Věštění do dnů začátku menstruace

Pro mnohé bude těžké uvěřit, ale tento typ věštění je v současnosti zcela běžný. O menstruaci existuje obrovské množství lidových znamení a přesvědčení, kterým moderní dívky zcela důvěřují..
Takové věštění obvykle poskytuje informace pouze o příštím měsíci, bez dlouhodobých vyhlídek, ale to stačí, když hádáte každý měsíc.

 • Věštectví podle menstruace dnes;
 • Denní čas;
 • Hodnota dne v týdnu;
 • Věštectví podle měsíce - hodnota dne v měsíci.

Druhá kategorie je obsáhlejší, zahrnuje věštění podle čísel, podle kávové sedliny, podle data narození a samozřejmě věštění podle menstruace.

V moderním světě jsou mladí lidé stále.

Toto věštění lze nazvat rituálem.,.

Mnoho dívek věří, že podle počtu, dnů v týdnu a denní doby, kdy začíná menstruace, mohou předpovídat svou vlastní budoucnost..

Věštění z menstruace může vypadat lehkovážně a dokonce absurdně, ale je těžké odolat skutečnosti, že mnoho žen věří v jeho pravdivost a účinnost, navíc existuje obrovské množství důkazů, které říkají, jak pomocí tak jednoduchého typu věštění dívky skutečně poznaly vlastní budoucnost.

Můžete věřit nebo nevěřit v účinnost a pravdivost věštění, ale můžete to vždy zkusit a podívat se na konečný výsledek, možná vás může překvapit.

Věštění dnes podle menstruace

Pro mnohé bude těžké uvěřit, ale tento typ věštění je v současnosti zcela běžný. O menstruaci existuje obrovské množství lidových znamení a přesvědčení, kterým moderní dívky zcela důvěřují..
Takové věštění obvykle poskytuje informace pouze o příštím měsíci, bez dlouhodobých vyhlídek, ale to stačí, když hádáte každý měsíc.

Můžete hádat pouze jednou - v den, kdy začal menstruační cyklus. Predikce bude zcela záviset na tom, kdy období začalo. Pozornost je věnována nejen číslu, ale také dni v týdnu a také přesnému času.

Denní čas

Ráno je nejlepší čas. Předpokládá se, že pokud menstruace začala brzy ráno, znamená to rychlou lásku nebo harmonii a porozumění v rodině. Obecně tato denní doba naznačuje pozitivní vztah s blízkými: s blízkými příbuznými, milenkou, s dětmi a nejbližšími přáteli. Pokud vaše období začala ráno, pak budete mít příští měsíc jen vřelé a něžné vztahy s lidmi, které máte rádi..

Tyto metody pomáhají rozvíjet intuici.

Den - do 13:00. Považuje se také za vhodný čas pro zahájení menstruačního cyklu. Tento čas naznačuje, že celý příští měsíc vašeho života bude naplněn laskavostí, radostí a štěstím..

Odpoledne není vhodná doba. Nástup menstruace v tomto okamžiku může znamenat malé potíže a selhání, které vás čekají v blízké budoucnosti..
Začátek cyklu večer předznamenává neúspěšný měsíc, možná se vám stanou nějaké události, které způsobí dostatečně dlouhý smutek nebo touhu.

Noc je nejhorší doba. Začátek nočního cyklu může předznamenat úzké oddělení od blízkých..

Hodnota dne v týdnu

Důležitý je také den v týdnu, kdy začal menstruační cyklus..
Pondělí - začátek cyklu v tento den může naznačit možné domácí práce a starosti, které mohou nastat, a to z příjemných i nepříjemných důvodů.

Dá se říci, že celý náš život se skládá z neustálých problémů, ale to, co předpovídá měsíčník, bude něco docela důležitého a neobvyklého. Za zmínku stojí také to, že začátek menstruace v tento den může také předzvěstí drahého daru, který od milovaného dostanete..

Úterý - předznamenává rychlé setkání se starým známým, přítelem nebo příbuzným, se kterým jste se dlouho neviděli. V některých případech (poměrně zřídka) může začátek úterního cyklu také předzvěst časné seznámení s osobou, která vám bude postupem času velmi drahá a blízká. Další možností pro význam takového začátku cyklu jsou bezprostřední změny v životě..

Středa je nepříznivým dnem pro nástup menstruace. Tento den může slíbit spoustu potíží, které se vám během příštího měsíce stanou. Ale nezoufejte, všechny tyto potíže nebudou fatální a řešitelné, můžete vyřešit všechny problémy, které vzniknou sami, pokud se nerozrušíte a nevzdáte se. Pamatujte, že jste dostali varování, nikoli větu, takže buďte připraveni na potíže, ale nebojte se jich..

Čtvrtek je den, kdy věštění z menstruace nelze jednoznačně interpretovat. Na jedné straně může začátek cyklu v tento den znamenat pozvání na hlučnou dovolenou nebo hostinu, je možné, že se tato dovolená uskuteční ve vašem domě a vy sami budete hostitelkou stolu. Na druhou stranu může tento den předzvěst, že v určitém okamžiku náhodou navštívíte cizince, a není známo, zda bude toto setkání příjemné nebo ne. V každém případě je ve vašich silách zajistit, aby bylo jakékoli setkání bezpečné, zvláště teď, když jste na to byli upozorněni..

Pátek je dnem událostí. Začátek cyklu v tento den může ohlašovat bezprostřední dobrou zprávu, která zcela změní váš život. Současně jsou možné určité potíže, které je třeba překonat a na které budete muset vynaložit velké úsilí..

Sobota je dobrý den pro zahájení menstruace; předznamenává hladký a příjemný vývoj všech vašich životních událostí. Nemusíte se příliš bát a rozruchovat, všechny problémy vyřeší samy, s minimálním zapojením. Je pravděpodobné, že vám příští měsíc někdo, koho znáte, vyzná lásku, nebo se splní vaše dlouholeté přání, na které byste mohli jednoduše zapomenout..

Neděle je nejlepší den, tento začátek menstruace může být předzvěstí celého měsíce zábavy a radosti, bezstarostného a šťastného času. Je možné, že v blízké budoucnosti vyřešíte problémy, které vás trápí ve vztazích s vaším blízkým, k čemuž velmi pomůže upřímný rozhovor od srdce k srdci.

Věštectví podle měsíce - hodnota dne v měsíci

Kromě denní doby a dne v týdnu můžete také uhodnout podle dnů svého období - zvažte den v měsíci, datum, kdy cyklus začal.

