Intimní

Výtok po hysteroskopii

Intimní
Hysteroskopie je endoskopický postup, který může vést k různým fyziologickým projevům. Takovou manipulaci lze provádět pro diagnostické účely (detekce benigních nádorů, nadměrné množení sliznic dělohy, polypů) nebo během ní lze provádět drobné chirurgické zákroky.

Jaký by měl být normální výtok během ovulace?

Intimní
Tělo ženy je připraveno na nadcházející oplodnění poté, co zralé vajíčko vstoupí do vejcovodu - mluvíme o procesu ovulace.Většina žen říká, že během tohoto období pozorují významné a hojné vypouštění jiné povahy - některé z nich jsou považovány za normu, jiné mluví o patologii.

Amenorea

Intimní
Amenorea - absence menstruace po dobu 6 měsíců nebo déle. Amenorea není nezávislá diagnóza, ale znamení, které naznačuje anatomické, biochemické, genetické, fyziologické nebo duševní poruchy.Když dívka dosáhne 16 let a nemá menstruaci, může mít primární amenoreu.

Proč dochází k slabosti během ovulace?

Intimní
Během ovulace se mnoho dívek často cítí velmi slabých. To je způsobeno produkcí hormonů, které řídí reprodukční funkci..
    Co je ovulace a kdy k ní dochází? Proč se dívky cítí slabé? Proč dochází k nevolnosti a zvracení? Závratě během ovulace Další příznaky ovulace Povaha výboje se mění Jak se mění bazální teplota Co se stane po hormonální nerovnováze Diagnóza ovulace ultrazvukem Kdy stojí za to okamžitě kontaktovat lékaře Výstup

Nepravidelná období

Intimní
Stránka poskytuje základní informace pouze pro informační účely. Diagnostika a léčba nemocí musí být prováděna pod dohledem odborníka. Všechny léky mají kontraindikace. Je nutná odborná konzultace!

Časná menstruace po porodu

Intimní
Dívky, které šly tak brzy, po jak dlouhé době se to stalo? (Koho šli za 3 měsíce a už ho to nezajímalo). Bylo to jen to, že včera to bylo 36 dní po porodu, jezero už tam ani nebylo, těsnění bylo dost v hlenu a včera byla krev, nic moc, jako v den 4-5 měsíců, dnes je to stejné.

Jak pochopit, že vaše období skončilo?

Intimní
Krev teče zřídka a prakticky ne. Ale začíná to znovu. Nosím denně. Žaludek stále někdy bolí. Jak pochopit, že jsou pryč? A kdy čekat na další?Menstruace se považuje za úplnou, když se zastaví krvácení a přestane bolet žaludek.

Fáze menstruačního cyklu

Intimní
Tělo každé ženy je jedinečným přírodním úkazem, jehož znalost zaměstnává myšlenky vědců dodnes. Žena je proměnlivá, dokáže v sobě růst a porodit nový život. A jediná, kdo je zasvěcen do všech těchto procesů, je jen ona.

Zpoždění průzkumůV případě selhání menstruačního cyklu musíte podstoupit vyšetření, abyste zjistili důvody zpoždění menstruace a způsob menstruace.