Známky menstruace

Populární pověry a různé věštění dokonce ovlivnily sféru ženského života spojenou s měsíčním krvácením. Nelze potvrdit spolehlivost znamení, ale zkušenosti žen ukazují, že stále existují určité pravidelné souvislosti. Známky období jsou spojeny s mnoha faktory, které je v komplexu nejlépe zohlednit..

Denní doba a začátek menstruace

Denní doba, kdy menstruace začala, může nejen varovat před nadcházejícími událostmi, ale také předpovědět rys celého týdne:

Časně ráno

Nejlepší čas pro zahájení kritických dnů je období od 5 do 10 hodin. U vdaných žen tato předpověď slibuje zlepšení rodinných vztahů. Svobodné dívky by se měly připravit na dlouho očekávané setkání se správnou osobou.

Po 10.00

Menstruace v této době (před 13:00) může přinést příjemné změny v životě. Je nepravděpodobné, že se stane něco globálního, ale malé radosti jsou docela možné (propagace v práci, dobré nákupy atd.).

Od oběda do večera

Toto časové období je spojeno s nudou. Osoba půjde s tokem, změny jsou nepravděpodobné. Žena bude muset přehodnotit svůj život, relaxovat psychicky i fyzicky. Je také nutné omezit negativitu na minimum..

V noci

Měsíční krvácení od 21:00 do 5:00 předpovídá oddělení, menší ztráty. Není však třeba se rozčilovat, protože takový náznak dá šanci na rozloučení se špatnými návyky a nepříjemnými zavazadly minulosti..

Všechny tyto příznaky na začátku menstruace by neměly být zavádějící nebo uklidňující. Je také důležité vzít v úvahu datum a den v týdnu..

Zjistěte také, kdy můžete během svého období podstoupit manikúru a kdy je lepší odložit návštěvu salonu..

Co řeknou čísla

Známky a věštění z menstruace jsou neoddělitelně spjaty s tradicí numerologie.

 1. Menstruace je předzvěstí štěstí, klidu a štěstí. Štěstí se bude celý měsíc usmívat.
 2. Globální zklamání jsou možná. Nakonec se ale ukáží jako užitečné, protože pomohou otevřít skutečný vzhled člověka, který vypadal spolehlivě a laskavě.
 3. 3 označuje blížící se skandál, kterému nelze zabránit. Nejlepším řešením je chovat se důstojně a nereagovat na provokace..
 4. V blízké budoucnosti stojí za to čekat na splnění touhy. Může to být o lásce, podpoře zaměstnání nebo o dlouho očekávané cestě..
 5. Pětka je spojena s dárky a příjemnými překvapeními. Svobodné ženy mohou dostat nabídku k sňatku.
 6. S touto postavou jsou spojeny drby a pomluvy. Ale je lepší ignorovat závist někoho jiného.
 7. Sedm v numerologii je spojeno se štěstím. Krvácení, které dnes přichází, naznačuje, že někdo ženu velmi miluje a je pro ni připraven na jakékoli činy..
 8. Předznamenává zradu nebo nepochopitelné situace, které způsobí žárlivost. Zkuste se v tuto chvíli řídit rozumem, ne intuicí..
 9. Menstruace varuje před výskytem soupeře nebo jen špatných lidí. Pokusí se zničit milostné vztahy jiných lidí..
 10. Nové známé nebo dobré zprávy od bývalého přítele. Obnova minulých vztahů je možná.
 11. Nebezpečí utrpení iluzí. Nerozumná žárlivost vedla k rozchodu s druhou polovinou.
 12. Pokud vaše menstruace pokračuje v tento den, měli byste očekávat nový závratný koníček. Ale nebolí to být opatrný, protože vyvolený může sledovat sobecké cíle.
 13. Sakra tucet naznačuje potíže, hádky. Víra v sebe a zdravý přístup k situaci pomůže vyřešit problémy..
 14. Dobré zprávy od blízkých nebo předmět dlouhodobé touhy přinese pozitivní emoce.
 15. Polovina měsíce je spojena se špatnými zprávami. Více často než ne, vlákno vede ke starým činům, které zanechaly otisk současné situace..
 16. Menstruace šestnáctého dne nutí ženu přehodnotit své chování. Pokud se nevzdáte drby a diskuse za vašimi zády, vaše osobní pověst utrpí..
 17. Odloučení od velmi drahé osoby, přerušení dlouhodobého vztahu nebo jeho přechod na jinou úroveň.
 18. Je čas vyhodnotit svou spřízněnou duši. Dívka by měla přijít na to, jaké je její spojení s vyvoleným.
 19. Pokud první den menstruace připadne na toto datum, na ženu v blízké budoucnosti čekají silné romantické vztahy..
 20. Krátkodobé nebo konečné oddělení od jakékoli osoby vinou samotné dívky.
 21. Krvácení, které začalo dvacátého prvního, naznačuje brzy podvod.
 22. Štěstí se jistě usměje v podobě peněžní odměny. To je cena, dary, výhra v loterii.
 23. Předpovídá klidnou životní situaci až do konce měsíce.
 24. Stojí za to očekávat hosty, kteří nebudou předem informováni o svém příjezdu..
 25. Čas globálních změn ve vnímání světa. Žena bude brzy vnímat ostatní i sebe úplně jiným způsobem..
 26. Začátek menstruace v tento den varuje před bezprostřední potřebou spolehlivé osoby v okolí.
 27. Okamžik splnění těch nejneuvěřitelnějších tužeb, ale realitou se stanou pouze energickou aktivitou nebo pomocí vlivného člověka.
 28. Vysoká pravděpodobnost setkání se spřízněnou duší. Tato osoba nebude milenkou, ale stane se spolehlivým společníkem a oporou..
 29. Zvyšuje se riziko nepříjemných situací, které povedou k slzám a zklamání. Svobodné dámy se setkají s mužem, o kterém celý život snili. Dívky s párem budou moci posílit svůj vztah. Hrozící svatby nejsou vyloučeny.
 30. Nečekaná setkání a události, které mohou přinést radost i bolest.

Den v týdnu

Známky o menstruaci podle dne v týdnu jsou spojeny s planetami a jejich vlivem na životy lidí:

pondělí

Čas pod záštitou Měsíce, kterému lidé připisují potíže a potíže. Začátek menstruačního cyklu v tento den ve skutečnosti, i když naznačuje potíže, poslouží jako základ pro budoucí úspěch..

úterý

Ohnivý a válečný Mars miluje riskantní a tvrdohlavé lidi. Vaše menstruace proto může naznačovat potřebu vytrvaleji sledovat své cíle v práci i v osobním životě..

středa

Fatální rtuť na pozadí prvního dne menstruačního cyklu předpovídá potíže a rozruch. Hlavním nebezpečím jsou ohavní lidé, kteří ve vztahu hledají pouze zisk..

Čtvrtek

Jupiter slibuje spoustu zajímavé komunikace s nejrůznějšími lidmi. Začátek menstruace v tento den v týdnu zvyšuje šance na vzrušující pozvánky nebo na vzhled známých v ženském domě..

pátek

Menstruace pod záštitou Venuše poznamená pozitivní změny a dobré zprávy. Ale pouze pod podmínkou, že žena vynaloží alespoň malé úsilí.

sobota

Menstruace pod záštitou Saturnu přinese dívce štěstí a spoustu příjemných událostí. Jakékoli potíže budou vyřešeny rychle a bez problémů.

