Čínské tampony Clean Point: léčivé vlastnosti a návod k použití

Patologie urogenitálního systému se, bohužel, nyní rozvíjejí nejen u žen, ale také u mladých dívek. Důvody jsou různé: stres, všude kolem nás, slabá imunita, špatná ekologie atd. Ženské tělo prostě potřebuje podporu. Fytotampony Clean Point mají terapeutický a profylaktický účinek na urogenitální systém žen. Použití těchto léčivých koulí pomáhá ženě rychle překonat různá onemocnění: cystitida, zánětlivá onemocnění přívěsků a dělohy, novotvary, vaginální dysbióza. V tomto článku se blíže podíváme na to, jaké vlastnosti mají čínské tampony Clean Point a jak tuto drogu používat..

Rozdíl mezi fytotampony a tradičními tampony

Forma fytotamponů Clean Point

Moderní farmakologie nabízí spravedlivému pohlaví novou interpretaci obvyklých hygienických produktů - gynekologických tamponů. V Číně a asijských zemích se tento nástroj etabloval jako spolehlivý a bezpečný produkt. Na domácím trhu si tento relativně nový hygienický výrobek rychle získává oblibu u spravedlivého sexu..

Léčivé tampony Clean Point mají vzhled tulipánu. Tampon je koule stlačených léčivých složek umístěných v tkáňovém vaku. Aby bylo možné hygienický výrobek snadno odstranit, je míč vybaven speciálním lanem. Produkt obsahuje byliny a rostliny používané při různých gynekologických onemocněních. Každý fytotampon je balen jednotlivě ve vakuu, souprava obsahuje návod k použití, který podrobně popisuje vlastnosti použití léčivého přípravku.

Fytotampony Clean Point se staly skutečným objevem mnoha gynekologů a pomáhají při léčbě gynekologických onemocnění. Koneckonců, léčivé koule, které jsou bezpečné pro zdraví žen, jsou nejen terapeutické, ale také účinné profylaktické činidlo..

Složení fytotamponů

Obsahuje ekologické přírodní přísady

Složení tamponů Wedge Point vychází z receptů orientální medicíny. Léčivé koule se skládají z bylin a rostlin, které se používají k prevenci a léčbě gynekologických patologií. Jedná se o ekologicky čisté přírodní ingredience, které rostou v horách Tibetu..

Složení tamponů Clean Point:

 1. Angelica. Tato samičí rostlina obsahuje přirozeně se vyskytující estrogeny a také pektin, třísloviny a organické kyseliny. Angelica je součástí léků, které pomáhají normalizovat menstruační cyklus a zmírňovat příznaky menopauzy. Rostlina úspěšně léčí neplodnost.
 2. Kafr. Tento silný antioxidant bojuje proti bakteriím a virům v těle a zmírňuje otoky (stimulací funkce nadledvin).
 3. Šeřík. Květy této silně vonící rostliny zmírňují záněty v urogenitální oblasti, eliminují bolestivé pocity během menstruace.
 4. Akácie. Tato rostlina má schopnost utahovat genitálie při sestupu. K hojení eroze navíc přispívají třísloviny a fytoncidy, které jsou součástí akáciových květů..
 5. Pryskyřice dračího stromu. Tento silný antioxidant ničí viry, bakterie, houby a další patogenní mikroorganismy. Pryskyřice podporuje hojení eroze a má také protinádorový účinek.
 6. Ženšen. Rostlina je od starověku považována za zdroj energie a dlouhověkosti. Ženšen aktivuje ochranné vlastnosti těla, zpomaluje proces stárnutí, normalizuje váhu, reguluje hladinu glukózy v krvi, zvyšuje sexuální touhu.
 7. Myrha. Rostlina ničí houby rodu Candida, normalizuje menstruační cyklus, pomáhá při neplodnosti.

Čínské tampony Clean Point navíc obsahují následující přírodní složky:

 • barvení světlice barvířské;
 • matka;
 • sophora;
 • stemon;
 • kurkuma;
 • cypřiš;
 • luční řeřicha;
 • kadidlo.

Princip působení fytotamponů

Jen málo z nás se může pochlubit dokonalým zdravím ženského reprodukčního systému. Infekce, nemoci, potraty, operace - to vše má nesmazatelnou stopu na našem zdraví..

Přenesené gynekologické patologie ovlivňují přirozený proces obnovy a čištění tkání orgánů reprodukčního systému. Na tkáních vnitřních orgánů se hromadí patogenní viry a bakterie, toxiny, fragmenty odumřelých buněk atd. Léčivý účinek čínských léčivých tamponů je zaměřen na čištění orgánů reprodukčního systému. Kuličky vytahují všechny patogenní „usazeniny“ a čistí urogenitální systém ženy.

Indikace a kontraindikace pro použití tamponů Clean Point

Některé léky, které léčí gynekologické patologie, mají negativní vliv na imunitu ženy a narušují její celkové zdraví a pohodu. Naopak čínské tampony jsou zcela bezpečné pro zdraví ženy..

Fytotampony jsou indikovány pro následující onemocnění urogenitálního systému:

 • eroze;
 • vaginitida a vaginální dysbióza;
 • cysta;
 • zánětlivý proces reprodukčního systému způsobený viry nebo bakteriemi;
 • porážka pohlavních orgánů houbami rodu Candita;
 • hemoroidy;
 • únik moči;
 • cystitida;
 • předmenstruační syndrom;
 • endometritida;
 • zánět vnějších pohlavních orgánů.

Seznam gynekologických onemocnění, se kterými se mohou léčivé kuličky vyrovnat, může pokračovat. Fytotampony jsou schopny eliminovat téměř všechny patologie ženských pohlavních orgánů.

Léky se vyrábějí za sterilních podmínek, takže jsou zcela bezpečné pro zdraví. Obsahují pouze přírodní složky, takže nezpůsobují vaginální dysbiózu.

Čínské tampony byly mnohokrát klinicky testovány a získaly uznání od předních světových gynekologů.

 1. Panenství. Fytotampony by se neměly používat pro panny, protože mohou vyvolat zúžení pochvy..
 2. Cukrovka.
 3. Kojení. Byliny a rostliny v čínských tampónech prosakují do mléka, což může způsobit dětské alergie.
 4. Nelze použít u žen po porodu nebo gynekologických operacích. Dokud se tělo nezotaví z porodu nebo chirurgického zákroku, neměly by se tampony používat.
 5. Během menstruace.
 6. Jednotlivé alergické reakce na určitou léčivou rostlinu, která je součástí tamponů.
 7. Špatná srážlivost krve.

Složky léčiva navíc nejsou kombinovány s alkoholem, proto by měl být během léčby vyloučen příjem alkoholických nápojů.

