Je možné hádat během menstruace a v jakých případech?

Dívky, které mají rádi věštění, si často kladou otázku, je možné hádat během menstruace? Pokusme se přijít na to, jak pravdivý se výsledek věštění ukáže jako kritický a jak může hrozit.

 • Je možné hádat během menstruace?
 • Přesnost věštění v kritických dnech
 • Věštectví během menstruace a vaší pohody

Je možné hádat během menstruace?

Poměrně často můžete slyšet, že je nežádoucí praktikovat magii, když jste agresivní, rozrušení, nemocní a během kritických dnů. Ale je to opravdu tak?

Je možné tyto zákazy zpochybnit už jen proto, že v první den menstruace existuje speciální kouzlo lásky pro menstruační krev a věštění. Většina praktikujících kouzelníků si je však jistá, že během tohoto období se dívka stává velmi zranitelnou, její ochrana se stává slabší, což znamená, že je náchylnější k účinkům zlých duchů..

Každý ví, že krev je velmi důležitý biologický materiál, který lze použít v různých rituálech. Krev také přitahuje různé entity z jiných světů. Protože pomocí biologického materiálu mohou čerpat energii od lidí.

I v tomto případě však existují opačné názory. Někteří věštci věří, že toto období nijak neovlivňuje čarodějnici, pokud je opravdu silná a zkušená. Slabé mladé čarodějky mohou být připraveny o útok nadpřirozených sil.

Přesnost věštění v kritických dnech

Dlouho se věřilo, že během kritických dnů jsou ženy obzvláště náchylné k negativní energii. „Drží se“ na nich zlé oči, kletby, špatná přání. Věřilo se, že během tohoto období je nejjednodušší nejen stát se obětí zlých duchů, ale také onemocnět.

Zákaz věštění v kritických dnech se v zásadě týká poskytování služeb někomu. Pokud se divíte cizímu člověku, pak existuje šance, že se chopíte jeho problémů..

Pokud žena s menstruací přijde k kartářce, je možné, že kartářka může vrhnout všechny své problémy a negativity na klienta. Pokud mluvíme o přesnosti odpovědi přijaté v procesu věštění, pak vám takový „bolestivý“ stav těla může zabránit v získání přesné odpovědi od vyšších sil.

Ve většině případů věštci, kteří se dozvěděli, že klient má kritické dny, nabídnou, že přijdou na sezení po jejich skončení, což vysvětluje skutečností, že dnes nebude možné získat jasnou odpověď.

Věštectví během menstruace a vaší pohody

Málokdo se může pochlubit vynikajícím zdravím během menstruace. Jak víte, je to bolestivý stav, což je faktor, díky němuž se člověk může vzdát věštění nebo čarodějnictví. Také pocit nevolnosti bude rozptylovat, nedává příležitost soustředit se..

To je však nutné, abychom zjistili odpovědi na položené otázky a rozluštili znamení, která jsou vysílána vyššími silami. Je tedy lepší zdržet se takových manipulací v těch dnech, kdy se opravdu cítíte velmi špatně..

Pokud bolestivě snášíte menstruaci, pak odmítněte pracovat s kartami a dalšími magickými atributy. Také vzhledem k tomu, že obrana ženy je v tomto období výrazně oslabena, zajistěte si předem. Alespoň proveďte rituál v ochranném kruhu, což lze provést křídou nebo solí.

Zachráníte se tak před útokem tvorů z jiného světa. Samozřejmě, pokud rituál může počkat, je nejlepší se dnes vzdát magie. To vám pomůže vyhnout se různým situacím, které by pro vás mohly být nebezpečné..

Bohužel je těžké říci, zda je věštění během menstruace užitečným postupem, či nikoli, zda je možné, aby každý během tohoto období takové manipulace prováděl, nebo zda by měl být odložen. V každém případě je nejlepší spolehnout se na své vlastní blaho..

Pokud si uvědomíte, že jste plní síly a energie, cítíte se skvěle, kritické dny nijak neovlivňují vaši náladu, pohodu, pak se můžete pustit do rituálu. Jinak se budete muset zdržet čarodějnických manipulací..

Autor: Liza Boyko
Aktualizováno: 20. listopadu 2018

Je možné hádat během menstruace

Tuto otázku si někdy kladou ženy, které se právě učí „pracovat“ s kartami. Na tomto skóre neexistuje žádné přísné omezení, vše je individuální. Zde je lepší poslouchat ne poradce „profesionálů“, ale duši, spoléhat se zároveň na své vlastní pocity a pohodu.

Ztráta krve není nejlepší čas na věštění?

Ztráta krve je vždy plýtváním životně důležité energie. To je hlavní důvod, proč někteří zkušení prediktoři odpovídají negativně na otázku „je možné uhodnout během menstruace“. Jednoduše řečeno - není to smrtelné, ale existuje šance na zhoršení vaší fyzické a emoční pohody.

Neměli byste však být připoutáni výhradně k menstruačnímu cyklu - absolutně jakékoli onemocnění bude relativní kontraindikací pro věštění. Zde musí žena adekvátně posoudit své schopnosti. Pokud je v „kritických dnech“ plná energie, energická, cítí touhu okamžitě komunikovat s vyššími silami - tak proč ne?

Karty lžou nebo „mluví pravdu“?

Začínající věštci, kteří si nejsou příliš jisti svými schopnostmi, by se dnes měli opravdu zdržet magických rituálů (a rozvržení karty se na ně konkrétně vztahuje). Výsledek není škodlivý, ale nemusí být příliš spolehlivý. V každém případě byste se neměli spoléhat na „sto procent“ při odpovědi balíčku - můžete se mýlit, chybně interpretovat, jít špatně.

Kromě toho bude obtížné získat zpět své vlastní náklady na energii. Výsledkem bude, že otázka položená osudu bude muset platit za špatnou náladu, neklidný spánek, bolesti hlavy a deprese. To není nutné, ale je to pravděpodobné. A ty to potřebuješ?

Pro ty, kteří si již sami věří, můžete hádat jak s menstruací, tak s jinými nemocemi - to nezkazí karmu a neoslabí stávající schopnosti. Naopak, síla dívek se v tomto období zvyšuje, citlivost se stává ostřejší. Mimochodem, nejmocnější rituály ženské magie se provádějí přesně v „kritických dnech“, což obvykle používá mnoho čarodějnic..

Ukázalo se, že neexistuje žádná definitivní odpověď. Vyzkoušejte - a sami pochopíte, zda je toto období vhodné pro věštění. Ruce se třásly, závratě, slabost a nevolnost se zvedly - karty odložte až do konečného uzdravení. Nebude to trvat dlouho!

Je možné hádat na kartách během menstruace

Mnoho začínajících kartářek si klade otázku, zda je možné uhodnout během menstruace? Na tuto otázku dávají různí kouzelníci a praktici různé odpovědi. Někteří říkají, že věštění bude nepravdivé, jiní tvrdí, že když rozložíte karty, není nic strašného, ​​jiní říkají, že k sobě můžete přilákat nečistého ducha, který bude energicky připoután. Která z toho všeho je pravda a jak se chránit?

Menstruace je téma, které vyvolává mnoho kontroverzí mezi kouzelníky a kartářkami

Věštění a zlí duchové

Podle mnoha odborníků je z hlediska náboženství věštění samo o sobě velkým hříchem. Mnoho odborníků si je jistých, že je možné hádat během menstruace, a dokonce i v těchto dnech jsou považovány za nejpříznivější. Pokud jde o nečistotu ženy během menstruace a zákaz chodit do chrámu, názory se také liší..

Například svatý Klement Římský řekl, že žena, která považuje své období za důvod nechodit do kostela, se vystavuje riziku, že se stane obětí zlých duchů, takže byste se neměli bát chodit do kostela ve chvílích, kdy máte kritické dny nebo jste v období po porodu. Krev, kterou žena vylučuje, je návnadou pro mimozemské bytosti, které ji používají jako zdroj energie. Během tohoto období se ženy stávají otevřenými a velmi zranitelnými..

Otázky týkající se zákazů věštění ve dnech menstruace jsou zpochybňovány, a to i na základě skutečnosti, že existuje spousta rituálů, které vyžadují krev z dělohy ženy, alespoň milostná kouzla na měsíční krev, věštění první den cyklu, natož věštění za zasnoubený s Christmastide.

Pokud je čarodějnice skutečně zkušená, pak menstruace v žádném případě neovlivňuje chování rituálů, přesnost předpovědí a energetickou ochrannou bariéru. A dokonce se naopak moc vlivu obřadu několikrát zvyšuje. Mnoho čarodějnic to dovedně používá..

Pokud čarodějnice zažije, menstruace v žádném případě nebude zasahovat do věštění. Dokonce pomůže

Jak pravdivé jsou výsledky věštění z vězení během menstruace

Během menstruace by ostatní neměli hádat. Při provádění magických rituálů může část negativní energie od jiné osoby přejít k věštkyni a zhoršit její blaho. Přirozená obrana je v dnešní době narušena.

Také se dnes nedoporučuje obracet se na kartářky, protože ne příliš svědomitý člověk může vrhat na klienta své potíže a negativní energii. Někteří čarodějové tvrdí, že karty dnes neříkají pravdu. To platí pro nezkušené věštkyně. Nemusíte důvěřovat výsledkům na sto procent - můžete si špatně přečíst karty a jít špatně.

V reakci na otázku, zda je možné vytvořit rozvržení s menstruací na kartách, tvrdí, že je dnes lepší nekontaktovat věštce a věštce, můžete si říci štěstí sami, zde opravdu musíte posoudit svou pohodu. Ti, kteří si jsou sebevědomí, mohou hádat, kdy se jim zlíbí, a to vůbec nezkazí karmu a nijak to neovlivní psychické schopnosti..

Můžete dokonce říci, že některé dívky v kritických dnech mají naopak zvýšenou citlivost. Existuje obrovské množství rituálů, které se provádějí v určité dny cyklu a mají nejsilnější účinek..

Karty a vaše tělo vám řeknou, zda můžete hádat. Stává se, že v běžných dnech věštění nefunguje a je to. Pokud jste vzali karty do rukou a zvedla se nevolnost, pocítili jste závratě, slabost, ruce se vám začaly chvět, pak byste se v takové dny neměli zapojovat do magických rituálů a odložit lekci, dokud se úplně nezotavíte..

Doporučujeme provádět rituály po předchozím zajištění. Člověk musí sedět v ochranném kruhu znázorněném solí nebo křídou. Existuje také mnoho spiknutí amuletů, amuletů, které musí používat každý věštec, nejen ve dnech menstruace..

Před obřadem se musíte chránit - například vytvořit ochranný kruh soli

Co je věštění

Věštění je komunikace s vyššími silami, které dávají odpověď na otázky kladené kartami. Mapy jsou spojením mezi lidmi a tvory z jiných světů..

Dnes je téměř všechno věštění zrovnoprávněno s vědeckými akcemi..