 • 1 - během příštího měsíce se ve vašem životě objeví příjemné události a setkání, které způsobí skutečnou euforii a štěstí.
 • 2 - brzy se můžete setkat s pocitem zanedbání nebo zklamání ve vztahu k události nebo osobě.
 • 3 - je možná hádka, jejíž další vývoj zcela závisí na vás, buď bude problém zapomenut, nebo to přeroste v rozsáhlý skandál.
 • 4 - ve vašem životě se stanou příjemné události, na které jste dlouho čekali.
 • 5 - brzy vás čeká příjemné překvapení od osoby, kterou milujete.
 • 6 - varování, možná máte nepřítele, který pro vás připravuje nějaký špinavý trik (možné jsou pomluvy a pomlouvání).
 • 7 - někdo vás miluje natolik, že vás považuje za smysl celého svého života.
 • 8 - brzy zažijete takový nepříjemný pocit jako žárlivost.
 • 9 - někdo plánuje narušit váš vztah s milovanou osobou.
 • 10 - brzy na vás čeká pocit lásky, nebo začne nové kolo ve vztahu s milovanou osobou.
 • 11 - pamatujte, že váš milenec je vám věrný a upřímný k vám, alespoň na příští měsíc ho nepodezírejte z žádných nesmyslů.
 • 12 - brzy potkáte okouzlujícího a milého člověka, ale buďte opatrní, může pomocí magie upoutat vaši pozornost na sebe.
 • 13 - brzy nastanou vážné potíže.
 • 14 - očekávejte dobré zprávy.
 • 15 - očekávejte špatné zprávy.
 • 16 - není třeba hodně klábosit nebo klábosit, může to selhat.
 • 17 - možné krátkodobé nebo dlouhodobé oddělení od milovaného člověka.
 • 18 - je možná nová láska nebo vývoj staré.
 • 19 - věštění z menstruace v tento den naznačuje, že se brzy zamilujete, ale není známo, zda bude láska vzájemná.
 • 20 - neopětovaná láska je možná.
 • 21 - varování, milovaný člověk vám může lhát.
 • 22 - očekávejte neočekávaný příjem - finanční blahobyt.
 • 23 - příjemné události, které vás potěší.
 • 24 - brzy se ve vašem domě uskuteční setkání nebo oslava, která bude mít mnoho návštěvníků.
 • 25 - nové příjemné seznámení se zajímavou osobou.
 • 26 - potkáte někoho, kdo dokonale rozumí vaší bolesti a vašemu rozrušení.
 • 27 - vaše staré přání se brzy splní, pomoc přijde z neočekávané strany.
 • 28 - v práci vás čeká úspěch a potenciální zisk.
 • 29 - brzy se může stát něco, co vás velmi rozruší, což vám způsobí slzy, buďte na to připraveni a neskrývejte své vlastní emoce, jen tak můžete překonat potíže.
 • 30 - je možné rozvíjet vztah s novým člověkem.
 • 31 - ve vašem životě se stanou neočekávané události, je možné, že brzy vyrazíte na výlet, ale existuje šance, že uděláte čin, za který se později budete stydět.

Hádali podle měsíčního cyklu od starověku, ale nelze jednoznačně říci, zda se jedná o skutečné věštění nebo o jednoduchou zábavu. V každém případě můžete vždy vyzkoušet věštění z měsíce - pamatujte si den, kdy cyklus začal, podívejte se na jeho interpretaci a porovnejte s událostmi, které se ve vašem životě v blízké budoucnosti vyskytnou.

Nejlepší kartářky vám řeknou to nejlepší pro vás.

Věštění z menstruace: osvědčené metody pro ženy

Dnes existuje mnoho způsobů, jak otevřít oponu své budoucnosti, říct štěstí. Jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak zjistit budoucnost, je číst bohatství podle menstruace. Mnoho moderních dívek používá tuto starodávnou metodu. Velké množství přesvědčení a populárních přesvědčení o menstruaci nemusí vykazovat dlouhodobé vyhlídky, ale jsou schopni, jak mnozí věří, poskytnout pravdivé informace pro příští měsíc.

Co je to věštění z menstruace

Tento způsob poznání vaší budoucnosti je založen na vykreslení paralely mezi datem, časem začátku menstruačního cyklu a předpovědi, které byly sestavovány po dlouhou dobu. Předpověď můžete aktualizovat kdykoli během dne. Pro věštění pomocí měsíčního speciálního školení nebo určitých znalostí se nevyžaduje, ale vše vyžaduje individuální přístup, analýzu obdržených informací. Existují způsoby, které nejsou tak populární: lidová znamení spojená s měsíčními lunárními dny.

Nejběžnější věštění do budoucna podle menstruace je následující:

 • podle data měsíce;
 • podle dnů v týdnu;
 • ale čas - hodina začátku menstruace;
 • v denní době.

Aby bylo věštění v kritické dny co nejpravdivější, existuje několik pravidel. Pomohou velmi přesně předpovědět události na příští měsíc. Potřebovat:

 1. Hádejte jednou, v den, kdy začala menstruace.
 2. Vezměte v úvahu okamžik začátku cyklu: denní dobu, den v týdnu, datum.
 3. Pro větší spolehlivost použijte několik metod najednou.
 4. Pokud jsou prognózy příznivé, nemůžete je sdílet, protože to může narušit jejich implementaci..

Měsíční předpověď pro lásku

Měsíční předpovědi předpovídají události, které se v životě dívky stanou, v plánu lásky. Zohledňuje se denní doba:

 1. 00:00 - 08:00. Čas slibuje tajnou lásku, neschopnost vyznat své city.
 2. 08:00 - 12:00. Období cukrovinek a kytic bude nezapomenutelné. Vztah párů bude jasnější.
 3. 12:00 - 15:00. Vztah bude perfektní.
 4. 15:00 - 18:00. Musíte se připravit na nečekaná příjemná překvapení, romantické akce vaší milované.
 5. 18:00 - 00:00. Milostný vztah zažije lži, zradu, podhodnocení.

Pro hlubší analýzu je vhodné kombinovat takové věštění s dny v týdnu. Celkové proroctví bude úplnější, odhalí celou podstatu predikce. Není třeba se rozrušovat, když kvůli době menstruace dostanete ne zcela příjemný výsledek věštění z vězení. Nic se nemůže změnit, ale každá žena se může připravit na možné negativní události a pokusit se vše přežít co nejklidněji.

 • Nejbohatší muž světa 2017
 • Jednoduchá dieta na hubnutí břicha
 • Jak čistit játra - od toxinů a toxinů. Přípravky a lidové prostředky.

Věštění podle denní doby

Chcete-li zjistit svou blízkou budoucnost, můžete využít věštění podle denní doby:

Neustálá pozornost opačného pohlaví, harmonie s ostatními, řešení konfliktů.

Radost, pozitivní, štěstí.

Problémy, špatné skutky. Důležitá je opatrnost a sebevědomí.

Možná touha, pocit osamělosti.

Odloučení od příbuzných nebo blízkých lidí, podvod, nepoctivost.

Měsíční hodnota podle dnů a dnů v týdnu

Důležitým ukazatelem je den a číslo začátku měsíčního cyklu. Hodnoty jsou následující:

 1. Pondělí. Tento den předznamenává domácí práce, jak příjemné, tak ne tak moc. Druhým významem je obdržení daru od milovaného člověka.
 2. Úterý. Můžete potkat starého známého, přítele, kterého jste už dlouho neviděli. Dalším významem jsou změny v osobním životě, setkání s osobou, která se stane drahou.
 3. Středa. Varování před nástupem ne příliš snadného období. K překonání potíží budete možná potřebovat pomoc přátel. Není třeba zoufat - to je předpověď, ne věta.