Během léčby by měla být také vyloučena sexuální aktivita..

Návod k použití

Vyčistěte tampony

U tamponů Clean Point je návod k použití součástí balení. Před zahájením léčby se s ní určitě seznamte. Zvažme to podrobněji.

 • Před použitím léčivých koulí si dobře umyjte ruce mýdlem nebo jiným dezinfekčním prostředkem. Je také nutné zkontrolovat neporušenost obalu tamponů, protože jeho poškození může lék poškodit.
 • Na malé bylinné kouli je zkroucená nit, kterou odstraníte z obalu. Před použitím vlákno odviňte..
 • Tampon Clean Point musí být jemně zaveden do pochvy do hloubky pěti až sedmi centimetrů. Ujistěte se, že jste nit nechali venku, protože po použití pomůže odstranit kuličku..
 • Pokud je velmi obtížné zavést tampon kvůli suchosti pochvy, můžete míč ponořit do teplé převařené vody na deset až dvacet sekund.
 • Fytotampon působí v těle tři dny. Na konci doby expozice je tampon odstraněn z pochvy a zlikvidován.
 • Pokud míč nashromáždí v pochvě hodně kontaminovaných látek, může do konce druhého dne používání vyjít sám.
 • Odstranění tamponu se provádí v koupelně, protože s míčem vychází patologický výtok. Po vytvrzení fytotamponu se doporučuje opláchnout roztokem furacilinu nebo infuzí heřmánku.

Průběh léčby

Průběh léčby zahrnuje použití 6 tamponů. U závažných patologických procesů nebo pokročilých infekcí se doporučuje použít dva až čtyři cykly.

Preventivně jsou předepsány dva tampony po dobu 30 dnů. Preventivní opatření zabrání množení infekcí v urogenitálním systému ženy, udrží nezbytnou hormonální hladinu v těle, obnoví metabolismus a zabrání pravděpodobnosti vzniku benigních a maligních novotvarů.

Diagnostika chorob pomocí fytotamponů

Mnoho lidí spravedlivého sexu si je jistých, že nemají gynekologické patologie. Absence výrazných příznaků však nezaručuje dokonalé reprodukční zdraví. Výhodou čínských tamponů je, že je lze použít ke sledování poruch v těle a jejich prevenci.

Po odstranění prvního míčku bude žena vidět, které patologické shluky vyjdou. Fytotampony mají silný sorbující účinek, odstraňují patogenní bakterie, mrtvé buňky, fragmenty epitelu.

Pokud po první aplikaci nedojde k abnormálnímu výtoku, můžeme hovořit o ideálním zdraví vnitřních pohlavních orgánů. V tomto případě se doporučuje provádět preventivní čištění sliznice genitálií dvakrát měsíčně, aby se zabránilo rozvoji patologických procesů v reprodukčním systému ženy..

Čínské tampony: pokyny a recenze zákazníků

Zásluhou Číny na farmaceutickém trhu je to, že se objevil lék, který řeší část gynekologických problémů ženy. To se týká čínských léčivých tamponů Clean Point a Beautiful Life. Popularita takového produktu je jednoduše vysvětlena - rostlinná základna každého tamponu prospívá ženskému genitourinárnímu systému a vytváří souběžně řadu pozitivních účinků.

Co jsou to čínské tampony?

Téměř každá žena ví z první ruky, že není snadné vyléčit jakékoli gynekologické onemocnění, napravit mikroflóru pochvy. Používají se vaginální čípky, masti, provádí se hygienické sprchování. Výsledek těchto postupů není vždy povzbudivý. S příchodem čínských fytotamponů je mnohem snazší vyřešit úkol udržovat zdravé pohlavní orgány žen. Efektivní produkt, vhodný z hlediska použití, nejprve našel poptávku na čínském trhu, poté se rozšířil téměř do celého světa..

Pokud se podíváte na fotografii tamponu, pak čistě navenek je to malá hnědá koule, která je umístěna v gázově bílém sáčku. K vaku je připevněna speciální nit, která usnadňuje a bezpečnější vyjmutí tamponu z pochvy ženy. Proces výroby kuliček probíhá v podmínkách úplné sterility, samotná technologie splňuje nejnovější světové hygienické a hygienické požadavky. Na obalu přípravku Clean Point je namalován tulipán, takže se tento název produktu často nachází.

Rada! „Je lepší objednat si prostředky ve specializovaných lékárnách a důvěryhodných online obchodech, abyste se vyhnuli nákupu falešných“.

Terapeutické působení

Vysoce kvalitní fytotampon čistí vaginální trubici od odumřelých starých vrstev tkáně. Přípravek také udržuje normální hladinu kyselosti (ph-balance) v pochvě, aby se zabránilo růstu patogenních mikroorganismů.

Po odstranění tamponu lze výsledný výtok posoudit na přítomnost onemocnění a jeho vlastnosti (metoda diagnostiky):

 • Pokud světelné sraženiny vyjdou, můžeme hovořit o poruchách v práci buněk sliznice a jejich smrti. V tomto případě je nutná konzultace s gynekologem a konkrétní diagnóza..
 • Vodnatý výtok je důkazem infekce. Kromě toho mohou být ovlivněny nejen stěny pochvy, ale i děloha a dokonce i vaječníky.
 • Tmavá krev, která se nesráží, je indikátorem nástupu menstruace. Odmítnutí děložní vrstvy dělohy nevyhnutelně oslabuje ženské tělo a činí ho zranitelným vůči bakteriím. Součástí práce menstruačního toku je odstranění různých mikroorganismů z genitálního traktu..
 • Pokud vyteče hnědý výtok, znamená to prodloužený zánětlivý proces, který způsobuje významné poškození reprodukčního systému..

Čínské gynekologické tampony pomáhají zahájit regenerační procesy tam, kde je to nejvíce zapotřebí. Tohoto účinku je dosaženo zlepšením krevního oběhu v pánevních orgánech. Díky tomu dostávají buňky více výživy, kyslík jim aktivně dodávaný pomáhá vytvářet ochrannou bariéru proti negativním faktorům..

Některé dámy uvádějí, že tampony jim pomohly znovu získat bývalou úzkost vaginální trubice po narození dítěte. Jiní hovoří o schopnosti léku omladit celé tělo zlepšením krevního oběhu a zvýšením produkce ženských hormonů. Jak se zbavit stařeckých skvrn, zvýšit šance na otěhotnění - zde je řada dalších výhod, o kterých si dámy spěchají vyprávět.