Na základě ezoteriky, vědy, která studuje prediktivní procesy, lze zdůraznit, že většina zákazů spojených s určováním dnů příznivých a nepříznivých pro věštění není nic jiného než obyčejné pověry.

Zvláště pokud jsou karty rozloženy, ve snaze utéct čas, odvrátit pozornost a podívat se trochu do budoucnosti. Nedoporučuje se však hádat, zda se necítíte dobře nebo slabě. Mnoho dívek se v prvních několika dnech menstruačního cyklu cítí obzvláště špatně, proto se během tohoto období nedoporučuje používat karty..

„Kritické“ věštění a jak je dělat

Existuje mnoho známek toho, že podle dnů v týdnu, data, měsíce a denní doby, kdy začala menstruace odcházet, můžete zjistit nadcházející události. Naši předkové obdarovali všechny procesy probíhající v těle určitým významem. Zejména menstruace, stejně jako narození dítěte. Mnoho lidí používá metodu věštění z menstruace dodnes..

Mimochodem, je zcela neškodný a nevyžaduje hledání pomoci u žádných jiných světských sil.

 1. Pokud menstruace přišla ráno, pak vás čeká láska, a ne vždy pro mužské pohlaví. To neznamená, že přitažlivost vzplane náhle, může to být láska matky k dětem, k manželovi. Predikce znamená, že již existující pocit ve vás zůstane po mnoho let..
 2. Menstruace, která začala odpoledne, může poskytnout vynikající náladu na celý cyklus, počínaje večerem - předpovídá nezajímavý monotónní život, často odloučení od drahého člověka.

Pokud vaše menstruace začala večer, můžete být odloučeni od své milované osoby.

Existují také zvláštní významy pro dny v týdnu. Menstruace, která začíná v pondělí, vám říká, abyste počkali na úzkost. To ale neznamená, že si musíte dopřát paniku, domácí práce mohou být příjemné, čeká vás překvapení. V úterý - setkání, čeká vás známost. Menstruace, která přišla ve středu, znamená, že začne černá série života, která potrvá až do konce cyklu.

Ve čtvrtek, s nástupem menstruace, byste měli počkat na pozvání k návštěvě. Možná, že události dopadnou tak, že vás cizí lidé pozvou do domu, nebo to bude jen obchodní jednání, na kterém se bude konat známý. Ať tak či onak, bude to pro vás spontánní událost. A také předpověď říká, že se za něco budete stydět. Friday slibuje, že obdrží několik zpráv.

Menstruace, která začala v sobotu, předpovídá vyznání lásky, naplnění tužeb. Pokud menstruace začala v neděli, pak další dny uběhnou bez povšimnutí v příjemné komunikaci s přáteli a při zajímavých událostech.

Závěrečná část

Proč nemůžete hádat na kartách během vašeho období:

 • žena se stane otevřenou vůči světským silám, obzvláště nebezpečná pro začínající věštkyně;
 • můžete snadno převzít všechny potíže a problémy kverentu;
 • obracíte se na neopatrného věštce o pomoc v kritických dnech, můžete se stát majitelem jejích problémů a zničit svou karmu.

Zákazy týkající se věštění během menstruace se většinou týkají věštění někoho. Pokud se během menstruace nebudete cítit dobře, může vám to bránit v soustředění na čtení karet..

Pokud je vaše menstruace velmi bolestivá, pak je nejlepší odmítnout pracovat s různými magickými atributy, nejen s kartami, dokud nebudete plně omlazeni. V těchto dnech je nutné provádět rituály v magickém kruhu vyrobeném ze soli nebo křídy. Takže se můžete zachránit před útokem mimozemských tvorů..

Když menstruace pokračuje, můžete hádat:

 • pro tebe;
 • používejte rituály, které jsou navrženy speciálně pro tyto dny.

Je velmi obtížné odpovědět na přesnou otázku, zda stojí za to dělat čarodějnictví během menstruace, vaše tělo musí odpovědět. Když nepotřebujete kouzlit, sami pocítíte, že karty nebo jiné atributy vám o tom dokážou sami říci, naslouchat jim a vašim pocitům.

Proč nemůžete hádat během menstruace?

Věštění praktikuje mnoho lidí, kteří jsou více osvíceni v oblasti magie. Ale jsou i takoví, kteří hádají z neznalosti správných rituálů. Na otázku, proč nemůžete hádat během menstruace, odpovíme dále.

Proč věštci nemohou během menstruace hádat

 • Vypouštění krve z dělohy má charakteristickou bariéru. Nejde jen o čištění ženského těla, ale také o známku její podstaty ve schopnosti rodit děti. Krev ve věštění zaujímá důležité a zvláštní místo. S jeho pomocí můžete zjistit přítomnost, minulost a budoucnost jakékoli osoby. Ale v tuto chvíli mluvíme o jiné krvi, která přirozeně vychází z genitálií žen. Hádání s menstruací je nemožné. Každý věštec to ví a řekne. Jedna věc je provést kouzlo lásky nebo klopu, jejíž podmínky znamenají takovou krev.
 • S menstruací se snaží nepřijít k věštění. Krev přitahuje negativní vibrace a při hádání, co vypadne, se ukáže jako lež. Pouze skutečné čarodějnice jsou schopny přijmout osobu během nadcházejících kritických dnů. Věštci jsou obvykle posláni zpět domů a požádáni, aby se vrátili později. To jim brání pochopit, proč byli kontaktováni..
 • Ti, kteří si myslí, že s menstruací lze říci štěstí pro lásku, práci a zdraví, se hluboce mýlí. Magie má svá vlastní pravidla. Například karty nemusí jednoduše říkat podstatu věštění a nekonečně lhát. Víš proč? Na zakoupeném balíčku karet by měla sedět panna bez menstruace. Teprve potom jsou karty vysloveny pro věštecké obřady. A pak jste přišli povědět štěstí s menstruací, samozřejmě budete požádáni, abyste odešli.
 • Jsou považováni za špinavé lidi. To neznamená vzhled nebo znečištění těla. A to o menstruaci, při které jsou odstraněny všechny nečistoty a škodlivé látky. Všichni věštci o tom vědí. Proč tedy kazit auru během menstruace, kterou lze prorazit pouhým jediným pohledem ve vašem směru. Nepřinášejte nové potíže.

Proč nemůžete hádat u nezletilých s menstruací

Děti mladší 18 let nemohou hádat, a ještě více s menstruací. Je lepší odkládat rituály až do dospělosti. Aura posílí a dá vám příležitost správně hádat, zjistit svůj skutečný osud. Ďábel svádí mladou duši a tlačí se k věštění. Samozřejmě, kvůli získání peněz, někteří kouzelníci jdou do jakékoli délky a je jim jedno, co tu dívku v budoucnu čeká. Takto je nemožné jednat a ukládat. Kromě toho je lepší použít jiné metody a nechat osud označit, co chcete získat..

Nezletilí často nevnímají přijaté informace správně. Slyší, co chtějí slyšet, a důležitost a podstata věštění je ignorována. A pak říkají, že věštci podvádějí a bezostyšně lžou. Proto nedoporučujeme přijímat nezletilé na recepci, a ještě víc uhodnout. Výjimka může být ve vzácných případech.

Je možné uhodnout během menstruace a jak to udělat správně

Na otázku, zda je možné uhodnout během menstruace, nelze jednoznačně odpovědět: kolik praktikujících věštců a kouzelníků je tolik odpovědí. Pojďme zjistit, zda je možné uhodnout během menstruace, jak hrozí a zda se předpověď stane pravdivou.

Je možné hádat během menstruace - o zlých duchech

V kritických dnech se dívka stává otevřenější vůči zlým duchům, obrana oslabuje. Většina bytostí z jiného světa miluje krev, ze které čerpají energii. Předpovědi přitahují bytosti jiného světa, jejich činnost během menstruace škodí více než obvykle.

Na otázku týkající se zlých duchů, kteří přicházejí k rituálům, nelze jednoznačně odpovědět. I na otázku, zda je možné chodit do kostela během menstruace, dávají kněží opačné odpovědi. Svatý Klement Římský tvrdil, že žena, která považuje kritické dny za důvod nechodit do kostela, dává nečistou moc nad sebou. Svatý Řehoř Dvoeslov inklinoval k podobnému názoru: pokud má dívka menstruaci, měla by jít do kostela, aby se nestala obětí zlých duchů.

Věštectví během menstruace je příčinou špatného zdraví v důsledku nadměrné aktivity entit, které přicházejí po energii. Podmínka se používá k vytvoření zvláštního kouzla lásky.

Je možné hádat během menstruace - o negativní energii a přesnosti

V kritických dnech je žena náchylnější k negativní energii. Špatná přání, zlé oči a magické potíže se silněji „lepí“ na tělo. Přirozená obrana je oslabena nejen ve vztahu ke zlým duchům, ale také proti jakýmkoli projevům zla a negativity, vzhledem k bakteriím.

Předpokládá se, že věštění štěstí během menstruace ztěžuje život. Pokud dokončíte zarovnání s jinou osobou, dívka přetáhne problémy jiných lidí na sebe. Pokud se na někoho obrátíte s žádostí o předpověď, nespolehlivý kartář odhodí na klienta své vlastní problémy nebo negativitu.

Stávají se „šťastným“ majitelem negativního programu v jiných termínech: existují očistné rituály, které se s tímto problémem vyrovnají. Kouzelníci nedoporučují věštění klientům, kteří mají „kritické dny“, radí dívkám, aby se obrátili později s tím, že výsledek nebude přesný.

Neexistuje jednoznačná odpověď, zda lze v kritických dnech hádat. Je bezpečné provést seřízení pro sebe, ale apel na kartáře a sezení pro jiné lidi hrozí přijetím negativní energie někoho jiného.

Věštectví během menstruace - otázka pohody

Ne každý se chlubí tím, jak se ve své menstruaci cítí a jak se cítí dobře. Pohoda a nálada jsou důležitými faktory přesnosti věštění. Chcete-li zjistit odpověď nebo vidět budoucnost, nastavte správně.

Většina dívek trpí špatným zdravotním stavem první nebo dva dny menstruace. Pokud vám bolestivé pocity a podrážděnost nedovolí naladit se na rituál, je lepší rituál odložit na později. Několik dní to nezmění. Pokud se žena cítí dobře, snaží se předpovědět na kartách nebo použít jinou metodu..

Pokud mi zdravotní stav neumožňuje naladit se nebo se dívka bojí zlých duchů a negativní energie, ale naléhavě potřebuje odpověď na otázku nebo znalosti o blízké budoucnosti, hádají menstruaci. Existují dvě možnosti, jak identifikovat nadcházející události a zjistit, co lze očekávat v příštích několika týdnech..

Nejlepším doporučením je pohoda. Dívka poslouchá své tělo, představuje si věštění a jeho výsledek, myslí si, jak obtížné je předpovídat, a na základě výsledků se rozhodne, zda v kritických dnech stojí za to kouzlit nebo ne.

