LiveInternetLiveInternet

Menstruace je jedním z nejdůležitějších fyziologických procesů. Je to spojeno s uvolňováním krve do životního prostředí. Krev vylučovaná ženou je telící se endometrium. Jedná se o sliznici děložní dutiny, která má vysoký stupeň diferenciace..

 1. Hygienické výrobky během menstruace
 2. Co je tampon?
 3. Jak si vybrat správné?
 4. Mohou dospívající dívky používat tampony?
 5. Můžete použít tampony pro panny??
 6. Velikosti tamponů
 7. Druhy tamponů
 8. Návod k použití
 9. Jak odstranit tampon?
 10. Jak dlouho můžete chodit s tamponem?
 11. Je možné plavat s tampony?
 12. Kontraindikace k použití
 13. Relativní kontraindikace

Hygienické výrobky během menstruace

Hygienické výrobky během menstruace byly vždy ošetřovány pečlivě as velkým zájmem..

V dávných dobách se snažili vymyslet různé prostředky na ochranu před úniky, ale po dlouhou dobu, vzhledem k nízkému sociálně-ekonomickému rozvoji zemí a různým typům průmyslových odvětví, volba neuspokojila mnoho žen.

Po několik desetiletí zůstaly nejoblíbenějším výrobkem na trhu pouze vložky, dnes se používají také výrobky jako tampony, menstruační kalíšky atd..

Tampony se poprvé masově objevily na ruském trhu až na počátku 21. století, ale menstruační kalíšek je jedním z nejnovějších vynálezů..

Jedná se o nádobku, která se zavádí do pochvy a hromadí se v ní oddělená menstruační krev.

Jeho objem je malý, navíc existují různé velikosti v závislosti na vagině ženy. To je nutné, aby mísa nevylétla pod gravitační silou..

Co je tampon?

Tampony jsou relativně nový a moderní prostředek intimní hygieny a způsob akumulace menstruační krve..

Poprvé se objevily ve dvacátém století v podobě, v jaké se dnes běžně setkáváme na trhu. Dokonce i v dřívějších dobách byly tyto prostředky použity ke skrytí menstruačního toku..

V současné době je jejich hlavní funkcí adsorpce vlhkosti na jejich povrch, který opouští děložní dutinu a brání jejímu vzhledu v pochvě..

Moderní gynekologové zvolili ideální tvar a správné složení pro nejlepší účinek.

Optimálním tvarem je válec. V horní části se mírně zužuje, což zajišťuje snadnější proniknutí do vaginální dutiny. Podélně, podél povrchu na bočních stranách, jsou prohlubně, které se při plnění narovnávají. Ve spodní části středu je kabel, který je nezbytný k odstranění použitého tamponu.

Samotný obsah je vysoce absorpční syntetický materiál. V závislosti na typu absorbuje jiné množství vlhkosti. Tkanina je impregnována speciální látkou, která má antibakteriální látku.

Jak si vybrat správné?

Mohou dospívající dívky používat tampony?

Tato otázka zůstává poměrně aktuální a je spojena s vysokou úrovní rozvoje moderní generace. Neexistují žádné kontraindikace pro použití tamponů u dospívajících dívek..

A u dospívajících, kteří jsou sexuálně aktivní, lze tampony použít s přihlédnutím k existujícím kontraindikacím.

Můžete použít tampony pro panny??

V současné době je to docela běžná otázka a souvisí s tím, že počet dívek, které je chtějí používat za různých okolností, neustále roste..

Otevření panenské blány je schopné projít tamponem s malým průměrem, což odpovídá nejnižší absorpční úrovni.

Velkým problémem je ale proces odstraňování tamponů z panen:

 • Během tohoto období je možný traumatický účinek na panenskou blánu díky expanzi tamponu v důsledku absorpce obsahu.
 • V některých případech se také může při normálním odstraňování z důvodu malého prodloužení poškodit..
 • Dívky, které nejsou sexuálně aktivní, by si také měly pamatovat, že tampony mohou zvyšovat riziko nespecifického zánětu ve vaginální dutině, který je později obtížně léčitelný..

Velikosti tamponů

V současné době existují čtyři hlavní velikosti tamponů, které se liší pouze objemem absorbované krve, kterou jsou připraveni vzít.

Mezi nimi:

 • Mini. Jedná se o nejmenší velikost tamponu, který je navržen tak, aby absorboval malé množství kapaliny..
 • Normální. Jedná se o univerzální tampony, které se používají k mírnému vypouštění, blíže k vzácným.
 • Super a super plus, to jsou velké tampony, které jsou připraveny absorbovat velké množství menstruačního toku.

Druhy tamponů

Existuje několik typů tamponů, které jsou navrženy pro pohodlí a pohodlí při používání:

 • Tampony bez aplikátoru - jedná se o jeden z prvních typů, jedná se o stlačený obsah, který je zabalen do sáčku a po jeho otevření vstupuje povrch, který je ve styku se vzduchem, do pochvy. Proto byste měli pečlivě zvážit hygienická opatření..
 • Tampony s aplikátorem. Tyto tampony představují komplex uzavřený v plastové nádobě s hladkým povrchem. Poskytuje nejen ochranu před okolním prostředím, ale také zlepšuje zavedení tamponu do vaginální dutiny a snižuje nepohodlí..

Návod k použití

Pro vložení tamponu je vyžadováno několik pravidel:

 • V první je velmi nutné předem připravit tampon, ale neotvírejte ochrannou fólii.
 • Dále proveďte hygienické postupy, k tomu můžete použít mýdlo nebo jen čistou převařenou vodu o příjemné teplotě. Při mytí a dále se všechny procedury provádějí výhradně čistými rukama, omyty mýdlem.
 • Poté otevřete obal a zaujměte pohodlnou polohu, obvykle stojíte se zvednutou nohou nebo ležíte s nohama od sebe v kolenou.
 • Poté opatrně vložte hluboko tampon a zkontrolujte přítomnost niti v oblasti vnějších genitálií.

Jak odstranit tampon?

Akce:

 • Chcete-li odstranit tampon, musíte si nejprve umýt ruce hygienickým mýdlem.
 • Zaujměte pohodlnou polohu, často stojte s mírně roztaženými nohami nebo dřepejte.
 • Zatáhněte za nit, která zůstává v oblasti vnějších genitálií.
 • Provádějte lehké tahové pohyby, vyhýbejte se prudkému protahování.

Jak dlouho můžete chodit s tamponem?

V průměru je doba používání tamponu přibližně 3 až 4 hodiny.

Nedoporučuje se používat delší dobu, i když tampon není zcela nasycen obsahem.

