Mocná kouzla lásky pro měsíční krev: chování a důsledky rituálu

Kouzlo lásky na měsíční krvi odkazuje na černou magii a umožňuje vám rychle očarovat svého milovaného chlapa. Tento silný rituál se používá v případě neopětované lásky nebo v situaci, kdy existuje touha vzít ženatého muže od jeho manželky. Svátost se také používá k zabránění manželovi opustit svou milenku..

Obřad lze provést samostatně doma. Ale aby jeho působení nepřineslo negativní důsledky, musíte si být vědomi rizik a důsledně dodržovat pokyny.

 1. Význam menstruační krve v magii
 2. Silná kouzla lásky pro menstruaci
 3. S červeným vínem
 4. Podle fotografie
 5. Hřbitovní pozemek
 6. Podle fáze měsíce
 7. Na dálku
 8. Pro koláč
 9. Pro cukr
 10. Recenze těch, kteří provedli rituál
 11. Jaké jsou důsledky muže a ženy
 12. Způsoby, jak odstranit spiknutí
 13. Se ženou
 14. S mužem

Význam menstruační krve v magii

Krev vylučovaná během menstruace byla od starověku považována za mocný magický lék..

Všechny druhy sekrecí z lidského těla (například sliny nebo sperma) se kvůli své silné energii používají v kouzlech lásky a jiných rituálech. Úzce souvisí s lidmi a pomáhá zvýšit magický účinek..

Kouzlo lásky je svátost zaměřená na připoutání oběti k umělci. Otroctví vůle je rozděleno do dvou skupin:

 • svazování je svátost milostné povahy, která ovlivňuje stav mysli oběti;
 • sání - silné kouzlo lásky, které dodává fyzickou připoutanost.

Kromě svých magických vlastností má menstruační krev fyzický účinek. Okamžitě po vstupu do jeho těla začne ovlivňovat muže..

Z tohoto důvodu dává jeho použití zaručený výsledek a je považováno za nejmocnější svátost. Další důležité nuance:

 1. Pokud oběť vyznává islám nebo jiná náboženství, pak je přípustné provádět rituál, ale současně by mělo být zvoleno s přihlédnutím k náboženským vlastnostem (například odmítnout kouzlo lásky na víně).
 2. Všechny vyhlášky vyžadují výkupné. Stačí darovat potřebným. Pokud se výkupné neprovede, aktivuje se karmický program, který přinese potíže nejen čarodějce, ale i jejím potomkům..

Protože obřad ovlivňuje duševní a fyzický stav, je klasifikován jako temná magie. Z tohoto důvodu existuje vážné riziko negativních důsledků..

I s úspěšnou klopou se oběť změní na celý život. To se projeví v jejím psychickém a fyzickém stavu..

Silná kouzla lásky pro menstruaci

Kouzlo lásky trvá nejméně 7 let. Když se dostane do cizího těla, má měsíční krev účinek ekvivalentní jedu. Otrávuje oběť psychicky i fyzicky. Celý proces je rozdělen do dvou fází:

 • bezvědomí (člověk má horečku, depresi, letargii, bezpříčinnou úzkost, samotu);
 • při vědomí (silná přitažlivost k umělci, pokusy o navázání kontaktu s ním, vzhled jeho obrazu ve snech).

V mužových myšlenkách není místo pro další dívky - jeho pozornost je zcela soustředěna na čarodějnici.

S červeným vínem

Pro silné kouzlo lásky s menstruační krví se používají alkoholické nápoje. Metoda funguje rychle a umožňuje vám trvale přilákat milovaného člověka.

Odborníci doporučují používat červené víno, protože přichází do těsného energetického kontaktu s černou magií. Můžete také použít jiné nápoje:

 • alkohol;
 • šampaňské;
 • pivo.

Pro kouzlo lásky je nutné, aby menstruace padla na nový měsíc. Sekvenování:

 1. Tři kapky krve se přidají do sklenky vína nebo jiného nápoje.
 2. Spiknutí se opakuje sedmkrát: „Po požití mé krve mi začneš dávat svou vůli, budeš blízký a drahý. Navždy budu tvá milenka ".
 3. Okouzlující nápoj se podává požadované osobě.

Pokud je milovaný muslim a nepije alkohol, je nutné zvolit jinou metodu kouzla lásky. To platí i pro ostatní lidi, kteří se vzdali alkoholu..

Podle fotografie

Spiknutí za měsíční krev pomocí fotografie milovaného člověka vám umožní dosáhnout polohy během 2-3 dnů. Sekvence kouzla lásky:

 1. V koupelně a v kuchyni musíte dát 7 kostelních svíček a zapálit je.
 2. Snímek objektu tužeb je upevněn na zrcadle v koupelně. Fotografie by měla být v úrovni očí umělce. Poté se na střední teplotu umístí kastrol naplněný 3 litry. čistá voda.
 3. Po vaření přidejte do vody 7 čajových lžiček soli. Míchá se dřevěnou lžící po dobu 7 minut. Je nutné soustředit myšlenky na požadovanou osobu a podrobně představit nadcházející vztah.
 1. Poté se voda nalije do lázně, přidá se k ní 7 kapek menstruační krve.
 2. Ve stoje jsou obě ruce drženy nad vodou a dívají se na fotografii. Mentálně se zaměřte na jejich pocity a požádejte o vzájemnost. To musí být provedeno, dokud nevznikne pocit klidu..
 3. Po dojmu pocitu klidu přečetli kouzlo: „Krev se rychle rozpustila ve vodě, stejně rychle mě posloucháš (jméno).“ Když je vysloveno poslední slovo, vyjměte zátku z vany a vypusťte vodu.

Po dokončení obřadu si musíte umýt obličej studenou vodou a jít spát. Před spaním si znovu promyslí své pocity a představí si, jak předmět věštění přichází k umělci.

Hřbitovní pozemek

Použití energie hřbitova vám umožní zvýšit účinek černé magie a urychlit účinek kouzla lásky. Pořadí obřadu:

 1. Po čekání na úplněk svítí dvě svíčky. Mezi ně je umístěno shnilé červené jablko a říkají: „Jak plamen osvětluje jablko, tak ať osvětlí cestu (jméno) ke mně“.
 2. Rozložte papírový ubrousek. V levém horním rohu napište jméno osoby, na které se kouzlo lásky provádí. V pravé horní části je nakreslena šesticípá hvězda..
 3. V levém dolním rohu musíte nakapat 3 kapky krve a na opačnou stranu napsat své jméno.
 4. Konspirační jablko je rozřezáno na dvě stejné části a mezi ně je vložen ubrousek. Obě části jsou obaleny červenou nití a říkají: „Existují sprchy, které spojí dvě části jednoho celku. Krev je umyje a posílí pouto “.
 5. Celé noci dali jablko pod polštář a šli spát..
 6. Za úsvitu jdou na hřbitov, kde potřebují zakopat spiknuté ovoce. Poté se otočí čelem k východu slunce a stojí 3 minuty. Po cestě domů je zakázáno mluvit a otáčet se.

Podle fáze měsíce

Kouzlo lásky musí být provedeno na ubývajícím měsíci. Krev získaná první den menstruace je pro něj vhodná..

Krev by měla být přidána do jakéhokoli nealkoholického nápoje, nejčastěji do čaje nebo kávy. Kapalina musí být promluvena 12krát. K tomu říkají: „Žádám o pomoc temné síly. Přímá touha a vášeň pro (jméno). Nebude možné se s nimi vyrovnat, jen já dokážu uspokojit melancholii. Pod vlivem touhy, duševní i fyzické, nebude moci nikam uniknout. Bude plakat a chybět “.

