Proč je nevolnost se zpožděním menstruace a negativním testem

Když má dívka podezření na „zajímavou“ situaci, provede test. Pokud dal kladnou odpověď, nevznikly žádné otázky. Ale stane se to, když dojde ke zpoždění menstruace, nevolnosti a test je negativní. Zkusme zjistit, v jakých případech je to možné.

Pokud je test negativní během těhotenství

Pro ženu je otázka zavedení těhotenství co nejdříve velmi důležitá, proto sleduje svůj menstruační cyklus, označuje datum ovulace, takže později nebudou žádné zbytečné problémy. Počítat můžete podle následujících hlavních znaků:

 • zpoždění menstruace;
 • tahání bolesti v dolní části břicha, vyzařující do dolní části zad;
 • časté nutkání močit;
 • zvětšení a bolestivost prsou;
 • výkyvy nálady, změny závislostí na jídle;
 • nevolnost, někdy zvracení, zejména ráno nebo po jídle.

Když si naše paní všimla těchto příznaků, zkouší samolibost. Principem všech testů je stanovení hladiny hCG v moči.

Neúspěšný těhotenský test

Pokud jste nemocní po dobu jednoho týdne, test je negativní, pak může být zpoždění způsobeno koncepcí bez dalších příznaků. Vše záleží na tom, kdy jste provedli první analýzu. Je možné, že testování v první den zpoždění proběhlo v rozporu s pokyny nebo jste použili produkty s datem vypršení platnosti.

Proto po 5-7 dnech musíte postup opakovat. Pokud získáte stejný výsledek, musíte navštívit terapeuta a pokusit se zjistit, co způsobilo takovou odchylku..

Stává se, že když se vás zeptá, proč se při opožděné menstruaci cítí špatně a test je negativní, odpověď spočívá v samotném testu, může být vadný nebo vypršel, v tomto případě se doporučuje koupit nový pro opakovanou kontrolu

Ultrazvukové vyšetření

V případě, že nevolnost, zpoždění 2 dny, test je negativní, opět nelze vyloučit oplodnění, ke kterému došlo, je možné s jistotou tento problém ukončit, pouze po druhé analýze, návštěvě gynekologa a ultrazvuku.

Mimoděložní těhotenství

Pokud je při zjevných známkách oplodnění a 4denním zpoždění test negativní, nevolný a dokonce otravná tupá bolest v podbřišku, závratě, hnědý vaginální výtok, máte s největší pravděpodobností mimoděložní těhotenství. U ní je hladina hCG pod normálem a nezvyšuje se, jako u normálního početí, proto testování nenaznačuje těhotenství. V tomto případě byste měli okamžitě kontaktovat gynekologa pro ultrazvukové vyšetření a pokud je diagnóza potvrzena, nemůžete se obejít bez operace.

Pokud zpoždění táhne žaludek, test je negativní a pokračuje ve zvracení, zatímco se objeví hnědý výtok - tyto příznaky naznačují mimoděložní těhotenství, při kterém je naléhavě nutné poradit se s lékařem

Někdy dochází k psychologickému těhotenství, tedy k falešnému. Zde je žena tak znepokojena narozením dítěte, že nutí tělo tomu věřit. Najde v sobě všechny známky „zajímavé polohy“, zvětší se jí prsa, je jí nevolno, zpoždění je 5 dní, ale test je negativní, protože jedna touha budoucí matky nestačí a reagencie testovacího proužku nelze oklamat.

Stává se, že žena, která opravdu chce otěhotnět, přizpůsobí své tělo psychologicky této události a tělo se ji pokusí oklamat tím, že rozdá některé příznaky těhotenství, které se pak určí jako falešné

Proč je nevolnost se zpožděním menstruace a negativním testem

Někdy může apendicitida odložit nástup menstruace. V tomto případě se také cítí nemocný, zpoždění, test je negativní, bolest se objeví nejprve v horní části břicha, pak klesá, více doprava, zvracení se spojí, teplota stoupá. I sebemenší podezření na takový stav vyžaduje zásah chirurga, jinak jsou možné komplikace v podobě prasknutí slepého střeva.

Zřídka, ale stává se, že apendicitida je důvodem zpoždění negativního testu

Další důvody zpoždění

Vzhledem k tomu, že všechny orgány v těle jsou vzájemně propojeny, zánětlivé procesy ve střevech, tvorba adhezí nebo kýly, maligní nádor vyvolává zpoždění, táhne žaludek, ale test je negativní a nevolný. V tomto případě je bolest často ostrá, řezná, bolestivá, bodavá, dochází k průjmům, zácpě, nadýmání, zvracení. Těhotenství samozřejmě nepřichází v úvahu. Ale pro každou ženu způsobí kritické dny, které nepřijdou včas, jen jednu myšlenku. Provede testovací studii, a když je přesvědčena o opaku, v takovém případě musíte kontaktovat terapeuta nebo gastroenterologa, abyste dostali speciální léčbu.

Zánětlivé onemocnění střev je závažnějším důvodem zpoždění.

Stres má významný vliv na menstruační cyklus. Když dívka po dlouhou dobu prožívá nepříjemné okamžiky v každodenním životě nebo tragickou událost, napíná se celé tělo.

Tento stav je vysvětlen vlivem nervového přetížení a po odstranění dráždivých faktorů se proces normálně vrátí do původního stavu.

Jaké mohou být důvody pro zpoždění menstruace, pokud je test negativní?

Ženy se začínají obávat, když není menstruace, test je negativní. Důvody jsou někdy triviální - neopatrný, nedbalý přístup k vašemu zdraví.

Samozřejmě zpožděním není oplodnění vajíčka. Pokud se však ráno cítíte špatně, mléčné žlázy zhrubnou, měli byste zkontrolovat, provést těhotenský test.

Navzdory skutečnosti, že silná touha mít děti vede mnoho žen k fanatismu, neoprávněné naděje vedou k nervovým zhroucením, ale je lepší hned navštívit lékaře. Je důležité zjistit příčiny porušení v rané fázi..

 1. Menstruace a menstruační cyklus - co to je?
 2. Role menstruace pro ženy
 3. Příčiny menstruačních nepravidelností
 4. Zpožděná menstruace - důvody
 5. Existuje zpoždění, ale test je negativní - důvody
 6. Co dělat, když dojde ke zpoždění, ale test je negativní?
 7. Prevence menstruačních nepravidelností
 8. Co se nedoporučuje?

Menstruace a menstruační cyklus - co to je?

Menstruační cyklus je nedílnou součástí křehkého organismu, což je přirozený proces, který trvá po celou dobu reprodukčního věku. Kritické dny začínají u dívek ve věku 12-14 let a až 55 let u žen.

Menstruace je první den nového cyklu. Dodává se s krvavým výtokem, protože vnitřní vrstva dělohy je odmítnuta, což naznačuje absenci oplodnění. Pokud příští menstruace nepřijde podle plánu, lze předpokládat těhotenství..

Pokud je test negativní, důvody se liší. Od patologického vývoje těhotenství po další závažné zdravotní problémy.

Cyklus menstruace přímo závisí na hormonálním pozadí žen. Cyklus trvá určitý počet dní.

Zahrnuje 3 fáze:

 1. 1 fáze se začátkem vývoje vajíčka, transformace na dospělého jedince.
 2. Fáze 2, upadající uprostřed cyklu s nástupem ovulace, příprava genitálií na možné početí.
 3. Fáze 3 s odmítnutím enometriální vrstvy, poklesem hladin estrogenu, příchodem další menstruace.

Vlastnosti cyklu:

 1. V počátcích cyklu dochází k stálému zvyšování hladiny estrogenu, ke zvýšení endometria v děložní dutině. Vysoká pravděpodobnost oplodnění vajíčka klesá uprostřed cyklu - 12-14 dní, kdy dojde k ovulaci. Vajíčko plně dospívá, nechává vaječník venku. Toto je nejpříznivější období pro početí, protože se místo dříve žijícího vajíčka tvoří žluté tělísko. Hnojení musí být ve vejcovodu. Těhotenství se začíná vyvíjet přímo v děloze.
 2. Normální doba cyklu je 28-32 dní. Měsíc by měl být zpravidla stejný. Počítání nového cyklu začíná od 1. dne příchodu menstruace a pro ženy není těžké provádět výpočty.
 3. Zpoždění 2–3 dny se považuje za zpoždění. Samozřejmě není třeba se takovým posunem rozrušovat. Důvodem negativního testu může být nedostatečná hladina chorionického gonadotropinu od okamžiku, kdy oplodněné vajíčko dosáhne stěn pohlavního orgánu.
 4. Bez ohledu na provokující faktory, se zpožděním menstruace o více než 7 dní nebo více, by ženy měly navštívit lékaře. Je možné provádět ultrazvuk, další diagnostické metody.

