Začátek menstruace, což znamená

Pro mnohé bude těžké uvěřit, ale tento typ věštění je v současnosti zcela běžný. O menstruaci existuje obrovské množství lidových znamení a přesvědčení, kterým moderní dívky zcela důvěřují..
Takové věštění obvykle poskytuje informace pouze o příštím měsíci, bez dlouhodobých vyhlídek, ale to stačí, když hádáte každý měsíc.

 • Věštectví podle menstruace dnes;
 • Denní čas;
 • Hodnota dne v týdnu;
 • Věštectví podle měsíce - hodnota dne v měsíci.

Druhá kategorie je obsáhlejší, zahrnuje věštění podle čísel, podle kávové sedliny, podle data narození a samozřejmě věštění podle menstruace.

V moderním světě jsou mladí lidé stále.

Toto věštění lze nazvat rituálem.,.

Mnoho dívek věří, že podle počtu, dnů v týdnu a denní doby, kdy začíná menstruace, mohou předpovídat svou vlastní budoucnost..

Věštění z menstruace může vypadat lehkovážně a dokonce absurdně, ale je těžké odolat skutečnosti, že mnoho žen věří v jeho pravdivost a účinnost, navíc existuje obrovské množství důkazů, které říkají, jak pomocí tak jednoduchého typu věštění dívky skutečně poznaly vlastní budoucnost.

Můžete věřit nebo nevěřit v účinnost a pravdivost věštění, ale můžete to vždy zkusit a podívat se na konečný výsledek, možná vás může překvapit.

Věštění dnes podle menstruace

Pro mnohé bude těžké uvěřit, ale tento typ věštění je v současnosti zcela běžný. O menstruaci existuje obrovské množství lidových znamení a přesvědčení, kterým moderní dívky zcela důvěřují..
Takové věštění obvykle poskytuje informace pouze o příštím měsíci, bez dlouhodobých vyhlídek, ale to stačí, když hádáte každý měsíc.

Můžete hádat pouze jednou - v den, kdy začal menstruační cyklus. Predikce bude zcela záviset na tom, kdy období začalo. Pozornost je věnována nejen číslu, ale také dni v týdnu a také přesnému času.

Denní čas

Ráno je nejlepší čas. Předpokládá se, že pokud menstruace začala brzy ráno, znamená to rychlou lásku nebo harmonii a porozumění v rodině. Obecně tato denní doba naznačuje pozitivní vztah s blízkými: s blízkými příbuznými, milenkou, s dětmi a nejbližšími přáteli. Pokud vaše období začala ráno, pak budete mít příští měsíc jen vřelé a něžné vztahy s lidmi, které máte rádi..

Tyto metody pomáhají rozvíjet intuici.

Den - do 13:00. Považuje se také za vhodný čas pro zahájení menstruačního cyklu. Tento čas naznačuje, že celý příští měsíc vašeho života bude naplněn laskavostí, radostí a štěstím..

Odpoledne není vhodná doba. Nástup menstruace v tomto okamžiku může znamenat malé potíže a selhání, které vás čekají v blízké budoucnosti..
Začátek cyklu večer předznamenává neúspěšný měsíc, možná se vám stanou nějaké události, které způsobí dostatečně dlouhý smutek nebo touhu.

Noc je nejhorší doba. Začátek nočního cyklu může předznamenat úzké oddělení od blízkých..

Hodnota dne v týdnu

Důležitý je také den v týdnu, kdy začal menstruační cyklus..
Pondělí - začátek cyklu v tento den může naznačit možné domácí práce a starosti, které mohou nastat, a to z příjemných i nepříjemných důvodů.

Dá se říci, že celý náš život se skládá z neustálých problémů, ale to, co předpovídá měsíčník, bude něco docela důležitého a neobvyklého. Za zmínku stojí také to, že začátek menstruace v tento den může také předzvěstí drahého daru, který od milovaného dostanete..

Úterý - předznamenává rychlé setkání se starým známým, přítelem nebo příbuzným, se kterým jste se dlouho neviděli. V některých případech (poměrně zřídka) může začátek úterního cyklu také předzvěst časné seznámení s osobou, která vám bude postupem času velmi drahá a blízká. Další možností pro význam takového začátku cyklu jsou bezprostřední změny v životě..

Středa je nepříznivým dnem pro nástup menstruace. Tento den může slíbit spoustu potíží, které se vám během příštího měsíce stanou. Ale nezoufejte, všechny tyto potíže nebudou fatální a řešitelné, můžete vyřešit všechny problémy, které vzniknou sami, pokud se nerozrušíte a nevzdáte se. Pamatujte, že jste dostali varování, nikoli větu, takže buďte připraveni na potíže, ale nebojte se jich..

Čtvrtek je den, kdy věštění z menstruace nelze jednoznačně interpretovat. Na jedné straně může začátek cyklu v tento den znamenat pozvání na hlučnou dovolenou nebo hostinu, je možné, že se tato dovolená uskuteční ve vašem domě a vy sami budete hostitelkou stolu. Na druhou stranu může tento den předzvěst, že v určitém okamžiku náhodou navštívíte cizince, a není známo, zda bude toto setkání příjemné nebo ne. V každém případě je ve vašich silách zajistit, aby bylo jakékoli setkání bezpečné, zvláště teď, když jste na to byli upozorněni..

Pátek je dnem událostí. Začátek cyklu v tento den může ohlašovat bezprostřední dobrou zprávu, která zcela změní váš život. Současně jsou možné určité potíže, které je třeba překonat a na které budete muset vynaložit velké úsilí..

Sobota je dobrý den pro zahájení menstruace; předznamenává hladký a příjemný vývoj všech vašich životních událostí. Nemusíte se příliš bát a rozruchovat, všechny problémy vyřeší samy, s minimálním zapojením. Je pravděpodobné, že vám příští měsíc někdo, koho znáte, vyzná lásku, nebo se splní vaše dlouholeté přání, na které byste mohli jednoduše zapomenout..

Neděle je nejlepší den, tento začátek menstruace může být předzvěstí celého měsíce zábavy a radosti, bezstarostného a šťastného času. Je možné, že v blízké budoucnosti vyřešíte problémy, které vás trápí ve vztazích s vaším blízkým, k čemuž velmi pomůže upřímný rozhovor od srdce k srdci.

Věštectví podle měsíce - hodnota dne v měsíci

Kromě denní doby a dne v týdnu můžete také uhodnout podle dnů svého období - zvažte den v měsíci, datum, kdy cyklus začal.