Nemoci léčené čínskými fytotampony

Některé dívky, které měly nepříjemné zkušenosti s čisticími tampony, jsou skeptické ohledně informací o jejich léčivých vlastnostech. Existují však lidé, kteří argumentují jinak. Protože většina léků používaných k terapeutickým účelům může snížit imunitu a způsobit suchost vaginálních stěn, bylinné tampony se ukázaly jako hodná alternativa. Poskytování místního účinku na zaměření gynekologického onemocnění, fytotampon, podle krásné poloviny lidstva, nezpůsobuje nepohodlí.

Čínské tampony pro drozd

Dobré výsledky z používání čínských tamponů lze dosáhnout drozdem. Účinku je dosaženo rychle a samotné ošetření je jemné a bezpečné. Tradiční terapeutické metody zahrnují použití antibiotik, která mohou narušit rovnováhu kyselin a nakonec vést k vaginální dysbióze. Suchá sliznice a nedostatek správného množství laktobacilů vedou k hojnému růstu kokální flóry. Výsledkem je zpoždění léčby a riziko dalších problémů se významně zvyšuje.

Tampony pro myomy

Vzhledem k tomu, že základ tamponů je složen z přírodních složek, je mnohem snazší dosáhnout terapeutického účinku na postižené oblasti reprodukčního systému ženy. Normalizace hormonálních hladin bude sloužit jako bonus pro zdraví žen..

Rada! "Pokud je myom (benigní nádor) dělohy malý, je lepší léčbu neodkládat a okamžitě zahájit tamponaci." Nejprve se musíte poradit s gynekologem “.

Velké nádorové formace jsou fytotampony mnohem horší absorbovány a redukovány. V takové situaci může být nutný chirurgický zákrok - nádor musí být odstraněn. Malé fibroidy se mohou vyřešit po 4 cyklech tamponové terapie. Populárním prostředkem jsou léčivé fytotampony Qing Gong..

Důležitým krokem ke zdraví je praxe pravidelných návštěv lékaře. Preventivní prohlídka odhalí dynamiku onemocnění a v případě potřeby upraví plán obnovy.

Složení

Krásný život a Čistý bod jsou nejoblíbenější fytotampony z Číny, které jsou schopny se vyrovnat s patogenními mikroorganismy a zabránit tak předčasnému stárnutí žen. Složení vaginálních tamponů je velmi bohaté a rostlinné složky přebírají roli:

 • Antihypoxanty - zabraňují hladovění buněk kyslíkem a podporují energetický metabolismus.
 • Phytoncides - boj proti patogenní mikroflóře.
 • Flavonoidy - posilují cévní stěny, inhibují srážení krve a zvyšují odolnost těla.
 • Antioxidanty - zpomalují proces stárnutí buněk a tkání.
 • Fytohormony - normalizují narušené hormonální hladiny.

Seznam bylin a rostlin, které tvoří léčivé fytotampony ve formě extraktů, je velmi působivý: angelica, kořen Monnier, kořen stonona, koště vlasaté, japonská matka, smilax a mutellin ligusticum.

Vlastnosti léčby

Žena, která se rozhodne absolvovat tamponování, chápe, že výsledek lze očekávat pouze podle pokynů. Terapie fytotampony naznačuje jeho vlastní charakteristiky, které je třeba vzít v úvahu, aby došlo k rychlejšímu zotavení.

Pokud je pochva příliš suchá na to, aby přijala tampon, pak se tato na několik sekund navlhčí převařenou vodou. Vzhledem k tomu, že fytotampony mají silný baktericidní účinek, po jeho extrakci může dojít k hojnému vylučování. Dodržování hygieny při zavádění a výběru finančních prostředků je dalším znakem postupu..

Soudě podle množství fotografií v síti existuje mnoho druhů tamponů čínské výroby, ale poptávka po třech typech - Clean Point, Beauty Life a Qing Gong.

Krása života

K výrobě se používají pečlivě vybrané byliny s léčivými vlastnostmi, jejichž kombinace poskytuje vysoce kvalitní výsledky. Účinnost čínského produktu byla prokázána ženami, které na sobě zažily jeho účinky. Odráží je gynekologové, kteří se snaží předepisovat s přihlédnutím k farmaceutickému pokroku v oblasti intimní hygieny..

Spektrum účinku fytotamponů je nadále studováno v domácí gynekologii. Proces komplikuje skutečnost, že ne všechny byliny, které tvoří produkt, rostou na území naší země. Dnes domácí gynekologové tvrdí, že hlavní činností krásného života je obnovení ženských hormonálních hladin. Ve výsledku je částečně nebo úplně vyřešen problém neplodnosti, infekčních lézí genitálií.

Vyčistěte tampony

Díky působení „tulipánů“ je ženský reprodukční systém očištěn a obnoven. To je usnadněno zlepšením krevního oběhu v pánevních orgánech. Dlouhodobým výsledkem je omlazení ženského těla. Přírodní ingredience tamponů jsou vybírány v přísném souladu s dlouhou tradicí čínské medicíny. Díky absenci syntetických látek a optimální kombinaci tibetských bylin jsou tampony Clean Point jedním z léků číslo jedna v moderní gynekologii..

Čínské tampony: jak to napravit

Pořadí akcí pro správnou instalaci tamponu bude následující:

 • v prvním kroku musíte balíček otevřít, a to musí být provedeno čistými rukama nebo lékařskými rukavicemi;
 • obsah balíčku je odstraněn, šňůrka na krk je odvinuta na celou délku;
 • tampon je namočen ve vlažné vodě po dobu 30 sekund;
 • je nutné zavést fytotampon do pochvy s úplným uvolněním svalů, v důsledku toho by měl být blízko zadního fornixu;
 • po třech dnech se tampon odstraní z pochvy jemným zatažením za šňůru (pokud je správně umístěna, žena by neměla nic cítit a po zákroku by měl tampon snadno vyjít);
 • po extrakci musíte udělat hygienickou sprchu z odvaru heřmánku (jedna lžíce suché byliny na litr vody).

Rada! „Pro větší efekt heřmánkového sprchování můžete do vývaru přidat několik polévkových lžic stolní soli (nemělo by být jodováno)“.

Další postup s tamponem lze zahájit za pár dní..

Pravidla aplikace

Kromě heřmánkového vývaru můžete použít vývary z divoké růže nebo třezalky tečkované. Voda musí být čistá a filtrovaná. U diagnostikovaného gynekologického onemocnění by terapeutický kurz měl sestávat ze šesti procedur. Jako preventivní opatření lékaři doporučují používat produkt nejvýše 1-2krát za měsíc..

Je nemožné používat tampony ve druhé polovině menstruačního cyklu, kdy neexistuje antikoncepce. Pokud došlo k oplodnění vajíčka, instalace prostředků povede k potratu.