Role menstruace pro ženy

Menstruace - výtok krve z pochvy. Obvykle přicházejí jednou za měsíc s trváním 3–5 dní. Začátek menstruace je první den cyklu. Jedná se o zcela přirozený proces během puberty, komplexní modifikace, příprava na možné těhotenství, následný porod..

Souhrnně se tento proces nazývá menstruační cyklus. Průměr - 26-28 dní by mělo být stabilní, se stejným počtem dní v měsíci.

Odchylka cyklickosti po několik dní je přijatelná z důvodu:

 • průběh zánětlivého procesu;
 • přenos chirurgie;
 • stres, nervozita.

Hlavním regulátorem cyklu je mozková kůra a dokonce i u zdravých genitálií jsou možné malé odchylky menstruačního cyklu.

Cyklické změny ovlivňují zejména: hypofýza, hypotalamus, hormonální žlázy.

Úlohou hypotalamu je kontrolovat mozkovou kůru, která obsahuje speciální kapsu, která začíná vylučovat gonadotropin, který signalizuje uvolňování dalších hormonů.

Menstruační cyklus je složitý proces. Všechny hormony spolu úzce souvisejí. Pokud dojde ke zrychlení výroby některých, pak současně - k výraznému poklesu v jiných.

Stává se, že menstruace začíná brzy, kdy je cyklus obvykle kratší než 21 dní. Důvodem je krátké trvání fáze žlutého tělíska, nedostatek progesteronu v krvi. Lékaři to nepovažují za odchylku od normy. Pokud se takové porušení opakuje z měsíce na měsíc, je lepší navštívit specialisty, kteří mají být vyšetřeni.

Příčiny menstruačních nepravidelností

Při hledání ideální postavy, spálení nadbytečných kilogramů, často dívek, žen dochází k hormonálnímu selhání, zpoždění menstruace od 5 dnů do 2 měsíců.

Důvody porušení však mohou být různé:

 • obezita;
 • stěhování do jiné země, do nového místa bydliště;
 • prudká změna klimatu, která může vést tělo k záměně s adaptací na několik dní v podobě zpoždění menstruace;
 • vývoj infekce se zánětlivým průběhem v těle;
 • gynekologické patologie;
 • degenerativní procesy v pánevní oblasti;
 • potrat s nadměrnou kyretáží děložní dutiny spolu s embryem;
 • nucené ukončení těhotenství;
 • zneužívání léků, hormonálních látek, způsobující nerovnováhu;
 • infekční onemocnění (kandidóza, drozd) se zpožděním menstruace až 2-3 týdny;
 • nedostatek ovulace jako předpoklad pro rozvoj neplodnosti;
 • časté užívání hormonální antikoncepce;
 • období laktace;
 • nástup časné menopauzy po 40 letech;
 • vývoj benigního nádoru v hypofýze.

Mírné zpoždění menstruace u dívek během tvorby hormonálních hladin je zcela normální. V ostatních případech je po vyrovnání hladiny hormonů důvodem k návštěvě gynekologa zpoždění menstruace.

Často je to násilný zásah do povahy ženského těla, který vede k narušení menstruačních funkcí. Obnovení hormonální rovnováhy bude nějakou dobu trvat. U žen po 45 letech dochází k blednutí funkce vaječníků, což může také vyvolat zpoždění až 15-16 dní.

Pokud žena udržuje svůj menstruační cyklus pod kontrolou, není těžké si všimnout porušení. Mnoho lidí se okamžitě uchýlí k těhotenskému testu.

Při negativním verdiktu lze předpokládat hormonální nerovnováhu, pokud dojde k prudké odchylce cyklu od obvyklého rozvrhu po příchodu kritických dnů po dobu delší než 1 týden.

Samozřejmě ve většině případů je zpoždění menstruace těhotenství..

Zpožděná menstruace - důvody

Prvním příznakem je těhotenství. Ženy by měly poslouchat své tělo. Pokud menstruace nepřijde podle kalendáře, musíte si koupit expresní test a nechat se zkontrolovat.

Pokud je rozsudek záporný, můžete počkat další 2–3 dny a zkontrolovat to znovu. Koneckonců se často ukáže, že je test vadný, nebo byl test proveden příliš brzy.

Stává se, že důvodem zpoždění menstruace je těhotenství a ponoření testovacího proužku do moči bylo prostě nedostatečné, což vedlo k falešnému výsledku. Procedury se nejlépe provádějí ráno (1 polovina dne). Při nákupu je důležité zkontrolovat datum vypršení platnosti testu při otevření - neporušenost obalu.

Dnes v prodeji najdete hypersenzitivní testy se schopností detekovat hCG těhotenství již 2–3 dny po zpoždění menstruace. Přesto se doporučuje provést test znovu po dalších 5 dnech, pokud je test negativní se zpožděním menstruace.

Onemocnění reprodukčního a endokrinního systému mohou vyvolat zpoždění. Selhání menstruačního cyklu je dysfunkce vaječníků, modifikace nadledvin, štítné žlázy.

Důvody pro zpoždění menstruace o 3,4,6,10 a více dnů se mohou lišit:

 • dědičná predispozice, pokud se u žen podél ženské linie vyskytly podobné jevy u příbuzných;
 • prudká změna klimatu, která může vést k poruše hormonální regulace, negativně ovlivňuje menstruační cyklus;
 • horečka s nachlazením.

Existuje zpoždění, ale test je negativní - důvody

Ženy by měly přemýšlet o důvodech, pokud v posledním měsíci nedošlo k nechráněnému pohlavnímu styku a dny menstruačního cyklu se počítají správně.

Hlavní důvody zpoždění:

 1. Užívání v pořádku (orální antikoncepce). Kvůli užívání hormonální antikoncepce, která může vyvolat poruchu frekvence cyklu. Ženy musí pochopit, že užívání drog k ochraně před nechtěným těhotenstvím je zbytečné. Pouze několik dní v měsíci se považuje za nebezpečné - 3-5 dní před nástupem ovulace, 1 den po uvolnění vajíčka z dutiny vaječníků. Dobře, často vede ke zpoždění menstruace, negativní test. Recepce vyvolává selhání reprodukčních funkcí obecně, silné potlačení ovulace a dokonce i po ukončení užívání léku se tělo může zotavit po dlouhou dobu, až 3-4 měsíce. Během užívání antikoncepčních prostředků je potlačena funkce vaječníků a teprve po ukončení užívání léku se začíná postupně zlepšovat práce hormonálního pozadí a ženských reprodukčních orgánů.
 2. Minulé nemoci mohou způsobit, že hormonální hladiny vyskočí, zejména v posledním měsíci. To je běžná příčina selhání cyklu, když dojde ke zpoždění menstruace, ale nedojde k těhotenství a test je negativní. Pozoruje se hlavně na pozadí účinku onemocnění, kdy menstruace začíná přicházet pozdě. Příčinou může být také onkologie (rakovina děložního čípku), další ženská onemocnění (endometrióza, adnexitida, adenomyóza, polycystický vaječník, děložní myom).
 3. Hormonální narušení, které brání včasnému příchodu ovulace, kdy jsou šance na početí výrazně sníženy, menstruace přichází nepravidelně. Příčinou může být syndrom polycystických vaječníků nebo přebytek inzulínu v těle
 4. Po porodu, kdy dochází k hormonální nerovnováze během obnovy reprodukčních funkcí během kojení dítěte. Je to přichycení dítěte k prsu, které potlačuje ovulaci. Menstruace by měla být normalizována a hormonální hladina by měla být stabilizována po přechodu dítěte na umělé krmení nebo na konci období laktace. V krvi kojící matky je převládajícím hormonem laktocin, který je schopen produkovat laktaci a oddálit nástup menstruace. Pokud žena, která porodila, nedojčí dítě, měl by být cyklus obnoven 2-3 měsíce po porodu..
 5. Problémy s hmotností, kdy by žena měla kontaktovat odborníky na výživu, aby si vybrali přijatelnou denní stravu, stravu, která pomáhá problém vyřešit, regulovat menstruační cyklus.
 6. Stres také negativně ovlivňuje hormony, mnoho systémů v těle. To je častá příčina opožděných období, pokud žena není těhotná. Zkušenosti mohou vést k nepřítomnosti menstruace, zpoždění až 2 týdny. Samozřejmě, bez ohledu na současnou situaci, stojí za to udržet si kontrolu, nedovolit nervová zhroucení, negativní dopad na menstruační pozadí. Časté emoční zážitky vedou k poruše vaječníku, dělohy. Tento jev se může stát trvalým a rušivým. Pokud je nervový stav vyloučen, měl by se menstruační cyklus vrátit k normálu po 1-2 týdnech.
 7. Polycystické onemocnění často vede ke zpoždění menstruace u žen bez ohledu na věk. Hormonálně závislý nádor je nebezpečný, jako novotvar, plný neplodnosti, nepravidelných menstruačních cyklů, vývoje endometriózy.