 • 1 - během příštího měsíce se ve vašem životě objeví příjemné události a setkání, které způsobí skutečnou euforii a štěstí.
 • 2 - brzy se můžete setkat s pocitem zanedbání nebo zklamání ve vztahu k události nebo osobě.
 • 3 - je možná hádka, jejíž další vývoj zcela závisí na vás, buď bude problém zapomenut, nebo to přeroste v rozsáhlý skandál.
 • 4 - ve vašem životě se stanou příjemné události, na které jste dlouho čekali.
 • 5 - brzy vás čeká příjemné překvapení od osoby, kterou milujete.
 • 6 - varování, možná máte nepřítele, který pro vás připravuje nějaký špinavý trik (možné jsou pomluvy a pomlouvání).
 • 7 - někdo vás miluje natolik, že vás považuje za smysl celého svého života.
 • 8 - brzy zažijete takový nepříjemný pocit jako žárlivost.
 • 9 - někdo plánuje narušit váš vztah s milovanou osobou.
 • 10 - brzy na vás čeká pocit lásky, nebo začne nové kolo ve vztahu s milovanou osobou.
 • 11 - pamatujte, že váš milenec je vám věrný a upřímný k vám, alespoň na příští měsíc ho nepodezírejte z žádných nesmyslů.
 • 12 - brzy potkáte okouzlujícího a milého člověka, ale buďte opatrní, může pomocí magie upoutat vaši pozornost na sebe.
 • 13 - brzy nastanou vážné potíže.
 • 14 - očekávejte dobré zprávy.
 • 15 - očekávejte špatné zprávy.
 • 16 - není třeba hodně klábosit nebo klábosit, může to selhat.
 • 17 - možné krátkodobé nebo dlouhodobé oddělení od milovaného člověka.
 • 18 - je možná nová láska nebo vývoj staré.
 • 19 - věštění z menstruace v tento den naznačuje, že se brzy zamilujete, ale není známo, zda bude láska vzájemná.
 • 20 - neopětovaná láska je možná.
 • 21 - varování, milovaný člověk vám může lhát.
 • 22 - očekávejte neočekávaný příjem - finanční blahobyt.
 • 23 - příjemné události, které vás potěší.
 • 24 - brzy se ve vašem domě uskuteční setkání nebo oslava, která bude mít mnoho návštěvníků.
 • 25 - nové příjemné seznámení se zajímavou osobou.
 • 26 - potkáte někoho, kdo dokonale rozumí vaší bolesti a vašemu rozrušení.
 • 27 - vaše staré přání se brzy splní, pomoc přijde z neočekávané strany.
 • 28 - v práci vás čeká úspěch a potenciální zisk.
 • 29 - brzy se může stát něco, co vás velmi rozruší, což vám způsobí slzy, buďte na to připraveni a neskrývejte své vlastní emoce, jen tak můžete překonat potíže.
 • 30 - je možné rozvíjet vztah s novým člověkem.
 • 31 - ve vašem životě se stanou neočekávané události, je možné, že brzy vyrazíte na výlet, ale existuje šance, že uděláte čin, za který se později budete stydět.

Hádali podle měsíčního cyklu od starověku, ale nelze jednoznačně říci, zda se jedná o skutečné věštění nebo o jednoduchou zábavu. V každém případě můžete vždy vyzkoušet věštění z měsíce - pamatujte si den, kdy cyklus začal, podívejte se na jeho interpretaci a porovnejte s událostmi, které se ve vašem životě v blízké budoucnosti vyskytnou.

Nejlepší kartářky vám řeknou to nejlepší pro vás.

Tajemství ženské přirozenosti: věštění v kritické dny pro ženy

Mnoho lidí si klade otázku, jak je možné, aby ženy věnovaly věštění pomocí menstruace. Spolu s dalšími dlouho známými metodami předvídavosti je dnes stále populárnější. Predikci podle menstruačního cyklu lze nazvat mezi nejstaršími a relativně spolehlivými metodami věštění. S jeho pomocí můžete zjistit, co čeká na věštce v blízké budoucnosti..

 1. Síla menstruační krve ve věštění
 2. Jak správně hádat
 3. Metody věštění pro menstruaci
 4. Předpověď lásky
 5. Každou hodinu
 6. Podle denní doby
 7. Podle dnů v týdnu
 8. Věštění do dnů v měsíci
 9. Feng Shui věštění
 10. Lidová znamení pro menstruaci
 11. Věštění do lunárních dnů
 12. Novoroční předpověď menstruace

Síla menstruační krve ve věštění

Po dlouhou dobu lidé považovali krev ztracenou ženami během menstruace za jednu z nejmocnějších magických látek. Byla uznána jako magický elixír, který nese vitální energii. Starověcí léčitelé a čarodějové to používali ke zvýšení plodnosti rostlin, ochraně domu před temnými silami a zbavení se zlých duchů..

Dnes to vypadá poněkud divně, ale pokud si vzpomeneme, že menstruace je přibližně stejná jako lunární měsíc, můžeme předpokládat spojení ženského těla s vesmírnými objekty. S tímto vědomím je snadné uvěřit, že krev, která vychází během menstruace, je široce používána pro kouzla lásky na milovaného muže.

Také ve starověku se věřilo, že během menstruace se zostří ženská intuice. Proto jsou různé možnosti věštění do budoucna v kritických dnech považovány za zcela pravdivé..

Zajímavý! Nedávné vědecké studie ukázaly, že krev ztracená ženou během jejího období může být zdrojem kmenových buněk používaných v medicíně k léčbě leukémie..

Jak správně hádat

Existují určitá pravidla pro předpovídání budoucnosti menstruací. Pokud je budete přesně dodržovat, bude výsledek pravdivější. Chcete-li zjistit, co se stane v budoucnu, je důležité postupovat podle těchto kroků:

 • hádejte pouze jednou v první den menstruace;
 • co nejpřesněji sledovat okamžik vzniku výtoku (v jaké denní době atd.);
 • používat několik metod věštění najednou (například v den v týdnu a hodinu začátku menstruace);
 • nemluvte o přijatých prognózách (obzvláště příznivé).

Výsledky jsou platné do dalšího menstruačního období.

Metody věštění pro menstruaci

K dispozici ženám, které chtějí zkontrolovat přesnost metody, existuje nejméně 5 možností předpovídání budoucnosti pomocí menstruace. Všechny jsou založeny na okamžiku krvácení. Mezi nejpravdivějšími metodami věštění z menstruace jsou obvykle zmíněny ty, které berou v úvahu:

 • den v týdnu nástupu menstruace;
 • den v měsíci;
 • denní doba - ráno nebo večer, ve dne nebo v noci;
 • hodina nového období.

Aby byly výsledky měsíčních předpovědí přesnější, je lepší použít současně alespoň dvě možnosti věštění - koneckonců v tomto případě je zohledněn vliv několika faktorů. Na pomoc těm, kteří chtějí předvídat budoucí události, existuje další způsob - podle lunárního kalendáře.

Ačkoli je metoda předpovědi menstruačního cyklu považována za nejstarší, lze ji použít také online. Stačí najít web věnovaný takovému věštění a zadat potřebné parametry - datum a čas začátku menstruace. Služba dá možnost a dáma si bude muset zapamatovat výsledek a zkontrolovat, zda se v budoucnu splní.

Předpověď lásky

Jedním z nejznámějších proroctví pro manželství a rozvoj vztahů je metoda věštění, s přihlédnutím k denní době nástupu menstruace.

