Věštění pro ženy

MÁME VŠE! SEZNAM NEJLEPŠÍCH ONLINE GUESSINGŮ ZDE:

Věštění podle menstruace

Věštění bylo vždy ženskou slabostí, abych tak řekl, druhá přirozenost, založená na věčné ženské zvědavosti.

Proč ale skrýt zřejmé: s příchodem bezplatného online předpovídání štěstí začaly hřešit nejen ženy, ale i muži s touhou podívat se do zítřka.

Existuje však jediný typ věštění, který je k dispozici pouze krásné polovině lidstva - to je věštění z menstruace. Z roku na rok, každý měsíc, počínaje počátkem dospívání a do pozdní dospělosti, se každá ze žen, jako rukojmí přírody, potýká s dny, které lze jen stěží nazvat příjemnými.

Ale všichni se snažíme být optimisty a vyrábět citron z limonády! Takže další &aquo; kritické „dny jsou skvělou příležitostí k získání individuální předpovědi pro blízkou budoucnost.

Dnes má každá mladá dáma příležitost podívat se do budoucnosti díky online věštění v kritické dny. Bezplatné online vypovídání o věcech měsíčně poskytuje nejpřesnější předpověď pro nadcházející období.

Věštění podle menstruace pro denní dobu

Než začnete věštit, vyberte den v týdnu a denní dobu, kdy vaše menstruace začala.

Předpokládá se, že ranní začátek přináší vzájemnou lásku. Může to být nejen láska k vašemu manželovi nebo ženichovi, ale také láska k vašim blízkým. Takový začátek slibuje příznivý kontakt s vaším prostředím až do konce cyklu..

Začátek dne i ráno je zbarveno nadcházející radostí.

Odpoledne je o něco méně úspěšné a večer začíná slibnou nudou, která se stane hlavní náladou pro příští týdny..

Noc hrozí hádkou s vaším milovaným. Ale jak se říká: předem varován je předloktí. Pokuste se potlačit své vlastní negativní emoce a pak vám váš vztah vždy přinese radost.

Věštění podle menstruace v den v týdnu

Pondělí předpovídá všechny druhy úzkosti a potíží. Mohou být příjemné i nepříjemné. Jaký den však v našem životě proběhne bez potíží? Existuje také vysoká pravděpodobnost obdržení daru.

V úterý proběhne setkání s přítelem a možná i novým známým. Před námi je hmatatelná změna v životě se znaménkem plus.

Středa je špatná zpráva. Neměli byste se však tím rozčilovat, protože cyklus není tak dlouhý, potíže s ním zmizí a nový cyklus bude určitě úspěšnější. V každém případě předpovídané potíže pro vás nebudou jako hrom z jasného nebe. Máte příležitost „poslat si brčka“.

Čtvrtek připravuje překvapení jiného druhu. Musíte jít navštívit. Bude nevhodné to odmítnout. Je dobré být u slavnostního stolu. Jak příjemné to pro vás bude, bude záležet na vás a vaší společnosti.

Pátek přinese jakýsi program: jehož podstata se scvrkává na dobré zprávy, následované méně dobrými zprávami. Mějte trpělivost, protože ji možná budete potřebovat.

Sobota slibuje příjemné věci v každém smyslu: vyznání lásky, splnění přání, dary. Touha může mít nejen milostnou povahu, ale také obchodní.

Neděle je zábava. To přinese nadcházející období. Také budete mít nezapomenutelný rozhovor s přítelem.

Věštění online online za měsíc zdarma

Pro mnohé bude těžké uvěřit, ale tento typ věštění je v současnosti zcela běžný. O menstruaci existuje obrovské množství lidových znamení a přesvědčení, kterým moderní dívky zcela důvěřují..
Takové věštění obvykle poskytuje informace pouze o příštím měsíci, bez dlouhodobých vyhlídek, ale to stačí, když hádáte každý měsíc.

 • Věštectví podle menstruace dnes;
 • Denní čas;
 • Hodnota dne v týdnu;
 • Věštectví podle měsíce - hodnota dne v měsíci.

Druhá kategorie je obsáhlejší, zahrnuje věštění podle čísel, podle kávové sedliny, podle data narození a samozřejmě věštění podle menstruace.

V moderním světě jsou mladí lidé stále.

Toto věštění lze nazvat rituálem.,.

Mnoho dívek věří, že podle počtu, dnů v týdnu a denní doby, kdy začíná menstruace, mohou předpovídat svou vlastní budoucnost..

Věštění z menstruace může vypadat lehkovážně a dokonce absurdně, ale je těžké odolat skutečnosti, že mnoho žen věří v jeho pravdivost a účinnost, navíc existuje obrovské množství důkazů, které říkají, jak pomocí tak jednoduchého typu věštění dívky skutečně poznaly vlastní budoucnost.

Můžete věřit nebo nevěřit v účinnost a pravdivost věštění, ale můžete to vždy zkusit a podívat se na konečný výsledek, možná vás může překvapit.

Věštění dnes podle menstruace

Pro mnohé bude těžké uvěřit, ale tento typ věštění je v současnosti zcela běžný. O menstruaci existuje obrovské množství lidových znamení a přesvědčení, kterým moderní dívky zcela důvěřují..
Takové věštění obvykle poskytuje informace pouze o příštím měsíci, bez dlouhodobých vyhlídek, ale to stačí, když hádáte každý měsíc.

Můžete hádat pouze jednou - v den, kdy začal menstruační cyklus. Predikce bude zcela záviset na tom, kdy období začalo. Pozornost je věnována nejen číslu, ale také dni v týdnu a také přesnému času.

Denní čas

Ráno je nejlepší čas. Předpokládá se, že pokud menstruace začala brzy ráno, znamená to rychlou lásku nebo harmonii a porozumění v rodině. Obecně tato denní doba naznačuje pozitivní vztah s blízkými: s blízkými příbuznými, milenkou, s dětmi a nejbližšími přáteli. Pokud vaše období začala ráno, pak budete mít příští měsíc jen vřelé a něžné vztahy s lidmi, které máte rádi..

Tyto metody pomáhají rozvíjet intuici.

Den - do 13:00. Považuje se také za vhodný čas pro zahájení menstruačního cyklu. Tento čas naznačuje, že celý příští měsíc vašeho života bude naplněn laskavostí, radostí a štěstím..

Odpoledne není vhodná doba. Nástup menstruace v tomto okamžiku může znamenat malé potíže a selhání, které vás čekají v blízké budoucnosti..
Začátek cyklu večer předznamenává neúspěšný měsíc, možná se vám stanou nějaké události, které způsobí dostatečně dlouhý smutek nebo touhu.

