Recenze gynekologů o čínských fytotamponech Krásný život a čistý bod

Doktorem 16. dubna 2017 16. ledna 2020

Objevil se nový módní způsob očištění těla a nová metoda léčby gynekologických onemocnění. Nejnovějším šílenstvím jsou „bylinné“ vaginální tampony prodávané pod názvy Beautiful Life a Clean Point (v překladu krásný život a Čistá perla). Tyto čínské fytotampony (někteří se domnívají, že jsou údajně Japonci) jsou podle výrobců schopni léčit téměř všechna onemocnění ženského reprodukčního systému - kandidózu (onemocnění známé spíše jako „afty“), děložní myomy, polypy, cystitidu, endometritidu, erozi děložního čípku a dokonce neplodnost neznámé etiologie. Zde je banner z webu, který prodává fytotampony Beautiful Life a Clean Point:

Navíc výrobce tvrdí. že složení zázračných čínských tamponů obsahuje léčivé rostliny, a proto je vyloučena přítomnost vedlejších účinků.

Síť je plná pozitivních i negativních recenzí o těchto zázračných tamponech. Pojďme na to přijít společně.

Tyto tampony jsou v podstatě síťované sáčky naplněné bylinkami. Takto vypadají fytotampony:

čínské tampony foto fytotampony Clean Point

Tento článek je napsán konkrétně ženami, které ve svém životě dosud neučinily nešťastný krok. Pro ty, kteří již tyto zázračné tampony vyzkoušeli bez viditelných následků, píšu: „Přestaň, než bude pozdě!“

Jako důkaz na konci článku najdete video (i když částečně v ukrajinštině, ale tam je vše jasné!). Toto je jediné opravdové video, které jsem našel na internetu! Ve videu byly provedeny speciální bakteriologické testy, provedeno vyšetření složení a vysvětlení od gynekologa.

Krásný život a složení Clean Point:

 • Bornejský kafr je čínská léčivá rostlina, určená k boji s krevními sraženinami, záněty, rozšiřuje cévy.
 • Kushen - bojuje proti patogenům. Zabraňuje rozvoji novotvarů.
 • Calamus Draco - k urychlení hojení ran, eroze, mikrotrhlin vznikajících v důsledku zánětu.
 • Čínský šeřík - má protizánětlivé, antiseptické, antimikrobiální účinky. Kromě toho snižuje horečku a zmírňuje bolest..
 • Y-shu - normalizuje průtok krve v orgánech reprodukčního systému,
 • Shi Chuan Tzu - snižuje svědění.

Jak používat čínské fytotampony

V online obchodech si můžete přečíst návod k použití. Celkově musíte na každý kurz nasadit 6 tamponů. Tampon se vloží do pochvy v nepřítomnosti menstruačního toku po dobu 3 dnů. Po stanovené době je tampon odstraněn. Ženy si všimnou hnilobného zápachu a tampon se rozpadne. Pak pauza 2 dny, pak musíte znovu nasadit tampon. Zvláštní poznámka: během léčby byste měli přestat mít sex.

Mýty spojené s čínskými fytotampony:

 • Fytotampony léčí všechny ženské nemoci. Drozd, neplodnost, cysty, myomy atd. Sami věříte, že jste konečně našli všelék (lék na všechny nemoci). To se nestalo.
 • Fytotampony jsou založeny na bylinách, a proto jsou naprosto neškodné. Léčivé byliny musí být používány moudře. Negramotná bylinná léčba může být škodlivá a oh, jak moc! A kdo řekl, že složení tohoto zázračného léku vytvořili odborníci, pokud produkt není certifikován a není prodáván v lékárně?
 • Na internetu existuje spousta pozitivních recenzí. Pozitivní recenze nyní nejsou problémem. Na internetu existují speciální burzy, kde každý z vás může psát jakékoli recenze (pozitivní i negativní, podle toho, co zákazník potřebuje). Weby s tampony nabízejí účast v doporučovacích programech, jejichž podstatou je: čím více prodáváte zboží se speciální slevou, tím více vyděláváte.
 • Existuje mnoho videí s recenzemi od gynekologů, kteří propagují tyto čínské svíčky. Podvodníci-gynekologové dostávají zapamatovaný text, který různí „lékaři“ opakují z videa na video..
 • Účinek čištění na obličej: po 3 dnech používání tamponu vychází „veškerá špína“. Ve skutečnosti je hlavní účinnou látkou čínského míčku éterický olej „Barneol“, který způsobuje popáleniny sliznice, která se později odlupuje, a žena, která to vidí, se raduje z „čištění“.
 • Moje kamarádka použila čínský tampon a nic špatného se jí nestalo. Vaše kamarádka má silnou imunitu, která se možná vyrovnala se silným útokem, ale nikdo neví, co se v jejím těle děje a kdy selže. Koneckonců, čínské tampony vyvolávají následky, které budou viditelné roky později. O tom níže.
 • Gynekologové se bojí, že nebudou bez práce. To je směšné. Gynekologové mají hodně práce. A vy a vaše tampony jim jen přidáte práci.
 • Pokud máte vedlejší účinky, znamená to, že jste narazili na falešný, nikoli na „certifikovaný“ produkt. Jediná věc je, že všechny tyto produkty jsou falešné. V Rusku není výrobek certifikován, což = falešný.
 • V Číně je medicína velmi stará a řádově vyšší než ta naše. Pouze z nějakého důvodu v Číně takové fytotampony neléčí, ale prodávají nám je. Uzdravení a zdraví!

Co vyjde po použití čínských tamponů

Při použití čínských tamponů vychází mrtvá vaginální sliznice, protože tampony obsahují barneolový éterický olej, který způsobuje popáleniny sliznice. Pokud jste někdy měli popáleniny, pak si představujete, že spálená oblast sliznice prochází nekrózou a je odmítnuta.

Navíc žena nosí tampon tři dny. Během této doby se patogenní bakterie aktivně množí v prostředí bez vzduchu. Kromě toho je spálená mrtvá sliznice dobrou živnou půdou pro patogenní mikroorganismy. Výsledkem je, že svou nemoc neléčíte, ale získáte novou. Který? Čas ukáže. Proto byste se neměli radovat z podivných sekretů, nepřinesou vám žádné „očištění“.

Nechci se zastrašit, některé ženy mají dobrou imunitu a díky němu a kompenzačním mechanismům můžete být přeneseni a nebudete mít žádné následky pro tělo. Možná se nedostanete okamžitého vývoje nemoci a vaše experimenty na vašem těle se vám za pár let vrátí. Myslíš, stojí to za to riziko? Nebo je lepší důvěřovat zdravému rozumu a svému lékaři.

