7 důležitých tipů, jak na to samostatně

Samozřejmě víme, že ne.!

Text: Maria Denisova 16. dubna 2017

Chystáte se jen masturbovat nebo jste to už několikrát zkoušeli, ale nejste si jisti, zda děláte všechno správně? To je v pořádku, nejsi jediný. Masturbace se týká věcí, o kterých je těžké okamžitě pochopit, zda děláte všechno správně. A obecně, jak se s tím vším vypořádat? Okamžitě se ukázalo, že tam není všechno tak jednoduché. Co jsou například malé stydké pysky? A kde hledáte klitoris? Obecně se můžete zmást. Ale víte, co vám řekneme - soustřeďte se na své pocity, důvěřujte si. Nikdo vám zde nemůže dát přesné pokyny. Ale abyste se tak nebáli, shromáždili jsme 7 věcí, které jsou vhodné pro všechny a pomohou vám uvolnit se a cítit se sebejistěji..

Ujistěte se, že jste připraveni

Za prvé, opravdu to chcete zkusit? Jste připraveni nebo to děláte jen proto, že jste toho hodně slyšeli nebo četli? Na tyto otázky byste si měli odpovědět sami. Ve všem, co souvisí se sexem, je třeba pochopit jednu věc: pokud nemáte pocit, že to chcete, nebudete mít potěšení..

Ženské masturbační metody

Ženské masturbační metody

Vztah mezi mužem a ženou

Jak správně masturbovat pro ženy

Podle sexuologů není sex v žádném případě horší než jakýkoli sport, protože zatížení spadá na celé tělo. A jako v každém sportu je pro dosažení úspěchu nutný trénink, pak ani v sexu nebude nadbytečné. Ale na rozdíl od sportu nemusíte chodit do posilovny, bude stačit odejít do důchodu ve svém pokoji. Někteří lidé si myslí, že masturbace je nemorální, ale výrazně zlepší vaše zdraví. V dnešním článku se náš ženský časopis „Charm Lady“ bude zabývat pravidly masturbace a způsoby, jak dosáhnout orgasmu uspokojením sebe sama..

Pozitiva masturbace

Tento proces vám pomůže lépe poznat vaše tělo a určitě přinese spoustu příjemných pocitů. Ženy zřídka připouštějí, že masturbují, ale téměř každý to dělá alespoň občas. Ženy, které nejsou „nováčiky“ v sexu, mohou masturbovat každý den, protože velmi dobře vědí, že tento proces pomáhá dosáhnout větší smyslnosti a posiluje svaly genitálií. Díky masturbaci může dívka prožít orgasmus rychleji a silněji. Aby těmto dámám pomohly, byly vynalezeny různé erotické zboží, maziva, vibrátory atd..

Jak správně masturbovat

Nedělejte si starosti s masturbací, která vám vezme veškerou romantiku. Lepší je přemýšlet o tom, že pokud se dokážete vzbudit, jaké pocity zažijete, když to váš milovaný muž udělá? Naučíte se rychleji vzrušovat a čas, který jste předtím potřebovali k vzrušení, budete mít čas na orgasmus a možná i několik.

Mnoho mužů věnuje předehře malou pozornost a ženě se podaří jen trochu vzbudit, protože muž už skončil. A pokud trénujete, naučíte se mnohem rychleji vzrušovat a díky tomu budete mít větší potěšení..

Poprvé

Pokud se rozhodnete to zkusit, pak světla poprvé ztlumte, abyste se za sebe nestyděli. Odpojte telefon a jakékoli zvuky, které by vás mohly rušit (téměř jako v kině). Přejděte rukou po celém těle a hledejte nejcitlivější oblasti. Měli byste se cítit, důkladně prozkoumat své tělo. Protože jak se můžete bavit v posteli, když nevíte, co se vám líbí??

Vezměte vazelínu nebo krém a naneste ji na klitorální a vaginální oblasti. Pomalu protáhněte prsty nejcitlivějšími oblastmi a najděte rytmus, který vám nejlépe vyhovuje. Každá žena je individuální a to, co má jedna ráda, jiné vyhovovat nebude. Udělejte si díky takovému tréninku opravdovou sexuální dovolenou!

Trh s erotickými výrobky je poměrně široký a můžete si vybrat, co se vám nejvíce líbí. Nejběžnějším způsobem, jak dosáhnout orgasmu, je vibrátor. Můžete si jej vybrat podle svého vkusu a ceny.

Pokud jste si již takovou sexuální hračku zakoupili, je na čase se naučit, jak ji používat. Posaďte se na postel v nejpohodlnější poloze a roztáhněte nohy. Nebojte se - nikdo vás nevidí a v samotném procesu není nic hanebného ani zvráceného.
Spolehněte se na svou fantazii. Představte si muže, který vás nejvíce roztočí. Zapněte vibrátor a pomalu ho procházejte v oblasti klitorisu a poté ve vaginální oblasti.

Při stimulaci vaginální oblasti nezapomeňte na klitoris.
Pokud nemáte muže, který by vás rozčilil, můžete použít speciální literaturu nebo videa. S největší pravděpodobností zjistíte, že je těžké překonat plachost, ale nejste jediní - mnoho dívek do 30 let se toho bojí, protože se bojí naučit něco nového. Výzkum ukázal, že asi 95% žen, které používají stimulaci, má obrovské orgasmy..

Jakmile se naučíte, jak používat vibrátor, můžete přejít k dalšímu kroku. Následující pravidla masturbace pro okouzlující orgasmus jsou jednoduchá i složitá..

Prsty lépe pocítíte body vzrušení, ale pocity budou mnohem slabší než při použití vibrátoru. Pokud však chcete přejít na novou úroveň smyslnosti, musíte tuto fázi také překonat..

Každá žena má svůj vlastní styl masturbace a je jen na vás, abyste si vybrali, v jakém pořadí, stylu a rytmu masturbujete. Nezačínejte masturbovat hned po klitorisu - podráždí vás to a místo rozkoše můžete pociťovat nepříjemné pocity. Udělejte si čas, natáhněte potěšení. Čím více jste vzrušeni, tím silnější bude uvolnění..

Jak zvýšit smyslnost

Masturbujte často. Pokud to uděláte jednou nebo dvakrát týdně, neočekávejte výsledky. Dělejte to neustále, měli byste dostat alespoň pět orgasmů týdně, maximálně 15-25. Nezapomeňte udržet sílu svého orgasmu vysokou. Nástroje můžete použít po ruce, ale nepoužívejte nebezpečné předměty - lahve nebo cokoli, co by vám mohlo ublížit.