Instrukce:

 • Z tohoto důvodu se lékařům doporučuje, aby je vybrali podle objemu přijatých sekretů. Tampon by měl být nejčastěji vyměňován podle potřeby, ale ne déle než výše uvedené období.
 • Jakmile si žena začne v kratší době všimnout výskytu výtoku, měla by si ve dnech hojnějšího výtoku koupit tampony s jinou absorpcí..
 • Kromě toho se nedoporučuje používat tampon po dlouhou dobu a kvůli možnému vývoji infekčního procesu spojeného s množením bakterií.
 • V případě jakýchkoli problémů spojených se zavedením a možným odstraněním nového tamponu se nedoporučuje jeho opětovné zavedení do pochvy, zejména pokud v něm již nějakou dobu byl.
 • Také při jakémkoli kontaktu s okolními předměty, s výjimkou rukou, je zakázáno zavádět tampon..

Je možné plavat s tampony?

Jednou z indikací pro použití tamponů je správné použití při koupání nebo plavání, stejně jako návštěva pláží nebo solárií..

Tato aplikace slouží několika účelům:

 • Nejprve je to ochrana proti nežádoucímu proudění krve na povrch oděvu, což způsobuje nejen nepohodlí, ale také zhoršuje vzhled oděvu.
 • Během koupání se také bakterie obsažené ve vodě mohou dostat do dutiny tohoto orgánu. Způsobují zánět, zejména na zranitelné a postižené sliznici. Výsledkem je, že riziko nákazy i nespecifické infekce se několikrát zvyšuje. Jedná se o tampony, které v tomto případě nejen absorbují krev tekoucí z děložní dutiny, ale slouží také jako mechanická překážka pronikání zbytečných bakterií.

Kontraindikace k použití

Spolu s nepopiratelnými výhodami používání tamponů existuje řada kontraindikací k jejich použití. Je třeba si uvědomit, že existují absolutní a relativní pojmy..

První skupina zahrnuje takové patologické projevy jako:

 • Syndrom toxického šoku. Patologický proces, který je spojen s vniknutím bakterií s patogenními vlastnostmi do ženského krevního řečiště. Patří mezi ně Staphylococcus aureus, Clostridia a další mikroorganismy. Proto, pokud se žena dříve setkala s takovými patologickými příznaky v reakci na zavedení tamponu, jako je prudký nárůst teploty na horečnaté počty, závratě, slabost a zhoršená koordinace. Ve vzácných případech se to může projevit snížením krevního tlaku a srdeční aktivity jiných kritických čísel, pak jsou tyto hygienické výrobky kontraindikovány kvůli vysokému riziku opakování.
 • Alergická reakce. U malého počtu žen se může vyvinout alergická reakce na jakýkoli materiál, který je součástí tohoto typu produktu. To lze vyjádřit svěděním, zarudnutím, fenoménem otoku vaginální sliznice atd..
 • S anomáliemi ve struktuře pohlavních orgánů. To platí zejména pro vaginální malformace nebo rekonstrukční chirurgický zákrok na nich. Například zavedení tamponu je považováno za nebezpečné, pokud existuje historie chirurgického zákroku prováděného za účelem vytvoření umělého vývodu z rudimentární dělohy..
 • Akutně vyjádřené procesy ve vaginální dutině. Ženy, které čelí tomuto problému, by měly být původně léčeny na zánětlivý proces. Použití tamponů může nejen zhoršit rozvoj zánětu, ale také přispět k hromadění a množení bakteriální hmoty v tamponu, což zvyšuje riziko vzestupu infekce s rozvojem metroendometritidy.

Relativní kontraindikace

Relativní kontraindikace zahrnují:

 • Stav panenství. I když není zakázáno používat tampony během menstruace podle pokynů až do okamžiku pohlavního styku, přesto existuje možnost, že v okamžiku vytažení naplněného tamponu dojde k traumatickému poškození panenské blány. Zvyšuje se také riziko vzniku zánětlivého procesu ve vaginální dutině, což může komplikovat další výběr léčby.
 • Chronické zánětlivé procesy, které jsou náchylné k recidivě. Ženám, které se potýkají s problémem častého vylučování z genitálního traktu, se nedoporučuje používat tuto verzi hygienického přípravku po dobu menstruace..

Fisting: jak se připravit a udělat to správně

Člověka vždy přitahuje směsice extrémního, represivního nebo podmanivého potěšení. Fisting je jednou z nejpopulárnějších sexuálních praktik, jejíž použití nejen přináší nové dojmy do života partnerů, ale také je sbližuje na emocionální úrovni..

Fisting funkce

Fisting pochází ze slova pěst a je to vlastně praxe, která zahrnuje vložení celé ruky do pochvy nebo konečníku. Nejprve partner pomalu představí ruku a poté ji sevře v pěst. Fisting není praktikován pouze pro ženy - je to velmi oblíbená aktivita pro muže i homosexuály. Mnoho lidí si myslí, že toto je určitě praxe BDSM, protože mnoho praktiků je praktikujících BDSM.

Odrůdy praxe

Fisting, v závislosti na oblasti praxe, může být různých typů a každý z nich má určité jemnosti.

Vaginální

Vaginální fisting je ve srovnání s análním fistingem snazší vzhledem k většímu otevření pochvy, ale prostor po vložení ruky je omezenější a pocity na konci jsou velmi odlišné.

Nejběžnější metodou procvičování vaginálních fistingů je stimulace vaginálního otevření, počínaje penetrací prstu, až čtyřmi prsty kromě palce. Palec je posledním prstem, který se má vložit tak, že jej ohnete pod ostatní čtyři prsty a vytvoří pěst. Přirozené mazání pro tuto extrémní praxi nestačí, proto je nutné používat intimní maziva..

Anální

Anální fisting je velmi jemná a pečující sexuální praxe a čas a trpělivost jsou klíčem k úspěšnému análnímu fistingu. Vyžaduje určitou fyzickou predispozici a v každém případě přípravu, aby bylo možné zvýšit pružnost tkání pro úplné ponoření ruky..

Dvojnásobek

Dvojitá fisting je zábava pro ty, kteří hledají vzrušení. V tomto případě je do pronikání rukou zapojena jak pochva, tak konečník, zatímco žena dostává obrovské potěšení. Jedno upozornění - tuto praxi lze provést pouze po speciálním tréninku pro uvolnění svalů..

Footfisting

Footfisting není zavedení ruky, ale nohy, a tuto metodu praktikují hlavně páry, které mají při sexuálním hraní určitý fetiš. Neexistují žádná zvláštní opatření pro pěstování nohou, technika a požadavky na jeho provádění jsou stejné jako při pěstování rukou.

