Menstruace ve snu: vysněná menstruace

Menstruace je součástí ženského menstruačního cyklu, je to něco, co je vlastní ženské přirozenosti. Předpokládá se, že tento měsíční jev lze přirovnat k ženskosti, schopnosti otěhotnět a porodit dítě. Podle obecné povahy cyklu můžete poznat stav mysli ženy.

Pokud je menstruace snadná a nepostřehnutelná, je žena v souladu sama se sebou a se světem kolem sebe. Pokud je menstruace doprovázena bolestí a jinými nepříjemnými jevy, v duši ženy se objevila jakási nerovnováha, nahromadilo se v ní mnoho negativních emocí a nespokojenosti s jejím životem.

Esoterici si jsou jisti, že pokud se žena obrátí ke své přirozenosti a bude menstruaci vnímat jako dar osudu, a nikoli jako trest, její život se výrazně zlepší. V „těchto dnech“ je každá žena navzdory rychlému životnímu tempu povinna dát sobě a svému tělu odpočinek, naučit se chodit s proudem, uvažovat.

Během menstruace je tělo zbaveno veškeré negativity, která se nashromáždila po celý měsíc. Říká se, že z tohoto důvodu ženy žijí déle než muži. Protože silnější pohlaví se může zbavit špatné karmy pouze v procesu řezání. A co může naznačovat sen, ve kterém jsme snili o menstruaci??

Období ve snu

Tlumočníci, kteří interpretují příběh o menstruaci, navrhnou obrátit se na své vlastní emoce a pocity. Pokud byl sen spojen s nepříjemnými pocity a myšlenkami, je pravděpodobné, že se chystáte spáchat nějaký špatný čin, který budete dlouho litovat..

Pokud ve skutečnosti nemáte menstruaci, v tomto případě sen naznačuje vaše pochybnosti a bezbrannost. Je možné, že zoufale potřebujete podporu svých blízkých..

Menstruace ve snu naznačuje určitý druh deprivace, ztrátu něčeho důležitého, takže vaše podvědomá mysl přenesla vaše obavy z toho do nočního snu.

Pokud jste ve snu o svém období zažili strach a hrůzu, bylo by zbytečné navštívit gynekologa, je možné, že máte problémy s reprodukčním systémem.

Někdy sen o vašem období naznačuje ztrátu vitální energie. Jste unavení z práce nebo jste naštvaní napjatými vztahy s ostatními. Je možné, že všechny džusy pily děti, které vyžadují neustálou péči. Udělejte si čas na odpočinek.

Pokud se vám sen s menstruací zdálo neutrální, nevznikly negativní emoce, velmi brzy se setkáte se svými příbuznými.

Sen o menstruaci může varovat před frivolními činy, které snílek ve skutečnosti může dělat. Myslete, než cokoli uděláte.

Podrobnosti pomohou podrobněji pochopit sen s menstruací. Všechno je důležité: kdo měl menstruaci, viděl jsi krev, kolik to bylo a kde to bylo. Autoritativní tlumočníci pomohou osvětlit tajemství nočních snů..

Millerova kniha snů

Jak slavný psycholog věřil, velmi brzy budete muset něco obětovat. Nespěchejte však, abyste se rozrušili, protože oběti, které přinesete, přinesou ovoce, stanete se vlastníkem něčeho cenného, ​​ne nutně hmotně.

Pro těhotnou snílku sen o menstruaci slibuje narození absolutně zdravého dítěte. Nemusíte se starat ani o načasování narození dítěte. Všechno jde podle plánu.

Pokud osamělý snílek sní o menstruaci, zkontrolujte své zdraví. Velmi brzy se budete cítit mnohem horší. Pokud vám již není dobře, spánek slibuje uzdravení.

Pokud menstruace snila o paní a muži, kteří nedávno svázali uzel, brzy se v rodině narodí prvorozený.

Psycholog někdy považuje sen s menstruací za předzvěst budoucích potíží, které snílku znervózní a vyprovokují depresi. Je možné, že se neštěstí stane někomu z vašich blízkých. Milovanému můžete pomoci penězi.

Pokud je vaše oblečení ve snu v krvi, velmi brzy vám nepřátelé vloží tyčinky do kol. Buďte na pozoru a nenechte si zničit život. Snažte se do svého života nepustit cizí lidi, mohli by se z nich stát zrádci a lháři.

Pokud byla vaše období ve snu těžká, určitě se podrobte lékařské prohlídce. Spánek označuje potíže v pracovním procesu.

Pokud vám ve spánku skvrní menstruační krev dlaně, vaše smůla nikdy neskončí, pokud nezměníte svůj životní styl..

Vysněná interpretace Wangi

Interpretace takového snu je jasnovidce proslulá odvoláním na vnitřní podstatu snílka. Podle věštkyně sen o menstruaci hovoří o neustálém vzrušení ženy ze života a budoucnosti jejích dětí. Žena riskuje, že svým jednáním zničí život sobě a svým blízkým. Už se obáváte, co jste udělali, ale nemůžete situaci napravit..

Pokud jste se ve snu pokusili zastavit menstruaci, chybí vám osoba, která opustila tento svět..

Vidíte-li na oblečení krvavé skvrny, někdo z vaší rodiny vás může zklamat a zničit tak vaši reputaci.

Pokud ve snu přišla neočekávaně menstruace, snažte se nezasahovat do neshod blízkých, jinak budete za všechno vinit.

Pokud jste ve snu dostali ruce pokryté krví, celá vaše rodina podléhá negativním vlivům, protože vaše rodina byla jednou prokletá. Musíte se modlit v kostele a požádat o odpuštění za krutosti spáchané vašimi prvními rodiči..

Vysněná interpretace menstruace ve snu pro ženu

Pokud žena nedávno svázala uzel, sen o menstruaci jí slibuje časné těhotenství..

Pokud žena, která byla dlouho vdaná, snila o menstruaci, přijde těžké období, snílek bude mít obtížnou volbu, bude muset učinit důležitá rozhodnutí, na kterých bude záviset její budoucí život.

Ostatní tlumočníci si jsou jisti, že všechny problémy nastanou vinou samotné snílky. Pokud jde o osobní život, sen o menstruaci slibuje skandály, zradu, zklamání.

Pokud starší dáma vidí menstruaci, změní se její osobní život, některé změny nastanou také ve finanční sféře. Tlumočníci však nespecifikovali, jaký charakter budou mít nadcházející změny. V tomto případě je lepší naladit se na pozitivní a vizualizovat nejpozitivnější obrázky..