Dosažení orgasmu proudem vody je považováno za měkkou a velmi erotickou masturbaci. Ideální možností by samozřejmě bylo použít vířivku, ale protože tento luxus nemá každý, bude to dělat běžná koupel. Lehněte si a uvolněte se a poté nasměrujte proud vody do oblasti klitorisu. Získáte neporovnatelný orgasmus!

Jak správně masturbovat dívku nebo chlapa

Autorka - Daria Golovina

Od dětství miluji psaní a nyní se pro mě copywriting stal nesmírně vzrušující aktivitou, kterou jsem změnil ve svou profesi..

 • 74863
 • 22 15 minut.

Časy, kdy byla masturbace považována za těžký hřích a byla trestána, jsou dávno pryč. Dnes se tím zabývají jak teenageři, tak dospělí muži a ženy. Je jen důležité, aby masturbace proběhla správně a přinesla potěšení, nikoli pocit hanby a úzkosti..

Masturbační příběh i

Častým jevem je mužská masturbace, která je zaměřena na sebeuspokojení sexuálních potřeb. Bez ohledu na věk, s výjimkou příliš mladých - do 14 let, masturbace není něco neobvyklého. Lidé však k tomuto porozumění historicky šli velmi dlouho, protože zpočátku, ve středověku a později, byla tato akce přísně potrestána.

Kniha mrtvých obsahuje první historicky doložené důkazy o masturbaci. Zmiňuje se o slunečním bohu Atum, který vytvořil panteon bohů a bohyň, který ze sebe chrlí celé semeno. Totéž udělali Atumovi kněží i v budoucnu. Ve starověkém Egyptě nebyla masturbace považována za něco nepřijatelného, ​​ale brzy se všechno začalo měnit..

Ve starověké Judeji byla stejná akce hříšná a velmi přísně trestána. Dokonce i sex se stal jen pro narození dětí, a ne proto, aby se těšil ze samotného procesu.

Na východě masturbaci vnímaly různé kultury velmi negativně, zejména v Číně. Věřilo se, že pouze žena může přinést sexuální potěšení muži a muž jí. V Evropě přetrvával negativní postoj k masturbaci i během osvícenství a situace se dlouho nezměnila.

Takový negativní postoj jakékoli kultury v masturbaci byl vysvětlen skutečností, že musí být zachována čistota vztahu mezi mužem a ženou a samotný proces lásky je prostředkem pro narození dětí, ke kterému se lze uchýlit pouze v legálním manželství..

Mnohem později v Evropě nebyl zákaz zrušen kvůli skutečnosti, že vědci a církev deklarovali nebezpečí masturbace - vzhled frigidity u ženy, zvýšená sexualita, výskyt erektilní dysfunkce. Lidé, kteří se přesto rozhodli potěšit sami sebe, to udělali tajně, ale v důsledku toho se v obavě z odhalení rozpadli a častěji se vzdali spravedlnosti..

Výhody a škody pro muže a ženy 2

Předpokládá se, že ženská masturbace je méně častá než mužská masturbace, ale pověsti o jejím poškození v obou případech nadále vznikají a šíří se. Ženy jsou ohroženy frigiditou, muži nedostatkem erekce. Pokud se však vyskytnou problémy, pak jde o problémy psychologické kvůli pochybnostem o sobě a touze „dopřát si“ společnost a veřejné mínění. Pokud víte, jak správně masturbovat, můžete mít jen potěšení..

Ženská masturbace má několik výhod - žena, která si čas od času dovolí relaxovat, učí se svému tělu, touhám a reakcím na určité činy, díky nimž se intimní život stává bohatším a barevnějším. Dívky nejčastěji dostanou svůj první orgasmus samy, i když již měly pohlavní styk s mužem.

Masturbace pomáhá napravit některé problémy, protože se aktivují nervové dráhy, zvyšuje se citlivost pochvy a klitorisu. Podle Dr. Katie Noughtonové také ženy pociťují lepší klitorální otoky a mazání, což je výhodné pro sex..

Nelze jednoznačně odpovědět na otázku, zda je masturbace škodlivá nebo naopak prospěšná, protože závisí na mnoha faktorech. Největší škodou, kterou lze utrpět při masturbaci, je poškození pohlavních orgánů, které je možné při použití nevhodných předmětů.

Pokud je vše provedeno správně, můžete získat jen příjemné pocity a ulevit od nahromaděného napětí, stejně jako studovat své vlastní tělo a pochopit, jaký je nejjednodušší způsob, jak dosáhnout požadovaného orgasmu.

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení, u mužů nemá masturbace žádný vliv na kvalitu spermií nebo hladinu testosteronu. Plodnost zůstává stejná. Navíc s prodlouženou abstinencí u muže je masturbace nejlepším způsobem, jak se zbavit účinku „kamenného šourku“ a zmírnit napětí a někdy i bolest.

Výhody masturbace pro muže: zlepšení nálady. Během orgasmu se do mozku uvolňuje velké množství hormonu radosti, takže si můžete odpočinout a načerpat energii. Doba pohlavního styku se prodlužuje, což je důležité pro muže, kteří chtějí svou partnerku překvapit ne pěti minutami, ale dlouhým a smyslným sexem. Muž, který umí správně masturbovat, se může naučit ovládat nástup orgasmu.

Lidské tělo s věkem ztrácí optimální svalový tonus, což se bohužel týká i svalů penisu. Během masturbace muž posiluje svaly, čímž předchází nejen stavu „nestojení“, ale také inkontinenci moči.

Masturbace může také snížit pravděpodobnost rakoviny u mužů, pokud je sex se ženou extrémně vzácný. Zajišťuje normální pohyb semene a zabraňuje jeho stagnaci vedoucí k vážným chorobám.

Příliš častá masturbace však může vést k vysokému výdaji energie a ejakulátu, což způsobuje slabost těla, nekontrolovanou ejakulaci a také nadbytek pohlavních hormonů, což není plus.

Pro ženy je výhodou masturbace schopnost uvolnit se, dosáhnout orgasmu, pokud nemůžete dosáhnout vrcholu rozkoše s mužem, uvolnit nahromaděnou energii a zažít pocit radosti a uspokojení..

Mezi negativní stránky masturbace u žen patří vysoká pravděpodobnost infekce. Abyste tomu zabránili, měli byste si důkladně umýt ruce a předmět, který bude proniknout. Příliš rychlé a drsné pohyby mohou také poškodit dělohu, takže pokud máte nějaké nepohodlí, masturbaci je třeba zastavit.

