Průzkum

Zpoždění menstruace

Průzkum
Zpožděná menstruace, hlavní důvody jiné než těhotenství
Normálně menstruační cyklus trvá od 21 do 35 dnů. Každá žena má své individuální trvání, ale u většiny z nich jsou intervaly mezi menstruací stejné nebo se od sebe liší o ne více než 5 dní.

Léčba menopauzy - seznam nejlepších lidových léků a léků

Průzkum
Kopr je levný, ale účinný lék na menopauzuKoprová voda pomáhá zmírnit negativní příznaky menopauzy, omezit návaly horka a normalizovat spánek. K jeho přípravě potřebujete 3 lžíce suchých koprových semen, nalijte půl litru vroucí vody a nechte je vařit jednu hodinu v termosce.

Známky menstruace: příznaky v různých obdobích života

Průzkum
Známky menstruace jsou u každé ženy individuální. Dokonce i sestry mohou v předvečer blížícího se období zažít různé příznaky. Intenzita a závažnost každého projevu se liší, což je způsobeno fyziologickými charakteristikami těla a přítomností doprovodných onemocnění.

Bílý průhledný výtok u žen

Průzkum
Stížnosti na propuštění jsou nejčastějším důvodem, proč ženy navštěvují gynekologa. Pro zdravé ženské tělo jsou zatím charakteristické bílé průhledné sekrety - odrážejí normální činnost reprodukčního systému a ukazují cyklické změny spojené s prací vaječníků.

Menopauza a tlak: prevence a léčba

Průzkum
Moderní žena se vyznačuje vysokou účinností a všestrannou aktivitou. V otázkách ochrany zdraví žen však existuje mnoho bodů, které vyžadují zvláštní pozornost a studium..

Je možné aplikovat Botox během menstruace

Průzkum
Každá žena ví, že menstruace není nejlepší doba pro více či méně odpovědné lékařské nebo kosmetické procedury. Zvýšená citlivost na bolest a rozbité nervy v dnešní době rozhodně neusnadňují lékařskou manipulaci a obecně depresivní fyzický a psychický stav zvyšuje riziko nežádoucích vedlejších účinků.

Zajímavý článek: proč bradavky bolí po ovulaci

Průzkum
Dívky mohou někoho zajímat, našel jsem pro sebe zajímavé informace:Několik dní po ovulaci má žena pocit, že ji bolí prsa a bradavky. To je způsobeno skutečností, že ženské tělo každý měsíc od okamžiku puberty do nástupu menopauzy prochází cyklickými obdobími, které jsou doprovázeny změnami v hormonálním pozadí.

Co znamená 3denní zpoždění v menstruaci: možné důvody

Průzkum
Menstruační cyklus ženy v reprodukčním věku trvá od 21 do 35 dnů. Obvykle je to pravidelné a každá žena má jiný směr. Jeho frekvence závisí na fyziologických charakteristikách těla a porušení naznačuje přítomnost zánětlivého procesu, početí nebo jiných změn, ke kterým došlo.

Bolest na pravé straně před menstruací

Průzkum
Předmenstruační období často způsobuje zhoršení zdravotního stavu dívek, nepohodlí a bolesti. Většina žen pociťuje bolesti v podbřišku, bederní páteři a na hrudi, ale někdy může menstruace bolet na pravé straně.

Jsou operace prováděny během menstruace

Průzkum
Chirurgický zákrok jakékoli složitosti je pro tělo stresem. Zvláště pokud je postup naléhavý, když je obtížné minimalizovat riziko. Pokud se zeptáte odborníka, zda je možné provést operaci s menstruací, nebude jednoznačná pozitivní odpověď.