Pokud svobodná dívka sní o spodním prádle zcela namočeném v krvi, život někoho jiného ji zajímá víc než její vlastní. Pamatujete si, co se stalo se zvědavým barbarem? Přestaňte klábosit a zaměřte veškerou svou energickou činnost na své podnikání.

U dívky sen, ve kterém začala menstruace, předpovídá zhoršení blahobytu. Problémy se jen vaří, takže nepředpokládejte, že dojde k vážnému onemocnění, jděte do nemocnice. Pokud jste si jisti, že nic neohrožuje vaše zdraví, informujte se o stavu a pohodě vašich příbuzných. Je možné, že měli nějaké problémy..

Sen o menstruaci slibuje katastrofickou smůlu v milostných záležitostech. Pokud máte druhou polovinu, blíží se boje. Pokud jste sami, osobní štěstí dlouho nenajdete. Zpoždění cyklu ve snu však naznačuje bezprostřední setkání muže, který bude krásný a bohatý. Rozvinete milostný románek.

Pokud dívka ve snu viděla menstruační krev na prostěradle nebo nábytku, potřebujete podporu, ale nebudete požádat o pomoc kvůli své vlastní hrdosti.

Pokud si ve snu zašpiníte oblečení menstruační krví, brzy budete plýtvat penězi. Sen také předpovídá problémy..

Pokud těhotná žena sní o snu o menstruaci, tlumočníci mluví o dobrém zdraví a snadném porodu. Porodíte silné dítě. Také menstruace ve snu naznačuje, že se můžete zbavit mnoha věcí, které vám způsobily potíže nebo utrpení. Začíná nová životní etapa.

Ostatní tlumočníci si jsou jisti, že po snu o menstruaci bude mít matka kreativní dítě. Stojí za zvážení rozpoložení mysli nastávající matky. Pokud ve skutečnosti nechce dítě, sen o menstruaci naznačuje, že chce ukončit současné těhotenství. Pokud žena sní o bezprostředním vzhledu dítěte. Sen o menstruaci symbolizuje její obavy o zdraví dítěte..

Menstruační sny o muži

Muž, i když velmi zřídka, sní o takových atypických zápletkách. Pokud mužské pohlaví sní o menstruaci, jeho druhá polovina může mít velké potíže. Má smysl varovat před tím své milované.

Pokud ženatý muž sní o menstruaci, měl by se s manželkou poradit s lékařem. Je nutné zkontrolovat práci reprodukčních funkcí.

Pokud mladý muž sní o menstruaci, přátelé a příbuzní s ním zacházejí chladně.

Pokud se snílkovi zdálo, že jeho období náhle šlo od něj, je možné, že se stane obětí podvodu a přijde o spoustu peněz. Někdy sen o menstruaci předpovídá rozchod s milovanou osobou. Pokud uvidíte nástup menstruace ve druhé polovině, může vážně onemocnět..

Vidět vaše období ve snu

Náhlá menstruace slibuje nejrůznější potíže, neštěstí, deprivaci, podvod, špatné zprávy. S největší pravděpodobností bude vše v pořádku s financemi a věcmi, ale vaše duše bude trpět. Je nutné se připravit na nepříjemný okamžik v životě. Pokud byl výboj silný, mohou na vás kromě těžkostí a ztrát čekat i nemoci.

Jiné interpretace slibu slibují vážný šok, který ji může srazit. Je možné, že vás nastaví váš nejlepší přítel, milovaný půjde k jiné ženě, přátelé nebo příbuzní vás zradí. Z lidí budete dlouho zklamáni..

Menstruace ve snu předpovídá návštěvu vzdáleného příbuzného, ​​což vás velmi rozruší..

Někdy vám období ve snu připomene nějakou důležitou událost nebo výlet. Riskujete, že přijdete pozdě.

Pokud jste ve snu cítili krev, vnitřní komplexy vám brání v budování vztahů.

Pokud vám ve snu stékaly stébla krve po nohou, riskujete, že se dopustíte frivolního činu. Pokud vše zvážíte a přemítáte, pak vás problémy obejdou..

Sen o menstruaci měl dámu, která si hledá práci; velmi brzy dostane zajímavou odpověď na její životopis.

Pokud jste ve snu byli znechuceni sledovat svou menstruaci, šíří se za vašimi zády špinavé fámy.

Během menstruace jste ve spánku pociťovali bolest, možná jste nešťastní z milostné stránky svého života.

Pokud ve snu máte ruce potřísněné krví, chcete pochopit tajemství svých přátel a příbuzných. Tlumočníci tvrdí, že takové jednání povede ke zklamání..

Zdálo se mi, že začala menstruace

Pokud jste ve snu čekali na příchod menstruace a oni začali, budete mít problémy, s nimiž se budete muset pohrávat sami.

Pokud vaše menstruace začala, ale vůbec jste ji nečekali, očekávejte velmi špatné zprávy, které vás znervózní a rozladí..

Někdy se menstruace sní o příchodu vzdálených příbuzných. Rádi byste přišli? Vaše pocity o tom řeknou.

Pokud je ve skutečnosti menstruace stále daleko, ale ve snu již začala, riskujete, že se dopustíte nevhodného činu, díky němuž budete trpět vy i vaši blízcí.

Pokud žena snívala o období během menopauzy, velmi brzy dojde k dramatickým změnám v jejím osobním životě a finančních záležitostech..

Těžká období snů

Pokud mladá dáma sní o menstruaci, může se stát obětí nehody a být zraněna. Buďte opatrní i ve vlastní kuchyni.

Pokud krev kapala přímo na podlahu, vyhledejte lékaře a podrobte se kompletní lékařské prohlídce. Toto je vážný signál k akci, zvláště pokud jste ve spánku pociťovali silnou bolest. Například pokud měla krev neobvyklou barvu, něco není v pořádku s vaším urogenitálním systémem. Naléhavá potřeba jít ke gynekologovi, pokud byl výtok velmi bledý nebo naopak získal nahnědlý odstín.

Někdy období ve snu naznačují nevyřešené komplexy, které snílkovi brání v budování důvěryhodného vztahu s mužem. Pokud se zapojíte do introspekce, zbavíte se obav, bude to pro vás jednodušší, harmonie ožije..

Pokud jste ve snu neměli čas na výměnu tamponů, kvůli spadlé práci riskujete, že přehlédnete něco významného. Je možné, že spojení s členy domácnosti a příbuznými zmizí..

Někdy menstruace ve snu naznačuje ztrátu minulého vztahu a dokonce i víru, pokud se krev ve snu najednou vylila na cestu na nějaké místo. Sen svědčí o ztrátě a deprivaci.

