Dívka má své období - jak s ní komunikovat?

Kvůli hormonálním změnám během cyklu, před nástupem kritických dnů (a během nich), může být dívka velmi nervózní a náladová. Zde je několik způsobů, jak vám lépe porozumět a podpořit vaši přítelkyni, když prožívá PMS..

 • 1 1. Během tohoto období nikdy otevřeně nedeklarujte její nerovnováhu
 • 2 2. Buďte trpěliví
 • 3 3. Poslouchejte ji, i když mluví nesmysly
 • 4 4. Neber to osobně
 • 5 5. Projevte soucit
 • 6 6. Buďte velkorysí a klidní
 • 7 tipů

1. Nikdy během tohoto období otevřeně nedeklarujte její nerovnováhu.

I když jste se již naučili nazpaměť, jak se začíná chovat, pokud každý měsíc uvidíte to samé, buďte tak laskaví, své pozorování si nechte pro sebe. Mnoho žen, zvláště když mají špatnou náladu, bude uraženo myšlenkou, že důvodem, proč je rozrušená, jsou pouze nadcházející kritické dny. Dívky jsou citlivé, a proto se může cítit utlačovaná a rozčilená. Můžete říci, že jakékoli fyzické příznaky (bolest hlavy, křeče atd.) Během tohoto období jsou normální, ale neodvažujte se to v souvislosti s duševními příznaky.

2. Buďte trpěliví

Může vybuchnout z jakékoli maličkosti. Pokud vás dívka přichytí nebo vyvede z rovnováhy, neztrácejte trpělivost a důstojně ustupte. Pokud se pokusíte argumentovat, bude to k ničemu. Naopak se může vyvinout ve vážnou hádku, která ve skutečnosti nestojí za nic. Jen zhluboka dýchejte a ignorujte jakékoli pokusy ublížit vám. Pamatujte, že se jedná o dočasný jev, pouze PMS, nikoli o trvalý stav, který brzy pomine..

3. Poslouchejte ji, i když mluví nesmysly

Pokuste se pochopit, co vám ve skutečnosti chce říci celým tímto tokem slov. Pokud si stěžuje na něco, co jí předtím nevadilo, pak ve skutečnosti chce dívka říct: „Cítím se jako hovno a s tím nemůžu nic dělat, naštve mě to a snažím se udělat alespoň něco pro Cítím se líp".

4. Neber to osobně.

Během jejího období její emoce rozhodují o dívce o všem, může dokonce zpochybnit váš vztah. Může vás urazit, poškodit vaši důstojnost. Nechte tyto útoky na hluché uši, i když jindy by byly velmi urážlivé a osobní.

Již jsme řekli, že se během PMS cítí bezmocná a snaží se najít alespoň některé věci, které může ovládat, aby mohla nechtěně ublížit těm pocitům, které ve vás způsobí negativitu. Nejlepší v tomto případě je udržet rovnováhu a říct: „Dobře, rozumím ti.“ Chápete, že se jedná o dočasné hormonální šílenství a že se vše vrátí do normálu. Zároveň však žádná doba neospravedlňuje verbální a fyzické pokusy o zneužití. Sdělte jí, jestli zachází příliš daleko. V tomto případě by dívka měla vědět, že jedná nepřijatelně..

5. Projevte soucit

Pomysli na chvíle, kdy tě tvůj fyzický stav znepříjemnil. Byly nějaké případy, kdy jste kvůli silnému nedostatku spánku agresivní a nedostateční? Nebo jste možná byli v nemocnici a chronická bolest vám způsobovala dost podráždění. Postavte se na její místo. Je úzkostlivá, protože její hormony zběsily a ztěžovaly jí pochopení toho, co opravdu chce. Přemýšlejte o účinku testosteronu během sexuálního vzrušení nebo když jste zažili vztek a agresi (zejména jako teenager během boje). Skoro jste ztratili kontrolu, bylo to, jako by vás zakrývala vlna, že? Tak se cítí.

6. Buďte velkorysí a klidní

Nejistota dívky během PMS má také nevýhodu: necítí se příliš dobře, protože se bojí být podrážděná, bojí se, že vám ublíží, nechce se s ní „nosit“ kvůli jejímu stavu. Vaše přítelkyně bude velmi ráda, když uslyší komplimenty, potvrzení vašich pocitů k ní. Buďte laskaví než obvykle, i když je vaše přítelkyně nyní posedlá démonem, který vám chce vyhodit do povětří mozek.

Rady

Připravte se na extrémy, oběma způsoby. Pokud k ní budete pozorní, může buď zpochybnit vaše dobré úmysly, nebo naopak plakat radostí.

Některé dívky během tohoto období nepřijímají sex. A někteří lidé chtějí intimitu, protože se díky nim budou cítit lépe jak emocionálně, tak fyzicky. Přečtěte si také o sexu během menstruace. Můžete jí také jen masírovat záda nebo chodidla..

Pokud je vaše přítelkyně velmi citlivá na PMS, měli byste toto období sledovat a vědět, kdy očekávat potíže..

Předpokládejme, že už víš, kdy by „ty“ dny měly přijít, ale dívka začne být emotivní a bliká jako střelný prach nad maličkostmi v jiné dny v měsíci? Pochopte, že mohou existovat i jiné důvody. V některých případech může dívka během ovulace pociťovat nepohodlí, pokud otěhotní, mohou to být další důvody duševní povahy..

Nepokoušejte se obviňovat všechny problémy ve vztahu „v těchto dnech“ s dívkou. To je směšné. Pokud trpí příznaky PMS, trvá to jen několik dní v měsíci. Kopat hlouběji a najít skutečnou příčinu vztahových problémů.

Vše o vašich obdobích: 25 odpovědí na hloupé a trapné otázky

Určitě jste o tom přemýšleli, ale váhali jste se zeptat.

1. Je možné otěhotnět během menstruace?

Ano. Okno plodnosti (tzv. Období, kdy je nejpravděpodobnější početí) nejčastěji spadá na 10. – 14. Den cyklu. Ale někdy - i při pravidelném cyklu - se to může nepředvídatelně změnit. Načasování „plodného okna“ v menstruačním cyklu: denní specifické odhady z prospektivní studie. To znamená, že existuje riziko otěhotnění i během menstruace..

2. Pokud bolí žaludek - to je normální?

Ne. Menstruace může být nepříjemná, ale většinou nepohodlí nemá vliv na kvalitu vašeho života. Kromě toho lze snížit bolest.

Pokud se ale křeče a silné krvácení opravdu vyčerpají, je to alarmující signál. Může to být kvůli menoragii, proč je moje menstruace tak těžká? - tzv. menstruační nepravidelnosti, které jsou doprovázeny nadměrným výtokem.