Když se řekne kouzlo, musí být vykoupeno výkupné. K tomu o půlnoci jdou na křižovatku a zakopou několik malých mincí do země, zalijí je vodou a rychle jdou domů.

Na dálku

Toto spiknutí za menstruaci se provádí na dálku. Je to relevantní, když je nemožné mít osobní kontakt s osobou, na které je kouzlo lásky vytvořeno.

Obřad se koná po tři dny po sobě. Umělec mu kape malé množství krve na čelo a říká: „Jako krev bude (jméno) na mém těle.“.

Po přečtení kouzla čekají, až krev úplně uschne, vzpomínajíc na obraz milovaného. Musíte si pečlivě představit štěstí, které bude vládnout ve vztahu s ním..

Po všechny dny rituálu se musíte naladit na pozitivní výsledek.

Okultista A. Stepanov tvrdí, že pozitivní přístup je základním prvkem obřadu. Víra v působení kouzla lásky zvyšuje magii a pomáhá dosáhnout cíle.

Pro koláč

Je to jeden z nejstarších poutačů mužské pozornosti. Je nutné obarvit oblečení měsíční krví a namočit na hodinu. Tkanina by měla být bez cizích pachů a velkých skvrn.

Oblečení se vyjme přesně hodinu po namočení. Voda se vypustí a vymiesí se na ni těsto na koláče. Pochoutka bude působit jako magický prostředník mezi milovaným a silami, na které se čarodějka obrátí.

Aby kouzlo mohlo začít, musíte toho muže nakrmit koláčem. Když si odkusne první kousek, mentálně řeknou: „Krev v něm bude žít a trápí duši. Vezme veškerou energii, spásu najde pouze ve mně. Ani se nebude dívat na ostatní, všechny cesty povedou k mému prahu. “.

Kromě lásky přitažlivost pomáhá přísada zvýšit sexuální touhu. Výsledkem bude, že čarodějnice bude jedinou ženou, na kterou si oběť dokáže vzpomenout..

Pro cukr

Chcete-li provést toto milostné kouzlo ve vašem období, musíte si vzít tři kapky krve a čajovou lžičku cukru. Krev se mísí s cukrem a šeptem říká: „Kombinuji sladké ingredience. Opojují a přitahují, je nemožné je nabažit. Budou se mnou (jménem) vážit navždy a navždy. Nikdo nás nemůže rozdělit. Nebudou žádné takové okolnosti, které zničí naši unii “.

Po přečtení slov se kouzelný cukr přidá do jídla. Musí to vyzkoušet muž, na kterém byla svátost vykonána.

Recenze těch, kteří provedli rituál

Angelica, 32 let:

Můj manžel měl milenku a já jsem s tím nemohla nic dělat. Snažil jsem se použít bílou magii, ale bezvýsledně. Přítel navrhl rituál s menstruační krví. Z fotografie jsem zvolil metodu kouzla lásky a pomohlo to. Nyní se vztah zlepšil a stal se ještě lepším. Tuto metodu mohu doporučit každému..

Inna, 20 let:

Nevěděl jsem, jak upoutat pozornost muže, kterého miluji, ze školy. Rozhodl jsem se, že je čas rozhodně jednat. Rituál pomohl, udělal jsem všechno správně a podle pokynů. Já ani ten chlap nemáme žádné zdravotní problémy. Myslím, že důsledky přicházejí pro ty, kteří udělali nějakou chybu. Zdá se mi, že hlavní věcí je dělat všechno správně.

Svetlana, 25 let:

Chtěl jsem kontaktovat kouzelníka, ale poté, co jsem se naučil cenu, jsem si uvědomil, že si to nemohu dovolit. Začal jsem hledat rituály na internetu. Zastavil jsem se u možnosti s menstruací. Bylo to děsivé, ale výsledek se vyplatil. Doporučuji každému, aby si kouzlo lásky udělal sám - můžete dosáhnout stejného efektu jako při kontaktování kouzelníků.

Jaké jsou důsledky muže a ženy

Než se pustíte do magických akcí, měli byste posoudit rizika a zjistit, jaké jsou důsledky pro muže a umělce. Po rituálu se mužský zástupce může setkat s následujícími problémy:

 • zhoršení zdravotního stavu (od mírných onemocnění po vážná onemocnění a smrt);
 • vývoj sexuální dysfunkce;
 • hluboká deprese, nekontrolovatelná agresivita, apatie;
 • závislost na alkoholismu, drogová závislost a závislost na hazardních hrách;
 • ztráta vitality a pobídek (vedoucí ke ztrátě zaměstnání, neúspěchu v kariéře a neúspěchu v jiných oblastech).

Následky neobcházejí ani zákazníka. Problémy, kterým mohou umělci čelit:

 • trombóza, srážení krve a jiná onemocnění krve;

problémy s plodem, někdy nemožnost početí dítěte (zatímco všechny lékařské ukazatele budou normální);

 • vývoj ženských nemocí;
 • časté noční můry, výčitky svědomí, paranoia, nespavost a jiné druhy duševních poruch.

Ani správné provedení obřadu tyto následky nezachrání. Odborníci varují - karmě se nelze vyhnout.

Způsoby, jak odstranit spiknutí

Účinky černé magie lze rozpoznat a neutralizovat. O magickém účinku na člověka se dozvíte podle následujících příznaků:

 • bezpříčinná apatie a deprese;
 • zhoršení zdraví;
 • problémy s potencí;
 • vnější změny;
 • skvělé pocity pro dítě a manžela.

Pokud takové příznaky existují, musíte rychle začít odstraňovat kouzlo lásky.

Se ženou

Chcete-li odstranit spiknutí ženy, musíte za úsvitu dát nohy do umyvadla naplněného svěcenou vodou. Během velkého pravoslavného svátku je rekrutována v kostele..

Když jste v povodí, musíte si devětkrát přečíst modlitbu „Náš Otče“. Poté jsou jména oběti spiknutí a jejího umělce napsána na papír. List je hoden do pánve a voda je nalita na křižovatce.

S mužem

K odstranění magického efektu stačí postit se 40 dní. Každý den čtou našeho Otce a pijí jednu sklenici svěcené vody. Tím se odřízne tok negativní energie s umělcem a muž se osvobodí..

Nejúčinnější kouzlo lásky pro muže je považováno za měsíční krevní rituál. Než budete pokračovat ve svátosti, musíte se seznámit s možnými následky. Tato mocná magie pomůže přilákat muže, ale připoutanost ne vždy přináší štěstí a může být bolestivá..

Síla starověké magie: osvědčená kouzla lásky pro měsíční krev

Síla obřadu

Tento poměrně silný a nebezpečný rituál vyžaduje promyšlený přístup a správné provedení všech předepsaných magických akcí. Pokud se dívka rozhodne udělat vše sama, musí obřad provést ne první den svého měsíčního cyklu, nutně na rostoucím měsíci a použít pouze jednu kapku menstruační krve. Kouzelníci říkají, že poté, co vstoupí do mužského těla, kouzlo lásky zůstane navždy, ale doporučují provádět magické akce jednou za měsíc.

Pravidla obřadu:

 1. Hotovo jako poslední možnost, když jiné, lehčí metody vlivu jsou bezmocné.
 2. Můžete použít pouze své vlastní krvácení.
 3. Jakékoli rituály se nejlépe provádějí třetí den menstruace..
 4. Je důležité milovat kouzla pro lásku, abyste neporušili dva osudy, a jasně postupujte podle pokynů.