Pokud bylo všechno ve snu pokryto menstruační krví, čeká tu dámu hanba. Snad se každý dozví o jejím špatném činu. Pokud snílek klidně vzal to, co viděla ve snu, brzy utratí spoustu peněz za zbytečné věci..

Těsnění interpretace snů s menstruací

Pokud byl hygienický výrobek zcela nasycen menstruační krví, dívka ráda vměšuje do dalších záležitostí. Pokuste se i nadále jednat výhradně o svůj život, jinak budete ve vážných potížích. Jiní tlumočníci však tvrdí, že ostatní lidé se aktivně zajímají o záležitosti snílka a šíří drby za svými zády..

Pokud žena sní o menstruaci, snaží se pochopit milostné podrobnosti o životě přátel a příbuzných. Je možné, že motivem je obnovit narušený vztah.

Pokud její období viděla mladá dívka, která ještě neměla cyklus, sen naznačuje rychlé dospívání. Jiní tlumočníci tvrdí, že maminka a táta přestanou snítce brzy věřit. Rodiče můžete často podvádět..

Jiné sny

Viděli jste období jiných lidí ve snu? Velmi brzy si poradíte s majitelem domu nebo konkurencí. Nebude ti moci ublížit. Podle jiných interpretací budou vaši blízcí brzy potřebovat podporu. Možná je jeden z vašich příbuzných nemocný.

Menstruační krev na vašem oblečení naznačuje, že se brzy ocitnete v nepříjemné situaci a budete mít pocit hanby nebo strašných rozpaků. Sen slibuje nesouhlas s vaším nejlepším přítelem. Menstruace ve snu slibuje velké zbytečné nákupy. Ušetřete rozpočet. A pokud je krev na sněhově bílých šatech, stane se nějaká náhlá věc, která naruší váš obvyklý život..

Pokud ve snu skončí na plášti menstruační krev, můžete být vedeni kolem prstu. Snažte se v blízké budoucnosti nekomunikovat s cizími lidmi a buďte velmi opatrní s blízkými.

Pokud ve snu najdete kapky nebo skvrny krve na spodním prádle, chybí vám určitá osoba. Sen může také naznačovat touhu po člověku, který zemřel..

Pokud to myslíte se snem, ve kterém jste viděli menstruaci, myslíte vážně, postarejte se o své zdraví v blízké budoucnosti. Mnoho tlumočníků hovoří o jeho zhoršení. Mysli nejen na tělo, ale i na duši. Koneckonců, spánek slibuje morální ztráty. Nezapomeňte se starat o blízké, kteří potřebují vaši podporu. Pokud se vám interpretace zdála extrémně negativní, neměli byste si představovat ty nejstrašnější obrazy. Koneckonců, myšlenky jsou hmotné. Nyní jste varováni, což znamená, že zvládnete všechny potíže.

Proč menstruace sní

Pokud sníte o krvi

Vaše menstruace přišla a podle toho jste snili o krvi. Je to způsobeno vaším fyzickým a psychickým stavem - máte trochu obavy, zvláště pokud nejste doma. Nebo jiná možnost: máte důležitý úkol a vaše období může narušit jeho implementaci. To, co se ve skutečnosti obávalo, byl tedy sen. Pokud sníte o tom, že přišla dlouho očekávaná menstruace, ve skutečnosti nemusí přijít, což znamená, že došlo k nežádoucímu těhotenství.

Pokud vás ve snu nástup menstruace překvapil, mezi lidmi, v bazénu, na pláži, měli byste si dávat pozor na podobnou situaci ve skutečnosti. Bohatá a bolestivá období s bolestmi, které trápí i ve spánku, mohou naznačovat ženské nemoci nebo sexuální nespokojenost.

Pokud sní menstruace někoho jiného

Můžete také vysvětlit, proč vaše menstruace není vaše, ale jednoho z vašich přátel. Osobně to pro vás neveští nic dobrého, ale může to znamenat problémy s tímto velmi známým. Může to také naznačovat její postoj k vám. Pokud snící kamarádka, která má kritické dny, obarví její šaty nebo stolici, zachází s vámi velmi důvěrně a možná bude potřebovat vaši pomoc. Obecně platí, že něčí měsíční krev ve snu, oblečení nebo spodní prádlo potřísněné, naznačují, že někdo sobecký se chce dostat do vaší důvěry. Dostanete varování, ne-li o nepřátelích a příznivcích, ale o vytrvalých lidech, kteří od vás budou hledat nežádoucí komunikaci.

Varování pro dívky

Mladé ženy, které ve snu viděly měsíční krev, by měly věnovat pozornost nejen svému zdraví, ale také svému chování. Často varuje před možným ukvapeným činem, který by mohl poškodit pověst dívky. Také takový sen může hovořit o zklamání z nového milence, nenaplněných nadějí a nemocí, které jsou sexuálně přenosné.

Sen, ve kterém menstruace začíná náhle, a tato skutečnost nemůže být skryta před ostatními, varuje před možnou nemocí. Čím více krve je, tím vážnější jsou potíže. Oděvy pokryté krví také předznamenávají potíže. Pokud se to snažíte smýt, pak se bojíte, že vás budou soudit přátelé nebo rodina. A pokud jste ve snu snili o tom, že krev, která z vás kape, vás vůbec neobtěžuje, pak v blízké budoucnosti budete mít štěstí nebo vyhrát.

Když byste se neměli bát takových snů

Zpoždění menstruace ve snu předznamenává dívce rané setkání s bohatým patronem. Žena, která se obává zpoždění menstruace ve snu, může ve skutečnosti získat pomoc při řešení problémů.

Těhotné ženy by se neměly starat o období spánku. Takový sen slibuje narození zdravého dítěte a rychlé zotavení po porodu..

Sny s přítomností krve

Sny, ve kterých je přítomna menstruace, mají podobnou interpretaci jako sny, ve kterých je obecně přítomna krev. Zpočátku zosobňuje spojení s příbuznými, proto sny, kde se při interpretaci objeví menstruační krev jiné ženy, platí pro příbuzné - někteří z nich budou mít nemoci nebo potíže.

Když dívky sní o krvi

Menstruace, o které snili dívky, které ji dosud nemají, znamená zbavit se minulosti a nové životní etapy. Mluví o touze dívky urychlit proces dospívání. Pokud sníte o těžkých obdobích, musíte ušetřit sílu a energii, abyste nepoškodili vaše zdraví.