Co dělat, když dojde ke zpoždění, ale test je negativní?

Pokud test dvakrát ukáže negativní výsledek, stojí za to navštívit gynekologa. Lékař se poradí, zjistí skutečné důvody, které vedly k porušení menstruačního cyklu. Pokud je zjištěno nedostatečné množství progesteronu, je možné předepsat lék Dufaston, zejména s endometriózou.

Ženy potřebují bojovat proti obezitě, ale také nemohou hladovět a organizovat vyčerpávající tréninky v tělocvičně, uchýlit se k přísné nízkokalorické stravě. Je důležité dávkovat fyzické aktivity.

Pokud je důvodem absence menstruace vyčerpání těla, bude nutné normalizovat vyváženou stravu, zahrnout do stravy výjimečně zdravé potraviny.

Hlavní věcí je zjistit skutečné důvody zpoždění menstruace v počáteční fázi, pokud je těhotenský test negativní.

Co nelze ignorovat:

 • bolesti dolní části břicha (vlevo, vpravo);
 • hojný slizniční výtok místo krvavý;
 • vypouštění bílých.

Táhne žaludek během mimoděložního těhotenství. Navíc se hlava točí, zvrací. Příznaky jsou podobné jako u normálního těhotenství. Zpoždění menstruace by však v žádném případě nemělo být doprovázeno bolestivými příznaky. Bolest v dolní části břicha bez menstruace je často známkou gynekologických onemocnění.

Prevence menstruačních nepravidelností

Prevence spočívá v pozorném a pečlivém přístupu žen k jejich zdraví, přičemž je třeba věnovat pozornost i drobným přerušením cyklu.

Bylinné infuze (len, lipa šalvěj), které je třeba užívat v období 6-15 dnů menstruačního cyklu, pomohou blahodárně působit na tělo a posílit imunitní systém. Neměli byste však zanedbávat rady lékařů, zejména pokud byl menstruační cyklus neúspěšný, používejte jako hlavní léčbu bylinnou medicínu..

Lékaři důrazně doporučují:

 • navštívit předporodní kliniku alespoň 1krát ročně;
 • vést kalendář příchodu menstruace;
 • sledovat svou váhu;
 • plně odpočívat, mít dostatek spánku;
 • zefektivnit sexuální život, zajistit pravidelnost;
 • držet se zdravé výživy;
 • zbytečně nepoužívejte antikoncepci.

Dívky v mladém věku s negativním testem často začínají silně zpanikařit zpoždění menstruace.

Musíte si však vyjasnit, koupit test a nechat se otestovat. Pokud je těhotenství vyloučeno, je nejlepší vyhledat radu od gynekologa v rané fázi..

Co se nedoporučuje?

Zpožděná období, test negativní - důvod k obavám.

Existují však způsoby, k nimž je lepší se uchýlit:

 • Je nemožné použít metody tradiční medicíny k vyvolání menstruace. Některé léčivé rostliny jsou schopné zvýšit kontrakce dělohy, což vede k odmítnutí endometria.
 • Nedoporučuje se, aby se ženy opíraly o kopr, petržel ve velkém množství, jen aby stimulovaly nástup menstruace. Kyselina askorbová je také vynikajícím stimulantem, ale vždy je lepší konzultovat vhodnost použití s ​​odborníkem..

Zpoždění menstruace je běžným jevem u žen v jakémkoli věku. Hlavní věcí je včas identifikovat důvody odchylky. Při absenci menstruace po dobu delší než 7-8 dní s negativním testem může příčina naznačovat vývoj vážného onemocnění.

Známky těhotenského testu negativní

Pokud jsou přítomny všechny příznaky těhotenství a test je negativní

Známky těhotenství s negativním testem, co mohou být a proč někdy diagnostické nástroje pro domácnost selhávají?

Předpokládá se, že významné příznaky zajímavé polohy se objevují až s nástupem zpoždění menstruace. A to vše proto, že přibližně od tohoto okamžiku v těle dochází k velkým změnám, začínají se produkovat určité hormony, včetně hCG, na které reagují domácí diagnostické nástroje.

Pokud však existují první příznaky těhotenství, ale test je negativní, lékaři jsou skeptičtí. Zvláště pokud žena ani nezačala oddálit menstruaci. Taková osoba nebude odeslána na další vyšetření a samozřejmě nebude zaregistrována pro těhotenství..

Ale takové časné příznaky opravdu mohou být. A častěji je pociťují všímavé ženy, které nenesou své první dítě..

1. Citlivost bradavek, vizuální zvětšení prsou. To se samozřejmě děje u mnoha žen bez těhotenství, ve druhé polovině menstruačního cyklu po ovulaci. Ale v zajímavé situaci jsou tyto příznaky nejvýraznější. Budoucí matky říkají, že to bolí i při dotyku na prsa a nárůst jeho velikosti je viditelný pro cizince.

2. Vysoká bazální teplota. Stává se, že test je negativní, ale existuje těhotenství a ukazuje to teplota v konečníku. Stoupá kvůli hormonu progesteronu, jehož hladina v případě negravitace klesá před nástupem menstruace a naopak se zvyšuje během těhotenství. Pokud je ženský cyklus jako hodiny, nastává období nástupu menstruace, ale teplota je vysoká (nad 37 stupňů) - může se stát, že se jedná o těhotenství. Pokud to samozřejmě není nemoc.

3. Snížení krevního tlaku. Toto je jeden z projevů toxikózy v časném těhotenství. Vyjadřuje se slabost, únava, lehké závratě. Diagnostikuje se velmi jednoduše - obvyklým měřením. Příčinou nízkého krevního tlaku však může být nejen těhotenství, ale také mnoho dalších faktorů, například sedavý životní styl nebo individuální vlastnosti kardiovaskulárního systému ženy..

4. Nevolnost, zvracení. Někdy toxikóza začíná poměrně brzy. A to může být známkou velkých budoucích problémů těhotné ženy spojených s tak živými projevy. Musíte však být schopni rozlišit toxikózu od otravy nebo střevní infekce. Obvykle s onemocněním, častým zvracením a průjmem stoupá tělesná teplota, objevují se zimnice, zatímco časná toxikóza je charakterizována pouze nepříjemnými pocity po probuzení a po jídle.

Pokud existují všechny příznaky těhotenství a test je negativní a zpoždění menstruace již začalo, můžete provést krevní test na lidský choriový gonadotropin. Přesně ukáže výsledek. Další možností je podstoupit ultrazvuk dělohy. Nebude to bolet ani návštěva gynekologa, ale nebude schopen přesně diagnostikovat, zda jste v pozici nebo ne. Lékaři obvykle v takových případech posílají ženy ke specifikované analýze nebo jmenují návštěvu po 2–3 týdnech, kdy lze během gynekologického vyšetření zjistit zvětšenou těhotnou dělohu - to je případ, kdy je těhotenství žádoucí a pacientka sama nemá vážné zdravotní patologie, nepatří k s rizikem nesení.

Žádný měsíční test není negativní a zvrací

Lze s jistotou říci, že stabilní menstruační cyklus je hlavním znakem zdravého fungování orgánů důležitých pro tělo. Bohužel v moderním rytmu života jsou skoky v menstruačním cyklu problémem, který nejčastěji zní jako stížnost v kanceláři gynekologa. Pojďme se podívat na zvláštnosti menstruačního cyklu. Je to vždy, když je zpoždění 7 dní, test je negativní, důvodem jsou vážná onemocnění?

Pravidelnost je klíčová

Poprvé se každá žena naučí, co je to menstruace, ve věku 12–14 let, v období dospívání doprovázeného pubertou. Tento indikátor se může lišit v závislosti na individuálních a dědičných vlastnostech konkrétního organismu (některé dívky mají menstruaci v 10-11, jiné neví, co je až 15). První dva roky po nástupu výtoku je období tvorby cyklu, kdy jsou jeho skoky považovány za normální (ale to není důvod ignorovat pravidelné preventivní návštěvy gynekologa). Pokud se žena i po 2 letech od začátku menstruace obává zpoždění 7 dní, jedná se o alarmující zvonek, který vyžaduje vyšetření těla.

Samotný menstruační cyklus je období mezi obdobími. Vypočítává se od první pro novou menstruaci do začátku další. Tento interval by měl zůstat přibližně ve stejném rozmezí (obvykle od 21 do 35 dnů, u většiny žen je to 28 dní). Odchylky 1-2 dny jsou považovány za normální rozmezí, protože i užívání antibiotik, změna klimatického pásma nebo stres ovlivňují frekvenci menstruace.