Milovaného je možné očarovat po několika hodinách, méně často jsou výsledky patrné několik dní po obřadu. Člověk je doslova posedlý dívkou, účinek magie se projevuje hlavně na úrovni instinktů - člověk necítí tolik neodolatelnou touhu být neustále kolem, jako vášeň a touha. Ale zároveň se spravedlivé pohlaví, které vydělalo tolik peněz, riskovalo poddajnou a slabou vůli zombie, se zřeklo skutečného světa a žilo jako v hypnóze.

Mnozí se zajímají o to, jak moc každé z kouzel lásky působí na měsíční krev. Účinnost bude záviset na síle ženské energie a mužském duchovním stavu. Výsledek obvykle trvá asi měsíc. Poté je nutný opakovaný rituál, jinak drahý začne místo lásky pociťovat znechucení vůči osobě, která ho očarovala. Někteří dokonce cítí nepříjemný specifický zápach shnilého masa, který z ní vychází, což lze vysvětlit subjektivními vjemy v důsledku silného zásahu do lidské energie a osudu..

Video "Kouzlo lásky na měsíční krvi"

V tomto videu vám čarodějka řekne, jak vytvořit kouzlo lásky na měsíční krvi.

Rituální možnosti

Existují spiknutí pro ženatého muže, který používá svůj prsten nebo ložní prádlo, ale nejjednodušší a nejdostupnější jsou rituály prováděné s dveřmi, stopy miláček, jeho vlasy nebo osobní věci.

Aby se „zapečetily“ přední dveře po návštěvě milovaného člověka, jsou ve čtyřech rozích místnosti provedeny značky s měsíčním vypouštěním. Říkají svévolná slova, že nyní je to také dům milovaného, ​​ve kterém chce zůstat.

Aby se roztomilý neustále vrátil, poté, co odejde, měli byste pár kapek upustit do levé stopy. Je také dobré označit vnitřní vložky do bot vyslovením kouzelných slov:

Je také dobré spojit vlasy milence s vašimi vlastními, přidat tři kapky krve, vysušit a spálit a rozptýlit popel ve větru. Rovněž se doporučuje diskrétně nanést kapku na povrch oděvu nebo kabelky..

Neméně silné a efektivní jsou možnosti rituálů s fotografiemi, vínem, chlebem, cukrem, spiknutím na látce.

S vínem

Když se některé dívky rozhodly použít milostnou magii, dělají milostná kouzla s krevními sekrety a vínem. Barva a konzistence těchto látek jsou velmi podobné. K sklenici červeného vína se přidá kapka měsíčního výtoku, která říká:

Poté je výsledný elixír lásky věnován pít miláčku. Musíte číst toto a další spiknutí pouze s čistými myšlenkami, abyste nepoškodili svou milovanou. Místo vína, pokud ho mladík nemá rád, je přípustné použít alkohol nebo šampaňské.

S chlebem

Kouzla lásky na chlebovém dortu jsou považována za jedno z nejstarších. Je nutné opláchnout věc obarvenou krevními sekrety ve vodě a těsto hnětet pomocí výsledné kapaliny. Musíte nakrmit svého milence dortem, výsledky budou patrné velmi rychle. Je povoleno používat zakoupený chléb nebo hotovou misku přidáním kapky krve.

Během rituálu říkají následující slova:

Jinou možnost:

S cukrem

Pro následující rituál musíte smíchat 1 čajovou lžičku cukru s několika kapkami krve, recitovat určitý magický text:

Konspirační cukr se dále používá při přípravě jídla nebo se přidává do nápoje, který léčí předmět jejich vášně. Pokud je vše provedeno správně, po několika dnech ucítí váš milovaný neodolatelnou touhu vás vidět..

Na látce

Takový obřad se provádí pomocí dvojice kapek krve, obyčejné svíčky a kusu bílé látky a přísně o půlnoci. Když je znečištěný kus spálen nad plamenem svíčky, měla by dívka sebrat popel. Dále se vyslovují slova s ​​magickými schopnostmi:

Popel by měl být postupně přimícháván do pokrmů, které milovaný sní. Musíte to dělat 7 dní v řadě každý den. Doba působení tohoto rituálu na člověka není omezena na první měsíc po představení, výsledky budou patrné mnohem déle.

Podle fotografie

Jakákoli kouzla pro menstruaci zaručují připoutání milovaného, ​​především na fyziologické úrovni. Není nadarmo je mágové přirovnávat ke zvláštnímu druhu korupce. Následující rituál je velmi oblíbený u mladých dívek, které se na chvíli nechtějí rozloučit se svou milovanou..

K tomu budete potřebovat několik kapek krve shromážděných třetí den od začátku cyklu asi ve 3 hodiny ráno, fotografii předmětu touhy, dvě černé svíčky. Připravte také kousek uhlí a kořen křenu, silnou jehlu, láhev vodky a sklenici, pepř. Místo jehly lze použít šidlo.

Uprostřed místnosti je umístěn stůl se svíčkami, který musí být dvakrát obklopen uhlím. Pak se dívka posadí směrem na jih, zapálí svíčky a pozorně se podívá do očí na fotografii. Jehla je ponořena do krevního výtoku, měla by propíchnout obraz v genitální oblasti. 100 g nápoje se nalije do sklenice, kořen křenu nakrájený na několika místech, přidá se 5 pepře a 3 kapky krve. Je nutné vyslovit magická slova:

Při slavnostním ceremoniálu je důležité soustředit se a myslet jen na vaši všestrannou lásku a budoucí šťastný společný život..

Skrývají fotografii spolu s lektvarem na nějakém temném místě. lektvar bude třeba přidat do nápojů nebo pokrmů, se kterými budete zacházet se srdíčkem. Děje se to každý den nebo každý druhý den..

Důsledky kouzla lásky

Všechna výše uvedená kouzla lásky jsou dobrá v tom, že nevyžadují přitažlivost pro věštce nebo kouzelníky, stejně jako finanční investice. Jednají téměř okamžitě a porušují vůli i velmi silného člověka. Jsou vhodné pro dívky, které neplánují dlouhodobé a stabilní vztahy..

V takovém případě se od vás očarovaný může po měsíci odvrátit a obřad bude nutné opakovat. Nejsou vyloučeny extrémně negativní dopady, například zdravotní problémy (poruchy trávicího traktu a urogenitálního systému). Je možná zvýšená agresivita, až po napadení, protože podřízená žena často příliš žárlí. Může také vyvinout sadistické a zvrácené tendence. Osoba se silnou a silnou vůlí se pod vlivem magie může rychle změnit na alkoholika se slabou vůlí, který ztratil zájem o život.

Ženy provádějící magické rituály, aby získaly milenku, by si měly pamatovat, že samy riskují problémy s urogenitálním systémem. Vyloučeny nejsou ani závažné nemoci, které lze přenést na děti..

Než budete milovat kouzla s menstruací, měli byste si pečlivě promyslet, zda vás vynucená uměle vyvolaná láska k mužům potěší, zda možné negativní důsledky pro zdraví nejsou děsivé. Nakonec útočíte na osud člověka s rizikem změny jeho obvyklého způsobu života..

Silné kouzlo lásky pro menstruaci

Krev je nejčastěji používanou přísadou v magických obřadech. Počínaje oběťmi starověku a konče krevními přísahami je této látce připisováno nejsilnější čarodějnictví. Každý provedený krevní rituál je považován za nevratný, proto musí být přístup k němu vhodný.

