Známky menstruace

Populární pověry a různé věštění dokonce ovlivnily sféru ženského života spojenou s měsíčním krvácením. Nelze potvrdit spolehlivost znamení, ale zkušenosti žen ukazují, že stále existují určité pravidelné souvislosti. Známky období jsou spojeny s mnoha faktory, které je v komplexu nejlépe zohlednit..

Denní doba a začátek menstruace

Denní doba, kdy menstruace začala, může nejen varovat před nadcházejícími událostmi, ale také předpovědět rys celého týdne:

Časně ráno

Nejlepší čas pro zahájení kritických dnů je období od 5 do 10 hodin. U vdaných žen tato předpověď slibuje zlepšení rodinných vztahů. Svobodné dívky by se měly připravit na dlouho očekávané setkání se správnou osobou.

Po 10.00

Menstruace v této době (před 13:00) může přinést příjemné změny v životě. Je nepravděpodobné, že se stane něco globálního, ale malé radosti jsou docela možné (propagace v práci, dobré nákupy atd.).

Od oběda do večera

Toto časové období je spojeno s nudou. Osoba půjde s tokem, změny jsou nepravděpodobné. Žena bude muset přehodnotit svůj život, relaxovat psychicky i fyzicky. Je také nutné omezit negativitu na minimum..

V noci

Měsíční krvácení od 21:00 do 5:00 předpovídá oddělení, menší ztráty. Není však třeba se rozčilovat, protože takový náznak dá šanci na rozloučení se špatnými návyky a nepříjemnými zavazadly minulosti..

Všechny tyto příznaky na začátku menstruace by neměly být zavádějící nebo uklidňující. Je také důležité vzít v úvahu datum a den v týdnu..

Zjistěte také, kdy můžete během svého období podstoupit manikúru a kdy je lepší odložit návštěvu salonu..

Co řeknou čísla

Známky a věštění z menstruace jsou neoddělitelně spjaty s tradicí numerologie.

 1. Menstruace je předzvěstí štěstí, klidu a štěstí. Štěstí se bude celý měsíc usmívat.
 2. Globální zklamání jsou možná. Nakonec se ale ukáží jako užitečné, protože pomohou otevřít skutečný vzhled člověka, který vypadal spolehlivě a laskavě.
 3. 3 označuje blížící se skandál, kterému nelze zabránit. Nejlepším řešením je chovat se důstojně a nereagovat na provokace..
 4. V blízké budoucnosti stojí za to čekat na splnění touhy. Může to být o lásce, podpoře zaměstnání nebo o dlouho očekávané cestě..
 5. Pětka je spojena s dárky a příjemnými překvapeními. Svobodné ženy mohou dostat nabídku k sňatku.
 6. S touto postavou jsou spojeny drby a pomluvy. Ale je lepší ignorovat závist někoho jiného.
 7. Sedm v numerologii je spojeno se štěstím. Krvácení, které dnes přichází, naznačuje, že někdo ženu velmi miluje a je pro ni připraven na jakékoli činy..
 8. Předznamenává zradu nebo nepochopitelné situace, které způsobí žárlivost. Zkuste se v tuto chvíli řídit rozumem, ne intuicí..
 9. Menstruace varuje před výskytem soupeře nebo jen špatných lidí. Pokusí se zničit milostné vztahy jiných lidí..
 10. Nové známé nebo dobré zprávy od bývalého přítele. Obnova minulých vztahů je možná.
 11. Nebezpečí utrpení iluzí. Nerozumná žárlivost vedla k rozchodu s druhou polovinou.
 12. Pokud vaše menstruace pokračuje v tento den, měli byste očekávat nový závratný koníček. Ale nebolí to být opatrný, protože vyvolený může sledovat sobecké cíle.
 13. Sakra tucet naznačuje potíže, hádky. Víra v sebe a zdravý přístup k situaci pomůže vyřešit problémy..
 14. Dobré zprávy od blízkých nebo předmět dlouhodobé touhy přinese pozitivní emoce.
 15. Polovina měsíce je spojena se špatnými zprávami. Více často než ne, vlákno vede ke starým činům, které zanechaly otisk současné situace..
 16. Menstruace šestnáctého dne nutí ženu přehodnotit své chování. Pokud se nevzdáte drby a diskuse za vašimi zády, vaše osobní pověst utrpí..
 17. Odloučení od velmi drahé osoby, přerušení dlouhodobého vztahu nebo jeho přechod na jinou úroveň.
 18. Je čas vyhodnotit svou spřízněnou duši. Dívka by měla přijít na to, jaké je její spojení s vyvoleným.
 19. Pokud první den menstruace připadne na toto datum, na ženu v blízké budoucnosti čekají silné romantické vztahy..
 20. Krátkodobé nebo konečné oddělení od jakékoli osoby vinou samotné dívky.
 21. Krvácení, které začalo dvacátého prvního, naznačuje brzy podvod.
 22. Štěstí se jistě usměje v podobě peněžní odměny. To je cena, dary, výhra v loterii.
 23. Předpovídá klidnou životní situaci až do konce měsíce.
 24. Stojí za to očekávat hosty, kteří nebudou předem informováni o svém příjezdu..
 25. Čas globálních změn ve vnímání světa. Žena bude brzy vnímat ostatní i sebe úplně jiným způsobem..
 26. Začátek menstruace v tento den varuje před bezprostřední potřebou spolehlivé osoby v okolí.
 27. Okamžik splnění těch nejneuvěřitelnějších tužeb, ale realitou se stanou pouze energickou aktivitou nebo pomocí vlivného člověka.
 28. Vysoká pravděpodobnost setkání se spřízněnou duší. Tato osoba nebude milenkou, ale stane se spolehlivým společníkem a oporou..
 29. Zvyšuje se riziko nepříjemných situací, které povedou k slzám a zklamání. Svobodné dámy se setkají s mužem, o kterém celý život snili. Dívky s párem budou moci posílit svůj vztah. Hrozící svatby nejsou vyloučeny.
 30. Nečekaná setkání a události, které mohou přinést radost i bolest.

Den v týdnu

Známky o menstruaci podle dne v týdnu jsou spojeny s planetami a jejich vlivem na životy lidí:

pondělí

Čas pod záštitou Měsíce, kterému lidé připisují potíže a potíže. Začátek menstruačního cyklu v tento den ve skutečnosti, i když naznačuje potíže, poslouží jako základ pro budoucí úspěch..

úterý

Ohnivý a válečný Mars miluje riskantní a tvrdohlavé lidi. Vaše menstruace proto může naznačovat potřebu vytrvaleji sledovat své cíle v práci i v osobním životě..

středa

Fatální rtuť na pozadí prvního dne menstruačního cyklu předpovídá potíže a rozruch. Hlavním nebezpečím jsou ohavní lidé, kteří ve vztahu hledají pouze zisk..