 1. Pokud menstruace šla od půlnoci do 8 ráno - dívka bude mít lásku, která není určena k rozvoji, protože ani ona, ani objekt její touhy nebudou moci vyznat své city.
 2. Počínaje před polednem ohlašuje menstruace nezapomenutelné období vzájemných námluv. A to platí nejen pro začátečníky ve vztahu, ale také pro ustavené páry, pokud jejich intimní život postrádá živé emoce.
 3. Menstruace, která se objeví v prvním segmentu dne - od 12 do 15 - předpovídá ideální vztahy v příštích několika týdnech..
 4. Pokud menstruace začala mezi 15 a 18 hodinami - řekne to ženě o pravděpodobných příjemných překvapeních v příštím měsíci. Její milovaný předvede své pozitivní stránky a potěší vyvoleného něčím romantickým.
 5. Krvácení po 18:00 říká, že ve vztahu těchto dvou nejde všechno hladce. Pravděpodobné problémy mohou začít v důsledku žárlivosti, podvodu nebo podhodnocení na straně jednoho nebo obou partnerů.

Kterákoli z možností věštění z menstruace z lásky je dnes pro dívky stále atraktivní.

Každou hodinu

Tato metoda predikce vám umožňuje zjistit, zda se sen splní, jak a kdy. Několik dní před očekávanou menstruací byste si měli přát a věnovat pozornost tomu, kdy začal výtok. V tabulce níže jsou uvedeny možnosti podrobně..

Čas výskytu menstruaceBude možné dosáhnout požadovaného, ​​co je k tomu zapotřebí
První hodina dneNaplnění záhady je pravděpodobné, pokud ovlivňovatel pomůže
1-2Sen se nesplní kvůli hrdosti
2-3Přání se nikdy nesplní
3-4Nikomu byste neměli říkat, co chcete
4-5Záhada se nesplní
5-6Přání se splní
6-7Sen není předurčen k uskutečnění
7-8To, co chcete, se splní
8-9Předpokládaná událost se s největší pravděpodobností nesplní
9-10Výsledkem bude pouze tvrdá práce
10-11Spolehlivý přítel pomůže ženě splnit si sen
11-12Toto přání se brzy splní
12-13Měli byste být trpěliví a počkat
13-14Koncipovaná se naplní za pár let
14-15Sen se po chvíli zhmotní
15-16Pravděpodobně se toto přání již splnilo
16-17Plán se naplní během příštích měsíců
17-18Některé důvody narušují provádění
18-19Splní se, pouze pokud budou splněny určité podmínky
19-20Abyste dosáhli toho, co chcete, musíte být aktivnější
20-21Sen je téměř splněn, je lepší o tom nemluvit
21-22Neuvědomeno z důvodu známého ženě
22-23Přání se splní asi za rok
23 do půlnociMusíte velmi silně věřit, že se váš sen splní

K dispozici je také možnost věštění z menstruace po dobu 12 hodin. V tomto případě jsou výsledky duplikovány. Výsledek takové predikce je méně spolehlivý..

Podle denní doby

Jedná se o jednu z nejpřesnějších a nejosvědčenějších metod věštění žen každý měsíc..

 1. Pokud ráno přišla nová menstruace, dámě se dostane pozornosti mužského pohlaví, dobrých vztahů s blízkými a řešení konfliktů. Vzhled silné náklonnosti a lásky je pravděpodobný, a ne vždy pro muže. Tímto způsobem se často projevují vřelé city k blízkým, včetně rodičů, dětí a přátel..
 2. Menstruace, která začala odpoledne před obědem, předpovídá skvělou náladu v nadcházejícím měsíci a možné přijetí dobrých zpráv i splnění tužeb..
 3. Menší potíže se objeví v příštích několika dnech, pokud příští menstruace začala odpoledne.
 4. Večerní krvácení, varuje před budoucí touhou a pocity osamělosti a nudy.

Počínaje nocí předpovídá menstruace podvod, odloučení od blízkých, ochlazení pocitů, utrpení. Pokud však víte o možném nebezpečí, je čas se připravit, abyste tomu zabránili - omezit negativní emoce, zkusit udělat ústupky.

Podle dnů v týdnu

Pokud menstruace začala jeden ze sedmi dnů, budoucnost se interpretuje takto:

 1. Pondělí. Pravděpodobně se objevily různé druhy obav, potíží a obav. Existuje také naděje na příjemné překvapení.
 2. Úterý. Na neočekávané setkání s osobou, která už dávno zmizela z dohledu, nebo na nové seznámení s někým, kdo si rychle uvědomí důležitost. Mohou začít životní změny.
 3. Středa. V příštím měsíci nepřichází příliš příznivé období, pravděpodobně nastanou menší problémy. To nebude trvat dlouho, ale žena by měla analyzovat situaci, aby se připravila a pochopila, kde může očekávat potíže..
 4. Čtvrtek. Je možná zábavná domácí párty s hody nebo nečekané pozvání na návštěvu.
 5. Pátek. Budou dobré zprávy, které ovlivní běh života. Problémy jsou však také pravděpodobné, je reálné se s nimi vyrovnat, pokud vynaložíte dostatečné úsilí. Za zmínku stojí také zdraví..
 6. Sobota. V příštích několika dnech to půjde dobře. Není třeba si dělat starosti, malé problémy se vyřeší samy a sen se splní. Lze doufat v vyznání lásky.
 7. Neděle. Blízká budoucnost bude bezstarostná a radostná, zlepší se vztahy s drahou osobou a stávající potíže budou rychle vyřešeny.

Věštění do dnů v měsíci

Tato metoda také ukazuje, co se brzy stane. Musíte si pamatovat datum, kdy začala další menstruace.

 1. Žena může očekávat příznivé období, úspěšné dokončení věcí, vyznání lásky, pokud krvácení začalo od 1. do 7. dne v měsíci. Možné jsou i neočekávané klepy, konflikty, nedorozumění nebo zanedbávání ve vztahu s partnerem.
 2. Menstruace, která začala ve druhém týdnu od 8 do 14, varuje před tajnými obdivovateli a nepřiměřenou žárlivostí. Je třeba držet sliby, jinak by mohlo dojít ke ztrátě důvěry. Žena by neměla podvádět a dovolit lži ve vztahu k sobě.
 3. Vzhled absolutoria od 15. do 21. dne v měsíci předznamenává splněný sen a finanční úspěch. Obecně je období příznivé.
 4. Pokud vaše menstruace nastane 18., jedná se o varování před možnou zradou a špatnými situacemi, které změní váš život. Ale nenechte se rozrušit, budou pozitivní okamžiky..
 5. Menstruační období, které začalo v týdnu od 22. do 28. dne v měsíci, varuje, že plánované může jít jiným způsobem, zrada je možná, měli byste být opatrní ve finančních záležitostech. Ale zároveň tyto události slibují dobrý výsledek a věci skončí úspěšně..
 6. Menstruace, která začala poslední dny v měsíci, naznačuje pravděpodobnost mystických událostí.

Ještě spolehlivější výsledek je dán věštění přesným datem začátku menstruace..