Možné důsledky používání fytotamponů:

 • popáleniny sliznice, až vředy,
 • drozd,
 • zánět urogenitálního systému,
 • proces lepení,
 • neplodnost,
 • mimoděložní těhotenství,
 • onkologická onemocnění.

Recenze fytotamponů gynekologa

Abychom získali odborný názor, provedli jsme rozhovor s Jennifer Gunter, MD, porodníkem-gynekologem se sídlem v San Francisku. Pojmenovala 6 důvodů, proč by ženy měly přestat používat čínské fytotampony Krásný život a čistý bod.

 1. Ve skutečnosti nemají detoxikační účinek. Odpověď na tuto otázku je ve skutečnosti velmi jednoduchá. Pokud toxiny vstupují do našeho těla, jak říká Dr. Gunter, pak jsou neutralizovány v orgánech, jako jsou játra, ledviny, slezina a tlusté střevo. Největší možností, jak svému tělu pomoci, je jíst vyváženou stravu obsahující mléčné výrobky, vlákninu, dostatek vitamínů a co nejméně pít alkohol..
 2. Fytotampony mohou způsobit různé alergické reakce. Mluvíme nejen o tak závažných reakcích, jako je kopřivka, angioedém nebo šok, ale také o obvyklém podráždění, svědění nebo zvýšeném množství hlenu. Je známo, že zvýšení množství vylučovaného hlenu naznačuje zánět. Pokud si tedy všimnete, že po použití tamponu došlo ke zvýšení množství výtoku, pak vězte, že to naznačuje zánět a že je čas zastavit experimenty..
 3. Není to kouzelný lék. Je těžké tomu uvěřit, ale fytotampony jsou inzerovány jako přírodní lék na všechna gynekologická onemocnění, jako jsou myomy, endometrióza. polypy, neplodnost. Tato tvrzení jsou zcela neopodstatněná, oficiální medicína je neuznává, a proto byste neměli experimentovat na svém zdraví.!
 4. Navzdory skutečnosti, že tampony obsahují léčivé byliny, nevylučuje to výskyt nežádoucích účinků a nezaručuje jejich bezpečné použití. Mnoho bylin je velmi dráždivých. Přemýšlejte o „sezónních alergiích“.
 5. Mohou způsobit nová onemocnění v pochvě. Stejně jako sprchování narušuje normální ženskou mikroflóru a poškozuje „dobré“ mikroorganismy, mohou působit i fytotampony. Když je normální mikroflóra zničena, je nahrazena patogenními mikroorganismy. Nyní budete muset vyhledat kvalifikovanou pomoc od gynekologa s novými problémy. Kromě toho můžete zvýšit riziko vzniku pohlavně přenosných chorob a vaginózy..
  Další potenciální nebezpečí: syndrom toxického šoku. Prodejce doporučuje umístit tento produkt do pochvy po dobu 24 hodin až tří dnů!
 6. Neznámý zdroj fytotamponů. Pamatujte, že při nákupu těchto produktů na internetu nejste pojištěni proti padělkům a padělání. Koneckonců, distributoři čínských tamponů jsou online obchody s jednou prodejní stránkou nebo prodejci na Ali-express. Nejsou zodpovědní za kvalitu. Stránku lze kdykoli smazat. Totéž se stane s účtem prodejce..

Otázky žen o fytotamponech

To jsou otázky, které se ženy ptají na fytotampony při jmenování gynekologa. Při jejich používání často čelí následujícím příznakům:

Čínské fytotampony mohou mít teplotu

Odpověď: při použití fytotamponů může být teplota, protože podle pokynů je nutné je zavádět po dobu tří dnů. Během této doby se zánět může zcela realisticky vyvinout, protože procesy rozpadu jsou nevyhnutelné!

kůže svědí a praskne z čínských fytotamponů

Odpověď: Je to také způsobeno zánětem a podrážděním pokožky..

krvácení po čínských tamponech

Odpověď: Připomeňme, že hlavními příznaky zánětu jsou barva, zbarvení, nádor, rána, functio laesa (latinsky), jmenovitě horečka, bolest, otok, zarudnutí a dysfunkce..

co dělat, když je po použití čínských fytotamponů vše zapáleno

Odpověď: jděte ke gynekologovi a léčte zánět a základní onemocnění.

vůně shnilých ryb při použití čínských tamponů

Odpověď: procesy rozpadu a zánětu způsobí ještě méně pachů.

fytotampony čínština je v módě pít alkohol

Odpověď: je lepší je vůbec nepoužívat.

Video experiment „Vystavení čínským tamponům“

Buď opatrný! Vyhledejte lékařskou pomoc od lékařů, nebuďte tak naivní!

Výtok po použití čínských tamponů

Čínské tampony Clean Point mají silný hojivý a absorpční účinek. Takové tampony jsou schopné vytáhnout z pochvy a dělohy různé staré usazeniny, polypy a mrtvou tkáň. I při prvním tamponu je pozorován silný čisticí účinek. Když odstraníte tampon Clean Point po 3 dnech používání, spolu s tamponem vycházejí z pochvy různé sekrece. Tento výtok je pro ženy často jednoduše šokující, protože množství výtoku je ve srovnání s velikostí samotného tamponu Clean Point velmi velké. Ženy se těchto sekrecí velmi bojí a bojí se nadále používat tampony. Ve skutečnosti pod působením tamponu Clean Point vycházejí z pochvy sraženiny sražené krve, výtok podobný bílému papíru nebo hadru, sraženiny odumřelé tkáně, dochází k hnědému výtoku, někdy vytéká voda, krvácí, zřídka se oddělí polypy, bílé a růžové filmy, bílé sraženiny, temná krev. Všechny tyto sekrety přirozeně mohou každého vyděsit. Pokud si přečtete fóra o používání čínských tamponů Clean Point, můžete vidět mnoho zpráv, například: Čínské tampony pouze vypálí pochvu; tampony neléčí, zhoršují situaci. Takové zprávy píší ženy, kterým tampony nepomohly kvůli alergické reakci, které nejsou obeznámeny s postupem léčby čínskými tampony, nebo gynekologové, kteří jsou divokými odpůrci čínských léčivých přípravků, protože prodávají drahá antibiotika a léky a jsou stoupenci drahých operací. Zastrašování žen s hroznými důsledky používání čínských tamponů vede pouze ke zvýšení počtu pacientů gynekologů a počítá s dlouhodobou léčbou různými léky a postupy. Proč mnoho lékařek naopak doporučuje používat tampony Clean Point? Na takových fórech se objevuje několik zpráv o úspěšném používání tamponů Clean Point, které jsou okamžitě vystaveny masivní kritice odpůrců používání tamponů. Chci vám říci, že bylo pro mě nepříjemné a nechutné číst taková fóra, protože je o nich velmi málo užitečných informací a byla tam drtivá většina zpráv, kde nenávistníci tamponů plivali žluč a házeli bláto na všechny a na všechno..