Druhá polovina týdne slibuje, že bude příznivější, nálada je dobrá:

 1. Čtvrtek ohlašuje oslavu a zábavu u vás doma. Je velká pravděpodobnost, že se setkáte s cizincem, ale jaké bude setkání, není známo.
 2. Pátek. Brzy zprávy, které radikálně změní váš život. Problémy jsou možné, ale vynaložené úsilí pomůže vyrovnat se.
 3. Sobota. Šťastný den. Menstruace předpovídá příznivý vývoj všech životních událostí, řešení problémů. Můžete si představit přání - splní se. Počkejte na vyznání lásky.
 4. Neděle. Mělo by se očekávat štěstí, vítězství ve všem, radostné události.

Čísla hrají důležitou roli v osudu člověka. Pro věštění menstruačním cyklem jsou také důležité. Například 1. – 7. V měsíci, první týden, předznamenává příznivé životní období, hodně štěstí v mnoha věcech, možné přijetí daru, nečekané vyznání tajné lásky. Pokud jde o vztahy s opačným pohlavím, pak se mohou vyskytnout obtíže vyjádřené nedorozuměním, konflikty nebo dokonce zanedbáváním. Žádná výjimka - drby pocházející od osoby, od které se to neočekávalo.

Měsíční období od 8. do 14. dne, ve druhém týdnu měsíce, předpovídají projev bezdůvodné žárlivosti. Toto období varuje před nesplněnými sliby, výzvy dávat pozor na slova. V důsledku toho - ztráta důvěry, odplata. Nemůžete připustit lži z vaší strany a ve vztahu k vaší vlastní osobnosti. V milostných záležitostech prognóza slibuje vzhled tajného obdivovatele.

Začátek cyklu od 15 do 21, třetí týden, slibuje zlepšení finanční situace, plnění snů. Jediným nepříznivým dnem je 18. den. V tento den varuje menstruace před zradou milovaného člověka. Jsou možné různé nepříjemné situace, které mohou radikálně změnit váš život. Nebojte se příliš, situace vám bude hrát do rukou. Všechno, co se stane, přinese nejen negativní, ale i pozitivní momenty..

 • Kolposkopie děložního čípku, co to je
 • Příčiny a léčba bolesti na hrudi
 • Loupání kůže na dlaních rukou

Cyklus od 22 do 28, ve čtvrtém týdnu, předpovídá kolizi s neexistujícími problémy, možnou zradu. Věci nemusí jít podle plánu. Podvádění ze strany obou partnerů je pravděpodobné. S financemi musíte být opatrní. Na druhou stranu je menstruace docela příznivá - všechny události nakonec přinesou pozitivní výsledek, ostatní budou obdivovat moudrost, správné činy. Každé podnikání bude doprovázeno úspěchem. Měli bychom očekávat příjezd drahých hostů.

Začátek menstruace v pátém týdnu, 29. až 31. měsíce, je spojen s mystickými událostmi v životě. Nevysvětlitelné jevy, přítomnost mimozemských sil pomůže na tuto zkušenost zapomenout. Výhled do budoucnosti je jen radostný a optimistický; štěstí by mělo doprovázet veškeré úsilí. Možná budete moci navštívit velmi zábavnou a nezapomenutelnou dovolenou.

Předpověď dne v měsíci

Pokud věříte číslům, nejpřesnější předpověď vám poskytne věštění podle dnů začátku menstruace. Online najdete předpovědi na 30 dní. Interpretace čísel je následující:

 • 1 - radostné události, pocit euforie;
 • 2 - zklamání u milovaného člověka;
 • 3 - konflikt, který, pokud nebude vyřešen, se vyvine v nepřátelství;
 • 4 - sen se stane skutečností;
 • 5 - překvapení, překvapení od milovaného člověka;
 • 6 - drby, které přinese zklamání;
 • 7 - vzájemné vášnivé pocity;
 • 8 - žárlivost na milovaného člověka po celý měsíc;
 • 9 - nepřátelé naruší plány;
 • 10 - zamilování.

V příštím desetiletí varuje menstruace před unáhlenými výroky. Interpretace hodnot čísel od 11 do 20 je následující:

 • 11 - abyste potlačili žárlivost, musíte ukázat ženskou moudrost;
 • 12 - tajný obdivovatel, milovník černé magie;
 • 13 - nepohodlí ve všech věcech, vztazích;
 • 14 - dobrá zpráva;
 • 15 - nepříjemné zprávy o ostatních;
 • 16 - ukvapená prohlášení a vážné střety;
 • 17 - dočasné oddělení od milovaného člověka;
 • 18 - návrh na sňatek nebo přechod do nové fáze vztahu;
 • 19 - nové příjemné seznámení s mužem;
 • 20 - podvádění ze strany přátel.

Třetí desetiletí žádá o upřímnost, vrhnutí veškeré síly do vztahů. Hodnoty jsou:

 • 21 - vztah zachrání pouze upřímnost;
 • 22 - s penězi nebudou žádné potíže;
 • 23 - příjemné události, stav štěstí;
 • 24 - počkejte na příjezd dobrých hostů;
 • 25 - blíží se seznámení s mužem a vážným vztahem;
 • 26 - vzhled oddaného přítele;
 • 27 - někdo pomůže při plnění tužeb;
 • 28 - kariérní úspěch, finanční zisk;
 • 29 - slzy, problémy;
 • 30 - nové seznámení, šťastný vztah;
 • 31 - dobrodružství a příjemná překvapení.

Feng Shui věštění

Feng Shui podává vlastní výklad. Věštění podle menstruace se u dívek provádí ve dnech v týdnu as přihlédnutím k prvkům zvěrokruhu:

Tajemství ženské přirozenosti: věštění v kritické dny pro ženy

Mnoho lidí si klade otázku, jak je možné, aby ženy věnovaly věštění pomocí menstruace. Spolu s dalšími dlouho známými metodami předvídavosti je dnes stále populárnější. Predikci podle menstruačního cyklu lze nazvat mezi nejstaršími a relativně spolehlivými metodami věštění. S jeho pomocí můžete zjistit, co čeká na věštce v blízké budoucnosti..

 1. Síla menstruační krve ve věštění
 2. Jak správně hádat
 3. Metody věštění pro menstruaci
 4. Předpověď lásky
 5. Každou hodinu
 6. Podle denní doby
 7. Podle dnů v týdnu
 8. Věštění do dnů v měsíci
 9. Feng Shui věštění
 10. Lidová znamení pro menstruaci
 11. Věštění do lunárních dnů
 12. Novoroční předpověď menstruace

Síla menstruační krve ve věštění

Po dlouhou dobu lidé považovali krev ztracenou ženami během menstruace za jednu z nejmocnějších magických látek. Byla uznána jako magický elixír, který nese vitální energii. Starověcí léčitelé a čarodějové to používali ke zvýšení plodnosti rostlin, ochraně domu před temnými silami a zbavení se zlých duchů..