Neděle

Po měsíčním krvácení v den Slunce by žena měla ve svém domě očekávat teplo a radost. Řešení starých problémů je možné.

Přečtěte si v článku o odkazu, zda je možné prodloužit řasy s menstruací.

Spojení s lunárním kalendářem

Zatímco někteří lidé dávají přednost studiu znamení podle měsíčních čísel a dnů, jiní berou v úvahu fázi měsíce. Ženský cyklus je neoddělitelně spojen se satelitem Země:

 • Nový měsíc. Pokud v této době začíná menstruace, je nutné opustit aktivní akce. Nejčastěji dochází k poklesu vitality a apatie..
 • Úplněk. První den menstruace se snáší snáze, hormonální rázy jsou méně nápadné. Ale každá dívka toto období prožívá individuálně, takže nejsou vyloučeny ani opačné situace (špatná nálada).

Je třeba si uvědomit, že takový faktor vlivu je dočasný. Příští měsíc nemůže úplně záviset na fázi měsíce a jeho vlivu na tělo..

Stojí za to vědět, zda je možné křtít dítě s menstruací u kmotry. Zjistěte, co kněží říkají o dnech žen.

Období v pátek 13

Menstruace, která padla v pátek třináctého, nemá nic společného se smrtelnými událostmi. Takové náhody naznačují, že dívka měla šanci radikálně změnit svůj život. Aby příští měsíc proběhl bez komplikací, je nutné se vyhnout konfliktům a držet jazyk za zuby. Nejlepší je vyhnout se drbům a diskusím za zády..

Pro začátek menstruace v tento den jsou charakteristické neočekávané známé. Žena může být romanticky zapletená nebo zůstat přáteli s cizincem. Výsledek událostí proto bude vždy záviset na volbě, nikoli na vlivu dne..

Postupujte podle odkazu a zjistěte, co to znamená snít o menstruaci..

Některé pověry

Když přišla menstruace, znaky říkají, že žena nemůže:

 • bělicí prádlo;
 • půjčit si peníze, půjčky;
 • navštívit kadeřnictví;
 • získat jakoukoli hodnotu;
 • během menstruace jděte na hřbitov a do kostela.

Za starých časů byla ženská polovina populace ještě více zakázána během krvácení, včetně vaření.

Znamení vztahů a budoucnosti

Pokud menstruace začíná na sudých číslech, pak vyvolená dívka miluje. V opačné situaci druhá polovina takové pocity vůbec nemá, nebo chce rozpustit obtížnou unii.

Věštci říkají, že nejlepší je předpovědět měsíc. Menstruace pro rostoucí měsíc a úplněk jsou nejpříznivější. A ubývající měsíc slibuje spoustu potíží a obtíží.

V komentářích byly názory uživatelů rozděleny. Většina recenzí však potvrzuje, že můžete zjistit bohatství měsíčně, ale prognózy nejsou vždy přesné.

Některé ženy se dokonce uchylují k tomu, aby kouzla po určitou dobu milovaly a ujistily je o jejich účinnosti..

Bez ohledu na to, kdy začíná vaše menstruace, musíte se starat o své zdraví. Je důležité vyloučit starosti a stresové situace. V tuto chvíli je tělo nejméně chráněno. Špatné předpovědi proto naprogramují ženu předem na neštěstí a zklamání. S věštbami a znameními proto musí být zacházeno kriticky, což nesmí zkazit nepříjemné informace celý příští měsíc..

Věštění z menstruace pravdivé věštění z menstruace (z lásky)

Věštění podle menstruace - Od starověku byly menstruace a pověry úzce spjaty. Postoj mezi různými národy a v různých stoletích k těmto dnům byl odlišný.

Například v křesťanském světě byla žena během menstruace považována za „špinavou“, nejblíže k ďáblovi, byla jí uložena určitá omezení v každodenním životě..

A ve východní filozofii Feng Shui je takové období naopak považováno za okamžik očištění, díky kterému žije ženská polovina lidstva déle než představitelé silnějšího pohlaví.

 1. Věštění podle menstruace
 2. Obecné informace o věštění
 3. Je možné hádat během menstruace
 4. Věštění z menstruace - Pravidla pro správné předpovídání štěstí
 5. Věštectví 5 hlavních možností pro věštění z měsíce
 6. Věštecké hodiny
 7. Podle denní doby
 8. Podle dnů v týdnu
 9. Věštectví podle měsíce po dni v měsíci
 10. Věštění z lásky na začátku menstruace
 11. Věštění podle měsíční predikce podle lunárních dnů
 12. Věštění podle menstruace, lidové příznaky podle menstruace
 13. Věštectví podle menstruace od Feng Shui

Věštění podle menstruace

Věštectví o menstruaci je jednoduchý a cenově dostupný způsob, jak každá žena zjistit svou budoucnost na příští měsíc. Na základě předpovědí, které k nám přišly z dávných dob, se můžete vyhnout různým problémům.

Nebo naopak věnujte pozornost nějaké příjemné maličkosti, která v budoucnu přinese štěstí..

Pravidelný menstruační cyklus vám poskytne předpověď na další čtyři týdny. Než začne další menstruace, spravedlivé pohlaví bude mít důležité informace, které vám pomohou vyhnout se chybám a řeknou vám, jak v dané situaci jednat.

Věštění pomocí menstruace Podstatou věštění je, že každá hodina, den v týdnu a číslo mají svůj vlastní význam. Vzpomeňte si na okamžik začátku menstruace a najděte výklad tohoto znamení - to je vše, co potřebujete pro věštění.

Existuje ještě jeden aspekt, kterému věštci, prediktory a bioenergetika vždy věnují pozornost. Pokud člověk upřímně věří v přijaté proroctví, pak se to jistě splní. To znamená, že když je žena pevně přesvědčena, že ji čekají příjemná setkání, určitě je sama vyhledá a „přiláká“, přičemž věnuje pozornost těm maličkostem, které by ji obvykle nezajímaly.

Není těžké ověřit, zda je to tak, a zjistit, zda stojí za to uvěřit předpovědím pro ženský cyklus. Stačí si vzpomenout, kdy začala menstruace, najít výklad a pamatovat si to.

A poté, když začne další menstruace, analyzujte, zda se předpovědi splnily. Tento článek pomůže každé ženě samostatně přijít na to, čemu věřit a které věštění se ukázalo jako nejpřesnější.

Obecné informace o věštění

Věštění z menstruace nevyžaduje žádné speciální techniky. Existuje několik možností interpretace okamžiku, kdy menstruace začala. Chcete-li získat co nejpřesnější výsledek, musíte věnovat pozornost následujícím bodům:

 • hodinu nástupu menstruace;
 • Denní doba;
 • den v týdnu;
 • datum.

Hlavní existující dešifrovací metody jsou založeny právě na okamžiku nástupu menstruace. Čím lépe si žena pamatuje čas prvního výboje, tím přesnější bude výsledek věštění.

Ale co dělat, když jeden výklad předznamenává dobré zprávy a druhý slibuje nepříjemné setkání?

 • Za prvé, obě události se mohou stát před další menstruací..
 • Zadruhé, možná to byla předpověď, která umožnila vyhnout se nepříjemnému setkání, tedy zabránit mu.

Je třeba si uvědomit, že jakékoli věštění není dogma, ale spíše návod k jednání. Mluví o možných událostech, nikoli o fait accompli.