Noc je nejhorší doba. Začátek nočního cyklu může předznamenat úzké oddělení od blízkých..

Hodnota dne v týdnu

Důležitý je také den v týdnu, kdy začal menstruační cyklus..
Pondělí - začátek cyklu v tento den může naznačit možné domácí práce a starosti, které mohou nastat, a to z příjemných i nepříjemných důvodů.

Dá se říci, že celý náš život se skládá z neustálých problémů, ale to, co předpovídá měsíčník, bude něco docela důležitého a neobvyklého. Za zmínku stojí také to, že začátek menstruace v tento den může také předzvěstí drahého daru, který od milovaného dostanete..

Úterý - předznamenává rychlé setkání se starým známým, přítelem nebo příbuzným, se kterým jste se dlouho neviděli. V některých případech (poměrně zřídka) může začátek úterního cyklu také předzvěst časné seznámení s osobou, která vám bude postupem času velmi drahá a blízká. Další možností pro význam takového začátku cyklu jsou bezprostřední změny v životě..

Středa je nepříznivým dnem pro nástup menstruace. Tento den může slíbit spoustu potíží, které se vám během příštího měsíce stanou. Ale nezoufejte, všechny tyto potíže nebudou fatální a řešitelné, můžete vyřešit všechny problémy, které vzniknou sami, pokud se nerozrušíte a nevzdáte se. Pamatujte, že jste dostali varování, nikoli větu, takže buďte připraveni na potíže, ale nebojte se jich..

Čtvrtek je den, kdy věštění z menstruace nelze jednoznačně interpretovat. Na jedné straně může začátek cyklu v tento den znamenat pozvání na hlučnou dovolenou nebo hostinu, je možné, že se tato dovolená uskuteční ve vašem domě a vy sami budete hostitelkou stolu. Na druhou stranu může tento den předzvěst, že v určitém okamžiku náhodou navštívíte cizince, a není známo, zda bude toto setkání příjemné nebo ne. V každém případě je ve vašich silách zajistit, aby bylo jakékoli setkání bezpečné, zvláště teď, když jste na to byli upozorněni..

Pátek je dnem událostí. Začátek cyklu v tento den může ohlašovat bezprostřední dobrou zprávu, která zcela změní váš život. Současně jsou možné určité potíže, které je třeba překonat a na které budete muset vynaložit velké úsilí..

Sobota je dobrý den pro zahájení menstruace; předznamenává hladký a příjemný vývoj všech vašich životních událostí. Nemusíte se příliš bát a rozruchovat, všechny problémy vyřeší samy, s minimálním zapojením. Je pravděpodobné, že vám příští měsíc někdo, koho znáte, vyzná lásku, nebo se splní vaše dlouholeté přání, na které byste mohli jednoduše zapomenout..

Neděle je nejlepší den, tento začátek menstruace může být předzvěstí celého měsíce zábavy a radosti, bezstarostného a šťastného času. Je možné, že v blízké budoucnosti vyřešíte problémy, které vás trápí ve vztazích s vaším blízkým, k čemuž velmi pomůže upřímný rozhovor od srdce k srdci.

Věštectví podle měsíce - hodnota dne v měsíci

Kromě denní doby a dne v týdnu můžete také uhodnout podle dnů svého období - zvažte den v měsíci, datum, kdy cyklus začal.

 • 1 - během příštího měsíce se ve vašem životě objeví příjemné události a setkání, které způsobí skutečnou euforii a štěstí.
 • 2 - brzy se můžete setkat s pocitem zanedbání nebo zklamání ve vztahu k události nebo osobě.
 • 3 - je možná hádka, jejíž další vývoj zcela závisí na vás, buď bude problém zapomenut, nebo to přeroste v rozsáhlý skandál.
 • 4 - ve vašem životě se stanou příjemné události, na které jste dlouho čekali.
 • 5 - brzy vás čeká příjemné překvapení od osoby, kterou milujete.
 • 6 - varování, možná máte nepřítele, který pro vás připravuje nějaký špinavý trik (možné jsou pomluvy a pomlouvání).
 • 7 - někdo vás miluje natolik, že vás považuje za smysl celého svého života.
 • 8 - brzy zažijete takový nepříjemný pocit jako žárlivost.
 • 9 - někdo plánuje narušit váš vztah s milovanou osobou.
 • 10 - brzy na vás čeká pocit lásky, nebo začne nové kolo ve vztahu s milovanou osobou.
 • 11 - pamatujte, že váš milenec je vám věrný a upřímný k vám, alespoň na příští měsíc ho nepodezírejte z žádných nesmyslů.
 • 12 - brzy potkáte okouzlujícího a milého člověka, ale buďte opatrní, může pomocí magie upoutat vaši pozornost na sebe.
 • 13 - brzy nastanou vážné potíže.
 • 14 - očekávejte dobré zprávy.
 • 15 - očekávejte špatné zprávy.
 • 16 - není třeba hodně klábosit nebo klábosit, může to selhat.
 • 17 - možné krátkodobé nebo dlouhodobé oddělení od milovaného člověka.
 • 18 - je možná nová láska nebo vývoj staré.
 • 19 - věštění z menstruace v tento den naznačuje, že se brzy zamilujete, ale není známo, zda bude láska vzájemná.
 • 20 - neopětovaná láska je možná.
 • 21 - varování, milovaný člověk vám může lhát.
 • 22 - očekávejte neočekávaný příjem - finanční blahobyt.
 • 23 - příjemné události, které vás potěší.
 • 24 - brzy se ve vašem domě uskuteční setkání nebo oslava, která bude mít mnoho návštěvníků.
 • 25 - nové příjemné seznámení se zajímavou osobou.
 • 26 - potkáte někoho, kdo dokonale rozumí vaší bolesti a vašemu rozrušení.
 • 27 - vaše staré přání se brzy splní, pomoc přijde z neočekávané strany.
 • 28 - v práci vás čeká úspěch a potenciální zisk.
 • 29 - brzy se může stát něco, co vás velmi rozruší, což vám způsobí slzy, buďte na to připraveni a neskrývejte své vlastní emoce, jen tak můžete překonat potíže.
 • 30 - je možné rozvíjet vztah s novým člověkem.
 • 31 - ve vašem životě se stanou neočekávané události, je možné, že brzy vyrazíte na výlet, ale existuje šance, že uděláte čin, za který se později budete stydět.