Dnes to vypadá poněkud divně, ale pokud si vzpomeneme, že menstruace je přibližně stejná jako lunární měsíc, můžeme předpokládat spojení ženského těla s vesmírnými objekty. S tímto vědomím je snadné uvěřit, že krev, která vychází během menstruace, je široce používána pro kouzla lásky na milovaného muže.

Také ve starověku se věřilo, že během menstruace se zostří ženská intuice. Proto jsou různé možnosti věštění do budoucna v kritických dnech považovány za zcela pravdivé..

Zajímavý! Nedávné vědecké studie ukázaly, že krev ztracená ženou během jejího období může být zdrojem kmenových buněk používaných v medicíně k léčbě leukémie..

Jak správně hádat

Existují určitá pravidla pro předpovídání budoucnosti menstruací. Pokud je budete přesně dodržovat, bude výsledek pravdivější. Chcete-li zjistit, co se stane v budoucnu, je důležité postupovat podle těchto kroků:

 • hádejte pouze jednou v první den menstruace;
 • co nejpřesněji sledovat okamžik vzniku výtoku (v jaké denní době atd.);
 • používat několik metod věštění najednou (například v den v týdnu a hodinu začátku menstruace);
 • nemluvte o přijatých prognózách (obzvláště příznivé).

Výsledky jsou platné do dalšího menstruačního období.

Metody věštění pro menstruaci

K dispozici ženám, které chtějí zkontrolovat přesnost metody, existuje nejméně 5 možností předpovídání budoucnosti pomocí menstruace. Všechny jsou založeny na okamžiku krvácení. Mezi nejpravdivějšími metodami věštění z menstruace jsou obvykle zmíněny ty, které berou v úvahu:

 • den v týdnu nástupu menstruace;
 • den v měsíci;
 • denní doba - ráno nebo večer, ve dne nebo v noci;
 • hodina nového období.

Aby byly výsledky měsíčních předpovědí přesnější, je lepší použít současně alespoň dvě možnosti věštění - koneckonců v tomto případě je zohledněn vliv několika faktorů. Na pomoc těm, kteří chtějí předvídat budoucí události, existuje další způsob - podle lunárního kalendáře.

Ačkoli je metoda předpovědi menstruačního cyklu považována za nejstarší, lze ji použít také online. Stačí najít web věnovaný takovému věštění a zadat potřebné parametry - datum a čas začátku menstruace. Služba dá možnost a dáma si bude muset zapamatovat výsledek a zkontrolovat, zda se v budoucnu splní.

Předpověď lásky

Jedním z nejznámějších proroctví pro manželství a rozvoj vztahů je metoda věštění, s přihlédnutím k denní době nástupu menstruace.

 1. Pokud menstruace šla od půlnoci do 8 ráno - dívka bude mít lásku, která není určena k rozvoji, protože ani ona, ani objekt její touhy nebudou moci vyznat své city.
 2. Počínaje před polednem ohlašuje menstruace nezapomenutelné období vzájemných námluv. A to platí nejen pro začátečníky ve vztahu, ale také pro ustavené páry, pokud jejich intimní život postrádá živé emoce.
 3. Menstruace, která se objeví v prvním segmentu dne - od 12 do 15 - předpovídá ideální vztahy v příštích několika týdnech..
 4. Pokud menstruace začala mezi 15 a 18 hodinami - řekne to ženě o pravděpodobných příjemných překvapeních v příštím měsíci. Její milovaný předvede své pozitivní stránky a potěší vyvoleného něčím romantickým.
 5. Krvácení po 18:00 říká, že ve vztahu těchto dvou nejde všechno hladce. Pravděpodobné problémy mohou začít v důsledku žárlivosti, podvodu nebo podhodnocení na straně jednoho nebo obou partnerů.

Kterákoli z možností věštění z menstruace z lásky je dnes pro dívky stále atraktivní.

Každou hodinu

Tato metoda predikce vám umožňuje zjistit, zda se sen splní, jak a kdy. Několik dní před očekávanou menstruací byste si měli přát a věnovat pozornost tomu, kdy začal výtok. V tabulce níže jsou uvedeny možnosti podrobně..

Čas výskytu menstruaceBude možné dosáhnout požadovaného, ​​co je k tomu zapotřebí
První hodina dneNaplnění záhady je pravděpodobné, pokud ovlivňovatel pomůže
1-2Sen se nesplní kvůli hrdosti
2-3Přání se nikdy nesplní
3-4Nikomu byste neměli říkat, co chcete
4-5Záhada se nesplní
5-6Přání se splní
6-7Sen není předurčen k uskutečnění
7-8To, co chcete, se splní
8-9Předpokládaná událost se s největší pravděpodobností nesplní
9-10Výsledkem bude pouze tvrdá práce
10-11Spolehlivý přítel pomůže ženě splnit si sen
11-12Toto přání se brzy splní
12-13Měli byste být trpěliví a počkat
13-14Koncipovaná se naplní za pár let
14-15Sen se po chvíli zhmotní
15-16Pravděpodobně se toto přání již splnilo
16-17Plán se naplní během příštích měsíců
17-18Některé důvody narušují provádění
18-19Splní se, pouze pokud budou splněny určité podmínky
19-20Abyste dosáhli toho, co chcete, musíte být aktivnější
20-21Sen je téměř splněn, je lepší o tom nemluvit
21-22Neuvědomeno z důvodu známého ženě
22-23Přání se splní asi za rok
23 do půlnociMusíte velmi silně věřit, že se váš sen splní

K dispozici je také možnost věštění z menstruace po dobu 12 hodin. V tomto případě jsou výsledky duplikovány. Výsledek takové predikce je méně spolehlivý..

Podle denní doby

Jedná se o jednu z nejpřesnějších a nejosvědčenějších metod věštění žen každý měsíc..

 1. Pokud ráno přišla nová menstruace, dámě se dostane pozornosti mužského pohlaví, dobrých vztahů s blízkými a řešení konfliktů. Vzhled silné náklonnosti a lásky je pravděpodobný, a ne vždy pro muže. Tímto způsobem se často projevují vřelé city k blízkým, včetně rodičů, dětí a přátel..
 2. Menstruace, která začala odpoledne před obědem, předpovídá skvělou náladu v nadcházejícím měsíci a možné přijetí dobrých zpráv i splnění tužeb..
 3. Menší potíže se objeví v příštích několika dnech, pokud příští menstruace začala odpoledne.
 4. Večerní krvácení, varuje před budoucí touhou a pocity osamělosti a nudy.

Počínaje nocí předpovídá menstruace podvod, odloučení od blízkých, ochlazení pocitů, utrpení. Pokud však víte o možném nebezpečí, je čas se připravit, abyste tomu zabránili - omezit negativní emoce, zkusit udělat ústupky.