Den v měsíciCo je míněno
1Dobrá nálada a emoční povznesení během celého cyklu, dobrá zpráva je pravděpodobná
2Každá osoba, předmět nebo událost se stane nepříjemnou, zklamáním a opovržením
3Možná je hádka s partnerem nebo pracovní problémy, konflikt, který se může vyvinout v nepřátelství
4Dobrá nálada a rychlé splnění touhy, příjemné překvapení je pravděpodobné
PětNečekaný dárek nebo dobrý nákup, který potěší na dlouhou dobu
6Možná jiní šíří drby a fámy, stojí za to zastavit nebo omezit komunikaci s nimi
7Cizinec má silné city k ženě a stávající vztah bude silnější.
8Partner může během měsíce vyvolat žárlivost
devětOčekává se, že se o drbech řekne skandál s milovaným mužem
desetObjeví se pocit zamilování, vztahy zesílí nebo vybledlé emoce ožijí
jedenáctMůžete si být jisti svými pocity partnera, neměli byste žárlit
12Pravděpodobnost obdržení neočekávané pozornosti, která pravděpodobně nepřinese výsledky
13Během příštího měsíce přicházejí velké potíže a nepohodlí
čtrnáctDobré zprávy přijdou z dálky
patnáctJe možné přijímat rozrušující zprávy
šestnáctStojí za to mlčet více, jinak se očekávají vážné potíže.
17Vztah s partnerem je ohrožen, rozchod je pravděpodobný
osmnáctMěsíc projde ve znamení lásky, je možná nová etapa ve vývoji vztahů
19Vysoká pravděpodobnost setkání s vaším budoucím manželem
20Pocity nebudou sdíleny, klamání blízkými je možné
21Uložení vztahu bude fungovat pouze prostřednictvím upřímnosti.
22Pravděpodobné jsou neočekávané velké zisky, existuje naděje na nalezení dobrého zaměstnání
23Pocit šťastných a příjemných překvapení na příštích třicet dní
24Přijedou hosté, kteří dlouho čekali
25Brzy potkáme zajímavé lidi
26Někteří z přátel projeví laskavost a pomohou ženě v obtížné situaci.
27Splněný sen
28Očekává se úspěch v úsilí a materiální bohatství
29Pravděpodobnost zklamání a slz
třicetNová setkání, vzájemné pocity
31Brzy se objeví neočekávaná událost nebo výlet

Feng Shui věštění

Předpovídání pomocí tohoto východního učení je považováno za jedno z nejpravdivějších. Kombinuje tři parametry: den v týdnu, den v měsíci a přesný čas, kdy období trvalo.

Žena by si měla pamatovat, jakou část dne začala menstruace: ráno, odpoledne nebo večer. Výsledek musí být prostudován a zaznamenán. Poté postupně zkontrolujte, analyzujte a zapamatujte si hodnotu měsíce podle čísel a dnů v týdnu. Feng Shui dále doporučuje porovnat získané údaje a vytvořit pravděpodobnou předpověď pro příští měsíc.

Viz také: Věštění na kousku papíru

Lidová znamení pro menstruaci

Ve starověku byla menstruace ženy považována za nadpřirozený jev. Tento názor se z části odráží v lidových znameních a pověrách, které s ním souvisejí. Většina věštců věnuje pozornost včasnému nástupu kritických dnů..

 1. Pokud menstruace začala striktně podle plánu, události se budou pohybovat podle plánů a sny se stanou skutečností.
 2. V případě předčasného nástupu menstruace v životě je možný neočekávaný obrat.
 3. Pokud došlo ke zpoždění menstruace, pak je stabilita ve všech oblastech života dopředu, neočekávají se náhlé změny.

Lidé věřili, že během menstruace by žena neměla chodit do kostela, neměla by čistit nebo připravovat zásoby na zimu. Věřilo se, že krvácení, které začalo u dívky v den svatby, ohrožuje její budoucí děti životními obtížemi..

Věštění do lunárních dnů

Po dlouhou dobu lidé věřili, že žena závisí na noční hvězdě a jejích fázích. Například průměrná doba měsíčního cyklu je 28 dní, což je přesně stejné jako období plné revoluce přirozeného satelitu kolem Země. Proto navrhovaná metoda věštění do budoucna.

 1. Pokud výboj proběhl během dorůstajícího měsíce, ženy mohou očekávat splnění snů a hmotného bohatství..
 2. Měsíčně, ke kterému došlo za úplňku, předznamenává ztělesnění požadovaného, ​​hodně štěstí a živých dojmů.
 3. Když menstruace začala v klesající fázi, naznačuje to následné zklamání, nepříjemné situace a neúspěšné plány. Ale nezoufejte, protože se začátkem nového lunárního měsíce přijde dobrá série.

Zajímavý! Jedno z populárních znamení (nebo pověr) připisuje čarodějnické schopnosti ženě, jejíž období začalo na úplňku. Jednou v takových dnech měli zakázáno dívat se na lidi (zejména na kojence), aby zabránili zlému oku.

Novoroční předpověď menstruace

Další metoda věštění spojuje začátek menstruace a hlavní svátek roku. Pokud se krvácení objevilo 1. ledna, měli byste věnovat pozornost tomu, kdy začne další období 365 dnů.

Den v týdnu, který připadl na 1. lednaCo předznamenává příští rok
pondělíPřátelé vám pomohou splnit váš starý sen
úterýNesezdané dívky se setkají se svými snoubenci. Ti, kteří našli své štěstí, budou muset rodinu doplnit
středaŽena čeká na oslavu s velkým počtem hostů (svatba, výročí)
ČtvrtekObdobí v tento den slibují vítanou cestu
pátekMožnost koupě bytu nebo jiné nemovitosti
sobotaPravděpodobné vyznání lásky
NeděleMožná návrh na sňatek

Pokud vaše menstruace začala první lednový den, nedělejte si starosti - je lepší analyzovat, co přinese příští rok.

Od starověku se ženy snažily předpovídat budoucnost do prvního dne menstruace, protože věděly o tajemné síle krve během tohoto období. Nelze říci, jak pravdivé jsou výsledky takového důvěrného věštění, ale každá žena může ocenit jeho účinnost. Chcete-li to provést, musíte si pamatovat, kdy začala menstruace, prostudovat všech 5 možností věštění a přemýšlet, interpretovat výsledky. A pak během příštího měsíce sledujte, zda se proroctví naplní.

Přihlašování měsíčně - co říká lunární kalendář

Menstruační cedule hodně napoví o každodenních událostech a také pomohou ženě připravit se na neočekávané změny. Přečtěte si níže o starých menstruačních přesvědčeních..

Jaké jsou příznaky menstruace

Mnoho přesvědčení přežilo dodnes, což naznačuje, po které události z každodenního života budou následovat dobré nebo špatné události. Některé z nich mají logické zdůvodnění. Existuje také řada slavnostních znamení, která mladým lidem říkají, jak se správně chovat na svatbě, na Nový rok a během církevních svátků..

Známky menstruace se modernímu člověku zdají neobvyklé. V některých regionech představovaly věštění do období začátku kritických dnů. Pro každou ženu to byl způsob, jak zjistit budoucnost, která nevyžadovala žádné konkrétní atributy a rituály..

