Menstruace ve snu: vysněná menstruace

Menstruace je součástí ženského menstruačního cyklu, je to něco, co je vlastní ženské přirozenosti. Předpokládá se, že tento měsíční jev lze přirovnat k ženskosti, schopnosti otěhotnět a porodit dítě. Podle obecné povahy cyklu můžete poznat stav mysli ženy.

Pokud je menstruace snadná a nepostřehnutelná, je žena v souladu sama se sebou a se světem kolem sebe. Pokud je menstruace doprovázena bolestí a jinými nepříjemnými jevy, v duši ženy se objevila jakási nerovnováha, nahromadilo se v ní mnoho negativních emocí a nespokojenosti s jejím životem.

Esoterici si jsou jisti, že pokud se žena obrátí ke své přirozenosti a bude menstruaci vnímat jako dar osudu, a nikoli jako trest, její život se výrazně zlepší. V „těchto dnech“ je každá žena navzdory rychlému životnímu tempu povinna dát sobě a svému tělu odpočinek, naučit se chodit s proudem, uvažovat.

Během menstruace je tělo zbaveno veškeré negativity, která se nashromáždila po celý měsíc. Říká se, že z tohoto důvodu ženy žijí déle než muži. Protože silnější pohlaví se může zbavit špatné karmy pouze v procesu řezání. A co může naznačovat sen, ve kterém jsme snili o menstruaci??

Období ve snu

Tlumočníci, kteří interpretují příběh o menstruaci, navrhnou obrátit se na své vlastní emoce a pocity. Pokud byl sen spojen s nepříjemnými pocity a myšlenkami, je pravděpodobné, že se chystáte spáchat nějaký špatný čin, který budete dlouho litovat..

Pokud ve skutečnosti nemáte menstruaci, v tomto případě sen naznačuje vaše pochybnosti a bezbrannost. Je možné, že zoufale potřebujete podporu svých blízkých..

Menstruace ve snu naznačuje určitý druh deprivace, ztrátu něčeho důležitého, takže vaše podvědomá mysl přenesla vaše obavy z toho do nočního snu.

Pokud jste ve snu o svém období zažili strach a hrůzu, bylo by zbytečné navštívit gynekologa, je možné, že máte problémy s reprodukčním systémem.

Někdy sen o vašem období naznačuje ztrátu vitální energie. Jste unavení z práce nebo jste naštvaní napjatými vztahy s ostatními. Je možné, že všechny džusy pily děti, které vyžadují neustálou péči. Udělejte si čas na odpočinek.

Pokud se vám sen s menstruací zdálo neutrální, nevznikly negativní emoce, velmi brzy se setkáte se svými příbuznými.

Sen o menstruaci může varovat před frivolními činy, které snílek ve skutečnosti může dělat. Myslete, než cokoli uděláte.

Podrobnosti pomohou podrobněji pochopit sen s menstruací. Všechno je důležité: kdo měl menstruaci, viděl jsi krev, kolik to bylo a kde to bylo. Autoritativní tlumočníci pomohou osvětlit tajemství nočních snů..

Millerova kniha snů

Jak slavný psycholog věřil, velmi brzy budete muset něco obětovat. Nespěchejte však, abyste se rozrušili, protože oběti, které přinesete, přinesou ovoce, stanete se vlastníkem něčeho cenného, ​​ne nutně hmotně.

Pro těhotnou snílku sen o menstruaci slibuje narození absolutně zdravého dítěte. Nemusíte se starat ani o načasování narození dítěte. Všechno jde podle plánu.

Pokud osamělý snílek sní o menstruaci, zkontrolujte své zdraví. Velmi brzy se budete cítit mnohem horší. Pokud vám již není dobře, spánek slibuje uzdravení.

Pokud menstruace snila o paní a muži, kteří nedávno svázali uzel, brzy se v rodině narodí prvorozený.

Psycholog někdy považuje sen s menstruací za předzvěst budoucích potíží, které snílku znervózní a vyprovokují depresi. Je možné, že se neštěstí stane někomu z vašich blízkých. Milovanému můžete pomoci penězi.

Pokud je vaše oblečení ve snu v krvi, velmi brzy vám nepřátelé vloží tyčinky do kol. Buďte na pozoru a nenechte si zničit život. Snažte se do svého života nepustit cizí lidi, mohli by se z nich stát zrádci a lháři.

Pokud byla vaše období ve snu těžká, určitě se podrobte lékařské prohlídce. Spánek označuje potíže v pracovním procesu.

Pokud vám ve spánku skvrní menstruační krev dlaně, vaše smůla nikdy neskončí, pokud nezměníte svůj životní styl..

Vysněná interpretace Wangi

Interpretace takového snu je jasnovidce proslulá odvoláním na vnitřní podstatu snílka. Podle věštkyně sen o menstruaci hovoří o neustálém vzrušení ženy ze života a budoucnosti jejích dětí. Žena riskuje, že svým jednáním zničí život sobě a svým blízkým. Už se obáváte, co jste udělali, ale nemůžete situaci napravit..

Pokud jste se ve snu pokusili zastavit menstruaci, chybí vám osoba, která opustila tento svět..

Vidíte-li na oblečení krvavé skvrny, někdo z vaší rodiny vás může zklamat a zničit tak vaši reputaci.

Pokud ve snu přišla neočekávaně menstruace, snažte se nezasahovat do neshod blízkých, jinak budete za všechno vinit.

Pokud jste ve snu dostali ruce pokryté krví, celá vaše rodina podléhá negativním vlivům, protože vaše rodina byla jednou prokletá. Musíte se modlit v kostele a požádat o odpuštění za krutosti spáchané vašimi prvními rodiči..

Vysněná interpretace menstruace ve snu pro ženu

Pokud žena nedávno svázala uzel, sen o menstruaci jí slibuje časné těhotenství..

Pokud žena, která byla dlouho vdaná, snila o menstruaci, přijde těžké období, snílek bude mít obtížnou volbu, bude muset učinit důležitá rozhodnutí, na kterých bude záviset její budoucí život.

Ostatní tlumočníci si jsou jisti, že všechny problémy nastanou vinou samotné snílky. Pokud jde o osobní život, sen o menstruaci slibuje skandály, zradu, zklamání.

Pokud starší dáma vidí menstruaci, změní se její osobní život, některé změny nastanou také ve finanční sféře. Tlumočníci však nespecifikovali, jaký charakter budou mít nadcházející změny. V tomto případě je lepší naladit se na pozitivní a vizualizovat nejpozitivnější obrázky..

Pokud svobodná dívka sní o spodním prádle zcela namočeném v krvi, život někoho jiného ji zajímá víc než její vlastní. Pamatujete si, co se stalo se zvědavým barbarem? Přestaňte klábosit a zaměřte veškerou svou energickou činnost na své podnikání.

