Bazální teplota od A do Z.

Naši vládci jsou plánovači. Vyzkoušejte a vyjádřete svůj názor! ->

* Drazí přátelé! Ano, toto je reklama, točte se takhle!

Otehotnění při zrušení duphastonu? Můj rozvrh.

Dívky, řekněte mi, pokud přestanete užívat duphaston, můžete otěhotnět? Piju už 5 měsíců.. A žádný výsledek... tady je můj poslední plán BT www.my-bt.ru/gr/314263

Přečíst 16 komentářů:

A za jakým účelem to pijete? selhání druhé fáze?

Solko, došlo k hormonálnímu narušení a menstruace nebyla pravidelná + PCOS

Myslím. S takovou diagnózou je nepravděpodobné, že duphaston je všelék, s jehož pomocí můžete způsobit pouze menstruaci, potřebujete úplně jinou léčbu... A jak tomu rozumím, nemáte ani ovulaci?

Dobrý článek o PCOS!
http://www.medkrug.ru/community/show_thread/138?thread=43348
přečtěte si, možná pro sebe zjistíte, že je to užitečné)

Solka, a nevím, jestli ji mám nebo ne, měřila jsem BT poprvé, pokud se podíváš na plán, vypadá to, že tam je, ale těhotenství není...

A na základě čeho jste to dostali? Mám také takovou byaku ((ale v první jsem měla ovulaci a dyufaston je kecy, nepomůže vám to, pila jsem to 4 měsíce, nulový smysl, tady musíte najít dobrého lékaře,

Mashulya 2014, ukázaly výsledky ultrazvuku malé pánve

Mashulya 2014, stále byla nepravidelná období, dyufaston pro mě vše normalizoval - měsíce přicházejí včas, to neznamená, že probíhá také ovulace?

Jaké dny cyklistiky pijete??

[email protected], od 15. do 25. dne c.

Lenkamedia, když není ovulace, no, řekl mi to můj lékař, mám vysokou hladinu lg a testosteronu, to je jasný důkaz toho, užívali jste hormony pro hormony? Nevím, po zrušení dyufastonu můj cyklus skákal a tančil.

Lenkamedia, měsíc
přijďte včas, to neznamená, že a
dochází k ovulaci?... ne, to neznamená... pravidelná menstruace přichází na pozadí dyufastonu a musíte ji pít až po potvrzené ovulaci, jinak ji potlačuje duff

Lenkamedia, ano, soudě podle plánu ovulace, měl jsi krásný plán... ale kdybych byl tebou, zkontroloval bych hormony a udělal ultrazvuk

Podle mého názoru byla otázka původně položena nesprávně. Při zrušení duphastonu neotěhotní. Existuje koncept „odrazového efektu“. To znamená, že zpočátku omezují přirozenou ovulaci po dobu několika měsíců perorálními hormonálními antikoncepčními prostředky, a pak tělo „vystřelí“ a na tomto pozadí otěhotníte.

Duphaston je lék s nedostatkem progesteronu po ovulaci k udržení přirozeného těhotenství nebo k vyrovnání hormonálního pozadí za účelem zlepšení ovulace. A pokud máte PCOS a nemáte normální ovulaci, PROČ ji pijete? Navíc je předepsán až po testování hormonů v 7dpo.

Zdá se mi, že prvním úkolem je dosáhnout vlastní plné ovulace. Bylo by skvělé mít kompetentní hormonální léčbu, a nejen to, jak to pomohlo Masha Petrově, pak mi pomůže vypořádat se s polycystickými vaječníky pomocí laparoskopie. A poté upravte recepty lékaře konzultací s dívkami na místě se stejnou diagnózou.

Takto vidím situaci. A ty? ;-)

Včera jsem si tady přečetl vše o tomto tématu. A to jsem našel. S PCOS může být O dobře. Ale nemusí být. Ultrazvukem se PCOS nedává. Zdá se, že jde o velmi obtížnou diagnózu, pro kterou je provedena analýza hormonů a inzulínové rezistence (přečtěte si o ní sami v zeleném poli). Pokud dodržíte harmonogram, měli byste pít dufu až po O, což nejlépe potvrdí ultrazvuk. A ve vašem případě, s podezřením na PCOS, je objasnění přítomnosti O, jak to chápu, obecně povinné. Obecně byste neměli jen spolknout houbu. Najděte dobrého a kompetentního lékaře, který vám pošle hormony a už je použije k určení, jak normalizovat váš cyklus.

Agara, už jsem byl zmatený.. Před rokem jsem prošel testy na hormony a byly hrozné) a udělal jsem dvakrát ultrazvuk a tam mi řekli, že mám polycystické vaječníky... Pak jsem nechtěl otěhotnět a lékař mi předepsal jess... Pak zvracela to a ona mi řekla, že teď je čas otěhotnět, ale já jsem nechtěl... Když jsem se znovu připravil, šel jsem k ní, vzal si hormony, byly normální, ale předepsala mi dyufaston, tak to piju... ale smysl je 0, to je Myslím, že přestat a zůstat bez něj

Kdo otěhotněl po zrušení Duphastona?

pokyny na pomoc. jaké zrušení.
farmaceutický účinek

Dydrogesteron se ve své molekulární struktuře, chemických a farmakologických vlastnostech velmi podobá přirozenému progesteronu. Vzhledem k tomu, že dydrogesteron není derivátem testosteronu, nemá vedlejší účinky charakteristické pro většinu syntetických progestogenů, tzv. Androgenní progestogeny..

Dydrogesteron nemá estrogenní, androgenní, anabolické, glukokortikoidní a termogenní účinky. Jako progestogenní složka hormonální substituční terapie (HRT) v menopauze přispívá dydrogesteron k zachování příznivého účinku estrogenů na lipidový profil krve. Na rozdíl od estrogenů, které obvykle negativně ovlivňují systém srážení krve, však dydrogesteron neovlivňuje parametry srážlivosti. Nemá nepříznivý vliv na metabolismus sacharidů a funkci jater.

Dydrogesteron, když se podává orálně, selektivně ovlivňuje endometrium, čímž brání zvýšenému riziku hyperplazie endometria a / nebo karcinogeneze v podmínkách přebytku estrogenu. Je indikován ve všech případech endogenního nedostatku progesteronu..

Droga nemá antikoncepční účinek.

Při léčbě dydrogesteronem je terapeutického účinku dosaženo bez potlačení ovulace nebo narušení menstruační funkce. Dydrogesteron umožňuje koncepci a udržení těhotenství během léčby.

na pozadí zrušení můžete otěhotnět po infračerveném a antikoncepčním postupu. duphaston nemá abstinenční syndrom.

máma zdravého dítěte

těhotenství po vysazení duphastonu?

Příspěvek od maminky zdravých dětí 13. října 2009

78 512 zobrazení

Ahoj! Dívky, v září jsem měla 3. cyklus, protože jsem pila dyufaston (jak předepsal lékař). ten měsíc jsme žili na otevřeném prostranství a nic se nestalo, i když se zdá, že prolaktin se vrátil k normálu a progesteron je normální. Myslím, může někdo otěhotnět po zrušení dyufastonu?

17 komentářů

Doporučené komentáře

Připojte se k našim diskusím!

Chcete-li přidat komentář, musíte být uživatelem.