To, co bylo předpovězeno známkami menstruace, se táhne po určitou dobu až do dalších kritických dnů, po nichž lze získat novou předpověď budoucnosti. Chcete-li to provést, musíte si pamatovat, v jakou denní dobu, den v týdnu a den v měsíci jste začali menstruovat, a poté si přečtěte níže uvedený výklad. Jak vidíte, je to velmi snadný způsob, jak zjistit, co vás v blízké budoucnosti čeká..

Lidová znamení pro menstruaci - denní doba

Pokud menstruace začíná ráno, od rána do poledne, je to dobré znamení. Až přijde další období, najdete štěstí v osobním či manželském životě, smíření s příbuznými nebo příjemné chvíle se svými přáteli. Vztahy s ostatními během stanoveného období budou vřelé a přátelské..

Čas od poledne do západu slunce vyjadřuje radost a štěstí, pozitivní emoce a úplnou absenci hádek, sporů a skandálů.

Druhá polovina dne je pro zahájení menstruace méně úspěšná. Večerní předzvěsti trpí nudou a touhou. Navíc, čím blíže k půlnoci nastanou potíže ženy, tím nudnější a nudnější život bude v příštích několika týdnech..

Noc znamená odloučení nebo osamělost. Možná je váš vztah v nebezpečí, zkuste předcházet problémům, abyste kvůli nim neutrpěli. Někdy to znamená nadměrné zaměstnávání přátel a milovaného člověka, stejně jako nucený odchod nebo váš koníček pro podnikání, a ne komunikace..

Mohl by vás zajímat článek: známky kýchání v čase.

Známky podle menstruace - dny v týdnu

Poté, co určíte hodnotu denní doby, ve které začala menstruace, vezměte si kalendář a zjistěte, co vám znamení slibují do dnů v týdnu..

Pondělí je úzkost a potíže. Není známo, jak příjemná by se tato předpověď mohla ukázat. V moderním člověku není ani jeden den úplný bez potíží. Ale přesto je budete moci rozlišit mezi každodenními starostmi. Důvodem bude s největší pravděpodobností něco, na co jste dříve nemysleli..

Úterý naznačuje, že příští týdny jsou nejlepší dobou, abyste změnili svůj život, učinili důležité rozhodnutí a rozhodli se. Je možné setkat se s lidmi, na které jste již dlouho zapomněli, nebo navázat nové známosti. Větší pravděpodobnost smíření s přáteli, milostné vztahy.

Začátek menstruace ve středu má potíže. Nenechte se rozrušit, protože předpověď těchto příznaků ovlivňuje pouze jeden menstruační cyklus, který netrvá tak dlouho. Je pravděpodobné, že jste na tyto výzvy již připraveni, takže vás nebudou moci zaskočit. Možná budou znamení příští měsíc optimističtější, ale zatím si dávejte pozor na cizince a nevěřte všem.

Čtvrtek - hostům. Možná pozvání na svatbu nebo jinou událost. Pokud připadne dovolená na období, o kterém mluví cedule, strávíte ji ve veselé společnosti. Je možné potkat zajímavé lidi, kteří se mohou stát vašimi přáteli.

Pátek varuje, že musíte být trpěliví - potíže jsou na dosah ruky. Příjemné akce však budou také příští měsíc..

Sobota je nejlepší den pro zahájení menstruace. Počkejte na splnění tužeb. To je známka svatby nebo zasnoubení, vyznání lásky, začátek nového vztahu..

Neděle je pro radost a zábavu. Tento měsíc strávíte v dobré náladě a nic to nemůže pokazit. Čekejte na zajímavé události, komunikaci s přáteli, výlety na dovolenou. Je možná nezapomenutelná konverzace, dobrá i špatná.

Známky o menstruaci - kombinace čísla a dne v týdnu

Hodnota dne, se kterým se shodoval začátek období, by měla být kombinována s dnem měsíce. Předpovědi budou správné, a pokud jsou navzájem protikladné, je třeba očekávat obě události. V kombinaci s denní dobou získáte nejpřesnější a nejpodrobnější předpověď pro příštích několik týdnů. Níže jsou uvedeny interpretace čísel měsíce.

1 - štěstí a štěstí ve všech oblastech života.

2 - někým pohrdáte.

3 - hrozba hádek a konfliktů, snažte se držet se od takových situací, protože důsledky mohou být nepříjemné. Je tu šance na plivnutí, buďte opatrní.

4 - zábava a štěstí.

5 - dárek nebo jiné překvapení, možná uděláte smlouvu.

6 - drby. Buďte připraveni na pověsti o lidech, které znáte, nebo o sobě. Nevyjadřujte se k drbům a nepředávejte je dál, pak vám bude poskytnuta věcná odpověď. Neberte si zvěsti o sobě k srdci, protože neexistují lidé, o kterých nikdo nediskutuje.

7 - láska a vaším úkolem je ji udržet. Možná potkáte osud nebo uzavřete mír se svým blízkým.

8 - neměli byste mladému muži dávat důvod k žárlivosti. Snažte se ovládat a nedělejte hlouposti..

9 - potíže, v boji proti nimž potřebujete klid a sebevědomí. Tyto problémy mohou být způsobeny drby o vás nebo touhou po pověstech o jiných lidech..

10 - láska. Pro dívky, které již mají pár, a pro vdané ženy, znamení slibuje štěstí v osobním nebo rodinném životě, vynikající vztahy s druhou polovinou.

11 - loajalita milovaného člověka nebo loajalita přátel.

12 - vzhled dočasné přitažlivosti. Dejte si pozor na toto číslo, možná předznamenává pokušení nebo dokonce kouzlo lásky.

13 je jedno z nejvíce nešťastných čísel a lidé si to myslí nejen u nás. Slibuje smůlu a potíže.

14 - dobré události.

15 - špatné zprávy.

16 - lidová moudrost varuje před drby. Snažte se držet hubu několik příštích týdnů. To platí také pro urážlivé komentáře o milované osobě..

17 - odloučení od milovaného člověka. Nenechte se rozrušit, nemluvíme o ukončení vztahu, pravděpodobně budete muset odložit schůzky kvůli vynucenému výletu nebo nedostatku času.

18 - zamilování a hodně štěstí v osobním životě.

19 - štěstí.

20 - neopětovaná láska, hádka s osobou, na které vám záleží, je možná.

21 - buďte ostražití, nedůvěřujte podvodníkům a pozorně sledujte své věci.

22 - štěstí v penězích. Možná získáte bonus, otevřete nový zdroj příjmů a vyhrajete v loterii. Stojí za to se pokusit vydělat více.

23 - štěstí.

24 - neočekávané hosty a schůzky, buďte připraveni je přijmout. Je možné dlouho očekávané setkání.

25 - seznamování, rozšiřování kruhu komunikace.

26 - škoda nebo pomoc přátel nebo příbuzných.

27 - splnění milovaného snu.

28 - pohoda.

29 - slzy a smutek.

30 - vzájemné pocity.

31 je příjemným překvapením. Může to být dovolená, nový známý nebo koníček..