Po použití tamponu vytéká tmavá krev a sraženiny, což je výsledkem působení tamponu. Odstranění staré sražené krve a bakterií nahromaděných na stěnách pochvy je dobrým výsledkem používání tamponů. Tampony Clean Point ničí patogenní bakterie a mikroorganismy, adsorbují toxiny a toxiny a obnovují buňky vaginálních stěn. Proto to vše vychází s tamponem. Bílé sraženiny, bílé filmy a masy bílé tkáně, které vycházejí s tamponem, jsou mrtvé bakterie, mrtvé buňky. Smrt starých vrstev vaginální tkáně stimuluje obnovu a růst nových buněk a tkání. Hnědý výtok, napečená krev a krvácení naznačují, že v pochvě probíhaly dlouhodobé zánětlivé procesy, které byly otevřeny pod vlivem tamponu. Všechny vředy a rány jsou zbaveny silné vrstvy bakterií a napečené krve, tampony zvyšují krevní oběh, živiny spěchají do místa zánětu, a tak dochází k účinnému boji proti postiženým ložiskům a k nejrychlejšímu zotavení a hojení tkání. Někdy může dojít k úniku vody, což může naznačovat infekci za studena nebo jiné onemocnění. V takovém případě je nutné přísně dodržovat pokyny pro použití tamponů Clean Point, protože bakterie dále rostou. Nejlepší je být pod neustálým dohledem svého gynekologa, abyste zlepšili celkovou účinnost své léčby..

Pálení a svědění

Proč v některých případech dochází k vaginálnímu svědění a pálení. Tampony Clean Point se skládají z několika bylin, z nichž některé jsou určeny k zahřátí tkání v pochvě ke zlepšení krevního oběhu. Použití tamponů může být doprovázeno jak pálením, tak pocitem chladu v pochvě. Pálení a chilliness závisí na přítomnosti různých mikroorganismů ve vagině. Koncentrace látek v tamponu je velmi vysoká a zpočátku můžete pociťovat pálení, dokud se látky nerozpustí po stěnách pochvy. Pocit pálení může také způsobit poškození vaginálních stěn, otevřené boláky, záněty a otoky v pochvě. Pro snížení pocitu pálení se doporučuje namočit jej před vložením tamponu na 10 až 30 sekund do teplé převařené vody a pokud je to možné, důkladně si ho promíchat heřmánkovým nálevem a před dalším tamponem si utáhnout otevřené rány a záněty, pokud je to možné, přiměřeně si odpočinout. Pocit pálení může také způsobit alergickou reakci na tamponovou složku nebo závažnou infekci. Ženské orgány jsou velmi citlivé a je třeba velmi pečlivě zkontrolovat, zda nemáte alergickou reakci na tampony Clean Point.

Svědění se vyskytuje v důsledku zvýšeného krevního oběhu v tkáních pochvy a ve vnějších buňkách kůže. Přítomnost může naznačovat přítomnost patogenních bakterií, jejichž účinek se projevuje působením tamponu. Stimulační účinek tamponů Clean Point zvyšuje viditelnost skrytých zdravotních problémů, které mohou způsobit svědění. Aktivace krevního oběhu stimuluje vylučování toxinů a bakterií, pro které je také charakteristické svědění citlivých tkání. Pro snížení svědění se doporučuje sprchovat heřmánkovou infuzí; při neustálém svědění je nutné vagínu opláchnout teplou vodou s roztokem furacilinu.

Tampony a sex

Jak víme, při používání tamponů nemůžete mít sex. Ale po odstranění tamponu z pochvy a sprchování, po čekání 3 - 5 hodin, nikdo nezakazuje sex. Krása tamponu Clean Point spočívá v tom, že obnovuje a omlazuje buňky, zvyšuje citlivost pohlavních orgánů a umožňuje vám získat živější zážitek ze sexu. Muži budou také velmi potěšeni, když tampony Clean Point omlazují a utahují pochvu. Tampony Clean Point také pomáhají zlepšovat ženské hormonální hladiny, což se projevuje zvýšením libida a umožňuje vám získat prvotřídní sexuální zážitek.

Čínské tampony pro ženy - návod k použití a terapeutické akce, kontraindikace a recenze

Většina žen si tampony spojuje výhradně s hygienickými výrobky, které se používají při menstruačním krvácení. Při léčbě gynekologických onemocnění lékaři doporučují pacientům používat tampony namočené v odvarech nebo infuzích léčivých bylin. Čínské lékařské tampony Čistý, krásný život se objevil na farmaceutickém trhu, jehož recenze jsou většinou pozitivní.

Co jsou to čínské tampony

Obnova vaginální mikroflóry, léčba gynekologických onemocnění je dlouhý a pracný proces. Sprchování, koupele, používání mastí, vaginální čípky - všechny tyto postupy vyžadují zvláštní podmínky a čas. Čínské fytotampony jsou vytvořeny k udržení zdraví ženských pohlavních orgánů, jsou účinné, jsou vhodné k použití.

Složení nové drogy je přirozené, vyvinuté na základě starodávných receptů čínské medicíny. Působení rostlinných složek je zaměřeno na potírání negativních faktorů, které mají destruktivní účinek na tělo. Léčivé tampony pro ženy jsou malé hnědé kuličky. Nahoře jsou pokryty gázou. K dispozici je speciální nit pro pohodlné a bezpečné vyjmutí produktu.

Výroba nového gynekologického léčivého přípravku se provádí za sterilních podmínek. Výrobní technologie splňuje mezinárodní standardy. Produkt byl klinicky testován a uznán gynekology. Se všemi pozitivními vlastnostmi byste se měli před použitím bylinných tamponů poradit se svým lékařem. Musíte si produkt objednat v důvěryhodných online obchodech, dejte si pozor na padělky.

Terapeutické působení

Čistění pochvy od mrtvé tkáně je hlavním účinkem fytotamponů. Funkce nového léku je udržování normální rovnováhy ph ve vnitřních pohlavních orgánech. Krevní sraženiny, zbytky sliznic vytvářejí příznivé podmínky pro vývoj patogenní mikroflóry, která způsobuje onemocnění žen. Sekréty, ke kterým dochází po použití bylinných koulí, můžeme hovořit o přítomnosti zánětlivého procesu a některých jeho vlastnostech:

 1. Světelné sraženiny naznačují dysfunkci a smrt buněk sliznice. To se děje na pozadí nemocí, které je třeba diagnostikovat.
 2. Přidělení vody - indikátor infekce pochvy, dělohy, vaječníků.
 3. Tmavé krevní sraženiny jsou zbytky menstruačního toku. Nevyhnutelně způsobují výskyt bakterií. Patogeny se vylučují spolu se sraženinami.
 4. Hnědý výtok je potvrzením prodlouženého zánětlivého procesu v pochvě a dalších orgánech reprodukčního systému ženy..