Každý se pravděpodobně setkal se situací, kdy „každý je proti němu“. Shromáždění na důležité schůzce, každá maličkost brání člověku: potřebné věci jsou „ztraceny“, není možné rychle se vyrovnat s obvyklými věcmi, doprava je zpožděna nebo se zasekne v dopravní zácpě.

Zdá se, že události naznačují možné problémy. Další analýza ukazuje, že negativní výsledek lze „předpovědět“, bylo zasláno příliš mnoho známek.

Předpovídání štěstí pomocí menstruace by pomohlo věnovat pozornost těmto známkám, odmítnout nebo odložit schůzku. Ve výsledku jste se vyhnuli potížím, proroctví se nesplnilo, ale to neznamená, že věštění bylo zbytečné.

Je možné hádat během menstruace

K věštění podle menstruace není třeba zvláštních rituálů nebo pomůcek (karty atd.). Stačí mít jeden nebo více zdrojů interpretace doby nástupu menstruace.

Můžete je použít všechny najednou nebo zvolit jednu z možností.

Vzhledem k tomu, že s kritickými dny jsou již dlouho spojovány různé předsudky a pověry, bude otázka - můžete uhodnout během menstruace nebo ne - relevantní pro mnoho žen.

Je třeba si uvědomit, že předpovědi na začátku menstruačního cyklu a věštění během krvácení jsou trochu jiné věci..

V prvním případě se podíváte pouze na výsledky (interpretaci) a ve druhém provedete určitý rituál, například vyložíte karty. Věštění na začátku menstruačního cyklu je pouze interpretací již dosažené skutečnosti (okamžik nástupu krvácení).

Zde můžeme říci, že ženské tělo již provedlo rituál věštění pomocí menstruace a výsledky musíte vidět. Proto zde neexistují žádná omezení..

Věštění z menstruace - Pravidla pro správné předpovídání štěstí

Pravdivé věštění z menstruace je příležitost získat určité předpovědi založené na odvěkých tradicích a znalostech..

U různých metod je důležitá denní doba, den v týdnu nebo den v měsíci, dokonce i hodiny začátku menstruace. To znamená, že existuje jasná souvislost s numerologií, posvátným významem dnů v týdnu atd..

Ve verzi věštění podle systému Feng Shui se pro nejpřesnější předpovědi používá také spojení s určitým prvkem a znameními zvěrokruhu.

Abyste v kritických dnech získali správnou předpověď, musíte pečlivě zvážit začátek menstruace. Čím přesnější určení okamžiku prvního výboje, tím lepší výsledek věštění.

Podívejme se, jak to funguje na příkladu. Pokud žena objevila první výtok v odpoledních hodinách, nebude obtížné určit den v týdnu a počet.

A pokud začaly v noci, je těžké říci, který výsledek bude správný. Je téměř nemožné pochopit, zda menstruace začala před 24 hodinami nebo později. Proto je pro interpretaci obtížné správně zvolit správný den v týdnu a číslo..

Můžete vidět (nebo lépe napsat sami) obě interpretace. A po začátku příští menstruace porovnejte oba výsledky věštění a zjistěte, který z nich byl přesný. Do té chvíle se zaměřte na techniku, která je k dispozici, například v denní době.

Věštectví 5 hlavních možností pro věštění z měsíce

Existuje několik způsobů, jak interpretovat menstruační cyklus. Navzdory skutečnosti, že výsledky jsou „vázány“ na různá data (denní doba, datum atd.), Věštění je založeno na jednom obecném faktu - době výskytu prvních sekretů.

Čím lépe je určen počáteční čas, tím přesnější bude věštění pro menstruaci (existují 2 interpretace při hodnocení výsledků podle hodiny, různé metody věštění podle dnů v týdnu atd.).

Podíváme se na různé interpretace, které ženám pomohou vybrat ty nejpřesnější.

Například 2 možnosti věštění na začátku menstruace nabízí metoda podle dnů v týdnu a Feng Shui. Východní technika bere v úvahu souvislost se znamením zvěrokruhu a prvky, obvyklými - jen den v týdnu. Můžete si vybrat kterýkoli z nich nebo zobrazit výsledky obou.

Věštecké hodiny

Stanovení výsledků po hodinách je dobře známá a osvědčená metoda. Existují různé možnosti dešifrování, které vám umožní zjistit blízkou budoucnost..

Chcete-li použít tuto metodu (věštění podle čísel, denní doba, dny v týdnu budou popsány v příslušných částech), je hlavní věcí přesně si všimnout, v jakou hodinu se objevily první alokace.

Při interpretaci podle této techniky nezáleží na tom, zda je den nebo noc, je důležité určit přesnou hodinu. Poté můžete vyhodnotit výsledky:

 1. Pozitivní změny lze očekávat tento měsíc. Dobré zprávy, radost nebo štěstí předpovídá věštec.
 2. Měli byste být opatrní ve slovech a činech. Pokud je člověk, kterého potkáte během tohoto období, otravný, neztrácejte emoce, brzy se změní přístup a osoba bude lhostejná.
 3. Nadcházející konflikty mohou výrazně zkomplikovat život, umět se ovládnout, nepoddávat se emocím a předem myslet na důsledky svých činů.
 4. Jsou možné vážné změny k lepšímu, sny se mohou splnit a štěstí si vás samo najde..
 5. Očekávejte příjemná překvapení, potěší vás.
 6. Všímavost při komunikaci s ostatními pomůže vyhnout se drbům a prázdným řečem, omezit vaši komunikaci.
 7. Odplatíte city nebo se projeví tajný obdivovatel, očekávejte vyznání lásky.
 8. Vaše žárlivost je neopodstatněná, než budete obviňovat svého milovaného, ​​analyzujte situaci.
 9. Drby a pomluvy jsou to, co můžete v blízké budoucnosti očekávat od lidí ve vašem okolí. Věštectví varuje - neměli byste jim dávat důvod.
 10. Jste předurčeni znát všechny radosti ze zamilování.
 11. Žárlivost je hlavní emoce, ale nepoddávejte se jí, váš vyvolený si to nezaslouží.
 12. Abychom se setkali s osudem, někdy stačí pozorně se dívat na své okolí, možná je někdo do tebe už zamilovaný a hledá vzájemnost.

Podle denní doby

Další osvědčenou možností pro věštění z menstruace je určení nejen hodiny, ale také denní doby. Předpokládá se, že druhá metoda může poskytnout přesnější výsledky..

 • Zaprvé je snazší určit nástup menstruace v určitém časovém období..
 • Zadruhé, pro věštění je důležité denní a noční období..

Chcete-li zjistit, co se stane v blízké budoucnosti, pomůže vám odhad věštění z menstruace s přihlédnutím k denní době:

 • Brzy ráno (do 11:00). Harmonie s ostatními, navázání zkažených vztahů s blízkými nebo nové romantické období - to je to, co čeká na ženy, jejichž období začalo brzy ráno..
 • Poledne (od 11:00 do 13:00). Radost a hodně štěstí - to jsou výsledky věštění pro ty, kteří v tuto dobu objevili menstruaci..
 • Odpoledne (od 14:00 do 17:00). Opatrnost a pozornost vám pomůže vyhnout se problémům a poruchám. Je lepší věřit pouze v sebe a nespoléhat se na ostatní..
 • Večer (od 18 do 21 hodin). Menses v tuto chvíli předpovídají melancholickou náladu a možnou osamělost. Je to lepší než předchozí možnost, ale stále ne moc radostné.
 • Noc. Čeká vás jakési překvapení, sotva příjemné. Věštectví o menstruaci předpovídá rozchod, hádky, podvody jsou možné, nečestnost druhých může přinést mnoho nepříjemných okamžiků.

