LiveInternetLiveInternet

Menstruace je jedním z nejdůležitějších fyziologických procesů. Je to spojeno s uvolňováním krve do životního prostředí. Krev vylučovaná ženou je telící se endometrium. Jedná se o sliznici děložní dutiny, která má vysoký stupeň diferenciace..

 1. Hygienické výrobky během menstruace
 2. Co je tampon?
 3. Jak si vybrat správné?
 4. Mohou dospívající dívky používat tampony?
 5. Můžete použít tampony pro panny??
 6. Velikosti tamponů
 7. Druhy tamponů
 8. Návod k použití
 9. Jak odstranit tampon?
 10. Jak dlouho můžete chodit s tamponem?
 11. Je možné plavat s tampony?
 12. Kontraindikace k použití
 13. Relativní kontraindikace

Hygienické výrobky během menstruace

Hygienické výrobky během menstruace byly vždy ošetřovány pečlivě as velkým zájmem..

V dávných dobách se snažili vymyslet různé prostředky na ochranu před úniky, ale po dlouhou dobu, vzhledem k nízkému sociálně-ekonomickému rozvoji zemí a různým typům průmyslových odvětví, volba neuspokojila mnoho žen.

Po několik desetiletí zůstaly nejoblíbenějším výrobkem na trhu pouze vložky, dnes se používají také výrobky jako tampony, menstruační kalíšky atd..

Tampony se poprvé masově objevily na ruském trhu až na počátku 21. století, ale menstruační kalíšek je jedním z nejnovějších vynálezů..

Jedná se o nádobku, která se zavádí do pochvy a hromadí se v ní oddělená menstruační krev.

Jeho objem je malý, navíc existují různé velikosti v závislosti na vagině ženy. To je nutné, aby mísa nevylétla pod gravitační silou..

Co je tampon?

Tampony jsou relativně nový a moderní prostředek intimní hygieny a způsob akumulace menstruační krve..

Poprvé se objevily ve dvacátém století v podobě, v jaké se dnes běžně setkáváme na trhu. Dokonce i v dřívějších dobách byly tyto prostředky použity ke skrytí menstruačního toku..

V současné době je jejich hlavní funkcí adsorpce vlhkosti na jejich povrch, který opouští děložní dutinu a brání jejímu vzhledu v pochvě..

Moderní gynekologové zvolili ideální tvar a správné složení pro nejlepší účinek.

Optimálním tvarem je válec. V horní části se mírně zužuje, což zajišťuje snadnější proniknutí do vaginální dutiny. Podélně, podél povrchu na bočních stranách, jsou prohlubně, které se při plnění narovnávají. Ve spodní části středu je kabel, který je nezbytný k odstranění použitého tamponu.

Samotný obsah je vysoce absorpční syntetický materiál. V závislosti na typu absorbuje jiné množství vlhkosti. Tkanina je impregnována speciální látkou, která má antibakteriální látku.

Jak si vybrat správné?

Mohou dospívající dívky používat tampony?

Tato otázka zůstává poměrně aktuální a je spojena s vysokou úrovní rozvoje moderní generace. Neexistují žádné kontraindikace pro použití tamponů u dospívajících dívek..

A u dospívajících, kteří jsou sexuálně aktivní, lze tampony použít s přihlédnutím k existujícím kontraindikacím.

Můžete použít tampony pro panny??

V současné době je to docela běžná otázka a souvisí s tím, že počet dívek, které je chtějí používat za různých okolností, neustále roste..

Otevření panenské blány je schopné projít tamponem s malým průměrem, což odpovídá nejnižší absorpční úrovni.

Velkým problémem je ale proces odstraňování tamponů z panen:

 • Během tohoto období je možný traumatický účinek na panenskou blánu díky expanzi tamponu v důsledku absorpce obsahu.
 • V některých případech se také může při normálním odstraňování z důvodu malého prodloužení poškodit..
 • Dívky, které nejsou sexuálně aktivní, by si také měly pamatovat, že tampony mohou zvyšovat riziko nespecifického zánětu ve vaginální dutině, který je později obtížně léčitelný..

Velikosti tamponů

V současné době existují čtyři hlavní velikosti tamponů, které se liší pouze objemem absorbované krve, kterou jsou připraveni vzít.

Mezi nimi:

 • Mini. Jedná se o nejmenší velikost tamponu, který je navržen tak, aby absorboval malé množství kapaliny..
 • Normální. Jedná se o univerzální tampony, které se používají k mírnému vypouštění, blíže k vzácným.
 • Super a super plus, to jsou velké tampony, které jsou připraveny absorbovat velké množství menstruačního toku.

Druhy tamponů

Existuje několik typů tamponů, které jsou navrženy pro pohodlí a pohodlí při používání:

 • Tampony bez aplikátoru - jedná se o jeden z prvních typů, jedná se o stlačený obsah, který je zabalen do sáčku a po jeho otevření vstupuje povrch, který je ve styku se vzduchem, do pochvy. Proto byste měli pečlivě zvážit hygienická opatření..
 • Tampony s aplikátorem. Tyto tampony představují komplex uzavřený v plastové nádobě s hladkým povrchem. Poskytuje nejen ochranu před okolním prostředím, ale také zlepšuje zavedení tamponu do vaginální dutiny a snižuje nepohodlí..

Návod k použití

Pro vložení tamponu je vyžadováno několik pravidel:

 • V první je velmi nutné předem připravit tampon, ale neotvírejte ochrannou fólii.
 • Dále proveďte hygienické postupy, k tomu můžete použít mýdlo nebo jen čistou převařenou vodu o příjemné teplotě. Při mytí a dále se všechny procedury provádějí výhradně čistými rukama, omyty mýdlem.
 • Poté otevřete obal a zaujměte pohodlnou polohu, obvykle stojíte se zvednutou nohou nebo ležíte s nohama od sebe v kolenou.
 • Poté opatrně vložte hluboko tampon a zkontrolujte přítomnost niti v oblasti vnějších genitálií.

Jak odstranit tampon?

Akce:

 • Chcete-li odstranit tampon, musíte si nejprve umýt ruce hygienickým mýdlem.
 • Zaujměte pohodlnou polohu, často stojte s mírně roztaženými nohami nebo dřepejte.
 • Zatáhněte za nit, která zůstává v oblasti vnějších genitálií.
 • Provádějte lehké tahové pohyby, vyhýbejte se prudkému protahování.

Jak dlouho můžete chodit s tamponem?

V průměru je doba používání tamponu přibližně 3 až 4 hodiny.

Nedoporučuje se používat delší dobu, i když tampon není zcela nasycen obsahem.

Instrukce:

 • Z tohoto důvodu se lékařům doporučuje, aby je vybrali podle objemu přijatých sekretů. Tampon by měl být nejčastěji vyměňován podle potřeby, ale ne déle než výše uvedené období.
 • Jakmile si žena začne v kratší době všimnout výskytu výtoku, měla by si ve dnech hojnějšího výtoku koupit tampony s jinou absorpcí..
 • Kromě toho se nedoporučuje používat tampon po dlouhou dobu a kvůli možnému vývoji infekčního procesu spojeného s množením bakterií.
 • V případě jakýchkoli problémů spojených se zavedením a možným odstraněním nového tamponu se nedoporučuje jeho opětovné zavedení do pochvy, zejména pokud v něm již nějakou dobu byl.
 • Také při jakémkoli kontaktu s okolními předměty, s výjimkou rukou, je zakázáno zavádět tampon..