Čínské bylinné tampony zlepšují regenerační procesy v poškozených oblastech tkáně, léčí i staré poškození. To je způsobeno aktivací krevního oběhu. Buňky dostávají zvýšenou výživu, kyslík, ochranu před patogenními faktory a rychle se zotavují. Při léčbě některých nemocí jsou čínské svíčky pro ženy zahrnuty do komplexu terapeutických opatření.

 • Kapusta
 • Kolik drápů má kočka na zadních a předních nohách? Kolik stojí odstranění drápů kočky
 • Jak najít adresu podle příjmení

Zpětná vazba od pacientů svědčí o dalším pozitivním účinku fytotamponů. Ženy si povšimnou, že bylinné koule blahodárně působí na celé tělo. Byly zaznamenány následující účinky:

 • Zúžení pochvy. Tento nástroj je žádaný mezi ženami, které rodí. Umožňuje vám zmenšit vagínu na její předchozí velikost.
 • Omlazení. Léčivé byliny tonizují genitální svaly.
 • Zmizení stařeckých skvrn. Tento proces je vysvětlen normalizací krevního oběhu a hladin hormonů..
 • Pomozte otěhotnět. Obnovená mikroflóra, plná obnova sliznic, normální fungování genitálií významně zvyšuje pravděpodobnost těhotenství.

Nemoci léčené čínskými fytotampony

Většina léků, které se používají k léčbě ženských pohlavních orgánů, snižuje imunitu, zhoršuje celkový stav, způsobuje vaginální suchost, alergické reakce a další nepříjemné následky. Bylinné tampony pro léčbu gynekologických onemocnění mají místní účinek a podle recenzí pacientů nezpůsobují nepohodlí. Doporučují se pro následující nemoci a stavy:

 • zánětlivé procesy v pochvě;
 • cysty a zánět vaječníků;
 • eroze děložního čípku;
 • drozd;
 • vaginitida;
 • dysmenorea;
 • endometritida;
 • cystitida;
 • inkontinence;
 • PMS.

Toto je neúplný seznam chorob, pro které jsou předepsány léčivé fytotampony. Jsou použitelné jak pro zdravotní ošetření, tak pro prevenci. Čištění dělohy a pochvy, obnovení mikroflóry a hormonálních hladin - jedná se o soubor opatření, která pomáhají bojovat proti akutním a chronickým onemocněním, normalizují menstruační cyklus, pomáhají zbavit se menstruačních bolestí. Někteří pacienti píší v recenzích, že použití čínských bylinných čípků jim pomohlo zbavit se myomů a polypů dělohy.

Složení

Gynekologické fytotampony plní 5 hlavních funkcí:

 1. Baktericidní.
 2. Protizánětlivé.
 3. Regenerující.
 4. Hormonální.
 5. Obecné posilování.

Tyto funkce jsou určeny konkrétními komponentami zařízení. Všechny léčivé rostliny, které jsou součástí bylinných koulí, mají směrový účinek a představují skupiny:

 • Antihypoxanty normalizují energetický metabolismus ve tkáních.
 • Fytoncidy účinně ničí patogeny, posilují imunitní obranu aktivací syntézy protilátek.
 • Antioxidanty zabraňují procesům stárnutí, bojují proti volným radikálům, udržují integritu buněčných membrán.
 • Fytoestrogeny jsou chemicky podobné hlavním ženským hormonům. Zabraňují rozvoji novotvarů endokrinního původu, normalizují hormonální hladiny.

Výrobci neustále vylepšují složení léčivých míčků. To rozšiřuje možnosti léku a minimalizuje riziko podráždění sliznice vnitřních orgánů ženy. Bylinný přípravek je zcela bezpečný a šetrný k životnímu prostředí. Nepoškozuje prospěšné mikroorganismy, na rozdíl od tradičních léků používaných v gynekologii.

Vlastnosti léčby

Kromě přísného dodržování pokynů k použití fytotamponů je důležité vzít v úvahu některé funkce:

 1. Tampon nelze vzít do úst - porušuje to jeho sterilitu.
 2. Při prvním použití bylinného přípravku se doporučuje zadat jej několik hodin.
 3. Při nadměrné suchosti pochvy je produkt ponořen do vařené vody o příjemné teplotě po dobu 5-10 sekund.
 4. Fytotampony mají silný baktericidní účinek, proto je možný hojný vaginální výtok..
 5. Postup zavedení a odebrání drogy zahrnuje další hygienické postupy, proto je lepší ji provádět v koupelně.
 6. Sexuální styk lze obnovit několik hodin po vyjmutí tamponu a sprchování.
 7. Užívání alkoholických nápojů a silných rostlinných přípravků je přísně zakázáno. Jejich interakce se složkami bylinných koulí může způsobit nepředvídatelnou reakci a vést ke komplikacím..
 8. Je nepřípustné užívat hormonální antikoncepci.
 9. Během období léčby musíte vypít nejméně 1,5 litru čisté vody denně..
 • Jehněčí žebra v troubě: recepty s fotografiemi
 • Biovlnění vlasů s velkými kadeřemi doma. Prostředky pro biologické vlnění doma, fotky před a po, recenze
 • Jak pít kreatin monohydrát

Existuje mnoho jmen pro fytotampony. Nejznámější jsou Krásný život a Čistý bod. Tyto typy léčivých bylinných koulí si již získaly popularitu. Mají stejný účinek na ženské tělo, ale obsahují různé léčivé rostliny. Pacienti mají možnost vybrat si produkt s ohledem na konkrétní organismus, jeho reakci na určité druhy léčivých rostlin. Podle pacientů mají tampony Beautiful life měkčí účinek než Clean Point.

Krása života

Níže uvedená tabulka obsahuje neúplný seznam rostlin, které jsou součástí tamponů Beautiful life. Existují také další bylinné složky, jejich účinek se studuje. Složitost práce spočívá ve skutečnosti, že mnoho rostlin neroste na území Ruska, nepoužívá se a je málo známo. Hlavní akce hry Beautiful life je zaměřena na obnovení hormonálních hladin. Pomáhá zbavit se neplodnosti, infekcí a zánětů reprodukčního systému..