Gpping

Gapping je vhodný pouze pro zkušené fistingové nadšence. S touto zábavou by měl být ten, kdo je spárován, schopen uvolnit svaly svěrače, aby se zabránilo silné bolesti. Zájem o tuto praxi je spíše vizuální a měl by být prováděn pouze se souhlasem osoby, na kterou je svěrač natažen.

Bdsm fisting

BDSM fisting je jednou z hlavních aktivit pro páry, které se drží špičkových submisivních her. V této praxi nejsou žádné zvláštní jemnosti, což není běžné fisting. Jediná věc je, že musí existovat „zastavovací slovo“, které si partneři zvolí předem, aby submisivní, pokud chce okamžitě zastavit sexuální hru, měl takovou příležitost.

Příprava na fisting

Při cvičení fistingu je vždy důležité dodržovat základní opatření:

 • Vyžaduje se silné použití speciálního mazacího oleje pro pěstování.
 • Nehty by měly být zkráceny tak, aby nedošlo k poranění sliznice ani při nejmenším tlaku na ni.
 • Je třeba dodržovat pečlivou a pečlivou hygienu.
 • Je třeba dbát na to, aby během fistingu nedošlo k žádným řezům, oděrům nebo ranám, které by mohly usnadnit infekci..
 • Pro prevenci používejte latexové rukavice pro chirurgické použití.
 • Před zahájením byste měli vyprázdnit močový měchýř, protože fisting může způsobit nedobrovolné močení (i kdyby se to stalo, nemělo by to způsobovat nepohodlí, protože je to fyziologicky normální reflex).

Dodržování těchto pravidel maximálně zajistí fisting a umožní partnerům užít si tuto praxi naplno..

Studium literatury

Začínající páry by se měly seznámit s tištěnou literaturou o složitosti fistingu, technikách a varováních. Je také vhodné ponořit se do zvláštností struktury a fungování pochvy a konečníku, abyste pochopili, k čemu mohou nesprávné akce vést během praxe fistingu.

Psychologický přístup

Hudba, svíčky a podobně pomáhají odpočívat - nejlepší je zvolit si čas, kdy není třeba dělat nic důležitého. Při fistingu je nezbytná duševní a fyzická relaxace.

Výběr maziv

Umělé mazání je vždy nutné ve velkém množství, proto je bezpodmínečně nutné použít speciální mazivo! Doporučujeme ty na bázi silikonu, které schnou pomaleji a poskytují dokonalý skluz.

Aplikace sexuálních hraček

Mezi tréninkem lze použít hračky nebo anální kolíky k udržení nebo tréninku expanze svalů svěrače. Pokud to děláte pravidelně, zjistíte, že ani velké hračky nejsou bolestivé při vkládání, ale naopak - velmi příjemné.

Trvání přípravné fáze

Doba přípravy na fisting je individuální - neexistují jasná kritéria a hlavním ukazatelem připravenosti bude rostoucí úroveň vzrušení partnera, kterému se to bude dít.

Ideální pózy

Ideální polohou pro fisting by byla poloha na zádech příjemce s koleny od sebe. Jako by, jako v klasické poloze při gynekologickém vyšetření. Někteří lidé dávají přednost poloze kolen a loktů, ale začátečníkům je lépe začít s polohou na břiše. Pro pohodlí můžete umístit polštáře, které vám pomohou uvolnit svaly..

Technika provádění

Chcete-li dobře připravit konečník nebo vagínu na fisting, musíte začít s předehrou. Můžete začít s orálním sexem nebo vibrujícími sexuálními hračkami. To pomůže snížit emoční stres a zmírnit nadměrný svalový křeč. Pak můžete začít postupně rozšiřovat vstup do konečníku nebo pochvy prsty, počínaje jedním prstem, jemným otáčením, abyste uvolnili svaly, a poté vložte druhý prst atd. To vše by mělo být doprovázeno bohatým mazáním..

Aktivní partner by měl vložit ruku do konečníku nebo pochvy, ohýbat prsty - palec by měl být v kontaktu s dlaní (tvořící klín), a když se pohybují dovnitř, prsty by měly být složeny na horní části palce a tvořit pěst.

Poté, co ruka pronikla, existují různé metody stimulace - mezi nejběžnější: rotace, vibrace, oplácení.

Okamžik, kdy je ruka odstraněna, je velmi choulostivý, pokud jde o jakékoli poškození, které může vést k bezohlednému uvolnění ruky (prasknutí sliznic, prasknutí a protažení řitního svalu, perforace střeva, inkontinence).

Palcem a ukazováčkem druhé ruky ohněte zápěstí ruky, kterou chcete odstranit, a během extrakce jemně stiskněte předsíň vstupu do konečníku nebo pochvy volnými prsty a ruku vytáhněte. Odstranění ruky může být také příjemnou součástí fistingu..

S vaginální

Vaginální fisting je skvělá příležitost, jak zpestřit svůj intimní život a vnést do něj nezapomenutelné pocity.

Postupujte podle pocitů

Pasivní partner by se měl soustředit pouze na sebe, nechat pocity převzít a ovládat rychlost průniku partnerovy ruky a současně stimulovat erotogenní zóny sexuální hračkou. S další stimulací vibrací vám tvrdé fistování přinese maximální potěšení a tato praxe může dokonce vést k stříkání..

Bod G

Současně s fistingem vystavení vibrující sexuální hračce způsobí silnější účinek na bod G a žena může zažít kolosální orgasmus.

Dodržujte bezpečnostní pravidla

Příliš velké poškrábání nebo zatlačení do pochvy může být nebezpečné. Pokud se objeví více než mírné nepohodlí, zařízení vyjměte a přestaňte fistovat. Pokud je to trochu nepříjemné, přidejte další mazivo..

S análem

Anální fisting je vhodný pro všechny milovníky extrémních vjemů. Umožňuje vztahu páru dosáhnout nové úrovně důvěry..

Funkce:

Při análním fistingu přinese používání sexuálních hraček partnerovi mnoho nových dojmů. Mohou nejen dodatečně stimulovat klitoris, ale také ponořit dildo do pochvy a vytvořit tak iluzi dvojité penetrace.

Dopad na bod G.

Existují vibrátory, které cíleně stimulují bod G, například - ve-vibe. Taková hračka je ideální pro anální fisting, protože její použití uvolní a ještě více vzbudí ženu..