Ihned po skončení krvavého výtoku ve vaječníku dozrává další vejce. V děložní dutině roste endometrium, které by mělo dále přispívat ke konsolidaci oplodněného vajíčka. To vše je doprovázeno zvýšením hladiny ženského hormonu v krvi. Vrcholem cyklu je ovulace - 12. – 14. Den, kdy se vajíčko začne pohybovat vejcovodem do dělohy. Na jeho místě se tvoří žluté tělísko, derivát hormonu progesteronu. Pokud během tohoto období došlo k pohlavnímu styku, dojde k těhotenství, oplodněné vajíčko sestupuje do děložní dutiny, je upevněno na své stěně a rozvíjí se tam. Pokud nebylo koncepce, hladina progesteronu a ženského hormonu v krvi klesá a po chvíli začíná menstruace..

Proto jsme dospěli k závěru, že pokud má žena zpoždění 7 dní, je test negativní, důvody mohou spočívat v narušení hormonální regulace těla. Ale ne vždy!

Lze testům důvěřovat 100%??

Jak funguje těhotenský test a lze věřit výsledkům? Toto je první důležitá otázka. Princip těhotenského testu v lékárně je stanovení hladiny hCG (choriový gonadotropin) v moči. Po připojení oplodněného vajíčka ke stěně dělohy začne rychle růst jeho koncentrace v krvi a odpovídajícím způsobem i moč. Výrobci tvrdí, že 97% testů ukazuje spolehlivý obraz, to znamená, že pokud je žena těhotná, určitě to zjistí. Je to docela logické, protože nebudou dělat anti-reklamu na své výrobky.

Na internetu také existuje mnoho článků, které vás vyzývají, abyste věřili těhotenským testům, protože pokud nevyprší, je vše v pořádku. Ale v kanceláři gynekologa můžete slyšet úplně jiný názor. Lékaři nemají tendenci projevovat tolik důvěry v testy. Jsou založeny na indexu hCG v krvi. V rané fázi těhotenství to může být v malém množství, protože každý organismus je individuální. Pokud má žena zpoždění 7 dní, je test negativní, důvody tohoto výsledku mohou souviset právě se změnami hormonálních hladin.

Obvykle gynekologové důrazně doporučují provést test znovu za týden nebo dva, a ještě lépe - provést ultrazvuk děložní dutiny a provést krevní test na hCG. Někdy mohou ženy trpící určitými gynekologickými chorobami vidět dva testovací proužky. Proto ženám, které mají 7denní zpoždění, co mají dělat, řekne gynekolog po vyšetření..

Zpožděná menstruace u mladých matek

Dalším aspektem, který stojí za zmínku, je to, že po porodu je u ženy v důsledku aktivní produkce hormonu prolaktinu opoždění menstruace normální. Pokud je dítě na umělém krmení, cyklus ženy se obnoví za 1-2 měsíce. Matky, které kojí své dítě, si možná nebudou pamatovat, co je to menstruace rok, nebo dokonce 2-3 roky. Hlavní věcí je vědět během tohoto období, že absence menstruace není známkou toho, že žena nemůže znovu otěhotnět (mnoho mladých rodičů na to zapomíná, zanedbává antikoncepci).

Dysfunkce vaječníků

V zásadě jsou ovariální dysfunkce a skákající menstruační cyklus téměř synonymem. Když má žena měsíční zpoždění 7 dní, důvody často spočívají v dysfunkci. Může to však být vyvoláno nesprávnou funkcí štítné žlázy. Zde je kromě gynekologa nutné navštívit endokrinologa a podstoupit všechna jím předepsaná vyšetření..

Zánět vaječníků a závažná gynekologická onemocnění

Pokud má žena měsíční zpoždění 7 dní, mohou to být různé poruchy fungování reprodukčního systému, tj. Nemoci. Nemoci navíc nejsou nejjednodušší: od zánětlivých procesů, které pokrývají orgány ženského reprodukčního systému a děložních fibroidů, až po rakovinu děložního čípku. Odložení řešení těchto problémů na zadní hořák je samozřejmě nepřijatelné. Kromě toho může mít nepříjemné a někdy i fatální následky. Zvláště pokud dojde k výboji. Pokud je zpoždění 7 dní, jsou špinění jasnými známkami zánětlivých procesů v těle, které vyžadují okamžitou lékařskou pomoc!

Syndrom polycystických vaječníků

Takovou diagnózu může provést gynekolog na první pohled na ni. Ženy se syndromem polycystických vaječníků mají zvýšené hladiny testosteronu v krvi. Ve výsledku mají atypický růst ochlupení (mužského typu) pro ženskou pleť, nadváhu, zvýšené mastné vlasy a pokožku. Tyto vnější znaky však nemusí být nutně přímými indikátory (na rozdíl od krevního testu na testosteron) polycystických onemocnění.

Pokud má žena zpoždění 7 dní, je test negativní, důvody mohou být ve zvýšené hladině testosteronu, protože jeho vysoká koncentrace v krvi narušuje pravidelnost nástupu menstruace. Nejnepříznivějším důsledkem toho je neplodnost ženy. Tento problém lze však snadno vyřešit pomocí perorálních kontraceptiv, které lékaři často připisují ženám s PCOS. Jejich užívání nejen normalizuje cyklus, ale má také pozitivní vliv na vzhled ženy, takže byste se neměli bát diagnózy PCOS: hlavní věcí je vyhledat lékařskou pomoc včas.

Nízký index tělesné hmotnosti

Ne vždy může zpoždění menstruace naznačovat vážné onemocnění, někdy je jeho příčina poměrně jednoduchá. Například nízká tělesná hmotnost. Chcete-li zjistit, zda je určitá hmotnost přiměřená výšce, musíte vypočítat BMI. Pokud je výsledný údaj v rozmezí 18–25, je hmotnost ženy v ideálním poměru k její výšce. Skóre nad 25 je důkazem nadváhy a pod 18 je jeho nedostatek. Právě nedostatek hmotnosti může u ženy způsobit 7denní zpoždění menstruace. Jakmile se váha ženy vrátí k normálu, její cyklus se stává pravidelným..

Několik dalších vysvětlení

Zpoždění může také nastat u dokonale zdravé ženy s normální hmotností bez těhotenství. Je to otázka vnějších okolností. Jak bylo uvedeno výše, menstruační cyklus je křehký mechanismus, na jeho stabilitu má vliv mnoho faktorů. Nervové napětí, stres, tvrdá fyzická práce, změna klimatického pásma při cestování, užívání antibiotik - to vše může vyvolat zpoždění. Je pravděpodobné, že po 7denním zpoždění způsobeném vnějšími faktory bude menstruace běžná jako obvykle..

Proč jsou skoky cyklu plné?

Obecně nic. Nedostatek menstruace není nemoc. Jedná se však o probuzení pro ženu, že v jejím těle je něco, co je třeba vyšetřit. Samozřejmě je lepší, že když má žena zpoždění 7 dní, důvody nesouvisejí s nemocemi. Chcete-li to však zjistit, je vhodné navštívit lékaře..

Zjistí, zda lze vyloučit těhotenství, pokud existují gynekologické problémy. V některých situacích je návštěva lékaře nesmírně nutná, protože zpoždění může mít vážné následky. Například když má žena zpoždění 7 dní, hnědý výtok, který se náhle objeví, naznačuje možné zdravotní problémy..

Hlavním ukazatelem tělesného a duševního zdraví ženy je pravidelný menstruační cyklus. Jakákoli porucha naznačuje přítomnost určitých problémů. První myšlenka na spravedlivé pohlaví, při absenci menstruace, vyvstává o těhotenství. Pokud se v důsledku kontroly získá negativní test, zpoždění je již více než týden, s takovým problémem stojí za to jít ke gynekologovi. Někdy jsou příznaky doprovázeny hnědým nebo bílým výtokem, bazální teplotou nebo tahem za břicho.

Důvody pro opožděnou menstruaci

Pokud žena přísně kontroluje svůj menstruační cyklus, není pro ni těžké si všimnout selhání. I když takové sledování neexistuje, nepřítomnost menstruace bude patrná po několika dnech. Nejprve jsou dívky zkontrolovány na těhotenství (pokud existuje důvod). Negativní test signalizuje, že v těle došlo k hormonální nerovnováze.

Proč neexistují žádná období, pokud od jejich zobrazení uběhlo několik dní? Menstruační cyklus se může změnit nebo být zmatený. Důvodem absence cyklických alokací je v tomto případě přestavba. Existuje důvod být znepokojen, pokud kritické dny zaostávají o více než jeden týden. Ti, kdo nekontrolují cyklus, by s tím měli určitě začít, protože to pomůže identifikovat problémy hned na začátku..

