Kyselina askorbová pro menstruaci: vliv na cyklus

Výhody kyseliny askorbové jsou známé mnoha lidem od dětství. Ale jen málo lidí ví, že tato kyselina hraje důležitou roli ve zdraví žen a má příznivý účinek na menstruační cyklus. Jaké jsou výhody kyseliny askorbové pro menstruaci? Jak správně užívat tuto látku? V jakých případech je kyselina askorbová kontraindikována u žen? Zkusme na tyto problémy přijít.

Jaký je účinek kyseliny askorbové na tělo

Nedostatek látky negativně ovlivňuje průběh všech procesů v těle. A tento vliv se vztahuje i na sexuální zdraví žen. Menstruace se neliší v pravidelnosti, prodlužuje se jejich trvání, objevují se další nepříjemné pocity.

Míra spotřeby je 90 mg denně. Pokud látka systematicky vstupuje do těla ve správném množství, lze zaznamenat takový pozitivní účinek na ni:

 1. Posílení stěn cév.
 2. Zlepšení procesu hematopoézy (hematopoézy).
 3. Aktivace syntézy kolagenu.
 4. Ničení škodlivých mikroorganismů.
 5. Posílení imunity.
 6. Zlepšení produkce pohlavních hormonů.
 7. Účast na práci štítné žlázy a nadledvin.

Zjistěte v jednom z našich článků, jak užívat drogu Norkolut se zpožděním menstruace.

Účinky na menstruační cyklus

Jak přesně kyselina askorbová ovlivňuje menstruaci, je jasné při studiu následujících faktorů:

Odstranění hormonální nerovnováhy

Nejčastěji je menstruace zpožděna kvůli nedostatku jednoho nebo jiného hormonu. Pod vlivem kyseliny se normalizuje práce všech orgánů, které jsou odpovědné za udržování hormonální rovnováhy.

Účinek na tokoferol

Pod vlivem vitaminu E je možné eliminovat neúplný růst endometria dělohy. Takové porušení způsobí zpoždění kritických dnů. Kyselina askorbová zlepšuje syntézu tokoferolu a má pozitivní vliv na jeho absorpci. V důsledku toho zmizí problémy s produkcí zárodečných buněk. Recenze vitaminu E se zpožděním menstruace jsou většinou pozitivní. Užívání léku má však své vlastní kontraindikace, s nimiž byste se měli seznámit..

Normalizace centrálního nervového systému

Jakákoli porucha v centrálním nervovém systému způsobuje narušení produkce ženských pohlavních hormonů. Vitamin C nejenže eliminuje nervové napětí a účinky stresu, ale také stabilizuje interakci mezi hypofýzou, hypotalamem a vaječníky.

K udržení nervového systému a obnovení cyklu se také používá Pulsatilla. Léčba již během dne eliminuje zpoždění, proto je volání menstruace Pulsatilla tou nejlepší volbou.

Ředění krve

U husté krve nemůže proces odmítnutí endometria plně projít. Kyselina askorbová normalizuje rovnováhu plazmy a buněčné hmoty a také eliminuje cholesterol.

Lékaři doporučují jíst potraviny obsahující kyselinu askorbovou. Užívání pilulek je povoleno, ale pouze po předepsání lékařem.

Známky nedostatku vitaminu

Porušení menstruačního cyklu nemusí být spojeno s nedostatečným množstvím prospěšných mikroživin. Je to jen odborník, který dokáže přesně určit, co by mohlo oddálit menstruaci. Ale nedostatek vitamínů má své vlastní jasné známky:

 1. Bolest v patách a nohou.
 2. Špatný pocit chřipky.
 3. Špatné a pomalé hojení malých ran.
 4. Obecná bledost kůže.
 5. Zkušenosti bez důvodu.
 6. Problémy se spánkem.
 7. Krvácení z dásní.
 8. Zhoršení ochranných funkcí těla.

Ale tyto vnější znaky ještě nepůsobí jako záruka toho, že zpoždění a další problémy s menstruací jsou vyvolány právě nedostatečným množstvím těchto organických sloučenin. Proto nemůžete bez konzultace s lékařem..

Naučte se, jak užívat vitamíny pro PMS v článku na odkazu.

Kontraindikace

Nepijte kyselinu askorbovou:

 • s individuální nesnášenlivostí;
 • se zvýšenou citlivostí na složky produktu;
 • s trombózou nebo tendencí k ucpání krevních cév;
 • s diabetes mellitus;
 • s tromboflebitidou;
 • s urolitiázou;
 • s malabsorpcí fruktózy.

Výhody kyseliny askorbové během zpoždění

Při odpovědi na otázku, zda vitamin C může způsobit menstruaci, je třeba poznamenat, že funguje pouze v určitých situacích. Kyselina askorbová eliminuje zpoždění způsobené následujícími důvody:

 1. Drobná hormonální porucha.
 2. Důsledky silného stresu.
 3. Nesprávná nebo neúplná absorpce vitaminu E..
 4. Vyčerpávající diety.

Na pozadí patologií pohlavních orgánů, vážného nedostatku ženských pohlavních hormonů a onemocnění štítné žlázy je účinek léku minimální. Existuje možnost zlepšení celkového stavu pacienta, ale menstruace se neobjeví, dokud není odstraněna provokující nemoc.

Jaké léky nelze kombinovat s použitím kyseliny

Aby byla léčba prospěšná, stojí za to brát jiné léky vážně. Některé léky pod vlivem kyseliny askorbové ztrácejí účinnost a zvyšuje se také pravděpodobnost nežádoucích účinků:

 1. Perorální antikoncepce. Pokud pijete dobře spolu s kyselinou askorbovou, tato absorbuje hladiny hormonů, což snižuje účinnost antikoncepce. Proto je nutné mezi dávkami udělat přestávku - nejméně dvě hodiny.
 2. Salicyláty. Současné užívání s aspirinem, diflunisalem, acetyzalem může vyvolat krystalurii (výskyt krystalů solí v moči).
 3. Alkalická voda. Nepijte pilulky s alkalickou minerální vodou kvůli sníženému vstřebávání vitaminu C..
 4. Antidepresiva. Snižuje se nejen účinnost léku, ale je narušena i produkce mexiletinu ledvinami.

Je také zakázáno kombinovat kyselinu askorbovou s produkty, které obsahují:

 • žehlička;
 • kofein;
 • kyselina listová;
 • Vitamíny B..

Jak se kyselina askorbová používá k vyvolání menstruace

Pokyny k nástroji neobsahují údaje o tom, jak způsobit menstruaci kyselinou askorbovou. Na internetu lze nalézt dvě metody.

První metoda je zaměřena na postupnou akumulaci užitečného stopového prvku v těle:

 • profylaktické dávky - od 50 do 100 mg denně.
 • léčba - 50 nebo 100 mg několikrát denně (ne více než pět dávek).