Vytvořit účet

Zaregistrujte se a získejte účet. Je to jednoduché!

Vejít do

Již zaregistrované? Přihlaste se zde.

To nejlepší na webu

Těhotenství a menstruace

Wobenzym zvyšuje pravděpodobnost početí

Kdy si mohu udělat těhotenský test?

Populární témata

Autor: Tarakashka
Vytvořeno před 8 hodinami

Autor: diana2020
Vytvořeno před 10 hodinami

Autor: Odarka1
Vytvořeno před 5 hodinami

Autor: Bublik30
Vytvořeno před 10 hodinami

Autor: Nyusya913
Vytvořeno před 3 hodinami

Autor: PoMiDoRk @
Vytvořeno před 13 hodinami

Autor: Shunihka
Vytvořeno před 13 hodinami

Autor: * wika *
Vytvořeno před 8 hodinami

Recenze klinik

O webu

Rychlé odkazy

 • O webu
 • Naši autoři
 • Nápověda k webu
 • Reklamní

Oblíbené sekce

 • Fórum pro plánování těhotenství
 • Grafy bazální teploty
 • Knihovna reprodukčního zdraví
 • Recenze klinik o lékařech
 • Komunikace v klubech pro PDR

Materiály zveřejněné na našem webu slouží pro informační účely a jsou určeny pro vzdělávací účely. Nepoužívejte je prosím jako lékařskou pomoc. Stanovení diagnózy a volba léčebné metody zůstává výhradní výsadou vašeho ošetřujícího lékaře!

Těhotenství po zrušení dyufastonu.

Komentáře uživatelů

Marshmallow Také jsem měla těhotenství po zrušení dyufastonu, který propadl. Řekni mi, jak jsi třikrát otěhotněla, také po dyufastonu?

Zdraví pro vás a vaše dítě! A ať má každý na Nový rok dlouho očekávaný zázrak.

Páni, to je ten zvrat. Když jsem přišel do rokle, rozsvítili světlo a ona řekla, udělejme rychle ultrazvuk - zatímco zařízení má náboj, doufám, že také něco nevidím, protože jsem se rychle podíval a prostě to omdlelo. A v tom cyklu jsi pil duphaston?

Děkuji za snadné těhotenství)

Byl mi přidělen po Zb. V histologii se píše, že nedostatek progesteronu byl

Nepil jsem to na dovolené a otěhotněl)), ale teď to stejně určili, piju znovu?

Chci jen začít pít, jakmile dojde k těhotenství

Pila jsem to 3 měsíce a nedošlo k ovulaci - uvidím - možná bude bez něj.

Byl jsem také předepsán Dufa, od 16 do 25 dts, v sobotu začnu pít! Četl jsem toho tolik, určitě existují pochybnosti, ale budu pít! Prostě nemám O, DF byl jen 13,5 mm a endometrium bylo 3,5! Ginya řekla, Ovuli není?

duff nepotlačuje ovulaci, dva velmi zkušení lékaři mi řekli, že je to klam. Piju od 14-25 zatím jen dva cykly, ale potratím a mám nízkou progresi, bez toho.

Otehotněla jsem na Duphastonu) Pila jsem od 15 do 25 dnů cyklu, nyní piji každý den

Zrušili jste 25. den a menstruace nezačala?

Zrušili jste 25. den a menstruace nezačala?

Moje menstruace začala 27. - 28. den, ale 25. den jsem provedl test a ten ukázal druhý bledý proužek, pak musíte pokračovat v pití Dufastonu

Pil jsem duphaston až po ovulaci po dobu 10 dnů. Doktor a já jsme sledovali ovulaci a další den jsem začal užívat duphaston.

Zde se názory lékařů liší - někomu se říká, že pije podle schématu, a někdo přísně po Fr. Jak komplikované je všechno.

Pil jsem podle schématu, abych obnovil hormonální hladiny. A ve fázi plánování po ovulaci.

No, tento měsíc tam nebyla. A v minulosti jsem to také necítil a nedokázal jsem to zachytit testy a právě během těchto cyklů piju duphaston - může to být náhoda, nebo možná ne

Duphaston nepotlačuje ovulaci, to je naprostý nesmysl! Přítel to vypil s 14d. a ovulace byla v 16 a tiše otěhotněla, vypil jsem ji ze 16 dts. a ovulace byla v 17 a 18 a bylo to přesně, za prvé, cítím to, a za druhé, sledoval jsem to ultrazvukem. Doktor mi řekl, že duff může vyvolat ovulaci, ale neexistuje způsob, jak skórovat. Kromě toho je duff hormon a pokud ho nepijete podle plánu, ale protože tím myslíte sami sebe, nemusí to mít příliš dobré následky..

Nechci to teď pít))) každý má jiné názory.

Vypil jsem to tři měsíce, nedal mi výsledek, snad proto, že mi to lékař předepsal od buldozeru, bez testů a všeho jiného, ​​pak jsem si uvědomil, že je to nemožné, a změnil jsem lékaře))) první cyklus bez lufy, k lékaři zítra, uvidíme co řekne nový lékař.

Jak váš cyklus proběhl bez Duffa? Nebylo zpoždění?

Neexistuje žádné zpoždění, přišli o 5 dní dříve a jsou strašně bolestivé, vždy mám bolesti, ale tentokrát toho bylo příliš.

Začali to znovu přijímat?
Co řekl nový lékař? Také mi byl předepsán Dufaston bez předběžného vyšetření.

Ne, nový lékař předepsal nejprve darovat krev na hormony, já jsem ji daroval, dnes se dostavily výsledky, i když ne všechno, ale můj progesteron je normální. Nový lékař řekl, že nejprve předávám testy a poté budeme léčeni)))

Jděte na faliculogenezi.

Zatímco se pokusím lovit pomocí testů

Vypil jsem TPK, ale výsledek nebyl. Poté mě Guinea přenesla z 11 na 25 a podruhé jsem ji vzal. Nepotlačuje ovulaci! U žen jsou 1-2krát ročně, kdy je cyklus anovulační.

Těhotenství po zrušení dyufastonu

Když jsem se ponořil do rozsáhlých informací o dyufastonu, všiml jsem si, že většina z nich otěhotní na pozadí jeho zrušení, samozřejmě existují dívky, které otěhotněly během užívání, ale většina - po zrušení. Dívky, které otěhotněly, odpoví až po zrušení duphastonu. Pokračovat ve čtení →

Dobrý den všem! Opravdu potřebuji radu. Viděl dyufaston po dobu šesti měsíců, tento měsíc se zastavil a rozhodl se „odpočívat“. A dnes je to pás duchů! Šílená radost a úzkost - co dělat? začít pít dyufaston dnes nebo vůbec? obávám se, že to selže, když se domluvím s gynekologem atd. Co dělat? Pokračovat ve čtení →

Dívky, které měly zkušenost se zrušením dyufastonu a otěhotněním při jeho zrušení?)) Už mě dokonce unavuje pít z měsíce na měsíc! Pokračovat ve čtení →

Možná hloupá otázka, ale přesto se může někdo setkat se skutečností, že při 26 DC byl duff zrušen kvůli čistým testům, ale nakonec se ukázalo, že je to těhotenství a jak to skončilo? Pokračovat ve čtení →

