve vašem životě důležité místo. Nebo počkejte na zásadní změny.
 • Středa. Připravte se na potíže, které mohou na příští měsíc úplně pohltit vaše myšlenky a pocity. Měsíce ve středu mluví právě o tom..
 • Čtvrtek. Věštění upozorňuje na něco nepochopitelného a neočekávaného, ​​pokud by ve čtvrtek přišla menstruace. Přijímání hostů nebo návštěva přátel se může změnit na zábavnou párty a v budoucnu způsobit potíže. Lepší být ve střehu až do příští menstruace.
 • Pátek. Neočekávané zprávy ohlašují zásadní změny. Ale aby se to stalo, musíte se snažit. Všechno, co se stane, bude spojeno výhradně s příjemnými emocemi a pozitivními výsledky..
 • Sobota. Dobré události čekají ženu, jejíž období začalo v sobotu. Věštění předpovídá schopnost bez námahy překonávat obtíže a překážky, přijímat nečekané „dary osudu“, splnění starých tužeb nebo náhlé vyznání lásky. Nejbližší budoucnost se bude nést pod heslem „všechno je dobré, snadné, rychlé a příjemné“.
 • Neděle. Pro ty, kteří vedou aktivní životní styl, bude nadcházející měsíc perfektní, radost a bezstarostná zábava budou konstantní. Menstruace v neděli předpovídá schopnost vyřešit všechny spory s milovanou osobou nebo eliminovat osobní problémy.

Věštectví podle měsíce po dni v měsíci

V numerologii má datum zvláštní význam. Proto se věří, že začátek menstruačního cyklu a dny v měsíci jsou vzájemně propojeny, a takové hodnocení poskytne poměrně přesnou předpověď..

Tato metoda bude zajímavá i pro ty, kteří mají „ovulaci“ trvající téměř měsíc. Nezáleží na tom, zda období mezi měsíčními obdobími trvá 30 nebo 31 dní, postupný přechod je stále nevyhnutelný, protože kalendář se bude měnit.

Zde můžete zkontrolovat vztah mezi měsícem a čísly:

 1. Menstruace prvního dne předznamenává příjemné události, mohou u ženy vyvolat euforii a jakým podnětem pro další akce se stanou!
 2. Možná budete zklamáni milovanými a jejich činy se stanou důvodem k obavám;
 3. Očekávejte hádky, některé budou vážné, jiné budou rychle zapomenuty;
 4. Možná právě v tomto měsíci se splní dlouholeté tajné přání;
 5. Váš milovaný pro vás zjevně připravuje překvapení, počkejte si na něj;
 6. Buďte opatrní, menstruace předznamenává drby, pomluvy a další intriky ze strany těch, kdo si nepřejí;
 7. Možná je váš princ již blízko, jeho láska naplní váš život novým významem;
 8. S proudem nebo bez něj budete na svého milovaného žárlit.
 9. Menstruace varuje: vaši nepřátelé, tajní nebo zjevní, se pokusí narušit váš osobní život, vaše štěstí jim jasně zasahuje;
 10. Je tu šance potkat svého rytíře, nebo možná jen staré city vzplanou obnovenou energií;
 11. Buď budete žárlit, nebo vy, ale takové emoce mohou vztah ohrozit, nedávejte pro to důvod a udržujte své vlastní emoce pod kontrolou;
 12. Šance na setkání s novou láskou je velká, ale možná je to jen kouzlo lásky?
 13. Připravte se, tento měsíc nebude snadný, budete čelit vážným zkouškám;
 14. Dobré zprávy brzy, počkejte si na ně;
 15. Nemůžete se obejít bez nepříjemných překvapení, otázky, kdo je předá, přítele nebo blízkého?
 16. Vyhněte se chatterboxu tento měsíc, vaše slova se mohou stát důvodem pro klepy. A pak je nevyhnutelný skandál;
 17. Vaše menstruace vás může varovat před odloučením. Ale co to bude, ať už to bude dlouhé, krátké, mírové nebo v důsledku hádky, je těžké říci;
 18. Vdané ženy čekají na nové kolo vztahů a neprovdané ženy mají šanci uzavřít legální manželství;
 19. Existuje riziko, že láska, která přišla, bude neopětovaná, možná vás muž jednoduše použije, buďte opatrní se svými vlastními pocity;
 20. Blízcí přátelé nebo milovaná osoba vás mohou oklamat, možná pro vaše vlastní dobro, ale lež je lež;
 21. Ale menstruace v tento den hovoří o vážném podvodu, který může zničit i silný vztah;
 22. U žen, které začaly menstruovat, se předpokládá finanční pohoda na příští měsíc;
 23. Čekají na vás příjemné události, možná bude měsíc začátkem osobního štěstí;
 24. I když neexistují žádné zvláštní důvody, očekávejte hosty, bude jich spousta, je to příjemná událost;
 25. Buďte pozornější k novým známým. Budou příjemné, i když nenaplníte svůj osud;
 26. Náznaky menstruace, připravuje se setkání s novým přítelem;
 27. Můžete mít najednou osobního čaroděje, připraveného splnit všechna vaše přání;
 28. Budete mít práci a finanční zisk. A s osobním životem je lepší počkat až do dalšího cyklu;
 29. Čekají na vás zkoušky, neobejdete se bez zážitků a dokonce ani slz. Neskrývejte svůj stav před blízkými, jsou připraveni pomoci;
 30. Menses předpovídá setkání s novým člověkem, který může vstoupit do vašeho života na dlouhou dobu;
 31. Zřejmě máte před sebou cestu. Buďte opatrní se svými činy, možná se stanou důvodem k odchodu, a ne nejlepšími.

