Estrovel

Estrovel je doplněk stravy, který zmírňuje nežádoucí příznaky během menopauzy. Poskytuje výživovou podporu během období fyzických a emočních změn u žen.

Indikace pro použití

Žena ve věku od 45 do 60 let vstupuje do přechodného období života zvaného menopauza, které je postupné a probíhá několik let.

Většina žen přirozeně přechází z puberty do období, kdy přestane generativní funkce. V první fázi - premenopauze - se mění funkce vaječníků, snižuje se sekrece progesteronu a estrogenu.

V následující postmenopauzální fázi je množství estrogenu sníženo na polovinu. Nedostatek estrogenu vede ke změnám v pochvě, což způsobuje sucho, aterosklerózu, systémovou osteoporózu. Mnoho žen trpí obezitou, oslabením těla a chronickou zácpou..

Menopauza je charakterizována příznaky:

 1. Náhlé výkyvy nálady.
 2. Návaly tepla, pot.
 3. Snížená sexuální touha.
 4. Zhoršení stavu pokožky a vlasů (suchost, vrásky, vypadávání vlasů).
 5. Změny držení těla, osteoporóza.

Některé příznaky vyžadují léčbu, pro kterou je předepsána hormonální substituční léčba.

Přípravky obsahující steroidní hormony ovlivňují funkci ženských pohlavních orgánů, jsou předepsány ke zmírnění příznaků, které se objevují během menopauzy.

Existují však přísady, které kombinují skupinu chemických látek: flavony, isoflavonoidy.

Přípravky na bázi fytoestrogenů jsou schopné se vázat na stejné hormony jako estrogeny, ale ve slabší formě.

Nejznámější fytoestrogen, glycitein, se nachází v sójových klíčcích. Stejně jako estrogeny ovlivňují tyto látky lipidový profil v plazmě, čímž snižují riziko osteoporózy a kardiovaskulárních poruch..

Řada fytoestrogenů je schopna oslabit působení volných radikálů, zpomalit růst maligních formací, rakovinovou degeneraci v buněčné kultuře. Léky na bázi fytoestrogenů nemají vedlejší účinky léků používaných při hormonální substituční terapii.

Jedním z těchto léků je Estrovel. Je to účinná látka estrogenního typu, která zmírňuje a snižuje příznaky u žen během menopauzy, které nevyžadují aktivní léčbu..

Pomáhá zpomalit rozvoj osteoporózy, atrofie sliznice pohlavních žláz, aterosklerózy, podporuje kostní tkáň, předchází jejímu předčasnému kolapsu, ovlivňuje psycho-emoční stav ženy.

Estrovel s menopauzou u žen je nepostradatelným prostředkem normalizace hormonální rovnováhy, syntézy kolagenu, pružnosti pokožky,

Složení

Každá tableta nebo kapsle obsahuje tři hlavní přírodní zdroje fytohormonů:

 1. Sójový isoflavon.
 2. Extrakt vyrobený z divokého kořene jamu.
 3. Cemicifugu racemóza.

Aktivní složky patří do skupiny rostlinných estrogenů, jejichž struktura je mírně podobná struktuře lidských estrogenů.

A také struktura léku zahrnuje látky:

 1. Tetraboritan sodný. Obsahuje nejdostupnější formu boru, která je nezbytná pro prevenci osteoporózy. Zvyšuje účinky fytoestrogenů.
 2. Indol-3-karbinol. Inhibuje proces stárnutí, snižuje hladinu cukru v krvi, působí jako antioxidant.
 3. Extrakt z plodů Vitex vulgaris. Extrakt z plodů snižuje příznaky PMS, otoky, bolest mléčných žláz, působí močopudně. V rostlině se nahromadilo mnoho organických kyselin, éterických olejů.
 4. Vitamíny E, B6, kyselina listová. Skupina vitamínů pomáhá překonat příznaky únavy, posiluje imunitní systém a působí proti rozvoji kardiovaskulárních komplikací.
 5. Aminokyseliny. Fenylalanin, esenciální kyselina podílející se na tvorbě tyrosinu, a oxytriptan, kyselina, která ovlivňuje kvalitu spánku. Obě kyseliny normalizují emoční stav, zvyšují odolnost proti stresu.
 6. Extrakt z kopřivy. Pomáhá vyrovnat výkyvy nálady, „návaly horka“.