Zabezpečení partnera

Je nutné použít hodně lubrikačního gelu: silikonové mazivo je v tomto případě nepostradatelné, protože zůstává na sliznici po dlouhou dobu a latexové rukavice zaručují hladký a klouzavý povrch

S dvojitým

Tato praxe je vhodná pouze pro ty, kteří již praktikují fisting, protože jsou vyžadovány určité svalové relaxační dovednosti..

Pravidla provádění

Dvojitá fisting by měl být prováděn pouze se vzájemnou touhou, a pokud partner chce další pocity, může stimulovat svůj klitoris sexuální hračkou. Partner to sám nezvládne - obě ruce budou obsazené.

Preventivní opatření

Bolest v této praxi by měla být momentálním omezením v pokračování, protože toto je první varování před možnou bezprostřední újmou. Působení proti bolesti není aktem nadměrného masochismu (sebepoškozování), ale může být předchůdcem roztrhaného análního svalu nebo prasklé vaginální sliznice.

Partner pro sexuální praktiky

Fisting je intimní praktika, kterou lze provádět samostatně nebo s partnerem..

Manželka

Zapojením do fistingu budou manželé schopni nejen diverzifikovat svůj intimní život, ale také dosáhnout nové úrovně důvěry, protože tato praxe vyžaduje více emocionálního odhalení svého partnera.

Přítelkyně (lesbička)

Intimní zábava v lesbickém páru se může stát rutinou, takže touha přidat jim něco nového bude neustále přítomna. Fisting je dokonalým řešením pro rozmanitost, zejména proto, že v arzenálu lesbických párů je vždy mnoho sexuálních hraček.

Pro ty, kteří nejsou ženatí a mají milence, je fisting vhodný také kvůli své schopnosti poskytovat nové a neznámé pocity z intimity. Toto sdílené tajemství navíc dodá milostným vztahům trochu pikantnosti..

Skupina osob (skupina fisting)

Pro milovníky skupinového sexu nebo návštěvníky swingových párty je taková praxe jako fisting nutností. Partneři, kteří si užívají intimní relaxaci prostřednictvím skupinového sexu, často praktikují dvojitou penetraci a fisting je vynikající příprava.

Kdy přestat

Pocity v okamžiku proniknutí mohou být ambivalentní a v každém případě ti, kteří se zapojují do fistingu, musí ovládat reakci partnera, protože pokud práh bolesti překročí práh potěšení, pak je čas přestat..

Kontraindikace

Pro fisting budou absolutními kontraindikacemi onemocnění pánevních orgánů, menstruace u žen, těhotenství a jakékoli patologické stavy těla v akutním stadiu. Je rovněž nepřijatelné používat takovou praxi, pokud je proti ní partner..

Důsledky fistingu

Sliznici pochvy a konečníku protíná mnoho žil, které mohou být snadno poškozeny silným mechanickým namáháním. Agresivní a nedbalý fisting, nedostatek mazání nebo neochota mohou vést ke zranění a krvácení. Malá zranění, jako jsou malé škrábance způsobené ostrými nehty, nejsou kritická.

Mírný pocit pálení a pocit napětí jsou dalšími příznaky mikrotraumat, které nemusí krvácet a rychle zmizí. Tyto malé rány nejsou dramatické a neměly by vás obtěžovat, ale v případě silného krvácení, zvláště pokud krev není světle červená, ale tmavě červená, byste měli okamžitě vyhledat lékaře.!

I když je fisting proveden správně, některé drobné důsledky jsou nevyhnutelné, od nekontrolované nadýmání po mírné rozšíření svěrače, ale vše by se mělo vrátit do normálu během několika dní..

Překonání psychologické bariéry (odborné poradenství)

Aby pěstování bylo jen pro potěšení, musí existovat vysoká míra důvěrnosti a důvěry: je důležité, aby manželé s touto praxí plně souhlasili; skutečné a vědomé potěšení tak mohou získat dva partneři. Je také nutné mít úplné znalosti anatomie těla: zejména pochvy a konečníku. Zacházejte navzájem opatrně, s respektem a nikdy nic neberte jako samozřejmost.

Když je provedeno správně, dává fisting bezkonkurenční pocit plnosti. Mnoho lidí má rádo psychologickou zkušenost „protahování“ - vidět celou ruku uvnitř partnera a cítit teplo a sílu jeho těla zevnitř - to je forma pronikání, která umožňuje dárci být plně přítomný v potěšení příjemce.

Frekvence lasice

Fistingu se můžete věnovat tolik, kolik chcete, ale pouze pokud dodržíte všechna preventivní opatření. Jakmile se objeví problémy s pružností vaginálních tkání a fungováním svěrače, měla by být praxe fistingu okamžitě zastavena a měl by být konzultován lékař..

Společnost bohužel naučila mnoho lidí, že pochva se může protáhnout - to vedlo k misogynistické představě „svobodných žen“ (jinými slovy „žen, které často sexují“), a podle jejich názoru může fisting protáhnout svaly ještě více. Tento závěr je nejen nesprávný, ale také založený na mýtu: vaginální tkáň se musí natáhnout a vrátit se do svého obvyklého tvaru a velikosti, protože je navržena pro průchod dítěte porodem..

Ani vaginální, ani anální fisting není schopen způsobit škodu, pokud oba partneři poslouchají vzájemná přání, naopak taková praxe může pouze posílit svazek dvou lidí, kteří se nestydí za své touhy a snaží se žít plnohodnotný sexuální život..

Jak dostat penis do dělohy tak, aby prožívala neobyčejné potěšení

Autor - Ekaterina Vlasenko

Certifikovaný filolog, zkušený redaktor. Nejzajímavější věcí je dělat to, co jsem nikdy neudělal..

 • 20245
 • 0 6 min.

Samotné ženy navzájem dychtivě diskutují o velikosti penisu svých mužů. Každý z nich je hrdý na to, že důstojnost člověka patří do kategorie: „tak skvělý!“ Ano, a muži se zaměřují na velikost penisu. Zkušenosti, pokud pravítko aplikované na penis nedosáhne „vysoké známky“. Mezi sexuálně aktivními lidmi existuje mýtus o tom, jak důležité je dosáhnout dělohy penisem, aby byl partner v posteli spokojen..

Na velikosti nezáleží i

Cena je ve skutečnosti pravdivá a tvrzení, že „na velikosti nezáleží“, je pravdivé. Když muž vášnivě a něžně hladí ženu, dovede ji k orgasmu a projevuje „zázraky technologie“ v sexu, nikdo nebude brát v úvahu délku a šířku pohlavního orgánu.

Proces, během kterého se muž může penisem dostat do dělohy, není pro ženu vždy příjemný a pohodlný. Zatímco muž s penisem, střední a malý, dokonale stimuluje klitoris a přivádí partnera k orgasmu.