Je možné plavat s tampony?

Jednou z indikací pro použití tamponů je správné použití při koupání nebo plavání, stejně jako návštěva pláží nebo solárií..

Tato aplikace slouží několika účelům:

 • Nejprve je to ochrana proti nežádoucímu proudění krve na povrch oděvu, což způsobuje nejen nepohodlí, ale také zhoršuje vzhled oděvu.
 • Během koupání se také bakterie obsažené ve vodě mohou dostat do dutiny tohoto orgánu. Způsobují zánět, zejména na zranitelné a postižené sliznici. Výsledkem je, že riziko nákazy i nespecifické infekce se několikrát zvyšuje. Jedná se o tampony, které v tomto případě nejen absorbují krev tekoucí z děložní dutiny, ale slouží také jako mechanická překážka pronikání zbytečných bakterií.

Kontraindikace k použití

Spolu s nepopiratelnými výhodami používání tamponů existuje řada kontraindikací k jejich použití. Je třeba si uvědomit, že existují absolutní a relativní pojmy..

První skupina zahrnuje takové patologické projevy jako:

 • Syndrom toxického šoku. Patologický proces, který je spojen s vniknutím bakterií s patogenními vlastnostmi do ženského krevního řečiště. Patří mezi ně Staphylococcus aureus, Clostridia a další mikroorganismy. Proto, pokud se žena dříve setkala s takovými patologickými příznaky v reakci na zavedení tamponu, jako je prudký nárůst teploty na horečnaté počty, závratě, slabost a zhoršená koordinace. Ve vzácných případech se to může projevit snížením krevního tlaku a srdeční aktivity jiných kritických čísel, pak jsou tyto hygienické výrobky kontraindikovány kvůli vysokému riziku opakování.
 • Alergická reakce. U malého počtu žen se může vyvinout alergická reakce na jakýkoli materiál, který je součástí tohoto typu produktu. To lze vyjádřit svěděním, zarudnutím, fenoménem otoku vaginální sliznice atd..
 • S anomáliemi ve struktuře pohlavních orgánů. To platí zejména pro vaginální malformace nebo rekonstrukční chirurgický zákrok na nich. Například zavedení tamponu je považováno za nebezpečné, pokud existuje historie chirurgického zákroku prováděného za účelem vytvoření umělého vývodu z rudimentární dělohy..
 • Akutně vyjádřené procesy ve vaginální dutině. Ženy, které čelí tomuto problému, by měly být původně léčeny na zánětlivý proces. Použití tamponů může nejen zhoršit rozvoj zánětu, ale také přispět k hromadění a množení bakteriální hmoty v tamponu, což zvyšuje riziko vzestupu infekce s rozvojem metroendometritidy.

Relativní kontraindikace

Relativní kontraindikace zahrnují:

 • Stav panenství. I když není zakázáno používat tampony během menstruace podle pokynů až do okamžiku pohlavního styku, přesto existuje možnost, že v okamžiku vytažení naplněného tamponu dojde k traumatickému poškození panenské blány. Zvyšuje se také riziko vzniku zánětlivého procesu ve vaginální dutině, což může komplikovat další výběr léčby.
 • Chronické zánětlivé procesy, které jsou náchylné k recidivě. Ženám, které se potýkají s problémem častého vylučování z genitálního traktu, se nedoporučuje používat tuto verzi hygienického přípravku po dobu menstruace..

Jak dostat penis do dělohy tak, aby prožívala neobyčejné potěšení

Autor - Ekaterina Vlasenko

Certifikovaný filolog, zkušený redaktor. Nejzajímavější věcí je dělat to, co jsem nikdy neudělal..

 • 20354
 • 0 6 min.

Samotné ženy navzájem dychtivě diskutují o velikosti penisu svých mužů. Každý z nich je hrdý na to, že důstojnost člověka patří do kategorie: „tak skvělý!“ Ano, a muži se zaměřují na velikost penisu. Zkušenosti, pokud pravítko aplikované na penis nedosáhne „vysoké známky“. Mezi sexuálně aktivními lidmi existuje mýtus o tom, jak důležité je dosáhnout dělohy penisem, aby byl partner v posteli spokojen..

Na velikosti nezáleží i

Cena je ve skutečnosti pravdivá a tvrzení, že „na velikosti nezáleží“, je pravdivé. Když muž vášnivě a něžně hladí ženu, dovede ji k orgasmu a projevuje „zázraky technologie“ v sexu, nikdo nebude brát v úvahu délku a šířku pohlavního orgánu.

Proces, během kterého se muž může penisem dostat do dělohy, není pro ženu vždy příjemný a pohodlný. Zatímco muž s penisem, střední a malý, dokonale stimuluje klitoris a přivádí partnera k orgasmu.

Bolest při sexu 2

Díky své velké velikosti může muž dosáhnout penisu svým penisem, ale zároveň partner prožívá nepříjemné a bolestivé pocity. Při takovém styku žena čelí bolesti, poškození a prasknutí vaginální sliznice. Cervikální trauma nastává při pravidelném pohlavním styku.

Bolest ničí ženské vzrušení, které kromě nepříjemných pocitů nemůže zažít vzrušení a potěšení. Jen málo z nežného pohlaví ráda prožívá bolest během tělesných her. Rovněž by si měli být vědomi důsledků bolestivého a drsného styku..

Pózy pro muže s velkým penisem 3

Majitel velkého penisu by neměl zoufat, pokud je pohlavní styk pro partnera bolestivý. Existuje několik výhodných pozic, ve kterých má pár sex s pohodlím a potěšením:

 • Partner je na boku ženy a je obrácen k jejím zádům.
 • Během sexu jsou nohy chlapa a dívky prodlouženy.
 • Jedna noha partnera je přehozena přes pas nebo bok muže.
 • Chlapcova noha je ohnutá a zakrývá trup partnera.
 • Ohnutá noha ženy je mezi nohama muže.

Chybějící centimetry 4

Není to snadné pro páry, kde je délka pochvy mnohem delší než u mužského člena. Ten chlap nemůže dostat člena dělohy. Erotogenní zóna umístěná na děložním čípku není stimulována a partner nemá plné potěšení.

Hlava penisu je vzrušená dotykem děložního čípku. Během pohlavního styku s dívkou, jejíž vagina je mnohem delší, se penis dotýká stěn vagíny. Tato stimulace nestačí k potěšení partnera..

Pózy pro muže s malým penisem 5

K dosažení dělohy penisem, když velikost genitálií neodpovídá, potřebují partneři pozice pro hlubokou penetraci:

 • poloha kolena;
 • partner se opírá o postel rukama nebo hrudníkem a muž stojí vzadu, v celé délce nebo na kolenou;
 • žena leží na břiše, muž se nachází vzadu a opírá se o ohnutou nohu;
 • polštáře pod dívčí ocasní kost poskytují hlubší průnik malého penisu.

Sex a bolest 6

Žena získá příjemné pocity, když partner může jemně dosáhnout penisu penisem. Při agresivních a pravidelných tahech má stimulace děložního čípku vztyčeným penisem nežádoucí důsledky pro zdraví ženy:

 • prasknutí vaginální stěny a fornixu;
 • krvácení a trauma;
 • poškození klitorisu;
 • otřený povrch stěn vagíny a dělohy;
 • rány.

Velký penis s neustálými údery do děložního čípku se stává příčinou traumatu reprodukčních orgánů partnera.