Pokud zjistíte, že je více krve než obvykle, a křeče se staly bolestivějšími, poraďte se se svým gynekologem, abyste vyloučili hormonální nerovnováhu, děložní myomy, poruchy oběhu a další možná onemocnění.

3. Je možné sportovat během menstruace?

Je to možné a dokonce nutné. Role cvičení při léčbě menstruačních poruch: důkazy naznačují, že cvičení - zejména aerobní cvičení (chůze, běh, plavání, zumba, pilates, jóga) a strečink - může snížit bolest způsobenou děložními křečemi.

Upozorňujeme však, že je důležité naslouchat potřebám těla. Pokud pocítíte slabost a bolest, které odrazují od jakékoli snahy tvrdě pracovat, je lepší trénink odmítnout, přeplánovat tvrdou práci a místo toho jít na konzultaci s gynekologem.

4. Je možné plavat během menstruace v otevřených nádržích a bazénech? Co když se „tam“ něco dostane?

Pokud používáte tampony, rizika jsou minimální. Zaplavte si zdraví.

Toto doporučení platí i pro případy, kdy se ve vodě podle vašeho výběru vyskytují žraloci. Life hacker již napsal: neexistuje jediný potvrzený případ, kdy by dravec během jejího období zaútočil na plavce.

Obecně platí, že žraloci z nějakého důvodu dávají přednost lovu mužů.

5. Je pravda, že se menstruace zastaví ve vodě??

Ne. A když plavete a relaxujete ve vaně, děloha se nadále stahuje a menstruace pokračuje..

Jedinou nuancí je, že voda blokuje odtok krve. Z tohoto důvodu se zdá, jako by se během vodních procedur vylučovalo méně krve. Ale jakmile půjdete na (podmíněně) břeh, veškerá krev nahromaděná během plavby se vrhne k východu a menstruace bude pokračovat jako obvykle.

6. Jak dlouho lze nosit jeden tampon?

Lékaři doporučují syndrom toxického šoku ke změně tamponu každých 4 až 8 hodin.

Existuje však extrémně vzácná, ale velmi nebezpečná komplikace spojená s dlouhodobým používáním hygienických výrobků. To je toxický šok. Je to způsobeno bakteriemi, které normálně žijí na pokožce. Někdy pronikají vlákny tamponu a začínají se tam rychle množit a současně uvolňují obrovské množství toxinů. Důsledkem toho je těžká intoxikace, někdy dokonce smrtelná.

Pokud si nepamatujete přesně, kdy jste si vyměnili tampon, ale začnete se cítit jako v prvních dnech chřipky (horečka, zimnice, slabost, bolest hlavy, nevolnost), okamžitě zavolejte sanitku.

7. Může se tampon ztratit uvnitř? Například spadnout do lůna?

Vyloučeno Vagina není tak hluboká, jak by se mohlo zdát: její délka, dokonce ani ve vzrušeném stavu, nepřesahuje 17-18 cm. Když se do ní něco dostane, nějak se opírá o extrémně úzkou oblast - děložní čípek.

Cervix je ochranná bariéra, která nepropouští nic zbytečného: ani cizí bakterie, ani mechanické částice. Včetně samozřejmě tamponu. Prostě nemá kam propadnout.

8. Kolik krve by se mělo uvolnit během menstruace?

V průměru je období 30–70 ml (2–5 lžící) po celou dobu menstruace - nezáleží na tom, zda trvá tři dny nebo týden.

9. Ztrácím více krve! Je to velmi nebezpečné?

Záleží na tom, co znamená „více“. Pokud toto slovo znamená objem něco málo přes 4 polévkové lžíce, pak je to obecně normální. Jde o to, že menstruační tekutina není jen krev. Zahrnuje to, kolik krve ztratíte během menstruace? do sebe také částice sliznice dělohy.

Koncept „normálního objemu menstruační tekutiny“ se velmi liší. Každá menstruace je navíc odlišná: někdy je méně výtoku, někdy více. Pokud tedy nepociťujete bolestivé křeče, nevolnost, silnou slabost nebo jiné neobvyklé příznaky, jste pravděpodobně v pořádku..

Skutečně nebezpečná ztráta krve je vzácná. Buďte ale připraveni co nejdříve se poradit s gynekologem, pokud:

 • Krev několik hodin nasákne jednu nebo více vložek (tamponů) za hodinu.
 • Abyste zabránili únikům, musíte použít dvojitou ochranu: tampon i vložku současně.
 • Krvácení trvá déle než 7 dní.
 • Vaše období jsou tak bolestivá, že kvůli nim musíte změnit plány..
 • Menstruaci doprovází silná slabost, únava, závratě a další známky ztráty krve.

10. Je normální, že se sraženiny uvolňují?

Ano. Sraženiny jsou částice výstelky dělohy odmítnuté během menstruace. Pokud jejich průměr není větší než 2-2,5 cm, nemusíte se bát.

Pokud je sraženin více, nezapomeňte kontaktovat svého gynekologa. Takový výtok se často vyskytuje u cyst, polypů, děložního myomu. Na základě výsledků je nutné stanovit jejich příčinu a podstoupit léčbu.

11. Pokud test ukázal těhotenství a poté začala téct krev - jedná se o potrat?

 • Dva pruhy byly chybou. K tomu dochází, pokud jste například porušili pokyny a nechali test zůstat v moči déle, než je doporučeno. Nebo test vypršel.
 • Máte zvýšenou hladinu lidského choriového gonadotropinu (označovaného jako hCG nebo hCG). Hladina tohoto hormonu se zpravidla zvyšuje během těhotenství a je to tento hormon, který je fixován standardními testy zobrazujícími druhý proužek. V některých případech však může hCG stoupat z jiných důvodů než je těhotenství. Například kvůli užívání léků na plodnost. Nebo kvůli zdravotním problémům: hCG často roste s cystami a nádory vaječníků, některými chorobami ledvin, infekcemi močových cest atd..
 • Skutečně jste potratili. Nejčastěji se to stane, když se v oplodněném vajíčku vyskytnou chromozomální abnormality a děloha oplodněné vajíčko krátce po implantaci odmítne. Podle statistik potratů Americké asociace těhotných žen je 50-75% všech potratů přičítáno tomuto časnému druhu.

Ať už je to jakkoli, pokud test ukázal dva proužky a brzy začala menstruace, musíte navštívit gynekologa. Pouze lékař může zjistit, proč k tomu došlo, a vyloučit možná nebezpečná porušení.

12. Pokud menstruace nenastala, je to těhotenství?

Ve většině případů, pokud jste zdraví a sexuálně aktivní, ano. Menstruace, která nepřišla včas, je jednoznačným důvodem k nákupu testu a kontaktování gynekologa.