Sny mužů o menstruaci

Pokud se ženatému muži zdálo, že období jeho manželky začalo, měl by pečlivě zvážit její zdraví. Když svobodný muž vidí ve snu menstruaci, pak jedna z interpretací je tato: podvědomě nedůvěřuje své partnerce a očekává od ní něco ošklivého. Příliš čistí a hákliví muži sní o posteli v menstruační krvi, která symbolizuje svěrák.

Proč menstruace sní

Proč menstruace sní

Menses nejčastěji sní v předvečer neočekávaného setkání. Bude spojena s lidmi ve vašem okolí, komunikace s nimiž přinese mnoho pozitivních emocí. Oslava s příbuzným nebo návštěva přátel budou důvodem pro vnější změny nebo celkové úklid v bytě.

Nedělejte si plány na další dny. Z důvodu okolností, které nebudete moci ovlivnit, budou muset být odloženy..

Měsíčně u těhotné ženy

Období těhotné ženy předpovídají dobré zdraví až do konce semestru. Budete plní síly a vnitřního optimismu, který pomůže nést a porodit zdravé dítě. Brzy budete přesvědčeni, že obavy z obtížné práce jsou neopodstatněné..

Bohatá období

Pokud jste snili o těžkých obdobích - starý podnik skončí logickým koncem. Je možné, že se ukáže, že jde o obchodní projekt, opravu, ošetření nebo opětovnou registraci dědictví. Pokud se budete snažit, vnesete do svého života pohodu..

Krev z menstruace

Krev z menstruace slibuje těhotenství. Dozvíte se o ní vy nebo blízký příbuzný, který vám důvěřuje svým tajemstvím. Zprávy o narození dítěte pomohou vyřešit starý rodinný konflikt.

Vaše menstruace začala

Ve snu viděli, že začala menstruace - ve skutečnosti se budete muset spolehnout na svou vlastní sílu. Pomoc, kterou v tuto chvíli očekáváte, vůbec nepřijde nebo dorazí velmi pozdě. Soběstačnost a sebevědomí vám pomohou úspěšně překonat potíže.

Období podle nejnovější knihy snů G. Ivanova

Žena sní o menstruaci - k nemoci příbuzného; muže vidět, že jeho žena má menstruaci - na její nemoc spojenou s vnitřním krvácením.

Období podle starověké perské knihy snů Taflisi

Menstruace (menstruace) - Pokud žena vidí své období, ale v té době je opravdu nebude mít, pak se ve skutečnosti dopustí závažného přestupku.

Žena sní o menstruaci kvůli čemu - k nemoci příbuzného; muže vidět, že jeho žena má menstruaci - na její nemoc spojenou s vnitřním krvácením.

Měsíčně podle knihy snů Everyday

Vidět menstruaci ve snu pro mladou ženu znamená, že může mít v blízké budoucnosti zdravotní problémy a musí co nejdříve podstoupit lékařskou prohlídku, zatímco problémy nejsou příliš velké.

Pokud těhotná žena sní o svém období, pak takový sen může znamenat, že porod proběhne rychle a bez komplikací a dítě bude zdravé a silné.

Měsíčně - Pokud jste ve snu viděli oblečení potřísněné krví, pak se v blízké budoucnosti naladíte na setkání s problémy, je docela možné, že se ocitnete v nepříjemné situaci a nebudete se moci z toho dostat bez morálních ztrát.

Pokud žena sní o tom, že její období je pryč, ale ve skutečnosti tomu tak není, bude čelit velkým problémům, za které je sama vinná. Pokud jste snili, že jste potřísnili něčí postel a nábytek krví, pak ve skutečnosti opravdu potřebujete pomoc, ale požádat o ni by bylo pod vaší důstojností.

Období - V tomto případě se budete muset vyrovnat s velkými ztrátami, které ohrožují potíže, nebo narušit vaši hrdost a požádat o pomoc, která vás mimochodem neodmítne.

Měsíčně podle anglické knihy snů

Měsíční krev - nástup menstruace symbolizuje schopnost mladé ženy porodit dítě. Co je sen o měsíční krvi - může znamenat úlevu, pokud jste se báli, že byste mohla být těhotná, nebo naštvaná, pokud chcete otěhotnět. Může také odrážet nepříjemnost v sexuálních záležitostech..

Podle muslimské knihy snů každý měsíc

Pokud žena vidí své období, ale v té době je opravdu nemá, znamená to, že se dopustí nějakého přestupku..

Měsíčně podle online knihy snů

Menstruace ve snu - předzvěstí zdravotních problémů u vašich blízkých.

Pokud je má váš vyvolený, čekají vás vážné problémy s vnitřními orgány, může se otevřít krvácení, které není vidět pouhým okem.

Spánek s menstruací pro dívku - varuje, že s jejím tělem není něco v pořádku a určitě musí navštívit lékaře.

Pro ženu v pozici

Období podle staroperské knihy snů Taflisi

Pokud ve snu žena vidí své období, ale opravdu ho nebude mít, dopustí se ukvapeného činu.

Měsíčně podle knihy snů XXI století

Menstruace - Pokud má žena ve snu zpoždění menstruace - brzy potká velmi bohatého milence nebo krátkodobou, ale vášnivou lásku.

Pro mladou ženu sen, ve kterém vidí, že má menstruační náznaky: měla by se starat o své vlastní zdraví. Možná nastal čas zabývat se vředy, které se necítí neustále, ale hromadí se roky.

Pokud těhotná žena sní o menstruaci, bude mít krásné zdravé dítě.

Vidět oblečení znečištěné menstruační krví ve snu je vážný problém.

Proč menstruace sní: odhalujeme tajemství spánku

Menstruace není pro žádnou ženu příjemným obdobím, protože je často spojována s bolestí nebo nepohodlí. Mnoho lidí se bojí, když se v jejich snech objeví měsíční krvácení. Co ale takový noční sen ve skutečnosti znamená?