Účinnost v těhotenství

Těhotenství v jakékoli fázi vývoje je přímou kontraindikací pro použití fytotamponů. Účinné látky léčiva jsou vysoce koncentrované a pronikají do krve. V důsledku získání dítěte je vývoj komplikací téměř nevyhnutelný. Hormonální stránka působení tamponů v raných stádiích může vést k potratu.

Vedlejší efekty

Fytotampony nemají extrémně pozitivní účinek na všechny ženy. Mnoho lidí si po použití aplikace Beautiful Life nebo Clean Point stěžuje na nepohodlí v podobě pálení a svědění. Navzdory popisům výrobců, kteří uvádějí normálnost takového procesu, dámy odmítly dále používat čínský lék. Vedlejším účinkem jsou také narušení cyklu, bolesti hlavy a zad. Řešení otázky pokračování v kurzu a volba jiné metody léčby po projevu nežádoucích účinků zůstává záležitostí každé ženy.

Kontraindikace

Rychlé výsledky, stejně jako přirozený základ tamponů, vypadají lákavě, ale použití čínské gynekologické formulace není vždy přijatelné. Výrobek je kontraindikován pro těhotné ženy, kojící ženy, panny. Zavedení tamponu je nebezpečné u diabetes mellitus během období zotavení po operaci. Pokud jsou zjevné alergické reakce těla, pak lékař může rozhodnout, že přípravek není vhodný pro léčbu..

Nepoužívejte přípravek týden před očekávaným začátkem menstruace a dříve 3–5 dní po skončení menstruace. Dalším inhibičním faktorem je konzumace alkoholu. Je lepší odložit sex na dobu trvání kurzu, pokud je to nutné, můžete vstoupit do blízkosti pouze 3 hodiny po odstranění tamponu a provedení sprchování.

Rada! "Ve snaze neotěhotnět během terapeutického kurzu byste neměli užívat hormonální antikoncepci." Je vhodné upustit od používání tamponů, které mají podobný účinek “.

Otázka, jak dostupné jsou ceny tamponů Chinese Beautiful Life pro kupující, zůstává otevřená. Stránky domácích online obchodů nabízejí čínské výrobky za 1200 rublů, pokud mluvíme o 12 tamponech. Balíček s 5 tampony stojí 500 rublů. Ceny za Clean Point jsou téměř totožné s uvedenými cenami.

Recenze čínských fytotamponů

Obecný obraz názorů na fytotampony z Číny je u nás poměrně různorodý. To je částečně způsobeno neznalostí existence produktu. Dalším důvodem je přítomnost pozitivních i negativních skutečných recenzí. Někteří gynekologové mluví o škodlivých účincích používání tamponů - způsobují popáleniny sliznice, mění hormonální hladiny a narušují pravidelnost cyklu.

Všichni lékaři souhlasí s tím, že před nákupem a používáním je nezbytně nutné projít konzultací. Úkolem gynekologa je vzít v úvahu mnoho faktorů a nenechat se při jmenování mýlit. Úkolem ženy je vyslechnout doporučení lékaře a věnovat pozornost kontraindikacím.

Gynekologové také tvrdí, že závažná onemocnění ženských pohlavních orgánů, patologie vaječníků vyžadují zcela jinou terapii a tampony nepomohou zbavit se této nemoci. Negativní recenze lékařů gynekologů zaznamenávají přítomnost padělků čínských tamponů na trhu, proto je povinná pozornost věnována nákupu.

Výsledky používání produktu tlačí mnoho spravedlivých pohlaví k tomu, aby je považovali za téměř všelék na všechny nemoci. Zbavení neplodnosti, drozdů, infekcí různého původu, obnovení normální mikroflóry pochvy - takových výsledků lze dosáhnout. To ale neznamená, že všechny ženy, které začaly tamponovat pomocí programu Beautiful Life nebo Clean Point, dosáhnou tohoto efektu..

Některé negativní recenze říkají, že čínské výrobky jsou škodlivé a vykreslují velmi děsivé obrázky. Je těžké posoudit, jak skuteční jsou. Ženy a jejich ošetřující lékaři hovoří o těžkých popáleninách, po nichž zotavení trvalo mnoho měsíců. Rovněž poznamenávají, že současné onemocnění nikam nezmizelo, ale objevily se vážné poruchy v menstruačním cyklu, které po vysazení léku nebylo možné okamžitě obnovit. Obraz doplňují změny v hormonálních hladinách a dokonce i krvácení..

Závěr

Fytotampony s léčivým účinkem vyrobené v Číně nabízejí ženám jeden z nejjednodušších a nejrychlejších způsobů řešení mnoha gynekologických problémů. Pozitivních výsledků používání produktu je dosaženo díky přírodnímu základu ve formě kombinace nejrůznějších tibetských bylin. U mnoha žen farmaceutický vývoj ze sousední země skutečně pomohl vyrovnat se s různými poruchami reprodukce. Existuje však také značný počet žen, pro které droga zjevně neseděla..

Výuka čínských fytotamponů. Jak se přihlásit?

Návod. Jak používat čínské fytotampony „Krásný život“ a „Čistý bod“

 • Užívání čínských fytotamponů lze zahájit 3 dny po skončení poslední menstruace a musí být ukončeno 4 dny před začátkem další menstruace.
 • Každý tampon se zavádí na 2–3 dny s přestávkou 1–2 dny mezi tampony. Počet tamponů, které používáte během jednoho menstruačního cyklu, je individuální a závisí na jeho délce (cyklu).
 • Vyberte si denní dobu, která je pohodlná pro vložení a vyjmutí tamponu a pro sprchování.
 • Připravte si douchingové řešení předem (prodává se v našem internetovém obchodě). Některé ženy jsou spokojené s sprchováním nejen po odstranění tamponu, ale také před použitím dalšího.
 • Sprchování po použití tamponu je povinné.
 • Nalijte 1 sáček asi 750 ml vroucí vody, ochlaďte na pokojovou teplotu. (Yu Qing Dan Tea Douching Broth se prodává v našem internetovém obchodě)

Možnost 2. Odvar z heřmánkové lékárny.

 • 2 lžíce (nebo 2 sáčky) heřmánkových květů nalijte asi 750 ml vroucí vody, ochlaďte na pokojovou teplotu.