Stalo se, že jsem poprvé v životě začal užívat duff 16. den cyklu, ve kterém došlo k těhotenství. Průběh byl normální, ale požadované těhotenství nepřišlo (((Důvod byl s největší pravděpodobností v tenkém endometriu (max. 6 mm). Zbytek testů na všechny infekce, hormony byly také dobré. Ale těhotenství nepřišlo. Musel jsem změnit lékaře. A jsme pryč: nový analýzy, GHA (ooo, jak si pamatuji) - a opět jsou všechny analýzy a výzkumy normální. Doktor mě pošle na ultrazvukové vyšetření uprostřed cyklu, uzist potvrdí očekávanou ovulaci a. Přečíst více →

Dobré odpoledne. Tato otázka je velmi znepokojující: Měl někdo takový, že v den X test ukázal / a zrušili jste dyufaston, a pak se po několika dnech ukázalo, že jste těhotná? Byly nějaké důsledky předčasného zrušení duff? Předem děkujeme za vaše odpovědi :-) Pokračujte ve čtení →

Dívky, drahá, můžete mi prosím říci, jak dyufaston ovlivňuje ovulaci? Plánujeme těhotenství při zrušení Yariny, piju poslední balíček. Po zrušení lékař předepsal pít Duphaston od 11 do 25 dnů, mám velké obavy, najednou Ovulace (pokud vůbec) bude později než 11 dní, ovlivní ji Duphaston. Pokračovat ve čtení →

Dívky 2. cyklu užívají dyufaston, těhotenství zatím neprobíhá. Potlačuje tento lék ovulaci? Je možné na tom otěhotnět? Nebo otěhotní až po vysazení léku? Pokračovat ve čtení →

Ahoj! Po dva dny je zpoždění, test byl proveden včera ráno, objevil se druhý sotva znatelný proužek. Udělal jsem to večer - test byl negativní. Také jsem dnes ráno udělal sotva znatelný proužek. Udělám to zítra ráno znovu. Ale znepokojuje mě, že jsem byl dyufaston. Po absolvování kurzu jsem to přestal pít, protože jsem čekal měsíc. Tj. 21.07 jsem dopil. Hrudník je oteklý, kolitida, svědění. Proto jsem po prvním zpoždění a prvním testu běžel do lékárny a koupil Duphaston, piji už druhý den. Pokračovat ve čtení →

Dobrý večer! Dívky mi řekněte, prosím. Po poslední tabletě duphastonu po dobu 8 dnů nebyl žádný M, udělal jsem test a je tu druhý pás, ale BÍLÝ. Znamená to, že jsem superhyperna, nejsem těhotná?)))) A je normální, že M nepřijde žádným způsobem, v daném měsíci bude pokuta po dobu 5 dnů po zrušení dyufastonu číst dále →

Dívky, chápu, že tato otázka je pro lékaře, ale nějak jsem se hned nezeptal a mohu se zeptat až po několika dnech: užívám dyufaston 7 dní z 10, četl jsem, že po jeho zrušení by měl být test proveden okamžitě, aby nedošlo k poškození, pokud těhotenství se stalo a pokračujte v užívání, ale mám pozdní ovulaci, v den zrušení duphastonu bude asi 8-9 DPO a co mi vlastně může test ukázat tak brzy? Nevím, kdy mám čekat na menstruaci, protože v červenci bylo 18 čísel. Pokračovat ve čtení →

Dívky dobré ráno! Moje situace je následující: dnes je to 10 DPO a den X (mám pozdní ovulaci) piju duphaston, nemám menstruaci, test je ráno negativní (ale kvůli tomu může být jen 10DPO). Dívky, prosím, řekněte mi, co mám dělat, pít dyufaston a dělat testy ještě několik dní, M tam dnes není. r V tomto cyklu byla podobná situace 3 dny před M byl test negativní, přestal pít dyufaston, M nepřišel 3. den zpoždění, test ukázal //, vzal hCG. Pokračovat ve čtení →

Dobrý večer! Rád bych konzultoval otázku Dufastonu. Byl jsem propuštěn od 16 do 25 dnů cyklu. Ale četl jsem, že zrušení může být špatné pro zavedené těhotenství. Jak být? Maximum pro datum zrušení bude 10 dpo, test se může, ale nemusí zobrazit. Pro jistotu uvažuji o užívání HCG. Co doporučuješ? Děkuji Přečtěte si více →

Potřebuji tvoji radu. Stojí to za to počkat, nebo se na to podívejte hned. Spolu se svým manželem více než 5 let. Před březnem jsem nikdy neotěhotněla. Ale v anamnéze byly chlamydie (po dlouhou dobu) a peritonitida z apendicitidy. Zhřešil na potrubí. Někteří lékaři dokonce s takovými počátečními údaji okamžitě poslali laparoskopii. V dubnu jsem po dovolené šla na rentgen. Ale stalo se, že B začala v březnu na pozadí užívání dyufastonu, bohužel nebylo možné zachránit. Od té doby došlo k náhlému zrušení dyufastonu. Pokračovat ve čtení →

Dobrý den všem! Jsem zde nový. Trápí mě 1 otázka. Jak předepsal lékař, podám injekci fraxiparinu a piju duphaston od 16 do 25 dnů cyklu. Když jsem si přečetl, že po zrušení dyufastonu začíná menstruace, pokračoval jsem v pití ve stejné dávce 26., 27. a dnes je 28 dní. A nyní, dokud menstruace nezůstane 2 dny a na testu se neobjeví lišta duchů, je viditelná pouze v určitém úhlu, ale je. A teď se obávám, zda to může být těhotenství, nebo. Pokračovat ve čtení →

Ahoj. Už dva roky piji dyufaston, který reguluje cyklus od 16 do 25 dnů. Má cyklus přesně 28 dní, což se mi opravdu líbilo. To znamená, že 3. - 4. den po zrušení vždy začal nový cyklus. Pak těhotenství, potrat. A dali mě na kuchaře. Vypil 1 měsíc - zrušen. Poté řekli, že pijí dyufaston od 5 do 25 dnů. Takže jsem to pil měsíc. Je to již 8 dní od zrušení, ale stále neexistuje žádná lhůta. Test je prázdný. Bojím se proč. Pokračovat ve čtení →

Ahoj holky Tohle je můj příběh. 3 cysty na pravém vaječníku, vaječník nefunguje (čekal jsem na operaci k odstranění! Nebyla menstruace po dobu 60 dnů, někdy byla o 10 dní později, silné hormonální selhání! Vypijte dyufaston, menstruace přišla ke zrušení! Poslední cyklus - 30. den duphaston, po zrušení menstruace nepřišla! testy byly dlouhodobě negativní! pouze 3 ultrazvuky a hCG v 60. den cyklu potvrdily těhotenství! i když by měla existovat delší doba menstruace !! duphaston po zrušení netrvalo více! Tyto. Přečíst více →

Dívky, kdy čekat na M po zrušení duphastonu. Vypil jsem po zpoždění 5,5 dne, protože existovalo podezření na těhotenství. Pokračovat ve čtení →