U dívky sen, ve kterém začala menstruace, předpovídá zhoršení blahobytu. Problémy se jen vaří, takže nepředpokládejte, že dojde k vážnému onemocnění, jděte do nemocnice. Pokud jste si jisti, že nic neohrožuje vaše zdraví, informujte se o stavu a pohodě vašich příbuzných. Je možné, že měli nějaké problémy..

Sen o menstruaci slibuje katastrofickou smůlu v milostných záležitostech. Pokud máte druhou polovinu, blíží se boje. Pokud jste sami, osobní štěstí dlouho nenajdete. Zpoždění cyklu ve snu však naznačuje bezprostřední setkání muže, který bude krásný a bohatý. Rozvinete milostný románek.

Pokud dívka ve snu viděla menstruační krev na prostěradle nebo nábytku, potřebujete podporu, ale nebudete požádat o pomoc kvůli své vlastní hrdosti.

Pokud si ve snu zašpiníte oblečení menstruační krví, brzy budete plýtvat penězi. Sen také předpovídá problémy..

Pokud těhotná žena sní o snu o menstruaci, tlumočníci mluví o dobrém zdraví a snadném porodu. Porodíte silné dítě. Také menstruace ve snu naznačuje, že se můžete zbavit mnoha věcí, které vám způsobily potíže nebo utrpení. Začíná nová životní etapa.

Ostatní tlumočníci si jsou jisti, že po snu o menstruaci bude mít matka kreativní dítě. Stojí za zvážení rozpoložení mysli nastávající matky. Pokud ve skutečnosti nechce dítě, sen o menstruaci naznačuje, že chce ukončit současné těhotenství. Pokud žena sní o bezprostředním vzhledu dítěte. Sen o menstruaci symbolizuje její obavy o zdraví dítěte..

Menstruační sny o muži

Muž, i když velmi zřídka, sní o takových atypických zápletkách. Pokud mužské pohlaví sní o menstruaci, jeho druhá polovina může mít velké potíže. Má smysl varovat před tím své milované.

Pokud ženatý muž sní o menstruaci, měl by se s manželkou poradit s lékařem. Je nutné zkontrolovat práci reprodukčních funkcí.

Pokud mladý muž sní o menstruaci, přátelé a příbuzní s ním zacházejí chladně.

Pokud se snílkovi zdálo, že jeho období náhle šlo od něj, je možné, že se stane obětí podvodu a přijde o spoustu peněz. Někdy sen o menstruaci předpovídá rozchod s milovanou osobou. Pokud uvidíte nástup menstruace ve druhé polovině, může vážně onemocnět..

Vidět vaše období ve snu

Náhlá menstruace slibuje nejrůznější potíže, neštěstí, deprivaci, podvod, špatné zprávy. S největší pravděpodobností bude vše v pořádku s financemi a věcmi, ale vaše duše bude trpět. Je nutné se připravit na nepříjemný okamžik v životě. Pokud byl výboj silný, mohou na vás kromě těžkostí a ztrát čekat i nemoci.

Jiné interpretace slibu slibují vážný šok, který ji může srazit. Je možné, že vás nastaví váš nejlepší přítel, milovaný půjde k jiné ženě, přátelé nebo příbuzní vás zradí. Z lidí budete dlouho zklamáni..

Menstruace ve snu předpovídá návštěvu vzdáleného příbuzného, ​​což vás velmi rozruší..

Někdy vám období ve snu připomene nějakou důležitou událost nebo výlet. Riskujete, že přijdete pozdě.

Pokud jste ve snu cítili krev, vnitřní komplexy vám brání v budování vztahů.

Pokud vám ve snu stékaly stébla krve po nohou, riskujete, že se dopustíte frivolního činu. Pokud vše zvážíte a přemítáte, pak vás problémy obejdou..

Sen o menstruaci měl dámu, která si hledá práci; velmi brzy dostane zajímavou odpověď na její životopis.

Pokud jste ve snu byli znechuceni sledovat svou menstruaci, šíří se za vašimi zády špinavé fámy.

Během menstruace jste ve spánku pociťovali bolest, možná jste nešťastní z milostné stránky svého života.

Pokud ve snu máte ruce potřísněné krví, chcete pochopit tajemství svých přátel a příbuzných. Tlumočníci tvrdí, že takové jednání povede ke zklamání..

Zdálo se mi, že začala menstruace

Pokud jste ve snu čekali na příchod menstruace a oni začali, budete mít problémy, s nimiž se budete muset pohrávat sami.

Pokud vaše menstruace začala, ale vůbec jste ji nečekali, očekávejte velmi špatné zprávy, které vás znervózní a rozladí..

Někdy se menstruace sní o příchodu vzdálených příbuzných. Rádi byste přišli? Vaše pocity o tom řeknou.

Pokud je ve skutečnosti menstruace stále daleko, ale ve snu již začala, riskujete, že se dopustíte nevhodného činu, díky němuž budete trpět vy i vaši blízcí.

Pokud žena snívala o období během menopauzy, velmi brzy dojde k dramatickým změnám v jejím osobním životě a finančních záležitostech..

Těžká období snů

Pokud mladá dáma sní o menstruaci, může se stát obětí nehody a být zraněna. Buďte opatrní i ve vlastní kuchyni.

Pokud krev kapala přímo na podlahu, vyhledejte lékaře a podrobte se kompletní lékařské prohlídce. Toto je vážný signál k akci, zvláště pokud jste ve spánku pociťovali silnou bolest. Například pokud měla krev neobvyklou barvu, něco není v pořádku s vaším urogenitálním systémem. Naléhavá potřeba jít ke gynekologovi, pokud byl výtok velmi bledý nebo naopak získal nahnědlý odstín.

Někdy období ve snu naznačují nevyřešené komplexy, které snílkovi brání v budování důvěryhodného vztahu s mužem. Pokud se zapojíte do introspekce, zbavíte se obav, bude to pro vás jednodušší, harmonie ožije..

Pokud jste ve snu neměli čas na výměnu tamponů, kvůli spadlé práci riskujete, že přehlédnete něco významného. Je možné, že spojení s členy domácnosti a příbuznými zmizí..

Někdy menstruace ve snu naznačuje ztrátu minulého vztahu a dokonce i víru, pokud se krev ve snu najednou vylila na cestu na nějaké místo. Sen svědčí o ztrátě a deprivaci.

Pokud bylo všechno ve snu pokryto menstruační krví, čeká tu dámu hanba. Snad se každý dozví o jejím špatném činu. Pokud snílek klidně vzal to, co viděla ve snu, brzy utratí spoustu peněz za zbytečné věci..

