Tajemství ženské přirozenosti: věštění v kritické dny pro ženy

Mnoho lidí si klade otázku, jak je možné, aby ženy věnovaly věštění pomocí menstruace. Spolu s dalšími dlouho známými metodami předvídavosti je dnes stále populárnější. Predikci podle menstruačního cyklu lze nazvat mezi nejstaršími a relativně spolehlivými metodami věštění. S jeho pomocí můžete zjistit, co čeká na věštce v blízké budoucnosti..

 1. Síla menstruační krve ve věštění
 2. Jak správně hádat
 3. Metody věštění pro menstruaci
 4. Předpověď lásky
 5. Každou hodinu
 6. Podle denní doby
 7. Podle dnů v týdnu
 8. Věštění do dnů v měsíci
 9. Feng Shui věštění
 10. Lidová znamení pro menstruaci
 11. Věštění do lunárních dnů
 12. Novoroční předpověď menstruace

Síla menstruační krve ve věštění

Po dlouhou dobu lidé považovali krev ztracenou ženami během menstruace za jednu z nejmocnějších magických látek. Byla uznána jako magický elixír, který nese vitální energii. Starověcí léčitelé a čarodějové to používali ke zvýšení plodnosti rostlin, ochraně domu před temnými silami a zbavení se zlých duchů..

Dnes to vypadá poněkud divně, ale pokud si vzpomeneme, že menstruace je přibližně stejná jako lunární měsíc, můžeme předpokládat spojení ženského těla s vesmírnými objekty. S tímto vědomím je snadné uvěřit, že krev, která vychází během menstruace, je široce používána pro kouzla lásky na milovaného muže.

Také ve starověku se věřilo, že během menstruace se zostří ženská intuice. Proto jsou různé možnosti věštění do budoucna v kritických dnech považovány za zcela pravdivé..

Zajímavý! Nedávné vědecké studie ukázaly, že krev ztracená ženou během jejího období může být zdrojem kmenových buněk používaných v medicíně k léčbě leukémie..

Jak správně hádat

Existují určitá pravidla pro předpovídání budoucnosti menstruací. Pokud je budete přesně dodržovat, bude výsledek pravdivější. Chcete-li zjistit, co se stane v budoucnu, je důležité postupovat podle těchto kroků:

 • hádejte pouze jednou v první den menstruace;
 • co nejpřesněji sledovat okamžik vzniku výtoku (v jaké denní době atd.);
 • používat několik metod věštění najednou (například v den v týdnu a hodinu začátku menstruace);
 • nemluvte o přijatých prognózách (obzvláště příznivé).

Výsledky jsou platné do dalšího menstruačního období.

Metody věštění pro menstruaci

K dispozici ženám, které chtějí zkontrolovat přesnost metody, existuje nejméně 5 možností předpovídání budoucnosti pomocí menstruace. Všechny jsou založeny na okamžiku krvácení. Mezi nejpravdivějšími metodami věštění z menstruace jsou obvykle zmíněny ty, které berou v úvahu:

 • den v týdnu nástupu menstruace;
 • den v měsíci;
 • denní doba - ráno nebo večer, ve dne nebo v noci;
 • hodina nového období.

Aby byly výsledky měsíčních předpovědí přesnější, je lepší použít současně alespoň dvě možnosti věštění - koneckonců v tomto případě je zohledněn vliv několika faktorů. Na pomoc těm, kteří chtějí předvídat budoucí události, existuje další způsob - podle lunárního kalendáře.

Ačkoli je metoda předpovědi menstruačního cyklu považována za nejstarší, lze ji použít také online. Stačí najít web věnovaný takovému věštění a zadat potřebné parametry - datum a čas začátku menstruace. Služba dá možnost a dáma si bude muset zapamatovat výsledek a zkontrolovat, zda se v budoucnu splní.

Předpověď lásky

Jedním z nejznámějších proroctví pro manželství a rozvoj vztahů je metoda věštění, s přihlédnutím k denní době nástupu menstruace.

 1. Pokud menstruace šla od půlnoci do 8 ráno - dívka bude mít lásku, která není určena k rozvoji, protože ani ona, ani objekt její touhy nebudou moci vyznat své city.
 2. Počínaje před polednem ohlašuje menstruace nezapomenutelné období vzájemných námluv. A to platí nejen pro začátečníky ve vztahu, ale také pro ustavené páry, pokud jejich intimní život postrádá živé emoce.
 3. Menstruace, která se objeví v prvním segmentu dne - od 12 do 15 - předpovídá ideální vztahy v příštích několika týdnech..
 4. Pokud menstruace začala mezi 15 a 18 hodinami - řekne to ženě o pravděpodobných příjemných překvapeních v příštím měsíci. Její milovaný předvede své pozitivní stránky a potěší vyvoleného něčím romantickým.
 5. Krvácení po 18:00 říká, že ve vztahu těchto dvou nejde všechno hladce. Pravděpodobné problémy mohou začít v důsledku žárlivosti, podvodu nebo podhodnocení na straně jednoho nebo obou partnerů.

Kterákoli z možností věštění z menstruace z lásky je dnes pro dívky stále atraktivní.

Každou hodinu

Tato metoda predikce vám umožňuje zjistit, zda se sen splní, jak a kdy. Několik dní před očekávanou menstruací byste si měli přát a věnovat pozornost tomu, kdy začal výtok. V tabulce níže jsou uvedeny možnosti podrobně..

Čas výskytu menstruaceBude možné dosáhnout požadovaného, ​​co je k tomu zapotřebí
První hodina dneNaplnění záhady je pravděpodobné, pokud ovlivňovatel pomůže
1-2Sen se nesplní kvůli hrdosti
2-3Přání se nikdy nesplní
3-4Nikomu byste neměli říkat, co chcete
4-5Záhada se nesplní
5-6Přání se splní
6-7Sen není předurčen k uskutečnění
7-8To, co chcete, se splní
8-9Předpokládaná událost se s největší pravděpodobností nesplní
9-10Výsledkem bude pouze tvrdá práce
10-11Spolehlivý přítel pomůže ženě splnit si sen
11-12Toto přání se brzy splní
12-13Měli byste být trpěliví a počkat
13-14Koncipovaná se naplní za pár let
14-15Sen se po chvíli zhmotní
15-16Pravděpodobně se toto přání již splnilo
16-17Plán se naplní během příštích měsíců
17-18Některé důvody narušují provádění
18-19Splní se, pouze pokud budou splněny určité podmínky
19-20Abyste dosáhli toho, co chcete, musíte být aktivnější
20-21Sen je téměř splněn, je lepší o tom nemluvit
21-22Neuvědomeno z důvodu známého ženě
22-23Přání se splní asi za rok
23 do půlnociMusíte velmi silně věřit, že se váš sen splní

K dispozici je také možnost věštění z menstruace po dobu 12 hodin. V tomto případě jsou výsledky duplikovány. Výsledek takové predikce je méně spolehlivý..