Takové kurzy neznamenají okamžitou výzvu k menstruaci. Jejich hlavním úkolem je obecná normalizace cyklu v důsledku akumulace látek v těle. Úplné zotavení je zaznamenáno za několik měsíců.

V případě naléhavé potřeby je možné použít radikálnější techniku ​​volání menstruace:

 • doba léčby není delší než dva nebo tři dny;
 • více než 450 mg nelze konzumovat denně.

Lékaři nedoporučují uchýlit se k této metodě, protože nejčastěji je zaznamenán jednorázový účinek, aniž by byla odstraněna příčina poruchy. Možné je také předávkování..

Žena by si měla pamatovat, že pouze odborník může přesně určit, kolik látky je třeba v konkrétním případě užít..

Vedlejší efekty

Užívání kyseliny askorbové ve velkých dávkách má s sebou následující důsledky:

 1. Gastrointestinální problémy.
 2. Anafylaktický šok.
 3. Quinckeho edém.
 4. Alergické kožní reakce.
 5. Arteriální hypertenze.
 6. Bolesti hlavy.
 7. Problémy se spánkem.
 8. Rychlá únava.

Pokud budete postupovat podle pokynů a pijete kyselinu až po jmenování ošetřujícího lékaře, negativní projevy nebudou následovat.

Obecná doporučení

Se zpožděním menstruace je kyselina askorbová optimálně absorbována tělem, s výhradou následujících pravidel:

 1. Každý den musí být přijato stejné množství vitaminu C, aby se tělo naučilo hromadit užitečnou látku. Stejné pravidlo platí pro doby příjmu.
 2. Je zakázáno pít vitamíny na lačný žaludek, jinak se zvyšuje riziko podráždění žaludeční sliznice. Optimální je to dělat s jídlem nebo jíst tablety bezprostředně po jídle..
 3. Je nutné jíst brambory, banány a další škrobnatá jídla, která mohou odstranit možný negativní účinek kyseliny.
 4. Existují určité dny, kdy je nejlepší pít kyselinu na menstruaci. Lékaři doporučují dělat to od dvanáctého do dvacátého šestého dne cyklu..
 5. Velké množství látky nedává rychlý výsledek, ale vyvolává pouze vedlejší účinky.
 6. Sluneční světlo zvyšuje vstřebávání vitaminu C, proto pilulky užívejte ráno a odpoledne..

Kyselina askorbová není absolutně bezpečný lék, takže je lepší vyloučit samoléčbu. Zpoždění menstruace mohou způsobit různé faktory, včetně těhotenství. Proto je před zahájením léčby nutné poradit se s gynekologem. Specialista zjistí, co přesně zpožďuje menstruaci a zda má smysl další zdroje vitamínů.

SOS. Potom můžete urgentně způsobit menstruaci?

Brzy mám hyster a moji měsíční tvorové nepřijdou. Včera a dnes jsem provedl testy čistě. Hystera byla vypočítána s přihlédnutím k tomu, že menstruace dnes přijde.
Včera jsem celý den držel láhev s horkou vodou, pil silné infuze bylin na menstruaci, PA, dřepy, pumpoval rovně, jedl citron, jedl kyselinu askorbovou, aspirin s cukrem, med, ležel v horké lázni, pil suché červené víno. Výsledek je nudný jako v tanku a má pocit, že neplánují start. Opravdu bych nechtěl operaci pokazit jen proto, že se tito tvorové rozhodli přijít o pár dní později.
Zavolal jsem gynekologovi, který bude dělat hyster, řekla, že pokud menstruace přejde na hyster, tak by to hloupě zrušili. A pak všechny analýzy, všechny studie a pak znovu opakovat pro další cyklus.

Šoková dávka kyseliny askorbové může se zpožděním způsobit menstruaci?

Pokud máte zpoždění, ale chcete rychle, aby vaše menstruace začala. Zvláště když se chystáte k moři nebo se plánuje slavnostní událost, ale všichni nepřijdou. Hlavní věcí je vyloučit, že jste možná těhotná, pak je lepší neexperimentovat s pilulkami a vitamíny. Pokud není těhotenství, můžete zkusit vypít 20 kusů kyseliny askorbové najednou, ale pokud jste alergičtí na vitamin C, neměli byste, budete pokrytí skvrnami a svěděním. Jako dítě jsem tolik jedl, aniž bych se ptal, ruku mi pak zakryly nějaké skvrny a svědělo se, pamatuji si, že jsem kvůli tomu byl stále na pracovní neschopnosti. Stejně je to s kyselinou askorbovou, pokud jste alergičtí na vitamin C, pak to nezkoušejte. Protože tyto tablety také obsahují tento vitamin C..

Dokonce se stalo zajímavým, jakou dávku vitaminu, kvůli takovému cíli, souhlasí s jídlem?! ;)

RDA pro dospělé je 90 mg. Dávka 500 mg (nad denní normu) a vyšší může snížit krevní tlak. Ale nemyslím si, že krev, která opustila hlavu, poteče k východu v podobě menstruace;)

A ještě jedna věc: vitamin C spolu s vitaminem E v některých případech reguluje cyklus a je předepisován ve druhé fázi. Názor, že po požití tuny vitaminu C - CD přijde - je mylný, protože samotný vitamin C pomáhá posilovat stěny cév.

Můj názor: Předávkování vitamíny může způsobit diatézu, a to není o nic lepší než zpoždění menstruace. Lepší je jít k lékaři a neléčit se. ;)

Ano možná. Šoková C-vitaminizace normalizuje většinu procesů v těle. Ale jíst citrony je hloupé. Sliznice bude podrážděná. V listech rybízu nebo čínských datlí je více vitaminu C. Dokonce i v syrových bramborách. Nejlepší ze všeho je koncentrát vitaminu C v proteinové tobolce. Například od Panadolu. Analogový - liposférický vyrobený na Novém Zélandu. Je to nejúčinnější, ale pro nás nákladné.

Nasycovací dávka askorbinů (15-20 kusů) může způsobit menstruaci, ale ne vždy. Existuje vysoké riziko vzniku nežádoucích účinků: alergie, nevolnost, zvracení, účinky na sliznici gastrointestinálního traktu, zvýšený krevní tlak atd..

Tímto způsobem se nedoporučuje zbavovat se těhotenství. Nemusí to fungovat, dítě bude trpět..

Ano, je to pravda, ale pouze v případě, že žena není těhotná. Dávka je 10 tablet. Ale nemůžete to vzít, pokud existují onemocnění žaludku nebo dvanáctníku, protože vysoká kyselost může vyvolat exacerbaci nemoci.

