Namočte a podržte: Top 12 spolehlivých dámských podložek

* Recenze nejlepších podle redakční rady expertology.ru. Kritéria výběru. Tento materiál je subjektivní a nepředstavuje reklamu a neslouží jako průvodce nákupem. Před nákupem se musíte poradit s odborníkem.

V moderním světě je velmi těžké odmítnout zboží, které nám mnohem usnadňuje život. Dámské vložky nejsou výjimkou. Jejich rozsah je tak široký, že je schopen uspokojit jakékoli potřeby v různých situacích. Podložky jsou poporodní, urologické, denně. A samozřejmě nejběžnějším typem jsou menstruační vložky. Všechny se liší nejen účelem a stupněm nasákavosti, ale také tvarem a materiálem výroby..

Odborníci našeho časopisu sestavili hodnocení podložek, které odborníci uznávají jako nejlepší výrobky a mají nejpozitivnější recenze od žen.

Kritéria výběru těsnění

Před zahájením srovnávací analýzy si přečtěte základní kritéria, která vám pomohou vybrat správná těsnění..

 1. Typ. Všechno je zde jednoduché: vyberte si denní, hygienické nebo postnatální.
 2. Míra absorpce. Ubrousky pro „kritické“ dny mají několik stupňů ochrany, proto je volíme v závislosti na množství sekrecí.
 3. Formulář. Zpravidla je nejoblíbenější anatomická, která maximálně chrání a zabraňuje úniku. Noční podložky jsou protáhlejší. Mohou být také s křídly nebo bez nich..
 4. Horní vrstva. Přichází ve formě síťoviny nebo měkké. První vstřebává lépe. Měkké vrstvené ubrousky si vybírají ženy s citlivou pokožkou.
 5. Aroma. Mnoho druhů se vyrábí pomocí přírodních nebo umělých vůní, které eliminují nepříjemné pachy, zabraňují jejich vzhledu a poskytují svěžest a pohodlí. Existují podložky, které vůbec necítí vůni.
 6. Výrobce. Mnoho žen se již rozhodlo pro určitou značku, která zaručuje efektivní výsledky a hypoalergenitu. Je lepší se blíže podívat na nové nebo neznámé značky, přečíst si recenze a získat znalecký posudek, abyste předešli nepředvídatelným následkům..

Hodnocení nejlepších těsnění

JmenovánímístoNázev produktucena
Nejlepší hygienické vložky v kategorii Normal1Libresse Invisible Normal81 ₽
2Vždy velmi normální85 ₽
3Kotex Ultra normální66 ₽
4Naturella Ultra normální70 ₽
Nejlepší hygienické vložky přes noc1Vždy ultra noc89 ₽
2Libresse maxi dobrou noc66 ₽
3Tajemství Lan. Léčivé oleje72 ₽
Nejlepší denní hygienické vložky1Carefree Plus Large108 ₽
2Diskrétní Deo "Water Line" Multiform73 ₽
3Libresse Style So Slim99 ₽
4Vždy normální78 ₽
Nejlepší hygienické vložky po porodu1Helen Harperová279 ₽
2Hartmann Samu365 ₽
3Matopat Absorgyn135 ₽
4Peligrin145 ₽

Nejlepší hygienické vložky v kategorii Normal

Normálně jsou absorpční kalhotkové vložky považovány za nejprodávanější typ produktu menstruační hygieny. Jsou optimálně tvarované. Dodatečnou ochranu zajišťují speciální křídla a lepicí lepicí páska, která zabraňuje posunutí během pohybu. Horní vrstva je vyrobena ve formě síťoviny nebo s měkkým reliéfním povrchem. Vysoce kvalitní podložky nezpůsobují podráždění, dobře absorbují, neutralizují nepříjemný zápach.

Libresse Invisible Normal

Těsnění zahrnutá v hodnocení mají „normální“ stupeň ochrany, jak je naznačeno 4 barevnými kapkami na obalu. Jsou prodyšné a nedráždivé. Nyní nejen pohodlí poskytuje pohodlí, ale také následná pohodlná likvidace. Jeden musí pouze zabalit, stlačit a bezpečně zafixovat použitý produkt.

Výrobce nabízí dva typy ubrousků: měkký povrch a síťovinu. Minimální tloušťka eliminuje potřebu pocitu polstrování, zatímco odolná křídla a lepkavá vrstva zabraňují stříhání při chůzi nebo cvičení.

Názor žen je jednoznačný: LIBRESSE INVISIBLE NORMAL je jednou z nejpropracovanějších vložek, které lze po použití pečlivě zabalit do jednotlivých obalů a diskrétně vyhodit bez obav, že se rozvinou.

Jsou vložky opravdu bezpečné? Odpověď odborníků z Roskachestva

V rámci průběžné studie specialisté zakoupili dámské hygienické vložky vyrobené v Rusku (15 vzorků) a také dovezené z Belgie, Bulharska, Maďarska, Itálie, Číny, Jižní Koreje, Slovenska, České republiky a Švédska.

Kvalitní těsnění: co to je?

Pro tuto kategorii zboží zavedl standard ruského systému kvality zvýšené (pokročilé) požadavky ve srovnání s normami stanovenými GOST R 52483-2005. Byly tedy zpřísněny zejména parametry pro úroveň absorpce vlhkosti a pro její zpětné uvolňování (sorpci). U žen je tento ukazatel kvality polštářků jedním z nejdůležitějších - protože dobrá savost zaručuje pohodlí, žádné podráždění pokožky a čistotu oblečení.

Podívejte se na toto video, jak by mělo těsnění fungovat:

O absorpci

Absorpční vrstva je zodpovědná za absorpční schopnost - může se skládat z celulózy nebo chemických vláken. Může také obsahovat superabsorbenty - jedná se o drahé komponenty, které se v Rusku nevyrábí, což zvyšuje schopnost těsnění absorbovat vlhkost.

Taková těsnění „fungují“ lépe než ostatní, ale zároveň může superabsorbent ovlivnit hladinu pH a vytvářet alkalické prostředí na povrchu - takové podmínky jsou příznivé pro vývoj mikrobů.

Podle hlavní lékařky Centra pro estetickou medicínu a kosmetologii Novoklinik, porodnice-gynekologky Julie Andreevové, když se mění úroveň pH, ​​mění se kyselost mikroflóry, bakterie se mohou množit. Jednoduše řečeno, ty bakterie, které „žily v přátelství“, se mohou vymknout kontrole. To se stává příčinou vývoje mnoha ženských chorob..