Hádali podle měsíčního cyklu od starověku, ale nelze jednoznačně říci, zda se jedná o skutečné věštění nebo o jednoduchou zábavu. V každém případě můžete vždy vyzkoušet věštění z měsíce - pamatujte si den, kdy cyklus začal, podívejte se na jeho interpretaci a porovnejte s událostmi, které se ve vašem životě v blízké budoucnosti vyskytnou.

Nejlepší kartářky vám řeknou to nejlepší pro vás.

Věštectví pro ženy kvůli menstruaci z lásky

Ženská přirozenost je po dlouhou dobu považována za právem subtilní, schopnou intuitivně vnímat a vidět paralelní reality. Nebylo to tak, že příroda všechno rozdávala tak, že to bylo slabší pohlaví, které muselo každý měsíc prolévat krev. Ve dnech menstruačního cyklu má žena proměnlivou náladu, vyostřuje se intuice. Podle pravoslavných kánonů má žena v tomto období zakázáno chodit do kostelů. Je považována za „špinavou“. Na východě je menstruace spojena s jakýmsi očištěním..

Co je to věštění z menstruace?

Věštění menstruací je pro ženy základní možností, jak podrobně zjistit nadcházející události v životě. Ovládnutím svého cyklu mladá dáma nevypustí štěstí z jejích rukou, obejde desátou cestu problémů a přiláká drahocenného snoubence. Existuje několik možností, jak věštit podle menstruace:

 • v době nástupu menstruace;
 • do dne v týdnu začátku menstruace;
 • podle data;
 • podle kalendáře měsíce;
 • podle denní doby.

Mnoho žen si vede cyklické deníky, takže je snadné nahlédnout do budoucnosti poznámkami po ruce jako hrušky. Chcete-li získat správné informace, řiďte se základními doporučeními pro věštění z menstruace:

 • Aby byly informace co nejpřesnější, doporučuje se používat nejrůznější metody takového věštění. Poté bude výsledek potvrzen, vyvrácen, objeví se chybějící podrobnosti.
 • Pokud volba padla na věštění, pokud jde o čas, měla by být použita pouze čísla prvního dne menstruace.
 • Neříkejte nikomu o věštění, ani příbuzným. Jinak bude výsledek zkreslený, nesplní se.
 • Získané informace jsou relevantní až do dalšího cyklu. Po začátku menstruace se věštění z předchozího cyklu stává neplatným.
 • Zapište si výsledky každého věštění, abyste viděli úplný obraz a nezmeškali okamžik naplnění proroctví.

Jak hádat podle období

Denní doba začátku menstruačního cyklu pomůže ženě připravit se na nadcházející události v životě:

 • Od 6:00 do 11:00. Výskyt výtoku během tohoto období naznačuje, že v blízké budoucnosti bude mladá dáma obklopena pozorností mužů. Existující problémy, konflikty budou snadno vyřešeny ve prospěch věštce. Vztah s rodinou bude harmonický.
 • Od 11 do 13. Menstruace, která začala v takové době, slibuje dívce štěstí, které přijde nečekaně. Celý měsíc bude ponořen do moře pozitiv a každý podnik bude korunován úspěchem..
 • Od 13 do 17. Začátek menstruace během tohoto období je jakýmsi signálem. Pro ženu je lepší odmítnout jakékoli nové podnikání. Strach stojí za neúspěch, smůla.
 • Od 17 do 21. Po celou dobu až do příští menstruace dívka neopustí smutek. Neměli byste být sami, protože pocit „zbytečnosti“ se výrazně zvýší.
 • Od 21 do 6 ráno. Pokud je cyklus v tuto chvíli chycen, dejte si pozor na podvod. Podívejte se pozorně na lidi kolem sebe, mezi nimi číhají nečestní nepřátelé. Je také možné oddělení od rodiny.

Hádají také podle měsíce, v závislosti na přesném čase na hodinách, kdy začali. Zvažte, co se rozumí například 13:00 a v noci, 4 dny a tentýž večer:

 1. 1 - radost, pozitivní změny, štěstí, dobré zprávy;
 2. 2 - buďte opatrní, postupujte podle toho, co bylo řečeno, chovejte se záměrně, neztrácejte nervy;
 3. 3 - ovládejte emoce, nepoddávejte se prchavým výbuchům agrese, okamžitě řešte konflikty a bráňte jim v růstu;
 4. 4 - štěstí samo o sobě skočí do rukou, nebojte se svou bdělostí;
 5. 5 - očekávejte překvapení, která vás příjemně překvapí;
 6. 6 - zúžte svůj sociální kruh, mohou se objevit nepříjemné fámy a drby;
 7. 7 - objeví se tajný obdivovatel;
 8. 8 - pokuste se uklidnit pocit žárlivosti, jinak to povede k následkům;
 9. 9 - drby jsou aktivovány, vyvarujte se komunikace s těmito osobami;
 10. 10 - existuje šance zamilovat se;
 11. 11 - netrapte svého milovaného žárlivostí, je to neopodstatněné;
 12. 12 - podívej se blíže, zúžený se potuluje kolem.

Aby výsledky věštění byly podrobnější a srozumitelnější, doplňují je věštbou každý měsíc ve dnech v týdnu. Dešifrování vypadá takto:

 • Neděle. Nástup menstruace poslední den v týdnu slibuje klid, zábavu, radostné události. I když nastanou problémy, hádky, nedorozumění, nebojte se, brzy bude vše rozhodnuto k lepšímu.
 • Sobota. Připravte se na pokrytí vlnou pozitivního. Před námi je měsíc míru a štěstí. Není divu, že se v blízké budoucnosti splní tajné přání. Možná sňatek.
 • Pátek. Brzy zjistíte něco tajného. Zprávy budou nečekané, ale velmi příjemné.
 • Čtvrtek. Menses, které se v tento den objeví, předpovídají bezprostřední zábavu. Bude nabídnuta účast na hlučné, velké oslavě. Měli byste však být opatrní. Z pozitivního kanálu se zábava může změnit na smutnou.
 • Středa. Buďte připraveni na potíže, překážky. V příštím měsíci budou problémy pršet. Ale začátek menstruace ve středu je malou stopou, které se nesmíte vzdát. Minimální úsilí - všechny problémy jsou řešeny jako kouzlem.
 • Úterý. Toto je druh varování, že před námi jsou zásadní změny. Je tu šance se s vašimi zasnoubenými setkat. Připravte se na to, že budete celý měsíc přijímat námluvy a možná dokonce budete dostávat nabídky na sňatek.
 • Pondělí. Začátek týdne je vždy spojen s problémy. Tak je to s věštbou. Menstruace, která začala v pondělí, přinese spoustu potíží, úzkosti, úzkosti. Ale neočekávané drahé překvapení od cizince pomůže osladit mouchu v masti..