Ahoj! 15. února byl na schůzce gynekologa o zpoždění menstruace (13 dnů). Na ultrazvuku nic neviděli. Corpus luteum je 14 mm vpravo, endometrium je 12 mm. Předepsaný dyufaston 1 tableta 2krát denně po dobu 7 dnů a čekání 7-10 dní po zrušení. Dnes je 6. den užívání drogy, v noci to byla PA, dnes asi v poledne jsem viděl YAB na podložce. Pokud piju duphaston, je možné těhotenství po zrušení? Nebo ještě počkat na menstruaci? Díky předem Přečtěte si více →

Dívky, které pily duphaston a porodily zdravé děti? A byly po zrušení nějaké následky na tělo? Neobávám se, že mi bylo řečeno, abych ho během těhotenství pil, jako nějaký druh vitaminu, jiný lékař později řekl, že bych ho neměl pít Musel jsem pokračovat, protože těhotenství začalo, ale od té doby, co jsem začal pít, musím pokračovat a nyní nemohu přestat až do 16. týdne. Budu rád za pozitivní recenze Přečíst více →

Dívky, dobré odpoledne.. Možná někdo takový? Poprvé v životě se moje menstruace zpozdila na měsíc, těhotenství bylo vyloučeno.. Gynekolog předepsal dyufaston, aby zavolal menstruaci, díky bohu 4. den zrušení 31. srpna.. Ale včera, promiň, šel jsem na toaletu a našel hnědý výtok. Dnes začalo bolet dolní část břicha a výtok je jako během menstruace, jen skromný.. Dívky, je možné to považovat za selhání způsobené dyufastonem? Někdo něco takového měl ?? Pokračovat ve čtení →

Teď jsem v pátém týdnu těhotenství, včera jsem si udělala ultrazvuk, je tam všechno v pořádku. Dnes jsem šla ke gynekologovi, kromě vitaminů mi předepsala také dyufaston s vysvětlením, že jsem před rokem měla mimoděložní obal a teď ho musím vypít (a obávám se, kolik případů vím o potratech v důsledku nesprávného zrušení a skutečně všech hormonů stále (co si o tom myslíte? Přečtěte si více →

Dívky mi říkají, že v listopadu došlo k stimulaci (protože neexistuje ovulace). Na pozadí stimulace byla ovulace poté, doktor mi řekl, abych začal pít dyufaston po dobu 10 dnů (ukázalo se to od 16-26 dts), pak zrušit a pokud menstruace nezačne testovat. Ale nerozumím tomu, zda toto zrušení ovlivní těhotenství (pokud k němu dojde)? Pokračovat ve čtení →

Minulý měsíc se cyklus pokazil. Dyufaston volal menzes. Přišli po zrušení. Moje morče řekla, že bude i nadále pít dyufaston, aby připravila tělo na těhotenství. Ale nechci zasahovat do práce hormonů, protože k tomuto selhání došlo poprvé. Tento měsíc jsem se rozhodl nepít a v důsledku toho menstruace nepřišla. Zatím neplánujeme. Neměl jsem čas na testování na hormony. Řekněte mi, bude to nyní neustále selhávat, pokud neužíváte dyufaston? Kdo normalizoval cyklus po jedné dávce dyufastonu? Jak můžete vytvořit cyklus bez pilulek? Nebo. Pokračovat ve čtení →

Ovlivňuje užívání dyufastonu menstruaci? Řekněme, že piji dyufaston se záchrannou sítí, mohu být těhotná, ještě jsem nedarovala krev. Takže pokud nedojde k otěhotnění, přijde menstruace při užívání dyufastonu bez zrušení? A pokud ano, tak jak přijdou k okamžitému zrušení dyufastonu? Pokračovat ve čtení →

Dobré odpoledne! Toto je moje první těhotenství. Chodí na duphastonu. Nyní 9 týdnů těhotná. Rok pil OK Dimia, v létě pil dostinex-bromokriptin ke snížení a udržení prolaktinu. Po zrušení OK lékař předepsal Dyufaston 2 tuny denně. Početí proběhlo 3. měsíc užívání duphastonu, jakmile se objevil druhý slabý proužek, lékař zvýšil dávku na 3 tuny denně a také pil vitamíny. Po 6 týdnech ultrazvuk odhalil oddělení, dva týdny jsem byl na pracovní neschopnosti. Nyní piju duphaston 3 tuny denně, kyselinu listovou, klotrimazolové čípky (přišel. Přečíst více →

Zítra je již 15 týdnů a já vůbec nepřibírám! Navíc pomalu, ale jistě ztrácím... 300 gramů pokaždé méně a méně... Doktorovi se to nelíbí. Jím normálně, jako obvykle. Zhřeším na Duphastona! Před nástupem těhotenství jsem seděl 4 měsíce na dyufastonu a prudce jsem přibral pár kilogramů. A jak začalo těhotenství, odhodil jsem to (přenesl se do Utrozhestanu) a začal pomalu hubnout, to znamená, jako by se chtěl vrátit ke své přirozené hmotnosti. Možná někdo měl. Pokračovat ve čtení →

Dívky mi říkají, může někdo narazit. Mám 14 týdnů, piju Dyufaston 3 tablety denně, po vyšetření lékař řekl, že zruší -1 za týden, včera jsem vypil 2 a večer nedošlo k silnému krvácení. Zavolal jsem svému doktorovi, řekla, aby všechno vrátil na své místo, budeme pít do 16, když jsme vypili tři pilulky. Nyní je hnědá mazanice, žaludek se netáhne, poškodí krvácení dítě? Pokračovat ve čtení →

Ahoj! Řekni mi prosím. Vzhledem k nepravidelnému cyklu mi lékař předepsal Dufaston od 16 do 25 DC. V 18 DC byla odeslána na ultrazvuk, který ukázal endometrium 8,0 mm a dominantní folikul 17 mm. Lékař řekl, že má podat injekci hCG - 10 000 jednotek. Teprve 22. - 23. den došlo k ovulaci. Při 24 DC se endometrium změnilo na 10 mm, objevilo se žluté tělo 19 mm se špatným průtokem krve, IR - 0,46. Co dělat dál? Vzhledem k tomu, že jsem takhle pil Duphaston. Mám to pít po 25. Pokračovat ve čtení →

Dívky, které mají nízkou prognózu, v který den po zrušení dyufastonu (utric) jste se dozvěděli o těhotenství a kdy jste jej začali znovu užívat? Pokračovat ve čtení →

Dívky, řekněte mi, abych vypil Duphaston 16. den cyklu nebo ještě počkal na ovulaci.? Četl jsem, že může potlačit ovulaci, a moje cykly jsou velké po dobu 40 dnů a 16. den to ještě nemusí být. Piju 2. cyklus duff, těhotenství nenastává a cykly byly sníženy na 28 dní, druhá fáze se stala krátkou, myslím, že nikdy neotěhotním. Obecně mi gynekolog určil 3 kurzy Yariny, na pozadí jejího zrušení dochází k těhotenství rychleji a poté Duphaston. Rozhodla jsem se zkusit otěhotnět sama. Pokračovat ve čtení →

30. budu muset začít pít dyufaston, bude to 15 DC. Musíte pít po dobu 10 dnů, teoreticky, za 2-3 dny po zrušení, bude muset jít M. A pokud se ukáže, že jsem těhotná, těhotenství po zrušení selže a M odejde? Doufám, že jsem otázku položil jasně =) Pokračovat ve čtení →

dívky, dnes je 1. den ukončení těhotenství, test ráno je negativní (bolí hrudník, dnes je 27. den cyklu, obvykle je cyklus 27-28. ovulace proběhla 10. den, tj. myslím, že nedojde k těhotenství ((((ale hrudník bolí, obvykle na 2 dny před dny na Krétě bolest pominula. Ráno 1. cyklu, předtím jsem byl na dyufastonu. Kdo to měl? Mám z něčeho obavy ** ((doufám, že zítra to ustoupí. Prosím, podělte se o své zkušenosti Číst dále →