Když velký není radost 7

U velkého penisu, když se člověk při každém pohlavním styku dostane svým penisem do dělohy, se vyvinou různé nemoci. Existuje možné riziko infekcí vstupujících do orgánů ženského urogenitálního systému. Hrubé zavedení velkého penisu do děložního čípku hrozí příznaky cystitidy a rozvoje vagnitidy a kandidózy.

Získejte členku do dělohy 8

Chlapi s významným členem by měli být s ženou opatrnější. Mohou se snadno dostat do dělohy penisem, ale zároveň dívce způsobit poškození a bolest.

Muži, kteří se nemohou chlubit obrovským penisem, by neměli být naštvaní. Ne každá mladá dáma touží po hlubokém proniknutí penisu do dělohy. Žena má zvláštní potěšení při stimulaci klitorisu, který je dokonale získán při sexu s majitelkou malého penisu.

Idyla v sexu 9

U některých žen je důležité, aby se partner mohl penisem dostat do dělohy. S významným rozdílem ve velikosti genitálií se partneři uchylují k používání pozic pro hluboké proniknutí. Sexuologové však tvrdí, že v přítomnosti stálého partnera se velikost a délka ženské vagíny přizpůsobuje velikosti mužského penisu.

Vliv velikosti ptáka na dívku. Složení, růst a velikost pochvy.

Jak správně provádět prstoklad: techniky, držení těla a základní pravidla

Můžete si užít nejen tradiční způsob. Prstem je případ, kdy fráze „Ruce pryč!“ irelevantní. Pohyby rukou vám poskytnou nesrovnatelné potěšení. Musíte se však naučit, jak správně prstovat, aby intimita skončila orgasmem a nepoškodila sliznice..

Co to je

V překladu z angličtiny je prstem pohyb prstů. Silného vzrušení lze dosáhnout správnou technikou..

Všechna erotogenní místa - stydké pysky, klitoris, vagina, penis, konečník, ústa, jemná, ale aktivní stimulace prstů.

Prst je univerzální technikou vzrušení pro oba partnery.

Je-li to vhodné

Prst byl původně považován za ženskou masturbační metodu. Znamenalo to dosáhnout orgasmu stimulací genitálií prsty, bez vibrátoru a jiných sexuálních hraček.

Ale tvář prstokladu se rozšířila. Tuto techniku ​​lze použít jako předehra s milencem. Pro rozmanitost sexuálního života je vhodné provádět společnou masturbaci nebo vzájemnou (současně si oba partneři navzájem stimulují genitálie prsty).

Prst lze použít nejen jako přípravu na pohlavní styk. Ale také jako plnohodnotná sexuální hra, která vyvrcholila orgasmem.

Je vhodné hrát si s pery, pokud muž dosáhne orgasmu během sexu, ale žena nemá čas. Prstění - schopnost dokončit prsty to, co začal člen.

Prstové typy

Pro mnohé je prstování jako pronikání prstů do pochvy. Ruce však můžete použít jako sexuální průvodce v jakýchkoli intimních oblastech..

Genitální

Klasický typ prstování je genitální. Provádí se venku i uvnitř. Stimulace vulvy je nejlepší způsob, jak přivést ženu k orgasmu. A pronikání ruky do pochvy je extrémnější sexuální hrou.

Jednou z technik genitálního prstování je omílání. Intimní oblasti jsou stimulovány palcem. Po proniknutí ovlivní první třetinu pochvy, kde se nachází velká akumulace nervových zakončení. Výsledkem je silný vzrušení..

Anální

S análním prstokladem je nejjemnější intimní oblast napříč konečníkem. Možnost stimulace - dle výběru partnera (s nebo bez penetrace prsty).

Pro celou řadu emocí lze anální prstování doplnit prstenem na genitáliích. Prsty jedné ruky si hrají s konečníkem, zatímco druhá stimuluje pochvu nebo penis.

Anální prst - pro odvážné muže, kteří nejsou svázáni s banálními předsudky a jsou připraveni experimentovat.

Ústní

Orální prstění vypadá velmi sexy. Prsty pronikají do úst partnera nebo partnera. Samotný proces závisí na vášni a míře zkaženosti milenců:

 • jemné pohlazení prsty na rtech během polibku, doprovázené jejich povrchním zavedením do úst;
 • drsná hra během sexu, kdy je několik prstů hluboce zasunuto do krku s charakteristickými pohyby dopředu.

Během tvrdého orálního prstování nezapomeňte, že každý má dávivý reflex. Ale ne každý bude z jeho důsledků nadšený..

Toing

Nejextrémnější formou prstování je erotické mazlení intimních partií s prsty na nohou. Klasickou možností je stimulace vulvy velkým prstem. Pro ty, kteří nekladou hranice v sexu, můžete zkusit vnitřní prsty (vložení prstů do pochvy nebo konečníku).

Základní pohyby

Hlavní techniky, které se používají v prstokladových technikách:

 • hladit;
 • pohyby tam a zpět;
 • kruhová rotace;
 • pohyb zprava doleva;
 • pohlazení ve směru a proti směru hodinových ručiček;
 • flexe - prodloužení prstů;
 • kroucení pohyby.

Je důležité provádět všechny pohyby plynule. Žádné ostré a drsné postříkání. To umožní partnerovi se maximálně uvolnit a pochopit, jaký druh manipulace s erotogenními zónami se mu líbí nejvíce..

Hlavní pravidla

Než začnete prstovat, měli byste se seznámit s obecnými pravidly erotické hry rukou:

 1. Oba partneři by měli mít vášeň pro experimentování. Nutit ruce do soukromých částí může být nechutné. Před prstováním (zejména análním) musíte toto téma společně probrat.
 2. I při silném vzrušení nezapomeňte na bezpečnost. Jinak může intimní předehra skončit se zdravotními problémy..
 3. Musíte poslouchat svého partnera - jaké pohyby se mu líbí a které způsobují bolest nebo jiné nepohodlí. Pohlazení rukou by mělo být potěšením a nemělo by probouzet myšlenky - „Kdy to skončí?“

Klíčem k úspěšnému prstování je vzájemná touha po neobvyklé formě sexu a bezpečí.

Technika provádění

Prstových technik je mnoho. Mohou být použity v klasické formě (pro ženu) a ve více nestandardní formě (pro muže).

Není nic obtížného hrát si s rukama v intimních partiích. Po přečtení jednoduchých technických doporučení můžete zahájit praktická cvičení a překvapit svou vyvolenou novými základy sexu.

Žena

Nejcitlivějšími oblastmi jsou klitoris a pochva. Technika prstování je zaměřena hlavně na ně..

Dva prsty

Vložte 2 prsty do pohodlné hloubky pro svého partnera. Střídavě provádějte pohyby prstů nahoru a dolů (od základny) a doleva a doprava (od ruky). Pravidelně vytáhněte ruku a znovu ji vložte.

Pomocná ruka

Prst se provádí oběma rukama. Prsty jedné ruky klesají hluboko do pochvy, zatímco druhá aktivně stimuluje klitoris. Vnitřní penetrace může být statická, klidná (například plynulé pohyby tam a zpět nebo hraní prstů proti stěnám pochvy) nebo aktivní.

Technologie hodinek

Prsty jsou zasunuty dovnitř, ruka se začne pohybovat ve směru hodinových ručiček. Rychlost se může pohybovat od pomalé po středně rychlou. Čím hlouběji je mužská ruka vložena do pochvy, tím živější emoce žena zažije.