Věštění z menstruace pravdivé věštění z menstruace (z lásky)

Věštění podle menstruace - Od starověku byly menstruace a pověry úzce spjaty. Postoj mezi různými národy a v různých stoletích k těmto dnům byl odlišný.

Například v křesťanském světě byla žena během menstruace považována za „špinavou“, nejblíže k ďáblovi, byla jí uložena určitá omezení v každodenním životě..

A ve východní filozofii Feng Shui je takové období naopak považováno za okamžik očištění, díky kterému žije ženská polovina lidstva déle než představitelé silnějšího pohlaví.

 1. Věštění podle menstruace
 2. Obecné informace o věštění
 3. Je možné hádat během menstruace
 4. Věštění z menstruace - Pravidla pro správné předpovídání štěstí
 5. Věštectví 5 hlavních možností pro věštění z měsíce
 6. Věštecké hodiny
 7. Podle denní doby
 8. Podle dnů v týdnu
 9. Věštectví podle měsíce po dni v měsíci
 10. Věštění z lásky na začátku menstruace
 11. Věštění podle měsíční predikce podle lunárních dnů
 12. Věštění podle menstruace, lidové příznaky podle menstruace
 13. Věštectví podle menstruace od Feng Shui

Věštění podle menstruace

Věštectví o menstruaci je jednoduchý a cenově dostupný způsob, jak každá žena zjistit svou budoucnost na příští měsíc. Na základě předpovědí, které k nám přišly z dávných dob, se můžete vyhnout různým problémům.

Nebo naopak věnujte pozornost nějaké příjemné maličkosti, která v budoucnu přinese štěstí..

Pravidelný menstruační cyklus vám poskytne předpověď na další čtyři týdny. Než začne další menstruace, spravedlivé pohlaví bude mít důležité informace, které vám pomohou vyhnout se chybám a řeknou vám, jak v dané situaci jednat.

Věštění pomocí menstruace Podstatou věštění je, že každá hodina, den v týdnu a číslo mají svůj vlastní význam. Vzpomeňte si na okamžik začátku menstruace a najděte výklad tohoto znamení - to je vše, co potřebujete pro věštění.

Existuje ještě jeden aspekt, kterému věštci, prediktory a bioenergetika vždy věnují pozornost. Pokud člověk upřímně věří v přijaté proroctví, pak se to jistě splní. To znamená, že když je žena pevně přesvědčena, že ji čekají příjemná setkání, určitě je sama vyhledá a „přiláká“, přičemž věnuje pozornost těm maličkostem, které by ji obvykle nezajímaly.

Není těžké ověřit, zda je to tak, a zjistit, zda stojí za to uvěřit předpovědím pro ženský cyklus. Stačí si vzpomenout, kdy začala menstruace, najít výklad a pamatovat si to.

A poté, když začne další menstruace, analyzujte, zda se předpovědi splnily. Tento článek pomůže každé ženě samostatně přijít na to, čemu věřit a které věštění se ukázalo jako nejpřesnější.

Obecné informace o věštění

Věštění z menstruace nevyžaduje žádné speciální techniky. Existuje několik možností interpretace okamžiku, kdy menstruace začala. Chcete-li získat co nejpřesnější výsledek, musíte věnovat pozornost následujícím bodům:

 • hodinu nástupu menstruace;
 • Denní doba;
 • den v týdnu;
 • datum.

Hlavní existující dešifrovací metody jsou založeny právě na okamžiku nástupu menstruace. Čím lépe si žena pamatuje čas prvního výboje, tím přesnější bude výsledek věštění.

Ale co dělat, když jeden výklad předznamenává dobré zprávy a druhý slibuje nepříjemné setkání?

 • Za prvé, obě události se mohou stát před další menstruací..
 • Zadruhé, možná to byla předpověď, která umožnila vyhnout se nepříjemnému setkání, tedy zabránit mu.

Je třeba si uvědomit, že jakékoli věštění není dogma, ale spíše návod k jednání. Mluví o možných událostech, nikoli o fait accompli.

Každý se pravděpodobně setkal se situací, kdy „každý je proti němu“. Shromáždění na důležité schůzce, každá maličkost brání člověku: potřebné věci jsou „ztraceny“, není možné rychle se vyrovnat s obvyklými věcmi, doprava je zpožděna nebo se zasekne v dopravní zácpě.

Zdá se, že události naznačují možné problémy. Další analýza ukazuje, že negativní výsledek lze „předpovědět“, bylo zasláno příliš mnoho známek.

Předpovídání štěstí pomocí menstruace by pomohlo věnovat pozornost těmto známkám, odmítnout nebo odložit schůzku. Ve výsledku jste se vyhnuli potížím, proroctví se nesplnilo, ale to neznamená, že věštění bylo zbytečné.

Je možné hádat během menstruace

K věštění podle menstruace není třeba zvláštních rituálů nebo pomůcek (karty atd.). Stačí mít jeden nebo více zdrojů interpretace doby nástupu menstruace.

Můžete je použít všechny najednou nebo zvolit jednu z možností.

Vzhledem k tomu, že s kritickými dny jsou již dlouho spojovány různé předsudky a pověry, bude otázka - můžete uhodnout během menstruace nebo ne - relevantní pro mnoho žen.

Je třeba si uvědomit, že předpovědi na začátku menstruačního cyklu a věštění během krvácení jsou trochu jiné věci..

V prvním případě se podíváte pouze na výsledky (interpretaci) a ve druhém provedete určitý rituál, například vyložíte karty. Věštění na začátku menstruačního cyklu je pouze interpretací již dosažené skutečnosti (okamžik nástupu krvácení).

Zde můžeme říci, že ženské tělo již provedlo rituál věštění pomocí menstruace a výsledky musíte vidět. Proto zde neexistují žádná omezení..

Věštění z menstruace - Pravidla pro správné předpovídání štěstí

Pravdivé věštění z menstruace je příležitost získat určité předpovědi založené na odvěkých tradicích a znalostech..

U různých metod je důležitá denní doba, den v týdnu nebo den v měsíci, dokonce i hodiny začátku menstruace. To znamená, že existuje jasná souvislost s numerologií, posvátným významem dnů v týdnu atd..

Ve verzi věštění podle systému Feng Shui se pro nejpřesnější předpovědi používá také spojení s určitým prvkem a znameními zvěrokruhu.

Abyste v kritických dnech získali správnou předpověď, musíte pečlivě zvážit začátek menstruace. Čím přesnější určení okamžiku prvního výboje, tím lepší výsledek věštění.

Podívejme se, jak to funguje na příkladu. Pokud žena objevila první výtok v odpoledních hodinách, nebude obtížné určit den v týdnu a počet.

A pokud začaly v noci, je těžké říci, který výsledek bude správný. Je téměř nemožné pochopit, zda menstruace začala před 24 hodinami nebo později. Proto je pro interpretaci obtížné správně zvolit správný den v týdnu a číslo..

Můžete vidět (nebo lépe napsat sami) obě interpretace. A po začátku příští menstruace porovnejte oba výsledky věštění a zjistěte, který z nich byl přesný. Do té chvíle se zaměřte na techniku, která je k dispozici, například v denní době.

Věštectví 5 hlavních možností pro věštění z měsíce

Existuje několik způsobů, jak interpretovat menstruační cyklus. Navzdory skutečnosti, že výsledky jsou „vázány“ na různá data (denní doba, datum atd.), Věštění je založeno na jednom obecném faktu - době výskytu prvních sekretů.

Čím lépe je určen počáteční čas, tím přesnější bude věštění pro menstruaci (existují 2 interpretace při hodnocení výsledků podle hodiny, různé metody věštění podle dnů v týdnu atd.).

Podíváme se na různé interpretace, které ženám pomohou vybrat ty nejpřesnější.

Například 2 možnosti věštění na začátku menstruace nabízí metoda podle dnů v týdnu a Feng Shui. Východní technika bere v úvahu souvislost se znamením zvěrokruhu a prvky, obvyklými - jen den v týdnu. Můžete si vybrat kterýkoli z nich nebo zobrazit výsledky obou.

Věštecké hodiny

Stanovení výsledků po hodinách je dobře známá a osvědčená metoda. Existují různé možnosti dešifrování, které vám umožní zjistit blízkou budoucnost..

Chcete-li použít tuto metodu (věštění podle čísel, denní doba, dny v týdnu budou popsány v příslušných částech), je hlavní věcí přesně si všimnout, v jakou hodinu se objevily první alokace.

Při interpretaci podle této techniky nezáleží na tom, zda je den nebo noc, je důležité určit přesnou hodinu. Poté můžete vyhodnotit výsledky:

 1. Pozitivní změny lze očekávat tento měsíc. Dobré zprávy, radost nebo štěstí předpovídá věštec.
 2. Měli byste být opatrní ve slovech a činech. Pokud je člověk, kterého potkáte během tohoto období, otravný, neztrácejte emoce, brzy se změní přístup a osoba bude lhostejná.
 3. Nadcházející konflikty mohou výrazně zkomplikovat život, umět se ovládnout, nepoddávat se emocím a předem myslet na důsledky svých činů.
 4. Jsou možné vážné změny k lepšímu, sny se mohou splnit a štěstí si vás samo najde..
 5. Očekávejte příjemná překvapení, potěší vás.
 6. Všímavost při komunikaci s ostatními pomůže vyhnout se drbům a prázdným řečem, omezit vaši komunikaci.
 7. Odplatíte city nebo se projeví tajný obdivovatel, očekávejte vyznání lásky.
 8. Vaše žárlivost je neopodstatněná, než budete obviňovat svého milovaného, ​​analyzujte situaci.
 9. Drby a pomluvy jsou to, co můžete v blízké budoucnosti očekávat od lidí ve vašem okolí. Věštectví varuje - neměli byste jim dávat důvod.
 10. Jste předurčeni znát všechny radosti ze zamilování.
 11. Žárlivost je hlavní emoce, ale nepoddávejte se jí, váš vyvolený si to nezaslouží.
 12. Abychom se setkali s osudem, někdy stačí pozorně se dívat na své okolí, možná je někdo do tebe už zamilovaný a hledá vzájemnost.

Podle denní doby

Další osvědčenou možností pro věštění z menstruace je určení nejen hodiny, ale také denní doby. Předpokládá se, že druhá metoda může poskytnout přesnější výsledky..

 • Zaprvé je snazší určit nástup menstruace v určitém časovém období..
 • Zadruhé, pro věštění je důležité denní a noční období..

Chcete-li zjistit, co se stane v blízké budoucnosti, pomůže vám odhad věštění z menstruace s přihlédnutím k denní době:

 • Brzy ráno (do 11:00). Harmonie s ostatními, navázání zkažených vztahů s blízkými nebo nové romantické období - to je to, co čeká na ženy, jejichž období začalo brzy ráno..
 • Poledne (od 11:00 do 13:00). Radost a hodně štěstí - to jsou výsledky věštění pro ty, kteří v tuto dobu objevili menstruaci..
 • Odpoledne (od 14:00 do 17:00). Opatrnost a pozornost vám pomůže vyhnout se problémům a poruchám. Je lepší věřit pouze v sebe a nespoléhat se na ostatní..
 • Večer (od 18 do 21 hodin). Menses v tuto chvíli předpovídají melancholickou náladu a možnou osamělost. Je to lepší než předchozí možnost, ale stále ne moc radostné.
 • Noc. Čeká vás jakési překvapení, sotva příjemné. Věštectví o menstruaci předpovídá rozchod, hádky, podvody jsou možné, nečestnost druhých může přinést mnoho nepříjemných okamžiků.