Těsnění interpretace snů s menstruací

Pokud byl hygienický výrobek zcela nasycen menstruační krví, dívka ráda vměšuje do dalších záležitostí. Pokuste se i nadále jednat výhradně o svůj život, jinak budete ve vážných potížích. Jiní tlumočníci však tvrdí, že ostatní lidé se aktivně zajímají o záležitosti snílka a šíří drby za svými zády..

Pokud žena sní o menstruaci, snaží se pochopit milostné podrobnosti o životě přátel a příbuzných. Je možné, že motivem je obnovit narušený vztah.

Pokud její období viděla mladá dívka, která ještě neměla cyklus, sen naznačuje rychlé dospívání. Jiní tlumočníci tvrdí, že maminka a táta přestanou snítce brzy věřit. Rodiče můžete často podvádět..

Jiné sny

Viděli jste období jiných lidí ve snu? Velmi brzy si poradíte s majitelem domu nebo konkurencí. Nebude ti moci ublížit. Podle jiných interpretací budou vaši blízcí brzy potřebovat podporu. Možná je jeden z vašich příbuzných nemocný.

Menstruační krev na vašem oblečení naznačuje, že se brzy ocitnete v nepříjemné situaci a budete mít pocit hanby nebo strašných rozpaků. Sen slibuje nesouhlas s vaším nejlepším přítelem. Menstruace ve snu slibuje velké zbytečné nákupy. Ušetřete rozpočet. A pokud je krev na sněhově bílých šatech, stane se nějaká náhlá věc, která naruší váš obvyklý život..

Pokud ve snu skončí na plášti menstruační krev, můžete být vedeni kolem prstu. Snažte se v blízké budoucnosti nekomunikovat s cizími lidmi a buďte velmi opatrní s blízkými.

Pokud ve snu najdete kapky nebo skvrny krve na spodním prádle, chybí vám určitá osoba. Sen může také naznačovat touhu po člověku, který zemřel..

Pokud to myslíte se snem, ve kterém jste viděli menstruaci, myslíte vážně, postarejte se o své zdraví v blízké budoucnosti. Mnoho tlumočníků hovoří o jeho zhoršení. Mysli nejen na tělo, ale i na duši. Koneckonců, spánek slibuje morální ztráty. Nezapomeňte se starat o blízké, kteří potřebují vaši podporu. Pokud se vám interpretace zdála extrémně negativní, neměli byste si představovat ty nejstrašnější obrazy. Koneckonců, myšlenky jsou hmotné. Nyní jste varováni, což znamená, že zvládnete všechny potíže.

Proč menstruace sní

Proč menstruace sní

Menses nejčastěji sní v předvečer neočekávaného setkání. Bude spojena s lidmi ve vašem okolí, komunikace s nimiž přinese mnoho pozitivních emocí. Oslava s příbuzným nebo návštěva přátel budou důvodem pro vnější změny nebo celkové úklid v bytě.

Nedělejte si plány na další dny. Z důvodu okolností, které nebudete moci ovlivnit, budou muset být odloženy..

Měsíčně u těhotné ženy

Období těhotné ženy předpovídají dobré zdraví až do konce semestru. Budete plní síly a vnitřního optimismu, který pomůže nést a porodit zdravé dítě. Brzy budete přesvědčeni, že obavy z obtížné práce jsou neopodstatněné..

Bohatá období

Pokud jste snili o těžkých obdobích - starý podnik skončí logickým koncem. Je možné, že se ukáže, že jde o obchodní projekt, opravu, ošetření nebo opětovnou registraci dědictví. Pokud se budete snažit, vnesete do svého života pohodu..

Krev z menstruace

Krev z menstruace slibuje těhotenství. Dozvíte se o ní vy nebo blízký příbuzný, který vám důvěřuje svým tajemstvím. Zprávy o narození dítěte pomohou vyřešit starý rodinný konflikt.

Vaše menstruace začala

Ve snu viděli, že začala menstruace - ve skutečnosti se budete muset spolehnout na svou vlastní sílu. Pomoc, kterou v tuto chvíli očekáváte, vůbec nepřijde nebo dorazí velmi pozdě. Soběstačnost a sebevědomí vám pomohou úspěšně překonat potíže.

Období podle nejnovější knihy snů G. Ivanova

Žena sní o menstruaci - k nemoci příbuzného; muže vidět, že jeho žena má menstruaci - na její nemoc spojenou s vnitřním krvácením.

Období podle starověké perské knihy snů Taflisi

Menstruace (menstruace) - Pokud žena vidí své období, ale v té době je opravdu nebude mít, pak se ve skutečnosti dopustí závažného přestupku.

Žena sní o menstruaci kvůli čemu - k nemoci příbuzného; muže vidět, že jeho žena má menstruaci - na její nemoc spojenou s vnitřním krvácením.

Měsíčně podle knihy snů Everyday

Vidět menstruaci ve snu pro mladou ženu znamená, že může mít v blízké budoucnosti zdravotní problémy a musí co nejdříve podstoupit lékařskou prohlídku, zatímco problémy nejsou příliš velké.

Pokud těhotná žena sní o svém období, pak takový sen může znamenat, že porod proběhne rychle a bez komplikací a dítě bude zdravé a silné.

Měsíčně - Pokud jste ve snu viděli oblečení potřísněné krví, pak se v blízké budoucnosti naladíte na setkání s problémy, je docela možné, že se ocitnete v nepříjemné situaci a nebudete se moci z toho dostat bez morálních ztrát.

Pokud žena sní o tom, že její období je pryč, ale ve skutečnosti tomu tak není, bude čelit velkým problémům, za které je sama vinná. Pokud jste snili, že jste potřísnili něčí postel a nábytek krví, pak ve skutečnosti opravdu potřebujete pomoc, ale požádat o ni by bylo pod vaší důstojností.

Období - V tomto případě se budete muset vyrovnat s velkými ztrátami, které ohrožují potíže, nebo narušit vaši hrdost a požádat o pomoc, která vás mimochodem neodmítne.

Měsíčně podle anglické knihy snů

Měsíční krev - nástup menstruace symbolizuje schopnost mladé ženy porodit dítě. Co je sen o měsíční krvi - může znamenat úlevu, pokud jste se báli, že byste mohla být těhotná, nebo naštvaná, pokud chcete otěhotnět. Může také odrážet nepříjemnost v sexuálních záležitostech..

Podle muslimské knihy snů každý měsíc

Pokud žena vidí své období, ale v té době je opravdu nemá, znamená to, že se dopustí nějakého přestupku..

Měsíčně podle online knihy snů

Menstruace ve snu - předzvěstí zdravotních problémů u vašich blízkých.