Při predikci hraje důležitou roli den v měsíci, kdy cyklus začal:

 1. 1. den - celý měsíc se připravte na štěstí, radost, zábavu;
 2. 2. číslo - člověk se v životě objeví a způsobí pohrdání;
 3. 3 číslo - vyhněte se hádkám, zaměření na ně povede k obrovskému nedorozumění, sváru;
 4. 4. číslo - radost, úsměvy, pozitivní;
 5. 5. - překvapení;
 6. 6. číslo - někdo bude sdílet drby o cizinci nebo věštci;
 7. 7. číslo - uznání hlubokých pocitů;
 8. 8. číslo - snažte se udržet žárlivost na uzdě, nadměrné projevy povedou k problémům na frontě lásky;
 9. 9. číslo - starosti kvůli pověstem, třást nervy méně, protože jsou všechny prázdné;
 10. 10. - láska usadit se v srdci po celý měsíc;
 11. 11. - neměli byste na svého milovaného žárlit, je bezvadně věrný;
 12. 12. - pozor na magický vliv zvenčí;
 13. 13. - ďábel spojený s tím, který není prvočíslem, se v životě usadí po celý měsíc;
 14. 14. - počkejte na dobré zprávy;
 15. 15. - nyní novinky nepoteší;
 16. 16. - následujte mluvená slova, neopatrnost způsobí obrovský skandál;
 17. 17. - před námi je výlet, rozloučení s blízkými;
 18. 18. - vášnivě se zamilujete;
 19. 19. číslo - pocit zamilování jistě přeroste v hlubokou, nesmírnou lásku;
 20. 20. číslo - neopětované pocity;
 21. Číslo 21 - nevěřte nikomu kromě sebe, během tohoto období mohou zradit i ti, od kterých neočekáváte špinavý trik;
 22. Číslo 22 - peníze vám skočí do rukou, stačí mít čas na výměnu;
 23. 23. - neomezené štěstí leží před námi;
 24. 24. - počkejte na hosty;
 25. 25. - neočekávaný přítel;
 26. 26. - objeví se jeden, který projeví péči, náklonnost, soucit;
 27. 27. - splnění požadovaného;
 28. 28. číslo - pacifikace, pohoda;
 29. 29. - hořké slzy budou ronit;
 30. 30. - vzájemná vášeň;
 31. 31. - cestování, příjemné dobrodružství.

Věštění podle měsíčních měsíčních fází

Mnoho změn na naší planetě je spojeno s růstem a poklesem zemského satelitu:

 • výsadba rostlin;
 • odliv;
 • účesy.

Čarodějové se také naučili spojovat menstruační cyklus se změnou lunárního kalendáře:

 • Pokud je výboj zachycen za úplňku, pak to věštci předpovídá, že se brzy život změní k lepšímu. Očekávejte velké štěstí, neočekávané štěstí.
 • Rostoucí měsíc přinese úspěch ve všech snahách. Cokoli si vezmete, bude mít senzaci.
 • Pokles měsíce slibuje zklamání, smutek, slzy.

Je důležité vědět, že 29, 26, 23, 19, 14, 13, 12, 1 den lunárního cyklu nejsou určeny pro věštění. Předpovědi během tohoto období jsou nepravdivé.

Feng Shui

Nejstarší verze věštění menstruací je kombinací dnů v týdnu začátku cyklu s prvky okouzlující osoby:

 • Lev, Střelec, Beran - oheň;
 • Štír, ryby, rakovina - voda;
 • Panna, Kozoroh, Býk - země;
 • Vodnář, Blíženci, Váhy - vzduch.

Dekódování pro věštce:

 • Neděle. Pro vzduch - úplné naplnění všeho počatého, Pro Zemi - všechny problémy vyřeší sami. Voda je vítanou úlevou od problémů. Pro oheň - úplné uklidnění, klid.
 • Sobota. Příjemná dobrodružství pro vzduch. Práce pro Zemi vyvolá problémy a milovaná osoba bude obklopena pozorností a podporou. Pro vodu - překvapení. Pro oheň - plány se rychle splní.
 • Pátek. Pro vzduch - stabilita, mír. Pro Zemi existuje jen štěstí, vždy a ve všem. Protože voda - vzplanou vášně, bude odhaleno tajemství, honba za svědomím. Pro oheň - buďte ve střehu, zločinec jen čeká na špatné činy, slova.
 • Čtvrtek. Pro vzduch - hmotné, duchovní a fyzické výhody. Pro Zemi - pouze pozitivní na frontě lásky. Pro vodu - překážky, problémy, úzkost. Pokud jde o oheň - plány mohou být zničeny, pozor.
 • Středa. Pro vzduch - drby, závistiví lidé se pokusí narušit obecný způsob života. Pro Zemi - důležitý rozhovor změní životní principy. Pro vodu - úspěch, senzace. Pro oheň - vzájemný silný pocit.
 • Úterý. Ve vzduchu bude práce zklamáním a příbuzní budou podporovat. Pokud jde o zemi, dávejte si pozor na peníze. Pro vodu - plán se brzy splní. Za propagaci ohně, chvála od vedení.
 • Pondělí. Pro vzduch - dejte si pozor na drobná onemocnění, která se z dohledu vyvinou v nemoc, v lásku, práci, mír, mír. Pro Zemi - příjemná překvapení, dobrodružství. Pro vodu - připravte se na nové věci. Pro oheň - musíte zjistit významnou osobu.

Při věštění je důležitá všímavost a víra. Skepticismus povede ke zmatku a nesprávné interpretaci. V takovém případě výsledky věštění nepotěší svou přesností..

Věštění podle menstruace

Všechny hodnoty pro dny v týdnu, měsíc a denní dobu

Podle denní doby

Ráno. Ranní čas je považován za nejúspěšnější, protože předpovídá bouřlivý milostný vztah pro svobodnou ženu a pro vdanou ženu harmonický rodinný život, naplněný vzájemným porozuměním, úctou a láskou. Obecně platí, že ranní doba dne je důkazem dobrých vztahů s příbuznými, milovaným mužem, dětmi a starými přáteli. Menstruace, která začala brzy ráno, předznamenává vřelé a něžné vzájemné pocity ve vztahu k milovaným, kteří jsou vám drahí..