Existuje další způsob hodnocení výsledků s přihlédnutím k denní době, ale souvisí spíše s milostnými zážitky, proto o tom budeme uvažovat později (viz část Věštění z lásky na začátku menstruace).

Podle dnů v týdnu

Pokud chcete, můžete říci bohatství svého období každý den v týdnu. Pojďme zjistit, jak jsou s nimi spojeny kritické dny:

 • Pondělí. Není to marné, že se uvažuje o „těžkém“ dni, budete mít potíže a vzrušení, ale nelze s jistotou říci, zda budou příjemné nebo ne. Zde jsou šance 50:50. Jako odškodnění předpovídá věštění drahý dárek od milovaného člověka.
 • Úterý. Možná vzhled starého přítele, známého, který nebyl dlouho viděn. Možná vás vaše období chce varovat před důležitou událostí. Začátek cyklu hovoří o bezprostředním setkání s osobou, která má šanci zaujmout ve vašem životě důležité místo. Nebo počkejte na zásadní změny.
 • Středa. Připravte se na potíže, které mohou na příští měsíc úplně pohltit vaše myšlenky a pocity. Měsíce ve středu mluví právě o tom..
 • Čtvrtek. Věštění upozorňuje na něco nepochopitelného a neočekávaného, ​​pokud by ve čtvrtek přišla menstruace. Přijímání hostů nebo návštěva přátel se může změnit na zábavnou párty a v budoucnu způsobit potíže. Lepší být ve střehu až do příští menstruace.
 • Pátek. Neočekávané zprávy ohlašují zásadní změny. Ale aby se to stalo, musíte se snažit. Všechno, co se stane, bude spojeno výhradně s příjemnými emocemi a pozitivními výsledky..
 • Sobota. Dobré události čekají ženu, jejíž období začalo v sobotu. Věštění předpovídá schopnost bez námahy překonávat obtíže a překážky, přijímat nečekané „dary osudu“, splnění starých tužeb nebo náhlé vyznání lásky. Nejbližší budoucnost se bude nést pod heslem „všechno je dobré, snadné, rychlé a příjemné“.
 • Neděle. Pro ty, kteří vedou aktivní životní styl, bude nadcházející měsíc perfektní, radost a bezstarostná zábava budou konstantní. Menstruace v neděli předpovídá schopnost vyřešit všechny spory s milovanou osobou nebo eliminovat osobní problémy.

Věštectví podle měsíce po dni v měsíci

V numerologii má datum zvláštní význam. Proto se věří, že začátek menstruačního cyklu a dny v měsíci jsou vzájemně propojeny, a takové hodnocení poskytne poměrně přesnou předpověď..

Tato metoda bude zajímavá i pro ty, kteří mají „ovulaci“ trvající téměř měsíc. Nezáleží na tom, zda období mezi měsíčními obdobími trvá 30 nebo 31 dní, postupný přechod je stále nevyhnutelný, protože kalendář se bude měnit.

Zde můžete zkontrolovat vztah mezi měsícem a čísly:

 1. Menstruace prvního dne předznamenává příjemné události, mohou u ženy vyvolat euforii a jakým podnětem pro další akce se stanou!
 2. Možná budete zklamáni milovanými a jejich činy se stanou důvodem k obavám;
 3. Očekávejte hádky, některé budou vážné, jiné budou rychle zapomenuty;
 4. Možná právě v tomto měsíci se splní dlouholeté tajné přání;
 5. Váš milovaný pro vás zjevně připravuje překvapení, počkejte si na něj;
 6. Buďte opatrní, menstruace předznamenává drby, pomluvy a další intriky ze strany těch, kdo si nepřejí;
 7. Možná je váš princ již blízko, jeho láska naplní váš život novým významem;
 8. S proudem nebo bez něj budete na svého milovaného žárlit.
 9. Menstruace varuje: vaši nepřátelé, tajní nebo zjevní, se pokusí narušit váš osobní život, vaše štěstí jim jasně zasahuje;
 10. Je tu šance potkat svého rytíře, nebo možná jen staré city vzplanou obnovenou energií;
 11. Buď budete žárlit, nebo vy, ale takové emoce mohou vztah ohrozit, nedávejte pro to důvod a udržujte své vlastní emoce pod kontrolou;
 12. Šance na setkání s novou láskou je velká, ale možná je to jen kouzlo lásky?
 13. Připravte se, tento měsíc nebude snadný, budete čelit vážným zkouškám;
 14. Dobré zprávy brzy, počkejte si na ně;
 15. Nemůžete se obejít bez nepříjemných překvapení, otázky, kdo je předá, přítele nebo blízkého?
 16. Vyhněte se chatterboxu tento měsíc, vaše slova se mohou stát důvodem pro klepy. A pak je nevyhnutelný skandál;
 17. Vaše menstruace vás může varovat před odloučením. Ale co to bude, ať už to bude dlouhé, krátké, mírové nebo v důsledku hádky, je těžké říci;
 18. Vdané ženy čekají na nové kolo vztahů a neprovdané ženy mají šanci uzavřít legální manželství;
 19. Existuje riziko, že láska, která přišla, bude neopětovaná, možná vás muž jednoduše použije, buďte opatrní se svými vlastními pocity;
 20. Blízcí přátelé nebo milovaná osoba vás mohou oklamat, možná pro vaše vlastní dobro, ale lež je lež;
 21. Ale menstruace v tento den hovoří o vážném podvodu, který může zničit i silný vztah;
 22. U žen, které začaly menstruovat, se předpokládá finanční pohoda na příští měsíc;
 23. Čekají na vás příjemné události, možná bude měsíc začátkem osobního štěstí;
 24. I když neexistují žádné zvláštní důvody, očekávejte hosty, bude jich spousta, je to příjemná událost;
 25. Buďte pozornější k novým známým. Budou příjemné, i když nenaplníte svůj osud;
 26. Náznaky menstruace, připravuje se setkání s novým přítelem;
 27. Můžete mít najednou osobního čaroděje, připraveného splnit všechna vaše přání;
 28. Budete mít práci a finanční zisk. A s osobním životem je lepší počkat až do dalšího cyklu;
 29. Čekají na vás zkoušky, neobejdete se bez zážitků a dokonce ani slz. Neskrývejte svůj stav před blízkými, jsou připraveni pomoci;
 30. Menses předpovídá setkání s novým člověkem, který může vstoupit do vašeho života na dlouhou dobu;
 31. Zřejmě máte před sebou cestu. Buďte opatrní se svými činy, možná se stanou důvodem k odchodu, a ne nejlepšími.

Věštění z lásky na začátku menstruace

Nástup menstruace může naznačovat změnu v lásce, vznik nových vztahů nebo rozpad starých. Něco o tom bylo zmíněno při věštění podle kalendářních dnů. Existuje však také přesnější možnost..

Pamatujte si, kdy začalo vaše první vypouštění. Pak při dekódování výsledků pomůže věštění z menstruace pro ženu z lásky:

 • Ráno. Zamilování tento měsíc vás čeká, přinese to pozitivní emoce;
 • Den. V lásce bude štěstí a bude doprovázet i každodenní záležitosti;
 • Večer. Tento měsíc bude spousta negativ, konflikty a problémy vás budou neustále doprovázet. Na tomto pozadí však oceníte zejména osobní vztahy a další příjemné chvíle svého vlastního života;
 • Noc. Tajemství je motto nadcházejícího měsíce, buďte opatrní s vlastními „kostlivci ve skříni“, někdy mají ničivou sílu.

Věštění podle měsíční predikce podle lunárních dnů

Lunární dny jsou zvláštní dobou každého měsíce. Měli byste vědět, jak jsou propojeny s menstruací, pak budou výsledky věštění přesnější..

Pokud se první výboj objevil 1, 12, 13, 14, stejně jako 19, 23, 26 nebo 29 dnů (podívejte se na lunární kalendář, liší se od obvyklého), pak můžete zapomenout na další předpovědi. Šance na chyby je příliš velká.

Další možnost předpovědí je podle fází měsíce: růst - počkejte na dobré zprávy, plány se naplní, úplněk - splní se tajné přání, šťastné dny vás čekají, pokles - čekejte na nepříjemné a nežádoucí události.

Věštění podle menstruace, lidové příznaky podle menstruace

Věštění ve kritické dny u žen pomůže předpovědět blízkou budoucnost. Existují však i jiné způsoby, jak získat předpověď..

Pamatujte, že i ve starověku lidé pozorovali různé jevy, analyzovali je a studovali vztah mezi událostmi. Tak se objevily lidové znaky. Tady je to, co říkají o menstruaci:

 • Během menstruace měla žena zakázáno: plavat ve vodních útvarech, pěstovat rostliny, vařit jídlo, navštívit chrám, dělat domácí práce;
 • Začala menstruace včas: pokud dříve - počkat na nové události, včas - touhy se splní, bude klidné a měřené, později - na ženu čeká stabilita;
 • Měsíční období za úplňku jsou znamením čarodějnice, která dokáže obtěžovat lidi a zvířata;
 • V den svatby: aby se zabránilo obtížnému osudu dětí nevěsty, je třeba provést speciální rituál;
 • Aby se oheň nerozšířil do dalších budov, musela žena po menstruaci třikrát obejít budovu.

Známé je také používání menstruační krve pro kouzla, amulety a kouzla lásky..

Věštectví podle menstruace od Feng Shui

Věštění podle měsíční feng-šuej je variantou předpovědí podle dnů v týdnu. Zároveň se však pro každý prvek vytváří vlastní proroctví..

Element Ohně ovládá taková znamení zvěrokruhu jako Beran, Lev a Střelec; Země je Býk, Panna a Kozoroh; Blížencům, Váhám a Vodnářům vládne vzduch, zatímco Rak, Štír a Ryby jsou vodní znamení.

Takto je začátek menstruace interpretován pro různé prvky..