Pokud žena není těhotná, může dojít ke zpoždění:

 1. Důvodem selhání může být především nedostatek ovulace. Tento problém je hlavním předpokladem neplodnosti..
 2. Stres a nervové zhroucení u spravedlivého sexu mohou být vážným důvodem, proč zpoždění menstruace, pokud není těhotná. Stresové šoky negativně ovlivňují mnoho systémů lidského těla.
 3. Problémy s nadváhou nebo podváhou mohou být také důvodem narušeného cyklu. Například pokud žena dramaticky zhubla nebo přibrala.
 4. Užívání hormonální antikoncepce někdy způsobí, že cyklus ustoupí.
 5. Kojení je dalším důvodem těchto problémů..
 6. Benigní nádor hypofýzy ovlivňuje hormonální stav těla.
 7. Pokud je ženská menstruace po 40 letech velmi pozdě, může to být časná menopauza..

Jak vyvolat období

Aby mohla menstruace přicházet každý měsíc, existuje několik populárních způsobů. Například se k tomu aktivně používají léčivé rostliny, jejichž odvar pomáhá kontrakci dělohy a odmítnutí endometria. Někteří lidé konzumují petržel nebo kopr ve velkém množství. Předpokládá se, že tato metoda stimuluje nástup menstruace do 3 dnů. Pití infuze petrželky před začátkem cyklu to pomůže regulovat..

Některé dívky užívají speciální léky, ale to je pro endokrinní systém nebezpečné, protože všechny obsahují hormony. Kyselina askorbová je u některých žen pomocníkem při stimulaci menstruace. Někteří lidé kombinují fyzickou aktivitu a koupele s jódem. Než však něco použijete na sebe, je lepší navštívit gynekologa..

Video

Co dělat, když negativní test a zpoždění menstruace o několik dní, ne každá dívka ví. V tomto případě mohou prsa onemocnět, bradavky bobtnají, jako během těhotenství. Ale tyto změny nemusí nutně znamenat, že je čas se připravit na vzhled dítěte, protože to může být PMS.

Zpožděná menstruace, těhotenský test negativní, ale nevolný: co to znamená?

Zpoždění menstruace a nevolnost ráno - to jsou příznaky, díky nimž máte podezření na těhotenství. Cítit charakteristické znaky, ženy spěchají do lékárny na rychlý test, ale co když je test negativní? Může být expresní analýza lékárny špatná nebo zpoždění a špatný zdravotní stav jsou způsobeny jinými důvody??

Proč, když je menstruace opožděná, nevolnost a výsledek testu je negativní?

Menstruace je výsledkem odmítnutí endometria v důsledku snížení hladiny progesteronu na konci cyklu. Během těhotenství se progesteron nadále produkuje a endometrium se stává hustší, protože právě k němu je připojeno oplodněné vajíčko. Proto je zpoždění považováno za známku těhotenství..

Nevolnost je známkou toxikózy, která se objevuje v důsledku vytvoření „těhotenského centra“ v centrálním nervovém systému, které je odpovědné za změnu fyziologických funkcí v těle. Může být test negativní na zjevné příznaky těhotenství, jako je nevolnost a zpoždění??

Vadný nebo ne příliš citlivý test

Při nákupu expresního testu v lékárně musíte věnovat pozornost neporušenosti obalu a datu exspirace. Vadný test může poskytnout nesprávné výsledky.

Test může ukázat jeden proužek místo dvou, pokud je proveden příliš brzy. Nejcitlivější je elektronický test, reaguje na hCG v moči i první den zpoždění. Pás proužku je méně citlivý, takže je třeba provést analýzu s proužkem se zpožděním 3–4 dny. Pokud test v lékárně ukáže negativní výsledek, doporučuje se po týdnu znovu provést test..

Mimoděložní těhotenství

Mimoděložní těhotenství nastává, když je vajíčko připojeno mimo dělohu. Nejčastěji - do vejcovodu, ale existují případy, kdy je implantován do vaječníku nebo vystupuje do pobřišnice.

Současně žena nemá menstruaci, objevuje se nevolnost a zvracení, bolesti břicha se každý den zvyšují a teplota stoupá. Pokud dojde k této patologii, měli byste okamžitě jít do nemocnice..

Jiné důvody

Ne vždy je zpoždění v menstruaci spojeno s těhotenstvím. Tento příznak často naznačuje přítomnost onemocnění:

 • Zánětlivé procesy. Endometritida, salpingo-ooforitida, adnexitida - to vše může způsobit nepřítomnost menstruace. Místo menstruačního krvácení má žena krvavé skvrny nebo hnisavý výtok. Mezi další příznaky zánětu patří bolest v podbřišku, zhoršená pohlavním stykem, bolestivé močení, pálení.
 • Hormonální nerovnováha. Narušení sekrece hormonů hypofýzy, štítné žlázy, vaječníků ovlivňuje menstruační cyklus. Kromě toho žena pociťuje slabost, ospalost, mohou se objevit závratě, zvyšuje se pocení.
 • Ovariální cysta. Benigní hmota ovlivňuje zrání vajíčka a produkci hormonů, díky čemuž nemusí existovat období po několik týdnů nebo měsíců.
 • Vyčerpání těla. Podvýživa, přísné diety, anorexie vedou k ukončení menstruace. Kvůli nedostatku živin je žena nevolná, slabá a točí se jí hlava a často ji bolí hlava.

Co dělat?

Zpoždění menstruace o více než 1-1,5 týdne je důvodem pro konzultaci s gynekologem. Lékař provede vyšetření na gynekologickém křesle, předepíše ultrazvukové vyšetření a předá krevní test. Léčba je předepsána v závislosti na nemoci, která způsobila nepřítomnost menstruace. Zánět se obvykle léčí antibiotiky a hormonální nerovnováha se obvykle léčí hormonálními léky. Mimoděložní těhotenství je indikací pro laparoskopickou operaci.

Proč neexistuje žádné období a test je negativní: nejčastější důvody zpoždění a další akce

Zpoždění menstruace, test je negativní - a žena je ztracena, neví, co má dělat. Návštěva gynekologa vám umožní zjistit příčinu, ale často nechcete ztrácet čas návštěvou lékaře.

Těhotenství není jediným důvodem zpoždění. Selhání cyklu může být způsobeno vlivem vnějších faktorů, fyziologickými změnami nebo onemocněním. Zvažte, kdy potřebujete urgentně navštívit lékaře a kdy není důvod k obavám.

Kdy lze provést test?

Od okamžiku oplodnění se v ženském těle začíná produkovat hCG (těhotenský hormon) a jeho hladina se denně zvyšuje. Pokud došlo k ovulaci včas, pak 2 dny zpoždění s pravidelnou menstruací jsou 10-14 dní po početí. Množství hormonu v moči bude dostatečné na to, aby testovací proužek vykazoval dvě čáry. Pokud je výsledek záporný, stojí za to opakovat následující den..

Pokud jsou 4 dny zpoždění a test je negativní, je možné několik důvodů:

 • pozdní ovulace (v moči je stále málo hormonu);
 • onemocnění ledvin, které ztěžuje vstup hCG do moči (s potvrzeným těhotenstvím a se zpožděním 15 dnů nebo více bude negativní);
 • nesprávné použití testeru;
 • vadné testovací proužky.

Dlouhá absence menstruace a negativní odečty testeru jsou důvodem pro návštěvu gynekologa. Může se vyvinout vážná porucha reprodukce.

Důvody pro absenci pruhů, když nedojde k menstruaci

Existuje několik důvodů, proč dochází ke zpoždění menstruace a test je negativní. Začněme s fyziologickými:

 1. Laktace. Hormon prolaktin, který je zodpovědný za produkci mléka, blokuje ovulaci a zastavuje menstruaci. Žádná menstruace a negativní těhotenský test - to je normální, pokud kojíte.
 2. Potrat. Lékařské ukončení těhotenství je doprovázeno krvácením a často vede k posunu cyklu. Jednou za 2 týdny se zpoždění po potratu nepovažuje za odchylku.
 3. Klimatická změna. Při přizpůsobování novým podmínkám by jednorázové zpoždění až 12 dní nemělo vzbuzovat obavy.
 4. Climax. Menstruace se stává nepravidelnou, může se objevit jednou za 2 měsíce - to je známka zániku reprodukční sféry.
 5. Přepracování a nervové napětí. Fyzický a psychický stres může oddálit nástup menstruace.
 6. Přísné diety. Nedostatek příjmu živin v těle ztěžuje ovulaci a menstruace nepřichází.
 7. Užívání hormonů. Až 10 dní může dojít ke zpoždění a negativnímu testu během léčby hormony nebo nouzového používání speciálních antikoncepčních prostředků po nechráněném sexu.

Pokud není žádné období a test je negativní, důvody nejsou vždy neškodné. Důvodem absence menstruace mohou být závažné patologie:

 • hormonální poruchy;
 • chronická nebo akutní intoxikace;
 • polycystický vaječník;
 • zánět reprodukčních orgánů;
 • pohlavně přenosné nemoci;
 • nádory hypofýzy;
 • endometrióza;
 • anémie;
 • zánět močového měchýře.

U fyziologických faktorů dochází ke zpoždění a test neukazuje těhotenství, ale celková pohoda netrpí. Pokud se objeví nepříjemné pocity nebo vaginální výtok, pak je to vždy známka patologie.