Podle dnů v týdnu

Pokud menstruace začala jeden ze sedmi dnů, budoucnost se interpretuje takto:

 1. Pondělí. Pravděpodobně se objevily různé druhy obav, potíží a obav. Existuje také naděje na příjemné překvapení.
 2. Úterý. Na neočekávané setkání s osobou, která už dávno zmizela z dohledu, nebo na nové seznámení s někým, kdo si rychle uvědomí důležitost. Mohou začít životní změny.
 3. Středa. V příštím měsíci nepřichází příliš příznivé období, pravděpodobně nastanou menší problémy. To nebude trvat dlouho, ale žena by měla analyzovat situaci, aby se připravila a pochopila, kde může očekávat potíže..
 4. Čtvrtek. Je možná zábavná domácí párty s hody nebo nečekané pozvání na návštěvu.
 5. Pátek. Budou dobré zprávy, které ovlivní běh života. Problémy jsou však také pravděpodobné, je reálné se s nimi vyrovnat, pokud vynaložíte dostatečné úsilí. Za zmínku stojí také zdraví..
 6. Sobota. V příštích několika dnech to půjde dobře. Není třeba si dělat starosti, malé problémy se vyřeší samy a sen se splní. Lze doufat v vyznání lásky.
 7. Neděle. Blízká budoucnost bude bezstarostná a radostná, zlepší se vztahy s drahou osobou a stávající potíže budou rychle vyřešeny.

Věštění do dnů v měsíci

Tato metoda také ukazuje, co se brzy stane. Musíte si pamatovat datum, kdy začala další menstruace.

 1. Žena může očekávat příznivé období, úspěšné dokončení věcí, vyznání lásky, pokud krvácení začalo od 1. do 7. dne v měsíci. Možné jsou i neočekávané klepy, konflikty, nedorozumění nebo zanedbávání ve vztahu s partnerem.
 2. Menstruace, která začala ve druhém týdnu od 8 do 14, varuje před tajnými obdivovateli a nepřiměřenou žárlivostí. Je třeba držet sliby, jinak by mohlo dojít ke ztrátě důvěry. Žena by neměla podvádět a dovolit lži ve vztahu k sobě.
 3. Vzhled absolutoria od 15. do 21. dne v měsíci předznamenává splněný sen a finanční úspěch. Obecně je období příznivé.
 4. Pokud vaše menstruace nastane 18., jedná se o varování před možnou zradou a špatnými situacemi, které změní váš život. Ale nenechte se rozrušit, budou pozitivní okamžiky..
 5. Menstruační období, které začalo v týdnu od 22. do 28. dne v měsíci, varuje, že plánované může jít jiným způsobem, zrada je možná, měli byste být opatrní ve finančních záležitostech. Ale zároveň tyto události slibují dobrý výsledek a věci skončí úspěšně..
 6. Menstruace, která začala poslední dny v měsíci, naznačuje pravděpodobnost mystických událostí.

Ještě spolehlivější výsledek je dán věštění přesným datem začátku menstruace..

Den v měsíciCo je míněno
1Dobrá nálada a emoční povznesení během celého cyklu, dobrá zpráva je pravděpodobná
2Každá osoba, předmět nebo událost se stane nepříjemnou, zklamáním a opovržením
3Možná je hádka s partnerem nebo pracovní problémy, konflikt, který se může vyvinout v nepřátelství
4Dobrá nálada a rychlé splnění touhy, příjemné překvapení je pravděpodobné
PětNečekaný dárek nebo dobrý nákup, který potěší na dlouhou dobu
6Možná jiní šíří drby a fámy, stojí za to zastavit nebo omezit komunikaci s nimi
7Cizinec má silné city k ženě a stávající vztah bude silnější.
8Partner může během měsíce vyvolat žárlivost
devětOčekává se, že se o drbech řekne skandál s milovaným mužem
desetObjeví se pocit zamilování, vztahy zesílí nebo vybledlé emoce ožijí
jedenáctMůžete si být jisti svými pocity partnera, neměli byste žárlit
12Pravděpodobnost obdržení neočekávané pozornosti, která pravděpodobně nepřinese výsledky
13Během příštího měsíce přicházejí velké potíže a nepohodlí
čtrnáctDobré zprávy přijdou z dálky
patnáctJe možné přijímat rozrušující zprávy
šestnáctStojí za to mlčet více, jinak se očekávají vážné potíže.
17Vztah s partnerem je ohrožen, rozchod je pravděpodobný
osmnáctMěsíc projde ve znamení lásky, je možná nová etapa ve vývoji vztahů
19Vysoká pravděpodobnost setkání s vaším budoucím manželem
20Pocity nebudou sdíleny, klamání blízkými je možné
21Uložení vztahu bude fungovat pouze prostřednictvím upřímnosti.
22Pravděpodobné jsou neočekávané velké zisky, existuje naděje na nalezení dobrého zaměstnání
23Pocit šťastných a příjemných překvapení na příštích třicet dní
24Přijedou hosté, kteří dlouho čekali
25Brzy potkáme zajímavé lidi
26Někteří z přátel projeví laskavost a pomohou ženě v obtížné situaci.
27Splněný sen
28Očekává se úspěch v úsilí a materiální bohatství
29Pravděpodobnost zklamání a slz
třicetNová setkání, vzájemné pocity
31Brzy se objeví neočekávaná událost nebo výlet

Feng Shui věštění

Předpovídání pomocí tohoto východního učení je považováno za jedno z nejpravdivějších. Kombinuje tři parametry: den v týdnu, den v měsíci a přesný čas, kdy období trvalo.

Žena by si měla pamatovat, jakou část dne začala menstruace: ráno, odpoledne nebo večer. Výsledek musí být prostudován a zaznamenán. Poté postupně zkontrolujte, analyzujte a zapamatujte si hodnotu měsíce podle čísel a dnů v týdnu. Feng Shui dále doporučuje porovnat získané údaje a vytvořit pravděpodobnou předpověď pro příští měsíc.

Viz také: Věštění na kousku papíru

Lidová znamení pro menstruaci

Ve starověku byla menstruace ženy považována za nadpřirozený jev. Tento názor se z části odráží v lidových znameních a pověrách, které s ním souvisejí. Většina věštců věnuje pozornost včasnému nástupu kritických dnů..

 1. Pokud menstruace začala striktně podle plánu, události se budou pohybovat podle plánů a sny se stanou skutečností.
 2. V případě předčasného nástupu menstruace v životě je možný neočekávaný obrat.
 3. Pokud došlo ke zpoždění menstruace, pak je stabilita ve všech oblastech života dopředu, neočekávají se náhlé změny.

Lidé věřili, že během menstruace by žena neměla chodit do kostela, neměla by čistit nebo připravovat zásoby na zimu. Věřilo se, že krvácení, které začalo u dívky v den svatby, ohrožuje její budoucí děti životními obtížemi..

Věštění do lunárních dnů

Po dlouhou dobu lidé věřili, že žena závisí na noční hvězdě a jejích fázích. Například průměrná doba měsíčního cyklu je 28 dní, což je přesně stejné jako období plné revoluce přirozeného satelitu kolem Země. Proto navrhovaná metoda věštění do budoucna.