Věštění z lásky na začátku menstruace

Nástup menstruace může naznačovat změnu v lásce, vznik nových vztahů nebo rozpad starých. Něco o tom bylo zmíněno při věštění podle kalendářních dnů. Existuje však také přesnější možnost..

Pamatujte si, kdy začalo vaše první vypouštění. Pak při dekódování výsledků pomůže věštění z menstruace pro ženu z lásky:

 • Ráno. Zamilování tento měsíc vás čeká, přinese to pozitivní emoce;
 • Den. V lásce bude štěstí a bude doprovázet i každodenní záležitosti;
 • Večer. Tento měsíc bude spousta negativ, konflikty a problémy vás budou neustále doprovázet. Na tomto pozadí však oceníte zejména osobní vztahy a další příjemné chvíle svého vlastního života;
 • Noc. Tajemství je motto nadcházejícího měsíce, buďte opatrní s vlastními „kostlivci ve skříni“, někdy mají ničivou sílu.

Věštění podle měsíční predikce podle lunárních dnů

Lunární dny jsou zvláštní dobou každého měsíce. Měli byste vědět, jak jsou propojeny s menstruací, pak budou výsledky věštění přesnější..

Pokud se první výboj objevil 1, 12, 13, 14, stejně jako 19, 23, 26 nebo 29 dnů (podívejte se na lunární kalendář, liší se od obvyklého), pak můžete zapomenout na další předpovědi. Šance na chyby je příliš velká.

Další možnost předpovědí je podle fází měsíce: růst - počkejte na dobré zprávy, plány se naplní, úplněk - splní se tajné přání, šťastné dny vás čekají, pokles - čekejte na nepříjemné a nežádoucí události.

Věštění podle menstruace, lidové příznaky podle menstruace

Věštění ve kritické dny u žen pomůže předpovědět blízkou budoucnost. Existují však i jiné způsoby, jak získat předpověď..