Doporučení pro použití:

 • Důkladně si umyjte ruce a otevřete tamponový obal.
 • Vyjměte tampon z obalu, odmotejte provázek.
 • Vložte tampon do pochvy asi 7 cm hluboko, ujistěte se, že provázek necháte venku. Pro pohodlnější seznámení můžete tampon na několik minut ponořit do převařené vody nebo sprchového vývaru. Ujistěte se, že tampon není nepříjemný.
 • Po 2–3 dnech tampon vytáhněte za šňůrku. Optimální doba je 2 dny. Nepoužívejte tampon déle než 3 dny!
 • Sprchujte heřmánkovým roztokem nebo speciálním sprchovým odvarem. K tomu použijte stříkačku s objemem nejméně 300 ml (je vhodnější použít běžnou stříkačku, nikoli gynekologickou stříkačku).
 • Udělejte si přestávku po dobu 24 hodin a poté vložte další tampon.
 • Minimální doba použití je 6 tamponů (1 balení).
 • Doporučený průběh závisí na diagnóze.

Možné nežádoucí účinky:

- Svědění a pálení v oblasti vnějších genitálií při používání tamponů.

- Kreslení bolesti v dolní části břicha.

- Bolest na hrudi, dolní části zad, nohou.

Závažnost těchto příznaků se u různých žen liší od nepřítomnosti nepohodlí po velmi výrazné pocity, závisí na počátečním zdravotním stavu urogenitálního systému, je spojena s aktivací krevního oběhu, prací endokrinního systému a lokálním dráždivým účinkem některých bylin, které tvoří tampony..

Obvykle všechny příznaky vymizí po 1-3 cyklech užívání fytotamponů..

Existuje několik typů výtoků, které po použití fytotamponů pocházejí z pochvy:

 1. Lehké svazky a masy. Mrtvé buňky, které přestaly plnit své funkce v důsledku nemocí.
 2. Voda. Mrtvé buňky, které přestaly plnit své funkce v důsledku nemocí.
 3. Tmavé krevní sraženiny. Obvykle je to menstruační krev zbývající v orgánech. Spolu s ním dochází k vylučování patogenních bakterií..
 4. Suché krevní sraženiny, hnědý výtok. Tyto příznaky umožňují téměř s naprostou přesností říci, že ve vagině nebo jiných orgánech již dlouhou dobu probíhá zánětlivý proces..

Podle toho, zda je po aplikaci na tamponu výtok, se posuzuje stav zdraví žen. Pokud to zůstane čisté, říkají, že neexistuje žádná patologie..

Ve vaginální kouli se ve většině případů hromadí hlen, plak, hrudky různých barev a krvavé sraženiny. U těchto indikátorů by měla léčba pokračovat, dokud se stav normalizuje..

Podle výrobců je šest tamponů dost ke zlepšení zdraví, zbavení se chronického onemocnění.

Jaké mohou být sekrece po aplikaci fytotamponů, je vidět na následující fotografii:

Odpovědi na často kladené otázky týkající se používání čínských fytotamponů naleznete v našem blogu: Čínské fytotampony. Otázky a odpovědi.

Rozdíly fytotamponů od tradiční léčby v nemocnici / poliklinice:

CENA

TRADIČNÍ OŠETŘENÍ

Ti, kteří se s těmito problémy setkali, vědí, jak dlouhá a nákladná může být léčba..

Trvá to více než jedna návštěva odborníka a každá schůzka na placené klinice stojí v průměru 1 000 rublů - 1 500 rublů. A to, nepočítáme-li další testy, procedury a léky, nemluvě o nervech a čase!

Celkové náklady na léčbu se mohou pohybovat od 5 000 rublů do 10 000 rublů, pokud není nutná operace.

Jeden kurz stojí od 480 rublů, ke zlepšení obvykle dochází ve 2-3 kurzech, v obtížných případech může být zapotřebí 4-5 kurzů - to je od 1920 rublů, maximálně 3 300 rublů.

Tím se odstraní příčiny nemocí, nejen jejich příznaky. *

PRAVDĚPODOBNOST OPAKOVÁNÍ

TRADIČNÍ OŠETŘENÍ

Pravděpodobnost relapsu je 50 až 80%, v závislosti na onemocnění. Léčba je obvykle symptomatická a pokud příčina není odstraněna, onemocnění se znovu vrátí.

„Čínské fytotampony“ působí na příčiny nemocí - ničí toxiny, bakterie, vytahují mrtvou tkáň, starou menstruační krev, zbytky embryonální tkáně, léčí poškození, eliminují hormonální poruchy. Výsledek je obvykle dlouhodobý. *

VEDLEJŠÍ EFEKTY

TRADIČNÍ OŠETŘENÍ

Všechny léky mají vedlejší účinky, které se pohybují od mírných onemocnění až po velmi závažné stavy. V některých případech mohou dokonce vést pacienta k smrti..

Použití topických antibiotik může stimulovat růst patogenní flóry inhibicí prospěšných bakterií.

Užívání léků získaných chemickou farmakologií je často nebezpečné pro jiné orgány a systémy těla. Až polovina pokynů k použití těchto léků je často obsazena varováními a kontraindikacemi..


Neexistují prakticky žádné vedlejší účinky. Na začátku používání může dojít k mírnému svědění nebo pálení. některé byliny ve složení mají místní dráždivý účinek na stimulaci průtoku krve. *

POTŘEBA PROVOZU

TRADIČNÍ OŠETŘENÍ

Nemoci jako eroze, polypy, cysty, endometrióza, myomy, obstrukce vejcovodů nelze zpravidla léčit konzervativními metodami.

V tomto případě bude žena muset podstoupit chirurgický zákrok, který může vést k pooperačním zánětlivým procesům, adhezi, prasknutí během budoucího porodu a mít další nepříjemné následky pro ženské tělo..


V mnoha případech se operaci lze úplně vyhnout. *

* Stránka tyto výsledky nezaručuje, výsledky používání produktů se mohou za různých okolností lišit od osoby k osobě. Není to droga.

Průběh používání čínských fytotamponů

Většina gynekologických onemocnění má podobné příznaky, nejčastější jsou:

- Svědění a pálení v intimní oblasti.
- Nepohodlí a bolest při pohlavním styku
- Neobvyklý hojný výtok (leucorrhoea), výtok s nepříjemným zápachem.
- Bolest v podbřišku.
- Intermenstruační krvácení, špinění mezi jednotlivými obdobími.
- Bolest při močení, bolest v podbřišku.

Někdy, zvláště v raných stádiích a naopak v chronickém stadiu, se nemoc nijak neprojevuje. Před použitím tamponů se proto poraďte se svým lékařem o správné diagnóze..

Tradiční léčba zánětlivých onemocnění obvykle zahrnuje užívání jednoho nebo více antibiotik. Pravděpodobnost relapsu je zpravidla vysoká. Při užívání antibakteriálních léků je narušena vaginální mikroflóra, protože léky současně ničí prospěšné bakterie.