Krevní rituály jsou zřídka obdařeny pozitivními vlastnostmi. Jsou klasifikovány jako černá magie, jako každé kouzlo lásky na lidském biologickém materiálu. Pokud se rozhodnete pro své období vytvořit silné kouzlo lásky, pamatujte, že taková krev je naplněna posvátnou energií, pohlcuje celou ženskou bytost, je naplněna mocí a stává se drtivou zbraní.

 1. Jak zlepšit efektivitu obřadu
 2. Jak okouzlit muže s menstruací
 3. Na víno nebo jídlo
 4. Podle fotografie
 5. Ženská krev
 6. S cukrem
 7. Na 3 svíčky
 8. S cukrem a svíčkami
 9. Na chléb
 10. Kouzlo lásky v sobotu
 11. Lektvar krve
 12. S očarovaným zážitkem pro oběť
 13. Na látce
 14. Pro podání
 15. Probudit pocity v manželském páru
 16. Na jablku
 17. Na vlasy
 18. Rituál obilovin pro návrat přítele
 19. Kouzlo lásky na dálku
 20. Jak dlouho kouzlo lásky ovlivní menstruaci
 21. Jak rozpoznat takové kouzlo lásky
 22. Jak odstranit manželovo kouzlo lásky na menstruační krvi
 23. Nevratné důsledky
 24. Online věštění: je toto kouzlo lásky pro vás to pravé??

Jak zlepšit efektivitu obřadu

Kouzlo lásky na menstruaci je efektivní způsob, jak připoutat člověka k sobě. Tento obřad vyžaduje úplné soustředění a absolutní sebevědomí. Pokud máte pocit, že nejste připraveni na takový krok, vyhledejte pomoc od věštce, abyste předešli negativním důsledkům..

I když měsíční krev náhodou vstoupí do těla muže, začne ho celou svou silou přitahovat k vám. Každý, kdo s vámi není ani nakloněn, okamžitě zažije opojnou přitažlivost. Buďte opatrní a pečlivě sledujte, abyste zajistili, že zamýšlený muž dostane krev.

Jakýkoli obřad průchodu krve vyžaduje jasné a měřené činy, bez spěchu a zmatku. Pečlivě si přečtěte popis kouzla lásky, abyste se vyhnuli chybám. Zbavit se důsledků dohledu bude nesmírně obtížné..

Jak okouzlit muže s menstruací

Kouzlo lásky v krvi na vás upozorní každého muže. Nemusíte být intimní. I když nyní mezi sebou nemáme energetické spojení, po kouzlu lásky to bude tak silné, že muž uvidí svou lásku pouze ve vás. Tento rituál přitahuje člověka a celou jeho bytost a nutí ho zapomenout na všechny minulé pocity a emoce..

Je důležité si uvědomit, že menstruace není o čisté krvi. Proto k sobě přilákáte člověka pouze sexuálně. Pocítí vášeň a hořící touhu, ale muž vás nikdy nemůže milovat. Po dlouhé době je možná podvědomá nenávist k vám a duševní slabost..

Existuje mnoho mocných rituálů, které můžete dělat doma. Buďte však ostražití a opatrní, každá chyba se na vás může odrazit.

Na víno nebo jídlo

Tento obřad je dostatečně jednoduchý, ale je to mocné kouzlo lásky. Provádí se třetí den menstruace. Pozvěte svého muže na návštěvu a uvařte mu lahodnou večeři (je vhodné předem vědět o jeho preferencích, aby jedl více). Přidejte krev do jeho oblíbených jídel slovy:

"Moje krev vstoupí (jméno vyvoleného) a zůstane tam." Naplň ho svou vášní, protože jsem jí plný. Začne snít, jen aby po mně toužil. Moje slova jsou silná, moje slovo je zákon “.

Přidejte krev do jídla a pamatujte si, kterou z nich, abyste ji náhodou nejedli sami. Okouzlenou krev by měl přijmout pouze předmět rituálu.

Kouzlo lásky během menstruace se také provádí u alkoholu. Krev se přidává do červeného vína, protože symbolizuje vášeň. Spiknutí je stejné jako u jídla. Ujistěte se, že kouzelný nápoj pije pouze muž.

Podle fotografie

Toto kouzlo lásky na měsíc na společné fotografii je zaměřeno na muže, s nímž jste již spojeni s dlouhým vztahem nebo rodinnými vazbami. Je žádoucí strávit to na rostoucím měsíci. Pro obřad budete potřebovat:

 • fotografie, na které jste spolu, pokud to tak není, pořiďte samostatně svého a svého manžela;
 • 7 kapek menstruační krve;
 • 7 lžící soli;
 • pánev 3 l;
 • lžíce, nejlépe dřevěná;
 • 14 svíček.

Během rituálu kouzla lásky musíte být úplně sami.

Svíčky - 7 v kuchyni, 7 v koupelně. Vyberte si místo v koupelně v úrovni očí, kam připojíte fotografii. Vložte oheň do ohně, až voda zovře, posolte a míchejte nepřetržitě po dobu 7 minut. Zkuste přemýšlet o svém milovaném, představte si, jak se spojíte do jednoho, jak si navzájem dáváte vášeň a touhu.

Po 7 minutách vezměte vodu do koupelny a nalijte ji do umyvadla a poté ji zazátkujte zátkou. Poté přidejte 7 kapek krve. Nyní se musíte co nejvíce soustředit, položit ruce na vodu, aniž byste se jí dotkli, a začít snít o své milované.

Odevzdejte se úplně myšlenkám a touhám, představte si vás společně, vytvořte svět pro dva. Po chvíli pocítíte, že jste vstoupili do určitého transu, jakmile to pochopíte, náhle vytáhněte zástrčku, aby voda odcházela.

Voda je doslova nasycena vaší energií, převzala všechny vaše touhy a nyní se snaží o svého milovaného muže. Rituál se projeví okamžitě.

Ženská krev

Toto kouzlo lásky u muže s menstruací je docela jednoduché. Nepotřebujete spiknutí, můžete jej kdykoli provést. Upečte svému muži dort přidáním několika kapek menstruační krve do těsta. Když vaříte, přemýšlejte o svém milovaném a životě s ním. Nedělejte příliš velký dort, měl by ho muž úplně sníst.

S cukrem

Milostné kouzlo pomocí menstruace a cukru je dostatečně silné, jeho síla spočívá ve skutečnosti, že jsou smíšené kontrastní složky. Cukr dodává sladkost a blaženost, krev - vášeň a nadšení. Při obřadu musíte smíchat lžíci cukru s krví a přečíst slova spiknutí:

"Jak cukr dodává krev sladkosti, tak (jméno vyvoleného) dávám svou lásku." Boží služebník nemůže být bez mé lásky, stejně jako krev již nemůže být bez cukru. Amen".

Výsledná směs musí být přidána do jídla nebo pití. Nejlépe v čaji, nejlépe v červené barvě, aby muž nic netušil.

Na 3 svíčky

Tento obřad je nejsilnějším kouzlem lásky pro lásku. Musíte si být jisti, že jste připraveni žít s mužem celý život. Změníte jeho osud, v případě pochybností neudělejte takový krok.