První polovina dne. První polovina dne (do 13.00) naznačuje, že během příštího měsíce budete zaplaveni laskavostí k ostatním, zažijete mnoho šťastných okamžiků.

Odpoledne. Druhá polovina dne vám předpovídá malé potíže, které mohou narušit vaše plány a doslova „znepokojit“. Čeká vás zklamání, po kterém budete muset přehodnotit, zda jste udělali všechno správně.

Večer. Pokud váš cyklus začal večer, pak byste neměli doufat, že se vaše naděje brzy splní. Je větší pravděpodobnost, že se ponoříte do myšlenek, které inspirují touhu a frustraci..

Noc. Noční doba je považována za nejnešťastnější, protože předpovídá oddělení od nejbližších lidí.

Podle dne v týdnu

Pondělí. Pokud cyklus začal v pondělí, připravte se na to, že v blízké budoucnosti budete muset čelit mnoha problémům. Vaše úsilí bude zbytečné, ale povede k emočnímu vyčerpání a velkému zklamání. Možná se váš drahý člověk rozhodne potěšit vás hodnotným dárkem, o kterém jste dlouho snili.

Úterý. Brzy se setkáte se starým přítelem, blízkým přítelem nebo příbuzným, který nebyl dlouho viděn. Ve vzácných případech cyklus, který začal v úterý, předznamenává seznámení s osobou, která vám bude později velmi drahá. Možná ve vašem životě dojde k dramatickým změnám, na které jste čekali..

Středa. Tento den v týdnu je z mnoha důvodů považován za nepříznivý. Během příštího měsíce budete muset čelit řadě problémů, ale nezoufejte ani se nevzdávejte, protože je ve vašich silách se s nimi vyrovnat. Prostě věřte v sebe a pamatujte, že černý pruh brzy skončí. Obdrželi jste varování a můžete se předem naladit, že vás čeká obtížný boj o vlastní blaho a klidný a šťastný život..

Čtvrtek. Cyklus, který začal v tento den, má nejednoznačnou interpretaci. Budete pozváni na slavnostní akci nebo hostinu, kde budete duší společnosti. Možná jste se sami rozhodli pobavit se na přátelských setkáních ve svém domě. Je pravděpodobné, že se náhodou ocitnete mezi pozvanými hosty, avšak vlastníky domu neznáte. Není známo, zda se vám toto setkání bude líbit, nebo naopak budete hluboce zklamáni. Pamatujte, že je ve vašich silách vytvořit příznivou atmosféru, zneškodnit ji včas vtipem nebo jednoduchým rozhovorem..

Pátek. V blízké budoucnosti vám budou sděleny dobré zprávy, které mohou radikálně změnit váš budoucí život. Je také pravděpodobné, že budete mít spoustu potíží, s nimiž bude velmi obtížné se vypořádat. Nasbírejte sílu a nebojte se ničeho, pamatujte, že musíte věřit v sebe a ve svůj vlastní úspěch.

Sobota. Cyklus, který začíná v tento den v týdnu, slibuje hodně štěstí a úspěšné dokončení jakékoli firmy, bez ohledu na to, co si vezmete. Nedělejte si starosti a nedělejte si starosti, protože jakékoli potíže vyřeší sami. Je pravděpodobné, že v příštím měsíci vám osoba, kterou znáte již dlouho, přizná své city. Možná se nějaká zapomenutá touha postupně naplní, což vás příjemně překvapí..

Neděle. Po celý příští měsíc si užijete každý den bezstarostné zábavy. Budete mít možnost se srdcem promluvit se svým milencem a vyřešit dlouhodobé neshody, které vás trápí po velmi dlouhou dobu.

K datu měsíce

1. Pocítíte stav mírné euforie, který přetrvává celý příští měsíc. Čekají na vás příjemní známí, setkání s rodinou a přáteli, radostné události.

2. V blízké budoucnosti pochopíte, že nějaká událost nebo osobnost vám způsobí pouze odmítavý přístup a hluboké zklamání.

3. Vězte, že výsledek hrozící hádky přímo závisí na vás - je ve vašich silách to vyřešit nebo převést do velkolepého skandálu.

4. Pokud dlouho čekáte na nějaké příjemné události ve vašem životě, brzy se vaše očekávání naplní.

5. Člověk drahý vašemu srdci vás v blízké budoucnosti příjemně překvapí svým nečekaným překvapením.

6. Buďte opatrní, protože váš dlouholetý nepřítel připravuje zákeřný plán, aby vám co nejvíce ublížil. Možná zjistíte, že vás někdo pomlouvá nebo řekne nějaké ošklivé věci za zády..

7. Podívej se blíže na své okolí - člověk, kterého už dlouho znáš, má k tobě silné milostné city a navíc je velmi nešikovně skrývá. Možná ve vás vidí smysl svého života, ale je mu trapné vám to přiznat..

8. Brzy zažijete nejsilnější žárlivost vůči milované osobě nebo někomu z příbuzných.

9. Dávejte pozor, protože se někdo snaží zničit váš vztah s milovanou osobou, která vám důvěřuje.

10. Zažiješ lásku, ale nevrhuj se bezhlavo do kaluži citů. Možná se váš vztah s vaší milovanou posunou do nové fáze..

11. Měli byste svému milovanému více důvěřovat, přestat ho podezírat ze zrady a podvodu.

12. Osoba, se kterou se potkáte, vás může uvést v omyl. Na první pohled vás okouzlí, ale zkuste myslet střízlivě a nepodléhejte jeho trikům. Možná používá magii, aby upoutal vaši pozornost..

13. Buďte připraveni na vážné potíže. Nečekejte pomoc zvenčí, spoléhejte se pouze na své vlastní síly.

14. Čeká vás dobrá zpráva.

15. Zprávy, které obdržíte v blízké budoucnosti, vás velmi rozruší..

16. Snažte se šířit drby, mluvte méně, zvláště když si nejste jisti pravostí informací. Důsledky mohou negativně ovlivnit vaši pohodu.

17. Možná se rozejdeš s milovanou osobou. Toto odloučení nemusí nutně trvat dlouho, nicméně budete mít příležitost hodně přehodnotit a podívat se na svůj vztah „z jiného úhlu“.

18. Můžete potkat muže, pro kterého zažijete dávno zapomenutý pocit zamilování. Možná se váš dlouhodobý vztah posune na novou úroveň..