Starověké víry o menstruaci

O vašem období je mnoho známek. Za starých časů se věřilo, že žena v této době má zvláštní moc, která může chránit před negativitou i škodit ostatním..

Během menstruace byste neměli vařit jídlo. Mnoho lidí stále věří, že pokrmy budou bez chuti a rychle se zhorší. Toto znamení lze logicky ospravedlnit, protože pocity v tomto období se mění, v důsledku čehož může dívka přidat příliš mnoho soli a dalších složek. Za starých časů bylo „nečistým“ ženám zakázáno přistupovat k nádobám, ve kterých se připravoval ocet, pivo, kvas nebo víno, jinak by se tekutina mohla znehodnotit.

Pokud se první menstruace dívky objevila příliš brzy, slibovalo jí to osud matky s mnoha dětmi..

Staré znamení o menstruaci říká, že žena by se v této době neměla dívat na nahé lidi, dokonce se doporučuje svěřit někomu jinému koupání vlastního dítěte. Dříve se věřilo, že nahé tělo, na které se dívka v kritických dnech dívá, bude pokryto vyrážkou.

To není jediný zákaz. Za starých časů, během menstruace, se nesmělo zalévat a vysazovat cibuli a okurky, aby zelenina nezožloutla a nekazila se ještě předtím, než ji vytrhli ze zahrady. Na rostoucí třešně se nemůžete dívat, jinak zmizí, a také vylézt na strom a sbírat ovoce - může vyschnout.

Předpokládá se, že pokud dívka krvácí sama nebo někdo jiný, její období bude trvat mnohem déle. To je samozřejmě předsudek, ale dřívější ženy během menstruace nesměly krájet zvířata a jídlo v kuchyni..

I nyní je pro dívku, která má menstruaci, považováno za velký hřích chodit do kostela..

Menses nejen dělá ženu „nečistou“, ale také pomáhá chránit její příbytek a zvířata před zlým okem. V minulosti proto ženy v domácnosti pokropily práh domu a hospodářských zvířat, aby nikdo nemohl zkazit.

Znalost znamení umožní dívkám rozjasnit kritické dny zajímavým věštectvím a bude se méně starat.

Věštění z menstruace: nejosvědčenější způsoby

Věštění z menstruace je jedním z možných způsobů, jak zjistit vaši blízkou budoucnost. Predikce se počítá pro příští měsíc a platí do začátku krvácení. Výjimkou je věštění o snoubencích, ale s jejich pomocí lze osud předpovědět pouze jednou. Výklad bude záviset na čase, dni v týdnu, dni v měsíci a také na lunárním dni. Pro ucelenější obrázek se doporučuje kombinovat několik proroctví..

JE DŮLEŽITÉ VĚDĚT! Věštkyně Baba Nina: „Pokud si dáte peníze pod polštář, vždy bude spousta peněz.“ Přečíst více >>

 • 1. Obecné body
 • 2. Popis věštění
  • 2.1. Podle denní doby
   • 2.1.1. Předpověď lásky
  • 2.2. Podle dnů v týdnu
   • 2.2.1. Věštění milovanou osobou
  • 2.3. Desítky měsíců v měsíci
  • 2.4. Čínské věštění (feng shui)

  Obecné poznámky

  Aby bylo věštění během menstruace co nejpřesnější, musíte dodržovat následující pravidla:

  • Použijte informace, které se vztahují pouze na první den krvácení a jeho nástup, pokud jde o načasování.
  • K získání nejpravdivějšího proroctví použijte několik technik.
  • Pamatujte, že přijaté informace jsou relevantní pouze do začátku dalšího menstruačního cyklu.
  • Výsledky věštění nelze sdělit nikomu, dokonce ani vnitřnímu kruhu..

  Měli byste si pamatovat nebo zapsat předpověď, abyste později mohli zkontrolovat, zda se splnila nebo ne..

  Popis věštění

  Věštění z menstruace se nevztahuje na tradiční magické obřady. Tyto interpretace byly získány jako výsledek staletí pozorování. Základem je vytvoření paralely mezi fyziologickými změnami v těle a událostmi, které jsou s nimi spojeny..

  Srdce znamená láska, plus je pozitivní událost, mínus je negativní

  Věštění menstruací nevyžaduje přípravu. K předpovídání svého osudu není třeba být věštkyní ani mít žádné další dovednosti. Je to jednoduché, ale dostatečně přesné.

  Existuje mnoho druhů menstruačního věštění. Nejznámější jsou:

  • v době nástupu krvácení;
  • do dne v měsíci;
  • den v týdnu;
  • denní období.

  Následující metody jsou stejně populární:

  • věštění za lunárních dnů;
  • věštění feng shui;
  • lidové znamení.

  Podle denní doby

  Tato metoda je založena na přesném čase výskytu prvního výboje:

  • Do 11:00. Nástup menstruace v této době slibuje zájem opačného pohlaví, řešení konfliktů, harmonii s bezprostředním prostředím.
  • 11: 00-13: 00. Dívka čeká na pozitivní a štěstí, nečekané štěstí
  • 14: 00-17: 00. Selhání a potíže jsou pravděpodobné, v každém úsilí musíte být opatrní.
  • 18: 00-21: 00. Ženu bude doprovázet pocit osamělosti a zoufalství..
  • 22: 00-06: 00. Rozloučení s blízkými, nepoctivost nebo podvod.

  Existuje další verze výkladu:

  • Ranní hodiny hovoří o štěstí, které vás bude provázet všude. Období, které začalo během tohoto období, předpovídá, že přijde nejvhodnější období pro zamilování a obnovení minulých vztahů. Silnou stránkou ženy je schopnost utěšovat ostatní a budovat harmonickou komunikaci. Nebude pro ni obtížné přesvědčit prostředí k vlastnímu názoru, bude si užívat v kruhu přátel, příbuzných, v pracovním kolektivu. Toto věštění se vztahuje na celou první polovinu dne..
  • Menstruace, která začala odpoledne, slouží jako varování. V této situaci je lepší nedůvěřovat nikomu další měsíc. Čas odvážných závazků a odhalení ještě nenastal, protože pravděpodobnost možných problémů je vysoká.
  • Večerní období předpovídají významné změny, jejichž povahu nelze předvídat. Náladu může zkazit nevysvětlitelný smutek a zmatek.
  • Noc je nejnepředvídatelnější částí dne. Pokud v tuto chvíli začne menstruace, můžete očekávat triky od nejbližších. Nedoporučuje se vdávat se v příštím měsíci a poddávat se pokušení.

  Předpověď lásky

  Toto věštění předpovídá události, které se v příštím měsíci odehrají na frontě lásky:

  • 0: 00-8: 00. Tajná vášeň, neschopnost vyznat své emoce.
  • 8: 00-12: 00. Nezapomenutelné počáteční období vztahů, živých a nezapomenutelných událostí.
  • 12: 00-15: 00. Vztah bude perfektní.
  • 15: 00-18: 00. Stojí za to připravit se na nečekaná překvapení, romantické akce.
  • 18: 00-00: 00. Vztahy se zhroutí v důsledku opomenutí a lží.