Bolest při sexu 2

Díky své velké velikosti může muž dosáhnout penisu svým penisem, ale zároveň partner prožívá nepříjemné a bolestivé pocity. Při takovém styku žena čelí bolesti, poškození a prasknutí vaginální sliznice. Cervikální trauma nastává při pravidelném pohlavním styku.

Bolest ničí ženské vzrušení, které kromě nepříjemných pocitů nemůže zažít vzrušení a potěšení. Jen málo z nežného pohlaví ráda prožívá bolest během tělesných her. Rovněž by si měli být vědomi důsledků bolestivého a drsného styku..

Pózy pro muže s velkým penisem 3

Majitel velkého penisu by neměl zoufat, pokud je pohlavní styk pro partnera bolestivý. Existuje několik výhodných pozic, ve kterých má pár sex s pohodlím a potěšením:

 • Partner je na boku ženy a je obrácen k jejím zádům.
 • Během sexu jsou nohy chlapa a dívky prodlouženy.
 • Jedna noha partnera je přehozena přes pas nebo bok muže.
 • Chlapcova noha je ohnutá a zakrývá trup partnera.
 • Ohnutá noha ženy je mezi nohama muže.

Chybějící centimetry 4

Není to snadné pro páry, kde je délka pochvy mnohem delší než u mužského člena. Ten chlap nemůže dostat člena dělohy. Erotogenní zóna umístěná na děložním čípku není stimulována a partner nemá plné potěšení.

Hlava penisu je vzrušená dotykem děložního čípku. Během pohlavního styku s dívkou, jejíž vagina je mnohem delší, se penis dotýká stěn vagíny. Tato stimulace nestačí k potěšení partnera..

Pózy pro muže s malým penisem 5

K dosažení dělohy penisem, když velikost genitálií neodpovídá, potřebují partneři pozice pro hlubokou penetraci:

 • poloha kolena;
 • partner se opírá o postel rukama nebo hrudníkem a muž stojí vzadu, v celé délce nebo na kolenou;
 • žena leží na břiše, muž se nachází vzadu a opírá se o ohnutou nohu;
 • polštáře pod dívčí ocasní kost poskytují hlubší průnik malého penisu.

Sex a bolest 6

Žena získá příjemné pocity, když partner může jemně dosáhnout penisu penisem. Při agresivních a pravidelných tahech má stimulace děložního čípku vztyčeným penisem nežádoucí důsledky pro zdraví ženy:

 • prasknutí vaginální stěny a fornixu;
 • krvácení a trauma;
 • poškození klitorisu;
 • otřený povrch stěn vagíny a dělohy;
 • rány.

Velký penis s neustálými údery do děložního čípku se stává příčinou traumatu reprodukčních orgánů partnera.

Když velký není radost 7

U velkého penisu, když se člověk při každém pohlavním styku dostane svým penisem do dělohy, se vyvinou různé nemoci. Existuje možné riziko infekcí vstupujících do orgánů ženského urogenitálního systému. Hrubé zavedení velkého penisu do děložního čípku hrozí příznaky cystitidy a rozvoje vagnitidy a kandidózy.

Získejte členku do dělohy 8

Chlapi s významným členem by měli být s ženou opatrnější. Mohou se snadno dostat do dělohy penisem, ale zároveň dívce způsobit poškození a bolest.

Muži, kteří se nemohou chlubit obrovským penisem, by neměli být naštvaní. Ne každá mladá dáma touží po hlubokém proniknutí penisu do dělohy. Žena má zvláštní potěšení při stimulaci klitorisu, který je dokonale získán při sexu s majitelkou malého penisu.

Idyla v sexu 9

U některých žen je důležité, aby se partner mohl penisem dostat do dělohy. S významným rozdílem ve velikosti genitálií se partneři uchylují k používání pozic pro hluboké proniknutí. Sexuologové však tvrdí, že v přítomnosti stálého partnera se velikost a délka ženské vagíny přizpůsobuje velikosti mužského penisu.

Vliv velikosti ptáka na dívku. Složení, růst a velikost pochvy.

Poprvé je to nejtěžší, nebo Jak ztratit panenství?

První intimitu si muži i ženy navždy pamatují. Hodně bylo napsáno o tom, jak se připravit na první kontakt s partnerem, jak se chovat. Ale „věčná“ otázka je kladena znovu a znovu.

Doufáme, že čtenáři - velmi mladí a sofistikovaní - budou mít zájem přečíst si výňatek z knihy americké sexuální terapeutky a populární televizní a rozhlasové moderátorky Ruth Westheimerové „Sex for Dummies“.

Proč celý ten spěch? Mnozí považují poprvé za bariéru mezi dětstvím a dospělostí, kterou je třeba co nejdříve překonat. Myslí si, že panenství je známkou slabosti, že celý svět ví o jejich „neštěstí“ a směje se jim vzadu. Kromě toho v televizi a ve filmech vždy ukazují mužské superhrdiny, kteří nejdříve přetáhnou ženu do postele...

Mladí lidé obou pohlaví se často nemohou opravdu svléknout, obávají se, že je někdo uvidí, jsou buď příliš rozrušení nebo strašně omezeni. Hlavním cílem je zbavit se ho co nejdříve. Je to smutné. Vždy si budete pamatovat: kde, kdy a komu jste dali svou nevinu, pokud jste se však „nezajímali“ zároveň o ostudu. Mladí lidé se často nemohou opravdu svléknout, obávají se, že je někdo uvidí, příliš se trápí
Foto: voronin76, PressFoto.ru

Tyto vzpomínky mohou být chladné - prakticky jste ho (ji) neznali, nebo naopak teplé - tato osoba vám byla drahá a měla k vám upřímné city. V žádném případě netrvám na tom, že rozloučení s panenstvím je nutné pouze v manželství. Jen vás varuji: „Nenechte si ujít tento okamžik! Poprvé se dobře starejte! “

Začátek není působivý. Dovolte mi, abych vám řekl: vaše poprvé z čistě sexuálního hlediska pravděpodobně nebude moc dobré. Naprostá většina žen poprvé nezažije orgasmus. A pro mnoho mužů poprvé končí příliš rychle - oni, chudáci, nejsou schopni říci „bylo - nebylo“.