Svůdné pohyby

Vložte ukazováček do pochvy (s podložkou k přední stěně, nehtem dozadu). Prst ohýbejte intenzivně, jako by se snažil někoho nalákat. V tomto případě bude prst prstu hladit první třetinu pochvy, na které je velká akumulace nervových zakončení. Dotykem na ně vyvoláte silné emoce..

Postupně můžete podobnou technikou zadat další 1 až 2 prsty.

Vlnění

Vložte prsty hluboko dovnitř. Upevněte jejich základnu u vchodu do pochvy, nehýbejte rukou. Fungují pouze prsty. Provádějte intenzivní pulzující pohyby, nahoru a dolů, pravidelně je silněji přitlačujte k horní stěně.

Vývrtka

Vložte prst do pochvy pohyby, které připomínají vrtačku (jako by ji otáčeli dovnitř, jako vývrtka). Vytáhněte, zadejte znovu, ale už 2 prsty.

Jako experiment můžete pokaždé „otočit“ stále více prstů a urychlit tak jejich zavádění.

Lžíce

Vložte několik prstů do pochvy, nejlépe do maximální hloubky. Poté zcela vytáhněte ruku, ohýbejte prsty a provádějte pohyby, jako by byl obsah vytahován lžící.

U východu nenarovnávejte prsty. „Ženský vchod“ se trochu roztáhne a pocítíte příjemnou, lehkou bolest.

Posuňte se vpřed

Rovné prsty jsou vloženy do pochvy. Jejich počet je na uvážení milenců. Pro méně drsné pohlazení - 2 prsty. Pro extrémní erotickou hru - 3-4.

Vložte prsty hluboko dopředu, dokud se nezastaví. Poté ruku úplně vytáhněte. Opakujte postup. Můžete začít s pomalými pohyby, postupně zvyšovat rychlost.

Fixace

Vložte 2 prsty do pochvy tak, aby se podložky dotýkaly přední stěny. Upevněte prsty vedle sebe a mírně je ohněte. Aniž byste měnili polohu ruky a prstů, začněte s pomalými pohyby rukou od ramene tam a zpět.

Prsty fixované ve statické poloze budou klouzat po přední stěně pochvy a zároveň pohybovat rukou, což dívce dodá zábavní pyrotechniku.

Jezdec

Dívka sedí na muži a on jí zavádí prsty dovnitř. Pohybuje boky v kruhu nebo zvedá a snižuje pánev a užívá si ruku mezi nohama.

Nalezení bodu G.

Bod G je umístěn na přední stěně o 5 centimetrů výše. Aby muž našel toto tajné místo, vloží prostředníček do pochvy a začne s ním intenzivně pohybovat studiem přední stěny.

Pokud muž nemá dostatek zkušeností s nalezením nejexotičtějšího místa u ženy, pak sotva bude jedním prstem fungovat, aby ji dovedl k orgasmu. Přidáním ukazováčku a prstů se zvýší šance na úspěch.

Zmrazit

Jediné, co se od muže vyžaduje, je vložit prsty do pochvy a zmrazit bez provádění jakýchkoli pohybů.

Mnoho dívek je velmi vzrušených, když je uvnitř ruka milovaného muže. Prst pomocí techniky „Freeze“ lze doplnit vášnivými polibky a lehkými pohyby ženských boků.

Lechtání

Tato technika vyžaduje 2-3 mužské prsty, které pomalu vstupují do vnitřku ženy. Poté se prsty rychle dotknou, jako by lechtaly. Čím vyšší rychlost, tím větší potěšení žena získá z erotického lechtání.

Muž

Mnoho mužů se stydí přiznat, že mají rádi anální stimulaci. Pouze malá část z nich je však ve skutečnosti kategorickými odpůrci dotyku jejich svatého místa. Dívkám by proto měl být nabídnut prstoklad jako příjemný experiment..

Mužský prstoklad zahrnuje také hraní prstů s členem. Pokud provádíte obě techniky současně, je nepravděpodobné, že byste muže nechali lhostejným..

Prstový déšť

Zahřejte prsty, uvolněte ruce. Lehkým poklepáním na polštáře se dotknete penisu a vytvoříte pocit jemného deště. Můžete si dělat krátké přestávky od prstových sprch po orální sex..

Koruna

Jemně uchopte prsty jedné ruky drážku v hlavě penisu a druhou rukou hravě poklepejte na hlavu. U mužů tato technika způsobuje velké vzrušení..

Magické kruhy

Magické kruhy kolem mužského perinea jsou sexuální stimulant. Ukazováčkem se dotkněte středu hráze, poté jemným stisknutím proveďte plynulé kruhové pohyby. Nejprve nakreslete erotické kruhy ve směru hodinových ručiček, poté proti směru hodinových ručiček.

Pokud pohladíte penis současně s kreslením magických kruhů, dostane muž silný orgasmus.

Dvě pěsti

Tato technika zahrnuje hraní s mužským řiťem a hýždím oběma rukama. Nejprve je kruhovým pohybem stimulován konečník ukazováčkem, který se promění na masáž hýždí se dvěma rukama zaťatýma v pěst.

Tuto techniku ​​lze doplnit vnitřním vložením prstu. Erotická masáž prostaty bude nejen příjemná, ale také užitečná.

Masturbace je skvělá příležitost studovat své tělo a porozumět tomu, co přesně se vám při hře rukama líbí. Nejsou zde žádné speciální techniky. Dívka pohladí klitoris a vloží prsty do pochvy, posune je sem a tam a provede kruhové pohyby.

Je nemožné najít muže, který je lhostejný k tomu, že před ním masturbuje dívka. Jedná se o velmi silnou předehru, díky níž je muž velmi vzrušený. Navíc tím, že studuje, jak si žena dělá prstoklad, její partner přesně pochopí, které pohyby prstů jsou pro ni příjemné..

Úspěšné pózy

Některé pozice vám umožní maximálně si užít jakoukoli techniku ​​prstování. Ležíte nebo sedíte a budete si moci odpočinout a odhalit všechna skrytá intimní místa před partnerem.

Žena si sedne na postel, pod zády je položen polštář. Nohy jsou roztažené a ohnuté v kolenou. Muž tak může snadno dosáhnout klitorisu a pochvy..

Čím širší jsou nohy roztažené, tím jednodušší a pohodlnější je pro muže praktikovat techniky prstování..

Poloha v sedě vypadá velmi upřímně, vzdorovitě a atraktivně. Vhodnější pro pár, který je spolu dlouho a plně si důvěřuje.

Milenci si lehnou vedle sebe, naproti sobě. V této poloze muž neuvidí, jak se jeho ruka pohybuje v ženském rozkroku. Poloha je založena na hmatových vjemech. Současně může dívka trochu kontrolovat proces, ohýbat-roztahovat horní nohu a upravovat hloubku zasunutí mužových prstů.

Leželi proti sobě, pár může doplnit prstoklad vášnivými polibky, což jen zvýší vzrušení.

Lžíce představují

Pár leží na jejich straně, dívka zády k muži. Úspěšná póza, ve které můžete použít obě ruce - jednu k pohlazení hrudníku, druhou ke hře s intimní oblastí.

U ženy vám pozice lžíce umožní přizpůsobit se mužovým rukám, pohybovat pánví a horní částí nohy a ukazovat prsty na nejcitlivější místa.

Bezpečnostní inženýrství

Ženská pochva je velmi citlivá. Proniknutí rukou do ní může narušit mikroflóru, způsobit zranění a způsobit nepohodlí. Abyste tomu zabránili, musíte při prstování dodržovat bezpečnostní opatření.