Další složky léku:

 • želatina, potravinářská barviva (v kapsli);
 • maltodextrin, rychlý sacharid, který pomáhá udržovat hladinu glukózy v krvi;
 • organický škrob jako prášek do pečiva ke zlepšení rozpouštění léčiva;
 • stearát hořečnatý jako pomocná látka přípravku;
 • guarová guma (E412), doplněná jako zahušťovadlo a stabilizátor;
 • sacharóza jako plnivo.

Estrovel s menopauzou u žen je jedním z nejlepších léků, který obsahuje vitamíny, stopové prvky a přírodní látky v nejlepší kombinaci.

V jaké formě se vyrábí

Lék je dostupný v tabletách i kapslích. Každá tableta obsahuje 500-530 mg účinných látek, tobolka - 520 mg účinných látek. Jedna krabička obsahuje 30 tobolek nebo 30 tablet, 15 ks. v každém blistru.

Formulář vydání Hmotnost účinných látek v mg číslo Cena v rub.
Pilulky530třicet395
Pilulky500třicet539
Kapsle520třicet403-465

Přesné dávky každé účinné látky obsažené v tabletě nebo tobolce jsou uvedeny na obalu léčiva..

Farmakodynamika

Estrovel (s menopauzou u žen má komplexní terapeutický účinek) se používá jako další zdroj účinných látek pro lepší fungování těla a snižuje riziko onemocnění

Jak složky estrovelu ovlivňují tělo:

 1. Tsimitsifuga racemosis, jako účinná látka, reguluje autonomní nervový systém. Oslabuje účinek „návalů horka“, snižuje pocení, zmírňuje svaly a bolesti hlavy, zabraňuje vyplavování solí vápníku z kosterního systému.
 2. Sójové isoflavony jsou hormonální látky rostlinného původu. Jejich schopnost kompenzovat nedostatek hormonů během menopauzy je všeobecně známá. Pomáhají vyrovnat práci těla před menstruačním cyklem, mají antipyretické a protizánětlivé vlastnosti. Podporuje obnovu a obnovu kostní tkáně. Isoflavony působí jako preventivní opatření pro srdeční choroby.
 3. Jam je divoký. Rostlina obsahuje prekurzory progesteronu, které pomáhají normalizovat nerovnováhu způsobenou snížením hormonálních hladin. Bylinná složka brání rozvoji aterosklerotických jevů.
 4. Indol-3-karbinol snižuje riziko vzniku rakoviny. Pokusy ukázaly, že indol potlačuje papilomaviry, herpetické infekce, blokuje procesy, které se mohou vyvinout před menopauzou: děložní myomy, endometrium, snižuje riziko vzniku benigních i maligních nádorů.
 5. Kopřiva. Rostlina je bohatá na vitamíny skupiny B, C, K. Obsahuje až 400 biologických jednotek vitaminu K1, který je nezbytný pro srážení krve a také brání rozvoji rakoviny. Vitamin K je nezbytný pro syntézu osteokalcinu, základního proteinu v kostní tkáni, který zabraňuje rozvoji osteoporózy. Flavonoidy v něm obsažené, karotenoidy, se účastní syntézy bílkovin. Kopřiva má močopudné vlastnosti. Vitamíny skupiny B chrání imunitní systém, společně mají pozitivní vliv na pohodu ženy. Rovněž urychlují metabolismus bílkovin, tuků a sacharidů.
 6. Vitamin E. Vitamin E rozpustný v tucích je silný antioxidant a kardioprotektivní látka. Reguluje reprodukční systém těla, zlepšuje strukturu pokožky, vlasů, nehtů, snižuje suchost sliznice uvnitř pochvy související s věkem.

Bylinný doplněk Estrovel je pomocným zdrojem isoflavonoidů, vitamínů, indol-3-karbinolu, pomocí kterého se upravují hormonální poruchy vyskytující se v předmenstruačním, klimakterickém období, normalizuje se emoční pozadí ženy..

Farmakokinetika

Po jedné perorální dávce dojde k maximální koncentraci látky v krevní plazmě do 2 hodin, poté začne klesat. Lék vstupuje do zažívacího systému a podléhá metabolismu, jehož hlavní proces probíhá v jaterním systému..