 • Pondělí. For Fire: předpovídá se setkání s mocnými lidmi, a ne vždy příjemnými. Pro Zemi: čekají pozitivní emoce, úspěch a příjemné události. Pro vzduch: přicházejí milostné vztahy a romantika, stabilita v podnikání, ale zdraví může selhat. Pro vodoznaky: zahájení něčeho nového, co bude mít v budoucnu významný dopad.
 • Úterý. Oheň: je možný kariérní růst. Země: Finanční změna může být pozitivní i negativní. Vzduch: Problémy v práci jsou vyváženy klidem doma, ale riziko konfliktů bude všude velké Voda: Vaše plány se blíží realizaci.
 • Středa. Oheň: čeká vás vzájemná láska a úplná harmonie. Země: Odpovědná konverzace vám pomůže upravit váš pohled na život. Air: čekají na vás příjemné události, ale nepřátelé a závistlivci se vám pokusí zkazit celkový příjemný dojem z měsíce. Voda: štěstí ve všem - to je motto pro příští měsíc.
 • Čtvrtek. Oheň: dejte si pozor na události, které mohou zničit budoucí plány. Země: štěstí ve všem, zejména v lásce. Air: peníze a hodně štěstí ve všech vašich snahách na vás čekají tento měsíc. Voda: potíže a překážky mohou zničit všechny plány.
 • Pátek. Oheň: Opatrnost ve všem pomůže vyhnout se konfliktům a zúčtování. Země: štěstí na vás čeká nejen v lásce, ale také v podnikání. Vzduch: Užijte si klid a stabilitu. Voda: ženy čekají na tajemství a intriky, existuje vysoká pravděpodobnost duševních utrpení.
 • Sobota. Oheň: proměňte plány v realitu, štěstí je na vaší straně. Země: V práci čekají potíže a na osobní frontě štěstí. Vzduch: tento měsíc čekají pozitivní emoce a nezapomenutelné události. Voda: připravte se na dárky, překvapení a příjemné události.
 • Neděle. Oheň: Mír je zaručen, užívejte si ho. Země: Obtíže se samy rozplynou a ponechají prostor pro radost. Vzduch: vhodná doba k provedení plánů. Voda: užijte si dlouho očekávanou dovolenou, problémy ustoupí do pozadí.

Jak vidíte, věštění z menstruace má mnoho nuancí a funkcí. Chcete-li získat co nejpřesnější předpověď, vyberte libovolnou možnost nebo použijte všechny současně.

A nezapomeňte na lidové znaky, které pomohou v každodenním životě..

Tajemství ženské přirozenosti: věštění v kritické dny pro ženy

Síla menstruační krve ve věštění

Po dlouhou dobu lidé považovali krev ztracenou ženami během menstruace za jednu z nejmocnějších magických látek. Byla uznána jako magický elixír, který nese vitální energii. Starověcí léčitelé a čarodějové to používali ke zvýšení plodnosti rostlin, ochraně domu před temnými silami a zbavení se zlých duchů..

Dnes to vypadá poněkud divně, ale pokud si vzpomeneme, že menstruace je přibližně stejná jako lunární měsíc, můžeme předpokládat spojení ženského těla s vesmírnými objekty. S tímto vědomím je snadné uvěřit, že krev, která vychází během menstruace, je široce používána pro kouzla lásky na milovaného muže.

Také ve starověku se věřilo, že během menstruace se zostří ženská intuice. Proto jsou různé možnosti věštění do budoucna v kritických dnech považovány za zcela pravdivé..

Zajímavý! Nedávné vědecké studie ukázaly, že krev ztracená ženou během jejího období může být zdrojem kmenových buněk používaných v medicíně k léčbě leukémie..

Je možné kouzlit během menstruace

V pojednáních o čarodějnictví jsou uvedeny odkazy na menstruaci. Čarodějové používají menstruační krev k provádění milostné magie, kouzla období.

Začínajícím čarodějnicím se nedoporučuje provádět rituály, očišťování, věštění, zacházení s lidmi během kritických dnů u žen. Během tohoto období je ve všech ohledech zranitelná, existuje riziko „vyzvednutí“ podstaty, s níž se vyrovnat, která nemá sílu a znalosti. Nelaskavý host vysaje vitalitu, která má nezvratné následky, pokud nebudete jednat. Během menstruace ztratila čarodějnice orientační body, nadhodnocené emoční pozadí. Při rozhodování o magii existuje možnost způsobit si fyzické utrpení, vyvolat silné krvácení.

Čarodějové nesmějí sbírat a připravovat bylinky. Lepší je udělat si vlastní duševní zdraví, auru, úklid.

Je však povoleno odstranit poškození a zlé oko. Během menstruace je dívka očištěna fyzicky a na jemné úrovni. Rituály zaměřené na neutralizaci negativní energie budou úspěšně provedeny. Ačkoli na konci může dojít k mírnému nepohodlí.

Věštění z menstruace je fascinující a přináší pravdivé informace. Během tohoto období je žena citlivá na emoce. To vám umožní podat správný výklad.

Jak správně hádat

Existují určitá pravidla pro předpovídání budoucnosti menstruací. Pokud je budete přesně dodržovat, bude výsledek pravdivější. Chcete-li zjistit, co se stane v budoucnu, je důležité postupovat podle těchto kroků:

 • hádejte pouze jednou v první den menstruace;
 • co nejpřesněji sledovat okamžik vzniku výtoku (v jaké denní době atd.);
 • používat několik metod věštění najednou (například v den v týdnu a hodinu začátku menstruace);
 • nemluvte o přijatých prognózách (obzvláště příznivé).

Výsledky jsou platné do dalšího menstruačního období.

Jak měsíční cyklus ovlivňuje dívku

Věštění se běžně dělí na profesionální a domácí. První zahrnuje předpovědi tarotových karet, run atd. Pro svou implementaci musí mít okouzlující určité dovednosti, znalosti a talent pro provádění magických akcí. Smysl každodenního života spočívá ve staletém pozorování jevů a následné interpretaci. Můžeme říci, že toto je zkušenost předků, předávaná z generace na generaci. Věštění z menstruace je osvědčená metoda, která patří do této kategorie.

Ženské tělo je jemný nástroj. Fyzická a astrální těla dívek mají silný vztah. Citlivý vztah vysvětluje přesnost měsíčních předpovědí..

 • 15 dní. Pro čarodějnice znamenají první dny menstruace začátek lunárního kalendáře. Doporučuje se očistit karmu. Některé zdroje trvají na omezení úzkého kontaktu se svým manželem, komunikaci s ostatními, plánování důležitých událostí;
 • 6 - 11 dní. Příznivé období. Žena se zjevuje světu. Vhodná doba pro komunikaci, vytváření sítí, důležitá rozhodnutí;
 • 12-19 dní. Ovulace. V krvi je vysoká koncentrace hormonů. Velká pozornost je věnována vzhledu. Všechny akce jsou určeny k nalákání člověka;
 • 20 - 27 dní. Deprese - hlavního cíle nebylo dosaženo - těhotenství. Tělo je ve stresu, žena je depresivní, podrážděná.

Pokud si budete udržovat kalendář s půlročním měsíčním kalendářem, po analýze dat se můžete naučit intuitivně cítit přístup konkrétního období a provádět věštění.

Metody věštění pro menstruaci

K dispozici ženám, které chtějí zkontrolovat přesnost metody, existuje nejméně 5 možností předpovídání budoucnosti pomocí menstruace. Všechny jsou založeny na okamžiku krvácení. Mezi nejpravdivějšími metodami věštění z menstruace jsou obvykle zmíněny ty, které berou v úvahu:

 • den v týdnu nástupu menstruace;
 • den v měsíci;
 • denní doba - ráno nebo večer, ve dne nebo v noci;
 • hodina nového období.

Aby byly výsledky měsíčních předpovědí přesnější, je lepší použít současně alespoň dvě možnosti věštění - koneckonců v tomto případě je zohledněn vliv několika faktorů. Na pomoc těm, kteří chtějí předvídat budoucí události, existuje další způsob - podle lunárního kalendáře.

Ačkoli je metoda předpovědi menstruačního cyklu považována za nejstarší, lze ji použít také online. Stačí najít web věnovaný takovému věštění a zadat potřebné parametry - datum a čas začátku menstruace. Služba dá možnost a dáma si bude muset zapamatovat výsledek a zkontrolovat, zda se v budoucnu splní.

Předpověď lásky

Jedním z nejznámějších proroctví pro manželství a rozvoj vztahů je metoda věštění, s přihlédnutím k denní době nástupu menstruace.

 1. Pokud menstruace šla od půlnoci do 8 ráno - dívka bude mít lásku, která není určena k rozvoji, protože ani ona, ani objekt její touhy nebudou moci vyznat své city.
 2. Počínaje před polednem ohlašuje menstruace nezapomenutelné období vzájemných námluv. A to platí nejen pro začátečníky ve vztahu, ale také pro ustavené páry, pokud jejich intimní život postrádá živé emoce.
 3. Menstruace, která se objeví v prvním segmentu dne - od 12 do 15 - předpovídá ideální vztahy v příštích několika týdnech..
 4. Pokud menstruace začala mezi 15 a 18 hodinami - řekne to ženě o pravděpodobných příjemných překvapeních v příštím měsíci. Její milovaný předvede své pozitivní stránky a potěší vyvoleného něčím romantickým.
 5. Krvácení po 18:00 říká, že ve vztahu těchto dvou nejde všechno hladce. Pravděpodobné problémy mohou začít v důsledku žárlivosti, podvodu nebo podhodnocení na straně jednoho nebo obou partnerů.

Kterákoli z možností věštění z menstruace z lásky je dnes pro dívky stále atraktivní.

Každou hodinu

Tato metoda predikce vám umožňuje zjistit, zda se sen splní, jak a kdy. Několik dní před očekávanou menstruací byste si měli přát a věnovat pozornost tomu, kdy začal výtok. V tabulce níže jsou uvedeny možnosti podrobně..

Čas výskytu menstruaceBude možné dosáhnout požadovaného, ​​co je k tomu zapotřebí
První hodina dneNaplnění záhady je pravděpodobné, pokud ovlivňovatel pomůže
1-2Sen se nesplní kvůli hrdosti
2-3Přání se nikdy nesplní
3-4Nikomu byste neměli říkat, co chcete
4-5Záhada se nesplní
5-6Přání se splní
6-7Sen není předurčen k uskutečnění
7-8To, co chcete, se splní
8-9Předpokládaná událost se s největší pravděpodobností nesplní
9-10Výsledkem bude pouze tvrdá práce
10-11Spolehlivý přítel pomůže ženě splnit si sen
11-12Toto přání se brzy splní
12-13Měli byste být trpěliví a počkat
13-14Koncipovaná se naplní za pár let
14-15Sen se po chvíli zhmotní
15-16Pravděpodobně se toto přání již splnilo
16-17Plán se naplní během příštích měsíců
17-18Některé důvody narušují provádění
18-19Splní se, pouze pokud budou splněny určité podmínky
19-20Abyste dosáhli toho, co chcete, musíte být aktivnější
20-21Sen je téměř splněn, je lepší o tom nemluvit
21-22Neuvědomeno z důvodu známého ženě
22-23Přání se splní asi za rok
23 do půlnociMusíte velmi silně věřit, že se váš sen splní

K dispozici je také možnost věštění z menstruace po dobu 12 hodin. V tomto případě jsou výsledky duplikovány. Výsledek takové predikce je méně spolehlivý..

Podle denní doby

Jedná se o jednu z nejpřesnějších a nejosvědčenějších metod věštění žen každý měsíc..