Hygiena

Ruce je třeba důkladně umýt. Znečištěné ruce při kontaktu se sliznicí intimních oblastí mohou vyvolat pronikání infekce do pochvy a močových cest, což má za následek - výskyt různých onemocnění (například cystitida, afty, vaginitida).

Ruce musí být důkladně dezinfikovány speciálním přípravkem nebo mýdlem na prádlo. Poté je ošetřete chlorhexidinem.

Hřebíky

Udržujte své nehty čisté. Nečistoty pod nehty jsou cestou k rozvoji vaginálních infekcí.

Nezapomeňte je oříznout. Dlouhé nehty nejsou povoleny! Před zahájením erotické hry upravte tvar nehtů - odstraňte hranatost a ostré hrany, dejte jim zaoblený tvar.

Tuk

Lubrikant (lubrikant) zvlhčí intimní místa, zlepší klouzavost, zvýší vzrušení a dodá nové pocity.

Mazivo by mělo být zvoleno s přírodním složením bez přidání barviv a příchutí. Mohou způsobit alergickou reakci a narušit mikroflóru pochvy. Můžete nabrat lubrikant s jakýmkoli účinkem - chladící, stimulující, vzrušující.

Je lepší zvolit mazivo společně. Bude to skvělý začátek erotické hry a dá vám zvláštní pocit očekávání nestandardního sexu.

Ochrana

Doporučujeme se během prstování chránit před poškrábáním, zraněním, rozvojem infekcí a výměnou možných nemocí. Pro použitou ochranu:

 1. Latexové rukavice. Rukavice jsou pohodlné, protože těsně přiléhají k ruce a nesklouznou v nejnevhodnější chvíli. Před prsty je na ně nutně naneste velké množství maziva. Ale latexové rukavice snižují citlivost, nevyvolávají tak silné emoce jako holé prsty..
 2. Kondomy. Kondom je mnohem tenčí než latexové rukavice, mírně snižuje citlivost a bude používat méně lubrikantu. Nevýhoda - během intimního procesu sklouzne.

Ochrana je důležitá nejen během klasického sexu, ale také během experimentů, jako je prstoklad.

Zakázané triky

Během prstování pod kategorickým zákazem:

 • silný, ostrý tlak, pohyb;
 • škrábání;
 • brnění.

Díky těmto technikám budou příjemné erotické hry bolestivé, bude zde nechuť a neochota pokračovat v intimním vztahu.

Pokud jsou během mazlení plánovány prstoklad na genitálu i na análním prstu, je zakázáno používat při tom stejný prst. Když se speciální mikroflóra konečníku dostane do pochvy, může vážně narušit jeho strukturu a fyziologii..

Důvody bolesti

Stimulace prstů může způsobit spíše bolest a nepohodlí než potěšení. Většinou jsou ohroženy dívky. Ženská pochva je velmi jemná a citlivá, vyžaduje jemný přístup.

Lenost

I pomalý a plynulý pohyb prstů může způsobit silnou bolest. Nedbalost milence zcela odradí touhu pokračovat v erotické hře.

Aby bylo laskání příjemné, musíte si připravit ruce - uklidit si nehty, použít lubrikant.

Pokud je partner příliš nedbalý, doporučuje se nosit tenké latexové rukavice, nezapomeňte na ně aplikovat lubrikant. Chrání sliznici genitálií před poškozením..

Malé mazivo

Při vzrušení se uvolňuje přirozené mazání. Protože prstování je součástí první fáze sexu, nemusí dostatečně vyniknout. Navíc, když ruce poprvé proniknou do pochvy, je nepravděpodobné, že by byla velmi zvlhčená..

Suchý prst je jednou z příčin bolestivých pocitů. Mazivo může pomoci zabránit bolesti.

Příliš rychle

Ve snaze ukázat se jako dobrý a aktivní milenec dělá muž pohyby první ruky příliš rychle. I při mazání může být tato stimulace bolestivá..

Prst by měl postupně nabývat na síle - nejprve pohlaďte klitoris, poté vložte jeden prst do pochvy a postupně zrychlujte tempo pohybů. Rychlý start - pochybný výsledek.

Velmi hrubý

I při silném vzrušení se může objevit bolestivost v důsledku příliš hrubých a prudkých pohybů rukou. Muži plně nerozumí struktuře ženských pohlavních orgánů, a proto se snaží „kopat tunel“.

Nadměrná aktivita, která se proměňuje v hrubost, musí být jemně potlačena a musí vést milence po správné cestě pomocí tipů a pohybů těla.

Tvrdé možnosti - BDSM

Ti, kteří mají rádi feferonky, by měli vyzkoušet BDSM. Klíčová doporučení:

 1. Aby partner nemohl odolat a uniknout z horkých rukou, může mít pouta. A aby jste během procesu neposlouchali prosby o zastavení - použijte roubík.
 2. Vezměte jednu ruku s perinem, druhou s bičem, který intenzivně bičuje hýždě nebo žaludek. Pocit bolestivé bolesti je jedním ze základů tvrdého sexu.
 3. Pokud pár není poprvé zapojen do hry s prsty na intimních místech, všechny pohyby mohou být agresivnější, ostřejší, odvážit se zasunout ruku co nejhlubší do pochvy.
 4. Kombinujte tvrdé tření s členem v pejskovém stylu s prstokladem - aktivně stimulujte klitoris rukou, vložte prsty do pochvy (při análním sexu).

BDSM je nejvíce zvrácená forma sexu. Neexistují prakticky žádné hranice. Hlavní věc je, že bolest a ponížení vzrušují partnery..

Tipy

Několik tipů při provádění prstokladu:

 1. Při aktivní a dlouhodobé stimulaci prstů se mohou rychle unavit. V tomto případě se doporučuje nepřerušovat proces, ale změnit techniku. Například pokud byly pohyby ovládány ramenem, můžete je změnit tak, aby fungovaly štětcem.
 2. Abyste udrželi intenzivní tempo erotické hry, měli byste pravidelně měnit ruce. Budete se tak moci vyhnout přepracování a nebudete chtít proces ukončit co nejdříve..
 3. Abyste svému partnerovi poskytli maximální potěšení, doporučujeme kombinovat prstoklad s jinými formami erotických her. Například pomocí sexuálních hraček, lízání / kouření.

A nejdůležitější rada! Neměli byste svého partnera silně přesvědčit, aby prstem ukázal. Experimenty v posteli by měly být vzájemnou touhou. Pokud například dívka chce, aby jí byl vstřikován pouze penis, a ne prsty, pokud s takovými hrami souhlasí, je nepravděpodobné, že by si ji užila.

Prstování je zajímavá erotická technika vhodná pro muže i ženy. Umožňuje vám diverzifikovat sexuální život a lépe poznat tělo milované osoby.

Poprvé je to nejtěžší, nebo Jak ztratit panenství?

První intimitu si muži i ženy navždy pamatují. Hodně bylo napsáno o tom, jak se připravit na první kontakt s partnerem, jak se chovat. Ale „věčná“ otázka je kladena znovu a znovu.

Doufáme, že čtenáři - velmi mladí a sofistikovaní - budou mít zájem přečíst si výňatek z knihy americké sexuální terapeutky a populární televizní a rozhlasové moderátorky Ruth Westheimerové „Sex for Dummies“.