Technika 3

Děti začnou cítit svá těla brzy. V budoucnu se z toho vyvine touha po hlubším poznání sebe sama. Na tom není nic špatného, ​​pokud se budete řídit masturbační technikou doporučenou odborníky a nepřehánějte to. Masturbace může být společná nebo duševní, smíšená, dlouhodobá nebo mechanická.

Partneři mohou masturbovat společně, aniž by byli proniknuti. V tomto případě se nejčastěji používá mechanická síla působící na bradavky, penis, ženské pohlavní orgány..

Někdy mladí lidé dosáhnou orgasmu pouze během sexuálních fantazií, zatímco nevědí, jak správně masturbovat, nebo se toho bojí.

 • Možnosti masturbace pro muže - s penisem, který popadá prsty, dlaně nebo pěst.

Běžnou technikou je uchopit penis prsty a pevně ho stisknout v pěst, nebo jej uchopit několika prsty a vytvořit tak jakýsi prsten. Poté se ruka plynule pohybuje nahoru a dolů a klouže po hlavě penisu. Je-li to žádoucí, můžete intenzitu takové stimulace zvýšit nebo snížit. Většina kluků ráda cítí ten pocit, když je kohout mírně vytažen nahoru nebo do strany.

Dalším způsobem masturbace je penis zabalený do dvou rukou, propletených v prstech. Pak se začnou pohybovat nahoru a dolů, navíc můžete provádět kruhové rotace. Můžete také střídat ruce a jednat rychle. Jedna ruka stimuluje penis u základny, druhá u hlavy. Pokud to uděláte různými rychlostmi, můžete získat neuvěřitelné pocity..

Chcete-li dosáhnout živého orgasmu, může člověk začít mačkat hlavu penisu prsty a uchopit ji palcem a ukazováčkem jedné ruky. Pohyby by měly být pomalé, ale rytmické. Je důležité nepřehánět to. Při tomto procesu může člověk pro zvýšení vjemů pohladit penis po kmeni, lechtat šourek nebo na něm stáhnout kůži.

Chcete-li maximalizovat relaxaci a zábavu, musíte se ujistit, že nikdo předem není doma. Při masturbaci byste měli také zaujmout nejpohodlnější polohu těla - ležet nebo sedět na židli.

Pocity můžete zesílit dřepem dolů - díky svalovému napětí může být orgasmus jasnější. Ke zvýšení stimulace a vjemu můžete použít mírně zahřátý kondom nebo dokonce vyhřívací podložku, ale neměly by být horké a opařené, ideálně - pocit příjemného tělesného tepla.

 • Masturbační technika pro ženy - je důležité zaujmout pohodlnou polohu - nejlépe ležet nebo sedět ve vaně naplněné teplou vodou. Ruční masturbace klitorisu je možná - k tomu stačí přejet prsty klitorisem a zvýšit tlak.

Mechanická masturbace se procvičuje pomocí vibrátorů, dild nebo šikovných předmětů (to se nedoporučuje). Poté musíte postupovat podle pokynů - opatrně vložte předmět do pochvy a pohybujte jím tam a zpět, stejně jako muž pohybuje členem uvnitř ženy. I když se příjemné pocity nemusí objevit okamžitě, neměly by být negativní..

Tipy 4

Muži a ženy dostávají informace o masturbaci na internetu, protože málokdy někdo sdílí podobné zkušenosti se svými přáteli nebo známými..

Nejlepší tipy, jak správně masturbovat:

 • nejjednodušší způsob pro ženy je nepřímá masturbace hladením a dráždením klitorisu bez pronikání do pochvy;
 • můžete si vybrat libovolnou metodu - hladění, lisování nebo mačkání - relevantní pro muže i ženy;
 • při použití dalších stimulantů by měly být upřednostňovány hračky v sexuálním obchodě před parfémovými lahvičkami, řasenkami nebo mužskými vysavači. Použití tohoto všeho může vést ke zcela nepředvídatelným následkům;
 • partneři, kteří dosud nevstoupili do sexuálního styku, mohou zkusit mazlení - vzájemnou masturbaci. Tato možnost je vhodná také pro páry, které mají dlouhodobý vztah ke zpestření intimního života..

Při sexu se sebou můžete dát svobodu téměř jakékoli akci - zkuste se pohladit neobvyklými předměty (bez penetrace), udělejte to pod pornofilmem nebo na balkóně.

Co můžete použít 5

Ideální pro ženskou masturbaci - mazlení rukama, bez doplňků, stimulace proudem vody ve sprše nebo ve vaně, pokud je k dispozici funkce vířivky. Pokud není k dispozici vibrátor, lze ke stimulaci klitorisu použít elektrický masér. Nejlepší je to udělat přes oblečení, protože pohyby mohou být velmi prudké..

Někdy je pro ženy skvělé prosté stisknutí boků nebo dokonce erotické fantazie, během nichž dochází k živému orgasmu..

Muž, který masturbuje, může kromě svých rukou používat kondom naplněný lubrikantem, kroužek na penis nebo gumovou pochvu, který lze zakoupit v obchodě se sexem..

Proč byla masturbace v 19. století považována za hřích _19

Časopisy a učebnice vydané v 19. století byly plné příběhů s následujícím obsahem: „Byl tu muž, ale jednoho dne začal vypadat špatně, jeho tělo bylo úplně uschlé a jeho nohy byly velmi oteklé. Po celou dobu chodil zpocený a hladový a měl podivné záchvaty. O několik týdnů později zemřel. “ Takto byly popsány důsledky masturbace.

Podle lidí ze středověku byla životodárná lidská energie přesně ve spermatu a muž, který ji rozptýlil, se zabil. Kromě toho se věřilo, že nestřídmý sex s manželkou může být také nebezpečný, a proto bylo doporučeno přísně omezit jeho množství..

Lidé, kteří takto plýtvali svou životní energií, byli nazýváni hříšníky a popraveni. Pokud jde o ženy, říkalo se, že z těch žen, které masturbují, se staly imbecili..

Zajímavé je, že se dokonce pokoušeli vypočítat masturbátory podle velmi jednoduchých znaků, jako jsou: láska k osamělosti, bledá nebo nažloutlá kůže, tmavé kruhy pod očima a rozšířené zornice. Časté závratě nebo bolesti nohou byly také považovány za známky masturbace..

To vše mělo podle lékařů 19. století doprovázet zhoršení erektilní funkce a celková letargie, stejně jako těžká demence. Lidé, kteří neměli děti, mohli být také nazýváni masturbátory, zvláště pokud nebyli ženatí..