Čtvrtek

Jupiter slibuje spoustu zajímavé komunikace s nejrůznějšími lidmi. Začátek menstruace v tento den v týdnu zvyšuje šance na vzrušující pozvánky nebo na vzhled známých v ženském domě..

pátek

Menstruace pod záštitou Venuše poznamená pozitivní změny a dobré zprávy. Ale pouze pod podmínkou, že žena vynaloží alespoň malé úsilí.

sobota

Menstruace pod záštitou Saturnu přinese dívce štěstí a spoustu příjemných událostí. Jakékoli potíže budou vyřešeny rychle a bez problémů.

Neděle

Po měsíčním krvácení v den Slunce by žena měla ve svém domě očekávat teplo a radost. Řešení starých problémů je možné.

Přečtěte si v článku o odkazu, zda je možné prodloužit řasy s menstruací.

Spojení s lunárním kalendářem

Zatímco někteří lidé dávají přednost studiu znamení podle měsíčních čísel a dnů, jiní berou v úvahu fázi měsíce. Ženský cyklus je neoddělitelně spojen se satelitem Země:

 • Nový měsíc. Pokud v této době začíná menstruace, je nutné opustit aktivní akce. Nejčastěji dochází k poklesu vitality a apatie..
 • Úplněk. První den menstruace se snáší snáze, hormonální rázy jsou méně nápadné. Ale každá dívka toto období prožívá individuálně, takže nejsou vyloučeny ani opačné situace (špatná nálada).

Je třeba si uvědomit, že takový faktor vlivu je dočasný. Příští měsíc nemůže úplně záviset na fázi měsíce a jeho vlivu na tělo..

Stojí za to vědět, zda je možné křtít dítě s menstruací u kmotry. Zjistěte, co kněží říkají o dnech žen.

Období v pátek 13

Menstruace, která padla v pátek třináctého, nemá nic společného se smrtelnými událostmi. Takové náhody naznačují, že dívka měla šanci radikálně změnit svůj život. Aby příští měsíc proběhl bez komplikací, je nutné se vyhnout konfliktům a držet jazyk za zuby. Nejlepší je vyhnout se drbům a diskusím za zády..

Pro začátek menstruace v tento den jsou charakteristické neočekávané známé. Žena může být romanticky zapletená nebo zůstat přáteli s cizincem. Výsledek událostí proto bude vždy záviset na volbě, nikoli na vlivu dne..

Postupujte podle odkazu a zjistěte, co to znamená snít o menstruaci..

Některé pověry

Když přišla menstruace, znaky říkají, že žena nemůže:

 • bělicí prádlo;
 • půjčit si peníze, půjčky;
 • navštívit kadeřnictví;
 • získat jakoukoli hodnotu;
 • během menstruace jděte na hřbitov a do kostela.

Za starých časů byla ženská polovina populace ještě více zakázána během krvácení, včetně vaření.

Znamení vztahů a budoucnosti

Pokud menstruace začíná na sudých číslech, pak vyvolená dívka miluje. V opačné situaci druhá polovina takové pocity vůbec nemá, nebo chce rozpustit obtížnou unii.

Věštci říkají, že nejlepší je předpovědět měsíc. Menstruace pro rostoucí měsíc a úplněk jsou nejpříznivější. A ubývající měsíc slibuje spoustu potíží a obtíží.

V komentářích byly názory uživatelů rozděleny. Většina recenzí však potvrzuje, že můžete zjistit bohatství měsíčně, ale prognózy nejsou vždy přesné.

Některé ženy se dokonce uchylují k tomu, aby kouzla po určitou dobu milovaly a ujistily je o jejich účinnosti..

Bez ohledu na to, kdy začíná vaše menstruace, musíte se starat o své zdraví. Je důležité vyloučit starosti a stresové situace. V tuto chvíli je tělo nejméně chráněno. Špatné předpovědi proto naprogramují ženu předem na neštěstí a zklamání. S věštbami a znameními proto musí být zacházeno kriticky, což nesmí zkazit nepříjemné informace celý příští měsíc..

Známky podle měsíce: výklad podle dne v týdnu, času a přesného data

Jednou z nejneobvyklejších lidových pověr jsou měsíční znamení, která nám umožňují předpovídat blízkou budoucnost. Od starověku se věřilo, že ve dnech menstruace má žena zvláštní magické síly. Naši předkové této události přikládali velký význam a interpretovali ji po svém. Znamení dnes neztratila svou popularitu, protože dosud se dívkám nedoporučuje v takové dny chodit do kostela..

 1. Starověké znamení spojené s kritickými dny
 2. Význam znamení s přihlédnutím k podrobnostem
 3. V závislosti na denní době
 4. Vzhledem ke dni v týdnu
 5. Podle počtu
 6. Na dovolené

Starověké znamení spojené s kritickými dny

Známky lidí o menstruaci se objevily ve starověku, kdy byli lidé velmi pověrčiví. Věřilo se, že ve dnech menstruace je žena schopna chránit před zlými duchy nebo naopak ublížit člověku..

Naši předkové věřili, že v dnešní době je lepší, aby se dívky nezapojovaly do kulinářských experimentů. Jídlo připravené ženou v den menstruace je určitě nepoživatelné a rychle se pokazí. Věřilo se, že dámy by neměly přistupovat k nádobám, které obsahují kvas, pivo nebo víno, jinak by nápoj mohl změnit svou chuť..

Pokud první menstruace mladé dívky začala příliš brzy, pak podle znamení musí mít mnoho dětí. Při krvácení se žena nemohla dívat na nahá těla jiných lidí, i když šlo o její vlastní dítě. Důvěřovalo se, že dítě zabalí a vykoupá někdo jiný. Žena, která porušila tento zákaz, by mohla na dítě přinést nemoc, z níž by byla pokryta červenou vyrážkou..

Nedoporučovalo se dívat na plody třešně, jinak uschne. Bylo také zakázáno polévat zeleninu na zahradě, protože mohla vyschnout. V den menstruace byla žena považována za nečistou, ale mohla chránit svůj domov a dobytek před nelaskavým pohledem. Hosteska pokropila verandu a zvířata, aby je chránila před negativní energií. V moderním světě se považuje za hřích chodit do kostela, pokud má dívka menstruaci.

Význam znamení s přihlédnutím k podrobnostem

Měsíční předpovědi lze provádět pouze pro blízkou budoucnost, tedy pro měsíc. Pro přesnou interpretaci je nutné vzít v úvahu, v kterou denní dobu menstruace začala. Kromě toho existuje dešifrování podle dne a dne v měsíci. To je dobrý způsob, jak předvídat nadcházející události..