Nezánětlivá onemocnění, jako je eroze, polypy, cysty, endometrióza, fibroidy, obstrukce vejcovodů, hemoroidy, zpravidla nejsou léčeny konzervativními metodami.

V tomto případě bude žena muset podstoupit chirurgický zákrok, který může vést k pooperačním zánětlivým procesům, adhezi, prasknutí během budoucího porodu a mít další nepříjemné následky pro ženské tělo..

Krásný život (Čistý bod) Čínské tampony pomohly mnoha ženám vyhnout se operaci a obnovit zdraví žen bez užívání antibiotik. Průběh aplikace závisí na nemoci.

Kontraindikace

 • Nepolykejte tampony, nenechávejte děti v dosahu.
 • Zdržujte se sexuální aktivity při používání tamponů (kontakt je možný nejdříve 3 hodiny po vyjmutí tamponu).
 • Fytotampon a perorální antikoncepce jsou nekompatibilní.
 • Nepoužívejte při špatné srážení krve.
 • Nepoužívejte na cukrovku.
 • Přestaňte používat tampony 4 dny před začátkem menstruace a počkejte alespoň 3 dny po posledním dni menstruace, než začnete tampon používat.
 • Nepoužívejte tampony během menstruace, těhotenství nebo kojení.
 • Nepoužívejte pro panny.
 • Nepoužívejte tampony, pokud jste alergičtí na některou z použitých složek (viz složení tamponů).
 • V případě mírných alergických reakcí lze fytotampon rozpustit v jedné sklenici teplé převařené vody a použít k sprchování. Ženy trpící alergiemi by měly pečlivě studovat složení fytotamponů.
 • Tampony lze použít nejdříve 6 měsíců po chirurgických zákrocích, včetně potratů a porodu.
 • Nepoužívejte tampony pro akutní chronické onemocnění jater a ledvin.
 • Zneužívání alkoholu je při používání tamponu nežádoucí.
 • Nemělo by se používat u žen se zavedeným TSS (syndrom toxického šoku).

Fytotampony si můžete vybrat porovnáním produktů několika výrobců v našem internetovém obchodě na stránce produktu: „Čínské fytotampony“

Tampony Clean Point: Řešení problémů žen silou bylin

Zdraví je nejdůležitější lidská hodnota. Čím více onemocníme, tím chmurnější je náš život. Každý rok roste nejen počet různých onemocnění, ale existuje také tendence k jejich „omlazení“. Dnes dokonce i velmi mladé ženy pozorují určité příznaky špatného zdraví v urogenitálním systému. Je to způsobeno zhoršením ekologické situace a oslabením imunitního systému a zvýšenou úrovní stresu. Za takových podmínek je prostě nutné poskytnout tělu další podporu. Jednou z možností terapeutického a profylaktického působení jsou čínské tampony Clean Point. Jejich použití vám umožňuje úspěšně bojovat s takovými ženskými onemocněními, jako je cystitida, eroze děložního čípku, zánět přídavných látek, vaginální dysbióza, benigní až maligní novotvary. V tomto článku si povíme o tom, co jsou léčivé tampony Clean Point a jak je správně používat..

Tampony Tampon Clean Point si můžete koupit na oficiálních stránkách:

Jak se fytotampony liší od běžných tamponů

Moderní zdravotnické technologie nabízejí dokonalejší interpretaci obvyklých hygienických produktů - gynekologických tamponů. Tyto produkty jsou na jedné straně relativně novým produktem na trhu zemí SNS, Ruska a Evropy a na druhé straně jsou dlouhodobě používány v Asii, kde se etablovaly jako spolehlivý a bezpečný prostředek.


Tampony vypadají jako tulipán. Míč vyrobený z pevně stlačených surovin je umístěn v malém látkovém vaku. Je vybaven speciálním lanem pro snadné vyjmutí. Výrobky zahrnují ve svém složení velké množství léčivých rostlin, které od starověku používá lidová medicína v oblasti gynekologie. Každý produkt je samostatně vakuově balen. K čínským lékařským tamponům Clean Point je přiložen návod k použití, který obsahuje podrobný popis všech funkcí jejich použití..

Bylinné tampony se staly skutečným objevem nejen pro ženy, ale také pro mnoho lékařů. Koneckonců kombinují schopnost účinně léčit a předcházet gynekologickým onemocněním, stejně jako přírodní složení a absolutní bezpečnost zdraví.

Důležité! Tampony Beautiful Life jsou analogické s produkty Clean Point Tampon. Další informace o nich získáte po kliknutí na tento odkaz.

Co je obsaženo ve složení vaginálních koulí

Recept vychází z tradic orientální medicíny, která využívá léčivou sílu rostlin po mnoho staletí. Obsahují mnoho bylin, které ve vzájemné spolupráci úspěšně léčí stávající gynekologická onemocnění a předcházejí novým. Tyto tampony jsou vyrobeny z ekologicky šetrných surovin pocházejících z nedotčených hor Tibetu. V běžných lékárnách nenajdete analogy s podobným složením..

Angelica

Typicky samičí rostlina obsahující rekordní množství fytoestrogenů a organických kyselin, tříslovin, pektinu atd. S jeho pomocí se úspěšně léčí neplodnost, odstraňují se nepravidelnosti menstruace, zvyšuje se imunita a vyrovnávají se příznaky patologické menopauzy..

Šeřík

Pomáhá regulovat měsíční cyklus, eliminuje nepohodlí během kritických dnů a také záněty v pohlavních a močových cestách.

Kafr

Silný antioxidant. Stimuluje hormonální funkci nadledvin, zabíjí patogenní viry a bakterie, eliminuje otoky.

Akácie

Složka je bohatá na phytoncidy a taniny, které aktivně bojují proti zánětu a poškození, léčí erozi. Rostlina má schopnost napínat orgány, když jsou spuštěny dolů.

Pryskyřice z dračího dřeva

Složka má protinádorový účinek, ničí bakterie, houby, viry, podporuje rychlé hojení ran.

Ženšen

Zdroj dlouhověkosti a energie, stimulátor obrany těla. Zpomaluje stárnutí, reguluje hladinu cukru v krvi, aktivuje kognitivní schopnosti, zvyšuje sexuální apetit, pomáhá normalizovat váhu.

Myrha

Účinně působí na neplodnost, ničí houby candida, normalizuje cyklus a zlepšuje kvalitu sexuálních vjemů.

Kromě výše uvedených složek složení léčivých koulí zahrnuje: stemona, luční řeřicha, cypřiš, kurkuma, matka, sophora, kadidlo, světlice barvířská.