Někdy však vynechání menstruace nemá nic společného s těhotenstvím. Důvody pro zpoždění mohou být různé faktory, od hormonálních narušení až po jet lag, nutriční nedostatky nebo stres. A přesto stojí za to konzultovat s gynekologem.

13. A pokud vaše menstruace přišla, rozhodně to není těhotenství?

Téměř jistě. Pokud začnete vypouštět obvyklý objem, nejste těhotná Jsem těhotná? Časté dotazy týkající se raného těhotenství.

Je důležité si uvědomit, že přibližně 25-30% žen v časném těhotenství má špinění. Jejich důvody mohou být velmi odlišné: od zcela normálního krvácení z implantace po vyvíjející se infekci..

Je však téměř nemožné zaměnit je za skutečnou menstruaci: jsou příliš vzácné a krátkodobé..

14. Jak by měla menstruace vonět?

Normálně nic. Přesněji řečeno, neměli byste cítit žádnou zvláštní vůni, dokud ji záměrně nezachytíte. A když začnete, pocítíte jen kovový pach krve s sebemenší příměsí vaginálního jantaru.

Silný, štiplavý, hmatatelný zápach Proč páchne menstruace? často mluví o infekci. Nepokoušejte se to tedy jen maskovat - poraďte se se svým gynekologem!

A určitě musíte jít k lékaři, pokud si kromě neobvykle silného zápachu všimnete:

 • Zvýrazní žlutě nebo zeleně.
 • Menstruace bolestivější než obvykle.
 • Bolest a nepohodlí v žaludku a / nebo pánvi.
 • Zvýšení teploty.

Tyto příznaky jasně naznačují, že se zánět vyvíjí někde uvnitř..

15. U menstruace je normální kašel a dušnost.?

Je to spíše jedna z variant normy. Menstruace je doprovázena snížením hladiny ženského hormonu estrogenu a nedostatek ovlivňuje změny funkce plic ve vztahu k menstruačnímu cyklu u žen s cystickou fibrózou na plicích. V důsledku toho se může objevit kašel a mírná dušnost, které mizí spolu s menstruací..

16. Nástup menstruace lze určit hlasem?

Studie z roku 2011 zjistila, že hlasy žen poskytují podněty pro pravděpodobnost ovulace? Důležitost režimu vzorkování, že u žen během menstruace jsou pozorovány významné změny charakteristik hlasu. Obecně řečeno: před ovulací je ženský „hlas“ vyšší a melodičtější, rychlost řeči se zvyšuje a v době menstruace klesá zabarvení a tempo. Některé mladé dámy toho mají tolik, že je to zjevné i pro nezasvěcené uši..

17. Je pravda, že ženy s PMS jsou nervózní a nepředvídatelné??

Spíše impulzivnější. Například bylo stanoveno, že chování žen při utrácení je citlivé na menstruační cyklus, že těsně před menstruací utrácejí ženy více peněz a nakupují ukvapeně. Důvodem je skutečnost, že mladé dámy pociťují fyzické nepohodlí a hledají způsoby, jak se cítit lépe. Jedním z nich je i nepotlačitelné impulzivní nakupování.

18. Během svého období buďte hloupí?

Hormonální fluktuace mohou skutečně narušit paměť a koncentraci alespoň u některých žen Ne, období mozku ve skutečnosti není věc. Svou roli hraje také fyzické nepohodlí: zažívání nepříjemných pocitů v děloze, ženy jsou rozptýleny, rychleji se unavují a jsou méně soustředěné. Mluvit o poklesu mentálních schopností je v tomto případě stejné jako za předpokladu, že lidé během nachlazení zhloupnou..

19. Je možné barvit vlasy během menstruace?

Existuje představa, že hormonální výkyvy během menstruace nějak mění vlastnosti vlasů, kvůli nimž se barva špatně pokládá. Profesionální kadeřníci to však nepotvrzují Pravda o 6 mýtech o barvách vlasů. Výsledek barvení nezávisí na dni cyklu, takže přineste krásu, kdykoli chcete.

20. A rozšířit řasy?

Umět. Menstruace nemění vlastnosti vlasů, takže postup lepení „prodlužovačů“ řas bude přesně stejný jako v kterýkoli jiný den cyklu.

21. Říká se, že během menstruace nemusíte chodit k zubaři nebo se nechat depilovat, protože to bude bolet víc. To je pravda?

Ano, ale jen částečně. Prah bolesti skutečně mění vnímání bolesti napříč fázemi menstruačního cyklu u žen s chronickou bolestí. v závislosti na fázi cyklu. Snižuje se týden před menstruací. To znamená, že zubní ošetření nebo řekněme shugaring se vám bude zdát nepříjemnější než obvykle..

Ale po skončení menstruace a až do ovulace práh bolesti naopak roste. Stojí za to předepsat bolestivé postupy pro tato období..

22. Je možné podstoupit testy během menstruace?

Hodně záleží na tom, o jaké analýze mluvíme..

Například hladiny hemoglobinu se přirozeně snižují během ztráty krve, takže by bylo chybou měřit to během menstruace. Naproti tomu jsou hladiny cholesterolu vyšší v menstruačním cyklu, který ovlivňuje hladinu cholesterolu během období než dříve a po něm. Pokud užíváte léky proti bolesti, mohou také ovlivnit výsledky vašich testů..

Proto pokud je to možné, odložte testy krve a moči, dokud vaše menstruace neskončí. Pokud je analýza naléhavá, nezapomeňte se poradit se svým lékařem, aby dešifroval výsledky a upravil fázi vašeho cyklu..

23. Je možné si během menstruace podat vaginální čípky?

Můžete vsadit. Je však třeba mít na paměti, že krvácení může drogu smýt ještě předtím, než začne účinkovat. To znamená, že se také sníží účinnost léčby. Tato situace je zpravidla uvedena v pokynech pro konkrétní čípky..

Ve většině případů jsou svíčky předepisovány v kurzu, který by neměl být přerušován. Proto existují dvě možnosti řešení problému:

 • Začněte kurz tak, aby byl dokončen před nástupem menstruace. Pokud jsou například vaše svíčky navrženy na 10 dní používání, musíte kurz zahájit nejpozději 11–13 dní před plánovaným začátkem menstruace.
 • Používejte svíčky odolné vůči praní. Takové čípky jsou poměrně vzácné a stojí více než jejich protějšky. Zeptejte se svého gynekologa, kterému dávat přednost..

24. Je možné způsobit menstruaci do požadovaného data?

Obecně ano. Nejúčinnějším způsobem je začít užívat antikoncepční pilulky v cyklu před požadovaným datem. V tomto případě začne menstruace den nebo dva poté, co přestanete užívat pilulky..

Mezi další způsoby, jak vyvolat menstruaci, patří celá řada fyzikálních metod. Můžete si například dát horkou koupel nebo mít sex. Účinnost těchto metod je však mnohem nižší. A v každém případě je nelze kategoricky použít, pokud máte podezření, že jste těhotná..