O sterilitě

Důležitým ukazatelem bezpečnosti polštářků je jejich sterilita. Ženské hygienické výrobky se vyrábějí ve vysoce čistém prostředí - zaměstnanci podniků musí nosit bílé pláště a rukavice.

To je teoreticky. V praxi se věci trochu liší. U některých vzorků odborníci našli škodlivé mikroorganismy, které mohly být zavedeny v různých fázích výroby, během balení polštářků nebo během skladování. Původní surovina by také mohla být nesterilní.

Během kritických dnů se infekční agens mohou snadno dostat do vnitřních pohlavních orgánů ženy a způsobit zánět. Čím jsou mikroby „agresivnější“, tím vážnější poškození způsobí. Z patogenů objevených během studie je nejagresivnější Staphylococcus aureus.

Současně další testy provedené odborníky z Roskachestva ukázaly, že v žádném ze vzorků povrch vložek nepřispívá k množení patogenních a potenciálně patogenních mikroorganismů - za předpokladu, že žena během menstruace nepoužívá jednu vložku déle než čtyři hodiny.

O „dýchacích“ vlastnostech

V reklamách výrobci hodně mluví o prodyšnosti vložek. Odborníci oddělení se rozhodli zkontrolovat, zda vzorky mají takové pozoruhodné vlastnosti, nebo zda se jedná navždy jen o marketingový trik..

Výsledky testu poskytly jednoznačnou odpověď: všechny testované vzorky těsnění mají nulovou úroveň propustnosti vzduchu, to znamená, že absolutně neumožňují průchod vzduchu..

Alergie a podráždění

Podle Julie Andreevy mohou být alergie způsobeny vůněmi, kterými je vnitřní vrstva těsnění impregnována, aby zničila nepříjemný zápach, a samotnými součástmi, které tvoří těsnění..

Recyklovaná celulóza, stopy nějakého druhu barviv přítomných ve barevných polštářcích, syntetické materiály vyrobené například z ropy - to vše může vést k dermatitidě.

Specialisté společnosti Roskachestvo testovali dámské vložky na schopnost způsobovat alergie a lokálně dráždit pokožku. Nebylo zjištěno ani jedno porušení tohoto indikátoru.

Odborníci získali podobné výsledky při kontrole vzorků na přítomnost formaldehydu - může být obsažen v technickém lepidle, které se používá k potažení těsnění tak, aby bylo připevněno k plátnu. Naštěstí testované vzorky neobsahují stopy formaldehydu v množstvích, která jsou zdraví škodlivá..

O značení

Pokud jsou vložky vyrobeny v souladu s normou GOST R 52483-2005, musí jejich označení obsahovat velké množství povinných údajů:

 • název, typ, třída, nasákavost podložky (stejně jako grafické symboly pro její označení („kapky“)), ochranná známka (pokud existuje);
 • země výroby a také jméno výrobce s uvedením jeho právní adresy a ochranné známky (pokud existují);
 • charakteristické vlastnosti těsnění v souladu s jejich technickým výkonem a informacemi o dostupnosti speciálních přísad;
 • pokud je k dispozici - číslo článku;
 • počet podložek v balení;
 • datum výroby a záruční doba platnosti;
 • označení této normy, čárový kód těsnění (pokud existuje) a certifikační informace;
 • Na závěr cenný tip na likvidaci: „Neshazujte do odpadu“.

Hodnocení výrobce

Nesporným vedoucím studie, která si zasloužila ocenění ruské značky kvality, byla těsnění ochranné známky OLA! Klasický. Jsou zcela bezpečné, nezpůsobují alergie a podráždění, jsou schopny absorbovat velké množství vlhkosti a perfektně ji zadržovat, poskytují další ochranu proti vniknutí sekrece na prádlo, nevytvářejí příznivé prostředí pro vývoj mikroorganismů a nezpůsobují nárůst jejich počtu při použití podložky po dobu delší než 4 hodiny.

Šest dalších vzorků bylo uznáno jako prémiové zboží. Jedná se o dámské hygienické vložky kategorie Normal:

Hodnocení nejlepších denních hygienických vložek pro rok 2020

Zobrazeno: 6111

 • Doba čtení: 7 minut.
 • Moderní průmysl nabízí obrovské množství hygienických výrobků, které průměrnému uživateli usnadňují život. Ženské hygienické výrobky nejsou výjimkou. Jejich široký sortiment umožňuje splnit požadavky nejnáročnějších zástupkyň s přihlédnutím k různým životním situacím. Stojí za to zvážit výhody používání a aktuální pořadí nejlepších denních hygienických vložek pro rok 2020..

  Účel kalhotkových vložek

  Nedílnou součástí života každé ženy je výtok z genitálií doprovázený vůní. Matka příroda se tak stará o intimní zdraví žen. Výboj je zcela normální. S jejich pomocí je tělo nejen očištěno od infekcí, které pronikly z vnějšího prostředí, ale také zabraňuje jejich pronikání.

  Vědci přišli s jedinečnými hygienickými výrobky - vložkami pro každodenní použití, aby se dosáhlo toho, že výtok nebude narušovat pohodlí spravedlivého sexu..

  Od rána do večera je lze několikrát změnit. Vše závisí na množství vylučované sekrece a podle toho na vlastnostech každého organismu. Perfektně absorbují sekrece a poskytují úžasný pocit sucha v kombinaci s čerstvostí, čímž eliminují riziko nepříjemných miasmat po celou dobu používání. Hlavní věcí je včas vyměnit předmět intimní hygieny za nový..

  Tento hygienický výrobek si zaslouženě získal jméno každý den, přesto se můžete bezpečně zdržovat v několika obdobích života ženy, kdy mohou být obzvláště nezbytná.

  1. Období ovulace (uprostřed menstruačního cyklu) - často právě v tuto dobu je výtok žen obzvláště intenzivní a dokonce i ty dámy, které je jiné dny nepoužívají, mohou potřebovat léčbu.
  2. Během období „menstruačního cyklu“ - takové „uklidnění“ osloví dámy, které raději používají tampony. Denní ubrousek bude schopen zabránit znečištění oblečení, pokud není možné včas vyměnit vlhkostní tampon.