Podle denní doby

Jedná se o jednu z nejpřesnějších a nejosvědčenějších metod věštění žen každý měsíc..

 1. Pokud ráno přišla nová menstruace, dámě se dostane pozornosti mužského pohlaví, dobrých vztahů s blízkými a řešení konfliktů. Vzhled silné náklonnosti a lásky je pravděpodobný, a ne vždy pro muže. Tímto způsobem se často projevují vřelé city k blízkým, včetně rodičů, dětí a přátel..
 2. Menstruace, která začala odpoledne před obědem, předpovídá skvělou náladu v nadcházejícím měsíci a možné přijetí dobrých zpráv i splnění tužeb..
 3. Menší potíže se objeví v příštích několika dnech, pokud příští menstruace začala odpoledne.
 4. Večerní krvácení, varuje před budoucí touhou a pocity osamělosti a nudy.

Počínaje nocí předpovídá menstruace podvod, odloučení od blízkých, ochlazení pocitů, utrpení. Pokud však víte o možném nebezpečí, je čas se připravit, abyste tomu zabránili - omezit negativní emoce, zkusit udělat ústupky.

Podle dnů v týdnu

Pokud menstruace začala jeden ze sedmi dnů, budoucnost se interpretuje takto:

 1. Pondělí. Pravděpodobně se objevily různé druhy obav, potíží a obav. Existuje také naděje na příjemné překvapení.
 2. Úterý. Na neočekávané setkání s osobou, která už dávno zmizela z dohledu, nebo na nové seznámení s někým, kdo si rychle uvědomí důležitost. Mohou začít životní změny.
 3. Středa. V příštím měsíci nepřichází příliš příznivé období, pravděpodobně nastanou menší problémy. To nebude trvat dlouho, ale žena by měla analyzovat situaci, aby se připravila a pochopila, kde může očekávat potíže..
 4. Čtvrtek. Je možná zábavná domácí párty s hody nebo nečekané pozvání na návštěvu.
 5. Pátek. Budou dobré zprávy, které ovlivní běh života. Problémy jsou však také pravděpodobné, je reálné se s nimi vyrovnat, pokud vynaložíte dostatečné úsilí. Za zmínku stojí také zdraví..
 6. Sobota. V příštích několika dnech to půjde dobře. Není třeba si dělat starosti, malé problémy se vyřeší samy a sen se splní. Lze doufat v vyznání lásky.
 7. Neděle. Blízká budoucnost bude bezstarostná a radostná, zlepší se vztahy s drahou osobou a stávající potíže budou rychle vyřešeny.

Věštění do dnů v měsíci

Tato metoda také ukazuje, co se brzy stane. Musíte si pamatovat datum, kdy začala další menstruace.

 1. Žena může očekávat příznivé období, úspěšné dokončení věcí, vyznání lásky, pokud krvácení začalo od 1. do 7. dne v měsíci. Možné jsou i neočekávané klepy, konflikty, nedorozumění nebo zanedbávání ve vztahu s partnerem.
 2. Menstruace, která začala ve druhém týdnu od 8 do 14, varuje před tajnými obdivovateli a nepřiměřenou žárlivostí. Je třeba držet sliby, jinak by mohlo dojít ke ztrátě důvěry. Žena by neměla podvádět a dovolit lži ve vztahu k sobě.
 3. Vzhled absolutoria od 15. do 21. dne v měsíci předznamenává splněný sen a finanční úspěch. Obecně je období příznivé.
 4. Pokud vaše menstruace nastane 18., jedná se o varování před možnou zradou a špatnými situacemi, které změní váš život. Ale nenechte se rozrušit, budou pozitivní okamžiky..
 5. Menstruační období, které začalo v týdnu od 22. do 28. dne v měsíci, varuje, že plánované může jít jiným způsobem, zrada je možná, měli byste být opatrní ve finančních záležitostech. Ale zároveň tyto události slibují dobrý výsledek a věci skončí úspěšně..
 6. Menstruace, která začala poslední dny v měsíci, naznačuje pravděpodobnost mystických událostí.

Ještě spolehlivější výsledek je dán věštění přesným datem začátku menstruace..

Den v měsíciCo je míněno
1Dobrá nálada a emoční povznesení během celého cyklu, dobrá zpráva je pravděpodobná
2Každá osoba, předmět nebo událost se stane nepříjemnou, zklamáním a opovržením
3Možná je hádka s partnerem nebo pracovní problémy, konflikt, který se může vyvinout v nepřátelství
4Dobrá nálada a rychlé splnění touhy, příjemné překvapení je pravděpodobné
PětNečekaný dárek nebo dobrý nákup, který potěší na dlouhou dobu
6Možná jiní šíří drby a fámy, stojí za to zastavit nebo omezit komunikaci s nimi
7Cizinec má silné city k ženě a stávající vztah bude silnější.
8Partner může během měsíce vyvolat žárlivost
devětOčekává se, že se o drbech řekne skandál s milovaným mužem
desetObjeví se pocit zamilování, vztahy zesílí nebo vybledlé emoce ožijí
jedenáctMůžete si být jisti svými pocity partnera, neměli byste žárlit
12Pravděpodobnost obdržení neočekávané pozornosti, která pravděpodobně nepřinese výsledky
13Během příštího měsíce přicházejí velké potíže a nepohodlí
čtrnáctDobré zprávy přijdou z dálky
patnáctJe možné přijímat rozrušující zprávy
šestnáctStojí za to mlčet více, jinak se očekávají vážné potíže.
17Vztah s partnerem je ohrožen, rozchod je pravděpodobný
osmnáctMěsíc projde ve znamení lásky, je možná nová etapa ve vývoji vztahů
19Vysoká pravděpodobnost setkání s vaším budoucím manželem
20Pocity nebudou sdíleny, klamání blízkými je možné
21Uložení vztahu bude fungovat pouze prostřednictvím upřímnosti.
22Pravděpodobné jsou neočekávané velké zisky, existuje naděje na nalezení dobrého zaměstnání
23Pocit šťastných a příjemných překvapení na příštích třicet dní
24Přijedou hosté, kteří dlouho čekali
25Brzy potkáme zajímavé lidi
26Někteří z přátel projeví laskavost a pomohou ženě v obtížné situaci.
27Splněný sen
28Očekává se úspěch v úsilí a materiální bohatství
29Pravděpodobnost zklamání a slz
třicetNová setkání, vzájemné pocity
31Brzy se objeví neočekávaná událost nebo výlet