Tajemství neuvěřitelné masturbace pro muže. Masturbace Technika 18+

Nestyďte se: 11 způsobů, jak masturbovat, o kterých jste nevěděli

Sex v autě.

Pravděpodobně už roky používáte ruce a prsty k potěšení ze sebe. Ale stejně jako při pohlavním styku zjistíte, že sólová hra je mnohem příjemnější, pokud k ní přidáte trochu rozmanitosti. Soulpost nabízí 11 způsobů, jak ředit masturbaci něčím novým.

Cvičte abs

Ano, normální cvičení může vést k vyvrcholení, stačí si trochu zacvičit a nosit těsnější legíny než obvykle.

Jet na kole

Jízda na kole může po celý den přinést několik orgasmů. Je to všechno o tuhosti sedadla a nedostatku kalhotek.

Třít o nábytek

Nábytkové tlaky jsou účinným způsobem, jak dosáhnout orgasmu, zvláště pokud v tuto chvíli sledujete vzrušující porno..

Použijte elektrický zubní kartáček

Nejprve vložte prst z latexové rukavice nebo prst z rukavice, která se používá k barvení vlasů na kartáč, a poté pokračujte v akci. Je nutná „ochrana“ štětce, abyste se nepoškrábali tvrdými štětinami.

Sedlo pračky

Zkuste masturbovat při jízdě na pračce, zejména při otáčení, a nechte se vibracemi vést k orgasmu. Pokud chcete nějaký náraz, hodte do auta pár špinavých tenisek..

Tření o vodovodní kohoutek

Masturbace v koupelně nebo ve sprše je nesmírně smyslná a příjemná. Upravte proud ruční sprchy nebo koupelnového faucetu a nasměrujte jej ke klitorisu.

Použijte mazivo

Dodatečné mazání umožňuje nové pocity a urychluje vyvrcholení mnoha žen. Ujistěte se, že používáte kvalitní mazivo bez toxinů, parabenů a ftalátů.

Najděte bod G

Zatímco většina žen potřebuje k dosažení orgasmu stimulaci klitorisu, neměla by být manipulace s bodem G snížena, aby se zvýšila rozkoš. Asi 5 cm nahoru od přední stěny pochvy je reliéfní povrch. Pokrčte prsty a otřete si tuto oblast dlaní o klitoris. Tato dvojitá akce může vést k orgasmu.

Lehněte si na břicho

Pokud obvykle masturbujete, když ležíte na zádech, zkuste se převrátit a ležet lícem dolů. Mezi nohy si můžete umístit polštář nebo sexuální hračku. Najděte ten správný úhel, abyste se dostali na vrchol potěšení.

Lehněte si na bok

Ležíte na boku, zavřete boky a zaměřte se na stimulaci klitorisu. Můžete přidat polštář, o který budete třít, a také vložit kuličky Kegel. Pohybujte se tam a zpět rytmicky a najděte perfektní rytmus.

Procvičujte Kegelova cvičení

Ženy mohou orgasmu cvičit na Kegelových cvicích a správném dýchání. Stlačení pubococcygeálního svalu se zaměřením na pohyb sexuální energie může vést k neuvěřitelným orgasmům bez použití rukou.

Jak mostní technika vede ženy k orgasmu

Všechno to začíná masturbací.

Orgasmus je delikátní záležitost. I když máte smyslný vysoce kvalitní sex, i když je to z lásky, vůbec není fakt, že zažijete ten samý vrchol rozkoše, kvůli kterému bylo všechno zahájeno.

Nejvíce ze všeho v tomto ohledu dostává (nebo spíše nedostává) ženy. Podle průměrných statistik citovaných nejdůležitějším časopisem Sexual Statistic Psychology Today, zhruba polovina dam zažije orgasmus během pohlavního styku... někdy. Asi 20% je velmi vzácných. A 5% nikdy.

Existuje mnoho různých způsobů, jak přivést ženské orgasmy zpět a učinit je jasnějšími a hmatatelnějšími. Mostová technika, kterou navrhla známá americká sexuální terapeutka Helen Kaplan, je jednou z nejúčinnějších.Kapitola 104. Léčba orgasmické dysfunkce u žen. Nina Williams a Sandra R. Leiblum triků.

Co je to technika „mostu“

Most je struktura, která spojuje dva body, které jsou v prostoru odděleny jakousi propastí. Podle této analogie dala Kaplan jméno technice, kterou vyvinula.

Tato technika vyzývá ženu, aby se začala obecně seznamovat s orgasmem. A nezáleží na tom, jak se to nazývá. A pak - kombinujte tento již známý orgasmus s klasickým stykem.

Je nutné jednat ve dvou fázích.

1. Naučte se masturbovat

A přirozeně si to užít. Účelové učení masturbace je obecně jednou z velryb ženské sexuální terapie. Žena hladí klitoris a proniká hlouběji prsty, ve skutečnosti poznává své vlastní tělo. Zkoumá jeho smyslové reakce. Naučit se bavit.

Masturbují zpravidla na samotě, a to je další plus. Žena se uvolní, přestane přemýšlet o tom, jak vypadá, stane se citlivější na sebe, a ne na potřeby svého partnera.

Pokud již víte, jak dosáhnout vrcholu rozkoše vlastními prsty, je to skvělé. K dosažení orgasmu během sexu s mužem zbývá doslova jeden krok.

Nyní čtení ❤️

 • Dvojité potěšení: 20 nejlepších sexuálních pozic pro oba partnery

2. Přeneste zkušenost s masturbací do klasického sexu

Toto je hlavní fáze techniky „mostu“. Je to následující. Během pohlavního styku žena sama nebo s pomocí partnera aktivně hladí klitoris. Teprve když zbývá jen několik sekund před orgasmem, začíná klasický vaginální sex: muž vstoupí do své partnerky a několika stisknutími ji vyvrcholí.

Helen Kaplan předpokládala, že po několika takových činech bude mít žena silnější spojení mezi pronikavým sexem a orgasmem. To znamená, že jí začne častěji docházet k maximálnímu potěšení a tyto okamžiky samy o sobě budou stejně zářivé a smyslné jako při masturbaci..

Ve skutečnosti se Kaplan ukázal jako pravý: dnes se v sexuální terapii aktivně používá technika „mostu“, která pomáhá párům zlepšit jejich sexuální život..

Co je to technika „mostu“

Tato technika by neměla být považována pouze za terapeutickou. „Most“ se může stát plnohodnotnou intimní hrou, jakousi předehrou ke skutečnému pohlavnímu styku.