Princip působení na tělo

Sexuální zdraví žen je křehké. Odložené gynekologické nemoci, infekce, operace, potraty - to vše zanechává nesmazatelnou stopu ve stavu orgánů reprodukčního systému. Patologické procesy narušují přirozený průběh čištění a obnovy tkání vnitřních pohlavních orgánů. Ve výsledku dochází k hromadění odlupovaných fragmentů epitelu, toxinů, odumřelých buněk, patogenních mikroorganismů. Právě boj proti těmto problémům je zaměřen na hlavní činnost gynekologických výrobků z Číny. Mají silný čisticí účinek, doslova vytahují všechny vytvořené "usazeniny".

Co vyjde s tamponem Wedge Point (foto)

Ženy, které podstoupily léčbu těmito léky, sdílejí své zkušenosti a úžasné výsledky. Existuje mnoho příkladů, kdy po vyjmutí prvního míčku, zatímco žena spadla, z pochvy vyšlo velké množství nepříjemného a dokonce děsivého výtoku. Objeví se hlen s příměsí krve nebo kousky průsvitné sekrece nebo sraženiny nepochopitelného složení. Jak postupuje léčba, množství patologického výtoku postupně klesá. Za první žádost lze považovat lakmusový papírek o zdravotním stavu ženy v oboru gynekologie.

Jaké problémy řeší

Použití tamponů umožňuje mnoha ženám obnovit jejich reprodukční zdraví.

 1. Léčí chronické „afty“, které trápí mnoho let, zmírňují vaginitidu, ektopii a leukoplakii děložního čípku, zánětlivé procesy v přívěskech a ve vnitřní vrstvě dělohy..
 2. Pomocí těchto tamponů je mnoho žen vyléčeno z neplodnosti, když je už naděje na početí opustila..
 3. Existuje také pozitivní zkušenost s léčbou různých novotvarů v oblasti gynekologie: polypy, fibroidy, ovariální cysty. Buď se výrazně zmenší a zastaví jejich růst, nebo zmizí beze stopy..
 4. Nástroj pomáhá vyrovnat se s cervicitidou, endometritidou, chronickou a akutní cystitidou.
 5. Je snadné normalizovat menstruační cyklus, snížit bolest během menstruace a zmírnit příznaky PMS.
 6. Bylinné kuličky pomáhají zlepšovat tonus vaginálních svalů, zabraňují prolapsu dělohy. Tento účinek má navíc pozitivní vliv na sexuální život ženy, citlivost pohlavních orgánů se zvyšuje během pohlavního styku..

Další efekt

Fytohormony obsažené v bylinách léčivých koulí mají pomocný účinek: stabilizují hormonální pozadí, vyrovnávají činnost centrálního nervového systému a zlepšují fungování kardiovaskulárního systému. Proto jsou velmi oblíbené u žen v období před menopauzou, v menopauze a po menopauze. Nakonec jsou fytohormony ve srovnání se syntetickými zcela neškodné..

Léčba bylinnými koulemi má léčivý účinek nejen na reprodukční systém, ale také na celé tělo. Po absolvování léčebné kúry dysbakterióza často úplně vymizí, zlepší se kvalita imunitní obrany, aktivuje se metabolismus a v důsledku toho se sníží množství nadbytečných kilogramů.

Bonusem takové terapie je zvýšení libida a jasu sexuálních zážitků..

Kuličky také mají schopnost omlazovat tělo na buněčné úrovni, což má příznivý vliv na vzhled..

Diagnóza onemocnění tampony

Mnoho žen věří, že nemají žádné gynekologické problémy. Absence zjevných projevů onemocnění však nezaručuje úplnou pohodu. Jedinečnost tamponů spočívá v tom, že vám umožňují sledovat i počáteční známky špatného zdraví a co je nejdůležitější, včas je odstranit..

Faktem je, že po odstranění prvního tamponu můžete pochopit, zda je vše opravdu v pořádku. Budete nepříjemně překvapeni, jak děsivé shluky někdy vyjdou. Tampon působí jako silný sorbent a odstraňuje z těla viry, bakterie, odlupované tkáňové fragmenty a odumřelé buňky. Pouze pokud po zkušebním použití nevidíte abnormální výtok, můžeme hovořit o absenci jakýchkoli významných problémů v genitální oblasti. V tomto případě zajistí systematická prevence pomocí bylinných koulí vysoce kvalitní čištění a včasnou obnovu genitální sliznice, což bude klíčem k udržení a zvýšení vašeho zdraví..

Proč ženy používají léčivé tampony

Na webu najdete řadu recenzí o tampónech Clean Point a výsledcích získaných po jejich použití. Jakýkoli produkt vždy dostává nejen pozitivní, ale i negativní zpětnou vazbu. Po podrobném prozkoumání těchto příběhů se však často ukáže, že: buď ženy porušily pokyny pro tampony, nebo zakoupily výrobky od pochybných prodejců; nebo měli alergickou reakci na některou složku produktu.

Většina zákazníků našla v těchto bylinných koulích, pokud ne všelék na všechna ženská onemocnění, pak účinný a bezpečný lék na obnovení a udržení zdraví, o čemž svědčí jejich nadšené recenze. Jaký je důvod popularity produktu??

 1. Výrobky neobsahují umělé přísady, syntetické hormony a další složky škodlivé pro lidské zdraví.
 2. Tampony se snadno používají a jsou cenově dostupné.
 3. Jsou oficiálně uznány jako droga.
 4. Léčivé kuličky jsou účinné proti mnoha onemocněním.
 5. Wedge Point pomáhá i ve zdánlivě beznadějných situacích.
 6. Léčí chronická gynekologická onemocnění.
 7. Kromě terapeutického účinku mohou být použity jako profylaxe..
 8. Bylinné koule se používají jako prostředek k diagnostice nemocí.

Zpětná vazba z fór

Jako příklad zvažte názory pacientů a lékařů:

Larisa, Stavropol

"Bolestivé období mě trápilo od 15 let." Žádné diagnózy od lékařů, jen četná slova o mém nízkém prahu bolesti. Dokonce jednou naznačil možné neurologické poruchy. Ve věku 30 let dospěl k bodu, že v dnešní době se prostě nemůžu hýbat. Ze zoufalství jsem zariskoval a koupil si tampony. Bez ohledu na to, co mi řekli, zachránili mi život, dokonce se cyklus vrátil do normálu. “.

Clara, Kaliningrad

„Dvakrát ročně se moje„ oblíbená “chronická bakteriální rekurentní cystitida zhoršuje. Před každou terapií byla provedena kultura k identifikaci konkrétního typu patogenu. Ale nedošlo k žádnému zlepšení. Po přečtení recenzí o tamponech společnost Clean Point okamžitě provedla objednávku. Na své vlastní nebezpečí a riziko jsem to začal používat. Řekl jsem to lékaři, ale nedostal jsem žádnou negativní odpověď. Nyní zřídka používám tampony jako prevenci. Jsem zdravý, ale doporučuji vám používat alternativní medicínu moudře “.