19. Zamilujete se, ale vaše pocity nemusí být nutně vzájemné..

20. Toto číslo vás varuje, že láska bude neopětovaná a přinese vám mnoho utrpení a zklamání..

21. Nedůvěřuj slepě milované osobě - ​​možná tě krutě klame.

22. Potěší vás neočekávaný finanční příjem. Pokuste se utratit peníze za to podstatné a zbytečně je nemrhejte.

23. Ve vašem životě se stane nějaká příjemná událost, která vás na chvíli potěší a zapomene na všechny problémy.

24. Buďte připraveni hostit velký počet hostů ve svém domě. Pravděpodobně budete chtít potkat staré přátele nebo oslavit dovolenou v hlučné společnosti..

25. Čeká vás příjemné seznámení se zajímavým všestranným člověkem.

26. Brzy se setkáte s osobou, které řeknete o svých problémech, a najdete v ní morální podporu.

27. Pokud jste měli dlouhodobě nenaplněnou touhu, pak se v blízké budoucnosti najde někdo, kdo ji pomůže přivést k životu.

28. V práci budete úspěšní a odměněni. Vaše práce nezůstane bez povšimnutí.

29. Brzy se stane něco, co vás velmi rozruší, neměli byste však „pověsit nos“. Pamatujte, že každý neúspěch pouze posiluje vaši postavu, čímž vás posiluje. Nechte své emoce vyjít najevo, ale okamžitě se uklidněte a pusťte se do práce. Pamatujte, že potíže vás nebudou pronásledovat navždy..

30. Z vašeho známého s novým člověkem se může vyvinout dlouhodobý milostný románek.

31. Očekávejte neočekávané události. Možná se rozhodnete, že je čas si dát pauzu a vydat se na cestu. Snažte se během tohoto období nedělat ukvapené činy, protože existuje velké riziko, že později budete toho, co jste udělali, velmi litovat..

Tajemství ženské přirozenosti: věštění v kritické dny pro ženy

Mnoho lidí si klade otázku, jak je možné, aby ženy věnovaly věštění pomocí menstruace. Spolu s dalšími dlouho známými metodami předvídavosti je dnes stále populárnější. Predikci podle menstruačního cyklu lze nazvat mezi nejstaršími a relativně spolehlivými metodami věštění. S jeho pomocí můžete zjistit, co čeká na věštce v blízké budoucnosti..

 1. Síla menstruační krve ve věštění
 2. Jak správně hádat
 3. Metody věštění pro menstruaci
 4. Předpověď lásky
 5. Každou hodinu
 6. Podle denní doby
 7. Podle dnů v týdnu
 8. Věštění do dnů v měsíci
 9. Feng Shui věštění
 10. Lidová znamení pro menstruaci
 11. Věštění do lunárních dnů
 12. Novoroční předpověď menstruace

Síla menstruační krve ve věštění

Po dlouhou dobu lidé považovali krev ztracenou ženami během menstruace za jednu z nejmocnějších magických látek. Byla uznána jako magický elixír, který nese vitální energii. Starověcí léčitelé a čarodějové to používali ke zvýšení plodnosti rostlin, ochraně domu před temnými silami a zbavení se zlých duchů..

Dnes to vypadá poněkud divně, ale pokud si vzpomeneme, že menstruace je přibližně stejná jako lunární měsíc, můžeme předpokládat spojení ženského těla s vesmírnými objekty. S tímto vědomím je snadné uvěřit, že krev, která vychází během menstruace, je široce používána pro kouzla lásky na milovaného muže.

Také ve starověku se věřilo, že během menstruace se zostří ženská intuice. Proto jsou různé možnosti věštění do budoucna v kritických dnech považovány za zcela pravdivé..

Zajímavý! Nedávné vědecké studie ukázaly, že krev ztracená ženou během jejího období může být zdrojem kmenových buněk používaných v medicíně k léčbě leukémie..

Jak správně hádat

Existují určitá pravidla pro předpovídání budoucnosti menstruací. Pokud je budete přesně dodržovat, bude výsledek pravdivější. Chcete-li zjistit, co se stane v budoucnu, je důležité postupovat podle těchto kroků:

 • hádejte pouze jednou v první den menstruace;
 • co nejpřesněji sledovat okamžik vzniku výtoku (v jaké denní době atd.);
 • používat několik metod věštění najednou (například v den v týdnu a hodinu začátku menstruace);
 • nemluvte o přijatých prognózách (obzvláště příznivé).

Výsledky jsou platné do dalšího menstruačního období.

Metody věštění pro menstruaci

K dispozici ženám, které chtějí zkontrolovat přesnost metody, existuje nejméně 5 možností předpovídání budoucnosti pomocí menstruace. Všechny jsou založeny na okamžiku krvácení. Mezi nejpravdivějšími metodami věštění z menstruace jsou obvykle zmíněny ty, které berou v úvahu:

 • den v týdnu nástupu menstruace;
 • den v měsíci;
 • denní doba - ráno nebo večer, ve dne nebo v noci;
 • hodina nového období.

Aby byly výsledky měsíčních předpovědí přesnější, je lepší použít současně alespoň dvě možnosti věštění - koneckonců v tomto případě je zohledněn vliv několika faktorů. Na pomoc těm, kteří chtějí předvídat budoucí události, existuje další způsob - podle lunárního kalendáře.

Ačkoli je metoda předpovědi menstruačního cyklu považována za nejstarší, lze ji použít také online. Stačí najít web věnovaný takovému věštění a zadat potřebné parametry - datum a čas začátku menstruace. Služba dá možnost a dáma si bude muset zapamatovat výsledek a zkontrolovat, zda se v budoucnu splní.

Předpověď lásky

Jedním z nejznámějších proroctví pro manželství a rozvoj vztahů je metoda věštění, s přihlédnutím k denní době nástupu menstruace.

 1. Pokud menstruace šla od půlnoci do 8 ráno - dívka bude mít lásku, která není určena k rozvoji, protože ani ona, ani objekt její touhy nebudou moci vyznat své city.
 2. Počínaje před polednem ohlašuje menstruace nezapomenutelné období vzájemných námluv. A to platí nejen pro začátečníky ve vztahu, ale také pro ustavené páry, pokud jejich intimní život postrádá živé emoce.
 3. Menstruace, která se objeví v prvním segmentu dne - od 12 do 15 - předpovídá ideální vztahy v příštích několika týdnech..
 4. Pokud menstruace začala mezi 15 a 18 hodinami - řekne to ženě o pravděpodobných příjemných překvapeních v příštím měsíci. Její milovaný předvede své pozitivní stránky a potěší vyvoleného něčím romantickým.
 5. Krvácení po 18:00 říká, že ve vztahu těchto dvou nejde všechno hladce. Pravděpodobné problémy mohou začít v důsledku žárlivosti, podvodu nebo podhodnocení na straně jednoho nebo obou partnerů.