Menstruace v různých knihách snů

Různí tlumočníci snů psali o menstruaci v nočním snu:

 • podle Ivanovovy snovové knihy ženy sní o menstruaci zdravotních problémů s příbuzným a muži - o nemoci způsobené vnitřním krvácením;
 • ve knize snů o Taflisi je naznačeno, že žena, která ve snu viděla menstruaci, udělá ve skutečnosti něco velmi špatného;
 • Vanga spojila neočekávaný nástup menstruace s touhou po milované osobě, která již zemřela. Vzhled krve na oblečení předznamenává poškozenou pověst. A důvodem budou příbuzní, kteří o vás řeknou něco málo dobrého;
 • Muslimská kniha snů doporučuje věnovat pozornost svému zdraví a podstoupit vyšetření. Je docela možné, že se v těle snílka vyvíjí nebezpečné onemocnění, které se dosud neprojevilo;
 • v anglické knize snů znamená menstruační krev trapnost a rozpaky v sexuálních záležitostech. Pokud mladá dívka vidí, že její období začalo, je připravena na narození dítěte;
 • v moderní knize snů je menstruační krev na oblečení vážnou nemocí;
 • Miller věřil, že sen o menstruaci znamená přítomnost nepřátel, kteří budou jakýmkoli způsobem zasahovat do kariérního růstu;
 • podle Longa je měsíční krvácení snem o problémech, které nelze vyřešit bez vnější pomoci;
 • podle knihy esoterických snů snílek není schopen dělat důležitá rozhodnutí sám;
 • Danilova věřila, že menstruace je sen o ztrátě něčeho velmi důležitého;
 • podle knihy snů Grishiny - gynekologické onemocnění;
 • Freud si byl jistý, že menstruace, o které muž snil, hovoří o nespokojenosti s jeho sexuálním životem. A pokud žena viděla takový noční sen, měla by se blíže podívat na její vztah. Partnerovi něco nevyhovuje a může prostě odejít k jinému.

Kdo snil o menstruaci

Žena, která vidí ve snu menstruaci, čelí obtížnému období. V životě nastanou vážné změny, bude třeba učinit velmi důležitá a obtížná rozhodnutí. Další interpretací spánku jsou potíže, ale můžete si za to jen sami. Starší žena sní o menstruaci o změnách v jejím osobním životě i v oblasti financí. Ale nemůžete říci, zda budou pozitivní nebo negativní..

Měsíc, o kterém sní těhotná žena, je dobré znamení. Porod proběhne rychle a klidně, není se čeho bát. Pokud bylo krvácení velmi silné, pravděpodobně se dítě narodí předčasně, ale to neublíží jemu ani matce. Pokud ještě nevíte, zda došlo k početí, či nikoli, můžete si být jisti, že život se již vyvíjí uvnitř..

Pokud se ve snu člověka objevila menstruace, měl by okamžitě promluvit se svou spřízněnou duší. Milovaná dívka brzy začne mít vážné problémy a úkolem snílka je podporovat ji a pokud je to možné, pomoci jí. Snil teenager o krvácení? Ostatní se k němu budou chovat velmi chladně..

Vlastnosti menstruace ve snu

Vzhled krvácení může napovědět hodně:

 • hojný - snílek ve skutečnosti ztratí hodně krve, může to být operace nebo nehoda;
 • vzácné - budete muset vyřešit mnoho každodenních problémů, na které vaše ruce dříve nedosáhly. Dalším výkladem jsou nepřirozené obtíže, díky nimž ztratíte spoustu nervů;
 • sraženinami je vážná nemoc, která vás přenese do postele. Může naznačovat finanční potíže;
 • černá - oživení nebo zlepšení životních podmínek;
 • scarlet - máte mnoho komplexů, které zasahují do vašeho vývoje;
 • neobvyklá barva - ocitnete se v obtížné situaci, ale rady moudrého člověka vám pomohou najít cestu ven;
 • růžová - jsi příliš dětinská, je čas naučit se převzít odpovědnost;
 • hnědá - problémy v genitální oblasti, které mohou vést k neplodnosti.

Věnujme pozornost tomu, kdo začal své období:

 • doma - snažíte se dostat do osobního života jiných lidí, ale to, co se dozvíte, vás může zklamat. Znechucení při pohledu na krev není tím nejlepším znamením. Klebety se budou plazit kolem vás, což způsobí spoustu problémů;
 • ostatní - máte soupeřku, ale můžete ji porazit.

Kde byla krev

Pokud si pamatujete, kde jste viděli krev, nezapomeňte to vzít v úvahu při interpretaci:

 • ve vagině - pocity, vzrušení;
 • na podložce - přestaňte se vměšovat do záležitostí jiných lidí;
 • na šortkách - dlouho jste neviděli někoho blízkého a velmi se nudíte;
 • na prádle - narození dítěte. Může znamenat příjezd hostů;
 • na oblečení - hádka s blízkým přítelem;
 • na bílých šatech - nějaká událost naruší váš obvyklý způsob života;
 • na podlaze - ocitnete se v obtížné situaci a nebudete mít kde čekat na pomoc;
 • na nábytku - potíže vás překvapí;
 • na posteli - snaží se vás oklamat;
 • na záchodě - čeká vás klidný život bez problémů a neštěstí;
 • na vaše ruce - na celou vaši rodinu byla uvalena kletba, která může zničit váš život;
 • na nohou - vyrážka bude mít špatné následky.

Co se stalo ve snu

Akce ve snu lze také interpretovat:

 • zašpinit se menstruační krví - nějaká událost velmi zničí vaši reputaci. Ale pokud jste se nestyděli, pak spánek znamená velké, ale zbytečné utrácení;
 • vyměňte těsnění - kvůli neustálému rozruchu vám bude chybět něco velmi důležitého;
 • objevit neočekávaný nástup menstruace - ztrátu milovaného člověka nebo důvěru v někoho;
 • krvácení s menstruací je dlouhodobá léčba, která bude stát spoustu peněz. Další interpretace - děláte stále stejnou chybu, kvůli které se nemůžete ustoupit.

Sen o vašem období může mít různé významy. Někdy krvácející sny o šťastném životě a někdy - o nemoci. Hlavním poselstvím tohoto nočního vidění však je, že byste měli být pozornější k sobě a svému podnikání, pak nebudete dělat chyby a dosáhnout úspěchu..

Menstruace pro muže

Výklad snů Menstruace muž snil o tom, proč ve snu Menstruace pro muže? Chcete-li vybrat interpretaci snu, zadejte do vyhledávacího formuláře klíčové slovo ze svého snu nebo klikněte na počáteční písmeno obrázku charakterizujícího sen (pokud chcete získat online interpretaci snů písmenem zdarma podle abecedy).

Nyní můžete zjistit, co to znamená vidět menstruaci ve snu pro muže, a to tím, že si níže přečtete bezplatnou interpretaci snů z nejlepších online knih snů o Domě slunce!

Už se vám někdy staly prorocké sny?

Interpretace snů - menstruace

žena, která ve snu vidí, že má menstruaci, je v hříchu, zmatku a zmatku. A pokud bude vykoupena ve snu, bude činit pokání ze svých hříchů a její starosti zmizí.

Menstruace je také nedostatek náboženství, víry, půstu a Salaha. A někdy je menstruace sterilní ženy známkou toho, že otěhotní a porodí mnoho dětí..