Nějaký kecy po čínském fytotamponu.

Použil jsem čínský protizánětlivý tampon, musel jsem v něm chodit tři dny. Třetí den mě bolelo podbřišek a vytáhl jsem to, bylo to stejné. Ale pak o několik dní později jsem se dostal z vlhkosti. jen zdravý kousek bílé trčící z kůže a sraženin. Myslel jsem na drozd, ale ne! Bylo to opravdu 5 cm! Sraženiny zabalené v kůži! Jsem šokován. Kdo to měl a co by to mohlo být! Zítra se chystám navštívit G. Nevím, zda jí tento kousek ukázat nebo ne! Pravděpodobně jsem z mysli!

Čínské tampony: recenze gynekologů, návod k použití. Uzdravující čínské tampony

Existuje mnoho zástupců slabší poloviny lidstva, kteří se mohou chlubit dobrým zdravím žen? Bohužel ne. Mnoho žen je skutečně nuceno neustále navštěvovat lékaře, aby vyléčily různé záněty a jiná onemocnění. Stává se to ještě horší, když se nemoc začne vyvíjet a žena doufá, že všechno určitě zmizí samo. Výsledkem takto opomíjených problémů je vážná nemoc nebo dokonce neplodnost. Je však třeba připomenout, že někdy lze situaci, i tu nejtěžší, napravit. A zde mohou čínské vaginální tampony, které se na ruském trhu objevily relativně nedávno, pomoci ženě. Soudě podle slov výrobců a recenzí zákazníků, kteří je již používali, jsou tyto produkty schopné zbavit se řady nejčastějších ženských chorob..

Čínské gynekologické tampony se vyrábějí ve dvou typech. Jedním z nich je Clean Point a druhým je Krásný život. Kromě těchto produktů však mezi těmito produkty neexistují žádné zásadní rozdíly..

Oblast použití

Čínské fytotampony podle jejich výrobce dokážou zlepšit celkový stav těla, zahájit v něm omlazovací procesy a také úspěšně bojovat s problémy, jako jsou:

- zánět a bakteriální infekce;
- kandidóza;
- ovariální cysta;
- eroze děložního čípku;
- adheze ve vejcovodech;
- polypy cervikálního kanálu a endometria;
- endometrióza;
- narušení menstruačního cyklu;
- vaginitida;
- cystitida;
- další nemoci ženského reprodukčního systému.

Složení

- Shi Chuan Dzu, který může rychle eliminovat svědění a obnovit mikroflóru;
- Y-shu, který může nahradit jakýkoli lék proti bolesti a podporuje správný krevní oběh cévami.
- Čínský kontis - rostlina velmi podobná šeříku, která uvolňuje teplo, zvládá zánět, uklidňuje a eliminuje jakékoli projevy hub.
- Kushan, nemilosrdný proti škodlivým bakteriím, zánětu a snižování horečky.
- Angelica nebo Angelica, která obsahuje velké množství užitečných látek s tonickými a dezinfekčními, antipyretickými a diuretickými vlastnostmi, normalizujícími rovnováhu hormonů ženského těla.
- Kadidlo, které se od starověku používá při léčbě infekcí močových cest, syfilisu, poruch trávení a kožních onemocnění díky svým antiseptickým, adstringentním, diuretickým, protizánětlivým a sedativním účinkům.
- Calamus Draco, který podporuje regenerační procesy v tkáních a rychle hojí všechny rány a záněty.
- Bornejský kafr, který obnovuje sílu a sílu, zmírňuje bolest a urychluje proces hojení.

Všechny tyto látky, stejně jako některé další léčivé byliny obsažené v receptu produktu, se shromažďují v Číně. To je uvedeno v pokynech dodávaných s tampony. Proporce složek v něm však nejsou uvedeny. Jedná se o tajný recept, který si místní lékárníci nenechají odhalit. O tom, jak účinné jsou čínské léčivé tampony, je již známo v mnoha zemích světa. Ani evropští lékaři, ani odborníci ze Spojených států je však zatím nedokázali znovu vytvořit..

Díky tomuto přírodnímu složení mají produkty úžasné léčivé účinky na tělo, a to:

- protizánětlivý, chránící tkáně před nedostatkem kyslíku;
- antioxidant vazbou volných radikálů;
- normalizace mikroflóry ženských pohlavních orgánů;
- regenerační tkáně;
- harmonizace endokrinní rovnováhy;
- proti stárnutí (geroprotektivní);
- ochrana před výskytem novotvarů (protirakovinová).

Recenze gynekologů potvrzují skutečnost, že v poslední době často radili svým pacientkám, aby podstoupily léčbu těmito přírodními prostředky. Ve skutečnosti je to v mnoha případech mnohem efektivnější a bezpečnější a také příjemně, levnější než nákup a užívání celého seznamu léků, které jsou předepsány k odstranění konkrétní nemoci..

Terapeutické působení

Jaký efekt mají čínské tampony Beautiful Life? Recenze gynekologů i společnosti výrobce naznačují, že tyto produkty, stejně jako Clean Point, mají čisticí účinek na ženské tělo. Současně jsou reprodukční orgány osvobozeny od řady nemocí, od existujících vaginálních infekcí až po komplexní patologie, jako jsou cysty, polypy, fibroidy a další formace.

Průběh léčby

Jak dlouhá je doba používání produktů „Clean Point“ a „Beauty Life“? Podle gynekologů čínské tampony s různou účinností ovlivňují tělo ženy. Kurz potřebný k odstranění stávající patologie bude přímo záviset na její povaze a stadiu.

Chronická akutní onemocnění bude tedy trvat déle. V tomto případě bude žena muset podstoupit 2 až 4 cykly léčby čínskými fytotampony. Jejich počet se také mění s jinými patologiemi, a to následovně:

- zánětlivé procesy v pochvě nebo na vnitřní výstelce dělohy budou vyžadovat 4 cykly;
- existující polypy na děložním čípku nebo na děloze - 3 kurzy;
- zbavit se zánětu v pánevní oblasti - 5 kurzů.

Pokyny pro čínské tampony říkají, že čím větší počet chorob žena má, tím vážnější jsou nebo čím hlouběji jdou, tím více kurzů bude zapotřebí k jejich odstranění. Kolik tamponů bude zapotřebí k úplnému zotavení, nelze předem říci. Nejlepší možností je však použití 12 bylinných koulí. Toto číslo odpovídá 2 kurzům. Ideálních je 18 tamponů. To jsou tři kurzy. Léčení komplexních onemocnění bude trvat déle. Odpovídá dodávce čtyř kurzů. Je třeba mít na paměti, že každá žena má jiný průběh patologie, v její mikroflóře existují různé a v různých množstvích patogenní mikroorganismy, které ovlivní proces hojení. V takovém případě bude důležitá úroveň imunity i věk pacienta..