 1. Pokud ráno přišla nová menstruace, dámě se dostane pozornosti mužského pohlaví, dobrých vztahů s blízkými a řešení konfliktů. Vzhled silné náklonnosti a lásky je pravděpodobný, a ne vždy pro muže. Tímto způsobem se často projevují vřelé city k blízkým, včetně rodičů, dětí a přátel..
 2. Menstruace, která začala odpoledne před obědem, předpovídá skvělou náladu v nadcházejícím měsíci a možné přijetí dobrých zpráv i splnění tužeb..
 3. Menší potíže se objeví v příštích několika dnech, pokud příští menstruace začala odpoledne.
 4. Večerní krvácení, varuje před budoucí touhou a pocity osamělosti a nudy.

Počínaje nocí předpovídá menstruace podvod, odloučení od blízkých, ochlazení pocitů, utrpení. Pokud však víte o možném nebezpečí, je čas se připravit, abyste tomu zabránili - omezit negativní emoce, zkusit udělat ústupky.

Podle dnů v týdnu

Pokud menstruace začala jeden ze sedmi dnů, budoucnost se interpretuje takto:

 1. Pondělí. Pravděpodobně se objevily různé druhy obav, potíží a obav. Existuje také naděje na příjemné překvapení.
 2. Úterý. Na neočekávané setkání s osobou, která už dávno zmizela z dohledu, nebo na nové seznámení s někým, kdo si rychle uvědomí důležitost. Mohou začít životní změny.
 3. Středa. V příštím měsíci nepřichází příliš příznivé období, pravděpodobně nastanou menší problémy. To nebude trvat dlouho, ale žena by měla analyzovat situaci, aby se připravila a pochopila, kde může očekávat potíže..
 4. Čtvrtek. Je možná zábavná domácí párty s hody nebo nečekané pozvání na návštěvu.
 5. Pátek. Budou dobré zprávy, které ovlivní běh života. Problémy jsou však také pravděpodobné, je reálné se s nimi vyrovnat, pokud vynaložíte dostatečné úsilí. Za zmínku stojí také zdraví..
 6. Sobota. V příštích několika dnech to půjde dobře. Není třeba si dělat starosti, malé problémy se vyřeší samy a sen se splní. Lze doufat v vyznání lásky.
 7. Neděle. Blízká budoucnost bude bezstarostná a radostná, zlepší se vztahy s drahou osobou a stávající potíže budou rychle vyřešeny.

Věštění do dnů v měsíci

Tato metoda také ukazuje, co se brzy stane. Musíte si pamatovat datum, kdy začala další menstruace.

 1. Žena může očekávat příznivé období, úspěšné dokončení věcí, vyznání lásky, pokud krvácení začalo od 1. do 7. dne v měsíci. Možné jsou i neočekávané klepy, konflikty, nedorozumění nebo zanedbávání ve vztahu s partnerem.
 2. Menstruace, která začala ve druhém týdnu, od 8. do 14., varuje před tajnými obdivovateli a nepřiměřenou žárlivostí. Je třeba držet sliby, jinak by mohlo dojít ke ztrátě důvěry. Žena by neměla podvádět a dovolit lži ve vztahu k sobě.
 3. Vzhled absolutoria od 15. do 21. dne v měsíci předznamenává splněný sen a finanční úspěch. Obecně je období příznivé.
 4. Pokud vaše menstruace nastane 18., jedná se o varování před možnou zradou a špatnými situacemi, které změní váš život. Ale nenechte se rozrušit, budou pozitivní okamžiky..
 5. Menstruační období, které začalo v týdnu od 22. do 28. dne v měsíci, varuje, že plánované může jít jiným způsobem, zrada je možná, měli byste být opatrní ve finančních záležitostech. Ale zároveň tyto události slibují dobrý výsledek a věci skončí úspěšně..
 6. Menstruace, která začala v posledních dnech měsíce, naznačuje pravděpodobnost mystických událostí.

Ještě spolehlivější výsledek je dán věštění přesným datem začátku menstruace..

Den v měsíciCo je míněno
1Dobrá nálada a emoční povznesení během celého cyklu, dobrá zpráva je pravděpodobná
2Každá osoba, předmět nebo událost se stane nepříjemnou, zklamáním a opovržením
3Možná je hádka s partnerem nebo pracovní problémy, konflikt, který se může vyvinout v nepřátelství
4Dobrá nálada a rychlé splnění touhy, příjemné překvapení je pravděpodobné
PětNečekaný dárek nebo dobrý nákup, který potěší na dlouhou dobu
6Možná jiní šíří drby a fámy, stojí za to zastavit nebo omezit komunikaci s nimi
7Cizinec má silné city k ženě a stávající vztah bude silnější.
8Partner může během měsíce vyvolat žárlivost
devětOčekává se, že se o drbech řekne skandál s milovaným mužem
desetObjeví se pocit zamilování, vztahy zesílí nebo vybledlé emoce ožijí
jedenáctMůžete si být jisti svými pocity partnera, neměli byste žárlit
12Pravděpodobnost obdržení neočekávané pozornosti, která pravděpodobně nepřinese výsledky
13Během příštího měsíce přicházejí velké potíže a nepohodlí
čtrnáctDobré zprávy přijdou z dálky
patnáctJe možné přijímat rozrušující zprávy
šestnáctStojí za to mlčet více, jinak se očekávají vážné potíže.
17Vztah s partnerem je ohrožen, rozchod je pravděpodobný
osmnáctMěsíc projde ve znamení lásky, je možná nová etapa ve vývoji vztahů
19Vysoká pravděpodobnost setkání s vaším budoucím manželem
20Pocity nebudou sdíleny, klamání blízkými je možné
21Uložení vztahu bude fungovat pouze prostřednictvím upřímnosti.
22Pravděpodobné jsou neočekávané velké zisky, existuje naděje na nalezení dobrého zaměstnání
23Pocit šťastných a příjemných překvapení na příštích třicet dní
24Přijedou hosté, kteří dlouho čekali
25Brzy potkáme zajímavé lidi
26Někteří z přátel projeví laskavost a pomohou ženě v obtížné situaci.
27Splněný sen
28Očekává se úspěch v úsilí a materiální bohatství
29Pravděpodobnost zklamání a slz
třicetNová setkání, vzájemné pocity
31Brzy se objeví neočekávaná událost nebo výlet

Pro lásku

Není to smůla, když chcete vědět, jak se k vám chová chlap!

 1. Miluje moc. O tom není pochyb.
 2. Nemůžu tě vystát. Je lepší tomu nevěnovat pozornost.!
 3. Žárlivý. Nebo jste možná uvedli důvod? V každém případě žárlí, což znamená, že miluje.
 4. Doporučujeme vám vyjasnit si svůj vztah! Pochybuje o tvé lásce. Pokud si v ní věříte, dejte jasně najevo, že i vaše city jsou silné.!
 5. Po chvíli byste se měli setkat. Počkejte, doufejte a zkuste se rozptýlit. Například se postarejte o čištění.
 6. Nesnáší. Nenávist je silný pocit, raději ustupte stranou.
 7. Nejsem si jistý, jestli je to láska. Možná byste se měli na chvíli rozejít, abyste otestovali své pocity?
 8. Chce být přáteli, ale bojí se to říct. Povzbudit ho!
 9. Snaží se zapomenout, ale nemůže. Nechte ho trpět! Zapomene velmi rychle. Nechte to být, není to opravdu nutné!
 10. Za měsíc na vás čeká vášnivá láska. Lepší přípravu předem!
 11. Lituje, že jste se rozešli. Nebo bychom mu měli odpustit?
 12. Lhostejné k vašim pocitům. Zkuste ho něčím zaujmout!
 13. Myslí si, že ne. Možná byste mu měli objasnit své city?
 14. Nemá důvěru ve svou lásku. Své city si musí vyřešit sám! Radši počkej.
 15. Miluje další. Jak víte, nejlepším lékem na lásku je nová láska..
 16. Počkej, všechno se změní! Chytré, ale ošklivé si zamilujete. Je ve vašich silách to předělat!
 17. Setkejte se na večírku. Přemýšlejte, jak se oblékat!
 18. Setkejte se na diskotéce. Bude to hodně legrace!
 19. Štěstí přijde za pár měsíců. Do té doby buďte trpěliví!
 20. Nežárlí, ale miluje. Důvod pochybovat o jeho pocitech - to se stává velmi zřídka!
 21. Flirtují s vámi, ale to není vážné. No a co? Je to stejně hezké.
 22. Směje se ti. Nejlepší východisko je, když se mu budete smát!
 23. Sejdeme se za 10 let. Co? Dokonce zajímavé!
 24. Sní o tobě. Řekněte mu své sny!
 25. Dělá vše, aby vás potěšilo. To však zjevně nestačí.
 26. Nemůžu bez tebe žít. A ty jsi bez něj?
 27. Buďte opatrní - je příliš pohledný. Často jsou větrné...
 28. Lásku si musíme vážit společně. Rozumíš?
 29. Budete šťastní, i když toho nedosáhnete snadno. Přejeme vám úspěch!
 30. Nevěnuje vám pozornost. No a co? Brzy si všimnete, jak roztomilé!
 31. Pravá láska na vás čeká za rok. Muzes pockat?

Věštění v následující lunární dny poskytuje nesprávné informace: 1, 12, 13, 14, 19, 23, 26 a 29.

Aby bylo jakékoli věštění z menstruace pravdivé, musíte dodržovat některá pravidla:

 • informace jsou relevantní pouze do dalšího zvýraznění;
 • věštění můžete použít několika způsoby najednou;
 • neříkejte nikomu o výsledcích, ani těm, kteří jsou vám blízcí.

Rozhodněte se sami: věřte tomu nebo ne! Doufáme však, že vás každopádně čekají příjemné změny! Splnilo se vám toto věštění? Jaké další jasnovidné metody používáte? Podíl!

Feng Shui věštění

Předpovídání pomocí tohoto východního učení je považováno za jedno z nejpravdivějších. Kombinuje tři parametry: den v týdnu, den v měsíci a přesný čas, kdy období trvalo.

Žena by si měla pamatovat, jakou část dne začala menstruace: ráno, odpoledne nebo večer. Výsledek musí být prostudován a zaznamenán. Poté postupně zkontrolujte, analyzujte a zapamatujte si hodnotu měsíce podle čísel a dnů v týdnu. Feng Shui dále doporučuje porovnat získané údaje a vytvořit pravděpodobnou předpověď pro příští měsíc.

Viz také: Věštění na kousku papíru

Pět prvků v cyklu ženské obnovy

Jak víte, v tradičním učení Číňanů existuje pět základních prvků - dřevo, voda, oheň, kov a země. Stejně jako všechny ostatní prvky na planetě se řídí určitými pravidly, konkrétně cirkulují v našem světě.

Existují samostatné body, kdy jsou tyto prvky nejaktivnější, a spadají na část denní, týdenní a měsíční doby..

