Intimní

Ultrazvuk prsu

Intimní
Ultrazvukové vyšetření hlavní ženské vlastnosti krásy detekuje a předchází onemocněním prsu. Procedura je bezbolestná, nevyžaduje speciální školení, výsledky vyšetření jsou vydávány ihned po jeho dokončení, tlumočení provádí mammolog nebo gynekolog.

Menstruace a kostel: je možné navštívit chrám

Intimní
Každá generace má svůj vlastní názor na různé věci a události. Například ve starověku byly menstruace a církev považovány za neslučitelné pojmy..S příchodem kritických dnů byly ženy chráněny před vnějším světem, protože podle názoru duchovenstva byly nečisté.

Fáze menstruačního cyklu

Intimní
Tělo každé ženy je jedinečným přírodním úkazem, jehož znalost zaměstnává myšlenky vědců dodnes. Žena je proměnlivá, dokáže v sobě růst a porodit nový život. A jediná, kdo je zasvěcen do všech těchto procesů, je jen ona.

Je v pořádku, když menstruace trvá tři dny.?

Intimní
Menstruace - tento fyziologický proces je znám každé ženě. Říká, že dívka dosáhla puberty, je připravena otěhotnět a porodit dítě, to znamená porodit. U každé ze žen je doba výtoku odlišná, liší se také povaha vylučované tekutiny..

Příznaky menopauzy u žen

Intimní
Poslední aktualizace: 13.04.Obsah článku Co je to menopauza u žen? Když se objeví první příznaky menopauzy? První příznaky menopauzy u žen ve věku 40-50 let: jak začíná menopauza?

Ovulace po menstruaci v který den?

Intimní
Ženské tělo po celý menstruační cyklus je schopné oplodnění pouze 24-48 hodin. Normálně, uprostřed menstruačního cyklu, se plodnost žen výrazně zvyšuje. Ale pod vlivem určitých faktorů může dojít k prasknutí folikulárních stěn mnohem dříve.

Každá žena v určitém věku čelí konci své reprodukční funkce. Tento proces je často doprovázen nepříjemnými příznaky, jedním z nich je zvýšená emoční nestabilita. Deprese, neurózy, podrážděnost a apatie významně snižují kvalitu života a pracovní kapacitu ženy.