V závislosti na denní době

Znak vzhledu menstruace lze interpretovat s přihlédnutím k denní době, kdy začaly:

 1. Noc. Pokud k této nepříjemné události došlo od 12:00 do 6:00, pak to neveští nic dobrého. Dívka selže jak profesionálně, tak z lásky. Je lepší upustit od provádění plánů, aby nedošlo k zklamání.
 2. Den. Příchod menstruace od 12:00 do 18:00 je příjemnou zábavou. Radost a štěstí čekají na ženu. Pozvánka na slavnostní akci je možná.
 3. Večer. Menstruace, která začala v intervalu od 18:00 do 00:00, naznačuje špatnou náladu a hrozící skandály. Dáma zažije pocit osamělosti a ztráty síly.
 4. Ráno. Vzhled menstruační krve brzy ráno slibuje svobodné dívce rychlé setkání s druhou polovinou. Je pravděpodobné, že k tomu dojde v příštím měsíci. Pokud se to stalo vdané ženě, bude mít období prosperity. V rodině bude vládnout mír a porozumění a příbuzní ji obklopí vřelostí a péčí..

Vzhledem ke dni v týdnu

Znaménko o menstruaci můžete přesněji interpretovat vzhledem k dnu v týdnu:

 • Pondělí. Znamená to spoustu starostí a drobných naléhavých věcí, které budou vyžadovat hodně energie. Důvodem budou problémy, na které ta dívka dříve nemyslela..
 • Úterý. Znamení označuje životní změny, které jsou již dávno splatné. Existuje příležitost poznat svou spřízněnou duši nebo se setkat se starými přáteli. Tento okamžik je nejlepší pro přijímání nových rozhodnutí..
 • Středa. Menstruace, která začíná v tento den, předznamenává vážné problémy. Žena nebude schopna vyřešit konflikt v rodině, což způsobí skutečný skandál. Zrada přítele nebo milované osoby není vyloučena. Dlouholetý přítel může nastavit v nejnevhodnější chvíli.
 • Čtvrtek. Předznamenává nečekaný dárek nebo překvapení, ale nemusí to být příliš příjemné. Přijdou hosté, které by dívka nechtěla vidět, nebo se uskuteční setkání s nepříliš upřímnými lidmi. Manžel však může uvařit romantickou večeři a hýčkat ho jeho pozorností..
 • Pátek. Vzhled menstruační krve v pátek neveští nic dobrého. Žena čeká na černý pruh, který ovlivní celou rodinu. Může to být neštěstí nebo vážná nemoc, jejíž léčba bude trvat dlouho. Během tohoto období je lepší nevstupovat do hádek a držet se v ruce v jakékoli situaci..
 • Sobota. Toto je nejlepší den pro zahájení menstruace. Do 30 dnů se dívce splní nejcennější přání, bude nesmírně šťastná. Pro svobodnou dámu to znamená, že jí blízký brzy vyzná lásku a navrhne ji..
 • Neděle. Menstruace může naznačovat frivolní chování, které se později promění v neštěstí. Zpočátku se žena bude cítit pohodlně, ale pak dojde k události, která dramaticky naruší její plány. Možná nepříjemný rozhovor nebo hádka.

Podle počtu

Když kritické dny začaly, můžete znaménka přesněji interpretovat podle počtu. Pokud vezmete v úvahu den v týdnu, můžete správně určit blízkou budoucnost. Pokud jsou interpretace opačné, měli byste očekávat několik událostí najednou:

 • 1 - velké štěstí ve všem;
 • 2 - zklamání u milovaného člověka;
 • 3 - konflikty jsou možné;
 • 4 - zábavná zábava;
 • 5 - získat dárek;
 • 6 - někdo o vás šíří nepravdivé informace;
 • 7 - smíření s druhou polovinou;
 • 8 - měli byste být při jednání opatrnější;
 • 9 - musíte držet hubu;
 • 10 - začátek romantického vztahu;
 • 11 - k loajalitě a oddanosti;
 • 12 - zkuste nepodlehnout pokušení;
 • 13 - do velkých problémů;
 • 14 - očekávají se příjemné změny;
 • 15 - smutná zpráva;
 • 16 - hádka s blízkými je možná;
 • 17 - na neúspěšné setkání se spřízněnou duší;
 • 18 - ke vzájemné lásce;
 • 19 - k velkému štěstí;
 • 20 - rozloučení s osobou, která není lhostejná;
 • 21 - k podvodu pokryteckých lidí;
 • 22 - k finančnímu zisku;
 • 23 - k pohodě;
 • 24 - neočekávaným hostům nebo náhlému setkání;
 • 25 - proběhne nové seznámení;
 • 26 - budete se muset uchýlit k pomoci zvenčí;
 • 27 - dosažení zamýšleného cíle;
 • 28 - prosperita a prosperita;
 • 29 - k slzám a smutku;
 • 30 - k vzájemným pocitům;
 • 31 - stane se příjemné seznámení.

Na dovolené

Některé známky menstruace jsou spojeny s prázdninami. Pokud menstruace spadla na jednu z nich, považuje se to za známku osudu:

 1. Svatební den. Podle znamení takové manželství nebude trvat dlouho kvůli zradě jejího manžela. Děti narozené v tomto svazku budou celý život nešťastné.
 2. Narozeniny. Menstruace v tento den předznamenává dobrý a prosperující rok, vše se úspěšně sčítá.
 3. Na Vánoce, Velikonoce a jiné církevní svátky. Je to špatné znamení, protože dívka má ten den zakázáno se v kostele objevovat.
 4. Nový rok. Pokud menstruace klesla na novoroční dovolenou, pak bude žena doplněna v rodině.

Menstruační příznaky pomohou určit blízkou budoucnost po dobu 30 dnů. Chcete-li je správně interpretovat, musíte vzít v úvahu počet, den v týdnu a čas, kdy začala menstruace..

Tajemství ženské přirozenosti: věštění v kritické dny pro ženy

Mnoho lidí si klade otázku, jak je možné, aby ženy věnovaly věštění pomocí menstruace. Spolu s dalšími dlouho známými metodami předvídavosti je dnes stále populárnější. Predikci podle menstruačního cyklu lze nazvat mezi nejstaršími a relativně spolehlivými metodami věštění. S jeho pomocí můžete zjistit, co čeká na věštce v blízké budoucnosti..

 1. Síla menstruační krve ve věštění
 2. Jak správně hádat
 3. Metody věštění pro menstruaci
 4. Předpověď lásky
 5. Každou hodinu
 6. Podle denní doby
 7. Podle dnů v týdnu
 8. Věštění do dnů v měsíci
 9. Feng Shui věštění
 10. Lidová znamení pro menstruaci
 11. Věštění do lunárních dnů
 12. Novoroční předpověď menstruace

Síla menstruační krve ve věštění

Po dlouhou dobu lidé považovali krev ztracenou ženami během menstruace za jednu z nejmocnějších magických látek. Byla uznána jako magický elixír, který nese vitální energii. Starověcí léčitelé a čarodějové to používali ke zvýšení plodnosti rostlin, ochraně domu před temnými silami a zbavení se zlých duchů..