  Pro úplnější analýzu se doporučuje kombinovat toto věštění s věštění podle dnů v týdnu.

  Není třeba být smutný, pokud výsledek není zcela příjemný. Nemůžete to změnit, ale můžete se připravit a projít obtížnou fází co nejklidněji..

  Podle dnů v týdnu

  Toto věštění je také přesné. V závislosti na tom, v který den vaše menstruace začala, můžete získat následující hodnoty:

  Den v týdnuHodnota
  pondělíV budoucnu bude žena čelit domácím úkolům, a to jak radostným, tak ne tak moc. Jinou interpretací je obdržení daru od milovaného člověka
  úterýJe vysoká pravděpodobnost, že se setkáte s přítelem, se kterým jste se dlouho neviděli. Další význam má setkání s člověkem, který se stane důležitou součástí jeho osobního života
  středaVarování, že přichází nepříznivé období. K překonání potíží budete pravděpodobně potřebovat pomoc přátel.
  ČtvrtekPředpovídá oslavy, zábavu v domě. Existuje vysoká pravděpodobnost setkání se známou osobou, ale výsledek takového setkání není znám
  pátekŽena brzy uslyší zprávy, které zcela změní její život. Dalším významem jsou potenciální potíže, které lze překonat námahou
  sobotaŠťastný den. Věštění předznamenává řešení všech problémů, příznivé události. Můžete počkat na uznání sympatií nebo splnění tužeb
  NeděleNa ženu čeká štěstí, vítězství, příjemné události

  Věštění milovanou osobou

  Toto věštění pomůže dívce určit, jak se k ní mladý muž chová:

  • pokud menstruace začíná sudým číslem, znamená to, že upřímně miluje;
  • pokud liché - ne.

  Další verze věštění vám pomůže zjistit, kdy se dívka setká se svou snoubenkou a jakou bude mít postavu. Můžete uhodnout pouze jednou, jinak bude interpretace nepřesná.

  Před zahájením procesu musíte položit příslušnou otázku. Odpověď bude záviset na dni v týdnu:

  Den v týdnuVýklad
  pondělíMilovaný se brzy setká. Je to člověk, s nímž je příjemné mluvit, který ví, jak zvolit správná slova. Bude se tak chovat nejen u vyvolené, ale také u všech ostatních žen. Změnit ho nebude fungovat: musíte buď přijmout člověka takového, jaký je, nebo se rozejít
  úterýBudoucí láska se setká tento týden, ale to neznamená, že ho dívka okamžitě uvidí. Bude to osoba s přísnými pravidly, raději nejprve studovat partnera, než se mu svěříte, takže vztah bude postupovat pomalu. Pokud je žena odhodlána počkat, bude se k ní dokonale hodit. Pokud je přirozeně netrpělivá, jejich vztah nebude trvat dlouho.
  středaNástup krvácení v tento den naznačuje, že pravá láska bude splněna za šest měsíců, ale nebude okamžitě rozpoznána. Ten muž bude nepřátelský, ale to platí pouze pro cizince. Po bližším seznámení žena pochopí, že je kvůli své druhé polovině připraven na cokoli.
  ČtvrtekNástup menstruace v tento den naznačuje, že láska je velmi blízká a zůstává bez povšimnutí. Může to být blízký přítel nebo soused. Vše záleží na tom, jak rychle to žena vidí.
  pátekŽena se brzy nesetká se svou láskou. Ale když se to stane, uvědomí si, že to nebylo marné, že tak dlouho čekala. Ten muž bude romantický, připravený na bláznivé činy. S ním se bude cítit chráněna. Tento vztah může trvat celý život.
  sobotaMilovaný se setká náhodou a nikdo neví, kdy - zítra nebo za pár let. Ale žena okamžitě pochopí, že je to její snoubenec. Bude se jí na něm líbit všechno - vzhled, chování, vůně. Neměli byste však stavět hrady ve vzduchu, protože neexistují žádní ideální lidé. Tento muž má také nedostatky
  NeděleSetkání s milovanou osobou proběhne dostatečně brzy. Není však skutečností, že vztah bude trvat dlouho - bude hrubý a agresivní. Je nepravděpodobné, že by žena takové chování ocenila, zejména ve vztahu k sobě samé.

  Desítky měsíců v měsíci

  Podle čísel by toto proroctví mělo být nejpřesnější.

  Interpretace podle desetiletí:

  DesetiletíCharakteristický
  PrvníMenstruace, která začíná v této části měsíce, označuje příznivé období. Dívka bude mít štěstí ve všech snahách, obdrží dárek, vyznání lásky. Ve vztazích jsou možné potíže, konflikty, nedorozumění. Vyloučeny nejsou ani drby za zády, které pocházejí od neočekávané osoby
  DruhýBěhem tohoto období je možné zlepšit hmotný stav, naplnění touhy. Nejnepříznivějším dnem je 18. den. V tento den varuje menstruace před zradou příbuzných. Jsou možné různé nepříjemné situace, které mohou úplně změnit váš život. Neměli byste se příliš starat, protože budoucnost má nejen negativní, ale i pozitivní aspekty.
  TřetíPokud menstruace začne ve třetím desetiletí, může předvídat setkání s menšími problémy. Věci nemusí jít podle plánu. V osobním životě je zrada možná na straně obou partnerů. Se svými financemi musíte být opatrnější. Všechny události nakonec přinesou pozitivní výsledek. Lidé kolem budou potěšeni moudrostí a věrnými činy ženy, úspěch bude doprovázet každé podnikání

  Čínské věštění (feng shui)

  Podle čínských přesvědčení se věří, že se žena během menstruace osvobodí od negativity. V tomto přichází vesmír na pomoc. Je to energie vesmíru, která rozhodne, kdy začne čas na očistu. Spojuje se s prvkem, který ovlivňuje další vývoj procesu..

  Prvek závisí na měsíci narození:

  • Voda: Ryby, Rakoviny, Štíři.
  • Oheň: Beran, Lev, Střelec.
  • Země: Kozoroh, Býk, Panna.
  • Vzduch: Blíženci, Vodnáři, Váhy.

  Feng Shui věštění zní takto:

  Den v týdnuŽivel
  VodaoheňZemě a vzduch
  pondělíVýznamné novinkyNové seznámení, změny v životěPěkný známý
  úterýProvádění plánůÚspěch v práci, zlepšení finanční situace
  středaštěstíRomantické dobrodružstvíPozitivní zpětná vazba od ostatních
  ČtvrtekPlány nebudou realizovány, rozhodně nebude možné zjistit proč
  pátekSkandályUklidněte se a zanechejte zklamání v minulosti
  sobotaHodně štěstí ve všemEnergie a pohyb vpředHlavní změny na romantické frontě
  NeděleMusíte si dát pauzu, nabrat sílu, věřit v zítřek a počkat na novou menstruaciVšechno půjde podle plánu

  Znamení

  Věštectví v kritických dnech je jednoduchý a neškodný způsob, jak zjistit budoucnost. Dříve byla na období menstruace uložena určitá omezení:

  • Ženy nesměly plavat v říčních nádržích a navštěvovat chrámy.
  • Bylo zakázáno vařit a dělat domácí práce.
  • Rovněž nebylo dovoleno vysazovat rostliny, protože mohly zemřít..