Ti, kteří se rozhodli zbavit se gynekologických onemocnění, si stačí koupit čínské tampony a být trpěliví, přičemž na konci prvních dvou kurzů budou následovat výsledky léčby pomocí testů a ultrazvuku.

Funkce aplikace

Ženy, které se s tímto produktem setkají poprvé, by si před použitím měly prostudovat pokyny k němu připojené. Říká vám, jak aplikovat čínské tampony.

K tomu budete potřebovat:

- dobře si umyjte ruce;
- otevřete balíček;
- jemně narovnejte šňůrku připevněnou k tamponu;
- neberte produkt do úst, protože jeho výroba a balení jsou prováděny ve sterilních podmínkách a sliny mohou kontaminovat gázu patogenními mikroorganismy;
- v případě nadměrného sucha pochvy ponořte tampon do chlazené převařené vody na 5-10 sekund;
- jemně vložte produkt do hloubky 5-7 cm, aby nedošlo k poškození vaginální sliznice;
- před vložením narovnejte nit, která tampon svazuje, což později poslouží k jeho odstranění.

Jak dlouho by čínské tampony Beautiful Life měly zůstat uvnitř těla? Recenze gynekologů naznačují, že tyto prostředky jsou zavedeny na tři dny. Stejné podmínky jsou uvedeny v pokynech výrobce. Během celého tohoto období léčivé čínské tampony absorbují mrtvé patogenní mikroby a toxiny nahromaděné v těle. Za přítomnosti velkého množství kontaminace mohou strusky vyjít dříve než v den splatnosti. Neměli byste být překvapeni. Tento proces je normální. Hojné vypouštění doprovází také postup, během kterého jsou odstraněny čínské tampony Clean Point nebo Beautiful Life. Proto se nejlépe provádí v koupelně. Na konci procedury by měla být vagina očištěna od zbytků nečistot pomocí roztoku furacilinu nebo heřmánku.

Čínské tampony v gynekologii se používají v kurzech po 6 kusech. Mezi použitím každého z nich se na jeden den dělají přestávky. To znamená, že po zavedení jednoho tamponu s ním musí žena chodit tři dny a poté si během jednoho dne udělat sprchu a přestávku. Teprve potom může být představen druhý produkt.

Účinky na tělo

Tampon působí již od prvních minut po zavedení. Během všech tří dnů, kdy je v ženském těle, probíhá aktivní boj s léčivými bylinnými extrakty se škodlivými bakteriemi. Současně produkt aktivně absorbuje všechny nahromaděné toxiny..

Pomáhají čínské tampony? Účinek, který vyvolali, je indikován různými sekrety, které děsí ženu po odstranění gázy. V tomto případě opouští z těla nejen krevní sraženiny, ale také hromadění hmot, které vypadají jako tkáně, a kousky bílé sliznice. Současně také opouští určitý objem vody. Takových sekrecí se nemusíte bát. Jsou směsí škodlivých mikrobů i mrtvých buněk. Jedná se o nečistoty, od nichž jsou očištěny vnitřní orgány. Po tomto procesu mají prospěšné látky obsažené v tamponu příležitost spěchat k ložiskům zánětu a ke starým trhlinám, aby v těchto zónách vyvolaly léčivý účinek..

Při použití čínských tamponů Clean Point nebo Beautiful Life někdy dochází k svědění v reprodukčních orgánech ženy. To je způsobeno skutečností, že tkáně v nich jsou velmi jemné a při vystavení bylinám se zlepšuje krevní oběh v buňkách umístěných na povrchu kůže. Kromě toho je svědění také spojeno se skutečností, že tampony začínají vytahovat toxiny z vnitřních orgánů. Co můžete udělat pro zmírnění tohoto stavu? Chcete-li to udělat, stačí se osprchovat heřmánkovým odvarem. Toto léčivé řešení projeví uklidňující účinek. A pokud to nestačilo a svědění se nezastavilo, pak v tomto případě budete muset použít roztok furacilinu.

Výskyt pálení naznačuje, že na vnitřních orgánech ženy jsou otevřené rány a neléčené záněty. Koneckonců, léčivé byliny jsou v tamponu v koncentrovaném stavu, což vyvolává podobnou reakci. Někdy je však pocit pálení projevem alergie na jednu nebo jinou složku drogy. V tomto případě budete muset opustit kurz s čínskými tampony nebo užívat léky na uklidnění a antihistaminikum..

Aby se snížil pocit pálení způsobený tampony, je nutné opláchnout vagínu. K tomu budete muset provést sprchovací proceduru s odvarem z heřmánku. Můžete také použít druhou možnost, ve které je tampon namočen na 30 sekund do horké sterilní vody. Takový postup sníží koncentraci aktivních složek v produktu, což povede k oslabení jejich účinku na tělo..

Užitečné látky čínských tamponů pomáhají obnovit narušený krevní oběh v těle. Z tohoto důvodu se může objevit bolest v bederní oblasti nebo v pánevních orgánech. Tento stav však zpravidla zmizí po prvním použití drogy..

Účinek tamponů „Beauty Life“

Během léčby tyto produkty pomáhají normalizovat hladinu hormonů. To se někdy projevuje ve formě menších narušení menstruačního cyklu a bolesti na hrudi..

Poté, co ženy podstoupí nezbytný průběh léčby čínskými bylinnými tampony, zaznamenají v kritických dnech ústup nepohodlí. Bolesti břicha neodvolatelně zmizí díky eliminaci zánětů a infekčních onemocnění. Kromě toho, soudě podle recenzí pacientů a gynekologů, se mnoho žen zbavuje neplodnosti, kterou nemohli dlouho léčit. Navíc mají příležitost otěhotnět po prvním cyklu léčby. To vše naznačuje, že byliny obsažené v produktech mají velmi silný léčivý účinek..

Akce tamponů „Wedge Point“

Tento typ čínského produktu má léčivý účinek na čištění ženského reprodukčního systému, který je osvobozen od hromadění odumřelých buněk a menstruační krve. Léčivé byliny zároveň zlepšují krevní oběh. Uzdravuje tělo, normalizuje hormonální hladiny, zužuje pochvu a eliminuje jemné vrásky na obličeji a pigmentaci související s věkem.

Díky integrovanému přístupu, ve kterém budou spolu s čínskými tampony použity léky, se významně zvýší účinnost předepsané terapie a patologie se zbaví patologie co nejdříve..