Pokud jste si jisti, že jste připraveni být vždy spolu, zahajte obřad. Nejprve jděte do kostela a vezměte 3 svíčky. V noci napište na svíčky nožem svá jména a zapalte je. Poté přidejte 7 kapek dobové krve a zlaté šperky do malého hrnce s vodou. Začněte vařit vodu nad ohněm svíčky a řekněte:

"Moje krev se šíří po vodě, moje krev se šíří po těle (jméno vyvoleného) vodou." Staneme se jedním, propleteme se v jednom těle. Bude trpět sám a čekat na schůzku. Bude mě chtít sám, budiž “.

Když voda vře, zhasněte svíčky, jděte na nejbližší křižovatku a nalijte si kouzelnou vodu přes levé rameno. Dejte si pozor na lidi, kteří vás vidí, zničí to moc obřadu.

S cukrem a svíčkami

Toto spiknutí k nám přišlo od starověku. Je klasifikován jako pohanský rituál, je silnější a nebezpečnější. Tímto způsobem můžete okouzlit každého muže, i když máte bezkontaktní interakci..

K rituálu potřebujete:

 • svíčka, ale ne kostel;
 • malá lžíce cukru;
 • 3 kapky menstruační krve.

Čas je půlnoc. Potřebujete úplné ticho, doporučuje se vypnout všechny domácí spotřebiče, zastavit hodiny a pevně zavřít okna.

Posaďte se ke stolu, odpočiňte si, zvykněte si na ticho a temnotu, zkuste se doslova rozpustit ve vesmíru. Poté zapalte svíčku. Při pohledu na plamen si představte svého muže, nejen obraz, ale také jeho postavu.

Když se budete cítit zcela odděleni od reality, vezměte cukr a začněte na něj kapat krev. Nečtěte předem naučená slova, řekněte, co cítíte, co chcete říct.

Počkejte, až svíčka dohoří. Nedělejte nic jiného než vizualizaci scén společného života se svým blízkým. Představte si, jak jste spolu šťastní a dobří.

Když rituál skončí, odstraňte cukr naplněný vaší energií na tmavém, odlehlém místě. Nechte to tam týden. Po 7 dnech rozdělte kouzlo lásky na 3 části. Přidejte cukr do mužova čaje na další 3 dny. Je žádoucí, aby pití čaje bylo společné, takže akce kouzla lásky se zrychlí.

Na chléb

Chcete-li provést takové kouzlo lásky, musíte si oblečení obarvit krví z menstruace a poté je opláchnout vodou. Z výsledné vody vymiesíme těsto a upečeme chléb. Aby byl vliv silný a rychlý, musí muž jíst chléb najednou, takže dort příliš velký nedělejte. Výsledek vás nenechá dlouho čekat, dostanete to, co chcete, hned poté, co váš milenec dokončí chleba.

Kouzlo lásky v sobotu

Ceremonie, která se koná v sobotu, je zaměřena na silnou emoční závislost člověka na vás. Jakmile ručička hodin překročí 12 a nastane šestý den v týdnu, vezměte 5 kapek krve, přidejte je do ledové vody a přečtěte si děj 12krát.

"Moje krev horkého ohně vstupuje do těla (jméno vyvoleného)." Rezignuje na něj, zkrotí ho a pošle ho do mého domu. Už nebudu moci žít, spát, jíst a pít, pokud nebudu poblíž. Jsem pro něj všechno, matka, dcera, měsíc, slunce, světlo a tma. Neurobí krok, nebude dýchat vzduch, nezapomene na mě. Amen".

Přidejte k jídlu nebo pití kouzelnou vodu a výsledek vás potěší.

V křesťanství je sobota volným dnem, takže v tuto chvíli působí další síly. Můžete náhodně vyvolat hněv drobných démonů. Chcete-li je vyplatit, položte na nejbližší křižovatku lichý počet mincí, které pak nebudou zasahovat do vašeho obřadu.

Lektvar krve

Tento způsob očarování chlapa jeho obdobím není snadné provést. Budete k tomu potřebovat mnoho ingrediencí, z nichž některé je obtížné získat:

 • láhev červeného vína;
 • menstruační krev;
 • verbena;
 • několik listů červené bazalky;
 • hlíza orchis;
 • vinné listy;
 • květ máku setého;
 • řepík.

Z těchto složek je nutné uvařit lektvar a poté ho udržovat ve tmě po dobu 3 dnů.

Když je lektvar připraven, pozvěte muže na romantickou večeři. Noste červené oblečení, diskrétně přidejte lektvar do sklenky vína a vypijte svého milence.

S očarovaným požitkem pro oběť

K provedení tohoto rituálu budete potřebovat:

 • malý červený šálek;
 • nůž, se kterým jste ještě nic neprorezali;
 • červená svíčka;
 • ikona;
 • 21 kapek menstruační krve odebraných druhý den menstruace.

Obřad se koná v den, kdy pátek připadne na 13., nebo na sedmý lunární den.

Vezměte nůž a nakreslete malý kruh se šálkem krve uprostřed. Umístěte svíčku před ikonu a poté ji zapálte. Začněte míchat krev ukazováčkem ve směru hodinových ručiček a přitom vyslovujte slova:

"Spojme se do jednoho, pojďme držet pohromadě, aby nás žádná síla nemohla oddělit." Pokud nás rozsekají noži, nerozříznou nás; pokud nás oddělí ohněm, nerozdělí se. Stojím před ikonou a čekám na tebe. Už nebudeš moci odejít, ani se dívat na jinou, ani si nepamatovat její jméno, ani si nepamatovat svůj život beze mě. Tak to bude ".

Je nutné počkat, až se svíčka úplně spálí. Poté musíte vzít očarovanou krev a zmrazit ji. Přidejte malou část výsledné směsi do vína nebo čaje vybrané osoby. Pokaždé, když tě chce víc.

Na látce

Kouzlo lásky na látce by mělo být provedeno až o půlnoci. Sundejte si všechno oblečení a poté potřete malý kousek bílé barvy menstruační krví. Přineste ji ke svíčce a látku spálte slovy:

"Dám ti krev s ohněm." Vaše láska bude horká jako svíčka a vášnivá jako krev “.

Sbírejte výsledný popel a začněte každý den po celý týden přidávat muže do jídla. Výsledek nebude viditelný okamžitě, buďte trpěliví. Hlavní věcí je nenechat se odradit, pokud budete muset dlouho čekat. Magie netoleruje spěch.

Pro podání

Věnujte pozornost tomuto kouzlu lásky, pokud chcete člověka zbavit vůle a zcela si ho podrobit. Druhý nebo třetí den menstruace odeberte malé množství krve a začněte mluvit:

"Moje krev ti vezme sílu, vezme ti vůli." Pouze já pro tebe budu důležitý. Jsem tvoje milenka.

Přidejte mužovi do krve krev po dobu 3 dnů. Chcete-li dosáhnout absolutního podrobení, proveďte obřad každý měsíc. Přestaňte, když si uvědomíte, že jste dosáhli svého cíle.

Probudit pocity v manželském páru

U každého třetího manželského páru dochází po několika letech manželství ke stagnaci. Muž přestane cítit fyzickou přitažlivost, zírá na jiné ženy, některé mají milenky. Pokud si všimnete, že vaše vášeň s manželem opadla, proveďte následující rituál.

Kupte si láhev červeného vína a přidejte k ní několik kapek krve z menstruace. Vyslovte spiknutí:

„Dávám ti krev, dostávám tě na oplátku“.

Dejte svému manželovi víno a počkejte, po několika hodinách se kouzlo lásky projeví.