25. Co pít nebo jíst, abyste oddálili menstruaci?

Jídlo ani pití neovlivňují nástup menstruace. Pokud chcete odložit menstruaci, pomohou vám pouze hormony, zejména antikoncepční pilulky. Menstruace nenastane, dokud nepřestanete užívat.

Kluci Tipy: Šest odvážných způsobů, jak podpořit dívku, když má „tyto dny“

Žena v červené kalhotky. Obrázek je ilustrativní.

Pokud si myslíte, že se vás období vašeho partnera netýká, pak jste na omylu, píše Lifter..

Neignorujte tuto část vztahu. Pokud si chcete s partnerkou vybudovat hluboký a blízký vztah, můžete ji v kritických dnech podpořit následujícím způsobem..

První pravidlo je základní: zdržte se hrubých vtipů, když má dívka menstruaci. Některé ženy pravidelně snášejí šikanu ohledně „kritických dnů“ a PMS.

Nedělej to. To vašemu partnerovi nepomůže a v budoucnu to rozhodně ovlivní váš vztah..

2. Nebojte se klást otázky.

Pokud něco nevíte, zeptejte se dívky. Musíte také pochopit, co se s ní děje. Nechovejte se, jako by vaše období nebylo vaší záležitostí..

Čím lépe dívce rozumíte, tím lépe se cítí. Zapojte se.

3. Neutíkejte před jejími emocemi.

Pokoušíte se utéct pokaždé, když váš partner dává průchod emocím? Pokud ano, přestaň. Jednou a navždy.

Nejhorší, co můžete jako partner udělat, je zavřít svou přítelkyni, když nejvíce potřebuje podporu. U většiny žen způsobuje PMS výkyvy nálady. Menstruace je spojena s hormonálními změnami, takže nával emocí je přirozený..

Představte si, že krvácíte z pochvy každý měsíc po dobu 40 let v řadě. V průměru má žena za celý život 450 období. Přemýšlejte o tom, pokud je pro vás těžké být s ní..

4. Buďte vnímaví.

Nic komplikovaného. Stačí reagovat na její potřeby..

Pokud potřebuje více prostoru, dejte jí prostor. Pokud chce, abys jí dala bolestivou vyhřívací podložku, dej jí vyhřívací podložku. Kupte si dort, promněte záda, proveďte relaxační masáž nohou nebo ji rozveselte.

Vytvářením pohodlí posilujete a prohlubujete svůj vztah. A dívka je vždy potěšena, když její partner ví o svém měsíčním cyklu..

5. Zásobte se vším, co potřebujete.

Ujistěte se, že máte doma vše, co potřebujete, od tamponů nebo vložek až po uklidňující dárky. Většina žen má chuť na čokoládu s PMS nebo bolestivou menstruací. Tak se připravte!

Pokud máte na skladě vše, co potřebujete, můžete dívku vždy utěšit a podpořit čokoládou - a svou přítomností.

6. Nenechte se šokovat, když něco uvidíte..

Někteří muži jsou zmatení nebo zastrašeni pohledem na krev.

To není „ošklivé“. To není „hrůza“. Pokud je to součást života vašeho partnera, pak je to součástí vašeho života..

Pamatujte: během menstruace potřebuje žena péči a náklonnost. Proto je hlavní věcí být vždy tam.!

10 tipů, které mužům pomohou překonat ženské PMS (10 fotografií)

10. Pochopte, že nerozumíte tomu, co je PMS.

Je nemožné, aby muži pochopili, čím žena prochází během PMS: tyto bolesti, krvácení každý měsíc a hormony, které tak podivně ovlivňují její tělo. To nejlepší, co muž v tuto chvíli může udělat, je soustředit se na lásku k ženě, uvědomit si, že toto období brzy uplyne a stará nálada se vrátí jeho milované.

9. Nech ji být sama

Během PMS je mnoho žen ráda sama, a to je v pořádku. Buď vám řeknou, abyste je na chvíli nechali na pokoji, nebo se vám začnou vyhýbat. Pokud se vám to stane, pak se neurazte a nepokoušejte se vnucovat, trvejte na společném trávení času. Vaším úkolem je počkat, až sama pochopí, že vás potřebuje. Žena potřebuje osobní prostor k tomu, aby plakala, křičela a dokonce ležela na posteli, nikým se nestyděla, a ještě mnohem více, což je pro ni jaksi trapné, když s vámi dělá. Udržujte si proto odstup, ale nechoďte daleko, protože může potřebovat vaši pomoc: otevřete plechovku, kupte zmrzlinu a čokoládu.

8. Dejte jí pauzu od rutinních povinností

Během PMS je pro ženu obzvláště obtížné pracovat celý den, pak chodit do obchodu, vařit, uklízet, pečovat o děti a domácí mazlíčky a dokonce věnovat dostatečnou pozornost muži. Pokuste se převzít některé z těchto povinností, dejte své milované pauzu, protože v tomto období trpí bolestmi a výkyvy nálady.

7. Nesměj se jejímu vzhledu a nepřisuzuj její chování PMS.

Během PMS se chování a vzhled ženy mohou mírně změnit, ale snažte se o tom nemluvit. Nehádejte se se ženou a neříkejte jí, že je kvůli PMS nerozumná, o to více byste se neměli smát vyrážkám na kůži. Předstírejte, že si nevšimnete změny. Přesvědčte ji, že je všechno v pořádku.

6. Plány společné zábavy je třeba předem projednat

Uznejte, vaše žena miluje, když ji překvapíte a vezmete do své oblíbené restaurace. Během PMS však může raději zůstat doma, protože křeče jsou bolestivé a způsobují velké nepohodlí. Pokud chcete pozvat svou milovanou na rande, předem s ní prodiskutujte své plány. Buďte empatičtí a ohleduplní k ženě a jejím přáním..

5. Připravte se na výkyvy nálady

Všechny ženy jsou jiné a každá zažívá PMS svým vlastním způsobem. Pokud žena v tomto období trpí výkyvy nálady, pak může na muže začít od nuly křičet, plakat, být náhle přítulná, přísahat lásce ke svému vyvolenému a potom se na něj může bez důvodu vrhnout i pěstmi. A tak v kruhu. Pamatujte, že žena v tomto období nemůže úplně ovládat emoce a stále vás miluje. Buďte připraveni na její výkyvy nálady, snažte se ji uklidnit a pomoci jí ovládat emoce..