Stojí za zmínku, že tampony "Clean Point", stejně jako "Beauty Life" nabízené čínským výrobcem, se staly skutečným všelékem pro mnoho patologií pro mnoho žen. Umožní vám účinně se zbavit různých onemocnění genitální oblasti, avšak pečlivé studium pokynů k jejich použití umožňuje posoudit potřebu přijmout určitá preventivní opatření.

Kontraindikace

Čínské fytotampony se nepoužívají během menstruace. Léčba je přerušena tři dny před očekávaným datem nástupu menstruace. Kurz pokračuje pouze tři dny po úplném zastavení.

Kromě toho je přísně zakázáno používat tampony pro těhotné ženy. Ve složení léku skutečně existují silné byliny, které mohou mít nejen negativní vliv na plod, ale také způsobit potrat. Během tohoto období se ženě doporučuje užívat léky a čípky předepsané lékařem, pokud dojde k infekcím a zánětu..

Kontraindikací při používání čínských tamponů je období kojení. Koneckonců, tyto látky obsažené v bylinách vstupují do mateřského mléka, což může mít nepříznivý vliv na zdraví dítěte..

Používání tamponů a panen se nedoporučuje. V tomto případě by dívka neměla mít vážné infekce. V tomto případě považuje výrobce použití tamponů za nevhodné.

Ženy po porodu nebo po chirurgickém zákroku mohou takové přípravky používat až po 6 měsících. To je způsobeno skutečností, že bylinné extrakty přítomné ve složení impregnačních tamponů jsou vynikajícím stimulantem krevního oběhu. Takový proces může poškodit tkáně, které se v těle ještě neposílily..

Použití čínských tamponů se také nedoporučuje u žen trpících špatnou srážlivostí krve. Koneckonců, během odstraňování odumřelých buněk se mohou otevřít staré škrábance nebo rány, které způsobí mírné krvácení. Ze stejného důvodu je zakázáno používat fytotampony v případě vysokého krevního tlaku..
Kontraindikace pro použití čínských produktů jsou alergické reakce a diabetes mellitus..

Je také třeba mít na paměti, že po bylinném ošetření je pohlavní styk povolen pouze několik hodin po odstranění tamponů a sprchování..

Implementace

Jak víte, čínská medicína je oblíbená nejen mezi domorodým obyvatelstvem této země. Je milovaná a také ostatní národy světa používají prostředky, které vytvořila. Jaké je tajemství takové popularity? Odpověď je docela jednoduchá. Lidé v čínské medicíně považují lidské tělo za jeden celek. Současně vybírají léčbu nejen pro část těla, která je nemocná. K problematice zbavování se patologie přistupují vždy komplexně. Stejný princip rozlišuje čínské tampony „Beauty Life“ a „Clint Point“. Koneckonců nejen eliminují gynekologická onemocnění, ale také obnovují hormonální rovnováhu v těle, normalizují činnost endokrinního systému, prodlužují mládí, zlepšují pleť a stav pokožky.

Čínské fytotampony. Otázky a odpovědi.

V této sbírce otázek a odpovědí si můžete přečíst spoustu zajímavých věcí o úžasných vlastnostech čínských fytotamponů vyrobených z přírodních rostlinných materiálů..

Starejte se o své zdraví sami. Nevěřte svému času - klinikám a svému životu lékařům, kteří se nestarají o to, zda jste zdraví nebo ne.

 • OTÁZKA: Sprchový vývar. Co je lepší použít, odvar z heřmánku nebo FU LE FEN (čaj Yu Qing Dan)?

Heřmánek je jednou z nejoblíbenějších bylin používaných v medicíně, včetně gynekologie. Heřmánkový vývar zahrnuje ve skutečnosti samotný heřmánek.

Složení vývaru pro sprchování FU LE FEN (Yu Qing Dan Tea):

- Sophora je bohatá na cennou látku rutiny.
- Amur samet obsahuje mnoho užitečných stopových prvků a účinných látek. V Japonsku se odvar a extrakty používají k rakovinovým lézím děložního čípku..
- Boswellia. Extrakt z Boswellie dokonale bojuje proti patogenním mikroorganismům, používá se na všechny druhy zánětů, je schopen podporovat obnovu sliznic těla
- Commiphora myrha pomáhá obnovit menstruační procesy ženského těla
- Angelica čínská je v medicíně široce používána. Esenciální oleje z čínské angeliky jsou bohaté na rostlinné estrogeny, vitamíny a esenciální mírumilovné kyseliny; používají se k mnoha chorobám, vč. pro gynekologické poruchy.
- Smilax obsahuje velké procento saponinů, které zvyšují a obnovují sekreci a zlepšují metabolismus.

Heřmánek je tedy přijatelným kompromisem, ale pro maximální účinek tamponů je samozřejmě lepší je používat společně s FU LE FEN (Yu Qing Dan Chai).

Jejich náklady navíc nejsou vyšší než náklady na placené analýzy. To se nehojí.

Při přímém používání tamponu je sexuální život zakázán, v intervalech mezi tampony je sexuální aktivita možná 3 hodiny po vyjmutí tamponu a sprchování.

Co vyjde po čínských tamponech

Jak dlouho trvá zahájení léčby čínskými tampony Beautiful Life po operaci nebo porodu?

Porod nebo chirurgický zákrok mohou poranit dělohu. Silný vliv tamponu může způsobit bolest, když se děloha zotaví z porodu nebo chirurgického zákroku, takže používání tamponů by nemělo začít dříve než 6 měsíců po operaci nebo porodu. V případě komplikací se musíte poradit s odborníkem.

Mohou ženy, které procházejí menopauzou, používat krásné životní tampony?

Tyto léčivé tampony lze používat během menopauzy. Tampony Beautiful Life mají díky složení léčivých bylin stimulační účinek na pochvy, normalizují produkci hormonů ženského reprodukčního systému, obnovují buněčný metabolismus a také zmírňují bolest a bolest v různých oblastech. V průběhu používání tamponu může v některých případech dojít k nedostatečné vlhkosti a vysušení. V takových případech by měl být tampon před použitím několik minut držen ve sterilizované vodě při pokojové teplotě..

Proč je během a po použití tamponů Beautiful Life pocit sucha?

Pocit sucha je docela běžný během prvních 1-2 jednotek. S věkem se vaginální suchost může zvyšovat. Středním a starším ženám se doporučuje, abyste před vložením vložili tampon na několik minut do teplé převařené (sterilizované) vody.

Výtok po použití čínského tamponu

Proč sraženiny a tmavá krev vycházejí, když je po použití odstraněn tampon Beautiful Life.