Feng Shui věštění

Předpovídání pomocí tohoto východního učení je považováno za jedno z nejpravdivějších. Kombinuje tři parametry: den v týdnu, den v měsíci a přesný čas, kdy období trvalo.

Žena by si měla pamatovat, jakou část dne začala menstruace: ráno, odpoledne nebo večer. Výsledek musí být prostudován a zaznamenán. Poté postupně zkontrolujte, analyzujte a zapamatujte si hodnotu měsíce podle čísel a dnů v týdnu. Feng Shui dále doporučuje porovnat získané údaje a vytvořit pravděpodobnou předpověď pro příští měsíc.

Viz také: Věštění na kousku papíru

Lidová znamení pro menstruaci

Ve starověku byla menstruace ženy považována za nadpřirozený jev. Tento názor se z části odráží v lidových znameních a pověrách, které s ním souvisejí. Většina věštců věnuje pozornost včasnému nástupu kritických dnů..

 1. Pokud menstruace začala striktně podle plánu, události se budou pohybovat podle plánů a sny se stanou skutečností.
 2. V případě předčasného nástupu menstruace v životě je možný neočekávaný obrat.
 3. Pokud došlo ke zpoždění menstruace, pak je stabilita ve všech oblastech života dopředu, neočekávají se náhlé změny.

Lidé věřili, že během menstruace by žena neměla chodit do kostela, neměla by čistit nebo připravovat zásoby na zimu. Věřilo se, že krvácení, které začalo u dívky v den svatby, ohrožuje její budoucí děti životními obtížemi..

Věštění do lunárních dnů

Po dlouhou dobu lidé věřili, že žena závisí na noční hvězdě a jejích fázích. Například průměrná doba měsíčního cyklu je 28 dní, což je přesně stejné jako období plné revoluce přirozeného satelitu kolem Země. Proto navrhovaná metoda věštění do budoucna.

 1. Pokud výboj proběhl během dorůstajícího měsíce, ženy mohou očekávat splnění snů a hmotného bohatství..
 2. Měsíčně, ke kterému došlo za úplňku, předznamenává ztělesnění požadovaného, ​​hodně štěstí a živých dojmů.
 3. Když menstruace začala v klesající fázi, naznačuje to následné zklamání, nepříjemné situace a neúspěšné plány. Ale nezoufejte, protože se začátkem nového lunárního měsíce přijde dobrá série.

Zajímavý! Jedno z populárních znamení (nebo pověr) připisuje čarodějnické schopnosti ženě, jejíž období začalo na úplňku. Jednou v takových dnech měli zakázáno dívat se na lidi (zejména na kojence), aby zabránili zlému oku.

Novoroční předpověď menstruace

Další metoda věštění spojuje začátek menstruace a hlavní svátek roku. Pokud se krvácení objevilo 1. ledna, měli byste věnovat pozornost tomu, kdy začne další období 365 dnů.

Den v týdnu, který připadl na 1. lednaCo předznamenává příští rok
pondělíPřátelé vám pomohou splnit váš starý sen
úterýNesezdané dívky se setkají se svými snoubenci. Ti, kteří našli své štěstí, budou muset rodinu doplnit
středaŽena čeká na oslavu s velkým počtem hostů (svatba, výročí)
ČtvrtekObdobí v tento den slibují vítanou cestu
pátekMožnost koupě bytu nebo jiné nemovitosti
sobotaPravděpodobné vyznání lásky
NeděleMožná návrh na sňatek

Pokud vaše menstruace začala první lednový den, nedělejte si starosti - je lepší analyzovat, co přinese příští rok.

Od starověku se ženy snažily předpovídat budoucnost do prvního dne menstruace, protože věděly o tajemné síle krve během tohoto období. Nelze říci, jak pravdivé jsou výsledky takového důvěrného věštění, ale každá žena může ocenit jeho účinnost. Chcete-li to provést, musíte si pamatovat, kdy začala menstruace, prostudovat všech 5 možností věštění a přemýšlet, interpretovat výsledky. A pak během příštího měsíce sledujte, zda se proroctví naplní.

Věštectví podle menstruace - možnost 2, podle času, pro budoucnost

Věštectví podle menstruace je poměrně vzácné a zároveň pravdivé. Existují dva způsoby věštění podle menstruačního cyklu, pomocí kterých může dívka (žena) zjistit její budoucnost.

Okamžitou budoucnost lze předvídat podle toho, jaký den v týdnu a denní dobu období začíná. Níže jsou dvě možnosti věštění z menstruace.

Každý ví, že věštění je jiné. Existují docela vážné, například věštění z karet, vč. tarotové karty. Mnozí si dávají na takové aktivity pozor a nespěchají se k nim uchýlit..

Jedním ze způsobů, jak zjistit svůj osud, je věštění z menstruace. Existuje víra, že podle dne v týdnu, počtu a dokonce i denní doby, kdy začala menstruace, můžete zjistit, co vás čeká v budoucnu. Existují dokonce dvě verze tohoto věštění..

Věštění z menstruace - 2 možnosti

Věštectví podle menstruace je poměrně vzácné a zároveň pravdivé. Existují dvě možnosti věštění podle menstruačního cyklu, pomocí kterých může dívka zjistit svůj osud.