4. Přineste jí čokoládu

Každý ví, že pes je nejlepším přítelem člověka, ale muži by si měli pamatovat, že nejlepším přítelem ženy je čokoláda. Během tohoto měsíčního období z vás bolest a nepohodlí nezmizí a neublíží ženě trávit čas se svým nejlepším přítelem - čokoládou. Pokud je vaše žena šťastná, pak budete šťastní i vy! Čokoláda není jen sladkost, je to přítel, lék a řešení většiny světových problémů.

3. Znáte odpovědi na všechny její otázky týkající se PMS? Nechte si je pro sebe!

Muži vždy chtějí poradit ženě, jak se vypořádat s její bolestí, nepohodlí, výkyvy nálady a se všemi ostatními složkami PMS. Měli byste si pamatovat, že s PMS byla obeznámena mnohem déle než s vámi a už dlouho zkoušela vše, co jí chcete poradit. Můžete jí však výrazně pomoci: dát jí masáž, koupit čokoládu, přinést jí šálek čaje nebo kakaa a můžete dokonce péct dort. Pokuste se ji uvolnit a pobavit, nedopusťte, aby se žena cítila jako idiot, protože si myslíte, že potřebuje pouze léky proti bolesti..

2. Očekávejte změny ve svém intimním vztahu.

Některé ženy mohou během PMS pociťovat zvýšený sexuální apetit, zatímco jiné odolávají dokonce i dotyku. Bez ohledu na váš případ musíte ženě poskytnout podporu a porozumění. Několik nocí bez sexu ještě nikoho nezabilo a vydejte svou energii na péči o svou milovanou, protože pro vás tolik znamená.

1. Řekněte a ukažte ženě, že ji milujete

Láska je mnohem víc než cit, je to také závazek. Během PMS musí žena vědět, že si jí vážíte, že je nejkrásnější na celém světě a vy s ní chcete jen být. Láska bude silnější než její hormony a navzdory bolesti se s vámi žena začne usmívat. Buďte trpěliví, laskaví ke své vyvolené, nehněvejte se na ni. Zapomeňte na sobectví a nepočítejte chyby své milované, ať je vždy pod vaší ochranou. Pokud projevíte svou lásku, obdržíte od ženy tolik lásky, že zastíní jakékoli prožité útrapy..

Jak pomoci dívce projít „těmito“ dny

Náš zkušený tým editorů a výzkumníků přispěl k tomuto článku a zkontroloval jeho přesnost a úplnost..

Tým správy obsahu wikiHow pečlivě sleduje práci editorů, aby zajistil, že každý článek splňuje naše vysoké standardy kvality.

Během menstruace ženy pociťují mnoho nepříjemných pocitů: křeče, nadýmání, zácpu, bolesti hlavy a samozřejmě změny nálady. Pozorováním milovaného člověka, který má menstruaci, se můžete rozhodnout, že nemůžete nic dělat. Ve skutečnosti však můžete udělat několik věcí, abyste ženě pomohli cítit se lépe. Pro začátečníky pomozte zmírnit fyzické příznaky zakoupením léků proti bolesti a potravin bohatých na vlákninu z lékárny. Poté ženu emocionálně podpořte a pomozte jí po domě..

„Možná je můžeš převést na jiný den?“ Nejsmyslnější výroky mužů o menstruaci

Před nějakou dobou uživatel Twitteru @brownandbella vyzval ženy, aby se podělily o příběhy o nejsmyslnějších výrokech mužů o menstruaci a ženské fyziologii obecně. Příspěvek způsobil velkou odezvu od předplatitelů a do dnešního dne shromáždil asi 20 tisíc lajků a více než 11 tisíc komentářů.

Uživatelé dychtivě reagovali na autorovo volání. Zde jsou některé ze skutečných příběhů, které vyprávěli:

"Chodil jsem s mužem, který mě požádal, abych přeložil jeho období tak, aby se to neshodovalo s jeho narozeninami." Nikdy jsme se mu nedostali “- @Jillhopkins

"Měl jsem 21letého chlapce, který netušil, že menstruace má něco společného s krvácením." Jednoho dne se mě zeptal, jak by dívky věděly, že jejich menstruace skončila. Odpověděl jsem: „Krev přestane téct.“ "Takže krvácíš." „- zakřičel a doslova vyskočil ode mne“ - @LitAgentMarini

"Jsem ženatý 13 let." A každý měsíc můj manžel křičel: „Znovu. „Ano, znovu. Omlouvám se, že jsem je nemohl vypnout. Upozornění na spoilery: příští měsíc se opět objeví "- @KristyInCA

"Přátelé mého přítele se mě jednou zeptali, co si myslím o tom, že moje oblíbená barva je modrá. Chudáci si mysleli, že to vypadá přesně jako reklama na tampon. “- @jennschiffer

"Slyšel jsem to minulý víkend." Muž si opravdu myslel, že ženy během menstruace vytáhnou malé vajíčko - jako milé překvapení “- @RHanniganWrites

"Jeden můj starší příbuzný řekl, že moje dítě onemocnělo, protože jsem ho kojila." A je to nepasterizované “- @ rosalina1001

"Představte si: už dokončujeme školu, když najednou někteří kluci z mé třídy najednou zjistí, že menstruace, jak se ukázalo, nezačíná a nekončí podle naší vůle." Nevěděli, že v noci teče krev, a nevěděli ani o existenci menstruační bolesti. “- @earzeg

"Jsem na operačním sále a dělám císařský řez porodící ženě." A anesteziolog (muž) najednou prohlásí, že si ženy při porodu nezaslouží léky proti bolesti, protože musí vyřešit Evin původní hřích. Dodává, že anestezie pro císařský řez „podvádí systém“. Ale doktor v této nemocnici pracoval celý život “- @njokingumi

"Je naprosto normální zažít tento druh bolesti během sexu." Proto si to ženy užívají méně než muži, “řekl můj gynekolog. Utíkal jsem od něj tak rychle, jak jsem mohl “- @juliaferaioli

„Můj přítel se mě jednou zeptal, proč to„ nevymáčkneme najednou “, ale místo toho„ natáhneme celý proces na 7 dní “- @allysonholly

"Jednému chlápkovi jsem vysvětloval, co je tampon." Začala slovy: „Takže na konci každého menstruačního cyklu má žena menstruaci...“ Najednou se na mě divně podíval - jako bych měl deset hlav a řekl: „Každý měsíc. Myslel jsem, že tohle máš jen jednou... „Takže jsem se ještě nikdy nezasmál...“ - @jamaican_Ivy

"Jeden známý dvacetiletý známý si myslel, že všechny ženy na planetě měly menstruaci současně." A toto vše má na starosti Měsíc “- @Regina_Griffin

"Řekl jsem svému bývalému, že musím jít do lékárny na tampon, protože menstruace šla." A on odpověděl: „No, jen je drž doma.“ Myslel si, že to dokážeme ovládat jako močení. “- @lupespace

Muži se později připojili ke konverzaci. Čtvrtina z nich přiznala, že „vůbec netuší“, co je pánevní dno a proč je vůbec potřeba. Jeden dvacátý věří, že je to stejné jako pánev. A někteří navrhli, že se jedná o nějaký druh tanečního prvku.