Chcete-li to provést, můžete diverzifikovat fázi masturbace. Například to provést:

 • Orálně. V tomto případě to není žena, která stimuluje klitoris, ale mužský jazyk. Rovněž se doporučuje zapojení prstů.
 • S pomocí sexuálních hraček - stejný vibrátor. Muž i žena mohou pracovat jako vibrátor. Nejprve stačí malé zařízení ke stimulaci klitorisu, v pozdějších fázích můžete experimentovat s klitorálním vibrátorem kombinovaným s dildem. Hlavní věcí je odložit hračku včas, aby žena měla orgasmus během úplného pohlavního styku..

15 způsobů ženské masturbace, na které byste neměli zapomenout

Většina žen má své vlastní způsoby masturbace, které používají nejčastěji.!

Někdo najde kouzlo v kreativním využití všech dostupných nástrojů, jiný dává přednost osvědčeným hračkám. Každá z níže uvedených metod má své vlastní výhody. Možná budete chtít nějaké vyzkoušet.

1. Posaďte se na židli pomocí čistého ručníku

„Sedím na židli s polštářem, zkroutím spodní prádlo nebo malý ručník, aby se vešel do tvaru mého penisu, zastrčím ho pod polštář a sedím si nahoře.“.

2. Totéž, ale s vibrátorem

"Položil jsem vibrátor na židli, oblékl si kalhotky a posadil se." Úžasný orgasmus bez použití rukou! “.

3. Při masturbaci se sledujte v zrcadle

"Neuvěřitelně mě to vzrušuje." Někdy masturbuji sedět na židli před zrcadlem. “.

4. Stojí za to přehodnotit svůj postoj k mazání

"Mazání není dobré jen pro partnerský sex." Během masturbace dává neuvěřitelné pocity! “.

5. Nebojte se měnit polohy: na zádech, na kolenou, na břiše, ve stoje, v sedě

6. Pokud je stimulace klitorisu pro vás příliš citlivá, použijte oblast kolem

7. Buďte kreativní - použijte polštář

8. Použijte vibrátor, ale nezapomeňte, že to není nejdůležitější věc

"Rád se škádlím." Nejprve používám vibrátor v dolní části břicha a teprve poté pomalu klesám. “.

9. Pro zvýšení tlaku zkřížte nohy

"Nejprve si lehnu, uvolním nohy a potom je pevně stisknu." Spojím nohy a trochu zvednu kolena. Pokračuji v mačkání stydkých pysků, po kterém obvykle dojde k orgasmu “.

10. Nezapomeňte na hudbu

"Masturbuji na hudbu." Nejneuvěřitelnějším pocitem je najít hudbu, u které můžete dosáhnout orgasmu. Ne každý má pro to pravdu, takže bude nějakou dobu trvat, než přijdeme na to, co funguje a co ne. “.

11. Lehněte si na břicho a užívejte si

"Tuto techniku ​​jsem vynalezl jako teenager." Ležím na posteli na břiše, mezi nohama přikrývku a začínám se pomalu pohybovat. Je důležité nezapomenout na fantazii, protože orgasmus nastává, když jsou prováděny dvě složky současně. “.

12. Na chvíli zapomeňte na hračky

13. Pomalu provlékněte korálky (čisté) mezi nohama

14. Zacházejte se svým klitorisem jako s mini penisem

15. Nezapomeňte masturbovat pomocí různých análních hraček

5 ženských masturbačních technik. Odhalení tajemství

Chcete zažít orgasmus za 3 minuty? Nebo to chcete cítit na veřejném místě? Chystáte se vyzkoušet vibrátor? Představujeme vám pět metod, které vás mohou přivést na vrchol potěšení.

Masturbace je více než hledání hranic rozkoše. Jedná se o způsob, jak poznat své tělo, naučit se mechanismus rozkoše, a také skvělý způsob, jak zlepšit náladu a posílit pocity přitažlivosti. Díky ní můžete zažít hluboký, intenzivní a zcela uvolňující orgasmus. A to lze provést jak bez účasti partnera, tak s jeho pomocí..

Obsah článku:

Kouzlo dotyku

Pohodlně se posaďte na postel - na záda nebo na bok, s pokrčenými koleny a boky mírně od sebe. Můžete také stát nahá před zrcadlem nebo sedět na kraji gauče - stačí najít polohu, která vám bude nejpohodlnější. Začněte se mazlit s prsy, citlivým břichem a vnitřními stehny.

Až budete mít pocit, že jste úplně uvolnění a připraveni na další pohlazení, jděte dolů. Rozdělte stydké pysky a poté stydké pysky jedním prstem a lehce masírujte klitoris. Jemně škádlete jeho maso, aniž byste plně kontaktovali hlavu. K zvlhčení prstů můžete použít lubrikant nebo sliny..

Vložte prst do vestibulu pochvy a pohlaďte perineum. Když máte pocit, že potřebujete větší stimulaci, vraťte se zpět do klitorisu a stimulujte jej, dokud křeče pochvy a fundus dělohy nesignalizují hrozící orgasmus. Po dosažení potěšení můžete po dlouhou dobu jemně hladit svůj mokrý klitoris, což může být předzvěstí dalšího výbuchu potěšení.

Erotické hračky

Myslíte si, že potřebujete více stimulace, než mohou poskytnout vaše ruce? Nebo možná chcete rychlý orgasmus za 3 minuty? Vaše vagina je dostatečně hluboká a je obtížné plně proniknout prsty. Zde pomůže speciální vibrátor vybavený dalším stimulátorem pro klitoris. Na trhu existuje mnoho sexuálních hraček, které se snadno používají a jsou velmi účinné..
Můžete je použít:

 • - sedící,
 • - ležící,
 • - stojící.

Pokud dáváte přednost jemnějším měřítkům vlivu a stimulace, lehněte si na záda, roztáhněte nohy a masírujte se vibrující hlavou podél stydkých pysků. K masáži klitorisu můžete také použít malý vibrátor. Pro ty, kteří mají největší potěšení ze stimulace bodu G, který se nachází na fornixu vaginálního vestibulu, doporučujeme náplast se speciálně zakřiveným hrotem. Pokud dáváte přednost intenzivnějším pocitům, lehněte si na břicho s vibrátorem ve tvaru penisu mezi nohama a začněte třením o něj, pak procvičte nové pohyby pro hluboký průnik..

V práci, na univerzitě nebo v kině

Pokud jste příznivcem tajných radovánek na veřejných místech, je tato technika pro vás. To bude vyžadovat pár dobře vybraných a pečlivě namontovaných úzkých kalhot. Oblečte si je přímo na nahé tělo - vždy bez spodního prádla, takže je důležité, aby byly kalhoty čisté a velmi jemné.