Na jablku

Chcete-li chlapce nebo manžela očarovat obdobím s jablkem, budete potřebovat spoustu času a úsilí. Pečlivě si přečtěte pokyny, naučte se je, abyste se nemýlili.

O půlnoci vezměte 2 svíčky, zapalte je, vložte do nich červené jablko a přečtěte si spiknutí: „Oheň mě osvětluje, bere mi všechno zlo.“ Nyní si vezměte ubrousek a rozložte jej na 4 stejné části.

 1. Vlevo nahoře na ubrousku napište jméno muže.
 2. Vpravo nahoře nakreslete šesticípou hvězdu.
 3. V levé dolní části musíte kapat menstruační krev.
 4. V pravé dolní části - napište své jméno.

Rozkrojte jablko na polovinu a mezi poloviny vložte složený ubrousek. Při čtení spiknutí začněte zabalit jablko červenou nití:

"Prší a spojuje poloviny." Umývá mou krev a spojuje nás. Amen".

Po dokončení kouzla lásky položte jablko pod polštář a přes noc na něm spěte. Vstaňte brzy ráno a zakopejte ovoce na hřbitově. Pak čelte slunci a minutu tam stojte. Nyní kouzlo lásky začíná fungovat.

Na vlasy

K provedení rituálu budete potřebovat:

 • několik kapek měsíční krve;
 • pramen vlasů;
 • hřebík na prsten;
 • vodka.

Smíchejte všechny přísady čtením spiknutí:

"(Jméno vyvoleného), vykouzlím vás." Tvé srdce a duše jsou v mé moci. Budeme žít navždy a ani smrt nás nerozdělí “.

Nyní polož kouzelný kontejner na 40 dní na tmavé místo, aby kouzlo lásky získalo sílu. Po uplynutí času začněte přidávat směs do jídla po jedné čajové lžičce. Musíte to dělat každý den.

Rituál obilovin pro návrat přítele

Pokud váš vztah s mužem prochází krizí nebo se rozhodne opustit vás, nebojte se. Toto kouzlo lásky je zaměřeno na návrat minulosti lásky..

Pro kouzlo lásky musíte smíchat malé množství červeného vína s krví menstruace a 3 zrnky obilovin. Za míchání výsledného lektvaru si přečtěte spiknutí:

"Tři semena jsou láska, vášeň a touha." Vraťte muži přitažlivost. Nechť ho, jako předtím, nemůže žít beze mě “.

Dejte výslednou směs svému milenci k pití. Pokud bude vše provedeno správně, určitě se vrátí. Možná ne hned, ale po chvíli ho určitě uvidíte vedle sebe.

Kouzlo lásky na dálku

Kouzlo lásky na měsíční krvi na dálku vám pomůže vrátit milovaného člověka, když vás opustil. Musíte to udělat sám.

Po dobu 3 dnů byste si měli kapat krev na čelo slovy:

„Jak je krev na mém těle, tak je to i v mém životě“.

Musíte počkat, až bude krev úplně suchá. Vzpomeňte si na svého muže, přemýšlejte o tom, jak to pro vás bylo dobré, představte si, že se vrací domů. Hlavní věcí tohoto obřadu je připravit se na pozitivní výsledek. Musíte si být jisti, že vás stále miluje a určitě se k vám vrátí..

Jak dlouho kouzlo lásky ovlivní menstruaci

Je těžké říci, jak dlouho kouzlo lásky ovlivní milovaného muže. Každý rituál má svůj vlastní čas akce. Existují rituály s okamžitými výsledky, existuje magie, která vyžaduje čas. Maximální doba, po kterou může kouzlo lásky získat sílu, je 1,5 měsíce. Pokud jste po této době neviděli výsledek, udělali jste někde chybu.

Doba trvání akce závisí nejen na samotném kouzlu lásky, ale také na vás. Pokud jste si jisti správností svých myšlenek a směřujete k pozitivnímu výsledku, nenechá vás dlouho čekat. Nezapomeňte, že budujete svůj osud, a berte ho s patřičným vědomím a vážností..

Jak rozpoznat takové kouzlo lásky

Jako každý magický rituál, kouzlo krve lásky zanechává své vlastní znaky, podle nichž lze rozpoznat čarodějnický efekt. Příznaky kouzla lásky jsou podobné nemoci, proto je začarovaný muž nejčastěji převezen do nemocnice, kde ho nelze vyléčit.

Známky kouzla lásky k menstruaci:

 1. Jakýkoli magický rituál s vazbou pomáhá čerpat vitalitu. Muž začíná mít fyzické problémy. Objevují se známky předčasného stárnutí, chuť k jídlu mizí, slabost a apatie se každým dnem zvyšuje.
 2. Problémy se objevují v intimním životě. Impotence, různé nemoci močových cest. Ve vzácných případech se může vyvinout rakovina.
 3. Emocionálně existují houpačky. Náhlou agresi lze nahradit depresivním stavem. Muž není schopen sledovat své houpačky. Aniž by si uvědomil, že může zvednout ruku k ženě.
 4. Někteří muži, kteří se cítí zranitelní, začnou pít. To se stává často, protože nejsou schopni zvládnout své problémy, topí je v alkoholu.
 5. Ve vzácných případech, kdy je kouzlo lásky silné, se objeví problémy se žaludkem, játry nebo střevy.

Jak odstranit manželovo kouzlo lásky na menstruační krvi

Odstranění kouzla lásky od člověka není snadná akce. Vyžaduje mnohem více síly než samotný rituál..

Pokud jste byli schopni rozpoznat dopad na svého manžela v počáteční fázi, zkuste to sami odstranit. K trvalému odstranění kouzla lásky na menstruační krvi je nutné určit ženu, která obřad provedla, a chránit muže před komunikací s ní.

Předpokládá se, že menstruační krev získává na síle po dobu 40 dnů. Chcete-li ji zbavit moci, dejte oběti svěcenou vodu. Modlitba vám také pomůže zbavit se negativních vlivů..

Po 40 dnech vezměte svého manžela do kostela, aby se přiznal. Pokud bylo kouzlo lásky slabé, muž se uzdraví.

Ne vždy však žena dokáže odstranit magický efekt od svého manžela, zvláště pokud čarodějnice šla na obřad na hřbitov. V tomto případě musíte vyhledat pomoc věštkyni, protože na hřbitově jsou prováděny nejčernější rituály..

Pokud pochopíte, že je nutné odstranit kouzlo lásky od vašeho syna nebo dobrého přítele, udělejte totéž. Sami pravděpodobně nebudete schopni uzdravit muže, máte jiné citové pouto, ale stále můžete pomoci.

Nevratné důsledky

Obřady s menstruací jsou sponzorovány černou magií, s ikonou a modlitbou, trestu, kterému se nevyhnete. Pokud je váš rituál rozpoznán a odstraněn, obrátí se proti vám. Špatné kouzlo lásky má důsledky nejen pro oběť, ale také pro zákazníka.

Důsledky pro ženu:

 1. Čarodějnictví může zasáhnout vaši krev a způsobit problémy vašim příbuzným. Možná kouzlo lásky dá kletbu, kterou se vaše děti budou muset vyplatit..
 2. Za trest se mohou objevit nemoci intimní zóny, včetně neplodnosti nebo rakoviny. Myslete předem, pokud jste připraveni na takové důsledky..

Důsledky pro muže po milostném kouzlu pro menstruaci jsou nemoc, zhoršení emočního stavu, alkoholismus. Muž ztrácí vůli, schopnost samostatně se rozhodovat, snaží se vyhnout slabosti, někteří si vezmou život.