Dokonce i kalendář zvěrokruhu funguje na základě těchto cyklů, pouze účet v něm se provádí pro větší cyklus - po dobu jednoho roku.

Ve fázi obnovy žen, stejně jako v cyklu hlavních pěti prvků, jsou pozorovány stejné procesy:

 • Strom rodí oheň;
 • Oheň rodí Zemi;
 • Země rodí Metal;
 • Metal rodí vodu;
 • Voda rodí dřevo.

Začátek nového cyklu je tedy Strom a prvek Voda ho končí. Ihned po ukončení aktivity vody se však znovu zrodí fáze dřeva a tento cyklus je nekonečný..

Uvolňování vody je jakousi závěrečnou fází jednoho cyklu a během tohoto období klesá fáze samočištění ženy. Voda je krev, je to tělesná tekutina, která dává život, vede k vývoji nového cyklu.

V okamžiku narození Země - přibližně uprostřed ženského cyklu dochází k ovulaci. Toto je nejúrodnější období pro početí a oplodnění vajíčka. Jak Země dává život, tak je ženské tělo během tohoto období nejplodnější pro vznik nového života. Po ukončení ovulace, pokud nedojde k oplodnění, se ženské tělo podobá Metal - toto je období relativní neplodnosti, jako na Metal, v tuto chvíli se v těle ženy nic neusadí. Pak tato fáze končí, což vede k samočištění a nástupu kritických dnů..

Věštění z měsíce podle feng-šuej naznačuje, že je to možné, protože je to jen jeden z mnoha uzavřených cyklů, které se na naší planetě vyskytují. Schopnost interpretovat takový proces ženského těla není neobvyklá příležitost, ale spíše logický a přirozený jev.

Věštectví podle menstruace: předpověď feng shui

Lidová znamení pro menstruaci

Ve starověku byla menstruace ženy považována za nadpřirozený jev. Tento názor se z části odráží v lidových znameních a pověrách, které s ním souvisejí. Většina věštců věnuje pozornost včasnému nástupu kritických dnů..

 1. Pokud menstruace začala striktně podle plánu, události se budou pohybovat podle plánů a sny se stanou skutečností.
 2. V případě předčasného nástupu menstruace v životě je možný neočekávaný obrat.
 3. Pokud došlo ke zpoždění menstruace, pak je stabilita ve všech oblastech života dopředu, neočekávají se náhlé změny.

Lidé věřili, že během menstruace by žena neměla chodit do kostela, neměla by čistit nebo připravovat zásoby na zimu. Věřilo se, že krvácení, které začalo u dívky v den svatby, ohrožuje její budoucí děti životními obtížemi..

Mystický význam menstruace

Cyklická povaha menstruace může hodně říci o ženě, a to nejen gynekologům, ale také specialistům v okultních vědách. Při studiu komentářů slavných odborníků a lidových znamení o menstruaci můžete vidět, že blízcí přátelé mají nástup menstruace současně. Odborníci v oblasti jemných záležitostí mají tendenci spojovat tento jev s harmonizací oscilací „vnitřních“ frekvencí, které jsou vlastní blízkým lidem.

Vezmeme-li v úvahu měsíčník podle učení Feng Shui, poznamenáváme, že se nejedná jen o fyziologický proces, ale o odraz integrity vesmíru a interakce hlavních prvků vesmíru. Toto učení má tendenci identifikovat stadia menstruačního cyklu s přírodními prvky. Existuje následující výklad:

 • Voda je identifikována s menstruační krví, která čistí tělo..
 • Země je totožná s procesem ovulace, který dává nový život a zosobňuje plodnost..
 • Kov je studený a prázdný, jako ženský reprodukční systém po menstruaci..

Menstruační cyklus, jak z pohledu medicíny, tak z hlediska ezoteriky, je složitý proces, který dává zázrak narození. Je možné, že pro moderní ženu se věštění tajemství zdá směšné, ale výsledky takové předvídavosti se často shodují se skutečným stavem věcí. Takové metody nevyžadují úsilí a dekódování nepřiměje ženu jít k kartářkám, stačí se podívat na kalendář, který je vždy po ruce.

Věštění do lunárních dnů

Po dlouhou dobu lidé věřili, že žena závisí na noční hvězdě a jejích fázích. Například průměrná doba měsíčního cyklu je 28 dní, což je přesně stejné jako období plné revoluce přirozeného satelitu kolem Země. Proto navrhovaná metoda věštění do budoucna.

 1. Pokud výboj proběhl během dorůstajícího měsíce, ženy mohou očekávat splnění snů a hmotného bohatství..
 2. Měsíční, který se stal za úplňku, předznamenává ztělesnění požadovaného, ​​hodně štěstí a živých dojmů.
 3. Když menstruace začala v klesající fázi, naznačuje to následné zklamání, nepříjemné situace a neúspěšné plány. Ale nezoufejte, protože se začátkem nového lunárního měsíce přijde dobrá série.

Zajímavý! Jedno z populárních znamení (nebo pověr) připisuje čarodějnické schopnosti ženě, jejíž období začalo na úplňku. Jednou v takových dnech měli zakázáno dívat se na lidi (zejména na kojence), aby zabránili zlému oku.

Přání se splní nebo nesplní?

Každý den před začátkem dalšího cyklu je třeba vyslovit přání. Pak přejděte na tuto stránku a zkontrolujte. Více způsobů, jak zjistit štěstí zde.

 1. Pondělí - přání se nesplní
 2. Úterý - splnění vaší touhy bude vyžadovat spoustu času a úsilí.
 3. Středa - přání se splní, ale ne hned.
 4. Čtvrtek - vaše přání se brzy splní.
 5. Pátek - přání se splní, ale s trochou úsilí.
 6. Sobota - s něčí pomocí se splní sen.
 7. Neděle - vaše přání se pravděpodobně nesplní.

Novoroční předpověď menstruace

Další metoda věštění spojuje začátek menstruace a hlavní svátek roku. Pokud se krvácení objevilo 1. ledna, měli byste věnovat pozornost tomu, kdy začne další období 365 dnů.

Den v týdnu, který připadl na 1. lednaCo předznamenává příští rok
pondělíPřátelé vám pomohou splnit váš starý sen
úterýNesezdané dívky se setkají se svými snoubenci. Ti, kteří našli své štěstí, budou muset rodinu doplnit
středaŽena čeká na oslavu s velkým počtem hostů (svatba, výročí)
ČtvrtekObdobí v tento den slibují vítanou cestu
pátekMožnost koupě bytu nebo jiné nemovitosti
sobotaPravděpodobné vyznání lásky
NeděleMožná návrh na sňatek

Pokud vaše menstruace začala první lednový den, nedělejte si starosti - je lepší analyzovat, co přinese příští rok.

Od starověku se ženy snažily předpovídat budoucnost do prvního dne menstruace, protože věděly o tajemné síle krve během tohoto období. Nelze říci, jak pravdivé jsou výsledky takového důvěrného věštění, ale každá žena může ocenit jeho účinnost. Chcete-li to provést, musíte si pamatovat, kdy začala menstruace, prostudovat všech 5 možností věštění a přemýšlet, interpretovat výsledky. A pak během příštího měsíce sledujte, zda se proroctví naplní.

Interpretace všech dnů v měsíci

Právě pomocí kouzla čísel můžete vytvořit přesnou předpověď na příštích 30 dní.

K předpovědi své budoucnosti použijte následující interpretace každého čísla:

 • První číslo - osud vám slibuje radostné události, které vás povzbudí, naplní pocitem euforie.
 • Zadruhé - budete zklamáni v nějaké osobě z vašeho vnitřního kruhu.
 • Za třetí, není vyloučen konflikt, který lze buď rychle vyřešit, nebo transformovat na vleklé nepřátelství - vaše činy budou v tomto případě hrát velkou roli.
 • Za čtvrté - velmi brzy se váš nejvnitřnější sen splní.
 • Za páté - očekávejte, že od svého blízkého obdržíte příjemné překvapení.
 • Za šesté - budete trpět zlým jazykem někoho jiného, ​​buďte opatrní, protože vaši nepřátelé jsou nyní na vrcholu.
 • Sedmé - předznamenává vzájemný žhavý pocit.
 • Osmé - následujících třicet dní budete žárlit na svého milovaného.
 • Devátý - bude o vás řeč, vaši nepřátelé se vám dokonce pokusí zkazit plány.
 • Desátý - nadcházející menstruační cyklus vám slibuje, že se do nějaké osoby zamilujete.
 • Jedenácté - můžete neočekávaně čelit bezuzdné žárlivosti na sebe. Ukažte ženskou moudrost a nehádejte se se svou milovanou kvůli maličkostem..
 • Dvanáctý - předpovídá vznik velmi vytrvalého obdivovatele, který se pravděpodobně obrátí k černé magii o pomoc, aby získal vaši přízeň.
 • Třináctého - příštích třicet dní najdete nepříliš harmonickou atmosféru.
 • Čtrnáctý - dostanete dobré zprávy od člověka, který je vašemu srdci drahý.
 • Patnáctý - buďte opatrní - někdo z vašeho okolí vás nepříjemně překvapí.
 • 16. - ovládejte svá slova, jinak můžete vyvolat vážné střety s rodinou nebo pracovníky.
 • Sedmnáctý - čelíte krátkému nebo dlouhému odloučení od milence.
 • Osmnáctý - pokud jste se ještě nesetkali se svým snoubencem, pak s největší pravděpodobností obdržíte nabídku k sňatku a u vdaných žen toto číslo předpovídá přechod do jiné fáze vztahu.
 • Devatenáctý - potkáte příslušníka opačného pohlaví, který vás fascinuje, i když ve skutečnosti nechce nic vážného.
 • Dvacátý - měli byste se mít na pozoru před podvodem od svých přátel nebo spřízněné duše.
 • Dvacáté první - číslo je varování, musíte být vždy upřímní se svým milencem, abyste neztratili svůj vztah.
 • Dvacet sekund - celý následující menstruační cyklus, nebudete cítit potřebu financí.
 • Dvacátý třetí - zažijete příjemné události, které výrazně zlepší vaši náladu a poskytnou vám stav štěstí.
 • Dvacáté čtvrté - velmi brzy hosté navštíví váš domov.
 • Dvacáté páté - toto číslo slibuje časné seznámení s příjemným mladým mužem, které může skončit manželstvím.
 • Dvacátého šestého - budete mít věrného a oddaného přítele, na kterého se můžete spolehnout.
 • Dvacátý sedmý - osoba, která se náhle objeví ve vašem životě, vám pomůže uskutečnit jednu z vašich tajných tužeb.
 • Dvacátý osmý - číslo vám neslibuje významné změny v oblasti osobních vztahů, ale ve své kariéře dosáhnete úspěchu, můžete se spolehnout na získání finančního zisku.
 • Dvacátého devátého - pokud vaše menstruace začala v tento den, znamená to, že brzy vyroníte spoustu hořkých slz. Není třeba skrývat svůj problém před svými blízkými - podělte se s nimi o svůj zármutek.
 • Třicátá - slibuje vám, že se setkáte s pozitivním mužem nebo mužem, se kterým můžete vytvořit šťastný vztah.
 • Třicátý první - číslo slibuje, že na vás čekají vzrušující dobrodružství a příjemná překvapení.