Pokud je má váš vyvolený, čekají vás vážné problémy s vnitřními orgány, může se otevřít krvácení, které není vidět pouhým okem.

Spánek s menstruací pro dívku - varuje, že s jejím tělem není něco v pořádku a určitě musí navštívit lékaře.

Pro ženu v pozici

Období podle staroperské knihy snů Taflisi

Pokud ve snu žena vidí své období, ale opravdu ho nebude mít, dopustí se ukvapeného činu.

Měsíčně podle knihy snů XXI století

Menstruace - Pokud má žena ve snu zpoždění menstruace - brzy potká velmi bohatého milence nebo krátkodobou, ale vášnivou lásku.

Pro mladou ženu sen, ve kterém vidí, že má menstruační náznaky: měla by se starat o své vlastní zdraví. Možná nastal čas zabývat se vředy, které se necítí neustále, ale hromadí se roky.

Pokud těhotná žena sní o menstruaci, bude mít krásné zdravé dítě.

Vidět oblečení znečištěné menstruační krví ve snu je vážný problém.

Proč menstruace sní: odhalujeme tajemství spánku

Menstruace není pro žádnou ženu příjemným obdobím, protože je často spojována s bolestí nebo nepohodlí. Mnoho lidí se bojí, když se v jejich snech objeví měsíční krvácení. Co ale takový noční sen ve skutečnosti znamená?

Menstruace v různých knihách snů

Různí tlumočníci snů psali o menstruaci v nočním snu:

 • podle Ivanovovy snovové knihy ženy sní o menstruaci zdravotních problémů s příbuzným a muži - o nemoci způsobené vnitřním krvácením;
 • ve knize snů o Taflisi je naznačeno, že žena, která ve snu viděla menstruaci, udělá ve skutečnosti něco velmi špatného;
 • Vanga spojila neočekávaný nástup menstruace s touhou po milované osobě, která již zemřela. Vzhled krve na oblečení předznamenává poškozenou pověst. A důvodem budou příbuzní, kteří o vás řeknou něco málo dobrého;
 • Muslimská kniha snů doporučuje věnovat pozornost svému zdraví a podstoupit vyšetření. Je docela možné, že se v těle snílka vyvíjí nebezpečné onemocnění, které se dosud neprojevilo;
 • v anglické knize snů znamená menstruační krev trapnost a rozpaky v sexuálních záležitostech. Pokud mladá dívka vidí, že její období začalo, je připravena na narození dítěte;
 • v moderní knize snů je menstruační krev na oblečení vážnou nemocí;
 • Miller věřil, že sen o menstruaci znamená přítomnost nepřátel, kteří budou jakýmkoli způsobem zasahovat do kariérního růstu;
 • podle Longa je měsíční krvácení snem o problémech, které nelze vyřešit bez vnější pomoci;
 • podle knihy esoterických snů snílek není schopen dělat důležitá rozhodnutí sám;
 • Danilova věřila, že menstruace je sen o ztrátě něčeho velmi důležitého;
 • podle knihy snů Grishiny - gynekologické onemocnění;
 • Freud si byl jistý, že menstruace, o které muž snil, hovoří o nespokojenosti s jeho sexuálním životem. A pokud žena viděla takový noční sen, měla by se blíže podívat na její vztah. Partnerovi něco nevyhovuje a může prostě odejít k jinému.

Kdo snil o menstruaci

Žena, která vidí ve snu menstruaci, čelí obtížnému období. V životě nastanou vážné změny, bude třeba učinit velmi důležitá a obtížná rozhodnutí. Další interpretací spánku jsou potíže, ale můžete si za to jen sami. Starší žena sní o menstruaci o změnách v jejím osobním životě i v oblasti financí. Ale nemůžete říci, zda budou pozitivní nebo negativní..

Měsíc, o kterém sní těhotná žena, je dobré znamení. Porod proběhne rychle a klidně, není se čeho bát. Pokud bylo krvácení velmi silné, pravděpodobně se dítě narodí předčasně, ale to neublíží jemu ani matce. Pokud ještě nevíte, zda došlo k početí, či nikoli, můžete si být jisti, že život se již vyvíjí uvnitř..

Pokud se ve snu člověka objevila menstruace, měl by okamžitě promluvit se svou spřízněnou duší. Milovaná dívka brzy začne mít vážné problémy a úkolem snílka je podporovat ji a pokud je to možné, pomoci jí. Snil teenager o krvácení? Ostatní se k němu budou chovat velmi chladně..

Vlastnosti menstruace ve snu

Vzhled krvácení může napovědět hodně:

 • hojný - snílek ve skutečnosti ztratí hodně krve, může to být operace nebo nehoda;
 • vzácné - budete muset vyřešit mnoho každodenních problémů, na které vaše ruce dříve nedosáhly. Dalším výkladem jsou nepřirozené obtíže, díky nimž ztratíte spoustu nervů;
 • sraženinami je vážná nemoc, která vás přenese do postele. Může naznačovat finanční potíže;
 • černá - oživení nebo zlepšení životních podmínek;
 • scarlet - máte mnoho komplexů, které zasahují do vašeho vývoje;
 • neobvyklá barva - ocitnete se v obtížné situaci, ale rady moudrého člověka vám pomohou najít cestu ven;
 • růžová - jsi příliš dětinská, je čas naučit se převzít odpovědnost;
 • hnědá - problémy v genitální oblasti, které mohou vést k neplodnosti.

Věnujme pozornost tomu, kdo začal své období:

 • doma - snažíte se dostat do osobního života jiných lidí, ale to, co se dozvíte, vás může zklamat. Znechucení při pohledu na krev není tím nejlepším znamením. Klebety se budou plazit kolem vás, což způsobí spoustu problémů;
 • ostatní - máte soupeřku, ale můžete ji porazit.

Kde byla krev

Pokud si pamatujete, kde jste viděli krev, nezapomeňte to vzít v úvahu při interpretaci:

 • ve vagině - pocity, vzrušení;
 • na podložce - přestaňte se vměšovat do záležitostí jiných lidí;
 • na šortkách - dlouho jste neviděli někoho blízkého a velmi se nudíte;
 • na prádle - narození dítěte. Může znamenat příjezd hostů;
 • na oblečení - hádka s blízkým přítelem;
 • na bílých šatech - nějaká událost naruší váš obvyklý způsob života;
 • na podlaze - ocitnete se v obtížné situaci a nebudete mít kde čekat na pomoc;
 • na nábytku - potíže vás překvapí;
 • na posteli - snaží se vás oklamat;
 • na záchodě - čeká vás klidný život bez problémů a neštěstí;
 • na vaše ruce - na celou vaši rodinu byla uvalena kletba, která může zničit váš život;
 • na nohou - vyrážka bude mít špatné následky.