Nelze předem vědět, jaký účinek bude mít obřad černé magie. Vždy si musíte pamatovat důsledky a být si vědom jejich negativní síly. Další informace o důsledcích najdete ve videu:

Online věštění: je toto kouzlo lásky pro vás to pravé??

Vybrali jste si svoji verzi rituálu? Zkontrolujte, zda to vyhovuje vám a vašemu osudu?

Milujte kouzlo na měsíční krvi

Láska každého člověka může být šťastná a nešťastná, vzájemná a neopětovaná - to je docela běžné. Ale co když váš milovaný neodplatí? Pak můžete utratit kouzlo lásky na měsíční krvi - efektivní a silný temný obřad, praktikovaný od nepaměti.

Vlastnosti kouzel lásky pro menstruační krev

Když menstruace pokračuje, získá milostné kouzlo zvláštní sílu, pokud je v ní použita menstruační krev člověka, abych tak řekl, biologický materiál. V tomto případě má rituál speciální účinek, a to jak na magické, tak fyzické úrovni, což umožňuje dosáhnout požadovaného výsledku..

Rituály a kouzla lásky využívající menstruační krev patří do kategorie temné magie - nejmocnější, která poskytuje maximální potenciál zákazníka a umělce na potenciální oběť. Když mluvíme konkrétně o vlastnostech, které odlišují tento typ magie od všech ostatních rituálů, lze si všimnout následujícího:

 1. Tento rituál je určen pouze pro muže - taková milostná kouzla nefungují s ohledem na lásku osob stejného pohlaví.
 2. V tomto rituálu převládá sexuální připoutanost, ale ne jasný pocit, který mnozí nazývají láskou..
 3. Většina z těchto rituálů je krátkodobá, netrvá déle než 2–3 měsíce, méně často platí několik let. Poté, co musí být aktualizovány.
 4. Samotné kouzlo poskytuje okamžitý výsledek - téměř následující den. Muž, na kterém se provádí, zažije zvířecí přitažlivost pouze k jedné ženě, která nemá žádný vztah s ostatními.
 5. Pokud oběť kouzla lásky v blízké budoucnosti nevstoupí do sexuálního vztahu se zákazníkem / umělcem obřadu, mohou pro něj přijít vážné následky, až k šílenství a smrti.

To vše by mělo být vzato v úvahu dříve, než se rozhodnete provést rituál kouzla lásky na menstruaci. Je velmi obtížné takové kouzlo odstranit a ne každý kouzelník se toho ujme..

Varianty lásky kouzla pro menstruační krev

V arzenálu praktikujících kouzelníků existuje mnoho rituálů a milostných kouzel, ve kterých se používá menstruační krev - podstata toho se omezuje na skutečnost, že muž bude během říje běhat za ženou jako pes. O nich si ještě povíme - o tom, jaké rituály existují, jak je provádět a jak silné jsou 7 let

Obřad platí 7 let

Pokud budete postupovat podle přísného plánu, kouzlo lásky pro menstruaci neztratí sílu kouzla lásky po dobu 7 let. Hlavní věc je pamatovat si, že je pro něj odebrána pouze jeho vlastní krev - ne jiná osoba nebo obětní zvíře. Dokonce i praktikující kouzelníci ho považují nejen za silného a efektivního, ale také za velmi nebezpečného. Provádí se 3. den menstruace, kdy je síla krve na maximum, a jeho volání je slyšet zejména muži.

Zapamatovat si! Stojí za to cvičit, pouze pokud jiná kouzla lásky nepřinesla požadovaný účinek. Měli byste k němu ale přistupovat s maximální opatrností - v neschopných a nezkušených rukou může být rituál s temnou špinavou krví menstruace velmi nebezpečný.

Kromě toho by žena měla být připravena na to, že ve vztazích s mužem převažuje sex, zvířecí a prvotní, spíše než vřelé a zářivé pocity lásky a něžné úcty. A i po mnoha letech společného života mezi párem bude sex postupně ustupovat na druhé místo a manželé se budou navzájem nenávidět. Výsledkem může být smrt - sebevražda nebo vražda, nehody atd..

Lehký rituál 3. den menstruačního cyklu

Jak již bylo uvedeno dříve, pro předložený rituál se odebírá pouze vlastní biologický materiál - provádí se třetí den menstruace. Sbírá se jeho vlastní krev a mluví se nad ní následujícími slovy:

"Moje krev je horká - probuď pro mě vášeň v muži." Když se rozléváte po jeho těle - vzplanete žárem vášně pro mě. Ano, budete po mně toužit sám - ať vás více než jedna síla vytrhne z mého těla. Kéž nás nerozdělí ani jedna síla. “

Poté ji nenápadně přidejte do jídla nebo pití - optimální je, pokud jde o červené víno, které je vnímáno jako symbol síly, vášně a krve. Takže můžete účinek rituálu několikrát zesílit a začne působit téměř okamžitě, jakmile vypije takový kouzelný nápoj..

Rituál pro jídlo

Měsíční kouzlo lásky k jídlu vám umožní vrátit do rodiny i ten nejsilnější gulen - stačí pozvat svého vyvoleného k návštěvě a uvařit mu jeho oblíbené jídlo. Do samotného jídla přidáte vlastní menstruační krev, kterou je třeba odebírat po dobu 2 nebo 3 dnů menstruace..

Když přidáte svůj vlastní biologický materiál do již připraveného pokrmu, vyslovte následující text jasně a zřetelně:

„Moje krev, která ze mě vyšla, ať vstoupí do těla Božího služebníka... jméno... - ať pro mě jeho tělo a duše shoří nevázanou vášní, ale sní jen o mně.“

Potom nakrmte svého vyvoleného takovým pokrmem - účinek se projeví téměř okamžitě, první den poté, co váš muž zakusí kouzlo. Hlavní věcí v tomto rituálu je, že by vás muž neměl nenávidět, ale jen pozitivní a jasné pocity, které dobře nedosahují úrovně lásky..

S červeným vínem

Kouzlo lásky na člověku, prováděné na měsíční krvi s přídavkem tohoto vína, je nejoblíbenějším rituálem magického vlivu na milovaného člověka. Především je to kvůli skutečnosti, že víno mezi produkty je kapalina, která je na energetické úrovni podobná krvi. A když zkombinujete víno s biologickým materiálem ženy, získáte na výstupu dokonalý nápoj lásky..

Do vína stačí přidat několik kapek krve - jejich počet by měl být lichý. A právě v tuto chvíli řekněte tato slova:

„Aki, ta krev byla ve mně - takže budeš se mnou od nynějška a navždy.“

Poté dejte svému muži a nikomu jinému co nejrychleji pít víno. A v tomto rituálu pamatujte - odebírá se pouze víno, ale ne likér nebo pivo, šampaňské, které pro rituál zpočátku nejsou vhodné z hlediska jejich síly a magického vlivu..

Video: Kouzlo rituálu lásky na menstruaci a víno

Velmi silný rituál - koláč na ženské krvi

Pokud je váš muž sladký, můžete mu osobně upéct dort nebo chléb, ke kterému přidáte trochu vlastní menstruační krve. Vezměte to co nejčerstvější a přidejte jej do syrového těsta při hnětení dortu - ne více než 5 kapek. Poté, co jste chléb vytáhli z trouby nebo pekárny, řekněte devětkrát tato slova:

"... Jmenuj... pij a dojdi, ale jez a dojdi u mého stolu - vstřebej mou vroucí krev, vyměň za to svůj život. Moje krev nad tebou je silná - tvoje slabost je pro ni viditelná.... Jméno... - krví jsi teď můj otrok a já jsem tvá milenka. Kéž nemáš sílu žít beze mě - jsi navždy můj. “

Poté nechte svého vyvoleného ochutnat takový okouzlený chléb - od této chvíle začne rituál fungovat.