Existuje další způsob hodnocení výsledků s přihlédnutím k denní době, ale souvisí spíše s milostnými zážitky, proto o tom budeme uvažovat později (viz část Věštění z lásky na začátku menstruace).

Podle dnů v týdnu

Pokud chcete, můžete říci bohatství svého období každý den v týdnu. Pojďme zjistit, jak jsou s nimi spojeny kritické dny:

 • Pondělí. Není to marné, že se uvažuje o „těžkém“ dni, budete mít potíže a vzrušení, ale nelze s jistotou říci, zda budou příjemné nebo ne. Zde jsou šance 50:50. Jako odškodnění předpovídá věštění drahý dárek od milovaného člověka.
 • Úterý. Možná vzhled starého přítele, známého, který nebyl dlouho viděn. Možná vás vaše období chce varovat před důležitou událostí. Začátek cyklu hovoří o bezprostředním setkání s osobou, která má šanci zaujmout ve vašem životě důležité místo. Nebo počkejte na zásadní změny.
 • Středa. Připravte se na potíže, které mohou na příští měsíc úplně pohltit vaše myšlenky a pocity. Měsíce ve středu mluví právě o tom..
 • Čtvrtek. Věštění upozorňuje na něco nepochopitelného a neočekávaného, ​​pokud by ve čtvrtek přišla menstruace. Přijímání hostů nebo návštěva přátel se může změnit na zábavnou párty a v budoucnu způsobit potíže. Lepší být ve střehu až do příští menstruace.
 • Pátek. Neočekávané zprávy ohlašují zásadní změny. Ale aby se to stalo, musíte se snažit. Všechno, co se stane, bude spojeno výhradně s příjemnými emocemi a pozitivními výsledky..
 • Sobota. Dobré události čekají ženu, jejíž období začalo v sobotu. Věštění předpovídá schopnost bez námahy překonávat obtíže a překážky, přijímat nečekané „dary osudu“, splnění starých tužeb nebo náhlé vyznání lásky. Nejbližší budoucnost se bude nést pod heslem „všechno je dobré, snadné, rychlé a příjemné“.
 • Neděle. Pro ty, kteří vedou aktivní životní styl, bude nadcházející měsíc perfektní, radost a bezstarostná zábava budou konstantní. Menstruace v neděli předpovídá schopnost vyřešit všechny spory s milovanou osobou nebo eliminovat osobní problémy.

Věštectví podle měsíce po dni v měsíci

V numerologii má datum zvláštní význam. Proto se věří, že začátek menstruačního cyklu a dny v měsíci jsou vzájemně propojeny, a takové hodnocení poskytne poměrně přesnou předpověď..

Tato metoda bude zajímavá i pro ty, kteří mají „ovulaci“ trvající téměř měsíc. Nezáleží na tom, zda období mezi měsíčními obdobími trvá 30 nebo 31 dní, postupný přechod je stále nevyhnutelný, protože kalendář se bude měnit.

Zde můžete zkontrolovat vztah mezi měsícem a čísly:

 1. Menstruace prvního dne předznamenává příjemné události, mohou u ženy vyvolat euforii a jakým podnětem pro další akce se stanou!
 2. Možná budete zklamáni milovanými a jejich činy se stanou důvodem k obavám;
 3. Očekávejte hádky, některé budou vážné, jiné budou rychle zapomenuty;
 4. Možná právě v tomto měsíci se splní dlouholeté tajné přání;
 5. Váš milovaný pro vás zjevně připravuje překvapení, počkejte si na něj;
 6. Buďte opatrní, menstruace předznamenává drby, pomluvy a další intriky ze strany těch, kdo si nepřejí;
 7. Možná je váš princ již blízko, jeho láska naplní váš život novým významem;
 8. S proudem nebo bez něj budete na svého milovaného žárlit.
 9. Menstruace varuje: vaši nepřátelé, tajní nebo zjevní, se pokusí narušit váš osobní život, vaše štěstí jim jasně zasahuje;
 10. Je tu šance potkat svého rytíře, nebo možná jen staré city vzplanou obnovenou energií;
 11. Buď budete žárlit, nebo vy, ale takové emoce mohou vztah ohrozit, nedávejte pro to důvod a udržujte své vlastní emoce pod kontrolou;
 12. Šance na setkání s novou láskou je velká, ale možná je to jen kouzlo lásky?
 13. Připravte se, tento měsíc nebude snadný, budete čelit vážným zkouškám;
 14. Dobré zprávy brzy, počkejte si na ně;
 15. Nemůžete se obejít bez nepříjemných překvapení, otázky, kdo je předá, přítele nebo blízkého?
 16. Vyhněte se chatterboxu tento měsíc, vaše slova se mohou stát důvodem pro klepy. A pak je nevyhnutelný skandál;
 17. Vaše menstruace vás může varovat před odloučením. Ale co to bude, ať už to bude dlouhé, krátké, mírové nebo v důsledku hádky, je těžké říci;
 18. Vdané ženy čekají na nové kolo vztahů a neprovdané ženy mají šanci uzavřít legální manželství;
 19. Existuje riziko, že láska, která přišla, bude neopětovaná, možná vás muž jednoduše použije, buďte opatrní se svými vlastními pocity;
 20. Blízcí přátelé nebo milovaná osoba vás mohou oklamat, možná pro vaše vlastní dobro, ale lež je lež;
 21. Ale menstruace v tento den hovoří o vážném podvodu, který může zničit i silný vztah;
 22. U žen, které začaly menstruovat, se předpokládá finanční pohoda na příští měsíc;
 23. Čekají na vás příjemné události, možná bude měsíc začátkem osobního štěstí;
 24. I když neexistují žádné zvláštní důvody, očekávejte hosty, bude jich spousta, je to příjemná událost;
 25. Buďte pozornější k novým známým. Budou příjemné, i když nenaplníte svůj osud;
 26. Náznaky menstruace, připravuje se setkání s novým přítelem;
 27. Můžete mít najednou osobního čaroděje, připraveného splnit všechna vaše přání;
 28. Budete mít práci a finanční zisk. A s osobním životem je lepší počkat až do dalšího cyklu;
 29. Čekají na vás zkoušky, neobejdete se bez zážitků a dokonce ani slz. Neskrývejte svůj stav před blízkými, jsou připraveni pomoci;
 30. Menses předpovídá setkání s novým člověkem, který může vstoupit do vašeho života na dlouhou dobu;
 31. Zřejmě máte před sebou cestu. Buďte opatrní se svými činy, možná se stanou důvodem k odchodu, a ne nejlepšími.

Věštění z lásky na začátku menstruace

Nástup menstruace může naznačovat změnu v lásce, vznik nových vztahů nebo rozpad starých. Něco o tom bylo zmíněno při věštění podle kalendářních dnů. Existuje však také přesnější možnost..