Co se stalo ve snu

Akce ve snu lze také interpretovat:

 • zašpinit se menstruační krví - nějaká událost velmi zničí vaši reputaci. Ale pokud jste se nestyděli, pak spánek znamená velké, ale zbytečné utrácení;
 • vyměňte těsnění - kvůli neustálému rozruchu vám bude chybět něco velmi důležitého;
 • objevit neočekávaný nástup menstruace - ztrátu milovaného člověka nebo důvěru v někoho;
 • krvácení s menstruací je dlouhodobá léčba, která bude stát spoustu peněz. Další interpretace - děláte stále stejnou chybu, kvůli které se nemůžete ustoupit.

Sen o vašem období může mít různé významy. Někdy krvácející sny o šťastném životě a někdy - o nemoci. Hlavním poselstvím tohoto nočního vidění však je, že byste měli být pozornější k sobě a svému podnikání, pak nebudete dělat chyby a dosáhnout úspěchu..

Proč snít, že menstruace zmizela?

Menstruace ve snu je symbolickým osvobozením z minulosti a ochotou přijmout něco úplně nového. Proč snít, že menstruace zmizela? Interpretace snů doporučuje připravit se na návštěvu příbuzných nebo dostávat novinky od nich.

Rodinné vazby

Jako každá jiná krev, i menstruace odráží spojení krve. Interpretace snů je jistá, že vše, co se stalo ve snu, bude úzce spojeno s příbuznými, včetně těch vzdálených.

O krvácení jako o ženě se někdy může snít jako o znamení bezprostředního těhotenství. Ale nejčastěji menstruace „začíná“ ve snu před nemocí příbuzného.

Myslet si!

Měl sen, který „v těchto dnech“ začal, i když skutečné datum je ještě daleko? Riskujete, že se dopustíte ukvapeného činu, který způsobí velké potíže.

Šlo vám menstruace ve snu? To znamená, že ve skutečnosti musí být něco obětováno, aby bylo dosaženo stanoveného cíle..

Pokud muž náhodou viděl, že jeho paní začala menstruovat, pak bude její nemoc spojena se ztrátou krve..

Postarejte se o svou duši!

Proč jinak sníte, že vaše menstruace skončila? Ve snech je to odraz touhy přiblížit se přírodě. Vize vyjadřuje trend duchovního rozvoje, poznání, že je nutné se osvobodit od minulosti, vzdát se všeho skutečného a zaměřit se na svůj vnitřní svět.

Pusť...

Pokud je ve snu obzvláště bohatá menstruace a dokonce pokračuje ke krvácení, pak je to nevlídné znamení. Interpretace snu věří, že se podle vás bojíte propásnout něco velmi důležitého a hodnotného..

Možná to, čeho se držíte, nestojí za námahu a prostředky. Je čas pustit situaci nebo osobu.

Mimochodem, pokud jste snili, že ztráta krve začala po dlouhém zpoždění, znamená to, že ztratíte bohatého a velkorysého milence.

Pro lepší nebo horší?

Měl sen, že vaše období šlo? Změny přicházejí, ale kniha snů nemůže říci o lepším ani horším. Vše záleží na tom, jak tyto změny osobně vnímáte. Koneckonců, někdy vám i potíže umožňují najít štěstí.

Interpretace spánku v tomto případě musí být provedena s přihlédnutím k typu a kvalitě krve..

 • Čistý, šarlatový - udělejte nemožné.
 • Sražený - k nemoci.
 • Černá - těžké období skončilo.
 • Pečený - k emočnímu vzrušení.
 • Stéká dolů po těle - přijímat pomoc a peníze.
 • Na oblečení - na dobrý vývoj událostí.

Pokud jste ve snu viděli, že doslova krvácíte, kniha snů nabízí dva výklady: buď brzy vážně onemocníte, nebo utratíte nadměrné peníze a budete žít nad poměry.

Varuje Miller

Proč sníte, že vaše období šlo podle Millerovy knihy snů? Věří, že se jedná o varování před touto chorobou, pravděpodobně na ženské straně. Nemoc je ve stadiu vývoje a dosud se neprojevila, ale brzy se vše změní.

Opatruj se!

Proč těhotná žena sní o menstruaci? Kniha snů vám radí, abyste se starali o svou pohodu, nepřeháněli a více odpočívali.

Má tuto vizi a pozitivní interpretaci. Pokud těhotná žena sní o malém krvácení, porodí zdravé a silné dítě..

Zdálo se vám, že vaše menstruace proběhla a že jste zároveň těhotná výhradně ve snu, ale ne ve skutečném životě? Mít zcela novou práci nebo neznámou práci.

Proč menstruace ženy a dívky sní

Pozornost byla věnována interpretaci snů i ve starověku, tehdy bylo poznamenáno, že sny říkají snílkovi o stavu jeho věcí a jsou předzvěstí důležitých událostí, které v blízké budoucnosti slibují radost i smutek..

Snil jsem o menstruaci ve snu, co to je

Mnoho tlumočníků si je jistých, že pokud žena sní o obdobích a krvi, pak je to jen odraz jejího emočního stavu, jehož intenzita se objevuje v období před nástupem menstruačního cyklu..

Některé knihy snů nedoporučují věnovat pozornost snům o období, kdy již přišla menstruace - to je odrazem určité části reality.

 • Proč snít o sexu - mít sex ve snu
 • Proč medvěd sní??
 • Proč sní zbraně?
 • Proč květiny sní?
 • Proč krev sní?
 • Proč snít o spermatu?

Chcete-li však správně interpretovat sen, který se vysnil sám, a ne pod vlivem výše uvedených faktorů, musíte věnovat pozornost detailům.

Proč žena sní o menstruaci

Různé knihy snů interpretují situaci svým vlastním způsobem, pokud žena sní o obdobích ve snu.

Například Millerova kniha snů tvrdí, že pokud těhotná žena sní o úspěšném narození dítěte a jeho další pohodě. Takový sen slibuje narození zdravého a talentovaného dítěte..

Výklad podle knihy snů Vangy ujišťuje čtenáře, že je to dobré znamení - pokud žena sní ve snu o krvi, menstruace v této možnosti není výjimkou.

Pokud o nich mladá dívka snila, zvláště pokud šly náhle, jde o úspěšné řešení všech otázek: povýšení, dědictví, zvýšení platu, bonus atd. Atd. K dosažení úspěchu nebude nutné zvláštní úsilí. Je to jen o tom, že v životě dívky nebo ženy, o které snili, přijde bílý pruh.