Dívky, které mají informace o tom, jak zrušení dyufastonu probíhá ve 20. týdnu těhotenství, jaké pocity nebo změny, nebo všechno je stále dobré. Brzy zruším, že procházejí (Přečtěte si více →

Dobrý den! Dívky, kdo to měl? 3 cykly viděly duphaston - podle předpisu gynekologa plánujeme těhotenství. Po jeho zrušení nelze cyklus obnovit po dobu 3 cyklů, jeho doba skočí. Jeho bylo 34-35 dní. Ihned po zrušení bylo 48 dní, poté 38, nyní 21. Může to mít pro něj takový vedlejší účinek? Jak lze nyní tento cyklus obnovit? Ultrazvukem je vše v pořádku, všechno dozrává a praskne. Vím, že teď musím darovat krev na hormony - všechno předám. Otázka zní: je to dyufaston. Pokračovat ve čtení →

Děvče, řekni někomu, jak zrušení dyufastonu proběhlo ve 20. týdnu těhotenství, jaké pocity nebo změny nebo všechny normy prošly. Piju 1 tabletu dvakrát denně, brzy zažívám malé zrušení noci (Přečtěte si více →

Dívky, otázka je zralá! Kvůli hrozbě mi bylo předepsáno no-shpu k intramuskulární injekci, Folku, Magne B6 a Duphaston, 1 tableta dvakrát denně! Ale G neřekl, jak dlouho to pít a jak to zrušit, a já jsem se neptal, blázne. Četl jsem, že po zrušení Duphastonu může začít krvácení z vysazení. Budu to mít také. Já jsem B! Jak to správně zrušit, aby nedošlo k poškození dítěte a těhotenství.... Pokračovat ve čtení →

Drahé dívky, bez vás není nic. Včera jsem navštívil svého lékaře. Potvrzené těhotenství, jedna AU. A doktor mě nechá jít k porodníkovi-gynekologovi a nakreslí mi schéma zrušení podpory: okamžitě zrušit divigel, proginova - 2 r / d 2 dny, 1 r / d 2 dny a zrušit; Pokračovat ve čtení →

Za prvé, těhotenství je velmi dlouho očekávané, po dobu 5 let jsme se snažili otěhotnět a pak se stal zázrak !! Duphaston začal pít od prvního dne zpoždění, protože béžový výtok mě obtěžoval, po několika dnech uběhly. Piju 3 tablety denně. Dnes je nám přesně 8 týdnů, byla jsem na ultrazvuku u svého gynekologa, díky bohu je vše v pořádku, cítím se dobře. A od dnešního dne mi říká, abych hladce zrušil dyufaston, 1 pilulku každých 10 dní. Mám velké obavy, protože jsem četl, že všechno je zrušeno až za 16 týdnů, ale tady je to tak brzy !! K lékaři. Pokračovat ve čtení →

Dívky, kdy čekat na období. 4 dny po zrušení dyufastonu, 2 dny zpoždění. Viděl jsem proužky v 9-11dpo, byl jsem si jistý, že jsem těhotná, ale jak se ukázalo, že existují činidla, daroval jsem krev hCG 26DC (12DPO) - výsledek byl méně než 0,1, takže jsem zrušil duphaston. Připojuji grafitovou BT. Včera jsem udělal test - negativní. Pokračovat ve čtení →

Dívky, které vypily Duphaston v prvním trimestru? Jak probíhalo těhotenství po zrušení a jak šly děti? Nalezeno malé oddělení předepsané dyufaston 1 tuna, 2krát denně a papaverin. Pokračovat ve čtení →

Před těhotenstvím moje dcera pila dyufaston, vždy menstruace přišla 2-3 dny po zrušení. Stejné je to i v posledním cyklu. AI byla plánována v tomto cyklu, byl jsem tak šťastný, že budeme mít čas před NG. A co si myslíš ty? Uplynulo 8 dní od zrušení lufy - a ne na jedno oko! Má to někdo? Jaké by mohly být důvody? Buď nebudete čekat na tato období, ale přijdou, pak počkáte - a ne fík! Pokračovat ve čtení →

Dobré ráno všem! Ještě před nástupem těhotenství začala užívat dyufaston. A teď 18. týden a moje pilulka denně: 1. A nejdůležitější věc pro mě. Duphaston 2krát denně. 2. Těhotné vitamíny (piji třetí den) před Femibionem 1-1krát denně. 3. Jód - 1krát denně. 4. Curantil - 1krát denně 5. Bifidumbacterin - 2krát denně. Brzy slez z duffu. A je mi to tak nepříjemné. je pro mě zárukou. Myslím, že to dám po zrušení. Pokračovat ve čtení →

Dívky, řekněte mi, kdo měl stejný problém.. Chystám se vstoupit do protokolu a lékař speciálně předepsal 1 t proginov + 1 t dyufastonu na několik dní, aby hádal měsíčně... nakonec po zrušení uběhl týden, ale všichni jsou pryč, dokonce i náznak toho, že přijdou druhý den... nic takového předtím nebylo (kdo na to narazil? Řeknu předem, není těhotenství. Přečíst více →

Dobrý den, byla mi předepsána léčba, prolaktin byl zvýšen, nedošlo k ovulaci. Viděl dyufaston 16-25 a dostinex 1 týden, dnes je 7. den po zrušení duphastonu, 2 dny zpoždění BT 37,1, těhotenský test negativní. co mám dělat, abych znovu vypil duphaston? mohu být těhotná? Pokračovat ve čtení →

Pravděpodobnost otěhotnění během užívání přípravku Duphaston

Dobré odpoledne, moji milí. Dnešní téma bude zajímat ty mladé dámy, které kvůli hormonálním problémům nemohou samostatně počat dlouho očekávané dítě. Naštěstí moderní medicína již dlouho udělala krok vpřed a většina reprodukčních patologií je nyní úspěšně korigována léky. Jedním z nich je syntetizovaný analog přírodního hormonu progesteronu. V tomto článku chci hovořit o Duphastonu a odpovědět na mnoho otázek souvisejících s jeho účelem. Jak pravděpodobné je tedy těhotenství při užívání přípravku Duphaston? Jak správně užívat tento lék, abyste dosáhli požadovaného výsledku? Může Dufaston odstranit hrozbu přerušení? Jaký je rozdíl mezi prvními známkami tajného početí z přirozeného těhotenství? Jak a kdy je bezbolestné přestat užívat hormonální tobolky? O této a mnoha dalších věcech si dnes povíme. Připoj se k nám!