Pokud je zpoždění doprovázeno silnou bolestí, měli byste se poradit s lékařem

Kolik dní testeři zobrazí výsledek?

Vše závisí na citlivosti indikátoru zařízení. Většina testovacích proužků a elektronických zařízení je nakonfigurována tak, aby detekovala koncentraci hCG 25–30 mMU / ml, která se objevuje 10–14 dní po početí. Pokud je 3denní zpoždění a test je negativní, ale existuje podezření, že došlo k oplodnění, stojí za to opakovat test následující den s použitím zařízení od různých výrobců.

9denní zpoždění menstruace by však mělo být důvodem pro návštěvu lékaře, aby se potvrdilo nebo popřelo početí. Známky některých onemocnění jsou podobné projevům časné toxikózy u těhotných žen..

Co to může být, když bolí dolní část břicha?

Pokud není menstruace, test je negativní a bolestivé pocity v dolní části břicha, pak je docela možné, že se jedná o premenstruační syndrom. V případě stresu, přepracování nebo přesunu do oblasti s odlišným podnebím může být normou zpoždění 5 dní s výskytem mírné bolesti.

Důvodem zpoždění menstruace s negativním testem a bolestmi břicha mohou být:

 • ektopické umístění vajíčka;
 • zánět děložní sliznice;
 • pohlavně přenosné nemoci;
 • dysbióza pochvy;
 • drozd;
 • adnexitida.

U některých žen může být zánět apendikulárního procesu příčinou absence menstruace. Latentní (skrytý) průběh katarálního zánětu slepého střeva může trvat několik dní, což ztěžuje nástup menstruace a je doprovázeno mírným břišním diskomfortem. S přechodem zánětu na flegmonální formu příznaky rychle rostou a apendicitida je diagnostikována charakteristickými znaky. Po apendektomii přichází menstruace po 2-3 dnech.

Bolest v podbřišku může být relativně neškodná a v některých případech může znamenat vážnou patologii. Co to může být, je možné určit až po vyšetření.

Proč mě bolí hrudník??

První myšlenka, když bolí hrudník a menstruace nepřišla včas, bude o budoucím mateřství. Pokud však neexistuje žádné období a test je negativní, může to být:

 1. Chyby testu (nesprávné použití, výrobní vady). Pro získání přesného výsledku se doporučuje provádět testování v intervalu 2–3 dnů s využitím prostředků různých společností..
 2. Zánět v děloze. Prsní žlázy a reprodukční orgán spolu úzce souvisí, takže zánět dělohy je doprovázen změnami v prsu.
 3. Adnexitida. Zánětlivý proces ve vaječníku vyvolává zvýšení syntézy estrogenu. Změny hormonálních hladin způsobují bolestivé nepohodlí na hrudi.
 4. Endokrinní onemocnění. Nedostatečná nebo zvýšená práce hypofýzy, nadledvin nebo štítné žlázy ovlivňuje kritické dny a může způsobit bolest na hrudi.
 5. Vliv léků. Některé léky (antikoncepce, antibiotika, hormony) ovlivňují ovulaci. Obtížné opuštění vajíčka může být doprovázeno bolestí v mléčné žláze.
 6. Lékařské postupy. Kauterizace eroze, vyšetření s otevřením děložního čípku a další terapeutické a diagnostické manipulace mohou narušit hormonální pozadí. To povede k bolestivému otoku bradavek a opožděným menstruacím..
 7. Nádory prsu. Komprese prsní tkáně novotvarem znesnadňuje ovulaci a narušuje cyklus menstruace. A tlak vzdělávání na tkáně způsobuje bolest.

Nic nebolí, ale je tam bílý výtok

Bělavý výtok z pochvy se objevuje během určitých fyziologických procesů nebo onemocnění. Pokud je zpoždění 4 dny, je test negativní a bílý výboj, pak to může být:

 1. Početí. Hormonální změny mohou být doprovázeny výskytem bělavého výtoku. Absence pozitivního výsledku během testování je možná při nedostatečné koncentraci hCG nebo při použití defektních testerů.
 2. Zánět. Nedávné nachlazení nebo gynekologické zánětlivé procesy jsou často doprovázeny bílým výtokem.
 3. Stres. Silné nervové zážitky zpožďují menstruaci a bílý hlen vylučovaný z pochvy slouží jako druh indikátoru, že brzy přijdou kritické dny.
 4. Hormonální abnormality. Změny poměru hormonů mění povahu vaginálního hlenu. Může se objevit bělavý výtok.

Bílý výtok, pokud je test negativní, ale dochází ke zpoždění menstruace, může být předzvěstí nástupu menstruace, což může naznačovat těhotenství, zánět nebo hormonální abnormality. Důvod lze zjistit pouze během vyšetření.

Zpožděný menstruační test negativní nevolnost

Píšu slzami, pokud vůbec, odpusťte chyby. Jaký jsem blázen. bylo nutné okamžitě udělat hCG se zpožděním, nečekat na nic. Ukázalo se, že to bylo ještě těhotenství. Pokračovat ve čtení →

Dobrý den) Je mi 21. Nebyla jsem těhotná, menstruace mám pravidelnou, cyklus je 28 dní. Zpoždění jsou velmi, velmi vzácná a 1-2 dny. Ukázalo se, že došlo k PPA v odhadovaných dnech ovulace. Nyní mám zpoždění 9 dní. Po 2-3 dnech zpoždění bolí bradavky, nyní neubližují. Existuje nadýmání, někdy nevolnost a pálení žáhy. Průjem téměř každý den. (omlouvám se za přímočarost.) Provedl jsem 3 negativní testy. Kdo to měl? Vypadá to jako známka těhotenství? A stane se, že dojde k těhotenství, ale test je negativní? Přihlásila jsem se ke gynekologovi. Pokračovat ve čtení →

Naposledy aktualizováno! Dobré odpoledne / ráno / večer všem. Doufám, že tady dělám všechno. Na webu jsem byl zaregistrován poprvé, ale občas jsem si ho přečetl. Obecně je situace taková. Můj cyklus je nejčastěji 25–26 dní, někdy je to až 30 dní, měsíčně po dobu 5 dnů. Připojím níže uvedené obrázky, kde můžete vidět můj cyklus za rok. Tentokrát menstruace začala 30.04 a skončila 4.05. Měli dorazit od 26. května do 29. května. Ale nikdy nepřišli, vzhledem ke zpoždění 30. Pokračovat ve čtení →

Sedím s pláčem, nechápu, co a jak mi můžete pomoci? Tady je příběh. Bylo, zpoždění bylo velmi nevolné, ve druhém týdnu jsem se rozhodl jít ke gynekologovi, ona otěhotněla. Byl jsem šťastný a to všechno, poslal jsem na ultrazvuk a řekl, že nic neviděli. Tam, kde po týdnu menstruace šla, i když to nebylo obyčejné, no, nějak jsem tomu nevěnoval pozornost. Poté, po nějaké době, si manžel všiml, že se prsa začala zvětšovat, za dva týdny se zvětšila přibližně o dvě velikosti. Pak znovu šla ke gynekologovi, podívala se, řekla děloha. Pokračovat ve čtení →

Dívky, řekněte mi! Mám zpoždění pouze 2 dny, včera jsem provedl test - výsledek je negativní. Bolí mě ale žaludek jako během menstruace, ale jako by mě pořád trochu pálil (obvykle když mě bolí žaludek - menstruace se okamžitě dostaví do dvou hodin), bolí mě dolní část zad, často běhám na toaletu, pravidelně se mi zvětšuje hrudník a nevolnost. Nevím, co to je, zvýšený premenstruační syndrom nebo těhotenství. Chápu, že mi nikdo přesně neřekne diagnózu, ale chci znát váš názor. Už jsem to měl. Pokračovat ve čtení →

Ahoj děvčata) Poslední období bylo 03.05. Cyklus 30-31 dní. Týden před očekávanou menstruací bolelo dolní břicho, hrudník ztvrdl, bolí to zejména po stranách a nevolně. A teď zpoždění 6. den, testy byly provedeny 03.06, 07.06, 08.06, všechny negativní ((týden mi bylo špatně, ale už ne, byl jsem přitahován ke slanině, jím to celý den, nálada je hrozná (agresivita, každý se rozčílí, chci plakat), BT 37.7.) Mohou doufat v těhotenství nebo autohypnózu? Přečtěte si více →

Ahoj všichni. Neexistují žádné měsíční po dobu 17 dnů, test je negativní, obávám se, že najednou nevidí. Také se bojím jít naposledy ke gynekologovi, došlo ke 14dennímu zpoždění, zdálo se mi to vyzvednout. Ráno se mi točí hlava, začal jsem hodně jíst, dokud nebudeme jíst, je mi špatně, chci nakládané okurky. Také piji tablety s cyklovitovými vitamíny k obnovení měsíčního cyklu, potřebuji to pít po dobu 3 měsíců, a pokud otěhotníte, nemůžete je vypít vůbec, může dojít k potratu. Takže nevím, jestli test podvádí, nebo jsem těhotná. Pokračovat ve čtení →