Musí však být dostatečně pevné, aby při mačkání stehen pevně zakrývaly rozkrok a šev byl jemně přitlačen mezi stydké pysky. Namáháním a uvolněním boků si můžete dopřát potěšení, aniž by vás ostatní na jakémkoli veřejném místě všimli. Chcete další nápad? Při procházkách v parku nebo venku nechte otírat materiál o stydké pysky, abyste se dostali do stavu vzrušení..

Smyslný materiál

Ležte na boku nebo na břiše a položte si mezi stydké pysky kousek deky. Utáhněte boky a pohybem stimulujte klitoris, postupně se dostanete k orgasmu. Pokud se vám tato technika nezdá příliš vhodná, můžete experimentovat v póze jezdkyně. Namažte stydké pysky gelem pro dostatečné klouzání, ručník stočte do válečku a posaďte se na něj obkročmo a poté se rytmicky pohybujte - sem a tam.

Použij svou představivost. Ručník lze nahradit opěradlem židle, polštářem nebo plastovou lahví naplněnou teplou nebo studenou vodou. Existuje mnoho možností. Výhodou této polohy je, že ruce zůstávají volné a mohou se během této doby zapojit do hrudníku. Některé ženy rádi leží na břiše a dotýkají se rohu plachty klitorisu. Zároveň si můžete pomoci prsty nebo sevřít ruku v pěst, přičemž z ní vystrčíte prst, který budete používat pro větší potěšení..

Vlna potěšení

Další technikou, která mnoha ženám přináší mimořádné potěšení, je použití proudu vody k dosažení orgasmu. Při plavání ve vaně určené pro vodní masáž nasměrujte hýždě směrem k paprsku tak, aby přesně zasáhla klitoris. Teplotu a tlak lze upravit podle vašich představ. Mnoho žen také ráda hraje s pružnými sprchami..

Během mazlení můžete pevněji stisknout stehna a nasměrovat proud na klitoris. Když pocítíte blížící se orgasmus, lehce roztáhněte nohy a stimulujte se vodou uvnitř pochvy. Další způsob orgasmu v koupelně? Ležíte ve vaně plné vody a hladíte se ostrou pulzující sprchou. Svou volnou rukou rozdělte rty a nechte je hladit vodou zevnitř. Stojí za to projít!

Správný pravopis, stres ve slově „menstruovat“

Společné zdokonalování Word Map

Ahoj! Jmenuji se Lampobot, jsem počítačový program, který pomáhá vytvářet Mapu slov. Dokážu počítat velmi dobře, ale zatím nechápu, jak funguje váš svět. Pomozte mi na to přijít!

Dík! Určitě se naučím rozlišovat mezi rozšířenými slovy od vysoce specializovaných..

Jak jasný je význam slova melodramatismus (podstatné jméno):

Synonyma pro „menstruate“

Význam slova „menstruate“

MENSTRUIRATE, -you, -you; nesov. Buďte ve svém období. (Malý akademický slovník, MAS)

Odeslat komentář

dodatečně

 • Konjugace slovesa „menstruovat“
 • Analýza složení slova „menstruate“ (morfemická analýza)
 • Překlad "menstruate" a ukázkové věty (anglicky)

Význam slova „menstruate“

MENSTRUIRATE, -you, -you; nesov. Buďte ve svém období.

Synonyma pro „menstruate“

 • krvácet
 • menstruovat
 • oplodnit
 • otěhotnět
 • oplodnit
 • (více synonym.)

Morfologie

 • Konjugace slovesa „menstruovat“
 • Analýza složení slova „menstruate“

Mapa slov a výrazů ruského jazyka

Online tezaurus se schopností vyhledávat asociace, synonyma, kontextové odkazy a příklady vět pro slova a výrazy ruského jazyka.

Referenční informace o skloňování podstatných a přídavných jmen, časování sloves a morfemické struktuře slov.

Stránka je vybavena výkonným vyhledávacím systémem s podporou ruské morfologie.

Jak správně masturbovat muže

Masturbace není jen pohyby nahoru a dolů s pravidelným protahováním. Jaký je tedy správný způsob, jak masturbovat muže? Během velkého počtu experimentů s jejich důstojností bylo objeveno mnoho technik a způsobů, jak si užít své ruce. A dnes vám řekneme o nejúčinnějších z nich..

Metody masturbace rukou

Pomocí standardních pohybů můžete dosáhnout nepřetržité nebo periodické stimulace, pro tuto změnu síly a rychlosti pohybů. Pravidelné popadání prstů za hlavu nebo vypadnutí z ní může být zábavná. Pro větší efekt zkuste zakrýt hlavu dlaní, houpat se nahoru a dolů, a to při různých úhlech. To přidá nový obzvláště příjemný zážitek. Kromě změny polohy rukou zkuste změnit směr pohybu.

Jednou z nejzajímavějších technik je ruční tkaní. Chcete-li provést tuto techniku, uchopte penis za ruce se vzájemným blokováním tak, aby vaše prsty směřovaly k vám a lokty směřovaly ven. Měli byste se pohybovat zdola nahoru a přitom provádět rotační pohyby.

Dojení je další zajímavá technika. Tato metoda musí být provedena pouze ve směru od kořene penisu k jeho hlavě. Tato metoda by měla být prováděna oběma rukama. Před zahájením je nutné uvést penis do erekčního stavu, poté pravidelně měňte ruku a táhněte pohyby od kořene penisu k hlavě. Současně neustále provádějte rotační pohyby, měňte rychlost a lisovací sílu.

Nezapomeňte také, že orgasmus můžete získat nejen z pěst, ale také z prstů. Chcete-li provést sledovací techniku, je nutné zvýšit penis do stavu erekce. Poté ji uchopte v pěst, aby hlava zůstala venku a zároveň byla otevřená. Dále spusťte kruhový mačkání. Chcete-li prstům usnadnit jejich provádění, nejprve plivněte na hlavu. Změňte sílu a směr pohybů prstů, abyste získali úplnější pocit. Provedením této techniky získáte přetrvávající orgasmus..

Nezapomeňte, že muži si mohou užít nejen manipulaci s penisem. Stimulace genitálií a ochlupení může také poskytnout nesrovnatelné potěšení..

Abyste při masturbaci zažili nové pocity volnou rukou, proveďte masážní pohyby v oblasti ohanbí. To aktivuje průtok krve, čímž se zvýší erekce a pocity se rozjasní..