Stále si myslíte, že hodiny sexuální výchovy ve škole budou nadbytečné?

Během menstruace můžete nebo nemůžete mít sex

Kvůli hormonálním změnám v těle před kritickými dny a během nich mnoho žen během tohoto období zvýšilo libido. V tomto ohledu vyvstává otázka ohledně bezpečnosti sexu během menstruace pro zdraví. Dodržováním jednoduchých pravidel a doporučení odborníků se můžete vyhnout nepříjemným následkům.

Sex během menstruace očima muže

Sexuální preference mužů během kritických dnů jejich partnera lze podmíněně rozdělit do 3 skupin:

 1. Většina silnějšího pohlaví nevítá pohlavní styk během menstruace kvůli znechucení. Mnoho lidí, kteří měli tradiční sex, připouští, že kvůli stresu obou partnerů moc potěšení nemají a raději se dnes zdržují intimních vztahů. Ženy se obávají, že výtok neznečistí postel a často pociťují bolestivé pocity alespoň první den, takže nemohou relaxovat a relaxovat, což ovlivňuje kvalitu sexu.
 2. Někteří muži během tohoto období prožívají se ženou intenzivnější pocity intimity. Ale není jich tolik, podle statistik patří takové preference k menšině..
 3. Menstruační sex někdy praktikují fanoušci experimentování a hraní rolí. Podle anonymních průzkumů veřejného mínění se manželům pomocí menstruujících žen podařilo uskutečnit fantazii panenského partnera, ale takové experimenty jsou ojedinělé..

Více než polovina mladých zdravých kluků chce sex kdykoli, včetně těch kritických. Jeho rozmanitost pro ně ale není zásadní a ochotně souhlasí s alternativními možnostmi.

Mnoho mužů je také připraveno odložit intimitu na několik dní a mít sex po menstruaci..

Co se stane během sexu s menstruací

Někteří odborníci tvrdí, že tyto vzorce během kritických dnů:

 • pokud je žena zdravá, zvyšuje se touha po sexu před menstruací a první den cyklu;
 • pokud existují patologie, pak se libido zvyšuje s menstruací po celou dobu.

Pro takové závěry neexistuje žádné vědecké zdůvodnění; většina gynekologů a sexuologů má sklon věřit, že sexuální touha stále závisí na individuálních vlastnostech fyziologie ženy. Mnoho žen si však všimne, že sexuální vzrušení během menstruace se zvyšuje..

Během pohlavního styku, kdy se penis pohybuje do pochvy, je výtok, který vychází z dělohy, tlačen zpět do něj přes mírně otevřený děložní čípek. To může vést ke škodlivým účinkům na zdraví, zejména endometrióze..

Menstruace u zdravé ženy vychází z normálních kontrakcí dělohy. Pokud během sexu dostane orgasmus, pak jsou intenzivnější a uvolňuje se více krve, což podle některých odborníků ovlivňuje délku menstruace ve směru snižování.

V posledních dnech, kdy je objem výtoku snížen, je sex považován za méně nebezpečný, ale aby se zabránilo infekčním chorobám, doporučuje se používat kondom.

Než to dívce hrozí

Mezi zdravotnickými pracovníky je v kritických dnech více odpůrců sexu. Mají pro tuto pozici silné fyziologické důvody. Hlavní důvody, proč se nemůžete v tomto období milovat:

 1. Riziko vstupu infekcí do dělohy se významně zvyšuje. Jeho tkáně jsou volné, citlivé na mikroorganismy a zranitelnější. Cervix je během menstruace mírně otevřený, z něj vychází vylučovaná krev. Podle lékařských údajů, pokud má žena infekční a bakteriální onemocnění, během tohoto období se zhoršují.
 2. Sexuální styk během menstruace je také nebezpečný kvůli takovému jevu jako je reflux. Je nepřirozenou překážkou průtoku krve a tlačí ji partnerovým penisem do opačného směru. To je plné výskytu endometriózy - po pohlavním styku vstupuje odmítnutá krev do břišní dutiny, zakořenuje se a roste tam. Patologie může vést k velmi vážným následkům pro zdraví žen, zejména k neschopnosti porodit dítě. Problém je řešen pouze chirurgickou metodou. Proto je rozšířený názor, že pouze nezajištěná komunikace je nebezpečná z důvodu rizika nákazy infekčními chorobami, chybný.
 3. Může dojít k narušení menstruační funkce, což je doprovázeno celkovým zhoršením pohody a silnými křečovitými bolestmi v podbřišku. Důsledky: cyklus se ztrácí, objevují se odchylky jako amenorea, epimenorea, menoragie, anovulace.
 4. Pokud je menstruace doprovázena silnou bolestí, je velmi pravděpodobné, že jejich příčina není v normálních hormonálních změnách, ale v existujících patologických stavech. Nejběžnější jsou zánětlivá onemocnění bakteriální nebo infekční etiologie a endometrióza. Vaginální styk je ještě zhorší - i když používáte kondom.
 5. Dalším důvodem, proč nemůžete během menstruace bez antikoncepce být, je nechtěné těhotenství. Pravděpodobnost početí je obzvláště vysoká u dívek, jejichž cyklus je nestabilní kvůli různým okolnostem: dospívání a první menstruace, začátek užívání perorální antikoncepce, stres, změna klimatu.

Jak se vyhnout následkům

Pokud v kritických dnech není příležitost zdržet se intimity, důrazně doporučujeme dodržovat jednoduchá pravidla:

 1. Je nutné mít sex s kondomem. Tím se minimalizují rizika nákazy pohlavně přenosnými chorobami obou partnerů, ale nebude to chránit před pravděpodobností endometriózy u ženy a zhoršením stávajících patologických stavů. Ochrana je také nezbytná, aby se zabránilo nechtěnému těhotenství. Podle gynekologů může dojít k početí v kterýkoli den menstruace, jeho pravděpodobnost se zvyšuje 5. den cyklu a pokračuje až do 16. dne.
 2. Pokud je bolest v podbřišku velmi silná, je lepší intimitu odmítnout. Pokud k nim dojde během sexu, musí být pohlavní styk zastaven..
 3. Je lepší se zdržet komunikace v prvních 2 dnech, kdy je výtok nejhojnější.
 4. Mnoho mladých lidí se mylně domnívá, že anální sex pomůže vyhnout se riziku nákazy infekčními chorobami. V konečníku jsou E. coli, které se pravděpodobně dostanou do pochvy - mezi ní a konečníkem je velmi malá vzdálenost. V tomto případě má žena akutní zánětlivý proces. Proto je také lepší se tohoto druhu intimity zdržet..
 5. Oba partneři musí dodržovat pravidla hygieny - osprchovat se a provést všechny potřebné procedury před pohlavním stykem. Ženám se nedoporučuje používat toaletní mýdlo, je lepší dát přednost gelům na intimní hygienu. Mají složení, které je vhodnější pro fyziologii pohlavních orgánů..
 6. Aby nedošlo ke znečištění postelí a oblečení, můžete mít sex v koupelně nebo ve sprše. Díky tomu bude tento proces maximálně hygienický a diverzifikuje se intimní život páru..
 7. Aby se minimalizoval tok vylučované krve, doporučuje se pohlavní styk provádět v těch pozicích, ve kterých je průnik mělký, například v misionáři (muž nahoře).