Mnoho lidí, kteří se pokoušeli uhodnout podle menstruace, tvrdí, že všechny předpovědi v jejich životě se splnily. Proto si myslíme, že to stojí za vyzkoušení. Koneckonců, nic zločinného se nestane a ani nebudete muset dělat nic zvláštního. Jen v den začátku menstruace porovnejte datum a čas s údaji z tohoto článku. Co když se ukáže, že to opravdu funguje?

Věštectví podle menstruace: denní doba - možnost 1 (první)

Pokud tedy vaše menstruační dny začaly v ranních hodinách, pak vás čeká láska, ale ne nutně pro opačné pohlaví. Může to být například láska k dětem, rodičům, přátelům. Předpověď neznamená, že tento pocit náhle vzplane. Možná tento pocit existuje již dlouhou dobu. Znamená to, že něha a teplo mohou být docela dlouhé.

Pokud menstruace začala odpoledne, také to slibuje dobrou náladu pro celý nadcházející cyklus, ale večerní hodiny nástupu menstruace jsou nepříznivé, to hovoří o nadcházejícím nudném a neradostném životě, často - k oddělení od milovaného člověka.

Věštectví podle menstruace: dny v týdnu - možnost 2

Nyní popíšeme předpověď pro dny v týdnu. Zvažte dvě možnosti věštění najednou. Druhá možnost je označena v závorkách.

Pokud menstruační cyklus začal první den v týdnu - pondělí, očekávejte poplach. Ale nepropadejte panice. Koneckonců, úzkost může být také jiná, dokonce příjemná. Tato předpověď naznačuje, že tyto obavy mohou nějakým způsobem souviset s překvapením. (Podle druhé metody jde o vítězství v nějaké důležité záležitosti)

Začátek menstruace v úterý naznačuje bezprostřední setkání s nějakou osobou, dnes pro vás možná dokonce cizí. (Předpovědi pro tento den jsou stejné.)

Ve středu je menstruace známkou nepříjemných událostí v životě, které budou trvat až do konce menstruace. (U nepředvídaných událostí predikce neurčuje, které z nich.)

Ve čtvrtek spolu s nástupem menstruace počkejte na pozvání někoho navštívit. Možná vás pozvou i cizí lidé, nebo prostě musíte jít s někým na schůzku. V každém případě vás to překvapí, protože takové plány nebyly. (Předpověď znamená, že se za něco budete velmi stydět.)

V pátek očekávejte nějaké novinky. Určitě se stane něco neočekávaného, ​​možná nepříjemného i příjemného. (Na nepříjemné události.)

Pokud se v sobotu objevila menstruace, očekávejte vyznání lásky a další příjemnou událost - splnění jakéhokoli druhu touhy. (Předpověď v této verzi také slibuje vyznání lásky.)

A nedělní kritické dny nás také potěší příjemnou komunikací s přáteli a několika vtipnými událostmi. (Předpověď slibuje, že se brzy seznámíte.)

Věštectví podle menstruace: dny v měsíci

Nyní si promluvme podrobněji o počtu měsíců, ve kterých menstruační cyklus začal..
1 - Během celého cyklu bude docházet k pocitu euforie a štěstí.

2 - Pocit zanedbávání kvůli události nebo osobě.

3 - Je možná hádka, která může vyústit ve skandál nebo brzy zapomenuta. Vše záleží na vás.

4 - Nádherný den, který se promění v rychlý pocit štěstí.

5 - Brzy na vás čeká příjemné překvapení.

6 - Možná vás někdo pomlouvá, nebo vám někdo řekne nepříjemné věci.

7 - Říká, že vás někdo velmi miluje.

8 - po celý cyklus budete na někoho velmi žárlit.

9 - Opět mluví o pomluvě, ale tentokrát vaším směrem. A proto mohou nastat nějaké problémy.

10 - Slibuje pocit zamilování, navíc alespoň po celou dobu menstruace.

11 - Můžete si být jisti, že vás váš milenec nebude podvádět, alespoň do konce cyklu.

12 - Někdo vás okouzlí svým kouzlem a možná využije služeb magie k získání vaší pozornosti

13 - Předpovídá neštěstí.

14 - Dobrá zpráva.

15 - Špatné zprávy.

16 - Zaplatíte za svou mluvivost.

17 - Rozloučit se s milovanou osobou.

18 - Věštění z 10. se opakuje.

19 - určitě budete někoho velmi milovat.

20 - K neopětované lásce z vaší strany.

21 - Někdo je vůči vám nepoctivý.

22 - Hmotné zboží přijde odněkud.

23 - Pocit štěstí během celého cyklu vás neopustí.

24 - Rychlí návštěvníci u vás doma.

25 - Brzy se seznámíte.

26 - Někdo k vám pocítí soucit.

27 - Některá přání, která jste učinili dříve, budou konečně splněna.

28 - Slibuje hodně štěstí v blízké budoucnosti.

29 - Něco vás v blízké budoucnosti velmi rozruší, kvůli kterému budete ronit mnoho slz. Klid nepřijde brzy.

30 - Hovoří o vzájemném soucitu s člověkem.

31 - V životě se stane něco neočekávaného. Navíc je specifikováno, že to může být hluboký pocit nebo dobrodružství.

Rozhodněte se sami: věřte tomu nebo ne! Doufáme však, že vás každopádně čekají příjemné změny.!

Věštectví podle menstruace - možnost 2

Existuje poměrně vzácný a zároveň věrohodný způsob předpovídání štěstí pomocí menstruace, jehož předpovědi se naplní, ale po začátku menstruačního cyklu - to je předpovídání menstruace - možnost 2. Toto věštění předpovídá hlavní události, které se dívce stanou během jednoho nebo druhého menstruačního cyklu. Přirozeně je takové věštění čistě individuální. Tuto metodu můžete uhodnout jednou, první den začátku cyklu. Povaha prorockých předpovědí přímo souvisí s dnem v týdnu, datem měsíce a denní dobou, kdy začíná menstruace. Řekneme vám o vaší budoucnosti ao věštění pomocí možnosti 2 měsíčně.

Ranní začátek menstruačního cyklu tedy předznamenává lásku a tento hluboký cit může vzniknout nejen pro muže, ale také pro blízké a drahé lidi. Vřelé, příjemné a také radostné vztahy s těmito lidmi budou určitě trvat až do konce cyklu. Pokud menstruační cyklus začal odpoledne, znamená to také příznivé události, které přinesou radost a dobrou náladu pro nadcházející období. Pokud menstruace začala odpoledne, pak to slibuje nudu a nadcházející melancholii během příštího týdne. Nejnepříznivějším obdobím začátku cyklu je noční čas, protože to předznamenává oddělení a bolestivé oddělení.