  Nemůžete se bez nich obejít ve dnech předcházejících menstruačnímu cyklu. I zde je celkem schopná zabránit nechtěnému úniku a dát ženě čas navíc, aby měla čas nasadit tampon..


  3. Poporodní období. Poporodní výtok u některých žen je pozorován až několik týdnů po narození dítěte. Během této doby mnoho žen také raději používá ubrousky..

  Pro tyto účely se používá několik typů: speciální, se zvýšenou ochranou a zvýšenou mírou nasákavosti. Poskytnou pocit chráněné svěžesti a umožní mladé matce plně se věnovat dítěti a nerozptylovat se..

  Způsob výroby vložek

  Všechny společnosti je vyrábějí ve čtyřech vrstvách:

  • Ten nejvyšší, sestávající z krycího materiálu, je navržen tak, aby absorboval sekrece a poté je přesměroval na absorbent vnitřní koule. Vzhledem k tomu, že právě tato vrstva se přímo dotýká ženské kůže, jsou k ní předložena zvláštní přání, která zpříjemňují hmatové vjemy. Ve většině případů je tato vrstva vyrobena ze dvou možností materiálu. Thermobond je polypropylen nebo směsný materiál ze střižových vláken a polyesteru. Druhým je polypropylen vyráběný speciálními technologiemi vylepšené kvality.
  • Distribuce - "pracuje" analogicky s vrstvou v hygienických výrobcích určených k menstruaci, je navržena tak, aby rovnoměrně distribuovala kapalinu po povrchu předmětu osobní hygieny a podle toho rychle pronikla do středu absorpčního prostředku. K dispozici je také „termobond“.
  • Vnitřní - jeho základem je absorbent, který sbírá, distribuuje a drží kapalinu uvnitř vrstvy.
  • Dole, což dává celkové struktuře univerzální tvar. Je to také tato vrstva, která brání pronikání vlhkosti z absorbentu ven a v důsledku toho ke znečištění prádla (a co je ještě horšího, svrchního oblečení). O něco dříve byl k tomu použit polyetylenový film. Nyní byl docela úspěšně nahrazen mikroporézním filmem, který dýchá netkanými materiály (termobond a spunbond).

  Jak správně používat

  Kupodivu musí být správně použito i takové zdánlivě elementární zboží dámské hygieny. Neustálé porušování pravidel je spojeno s poruchami zdraví v intimní oblasti žen.

  K úplnému vyloučení rizika neočekávaného nepohodlí a následných potíží je třeba dodržovat následující doporučení:

  Ubrousky je třeba měnit nejméně 4–6 hodin. Nedoporučuje se je používat v noci. Doporučuje se dát tělu odpočinek. Ani jeden gynekolog nedoporučuje nosit tyto výrobky pro intimní hygienu nepřetržitě.

  Ovládejte kvalitu. Jak lidé říkají, úspory na zdraví jsou nepřijatelné. Právě kvalita materiálu by měla být jedním z prvních kritérií při výběru. Také pohodlí a bezpečnost přímo závisí na materiálu..

  Pokud má žena obzvláště citlivou pokožku, měla by věnovat pozornost tomu, zda jsou informace o dermatologických a hygienických zkouškách uvedeny na obalu produktu..

  Při používání parfémovaných a barevných předmětů dámské hygieny je třeba postupovat opatrně. V některých případech způsobují dráždivé alergické reakce. Všechno zde je způsobeno skutečností, že pro výrobu těchto produktů se používají složité chemické složky. Právě na ně reagují sliznice a kožní membrány jemné intimní zóny ženy.

  Abyste zabránili „skleníkovému efektu“ v intimní oblasti, musíte věnovat pozornost tomu, z čeho je spodní vrstva vyrobena. Pokud je to jednoduchý plastový obal s naneseným lepidlem, kterým je podložka upevněna na kalhotkách, je zajištěno snížení propustnosti vzduchu.

  Kvalitnější výrobky mají odlišnou lepicí základnu. Není umístěn po celém povrchu, ale výhradně po jeho okrajích (v některých případech zůstávají v polyethylenu otvory), což umožňuje mnohem více vzduchu projít.

  V žádném případě byste neměli na nákupu ušetřit. Tyto úspory mohou mít velmi negativní dopad na stav intimního zdraví ženy. Nikomu by nemělo být tajemstvím, že levné zboží se vyrábí z nekvalitních materiálů. Jejich propustnost pro vzduch je tedy o několik řádů nižší než u zboží kvalitních výrobců..

  Pohodlí hygienických zařízení

  Ubrousky mohou být nabízeny jak v klasické verzi, tak v parfémovaných typech nebo výrobcích s impregnací. Například slavná značka Naturella nabízí ženám řadu s vůní heřmánku. Zároveň výrobce v blízké budoucnosti slibuje, že potěší krásné dámy vůní měsíčku..

  Tenkost a pružnost těchto hygienických vložek jim umožňuje stejně úspěšné použití na spodní prádlo jakéhokoli tvaru, s přihlédnutím k takovým specifickým modelům spodního prádla, jako jsou tanga nebo tanga. Vysoce kvalitní výrobky osobní hygieny s prodyšnou vrchní vrstvou zároveň účinně chrání ženu před výskytem nepříjemných pocitů nebo výskytem specifického zápachu..

  Aby žena mohla pohodlně nosit v kabelce denní hygienické potřeby, poskytli výrobci kompaktní balení. Takový kontejner nezabere mnoho místa a přináší zjevné výhody - a nebudete je muset dlouho hledat a nebudou rozptýleni po kabelce.

  Hodnota kontejneru je obzvláště patrná během výletů a cest, při túrách a jiných situacích, kdy se jednoduše neobjeví možnost udělat si plnohodnotnou intimní toaletu..

  Obecně řečeno, informace o tom, proč jsou kalhotkové vložky potřeba, je hlavní prioritou při jejich používání udržování klidu a pohodlí..

  Nejlepší vložky

  Nejlepší výrobci byli identifikováni podle mnoha sociálních průzkumů. Tyto zahrnují:

  • Carefree Plus Large;
  • Diskrétní Deo Multiform;
  • Libresse Style So Slim;
  • Vždy normou.

  Aby se půvabným dámám usnadnilo výběr značky vhodné pro sebe, stojí za to podrobně se zabývat výrobky každého z nich.