Odborníci a zkušení milenci jsou jednomyslní v názoru, že pokud máte sex v poslední den menstruace a používáte antikoncepci, pak se pohlavní styk prakticky neliší od obvyklého ani v pocitu, ani v nebezpečí.

Žena již nemá prakticky žádný výtok, a pokud se objeví, jsou rozmazané..

Některé progresivní výzkumy naznačují, že během menstruace můžete mít sex. To je odůvodněno rostoucí potřebou některých žen v dnešní době..

Jak může být sex užitečný během vašeho období

Milování během menstruace může být prospěšné vzhledem k účinkům na vaše tělo:

 1. Pokud žena v těchto dnech zažívá bolestivé pocity, pak je podle některých odborníků intimní vztah omezuje.
 2. Sex může ovlivnit délku menstruace - kvůli kontrakci dělohy během intimity a orgasmu končí menstruační krvácení v průměru rychleji o 1 den.
 3. Mnoho z nežného pohlaví se vyznačuje zvýšenou citlivostí a vzrušivostí, takže pohlavní styk přináší více potěšení.
 4. Pokud partneři nemusí abstinovat, má to příznivý vliv na jejich náladu, zvláště pokud se ukáže, že sex je jasný.
 5. Během sexu menstruace vytváří další vlhkost v pochvě, což je druh maziva. To v řadě případů pozitivně ovlivňuje pocity obou partnerů. Ale někdy je krev tekutější než mazivo, naopak otupuje potěšení z procesu.

Proč je sex během menstruace pro muže nebezpečný

Kromě toho, že sex během menstruace může poškodit zdraví ženy, musí silnější pohlaví vědět, jak je to pro ně nebezpečné. Při nechráněném pohlavním styku se významně zvyšuje riziko infekcí vstupujících do mikroflóry mužských pohlavních orgánů.

Důvodem je, že sekrece krve v kritických dnech jsou vynikající živnou půdou pro životně důležitou aktivitu bakterií a jiných patogenních mikroorganismů. Pokud je žena v současné době nemocná, je pravděpodobnost infekce muže velmi vysoká.

Nechráněný sex a v kritické dny může navíc skončit těhotenstvím. Pokud to tedy není žádoucí, je lepší používat kondomy..

Na otázku, zda je možné mít sex během menstruace, sexuologové a gynekologové stále odpovídají kladně. Kromě tradičního vaginálního kontaktu může být nahrazen orálním sexem a mazlením, při kterém fyziologické potěšení dostane pouze muž. To vám umožní vyhnout se nežádoucím následkům a diverzifikovat váš intimní život. Pokud přesto existuje silná touha po intimitě, je nutné dodržovat pravidla, která minimalizují rizika spojená s komunikací.

Jak se vypořádat s jejími rozmary a PMS

04/02/2018 v 11:38

Zakladatel „AKLONI“, trenér osobního růstu

04/02/2018 v 11:38

V minulém článku jste se dozvěděli o tom, jak vás žena mohla kastrovat. Dnes vám řeknu, jak přežít s jejím PMS a vyrovnat se s ženskými rozmary..

Zajímají vás tedy strašidelná tři písmena, která jste viděli v názvu? Co dělat a jak se chovat, když má vaše přítelkyně PMS a ona na vás spěchá kouřem z uší za každé špatné slovo?

Žena PMS se objevuje jednou za měsíc, jako zvířecí polovina vlkodlaka.

Život a jednání s tímto vlkodlakem bude snazší, pokud ho milujete. Rada, kterou vám dám, se snadno použije. Ale pouze když na to máte touhu. Protože hlavní věc, kterou tam potřebujete, je trpělivost. Hodně trpělivosti. Přeprava trpělivosti je jednoduchá.

Pokud se vám mladá dáma nelíbí, nechte ji během úplňku PMS. Nebo v tuto chvíli nedělejte data, to je vše. Nechť hodí všechny své hovno na někoho jiného. Zároveň jí bude chybět.

Tato instrukce je určena pro muže, kteří chtějí bezpečně přežít všechna období psychózy dívek a netrpět.

Jak se vypořádat s jejími rozmary a PMS:

 1. Co je PMS?
 2. Co chce žena během PMS?
 3. Průvodce přežití během její PMS.
 4. Hlavní tajemství přežití.
 5. Ženské rozmary.
 6. Caprice jako manipulace.

Co je PMS?

Jedná se o vliv hormonů na psychiku ženy v období před menstruací, které jsou dívky velmi zřídka schopné kontrolovat. Může se projevovat jako únava, podrážděnost, časté výkyvy nálady a nekonečný příjem nekontrolované chuti k jídlu.

Nejčastěji dívka nechápe, proč ji všechno tolik rozzuří, a hledá viníka. S největší pravděpodobností to budete vy. V tomto případě se sladká a láskyplná žena rychle změní na zubatou, rohatou a ocasem. Zhltne vám všechny nervy a najde chybu se vším, co ji jen zaujme.

Bude schopná uklidnit její náladu, pouze pokud si uvědomí, že se kvůli hormonům chová unášenlivě. Nebo pokud jí řeknete přímo, že již přešla na ultrazvuk, a slyší to jen psi a netopýři. A budete tvrdit, že její slova a rozhodnutí jsou jen důsledky vlivu času v měsíci.

Pokud si dívka uvědomí, že je to tak, a vy ji uklidníte a obejmete ji včas, bouře skončí. Pamatujte však, že se jedná o dočasné opatření. Jakékoli skřípání nemazaných dveří, ponožka pod radiátorem nebo špinavý šálek v dřezu mohou vaši smrt výrazně přiblížit..

Co chce žena během PMS?

S největší pravděpodobností sama neví, co chce. Jako ve skutečnosti v každodenním životě. Možná čokoláda. Možná objetí. Možná vaše krev. Nemůžete hádat. Jednejte podle okolností. A zkuste do ní nalít pozitivně.

Jak tomu rozumět a jednat logicky? To je pravda, v žádném případě.