Existuje však několik důvodů, proč by měl být první okamžik výjimečný: vaše první sexuální zkušenost může významně ovlivnit váš budoucí přístup k sexu; Dalším důvodem, proč nedat svou nevinu cizímu nebo neznámému člověku, je vysoká pravděpodobnost psychických obtíží, jinými slovy, hanby a rozpaků, kterým se pravděpodobně nevyhnete. Některé ženy cítí bolest, když je jejich panenská blána roztržena. První sexuální zkušenost může významně ovlivnit další postoj k sexu.
Foto: YayMicro / gdolgikh, PressFoto.ru

Někteří muži okamžitě nerozumí, kam vložit penis. Nebylo by lepší mít jistotu v pečlivém přístupu člověka, který se bude snažit nezranit vaše city? A samozřejmě si musíme pamatovat na sexuálně přenosné nemoci, jako je AIDS. Lidé, kteří vedou promiskuitní sexuální život, mezi něž patří prostitutky a „davalki“, jsou mnohem pravděpodobnější, že budou nositeli infekce.

Poprvé pro ženy

I když upřímně doufám, že všechny z vás, milé ženy, budete mít dobrý první pohlavní styk, musíte si pamatovat dva kameny úrazu: panenská blána a možnost vaginismu.

U mnoha panen je panenská blána již částečně rozbitá. Některé ženy to zvracejí při sportování (zejména při jízdě na kole a na koni) nebo tampony. Pokud je vaše panenská blána již roztržena, je nepravděpodobné, že vás bude bolet nebo krvácet..

Pokud je stále neporušený, můžete cítit trochu bolesti a trochu krve, ale v zápalu okamžiku je pravděpodobné, že na krátkou bolest rychle zapomenete. Pokud je pro vás krev během pohlavního styku z nějakého důvodu zvláštním problémem nebo úzkostí, nezapomeňte si prostě prostřít ručník. Hrajte s partnerem předehra, čím delší, tím lépe, pak nebude vaginismus děsivý
Foto: Zoonar / dash, PressFoto.ru

Pravděpodobně jste už slyšeli o vaginismu. Jedná se o nedobrovolnou kompresi vaginálních svalů s nadměrným nervovým napětím u ženy. A téměř jistě budete poprvé nervózní..

Nemluvím o tom jako o něčem nevyhnutelném. Jen si pamatujte: stává se to někdy a není to vůbec děsivé. Některé ženy mi píší dopisy, že je všechno tak malé... a že sex je pro ně nemožný. Neboj se. Vagina má schopnost protáhnout se - dítě se přes ni může dostat ven! - tak něco, ale místo pro penis bude. Co dělat s vaginismem?

Hrajte s partnerem předehru (čím delší, tím lepší). Při silném sexuálním vzrušení se vaginismus neobjeví ani na obzoru. A pokud vám váš muž dal malé pohlazení, vraťte se a začněte znovu..

Jedna věc by se neměla dělat jistě - zkuste za každou cenu vstoupit do styku. Skutečnost, že dnes nemůžete mít pohlavní styk, ještě neznamená, že to zítra nebude fungovat. Další velmi užitečný tip poprvé: položte si pod zadek polštář. Změna úhlu průniku penisu do pochvy celý proces výrazně usnadní. Jedna věc by se neměla dělat jistě - zkuste za každou cenu vstoupit do styku
Foto: riskantní, PressFoto.ru

Poprvé pro muže

První pohlavní styk je pro muže plný mnoha nástrah. Nervy mohou hrát špatný vtip s vaší schopností postavit se a kdo, řekni mi, není nervózní v podobném prostředí?

Jeden nikdy nedosáhne erekce vůbec. Jiný má erekci, ale jeho nervy si vyberou svou daň, když se snaží dostat svůj penis do ženy, a tady je „hrbatý dumpty“.

Upřímně doufám, že jste poslouchali moji radu a že vedle vás je žena, která vás miluje a chrání vaše city. Stojí za to odpočinout si minutu nebo dvě, abyste si uklidnili nervy. A pak je řada na vás, aby vám pomohla s erekcí - masírujte penis - a zkuste to znovu.

S největší pravděpodobností budete čelit problému předčasné ejakulace. Někteří muži jsou tak nadšení myšlenkou na nadcházející událost, že mají orgasmus, než vstoupí do pochvy..

Erekce samozřejmě okamžitě ustoupí a pohlavní styk se stává nemožným. Stydíš se? A jak! Nevyhovující? Ptáte se! Konec světa? Vůbec ne!

Jak správně připravit dívku o její panenství

Setkat se s pannou je velký úspěch. Neděste ji, je jich tak málo! Sotva víte, jak s ní správně zacházet, tak si přečtěte naši poznámku.

17. prosince 2012

Postoj k panenství v různých dobách mezi různými národy byl velmi. Hádejte, který? To je pravda, jiné. Pokud se křesťané dívají na panenství s úctou už dva tisíce let a obklopují ho nejrůznějšími mystickými spekulacemi, pak muslimský východ zachází s dívčím panenstvím stejně jako s balením do časopisu. Celý? Takže to nikdo nečetl, super. Ale v mnoha jiných kulturách - například australští domorodci nebo značný počet kmenů ve střední Africe - nerespektují panenství. Tam se věří, že se jedná o nepříjemnou překážku, které je vhodné se co nejdříve zbavit, k čemuž využívají kamenné falusy, kly mrožů nebo speciálně najaté kněze, kteří se za přiměřený poplatek této nevděčné úlohy ujímají.

Proč ženy potřebují panenství?

Samozřejmě od chamtivosti a touhy předvést se. Nikdo nemá - ani králíčky, ani psy, ani kočky, ale Mashenka nemá... Ne, ve skutečnosti, všichni velcí primáti - gorily, šimpanzi a orangutani, az nějakého důvodu i osli *. Ale otázka je ve skutečnosti nejasná. Funkce panenské blány - panenská blána - jsou obecně jasné: chrání vyvíjející se ženské tělo před infekcí zvenčí. Předpokládá se, že v divokých dobách, kdy slečna celý den seděla na nehygienické větvi se svým holým ocasem, jí taková pokrývka velmi pomohla. Proč to však má jen několik druhů na planetě, není jasné. Akademik Mečnikov však najednou vyjádřil zcela divokou hypotézu, že primitivní lidé začali se sexuální aktivitou ve věku 5–7 let a podle nich je panenská blána nezbytná, aby pětiletý milenec každou chvíli nevypadl. A když zamilovaný pár vyrostl, pak panenská blána řekla „arivederchi“. Zdá se však, že to respektovaný akademik přehnal. Příroda je samozřejmě známý pedofil, ale přesto...