Účinné látky přicházejí do styku s plazmatickými proteiny. Účinné látky se vylučují ve formě metabolitů, zejména ve stolici, v menší míře močí.

aplikace

Bylinný a minerální doplněk je dalším zdrojem isoflavonů, vitamínů a kyseliny listové. Lék má jemný sedativní účinek, obnovuje autonomní nervový systém, zmírňuje bolesti hlavy, závratě, normalizuje krevní tlak během menopauzy.

V klimakterickém období se užívají 1–2 tobolky denně, doba léčby je minimálně 2 měsíce. Nejlépe se užívá s jídlem. Pro zmírnění postmenstruačního syndromu je odebrána 1 záložka. dvakrát denně. Léčba trvá nejméně 2 týdny a začíná před nástupem menstruace.

Pokud je to nutné, dávka se zvýší na 3-4 kartu. denně.

Kontraindikace

Estrovel a látky v něm obsažené jsou bezpečné. Ženy, které jej užívají během PMS, s menopauzou, zaznamenávají dobrou toleranci k léku, která zvyšuje jeho potenciál při dlouhodobém užívání.

Bylinný přípravek byste neměli užívat v případě maligních a benigních nádorů pohlavních orgánů, endometritidy, mastopatie. U lidí trpících fenylketonurií je lék kontraindikován, protože obsahuje fenyalanin.

Nemělo by se užívat během těhotenství a kojení. Lék je kontraindikován u dětí mladších 16 let. Buďte opatrní u žen, které netolerují přidané další složky.

Předávkovat

V lékařské praxi nebyly případy předávkování pozorovány.

Vedlejší efekty

Ve vzácných případech byly pozorovány alergické reakce na další složky, extrakt z kopřivy obsažený v přípravku.

Ve vzácných případech se mohou objevit příznaky:

 • pomalá srdeční frekvence;
 • bolest kloubů;
 • žaludeční nevolnost

Lékové interakce

Bylinné přípravky se ve většině případů dobře hodí k lékům. Nebyly zjištěny žádné vedlejší účinky, ale v každém případě byste se měli před použitím poradit se svým lékařem.

Podmínky a období skladování

Přípravek Estrovel lze skladovat nejdéle 2 roky od data výroby. Musí být skladován na místech chráněných před slunečním zářením, při pokojové teplotě nepřesahující + 30 ° C. Skladovací prostory musí být mimo dosah dětí.

Podmínky výdeje z lékáren

Bylinný doplněk se prodává v lékárnách bez lékařského předpisu.

Analogy

Navzdory skutečnosti, že se přípravek Estrovel osvědčil u žen pozitivně, mnoho lidí používá ke zmírnění příznaků menopauzy alternativní léky..

Výrobci léčiv nabízejí různé léky, biologické přísady do potravin:

název Formulář vydání Léčivá látka Doporučení Dávky
EstrovenKapky

Pilulky

Černý kokosový kořen, sójové isoflavonyZmírňuje stres, snižuje návaly horka, zejména v noci1 kapsle denně, nejlépe před spaním
Remifemin plusPilulky,TsimicifugaÚčinné při snižování negativních příznaků menopauzyTablety 20 mg se užívají: 1 ráno a 1 večer, je možné s jídlem
MenorilKapsle,Genistein, pektinObsahuje genistein, isoflavon, který snižuje pravděpodobné příznaky menopauzy, menopauzy,Přiřaďte 1 kapsli třikrát denně, s jídlem, léčba se provádí po dobu 1 měsíce
FemivelPilulky,Sójový fytoestrogen, jetel červený, vitamin E.Snižuje závažnost hormonálních poruch, zmírňuje příznaky menopauzy, ovlivňuje aktivitu osteoklastů a způsobuje snížení destruktivního účinku kostní tkáněUvnitř 1 záložka. za den po dobu 2 měsíců
FemikapŽelatinové kapsle,Aucubin, agnusidProstředky pro korekci gynekologických onemocnění, předmenstruační syndrom, menopauza, tonikum, zdroj vitamínů B6, E,Užívejte 2 kapsle dvakrát denně, léčba trvá až 3 měsíce
ŽenskýŽelatinové kapsle,Extrakt z červeného jeteleÚčinné látky mají estrogenový účinek na ženské tělo, předepisuje se během menopauzy, postmenopauzy1 kapsle 2krát denně
Tsi-klimPilulky

kapky

Cimicifuga racemoseUklidňující účinek, nadměrné pocení1 záložka. bez žvýkání 2krát denně,