  Ve srovnání s klasikou je řada Plus Large představena s delšími a silnějšími rozpěrkami. Tato vlastnost je způsobena skutečností, že byly speciálně vyrobeny pro použití ve dnech, kdy je výtok obzvláště hojný..

  Aby ochrana proti emisím „fungovala“ co nejúčinněji, výrobci do nich zavádějí velké množství absorbentu. Tento gel dokonale chrání před úniky a zaručuje pohodlný pocit příjemné suchosti.

  Testování horní (je třeba poznamenat, extrémně měkké) vrstvy bylo testováno profesionálními dermatology, což vám umožní zcela vyloučit projevy všech druhů alergických reakcí - ubrousky nikdy nezpůsobují dráždivý účinek, mohou je používat i ty dámy, jejichž pokožka je obzvláště citlivá.


  Denní Carefree Plus Large je k prádlu připevněn lepicí páskou. To jí neumožňuje „vyklouznout“ nebo se při jízdě otočit (i když mluvíme o aktivním sportu).

  Směs nabízí dvě řady vůní, ze kterých si můžete vybrat:

  1. Světlo;
  2. Čerstvý.

  Současně díky zdokonalení aromatizační receptury zůstane po dobu 12 hodin lehká a svěží vůně. Mnoho dám, které je používají, si všimne, že jsou velmi vhodné pro dámy trpící mírnou inkontinencí moči. Také ubrousky jsou vhodné pro poslední dny menstruačního cyklu..

  • Navrženo pro intenzivní vybíjení;
  • Dermatologicky testováno
  • Vejde se pevně na spodní prádlo;
  • 12hodinová neutralizace zápachu.
  • Bez označení.

  Tenké a měkké ubrousky v kombinaci s vysoce kvalitní prodyšnou vrstvou jsou vhodné pro téměř všechny ženy. Díky svému jedinečnému víceformátu a designu jej lze použít na jakýkoli typ dámského spodního prádla - tanga nebo šortky, tanga nebo bikiny - se hodí ke všemu.

  Vynikající aromatizační vlastnosti vám umožní cítit se za každých okolností svěží a čisté, i když je venku 40stupňové teplo.

  Pro pohodlí zákazníků jsou ubrousky nabízeny v několika variantách balení s počtem kusů:

  • 20;
  • 60;
  • 100.

  Maskující vůně vodního potrubí je zcela nenápadná a nezpůsobuje podráždění. Současně dokážou dokonale maskovat nepříliš příjemné vůně ženské povahy. Každá z několika vrstev má svou vlastní přísně definovanou funkci:

  • Neutralizace nepříjemných pachů;
  • Ochrana spodního prádla před úniky;
  • Spolehlivá fixace.

  Druhá okolnost přímo souvisí se skutečností, že lepkavá vrstva nanesená podél okrajů ubrousku ve formě křídel pevně drží hygienický předmět na místě.

  • Ultratenké ubrousky;
  • Silné držení;
  • Vhodné pro jakékoli prádlo;
  • Vynikající občerstvení.
  • Nezjištěno.

  Denní asistenti Libresse Style So Slim jsou speciálně navrženi pro milovníky ultratenkých, neviditelných a zcela nepostřehnutelných při nošení produktů osobní hygieny. Fixace je tak spolehlivá, že se za žádných životních okolností nemačkají, neskládají nebo dokonce neklouzají, protože se věnují aktivnímu sportu.

  Výrobci nabízejí výběr zákazníků ve dvou variantách balení těchto ubrousků:

  • Standard - pro 32 kusů;
  • Ekonomická varianta - pro 64 kusů.

  Absolutně nedráždivé a dokonale pohlcující každodenní ženské výtoky (i když pouze pokud nejsou hojné), zůstávají po celou dobu doporučeného použití zcela suché..

  Je předložena samostatná řada, která nemá zápach, pro ženy se zvýšenou citlivostí pokožky a sliznic intimní zóny. Vůně utěrek je extrémně lehká a neotravující.

  Pro pohodlí zákazníků je každý z nich umístěn v samostatném samostatném obalu, který jim umožňuje vzít si do kabelky (jak se říká, jen pro případ).

  • Pohodlná velikost;
  • Samostatné balení;
  • Vynikající držení;
  • Na prádle to není patrné.
  • Neviděn.

  Renomovaná značka zaručuje dvanáctihodinovou ochranu prádla před miasmy a úniky. Kombinace měkké vrchní vrstvy a síťoviny nahoře vám umožní okamžitě absorbovat sekrece, čímž se minimalizuje riziko podrážděných alergických reakcí.

  Překvapivě se zdálo, že klasický tvar je optimální pro všechny typy spodního prádla. Profesionální sportovci rádi používají funkci Always Normal každý den. To usnadňuje skutečnost, že díky silnému suchému zipu jsou perfektně připevněny k prádlu, aniž by za žádných okolností měnily jejich polohu. Neskládají se a nezvrásňují se.

  Zvláštní prodyšnost zabraňuje množení patologických bakterií. Stejně pohodlně se nosí na všech typech spodního prádla.

  • Přizpůsobení jakémukoli tvaru těla;
  • Bezpečně fixováno;
  • Dermatologicky testováno;
  • Zajistěte 12hodinovou ochrannou funkci.
  • Neviděn.


  V souhrnu lze poznamenat, že k výběru nejvhodnějších produktů osobní hygieny je třeba přistupovat velmi zodpovědně, s přihlédnutím k individuálním vlastnostem vašeho těla.

  Pokud vezmete v úvahu všechna výše uvedená doporučení, můžete si snadno vybrat takovou hygienickou vložku pro každodenní použití, která poskytne tělu maximální pohodlí, bude nejen pohodlná, ale také téměř nepostřehnutelná. Naštěstí moderní trh nabízí velké množství různých řad od značek s celosvětovou reputací..

  TOP 15 nejlepších dámských vložek

  Pohodlné hygienické vložky jsou doplňky, bez kterých si dámy nedokáží představit svůj život. Tento článek obsahuje praktické rady, jak si vybrat dámské vložky pro různé účely. Po přezkoumání hodnocení (TOP-15) nejlepších produktů od známých společností zjistíte výhody a nevýhody těchto produktů, které vám pomohou udělat správnou volbu, aniž byste se ztratili mezi mnoha nabídkami.