* - Poznámka Phacochoerus'a Funtik: „A co naše ženy? Co to pak dopadne - celý život mě podváděli, nebo co?! "

Krev a bolest

Zajímavý jev je pozorován v moderní domácí gynekologii. Jmenovitě: stále více dívek v anketách a dotaznících ukazuje, že poprvé během sexu nepociťovaly bolest a neměly ani krvavý výtok. Podle různých zdrojů to říká 60% až 80% dotazovaných žen. Toto procento je výrazně vyšší než celosvětový průměr: v průměru se pouze 15% dívek narodilo bez panenské blány. A proč k takovým podivným zkreslením dochází v evropské části bývalého SSSR, zbývá objasnit. Někteří lékaři z toho mají tendenci obviňovat osnovy gymnastiky dívek: skákání přes kozu a cvičení břízy. Existuje verze, že v dospívání mohou tato cvičení vést k nezávislému prasknutí panenské blány a adolescenti pociťují bolestivé pocity a výskyt krve pro neplánovanou menstruaci, která se v tomto věku u dívek často vyskytuje bez jakéhokoli harmonogramu. Druhým možným důvodem je rozšířené používání tamponů. Samozřejmě, pokud je používáte správně, jsou naprosto bezpečné pro čest dívky, ale pokud spěcháte, neohrabaně, pak se dívka může dobře rozloučit s nevinností, a dokonce si toho nevšimne.

Krev a bolest - 2

Může muž identifikovat panenství partnera? Odpověď je ne. Pokud však nejde o profesionálního gynekologa s kompletní sadou vybavení po ruce. Je docela možné zažít pocit obtížnosti při vstupu s matkou-hrdinkou, pokud je nervózní a nedokáže dostatečně uvolnit svaly pochvy. Žádná kliknutí, žádné praskání a žádné bingo. „O to víc nebudete slyšet. Může být tolik krve (asi půl sklenice), nebo nemusí být vůbec žádné - tedy bledě růžový výtok, který se může objevit při pohlavním styku a u zkušeného partnera. Jediným jistým znamením, že mladá dáma má panenství, jsou slova samotné dívky.

Krev a bolest - 3

Jak probíhá „klasické zbavení neviny“? A to se prakticky nestává. A důvod je ten. Samotná panenská blána - svetr, záhyb, který vypadá jako tenká membrána s jedním nebo více otvory - se snadno rozbije. Je pravda, že existují husté panenské blány s vysokou pružností nebo širokým otvorem, které se však buď rychle roztrhají, nebo se natáhnou poměrně bezbolestně, což umožňuje pohlavní styk - v tomto případě ke konečnému odstranění panenské blány obvykle dochází až při prvním narození. Nervová zakončení v této oblasti jsou minimalizována a bolest z prasknutí není o moc silnější než pocit vytrhnuté bolesti. Někdy krvácejí zbytky panenské blány (někdy může krvácení trvat celý týden), ale jak již bylo napsáno, krev se často neobjevuje vůbec.

Proč je sex s pannou téměř vždy tak dramatický býčí zápas? Důvodem je podle gynekologa, doktora věd G. M. Avarzie, psychologický stav ženy a celková pružnost svalů stěn její pochvy. "Mýtus, že po dlouhé nepřítomnosti sexu může být obnovena panenská blána, nevznikl z ničeho nic." Při pravidelném sexu se stěny uvolňují, uvolňuje se hojné mazání, svaly se nenapínají, žena automaticky zaujímá správné držení těla, není nervózní, neštípe - nemá projevy vaginismu (bolestivé křeče vaginálních svalů). Poprvé nervózní dívka bez jakýchkoli zkušeností, očekávající, že nyní bude „hrůza, jak to bolí“, instinktivně stiskne, nespolupracuje se svým partnerem a v důsledku toho často skutečně zažívá bolest. Zaprvé to na úrovni podvědomí způsobuje. Zadruhé, s takovou těsností a nešikovností velmi často vede sex k výskytu mikrotrhlin na sliznici, prasknutí tkáně, které nemají nic společného s panenskou blánou. “.

Dobře! Co musíš udělat?

Nejdříve ze všeho nepanikařte. Zadruhé, kupte si kbelík s mazivy a zasuňte jej pod postel - aby byly vždy po ruce, v ruce a po ruce: suchost je to, co oba nejméně potřebujete. Nyní si pamatujte následující obtížné situace, kterým můžete čelit.

Spočívali jste na něčem pevném a nemůžete se nijak zlomit. Pravděpodobně nejste muž.

Navzdory skutečnosti, že příroda vždy není proti tomu, aby na nás hrála trik, stále nevytváří špínu z diamantu. S největší pravděpodobností se jedná o rozkrok, těsně pod požadovaným vchodem. Nebo dívčí stehno. Nebo něco jiného stejně zásadně špatného. Prsty zkontrolujte, kde se tak prudce snažíte.

Zkontrolovali jste, že jste tam, kde to potřebujete, ale přesto - to vám to nedovolí!

Možná je váš penis zevnitř přitlačen k stydké kosti. Dámám se to obvykle nestalo, protože se jim to nelíbilo a udělaly si pohodlí a přivítali vás přátelsky. Váš současný partner ale může věřit, že by to mělo být. Zkuste se otočit, mírně změnit polohu svého a jejího těla.

Ne, nebude! A křičí, že to bolí. A z nějakého důvodu jsi také sám cítil bolest.

Odehráno. Vědecky se tomu říká vaginismus. Dívka vymačkala všechny do posledního stupně, ale přesto je schopna kontrolovat, co se děje. Stalo se to proto, že jste s předehrou zašli příliš daleko. A pak jsme se také rozhodli vstoupit „na lstivý“. A odborníci doporučují neroztahovat postup zbavení panenství. Čím pomaleji se plazíte, tím více je partnerka sevřena a čím více jsou její svaly stísněné, tím více bolesti prožívá, tím více se nejcitlivější místa třou a bobtnají a tím méně se vám oběma líbí všechno.

Nyní se nemůžete pohnout! Zdá se, že všechno to nejcennější padlo do pasti, do strašlivé zubaté pasti, která mačká ocelové háky a...

Zhluboka se nadechněte a nikdy si nepřečtěte bulvární tisk, který rád vychutnává případy těžkého vaginismu. Píšou také o tom, jak jedna kráva vzala a porodila tele se třemi hlavami. Vy a kráva máte přibližně stejnou šanci dostat se do Speed ​​Express. Svaly pochvy, bez ohledu na to, jak jsou napjaté, nejsou fyzicky schopny držet penis unikajícího muže. To je mýtus, že v matriarchátu byli nezbední manželé vystrašení drsnými manželkami. To se může stát pouze u vzácné patologie děložního čípku ženské dělohy - tento orgán má dostatečně silné svaly, které vyžadují lékařský zásah. Ale tady se můžete pokusit to udělat sami: slavný sexuolog V.I. Zdravomyslov radí vložit prst do konečníku ženy a prudce ho stáhnout dozadu, zatímco stahované svaly by měly uvolnit.