Karolina, Charkov

"Během ultrazvuku lékař objevil malou funkční cystu." Bylo mi do pláče, ale specialistka mě uklidnila a vysvětlila mi, že se může sama rozpustit. Jinak budete potřebovat operaci. Ale neuklidnil jsem se a rozhodl jsem se uchýlit k tradiční medicíně. Sám jsem si tampony nekupoval, protože můj přítel měl po ošetření zbytky. Aplikováno přesně jedno balení. Pro snadnou administraci jsem míč nechal minutu ve vařené vodě a vložil ho přes noc. Přišel March a já jsem šel do nemocnice. Opakovaný ultrazvuk mě potěšil - novotvary a stopa je pryč “.

Kurchatova Svetlana, gynekologka

"Byl jsem velmi znepokojen rozmachem alternativní čínské medicíny u mých pacientů." Téměř každý den se mnou žena začala diskutovat o recenzích gynekologů ohledně čínských lékařských tamponů Clean Point. Nebylo možné odolat náporu, muselo být provedeno celé vyšetřování. Okamžitě musím říci, že na internetu jsem nenašel jasný důkaz jak pozitivního účinku drogy, tak negativního účinku na tělo. Proto jsem začal studovat složení, po kterém jsem byl příjemně překvapen. Všechny součásti produktu mi byly známy již dlouhou dobu a při správném použití mohou být dobrou prevencí. ALE! Nebudou moci pomoci s vážnými nemocemi “.

Marianna, Moskva

"S nákupem jsem nebyl spokojený, ale je dobré, že se to alespoň nezhoršilo." Hlavním důvodem akvizice je touha zlepšit stav genitálií. Recenze slibovaly, že se zvýší tón pochvy a zvýší se i libido. Ale v mém věku se pravděpodobně už musím uchýlit k hormonální terapii “.

Jak získat z čínských tamponů maximum

Klíčem k účinnosti tamponů Wedge Point je jejich správné zavedení. Tento postup je téměř totožný s postupem prováděným ženou během menstruace pomocí běžného tamponu..

Provozní pravidla jsou velmi jednoduchá. Nejprve proveďte hygienické postupy pro vnější pohlavní orgány (sprchování není nutné) a poté čistými rukama uvolněte jednu kouli z jednotlivého obalu. Při zavádění produktu zaujměte pohodlnou pozici. To lze provést ve stoje nebo vsedě, hlavní je, že můžete produkt vložit co nejhlubší - mezi zadní přední část pochvy a děložní čípek. Přesněji řečeno, míč by měl být zasunut do hloubky asi 5-7 cm, šňůrka by měla být narovnána a vytažena. Pokud produkt používáte správně, vložená koule nezpůsobuje žádné nepohodlí.

Tampony musí být ponechány uvnitř pochvy po dobu 3 dnů. Během této doby nejúčinněji odhalují své jedinečné vlastnosti. Po uplynutí této doby musí být koule odstraněna zatažením za nit. Po jeho použití je nesmírně důležité sprchovat, abyste odstranili všechny odmítnuté tkáně a patogenní mikroorganismy venku. Roztok furacilinu nebo infuze heřmánkových květů je perfektní.
Mezi použitím kuliček byste si měli dát pauzu jeden den, to znamená, že tampon je uvnitř těla po dobu 3 dnů, pak jeden den - odpočinek.

Kolik míčků může být zapotřebí pro léčbu

Chcete-li odpovědět na tuto otázku, musíte jasně pochopit konkrétní účel léčby..

 1. Pokud je jeho cílem prevence a udržení zdraví orgánů urogenitálního systému, pak je celkem 6 koulí dost.
 2. Chronické plísňové infekce lze překonat pomocí 36 tamponů.
 3. Narušení menstruačního cyklu, PMS a zmírnění bolesti během menstruace pomůže použití 16-18 kusů.
 4. Pánevní peritonitida se uzdraví po 30 kuličkách.
 5. Při zánětu přívěsků, cervicitidě, polypech, endometritidě, erozi děložního čípku, zvýšené pigmentaci budete muset použít 24 vaginálních kuliček.
 6. Pro prevenci (po nechráněném sexu nebo návštěvě bazénu) musíte použít 1 míč. Tím je zabráněno pronikání infekce do vnitřních orgánů reprodukčního systému..
 7. Používání 2 míčků měsíčně (pravidelně) pomůže podpořit zdraví žen.

Kontraindikace a doporučení pro použití fytotamponů

 1. Stejnou položku nelze znovu zadat.
 2. Je zakázáno používat čínské tampony během menstruace. Nejlepším řešením by bylo přerušit jejich užívání 3-4 dny před nástupem výtoku a pokračovat v léčbě 3 dny po jejich ukončení..
 3. Těhotné ženy a dívky, které nejsou sexuálně aktivní, by takové terapie měly odmítnout..
 4. Po chirurgických zákrocích byste měli počkat několik měsíců (až šest měsíců), než se stehy a mikrotrauma zahojí.
 5. Závažné alergické reakce jsou dobrým důvodem k ukončení léčby.
 6. Pokud používáte léčivé fytotampy s čistým bodem, zdržte se intimity. Po jeho odstranění je sex možný až po 3 hodinách.
 7. Během léčby vaginální koulí by se neměl užívat alkohol.
 8. Pokud vypršela doba použitelnosti, nedoporučuje se produkt používat.

Jak a kde získat léčivé koule

Tampony Clean Point dostávají zvýšenou pozornost podvodníků. To lze snadno vysvětlit jejich relevancí a účinností. Chcete-li se chránit před nákupem falešných, nakupujte produkty na webu oficiálního distributora. Tím je zajištěno, že obdržíte originální produkt za rozumnou cenu..

Na této stránce naleznete podrobný popis samotného produktu a také informace o pokynech, způsobech a vlastnostech dodávky. Pokud si přejete, můžete využít službu objednání hovoru u zástupce společnosti. V tuto chvíli se dodávka provádí do Ruska, zemí SNS a mnoha evropských zemí.

Cena jednoho tamponu se poněkud liší v závislosti na počtu objednaných produktů. Čím více balíčků si koupíte, tím levnější jedna koule vás bude stát. Pokud si tedy koupíte balíček 6 míčků, stojí jedna kopie 58,55 ruských rublů (27 hřiven) a při nákupu čtyř balíčků již 49,87 rublů. (23 hřivny).