Pokud chcete znát nové a nové pocity, můžete mírně polechtat varlata. Tento proces vytvoří zcela nový vjem, neočekávané okamžiky povedou k orgasmu rychleji a jeho účinek bude trvat déle než obvykle..

K dokončení této techniky budete potřebovat peří nebo prachové peří, které lze z polštáře odstranit. Doporučuje se masturbovat, když sedíte na židli nebo na pohovce, zatímco na pohovce zvedáte nohy. Jakmile se procesem necháte unést, vezměte pero a na několik sekund ho lehce pohybujte po genitáliích, asi po minutě to opakujte. V této technice je hlavním překvapením, že na vás udělá nový dojem..

Jaké jsou pózy

Stejně jako v sexu pro masturbaci existují také různé polohy, které přispívají k přijímání určitých pocitů. Například masturbace ve stoje zvýší průtok krve a váš penis se zesílí, dřepí nebo klečí, budete mít dlouhodobý orgasmus. Pomocí polohy v ležení můžete plně ponořit svůj svět fantazie, což vám přinese více potěšení. Podívejme se blíže na jemnosti všech póz, které muži používají k masturbaci.

Chcete-li použít pózu „na boku“, musíte ležet na boku a přitom natahovat nohy. Nejlepší je před použitím nanést na ruku speciální lubrikant. Sbalte deku nebo položte před sebe polštář, abyste cítili přítomnost požadovaného partnera. Omotejte si ruku kolem penisu a začněte pohybovat pánví tam a zpět. Nejlepší je zavřít oči a představit si požadovaný obrázek pod touto pózou. Pohybem v této poloze se zcela ponoříte do světa své fantazie a získáte pocit co nejblíže sexu.

K masturbaci můžete také použít břicho. Za tímto účelem naneste lubrikant na břicho a hřbet ruky. Lehněte si na záda a hřbetem ruky stiskněte penis. Poté začněte provádět pohyby nahoru a dolů rukou. Díky této poloze se váš penis bude třepat o váš žaludek a vaše ruka bude pravidelně otevírat hlavu, což poskytne pocit proniknutí do pochvy..

Dalším zajímavým způsobem, jak se bavit, je póza, která simuluje proniknutí partnera zepředu. Pro tuto pózu naneste trochu maziva na paži a lehněte si na břicho..

Je nutné si lehnout tak, aby si volnou ruku položil na postel. Poté, co zaujmete potřebnou pozici, zmáčkněte „fungující“ ruku do pěsti a přiložte ji k penisu, poté začněte pronikat dovnitř. V této poloze byste se měli pohybovat pouze pomocí kloubů pánve. Díky tomu budete mít pocit, že máte svého společníka nahoře..

Techniky a příslušenství

Nejen ženy, které používají vanu nebo sprchu k masturbaci. Horká voda je vynikajícím stimulantem k udržení erekce. Horká voda navíc nejlépe napodobuje ženskou vagínu, která přitahuje mnoho mužů. Existuje několik způsobů, jak si užít vodní procedury.

Jedním z nejlepších způsobů, jak spojit práci s potěšením, je masturbace při sprchování. Horká voda zlepší krevní oběh, takže účinek vydrží déle.

Ve sprše je vhodné použít standardní masturbační techniku, a to omotat si ruku kolem penisu a začít se pohybovat dopředu a dozadu. Současně přineste konev do penisu. Po cestě pohyby rukou stimulujte hlavu proudy horké vody. Pro větší efekt přesuňte proud ód z konve z penisu do genitálií.

Druhým způsobem, jak si užít potěšení, je koupel. Ve vaně začněte masturbovat pod vodou. Během tohoto procesu lze použít jakoukoli masturbační techniku. Voda bude zcela simulovat vagínu, pro nezapomenutelné potěšení..

Pro úplnost pocitů z masturbace používá většina mužů další zařízení. Ruce jsou samozřejmě vždy s vámi, ale nemohou plně zprostředkovat všechny pocity, které ženská vagina dává. Za tímto účelem byly vynalezeny vaginální simulátory..

Dostanete je v každém internetovém obchodě pro dospělé. Naprosto napodobují intimní část ženy. Taková zařízení se extrémně snadno používají a ukládají a jejich majiteli poskytují jen nezapomenutelný zážitek..

Vibrační penisové přílohy se také staly velmi populární u mužů. Konstrukcí se podobají umělé pochvě, ale zároveň jsou vybaveny speciálním vibrátorem. Použitím takové trysky získáte z procesu mnohem příjemnější pocity. Vibrace vytváří pocit kontrakce vaginálních svalů ženy, takže nebudete cítit rozdíl mezi masturbací a skutečným sexem.

Pro milovníky análního sexu jsou k dispozici také speciální anální simulátory a přílohy. Anální kolík pro penis zcela simuluje anální otvor ženy. Pomocí této přílohy se ponoříte do světa análního sexu, který vám přinese nové a trvalé dojmy.

Někteří lidé mají rádi anální stimulaci. Speciálně pro ně byla vyvinuta speciální zařízení. Jakkoli se to může zdát divné, pro muže jsou k dispozici také anální kolíky a vibrační anální stimulátory. Samozřejmě se významně liší od žen, zatímco tento typ stimulace významně doplňuje pocity masturbace.

Abychom dosáhli pocitů co nejblíže reálným, není nutné kupovat drahé sexuální hračky. Některé druhy ovoce jsou schopny zcela opakovat ženskou vagínu, například pomeranč.

Před použitím pomeranče je třeba jej zahřát; za tímto účelem jej umístěte na deset až patnáct minut do horké vody. Poté odřízněte kůru kolem okrajů plodu a poté v ní vytvořte otvor o něco menší, než je průměr vztyčeného penisu. Poté můžete začít masturbovat. Orange vám přinese velmi realistický a přirozený pocit.

Jak používat menstruační kalíšek

Možnosti, jak složit menstruační kalíšek.

Při správném složení menstruačního kalíšku by to nemělo být uvnitř cítit. Toto je nutné dodržet, pokud je mísa správně dimenzována..

Snadno použitelný menstruační kalíšek!

Vždy máme na skladě jednoduchý hygienický sortiment menstruačních kalíšků od různých výrobců..

Německo, Finsko, Španělsko, Rusko, Čína. Anatomicky tvarované, s ventily, sady misek.

Můžete se s ním seznámit a vybrat ten správný na stránce produktu:

Jak vložit menstruační kalíšek

Při správné instalaci menstruačního kalíšku není uvnitř vůbec cítit. Pokud ucítíte ocas mísy nebo se díváte ven, může být zkrácen.