Proč celý ten spěch? Mnozí považují poprvé za bariéru mezi dětstvím a dospělostí, kterou je třeba co nejdříve překonat. Myslí si, že panenství je známkou slabosti, že celý svět ví o jejich „neštěstí“ a směje se jim vzadu. Kromě toho v televizi a ve filmech vždy ukazují mužské superhrdiny, kteří nejdříve přetáhnou ženu do postele...

Mladí lidé obou pohlaví se často nemohou opravdu svléknout, obávají se, že je někdo uvidí, jsou buď příliš rozrušení nebo strašně omezeni. Hlavním cílem je zbavit se ho co nejdříve. Je to smutné. Vždy si budete pamatovat: kde, kdy a komu jste dali svou nevinu, pokud jste se však „nezajímali“ zároveň o ostudu. Mladí lidé se často nemohou opravdu svléknout, obávají se, že je někdo uvidí, příliš se trápí
Foto: voronin76, PressFoto.ru

Tyto vzpomínky mohou být chladné - prakticky jste ho (ji) neznali, nebo naopak teplé - tato osoba vám byla drahá a měla k vám upřímné city. V žádném případě netrvám na tom, že rozloučení s panenstvím je nutné pouze v manželství. Jen vás varuji: „Nenechte si ujít tento okamžik! Poprvé se dobře starejte! “

Začátek není působivý. Dovolte mi, abych vám řekl: vaše poprvé z čistě sexuálního hlediska pravděpodobně nebude moc dobré. Naprostá většina žen poprvé nezažije orgasmus. A pro mnoho mužů poprvé končí příliš rychle - oni, chudáci, nejsou schopni říci „bylo - nebylo“.

Existuje však několik důvodů, proč by měl být první okamžik výjimečný: vaše první sexuální zkušenost může významně ovlivnit váš budoucí přístup k sexu; Dalším důvodem, proč nedat svou nevinu cizímu nebo neznámému člověku, je vysoká pravděpodobnost psychických obtíží, jinými slovy, hanby a rozpaků, kterým se pravděpodobně nevyhnete. Některé ženy cítí bolest, když je jejich panenská blána roztržena. První sexuální zkušenost může významně ovlivnit další postoj k sexu.
Foto: YayMicro / gdolgikh, PressFoto.ru

Někteří muži okamžitě nerozumí, kam vložit penis. Nebylo by lepší mít jistotu v pečlivém přístupu člověka, který se bude snažit nezranit vaše city? A samozřejmě si musíme pamatovat na sexuálně přenosné nemoci, jako je AIDS. Lidé, kteří vedou promiskuitní sexuální život, mezi něž patří prostitutky a „davalki“, jsou mnohem pravděpodobnější, že budou nositeli infekce.

Poprvé pro ženy

I když upřímně doufám, že všechny z vás, milé ženy, budete mít dobrý první pohlavní styk, musíte si pamatovat dva kameny úrazu: panenská blána a možnost vaginismu.

U mnoha panen je panenská blána již částečně rozbitá. Některé ženy to zvracejí při sportování (zejména při jízdě na kole a na koni) nebo tampony. Pokud je vaše panenská blána již roztržena, je nepravděpodobné, že vás bude bolet nebo krvácet..

Pokud je stále neporušený, můžete cítit trochu bolesti a trochu krve, ale v zápalu okamžiku je pravděpodobné, že na krátkou bolest rychle zapomenete. Pokud je pro vás krev během pohlavního styku z nějakého důvodu zvláštním problémem nebo úzkostí, nezapomeňte si prostě prostřít ručník. Hrajte s partnerem předehra, čím delší, tím lépe, pak nebude vaginismus děsivý
Foto: Zoonar / dash, PressFoto.ru

Pravděpodobně jste už slyšeli o vaginismu. Jedná se o nedobrovolnou kompresi vaginálních svalů s nadměrným nervovým napětím u ženy. A téměř jistě budete poprvé nervózní..

Nemluvím o tom jako o něčem nevyhnutelném. Jen si pamatujte: stává se to někdy a není to vůbec děsivé. Některé ženy mi píší dopisy, že je všechno tak malé... a že sex je pro ně nemožný. Neboj se. Vagina má schopnost protáhnout se - dítě se přes ni může dostat ven! - tak něco, ale místo pro penis bude. Co dělat s vaginismem?

Hrajte s partnerem předehru (čím delší, tím lepší). Při silném sexuálním vzrušení se vaginismus neobjeví ani na obzoru. A pokud vám váš muž dal malé pohlazení, vraťte se a začněte znovu..

Jedna věc by se neměla dělat jistě - zkuste za každou cenu vstoupit do styku. Skutečnost, že dnes nemůžete mít pohlavní styk, ještě neznamená, že to zítra nebude fungovat. Další velmi užitečný tip poprvé: položte si pod zadek polštář. Změna úhlu průniku penisu do pochvy celý proces výrazně usnadní. Jedna věc by se neměla dělat jistě - zkuste za každou cenu vstoupit do styku
Foto: riskantní, PressFoto.ru

Poprvé pro muže

První pohlavní styk je pro muže plný mnoha nástrah. Nervy mohou hrát špatný vtip s vaší schopností postavit se a kdo, řekni mi, není nervózní v podobném prostředí?

Jeden nikdy nedosáhne erekce vůbec. Jiný má erekci, ale jeho nervy si vyberou svou daň, když se snaží dostat svůj penis do ženy, a tady je „hrbatý dumpty“.

Upřímně doufám, že jste poslouchali moji radu a že vedle vás je žena, která vás miluje a chrání vaše city. Stojí za to odpočinout si minutu nebo dvě, abyste si uklidnili nervy. A pak je řada na vás, aby vám pomohla s erekcí - masírujte penis - a zkuste to znovu.

S největší pravděpodobností budete čelit problému předčasné ejakulace. Někteří muži jsou tak nadšení myšlenkou na nadcházející událost, že mají orgasmus, než vstoupí do pochvy..

Erekce samozřejmě okamžitě ustoupí a pohlavní styk se stává nemožným. Stydíš se? A jak! Nevyhovující? Ptáte se! Konec světa? Vůbec ne!

Jak zavést tampon poprvé

wikiHow funguje jako wiki, což znamená, že mnoho našich článků je napsáno více autory. Autoři dobrovolníků pracovali na úpravách a vylepšování tohoto článku, aby jej vytvořili..

Počet zdrojů použitých v tomto článku: 8. Jejich seznam najdete v dolní části stránky.

První zkušenost s tamponem může být skličující. Všechno však bude snazší, než si myslíte, pokud víte, jak to udělat správně. S tamponem můžete plavat, běhat a dělat, co chcete, bez obtíží s tradiční vložkou. Pokud vložíte tampon správně, nebude vás vůbec bolet; ve skutečnosti to ani nepocítíte. Pokud chcete vědět, jak vložit tampon poprvé, přejděte na první krok našeho článku..

Jak správně připravit dívku o její panenství

Setkat se s pannou je velký úspěch. Neděste ji, je jich tak málo! Sotva víte, jak s ní správně zacházet, tak si přečtěte naši poznámku.