3o kapky 2krát denně

Klimadinon-unoPilulkyExtrakt CimicifugaKontraindikováno pro nádory, alkoholismus1 záložka. jednou denně s malým množstvím tekutiny, ne déle než 3 měsíce
KlimalaninPilulkyBeta alaninSnižuje návaly horka, má dobrý vliv na stav pokožky.Vezměte kartu 1-2. denně, se může zvýšit až na 3 kartu.
SathenitPilulkyMesodiethylethylen dibenzensulfonátZmírňuje suchost v pochvě, snižuje degenerativní změny kůže, obnovuje narušený spánek.50-100 mg 1krát denně po dobu 35-40 dnů.
InoklimKapsleExtrakt ze sójových bobůBiologicky aktivní přísada používaná během menopauzy jako zdroj isoflavonů.2 kapsle 1krát denně během jídla s vodou.
ClimactoplaneKosočtverecTsimitsifuga racemóza, sépie, sanguinaria canadena, zapálení strychnos.Snižuje tachykardii, návaly horka, bolesti hlavy, podrážděnost, normalizuje spánek.Karta 1-3. 3krát denně půl hodiny před nebo po 30 minutách. po jídle.
Klimakt-HelPastilkyVícesložkový přípravek, který zahrnuje: kanadský sanguinaria, seppia, kvassia cedronova, hadí jed Bushmeister.Jako součást komplexní terapie vegetativních poruch, které se vyskytují v menopauze, se nedoporučuje pro onemocnění ledvin.Vezměte 1 kartu. třikrát denně půl hodiny před jídlem nebo po 60 minutách. po.

Léčba se provádí do 1 měsíce.

Před výběrem bylinných doplňků byste měli zjistit spolehlivost výrobce, účinek složkových látek na tělo. Mnoho analogů obsahuje laktózu jako další složky. U funkčních onemocnění jater, ledvin, srdečních poruch byste se měli před užitím bylinných přípravků poradit se svým lékařem.

Hormonální substituční léčba zůstává standardní léčbou příznaků menopauzy, menopauzy u žen. Přesto se mnoho lidí bojí užívat hormonální substituční léky..

Přírodní doplňky jako Estrovel se zdají být bezpečnější alternativou k mnoha. Ale než začnete užívat bylinné přípravky, měli byste se poradit se svým lékařem a zjistit, jaký vliv budou mít na vaše tělo..

Design článku: Vladimír Veliký

Video o léku Estrovel

Popis a recenze tablet Estrovel:

Doplněk stravy Estrovel - návod k použití

Climax je období, kterým prochází každá žena ve svém životě. Někoho samozřejmě vzrušuje jen název takového období a někdo se k tomu chová naprosto klidně. Koneckonců, tomu, co daruje příroda, se nelze vyhnout. Dříve či později každá žena ve svém životě prochází fází stárnutí..

Je úžasné, jak tělo žen funguje a jak je vše vzájemně propojeno. Koneckonců, i stárnutí těla je vzájemně propojeno. Jde o to, že hormonální systém má významný vliv na zdraví ženy, stejně jako přímo na období menopauzy.

Menopauza znamená stárnutí těla v pravém slova smyslu:

 • Především žena ztrácí reprodukční funkci..
 • Ženy začínají pozorovat ostré projevy stárnutí pokožky. Náhlé stárnutí pokožky je jedním z indikátorů nástupu menopauzy.
 • Ženy se často trápí nedostatkem menstruace.

Klimakterické období nedává ženám radost a navíc příznaky spojené s tímto obdobím způsobují nepohodlí. Ženy si často stěžují na zvýšené pocení, časté návaly horka, prudký nárůst tělesné hmotnosti.

To vše dává nejen nepohodlí, ale také pocit malátnosti. Blahobyt žen v tomto období je samozřejmě velmi žádoucí..