Neméně důležitý je také den v týdnu začátku menstruačního cyklu. Pokud vaše období začalo v pondělí, znamená to vítězství, může to být obrovská výhra v loterii, splnění vašich plánů, překonávání překážek, propagace atd..
Úterý ohlašuje nečekané setkání, které může radikálně změnit život k lepšímu, může to být také rande nebo uvítací setkání se starým přítelem nebo přítelem.

Pokud menstruace začala ve středu, pak na dívku čeká nečekané překvapení, může to být pozvánka na návštěvu, obdržení dlouho očekávaného daru nebo jen povýšení v práci, které se také stane spontánní novinkou.
Čtvrtek předznamenává výskyt takových okolností nebo událostí, při nichž žena zažije ostych a plachost. Pokud tedy začátek menstruačního cyklu spadne na tento den v týdnu, musíte tuto situaci klidně přijmout a předem se připravit na správný výsledek..
Pátek slibuje potíže, mohou to být urážlivé a otravné situace v práci nebo v rodině. Neměli byste být z toho naštvaní, protože s příchodem nového cyklu se situace může dramaticky změnit.

Pokud menstruace začíná v sobotu, pak na tuto osobu čeká vyznání lásky a splnění tužeb a touhy jak milostné, tak obchodní povahy jsou splněny.
Začátek vašeho období v neděli slibuje zajímavé seznámení nebo setkání..
Pomocí věštění z menstruace - možnost 2, se každá dívka dozví, co ji během nadcházejícího cyklu čeká. Při předpovědích hraje důležitou roli také počet menstruačních cyklů. Pokud menstruace začíná 1., pak na osobu čeká příjemné překvapení.

2. číslo ohlašuje příjem zpráv.
3. číslo - lítost.
4. číslo znamená, že je nutné se předem připravit na příjem hostů, kteří neočekávaně navštíví váš domov.
Páté číslo slibuje smutek i blížící se odloučení od milovaného člověka.
Šesté číslo předznamenává vzrušení kvůli nepříjemným rozhovorům a drbům. Čím klidněji je tedy vnímáte, tím snáze toto období uběhne..
Sedmý slibuje vážný koníček, který se v budoucnu stane vzájemnou láskou.
Osmý předznamenává ponížení, které může vzniknout z pomluv a pověstí.
9. – 10. Předznamenává lásku, která se najednou setká na vaší cestě.
11. číslo hovoří o loajalitě a oddanosti vašeho vyvoleného.
12. předznamenává vášnivé vztahy a lásku.
13. číslo varuje, aby se staralo o vaše zdraví.
14. předznamenává dobré zprávy.
15. také slibuje, že bude dostávat zprávy, jen méně příjemné.
16. předznamenává přijímání zpráv nebo dopisů od příbuzných nebo vzdálených známých.
Sedmnáctý slibuje náhlé pozvání na návštěvu nebo romantické rande.
Osmnáctý slib, že všechny vaše plány a touhy se brzy splní.
19. předznamenává silnou a vzájemnou lásku. Během celého menstruačního cyklu dostane dívka vřelý přístup od milovaného člověka..
20. slibuje nudu a touhu.
21. slibuje, že dostane dobré zprávy.
22. slibuje vášnivé smíření s milovanou osobou po násilné hádce nebo obtížném odloučení.
23. číslo říká, že se na vás usmívalo štěstí a pohoda.
24. předznamenává mnoho radostných a příjemných okamžiků během celého menstruačního cyklu..
25. slibuje gratulace.
26. předpovídá návrat milovaného člověka.
27. naznačuje, že se brzy všechny plány a touhy splní.
28. předznamenává zradu nebo zradu milovaného člověka.
29. slibuje zklamání a hořké slzy.
30. číslo naznačuje, že dívka po nějaké události změní názor a názory.
31. naznačuje dobré zprávy.

Věštění z menstruace - možnost 2 - to je docela přesné, pravdivé a individuální věštění, které je mezi mladými dívkami velmi oblíbené.

Pravdivé věštění menstruací pro lásku - zjistěte svůj osud!

Menstruace je nezbytnou součástí života každého zdravého ženského těla. Naši předkové věřili, že žena během menstruace je obdařena zvláštními magickými schopnostmi a na intuitivní úrovni má sklon vnímat rady vyšších sil. Existuje dokonce věštění z menstruace, z nichž 2 verze se dnes aktivně používají. Umožňuje vám zjistit, jaké události budou pro vás naplněny celý příští měsíc..

Obecné informace o věštění

Každý zástupce spravedlivého pohlaví má příležitost používat věštění v kritické dny, ale pouze jednou za měsíc - první den jejich začátku. Mnoho dívek má pocit, že brzy dostanou menstruaci kvůli přítomnosti určitých příznaků. Ale pro věštění je obzvláště cenný okamžik, kdy se objevilo úplně první špinění..

Na základě mnoha požadavků našich předplatitelů jsme pro váš mobilní telefon připravili přesnou aplikaci horoskopu. Pro vaše znamení zvěrokruhu budou přicházet prognózy každé ráno - nelze je nechat ujít!
Stažení zdarma: Daily Horoscope 2020 (k dispozici pro Android)

Vezměte prosím na vědomí, že období vám nebudou moci vyprávět o vzdálených událostech. Maximální období, pro které platí prognóza, je 30 kalendářních dnů nebo měsíc (rovná se jednomu menstruačnímu cyklu).

Zároveň vám můžeme říci o budoucnosti:

 • Denní doba;
 • den v týdnu, kdy začala menstruace;
 • počet jejich zahájení.

Nyní zvážíme všechny tyto charakteristiky podrobněji..