Proč sníš o krvi

Pro správnou interpretaci takového snu jsou důležité podrobnosti:

 • pokud sníte o menstruaci v kalhotkách v neočekávaném období (šly náhle) - to je předzvěst překážek a překážek, které na své cestě v blízké budoucnosti potkáte;
 • pokud o nich snívala jiná osoba, pak bude soupeř poražen a situace bude vyřešena ve směru snílka;
 • pokud sníte o měsíční krvi na podložce - toto je dlouho očekávané setkání s blízkými.

Hodně záleží na barvě snové krve: světlá a jasná krev - na rané radostné setkání, hustá krev - na nemoc příbuzných.

Dívka sní o svém období ve snu, co to je

Sen, ve kterém dívka sní o krvi ve snu, často předznamenává něco dobrého, ale je důležité si pamatovat, jak hojně a silně snili, a jak reagovala na skutečnost, že již začali:

 • pokud měla dívka velmi silné měsíční období - během tohoto období by měla dívka očekávat nabídku k sňatku, je možné těhotenství;
 • pro vdanou ženu - pro bezprostřední příjezd hostů, které jsem dlouho neviděl, as tím spojené příjemné práce;
 • pokud jste snili o měsíční dívce, která v současné době aktivně hledá práci - sen znamená pozvání k ziskové spolupráci;
 • pokud o nich dívka snila a krev jí způsobuje nepříjemný pocit znechucení - to jsou drby a hádky kolem její osoby, musíte věnovat pozornost svému společenskému kruhu;
 • pokud bylo krvácení tak silné, že dívka obarvila všechno kolem krví (oblečení, nábytek, krev jí hojně stékala po nohou atd.) - do situace v životě, která způsobí trapnost, musíte se zbavit některých životních komplexů.

Proč menstruace sní, když ve skutečnosti nejsou

Pokud dívka šla první - na příjemné překvapení nebo na zajímavé dobrodružství;

Pokud půjdou k ženě během jejího těhotenství - k úspěšnému narození zdravého a nadaného dítěte;

Takový sen pro muže je špatným předzvěstí - znamená to brzy potíže a problémy, pokud je uvidí na bílé podložce nebo na rukou - ve skutečném životě projevuje nadměrný zájem o život někoho jiného a tento okamžik s ním bude hrát krutý vtip.

Některé knihy snů přesvědčují ženy a dívky, že vidět takovou krev ve snech znamená něco nepříjemného. Ale většina významných tvůrců stejných knih snů si je jistá, že takový sen většinou odkazuje na dobré a příjemné události, jak jste mohli vidět při čtení předloženého materiálu.

Proč menstruace sní

Pokud sníte o svém období, váš vztah s vaší domácností může být naplněn obtížemi a nedorozuměními. Těhotenství je možné. Jste obklopeni drby a drby. Není vyloučeno setkání s příbuznými.

Pravidelné krvácení je pro ženy přirozené. Jsou známou součástí života. Regule, jak se někdy nazývá menstruace, se stávají předmětem úzkosti nebo radosti. Konec konců absence „kritických dnů“ v předepsaném období pro ženy v plodném věku je často jedním z prvních příznaků očekávání dítěte. Proto není divu, že někdy spravedlivé pohlaví sní o takovém symbolu. Význam snu závisí na podrobnostech toho, co viděl, na osobnosti snílka a jeho rodinném stavu, úhlu pohledu tlumočníků. Tak proč snít menstruace?

Interpretace snů: vidět menstruaci ve snu

Ačkoli se krev ve snu tradičně interpretuje jako úzce související, krevní vazby, pro menstruační pohled, téměř všichni tlumočníci obsahují jiné interpretace.

Anglická kniha snů po takovém snu pro rodinu předpovídá zhoršení vztahů, zejména v intimní sféře. Abyste se vážně nehádali, a dokonce se nerozešli úplně, budete muset projevit zdrženlivost, takt, schopnost naslouchat svému partnerovi.

Millerova kniha snů předpovídá, že menstruace ve snu pro mladou vdanou dívku znamená rané početí. Těhotná dáma sní o předpisech o snadném procesu porodu dítěte. Pro nesezdanou dívku je vysněná menstruace symbolem naléhavé potřeby vyhledat lékaře. Znečištění krví je varováním, že snílek a její příbuzní jsou v nebezpečí. Něco ohrožuje celkovou pohodu.

Podle výkladu Vangy varuje menstruace ve snu, která obarvila oblečení nebo kusy nábytku, že snílek je uprostřed drbů. Zlovolní kritici se ji snaží představit v nejnepříznivějším světle. Měli byste být opatrní, abyste jim nedávali nová témata pro narážky, a také se snažte nereagovat ostře na útoky proti vám..

Moderní kniha snů radí ženě, která vidí ve snu vlastní menstruaci, aby zkontrolovala své plány na další den. Pokud je naplánováno důležité setkání nebo datum, sen signalizuje, že existuje vysoká pravděpodobnost, že se opozdíte, a doporučuje vyrazit na cestu dříve.

Podle knihy snů americké tlumočnice Denise Lynn, když muž sní o menstruaci, která s ním neočekávaně začíná, odráží to jeho nadměrnou zvědavost. „Kritické dny“ pro milovanou předzvěstí významného zhoršení vzájemného porozumění a vážného ochlazení. U rodinných snílků znamená menstruace ve snu, že je vztah ohrožen rozvodem. Pokud existuje touha zachránit manželství, musíte jednat okamžitě..

Francouzský zdroj se řídí tradiční interpretací menstruační krve. Sen s její přítomností znamená rychlé, ale nečekané setkání s příbuznými.

Podle východní knihy snů bohatá období ve snu, která se objevila dlouho před jejich skutečným datem, odrážejí emoce snílka. Příliš si dělá starosti z důvodů, které si to opravdu nezaslouží..

Podle knihy snů ezoterického Tsvetkova, pokud sníte o svých nohou, sen předpovídá, že se probudíte v nepříjemné situaci. Nebude to příliš vážné, ale pro snílka se to změní v pocit hanby a trapnosti..

Interpretace snů 21. století interpretuje menstruaci ve snu jako naléhavý signál pro ženu, aby se starala o své vlastní intimní zdraví. Orgán funguje na hranici svých možností a je nutná odborná konzultace.

Podle muslimského tlumočníka, když žena sní o období, ale ve skutečnosti v tuto chvíli není, snílek udělá chybu. Po takovém spiknutí musíte pečlivě sledovat své vlastní činy..

Proč je měsíční snění krve

Pokud sníte o své vlastní měsíční krvi, musíte si pamatovat její barvu. Interpretace spánku je výrazně odlišná.

Čistá šarlatová barva znamená, že v tuto chvíli je díky vlastní iniciativě možné realizovat i ty nejneuvěřitelnější projekty. Finance mohou pocházet ze zcela neočekávané stránky. Pokud je menstruace neobvykle černá, je to příznivé znamení. Znamená to, že těžká životní etapa končí. Brzy bude vše nové, a přestože se snílek bojí změn, rozhodně jsou k lepšímu.