Pravděpodobně to všechno proto, že jí už není šestnáct, ale všech dvacet. Je známo, že s věkem panenská blána zesiluje a ve věku třiceti se stává obecně neproniknutelnou..

Hovadina. Stav panenské blány se s věkem nemění, je vždy stejný.

Jak se tedy k tomuto problému postavíme?

Nespěchejte, abyste na pódium přivedli svoji bití zbraň. Nejprve manuální práce. Hustě potřete dlaně lubrikantem, v extrémních případech vlastními slinami nebo olivovým olejem. Je však lepší používat spolehlivé a sterilní mazivo. Nyní si to vše položte na penis a potom prsty jemně masírujte intimní oblasti partnera. Čím je to tlustší a vlhčí, tím lépe. Při masáži přidávejte nové dávky maziva. Zamumlete nejrůznější schizofrenní roztomilé nesmysly. Nechte ji odvrátit pohled a smát se. A pak - nečekaně si na něj lehněte a vklouzněte rychlým pohybem. Panenská blána se nachází jen pár centimetrů u vchodu a snadno se trhá. Dobře postavený penis je určen k trhání panenské blány. Není pro něj obtížnější než pro vás prorazit nehetem igelitový sáček omotaný kolem prstu. Zkuste vstoupit do celé hloubky. Stop. Polib tu dívku. Vysvětlete jí, že je po všem. Ne, na sto procent. A není divu, že to nebolí - nemělo by to bolet. Ne, samozřejmě, pokud vyvoláte záchvaty vzteku, scvrknete se do koulí a odvážně se připravíte na muky, jak se na Pravou pannu patří, pak můžete zažít celou škálu „domnělého“ utrpení. Ale bohužel, obejdete se bez toho.

Existuje snadnější způsob? Může to nějak udělat sama?

Umět. Například tím, že půjdete k lékaři. Operace k odstranění panenství, stejně jako k mírnému protažení vaginálních svalů, se provádí rychle a bezbolestně. Ale není to skutečnost, že se dívce bude líbit vaše ochota předat ji profesionálům: koneckonců, mladé dámy ze sedmého ročníku sní o romantické první noci a zde místo růží, šampaňského a přesvědčování - číslo šatny a testy. Pokud je však dívka odhodlána prolomit všechny překážky na cestě k dospělému životu plnému sexu, můžete jí svěřit, aby všechno dělala sama a bez bílých lidí v laskavých róbách. Vaším úkolem je ležet na zádech, jemně držet dámu za boky a opatřit jí penis, nejlépe s dobrou erekcí. A nechte ji opatrně, sama si kontrolovat ponoření, sedět na něm - beze strachu a pochyb. Nakonec byla vytvořena speciálně pro její potěšení - hlavní je, aby mohla dívce sdělit tuto důležitou myšlenku..

Všechno se zdá být s panenstvím po všem. Pravděpodobně je lepší samotný akt nepokračovat, odložíme na jindy - nakonec to nejdůležitější, čeho jsme dosáhli.

Ne skutečnost, že se podruhé a potřetí bude zdát jednodušší. Tady to není, jak již bylo zmíněno, v panenské bláně, ale v nedostatečném tréninku svalů pochvy. Nejlepší je tedy nechat nosítka uvnitř o něco déle. Je důležité, aby sex byl od nynějška spojován s dívkou nejen s napětím a strachy, ale také s příjemnými, ne-li velkými pocity. A pak je vše ve vašich silách. Právě teď
a) pohybujte se opatrně a opatrněji než se zkušeným partnerem;
b) neměňte polohu;
c) vyhněte se přílišnému vytažení penisu (v opačném případě se mohou u vchodu znovu objevit potíže) a
d) nezapomeňte ukázat, že jste šíleně šťastní. Ženy, víte, jsou velké altruistky, i když to obvykle pečlivě skrývají.

Přinejmenším nemůžete otěhotnět poprvé!

Tak daleko, jak je to možné! Ale kondom poprvé opravdu není tím nejlepším pomocníkem: je mnohem drsnější než pokožka na penisu, což pro tuto situaci není vůbec dobré - a riziko je tak vysoké, že se vše otře a zanící. Nejlepší je poprvé použít spermicidní krémy jako Pharmatex nebo Patex Oval. Poskytnou další snadnost průchodu a ochrání vás před těhotenstvím téměř stejně spolehlivě jako kondom. Je pravda, že pokud si nejste jisti svým zdravím, je stále lepší používat kondom - každá dívka si chce vzpomenout na první noc celého svého života, ale je vhodné, aby se v těchto vzpomínkách neobjevili dermatovenerologové, trichopolus a jiné nevhodné předměty..

Všechno bylo v pořádku, ale stále tam bylo hodně krve. A také si pár dní stěžovala na otravné bolesti zad a na to, že krev stále přichází. Obávám se, že jsme jí něco ublížili.

Všechno je dobré. V závislosti na individuálních vlastnostech ženského těla může krvácení pokračovat až týden po prvním podání. Někteří gynekologové v této době doporučují vyhýbat se sexu, jiní naopak doporučují nepřerušovat vztah - v této otázce odborníci nesouhlasí. Takže dělejte to, na co máte chuť.

Zdá se, že jsme toto nešťastné panenství nedokončili až do konce. Jsou to dva roky od naší první noci a ta dívka každou chvíli začíná krvácet.

Páteř nelze úplně odtrhnout - a jen zřídka, ale stane se, že při opakování aktu se znovu objeví krev. No, u třetího to stále může být - teoreticky. Ale lidé mají s ještěrky společné jen velmi málo genů a drtivá většina našich orgánů se neregeneruje. Například panenská blána. Pokud krvácení pokračuje i po několika týdnech, musíte vzít krásu k lékaři: pravděpodobnou příčinou toho, co se děje, je infekce nebo eroze děložního čípku.

Je po všem, ona lže a dívá se na mě mokrýma očima. Co teď?

Připravte se na dlouhodobý vztah. Panny jsou takové: jednorázové schůzky zde nejsou uvedeny. Nechcete se stát prvním a okamžitě se proměnit v poslední?

Pravidelný menstruační cyklus je indikátorem zdraví ženy.Vedení měsíčního kalendáře vám umožní určit dny, kdy je vysoká pravděpodobnost otěhotnění a kdy je téměř nemožné otěhotnět..