Dnes to vypadá poněkud divně, ale pokud si vzpomeneme, že menstruace je přibližně stejná jako lunární měsíc, můžeme předpokládat spojení ženského těla s vesmírnými objekty. S tímto vědomím je snadné uvěřit, že krev, která vychází během menstruace, je široce používána pro kouzla lásky na milovaného muže.

Také ve starověku se věřilo, že během menstruace se zostří ženská intuice. Proto jsou různé možnosti věštění do budoucna v kritických dnech považovány za zcela pravdivé..

Zajímavý! Nedávné vědecké studie ukázaly, že krev ztracená ženou během jejího období může být zdrojem kmenových buněk používaných v medicíně k léčbě leukémie..

Jak správně hádat

Existují určitá pravidla pro předpovídání budoucnosti menstruací. Pokud je budete přesně dodržovat, bude výsledek pravdivější. Chcete-li zjistit, co se stane v budoucnu, je důležité postupovat podle těchto kroků:

 • hádejte pouze jednou v první den menstruace;
 • co nejpřesněji sledovat okamžik vzniku výtoku (v jaké denní době atd.);
 • používat několik metod věštění najednou (například v den v týdnu a hodinu začátku menstruace);
 • nemluvte o přijatých prognózách (obzvláště příznivé).

Výsledky jsou platné do dalšího menstruačního období.

Metody věštění pro menstruaci

K dispozici ženám, které chtějí zkontrolovat přesnost metody, existuje nejméně 5 možností předpovídání budoucnosti pomocí menstruace. Všechny jsou založeny na okamžiku krvácení. Mezi nejpravdivějšími metodami věštění z menstruace jsou obvykle zmíněny ty, které berou v úvahu:

 • den v týdnu nástupu menstruace;
 • den v měsíci;
 • denní doba - ráno nebo večer, ve dne nebo v noci;
 • hodina nového období.

Aby byly výsledky měsíčních předpovědí přesnější, je lepší použít současně alespoň dvě možnosti věštění - koneckonců v tomto případě je zohledněn vliv několika faktorů. Na pomoc těm, kteří chtějí předvídat budoucí události, existuje další způsob - podle lunárního kalendáře.

Ačkoli je metoda předpovědi menstruačního cyklu považována za nejstarší, lze ji použít také online. Stačí najít web věnovaný takovému věštění a zadat potřebné parametry - datum a čas začátku menstruace. Služba dá možnost a dáma si bude muset zapamatovat výsledek a zkontrolovat, zda se v budoucnu splní.

Předpověď lásky

Jedním z nejznámějších proroctví pro manželství a rozvoj vztahů je metoda věštění, s přihlédnutím k denní době nástupu menstruace.

 1. Pokud menstruace šla od půlnoci do 8 ráno - dívka bude mít lásku, která není určena k rozvoji, protože ani ona, ani objekt její touhy nebudou moci vyznat své city.
 2. Počínaje před polednem ohlašuje menstruace nezapomenutelné období vzájemných námluv. A to platí nejen pro začátečníky ve vztahu, ale také pro ustavené páry, pokud jejich intimní život postrádá živé emoce.
 3. Menstruace, která se objeví v prvním segmentu dne - od 12 do 15 - předpovídá ideální vztahy v příštích několika týdnech..
 4. Pokud menstruace začala mezi 15 a 18 hodinami - řekne to ženě o pravděpodobných příjemných překvapeních v příštím měsíci. Její milovaný předvede své pozitivní stránky a potěší vyvoleného něčím romantickým.
 5. Krvácení po 18:00 říká, že ve vztahu těchto dvou nejde všechno hladce. Pravděpodobné problémy mohou začít v důsledku žárlivosti, podvodu nebo podhodnocení na straně jednoho nebo obou partnerů.

Kterákoli z možností věštění z menstruace z lásky je dnes pro dívky stále atraktivní.

Každou hodinu

Tato metoda predikce vám umožňuje zjistit, zda se sen splní, jak a kdy. Několik dní před očekávanou menstruací byste si měli přát a věnovat pozornost tomu, kdy začal výtok. V tabulce níže jsou uvedeny možnosti podrobně..

Čas výskytu menstruaceBude možné dosáhnout požadovaného, ​​co je k tomu zapotřebí
První hodina dneNaplnění záhady je pravděpodobné, pokud ovlivňovatel pomůže
1-2Sen se nesplní kvůli hrdosti
2-3Přání se nikdy nesplní
3-4Nikomu byste neměli říkat, co chcete
4-5Záhada se nesplní
5-6Přání se splní
6-7Sen není předurčen k uskutečnění
7-8To, co chcete, se splní
8-9Předpokládaná událost se s největší pravděpodobností nesplní
9-10Výsledkem bude pouze tvrdá práce
10-11Spolehlivý přítel pomůže ženě splnit si sen
11-12Toto přání se brzy splní
12-13Měli byste být trpěliví a počkat
13-14Koncipovaná se naplní za pár let
14-15Sen se po chvíli zhmotní
15-16Pravděpodobně se toto přání již splnilo
16-17Plán se naplní během příštích měsíců
17-18Některé důvody narušují provádění
18-19Splní se, pouze pokud budou splněny určité podmínky
19-20Abyste dosáhli toho, co chcete, musíte být aktivnější
20-21Sen je téměř splněn, je lepší o tom nemluvit
21-22Neuvědomeno z důvodu známého ženě
22-23Přání se splní asi za rok
23 do půlnociMusíte velmi silně věřit, že se váš sen splní

K dispozici je také možnost věštění z menstruace po dobu 12 hodin. V tomto případě jsou výsledky duplikovány. Výsledek takové predikce je méně spolehlivý..

Podle denní doby

Jedná se o jednu z nejpřesnějších a nejosvědčenějších metod věštění žen každý měsíc..

 1. Pokud ráno přišla nová menstruace, dámě se dostane pozornosti mužského pohlaví, dobrých vztahů s blízkými a řešení konfliktů. Vzhled silné náklonnosti a lásky je pravděpodobný, a ne vždy pro muže. Tímto způsobem se často projevují vřelé city k blízkým, včetně rodičů, dětí a přátel..
 2. Menstruace, která začala odpoledne před obědem, předpovídá skvělou náladu v nadcházejícím měsíci a možné přijetí dobrých zpráv i splnění tužeb..
 3. Menší potíže se objeví v příštích několika dnech, pokud příští menstruace začala odpoledne.
 4. Večerní krvácení, varuje před budoucí touhou a pocity osamělosti a nudy.

Počínaje nocí předpovídá menstruace podvod, odloučení od blízkých, ochlazení pocitů, utrpení. Pokud však víte o možném nebezpečí, je čas se připravit, abyste tomu zabránili - omezit negativní emoce, zkusit udělat ústupky.