Kterákoli z možností věštění z menstruace z lásky je dnes pro dívky stále atraktivní.

Každou hodinu

Tato metoda predikce vám umožňuje zjistit, zda se sen splní, jak a kdy. Několik dní před očekávanou menstruací byste si měli přát a věnovat pozornost tomu, kdy začal výtok. V tabulce níže jsou uvedeny možnosti podrobně..

Čas výskytu menstruaceBude možné dosáhnout požadovaného, ​​co je k tomu zapotřebí
První hodina dneNaplnění záhady je pravděpodobné, pokud ovlivňovatel pomůže
1-2Sen se nesplní kvůli hrdosti
2-3Přání se nikdy nesplní
3-4Nikomu byste neměli říkat, co chcete
4-5Záhada se nesplní
5-6Přání se splní
6-7Sen není předurčen k uskutečnění
7-8To, co chcete, se splní
8-9Předpokládaná událost se s největší pravděpodobností nesplní
9-10Výsledkem bude pouze tvrdá práce
10-11Spolehlivý přítel pomůže ženě splnit si sen
11-12Toto přání se brzy splní
12-13Měli byste být trpěliví a počkat
13-14Koncipovaná se naplní za pár let
14-15Sen se po chvíli zhmotní
15-16Pravděpodobně se toto přání již splnilo
16-17Plán se naplní během příštích měsíců
17-18Některé důvody narušují provádění
18-19Splní se, pouze pokud budou splněny určité podmínky
19-20Abyste dosáhli toho, co chcete, musíte být aktivnější
20-21Sen je téměř splněn, je lepší o tom nemluvit
21-22Neuvědomeno z důvodu známého ženě
22-23Přání se splní asi za rok
23 do půlnociMusíte velmi silně věřit, že se váš sen splní

K dispozici je také možnost věštění z menstruace po dobu 12 hodin. V tomto případě jsou výsledky duplikovány. Výsledek takové predikce je méně spolehlivý..

Podle denní doby

Jedná se o jednu z nejpřesnějších a nejosvědčenějších metod věštění žen každý měsíc..

 1. Pokud ráno přišla nová menstruace, dámě se dostane pozornosti mužského pohlaví, dobrých vztahů s blízkými a řešení konfliktů. Vzhled silné náklonnosti a lásky je pravděpodobný, a ne vždy pro muže. Tímto způsobem se často projevují vřelé city k blízkým, včetně rodičů, dětí a přátel..
 2. Menstruace, která začala odpoledne před obědem, předpovídá skvělou náladu v nadcházejícím měsíci a možné přijetí dobrých zpráv i splnění tužeb..
 3. Menší potíže se objeví v příštích několika dnech, pokud příští menstruace začala odpoledne.
 4. Večerní krvácení, varuje před budoucí touhou a pocity osamělosti a nudy.

Počínaje nocí předpovídá menstruace podvod, odloučení od blízkých, ochlazení pocitů, utrpení. Pokud však víte o možném nebezpečí, je čas se připravit, abyste tomu zabránili - omezit negativní emoce, zkusit udělat ústupky.

Podle dnů v týdnu

Pokud menstruace začala jeden ze sedmi dnů, budoucnost se interpretuje takto:

 1. Pondělí. Pravděpodobně se objevily různé druhy obav, potíží a obav. Existuje také naděje na příjemné překvapení.
 2. Úterý. Na neočekávané setkání s osobou, která už dávno zmizela z dohledu, nebo na nové seznámení s někým, kdo si rychle uvědomí důležitost. Mohou začít životní změny.
 3. Středa. V příštím měsíci nepřichází příliš příznivé období, pravděpodobně nastanou menší problémy. To nebude trvat dlouho, ale žena by měla analyzovat situaci, aby se připravila a pochopila, kde může očekávat potíže..
 4. Čtvrtek. Je možná zábavná domácí párty s hody nebo nečekané pozvání na návštěvu.
 5. Pátek. Budou dobré zprávy, které ovlivní běh života. Problémy jsou však také pravděpodobné, je reálné se s nimi vyrovnat, pokud vynaložíte dostatečné úsilí. Za zmínku stojí také zdraví..
 6. Sobota. V příštích několika dnech to půjde dobře. Není třeba si dělat starosti, malé problémy se vyřeší samy a sen se splní. Lze doufat v vyznání lásky.
 7. Neděle. Blízká budoucnost bude bezstarostná a radostná, zlepší se vztahy s drahou osobou a stávající potíže budou rychle vyřešeny.

Věštění do dnů v měsíci

Tato metoda také ukazuje, co se brzy stane. Musíte si pamatovat datum, kdy začala další menstruace.

 1. Žena může očekávat příznivé období, úspěšné dokončení věcí, vyznání lásky, pokud krvácení začalo od 1. do 7. dne v měsíci. Možné jsou i neočekávané klepy, konflikty, nedorozumění nebo zanedbávání ve vztahu s partnerem.
 2. Menstruace, která začala ve druhém týdnu od 8 do 14, varuje před tajnými obdivovateli a nepřiměřenou žárlivostí. Je třeba držet sliby, jinak by mohlo dojít ke ztrátě důvěry. Žena by neměla podvádět a dovolit lži ve vztahu k sobě.
 3. Vzhled absolutoria od 15. do 21. dne v měsíci předznamenává splněný sen a finanční úspěch. Obecně je období příznivé.
 4. Pokud vaše menstruace nastane 18., jedná se o varování před možnou zradou a špatnými situacemi, které změní váš život. Ale nenechte se rozrušit, budou pozitivní okamžiky..
 5. Menstruační období, které začalo v týdnu od 22. do 28. dne v měsíci, varuje, že plánované může jít jiným způsobem, zrada je možná, měli byste být opatrní ve finančních záležitostech. Ale zároveň tyto události slibují dobrý výsledek a věci skončí úspěšně..
 6. Menstruace, která začala poslední dny v měsíci, naznačuje pravděpodobnost mystických událostí.

Ještě spolehlivější výsledek je dán věštění přesným datem začátku menstruace..