  1. Jak si vybrat dámské vložky
  2. Obal
  3. Vůně
  4. Stupeň ochrany
  5. Výrobní materiály
  6. Hlavní typy dámských vložek
  7. Nejlepší denní hygienické vložky
  8. Libresse DailyFresh Normal Plus
  9. Bezstarostný bavlněný extrakt čerstvý
  10. Vždy každý den normální nezadaní
  11. Kotex normální denně
  12. Nejlepší hygienické vložky přes noc
  13. Naturella heřmánek ultra noc
  14. Bezstarostná ultra noc plus
  15. Bella perfecta ultra noc
  16. Libresse Natural Care dobrou noc
  17. Nejlepší urologické dámské vložky
  18. Seni lady plus
  19. Abena abri-san prémie
  20. Hartmann MoliMed Classic maxi
  21. TENA Lady Slim Mini
  22. Nejlepší polštářky po porodu
  23. Hartmann Samu (sterilní)
  24. Helen Harper Microflex velký singl
  25. Peligrin Sada těsnění P4

  Jak si vybrat dámské vložky

  Co byste tedy měli zvážit, než si koupíte balíček hygienických výrobků? Co koupit - výrobky od známé značky nebo co radí zkušenější přátelé? Zkusme na to přijít.

  Obal

  Tento okamžik je jedním z nejdůležitějších. Je žádoucí, aby každá z vložek byla jednotlivě zabalena. V takovém případě nebude až do okamžiku použití v kontaktu s okolním prostředím. Je to pohodlné: malá obálka se vejde do kabelky a vy se nemůžete bát povrchové kontaminace.

  Vůně

  Jedním z účelů hygienických vložek, bez ohledu na typ, je neutralizovat nepříjemný zápach. To, zda si koupíte parfémované výrobky, je jen na vás. Mnoho žen miluje tuto vůni, pokud není příliš silná a dotěrná. Jiní dávají přednost výrobkům, které zcela neobsahují vůně. V tomto případě je neutralizace zápachu dosažena prostřednictvím střední vrstvy, která přeměňuje kapalinu na gel. Produkt by v žádném případě neměl cítit jako papír, chemikálie nebo plasty.

  Při nákupu produktů s balzámy a rostlinnými extrakty je třeba postupovat opatrně. Mají samozřejmě terapeutický účinek, ale zároveň bychom neměli zapomínat na možnou individuální nesnášenlivost..

  Stupeň ochrany

  Konkrétní volba závisí na tom, jak hojný je výboj. Můžete se pohybovat podle počtu kapek namalovaných na obalu:

  • 3 - slabý výboj;
  • 4 - normální. Produkty označené 3 a 4 kapkami užívají dospívající a dospělé ženy v prvních dnech menstruace;
  • 5 - hojný;
  • 6-7 - velké předměty pro noční použití.

  Stupeň ochrany se zvyšuje přítomností dalších funkcí:

  • křídla. Pomáhá bezpečně připevnit podložku ke spodnímu prádlu a minimalizovat riziko úniku;
  • Suchý zip Další způsob spáchání. Často se používá v urologických a poporodních modelech. Je nutné věnovat pozornost chemickému složení lepidla. Je žádoucí, aby lepicí vrstva byla přírodní, na bázi škrobu;
  • anatomická konfigurace. Polštářky, které kopírují kontury těla, nejen dobře padnou, ale jsou také neviditelné ze strany;
  • strany. Dodatečná ochrana ve formě malých hrbolů podél okrajů produktu. Zabraňují úniku, když je těsnění již mokré.

  Výrobní materiály

  Jedním z nejdůležitějších bodů jsou materiály, ze kterých je vrchní vrstva vyrobena, a tedy její vlastnosti. K dispozici jsou hygienické výrobky s měkkou a síťovanou horní částí. Která možnost je nejlepší, záleží na osobních preferencích. "Mesh" lépe absorbuje sekrece a výrobky s měkkým povrchem jsou volbou žen náchylných k alergiím.

  Dalším bodem je prodyšnost materiálů. Chcete-li zajistit pohodlí v intimní oblasti, musíte si zakoupit výrobky z paropropustných materiálů. V tomto případě je zajištěno pohodlí.

  Při výběru denní rutiny musíte věnovat pozornost skutečnosti, že materiály jsou většinou přírodní a neškodné. Zároveň je zaručen nejen komfort během dne, ale také dobrý stav pokožky.

  Hlavní typy dámských vložek

  Existují takové typy výrobků pro ženskou hygienu:

  • klasické modely různých tloušťek používané k absorpci krve během menstruace. Rozlišujte mezi silnými (1–2 cm) a tenkými (do 1 cm) výrobky;
  • urologický. Používají se pro různé stupně inkontinence moči i po porodu s dočasným oslabením tónu močového měchýře;
  • léčivý. Povrch je nasycen bylinnými extrakty. Tyto produkty se používají v gynekologické praxi (nikoli jako nezávislé ošetření, ale jako pomocný nástroj);
  • aniontový. Tyto hygienické výrobky během provozu produkují ionty se záporným nábojem, které jsou škodlivé pro patogenní mikroflóru;
  • denně. Používají se každý den (s výjimkou kritických na ochranu prádla před biologickou tekutinou. Můžete je použít v posledních dnech menstruace, aby výtok (již ne tak intenzivní jako v prvních dnech) neznečištěl oblečení. Jsou malé, tenké a zcela neviditelné;
  • testovací podložky jsou produkty používané v prenatálním období pro včasnou detekci toku plodové vody. V tomto případě indikátor změní barvu na modrou;
  • po porodu Pohodlné pro použití v nemocnici. Výrobky s antibakteriálním účinkem se používají po gynekologických operacích.

  Nejlepší denní hygienické vložky

  Libresse DailyFresh Normal Plus

  Vysoce absorpční hygienické výrobky vhodné pro klasické prádlo. Základem podložky je materiál, který je vysoce prodyšný, impregnovaný kyselinou mléčnou, což umožňuje udržení nejlepší rovnováhy pH v intimní oblasti. Podložka sleduje obrysy těla, takže je zaručen pohodlný pocit po celý den.

  • dostupnost jednotlivých obalů;
  • měkký, vysoce savý povrch;
  • anatomická konfigurace;
  • spolehlivé upevnění;
  • krásný jasný design.

  Nevýhody: vysoká cena.