Podle dnů v týdnu

Pokud menstruace začala jeden ze sedmi dnů, budoucnost se interpretuje takto:

 1. Pondělí. Pravděpodobně se objevily různé druhy obav, potíží a obav. Existuje také naděje na příjemné překvapení.
 2. Úterý. Na neočekávané setkání s osobou, která už dávno zmizela z dohledu, nebo na nové seznámení s někým, kdo si rychle uvědomí důležitost. Mohou začít životní změny.
 3. Středa. V příštím měsíci nepřichází příliš příznivé období, pravděpodobně nastanou menší problémy. To nebude trvat dlouho, ale žena by měla analyzovat situaci, aby se připravila a pochopila, kde může očekávat potíže..
 4. Čtvrtek. Je možná zábavná domácí párty s hody nebo nečekané pozvání na návštěvu.
 5. Pátek. Budou dobré zprávy, které ovlivní běh života. Problémy jsou však také pravděpodobné, je reálné se s nimi vyrovnat, pokud vynaložíte dostatečné úsilí. Za zmínku stojí také zdraví..
 6. Sobota. V příštích několika dnech to půjde dobře. Není třeba si dělat starosti, malé problémy se vyřeší samy a sen se splní. Lze doufat v vyznání lásky.
 7. Neděle. Blízká budoucnost bude bezstarostná a radostná, zlepší se vztahy s drahou osobou a stávající potíže budou rychle vyřešeny.

Věštění do dnů v měsíci

Tato metoda také ukazuje, co se brzy stane. Musíte si pamatovat datum, kdy začala další menstruace.

 1. Žena může očekávat příznivé období, úspěšné dokončení věcí, vyznání lásky, pokud krvácení začalo od 1. do 7. dne v měsíci. Možné jsou i neočekávané klepy, konflikty, nedorozumění nebo zanedbávání ve vztahu s partnerem.
 2. Menstruace, která začala ve druhém týdnu od 8 do 14, varuje před tajnými obdivovateli a nepřiměřenou žárlivostí. Je třeba držet sliby, jinak by mohlo dojít ke ztrátě důvěry. Žena by neměla podvádět a dovolit lži ve vztahu k sobě.
 3. Vzhled absolutoria od 15. do 21. dne v měsíci předznamenává splněný sen a finanční úspěch. Obecně je období příznivé.
 4. Pokud vaše menstruace nastane 18., jedná se o varování před možnou zradou a špatnými situacemi, které změní váš život. Ale nenechte se rozrušit, budou pozitivní okamžiky..
 5. Menstruační období, které začalo v týdnu od 22. do 28. dne v měsíci, varuje, že plánované může jít jiným způsobem, zrada je možná, měli byste být opatrní ve finančních záležitostech. Ale zároveň tyto události slibují dobrý výsledek a věci skončí úspěšně..
 6. Menstruace, která začala poslední dny v měsíci, naznačuje pravděpodobnost mystických událostí.

Ještě spolehlivější výsledek je dán věštění přesným datem začátku menstruace..

Den v měsíciCo je míněno
1Dobrá nálada a emoční povznesení během celého cyklu, dobrá zpráva je pravděpodobná
2Každá osoba, předmět nebo událost se stane nepříjemnou, zklamáním a opovržením
3Možná je hádka s partnerem nebo pracovní problémy, konflikt, který se může vyvinout v nepřátelství
4Dobrá nálada a rychlé splnění touhy, příjemné překvapení je pravděpodobné
PětNečekaný dárek nebo dobrý nákup, který potěší na dlouhou dobu
6Možná jiní šíří drby a fámy, stojí za to zastavit nebo omezit komunikaci s nimi
7Cizinec má silné city k ženě a stávající vztah bude silnější.
8Partner může během měsíce vyvolat žárlivost
devětOčekává se, že se o drbech řekne skandál s milovaným mužem
desetObjeví se pocit zamilování, vztahy zesílí nebo vybledlé emoce ožijí
jedenáctMůžete si být jisti svými pocity partnera, neměli byste žárlit
12Pravděpodobnost obdržení neočekávané pozornosti, která pravděpodobně nepřinese výsledky
13Během příštího měsíce přicházejí velké potíže a nepohodlí
čtrnáctDobré zprávy přijdou z dálky
patnáctJe možné přijímat rozrušující zprávy
šestnáctStojí za to mlčet více, jinak se očekávají vážné potíže.
17Vztah s partnerem je ohrožen, rozchod je pravděpodobný
osmnáctMěsíc projde ve znamení lásky, je možná nová etapa ve vývoji vztahů
19Vysoká pravděpodobnost setkání s vaším budoucím manželem
20Pocity nebudou sdíleny, klamání blízkými je možné
21Uložení vztahu bude fungovat pouze prostřednictvím upřímnosti.
22Pravděpodobné jsou neočekávané velké zisky, existuje naděje na nalezení dobrého zaměstnání
23Pocit šťastných a příjemných překvapení na příštích třicet dní
24Přijedou hosté, kteří dlouho čekali
25Brzy potkáme zajímavé lidi
26Někteří z přátel projeví laskavost a pomohou ženě v obtížné situaci.
27Splněný sen
28Očekává se úspěch v úsilí a materiální bohatství
29Pravděpodobnost zklamání a slz
třicetNová setkání, vzájemné pocity
31Brzy se objeví neočekávaná událost nebo výlet

Feng Shui věštění

Předpovídání pomocí tohoto východního učení je považováno za jedno z nejpravdivějších. Kombinuje tři parametry: den v týdnu, den v měsíci a přesný čas, kdy období trvalo.

Žena by si měla pamatovat, jakou část dne začala menstruace: ráno, odpoledne nebo večer. Výsledek musí být prostudován a zaznamenán. Poté postupně zkontrolujte, analyzujte a zapamatujte si hodnotu měsíce podle čísel a dnů v týdnu. Feng Shui dále doporučuje porovnat získané údaje a vytvořit pravděpodobnou předpověď pro příští měsíc.

Viz také: Věštění na kousku papíru

Lidová znamení pro menstruaci

Ve starověku byla menstruace ženy považována za nadpřirozený jev. Tento názor se z části odráží v lidových znameních a pověrách, které s ním souvisejí. Většina věštců věnuje pozornost včasnému nástupu kritických dnů..

 1. Pokud menstruace začala striktně podle plánu, události se budou pohybovat podle plánů a sny se stanou skutečností.
 2. V případě předčasného nástupu menstruace v životě je možný neočekávaný obrat.
 3. Pokud došlo ke zpoždění menstruace, pak je stabilita ve všech oblastech života dopředu, neočekávají se náhlé změny.

Lidé věřili, že během menstruace by žena neměla chodit do kostela, neměla by čistit nebo připravovat zásoby na zimu. Věřilo se, že krvácení, které začalo u dívky v den svatby, ohrožuje její budoucí děti životními obtížemi..