Výklad snů - Menstruace - kritické dny - menstruace

V tuto chvíli ztrácíte něco důležitého, možná i nepozorovaně. Snažíte se tento proces zastavit, udělat pro to vše možné i nemožné..

Ale stojí za to přemýšlet o tom, zda má tento objekt, jev nebo osoba významnou hodnotu, zda stojí za neuvěřitelné úsilí, které utratíte. Pojďme zjistit, co si o tom myslí vaše nevědomí.

U všech důkazů se objevuje menstruace jako něco nezbytného. Jeho absence hovoří více o zdravotních problémech než o normálním fungování ženského těla..

Stejným způsobem argumentuje i nevědomá část psychiky. Přítomnost menstruace ve snu je skutečnost, jejíž zmizení naznačuje změny, které nejsou k lepšímu. Na druhé straně vás ztráta určitých předmětů a lidí znepokojuje. Nicméně jste nuceni to obětovat, abyste vnesli svůj život do měřeného kanálu..

Tvrdé zákony života jsou takové, že někdy musíte něco obětovat. Často dokonce na úkor sebe sama. Když si však uvědomíte potřebu takového kroku, můžete se již považovat za svobodného člověka, protože, jak řekl velký filozof Hegel, svoboda je vědomá potřeba.

Před výkladem snu jste byli ve stavu zajetí, protože jeho obsah pro vás zůstal záhadou. Nyní, když je smysl snu jasný, čelíte skutečnosti nezbytnosti, jejíž realizace vám dává svobodu..

Interpretace snů - menstruace

Interpretace snů - menstruace

Interpretace snů - menstruace

U chronického onemocnění genitálií budete léčeni po dlouhou dobu.

Varování spánku - buďte pozorní k sexuálním partnerům.

Interpretace snů - menstruace

Výklad snů - Člověče

Pokud jste snili o muži, budete mít nějaké potěšení. Vidíte-li ve snu cizince, znamená to spáchání nějakého dobrodružství. Vidět sebe jako muže ve snu znamená dostat se do nějaké pikantní situace s dalekosáhlými důsledky..

Pokud je muž viděný ve snu ve vězení, pak vám to slibuje realizaci vašich dlouho zbožňovaných plánů..

Vidět muže-herce ve snu znamená nadcházející hádku s přáteli nebo ztrátu někoho blízkého. Je možná zášť, slzy a zármutek. Mrzutost, potíže.

Pokud byl muž, kterého jste viděli ve snu, porodník, znamená to časnou nemoc.

Vidět ve snech muže svých snů a užít si s ním komunikaci znamená, že budete muset hodně plakat a starat se o maličkosti.

Pokud se ve snu pokusí malý muž zahájit hádku nebo boj s osobou, která mu je silnější, znamená to, že se měníte za maličkosti. Sen také slibuje nečekané seznámení, díky kterému se ve vašem životě objeví spousta radostí..

Mimochodem, různé historické prameny uvádějí četné příklady snů, které předpovídaly události, které se skutečně staly později. Taková fakta uvádí ve svých Srovnávacích biografiích starověký řecký spisovatel a historik Plutarchos (asi 45 - asi 127), římský historik a spisovatel Guy Suetonius Tranquill (asi 70 - asi 140) a mnoho dalších starověkých autorů vypráví o prorockých snech..

O jednom vizionářském snu, který předpovídal neštěstí, se dochoval Plutarchův příběh z jeho slavných „Biografií“. Jednou v předvečer atentátu na římského diktátora a velitele Gaia Julia Caesara se jeho manželka Calpurnia probudila vzlyky: snila o tom, že drží svého zavražděného manžela v náručí. Její zkušenosti byly tak přesvědčivé, že Julius Caesar měl v úmyslu zrušit schůzi Senátu naplánovanou na ten den..

Kdyby přikládal důležitost tomuto varování shora, věnovanému své ženě, zůstal by naživu (v Senátu byl bodnut třiadvaceti ranami od nože, kterých se účastnili všichni senátoři), a následná historie římské říše by se vyvíjela jinak.

Výklad snů - Člověče

Pokud sníte o mladém pohledném muži - ve skutečném životě vás čeká úzkost..

Starý, šedovlasý muž předpovídá dlouhý život.

Velmi obézní muž s nadváhou a velkým břichem - na příjemné události a pocity.

Muž s vousy znamená chorobu v rodině.

Muž v košili je známkou nešťastného manželství, v drahém elegantním obleku - plně si užijete všechny výhody života.

Ošklivý muž s odpudivými rysy - ke zklamání ve své milence.

Ponurý muž se špatnou náladou znamená, že na cestě k dosažení svého plánu budete čelit mnoha překážkám..

Veselý a společenský muž předznamenává, že díky dosaženému úspěchu získáte slávu..

Agresivní muž, který s vámi hrubě hledá intimitu, znamená, že budete mít nepříjemné zkušenosti s osobou, kterou jste považovali za svého přítele..

Vidět mrtvého muže ve snu znamená velké peníze.

Výklad snů - Člověče

Pokud žena vidí ve snu příjemného muže s krásnými rysy obličeje, sen slibuje její pohodu, spokojenost s osudem, značnou radost.

Pokud člověk vidí takový sen, je to známka dlouhých obchodních neshod, hádek s partnery, intrik obchodních oponentů.

Muž v bílých šatech slibuje radost, získání stavu, v černém - ztrátu a smutek.

Tlustý muž ve snu vám zaručí pohodu v podnikání a malý muž je známkou toho, že překonáte obtížné okolnosti.

Hrbáč neveští nic dobrého, protože tento sen často varuje před podvodem nebo zradou těch, kterým důvěřujete.

Výklad snů - Člověče

Pokud žena sní o krásném, dobře stavěném muži, bude si v blízké budoucnosti užívat život naplno a bude šťastná v lásce a sexu. Ale pokud je muž, kterého vidí, ponurý a ošklivý, bude čelit zklamání a problémům se svým milovaným..

Pro muže vidět ve snu jiného muže (přítele nebo cizince) znamená, že brzy bude mít soupeře, který je schopen zničit harmonii vztahů se svou milovanou ženou a způsobit žárlivost.

Proč snít o krvi z menstruace pro ženu a muže

Menstruaci, viděnou v nočních snech, hodnotí knihy snů nejednoznačně. Předpokládá se, že vidět takovou zápletku předznamenává bezprostřední nemoc člověka, vznik problémů, odhalení jakéhokoli podvodu nebo tajemství. Aby bylo možné přesně rozluštit, o čem krev z menstruace sní, je třeba vzít v úvahu určité podrobnosti, jako je rodinný stav, osobnost, věk snílka, barva a povaha výtoku.