Věštectví podle menstruace není jen vzrušující zábava. Kritické dny jsou tajnou věcí, které je vždy věnována velká pozornost, mají posvátný význam a mají určitý dopad na energii ženy. Nenechte si ujít příležitost zjistit osud blízké budoucnosti pomocí tohoto zajímavého a pravdivého věštění!

Starověké znamení spojené s kritickými dny

Známky lidí o menstruaci se objevily ve starověku, kdy byli lidé velmi pověrčiví. Věřilo se, že ve dnech menstruace je žena schopna chránit před zlými duchy nebo naopak ublížit člověku..

PŘEČTĚTE si čtvrteční kýchání: hodinový význam pro ženy a muže

Naši předkové věřili, že v dnešní době je lepší, aby se dívky nezapojovaly do kulinářských experimentů. Jídlo připravené ženou v den menstruace je určitě nepoživatelné a rychle se pokazí. Věřilo se, že dámy by neměly přistupovat k nádobám, které obsahují kvas, pivo nebo víno, jinak by nápoj mohl změnit svou chuť..

Pokud první menstruace mladé dívky začala příliš brzy, pak podle znamení musí mít mnoho dětí. Při krvácení se žena nemohla dívat na nahá těla jiných lidí, i když šlo o její vlastní dítě. Důvěřovalo se, že dítě zabalí a vykoupá někdo jiný. Žena, která porušila tento zákaz, by mohla na dítě přinést nemoc, z níž by byla pokryta červenou vyrážkou..

Nedoporučovalo se dívat na plody třešně, jinak uschne. Bylo také zakázáno polévat zeleninu na zahradě, protože mohla vyschnout. V den menstruace byla žena považována za nečistou, ale mohla chránit svůj domov a dobytek před nelaskavým pohledem. Hosteska pokropila verandu a zvířata, aby je chránila před negativní energií. V moderním světě se považuje za hřích chodit do kostela, pokud má dívka menstruaci.

Druhé desetiletí a jeho tipy

Víte, když přijde menstruace, někdy je bolest. To je jisté znamení, že žena něco vnímá nesprávně, je na omylu. Toto by mělo být vzato v úvahu, když hovoříme o stopách z jemnohmotného světa. Řeknou vám například o loajalitě milovaného člověka. To je úžasné! Trpíte sami nepřiměřenou žárlivostí nebo hloupým odporem? Tyto negativní emoce způsobují v těle bolestivost. Přemýšlejte o tom. Mezitím dekódování druhého desetiletí:

 • 11 - milovaný je věrný a oddaný;
 • 12 - okouzlí vás nový známý;
 • 13 - zvýšit pozornost k podnikání. Problémy;
 • 14 - získejte dobré zprávy z dálky;
 • 15 - přátelé mají potíže;
 • 16 - ukvapené akce nebo slova mohou poškodit pověst;
 • 17 - milovaný na chvíli odejde, dojde k oddělení;
 • 18 - poměr, zamilování se do cizince;
 • 19 - bouřlivá, vše pohlcující vášeň;
 • 20 - trpí neopětovanými pocity. Špatné znamení.

Dovolená

Zvláštní pozornost je třeba věnovat známkám menstruace pro svátky. První den cyklu, který připadl na narozeniny, tedy může naznačovat, že na ženu čeká jasný pruh. Úspěch vás čeká v každém podnikání, do kterého se pustíte. Ale co když kritické dny připadly na Nový rok? Známky o menstruaci říkají - v nadcházejícím roce bude velká příležitost získat potomky. Těhotenství navíc proběhne bez problémů a dítě se narodí zdravé a silné. Menstruace, která začíná o Vánocích, znamená, že vyšší síly vám dávají druhou šanci žít bez hříchů. Přehodnoťte svůj postoj ke světu a ostatním, možná se v něčem mýlíte. Znamení menstruace na Velikonoce říká, že zdraví vašich žen bude účinnější a ve vašem osobním životě se očekávají příjemné změny..

K datu měsíce


Zaměřením na den měsíce, kdy došlo k nástupu cyklického krvácení, lze spatřit budoucnost. Například pokud první den menstruace připadl na první den nového měsíce, pak je v blízké budoucnosti pro ženu pravděpodobné neočekávané potěšení nebo příjemné překvapení..

Pokud krvácení začalo na druhé, pak bude mít pocit pohrdání nějakou událostí nebo osobou, a pokud třetí, možná v blízké budoucnosti bude mít hádku.

Večerní čas

Abychom pochopili, co přesně může předpovědět menstruace, která začala večer, stojí za to vrátit se zpět v čase o několik století. Jak potom trávily ženy večery? Naši předkové - zejména v zimě - neměli žádnou zvláštní zábavu. Snažili se dělat všechny domácí práce před západem slunce, nebyl tam žádný internet, jen několik jich dokázalo číst. Kolovrat, písničky a konverzace na stejná témata - to je vše pro volný čas. Zvláštností proto bude menstruace, která začala večer, spočívá v tom, že předpovídají nudu a melancholii pro celý nový cyklus. Zároveň odborníci v oblasti znamení a víry poznamenávají, že čím blíže k půlnoci dojde k takové „ženské obtěžování“, tím bude příští měsíc hrozivější.

Otázka čtenáře

Ahoj! Chtěl bych se vás zeptat na jednu otázku. Faktem je, že moje babička nedávno zemřela a bohužel se jí už nemůžu zeptat.

Moje babička nebyla tak vzdělaná. Pochybuji, že dokončila více než čtyři roky školy. Ale jak se u starých lidí často stává, úroveň jejího vzdělání byla více než kompenzována jejími obrovskými životními zkušenostmi..

Babička komentovala jakoukoli událost, jako by rozuměla všemu na světě, a její předpovědi se tak často plnily, že jsem si dokonce začal myslet, že babička má dar předvídavosti.

Po její smrti mi matka dala dopis, který moje babička napsala krátce před její smrtí..

Představte si, jak jsem byl překvapen, když jsem v dopise četl, že moje babička věděla přesné datum její smrti.?!

Dopis uváděl, že jí to řekli, když zemřela na mou menstruaci.

Nerozuměl jsem ničemu a zeptal jsem se své matky. Moje máma je velká skeptička a samozřejmě nevěřila tomu, co bylo napsáno v dopise.

Ale řekla mi o tom, že moje babička se často divila všem kolem a hodně hádala.

Jednou z nejoblíbenějších metod věštění babičky bylo věštění z menstruace. To je přesně to, o čem je věštění a jak ho používat, nikdo kromě zemřelého neví. Dmitry, možná mi můžeš říct, jak funguje věštění z menstruace? Opravdu chci být připraven na všechno, co pro mě osud připraví!

Třetí desetiletí a jeho chytrá znamení

Musíte čtenáři říci, že byste neměli doslova přepisy brát. Mělo by se o nich uvažovat. Koneckonců, každá kráska žije ve svém vlastním rytmu. Pro některé je intrika příjemným dobrodružstvím, pro vdané dámy obtěžování. Nebo drby. O kom nejsou propuštěni? Stojí za to se obávat, že se váš život ukázal být více vzrušujícím než život nečinných mluvčích? Možná musíte být hrdí? Posuďte sami, nudí se, a tak hledají něco, co v přírodě neexistuje. Nechte je klepat a my se obracíme ke známkám třetího desetiletí:

 • 21 - počkejte, až bude podvod odhalen. Nelehejte, dostanete se do nepříjemné situace;
 • 22 - přicházejí velké peněžní příjmy;
 • 23 - velmi úspěšná situace v podnikání nebo v práci;
 • 24 - hosté najednou zaklepali na dveře. Měli byste si připravit lahůdku;
 • 25 - cestování, pravděpodobně setkání se zajímavou osobou;
 • 26 - měsíc bude ponurý. Smutek;
 • 27 - sen se stane skutečností;
 • 28 - dobývání na frontě lásky přicházejí. Odvážně do boje;
 • 29 - přicházejí slzy a smutek;
 • 30 - hravá nálada, flirtování bez následků;
 • 31 - zajímavé, vzrušující události, příjemná setkání.

Funkce budou trvat

Dodnes přežilo obrovské množství různých přesvědčení, které naznačují, jaké přesně určité události v našem životě předcházejí. Některé z nich mají mimochodem zcela logické odůvodnění. Například rozbité zrcadlo před několika staletími bylo zdrojem ne tolik problémů jako odpadu. Jako, nicméně, a rozlité soli. To vše bylo dříve poměrně drahé, a proto se lidé rozhodli, že služebníci budou s vlastnostmi luxusního života zacházet opatrněji, pokud ji vyděsí negativními důsledky..

Ale jaké jsou příznaky menstruace? Opravdu něco znamenají - nebo je to jen nesmysl? Odpovídají kouzelníci a esoterici: i když se tato znamení zdají poněkud neobvyklá, ve skutečnosti umožňují ženě zjistit budoucnost - bez jakýchkoli magických atributů, spiknutí a rituálů. Je třeba vzít v úvahu řadu věcí. Například příznaky menstruace se šíří velmi krátce - před začátkem nového cyklu. Poté, co spravedlivé pohlaví dostane nové předpovědi.

Denní doba

Pokud menstruace začala mezi půlnocí a 9:00, pak to slibuje úspěch a hodně štěstí na dalších 25–35 dní. Svobodné dámy mohou doufat v zajímavou známost, která se v budoucnu promění v romantický vztah. Pokud je srdce již obsazeno vyvoleným, znamená to harmonizaci a vzájemné porozumění..

Menstruace, které přicházejí od devíti ráno do poledne, zaručují úspěch v práci i v práci. Všechna setkání s partnery proběhnou hladce, šéfové budou loajální a složité projekty poběží hladce.

Od 12 do 18 hodin - čas je nepříznivý. Tato období varují před možnými problémy a hádkami.

Žena musí být opatrná a sledovat její činy a slova. V důležitých věcech je lepší neposlouchat ostatní, ale důvěřovat výhradně sobě

Večerní období (od 18 do 20) jsou loajálnější než ta předchozí. Musíme se připravit na to, že pocity osamělosti a opuštění nebudou oprávněné, ale přitažené za vlasy. Trávte více času s přáteli a podobně smýšlejícími lidmi, abyste nezhoršili náladu.

Od 20:00 do půlnoci je nejhorší doba pro zahájení menstruace. Musíte se připravit na zradu milovaného člověka nebo blízkých členů rodiny.

Stránky a fóra pro ženy jsou plné otázek typu: „Je možné otěhotnět na samém konci, tj. V poslední den menstruace?“ Mnoho lidí věří, že to nepřichází v úvahu, ale moderní medicína má jiný názor, a to: neexistují žádné bezpečné dny pro početí ženy, proto existuje pravděpodobnost početí v přítomnosti rozmazaného výtoku.