Věštění do lunárních dnů

Po dlouhou dobu lidé věřili, že žena závisí na noční hvězdě a jejích fázích. Například průměrná doba měsíčního cyklu je 28 dní, což je přesně stejné jako období plné revoluce přirozeného satelitu kolem Země. Proto navrhovaná metoda věštění do budoucna.

 1. Pokud výboj proběhl během dorůstajícího měsíce, ženy mohou očekávat splnění snů a hmotného bohatství..
 2. Měsíčně, ke kterému došlo za úplňku, předznamenává ztělesnění požadovaného, ​​hodně štěstí a živých dojmů.
 3. Když menstruace začala v klesající fázi, naznačuje to následné zklamání, nepříjemné situace a neúspěšné plány. Ale nezoufejte, protože se začátkem nového lunárního měsíce přijde dobrá série.

Zajímavý! Jedno z populárních znamení (nebo pověr) připisuje čarodějnické schopnosti ženě, jejíž období začalo na úplňku. Jednou v takových dnech měli zakázáno dívat se na lidi (zejména na kojence), aby zabránili zlému oku.

Novoroční předpověď menstruace

Další metoda věštění spojuje začátek menstruace a hlavní svátek roku. Pokud se krvácení objevilo 1. ledna, měli byste věnovat pozornost tomu, kdy začne další období 365 dnů.

Den v týdnu, který připadl na 1. lednaCo předznamenává příští rok
pondělíPřátelé vám pomohou splnit váš starý sen
úterýNesezdané dívky se setkají se svými snoubenci. Ti, kteří našli své štěstí, budou muset rodinu doplnit
středaŽena čeká na oslavu s velkým počtem hostů (svatba, výročí)
ČtvrtekObdobí v tento den slibují vítanou cestu
pátekMožnost koupě bytu nebo jiné nemovitosti
sobotaPravděpodobné vyznání lásky
NeděleMožná návrh na sňatek

Pokud vaše menstruace začala první lednový den, nedělejte si starosti - je lepší analyzovat, co přinese příští rok.

Od starověku se ženy snažily předpovídat budoucnost do prvního dne menstruace, protože věděly o tajemné síle krve během tohoto období. Nelze říci, jak pravdivé jsou výsledky takového důvěrného věštění, ale každá žena může ocenit jeho účinnost. Chcete-li to provést, musíte si pamatovat, kdy začala menstruace, prostudovat všech 5 možností věštění a přemýšlet, interpretovat výsledky. A pak během příštího měsíce sledujte, zda se proroctví naplní.

Přihlašování měsíčně - co říká lunární kalendář

Menstruační cedule hodně napoví o každodenních událostech a také pomohou ženě připravit se na neočekávané změny. Přečtěte si níže o starých menstruačních přesvědčeních..

Jaké jsou příznaky menstruace

Mnoho přesvědčení přežilo dodnes, což naznačuje, po které události z každodenního života budou následovat dobré nebo špatné události. Některé z nich mají logické zdůvodnění. Existuje také řada slavnostních znamení, která mladým lidem říkají, jak se správně chovat na svatbě, na Nový rok a během církevních svátků..

Známky menstruace se modernímu člověku zdají neobvyklé. V některých regionech představovaly věštění do období začátku kritických dnů. Pro každou ženu to byl způsob, jak zjistit budoucnost, která nevyžadovala žádné konkrétní atributy a rituály..

To, co bylo předpovězeno známkami menstruace, se táhne po určitou dobu až do dalších kritických dnů, po nichž lze získat novou předpověď budoucnosti. Chcete-li to provést, musíte si pamatovat, v jakou denní dobu, den v týdnu a den v měsíci jste začali menstruovat, a poté si přečtěte níže uvedený výklad. Jak vidíte, je to velmi snadný způsob, jak zjistit, co vás v blízké budoucnosti čeká..

Lidová znamení pro menstruaci - denní doba

Pokud menstruace začíná ráno, od rána do poledne, je to dobré znamení. Až přijde další období, najdete štěstí v osobním či manželském životě, smíření s příbuznými nebo příjemné chvíle se svými přáteli. Vztahy s ostatními během stanoveného období budou vřelé a přátelské..

Čas od poledne do západu slunce vyjadřuje radost a štěstí, pozitivní emoce a úplnou absenci hádek, sporů a skandálů.

Druhá polovina dne je pro zahájení menstruace méně úspěšná. Večerní předzvěsti trpí nudou a touhou. Navíc, čím blíže k půlnoci nastanou potíže ženy, tím nudnější a nudnější život bude v příštích několika týdnech..

Noc znamená odloučení nebo osamělost. Možná je váš vztah v nebezpečí, zkuste předcházet problémům, abyste kvůli nim neutrpěli. Někdy to znamená nadměrné zaměstnávání přátel a milovaného člověka, stejně jako nucený odchod nebo váš koníček pro podnikání, a ne komunikace..

Mohl by vás zajímat článek: známky kýchání v čase.

Známky podle menstruace - dny v týdnu

Poté, co určíte hodnotu denní doby, ve které začala menstruace, vezměte si kalendář a zjistěte, co vám znamení slibují do dnů v týdnu..

Pondělí je úzkost a potíže. Není známo, jak příjemná by se tato předpověď mohla ukázat. V moderním člověku není ani jeden den úplný bez potíží. Ale přesto je budete moci rozlišit mezi každodenními starostmi. Důvodem bude s největší pravděpodobností něco, na co jste dříve nemysleli..

Úterý naznačuje, že příští týdny jsou nejlepší dobou, abyste změnili svůj život, učinili důležité rozhodnutí a rozhodli se. Je možné setkat se s lidmi, na které jste již dlouho zapomněli, nebo navázat nové známosti. Větší pravděpodobnost smíření s přáteli, milostné vztahy.

Začátek menstruace ve středu má potíže. Nenechte se rozrušit, protože předpověď těchto příznaků ovlivňuje pouze jeden menstruační cyklus, který netrvá tak dlouho. Je pravděpodobné, že jste na tyto výzvy již připraveni, takže vás nebudou moci zaskočit. Možná budou znamení příští měsíc optimističtější, ale zatím si dávejte pozor na cizince a nevěřte všem.

Čtvrtek - hostům. Možná pozvání na svatbu nebo jinou událost. Pokud připadne dovolená na období, o kterém mluví cedule, strávíte ji ve veselé společnosti. Je možné potkat zajímavé lidi, kteří se mohou stát vašimi přáteli.

Pátek varuje, že musíte být trpěliví - potíže jsou na dosah ruky. Příjemné akce však budou také příští měsíc..

Sobota je nejlepší den pro zahájení menstruace. Počkejte na splnění tužeb. To je známka svatby nebo zasnoubení, vyznání lásky, začátek nového vztahu..