Všechny léky jsou rozděleny do dvou typů:

 • hormonální léky,
 • přípravky na bázi rostlinných složek.

Je velmi důležité vědět, že účinnou látkou může být buď hormon, nebo výtažek z rostliny. Tyto léky jsou zpravidla předepisovány ke zmírnění období menopauzy a příznaků, které jsou v tomto období vlastní..

Jednou z nejoblíbenějších drog u žen v menopauze je Estrovel.

 1. Popis léku Estrovel
 2. Na co se používají??
 3. Popis vlastností složek léčiva
 4. Formulář vydání
 5. Indikace pro použití
 6. Návod k použití
 7. V kapslích
 8. V tabletách
 9. Schéma příjmu
 10. Vedlejší efekty
 11. Kontraindikace
 12. Předávkovat
 13. Aplikace během těhotenství a kojení
 14. speciální instrukce
 15. Analogy léků
 16. Cena
 17. Podmínky a období skladování
 18. Podmínky výdeje z lékáren
 19. Recenze

Popis léku Estrovel

Estrovel je léčivý přípravek určený k perorálnímu podávání ženám v období menopauzy.

Takový lék je jedním z doplňků stravy. To je výhoda drogy.

Ne každá žena se však může rozhodnout užívat hormonální léky..

Existuje pro to opravdu mnoho důvodů. Za prvé, ženy se bojí zvyšovat tělesnou hmotnost.

Zadruhé, po užívání hormonálních léků existuje velké množství vedlejších účinků, které mají negativní dopad na zdraví žen..

Estrovel je doplněk stravy (biologicky aktivní přísada) užívaný během menopauzy. Je třeba poznamenat, že tento druh doplňků nemá takové množství vedlejších účinků, které mají opravdu vážný vliv na pohodu ženy..

To je nesmírně důležité. Koneckonců, každá žena užívá během menopauzy jeden nebo druhý lék, především pro menší citlivost příznaků, což způsobuje nepohodlí a někdy způsobuje agresi mezi spravedlivým sexem.

Tento doplněk má vliv nejen na hormonální systém ženy, ale také na její reprodukční funkci, což je mimochodem důležité pro samotné dámy. Estrovel nejen plní v ženském těle takové důležité a úžasné funkce, ale také pomáhá normalizovat ženskou pohodu a náladu. Koneckonců, jak víte, je to také důležité.

Odstranění příznaků je jedním z nejdůležitějších úkolů přidělených léku a můžeme s naprostou jistotou říci, že Estrovel jde „excelentně“.

Na co se používají??

Jak již bylo zmíněno o něco dříve, Estrovel používají především ženy, které dosáhly klimakterického věkového rozmezí. Žádná žena samozřejmě nechce zestárnout a velmi se toho bojí. Právě takové léky se používají ke zmírnění vnímání tohoto období a příznaků doprovázejících menopauzu..

Kromě:

 • Přípravek Estrovel je vhodný k normalizaci hormonálních hladin i ke zlepšení celkové pohody. Droga dělá vynikající práci s úkoly, protože je to především biologicky aktivní přísada a nepoškodí zdraví ženy.
 • Je třeba poznamenat, že lék přispívá k tvorbě odolnosti těla tolerovat nepříznivé faktory. To je pro ženy velmi důležité..
 • Pokud se podíváte na pokyny, které popisují indikace k použití, pak jeden z odstavců odkazuje na užívání drogy během menstruačních nepravidelností. Jak se žena blíží věku menopauzy, menstruace se samozřejmě stává nestabilní. Chcete-li normalizovat a obnovit předchozí cyklus, můžete použít Estrovel.
 • Ženy často podstupují chirurgické zákroky a většina z nich podstupuje nouzové zákroky chirurgů. Za prvé, mnoho žen si ani neuvědomuje problémy s pánevními orgány. Koneckonců jsou to tyto orgány, které se podílejí na koncepci dítěte. Zadruhé, mnoho žen je nuceno souhlasit s odstraněním tak důležitého orgánu, jako jsou vaječníky. Estrovel bude vynikajícím doplňkem na konci operace. Droga vám pomůže rychle rehabilitovat a obnovit vaše zdraví zpět do normálu.
 • Syndromy, které se vyskytují před menstruací, doprovázené nejen agresivitou, zvýšenou chutí k jídlu a bolestmi v podbřišku - další důvod, proč začít užívat doplňky přípravku Estrovel.