Obsah:

 1. To nejdůležitější je vědět o Duphastonu
 2. Jak správně užívat drogu
 3. Jak se dozvědět o nástupu těhotenství na Duphastonu
 4. Jaká „překvapení“ může Dufaston přinést
 5. Kontraindikace
 6. Závěr

To nejdůležitější je vědět o Duphastonu

Myslím, že má smysl začít příběh s vyznačením oblasti působení Duphastona. Jak jsem již napsal výše, tento lék je syntetickým analogem progesteronu, to znamená, že je předepsán v případech, kdy testy odhalí podceňovaný indikátor hlavního ženského pohlavního hormonu nebo „těhotenského hormonu“. Jaké patologie a problémy jsou léčeny přípravkem Dufaston? Podrobně je zvážím, abyste sami ocenili jejich důležitost..

Uvedu hlavní důvody předepisování léku nastávajícím matkám. Takže, Duphastone:

 • připravuje ženu na těhotenství;
 • ovlivňuje cyklus menstruace a embryonálního vývoje;
 • odstraňuje tón dělohy, snižuje pravděpodobnost hrozby ukončení těhotenství;
 • podporuje růst endometria;
 • zmírňuje placentární nedostatečnost a hladovění plodu kyslíkem;
 • připravuje mléčné žlázy na budoucí laktaci.

Z toho je zřejmé, že pro početí a následné těhotenství je nedostatek progesteronu katastrofický a musí být doplněn. Lékaři zjistili, že po Duphastonu se pravděpodobnost početí významně zvyšuje. Kromě toho se tento léčivý přípravek používá k léčbě endometriózy, hormonální neplodnosti, amenorey, odstranění cystických dutin ve vaječnících a prevenci děložního krvácení..

Spěchám rozptýlit vaše obavy: Duphaston nezpomaluje ovulaci, stejně jako některé jiné hormonální léky, nezasahuje do oplodnění uvolněného vajíčka. Musí však být používán přísně na doporučení lékaře..

Jak správně užívat drogu

S otázkou: jak správně užívat Duphaston k početí s hormonální nerovnováhou? - měli byste se samozřejmě poradit se svým lékařem. Řeknu vám o jednom z možných režimů léčby neplodnosti kvůli nízkému progesteronu.

Jelikož „těhotenský hormon“ produkuje naše tělo ve větším množství přesně ve druhé fázi cyklu, je užívání Duphastonu předepsáno až od 16. dne od začátku předchozí menstruace do 25. dne. Je velmi důležité nevynechávat techniky a neporušovat jejich obecnou cyklickost. Průměrná dávka léku na začátku léčby se rovná dvěma dávkám jedné tablety (ráno a před spaním). Pokud těhotenství stále nedojde do tří měsíců, může po dalších testech gynekolog zdvojnásobit denní příjem. V případě více neúspěšných pokusů vydržet již počaté dítě je ženě okamžitě přiděleno 4 tablety Dufastonu denně, také ráno a večer, 2 ks..

Je velmi důležité, abyste náhle nepřestali užívat hormonální pilulky, protože to je plné ztráty dítěte. Žena ne vždy hádá o těhotenství, které již přišlo, proto je zrušení Duphastonu možné pouze po dohodě s lékařem podle "hladkého" schématu, které napsal.

V případě, že těhotenství již začalo a je stále zapotřebí další progesteron, doporučují lékaři užívat Duphaston do 20. týdne těhotenství. Po tomto období je lví podíl na produkci hormonů převzat placentou a eliminována potřeba další infuze zvenčí.

Existují však problémy s reprodukcí, když se přípravek Duphaston doporučuje po celou dobu těhotenství. To platí pro ženy, které již prodělaly více než jedno zmrazené těhotenství, došlo k spontánním potratům. Navíc, když došlo k přerušení ve 2. a 3. trimestru s přetrvávající hypertonicitou, placentární nedostatečností a některými dalšími problematickými příznaky těhotenství.

Ještě jednou chci objasnit: užívání dalšího syntetického progesteronu je rozumné až po příslušných testech. Nedůvěřujte názoru lékaře, pokud předepíše Dufaston, jak se říká, „jen pro případ“.

Léčebný režim přípravkem Duphaston pro dysmenoreu, nepravidelná menstruace, PMS, endometriózu a děložní krvácení se bude lišit. Ale pravděpodobně se nebudeme zabývat všemi možnými možnostmi léčby, ale půjdeme dále k uvažovanému tématu..

Jak se dozvědět o nástupu těhotenství na Duphastonu

Dobře rozumím těm dámám, které s nadšením každý měsíc dávají pozor na časné známky těhotenství na pozadí Duphastonu. Zvláště tomu věříte, když byly zjištěny a napraveny důvody zabraňující početí. Některé dívky se mylně domnívají, že užívání hormonálních tobolek může zkreslit výsledky testů, a bojí se uvěřit tomu, co se děje, když ráno uvidí drahocenné dva proužky. K těmto kalhotkám vám chci připomenout, že množství produkovaného hCG ovlivňuje „pruhovanost“. Jelikož dotyčná droga je analogem úplně jiného hormonu, nemůže nijak ovlivnit zbarvení „zařízení“.

Jaké další „hovory“ můžete zjistit dobré zprávy, než se vydáte na zkoušku do lékárny? Napíšu si všechny možné „náznaky“ těla. Samozřejmě není vůbec nutné, aby ve vašem případě byli přítomni ve stejné výši. Poslouchejte sami sebe a tiše se radujte, pokud jsou vašimi společníky:

 1. Častá potřeba, dokonce i v noci.
 2. Ospalost.
 3. Zvýšená citlivost prsou a citlivost bradavek.
 4. Zpoždění příští menstruace.
 5. Mírná ranní nevolnost a / nebo ztráta chuti k jídlu, odmítnutí určitých pachů.
 6. Nervozita, slzavost.

Protože je velmi pravděpodobné, že se k souboru příznaků připojí 2 ověšené čáry na testovacím proužku.

Ale také nemám příliš dobré zprávy ((((Žena si někdy přeje být matkou tak vášnivě, že si „naprogramuje“ své těhotenské příznaky. Ve zvláště závažných případech je dokonce přesvědčena, že cítí pohyb plodu, roste jí břicho a zvyšuje se její váha. Pokud tedy byly předchozí koncepce patologické a vy jste příliš dychtiví slyšet dobrou zprávu, pak je pro získání konečné diagnózy nejlepší okamžitě konzultovat lékaře, zejména proto, že s největší pravděpodobností doporučí změnu léčebného režimu.

Jaká „překvapení“ může Dufaston přinést

Ve většině případů je Duphaston tělem dobře snášen. Ale jako každá jiná droga, zejména hormonální, má řadu vedlejších účinků. Některé ženy, bez ohledu na to, zda chtějí dítě nebo ne, si stěžují, že při užívání drogy mají falešné příznaky těhotenství. Již v prvním měsíci léčby a někdy i ve 2. až 3. den pacienti pozorují takové výrazné příznaky:

 • silná bolestivost, překrvení a tíha prsou, zvýšená citlivost bradavek;
 • nevolnost a (nebo) brutální chuť k jídlu;
 • bolestivé bolesti v dolní části břicha;
 • závrať;
 • zvýšené slinění.

Pro některé mladé dámy se tyto pocity staly radostným překvapením a začaly mentálně konverzovat s obyvatelkou břicha a pro jiné šokem, protože neplánovaly těhotenství. Takže vám doporučuji vzít v úvahu tento „roztomilý“ účinek této drogy.!

Poznámka!