Neděle je pro radost a zábavu. Tento měsíc strávíte v dobré náladě a nic to nemůže pokazit. Čekejte na zajímavé události, komunikaci s přáteli, výlety na dovolenou. Je možná nezapomenutelná konverzace, dobrá i špatná.

Známky o menstruaci - kombinace čísla a dne v týdnu

Hodnota dne, se kterým se shodoval začátek období, by měla být kombinována s dnem měsíce. Předpovědi budou správné, a pokud jsou navzájem protikladné, je třeba očekávat obě události. V kombinaci s denní dobou získáte nejpřesnější a nejpodrobnější předpověď pro příštích několik týdnů. Níže jsou uvedeny interpretace čísel měsíce.

1 - štěstí a štěstí ve všech oblastech života.

2 - někým pohrdáte.

3 - hrozba hádek a konfliktů, snažte se držet se od takových situací, protože důsledky mohou být nepříjemné. Je tu šance na plivnutí, buďte opatrní.

4 - zábava a štěstí.

5 - dárek nebo jiné překvapení, možná uděláte smlouvu.

6 - drby. Buďte připraveni na pověsti o lidech, které znáte, nebo o sobě. Nevyjadřujte se k drbům a nepředávejte je dál, pak vám bude poskytnuta věcná odpověď. Neberte si zvěsti o sobě k srdci, protože neexistují lidé, o kterých nikdo nediskutuje.

7 - láska a vaším úkolem je ji udržet. Možná potkáte osud nebo uzavřete mír se svým blízkým.

8 - neměli byste mladému muži dávat důvod k žárlivosti. Snažte se ovládat a nedělejte hlouposti..

9 - potíže, v boji proti nimž potřebujete klid a sebevědomí. Tyto problémy mohou být způsobeny drby o vás nebo touhou po pověstech o jiných lidech..

10 - láska. Pro dívky, které již mají pár, a pro vdané ženy, znamení slibuje štěstí v osobním nebo rodinném životě, vynikající vztahy s druhou polovinou.

11 - loajalita milovaného člověka nebo loajalita přátel.

12 - vzhled dočasné přitažlivosti. Dejte si pozor na toto číslo, možná předznamenává pokušení nebo dokonce kouzlo lásky.

13 je jedno z nejvíce nešťastných čísel a lidé si to myslí nejen u nás. Slibuje smůlu a potíže.

14 - dobré události.

15 - špatné zprávy.

16 - lidová moudrost varuje před drby. Snažte se držet hubu několik příštích týdnů. To platí také pro urážlivé komentáře o milované osobě..

17 - odloučení od milovaného člověka. Nenechte se rozrušit, nemluvíme o ukončení vztahu, pravděpodobně budete muset odložit schůzky kvůli vynucenému výletu nebo nedostatku času.

18 - zamilování a hodně štěstí v osobním životě.

19 - štěstí.

20 - neopětovaná láska, hádka s osobou, na které vám záleží, je možná.

21 - buďte ostražití, nedůvěřujte podvodníkům a pozorně sledujte své věci.

22 - štěstí v penězích. Možná získáte bonus, otevřete nový zdroj příjmů a vyhrajete v loterii. Stojí za to se pokusit vydělat více.

23 - štěstí.

24 - neočekávané hosty a schůzky, buďte připraveni je přijmout. Je možné dlouho očekávané setkání.

25 - seznamování, rozšiřování kruhu komunikace.

26 - škoda nebo pomoc přátel nebo příbuzných.

27 - splnění milovaného snu.

28 - pohoda.

29 - slzy a smutek.

30 - vzájemné pocity.

31 je příjemným překvapením. Může to být dovolená, nový známý nebo koníček..

Starověké víry o menstruaci

O vašem období je mnoho známek. Za starých časů se věřilo, že žena v této době má zvláštní moc, která může chránit před negativitou i škodit ostatním..

Během menstruace byste neměli vařit jídlo. Mnoho lidí stále věří, že pokrmy budou bez chuti a rychle se zhorší. Toto znamení lze logicky ospravedlnit, protože pocity v tomto období se mění, v důsledku čehož může dívka přidat příliš mnoho soli a dalších složek. Za starých časů bylo „nečistým“ ženám zakázáno přistupovat k nádobám, ve kterých se připravoval ocet, pivo, kvas nebo víno, jinak by se tekutina mohla znehodnotit.

Pokud se první menstruace dívky objevila příliš brzy, slibovalo jí to osud matky s mnoha dětmi..

Staré znamení o menstruaci říká, že žena by se v této době neměla dívat na nahé lidi, dokonce se doporučuje svěřit někomu jinému koupání vlastního dítěte. Dříve se věřilo, že nahé tělo, na které se dívka v kritických dnech dívá, bude pokryto vyrážkou.

To není jediný zákaz. Za starých časů, během menstruace, se nesmělo zalévat a vysazovat cibuli a okurky, aby zelenina nezožloutla a nekazila se ještě předtím, než ji vytrhli ze zahrady. Na rostoucí třešně se nemůžete dívat, jinak zmizí, a také vylézt na strom a sbírat ovoce - může vyschnout.

Předpokládá se, že pokud dívka krvácí sama nebo někdo jiný, její období bude trvat mnohem déle. To je samozřejmě předsudek, ale dřívější ženy během menstruace nesměly krájet zvířata a jídlo v kuchyni..

I nyní je pro dívku, která má menstruaci, považováno za velký hřích chodit do kostela..

Menses nejen dělá ženu „nečistou“, ale také pomáhá chránit její příbytek a zvířata před zlým okem. V minulosti proto ženy v domácnosti pokropily práh domu a hospodářských zvířat, aby nikdo nemohl zkazit.

Znalost znamení umožní dívkám rozjasnit kritické dny zajímavým věštectvím a bude se méně starat.

Znamení a věštění podle měsíčních dnů

Předpokládá se, že během menstruace je žena zahalena speciální energií, proto je to skvělé období pro věštění, rituály a kouzla lásky na krev. Známky menstruace jsou pro dívky věštecké. Lidé se naučili dešifrovat datum a čas svého začátku. Toto je snadný způsob, jak zjistit, co vás v průběhu měsíce čeká, aniž byste použili seriózní metody věštění..

Víra v hodinu začátku menstruace

Věnujte pozornost denní době. Pokud menstruace přijde ráno, od úsvitu do poledne, bude další menstruace úspěšná. Celý měsíc bude kolem vás vládnout láska, štěstí, úspěch..

Ve vztazích s druhou polovinou přijde harmonie, zkouška s příbuznými, s nimiž nebylo všechno hladké. Nejlepší čas na setkání s blízkými lidmi, starými přáteli, kteří nebyli dlouho viděni.

Dobrým znamením je také začátek období od poledne do západu slunce. Díky znamení bude blízká budoucnost rušná, stane se mnoho pozitivních událostí, budete muset hodně cestovat, jsou možné krátké služební cesty.

