Intimní

První fáze cyklu a bazální teplota

Intimní
Obsah článkuV normálním průběhu první fáze by neměla překročit 37 ° C (v rozmezí od 36,2 do 36,5 ° C) a zvýšit se po ovulaci pod vlivem progesteronu v průměru o 0,4 ° C nebo více (rozdíl může být až 0, 8 ° C).

Bazální teplota před menstruací

Intimní
Hodnoty bazální teploty před menstruacíBazální teplota před menstruací: proč ji měřit? Nejprve pochopme definici pojmu. Všichni dobře víme, že normální teplota v podpaží by měla být 36,6 ° C.

Ustupte, když by měla začít menstruace

Intimní
Nechráněný sex je pro ženu někdy příčinou paniky a stresu. Strach z otěhotnění po náhodné nebo neplánované intimitě zaměstnává všechny myšlenky. A pokud dříve nebylo možné vyřešit tak závažný problém, pak v moderním světě existují různé léky pro nouzovou antikoncepci.

Jaké dny cyklu můžete otěhotnět??

Intimní
Abyste mohli co nejdříve otěhotnět, musíte si připravit svůj zdravotní stav na tuto zásadní životní etapu. A také víte, ve které dny můžete otěhotnět a pravděpodobnost úspěšného oplodnění je nejvyšší.

Ortodoxní ikony a modlitby

Intimní
Informační stránka o ikonách, modlitbách, pravoslavných tradicích.Je možné chodit do kostela s menstruací?
„Zachraň mě, Bože!“. Děkujeme, že jste navštívili naši stránku, než začnete studovat informace, přihlaste se k odběru naší pravoslavné komunity na Instagramu, Pane, Uložit a Uložit † - https://www.instagram.com/spasi.gospodi/.

Známky těhotenství s menopauzou

Intimní
Doba čtení: min.Při menopauze může těhotenský test také ukázat pozitivní výsledek, i když žena není v pozici. Důvod je často ve fyziologických nebo patologických aspektech.

Co signalizuje hnědý výtok u žen??

Intimní
Hnědé barvy ženského výtoku je dosaženo díky nečistotám krve ve fyziologických tekutinách. Tento hlen se objevuje v různých obdobích menstruačního cyklu. V závislosti na zdroji krvácení se rozlišují přírodní a patologické příčiny hnědého výtoku u žen..

Mohou dívky (panny) používat tampony??

Intimní
Tampony se velmi snadno používají a umožňují ženám vést v kritických dnech aktivní životní styl. Jak bezpečné je však pro panny používání tamponů??Jaké tampony mohou dívky používat?

Zvýšený prolaktin: příčiny, důsledky a léčba

Intimní
Zvýšený prolaktin v krvi lze pozorovat jak za normálních podmínek (během stresu, po pohlavním styku, po porodu), tak při různých patologických stavech, například s poruchami hypotalamu a hypofýzy, s primárními formami hypotyreózy, cirhotickým poškozením jater, PCOS (syndrom polycystických vaječníků), autoimunitní onemocnění atd..

Známky, příznaky, pocity během ovulace

Intimní
Je známo, že vajíčko po ovulaci žije 24–36 hodin, v tuto chvíli je možné početí. Ženy, které plánují těhotenství nebo se naopak snaží chránit, by proto měly vědět, jaké jsou příznaky ovulace a co to je..

Během období těhotenství si žena zvykne žít bez menstruace. A s narozením dítěte znovu začíná přemýšlet o jejich vzhledu, protože není tolik matek, které chtějí porodit jedno dítě za druhým.