Sražená krev odráží duševní úzkost. Důležitá otázka musí být vyřešena co nejdříve, aby neotrávila existenci.

Menstruační krevní sraženiny nebo špinavá barva varují, že je třeba věnovat vážnou zdravotní péči. Doporučuje se, aby žena navštívila gynekologa, aby se vyloučil výskyt komplikací, zejména pokud se snílek samoléčil.

Spousta měsíční krve ve snu znamená probuzení v nebezpečné situaci..

Měsíční krev na oblečení je interpretována nejednoznačně. Na jedné straně se to dostává do kuriózní situace. Další varianta je příznivější a slibuje šťastný vývoj událostí, který se ani neočekával..

Zvláštní význam má však měsíční krev na šortkách. U vdané ženy spiknutí předznamenává potíže v podnikání. Sen varuje mladou dívku: předmět její adorace ji nebere vážně a neměli byste mu otevřít celou svou duši.

Proč žena sní o menstruaci

Kromě prorockého významu a nápovědy ke kontrole zdravotního stavu, když má dívka menstruaci ve snu, je to třeba považovat za symbol změny. Je čas opustit starý vztah, po kterém snílek stále touží, z minulosti. Lpěním na vzpomínkách a idealizováním obrazu chlazeného milence vám mohou chybět skutečné pocity..

Pokud těhotná žena sní o menstruaci, ve skutečnosti by měla odpočívat více. Sen doporučuje starat se o sebe a nesnažit se před porodem dělat tisíc a jednu věc najednou. Musíte se méně hýbat a užívat si své mimořádné postavení..

Menstruace ve spánku ženy během těhotenství, pokud ve skutečnosti nerodí dítě, je to sen zvláštního symbolismu. Předpovídá, že se bude muset chopit zcela nového projektu. Změna činnosti bude přínosná, ale bude vyžadovat značné úsilí.

Proč snít, že menstruace zmizela

Stává se, že obzvláště citlivé ženy vidí sen o nástupu menstruace velmi krátce před jejím skutečným výskytem. V tomto případě je menstruace ve snu z fyziologických důvodů téměř prorockým snem..

Pokud ve snu začala menstruace, ale ve skutečnosti jsou tyto dny cyklu daleko, může to být signál o zdravotních problémech. V jiném výkladu sen naopak znamená počátek těhotenství..

Předčasný nástup menstruace ve snu také varuje před možným spácháním spontánního činu. Následně je schopen vést k velkým problémům a výrazně komplikovat ženině život. V nadcházejícím období musíte své kroky pečlivě zvážit. Stanovené cíle nelze označit za nedosažitelné. Realizace plánů však bude vyžadovat určité oběti ze strany snílka..

Když muž sní o tom, že jeho žena nebo milenec má období, může to znamenat onemocnění jeho společníka. Důvod pravděpodobně souvisí s intimní oblastí nebo zásobením krví. I když neexistují žádné vnější příznaky onemocnění, návštěva společníka u lékaře pomůže vyhnout se komplikacím.

Proč sní menstruační krev na těsnění

Často se ve snech spojených s předpisy objevují také hygienické výrobky..

Těsnění s obdobími, o kterém snila vdaná žena, varuje před nadměrnými záliby drby. Touha znát podrobnosti života někoho jiného může vést ke krizi ve vaší vlastní rodině. Pro muže je znečištěný hygienický výrobek varováním. Někdo se ho ve skutečnosti pokusí vtáhnout do problémů jiných lidí. Intervence může vést k problémům, proto je vhodné prokázat rozumné sobectví, uvážlivě a komplexně zvážit všechny žádosti.

Interpretace snu s hygienickými výrobky se také liší v množství vypouštění. Mírně potřísněný znamená nepříjemné potíže a směšné zášti. Pokud je výtok tak hojný, že snílek nemá čas na výměnu těsnění s krví ve snu, sen varuje, že v shonu rutinních starostí existuje nebezpečí, že mu unikne něco velmi důležitého.

V každém případě, po snu o menstruaci ve snu, nebojte se. V takových snech zpravidla neexistuje zlověstná symbolika. Nežné pohlaví si musí nejprve zapamatovat skutečný cyklus a postarat se o své zdraví. Poslechem varování se můžete vyhnout problémům snílků jakéhokoli pohlaví..

Proč sní menstruace: interpretace knih snů pro ženy

Každodenní a obvyklé jevy, které ve skutečnosti nevyvolávají žádné emoce, mění svůj význam ve snech. Krev v nočních snech je tradičně interpretována jako pokrevní pouta a příbuzenské vztahy. Zcela jiná interpretace má vizi menstruačního krvácení, která dokáže předvídat vážné zdravotní problémy nebo hovořit o začátku něčeho nového. Abyste správně rozluštili, o čem je menstruace, musíte si pamatovat všechny ty nejmenší detaily.

Vysněné detaily

Kritické dny jsou spojeny s něčím intimním a zvláštním. Podle mnoha knih snů symbolizují ženskou energii, sílu. Správná interpretace snu závisí na určitých nuancích:

 1. Snil jsem o neočekávaném nástupu menstruace - varování o možné ztrátě nebo ztrátě něčeho velmi důležitého. Možná spánek ztratil víru v uzdravení nebo ve své vlastní síly. Podobná zápletka může varovat před rozloučením s milovanou osobou, kvůli níž snílek upadne do hluboké deprese..
 2. Výstražná je bohatá menstruace během spánku, při které krev stéká po nohou. Nějaký špatný krok ze strany spící osoby povede k negativním událostem a nenapravitelným následkům. Přemýšlejte o tom, jak se vyhnout tomu, že to uděláte špatně, a co je nejlepší udělat.
 3. Pokud ve snu kritické dny nezačaly včas, znamená to, že během obtížného období žádný z příbuzných nepomůže snílku. V obtížné době byste se měli spolehnout na svou vlastní sílu, můžete se také obrátit o pomoc na přátele..
 4. Dostali jste menstruaci během těhotenství - varovný signál pro netehotné ženy. Pro ženy v pozici je taková zápletka příznivým znamením. Porod bude snadný a včasný a dítě se narodí zcela zdravé.
 5. Pokud jste snili, že začaly kritické dny a žena byla potřísněna touto krví, pak to předpovídá velmi nepříjemnou situaci v reálném životě, hanbě a odhalení. Člověk s největší pravděpodobností udržuje nějaké tajemství, které bude brzy odhaleno všem..