8. den zpoždění! Je mi evidentně špatně ze žaludku a střev. To je obecně fakt, že gastrointestinální trakt velmi trpí. Kromě toho se po dni stráveném na jogurtu nebo kefíru cítím skvěle, ALE NEMŮžu jíst jeden kefír, chci jíst. Test byl proveden na 2DZ - negativní. VŽDY testy ukázaly // PŘED zpožděním a vždy jsem měl příznaky PŘED zpožděním a 1 trimestr v obou B byl pekelný. Ty. i kdyby to teď bylo 5 týdnů vzhledem k minulým Bs, se kterými jsem se musel mazlit. Pokračovat ve čtení →

Dnes jsem užil hCG ještě jednou ((((již jsem se pětkrát vzdal, abych to nedělal před zpožděním menstruace. Ale už 5 dní jsem nemocný, táhne se mi záda a včera byl na testu sooooo malý proužek. Modrý (Ráno jsem se dostal k pásku, koupil 2 testy - negativní. Ale mají citlivost 20 mMol a doma mi bylo 10. Šel jsem ke gynekologovi. Udělali hCG. Při pohledu na židli jsem řekl „LIKE.“ Ticho hysterický ((((čekám zítra. Přečíst více →

Nedávno jsem očekával menstruaci nebo těhotenství.. Situace je taková. Měl jsem zpoždění 7 dnů, dnes se připnuli ((no, je to v pořádku, ale ráno jsem byl soooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaealamechiejiejeji - jo, jo, jo. Situace s menstruací není vůbec pochopitelná, šli ráno a nyní je hnědá mazanice (omlouvám se).. A nestačí.. A také bolest na hrudi, stejně jako to bolelo.. Test je negativní. Dívky, chápu, že nejste lékaři. Číst více →

Dívky, samozřejmě, už jsem všechny mučil. Celkově, 24denní zpoždění, testy negativní, hCG 5,8, po 5 dnech 4, 91. bylo podezření na mimoděložní. předepsal dyufaston na pití po dobu 7 dnů, dnes je strašně nemocný a teď jsem objevil hnědo-růžovou mazlavost. Mají menstruaci. Pokračovat ve čtení →

Dobrý večer, milé děvčata. Právě jsem běžel z práce domů a píšu vám. Dnes je první den zpoždění. Test je pozitivní))), zatímco se bojím radovat. Můj manžel a já plánujeme jen druhý měsíc. Jak jsem psal v posledním příspěvku, moje první těhotenství skončilo zmrzlé. A teď, o šest měsíců později, poté, co jsme obdrželi souhlas lékaře, jsme začali plánovat. První měsíc jsem měl všechny příznaky: bolest na hrudi, nevolnost atd. A jaké bylo moje zklamání, když byl test negativní a přišla menstruace. A pak jsem se styděl: Jsem všechny příznaky. Pokračovat ve čtení →

Dobré odpoledne, všichni, žádám vás o pomoc, mám takový problém, moje menstruace je pravidelná, zřídka dochází ke zpožděním, tentokrát je zpoždění 12 dní, bolí mě hrudník, necítil jsem se špatně, chodím často na toaletu, rozumím, mohl jsem si jen myslet na sebe, ale došlo k pohlavnímu styku, skončil ve mně a od té chvíle uplynulo 20 dní? byly 2 testy oba negativní, mohlo by to být těhotenství? Pokračovat ve čtení →

Dívky, prosím, pomozte alespoň s nějakou radou, odpovědí, už nerozumím ((Měsíční měl přijít 7. - 8. března. Ale nejsou a nejsou! Obvykle v bolestech na hrudi PMS 5-6 dní před M. Jsou tak Poté, od 16. března, se moje prsa začala trochu plnit, po dvou dnech se také zvýšila bolest. Teď už mě bolí, zvláště když jsem si oblékl spodní prádlo. Ale už nejsou žádné známky, moje dolní část zad se netáhne, moje břicho nebolí, necítí se špatně, necítí ospalost. Pokračovat ve čtení →

Měl jsem zpoždění 3 dny, všechny příznaky těhotenství ve 4. den začaly menstruovat jasně červenou barvou a spoustou sraženin, ve 3. den nic nešlo o jednu kapku a ve 4. to bylo, jako by se nic nestalo. dále to šlo silně. Nyní je 6. den menstruace - poslední, ale ráno jsem dále nemocný, hlava se mi točí, neustále se velmi snadno unavuji, velmi nervózní, nikdy jsem nebyl takový - Test je negativní, lékař předepsal ultrazvuk. nevím, co si mám myslet. Pokračovat ve čtení →

holky! Nevím, jak se uklidnit ((k lékaři chodím až ve středu (nikdo předtím)). Poslední menstruace byla krátká, na rozdíl od mých obvyklých, trvala jen 4 dny. Pak jsem onemocněl silnou angínou, pil jsem antibiotika, několik dní jsem prováděl ovulační testy (14. a 16. den po M) byly negativní. Omezil jsem to na skutečnost, že anoibiotika v tomto cyklu udělala „zavěšení“. Přečíst více →

Ahoj! Moje menstruace měla včera běžet, ale ne. Posledních 6 měsíců byl cyklus 26 dní, vždy 27 dní. Dnes je 28. den. Ovulace tento měsíc nebyla sledována, vše bylo spuštěno. Výsledkem je zpoždění. táhne dolní část zad třetí den, ráno trochu ponurý, necítí se špatně, ale nějak ne v pohodě. Začal jsem trochu kašlat, často jsem běžel na záchod.... a TEST je NEGATIVNÍ. Vyrobeno 2 kusy - Evie a Ultra. Oba jsou negativní. A co si myslet. Kýchněte na mě. Pokračovat ve čtení →

Další, pravděpodobně trochu hloupý záznam, ale nevím téměř nic, takže chci nějakou radu) Obecně je to již náš třetí cyklus. Před tím 1krát menstruace o den dříve, jednou denně, tentokrát se zpožděním o 1 den, druhá začala Přečíst více →

Mám 12 dní po 2 dnech, v den mé menstruace (29. 9. 2016), doufám, že nepřijdou. Známky: 11 dní před menstruací začaly bolet prsa a bradavky, bradavky začaly bobtnat (v tuto chvíli jsou prsa velmi bolavá a oteklá, svatozáře zatemněné a bradavky bolí), dolní část břicha vlevo někdy brní a zdá se, že táhne, není bolestivá, ale nepříjemná, vlasy začaly silně vypadávat, před 2 dny začaly zvracet, začalo časté močení, dolní části zad a ocasní kosti začaly silně bolet. V 7 dnech jsem provedl test, byl negativní, dnes ráno jsem udělal druhého přízračného ducha))) Čekám na zpoždění, čekám na dva jasné pruhy) Bože jak je to těžké ((Přečtěte si více →

Dívky, prosím, pomozte alespoň s nějakou radou, odpovědí, už nerozumím ((Měsíční měl přijít 7. - 8. března. Ale nejsou a nejsou! Obvykle v bolestech na hrudi PMS 5-6 dní před M. Jsou tak Poté, od 16. března, se moje prsa začala trochu plnit, po dvou dnech se také zvýšila bolest. Teď už mě bolí, zvláště když jsem si oblékl spodní prádlo. Ale už nejsou žádné známky, moje dolní část zad se netáhne, moje břicho nebolí, necítí se špatně, necítí ospalost. Pokračovat ve čtení →

Před třemi lety jsme začali plánovat dítě, mám syna, můj manžel nemá děti. Byli vyšetřeni, všechno bylo v pořádku pro oba, předepsali mi ráno, nic nefungovalo, měřil jsem ovulaci bazální teplotou (mimochodem, teplota podle mých grafů v první fázi je 36,6-36,7, pak pokles ovulace a nárůst na 37,1-37,2, pak před menstruací klesl na 36,9 a nový cyklus) je vše perfektní. A tak po dobu 3 let. Letos v létě mě omrzelo chodit k lékařům, přestal jsem užívat prášky, přestal jsem měřit teplotu. Obvykle mám cyklus 28 až 31 dnů. Žádné zpoždění. A tak. Pokračovat ve čtení →

Dívky, které to tak měly. Již se vyčerpal, brzy bude nervózní tik. Menstruace začala 17. února (porod 3. srpna, první měsíce 20., poté 19., 18., 17. a poslední 17. února), skončila 21. nebo 22. Testy byly všechny negativní, byly dnes na ultrazvuku, prý přijdou za týden, protože zpoždění je stále malé, nic nevidím. nejsme ničím chráněni, pp. Tělesná teplota je od 37 do 37,5, nevolnost, závratě, táhne dolní část břicha. Ovulace měla být (počítána online) 5. února, 15. února bylo velmi špatné, udělal jsem ovulační test, ukázal. Pokračovat ve čtení →