Pamatujte si, kdy začalo vaše první vypouštění. Pak při dekódování výsledků pomůže věštění z menstruace pro ženu z lásky:

 • Ráno. Zamilování tento měsíc vás čeká, přinese to pozitivní emoce;
 • Den. V lásce bude štěstí a bude doprovázet i každodenní záležitosti;
 • Večer. Tento měsíc bude spousta negativ, konflikty a problémy vás budou neustále doprovázet. Na tomto pozadí však oceníte zejména osobní vztahy a další příjemné chvíle svého vlastního života;
 • Noc. Tajemství je motto nadcházejícího měsíce, buďte opatrní s vlastními „kostlivci ve skříni“, někdy mají ničivou sílu.

Věštění podle měsíční predikce podle lunárních dnů

Lunární dny jsou zvláštní dobou každého měsíce. Měli byste vědět, jak jsou propojeny s menstruací, pak budou výsledky věštění přesnější..

Pokud se první výboj objevil 1, 12, 13, 14, stejně jako 19, 23, 26 nebo 29 dnů (podívejte se na lunární kalendář, liší se od obvyklého), pak můžete zapomenout na další předpovědi. Šance na chyby je příliš velká.

Další možnost předpovědí je podle fází měsíce: růst - počkejte na dobré zprávy, plány se naplní, úplněk - splní se tajné přání, šťastné dny vás čekají, pokles - čekejte na nepříjemné a nežádoucí události.

Věštění podle menstruace, lidové příznaky podle menstruace

Věštění ve kritické dny u žen pomůže předpovědět blízkou budoucnost. Existují však i jiné způsoby, jak získat předpověď..

Pamatujte, že i ve starověku lidé pozorovali různé jevy, analyzovali je a studovali vztah mezi událostmi. Tak se objevily lidové znaky. Tady je to, co říkají o menstruaci:

 • Během menstruace měla žena zakázáno: plavat ve vodních útvarech, pěstovat rostliny, vařit jídlo, navštívit chrám, dělat domácí práce;
 • Začala menstruace včas: pokud dříve - počkat na nové události, včas - touhy se splní, bude klidné a měřené, později - na ženu čeká stabilita;
 • Měsíční období za úplňku jsou znamením čarodějnice, která dokáže obtěžovat lidi a zvířata;
 • V den svatby: aby se zabránilo obtížnému osudu dětí nevěsty, je třeba provést speciální rituál;
 • Aby se oheň nerozšířil do dalších budov, musela žena po menstruaci třikrát obejít budovu.

Známé je také používání menstruační krve pro kouzla, amulety a kouzla lásky..

Věštectví podle menstruace od Feng Shui

Věštění podle měsíční feng-šuej je variantou předpovědí podle dnů v týdnu. Zároveň se však pro každý prvek vytváří vlastní proroctví..

Element Ohně ovládá taková znamení zvěrokruhu jako Beran, Lev a Střelec; Země je Býk, Panna a Kozoroh; Blížencům, Váhám a Vodnářům vládne vzduch, zatímco Rak, Štír a Ryby jsou vodní znamení.

Takto je začátek menstruace interpretován pro různé prvky..

 • Pondělí. For Fire: předpovídá se setkání s mocnými lidmi, a ne vždy příjemnými. Pro Zemi: čekají pozitivní emoce, úspěch a příjemné události. Pro vzduch: přicházejí milostné vztahy a romantika, stabilita v podnikání, ale zdraví může selhat. Pro vodoznaky: zahájení něčeho nového, co bude mít v budoucnu významný dopad.
 • Úterý. Oheň: je možný kariérní růst. Země: Finanční změna může být pozitivní i negativní. Vzduch: Problémy v práci jsou vyváženy klidem doma, ale riziko konfliktů bude všude velké Voda: Vaše plány se blíží realizaci.
 • Středa. Oheň: čeká vás vzájemná láska a úplná harmonie. Země: Odpovědná konverzace vám pomůže upravit váš pohled na život. Air: čekají na vás příjemné události, ale nepřátelé a závistlivci se vám pokusí zkazit celkový příjemný dojem z měsíce. Voda: štěstí ve všem - to je motto pro příští měsíc.
 • Čtvrtek. Oheň: dejte si pozor na události, které mohou zničit budoucí plány. Země: štěstí ve všem, zejména v lásce. Air: peníze a hodně štěstí ve všech vašich snahách na vás čekají tento měsíc. Voda: potíže a překážky mohou zničit všechny plány.
 • Pátek. Oheň: Opatrnost ve všem pomůže vyhnout se konfliktům a zúčtování. Země: štěstí na vás čeká nejen v lásce, ale také v podnikání. Vzduch: Užijte si klid a stabilitu. Voda: ženy čekají na tajemství a intriky, existuje vysoká pravděpodobnost duševních utrpení.
 • Sobota. Oheň: proměňte plány v realitu, štěstí je na vaší straně. Země: V práci čekají potíže a na osobní frontě štěstí. Vzduch: tento měsíc čekají pozitivní emoce a nezapomenutelné události. Voda: připravte se na dárky, překvapení a příjemné události.
 • Neděle. Oheň: Mír je zaručen, užívejte si ho. Země: Obtíže se samy rozplynou a ponechají prostor pro radost. Vzduch: vhodná doba k provedení plánů. Voda: užijte si dlouho očekávanou dovolenou, problémy ustoupí do pozadí.

Jak vidíte, věštění z menstruace má mnoho nuancí a funkcí. Chcete-li získat co nejpřesnější předpověď, vyberte libovolnou možnost nebo použijte všechny současně.

A nezapomeňte na lidové znaky, které pomohou v každodenním životě..

Lidové pověry a známky menstruace

Existuje dívka, která nevěří na znamení a znamení osudu? Určitě ne. Používají se víry, věštění z vězení a dokonce i příznaky menstruace. A díky populárním interpretacím můžete předvídat nadcházející události, zjistit pravdu a vyhnout se možným chybám a neúspěchům..


Pro interpretaci se používají data začátku kritických dnů, náboženské svátky, denní doba, místo a dny v týdnu, z nichž každý má svůj vlastní význam. Lidé věnovali zvláštní pozornost známkám menstruace, která začala o náboženských svátcích..

Populární lidové pověry a známky menstruace

Nejoblíbenější příznaky spojené s menstruací:

 • Během menstruace by dívky neměly být na veřejných místech, kde se musíte svléknout (bazény, sauny, lázeňské salony). Toto pravidlo je třeba dodržovat nejen z hygienických důvodů, ale také z důvodu ochrany energie, která je aktuálně zranitelná..
 • Pokud se během menstruace useknete, doba menstruace se prodlouží..
 • Pokud žena začala často solit jídlo, nemusí to vždy znamenat, že se zamilovala. Častěji je to známka nadcházejících kritických dnů a změn vkusu..
 • Dívky by neměly chodit do kostela, účastnit se bohoslužeb a líbat ikony a svaté knihy, aby nevyvolávaly hněv bohů.
 • Dívky během menstruace nikdy nesmí pracovat na zahradě, aby nevyčerpávala životní energii rostlin.

Hlavní pověry se stále předávají ústně. Například při první menstruaci by měla dívka udeřit facku ženě, jejíž cyklus již skončil. V tomto případě bude vaše menstruace bezbolestná. A pokud menstruace začne brzy, pak bude mít dívka tři nebo více dětí..

Co nedělat během menstruace?