  Bezstarostný bavlněný extrakt čerstvý

  Vonné „denní vložky“, které vám pomohou udržet si svěží po celý den, s bavlněným extraktem. Pokud jde o měkkost a prodyšnost, lze je srovnávat s přírodní bavlnou. Výrobky jsou dermatologicky testovány. Povrch rychle absorbuje vlhkost a poskytuje pohodlí po celý den. Díky anatomickému tvaru jsou podložky téměř nepostřehnutelné.

  • příjemná vůně;
  • pohodlí během dne;
  • spolehlivá fixace;
  • vynikající savost.

  Z minusů si dámy všimly nedostatečné flexibility produktů.

  Vždy každý den normální nezadaní

  Spodní kalhotky (každá - v samostatné obálce) - pro pohodlí a pohodlí pro každý den. Hygienické výrobky jsou tenké a nepostřehnutelné (pouze 2 mm). Speciální struktura materiálu zajišťuje pohodlí po celý den. Vlastnosti produktu:

  • hygienické individuální balení;
  • spolehlivá neutralizace pachů;
  • prodyšný materiál;
  • hypoalergenní složení. Dermatologicky testováno.
  • nedostatek vůně;
  • vynikající fixace;
  • absolutní pohodlí. Materiál je nedráždivý;
  • téměř dokonalá absorpce.

  Nevýhody: podklad se někdy zvrásní.

  Kotex normální denně

  Kotex Normal je pohodlná vložka s prodyšným povrchem a měkkou, vysoce savou strukturou. Každá z denních vložek je balena jednotlivě a kompaktní velikost vám umožní nosit hygienický výrobek v kabelce. Vyrobeno z přírodního hypoalergenního materiálu.

  • pevná forma. Vrstvy nejsou odděleny kvůli reliéfním hranám;
  • horní vrstva je velmi měkká, dobře absorbuje a zadržuje vlhkost. Poskytuje pocit pohodlí a svěžesti;
  • vnitřní vrstva je vyrobena z prodyšného materiálu, který zajišťuje výměnu vzduchu a pocit pohodlí v intimní oblasti.
  • přírodní složení, hypoalergenní účinek;
  • měkký povrch;
  • pohodlné používání. Podložka je tenká a téměř nepostřehnutelná, ale zároveň dokonale absorbuje vlhkost.

  Neexistují žádné výrazné nedostatky. Jediná věc je, že produkty Kotex nejsou vždy v prodeji..

  Nejlepší hygienické vložky přes noc

  Naturella heřmánek ultra noc

  Spací podložky vyrobené z měkkého materiálu s měkkým dotykem. Pomocí křídel jsou bezpečně připevněny k prádlu. Jedinečnost tohoto modelu spočívá v tom, že obsahuje suché mléko, které spolehlivě chrání pokožku v intimní oblasti před podrážděním. Tloušťka produktu je pouze 2 mm. Tato úprava má jedinečný absorpční systém s drážkami ve tvaru květu. Gelové kuličky absorbují kapalinu. Povrch zůstává zcela suchý. Příjemná nenápadná vůně heřmánku vám umožňuje udržovat svěžest a nepociťovat nepříjemný zápach. Každá z podložek má samostatné balení, díky čemuž je použití velmi pohodlné. Lze použít jak v noci, tak ve dne.

  • pohodlí. Podložky dobře absorbují, jsou bezpečně připevněny a zároveň jsou velmi tenké. Horní vrstva neumožňuje vlhkost zpět;
  • pohodlné používání. Výrobky se vůbec netírají, jsou naprosto nepostřehnutelné;
  • příjemná, nenápadná vůně, která chrání před nepříjemným zápachem;
  • velká velikost, eliminující riziko náhodného úniku;
  • schopnost používat s bohatým výbojem.

  Neexistují žádné nevýhody. Všichni zákazníci jsou jednomyslní: toto je jedna z nejlepších „nočních“ možností. Koupit tento model znamená zajistit si v kritických dnech „spánek dítěte“. Jedinou, pro kterou tato možnost není vhodná, jsou ženy, které nemají rádi vůni heřmánku.

  Bezstarostná ultra noc plus

  Balení obsahuje 10 kusů. Caffreyova podšívka je ultra tenká, tvarovaná k tělu. Spolehlivě chrání až 8 hodin, lze jej používat i v noci. Vnější obal je měkký a pružný, dermatologicky testován. Produkt spolehlivě chrání před zápachem z výtoku.

  • těsnění se nemačká;
  • výrobek nezpůsobuje podráždění a nepohodlí pokožky;
  • měkký povrch;
  • perfektní zadržování vlhkosti. Těsnění netěsní;
  • pohodlné balení pro 10 podložek;
  • spolehlivé upevnění;
  • nízká cena.

  Nevýhoda: výrobek není vhodný pro denní použití. Toto mínus však lze jen stěží považovat za kritické, protože produkty jsou zpočátku umístěny jako noční produkty..

  Bella perfecta ultra noc


  Jedná se o rozpočet a zároveň vysoce kvalitní možnost pro ty, kteří nejsou připraveni utratit velké částky za těsnění. Výrobky polských výrobců zároveň dokonale chrání během menstruace. „Šest kapek“ na obalu znamená dobrou nasákavost. Povrch je síťovaný, příjemný na dotek, nezpůsobuje alergie. Kůže je neustále suchá. Zvláštností této úpravy je speciální prodyšná vrstva, která zajišťuje optimální výměnu vzduchu v intimní oblasti. Praxe ukazuje, že i při silném výboji stačí jedna podložka na celou noc.

  Výrobky lze použít i ve dne. Jsou tenké, dobře fixované a neviditelné ani pod přiléhavým oblečením. Z nedostatků dámy nazývají spíše primitivní design, ale pro takové výrobky to není nejdůležitější věc. Z hlediska výkonu se skutečně blíží nákladným prostředkům ochrany.

  Libresse Natural Care dobrou noc

  Prostředky noční hygieny zvýšené tloušťky (7 mm) a délky (320 mm) s měkkým povrchem příjemným na dotek. Anatomický tvar přispívá k lepšímu přilnutí substrátu k tělu a minimalizuje pravděpodobnost úniku. Interiér obsahuje absorbenty, které spolehlivě absorbují sekrece, takže povrch zůstává suchý.