Chcete-li zhruba porovnat její stav s tím, s čím se seznámíte, nezapomeňte na sebe jako teenagera během boje. Pamatujete si, jak vám na oči padá červeno-bílý závoj, se kterým nemůžete nic dělat a už se neovládáte? Tak se mladá dívka cítí během zábavných dnů..

Můžete předpokládat, že je posedlá démonem, který vrhá blesk na všechny strany, který sám za pár dní projde.

Chcete mít vztah na starosti? Chceš být milován? Chci být hledaný?

Získejte 3 video lekce z uzavřeného kurzu „Jak mít na starosti vztah“

Lekce 1: Jak si vybrat přítelkyni pro vztah;
Lekce 2: Jak přimět dívku, aby se do vás zamilovala;
Lekce 3: Jak se do ní zamilovat a stát se jejím.

ze kterého se dozvíte:

1. Jak správně vybrat partnera;
2. Jak přestat být unesen jejími záchvaty vzteku a vymýváním mozků;
3. Jak vybudovat vztah, kde jste ten hlavní.

Jak se chovat během jejího PMS?

 • Nedělej si ze mě srandu. Dívky s PMS nemají smysl pro humor! Pouze drama. Dívky už slyší dost vtipů o menstruaci. To je pro ně nepříjemná součást života. A díky tvým komentářům se její rohy zvětší. Pochopte, že pro ni musíte být důvěrníkem, ke kterému může přijít a plakat. Kdo ji uklidní a podpoří.
 • Zapojte se. Pokud něco nevíte, zeptejte se. Chápete, že PMS a menstruace nebyly vašimi problémy až do chvíle, kdy jste měli přítelkyni. A s ní všechno toto štěstí přichází v sadě. Zjistěte tedy, co se s ní v tuto chvíli děje. Díky vaší pozornosti se bude cítit chráněna a potřebná. Vedle někoho, komu je to jedno, bude se i v takových nervózních dnech cítit co nejpohodlněji..
 • Nedávejte ji odtamtud pryč. Ano, pohled není nejpříjemnější. Sex není povolen a na náznak ústního uspokojení vrhla záchvat vzteku. Co dělat? Představte si, že váš penis krvácí každý měsíc po dobu 3–5 dnů. A pochopíte, že se jí nic zábavného neděje. Lepší podpora a uklidnění, odvádění pozornosti od negativity. A nevadí vám emocionalita. Pokořte se.
 • Neobviňujte všechny své boje z PMS. Pokud nedodržíte její cyklus, nemusíte se ptát pokaždé, když vzplane, jestli má stejné dny, protože je tak šílená. To jen dále zničí její náladu. S největší pravděpodobností je problém hlubší. Přijít na to.

Přísné tajemství přežití jejího PMS.

Víte, ženy reagují na naše činy svými emocemi. A projevují je v reakci na to, s čím se v životě setkávají. Během PMS jsou emoce dívek ohromující, je jich příliš mnoho. Ale co?

Stále záleží na okolních událostech. Proto to, co do něj nalijete, získáte díky hormonům dvojnásobný výkon. Nálada vašeho vlkodlaka silně závisí na vašem chování, i když je naštvaná na maličkosti.

Je lepší nechat všechna důležitá rozhodnutí na dobu, kdy je milovaná v mysli..

Ženské rozmary.

Co je to? Jedna ze složek ženské povahy nebo úmyslné manipulace? Rozmar je houževnatost, tvrdohlavost, výstřednost, rozmar. Co žena dostala do hlavy a odtud se nedostala.

Jak se vypořádat s jejími rozmary? Řeknu to: filozoficky.

Pochopte, každá dívka bude dříve či později vrtošivá a odmítne něco, co nechce. Nebo trvat na tom, co chce. Vnímejte ji jako dítě, kterému se můžete příjemně věnovat a dělat ústupky, nebo ji můžete dát na místo, pokud zachází příliš daleko.

Pouze dítě nedokáže vysvětlit, co se mu děje. Že má bolesti nebo je mu nepříjemné. A ta dívka - vaším jediným úkolem je možná ji slyšet. Nejčastěji jsou rozmary spojeny s nedostatkem pozornosti, náklonnosti a péče.

Pamatujte jednou provždy: všechno, co mladá dáma dělá, je pro vás.

Rozumíš? Není to jen tak, všechno má svůj důvod a všechno lze vysvětlit, jen to slyšet.

Caprice jako manipulace.

Může se však stát, že žena začne být vrtošivá, aby dosáhla toho, co chce.

Některé mladé dámy obecně věří, že muži by měli plnit všechny své rozmary. S tímto typem žen byste se neměli vůbec pohrávat. A pokud uvidíte, že uspokojuje své touhy smutnýma očima, pak raději utíkejte. Vysaje z vás veškerou kořist, nervy a energii.

Chcete-li rozlišit rozmary od manipulace, pochopte, co z toho nakonec dostane. Pokud je to nějaká výhoda, pak jste využíváni. Pokud chce v životě více pozornosti, péče a ve skutečnosti vás, pak jí to nedáte.

A je také důležité, zda chcete plnit její rozmary. Pokud se vám líbí její šťastný úsměv z dárku, pak ho věnujte! Pokud jste oba v pohodě, nemusíte si dělat starosti a trápit se..

Pokud vás však něco znepokojilo, pokud se stane něco nepříjemného, ​​je čas zaznít poplach. I když je to poptávka po pozornosti. Pokud to nechcete rozdávat, znamená to, že vedle vás je špatná slečna, kterou potřebujete..

Přečíst článek? Jak je ale možné toto všechno uplatnit v praxi? Jak se stát lídrem ve vztazích?

Dozvíte se o tom na placeném školení „Jak se stát hlavní věcí ve vztahu“.

Získejte 3 video lekce ZDARMA z tohoto kurzu:

Lekce 1: Jak si vybrat přítelkyni pro vztah;
Lekce 2: Jak přimět dívku, aby se do vás zamilovala;
Lekce 3: Jak se do ní zamilovat a stát se jejím.

Zaregistrujte se a získejte 3 videonávody >> https://bit.ly/3dcwT69

Vaše změny po zhlédnutí videonávodů:

1. Naučíte se správně vybrat partnera;
2. Obdržíte instrukci „antikabluk“ a budete vždy nahoře;
3. Staňte se lídrem ve vztazích.

Zaregistrujte se a získejte 3 videonávody >> https://bit.ly/3dcwT69

ZÍSKEJTE 3 VIDEO LEKCE ZDARMA

Určitě si přečtěte tyto články od Antona Glomozdy:

Autor: Rebenok.online · Publikováno 8. ledna 2017 · Aktualizováno 14. února 2019K asymptomatickému dozrávání oocytů dochází pouze ve vzácných případech.