Musíte oříznout ocas na velikost, kterou potřebujete, ostrým nožem nebo opatrně nůžkami, abyste nepoškodili samotnou misku.

Instalace menstruačního kalíšku

Opatrně vložte složený kalíšek do pochvy a otáčejte jím podél osy tak, aby se otevíral a zaujal své místo správně (ne svisle a příliš ne pod úhlem k kostrči).

Pro pohodlnější vkládání - doporučujeme použít poprvé lubrikant na vodní bázi nebo jednoduše navlhčit okraje misky vodou.

Je důležité vybrat si z různých možností způsob skládání mísy, který vám bude vyhovovat:

Vložte kalíšek opatrně do pochvy tak, aby špička byla v hloubce 1 - 2 cm. Netlačte kalíšek hlouběji, jako je tampon, mohlo by dojít k netěsnostem! Pokud je vše správně nainstalováno, mísa se sama otevře.

Nejprve potřebujete trochu trpělivosti. Udělejte si čas na seznámení s miskou.

Obvykle v cyklu 2-3 nikdo nemá žádné otázky, jak používat šálek. Zůstává další otázka: „Proč jsem nevěděl o takovém zázraku, jako byl menstruační kalíšek dříve!?“

 • Zkuste tedy různé způsoby skládání.
 • Pokud máte při prvním použití šálku potíže, zkuste to v jiné poloze..
 • Ležící, sedící, stojící, v podřepu, zdvižená jedna noha: jakákoli poloha je vynikající a experimentování s ní vám umožní instalaci mísy pohodlně od prvního použití.

Zkus to! Mísu můžete nainstalovat v libovolné poloze, která je pro vás nejvhodnější!

Neexistují žádná písemná pravidla. Jen to zkus! Musíte si najít vlastní cestu, jak to pro vás udělat nejpohodlněji.

Pokud je miska správně složená, nemusí mít velikost větší než běžný tampon..

Níže se podíváme na příklady možností, jak můžete složit menstruační kalíšek pro snadnou instalaci..

Video je v angličtině, ale možnosti ve videu, jak misku složit, jsou zcela jasné.

Názvy možností skládání ponechejte tak, jak jsou vyjádřeny ve videu.

Celkově je ve videu uvažováno o 9 možnostech skládání misek:

dvojitá 7- varianta

Níže na příkladu mísy a sklenice můžete jasně vidět, co dělat, pokud se mísa během instalace okamžitě úplně neotevřela.

Chcete-li získat úplné informace, musíte ji mírně protřepat ze strany na stranu nebo otočit kolem svislé osy o 180–360 stupňů.

Můžete také vidět, že když otevřete misku, uvnitř sklenice, která drží misku, se vytvoří mírný podtlak. Totéž se stane, když je miska otevřena uvnitř. Drží se uvnitř pochvy díky vakuovému efektu a tónu ženských intimních svalů.

Video říká, že délku ohonu mísy lze zkrátit tak, aby nevycházela. A s miskou můžete navštívit bazén, lázně a saunu. Bez omezení!

Jak odstranit menstruační kalíšek

Vyprázdněte misku alespoň jednou za 12 hodin, nejlépe 2 - 3krát denně. Někdo to dělá každých 4–6 hodin a někomu to stačí na 12 hodin. Četnost závisí na množství sekrecí.

Nejprve si musíte umýt ruce mýdlem a vodou. Pak musíte sedět nebo sedět na záchodě. Tyto pozice jsou nejpohodlnější, protože se vagína zkracuje..

Při vyjímání mísy nahmatejte její dno, lehce zatlačte na dno a po uvolnění podtlaku opatrně vytáhněte a dávejte pozor, abyste nevysypali obsah.

Musíte jej odstranit pouze ze spodní části misky. Pokud je obtížné jej odstranit, vložte prst mezi kalíšek a vaginální stěnu, tlak se změní a kalíšek snadno vyjde.

Mísa zároveň nevyžaduje časté vyprazdňování: v závislosti na individuálních charakteristikách organismu můžete misku používat nepřetržitě po dobu až 12 hodin. Ať už je to dlouhý let, turistická stezka nebo jízda na koni, menstruační kalíšek je nepostradatelný.

Díky své těsnosti chrání menstruační kalíšek také tělo ženy před infekcemi, protože právě v kritické dny se riziko infekce mnohonásobně zvyšuje při výměně tradičních hygienických produktů - tamponů a vložek.

Menstruační kalíšek (menstruační kalíšek, čepice) vyrobený z lékařského silikonu nebo TPE, na rozdíl od tamponu, nenarušuje přirozenou vlhkost vaginálních stěn, nezanechává na nich mikrovlákna - potenciální akumulátory škodlivé mikroflóry, čímž neporušuje přirozené obranné mechanismy ženského těla.

Lékařský silikon a TPE (termoplastický elastomer), ze kterých se vyrábějí menstruační kalíšky, jsou naprosto bezpečné a široce se používají v mecycinu a zejména v chirurgii. Nezpůsobují alergické reakce ani podráždění.

Menstruační cyklus má velký vliv na pohodu a emoční zázemí ženy. Povinností každé ženy je vědět o něm a cítit její tělo..

A nabízíme vám moderní výrobky pro intimní ženskou hygienu, které vám pomohou prožít období s maximálním komfortem a bezpečím..

Menstruační kalíšek je ultramoderní produkt dámské intimní hygieny. Poskytuje v tomto období nový stupeň svobody. Menstruace již není důvodem k otálení. A je to pravda.

Vždy máme na skladě jednoduchý hygienický sortiment silikonových misek od různých výrobců..

Německo, Finsko, Španělsko, Rusko, Čína. Anatomicky tvarované, s ventily, sady misek.

Můžete se s ním seznámit a vybrat si ten pravý v našem internetovém obchodě na stránce produktu:

Speciální opakovaně použitelné menstruační kalhotky, ochranné s nepromokavou vrstvou nebo hygienické, které lze nosit bez tamponů a vložek, snadno si vybrat od více než 10 výrobců.

Vysoký, střední nebo nízký pas. Slipy, bikiny a dokonce i tanga.

Navštivte stránku našeho internetového obchodu se speciálním prádlem pro cyklus: „Menstruační kalhotky“

 • Certifikáty kvality výrobků naleznete v části „Kvalita“ na webu.

Jaká menstruace by měla být zastavena předemPři ztrátě krve více než 100 ml po celou dobu menstruace a nedůležité pohodě je nutná úprava cyklu. Bohatá ztráta krve vede k nedostatku hemoglobinu, tkáňové hypoxii, zvyšuje riziko srdečního infarktu nebo mrtvice.