 1. Pokud výboj proběhl během dorůstajícího měsíce, ženy mohou očekávat splnění snů a hmotného bohatství..
 2. Měsíčně, ke kterému došlo za úplňku, předznamenává ztělesnění požadovaného, ​​hodně štěstí a živých dojmů.
 3. Když menstruace začala v klesající fázi, naznačuje to následné zklamání, nepříjemné situace a neúspěšné plány. Ale nezoufejte, protože se začátkem nového lunárního měsíce přijde dobrá série.

Zajímavý! Jedno z populárních znamení (nebo pověr) připisuje čarodějnické schopnosti ženě, jejíž období začalo na úplňku. Jednou v takových dnech měli zakázáno dívat se na lidi (zejména na kojence), aby zabránili zlému oku.

Novoroční předpověď menstruace

Další metoda věštění spojuje začátek menstruace a hlavní svátek roku. Pokud se krvácení objevilo 1. ledna, měli byste věnovat pozornost tomu, kdy začne další období 365 dnů.

Den v týdnu, který připadl na 1. lednaCo předznamenává příští rok
pondělíPřátelé vám pomohou splnit váš starý sen
úterýNesezdané dívky se setkají se svými snoubenci. Ti, kteří našli své štěstí, budou muset rodinu doplnit
středaŽena čeká na oslavu s velkým počtem hostů (svatba, výročí)
ČtvrtekObdobí v tento den slibují vítanou cestu
pátekMožnost koupě bytu nebo jiné nemovitosti
sobotaPravděpodobné vyznání lásky
NeděleMožná návrh na sňatek

Pokud vaše menstruace začala první lednový den, nedělejte si starosti - je lepší analyzovat, co přinese příští rok.

Od starověku se ženy snažily předpovídat budoucnost do prvního dne menstruace, protože věděly o tajemné síle krve během tohoto období. Nelze říci, jak pravdivé jsou výsledky takového důvěrného věštění, ale každá žena může ocenit jeho účinnost. Chcete-li to provést, musíte si pamatovat, kdy začala menstruace, prostudovat všech 5 možností věštění a přemýšlet, interpretovat výsledky. A pak během příštího měsíce sledujte, zda se proroctví naplní.

Věštění z menstruace: nejosvědčenější způsoby

Věštění z menstruace je jedním z možných způsobů, jak zjistit vaši blízkou budoucnost. Predikce se počítá pro příští měsíc a platí do začátku krvácení. Výjimkou je věštění o snoubencích, ale s jejich pomocí lze osud předpovědět pouze jednou. Výklad bude záviset na čase, dni v týdnu, dni v měsíci a také na lunárním dni. Pro ucelenější obrázek se doporučuje kombinovat několik proroctví..

JE DŮLEŽITÉ VĚDĚT! Věštkyně Baba Nina: „Pokud si dáte peníze pod polštář, vždy bude spousta peněz.“ Přečíst více >>

 • 1. Obecné body
 • 2. Popis věštění
  • 2.1. Podle denní doby
   • 2.1.1. Předpověď lásky
  • 2.2. Podle dnů v týdnu
   • 2.2.1. Věštění milovanou osobou
  • 2.3. Desítky měsíců v měsíci
  • 2.4. Čínské věštění (feng shui)

  Obecné poznámky

  Aby bylo věštění během menstruace co nejpřesnější, musíte dodržovat následující pravidla:

  • Použijte informace, které se vztahují pouze na první den krvácení a jeho nástup, pokud jde o načasování.
  • K získání nejpravdivějšího proroctví použijte několik technik.
  • Pamatujte, že přijaté informace jsou relevantní pouze do začátku dalšího menstruačního cyklu.
  • Výsledky věštění nelze sdělit nikomu, dokonce ani vnitřnímu kruhu..

  Měli byste si pamatovat nebo zapsat předpověď, abyste později mohli zkontrolovat, zda se splnila nebo ne..

  Popis věštění

  Věštění z menstruace se nevztahuje na tradiční magické obřady. Tyto interpretace byly získány jako výsledek staletí pozorování. Základem je vytvoření paralely mezi fyziologickými změnami v těle a událostmi, které jsou s nimi spojeny..

  Srdce znamená láska, plus je pozitivní událost, mínus je negativní

  Věštění menstruací nevyžaduje přípravu. K předpovídání svého osudu není třeba být věštkyní ani mít žádné další dovednosti. Je to jednoduché, ale dostatečně přesné.

  Existuje mnoho druhů menstruačního věštění. Nejznámější jsou:

  • v době nástupu krvácení;
  • do dne v měsíci;
  • den v týdnu;
  • denní období.

  Následující metody jsou stejně populární:

  • věštění za lunárních dnů;
  • věštění feng shui;
  • lidové znamení.

  Podle denní doby

  Tato metoda je založena na přesném čase výskytu prvního výboje:

  • Do 11:00. Nástup menstruace v této době slibuje zájem opačného pohlaví, řešení konfliktů, harmonii s bezprostředním prostředím.
  • 11: 00-13: 00. Dívka čeká na pozitivní a štěstí, nečekané štěstí
  • 14: 00-17: 00. Selhání a potíže jsou pravděpodobné, v každém úsilí musíte být opatrní.
  • 18: 00-21: 00. Ženu bude doprovázet pocit osamělosti a zoufalství..
  • 22: 00-06: 00. Rozloučení s blízkými, nepoctivost nebo podvod.

  Existuje další verze výkladu:

  • Ranní hodiny hovoří o štěstí, které vás bude provázet všude. Období, které začalo během tohoto období, předpovídá, že přijde nejvhodnější období pro zamilování a obnovení minulých vztahů. Silnou stránkou ženy je schopnost utěšovat ostatní a budovat harmonickou komunikaci. Nebude pro ni obtížné přesvědčit prostředí k vlastnímu názoru, bude si užívat v kruhu přátel, příbuzných, v pracovním kolektivu. Toto věštění se vztahuje na celou první polovinu dne..
  • Menstruace, která začala odpoledne, slouží jako varování. V této situaci je lepší nedůvěřovat nikomu další měsíc. Čas odvážných závazků a odhalení ještě nenastal, protože pravděpodobnost možných problémů je vysoká.
  • Večerní období předpovídají významné změny, jejichž povahu nelze předvídat. Náladu může zkazit nevysvětlitelný smutek a zmatek.
  • Noc je nejnepředvídatelnější částí dne. Pokud v tuto chvíli začne menstruace, můžete očekávat triky od nejbližších. Nedoporučuje se vdávat se v příštím měsíci a poddávat se pokušení.

  Předpověď lásky

  Toto věštění předpovídá události, které se v příštím měsíci odehrají na frontě lásky:

  • 0: 00-8: 00. Tajná vášeň, neschopnost vyznat své emoce.
  • 8: 00-12: 00. Nezapomenutelné počáteční období vztahů, živých a nezapomenutelných událostí.
  • 12: 00-15: 00. Vztah bude perfektní.
  • 15: 00-18: 00. Stojí za to připravit se na nečekaná překvapení, romantické akce.
  • 18: 00-00: 00. Vztahy se zhroutí v důsledku opomenutí a lží.