Aby se zabránilo negativním známkám menstruace v narušení plánů, neměly by dívky dělat následující:

 1. Přejděte do kostela a dotkněte se ikon a náboženských předmětů. V pravoslaví je považováno za velký hřích, aby se „nečistá“ dívka objevila v kostele; dokonce jsou zakázány domácí modlitby a používání svěcené vody. Lidé věří, že takové akce okrádají relikvie jejich vlastností. Navíc jsou zakázány i domácí modlitby a rozhovory o Bohu..
 2. Zalijte okurky a rajčata a vezměte sazenice. Toto měsíční znamení odráží víru lidí, že dívka v kritických dnech nese negativní energii, která infikuje rostliny, kterých se dotkne. Kromě toho je zakázán sběr ovoce a zeleniny..
 3. Být blízko nebo se dotýkat sudu vína, aby nezkazil chuť nápoje. Kromě toho se nedoporučuje podílet se na přípravě ovoce pro výrobu vína..
 4. Podívejte se na nahé lidi, ať už je to milovaná osoba nebo dítě. V opačném případě může dívka pokropit pokožku.

Seznam toho, co během svého období nedělat, neustále roste. Například v moderní době to bylo přidáno:

 • zákaz přijímat půjčky a peníze od přátel;
 • seznámení milovaného s nejlepším přítelem;
 • nemůžete skládat zkoušky nebo přijímat pohovory;
 • musíte pečlivě sledovat, co říkáte před kolegy.

Dívky však nejen dodržují zákazy, ale také sledují provádění známek ohledně menstruace a předpovědí. Věnujte zvláštní pozornost okamžiku, kdy začínají.

Znamení podle měsíce podle denní doby

Vždy věnujte pozornost tomu, v kterou denní dobu vaše menstruace začala:

 1. Noc. Pokud menstruace začala v noci, bude dívka čelit nepříjemným událostem a neúspěchům. Smůla může předjet jak v osobních záležitostech, tak v kariérním úsilí..
 2. Ráno Známky na začátku menstruace ráno jsou dobrým znamením a znamením, že bude mít schůzku se svými snoubenci nebo přechod na novou úroveň vztahu (návrh na sňatek, stěhování, děti). A vdaní lidé očekávají doma rodinné štěstí, pohodlí a teplo. Je vhodná doba pro smíření s příbuznými.
 3. Den. Pokud menstruace začala odpoledne, pak v životě také brzy dojde k příjemným překvapením, které dají dívce živé emoce. Možné jsou peněžní dary a štěstí v malých domácích záležitostech.
 4. Večer Menstruace, která začala večer, neveští nic dobrého: na ženu čekají skandály, hádky, deprese a melancholie. V dnešní době musíte být trpěliví a snažit se nereagovat na každodenní potíže.


Psychologové však doporučují, abyste nevěnovali pozornost špatným znamením pro menstruaci, abyste nepřitahovali potíže. Kromě toho je mezi lidmi oblíbená fráze: „Nevěřte a nesplní se“, pomocí které se můžete chránit před jakýmkoli znamením.

Známky o menstruaci podle dne v týdnu

Populární víry věnují velkou pozornost dni nástupu menstruace. Známky o menstruaci podle dne v týdnu jsou navíc považovány za nejpřesnější. Mohou však být vyváženy znaménky podle počtu měsíců, ale o tom později.

Pro předpovědi podle dne v týdnu se používají následující populární interpretace:

 1. Pondělí. Nejhorší den pro začátek menstruace, který předpovídá hádky ženy s blízkými, zbytečné výdaje, zkušenosti a zkoušky. Dejte si pozor na velké nákupy a půjčky.
 2. Úterý. Začátek menstruace v úterý naopak slibuje dívkám pouze příznivé události: povýšení, přechod na pohodlnější životní podmínky, změna povolání na prestižnější. Během tohoto období dívky často očekávají příjemná setkání a romantické známosti. Stojí za to věnovat pozornost vzhledu a věnovat čas kosmetickým salonům.
 3. Středa. Středa je předzvěstí osobních problémů. Pokud menstruace začala ve středu, musíte být připraveni na konflikty s domácnostmi vinou samotné dívky. Existuje možnost, že milovaná osoba odejde do jiné.
 4. Čtvrtek. Hlavním znakem menstruace, který začal ve čtvrtek, je setkání s vetřelci a přijímání dárků. Staří přátelé a vzdálení příbuzní jsou zpravidla nezvaní..
 5. Pátek. Stejně jako pondělí, ani pátek neveští nic dobrého pro dívky, které toho dne začnou menstruovat. Musíte být připraveni na velké rodinné tragédie, nemoci a sváry. Hlavní věcí je zůstat trpělivý a ovládat se. Páteční dopad bude bohužel trvat několik týdnů..
 6. Sobota Dívky měly štěstí, pokud začátek jejich kritických dnů připadl na víkend. Na sobotu je populárních několik měsíčních předpovědí najednou: zprávy o přechodu vztahů na novou úroveň, posílení romantických vztahů a je také možné nabídnout uzavření manželství a otevření rodinného podniku.
 7. Resurrection Resurrection osloví dívky, které milují nespoutanou zábavu. V tento den slibují všechny příznaky menstruace jen jednu věc - skvělý čas s přáteli a blízkými, aniž byste mysleli na negativitu a každodenní problémy. Neváhejte souhlasit s některou z jejich nabídek o výletu na venkově, do kina nebo do restaurace.

Podepisuje měsíčně podle dne v měsíci

Spolu se známkami v den týdne začátku menstruace je známo mnoho předpovědí podle počtu měsíců, které se zcela shodují se známkami měsíčního cyklu.

Najděte v seznamu požadovaný počet a zjistěte, co vás v příštích dnech čeká.

 1. Očekává se úspěšný start nových projektů.
 2. Možná kolize s nepochopením ostatních a veřejným pohrdáním.
 3. Dívka způsobí obrovský skandál.
 4. V blízké budoucnosti bude mít žena příležitost relaxovat s nezapomenutelnými pocity.
 5. Příznivý čas pro velké výdaje na drahé dárky a domácí spotřebiče.
 6. Musíte být opatrní se svým okolím, abyste zabránili tomu, abyste padli za falešné fámy..
 7. Sedmý je nejlepší čas na smíření s mužem, který ženu velmi urazil.
 8. Milovaný způsobí, že na něj dívka bude žárlit, ale nebude důvod k obavám.
 9. Devátého dne bude dívka čelit emočním výkyvům a narušení duševní pohody.
 10. Srdce ženy, jejíž období začalo 10., bude brzy naplněno láskou.
 11. Pokud kritické dny začaly 11., pak by dívka měla zůstat v kruhu věrných přátel, na jejichž podporu a pomoc se může kdykoli spolehnout..
 12. Na konci menstruace, v den, jehož začátek byl 12., jsou možná milostná dobrodružství intimní povahy.
 13. Stejně jako v pátek 13. slibuje tento den jen neustálou smůlu..
 14. Dobré zprávy přicházejí.
 15. Na rozdíl od předchozího dne přinese 15. den špatné zprávy.