Pamatujte, že i ve starověku lidé pozorovali různé jevy, analyzovali je a studovali vztah mezi událostmi. Tak se objevily lidové znaky. Tady je to, co říkají o menstruaci:

 • Během menstruace měla žena zakázáno: plavat ve vodních útvarech, pěstovat rostliny, vařit jídlo, navštívit chrám, dělat domácí práce;
 • Začala menstruace včas: pokud dříve - počkat na nové události, včas - touhy se splní, bude klidné a měřené, později - na ženu čeká stabilita;
 • Měsíční období za úplňku jsou znamením čarodějnice, která dokáže obtěžovat lidi a zvířata;
 • V den svatby: aby se zabránilo obtížnému osudu dětí nevěsty, je třeba provést speciální rituál;
 • Aby se oheň nerozšířil do dalších budov, musela žena po menstruaci třikrát obejít budovu.

Známé je také používání menstruační krve pro kouzla, amulety a kouzla lásky..

Věštectví podle menstruace od Feng Shui

Věštění podle měsíční feng-šuej je variantou předpovědí podle dnů v týdnu. Zároveň se však pro každý prvek vytváří vlastní proroctví..

Element Ohně ovládá taková znamení zvěrokruhu jako Beran, Lev a Střelec; Země je Býk, Panna a Kozoroh; Blížencům, Váhám a Vodnářům vládne vzduch, zatímco Rak, Štír a Ryby jsou vodní znamení.

Takto je začátek menstruace interpretován pro různé prvky..

 • Pondělí. For Fire: předpovídá se setkání s mocnými lidmi, a ne vždy příjemnými. Pro Zemi: čekají pozitivní emoce, úspěch a příjemné události. Pro vzduch: přicházejí milostné vztahy a romantika, stabilita v podnikání, ale zdraví může selhat. Pro vodoznaky: zahájení něčeho nového, co bude mít v budoucnu významný dopad.
 • Úterý. Oheň: je možný kariérní růst. Země: Finanční změna může být pozitivní i negativní. Vzduch: Problémy v práci jsou vyváženy klidem doma, ale riziko konfliktů bude všude velké Voda: Vaše plány se blíží realizaci.
 • Středa. Oheň: čeká vás vzájemná láska a úplná harmonie. Země: Odpovědná konverzace vám pomůže upravit váš pohled na život. Air: čekají na vás příjemné události, ale nepřátelé a závistlivci se vám pokusí zkazit celkový příjemný dojem z měsíce. Voda: štěstí ve všem - to je motto pro příští měsíc.
 • Čtvrtek. Oheň: dejte si pozor na události, které mohou zničit budoucí plány. Země: štěstí ve všem, zejména v lásce. Air: peníze a hodně štěstí ve všech vašich snahách na vás čekají tento měsíc. Voda: potíže a překážky mohou zničit všechny plány.
 • Pátek. Oheň: Opatrnost ve všem pomůže vyhnout se konfliktům a zúčtování. Země: štěstí na vás čeká nejen v lásce, ale také v podnikání. Vzduch: Užijte si klid a stabilitu. Voda: ženy čekají na tajemství a intriky, existuje vysoká pravděpodobnost duševních utrpení.
 • Sobota. Oheň: proměňte plány v realitu, štěstí je na vaší straně. Země: V práci čekají potíže a na osobní frontě štěstí. Vzduch: tento měsíc čekají pozitivní emoce a nezapomenutelné události. Voda: připravte se na dárky, překvapení a příjemné události.
 • Neděle. Oheň: Mír je zaručen, užívejte si ho. Země: Obtíže se samy rozplynou a ponechají prostor pro radost. Vzduch: vhodná doba k provedení plánů. Voda: užijte si dlouho očekávanou dovolenou, problémy ustoupí do pozadí.

Jak vidíte, věštění z menstruace má mnoho nuancí a funkcí. Chcete-li získat co nejpřesnější předpověď, vyberte libovolnou možnost nebo použijte všechny současně.

A nezapomeňte na lidové znaky, které pomohou v každodenním životě..

Chestkova Ekaterina OlegovnaMenstruační cykly jsou způsobeny růstem folikulu a uvolněním vajíčka z něj. Tento jev se nazývá ovulace. Dále vejcová buňka vstupuje do lumenu vejcovodu, kde může být oplodněna spermatem.