  Pro úplnější analýzu se doporučuje kombinovat toto věštění s věštění podle dnů v týdnu.

  Není třeba být smutný, pokud výsledek není zcela příjemný. Nemůžete to změnit, ale můžete se připravit a projít obtížnou fází co nejklidněji..

  Podle dnů v týdnu

  Toto věštění je také přesné. V závislosti na tom, v který den vaše menstruace začala, můžete získat následující hodnoty:

  Den v týdnuHodnota
  pondělíV budoucnu bude žena čelit domácím úkolům, a to jak radostným, tak ne tak moc. Jinou interpretací je obdržení daru od milovaného člověka
  úterýJe vysoká pravděpodobnost, že se setkáte s přítelem, se kterým jste se dlouho neviděli. Další význam má setkání s člověkem, který se stane důležitou součástí jeho osobního života
  středaVarování, že přichází nepříznivé období. K překonání potíží budete pravděpodobně potřebovat pomoc přátel.
  ČtvrtekPředpovídá oslavy, zábavu v domě. Existuje vysoká pravděpodobnost setkání se známou osobou, ale výsledek takového setkání není znám
  pátekŽena brzy uslyší zprávy, které zcela změní její život. Dalším významem jsou potenciální potíže, které lze překonat námahou
  sobotaŠťastný den. Věštění předznamenává řešení všech problémů, příznivé události. Můžete počkat na uznání sympatií nebo splnění tužeb
  NeděleNa ženu čeká štěstí, vítězství, příjemné události

  Věštění milovanou osobou

  Toto věštění pomůže dívce určit, jak se k ní mladý muž chová:

  • pokud menstruace začíná sudým číslem, znamená to, že upřímně miluje;
  • pokud liché - ne.

  Další verze věštění vám pomůže zjistit, kdy se dívka setká se svou snoubenkou a jakou bude mít postavu. Můžete uhodnout pouze jednou, jinak bude interpretace nepřesná.

  Před zahájením procesu musíte položit příslušnou otázku. Odpověď bude záviset na dni v týdnu:

  Den v týdnuVýklad
  pondělíMilovaný se brzy setká. Je to člověk, s nímž je příjemné mluvit, který ví, jak zvolit správná slova. Bude se tak chovat nejen u vyvolené, ale také u všech ostatních žen. Změnit ho nebude fungovat: musíte buď přijmout člověka takového, jaký je, nebo se rozejít
  úterýBudoucí láska se setká tento týden, ale to neznamená, že ho dívka okamžitě uvidí. Bude to osoba s přísnými pravidly, raději nejprve studovat partnera, než se mu svěříte, takže vztah bude postupovat pomalu. Pokud je žena odhodlána počkat, bude se k ní dokonale hodit. Pokud je přirozeně netrpělivá, jejich vztah nebude trvat dlouho.
  středaNástup krvácení v tento den naznačuje, že pravá láska bude splněna za šest měsíců, ale nebude okamžitě rozpoznána. Ten muž bude nepřátelský, ale to platí pouze pro cizince. Po bližším seznámení žena pochopí, že je kvůli své druhé polovině připraven na cokoli.
  ČtvrtekNástup menstruace v tento den naznačuje, že láska je velmi blízká a zůstává bez povšimnutí. Může to být blízký přítel nebo soused. Vše záleží na tom, jak rychle to žena vidí.
  pátekŽena se brzy nesetká se svou láskou. Ale když se to stane, uvědomí si, že to nebylo marné, že tak dlouho čekala. Ten muž bude romantický, připravený na bláznivé činy. S ním se bude cítit chráněna. Tento vztah může trvat celý život.
  sobotaMilovaný se setká náhodou a nikdo neví, kdy - zítra nebo za pár let. Ale žena okamžitě pochopí, že je to její snoubenec. Bude se jí na něm líbit všechno - vzhled, chování, vůně. Neměli byste však stavět hrady ve vzduchu, protože neexistují žádní ideální lidé. Tento muž má také nedostatky
  NeděleSetkání s milovanou osobou proběhne dostatečně brzy. Není však skutečností, že vztah bude trvat dlouho - bude hrubý a agresivní. Je nepravděpodobné, že by žena takové chování ocenila, zejména ve vztahu k sobě samé.

  Desítky měsíců v měsíci

  Podle čísel by toto proroctví mělo být nejpřesnější.

  Interpretace podle desetiletí:

  DesetiletíCharakteristický
  PrvníMenstruace, která začíná v této části měsíce, označuje příznivé období. Dívka bude mít štěstí ve všech snahách, obdrží dárek, vyznání lásky. Ve vztazích jsou možné potíže, konflikty, nedorozumění. Vyloučeny nejsou ani drby za zády, které pocházejí od neočekávané osoby
  DruhýBěhem tohoto období je možné zlepšit hmotný stav, naplnění touhy. Nejnepříznivějším dnem je 18. den. V tento den varuje menstruace před zradou příbuzných. Jsou možné různé nepříjemné situace, které mohou úplně změnit váš život. Neměli byste se příliš starat, protože budoucnost má nejen negativní, ale i pozitivní aspekty.
  TřetíPokud menstruace začne ve třetím desetiletí, může předvídat setkání s menšími problémy. Věci nemusí jít podle plánu. V osobním životě je zrada možná na straně obou partnerů. Se svými financemi musíte být opatrnější. Všechny události nakonec přinesou pozitivní výsledek. Lidé kolem budou potěšeni moudrostí a věrnými činy ženy, úspěch bude doprovázet každé podnikání

  Čínské věštění (feng shui)

  Podle čínských přesvědčení se věří, že se žena během menstruace osvobodí od negativity. V tomto přichází vesmír na pomoc. Je to energie vesmíru, která rozhodne, kdy začne čas na očistu. Spojuje se s prvkem, který ovlivňuje další vývoj procesu..

  Prvek závisí na měsíci narození:

  • Voda: Ryby, Rakoviny, Štíři.
  • Oheň: Beran, Lev, Střelec.
  • Země: Kozoroh, Býk, Panna.
  • Vzduch: Blíženci, Vodnáři, Váhy.

  Feng Shui věštění zní takto:

  Den v týdnuŽivel
  VodaoheňZemě a vzduch
  pondělíVýznamné novinkyNové seznámení, změny v životěPěkný známý
  úterýProvádění plánůÚspěch v práci, zlepšení finanční situace
  středaštěstíRomantické dobrodružstvíPozitivní zpětná vazba od ostatních
  ČtvrtekPlány nebudou realizovány, rozhodně nebude možné zjistit proč
  pátekSkandályUklidněte se a zanechejte zklamání v minulosti
  sobotaHodně štěstí ve všemEnergie a pohyb vpředHlavní změny na romantické frontě
  NeděleMusíte si dát pauzu, nabrat sílu, věřit v zítřek a počkat na novou menstruaciVšechno půjde podle plánu

  Znamení

  Věštectví v kritických dnech je jednoduchý a neškodný způsob, jak zjistit budoucnost. Dříve byla na období menstruace uložena určitá omezení:

  • Ženy nesměly plavat v říčních nádržích a navštěvovat chrámy.
  • Bylo zakázáno vařit a dělat domácí práce.
  • Rovněž nebylo dovoleno vysazovat rostliny, protože mohly zemřít..