Den v měsíciCo je míněno
1Dobrá nálada a emoční povznesení během celého cyklu, dobrá zpráva je pravděpodobná
2Každá osoba, předmět nebo událost se stane nepříjemnou, zklamáním a opovržením
3Možná je hádka s partnerem nebo pracovní problémy, konflikt, který se může vyvinout v nepřátelství
4Dobrá nálada a rychlé splnění touhy, příjemné překvapení je pravděpodobné
PětNečekaný dárek nebo dobrý nákup, který potěší na dlouhou dobu
6Možná jiní šíří drby a fámy, stojí za to zastavit nebo omezit komunikaci s nimi
7Cizinec má silné city k ženě a stávající vztah bude silnější.
8Partner může během měsíce vyvolat žárlivost
devětOčekává se, že se o drbech řekne skandál s milovaným mužem
desetObjeví se pocit zamilování, vztahy zesílí nebo vybledlé emoce ožijí
jedenáctMůžete si být jisti svými pocity partnera, neměli byste žárlit
12Pravděpodobnost obdržení neočekávané pozornosti, která pravděpodobně nepřinese výsledky
13Během příštího měsíce přicházejí velké potíže a nepohodlí
čtrnáctDobré zprávy přijdou z dálky
patnáctJe možné přijímat rozrušující zprávy
šestnáctStojí za to mlčet více, jinak se očekávají vážné potíže.
17Vztah s partnerem je ohrožen, rozchod je pravděpodobný
osmnáctMěsíc projde ve znamení lásky, je možná nová etapa ve vývoji vztahů
19Vysoká pravděpodobnost setkání s vaším budoucím manželem
20Pocity nebudou sdíleny, klamání blízkými je možné
21Uložení vztahu bude fungovat pouze prostřednictvím upřímnosti.
22Pravděpodobné jsou neočekávané velké zisky, existuje naděje na nalezení dobrého zaměstnání
23Pocit šťastných a příjemných překvapení na příštích třicet dní
24Přijedou hosté, kteří dlouho čekali
25Brzy potkáme zajímavé lidi
26Někteří z přátel projeví laskavost a pomohou ženě v obtížné situaci.
27Splněný sen
28Očekává se úspěch v úsilí a materiální bohatství
29Pravděpodobnost zklamání a slz
třicetNová setkání, vzájemné pocity
31Brzy se objeví neočekávaná událost nebo výlet

Feng Shui věštění

Předpovídání pomocí tohoto východního učení je považováno za jedno z nejpravdivějších. Kombinuje tři parametry: den v týdnu, den v měsíci a přesný čas, kdy období trvalo.

Žena by si měla pamatovat, jakou část dne začala menstruace: ráno, odpoledne nebo večer. Výsledek musí být prostudován a zaznamenán. Poté postupně zkontrolujte, analyzujte a zapamatujte si hodnotu měsíce podle čísel a dnů v týdnu. Feng Shui dále doporučuje porovnat získané údaje a vytvořit pravděpodobnou předpověď pro příští měsíc.

Viz také: Věštění na kousku papíru

Lidová znamení pro menstruaci

Ve starověku byla menstruace ženy považována za nadpřirozený jev. Tento názor se z části odráží v lidových znameních a pověrách, které s ním souvisejí. Většina věštců věnuje pozornost včasnému nástupu kritických dnů..

 1. Pokud menstruace začala striktně podle plánu, události se budou pohybovat podle plánů a sny se stanou skutečností.
 2. V případě předčasného nástupu menstruace v životě je možný neočekávaný obrat.
 3. Pokud došlo ke zpoždění menstruace, pak je stabilita ve všech oblastech života dopředu, neočekávají se náhlé změny.

Lidé věřili, že během menstruace by žena neměla chodit do kostela, neměla by čistit nebo připravovat zásoby na zimu. Věřilo se, že krvácení, které začalo u dívky v den svatby, ohrožuje její budoucí děti životními obtížemi..

Věštění do lunárních dnů

Po dlouhou dobu lidé věřili, že žena závisí na noční hvězdě a jejích fázích. Například průměrná doba měsíčního cyklu je 28 dní, což je přesně stejné jako období plné revoluce přirozeného satelitu kolem Země. Proto navrhovaná metoda věštění do budoucna.

 1. Pokud výboj proběhl během dorůstajícího měsíce, ženy mohou očekávat splnění snů a hmotného bohatství..
 2. Měsíčně, ke kterému došlo za úplňku, předznamenává ztělesnění požadovaného, ​​hodně štěstí a živých dojmů.
 3. Když menstruace začala v klesající fázi, naznačuje to následné zklamání, nepříjemné situace a neúspěšné plány. Ale nezoufejte, protože se začátkem nového lunárního měsíce přijde dobrá série.

Zajímavý! Jedno z populárních znamení (nebo pověr) připisuje čarodějnické schopnosti ženě, jejíž období začalo na úplňku. Jednou v takových dnech měli zakázáno dívat se na lidi (zejména na kojence), aby zabránili zlému oku.

Novoroční předpověď menstruace

Další metoda věštění spojuje začátek menstruace a hlavní svátek roku. Pokud se krvácení objevilo 1. ledna, měli byste věnovat pozornost tomu, kdy začne další období 365 dnů.

Den v týdnu, který připadl na 1. lednaCo předznamenává příští rok
pondělíPřátelé vám pomohou splnit váš starý sen
úterýNesezdané dívky se setkají se svými snoubenci. Ti, kteří našli své štěstí, budou muset rodinu doplnit
středaŽena čeká na oslavu s velkým počtem hostů (svatba, výročí)
ČtvrtekObdobí v tento den slibují vítanou cestu
pátekMožnost koupě bytu nebo jiné nemovitosti
sobotaPravděpodobné vyznání lásky
NeděleMožná návrh na sňatek

Pokud vaše menstruace začala první lednový den, nedělejte si starosti - je lepší analyzovat, co přinese příští rok.

Od starověku se ženy snažily předpovídat budoucnost do prvního dne menstruace, protože věděly o tajemné síle krve během tohoto období. Nelze říci, jak pravdivé jsou výsledky takového důvěrného věštění, ale každá žena může ocenit jeho účinnost. Chcete-li to provést, musíte si pamatovat, kdy začala menstruace, prostudovat všech 5 možností věštění a přemýšlet, interpretovat výsledky. A pak během příštího měsíce sledujte, zda se proroctví naplní.

Obecná informaceI malý krvavý výtok, který se objeví u ženy z pochvy mezi menstruací, naznačuje, že je třeba být ostražití a s pomocí lékaře ujistit se, jak je to nebezpečné a z jakého důvodu se tyto příznaky objevily.