Frustrovaný menstruací? Ve skutečnosti jsou pro ženské tělo velmi důležité, proč to zjistíte v následujícím videu:

Pravdivé věštění o menstruaci podle denní doby

Musíte obrátit svou pozornost na čas nástupu menstruace a vyhledat pomoc při tlumočení:

 • Nejlepší čas na zahájení menstruace je brzy ráno (před jedenáctou). V takovém případě budete během příštího měsíce dostávat od opačného pohlaví velkou pozornost a ocitnete se v harmonickém vztahu s okolním světem. Pokud jste s někým ve střetu, velmi brzy se tato situace zlepší..
 • Odpoledne (od jedenácté ráno do jedné odpoledne). Můžete se také uklidnit - den předznamenává pro vás pouze radostné a pozitivní události a také naznačuje, že Lady Fortune vás bude ve všem doprovázet.
 • V poledne (od 14:00 do 17:00). Pokud začátek menstruace spadl na toto období, věštění naznačuje, že můžete čelit velkým problémům a neúspěchům. Měli byste být opatrní a důvěřovat pouze sobě..
 • Večer (od 18 do 21 hodin). Večerní nástup menstruace je příznivější než v předchozích možnostech, ale nejsou vyloučeny události, které vám způsobí smutek. Můžete se také cítit osaměle následujících třicet dní..
 • V noci (od 22:00 do 6:00). Pokud kritické dny začínají v noci, je větší pravděpodobnost, že zažijete bolestivé rozchody s blízkými lidmi. Je také možné, že rozchod bude vyvolán podvodem nebo nepoctivostí vašich blízkých. Během celého cyklu se mohou objevit další nepříjemná překvapení..

Ale i v této situaci, pokud jste obdrželi ne příliš pozitivní předpověď, nespěchejte, abyste se rozrušili. Měsíční cyklus je pouze třicet dní a následující cyklus s největší pravděpodobností rozhodně změní stav věcí k lepšímu..

Věštectví podle menstruace pro lásku ke dni v týdnu

Dny v týdnu také nesou určitou charakteristiku. Pokud chcete dosáhnout přesnějšího výsledku, můžete použít tyto dvě metody současně..

Co tedy znamená každý den v týdnu??

 • Pondělí. Nese to docela těžkou energii. Tradičně to předvádí zdání významného vzrušení a potíží, ale s jakými emocemi budou spojeny, to rozhodně není známo. Existuje jedna dobrá věc, pokud vaše menstruace začíná v pondělí: někdo, koho znáte, vás plánuje překvapit..
 • Úterý. Pokud vaše menstruace začala druhý den v týdnu, brzy uvidíte svého dobrého přítele, se kterým jste dlouho nemluvili. Rovněž není vyloučeno romantické seznámení s velmi milým chlapem nebo mužem. Kromě toho můžete pravděpodobně zaznamenat velké změny (ale pravděpodobnost druhé není příliš vysoká).
 • Středa. To není nejlepší čas na zahájení menstruace. Během dalšího cyklu budete muset řešit různé problémy a neustále se o ně starat. Ale dobrá věc je, že nakonec budete úspěšně zvládat všechny potíže, pokud pro to přijmete určitá opatření. Pokud také ve středu začne menstruace, znamená to, že vám vyšší moci chtějí říct, že musíte pokračovat v boji, a získáte vítězství..
 • Čtvrtek. Není to příliš jednoznačný den v týdnu. Na jedné straně předznamenává aktivní oslavu nějaké události v hlučné společnosti. Na druhou stranu to naznačuje, že kvůli tomuto setkání můžete čelit velkým problémům, takže musíte být velmi opatrní.
 • Pátek. Je to velmi dobrý den pro zahájení menstruačního cyklu. Čeká vás dobrá zpráva, která pro vás bude velmi nečekaná a může radikálně změnit váš život. Musíte však pracovat na sobě a na situaci.
 • Sobota. Je další dobrý den. Váš život v příštích 30 kalendářních dnech bude naplněn pozitivními událostmi. Je pravděpodobné, že snadno najdete významné výhody. V takovém případě vás všechny problémy a špatné počasí obejdou na desáté silnici. Osud pro vás připravil příjemné překvapení!
 • Neděle. Začátek vašeho období v neděli vás naladí na vlnu pozitivních a pozitivních emocí. Vzhled malých „trhlin“ ve vztahu je možný, ale budete schopni situaci včas napravit.

Interpretace všech dnů v měsíci

Právě pomocí kouzla čísel můžete vytvořit přesnou předpověď na příštích 30 dní.

K předpovědi své budoucnosti použijte následující interpretace každého čísla:

 • První číslo - osud vám slibuje radostné události, které vás povzbudí, naplní pocitem euforie.
 • Zadruhé - budete zklamáni v nějaké osobě z vašeho vnitřního kruhu.
 • Za třetí, není vyloučen konflikt, který lze buď rychle vyřešit, nebo transformovat na vleklé nepřátelství - vaše činy budou v tomto případě hrát velkou roli.
 • Za čtvrté - velmi brzy se váš nejvnitřnější sen splní.
 • Za páté - očekávejte, že od svého blízkého obdržíte příjemné překvapení.
 • Za šesté - budete trpět zlým jazykem někoho jiného, ​​buďte opatrní, protože vaši nepřátelé jsou nyní na vrcholu.
 • Sedmé - předznamenává vzájemný žhavý pocit.
 • Osmé - následujících třicet dní budete žárlit na svého milovaného.
 • Devátý - bude o vás řeč, vaši nepřátelé se vám dokonce pokusí zkazit plány.
 • Desátý - nadcházející menstruační cyklus vám slibuje, že se do nějaké osoby zamilujete.
 • Jedenácté - můžete neočekávaně čelit bezuzdné žárlivosti na sebe. Ukažte ženskou moudrost a nehádejte se se svým milovaným kvůli maličkostem.
 • Dvanáctý - předpovídá vznik velmi vytrvalého obdivovatele, který se pravděpodobně obrátí k černé magii o pomoc, aby získal vaši přízeň.
 • Třináctého - příštích třicet dní najdete nepříliš harmonickou atmosféru.
 • Čtrnáctý - dostanete dobré zprávy od člověka, který je vašemu srdci drahý.
 • Patnáctý - buďte opatrní - někdo z vašeho okolí vás nepříjemně překvapí.
 • 16. - ovládejte svá slova, jinak můžete vyvolat vážné střety s rodinou nebo pracovníky.
 • Sedmnáctý - čelíte krátkému nebo dlouhému odloučení od milence.
 • Osmnáctý - pokud jste se ještě nesetkali se svým snoubencem, pak s největší pravděpodobností obdržíte nabídku k sňatku a u vdaných žen toto číslo předpovídá přechod do jiné fáze vztahu.
 • Devatenáctý - potkáte příslušníka opačného pohlaví, který vás fascinuje, i když ve skutečnosti nechce nic vážného.
 • Dvacátý - měli byste se mít na pozoru před podvodem od svých přátel nebo spřízněné duše.
 • Dvacáté první - číslo je varování, musíte být vždy upřímní se svým milencem, abyste neztratili svůj vztah.
 • Dvacet sekund - celý následující menstruační cyklus, nebudete cítit potřebu financí.
 • Dvacátý třetí - zažijete příjemné události, které výrazně zlepší vaši náladu a poskytnou vám stav štěstí.
 • Dvacáté čtvrté - velmi brzy hosté navštíví váš domov.
 • Dvacáté páté - toto číslo slibuje časné seznámení s příjemným mladým mužem, které může skončit manželstvím.
 • Dvacátého šestého - budete mít věrného a oddaného přítele, na kterého se můžete spolehnout.
 • Dvacátý sedmý - osoba, která se náhle objeví ve vašem životě, vám pomůže uskutečnit jednu z vašich tajných tužeb.
 • Dvacátý osmý - číslo vám neslibuje významné změny v oblasti osobních vztahů, ale ve své kariéře dosáhnete úspěchu, můžete se spolehnout na získání finančního zisku.
 • Dvacátého devátého - pokud vaše menstruace začala v tento den, znamená to, že brzy vyroníte spoustu hořkých slz. Není třeba skrývat svůj problém před svými blízkými - podělte se s nimi o svůj zármutek.
 • Třicátá - slibuje vám, že se setkáte s pozitivním mužem nebo mužem, se kterým můžete vytvořit šťastný vztah.
 • Třicátý první - číslo slibuje, že na vás čekají vzrušující dobrodružství a příjemná překvapení.