Hodnota pro ženy

Ve snu žena sní o menstruaci jako znamení, že by měla být opatrnější ohledně svého zdraví. Je nutné podstoupit preventivní vyšetření na přítomnost skrytých nemocí. U mladých dam podobný obrázek předpovídá bezprostřední změny v jejich osobním životě. Je čas zapomenout na minulé vztahy, po kterých toužíte, možná si nevšimnete skutečných pocitů.

Pro ženu v pozici takový spiknutí naznačuje, že v reálném životě potřebuje odpočinek a mír. Měli byste věnovat více času své vlastní osobě. Nemusíte se snažit mít čas na to, abyste všechno před porodem zopakovali, ale uklidněte se a užívejte si průběh těhotenství.

Pokud žena během těhotenství snila o svém období, ale v reálném životě nenese dítě, znamená to, že se bude muset pustit do zcela nového projektu. Změna činností bude jen přínosem, ale bude vyžadovat velké úsilí.

Menses přišel náhle - to je symbol toho, že brzy budou existovat impozantní překážky, které mohou narušit dosažení zamýšleného cíle..

Pocit znechucení, který vznikl při pohledu na výtok krve ve snu, naznačuje budoucí nepříjemné drby, které se o snílkovi rozšíří jejími známými. Proto je vhodné být ostražití. Neměli byste důvěřovat všem ze svého prostředí. Je možné, že mezi nimi jsou zlí závistiví lidé, kteří se snaží ublížit.

Pokud dívka sní ve snu o obdobích jiné ženy, pak je to jasný signál, že snílek snadno eliminuje svého soupeře. Nebojte se jí: nemůže nijak ublížit.

Barva vybití

V nočních snech může být menstruační tok normální i velmi podivný. Je nutné si pamatovat barvu snové krve, protože to pomůže dešifrovat noční vidění přesněji a podrobněji:

 1. Černá krev má nejnegativnější interpretaci. Podobná zápletka předznamenává zdravotní problémy dívky a možnou neplodnost..
 2. Zvýraznění neobvyklé barvy naznačuje, že snílek bude muset projít neobvyklou situací. Budou nějaké potíže, jejichž vyřešení budete muset vyhledat radu od moudrého mentora.
 3. Jasně červená barva menstruační krve naznačuje, že krásné pohlaví trpí četnými komplexy a pochybnostmi o sobě. Je pravděpodobné, že dáma není spokojena se svým vlastním vzhledem, za který se stydí. Příliš jí to v životě brání. Potřebujete více času na péči o sebe.

Předpovědi pro dívku

Vidět vaše vlastní období, která v reálném životě ještě neexistují, předznamenává radostné události pro mladou dámu v blízké budoucnosti. Možná bude mít snílek zajímavé dobrodružství a nové známé..

Pokud dívka na podložce snila o krvi, znamená to její rychlou pubertu. Tělo mladého člověka prochází významnými hormonálními změnami a je možné, že velmi brzy její menstruace skutečně začne v reálném životě. Pokud se ve snu cítila bolest, pak snílek ztratí důvěru rodičů kvůli ukvapeným činům.

Dívky, které se bojí hormonálních změn a menstruačního cyklu, mohou mít také podobné sny. K překonání těchto obav je nutná intervence matek, které jsou vyzvány, aby připravily mladé dámy tím, že jim vše sdělí o kritických dnech v přístupném jazyce..

Menstruace s menopauzou

U starší dámy je sen, ve kterém se objevuje menstruační tok, považován za dobré znamení. Takový obrázek slibuje ženě v budoucnu dobré zdraví a vynikající pohodu..

Pokud se snílek dlouho pokoušel porazit nějakou strašlivou malátnost, brzy se jí to podaří. Nemoc navždy ustoupí.

Pokud osoba středního věku, která již měla menopauzu, snila o obnovení kritických dnů se silnou bolestí, pak je to známka toho, že žena je ve vážném psychickém stavu.

Může se cítit ohromená a prázdná. V takovém případě by dáma měla kontaktovat své blízké lidi se svým problémem nebo navštívit odborníka, který jí pomůže dostat se z tohoto stavu..

Výklady populárních knih snů

Menstruace, jít ve snu, v závislosti na určitých detailech, může mít různé předpovědi. Je třeba si pamatovat všechny nuance nočního vidění a nahlédnout do populárních knih snů:

 1. Věštkyně Vanga tvrdí, že pokud žena sní o menstruační krvi, pak je to známka dokonalého nesprávného kroku, který velmi lituje. Chcete-li ve snu potřísnit oblečení nebo nábytek sekretem - kolem spící osoby jsou tkané intriky.
 2. Podle Millera je vidět takovou zápletku ve snu symbolem bezprostřední ztráty něčeho cenného, ​​nebo snílek ve skutečnosti bude muset obětovat něco, co nebude marné. U mladého vdaného člověka znamená menstruace ve snu časné těhotenství a u žen v pozici - snadný porod. Znečištění krví je známkou hrozícího nebezpečí. V takovém případě diskrétnost nebolí..
 3. Kniha snů pro ženy doporučuje pečovat o své vlastní zdraví, protože pokud se v nočních snech objeví menstruace, slibuje to nemoc a ztrátu vitální energie.
 4. Francouzská kniha snů slibuje znovusjednocení s blízkými, což dá spoustu pozitivních emocí.
 5. Anglická kniha snů pro rodiny předpovídá zhoršení vztahů. Aby se zabránilo konfliktům a rozchodu, je nutné projevit zdrženlivost a taktnost. Je důležité slyšet a rozumět své druhé polovině..
 6. Moderní kniha snů varuje dámu, která má důležité setkání, před možným zpožděním. Proto byste měli odejít o několik minut dříve..
 7. Tlumočník Denise Lynn tvrdí, že pokud člověk sní o menstruačním toku, znamená to jeho nadměrnou zvědavost. U ženatého muže takový sen předznamenává zhoršení vztahů s jeho ženou. Rodina bude na pokraji rozvodu. Pokud nechcete přijít o milovaného člověka, měli byste okamžitě jednat.
 8. Podle Tsvetkovovy snovové knihy předpovídání toho, že jste ve stavu PMS ve snu, se dostane do nepříjemné situace v reálném životě. Snílek bude mít silné pocity viny a trapnosti..
 9. Online kniha snů doporučuje, abyste věnovali pozornost svému vlastnímu zdraví a kontaktovali specialistu na vyšetření.

Pokud jste snili o svém období, neměli byste se ho bát. Měli byste si pamatovat pocity prožívané ve snu a svůj vlastní emoční stav. To pomůže správně interpretovat sen a vyhnout se možným problémům..

Prsní žláza je orgán s funkcí vnějšího vylučování. Prezentováno u žen i mužů.V nitroděložním období dochází ke stejnému pokládání orgánů, ale později se podle pohlaví rozlišuje.