Průzkum

Příčiny nadýmání během menstruace

Průzkum
Měsíční menstruační cyklus je běžným procesem v životě ženy, což potvrzuje, že její reprodukční funkce plně funguje. Tento cyklus je však často doprovázen nepohodlí, bolestivými útoky, které způsobují velké nepříjemnosti..

Síla starověké magie: osvědčená kouzla lásky pro měsíční krev

Průzkum
Síla obřaduTento poměrně silný a nebezpečný rituál vyžaduje promyšlený přístup a správné provedení všech předepsaných magických akcí. Pokud se dívka rozhodne udělat vše sama, musí obřad provést ne první den svého měsíčního cyklu, nutně na rostoucím měsíci a použít pouze jednu kapku menstruační krve.

Menstruace po laparoskopii

Průzkum
Mnoho žen trpí pohlavními chorobami. Důsledky těchto patologií vedou k neplodnosti a dalším nebezpečným komplikacím. Ve většině případů se lékaři musí uchýlit k chirurgickému zákroku, aby zachránili ženy před nemocemi, které přinášejí fyzické a morální utrpení..

Menstruace po Dufastonu

Průzkum
Duphaston a menstruacePři užívání tablet (obvykle se jedná o druhou fázi MC) se doplňuje nedostatek přirozeného progesteronu, což se pozitivně odráží v průběhu menstruačního cyklu.

Duphaston zastavuje menstruaci

Průzkum
Otázka, jak zastavit menstruaci, zajímá ženy z různých důvodů. Někteří nechtějí změnit plánovanou dovolenou, jiní mají důležitou schůzku nebo schůzku. Podívejme se blíže na stávající metody zastavení menstruace, zjistíme, jak zastavit menstruaci na jeden den, zda se tyto manipulace projeví na zdraví.

Proč má žena bílý výtok

Průzkum
Mírný, nepříjemný bílý výtok u žen naznačuje, že reprodukční systém funguje správně. Jejich intenzita a konzistence se liší v závislosti na fázi menstruačního cyklu. Je to způsobeno normálními fyziologickými procesy v těle.

Proč se drozd zhoršuje před menstruací

Průzkum
lékař nejvyšší kvalifikační kategorie,
Vedoucí lékař kliniky inovativních technologií
pracovní zkušenosti 41 letDrozd nebo vulvovaginální kandidóza je běžný stav vaginální sliznice.

Otázka, jak vyvolat menstruaci, vyvstává u většiny žen. Někdy je zpoždění zcela neočekávané a nesouvisí s možným oplodněním. Cyklus lze obnovit různými způsoby.