Věštectví podle menstruace není jen vzrušující zábava. Kritické dny jsou tajnou věcí, které je vždy věnována velká pozornost, mají posvátný význam a mají určitý dopad na energii ženy. Nenechte si ujít příležitost zjistit osud blízké budoucnosti pomocí tohoto zajímavého a pravdivého věštění!

Věštění podle možnosti menstruačního cyklu 2

Pro mnohé bude těžké uvěřit, ale tento typ věštění je v současnosti zcela běžný. O menstruaci existuje obrovské množství lidových znamení a přesvědčení, kterým moderní dívky zcela důvěřují..
Takové věštění obvykle poskytuje informace pouze o příštím měsíci, bez dlouhodobých vyhlídek, ale to stačí, když hádáte každý měsíc.

 • Věštectví podle menstruace dnes;
 • Denní čas;
 • Hodnota dne v týdnu;
 • Věštectví podle měsíce - hodnota dne v měsíci.

Druhá kategorie je obsáhlejší, zahrnuje věštění podle čísel, podle kávové sedliny, podle data narození a samozřejmě věštění podle menstruace.

V moderním světě jsou mladí lidé stále.

Toto věštění lze nazvat rituálem.,.

Mnoho dívek věří, že podle počtu, dnů v týdnu a denní doby, kdy začíná menstruace, mohou předpovídat svou vlastní budoucnost..

Věštění z menstruace může vypadat lehkovážně a dokonce absurdně, ale je těžké odolat skutečnosti, že mnoho žen věří v jeho pravdivost a účinnost, navíc existuje obrovské množství důkazů, které říkají, jak pomocí tak jednoduchého typu věštění dívky skutečně poznaly vlastní budoucnost.

Můžete věřit nebo nevěřit v účinnost a pravdivost věštění, ale můžete to vždy zkusit a podívat se na konečný výsledek, možná vás může překvapit.

Věštění dnes podle menstruace

Pro mnohé bude těžké uvěřit, ale tento typ věštění je v současnosti zcela běžný. O menstruaci existuje obrovské množství lidových znamení a přesvědčení, kterým moderní dívky zcela důvěřují..
Takové věštění obvykle poskytuje informace pouze o příštím měsíci, bez dlouhodobých vyhlídek, ale to stačí, když hádáte každý měsíc.

Můžete hádat pouze jednou - v den, kdy začal menstruační cyklus. Predikce bude zcela záviset na tom, kdy období začalo. Pozornost je věnována nejen číslu, ale také dni v týdnu a také přesnému času.

Denní čas

Ráno je nejlepší čas. Předpokládá se, že pokud menstruace začala brzy ráno, znamená to rychlou lásku nebo harmonii a porozumění v rodině. Obecně tato denní doba naznačuje pozitivní vztah s blízkými: s blízkými příbuznými, milenkou, s dětmi a nejbližšími přáteli. Pokud vaše období začala ráno, pak budete mít příští měsíc jen vřelé a něžné vztahy s lidmi, které máte rádi..

Tyto metody pomáhají rozvíjet intuici.

Den - do 13:00. Považuje se také za vhodný čas pro zahájení menstruačního cyklu. Tento čas naznačuje, že celý příští měsíc vašeho života bude naplněn laskavostí, radostí a štěstím..

Odpoledne není vhodná doba. Nástup menstruace v tomto okamžiku může znamenat malé potíže a selhání, které vás čekají v blízké budoucnosti..
Začátek cyklu večer předznamenává neúspěšný měsíc, možná se vám stanou nějaké události, které způsobí dostatečně dlouhý smutek nebo touhu.

Noc je nejhorší doba. Začátek nočního cyklu může předznamenat úzké oddělení od blízkých..

Hodnota dne v týdnu

Důležitý je také den v týdnu, kdy začal menstruační cyklus..
Pondělí - začátek cyklu v tento den může naznačit možné domácí práce a starosti, které mohou nastat, a to z příjemných i nepříjemných důvodů.

Dá se říci, že celý náš život se skládá z neustálých problémů, ale to, co předpovídá měsíčník, bude něco docela důležitého a neobvyklého. Za zmínku stojí také to, že začátek menstruace v tento den může také předzvěstí drahého daru, který od milovaného dostanete..

Úterý - předznamenává rychlé setkání se starým známým, přítelem nebo příbuzným, se kterým jste se dlouho neviděli. V některých případech (poměrně zřídka) může začátek úterního cyklu také předzvěst časné seznámení s osobou, která vám bude postupem času velmi drahá a blízká. Další možností pro význam takového začátku cyklu jsou bezprostřední změny v životě..