Jak vidíte, existuje opravdu dost důvodů, abyste začali užívat doplněk..

Popis vlastností složek léčiva

Mluvíme o přísadě a je již jasné, že základ tvoří nejrůznější rostlinné prvky, vitamíny a dokonce i organické sloučeniny..

Pokud se podíváte podrobněji, pak Estrovelova kompozice obsahuje:

 • Tsimitsifuga. Tato složka tvoří základ složení ve všech bylinných přípravcích. Cimicifuga je zpravidla účinná látka, na jejímž základě doplňková látka působí. Komponenta řeší řadu zdravotních problémů:
  • bolesti hlavy,
  • zvýšené pocení,
  • závrať,
  • regulace hormonální nerovnováhy a její normalizace.
 • Látky rostlinného původu ze sóji. Látky se vlastně nazývají hormonální. Jsou velmi podobné jednomu důležitému a nezbytnému hormonu pro ženy - estrogenu. Hlavním úkolem takové složky je kompenzovat hormon, jehož nedostatek je pozorován během menopauzy. Obnova hormonální nerovnováhy je další schopností této složky.
 • Indole. Složka chrání ženy před vznikem onkologických onemocnění.
 • Divoký jam. Složka hraje stejně důležitou roli - hormonální substituce - progesteron. Jak víte, bez toho je poměrně obtížné normalizovat hormonální rovnováhu..
 • Kopřiva. Rostlina poskytuje základní vitamíny.
 • Organická sloučenina boru. Sloučenina pomáhá posilovat kostní tkáň.
 • Aminokyseliny, vitamíny B a E. Všechny tyto prvky jsou nenahraditelné nejen pro ženské tělo, ale také pro mužské. Nedostatek vitamínů v těle může také vést k řadě nepříznivých účinků a vytvořit dobré prostředí pro vznik nemocí..

Formulář vydání

Existuje mnoho různých forem výroby drog. Estrovel však přichází v jedné formě - tobolkové formě. Dříve byl takový doplněk stravy k dispozici jak ve formě tablet, tak ve formě tobolek..

Estrovel však dosud není vydáván ve formě tablet..

Indikace pro použití

Je zobrazen příjem Estrovel:

 • s premenstruačními syndromy;
 • v menopauze;
 • odstranit příznaky menopauzy (návaly horka, pocení, bolesti hlavy, únava, ospalost atd.)
 • s porušením menstruačního cyklu;
 • udržovat obecný tón ženského těla.

Návod k použití

Balíček doplňků stravy Estrovel obsahuje pokyny, které je třeba dodržovat.

Podle přiložených pokynů musí být tobolky užívány během jídla. Musí se užít jednu tobolku jednou až dvakrát denně.

Délka léčby je dva měsíce. Užívání doplňků stravy je zpravidla povoleno, dokud není dosaženo požadovaného výsledku..

Pokud má žena problém se zvýšenou citlivostí na premenstruační syndrom, doporučuje se začít užívat přípravek Estrovel dva týdny před nástupem menstruace..

V případě neúčinnosti terapie je povoleno zvýšit dávku na 3-4 tobolky.

V kapslích

Užívání tobolek Estrovel musí být poskytováno v dávce jedné tobolky jednou nebo dvakrát denně. V případě potřeby lze konzumační dávku zvýšit na 4 tobolky.

V tabletách

Ve formě tablet se doplňky výživy Estrovel nevyrábí dodnes. K dispozici je jedna forma přípravku Estrovel - kapsle.

Schéma příjmu

Užívání tobolek musí být zajištěno během jídla, aby se dosáhlo co největšího účinku léčby. Kurz trvá od dvou měsíců do dosažení požadovaného výsledku.

Optimální dávka pro účinnou léčbu je jedna tobolka jednou až dvakrát denně. V případě potřeby lze dávku zvýšit ze tří na čtyři tobolky.

Vedlejší efekty

Jak již bylo zmíněno dříve, přípravek Estrovel je dobrý, protože takový doplněk stravy nemá vedlejší účinky. Navíc během celé existence léku byly zaznamenány pouze vzácné případy alergické reakce. To je možné v případě individuální nesnášenlivosti ke složkám, které tvoří doplněk.