Existuje mnoho podobných receptů založených na tradiční medicíně, takže mladé ženy, které se snaží vyhnout návštěvě lékaře, vyzkoušejí různé bylinné odvarky, aby spustily nástup menstruačního cyklu. A pokud dojde ke shodě okolností, předpis je ve všech případech vydán jako všelék. Ale to jsou jen různá ženská těla a jak se často stává, ten, kdo se chce všem zpožděním vyhnout, nedosáhne požadovaného účinku a kdo sní o těhotenství, pláče z prostého stresu, který přerušil všechny naděje. V citronu je hodně vitaminu C, ale jeho konzumace nezpůsobuje menstruaci před plánovaným časem. Velké množství kyseliny askorbové způsobuje alergickou reakci. Proto byste se neměli spoléhat na kyselinu askorbovou, navštivte předporodní kliniku, to je nejjistější cesta ze situace.

Vitamíny Kyselina askorbová - recenze

Způsobuje vaše menstruace okamžitě.

Měl jsem zpoždění 5 dní a nebyl ani náznak menstruace. A toto zpoždění nebylo mojí výhodou, protože jsem potřeboval začít a skončit rychleji..

Četl jsem o kyselině askorbové na internetu, koupil jsem ji včera. Mám malý 1 kus 50 mg. Vypil jsem 20 kusů najednou v noci, ačkoli v noci se cystitida okamžitě zhoršila, žádná náhoda. nevím.

Ráno jsem se probudil, začal mě bolet žaludek, hodinu po spánku jsem vypil 10 kusů najednou a po 10 minutách začala menstruace) Hurá)

Proto doporučuji všem) Nyní budu pít celý cyklus 5 kusů denně, aby příští menstruace přišla bez prodlení)

A mimochodem, ještě jeden plus, výtok z nosu okamžitě prošel)

Kyselina askorbová pro menstruační nepravidelnosti

Ne všichni zástupci spravedlivého pohlaví vědí a někdy ani nehádají, jakou roli hraje kyselina askorbová v tak složitém procesu, jako je menstruační cyklus. Časté poruchy menstruace, doprovázené bolestí, zvýšenou nervovou vzrušivostí, pociťuje mnoho žen a dívek. Lze jej upravit pouze jednou tabletou - vitaminem C..

 1. Vlastnosti a účinky kyseliny askorbové na tělo
 2. Jak kyselina askorbová ovlivňuje menstruaci
 3. Důvody pro opožděnou menstruaci
 4. Známky nedostatku vitaminu C.
 5. Vitaminové výhody
 6. Funkce aplikace
 7. Jak způsobit menstruaci kyselinou askorbovou a je to možné
 8. Vedlejší efekty
 9. Kontraindikace pro použití

Vlastnosti a účinky kyseliny askorbové na tělo

Kyselina askorbová je jednou z hlavních složek vitaminu C. O výhodách této látky víme od raného věku: bojuje proti nachlazení, zvyšuje odolnost proti stresu, snižuje hladinu cholesterolu, podílí se na regeneraci a růstu mladých buněk, krvetvorbě, tvorbě imunitních buněk, pomáhá při vstřebávání vápníku a železa... Stav pokožky závisí na tom.

Nedostatek kyseliny askorbové může být spojen se špatným celkovým zdravím.

Vitamin bohužel není v těle syntetizován, takže je dobré ho konzumovat spolu s jídlem. Vyvažte svou stravu tak, aby strava obsahovala více zeleniny a ovoce, jako jsou citrusové plody, papriky, květák a růžičková kapusta, rajčata, cibule, jablka, kiwi, tomel, černý rybíz. Zelení jsou obzvláště užiteční - petržel, šťovík, máta. Syntetický přípravek vitaminu C se vstřebává o něco horší, ale rychleji se vstřebává buňkami a projevuje svůj účinek.

Jak kyselina askorbová ovlivňuje menstruaci

Kyselina askorbová hraje zvláštní roli v sexuálním vývoji žen. S jeho pomocí můžete normalizovat plán kritických dnů, protože se podílí na obnovení hormonální rovnováhy. Ačkoli většinu hormonů produkuje štítná žláza a vaječníky, při nedostatku vitaminu C v ženském těle dochází k poruše a v důsledku toho ke zpoždění menstruačního cyklu, jeho trvání a bolestivosti. PMS (premenstruační syndrom) - ospalost, zvýšená nervová podrážděnost, kožní vyrážky - také se často vyskytují kvůli nedostatku kyseliny askorbové.

Důvody pro opožděnou menstruaci

I když nejen nedostatek vitaminu C vede ke zpoždění menstruace. Může to být z následujících důvodů:

 • Stres doma i v práci;
 • Deprese;
 • Klimatická změna;
 • Skvělá fyzická aktivita;
 • Užívání hormonálních léků;
 • Nemoci, infekce;
 • Těhotenství nebo ukončení těhotenství.

Lékař by měl určit přesnou příčinu porušení..

Známky nedostatku vitaminu C.

Existují příznaky, které konkrétně naznačují nedostatek kyseliny askorbové v těle:

 • Bolest v oblasti nohou, brnění v patách, otoky nohou, změna barvy kůže (zesvětlí);
 • Necítíte se dobře, slabost;
 • Pomalé hojení jakýchkoli ran;
 • Nespavost;
 • Krvácení z dásní

Kuřáci pociťují zejména nedostatek vitaminu C. Pokud se u Vás vyskytne některý z těchto příznaků, začněte užívat kyselinu askorbovou.

Vitaminové výhody

Správný a pravidelný příjem kyseliny askorbové při selhání menstruačního cyklu pomůže tento problém odstranit. Vitamin C obnovuje, normalizuje hormonální rovnováhu v ženském těle, zkapalňuje, čistí krev od cholesterolu, podílí se na produkci folikuly stimulujícího hormonu, zvyšuje jeho hladinu, čímž způsobuje nástup menstruace. Navíc s použitím vitamínového přípravku se zvyšuje obsah vitaminu E, který je zodpovědný za reprodukční funkci. Nervozita, emoční napětí ustupují. PMS je snazší, ospalost zmizí, kožní vyrážky se zmenší nebo úplně zmizí.

Jak vyvolat období?!

Doporučené příspěvky

Připojte se k našim diskusím!

Chcete-li přidat komentář, musíte být uživatelem.

Vytvořit účet

Zaregistrujte se a získejte účet. Je to jednoduché!

Vejít do

Již zaregistrované? Přihlaste se zde.

Aktuálně sledujete 0 uživatelů

Na této stránce nejsou žádní uživatelé..

Populární témata

Autor: Tarakashka
Vytvořeno před 8 hodinami

Autor: diana2020
Vytvořeno před 10 hodinami

Autor: Odarka1
Vytvořeno před 5 hodinami

Autor: Bublik30
Vytvořeno před 10 hodinami

Autor: Nyusya913
Vytvořeno před 3 hodinami

Autor: PoMiDoRk @
Vytvořeno před 13 hodinami

Autor: Shunihka
Vytvořeno před 13 hodinami

Autor: * wika *
Vytvořeno před 8 hodinami

Recenze klinik

O webu

Rychlé odkazy

 • O webu
 • Naši autoři
 • Nápověda k webu
 • Reklamní

Oblíbené sekce

 • Fórum pro plánování těhotenství
 • Grafy bazální teploty
 • Knihovna reprodukčního zdraví
 • Recenze klinik o lékařech
 • Komunikace v klubech pro PDR

Materiály zveřejněné na našem webu slouží pro informační účely a jsou určeny pro vzdělávací účely. Nepoužívejte je prosím jako lékařskou pomoc. Stanovení diagnózy a volba léčebné metody zůstává výhradní výsadou vašeho ošetřujícího lékaře!