  Pokud menstruace začala v den jejich svatby, věřilo se, že děti budou mít obtížný život. Abychom se před tím chránili, bylo nutné přečíst spiknutí.

  Ženy, jejichž doba krvácení se shodovala s úplňkem, byly považovány za čarodějnice. Bylo jim zakázáno dívat se na lidi a dobytek, aby se nehýbaly.

  Menstruační krev byla uctívána jako ochranná. Pokud ve vesnici vypukl požár, dívka během menstruace běžela třikrát po hořící chatě, aby se oheň nerozšířil na ostatní. Stříkali si své domovy takovými sekrety, aby je chránili před zlým okem. Nejzkušenější kartářky v osadách předpovídaly budoucnost podle ženského lunárního kalendáře.

  Lunární dny

  Lunární dny mají určitý dopad na stav ženy. Tato metoda proroctví odkazuje na věštění, které existuje od starověku:

  • Pokud na rostoucí měsíc přišla menstruace, slibují úspěch v podnikání. Život bude během menstruačního cyklu naplněn šťastnými okamžiky..
  • Za úplňku můžete očekávat skutečné ženské štěstí, splnění milovaného snu.
  • Ubývající měsíc přináší zklamání a potíže. V životě začal černý pruh.

  Nemůžete hádat 1., 12., 13., 14., 19., 23., 26., 29. lunárního dne, protože informace nebudou pravdivé.

  Numerologie

  Existuje varianta věštění podle menstruačního cyklu, kde interpretace závisí na počtu, při kterém krvácení začalo:

  Den v měsíciHodnota
  1Hodně štěstí a štěstí, které přinese euforii. Ale ona neoslepne, ale dá podnět ke zlepšení.
  2Milovaný člověk zklame nebo dokonce způsobí pohrdání. Pravděpodobně negativní přístup ostatních
  3Doporučuje se zdržet se konfliktů. V tuto chvíli se musíte starat o své zdraví.
  4Radost způsobená ztělesněním touhy. Tento měsíc se musíte vzdát starostí o maličkosti a užívat si života.
  PětMilovaný dá dárek. Pokud tam muž není, předpovídá menstruace výhodnou investici.
  6Intriky za zády nebo intriky nepřátel. Musíte se snažit nemluvit
  7Předzvěst vzájemné lásky. Je nutné si zvyknout na všechny blízké muže. Možná je mezi nimi snoubenec. Pokud máte někoho blízkého, vztah se posílí.
  8Možné výbuchy žárlivosti na partnera. Nemusíte dávat muži důvod k obavám a nedbalosti.
  devětOhovárání, drby, pokusy mařit plány. Musíte jednat chladnokrevně a nepoddávat se emocím.
  desetZamilovat se do jiné osoby. Pokud bude existovat partner, posílí se svaz. Pokud vztah s mužem skončí, může se stát, že se obnoví
  jedenáctJe třeba si uvědomit, že milovanému člověku je třeba důvěřovat. Výbuchy žárlivosti mohou vést k negativním důsledkům
  12Pravděpodobný vzhled ventilátoru. Mělo by se s ním zacházet opatrně, protože vážný vztah s ním nebude fungovat.
  13Nešťastné číslo. Na ženu čeká smůla
  čtrnáctŠťastná zpráva na dosah ruky
  patnáctProblémy přinese milovaná osoba nebo blízký přítel (nebo budou mít potíže sami), ale je to dočasné
  šestnáctMěli byste se zdržet drbů. Existuje riziko jejich utrpení. Rovněž stojí za to zdržet se komentářů, které mohou rozrušit blízké.
  17Odloučení od milovaného člověka, dlouhé nebo krátké. Měli byste se zdržet sporů, jinak budete muset na usmíření dlouho čekat
  osmnáctNová vážná fáze. Svobodné dívky, přinese sňatek, vdaná - nové kolo v rodinných vztazích
  19Je třeba si dávat pozor na muže, který se snaží ženu okouzlit. Chová se ze sobeckých pohnutek
  20Neopětovaná láska k nesezdaným lidem. Toto číslo slibuje nesouhlas s lhostejnou osobou, může to být podvod od blízkých
  21Musíte být ve všem opatrní: dávejte pozor na věci a lidi kolem vás, kteří jsou schopni klamat. Nedělejte obchody. Musíte se více věnovat rodině, jinak by se to mohlo zhroutit
  22Začátek menstruačního cyklu v tento den slibuje materiální pohodu (velká výhra v loterii, výdělky, neočekávaný bonus). Je vysoká pravděpodobnost získání zaměstnání v příštím měsíci
  23Šťastné číslo. Měsíc, který se blíží, přinese spoustu radosti a šťastných důležitých událostí. Mnoho z nich má šanci změnit život.
  24Musíte se začít připravovat na příjem hostů. Bude jich mnoho a pro radostnou příležitost
  25Možná vzhled muže, se kterým začíná poměr. Cestování není vyloučeno
  26Toto číslo znamená najít věrného přítele a měsíc ve znamení stálosti.
  27Plnění tužeb. Kdykoli se může najednou objevit osoba, která jim pomůže přivést je k životu.
  28V jeho osobním životě se nic nezmění, pokrok je možný v práci. Materiálová složka se také zlepší
  29Během tohoto období žena čeká na smutek a slzy, ale můžete očekávat podporu ostatních
  třicetVztah s cizincem. Svobodná dívka potká nového partnera. U vdaných žen je možný flirt na boku
  31Dobrodružství, nečekané zprávy, vznik nového koníčka, randění, výlety

  Věštění je navrženo pro každý měsíc, i když má méně než 31 dní.

  Příběh jedné z našich čtenářek Aliny R.:

  Peníze byly vždy mým hlavním zájmem. Z tohoto důvodu jsem měl spoustu komplexů. Považoval jsem se za selhání, pronásledovaly mě problémy v práci i v osobním životě. Rozhodl jsem se však, že stále potřebuji osobní pomoc. Někdy se zdá, že to je v tobě, všechna selhání jsou jen důsledkem špatné energie, zlého oka nebo jiné špatné síly.

  Ale kdo vám pomůže v obtížné životní situaci, když se zdá, že celý váš život jde z kopce a míjí vás. Je těžké být šťastný pracovat jako pokladník za 26 tisíc rublů, když jste za pronájem bytu museli zaplatit 11. Jaké bylo moje překvapení, když se celý můj život najednou změnil k lepšímu. Nedokázal jsem si ani představit, že můžete vydělat tolik peněz, že nějaký cetka na první pohled může mít takový dopad.

  Všechno to začalo tím, že jsem si objednal osobní.

Registrace vstup-Hledání v deníku-Předplatné e-mailu-StatistikaSýrový výtok, výtok voní jako tvaroh.Neděle 11. června 2017 14:08 + v nabídce nabídek
Výtok u zdravé ženy v reprodukčním věku obvykle vypadá jako hojný transparentní nebo bělavý rovnoměrný výtok bez zápachu.