Čas od západu slunce do půlnoci předznamenává bezútěšný měsíc dopředu a nezajímavé události. Mnoho problémů musí být vyřešeno, život bude naplněn drobnými problémy.

Pokud menstruace začala od půlnoci do úsvitu, znamená to velké potíže. Pokuste se připravit předem, snášet protivenství.

Měsíční cedule podle dne v týdnu

Pondělí - problémy čekají, drobné problémy. Problémy lze rychle vyřešit a vzrušení bude příjemné. Je možné, že v blízké budoucnosti potkáte osobu, kterou jste dlouho neviděli. Řekne vám informace, díky nimž budete přemýšlet.

Úterý - důležité zprávy a řada aktualizací. Vyšší mocnosti varují, že příští měsíc je nejlepším obdobím pro změny v životě a pro odpovědná rozhodnutí. Budete mít možnost navázat vztah, setkat se s novými známými. Je čas „ztenčit“ okruh známých.

Středa předpovídá domácí práce po celý měsíc. Jakmile vyřešíte jeden problém, přijde druhý. Je možné, že uhodnete, s čím je problém. Dejte si pozor na cizí lidi, nedůvěřujte nováčkům ve svém životě.

Čtvrtek - počkejte na hosty, nebo možná budete pozváni na svatbu nebo výročí. Je možné potkat nové lidi, zajímavé známé, které se v budoucnu vyvinou ve skutečné přátelství, lásku.

Pátek - musíte být trpěliví. Série testů a nepříjemných událostí přichází. Po černém pruhu však bude bílý.

Sobota - čeká vás štěstí a naplnění touhy. Začátek kritických dnů v sobotu naznačuje vyznání lásky, zasnoubení, dokonce i brzkou svatbu..

Neděle je známkou radosti, zábavy. Příští měsíc bude mít dívka skvělou náladu a nikdo ji nemůže zkazit. Zjistěte dobrou zprávu, setkejte se s přítelem, který v životě hrál důležitou roli. Využijte jeho radu.

Měsíční hodnota podle dne v měsíci

Dalším způsobem, jak zjistit štěstí, je dešifrovat hodnotu data, kdy začaly kritické dny. Výsledek bude pravdivý při interpretaci dne v týdnu a denní doby.

Pokud se předpovědi ukázaly jako pestré, v jednom případě radost, v jiném - domácí práce, ve třetím - změny, každá z nich se splní.

 • 1 - štěstí, můžete dosáhnout úspěchu v jakékoli oblasti života.
 • 2 - nenávist, setkání s nepříjemnou osobou.
 • 3 - spory, hádky, rozloučení. Nezapojujte se do konfliktů, buďte opatrní, dejte si pozor na nepřátele v rodině.
 • 4 - láska a harmonie.
 • 5 - dárek od milého člověka, uzavření obchodu.
 • 6 - pověsti, drby. Možná budou nepřátelé schopni vnést negativní informace o vaší osobě do někoho, na kom vám záleží..
 • 7 - vesmír posílá štěstí a harmonii, hlavní je zachovat ho, neminut.
 • 8 - hněv a žárlivost, zdání soupeře, narážka. Je čas si navzájem říkat pravdu.
 • 9 - potíže, boj. Buďte sebejistí a klidní, jinak je těžké bojovat s nepřáteli.
 • 10 - zamilování, vzhled nového gentlemana. Pro ty, kteří mají pár, předpovídá znamení štěstí v osobním životě, silné spojení.
 • 11 - loajalita milence, loajalita přátel.
 • 12 - pomíjivá přitažlivost k nové osobě, může naznačovat kouzlo lásky nebo závislost.
 • 13 - neúspěchy, s nimiž se rychle vyrovnáte a získáte důležité zkušenosti.
 • 14 - špatné zprávy.
 • 15 je dobrá zpráva.
 • 16 - bojte se drby. Držte jazyk za zuby, o nikém nediskutujte, negativně to ovlivní vaši pověst.
 • 17 - stěhování nebo služební cesta, které jsou doprovázeny odloučením od milovaného člověka. Znamení neznamená konec vztahu.
 • 18 - štěstí, úspěšný osobní život.
 • 19 - pravá láska, harmonie.
 • 20 - neopětované pocity, potíže, je obtížné najít společný jazyk s lhostejnou osobou.
 • 21 - někdo vás klame, je možné, že lhář z vnitřního kruhu.
 • 22 - finanční úspěch. Najděte velkou částku, vyhrajte v loterii, získejte dědictví, nový zdroj příjmů.
 • 23 - štěstí je na vaší straně.
 • 24 - náhlé setkání, hosté.
 • 25 - příležitost setkat se se zajímavými lidmi.
 • 26 - pomoc od blízkých, příbuzných.
 • 27 - sen je předurčen k uskutečnění.
 • 28 - materiální blahobyt, finanční stabilita.
 • 29 - potíže, smutek.
 • 30 - vaše pocity jsou vzájemné.
 • 31 - odpočiňte si, zasloužíte si to.

Staré pověry o měsíčních dnech

Během tohoto období byste neměli vařit jídlo. Podle znamení bude jídlo připravené ženou během kritických dnů bez chuti a jídlo se rychle zhorší. Nechoďte do nádob, ve kterých se připravuje víno, pivo, ocet.

Čím dříve má dívka menstruaci, tím vyšší je pravděpodobnost, že se stane matkou mnoha dětí..

Starověká víra říká, že byste se během menstruace neměli dívat na nahé lidi. To platí i pro děti ženy. Za starých časů se věřilo, že ten, na který se podívala, bude pokrytý vyrážkou.

Nemůžete zasadit a zalévat cibuli a okurky, mohou zožltnout a zhoršit se. Nesmějí se dívat na třešňové květy, stromy zmizí. Plody sklizené v kritické dny vyschnou.

Naši předkové věřili, že pokud žena krvácí sama nebo někdo jiný, její období bude trvat déle než obvykle. Proto bylo zakázáno zabíjet zvířata.

S dnešní dobou však nejsou spojeny pouze zákazy. Věřilo se, že menstruační krev je silným talismanem proti poškození, zlému oku a jakýmkoli problémům. Aby ochránila farmu, rodinu, musí žena překrýt práh domu a na skot umístit stopy.

Kritické dny jsou důležitým obdobím v životě každé dívky. V tuto chvíli je tělo očištěno a můžete si říci štěstí do budoucna, zjistit, co má osud připraveno na příští měsíc. V křesťanství, islámu, judaismu v období menstruace se dívky omezují na návštěvu chrámu, účast na náboženských rituálech.

Ahoj milí čtenáři. Bolí vás na hrudi během ovulace a máte podezření na nejhorší? Nepropadejte panice! Pojďme na to přijít!2 slova o nepohodlí prsuPokud během období ovulace vaše mléčné žlázy onemocní a pak se zastaví - tento jev lékaři nazývají cyklická mastodynie a označuje se jako normální varianty.