Význam pro ženy a muže

Normální krev ve snu, například z rány, je většinou spojena s příbuznými spící osoby, zatímco menstruační tok by měl ženu přimět věnovat pozornost svému vlastnímu zdraví. Pro spravedlivé pohlaví existují i ​​další významy:

 1. Aby dívka mohla snít o krvi z menstruace na spodním prádle, předpovídá časné těhotenství.
 2. Krvácet tolik, že se na podlaze vytvořila louže - v blízké budoucnosti dojde ke zdravotním problémům nebo vážnému zranění. Měly by být vyšetřeny ženské pohlavní orgány, protože takový sen může naznačovat problémy v této konkrétní oblasti..
 3. Děj, ve kterém těhotná žena vidí krvácení, slibuje nastávající matce bezpečný a rychlý porod. Dítě se narodí zcela zdravé. Potřebujete více času na odpočinek a méně rozruchu.
 4. Menstruace během těhotenství snila o paní, která ve skutečném životě nenese dítě - což znamená, že ve skutečnosti bude muset přijmout zcela nový projekt, který vyžaduje značné úsilí.
 5. Neočekávané propuštění - měli byste být připraveni na špatné zprávy od blízkých.
 6. Aby mladá dáma viděla podobný obrázek - kardinální změny. Na mladou dámu čeká život od nuly, před námi je jen radost a štěstí.
 7. Vysněná menstruace pro neprovdanou dívku může naznačovat, že rande s mladým mužem nebude. Vážná konverzace a zúčtování způsobí milované hluboké zklamání.
 8. Vidět krvavou skvrnu na šatech nebo sukni - k mnoha vážným problémům v blízké budoucnosti.
 9. Sledování vaší krve z menstruace ve snu, zatímco ve skutečném životě, puberta ještě nepřišla, znamená, že dívka brzy spáchá nějaký vážný čin.
 10. Starší dáma, která již měla menopauzu, byla viděna jako výtok - očekává, že se zbaví vážné nemoci.
 11. Menstruace, která začala náhle v davu, je důkazem bdělého rozpaků. Dámě se může stát jakákoli nepříjemná situace..

Pokud muž sní o krvácení své ženy, může to zosobnit skutečné zdravotní problémy jeho společníka. Někdy může být menstruace vysněná jen proto, aby se setkala s příbuznými a neměla žádný tajný význam.

Další osoba krvácí

Snil jsem o krvi z menstruace jiné osoby - snílek může ublížit blízkým, bude spousta konfliktů a hádek s ostatními. Doporučuje se nezasahovat do sporů jiných lidí, neřídit věci s milovanou osobou. Kromě toho může taková zápletka znamenat následující:

 1. Všimnout si kapky krve stékající po nohách přítele je volání o pomoc. Člověk zoufale potřebuje snílka, i když o tom nemluví.
 2. Další menstruační tok, který způsoboval pocit úzkosti a strachu, symbolizuje vzhled soupeře. Nesprávné chování snílka ji může odcizit vyvolenému. Sobectví a nadměrná žárlivost nepovedou k ničemu dobrému..
 3. Dcerina krev naznačuje nebezpečí, které se tyčí nad celou rodinou.

Barva strašidelného výboje

Jednou z okolností, kterou je důležité vzít v úvahu při dekódování snu, je barva krve. V závislosti na tomto detailu může mít vize následující interpretaci:

 1. Šarlatová krev představuje odhodlanou a odvážnou osobnost. Díky své vlastní iniciativě a asertivitě bude snílek schopen převést do reality ty nejneuvěřitelnější touhy. Bohatství čeká na člověka.
 2. Černý výboj symbolizuje blížící se konec obtížné životní etapy. Brzy přijdou příznivé změny, které mohou spícího člověka zpočátku trochu vystrašit..
 3. Pokud menstruace začala tmavou a upečenou krví, pak to naznačuje duševní utrpení snílka. Zkušenosti a myšlenky na problém otráví existenci, dokud si člověk nedovolí začít řešit vzrušující problémy.
 4. Špinavá barva varuje, že byste se měli starat o své vlastní zdraví, navštívit gynekologa a podstoupit vyšetření.

Další nuance

Pokud žena snila o krevních sraženinách na těsnění, pak ji podobné spiknutí varuje před nadměrnými klepy. Zvědavost může vést k problémům ve vaší vlastní rodině. Krev na listu slibuje, že se dostane do kuriózní situace.

Výdej na kalhotkách pro vdanou ženu předpovídá potíže v podnikání. Pro mladého člověka taková vize funguje jako varovné znamení: milovaný dívka ji nebere vážně, neměli byste mu odhalit celou svou duši.

Vidět krev na rukou je známkou neúspěchu a fatální smůly. Sledovat ve snech svůj vlastní menstruační tok na záchodě, konkrétně ve vodě záchodové mísy - všechno se v životě brzy vyřeší, problémy budou vyřešeny, pruh poruch se zastaví.

Interpretace podle Millera a Longa

Vidět krev z menstruace podle Millerovy knihy snů dívce, která se nedávno vdala, znamená bezprostřední nástup těhotenství. Pro svobodné ženy je spánek varováním před něčím. Možná byste se měli starat o své vlastní blaho. Neošetřené nemoci se mohou znovu potvrdit. Silné krvácení předznamenává operaci s dlouhou rehabilitační dobou.

Bílý kouzelník Longo prorokuje o negativních důsledcích těchto vizí. Pokud žena pozoruje na posteli krvavé skvrny, pak ji ve skutečnosti čekají silné emocionální zážitky, které pro ni bude těžké překonat. Blízcí lidé se mohou pro spící osobu v obtížné chvíli odvrátit. V mnoha oblastech života snílka vzniknou překážky.

Interpretace podle Vangy a Freuda

Bulharský jasnovidec spojuje menstruaci snít ve snu se zprávami od pokrevních příbuzných. Je také možné, že mezi blízkými vypukne silný skandál. Varovným signálem je vidět na oblečení stopu krve a pokusit se ji skrýt před očima ostatních. Spáč by neměl slepě důvěřovat slovům neznámých lidí, protože existuje možnost, že mohou v kritické chvíli zradit.

Freud věří, že vidět menstruační krvácení ve snu jsou životní překážky a obtíže. Je možné, že pražec nemůže racionálně využívat svůj čas. Hodně krve - k naplnění tužeb a velké explozi pocitů.