 • Dejte si pozor na sdílení svých tajemství, abyste je nezveřejnili.
 • Před oddělením od rodiny a dětí.
 • Jděte do kasina, štěstí je na vaší straně.
 • Pokud jste dlouho chtěli začít život od nuly, pak bude 19. den skvělým začátkem..
 • Připravte se na to, že vaše pocity budou neopětované.
 • Dejte si pozor, abyste byli podvedeni blízkým přítelem.
 • Dívka bude mít štěstí a bude mít velký zisk (bonus, dárek, výhra).
 • V tento den je třeba věnovat pozornost rodinnému a hmotnému blahu..
 • Pracovní příležitosti a užiteční známí budou v tento den doplněni vlivnými lidmi.
 • Před námi jsou jen příjemná setkání a komunikace s blízkými.
 • Znamení hovoří o bezprostředních problémech, s nimiž se dívka vyrovná pouze s pomocí blízkých.
 • Cíle, které byly stanoveny, budou brzy realizovány.
 • Před námi je čas klidu a stability materiálu.
 • Bohužel budete hluboce zklamáni lidmi, kteří jsou vašemu srdci milí..
 • Připravte se na vzrušující rodinný výlet.
 • Před námi je vznik nových koníčků a přehodnocení životních priorit. Příznivý čas pro stanovení cílů.
 • Nezapomeňte, že jakékoli negativní příznaky menstruace lze převrátit a učinit je předpovědí úspěchu, stačí dělat věci z jiné oblasti činnosti. Například problémy v práci, pak si vezměte čas na rodinu atd..

  Známky o svátcích

  Pokud menstruace začala na dovolené, pak se podle všeobecných přesvědčení staly známkou osudu a měla by jim být věnována hlavní pozornost.

  Následující interpretace jsou populární:

  1. Nový rok. Pokud kritické dny začaly večer 31. prosince, pak je to možné znamení budoucího mateřství. Pokud však začaly 1. ledna, musíte se připravit na ne nejúspěšnější leden.
  2. Vánoce. Pokud začala menstruace o nějakém církevním svátku, pak je to špatné znamení. Vánoce nejsou výjimkou.
  3. Narozeniny. Tento den je považován za nejlepší pro zahájení nových projektů, hledání lásky a harmonie. A začátek vašeho období jen posiluje dobrá znamení..

  Nejhorší možností je, pokud v den svatby začala menstruace, která varuje, že manželství bude krátkodobé a muž brzy odejde do jiného.

  Jaké další příznaky jsou mezi lidmi známé?

  Znamení lidí se vyznačují staletou moudrostí. Lidé po více než jednu generaci sledovali jakékoli důležité změny v životě a hledali jejich souvislost s událostmi, které jim předcházely..

  Například na začátku kritických dnů se objevily následující příznaky:

  1. Pokud si cyklické dny najdou doma dívku, bude čelit nevěře svého manžela.
  2. A pokud byla na návštěvě, pak ji čeká nečekané setkání se starým přítelem.
  3. Menstruace, která začíná na pracovišti, může vést k problémům s řízením a sníženému příjmu.
  4. Pravidelné dny, jejichž začátek byl nalezen na veřejném místě, však varují před drby a falešnými pověstmi o dívce mezi kolegy.
  5. Kritické dny chycené ve škole varují před hrozícími problémy.
  6. Nástup „těchto dnů“ během nakupování předpovídá potřebu rozloučit se se spřízněnou duší.
  7. Pokud její období začalo v jakémkoli druhu dopravy, čeká dívku nepříjemná zpráva.

  Mnoho předpovědí a pověr je založeno na pocitech bolesti:

  • Menstruace se silnou bolestí - události předpovídané dnem začátku se objeví v příštích 2 týdnech;
  • Pravidelná slabá bolest - bude potřeba přehodnotit svůj život;
  • Žádná bolest - předpovědi se naplní po několika měsících.

  Velká pozornost je věnována ročnímu období, i když většina nevěří v tyto znaky:

  1. Zima - skandály a hádky s přáteli, neslučitelnost jejich názorů na důležité životní problémy.
  2. Jaro - předpověď o zrychlení kariérního růstu a úrovně příjmů, nejlepší doba pro seberealizaci.
  3. Léto - letní menstruační cyklus připravuje dívku na to, že bude muset na neurčitou dobu opustit své rodné místo.
  4. Podzim - setkání se starými problémy.

  Nejstarší víry jsou:

  • Raná první menstruace slibuje dívce velkého potomka;
  • Pozdní menstruace - chudoba a riziko setrvání ve starých služkách;
  • Pokud náhodou uvidíte krev někoho jiného, ​​může se brzy stát neštěstí;
  • Pokud žena zavěsí kus látky nebo stuhu s kapkami své menstruační krve na strom (obvykle dub), přitáhne k ní nenarozené dítě;
  • Pokud dívka v kritických dnech obejde svůj dům třikrát, zachrání ji před požáry.

  Navzdory skutečnosti, že neexistují žádné vědecké vysvětlení pro populární víry, nikdo nepopře hlavní znamení: pokud se během svého období hádáte se ženou, můžete se dostat do problémů. A tato víra existuje ve všech zemích světa..

  Nezapomeňte však, že všechna znamení fungují, dokud jim věříte, a proto je-li dívka skeptická, pak lidové předpovědi nemusí vůbec ovlivnit její život.

  Aktuální známky menstruace

  Ve starověku mohly ženy vždy zjistit svou budoucnost na příští měsíc dopředu. Mohli předem vědět, zda zažijí štěstí nebo budou čelit obtížím nebo problémům. V té době existovala víra, že takové ženy jsou čarodějnice. Ale to není úplně pravda. Prostě věděli, jak věnovat pozornost všem životním situacím, a mohli plně interpretovat všechny příznaky menstruace s plnou přesností..

  • Pravidla pro výklad dnů žen
  • Hodnoty dne v týdnu
  • Interpretace podle denní doby
  • Interpretace pověr podle kalendáře
  • Začalo to na Nový rok
  • Co nedělat
  • Závěr

  Aktuální známky menstruace

  Pravidla pro výklad dnů žen

  Mnoho lidí si myslí, že příznaky menstruace jsou hloupá ztráta času, která nikdy nepřinese požadovaný výsledek. Existují však případy, kdy všechny tyto předpovědi skutečně pomohly zjistit vaši budoucnost. Pokud se rozhodnete analyzovat budoucnost pro nadcházející měsíc, je třeba vzít v úvahu několik základních požadavků..

  1. Všechny příznaky a předpovědi lze interpretovat a znalosti o budoucnosti můžete získat až na příští měsíc. Už ne.
  2. Znalosti, které jste obdrželi, by si měli nechat pro sebe a nikomu byste je neměli sdělit.

  Hodnoty dne v týdnu

  Známky menstruace se mohou lišit. Nejčastěji se však tato označení používají pro dny v týdnu, které závisí nejen na denní době nebo datu. Měli byste také věnovat pozornost tomu, jaký den v týdnu začala menstruace..