Pokud máte takové výsledky, můžete být šťastní! Odstraněné sraženiny jsou stará sražená krev a bakterie, které se již dlouho shromažďují na stěnách dělohy. Struktura rostlinných látek obsažených v tamponu zvyšuje funkčnost a citlivost buněk, mačká dělohu, odstraňuje odumřelé buňky, eliminuje stagnaci krve, odstraňuje zbytky tkáně, zastavuje možný zánět.

Po vyjmutí dalšího tamponu jsem vložil nový tampon. Teď mám něco jako odtok vody. Před tím vytékala voda, ale v menší míře. Už jsem absolvoval 3 kurzy, ale všechno je pořád. Kdy mohu dokončit aplikaci a kolik ještě musím používat tampony. Čas mezi aplikacemi tamponů byl až 10 dní, což je delší doba, než je doporučeno. Bude to mít účinek.

Pokud opravdu chcete účinně léčit nemoci, postupujte podle pokynů a vždy používejte tampony v intervalech nejvýše 3 dnů, jinak se bakterie znovu rychle množí. Například pokud jste nachlazení a užíváte léky, nemusíte čekat dalších 10 dní, než užijete další léky. U tohoto režimu nemůžete očekávat požadovaný léčebný účinek..

Čínské tampony Beautiful Life mají příjemný účinek na dotažení a zvětšení poprsí.

Velikost prsou ovlivňuje několik sekrecí ovariálních hormonů. Tampony normalizují produkci různých hormonů, které jsou nezbytné pro ženské tělo. Zadáním požadovaného množství hormonů účinně zlepšíte postavu, znatelně zlepšíte a zvětšíte poprsí.

Kolikrát lze použít tampon Krásný život.

Tampon by neměl být používán více než jednou kvůli možné kontaminaci!

Je možné použít tampony v případě resekce dělohy a rakoviny vaječníků?.

Použití je docela možné pouze při úplném uzdravení (po operaci by to mělo trvat asi šest měsíců), protože bylinky jsou extrémně účinné (pochva je očištěna, zvyšuje se libido), které mohou podrážděné nezahojené tkáně podráždit. U starších žen se doporučuje tampon před vložením namočit na 2 minuty do teplé převařené (sterilizované) vody.

Mohou ženy s diagnostikovanou ovariální cystou tyto tampony používat nebo ne?.

Je to možné, ale starší ženy nebudou mít stejné výsledky jako mladší ženy. Účinek léčby endometriom závisí na specifickém imunitním systému ženy.

Proč je použití tamponu někdy doprovázeno krvácením.

Krvácení, které může nastat u tamponů, je krev, která se hromadí v dutinách a záhybech pochvy. Při použití tamponu jsou nežádoucí mikroorganismy a nahromaděná mrtvá tkáň rozpuštěny a vyloučeny. Tato reakce podporuje volný průtok krve v cévách, zlepšuje pohyb Jin Luo a také stimuluje výskyt různých výbojů, stabilizuje tok Yin a Yang a v důsledku toho i objem tkání. uvolněné do krve během menstruace se může zvýšit.

Proč vycházejí bílé sraženiny, když vytáhnu tampony Beautiful Life?.

Bílé sraženiny, které lze vidět při odstraňování tamponu, jsou mrtvé buňky. Přítomnost takových sraženin je normální.

Během aplikace prvních několika tamponů Beautiful Life, když jsou odstraněny, je pozorována masa bílé tkáně vycházející spolu s tamponem.

To je zcela normální výsledek odstraňování zbytečných bakteriálních forem z těla. Bylinné složky tamponu působí tím, že čistí sliznice vnitřních orgánů od nahromaděných odumřelých bakterií, starých odumírajících vrstev tkáně a stimulují růst nových tkání.

Proč je během používání čínských tamponů Beautiful Life narušen menstruační cyklus.

Protože tampon obsahuje byliny, které zlepšují krevní oběh, zvyšují přísun základních látek do orgánů, posilují Jin Luo (žíly). Byliny působí komplexně na dělohu a vaječníky a obnovují přirozený průběh menstruačního cyklu. Použití tamponů obnovuje a zlepšuje funkci dělohy a vaječníků. Nebojte se, pokud změníte menstruační cyklus, je to normální a časem se to vrátí do normálu..

Některé ženy mají před menstruací suchou pokožku na tváři a žluté nebo tmavé skvrny, které doprovázejí žaludeční křeče. Jak v takových případech pomáhá tampon Krásný život.

Produkt může pomoci a viditelně zlepšit stav pokožky způsobený gynekologickými problémy. Čínští lékaři zjistili, že výskyt bolesti je způsoben kongescí krve. Když krevní oběh proudí ve zúžení cév, se zvýšením průtoku krve a zlepšením vedení zástavami, ženské problémy zmizí a barva kůže získá přirozený vzhled.

Ztmavnutí kožního pigmentu může během obnoveného menstruačního cyklu úplně zmizet.

Hnědé skvrny pigmentace jsou běžnou poruchou u žen (obvykle po třiceti letech). Čínská medicína uvádí, že stařecké skvrny se objevují v důsledku stagnace krve. Někteří pacienti se uchýlí k chirurgickému zákroku, který ne vždy zcela odstraní kožní problémy, protože od 3 do 6 měsíců se toto místo může kvůli stagnaci krve znovu změnit. Blokování krevních cév je způsobeno mnoha faktory. Hlavní metodou léčby je zvýšení krevního oběhu a zlepšení vedení kolaterálů (obtok krevních cév, které usnadňují přítok a odtok krve, obtok hlavní cévy trpící trombózou a polypy). Prodloužená krev může vést k nepravidelné menstruaci. Podle znalostí čínských lékařů je menstruační cyklus regulován výměnou informací o všech pohlavních orgánech, systému Jingli a Qi krve. Nejdůležitější věcí v těle je hormonální výměna orgánů lidského vnitřního systému a Jingli. Qi krve je skutečným základem těla, vnitřních orgánů - a je zdrojem aktivace krevního oběhu, který reguluje energii krve. Energie krve je Qi těla. U žen je krev hlavní látkou během menstruace. Zkreslení funkce vnitřních orgánů ovlivňuje krev a snižuje její qi. V takových případech je tělo ženy vystaveno různým chorobám, jako jsou: děložní myomy, cysty na vaječnících, zánět mléčné žlázy, změny pigmentu kůže a předčasné stárnutí.

Dnes si povíme o ženském těle, respektive o jednom z ženských problémů - absenci menstruace. Poměrně velký počet žen bohužel tomuto jevu nevěnuje pozornost. Chceme však na tento problém upozornit, protože má řadu důsledků a některé z nich jsou velmi závažné.