Kyselina askorbová během menstruace: výhody a poškození

Od raného dětství víme, jak užitečná je kyselina askorbová. Málokdo přemýšlí o tom, jak přesně je kyselina askorbová schopna ovlivnit tak složitý proces v těle, jako je ženský menstruační cyklus. Faktem je, že tato látka je velmi důležitá pro kritické dny. Menstruace ne vždy a ne všechny přicházejí podle plánovaného harmonogramu, častěji dokonce kvůli absenci skutečných důvodů jejich absence.

Mnoho lidí navrhuje a porovnává kyselinu askorbovou přímo s ve vodě rozpustným vitaminem C. Tento úsudek je částečně správný, protože kyselina askorbová je jednou z nejdůležitějších složek tohoto vitaminu..

Vitamin C je již dlouho známý pro své zázračné vlastnosti v boji proti nachlazení. Ale to je jen malá část toho, k čemu může být užitečný vitamin C. Podílí se na regeneraci a růstu mladých buněk v orgánech, významně snižuje hladinu cholesterolu a slouží jako pomocná látka při vstřebávání vápníku a železa v těle. Podílí se na hematopoéze, produkci imunitních buněk a kolagenu. Výrazně zvyšuje odolnost člověka proti stresu.

Existují dva způsoby, jak získat vitamin C:

 • při užívání syntetických drog;
 • požití s ​​jídlem.

Oba druhy jsou asimilovány tělem na stejné úrovni. Vitamin se nachází v rostlinných potravinách. K obohacení těla je nutné konzumovat více těchto druhů zeleniny a ovoce: rajčata, cibule, papriky, květák a růžičková kapusta, stejně jako pomeranče, broskve, kiwi, jablka, tomel, černý rybíz. Je také obsažen v bylinách. Nejvyšší obsah máty, šťovíku, kopřivy, petrželky, malinových listů.

Příjem vitaminu C a menstruace

Obecný účinek kyseliny askorbové na tělo také určuje její účinek na reprodukční funkci. Hormony řídí celý proces a pro jejich výrobu v dostatečném množství je nezbytná právě kyselina askorbová.

Nedostatek a vyvolává celkové selhání systému, zpožděnou menstruaci a tendenci k délce cyklu.

Zpožděná menstruace je jedním z nejčastějších důvodů pro návštěvu gynekologa. Selhání mohou způsobit různé faktory. Někteří z nich jsou:

 • silný stres;
 • změna bydlení;
 • nervové poruchy;
 • nadměrná fyzická aktivita;
 • užívání hormonální antikoncepce;
 • pohlavně přenosné infekce;
 • zánět;
 • nádory;
 • ukončení těhotenství přírodními nebo chirurgickými prostředky.

Kyselina askorbová se nejčastěji používá při zpoždění menstruace, ale za určitých okolností může způsobit opačný účinek..

Jak kyselina askorbová ovlivňuje tento proces

Jak ovlivňuje kyselina askorbová

Užívání léku ve zvýšené dávce přesahující celkovou denní normu nastává proces inhibice příjmu hormonu - prostaglandinu, v důsledku čehož dochází k menstruaci.

Akce se projevuje v následujících faktorech:

 • Významné snížení viskozity krve. Krev je příliš hustá nebo řídká. Viskozita oddaluje štěpení vnitřní sliznice dělohy, což způsobuje zpoždění v kritických dnech. Kromě toho čistí krev cholesterolu.
 • Obnovuje celkovou hormonální rovnováhu, vrací ji do normálu. Podílí se přímo na produkci hormonu stimulujícího folikuly, který je odpovědný za oddělení horní vrstvy dělohy. Zvýšená hladina tohoto hormonu potlačuje produkci hormonů progesteronu a estrogenu a způsobuje nástup menstruace..
 • Při užívání vitaminu C se automaticky zvyšuje obsah vitaminu E, který je zodpovědný za reprodukční funkci.
 • Stabilizuje nervové procesy, zmírňuje nadměrný emoční stres a nadměrnou nervovou vzrušivost.
 • Zmírňuje předmenstruační syndrom, odstraňuje ospalost, snižuje počet kožních vyrážek.

Jak způsobit menstruaci kyselinou askorbovou

Jak způsobit menstruaci kyselinou askorbovou

Pokud je menstruace zpožděna o více než jeden týden, je vyloučen okamžik početí, absence různých gynekologických infekcí a patologií, pak je v tomto případě nutné způsobit menstruaci.

Některé dámy se snaží manipulovat doma, zatímco jiné se naopak obracejí na specialisty..

Normální příjem kyseliny askorbové je od 50 do 100 mg denně. K vyvolání menstruačního krvácení se používá několik metod. Jsou založeny na užívání zvýšených dávek kyseliny askorbové. Pro nástup kritických dnů se denní dávka zvyšuje pětkrát. Pokud se po podání takové dávky drogy zvýší ještě více, až na 2 g. Doporučuje se také konzumovat 2 celé citrony bez přidaného cukru..

Odborníci předepisují kyselinu askorbovou nikoli k vyvolání menstruace, ale k vytvoření cyklu. Vitamin C nebo kyselina askorbová se užívá 3krát denně, 2 pilulky. Při dávkování není možné poškodit tělo, ale menstruační cyklus se zlepší. Pomalou expozicí se proces postupně zlepší a během několika měsíců se vrátí do normálu.

Je možné použít kyselinu askorbovou k vyvolání menstruace

Kyselina askorbová pro vyvolání menstruace

Nepochybně je to možné, ale je třeba si uvědomit, že vitamínové přípravky nejsou vůbec tak neškodné, jak by se na první pohled mohlo zdát, a je zakázáno je nekontrolovatelně užívat..

Existuje řada kontraindikací, při nichž nadměrné dávky mohou vést k neočekávaným následkům a poškození zdraví:

 • zvýšená kyselost žaludku;
 • cukrovka;
 • problémy s vylučovacím systémem;
 • pokles hladin hemoglobinu;
 • alergie.

V případech popsaných výše může předávkování vitaminem C vést ke zhoršení onemocnění a způsobit nenapravitelné poškození zdraví..