Středa je nepříznivým dnem pro nástup menstruace. Tento den může slíbit spoustu potíží, které se vám během příštího měsíce stanou. Ale nezoufejte, všechny tyto potíže nebudou fatální a řešitelné, můžete vyřešit všechny problémy, které vzniknou sami, pokud se nerozrušíte a nevzdáte se. Pamatujte, že jste dostali varování, nikoli větu, takže buďte připraveni na potíže, ale nebojte se jich..

Čtvrtek je den, kdy věštění z menstruace nelze jednoznačně interpretovat. Na jedné straně může začátek cyklu v tento den znamenat pozvání na hlučnou dovolenou nebo hostinu, je možné, že se tato dovolená uskuteční ve vašem domě a vy sami budete hostitelkou stolu. Na druhou stranu může tento den předzvěst, že v určitém okamžiku náhodou navštívíte cizince, a není známo, zda bude toto setkání příjemné nebo ne. V každém případě je ve vašich silách zajistit, aby bylo jakékoli setkání bezpečné, zvláště teď, když jste na to byli upozorněni..

Pátek je dnem událostí. Začátek cyklu v tento den může ohlašovat bezprostřední dobrou zprávu, která zcela změní váš život. Současně jsou možné určité potíže, které je třeba překonat a na které budete muset vynaložit velké úsilí..

Sobota je dobrý den pro zahájení menstruace; předznamenává hladký a příjemný vývoj všech vašich životních událostí. Nemusíte se příliš bát a rozruchovat, všechny problémy vyřeší samy, s minimálním zapojením. Je pravděpodobné, že vám příští měsíc někdo, koho znáte, vyzná lásku, nebo se splní vaše dlouholeté přání, na které byste mohli jednoduše zapomenout..

Neděle je nejlepší den, tento začátek menstruace může být předzvěstí celého měsíce zábavy a radosti, bezstarostného a šťastného času. Je možné, že v blízké budoucnosti vyřešíte problémy, které vás trápí ve vztazích s vaším blízkým, k čemuž velmi pomůže upřímný rozhovor od srdce k srdci.

Věštectví podle měsíce - hodnota dne v měsíci

Kromě denní doby a dne v týdnu můžete také uhodnout podle dnů svého období - zvažte den v měsíci, datum, kdy cyklus začal.

 • 1 - během příštího měsíce se ve vašem životě objeví příjemné události a setkání, které způsobí skutečnou euforii a štěstí.
 • 2 - brzy se můžete setkat s pocitem zanedbání nebo zklamání ve vztahu k události nebo osobě.
 • 3 - je možná hádka, jejíž další vývoj zcela závisí na vás, buď bude problém zapomenut, nebo to přeroste v rozsáhlý skandál.
 • 4 - ve vašem životě se stanou příjemné události, na které jste dlouho čekali.
 • 5 - brzy vás čeká příjemné překvapení od osoby, kterou milujete.
 • 6 - varování, možná máte nepřítele, který pro vás připravuje nějaký špinavý trik (možné jsou pomluvy a pomlouvání).
 • 7 - někdo vás miluje natolik, že vás považuje za smysl celého svého života.
 • 8 - brzy zažijete takový nepříjemný pocit jako žárlivost.
 • 9 - někdo plánuje narušit váš vztah s milovanou osobou.
 • 10 - brzy na vás čeká pocit lásky, nebo začne nové kolo ve vztahu s milovanou osobou.
 • 11 - pamatujte, že váš milenec je vám věrný a upřímný k vám, alespoň na příští měsíc ho nepodezírejte z žádných nesmyslů.
 • 12 - brzy potkáte okouzlujícího a milého člověka, ale buďte opatrní, může pomocí magie upoutat vaši pozornost na sebe.
 • 13 - brzy nastanou vážné potíže.
 • 14 - očekávejte dobré zprávy.
 • 15 - očekávejte špatné zprávy.
 • 16 - není třeba hodně klábosit nebo klábosit, může to selhat.
 • 17 - možné krátkodobé nebo dlouhodobé oddělení od milovaného člověka.
 • 18 - je možná nová láska nebo vývoj staré.
 • 19 - věštění z menstruace v tento den naznačuje, že se brzy zamilujete, ale není známo, zda bude láska vzájemná.
 • 20 - neopětovaná láska je možná.
 • 21 - varování, milovaný člověk vám může lhát.
 • 22 - očekávejte neočekávaný příjem - finanční blahobyt.
 • 23 - příjemné události, které vás potěší.
 • 24 - brzy se ve vašem domě uskuteční setkání nebo oslava, která bude mít mnoho návštěvníků.
 • 25 - nové příjemné seznámení se zajímavou osobou.
 • 26 - potkáte někoho, kdo dokonale rozumí vaší bolesti a vašemu rozrušení.
 • 27 - vaše staré přání se brzy splní, pomoc přijde z neočekávané strany.
 • 28 - v práci vás čeká úspěch a potenciální zisk.
 • 29 - brzy se může stát něco, co vás velmi rozruší, což vám způsobí slzy, buďte na to připraveni a neskrývejte své vlastní emoce, jen tak můžete překonat potíže.
 • 30 - je možné rozvíjet vztah s novým člověkem.
 • 31 - ve vašem životě se stanou neočekávané události, je možné, že brzy vyrazíte na výlet, ale existuje šance, že uděláte čin, za který se později budete stydět.

Hádali podle měsíčního cyklu od starověku, ale nelze jednoznačně říci, zda se jedná o skutečné věštění nebo o jednoduchou zábavu. V každém případě můžete vždy vyzkoušet věštění z měsíce - pamatujte si den, kdy cyklus začal, podívejte se na jeho interpretaci a porovnejte s událostmi, které se ve vašem životě v blízké budoucnosti vyskytnou.

Nejlepší kartářky vám řeknou to nejlepší pro vás.

Výtok žluté barvy z mléčné žlázy při stlačení se může objevit z fyziologických důvodů a také indikovat vývoj vážného onemocnění. Vše závisí na doprovodných příznacích a mnoha dalších faktorech, například na přítomnosti nepohodlí nebo bolesti, stejně jako na barvě kapaliny.