Vzdálený rituál v sobotu

Sušení měsíční krve na dálku, prováděné v sobotu, je účinný a rychle působící obřad. Koná se v sobotu - to je předpoklad pro provedení tohoto kouzla lásky. Četli to před ikonou Panny Marie, připravili si předem nůž a pouze s černou rukojetí, miskou na krev.

Zapalte svíčky blíže k noci - vyberte vosk, červenou barvu, otevřete okno v místnosti dokořán. Vložte ikonu vzhůru nohama, poté položte misku před sebe a podřízněte si ruku nožem - nakapejte do misky 21 kapek vlastní krve.

Poté milostné kouzlo na menstruaci na dálku předepíše, že prstem v misce rozmícháte svůj vlastní biologický materiál a zároveň 7krát řeknete následující slova:

"Moje krev je horká a kypí - ať mě Boží služebník miluje... jméno... kéž od nynějška a navždy budu jeho milenkou." Ano, v tom nepomáhám - Matka Boží a černý společník Božímu sluhovi... jméno... dohánějí touhu, touhu a černé pro mě, zvířecí lásku a vášeň. Aki je propojená - ať se stane. “

Poté nechte všechny atributy na stole až do rána a jděte do postele sami, aniž byste s někým mluvili. Od samého rána stojí za to zmrazit krev v mrazáku a pravidelně ji přidávat do jídla nebo nápojů vybraného. Tento rituál se opakuje každých 40 dní..

Vedlejší efekty

Když se rozhodnete provést kouzlo lásky pomocí menstruace, nezapomeňte vždy na vedlejší účinky, které budou pronásledovat zákazníka nebo umělce takového obřadu. Samotný předmět kouzelného kouzla lásky tedy může mít velmi negativní důsledky:

 1. Útoky agrese a nepřiměřené žárlivosti ve vztahu k členům domácnosti i cizím lidem.
 2. Člověk má špatnou kontrolu nad svým chováním a slovy, činí nestandardní rozhodnutí.
 3. Může ztratit svou sílu - fyzickou i psychickou, práci i peníze, všechno, co mu bylo předtím drahé, což z něj těží celý život.
 4. A problémy a problémy je neustále pronásledují - ovlivní to všechny oblasti jeho života.

To jsou ale běžné body - muž a žena mohou mít další potíže..

Video: Důsledky kouzel lásky vyrobených na krvi

Důsledky kouzla lásky pro muže a ženu

Takže, kouzlo lásky k menstruaci nezávisle a její důsledky pro muže a ženy by měl každý zákazník a umělec vzít v úvahu, pokud se rozhodnete pro takový obřad. A zde je důležité si uvědomit, že kouzlem lásky netrpí jen samotný člověk, ale také zákazník nebo samotný umělec a utrpení je bude pronásledovat téměř celý život.

Přesněji řečeno, můžeme hovořit o následujících negativních důsledcích pro zástupce silné poloviny lidstva, které ho trápí na fyzické úrovni:

 1. Útoky nevolnosti a zvracení, dokonce i nalačno.
 2. Naštvaný žaludek a neustále znepokojující, denní a noční bolesti hlavy - oběť žije v mlze.
 3. Samotná oběť kouzla lásky na biologickém materiálu je špatně orientována v prostoru, myslí si, problémy s pamětí jsou pozorovány.
 4. Vzhledem k tomu, že rituál kouzla lásky na menstruaci více ovlivňuje sexuální sféru vztahů - může se u muže vyvinout problémy nejen s urogenitálním systémem, ale také jeho mužská síla zmizí.
 5. Nové nebo zhoršující se vrozené a získané nemoci se rychle rozvíjejí a lékaři je nemohou diagnostikovat, léčit.
 6. Také se projevují negativní vnější změny - vzhled prvních šedivých vlasů a vrásek, člověk rychle ztrácí váhu, nebo naopak, má bolestivou obezitu, nadváhu.

Kromě toho lze pozorovat duševní a emoční problémy:

 1. Nejprve se jedná o výskyt negativních závislostí u muže - kouření cigaret a závislost na alkoholu, drogách atd..
 2. Pokud je člověk po dlouhou dobu ovlivňován rituály s biologickým materiálem, stanou se i ti nejklidnější hrubí a agresivní, nervózní.
 3. Muž ztrácí zájem o všechno, co se děje, nemá chuť žít, není tam žádný cíl, i jeho oblíbená práce a koníčky ustupují do pozadí.
 4. Mužova sebeúcta je podceňována - rozptýlení a duchovní prázdnota, až po snížení úrovně intelektuálních schopností, rozvoj moronismu.
 5. Objevují se také depresivní stavy a člověk může nakonec spáchat sebevraždu.

Důsledky pro ženu jsou také velmi, velmi hrozné. Žena si myslí, že kouzlo lásky ovlivňuje pouze muže a všechny negativní důsledky ovlivňují pouze jeho - mýlí se a magické odvolání se dotkne i její.

To vše je způsobeno skutečností, že v rituálu připoutání muže k sobě používá svou vlastní krev - spojuje ji s předmětem magického vlivu. A když mluvíme konkrétně o negativních důsledcích, které ovlivní ženu, pak cvičení psychiky mluví o následujících:

 1. Objevují se krevní nemoci - to je způsobeno tím, že pro temný rituál používá svůj vlastní biologický materiál.
 2. Rovněž se projevují problémy urogenitálního a reprodukčního systému - močová inkontinence je to nejmenší, co se může stát, až po neplodnost a onkologii.
 3. Je narušen menstruační cyklus, žena nemůže otěhotnět, a pokud otěhotní, lékaři mluví o neschopnosti rodit děti.
 4. Rychle, i když řekněme rychlé nastavení nebo úbytek tělesné hmotnosti, a podle toho i ta nejkrásnější dáma ztrácí svou ženskou sexualitu, přitažlivost.
 5. Projevují se také příznaky duševních poruch - od mírného šílenství, vývoje různých fóbií a obav, závislostí až po těžké formy šílenství.
 6. Osud se téměř úplně mění - takový koncept jako štěstí a radost, štěstí a prosperita je ze života odstraněn.
 7. Také se charakter ženy nemění k lepšímu - projevuje se v ní nerovnováha a sobectví, záchvaty hněvu a chamtivosti, žárlivost.
 8. Deprese a stres, duševní poruchy až sebevražedné myšlenky.
 9. Rovněž se projevuje takzvaná koruna celibátu, poškození osamělosti..

I když se děti narodí v takovém páru, často dostávají záporný podíl, který jde po mužské linii. Může to být například neúspěšné manželství nebo neschopnost založit rodinu, vězení a chudoba, duševní poruchy. Proto, pokud se rozhodnete udělat takové kouzlo lásky pomocí biologického materiálu - přemýšlejte několikrát.

Kolísání hormonálního pozadí ženy ovlivňuje reakci jejího těla na vnější podněty. Zvyšuje se citlivost, dochází ke změnám termoregulace a krevního oběhu. Výsledkem je: dočasně nedostupná řada obvyklých akcí: opalování, epilace, prodlužování nehtů, barvení vlasů v kritické dny se stávají nebezpečnými.