Pokud máte na pozadí Duphastonu skvrny, žlutou nebo jinou barvu, měli byste navštívit lékaře. Důvody tohoto jevu jsou různé a vyžadují další zkoumání. Pokud je žena těhotná, může změna barvy hlenu na hnědý odstín naznačovat nízkou dávku léku, která je plná placentární exfoliace a potratu.

Pokud má nastávající matka krvavý výtok, pak to pravděpodobně znamená, že vajíčko je připojeno k vejcovodu, to znamená, že těhotenství je mimoděložní. Krvácení někdy předchází potratu.

Myslím, že není třeba dále vysvětlovat, že čím dříve je těhotná žena konzultována s lékařem, tím vyšší je šance na udržení dítěte.

Ve vzácných případech se hnědý výtok nezastaví ani ve druhém, ani ve všech následujících měsících léčby přípravkem Dufaston. Mohou to mít takové důvody:

 • porušení léčebného režimu předepsaného lékařem;
 • nekontrolované užívání drogy z vlastní iniciativy;
 • ovariální patologie, která způsobila pokles hladiny estrogenu;
 • chyby v kalendáři schůzek v důsledku posunu v den ovulace;
 • silná proliferace endometria, která brání normálnímu odtoku obsahu dělohy;
 • změny mikroflóry pochvy a obecná práce reprodukčních a endokrinních orgánů.

Pokud pacient nemá zajímavou pozici a gynekolog během vyšetření nezjistil žádnou další patologii, pak lze považovat za normu malé namazání v počáteční fázi léčby - vaše tělo si tak zvykne na zvýšení hladiny progesteronu.

Mezi dalšími vedlejšími účinky přípravku Duphaston se rozlišuje vývoj anémie, dysfunkce jater. Aby se snížilo riziko všech výše uvedených důsledků, je třeba pevně pochopit: jakékoli hormonální léky se užívají až po absolvování všech nezbytných testů. Je velmi důležité správně vypočítat cyklus po menstruaci a přísně dodržovat plán užívání tobolek.

Kontraindikace

Už jsme zjistili indikace, rysy a harmonogram přijetí, "překvapení" a vedlejší účinky Duphastonu. Nyní nastal čas vyjasnit kontraindikace jeho použití. Navzdory skutečnosti, že ve většině případů jsou tobolky dobře snášeny, není vždy možné narušit lidský hormonální systém. V jakých případech nelze Dufaston kategoricky vzít?

Duphaston se nedoporučuje používat u lidí s poškozením jater, ledvin, srdce, slinivky břišní, po diagnostikování srpkovité anémie, astmatu. Používá se opatrně a pod přísným dohledem lékaře pacienty s vaginálním krvácením a duševními poruchami..

Léčbu tímto syntetickým hormonem by měly věnovat zvláštní pozornost ženám, které dříve „seděly“ na OK (orální antikoncepce). Je to proto, že kombinace progestinů s estrogeny z antikoncepčních pilulek zvyšuje pravděpodobnost trombózy..

Závěr

Nedávno jsem se dozvěděl, že v lékařské komunitě panuje kontroverze ohledně bezpečnosti a „užitečnosti“ Duphastonu. Například ve Velké Británii byla ukončena v roce 2008. Některé publikace však v takovém rozhodnutí vidí pouze komerční důvody, protože dosud nebyly publikovány žádné přesvědčivé důkazy o „škodlivosti“ dané drogy. Pouze v některých zdrojích proklouznou informace o jeho teratogenním účinku na plod. Ale je to pravda?

Pokud máte problém, který dokáže vyřešit pouze Dufaston, nejprve projděte důkladným vyšetřením těla a poté neváhejte a důvěřujte svému zdraví spolehlivému lékaři!

To je pro mě vše. Možná se můžete podělit o své zkušenosti s léčbou přípravkem Dufaston? Měli jste s jeho pomocí dlouho očekávané těhotenství? Nebo jste možná sami pocítili všechna „kouzla“ vedlejších účinků? Sdílejte prosím osobní příběh nebo zkušenost blízkých přátel. A samozřejmě tento článek nezapomeňte doporučit svým přátelům..

Bazální teplota od A do Z.

Naši vládci jsou plánovači. Vyzkoušejte a vyjádřete svůj názor! ->

* Drazí přátelé! Ano, toto je reklama, točte se takhle!

Otehotnění při zrušení duphastonu? Můj rozvrh.

Dívky, řekněte mi, pokud přestanete užívat duphaston, můžete otěhotnět? Piju už 5 měsíců.. A žádný výsledek... tady je můj poslední plán BT www.my-bt.ru/gr/314263

Přečíst 16 komentářů:

A za jakým účelem to pijete? selhání druhé fáze?

Solko, došlo k hormonálnímu narušení a menstruace nebyla pravidelná + PCOS

Myslím. S takovou diagnózou je nepravděpodobné, že duphaston je všelék, s jehož pomocí můžete způsobit pouze menstruaci, potřebujete úplně jinou léčbu... A jak tomu rozumím, nemáte ani ovulaci?

Dobrý článek o PCOS!
http://www.medkrug.ru/community/show_thread/138?thread=43348
přečtěte si, možná pro sebe zjistíte, že je to užitečné)

Solka, a nevím, jestli ji mám nebo ne, měřila jsem BT poprvé, pokud se podíváš na plán, vypadá to, že tam je, ale těhotenství není...

A na základě čeho jste to dostali? Mám také takovou byaku ((ale v první jsem měla ovulaci a dyufaston je kecy, nepomůže vám to, pila jsem to 4 měsíce, nulový smysl, tady musíte najít dobrého lékaře,

Mashulya 2014, ukázaly výsledky ultrazvuku malé pánve

Mashulya 2014, stále byla nepravidelná období, dyufaston pro mě vše normalizoval - měsíce přicházejí včas, to neznamená, že probíhá také ovulace?

Jaké dny cyklistiky pijete??

[email protected], od 15. do 25. dne c.

Lenkamedia, když není ovulace, no, řekl mi to můj lékař, mám vysokou hladinu lg a testosteronu, to je jasný důkaz toho, užívali jste hormony pro hormony? Nevím, po zrušení dyufastonu můj cyklus skákal a tančil.

Lenkamedia, měsíc
přijďte včas, to neznamená, že a
dochází k ovulaci?... ne, to neznamená... pravidelná menstruace přichází na pozadí dyufastonu a musíte ji pít až po potvrzené ovulaci, jinak ji potlačuje duff

Lenkamedia, ano, soudě podle plánu ovulace, měl jsi krásný plán... ale kdybych byl tebou, zkontroloval bych hormony a udělal ultrazvuk

Podle mého názoru byla otázka původně položena nesprávně. Při zrušení duphastonu neotěhotní. Existuje koncept „odrazového efektu“. To znamená, že zpočátku omezují přirozenou ovulaci po dobu několika měsíců perorálními hormonálními antikoncepčními prostředky, a pak tělo „vystřelí“ a na tomto pozadí otěhotníte.

Duphaston je lék s nedostatkem progesteronu po ovulaci k udržení přirozeného těhotenství nebo k vyrovnání hormonálního pozadí za účelem zlepšení ovulace. A pokud máte PCOS a nemáte normální ovulaci, PROČ ji pijete? Navíc je předepsán až po testování hormonů v 7dpo.