Nezapomeňte, že kyselina askorbová nejsou neškodné vitamíny, ale poměrně silná látka. Při jeho předávkování se v těle může objevit velké množství negativních jevů. Možná se neobjeví okamžitě, ale projeví se v budoucnosti:

 • rozvoj gastritidy;
 • peptický vřed;
 • vysoký obsah kyselin vyvolává vývoj urolitiázy;
 • porucha srážení krve;
 • pokles počtu leukocytů;
 • nedostatek vitamínů B;
 • narušení slinivky břišní.

Tento menstruační cyklus vyvolaný kyselinou askorbovou lze použít v extrémních případech a v případě potřeby jednou. Pokud se poruchy v menstruačním cyklu stanou trvalými, bude nejlepším řešením kontaktovat odborníka, gynekologa, zjistit příčinu porušení a neléčit se.

Jak způsobit menstruaci kyselinou askorbovou: aplikační schéma

Ne každý ví, že menstruaci lze vyvolat kyselinou askorbovou. Výhody této látky pro tělo jsou neocenitelné, ale v případě menstruace je nutné ji používat opatrně. Pokud je dávkování zvoleno nesprávně, jsou možné nežádoucí důsledky. Proto je tak důležité předem zjistit, kolik askorbinů je potřeba k tomu, aby mohla menstruace proběhnout, a důsledně dodržovat pokyny.

Jak pomůže kyselina askorbová se zpožděním menstruace

Kyselina askorbová se zpožděním menstruace má pouze nepřímý účinek. Při výskytu menstruačního toku je účinek léku vysvětlen terapeutickým účinkem. To, jak dobře funguje reprodukční systém, závisí přímo na hormonálním pozadí..

Produkce hormonů se provádí pod vlivem různých látek, včetně vitamínů. Zpoždění kritických dnů může být způsobeno jejich banálním nedostatkem..

Proto, když kyselina askorbová vstupuje do těla, začíná menstruace. Pouze pro toto zvýšení dávkování.

Vlastnosti kyseliny askorbové

Kyselina askorbová obsahuje vitamin C. Z tohoto důvodu má látka účinek na celé tělo:

 • zlepšuje krevní oběh;
 • podporuje ředění krve;
 • má příznivý vliv na průběh těhotenství a pomáhá plodu.

Kyseliny askorbové způsobují aktivaci ochranných funkcí, člověk se snáze vyrovná s nachlazením a virovými chorobami.

Tělo není schopné tento vitamin samo produkovat. Z tohoto důvodu musí být přidán uměle..

Účinek na ženské tělo

Mezi užíváním kyseliny askorbové a výskytem menstruace existuje jednoznačný vztah. Tento vitaminový prostředek ovlivňuje reprodukční funkce a provádí následující úkoly:

 • normalizuje hormonální hladiny;
 • podporuje produkci a asimilaci tokoferolu, který se podílí na činnosti reprodukčního systému a stimuluje vzhled menstruace;
 • normalizuje fungování nervového systému, což také ovlivňuje menstruační cyklus;
 • ředí krev.

Kromě toho je možné pomocí kyseliny askorbové potlačit příznaky PMS a snížit jejich výraznost..

Je možné způsobit menstruaci kyselinou askorbovou

Denní dávka je asi 100 mg. Aby bylo možné způsobit menstruaci kyselinou askorbovou, musí být množství látky výrazně vyšší - 500 mg. Z tohoto důvodu přestane být progesteron produkován, začne menstruace. Chcete-li však dosáhnout požadovaného efektu, můžete použít jiné metody..

Byliny, které způsobují menstruaci

Existuje mnoho tradičních bylin ke spuštění menstruace. Ke zvýšení účinku kyseliny askorbové za účelem vyvolání menstruace se během jejího užívání používá také obyčejný heřmánek:

 1. Pár lžící rostliny se nalije vroucí vodou a trvá asi půl hodiny.
 2. Poté je vývar filtrován a okamžitě opil.
 3. Procedura se provádí ráno a večer. Současně vezměte deset askorbů.

Vývar nazývaný menstruace je třeba vypít pouze třikrát. Poté stačí užívat pouze kyselinu askorbovou. V případě použití této metody bude možné vyvolat menstruaci za pár dní..

Jak volají měsíční lékaři

Je velmi nežádoucí způsobovat menstruaci doma. Bude mnohem bezpečnější a efektivnější poradit se s gynekologem, který vám může předepsat účinný lék na vyvolání menstruace a zvolit jeho dávkování.

Nejrychlejší možný účinek je dán intravenózním podáním oxytocinu. Krvavý výtok se objeví během několika hodin po tomto postupu. Používají se také další léky, včetně Duphastonu a Pulsitilly. Menstruace se objeví po 1-3 dnech od začátku aplikace.

Je třeba poznamenat, že je přísně zakázáno volit a používat takové nástroje sami. Pouze lékař může určit optimální dávkování. Nekontrolované užívání drog může způsobit vážné komplikace reprodukčního systému, včetně neplodnosti.

Vedlejší účinky kyseliny askorbové a příznaky předávkování

Bez ohledu na to, jak neškodné vitamínové přípravky se mohou zdát, v případě jejich nekontrolovaného používání mohou nastat nežádoucí důsledky. Pokud konzumujete hodně kyseliny askorbové s menstruací, jsou příznaky předávkování, například:

 • pálení žáhy;
 • nadýmání;
 • nevolnost.

Ne každý může použít kyselinu askorbovou k vyvolání menstruace. Existuje několik kontraindikací pro použití tohoto léku:

 • cukrovka;
 • poruchy vylučovacího systému;
 • snížené hladiny hemoglobinu;
 • zvýšená kyselost;
 • přítomnost alergií.

Velké množství vitaminu za přítomnosti takových poruch v těle může vyvolat zhoršení situace a způsobit vážné poškození těla..

Kyselina askorbová je silný lék, který v případě předávkování může vést k velmi nežádoucím následkům. Navíc se ne vždy objeví okamžitě. Po chvíli jsou tato porušení často pozorována:

 • zánět žaludku;
 • peptický vřed;
 • zvýšený obsah kyseliny v těle, což zase vede k rozvoji urolitiázy;
 • snížení hladiny leukocytů;
 • nedostatek vitamínů B;
 • problémy se slinivkou břišní.

Kyselinu askorbovou ženy již dlouho používají k vyvolání menstruace. Ukázalo se, že nástroj je efektivní, ale zdaleka nejbezpečnější. Nežádoucí účinky způsobené předávkováním vitamíny jsou často pozorovány. Před zahájením užívání se musíte ujistit, že prodleva nenaznačuje těhotenství. Je vysoce pravděpodobné, že užívání drogy vyvolá spontánní potrat..

Kyselina askorbová pro menstruaci: vliv na cyklus

Jaký je účinek kyseliny askorbové na tělo

Nedostatek látky negativně ovlivňuje průběh všech procesů v těle. A tento vliv se vztahuje i na sexuální zdraví žen. Menstruace se neliší v pravidelnosti, prodlužuje se jejich trvání, objevují se další nepříjemné pocity.