  1. Pokud to začalo v pondělí, měli byste se připravit na nepříjemné události. Brzy zažijete mnoho zklamání a hektických dnů, ale neměli byste hned panikařit. Alokace v pondělí říkají, že můžete snadno překonat všechny potíže a najít v životě bílou sérii. Musíte jen naslouchat své intuici..
  2. Pokud vaše období začalo v úterý, pak ve vašem životě přišla bílá řada. Budete mít štěstí ve všem, bez ohledu na to, co podniknete. Proto můžete bezpečně změnit svůj život tak, jak jste dlouho chtěli. Budete mít štěstí nejen při setkání se „správnými“ lidmi. Dokonce i projekty v práci skončí úspěchem..
  3. Lidské příznaky menstruace naznačují, že nástup menstruace ve středu neveští nic dobrého. Pokud by vaše plány byly zahájit důležitý podnik, pak je lepší se do jeho realizace nehrnou. Nejprve byste se měli obrátit na intuici a teprve poté dělat důležitá rozhodnutí.
  4. Menstruace, která začala ve čtvrtek, slibuje zábavná setkání. Je možné, že k vám přijdou dlouho očekávaní hosté, nebo vám je určeno navštívit někoho z vašich příbuzných nebo přátel. Vrchol ve čtvrtek také vypráví o úspěšném pracovním projektu..
  5. Známky o menstruaci říkají, že menstruace začíná v pátek, pokud na vás čeká velké množství neočekávaných obratů osudu. Nikdo však nemůže s naprostou jistotou říci, zda bude páteční zvýraznění špatné nebo dobré. Měli byste věnovat pozornost značkám kolem sebe, které mohou plně odhalit všechny karty.
  6. Sobota je ale podle lidových znamení pro menstruaci považována za ideální den. To znamená, že na vás v milostné sféře čekají příjemná překvapení. Osobní život se brzy zlepší. A pokud si stále přejete, pak se to určitě splní.
  7. Začátek menstruace v neděli slibuje dobrou zprávu. Neexistuje však žádná předpověď, na kterou oblast vašeho života bude mít vaše období v neděli vliv..

  Interpretace podle denní doby

  Známky o menstruaci se doporučují, aby byla věnována pozornost přesně tomu, v kterou denní dobu menstruace začala. To pomůže lépe interpretovat určité předpovědi osudu..

  V ideálním případě, pokud začátek menstruačního cyklu nastal před 11:00. To znamená nejen příjemné radostné emoce. Taková událost slibuje příjemná setkání, možná i novou lásku v životě..

  Známky o menstruaci naznačují, že kritické dny, které začínají od oběda do 17 hodin, neveští nic dobrého. To znamená, že se váš život nijak nezmění a bude postupovat stejně jako v předchozím měsíci. V takovém případě byste měli naslouchat svému vnitřnímu hlasu, abyste si nezpůsobili potíže..

  Pokud vaše menstruace začala od 17:00 do 12:00, budete mít v životě nudné období, které přinese pouze depresi. Všechny nepříjemné myšlenky vás náhle předběhnou, bez zjevného důvodu..

  Pokud však kritické dny začaly v noci, měli byste se připravit na špatné zprávy. Tato předpověď vám přinese problémy v práci nebo odloučení od vašeho milovaného muže. Ale všechny tyto potíže vás nebudou příliš dlouho otravovat. Musíte počkat několik týdnů a všechno bude jako předtím..

  Známky naznačují, že pokud menstruace začala dříve, pak vám osud pomůže přizpůsobit určité okolnosti ve správný čas..

  Interpretace pověr podle kalendáře

  Každý má svou vlastní předpověď

  Známky menstruace jsou také spojeny s kalendářními dny. Je důležité věnovat pozornost přesně tomu, ke kterému kalendářnímu dni došlo k menstruaci.

  • 1-2 čísla naznačují, že na vás čeká jen příjemná překvapení. To znamená, že se nemůže stát nic špatného..
  • 3-6 čísel hovoří o problémech s blízkými. Čeká vás nejen nepříjemný rozhovor, ale také spousta drbů. Připravte se, že váš obraz bude trochu trpět..
  • 4-5 čísel slibuje příjemnou zábavu. To znamená, že je žena předurčena brzy si odpočinout od práce nebo rodiny..
  • 7-8 čísel mluví o hádkách s vaším milovaným mužem, takže byste měli ovládat své chování, abyste nezpůsobili bouři žárlivosti.
  • 9-12 dní neveští nic dobrého. Váš život bude proudit stejným proudem jako dříve.
  • 13-18 čísel lze interpretovat jako nepříznivé dny. Žena bude muset zažít mnoho negativních emocí. Mohou být spojováni s rodinnými problémy nebo předzvěstí hádky s milovanou osobou..
  • Čísla 18-25 mohou dívce naznačovat, že je obklopena zrádci. Měli byste věnovat pozornost tomu, kdo je poblíž, a analyzovat jeho chování. Je možné, že ji někdo blízký brzy zradí.
  • Pokud nástup menstruace spadne na 26. až 28. den, pak dívka bude muset zažít velké množství nepříjemných emocí. Ale naštěstí si s nimi poradí..
  • Čísla 29–31 slibují příjemná setkání s dobrými lidmi. Je možné, že nový známý bude hrát hlavní roli v rodinném stavu nebo kariérním růstu ženy.

  Menstruačním známkám se doporučuje věnovat pozornost lunárnímu kalendáři. Jediným problémem je, že takové pověry nejsou vždy zcela otevřené interpretaci. Ve většině případů neposkytují stoprocentní záruku té či oné předpovědi..

  Začalo to na Nový rok

  Je důležité pečlivě sledovat, na které dovolené máte první krvácení. To vám umožní zjistit, co přesně si pro vás vyšší síly připravily a co by se mělo očekávat v budoucnu. Známky spojené s nástupem menstruace před Novým rokem říkají, že život ženy získá nové jasné barvy a bude moci zažít skutečné štěstí.

  Předpokládá se, že menstruace na Silvestra mluví jen o dobrých věcech. Populární pověry říkají, že krevní sekrece mohou úplně očistit tělo od černé energie.

  Pokud vaše kritické dny začaly v tento den, pak jste předurčeni začít příští rok od nuly. Vyšší moc vám dá vědět, že můžete zcela změnit svůj život a začít žít podle svých vlastních pravidel..

  Pokud však začnou 31. prosince, bude mít žena dobré zprávy. Možná se vdá, nebo bude muset projít těhotenstvím a narozením dlouho očekávaného dítěte. Zvláště příznivé znamení, pokud začátek ženských dnů spadl na 31. prosince, bezprostředně po několikadenním zpoždění.

  Začalo to o Vánocích a Velikonocích

  Pokud se na Vánoce objevila menstruace, znamená to, že vyšší mocnosti se rozhodly pomoci vám zbavit se všech hříchů a začít nový život. To je znamení, že byste měli přehodnotit svůj postoj k životu. Možná nebudete žít svůj život tak, jak jste chtěli..

  Krvavý výboj na Velikonoce ale tvrdí, že zdraví žen bude mnohem lepší. Pokud vaše menstruace šla dříve a padla na Velikonoční den, pak se situace u opačného pohlaví zlepší..

  Co nedělat

  Existují pověry, které vám říkají, co nedělat v kritických dnech. Naši předkové byli přesvědčeni, že byste neměli dovolit dívce nebo ženě s menstruací dělat domácí práce. Nemůže například dělat nic na zahradě nebo v kuchyni. V opačném případě nebude sklizeň a jídlo se ukáže jako bez chuti. Potraviny nelze konzervovat, jinak explodují všechny plechovky. Také by neměla sbírat ovoce na stromě, protože poté vyschne..

  Mnoho lidí si klade otázku, zda je stříhání vlasů v kritických dnech přijatelné? Neexistuje jednoznačná odpověď, ale je lepší to udělat ne v prvních dnech menstruace..

  Dnes je značné množství žen obeznámeno se stavem znatelně bolavých bradavek po ovulaci. Nejběžnější příčinou tohoto jevu je změna fází cyklu. V průběhu menstruace jsou neobvyklé pocity v oblasti mléčných žláz, včetně bradavek, považovány za normu.