Dobré odpoledne, všichni, žádám vás o pomoc, mám takový problém, moje menstruace je pravidelná, zřídka dochází ke zpožděním, tentokrát je zpoždění 12 dní, bolí mě hrudník, necítil jsem se špatně, chodím často na toaletu, rozumím, mohl jsem si jen myslet na sebe, ale došlo k pohlavnímu styku, skončil ve mně a od té chvíle uplynulo 20 dní? byly 2 testy oba negativní, mohlo by to být těhotenství? Pokračovat ve čtení →

Velký požadavek, řekněte mi, co by to mohlo být: „Ve dnech 3. – 5. Prosince 2015 došlo k výtoku jako menstruace, ale ten byl sotva rozmazaný a byl narůžovělý. 6. prosince nic. 7. – 13. Prosince byly velmi silné menstruace denně, 3-4 vložky byly pryč. Můj manžel a já se nechráníme, protože chceme dítě! Nyní přišel den 7. ledna, ale není tam žádná menstruace, nespěchal jsem s testy, protože zpoždění bylo jen jeden den, pak když zpoždění pokračovalo po dobu 6 dnů, můj hrudník byl velmi bolavý, oteklý a ztvrdl. nevolno, koupil jsem si test, je negativní a nejzajímavější ve stejný den jako já. Číst dále →

Dnes je 29. den cyklu, ale trik spočívá v tom, že nevím, kdy mám menstruaci určitě očekávat - vždy mám cyklus na jaře, v únoru bylo obecně 24 dní, a to je obvykle 28-29 dní. Testy jsou tedy negativní, ale doufám, protože test s mojí dcerou se stal pozitivním až 5. den zpoždění. A včera večer jsem pil silný čaj s mlékem a byl jsem tak nevolný, nevolný, šel na záchod, omluvte mě, že mám problém. To je obecně neobvyklé. Pokračovat ve čtení →

Ahoj holky! Často sem chodím a čtu. Přečetl jsem si to, chápu, že je příliš brzy na to, abych si stěžoval) Pak jdu dovnitř a čtu příběhy se šťastným koncem))) rozveselit) Snažili jsme se počat dítě po dobu 7 cyklů. Na druhou stranu nic moc. Ale teď jsem se začal vážně bát. Hned musím říci, že můj cyklus je nepravidelný: je to 30 dní, pak 32, pak 33, pak 31. Stalo se to dokonce nějak 23 dní, možná 36 dní. Před rokem to bylo 44 dní, pak to bylo pro mě. Pokračovat ve čtení →

Ahoj! Situace je taková, že si vezmu hlavu. K početí mohlo dojít buď 29. dubna, nebo 6. května. Pokračovat ve čtení →

Dívky, píšu, abych získal podporu. Nevím, proč mi to osud dává, ale pokud je to jen další zkouška, pak po ní určitě upadnu do deprese. Pokračovat ve čtení →

Ahoj všichni, řekněte mi, prosím, mám takový problém, dva týdny jsem pil antikoncepci Jess, cítil jsem se z nich špatně, řekli mi, abych přestal a odhlásil se! Vzdal jsem se jess, logest nezačal okamžitě přijímat, že jsme byli pryč a zapomněli jsme si koupit, výsledek šel do mé menstruace a začal jsem pít logest! Během přestávky byli chráněni nomináři PA! Teprve teď mám pocit, že jsem znovu těhotná, všechno je jako s prvním těhotenstvím, břicho se mi tahá, nevolno, velmi často běžím na záchod, nechladí mi. Pokračovat ve čtení →

Ahoj. V mém těle se stávají nějaké podivné věci, možná někdo takový, řekni mi to zmateně. 8. března jsem potratila, termín není dlouhý, asi 3 týdny. Všechno bylo provedeno bez čištění. Na ultrazvuku nic nenašli. Menstruace začala od 8. do 18. března 34. dne cyklu. i když můj cyklus je 28 dní. Po potratu jsme s manželem nepoužili ochranu. V tuto chvíli nemám menstruaci, začala jsem se vylévat jako krém na ruce a stalo se. Pokračovat ve čtení →

Ahoj! Moje situace není jasná. Otevřená PA žijeme rok, opravdu chceme dítě, ale nemáte štěstí. Před půl rokem se objevily všechny příznaky, došlo ke zpoždění, ale došlo k období, došlo k potratu, ale období bylo tak krátké, že lékaři řekli, že to do knihy nezaznamenali. Opět se mnou něco dělo, ale ne jako obvykle, den šel, ale velmi slabý, a pak dva dny po kapce, neustále tahal za břicho, dolní část zad, nevolnost, velmi velký. Pokračovat ve čtení →

Obecně takový problém! Zpoždění 5 dní. Po půl roce po porodu přišla poprvé menstruace! (Nyní má moje dcera téměř 2,5 roku) Neexistují žádné příznaky - moje hlava nemá závratě, necítí se špatně, hrudník mě nebolí. Provedl jsem dva různé testy - výsledek je negativní. Neexistuje ani náznak druhého proužku! Jsem strašně panic !! Už bych vůbec nechtěla druhé dítě. Co si myslíte, děvčata, je možné těhotenství, nebo je to jen selhání cyklu? Možná zpanikařím brzy a všechno přijde ?? Kdo je tak. Pokračovat ve čtení →

Taková otázka... Menstruace by měla jít za čtyři dny. Ale asi pět nebo šest dní mám v každodenní rutině dvě kapky (omlouvám se) růžového mazu, a tak každý den... Žaludek usrkává jako menstruace, ale nezačínají... Všech těchto pět nebo šest dní. Pokračovat ve čtení →

Obecně takový problém! Zpoždění 5 dní. Po půl roce po porodu přišla poprvé menstruace! (Nyní má moje dcera téměř 2,5 roku) Neexistují žádné příznaky - moje hlava nemá závratě, necítí se špatně, hrudník mě nebolí. Provedl jsem dva různé testy - výsledek je negativní. Neexistuje ani náznak druhého proužku! Jsem strašně panic !! Abych byl upřímný, teď nejsem vůbec připraven na druhé dítě. Co si myslíte, děvčata, je možné těhotenství, nebo je to jen selhání cyklu? Možná zpanikařím brzy a všechno přijde ?? Přečtěte si více →

Před třemi lety jsme začali plánovat dítě, mám syna, můj manžel nemá děti. Byli vyšetřeni, všechno bylo v pořádku pro oba, předepsali mi ráno, nic nefungovalo, měřil jsem ovulaci bazální teplotou (mimochodem, teplota podle mých grafů v první fázi je 36,6-36,7, pak pokles ovulace a nárůst na 37,1-37,2, pak před menstruací klesl na 36,9 a nový cyklus) je vše perfektní. A tak po dobu 3 let. Letos v létě mě omrzelo chodit k lékařům, přestal jsem užívat prášky, přestal jsem měřit teplotu. Obvykle mám cyklus 28 až 31 dnů. Žádné zpoždění. A tak. Pokračovat ve čtení →

Dobrý večer, milé děvčata. Právě jsem běžel z práce domů a píšu vám. Dnes je první den zpoždění. Test je pozitivní))), zatímco se bojím radovat. Můj manžel a já plánujeme jen druhý měsíc. Jak jsem psal v posledním příspěvku, moje první těhotenství skončilo zmrzlé. A teď, o šest měsíců později, poté, co jsme obdrželi souhlas lékaře, jsme začali plánovat. První měsíc jsem měl všechny příznaky: bolest na hrudi, nevolnost atd. A jaké bylo moje zklamání, když byl test negativní a přišla menstruace. A pak jsem se styděl: Jsem všechny příznaky. Pokračovat ve čtení →

Ahoj holky, píšu sem, protože jste zkušenější a pravděpodobně někdo a možná jste měli podobný příběh. Poslední měsíce tedy byly 9. března a to je vše. Druhý měsíc již uplynul, od nich žádný sluch, žádný duch. Těhotenství bylo první, ale v období 10–11 porodnických týdnů došlo k spontánnímu potratu. Provedlo to čištění. Pak přišla moje menstruace, přesně podle očekávání, přesně o měsíc později. (Čištění 22dec, první měsíce 2. února, druhý měsíc 9. března) Už jsem provedl testy !! - Šlo negativně. Pokračovat ve čtení →

Vážné onemocnění, jako je syndrom toxického šoku, může být způsobeno stafylokokovou infekcí, když se během menstruačního cyklu používají tampony. Onemocnění postupuje rychle, což vede k rozvoji těžkého a obtížně léčitelného šoku, jehož úmrtnost je od 8 do 16%.