Míra spotřeby je 90 mg denně. Pokud látka systematicky vstupuje do těla ve správném množství, lze zaznamenat takový pozitivní účinek na ni:

 1. Posílení stěn cév.
 2. Zlepšení procesu hematopoézy (hematopoézy).
 3. Aktivace syntézy kolagenu.
 4. Ničení škodlivých mikroorganismů.
 5. Posílení imunity.
 6. Zlepšení produkce pohlavních hormonů.
 7. Účast na práci štítné žlázy a nadledvin.

Zjistěte v jednom z našich článků, jak užívat drogu Norkolut se zpožděním menstruace.

Účinky na menstruační cyklus

Jak přesně kyselina askorbová ovlivňuje menstruaci, je jasné při studiu následujících faktorů:

Odstranění hormonální nerovnováhy

Nejčastěji je menstruace zpožděna kvůli nedostatku jednoho nebo jiného hormonu. Pod vlivem kyseliny se normalizuje práce všech orgánů, které jsou odpovědné za udržování hormonální rovnováhy.

Účinek na tokoferol

Pod vlivem vitaminu E je možné eliminovat neúplný růst endometria dělohy. Takové porušení způsobí zpoždění kritických dnů. Kyselina askorbová zlepšuje syntézu tokoferolu a má pozitivní vliv na jeho absorpci. V důsledku toho zmizí problémy s produkcí zárodečných buněk. Recenze vitaminu E se zpožděním menstruace jsou většinou pozitivní. Užívání léku má však své vlastní kontraindikace, s nimiž byste se měli seznámit..

Normalizace centrálního nervového systému

Jakákoli porucha v centrálním nervovém systému způsobuje narušení produkce ženských pohlavních hormonů. Vitamin C nejenže eliminuje nervové napětí a účinky stresu, ale také stabilizuje interakci mezi hypofýzou, hypotalamem a vaječníky.

K udržení nervového systému a obnovení cyklu se také používá Pulsatilla. Léčba již během dne eliminuje zpoždění, proto je volání menstruace Pulsatilla tou nejlepší volbou.

Ředění krve

U husté krve nemůže proces odmítnutí endometria plně projít. Kyselina askorbová normalizuje rovnováhu plazmy a buněčné hmoty a také eliminuje cholesterol.

Lékaři doporučují jíst potraviny obsahující kyselinu askorbovou. Užívání pilulek je povoleno, ale pouze po předepsání lékařem.

Předávkovat

Předávkování je charakterizováno třemi stavy: pálení žáhy, plynatost a nevolnost. V tomto případě stojí za to věnovat pozornost kontraindikacím pro použití, které jsou k dispozici v jakýchkoli komplexech vitamínů. Vitamin C by se neměl používat, pokud dojde k alergické reakci, nízké hladině hemoglobinu, cukrovce.

Doporučuje se používat s opatrností u lidí s poškozenými funkcemi vylučovacího systému a vysokou kyselostí.

Při správném přístupu k léčbě proběhne obnovení menstruačního cyklu hladce a bez komplikací. K tomu stačí domluvit schůzku s gynekologem a řídit se jeho radami..

Známky nedostatku vitaminu

Porušení menstruačního cyklu nemusí být spojeno s nedostatečným množstvím prospěšných mikroživin. Je to jen odborník, který dokáže přesně určit, co by mohlo oddálit menstruaci. Ale nedostatek vitamínů má své vlastní jasné známky:

 1. Bolest v patách a nohou.
 2. Špatný pocit chřipky.
 3. Špatné a pomalé hojení malých ran.
 4. Obecná bledost kůže.
 5. Zkušenosti bez důvodu.
 6. Problémy se spánkem.
 7. Krvácení z dásní.
 8. Zhoršení ochranných funkcí těla.

Ale tyto vnější znaky ještě nepůsobí jako záruka toho, že zpoždění a další problémy s menstruací jsou vyvolány právě nedostatečným množstvím těchto organických sloučenin. Proto nemůžete bez konzultace s lékařem..

Naučte se, jak užívat vitamíny pro PMS v článku na odkazu.

Recenze

Mezi pozitivní recenze o vitaminu, jako účinném léku, najdete informace o tom, kolik pilulek k jídlu, a další komentáře:

"Mnoho dívek čelí problému nástupu menstruace v nežádoucí době." Měla to být služební cesta, výlet na zajímavý seminář, který jsem si chtěl pozorně poslechnout. Po odhadu dat a počítání mého cyklu jsem si uvědomil, že menstruace přijde buď na silnici, nebo hned po příjezdu do neznámého města. Vzhledem k tomu, že výlet nelze přeplánovat a první den menstruace je spojen s poměrně bolestivými pocity, což zničí všechna moje očekávání a náladu, rozhodl jsem se jednat. Přerušte internet, narazil jsem na informace o vlastnostech kyseliny askorbové. Přečetl jsem si vše pozorně, zvážil všechny klady a zápory.

A tak se všechno stalo, menstruace přišla před časem, „slíbila“, že skončí několik dní před cestou, která byla zachráněna, jako moje nálada “.

Jak užitečný bude tento nástroj pro vás, ale nejprve si přečtěte informace v tomto článku..

Výhody kyseliny askorbové během zpoždění

Při odpovědi na otázku, zda vitamin C může způsobit menstruaci, je třeba poznamenat, že funguje pouze v určitých situacích. Kyselina askorbová eliminuje zpoždění způsobené následujícími důvody:

 1. Drobná hormonální porucha.
 2. Důsledky silného stresu.
 3. Nesprávná nebo neúplná absorpce vitaminu E..
 4. Vyčerpávající diety.

Na pozadí patologií pohlavních orgánů, vážného nedostatku ženských pohlavních hormonů a onemocnění štítné žlázy je účinek léku minimální. Existuje možnost zlepšení celkového stavu pacienta, ale menstruace se neobjeví, dokud není odstraněna provokující nemoc.

Zjistěte, jak vyvolat menstruaci pomocí Duphastonu.

Jaké léky nelze kombinovat s použitím kyseliny

Aby byla léčba prospěšná, stojí za to brát jiné léky vážně. Některé léky pod vlivem kyseliny askorbové ztrácejí účinnost a zvyšuje se také pravděpodobnost nežádoucích účinků:

 1. Perorální antikoncepce. Pokud pijete dobře spolu s kyselinou askorbovou, tato absorbuje hladiny hormonů, což snižuje účinnost antikoncepce. Proto je nutné mezi dávkami udělat přestávku - nejméně dvě hodiny.
 2. Salicyláty. Současné užívání s aspirinem, diflunisalem, acetyzalem může vyvolat krystalurii (výskyt krystalů solí v moči).
 3. Alkalická voda. Nepijte pilulky s alkalickou minerální vodou kvůli sníženému vstřebávání vitaminu C..
 4. Antidepresiva. Snižuje se nejen účinnost léku, ale je narušena i produkce mexiletinu ledvinami.