17. prosince 2012

Postoj k panenství v různých dobách mezi různými národy byl velmi. Hádejte, který? To je pravda, jiné. Pokud se křesťané dívají na panenství s úctou už dva tisíce let a obklopují ho nejrůznějšími mystickými spekulacemi, pak muslimský východ zachází s dívčím panenstvím stejně jako s balením do časopisu. Celý? Takže to nikdo nečetl, super. Ale v mnoha jiných kulturách - například australští domorodci nebo značný počet kmenů ve střední Africe - nerespektují panenství. Tam se věří, že se jedná o nepříjemnou překážku, které je vhodné se co nejdříve zbavit, k čemuž využívají kamenné falusy, kly mrožů nebo speciálně najaté kněze, kteří se za přiměřený poplatek této nevděčné úlohy ujímají.

Proč ženy potřebují panenství?

Samozřejmě od chamtivosti a touhy předvést se. Nikdo nemá - ani králíčky, ani psy, ani kočky, ale Mashenka nemá... Ne, ve skutečnosti, všichni velcí primáti - gorily, šimpanzi a orangutani, az nějakého důvodu i osli *. Ale otázka je ve skutečnosti nejasná. Funkce panenské blány - panenská blána - jsou obecně jasné: chrání vyvíjející se ženské tělo před infekcí zvenčí. Předpokládá se, že v divokých dobách, kdy slečna celý den seděla na nehygienické větvi se svým holým ocasem, jí taková pokrývka velmi pomohla. Proč to však má jen několik druhů na planetě, není jasné. Akademik Mečnikov však najednou vyjádřil zcela divokou hypotézu, že primitivní lidé začali se sexuální aktivitou ve věku 5–7 let a podle nich je panenská blána nezbytná, aby pětiletý milenec každou chvíli nevypadl. A když zamilovaný pár vyrostl, pak panenská blána řekla „arivederchi“. Zdá se však, že to respektovaný akademik přehnal. Příroda je samozřejmě známý pedofil, ale přesto...

* - Poznámka Phacochoerus'a Funtik: „A co naše ženy? Co to pak dopadne - celý život mě podváděli, nebo co?! "

Krev a bolest

Zajímavý jev je pozorován v moderní domácí gynekologii. Jmenovitě: stále více dívek v anketách a dotaznících ukazuje, že poprvé během sexu nepociťovaly bolest a neměly ani krvavý výtok. Podle různých zdrojů to říká 60% až 80% dotazovaných žen. Toto procento je výrazně vyšší než celosvětový průměr: v průměru se pouze 15% dívek narodilo bez panenské blány. A proč k takovým podivným zkreslením dochází v evropské části bývalého SSSR, zbývá objasnit. Někteří lékaři z toho mají tendenci obviňovat osnovy gymnastiky dívek: skákání přes kozu a cvičení břízy. Existuje verze, že v dospívání mohou tato cvičení vést k nezávislému prasknutí panenské blány a adolescenti pociťují bolestivé pocity a výskyt krve pro neplánovanou menstruaci, která se v tomto věku u dívek často vyskytuje bez jakéhokoli harmonogramu. Druhým možným důvodem je rozšířené používání tamponů. Samozřejmě, pokud je používáte správně, jsou naprosto bezpečné pro čest dívky, ale pokud spěcháte, neohrabaně, pak se dívka může dobře rozloučit s nevinností, a dokonce si toho nevšimne.

Krev a bolest - 2

Může muž identifikovat panenství partnera? Odpověď je ne. Pokud však nejde o profesionálního gynekologa s kompletní sadou vybavení po ruce. Je docela možné zažít pocit obtížnosti při vstupu s matkou-hrdinkou, pokud je nervózní a nedokáže dostatečně uvolnit svaly pochvy. Žádná kliknutí, žádné praskání a žádné bingo. „O to víc nebudete slyšet. Může být tolik krve (asi půl sklenice), nebo nemusí být vůbec žádné - tedy bledě růžový výtok, který se může objevit při pohlavním styku a u zkušeného partnera. Jediným jistým znamením, že mladá dáma má panenství, jsou slova samotné dívky.

Krev a bolest - 3

Jak probíhá „klasické zbavení neviny“? A to se prakticky nestává. A důvod je ten. Samotná panenská blána - svetr, záhyb, který vypadá jako tenká membrána s jedním nebo více otvory - se snadno rozbije. Je pravda, že existují husté panenské blány s vysokou pružností nebo širokým otvorem, které se však buď rychle roztrhají, nebo se natáhnou poměrně bezbolestně, což umožňuje pohlavní styk - v tomto případě ke konečnému odstranění panenské blány obvykle dochází až při prvním narození. Nervová zakončení v této oblasti jsou minimalizována a bolest z prasknutí není o moc silnější než pocit vytrhnuté bolesti. Někdy krvácejí zbytky panenské blány (někdy může krvácení trvat celý týden), ale jak již bylo napsáno, krev se často neobjevuje vůbec.

Proč je sex s pannou téměř vždy tak dramatický býčí zápas? Důvodem je podle gynekologa, doktora věd G. M. Avarzie, psychologický stav ženy a celková pružnost svalů stěn její pochvy. "Mýtus, že po dlouhé nepřítomnosti sexu může být obnovena panenská blána, nevznikl z ničeho nic." Při pravidelném sexu se stěny uvolňují, uvolňuje se hojné mazání, svaly se nenapínají, žena automaticky zaujímá správné držení těla, není nervózní, neštípe - nemá projevy vaginismu (bolestivé křeče vaginálních svalů). Poprvé nervózní dívka bez jakýchkoli zkušeností, očekávající, že nyní bude „hrůza, jak to bolí“, instinktivně stiskne, nespolupracuje se svým partnerem a v důsledku toho často skutečně zažívá bolest. Zaprvé to na úrovni podvědomí způsobuje. Zadruhé, s takovou těsností a nešikovností velmi často vede sex k výskytu mikrotrhlin na sliznici, prasknutí tkáně, které nemají nic společného s panenskou blánou. “.

Dobře! Co musíš udělat?

Nejdříve ze všeho nepanikařte. Zadruhé, kupte si kbelík s mazivy a zasuňte jej pod postel - aby byly vždy po ruce, v ruce a po ruce: suchost je to, co oba nejméně potřebujete. Nyní si pamatujte následující obtížné situace, kterým můžete čelit.

Spočívali jste na něčem pevném a nemůžete se nijak zlomit. Pravděpodobně nejste muž.

Navzdory skutečnosti, že příroda vždy není proti tomu, aby na nás hrála trik, stále nevytváří špínu z diamantu. S největší pravděpodobností se jedná o rozkrok, těsně pod požadovaným vchodem. Nebo dívčí stehno. Nebo něco jiného stejně zásadně špatného. Prsty zkontrolujte, kde se tak prudce snažíte.

Zkontrolovali jste, že jste tam, kde to potřebujete, ale přesto - to vám to nedovolí!

Možná je váš penis zevnitř přitlačen k stydké kosti. Dámám se to obvykle nestalo, protože se jim to nelíbilo a udělaly si pohodlí a přivítali vás přátelsky. Váš současný partner ale může věřit, že by to mělo být. Zkuste se otočit, mírně změnit polohu svého a jejího těla.

Ne, nebude! A křičí, že to bolí. A z nějakého důvodu jsi také sám cítil bolest.

Odehráno. Vědecky se tomu říká vaginismus. Dívka vymačkala všechny do posledního stupně, ale přesto je schopna kontrolovat, co se děje. Stalo se to proto, že jste s předehrou zašli příliš daleko. A pak jsme se také rozhodli vstoupit „na lstivý“. A odborníci doporučují neroztahovat postup zbavení panenství. Čím pomaleji se plazíte, tím více je partnerka sevřena a čím více jsou její svaly stísněné, tím více bolesti prožívá, tím více se nejcitlivější místa třou a bobtnají a tím méně se vám oběma líbí všechno.