  • měkký povrch;
  • pohodlné a bezpečné uchycení;
  • spolehlivá ochrana;
  • hypoalergenní složení.

  Nevýhoda: Ne každý má rád tlusté polštářky.

  Nejlepší urologické dámské vložky

  Seni lady plus

  Hygienické výrobky, které poskytují spolehlivou ochranu při mírné až středně závažné inkontinenci moči. Model je speciálně navržen pro aktivní ženy. Podložky jsou diskrétní a poskytují vysoký komfort. Vlastnosti produktu (lze je také nazvat výhodami):

  • anatomický tvar. Podložka dokonale zapadá do těla;
  • vysoká úroveň bezpečnosti - žádné riziko úniků;
  • 7 rozměrových úprav. Můžete si vybrat produkt, který dokonale odpovídá vašim individuálním potřebám;
  • bezpečné připevnění díky širokému lepicímu pásku;
  • ochrana před nepříjemným zápachem díky antibakteriální absorpční vrstvě;
  • schopnost používat v pre- a postnatálním období;
  • Prodyšná horní vrstva;
  • nedostatek latexu ve složení;
  • speciální vrstva, která rovnoměrně distribuuje kapalinu.

  Žádné nevýhody.

  Abena abri-san prémie

  Univerzální model, který lze použít pro všechny stupně močové inkontinence. Mezi vlastnosti produktu patří:

  • povrch s dobrou prodyšností. Materiál zajišťuje dokonalé větrání a minimalizuje pravděpodobnost podráždění pokožky. Malá velikost mikropórů zároveň neumožňuje prosakování kapaliny;
  • ochrana proti úniku na několika úrovních;
  • anatomická konfigurace;
  • vrstva superabsorbentu, který převádí kapalinu na gel;
  • Technologie Top Dry pro téměř okamžitou absorpci. Kůže zůstává suchá;
  • anatomický tvar;
  • dodatečná ochrana díky vysokým stranám vyrobeným z vodoodpudivého materiálu.

  Nebyly nalezeny žádné stížnosti na tento produkt. Může být použit pro starší ženy, které mají vážné urologické problémy.

  Hartmann MoliMed Classic maxi

  Anatomické vložky vyrobené z ekologicky nezávadné, dermatologicky testované netkané textilie. Absorpční podložka poskytuje spolehlivou ochranu proti úniku díky absorpčnímu složení HighDry SAP. Kapalina se změní na gel a je uvnitř pevně držena jako magnet. Zadní strana je neviditelná, připevňuje se k prádlu pomocí širokého lepicího pásu.

  • příjemný na dotek materiál, prodyšný;
  • schopnost používat s těžkou inkontinencí moči;
  • lze použít po porodu.
  • příliš velký;
  • vysoká cena.

  TENA Lady Slim Mini

  Díky inovativní technologii microPROTEX zaručují výrobky TENA trojitou ochranu proti nepříjemným pachům a úniku vlhkosti. Velikost těsnění není větší než obdoba určená pro kritické dny. Tento model je nepostradatelný pro mírnou nebo kapkovou inkontinenci.

  • přesné opakování kontur těla;
  • Technologie microPROTEX pro spolehlivou ochranu a maximální pohodlí;
  • hypoalergenní složení. Výrobky jsou dermatologicky testovány;
  • měkký povrch;
  • Systém Fresh Odor Control, neutralizující pachy. Čerstvost a sebevědomí jsou zaručeny;
  • individuální balení.

  Z minusů si zákazníci všimnou vysokých nákladů.

  Nejlepší polštářky po porodu

  Hartmann Samu (sterilní)

  Sterilní vložky Samu od firmy Hartmann se doporučují v poporodním období a po gynekologické operaci. Ultraabsorpční vrstva absorbuje kapalinu a speciální látka v jejím složení pomáhá neutralizovat pachy. Měkký povrch nedráždí pokožku. Celkem je 10 podložek.

  • vynikající absorpce;
  • nedostatek podráždění a nepohodlí;
  • žádné příchutě;
  • velké velikosti;
  • snadné použití, zejména se speciálními kalhotkami;
  • měkký prodyšný povrch.

  Nebyly nalezeny žádné nedostatky.

  Helen Harper Microflex velký singl

  Hygienické vložky po porodu od výrobců z Belgie. Díky velké velikosti, optimální hustotě a pohodlným bočním elastickým páskům je tento model jedním z lídrů v našem hodnocení. Pro větší bezpečnost lze použít se speciálními kalhotkami. Materiál je příjemný k tělu, měkký a hypoalergenní. Ubrousky neklouzají a jsou schopny absorbovat poměrně hojný výboj.

  • snadnost použití. Každý produkt je ve vlastním obalu;
  • promyšlená konfigurace;
  • zcela přírodní složení;
  • vysoká úroveň pohodlí;
  • spolehlivá ochrana;
  • pohodlná montáž.

  Pokud jde o stížnosti, ty prostě neexistují.

  Peligrin Sada těsnění P4

  Výrobky značky Peligrin se vyrábějí ve 3 typech: pro ochranu před těžkým a středně silným výbojem po porodu. Firma také vyrábí sterilní vložky používané po operaci. Vlastností těchto produktů je dobrá absorpční vrstva, která rychle absorbuje vlhkost a eliminuje pachy. Boční gumičky spolehlivě chrání před úniky. Odborníci doporučují použít po gynekologické operaci sterilní variantu, protože jiné modifikace se všemi svými výhodami nevylučují riziko infekce. Hlavní výhodou, kterou si všimnou téměř všechny ženy, je lepicí páska. Ne všechny modely poporodních ubrousků to mají. Díky tomu je používání produktů Peligrin ještě pohodlnější..

  • nízká cena;
  • žádné vůně;
  • spolehlivé zadržování tekutin;
  • 3 stupně ochrany;
  • téměř okamžitá absorpce.

  Nebyly nalezeny žádné nevýhody. Není náhodou, že gynekologové doporučují tento konkrétní model. Pro použití v časném období po porodu - téměř dokonalé.

  Zdálo by se, že při výběru hygienických výrobků není nic obtížného. Každá žena je však jedinečná, takže ani ty nejlepší produkty nemohou vyhovovat všem stejně. Nákupem správných hygienických výrobků si vyberete pohodu, aktivitu, sebevědomí a pohodlí po celý den..