Zdá se mi, že prvním úkolem je dosáhnout vlastní plné ovulace. Bylo by skvělé mít kompetentní hormonální léčbu, a nejen to, jak to pomohlo Masha Petrově, pak mi pomůže vypořádat se s polycystickými vaječníky pomocí laparoskopie. A poté upravte recepty lékaře konzultací s dívkami na místě se stejnou diagnózou.

Takto vidím situaci. A ty? ;-)

Včera jsem si tady přečetl vše o tomto tématu. A to jsem našel. S PCOS může být O dobře. Ale nemusí být. Ultrazvukem se PCOS nedává. Zdá se, že jde o velmi obtížnou diagnózu, pro kterou je provedena analýza hormonů a inzulínové rezistence (přečtěte si o ní sami v zeleném poli). Pokud dodržíte harmonogram, měli byste pít dufu až po O, což nejlépe potvrdí ultrazvuk. A ve vašem případě, s podezřením na PCOS, je objasnění přítomnosti O, jak to chápu, obecně povinné. Obecně byste neměli jen spolknout houbu. Najděte dobrého a kompetentního lékaře, který vám pošle hormony a už je použije k určení, jak normalizovat váš cyklus.

Agara, už jsem byl zmatený.. Před rokem jsem prošel testy na hormony a byly hrozné) a udělal jsem dvakrát ultrazvuk a tam mi řekli, že mám polycystické vaječníky... Pak jsem nechtěl otěhotnět a lékař mi předepsal jess... Pak zvracela to a ona mi řekla, že teď je čas otěhotnět, ale já jsem nechtěl... Když jsem se znovu připravil, šel jsem k ní, vzal si hormony, byly normální, ale předepsala mi dyufaston, tak to piju... ale smysl je 0, to je Myslím, že přestat a zůstat bez něj

Těhotenství po zrušení dyufastonu

Taratuta 23. 3. 2008 Út 11. listopadu 2008 0:12 hod

 • Stěžujte si na tuto zprávu
 • Odpovědět s citací

malena 13.04.04, 13:00

 • Stěžujte si na tuto zprávu
 • Odpovědět s citací

Taratuta 23-07-08, 09:15

 • Stěžujte si na tuto zprávu
 • Odpovědět s citací

Froxy 01.03.03, 05:45

 • Stěžujte si na tuto zprávu
 • Odpovědět s citací

Taratuta 01.03.03, 09:10

 • Stěžujte si na tuto zprávu
 • Odpovědět s citací

Jablochko 30-10-07, 09:47

 • Stěžujte si na tuto zprávu
 • Odpovědět s citací

Leleka 01.03.03, 09:12

 • Stěžujte si na tuto zprávu
 • Odpovědět s citací

Belkina 06.03.03, 09:31

 • Stěžujte si na tuto zprávu
 • Odpovědět s citací

Annkanett 23. 3. 2008 so 31. ledna 2009 3:21

 • Stěžujte si na tuto zprávu
 • Odpovědět s citací

Taratuta 23-03-08, 09:31

 • Stěžujte si na tuto zprávu
 • Odpovědět s citací

Re: Zrušit Duphaston!

AlinociKa 23-03-08, 09:31

 • Stěžujte si na tuto zprávu
 • Odpovědět s citací

Re: Zrušit Duphaston!

Aljka-razbojnica 23-07-08, 09:31

 • Stěžujte si na tuto zprávu
 • Odpovědět s citací

Re: Zrušit Duphaston!

Tayusha 01.03.03, 09:20

 • Stěžujte si na tuto zprávu
 • Odpovědět s citací

Re: Zrušení Dufastonu!

čokoláda »So 26. prosince 2009 20:57

 • Stěžujte si na tuto zprávu
 • Odpovědět s citací

Re: Zrušení Dufastonu!

AnʻutA so 2. ledna 2010 12:10

Beru tvou dlaň do rukou a celý věnec na zápěstí. Ne nadarmo jsem zažil muky, abych takové štěstí porodil. viewtopic.php? f = 138 & t = 23350

Kdo je teď na konferenci

Uživatelé procházející toto fórum: žádní registrovaní uživatelé a 3 hosté

Je to těhotenství a zda zrušit Duphaston

Posledních pár měsíců jsem užíval Duphaston ve 2. fázi cyklu. V tomto cyklu, po datu údajné ovulace, byly známky nachlazení, po týdnu po dobu 1-2 dnů se žaludek silně zatáhl a zastavil se. Obvykle před menstruací bolest na hrudi silně bolí, žaludek se táhne po dobu jednoho týdne a vylévá obličej, nyní jsou tyto znaky sotva vyjádřeny nebo zcela chybí, což se nikdy nestalo. Kromě toho je teplota 37, vyvolává horečku, silnou podrážděnost. Může to znamenat těhotenství a měl by být Duphaston zrušen? Gynekolog řekl, že když dojde k těhotenství v cyklu, kdy bylo přijato, musí být užíváno bez zastavení. Do zpoždění 2 dnů plánuji darovat krev hCG

Věk: 25

Chronická onemocnění: ne

Ve službě AskDoctor je k dispozici online konzultace s gynekologem o jakémkoli problému, který se vás týká. Lékařští odborníci poskytují konzultace nepřetržitě a zdarma. Zeptejte se a hned dostanete odpověď!

DUFASTON. co a jak. existuje šance otěhotnět s ním7?

A co je nejdůležitější, neužívejte dyufaston PŘED ovulací! Jinak zaznamená celý cyklus..
Nyní napíšu celý proces ovlivňování, možná se pak moje slova nebudou jevit jako hrozba, neopodstatněná, ale skutečnost, které je třeba věnovat pozornost.
Takže ihned po ovulaci začne ženské tělo produkovat progesteron. Tento hormon interferuje s tvorbou nového vajíčka..
1. Pokud žena v tomto cyklu neotěhotní, progesteron klesá, začíná odloučení endometria (menstruace), vajíčko začíná dozrávat pro nový cyklus a novou ovulaci..
2. Pokud žena otěhotní, progesteron neklesá a brání uvolňování nových vajíček, takže žena nemůže otěhotnět, když už nosí dítě v břiše.
Duphaston je syntetický progesteron, proto pokud se užívá PŘED ovulací, hladina progesteronu stoupá, vajíčko nevychází, nedochází k oplodnění.

S dyufastonem skutečně otěhotní častěji. Doporučuje se sledovat ovulaci, užívat ji po ovulaci a zastavit ji dva dny před začátkem nového cyklu.

Poslední cyklus od 17 (ovulace při 16 dts) do 27 (29denní cyklus) den užíval dyufaston. V tomto cyklu jsem nepil, byl jsem na dovolené. Nevím, co to ovlivnilo, dovolená nebo dyufaston, ale včera (poslední den cyklu) jsem daroval krev, hCG - 807 mIU / ml, skvělý výsledek, čekáme na Lyalku v dubnu))))

Takže pijte duphaston, ale moudře!

[Zpráva změněna uživatelem 07/28/2006 15:23]

Menstruace je fyziologický stav těla. Podle jejich frekvence, bolestivosti, hojnosti a některých dalších parametrů lze určit, jaký zdravotní stav má žena. Po narození dítěte se často mění rysy menstruace, což v některých případech vyvolává obavy o mladou matku, zvláště když takové obtíže dříve nevznikly.