Nyní se nemůžete pohnout! Zdá se, že všechno to nejcennější padlo do pasti, do strašlivé zubaté pasti, která mačká ocelové háky a...

Zhluboka se nadechněte a nikdy si nepřečtěte bulvární tisk, který rád vychutnává případy těžkého vaginismu. Píšou také o tom, jak jedna kráva vzala a porodila tele se třemi hlavami. Vy a kráva máte přibližně stejnou šanci dostat se do Speed ​​Express. Svaly pochvy, bez ohledu na to, jak jsou napjaté, nejsou fyzicky schopny držet penis unikajícího muže. To je mýtus, že v matriarchátu byli nezbední manželé vystrašení drsnými manželkami. To se může stát pouze u vzácné patologie děložního čípku ženské dělohy - tento orgán má dostatečně silné svaly, které vyžadují lékařský zásah. Ale tady se můžete pokusit to udělat sami: slavný sexuolog V.I. Zdravomyslov radí vložit prst do konečníku ženy a prudce ho stáhnout dozadu, zatímco stahované svaly by měly uvolnit.

Pravděpodobně to všechno proto, že jí už není šestnáct, ale všech dvacet. Je známo, že s věkem panenská blána zesiluje a ve věku třiceti se stává obecně neproniknutelnou..

Hovadina. Stav panenské blány se s věkem nemění, je vždy stejný.

Jak se tedy k tomuto problému postavíme?

Nespěchejte, abyste na pódium přivedli svoji bití zbraň. Nejprve manuální práce. Hustě potřete dlaně lubrikantem, v extrémních případech vlastními slinami nebo olivovým olejem. Je však lepší používat spolehlivé a sterilní mazivo. Nyní si to vše položte na penis a potom prsty jemně masírujte intimní oblasti partnera. Čím je to tlustší a vlhčí, tím lépe. Při masáži přidávejte nové dávky maziva. Zamumlete nejrůznější schizofrenní roztomilé nesmysly. Nechte ji odvrátit pohled a smát se. A pak - nečekaně si na něj lehněte a vklouzněte rychlým pohybem. Panenská blána se nachází jen pár centimetrů u vchodu a snadno se trhá. Dobře postavený penis je určen k trhání panenské blány. Není pro něj obtížnější než pro vás prorazit nehetem igelitový sáček omotaný kolem prstu. Zkuste vstoupit do celé hloubky. Stop. Polib tu dívku. Vysvětlete jí, že je po všem. Ne, na sto procent. A není divu, že to nebolí - nemělo by to bolet. Ne, samozřejmě, pokud vyvoláte záchvaty vzteku, scvrknete se do koulí a odvážně se připravíte na muky, jak se na Pravou pannu patří, pak můžete zažít celou škálu „domnělého“ utrpení. Ale bohužel, obejdete se bez toho.

Existuje snadnější způsob? Může to nějak udělat sama?

Umět. Například tím, že půjdete k lékaři. Operace k odstranění panenství, stejně jako k mírnému protažení vaginálních svalů, se provádí rychle a bezbolestně. Ale není to skutečnost, že se dívce bude líbit vaše ochota předat ji profesionálům: koneckonců, mladé dámy ze sedmého ročníku sní o romantické první noci a zde místo růží, šampaňského a přesvědčování - číslo šatny a testy. Pokud je však dívka odhodlána prolomit všechny překážky na cestě k dospělému životu plnému sexu, můžete jí svěřit, aby všechno dělala sama a bez bílých lidí v laskavých róbách. Vaším úkolem je ležet na zádech, jemně držet dámu za boky a opatřit jí penis, nejlépe s dobrou erekcí. A nechte ji opatrně, sama si kontrolovat ponoření, sedět na něm - beze strachu a pochyb. Nakonec byla vytvořena speciálně pro její potěšení - hlavní je, aby mohla dívce sdělit tuto důležitou myšlenku..

Všechno se zdá být s panenstvím po všem. Pravděpodobně je lepší samotný akt nepokračovat, odložíme na jindy - nakonec to nejdůležitější, čeho jsme dosáhli.

Ne skutečnost, že se podruhé a potřetí bude zdát jednodušší. Tady to není, jak již bylo zmíněno, v panenské bláně, ale v nedostatečném tréninku svalů pochvy. Nejlepší je tedy nechat nosítka uvnitř o něco déle. Je důležité, aby sex byl od nynějška spojován s dívkou nejen s napětím a strachy, ale také s příjemnými, ne-li velkými pocity. A pak je vše ve vašich silách. Právě teď
a) pohybujte se opatrně a opatrněji než se zkušeným partnerem;
b) neměňte polohu;
c) vyhněte se přílišnému vytažení penisu (v opačném případě se mohou u vchodu znovu objevit potíže) a
d) nezapomeňte ukázat, že jste šíleně šťastní. Ženy, víte, jsou velké altruistky, i když to obvykle pečlivě skrývají.

Přinejmenším nemůžete otěhotnět poprvé!

Tak daleko, jak je to možné! Ale kondom poprvé opravdu není tím nejlepším pomocníkem: je mnohem drsnější než pokožka na penisu, což pro tuto situaci není vůbec dobré - a riziko je tak vysoké, že se vše otře a zanící. Nejlepší je poprvé použít spermicidní krémy jako Pharmatex nebo Patex Oval. Poskytnou další snadnost průchodu a ochrání vás před těhotenstvím téměř stejně spolehlivě jako kondom. Je pravda, že pokud si nejste jisti svým zdravím, je stále lepší používat kondom - každá dívka si chce vzpomenout na první noc celého svého života, ale je vhodné, aby se v těchto vzpomínkách neobjevili dermatovenerologové, trichopolus a jiné nevhodné předměty..

Všechno bylo v pořádku, ale stále tam bylo hodně krve. A také si pár dní stěžovala na otravné bolesti zad a na to, že krev stále přichází. Obávám se, že jsme jí něco ublížili.

Všechno je dobré. V závislosti na individuálních vlastnostech ženského těla může krvácení pokračovat až týden po prvním podání. Někteří gynekologové v této době doporučují vyhýbat se sexu, jiní naopak doporučují nepřerušovat vztah - v této otázce odborníci nesouhlasí. Takže dělejte to, na co máte chuť.

Zdá se, že jsme toto nešťastné panenství nedokončili až do konce. Jsou to dva roky od naší první noci a ta dívka každou chvíli začíná krvácet.

Páteř nelze úplně odtrhnout - a jen zřídka, ale stane se, že při opakování aktu se znovu objeví krev. No, u třetího to stále může být - teoreticky. Ale lidé mají s ještěrky společné jen velmi málo genů a drtivá většina našich orgánů se neregeneruje. Například panenská blána. Pokud krvácení pokračuje i po několika týdnech, musíte vzít krásu k lékaři: pravděpodobnou příčinou toho, co se děje, je infekce nebo eroze děložního čípku.

Je po všem, ona lže a dívá se na mě mokrýma očima. Co teď?

Připravte se na dlouhodobý vztah. Panny jsou takové: jednorázové schůzky zde nejsou uvedeny. Nechcete se stát prvním a okamžitě se proměnit v poslední?

Lázeňské procedury mají pozitivní vliv na celé ženské tělo. Ale co když je plánován lázeňský dům, ale najednou začne menstruace? Zrušit událost? Je možné si během menstruace vzít parní lázeň?