Interpretace těchto snů je velmi různorodá. Proto je tak důležité brát v úvahu všechny okolnosti a nuance nočních snů. V tomto případě bude možné sen správně interpretovat a připravit se na budoucí události..

Menstruace / Menstruace: proč snít

Vysněná interpretace XXI. Století

Co je sen o Menstruaci / Menstruaci a co to znamená:

Pokud má žena zpoždění menstruace ve snu, brzy potká velmi bohatého milence nebo krátkodobou, ale vášnivou lásku.

Pro mladou ženu naznačuje sen, ve kterém vidí, že má své období: měla by se starat o své vlastní zdraví. Možná nastal čas zabývat se vředy, které se necítí neustále, ale hromadí se roky.

Pokud těhotná žena sní o menstruaci, bude mít krásné zdravé dítě.

Vidět oblečení znečištěné menstruační krví ve snu je vážný problém.

Islámská kniha snů

Menstruace / Menstruace proč snít

Menstruace - Pokud žena vidí své období, ale v té době je opravdu nemá, znamená to, že se dopustí nějakého zneužití, tak je váš sen interpretován knihou snů.

Nejnovější kniha snů od Georgy Ivanova

Proč snít a co znamená menstruace pro snílka?

Žena sní o menstruaci - na nemoc příbuzného; muže vidět, že jeho žena má menstruaci - na její nemoc spojenou s vnitřním krvácením.

Perská kniha snů Khubayshi Tiflisi

Menstruace / Menstruace ve starověkém smyslu

Pokud žena vidí své období a v té době je opravdu nemá, znamená to, že se ve skutečnosti dopustí nějakého závažného přestupku..

Anglická kniha snů

Proč vidět období:

Nástup menstruace symbolizuje schopnost mladé ženy porodit dítě. Období s krví - To může znamenat úlevu, pokud jste se báli, že byste mohla být těhotná, nebo naštvaná, pokud chcete otěhotnět. Může také odrážet nepříjemnost v sexuálních záležitostech..

Viz také: proč sníte o stopách krvácení, proč sníte o krevních tocích, proč sníjí ženy?.

Psychologický tlumočník Furtsev

Podle knihy snů Menstruation / Menstruation

Ačkoli je menstruace přirozeným procesem těla, na psychologické úrovni je vnímáme jako něco negativního..

Pokud jste snili o období dítěte, sami víte, že se ve skutečnosti dopustíte nějakého přestupku, jehož důsledky budou znatelně negativní. Zvláště byste si měli dávat pozor, pokud v době spánku nemáte menstruaci ve skutečnosti..

Pokud ve snu vaše období náhle začala, když tam nejsou, podvědomě cítíte svou vlastní zranitelnost a potřebujete podporu blízkých.

Pokud sen o menstruaci na podložce není ve skutečnosti spojen s vaším vnitřním stavem, brzy si uvědomíte, že z vašeho života odešlo něco hmatatelného, ​​ale bezvýznamného..

Romantická kniha snů

Menstruace / Menstruace proč snít

Menstruace - Pokud osamělá žena sní o krátkých obdobích, setká se s mužem, který se stane jejím milencem. Ale toto spojení bude prchavé a neospravedlní všechny naděje, které do něj vkládají..

Měla žena v menopauze měsíční sen? Ve snu jste se báli, když začala vaše menstruace? Pravděpodobně ve skutečnosti narazíte na potíže v intimní sféře, protože vaše názory na sexuální život se budou radikálně lišit od názorů vašeho partnera..

Pokud jste brali začátek menstruace naprosto klidně, radujte se, sen předznamenává stabilní a harmonický život s vaším blízkým bez větších hádek a neshod.

Interpretace snů AstroMeridiana

Proč jste snili o Menstruaci / Menstruaci

Toto je symbol, který byste měli věnovat pozornost svému reprodukčnímu zdraví. Interpretace snu o menstruaci závisí na tom, jaké události se v ní vyskytly..

Pro těhotnou ženu je menstruace skvělým znamením, které ohlašuje rychlý a bezproblémový porod. A pokud uvidíte, že vám menstruace stéká po nohou, měli byste podstoupit úplné vyšetření a uzdravit se. Vaše reprodukční zdraví je pravděpodobně ohroženo chronickým stresem.

Když vidíte, že menstruace začala náhle, což vás dostává do nepříjemné polohy, pak vás ve skutečnosti čeká další nepříjemná situace.

Mladá dívka má sen o svém období - sen naznačuje, že můžete mít zdravotní problémy. Musíte projít lékařským vyšetřením, podstoupit testy. Další výklad snového obrazu - sen znamená, že vás velmi brzy navštíví vzdálení příbuzní, kteří vás přijdou navštívit. Menstruace pro dívku ve snu může také znamenat, že přijdete pozdě na důležité setkání nebo výlet, připravte se na to a pospěšte si předem.

Kniha každodenních snů

Každodenní výklad snu o menstruaci

Pro mladou ženu vidění menstruace ve snu znamená, že může mít v blízké budoucnosti zdravotní problémy a musí co nejdříve podstoupit lékařskou prohlídku, přičemž problémy nejsou příliš velké.

Pokud těhotná žena sní o svém období, pak takový sen může znamenat, že porod proběhne rychle a bez komplikací a dítě bude zdravé a silné.

Pokud jste ve snu viděli oblečení potřísněné krví, pak se v blízké budoucnosti naladíte na setkání s problémy, je docela možné, že se ocitnete v nepříjemné situaci a nebudete se moci z toho dostat bez morálních ztrát.

Pokud žena snila, že její období šlo, ale ve skutečnosti nejsou, pak bude čelit velkým problémům, za které je sama vinná. Pokud jste snili, že jste někomu potřísnili postel a nábytek krví, pak ve skutečnosti opravdu potřebujete pomoc, ale požádat o ni by bylo pod vaší důstojností. V takovém případě se budete muset vyrovnat s velkými ztrátami, které ohrožují potíže, nebo narušit vaši hrdost a požádat o pomoc, která vás mimochodem neodmítne..

Níže můžete sdílet svůj sen. Chcete-li zjistit, o čem Menstruace / Menstruace je pro ženu nebo muže - je vhodné zaujmout čtenáře a odborníky z knihy snů svými vzpomínkami na události a obrázky.

Zpoždění menstruace po Escapelu do 5 dnů je považováno za normální. Důvodem je hormonální interference s fungováním reprodukčního systému. Absence menstruace po dobu 1 týdne nebo déle je považována za dobrý důvod pro vyhledání pomoci od odborníků.