Je také zakázáno kombinovat kyselinu askorbovou s produkty, které obsahují:

 • žehlička;
 • kofein;
 • kyselina listová;
 • Vitamíny B..

Užitečné video

Podívejte se na toto video o následcích předávkování vitaminem C:

 • Pilulky, které způsobují menstruaci
  Ačkoli gynekologové opravdu nedoporučují pilulky, které způsobují menstruaci, stále existují situace, kdy jsou nezbytné. Patří mezi ně Dyufaston, Norkolut, Utrozhestan, Mifegin a další. Přečtěte si více
 • Tranexam pro menstruaci

Kyselina tranexanová obsažená v přípravku pomáhá zastavit krvácení. Během menstruace však nemůžete Traneksan pít samostatně. Je předepsán pro nadměrně těžké období, aby se jim zabránilo. Přečtěte si více

Přípravky na silnou menstruaci, bylinky jako oni...

Je vysoce nežádoucí užívat léky na silnou menstruaci samostatně. Nejprve byste se měli poradit s lékařem, zjistit problém a vyzkoušet také bylinky. Přečtěte si více

Salpingo-ooforitida: antibiotická léčba, schéma, co...

Pokud je diagnostikována salpingo-ooforitida, je správná pouze antibiotická léčba. Nejčastěji však schéma zahrnuje použití několika antibiotik, imunoterapii. V některých případech pomůže pouze chirurgický zákrok. Přečtěte si více

Jak se kyselina askorbová používá k vyvolání menstruace

Pokyny k nástroji neobsahují údaje o tom, jak způsobit menstruaci kyselinou askorbovou. Na internetu lze nalézt dvě metody.

První metoda je zaměřena na postupnou akumulaci užitečného stopového prvku v těle:

 • profylaktické dávky - od 50 do 100 mg denně.
 • léčba - 50 nebo 100 mg několikrát denně (ne více než pět dávek).

Takové kurzy neznamenají okamžitou výzvu k menstruaci. Jejich hlavním úkolem je obecná normalizace cyklu v důsledku akumulace látek v těle. Úplné zotavení je zaznamenáno za několik měsíců.

V případě naléhavé potřeby je možné použít radikálnější techniku ​​volání menstruace:

 • doba léčby není delší než dva nebo tři dny;
 • více než 450 mg nelze konzumovat denně.

Lékaři nedoporučují uchýlit se k této metodě, protože nejčastěji je zaznamenán jednorázový účinek, aniž by byla odstraněna příčina poruchy. Možné je také předávkování..

Žena by si měla pamatovat, že pouze odborník může přesně určit, kolik látky je třeba v konkrétním případě užít..

Jak se používá pro zpoždění

Jak již bylo zmíněno dříve, kyselina askorbová je schopna obnovit menstruaci se zpožděním. Je důležité si uvědomit, že užívání léku ve velké dávce není vždy bezpečné, proto se tato metoda používá pouze po předchozí konzultaci s lékařem..

Kyselina askorbová se používá, když menstruace chybí déle než 7 dní. V takovém případě je třeba vyloučit: těhotenství, gynekologické infekce, onemocnění reprodukčního systému.

K vyvolání menstruace je nutné zvýšit standardní denní dávku. Dívka by měla užívat 250-500 mg kyseliny. Pokud to nepomůže, dávka se znovu zvýší, někdy až na 2 g.

K obnovení cyklu se kyselina užívá třikrát denně, 2 tablety. Pozitivní účinek se projeví až po absolvování celého kurzu.

Vedlejší efekty

Užívání kyseliny askorbové ve velkých dávkách má s sebou následující důsledky:

 1. Gastrointestinální problémy.
 2. Anafylaktický šok.
 3. Quinckeho edém.
 4. Alergické kožní reakce.
 5. Arteriální hypertenze.
 6. Bolesti hlavy.
 7. Problémy se spánkem.
 8. Rychlá únava.

Pokud budete postupovat podle pokynů a pijete kyselinu až po jmenování ošetřujícího lékaře, negativní projevy nebudou následovat.

Obecná doporučení

Se zpožděním menstruace je kyselina askorbová optimálně absorbována tělem, s výhradou následujících pravidel:

 1. Každý den musí být přijato stejné množství vitaminu C, aby se tělo naučilo hromadit užitečnou látku. Stejné pravidlo platí pro doby příjmu.
 2. Je zakázáno pít vitamíny na lačný žaludek, jinak se zvyšuje riziko podráždění žaludeční sliznice. Optimální je to dělat s jídlem nebo jíst tablety bezprostředně po jídle..
 3. Je nutné jíst brambory, banány a další škrobnatá jídla, která mohou odstranit možný negativní účinek kyseliny.
 4. Existují určité dny, kdy je nejlepší pít kyselinu na menstruaci. Lékaři doporučují dělat to od dvanáctého do dvacátého šestého dne cyklu..
 5. Velké množství látky nedává rychlý výsledek, ale vyvolává pouze vedlejší účinky.
 6. Sluneční světlo zvyšuje vstřebávání vitaminu C, proto pilulky užívejte ráno a odpoledne..

Kyselina askorbová není absolutně bezpečný lék, takže je lepší vyloučit samoléčbu. Zpoždění menstruace mohou způsobit různé faktory, včetně těhotenství. Proto je před zahájením léčby nutné poradit se s gynekologem. Specialista zjistí, co přesně zpožďuje menstruaci a zda má smysl další zdroje vitamínů.

Příjem vitaminu C a menstruace

Obecný účinek kyseliny askorbové na tělo také určuje její účinek na reprodukční funkci. Hormony řídí celý proces a pro jejich výrobu v dostatečném množství je nezbytná právě kyselina askorbová.

Nedostatek a vyvolává celkové selhání systému, zpožděnou menstruaci a tendenci k délce cyklu.

Zpožděná menstruace je jedním z nejčastějších důvodů pro návštěvu gynekologa. Selhání mohou způsobit různé faktory. Někteří z nich jsou:

 • silný stres;
 • změna bydlení;
 • nervové poruchy;
 • nadměrná fyzická aktivita;
 • užívání hormonální antikoncepce;
 • pohlavně přenosné infekce;
 • zánět;
 • nádory;
 • ukončení těhotenství přírodními nebo chirurgickými prostředky.

Kyselina askorbová se nejčastěji používá při zpoždění menstruace, ale za určitých okolností může způsobit opačný účinek..

Bazální teplota od A do Z.

Naši vládci jsou plánovači. Vyzkoušejte a vyjádřete svůj názor! ->

* Drazí přátelé! Ano, toto je reklama, točte se takhle!

O zpoždění způsobujícím menstruaci. radit, podat zprávu!