  Pokud menstruace začala v den jejich svatby, věřilo se, že děti budou mít obtížný život. Abychom se před tím chránili, bylo nutné přečíst spiknutí.

  Ženy, jejichž doba krvácení se shodovala s úplňkem, byly považovány za čarodějnice. Bylo jim zakázáno dívat se na lidi a dobytek, aby se nehýbaly.

  Menstruační krev byla uctívána jako ochranná. Pokud ve vesnici vypukl požár, dívka během menstruace běžela třikrát po hořící chatě, aby se oheň nerozšířil na ostatní. Stříkali si své domovy takovými sekrety, aby je chránili před zlým okem. Nejzkušenější kartářky v osadách předpovídaly budoucnost podle ženského lunárního kalendáře.

  Lunární dny

  Lunární dny mají určitý dopad na stav ženy. Tato metoda proroctví odkazuje na věštění, které existuje od starověku:

  • Pokud na rostoucí měsíc přišla menstruace, slibují úspěch v podnikání. Život bude během menstruačního cyklu naplněn šťastnými okamžiky..
  • Za úplňku můžete očekávat skutečné ženské štěstí, splnění milovaného snu.
  • Ubývající měsíc přináší zklamání a potíže. V životě začal černý pruh.

  Nemůžete hádat 1., 12., 13., 14., 19., 23., 26., 29. lunárního dne, protože informace nebudou pravdivé.

  Numerologie

  Existuje varianta věštění podle menstruačního cyklu, kde interpretace závisí na počtu, při kterém krvácení začalo:

  Den v měsíciHodnota
  1Hodně štěstí a štěstí, které přinese euforii. Ale ona neoslepne, ale dá podnět ke zlepšení.
  2Milovaný člověk zklame nebo dokonce způsobí pohrdání. Pravděpodobně negativní přístup ostatních
  3Doporučuje se zdržet se konfliktů. V tuto chvíli se musíte starat o své zdraví.
  4Radost způsobená ztělesněním touhy. Tento měsíc se musíte vzdát starostí o maličkosti a užívat si života.
  PětMilovaný dá dárek. Pokud tam muž není, předpovídá menstruace výhodnou investici.
  6Intriky za zády nebo intriky nepřátel. Musíte se snažit nemluvit
  7Předzvěst vzájemné lásky. Je nutné si zvyknout na všechny blízké muže. Možná je mezi nimi snoubenec. Pokud máte někoho blízkého, vztah se posílí.
  8Možné výbuchy žárlivosti na partnera. Nemusíte dávat muži důvod k obavám a nedbalosti.
  devětOhovárání, drby, pokusy mařit plány. Musíte jednat chladnokrevně a nepoddávat se emocím.
  desetZamilovat se do jiné osoby. Pokud bude existovat partner, posílí se svaz. Pokud vztah s mužem skončí, může se stát, že se obnoví
  jedenáctJe třeba si uvědomit, že milovanému člověku je třeba důvěřovat. Výbuchy žárlivosti mohou vést k negativním důsledkům
  12Pravděpodobný vzhled ventilátoru. Mělo by se s ním zacházet opatrně, protože vážný vztah s ním nebude fungovat.
  13Nešťastné číslo. Na ženu čeká smůla
  čtrnáctŠťastná zpráva na dosah ruky
  patnáctProblémy přinese milovaná osoba nebo blízký přítel (nebo budou mít potíže sami), ale je to dočasné
  šestnáctMěli byste se zdržet drbů. Existuje riziko jejich utrpení. Rovněž stojí za to zdržet se komentářů, které mohou rozrušit blízké.
  17Odloučení od milovaného člověka, dlouhé nebo krátké. Měli byste se zdržet sporů, jinak budete muset na usmíření dlouho čekat
  osmnáctNová vážná fáze. Svobodné dívky, přinese sňatek, vdaná - nové kolo v rodinných vztazích
  19Je třeba si dávat pozor na muže, který se snaží ženu okouzlit. Chová se ze sobeckých pohnutek
  20Neopětovaná láska k nesezdaným lidem. Toto číslo slibuje nesouhlas s lhostejnou osobou, může to být podvod od blízkých
  21Musíte být ve všem opatrní: dávejte pozor na věci a lidi kolem vás, kteří jsou schopni klamat. Nedělejte obchody. Musíte se více věnovat rodině, jinak by se to mohlo zhroutit
  22Začátek menstruačního cyklu v tento den slibuje materiální pohodu (velká výhra v loterii, výdělky, neočekávaný bonus). Je vysoká pravděpodobnost získání zaměstnání v příštím měsíci
  23Šťastné číslo. Měsíc, který se blíží, přinese spoustu radosti a šťastných důležitých událostí. Mnoho z nich má šanci změnit život.
  24Musíte se začít připravovat na příjem hostů. Bude jich mnoho a pro radostnou příležitost
  25Možná vzhled muže, se kterým začíná poměr. Cestování není vyloučeno
  26Toto číslo znamená najít věrného přítele a měsíc ve znamení stálosti.
  27Plnění tužeb. Kdykoli se může najednou objevit osoba, která jim pomůže přivést je k životu.
  28V jeho osobním životě se nic nezmění, pokrok je možný v práci. Materiálová složka se také zlepší
  29Během tohoto období žena čeká na smutek a slzy, ale můžete očekávat podporu ostatních
  třicetVztah s cizincem. Svobodná dívka potká nového partnera. U vdaných žen je možný flirt na boku
  31Dobrodružství, nečekané zprávy, vznik nového koníčka, randění, výlety

  Věštění je navrženo pro každý měsíc, i když má méně než 31 dní.

  Příběh jedné z našich čtenářek Aliny R.:

  Peníze byly vždy mým hlavním zájmem. Z tohoto důvodu jsem měl spoustu komplexů. Považoval jsem se za selhání, pronásledovaly mě problémy v práci i v osobním životě. Rozhodl jsem se však, že stále potřebuji osobní pomoc. Někdy se zdá, že to je v tobě, všechna selhání jsou jen důsledkem špatné energie, zlého oka nebo jiné špatné síly.

  Ale kdo vám pomůže v obtížné životní situaci, když se zdá, že celý váš život jde z kopce a míjí vás. Je těžké být šťastný pracovat jako pokladník za 26 tisíc rublů, když jste za pronájem bytu museli zaplatit 11. Jaké bylo moje překvapení, když se celý můj život najednou změnil k lepšímu. Nedokázal jsem si ani představit, že můžete vydělat tolik peněz, že nějaký cetka na první pohled může mít takový dopad.

  Všechno to začalo tím, že jsem si objednal osobní.

Co řídí cyklusMenstruační cyklus odráží dobře koordinovanou práci reprodukčních orgánů, které zahrnují dělohu, vaječníky a mléčné žlázy, stejně jako mozek a části endokrinního systému.