  Nejlepší dámské vložky

  Je nepraktické odmítat zboží, které člověku usnadňuje život. Dámské vložky nebudou výjimkou, pomohou pohodlně přežít kritické dny. Na trhu můžete vidět mnoho různých značek, odrůd, což velmi ztěžuje výběr. Mohou to být denní, urologické, poporodní produkty a menstruační ubrousky s jejich klady a zápory. Abychom pomohli určit, odborníci sestavili hodnocení, kde v roce 2020 pojmenovali nejlepší dámské vložky. Přehled jednotlivých kandidátů, recenze žen a doporučení odborníků pomohou zúžit vyhledávání. Níže se také můžete seznámit s předními výrobními společnostmi z celého světa..

  Dámské vložky, které společnost je lepší vybrat

  Pokrok nezastaví, všechny druhy zboží se neustále zdokonalují a doplňují novými úpravami. Každým rokem je obtížnější najít odpověď na otázku, která těsnění jsou nejlepší díky velké rozmanitosti značek. Po odborném výzkumu, zkušenostech a testování specialistů byli jmenováni následující přední výrobci:

  • Vždy je jednou z nejpopulárnějších firem, značku vlastní společnost Procter & Gamble od roku 1983. Dnes je značka dodávána do všech největších zemí světa. V některých zemích jsou produkty zastoupeny pod názvem Whisper, v jiných Orkid, stejně jako Evax a Ausonia. Je to spojeno s obratem v miliardách dolarů, světovou důvěrou, rozsáhlým vědeckým a sociálním výzkumem a také širokou škálou vysoce kvalitních.
  • Naturella - tuto značku také vlastní společnost Procter & Gamble. Řada hygienických výrobků Naturella patří do rozpočtového segmentu. Určeno pro ženy všech věkových skupin, teenagery. Hlavním cílem je vytvořit bezpečnou péči s nejvyšší úrovní pohodlí. Výrobky jsou otevřené na všech kontinentech světa, ve všech regionech Ruska.
  • Bella je dceřinou společností velkého evropského výrobce hygienických výrobků TZMO S.A., která byla založena v roce 1951. Dnes se jedná o polštářky s přírodním složením a dobrými vlastnostmi. Řada je prezentována ve formě hygienických vložek, menstruačních přípravků, tamponů, samostatné řady pro teenagery.
  • Libresse je ochranná známka vlastněná SCA, švédským výrobcem více značek. V roce 2017 se rozdělil na dvě části a Libresse se stala součástí společnosti Essity. Historie společnosti Libresse sahá do roku 1940, kdy byla poprvé uvedena těsnění s názvem Mimosept. Značka má dnes několik jmen pro různé země, například Libra, Saba, Nana, Bodyform atd..
  • Silko je japonská společnost, která dosáhla inovativního průlomu v oblasti dámské hygieny. Na rozdíl od klasických látek obsahují tyto ve své struktuře aniontový čip, který blokuje šíření bakterií. Impregnace máty peprné pro svěžest a pohodlí.
  • Discreet je ochranná známka dříve oznámené společnosti Procter & Gamble. Většina výrobků jsou levné hygienické výrobky pro ženy různého věku. Jeho rysy jsou různé linie, aromatizace, široká paleta tvarů, odstínů, indikátorů absorpce.
  • Carefree - Tato značka patří americké společnosti Johnson & Johnson. Carefree zahájen v roce 1970. Produkty vycházejí z inovací, nových nápadů a trendů. Sortiment je nabízen ve formě gelů pro intimní hygienu, ubrousků, hygienických vložek. Vlastní patentovaná technologie společnosti CottonFeel pro vytvoření bezpečné přírodní vrchní vrstvy je považována za úspěšnou..
  • Tena je ochranná známka vlastněná mezinárodní společností SCA Group. Podařilo se jí proslavit na světovém trhu díky hygienickým výrobkům pro lidi s inkontinencí. Sortiment je bohatý na různé typy urologických, hygienických a kalhotkových vložek, plen, absorpčních kalhot, plen pro dospělé prvotřídní kvality.
  • MoliMed je ochranná známka vlastněná německou společností Paul Hartmann. Na ruském trhu můžete často vidět urologické a gynekologické vložky pro muže a ženy, 11 typů, které se liší tloušťkou, savostí a dalšími vlastnostmi. Cenovky na nich jsou střední a nízké, srovnatelné s konkurencí.
  • PeligrinMaten je společnost, která vstoupila na trh v roce 1999. Je vlastníkem ochranných známek Peligrin a Dobrozveriki. Výrobky jsou prezentovány ve formě prostředků a doplňků pro matky a děti. Všechny produkty jsou bezpečné, přírodní a splňují evropské standardy kvality. Na vytvoření pracují lékaři.
  • Helen Harper je ochranná známka společnosti Ontex International. Zahrnuje celou řadu jednorázových hygienických výrobků vytvořených pomocí nejnovější technologie. Jedná se o vysoce kvalitní řešení pro ženy, děti i výrobky pro celou rodinu v souladu s mezinárodními normami a normami..

  Hodnocení ženských vložek

  Než se kupující začne seznamovat s každým nominovaným v hodnocení, musí se seznámit s kritérii pro správnou volbu. Právě s jejich uvážením mohli odborníci vybrat nejkvalitnější možnosti ze široké škály zboží. Kromě hodnoty za peníze byly hodnoceny následující ukazatele:

  • Značka - která společnost těsnění je lepší;
  • Typ - hygienický, urologický, denní, po porodu;
  • Absorpce - stupeň ochrany množstvím sekrecí;
  • Tvar - podlouhlý, anatomický, s křídly nebo bez nich;
  • Vůně - přírodní, umělá, bez zápachu;
  • Horní vrstva je měkká, se síťovinou pro jinou kůži;
  • Jmenování - denní, noční, na výtok, menstruace.

  Recenze samotných zákazníků, stejně jako národní hodnocení, pomohly určit nejlepší ženské vložky. Výběr zboží může být ovlivněn rozpočtem i cenovou politikou různých značek. To znamená, že posledním určujícím faktorem je cena, její poměr ke kvalitě.

  Děložní fibroid je nádor svalové vrstvy, který se vyskytuje hlavně u žen starších 35 let. Patologie je doprovázena výskytem chronické bolesti v dolní části břicha, menstruačních nepravidelností, děložního krvácení.