Ahoj!
Lékař mi předepsal 10 dní na pití kyseliny askorbové a dokonce k vyvolání menstruace, řekla, že by měly začít ve dnech 2-3. Dnes je 6. den a nic. Mám 3 otázky:
1. Je tento režim vitamínů účinný? Komu to pomohlo? Jaký den začal M.?
2. Když je způsobena menstruace, bolí hrudník?
Moje hruď byla včera citlivá - předevčírem.
3. Může být zpoždění způsobeno cystickými změnami v jednom vaječníku (lékař viděl pomocí ultrazvuku)?
Máma má podezření, že B je stále možné, protože druhý vaječník je zdravý (neviděli B na ultrazvuku, udělala to před 5 dny)

Přečíst 33 komentářů:

Pokud jde o kyselinu askorbovou - ano, lze ji nazvat M. Chápu, že pokud hrudník začal bolet, došlo k O (hrudník bolí nejčastěji z nedostatku progesteronu ve fázi 2). To znamená, že ano, teď počkejte 7-8 dní, pak test. Jen nepijte Aevit, je velmi toxický pro plod. Nepil bych kyselinu askorbovou.

Jsem záchranář a pracuji podle povolání, studoval jsem dobře a nepamatuji si něco, čemu se M. Ascorbinka a Aevit říkalo, nějaký druh nesmyslu. Hrudník je u každého citlivý různými způsoby, ale ve většině případů týden před M. a někdy i dříve to bolí, ztěžuje. Důvodů zpoždění může být také mnoho, je třeba je dále zkoumat. A b. Samozřejmě to může být a v to musí člověk vždy doufat a věřit..

Hrudník nebolí, protože je tam málo progesteronu, ukázalo se, že každý druhý progesteron. selhání? Ne. Hrudník bolí, protože se tělo přestavuje, stalo se O a chce se připravit na B. A pokud se B. nestalo, pak je všechno - hrudník je vypuštěn a nebolí, ale připravit se na nový cyklus.

Kseniaorlova, č. Když je v prsu narušena citlivost tkání na progesteron, začne prsa bolet. Ne vždy se to stane. Nedostatek progesteronu je v prsní tkáni, a ne v těle, víte?

Děkuji za odpovědi Nenapsal jsem, že můj cyklus je obvykle 30 dní, dnes je teoreticky zpoždění již 13 dní, z toho 6 piji tyto vitamíny, aby způsobil M...

Neexistují žádné příznaky, že by M mělo brzy přijít - ne, pouze hrudník...

Ano, o vitamínech je to něco nového. Vím, že způsobují hormony M, ale že vitamíny jsou naprostý nesmysl, zcela souhlasím s kseniaorlovou

Maxi, zdá se mi, že jsi právě O přišel pozdě.

Delta0112, před 10 lety jsem bydlel v ubytovně, kde během zpoždění dívky jedly kyselinu askorbovou v dávkách pro koně, a tak se nazývaly M!

A zkouška se nepokusila nasáknout?

5. den zpoždění došlo k negativnímu výsledku. Ano, a G na ultrazvuku řekla, že není těhotná. Ačkoli moje matka říká, že se může mýlit...

A mám dávku 2 kuliček kyseliny askorbové denně a 2 tobolky aevitu každý druhý den...

Toto je něco z tradiční medicíny, jsem lékárník a přemýšlím o drogách a neznám žádné prokázané indikace pro kyselinu askorbovou. Samozřejmě nejsem lékař, takže se nebudu hádat, ale sám jsem způsobil M úplně jinými léky, které jsou přímo zaměřeny na to

Maxi a test byl hotový?

Ano, ano, rychle proveďte test moči a vraťte se s výsledkem.

Maxi, viděl jsem. 5. den zpoždění možná nic neviděli. Možná jdeš v pondělí? Mělo by to už být vizualizováno... pokud něco existuje.

Kdybych byl na vašem místě, dokud jsem je nevypil, najednou je B, a když jste přesvědčeni, že neexistuje, pak můžete, i když existují léky, které jsou účinnější

Také si myslím, že máte všechny šance na B.

A četl jsem o tomto aevitu (posledních pár dní jsem se rozhodl nepít, je to stále zbytečné a škodlivé, kromě toho, když něco najednou B)

A co cystické změny vaječníků ?? Lékař chtěl, abych nejdříve zavolal M a poté ošetřil vaječník, mám ho 2-3krát více než zdravý...

Maxi, počkej teď. M začíná - pak jdete k lékaři, abyste ho ošetřili. Hlavní věc je, že to funguje

Děkuji. Ve středu udělám ultrazvukové vyšetření (než mě G nečeká), vše by mělo být jasné

Mám také vaječníky mnohem větší než obvykle, doktor řekl, že jsou multifolikulární, ale toto se léčí. a předepsal léčbu od prvních dnů cyklu, takže váš lékař má pravdu, je nutný nový cyklus

Delta0112, takže máte hodně folikulů, ale mám tam nějaké malé cysty.. nebo je to něco podobného?

Maxi, mám své měsíční progesteronové injekce. Zahájeno po 4 injekcích.

Trololo, ale začínal jako, s vjemy obyčejného M (jako je žaludek zatažený, hrudník bolí) nebo ne?

Mám hodně folikulů, ale také je nazvala cystickými.

Vzpomínám si, jak jsem volal M. Takže po jednom balení noksorbové kyseliny v noci, moje mateřská znaménka přišla ráno)

A já jsem kupoval kyselinu askorbovou, pro děti s tak velkými pilulkami jsem obvykle kupoval a někdy snědl 2 taková balení najednou, nemělo to vliv na cyklus, ale ani jsem o tom nějak nepřemýšlel)

Ale tam pravděpodobně dávka rozhodně není tak velká...

a obecně na mě vitamin C nefunguje?

a zdá se, že nikdo nepil, aby zavolal M

Vitamin C, samozřejmě, lze nazvat M, ale ve velké dávce a intravenózně. Zbytek se hýčká. Mimochodem, toto funguje jen několikrát za život. Druhá dávka by navíc měla být téměř dvakrát větší než první... Jakmile začne hrudník bolet, s největší pravděpodobností brzy přijde M, protože byl už O. Aevit, Máte pravdu, je lepší nepít, protože existuje podezření na B. Lepší jen vit. E 200 ME za den.

Obecně mi lékař předepsal pít Vit C v dávce 1 g denně ke stimulaci vaječníků (preventivně), takže by bylo divné, kdyby způsobil M.

Musel jsem zavolat M vícekrát, ale vždy to byl progesteron, někdy ve formě injekcí, někdy ve formě lufy... Ale abych byl upřímný - slyším to poprvé s vitamíny... 8-o

Zanechat komentář:

Abyste mohli komentovat, měli byste se zaregistrovat nebo přihlásit.

Mnoho žen zažívá takový jev, jako je brnění v děložní dutině - takto může tělo signalizovat nástup těhotenství nebo indikovat průběh onemocnění. Ačkoli brnění je typické pro zdravé ženy - budeme o tom hovořit dále.