Kontraindikace

Z kontraindikací pro tento doplněk se rozlišuje pouze individuální nesnášenlivost složek, které tvoří Estrovel.

Předávkovat

Pokud použijete nadměrnou dávku přípravku Estrovel, musíte přestat užívat tobolky. V případě předávkování je možná alergická reakce.

Aplikace během těhotenství a kojení

Jak víte, ne všechny léky a dokonce ani doplňky stravy jsou povoleny a indikovány pro použití nastávajícími matkami, při nošení dítěte i při kojení.

Musíte dávat pozor na sebe a své zdraví.

Pokud zjistíte první příznaky těhotenství, musíte přestat užívat přípravek a také se poradit s lékařem.

speciální instrukce

Jak již bylo zmíněno dříve, Estrovel je doplněk stravy nasycený poměrně různorodým složením, které zahrnuje všechny druhy vitamínů, aminokyselin nezbytných pro lidský život, rostlinné látky, které mají příznivý účinek na zdraví a tělo ženy.

Estrovel se opravdu používá v široké škále situací..

Důvodem užívání přípravku Estrovel mohou být premenstruační syndromy a zvýšené pocení a dokonce i bolesti hlavy..

Zdálo by se, že taková droga nepatří k počtu hormonálních léků, a proto neexistují žádné zákazy jejího užívání a nelze ji.

Analogy léků

Farmaceutický trh má samozřejmě tak velký tok výroby léků určených k užívání během menopauzy, že rozhodně není možné si něco vybrat. Obvykle se drogy dělí.

Některé obsahují silné a účinné látky, jiné naopak rostlinné extrakty, které mají při léčbě výjimečně mírný účinek.

Dnes se vyrábí spousta analogů. Při výběru náhrady přípravku Estrovel je třeba zvolit přísadu skládající se převážně z rostlinných složek.

Analogy:

 • Femoston;
 • Tsi-klim;
 • Remens;
 • Artemis;
 • Menopace a mnoho dalších.

Náklady na takový doplněk jsou pro každou ženu docela dostupné. Cena se pohybuje od 450 do 500 rublů.

Takovou přísadu si můžete koupit jak v lékárnách, tak pomocí online objednávky..

Podmínky a období skladování

Při nákupu léku nebo doplňku je důležité si uvědomit správné skladování. Podmínky skladování mohou někdy přímo ovlivnit účinnost léku..

 1. Je bezpodmínečně nutné zvolit pro děti nepřístupné prostředí.
 2. Všechny léky a přísady je vhodné skladovat na chráněném místě před světlem..
 3. Teplotní režim nesmí být vyšší než 25 stupňů Celsia.
 4. Doba použitelnosti takové přísady je dva roky od data výroby léčiva..

Podmínky výdeje z lékáren

Jak víte, doposud se pravidla pro prodej léků a doplňků v lékárnách zpřísňují..

Důvodem je častá hromadná otrava, stejně jako prevence samoléčby, která může mít katastrofální následky..

Vzhledem k tomu, že přípravek Estrovel je jedním z doplňků stravy, lze tyto doplňky vydávat bez lékařského předpisu..

Produkt si můžete zakoupit objednáním online na webových stránkách i při osobní návštěvě lékárny.

Recenze

Recenze žen:

Závěrem můžeme konstatovat, že Estrovel je doplněk stravy, jehož hlavní složkou je extrakt cimicifuga s přídavkem velkého množství vitamínů a aminokyselin nezbytných pro zdravý životní styl a také širokou škálu různých rostlinných složek..

To vše má mimořádně pozitivní výsledek na stav ženy a pomáhá dosáhnout účinku během několika týdnů od okamžiku, kdy začnete užívat doplněk..

Abyste se vyhnuli zdravotním problémům, než začnete užívat tento doplněk, pečlivě si prostudujte popis, složení a složky, které plní přípravek Estravel.

Hnědý výtok před menstruací je výtok potřísněný krví. Výtok hnědé barvy může nastat z různých důvodů, ale obecně je každý hnědý výboj výtok s příměsí krve. Štíhlá hnědá menstruace se může objevit u žen v jakémkoli věku.